Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Sziasztok!

Ti aztán aktívak vagytok, ami az írást illeti! Nem is tudtam elolvasni, de azt látom, hogy nagyon édesek a gyerkőcök! Fannika pedig valami elképesztő hajasbaba, és mekkora szemei vannak!

Most azt hiszem, nem fog sikerülni felvenni a fonalat, mert kb. 50x ébredtem az éjjel hol egyik, hol másik gyerekhez... Hulla vagyok! De legalább Lacka már oviban van, a hisztizéséhez már nem lenne ma erőm.

Szép napot mindenkinek!

Gabi és Mesi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, mért nem jó a centim?????????

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek! Süt a Nap!!!!! :D :D

Eszti :)
Aranyos vagy, köszi a nevek dícséretét! Kicsi Bencédnek is gyönyörűséges neve van ám! :)
Nekem a Marcell név volt olyan, hogy amikor megtudtam , hogy Marcit várom, rögtön mondtam, hogyha fiú, akkor így fogják hívni. És lőn... :D Én akkor lettem volna bajban, ha mégis lányaim születnek, úgy mentem mindkétszer szülni, hogy egyáltalán nem készültem lány névvel :)

Cory :)
Köszi a tippet, utánanézek!!! :)

Gabella :)
Én is este csináltam vonalzót, ezt a kódot a profilodba kell bemásolni, az aláírásos mezőbe, bejelölni, hogy mindig jelenjen meg, és kész! :)

Este(éjjel :D )még jövök, szép napot!

Szandra

KépKép
KépKép
foria
 
 

 
 

Szandra!

Tudom, hol kell, de hiába működik a chat-es profilomban, itt nem akar. Most csináltam másikat, hátha...

És képet is akartam felrakni, de sajna a képeim túl nagyok, és most nincs erőm átméretezni...

Szopizni megyünk, cupp!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Most se???

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szandra, boldog 10 hót Marcinak!!! :D :D :D
A szoknyás kép, ami neked tetszett, az meg képzeld el az ÉN szoknyám volt 3 évtizeddel ezelőtt :D :shock:
Kis skót kockás rakott szoknya :D , olyan cuki volt benne :D

Eszti, és a többiek, akkor maradunk a szerdában.
Időpont??
Kb. 10 óra , jó, nem???
Sajnos nekem 3 után meg mennem kell a suliba, Leventéért.Jó lesz így?? :wink:
Kaja miatt meg ne aggódj, úgyis ismertek már, hogy milyen vagyok :roll: :roll:

Era, sajnálom, hogy te nem tudsz jönni, veled még nem találkoztam.
A bébitaxit szereti, bár eddig nem sokat ült benne, a felborulás veszélye szerintem minket nem fenyeget,a kb. 7,5 kilójával :lol: :lol:
Szandra, ez egy bébitaxi, amire lehet talpat szerelni, így hintaként funkcionál, meg tolókart, lehet tolni is, aztán járássegítőként is működik. :D
Kicsit húzós ára van, 24 ezerért láttam boltba, de én itt vettem a neten 11 félért,, de origi volt.Aztán utána láttam, hogy a csaj, aki árulta karácsony előtt még felvitte az árát 16 ezerre. :shock:

Most meg várom az electrolux-os szervizes pasit, mert az alig két éves mosogatógépünk nem melegíti fel a vizet.
Direkt azért választottam ezt, hogy tuti jó lesz, nem lesz vele évekig probléma, az ára is 150 ezer volt( :twisted: :twisted: ), erre a legnagyobb karácsonyi mosogatás közepén nem melegít :shock:
Kicsit dühítő.
Ja, kari előtt meg a sony kameránk is bedöglött, az meg 2,5 éves volt(annak is elég húzós ára volt :evil: )
Azért kicsit felháborító, hogy 2-3 évre veszünk ezrekért gépeket, azok meg mennek tönkre.Jól kivan ez találva. :?

vas
 
 


Ildi, bevéstem a szerdát. :) Azért viszünk valamit, csak majd egyeztessünk, hogy mit. :) Innivalót biztosan, az úgyis fogy mindig. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi,
nagyon szépek vagytok! A szoknya tényleg csini Natkán. Elárulod, hogy hol vetted a babát a kiscsajnak? Mert ennek nem fonal a haja. A babataxi klassz. Nekem is ez jött volna be, de ugye anyuék megvették előre. Így viszont Lidi szinte kinőtte. Alacsony és a lábtartóra nem tudja feltenni a lábát. A lakásban szoktam tologatni.
Na majd jó lesz, ha már löki magát.
Anita,
esések nálunk is vannak, mindet kivédeni lehetetlen. A múltkor lefejelte az éjjeliszekrényt. De ő általában popsira esik és ha előre, akkor támasztja magát. Óvatosan mászkál. Az alvás nálunk is problémás. Sírva ébredés is ismerős és a nagyon fáradt, de nem lehet lenyomni is. :( A cicis dolgot sajnálom. :( :(
Bosco,
nagyon szép Fanni. A kutyik is arik. :)
angi79
 
 


Sziasztok

Ildi: Én is szívesen mennék, csak nekünk kicsit messze vagytok, meg hát a Lili mostanában 9-kor kell és dél körűl alszik, szóval sehogy se jó, de ahogy nézem úgyis teltház lesz :)

Boscó: nagyon édi a kiscsajszi meg a kutyuk is

Hát ez a cici harapás nem semmi, ebből a szempontból örülök, hogy még nincs fogunk

Era: Hol vettétek a Fisher-Price-os kutyát? Én sehol nem kaptam. Anyósom szervált egyett Németországból, de hát jó lenne egy magyar nyelvű is

Na megyek mert oltári a féltékenység a számítógépre

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Benci még úgy szokott esni, mint egy breaktáncos :lol:, tudjátok, amikor gördül a mellkasán, és halad előre. Na, Benci, ha előrefelé esik, sokszor csinál így, a feje épen marad, és gördül egyet a mellkasán. :)

Mára nagyon jót aludt, reggel fél 8-kor ébredt, de kis sírós volt, meg melegnek is éreztem, hát 38 volt a láza. Amúgy semmi baja, se takony, semmi más jel - egyelőre. Adtam neki Nurofent, a láza lement, étvágya van, kedve is. Remélem nem lesz rosszabb, és csak átmeneti volt. :roll:

Angi, Lidike miket eszik már? Nálunk most a banán a sláger, harapva :), nagyon szépen rágicsál és nyel már, a főzit is már nem full simára turmixolom, szépen nyammogja. Sütöttem kenyérfélét neki, azt is klasszul elrágicsálta. :)

Ami még bevált nálunk mostanában, ajánlom nektek is: aszalt gyümölcs. Ugye ezekben nincs cukor, viszont nagyon finomak, és tápanyagdúsak. Beáztatom forró vízbe kb. 1 órán át, majd turmixolom, általában friss gyümölccsel. Így télen legalább pár variációval több a gyümölcs kérdésben. Így nagy sláger lett az aszalt sárgabarack - alma, aszalt szilva - körte, stb. stb. :)
Vendég
 


Eszti,
köszi ezt az aszaltgyümölcsös tippet!!! :) A banán nálunk csak turmixolva jön be. Ami újdonság és szereti, az a tej és tojásmentes babapiskóta. Beáztatom neki gyümilébe vagy a gyümihez reszelem. Képzeld, mi is kaptunk gyümölcscentrit karira. Ugye Te szoktál sütőtököt is centrizni? És még milyen egyveleget?
A főzelékeknél Lidinek is csúszik a darabos. Mostanában viszont nincs annyira jó étvágya.
Remélem Bence "csak" a foga miatt lázas. Cuki lehet az eséssel. :)
angi79
 
 


Sziasztok :)
Még egyszer Boldog Új Évet Mindekinek :)

Ennyi babát csak egyszerre tudok megdicsérni :) Nagyon édesek a gyerkőcök. Örülök, hogy ilyen jól sikerült az első karácsonyuk :)

Cory, Livi :)
Nagyon boldog szülinapot :)
Kép
Bori :)
Kisebbik lánykáidnak BOLDOG SZÜLINAPOT :)
Kép

Vok :)
Szerintem semmi akadálya a nagy talinak :) Beszélek este anyuval, hogy mikor nincs semmi programjuk :)

Nancsi :)
Peti is szokott amortizálni, de szerencsésnek mondhatom magam, mert Annamari is besegít :D

Petri :)
Szegény Timi :( Jobbulást neki :)
Gratula a első lépésekhez és a cd bontogatáshoz :) Nálunk most a dvd lejátszó bánja Peti ügyesedését :(

Lidike :)
Nem csodálom, hogy hulla voltál ilyen éjszaka után :)

Szandra :)
Nagyon ügyi a fiacskád :) Igazi kis aktív manó :D

Gabella :)
Üdv köztünk :)

Ildi :)
Csatlakoznánk mi is a talihoz, ha lehet :) A szerda nekünk jó :) Tesót nem viszek, de Edittet viszem :D

Évi :)
Sajnálom, hogy Dóri cica még mindig beteg :( Jobbulást neki :)

Anita :)
Szerintem a gyerkőcök maguktól tanulják meg, hogy a kezüket letegyék. Külön erre tanítani?? Hát tuti nem könnyű.

Boscó :)
Nagyon jók a képek :) A kutyik meg szenzációsak :) Mi lesz a sorsuk? Eladjátok őket?

Rólunk :)
Elég zűrös volt az elmúlt két hét.
Nagypapám (92 éves) 24.-én reggel mentő vitte a kórházba 40 fokos lázzal :cry: Azt hittük meg sem éli a másnapot... Magyar egészségügy megint csak remekelt, tüdőgyulladást csak 3 nappal később diagnosztizálták, az első gyógyszer nem is volt jó... Na a lényeg, hogy ma haza engedték és sokkal jobban van :)

Annamari is Peti is tiszta takony volt az ünnepek alatt, Annamarinak még AB-t is kell szednie, de ma már ment suliba :) Úgy sem bírt volna ki itthon még egy napot.
A Karácsony amúgy klassz volt, Annamari úgy nyilatkozott, hogy ez élete legszebb karácsonya :) Ajándékoknak nagyon örült ( nagyon eltaláltuk a vágyait) és sokat játszott Petivel. Peti oda volt a fényekért csillagszóróért, dobozokért, F-P vonat a kedvenc játékja :)
Szilvesztert itthon töltöttük, mint mindig :) Este mi is tüzijátékoztunk. Petit a durrogások felébresztették éjfélkor, de utána szépen aludt reggelig. Legalábbis csak 6-kor ébredtem fel a hangjára. Apával pezsiztünk, de nekem ez is épp elég volt kiütöttem magam :lol:
Képeket majd rakok fel :)

Földrengést mi is éreztük :)
Megyek, mert Peti felkelt és az ebédért reklamám :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok,

Nagyon beindult a topik, látszik, hogy vége az ünnepeknek. Nálunk ma állt vissza a rend a régi kerékvágásba, elkezdődött a suli. Szegény Vincét alig bírtam felkelteni reggel, de aztán lassan belelendült :) Aliz sem aludt már olyan sokáig, mint mostanában :(

Mindenkinek sajnos nem tudok reagálni, de igyekszem újból felvenni a ritmust :)

Livi: Szuper, hogy végre minden OK Tündivel, és nem kell már a torna :) Nem értem viszont, hogy miért kell mégis visszamennetek kontrollra, ha már járni tud, mert nekünk akkor "hivatalból" az ortopédiára kell majd mennünk, ahol csípőszűrésen voltunk.

Boscó: Nagyon édes Fannika :) A hajától mindig oda-meg-vissza vagyok, ahogy meg menekül a hordozóból ... nagyon cuki :)
A kiskutyik is milyen sokat nőttek már :shock:

Anita: Sajnálom a cicimizériátokat :( Aliznak még csak 2 foga van alul, de már előre rettegek, hogy amilyen cicigyilkos, mi lesz, ha kinőnek a felsők :roll:

Era: Martin gyerök óriási :shock: Tetszik a kép, ahol a vécén csücsül :)
Tesóprojekttel hogy álltok?

Ildi: Szupik a karácsonyi képek :) Natika tényleg nagyon édes abban a kisszoknyában. Nem semmi, hogy ilyen jó állapotban sikerült megmenteni :shock:
Talira mi is benevezünk, de még megbeszélem a sofőrömmel, hogy ráér-e :wink: :lol:

Eszti: Láz :( Lehet, hogy tényleg csak a foga miatt volt. Egyszer már nálunk is előfordult ilyen egy reggel, de szerencsére a lázcsillapítótól elmúlt, és nem is jött vissza. Drukk.

Ennyire emlékszem, bocsi a többiektől :oops:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJÉVET kivánunk mindenkinek !!!!!

Megyek visszaolvasni részletesen, van mit bepótolnom. :D

Annyit azért láttam, h a gyerkőcök változatlanul gyönyörűek!

Sziasztok!

KépKép
gaby70
 
 


Sziasztok!

Cory, Vok

Köszia válaszokat :D :!:

Minden babának és mamának jó egészséget és sok boldogságot!
szica40
 
 


Vali, akkor beszéld meg a sofőröddel :wink: :wink:

Anna, Edit kipipálva :D

Akkor eddig:
Eszter,
Eszti,
Anna
Edit,
Vali

2-3 fő még szerintem befér bőven :D :D :D

Vali, én is azt mondom, hogy végre már suli van.Kicsit sokat zsongtak Olivérrel ezek ketten itthon :roll:
Néha már fájt a fejem
Főleg, hogy még fater is itthon volt.
Szép is a nagycsalád :lol: :lol: :lol: :lol:


Angi, ez egy k's kids baba, én a www.jatek-city.hu -ról rendeltem még novemberben.
De szerintem kapni lehet egy csomó játékboltban is. :D
Én is adok babakekszes gyümis trutymót Natkának.
Van a biskotti a milupától, meg a fostovit(vagy valami ilyesmi).
Tök szereti ő is.
Meg tegnap előtt adtam neki mangót , az is bejött neki úgy látom.
Tök jó ,lassan(2 hónap :roll: ) lehet majd natúr joghurtot is adni(néha oylan uncsi már, amiket kapnak szegények)
Mi még mindent turmixolunk teljesen.
vas
 
 


Ildikém, sajna a szerda nem jó :wink: pedig nem kizárt (főleg, ha letudom ezeket a sz..okat), hogy benne legyünk egy ilyen minitaliba. Már én is sokkal mobilisabb leszek, meg az én sofőrömnek is jobb a hétköznap, még dóga is akadhat a nagy fővárosban :lol:
Viszont, ha szerveződik még tali....ott a helyünk :D
Botus ezt a fostovit kekszet kap néha gyümibe (meg étteremben előfordult már, hogy kézbe is :oops:) Biskotti is ilyen tej-és tojásmentes? HOl lehet kapni? Ennek is olyan jó az árfekvése, mint a fostovitnak? :wink:
KÉpek szupik! El bírom képzelni, milyen garázdák lehetnek együtt a fiúk!

Vali: tényleg szuper az új avatar!

Boscó: Hű, de jó képek! Édikék nagyon! Na, és Fannika meg a hajacskája... csúcs!

Annácska: Jajjjj, sajnálom ezt a rossz sorozatot! Most már csak jó jöhet! Nagypapádnak további gyógyulást!

Eszti: banán harapva enyém fiamnak is bejön rendesen. Ő is tök jól boldogul már e nem teljesen pépesekkel.
Már Botondnál is eljött, amit meséltél már több mint egy hónapja :lol: , hogy szinte csak függőleges testhelyzetben látom egész nap a bébimet :shock: Hihetetlen, komolyan.... Megható, és szívfakasztó, hogy már nem is olyan minike...
Mizu Bencussal? Boti is lázas volt egy nap a múlt héten... azóta semmi tünet az egész napos nyüszítésen kívül.
Botond névre emlékszem, hogy sanszos volt :D

Szandra: Tényleg gyönyörű nevei vannak a fiúknak! :D Botondunk már van. Következő fiú estén terveink között szerepelnek a Barnabás és Marcell nevek :lol:

Angi: Kell itt paráznom, ma már volt, hogy megállt a lépegetés után, legugolt vmiért, és továbbment, de már van,hogy le is ül, nem csak lendületből veti magát rá vmire.:D

Apája nem bírta tovább nézni ezt a kínlódást, és belevetette magát a homeopátia tanulmányzásába :shock: Vett neki kínai golyócskákat, meg nem is tudom miket, amiket ajánlottak különböző tünetekkel jelentkező fogzási nehézségekre, és már lassan két órája horpasztanak együtt (illetve külön ágyban) :D Persze, most tuti, elszólom....
Nem tudom, hátha segítene, mert tényleg nagyon rossz így. (Azt viszont nem tudom, mi lenne, ha semmi baja nem lenne... már lehet lassan kifutna a lakásból :lol:)
A karifát meg sztem nem tartogatjuk már. (Babonából az utolsó vizsgám napján szoktuk lebontani.) Botondtól viszont nem maradhat, mert mindig menne hozzá, ráncigálja, még a műanyag, vagy milyen díszt is képes volt kilukasztani, úgy a falhoz csapta. Próbálja visszatenni az ágra, akkor megmarja az arcát a fa, sírás.... felhúzza magát rajta, ha nem sikerül.....áááá, mennie kell a fának! :D
Amint bejön a nappaliba, húzza a kezünk, vagy kéredzkedik ölbe, közbe meg kiabálja, hogy bbba, bbbba :D

Na, tanulok tovább, csak gondoltam, kihasználom, hogy picit nyugi van!

Üdvözlet!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Na itt vagyok megint
Elég kemény órát tudok magam mögött. Gondoltam elmegyek sétálni a kiscsajjal. Kb.200 méter tettem meg, mire elkezdett üvölteni. Na haza rohantam vele, gondolván, hogy a foga vacakol. Bekentem neki, de ugyan úgy üvőltött. Hiába csititottam, ringattam semmi nem volt jó. Végső elkeseredésemben leraktam az ágyba hasra és elkezdtem simizni a hátát. Na ez megnyugtatta és elaludt. Szóval szerintem a hasa fáj, mondjuk 2 napja nem kakilt. Lehet, hogy adok egy kúpot neki ha felkel.

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Aszalt gyümölcsös tippet nagyon szépen köszönöm Eszti! :D

Macikákat már nem gyüjtök, mert ma amennyit kaptam + a megigért már elpostázott Macikákkap már mind a három játék összejött :D :D :D Csak a promocoós lányt jó lenne elcsipni valamelyik áruházban, h kérjek tőlle még lapocskát amire fel lehet ragasztani őket.
Vendég
 


Cory!

Az mennyire normális, h Boglárka ennyi idősen gyümölcsön kívül nem hajlandó semmi más főzeléket enni.?
Vendég
 


Ildi: Úgy néz ki, hogy a sofőröm kimenőt kap magától aznapra, és így tudja a 2 nője sejhaját hurcolászni :lol: :lol: :wink: Úgyhogy ha nem jön közbe semmi, akkor tutira ott leszünk :D

Anita: Nem semmi, hogy Boti így ráizgult a fára :shock: Nálunk annyira nem nagy szám, Aliz néha megkocogtatja az alsóbb gömböket, de ha adok egy szaloncukit a kezébe, akkor azon percekig gyönyörködik :)

Gyöngyi: Sajnálom a pocakfájást :( Próbálj meg szilvát adni Lilinek, hátha lesz eredménye. Én Aliznak a Frutapurás alma-szilvás gyümit szoktam nyomni ha 1 napig nincs kaki, és eddig mindig használt. (kopp-kopp)

Meli: Pedig én is kivágtam már neked 2 macit, de akkor nem őrizgetem tovább.

Én még nem adok banánt Aliznak, mert úgy rémlik, hogy arról volt szó, hogy az is allergizálhat. Úgy gondoltam, hogy 10 hó után próbálom ki nála. Akkor most mehet, vagy nem?? Cory??????

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lányok, én igyekeztem, de nem tudtam időhiány miatt mindenkit végigolvasni.... :oops: :oops:

A babócák viszont mint irtam az előbb, gyönyörűségesek egytől egyig!

Nálunk csak az változott, h Eszterkémnek nincs étvágya. A gyümit még csak-csak megeszi, de a főzeléktől, amit eddig szeretett, sirva fakad. Elég, ha csak a kanalat meglátja, máris bömböl.... :( Tippem sincs mit csináljak. De az éjjeli 2 -3 szopi még áll, de szilveszter éjjel vettem észre, h csak amolyan mimelés/komfort szopi inkább, nem is igazi. Mi lesz igy velünk? Vajon apadóban a tejem?

Néhány kép....


a család

[img][img]http://i119.photobucket.com/albums/o154/Gaby70/Picture106.jpg[/img]


a járgány....

Kép


és a harisnyás....

Kép[/img]

KépKép
gaby70
 
 


Ja, a lényeget meg elfelejtettem:

Eszti, Cory: köszi a válaszokat! Akkor türelmesen kitartok! Ma csak kétszer rágott bele, de ez most nem volt szándékos, mert tejcsizett tovább szépen. Az a szörnyű, mikor direkt csinálja, mert rászóltam. Vigyorog rám, és csak azért is....

Gyöngyi: Szegény Lili! Hátha segít a kúp! Botinak egyszer görcsölt a hasa csecsemőkora óta, dec elején. Éjszaka küldtem férjet patikába, hogy hozzon görcsoldót v vmit neki. Erre nem voltam felkészülve, hogy nagyobbacskán is fájhat a poci!

Képzeljétek, rekordot döntöttünk! 2,5 óra délutáni alvás :shock: Újszülöttkorában sem aludt, csak kétszer ekkorát!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Meli: Liza dettó nem eszik csak gyümölcsöt. Illetve a sütőtök még okés, de semmi más zöldség és hús nem megy. Én nem aggódom rajta. VAn aki ennyi idősen semmit nem fogad még el.

Gaby: miért apadna a tejed? Lehet, hogy nem éhes volt, csak egy kis megnyugvásra vágyott, és ezért nem evett olyan hevesen.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vali!

Azért köszi szépen! :)
Én már adtam neki banánt és ugy rákattant az ízére, h azóta szinte mindent csak azzal eszik meg.

Lehet, h nincs az a főzelék, amit banánnal meg nem enne? :roll: :lol:
kicsit most belegondolva extrém lehet banán spenóttal, banán céklával, banán krumplival, banán sárgarépával stb. :oops: :lol:

Cory!

Neked is köszi szépen!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bori!
Boldog szülinapot a lánykáknak!

Anita!
Cicirágás nálunk is van azt hiszem. Illetve annyira nem fáj, inkább mintha szúrna.

Cory!
Ez a kanapés dolog nálunk is így van! Mondjuk ma a Tünci bemutatta, hogy le is lehet esni onnan. De nem buccant nagyot.

Boscó!
Fannika nagyon édes! És a kiskutyik is!

Ildi!
Én szerdán megyek Tüncivel gasztroenteorológiára, és egyébként két hétig iskola lesz. Úgyhogy mi kihagyjuk! Majd a következőre megyek jó? A képek cukik! Illetve akik rajta vannak!

Era!
Martin hatalmas! Az a sanda nézés, ahogy porszívózik!

Esztipeszti!
Az aszalt szilva jót tesz az emésztésnek is. Nekem is ajánlották annak idején, hogy én is ehetném. Csak én speciel nem szeretem.

Annácska!
Nagypapádat sajnálom! A gyerkőcöket is! Jobbulást mindenkinek!

Vanillka!
Mi csak gyógytornászhoz járunk. Az ortopédián magasról letojták annak idején a problémánkat, csak annyit mondta, hogy ha gondoljuk, akkor járhatunk gyógytornára. Úgyhogy én már csak a gyógytornászhoz járok a Tüncivel. Illetve jártam.

Gaby!
Az a kép a járgánnyal! Haláli!

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok

Ildi
Nekem is jó a szerda. Én viszek majd finomságot. :lol: A kockás szoknyát én is kiszúrtam, hogy nagyon kafa. :lol:

Anna
Jaj de rendi vagy, hogy így gondolsz ránk. :lol: Akkor már fel se teszem a kérdést. :lol:
A számod nem küldted. :evil:

Livi
Sajnálom ,hogy nem tudtok jönni. :(

Nancsi
Ti nem jöttök? :wink:

Anita
Nálunk is cici fájás van. :cry: Nem rágja, de úgy szorítja, hogy tiszta seb a mellbimbóudvar. Nagyon fáj, sokszor már az abbahagyáson gondolkodom. :cry: 1 éves koráig megpróbálom kibírni, de ha addig nem változik vége a dalnak. :cry: Annyit szenvedtem már vele, hogy elég volt. :cry:

Boscó
A copfos Fanni tünemény. A kutyik is. :D

Gaby
A harisnyás kép valami csuda aranyos. :D

Most lépek aludni, jó éjszakát
:D

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Gaby: Szép nagy fátok van/volt :shock:
Ugyanilyen CAM járgányt vettünk a tesómék kisfiának, sőt lehet, hogy saját használatra is beszerzünk egyet, mert Aliznak is nagyon bejött, jó stabil :D
Eszter a harisnyás képen nagyon édibédi, sztem ott nagyon hasonlít rád :)

Anita: 2,5 óra???? :shock: Mi is annak a bogyónak a neve? Néha én is "belőném" vele Alizt :wink: :lol:

Livi: Boldog 9. hófordulót Tündinek :D

Babetta: Levi is tudja, hogy 2 hónapja van megjavulni, különben bünti lesz? :wink: :)

Ma én is korán fekszem, mert alig bírtam feltápászkodni reggel, hogy elindítsam a fiúkat a suliba. Tegnapelőtt meg úgy elfeküdtem a nyakam meg a fél hátam a lapockámnál, hogy tiszta "hikomat-mozgásom" van, és apa meg beígért egy kis masszírt :lol:

Akkor banán mehet már nyugodtan, vagy még ne??

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok! :D

Jelentem javulunk! :lol: Már „csak” hurutos köhögése van Timinek. A dokinő szerint ezzel befejeződik ez a csúnya nátha. Kedden éjszaka annyira erőlködve köhögött h elkezdett hányni is. :cry: Ma este viszont már ugyanúgy virgonckodott mint régen. :lol: :lol:

Aszalt gyümi Timinek is bejön. Én karácsonykor aszalt szilvával töltött pulykamellet csináltam és akkor adtam neki belőle. Nagyon ízlett neki.
Banánt kb 8 hós kora óta adom. Harapva nem megy neki vagyis akkorát harap le h utána nem bírja rágni és nyelni hanem fuldoklik. Helyette kis darabokra vágom és így pakolja a pofikájába.
A babakekszet is így adom, kis darabokba. Olyan ügyesen megeszi.

GAby
A kajálással nálunk is hasonló a helyzet. Ha meglátja a kanalat sírva fakad. :? :x
Én eddig a fogzásra fogtam de egyre jobban arra kell rájönnöm h csak azért nem eszik kanalasat, mert az pépes bébikaja. Üveges v az én kötyvasztott bébikajámból max fél üvegnyit nyámmog hisztizve. Ha az én ebédemből adok akkor eszik szépen és nem is keveset. Mostanában olyat kell ennem és főznöm amit már neki is merek adni. A grillezett pipihusit nagyon szereti. Ma gyümilevest evett (az övébe nem tettem tejfölös habarást hanem keményítővel csináltam) és krumpli sült husival. :oops: Hát nem egy baba kaja de ez van. Kénytelen vagyok neki ilyet adni, mert más nem kell.

Meli
Én a spenótot és sóskát banánnal adtam Timinek és szerette. Mostanában nem is adtam neki. Jó h eszembe jutattad, talán majd azt megeszi.

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok :)
Vali :)
Nálunk is nagy volt reggel a kínlódás :D Megszoktuk, hogy 8 előtt ki sem dugjuk a fejünket a takaró alól :)
Azért kell visszamenni az önálló járás megindulása után, mert az egy nagy motorikus fejlődési ugrás, és fontos, hogy ne rosszul tanuljon meg járni.

Livi :)
Örülök, hogy vége a tornának :) Nekünk is csak akkor kell visszamenni, ha már önállóan jár Peti :)

Anita :)
Sajnálom a ciciharapást :( Peti még nem csinálj és remélem nem is fogja :)

Cory, Meli :)
Peti sem eszi meg a sima gyümiket, de Hipp-es cuccok nagyon csúsznak :D Igaz így elég deficites a gyerek :D

Ildi :)
Köszi, akkor ott leszünk :)
A szoki tényleg nagyon cuki :)

Edit :)
Persze, hogy gondolok rátok :)
A számomat most már nem küldöm el, de reggel, ha nem felejtm el megteszem :)

Petri :)
Örülök, hogy kilábalóban vagytok a náthából :) Nem semmi a csajszinak, ilyen fini kajákat eszik :D

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Ildi: jövő szerda nekünk is jó, legalábbis most így néz ki.
Apát már rámozdítttam az ügyre :lol:

Most csak ennyi voltam, de igyekszem jönni.

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok! :)

Csak egy gyors bekukk, azután megyek aludni.

Ildi :)
Köszönjük a 10 hós köszöntést, aranyos vagy! Marci ezt úgy ünnepelte, hogy mára kibújt a 6. foga! :) Így most felül lett 4, alul 2.
Natika tényleg nagyon édes a szoknyában, jó érzés lehet azt a ruhát rajta látni, amit még Te hordtál kislányként! :) Bébitaxitok tényleg szuper!

Annácska :)
Magyar egészségügy :evil: :twisted: :evil: :twisted:
Nagypapád jobban van már?
Képeket várom! :)

Eszti :)
Bencus jobban van? Volt még láza? Remélem,hogy nem!!!

Anita :)
Remélem,rendeződik a szopizás közbeni harapás Botikával.
A földön áll a karácsonyfátok? Aranyos lehet Boti, mennyire izgathatja őt! :D Hanyadik foga jön most?

Gaby :)
Eszterke nagyon édes a babytaxin, hogy koncentrál!
Az, hogy szilveszterkor komfort szopizott szerintem nem jelenti azt, hogy apadna a tejed, talán csak bújni akart. Marcim majdnem minden este így alszik el, ha éhes, ha nem, cicin nyugszik meg igazán. Lehet, hogy butaságot mondok, de végülis azt mondják, hogy 1 éves korig a fő táplálék az anyatej az ajánlások szerint, lehet, hogy Eszterkénél csak lassabban haladtok a hozzátáplálással.
Ha már nagyon nem lesz neki elég az anyatej, előbb-utóbb el fog fogadni mást is!

Livi :)
Lehet,hogy lemaradtam... :oops: miért kell mennetek gasztro.-ra??

Petri :)
Jó,hogy Timi jobban van! :)

Képzeljétek, nálunk is, kb. 2 hete Marci felmászik a nappaliban lévő ágyra, annyira félek, hogy egyszer hátraesik! Pedig azt hittem, hogy a nagy veszélyforrásokat megszüntettük. Mindenhol biztonsági ajtó van, lépcső alján, stb., de ezzel mit lehet csinálni?
Napjában többször előadja.
Hozzátápi ügyben ez az aszalt gyümölcs dolog tetszik, még nem próbáltam. :)
Mi ebben a kérdésben lassan, de biztosan haladunk előre. Gyümik közül Marci is legjobban szereti a banánt, az almát és az őszibarackot. Utóbbit fagyasztottam le sokat a nyáron, de az üvegeset is imádja.
A zöldségek közt már válogatósabb, de amit szeret, abból szép adagokat megeszik. Az üveges ételekből csak az őszibarit és a sütőtököt eszi meg, minden mást én főzök Neki. Viszont az innivalóval hadilábon áll, főzi után is max. szopizik, esetleg minimális forralt víz, de van, hogy egyiket sem kéri. Furi, hogy nem szomjas evés után. Cory? Mit gondolsz erről?

Szandra

Ui.:Teszek fel egy képet, így puszilták meg egymást a fiaim!

Kép

KépKép
KépKép
foria
 
 


Jó reggelt
Na hallom Levi is felébredt, így megint nem sokat fogok írni. :D

Szandra
Nagyon édesek. :D

Eszti
Hozd majd el a tesód könyvét , hogy bele nézek. Ha nem gond. :wink:

Anna
Várom!!! :D
Mi is 8-ig lustiztunk az ünnepek alatt. :wink: Ma felkeltem takarítani és szerintem a zajokra kelt most hamarabb Levi. ,de még eljátszik ahogy hallom, mert nagyon beszélget. :lol:

Banánt ritkán adok a Levinek, de szereti. Bár ő minden evő, szerintem a vasat is megenné. ,ha azt kapna. :lol:

Na megyek, mert biztos tele a pelus mindennel. :wink:

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok,

Szandra, ez a kép csúcsszuper! :) Nagyon aranyosak.

Hű de jó, hogy ennyien gyűlűnk a jövő heti talira. :) Már nagyon várom. Én is tudok ám valakit szállítmányozni, a XIII. kerületből lövök ki. :wink:

Annácska, nekünk is kell menni újra csípővizsgálatra, mert Benyófi már jár, és még az uh-on mondták, hogyha elindul, újra vissza kell menni. Jövő héten kérem is a beutalót, és megyünk.

Én még nem vettem ilyen kekszet, még kölesgolyót sem, valahogy nem szeretném ezekre a nasikra rászoktatni. Tudom, hogy ezek egészségesek, de magát a nassolást nem szeretném, hogy megszokja. Lehet, hogy hülyeség, de valahogy így gondolom. :roll:

Na, tegnap már végre napközben alig volt láza, hála a Nurofennek, viszont a délutáni alvás után 39 lett.....:( :( Olyan piros volt, úgy sajnáltam. Este tesóm is beugrott, semmit nem talált rajta, picit piros a torka, de a füle is okés, meg úgy minden. Étvágya volt, nem bágyadt, csak láza van. Úgyhogy figyeljük ma tovább, hogy merre tolódik. Éjszaka csak egyszer ébredt, akkor megint éreztem, hogy lázas, adtam Nurofent, még mindig alszik. Remélem nem lesz lázas ma is. Annyira rossz. :(

Petri, vannak babák, akiknek nem jön be a bébikaja. :roll: Szerintem, ha olyat főzöl, amit ő is megehet, akkor hadd egye turmix nélkül. :)

Bencikém egyébként mostanában nagyon kiegyensúlyozott, pl. rá nem jellemző módon iszonyú jókat alszik napközben. Kétszer másfél óra a minimum, de volt, hogy 2 óra után felébresztettem, nehogy aztán az éjszaka rovására menjen. Éjszakák is nagyon jók, már egyáltalán nem ébred, reggelig nyomja.

A szopi viszont egyre trébb. :( Ez a napi kettő tegnap már egy volt, mert este nem volt hajlandó szopizni. Remélem, csak a betegségtől, bár este nem volt lázas, és jó kedve volt. Ugyanúgy leültünk a félhomályba, mint eddig mindig, elővettem a cicit, aztán bekapta, elengedte és nevetett, ezt csinálta 5 percig. Meguntam, lekapcsoltam a villanyt, hátha sötétben. Úgysem, sőt kifeszítette magát. Betettem a kiságyba, és elaludt.
Mit csináljak? Ha ilyen tempóban haladunk, lassan lemond a reggeliről is. Vagy ez csak most átmeneti?

Vali, én mostanában adok Bencének banánt, mert eddig nagyon megfogta, de mostanában meg nem....ki érti ezt. Ha vársz vele, nem hagysz ki semmit. :)
Vendég
 


Jó reggelt!!
Eszti, hú, basszus, Natka csinálta ugyanezt szopinál,először nappal nem volt hajlandó szopni, akkor még este, reggel-éjjel ment.Aztán idővel már az esti, reggeli se kellett neki, éjszaka, még felkelt néha.Aztán miután adtam neki az esti szopi helyett tápit, így éjjel fel se ébredt, így ez is elmaradt.Épp tegnap megnyomkodtam a cicimet, hogy jön-e belőle még tejci, hát ez árva cseppet se tudtam kipréselni.Pedig nem 40 napja volt az utólsó szopi :?
A babakekszet én nem nasiként adom neki, hanem azzal dúsítom a gyüm.pépet.
Angi,a biskotti csak tojásmentes, úgytudom.
Ez valamivel olcsóbb, mint a fostovit, azt 1000 körül vettem, a biskotti meg 7-800 körül van.

Hú, itt egy irtózatos büdös seggű csaj aszékem alatt, most ennyire tellt tőlem, mindjárt folytatom :D
vas
 
 


hú, ez nem várathatott magára, két perc múlva már tiszta kaka lett volna minden :lol: :lol:

Eszti, Natasa is megfeszítetet magát, bele se tudtam a szájába dugni, ha bele akartam erőltetni, bőgött, sőt, a végén már éjjel is bőgött,amikor cicivel kínálgattam, pedig akkor még jócskán volt a cicibe tej szerintem.
Ha megdöglöttem volna, akkor se tudtam volna beleerőltetni.
Úgyhogy nagyon sajnálom az egészet, de neki nem kellett tovább.


Remélem Bencénél csak egy ideig tartó állapot :)

Tünde, akkor kipipálva vagy te is :D
Ha jól látom, ugyanaz a társaság lesz, mint a múltkor :D + Eszter.
Nancsi?????? :D :D

Banánt én adok Nasinak, ő tök szereti.Viszont az én főzelékeim még mindig nem jönnek be, bár néha szoktam az üveges mellé krumplit főzni, így fél üveg+ krumpli egy adag kaja.
Sajnos továbbra is a kedvencei a kecskeméti alma cs.hússal, alma-banán cs.hússal, őszibarack p.hússal.
Viszont a múlt héten már sikeresen megette a hipp paradicsomos cukkinis tésztát is.
Meg msot újból megy a sütőtökös krumpli is, de csak ha sinlacot keverek beel.
Annyira kis dög, mert tegnap adtam neki délben egy zöldséges csirkés trutyit, kiköpte, bekevertem eset sinlaccal, úgy meg megette.
Szóval nem túl változatos az étrendje a puncisnak se :o

Szandra, cuki a puszi :D
Petri, örülök, hogy jobban vagytok!!
Köhögésre adján neki stodal szirupot!!
Ez homeós, és jó mindenfajta köhögésre is. :)
Spenót banánnal :lol:
Lívi, akkor majd legközelebb!!!!
Vali, akkor apa hoz benenteket, oké!!! :D
Gabi, nagyon helyesek vagytok!!!!
Anita, akkor majd írd meg, hogy mikor jöttök legközelebb errefele, aztán szervezünk egy újat. :D
Én mindig itthon vagyok. :wink:
Nem hiszem el, megint besz*rt!!!!!!

csá
vas
 
 


sziasztok lányok!

Cory és a többiek : Köszi a válaszokat, de egy idő óta úgy veszem észre, h nem eszik olyan hevesen és nem nyeldekel annyira látványosan mint rég. És amikor jól van lakva nyújtózik egy nagyot, de az éjjel se csinálta, csak abbahagyta a szopit, és mikor visszatettem a kiságyába, sirva akarom mondani " bömbölve " fakadt . Nyilvánvaló h nem lakott jól. Enni sem eszik valami sokszor / sokat, reggel szopi, de már nem birja ki szopi után 3 - 4 órát, hanem másfél - két órára rá eszi a gyümit. Naponta 3x eszik szilárdat, és utána jó ha van tejcsi estére kevés, de van h nem is kéri, majd éjjel felkel 2 - 3 x komfortozni. Nemtom mi van. csak azt, h nemki már rég nem az anyatej a fő tápláléka... :(

Amúgy köszönjük a dicséreteket, mi is zsebrevágtuk!

Vanillka: én vettem személyesen ám a fát....az idén , - akarom mondani már a tavaly - először apa nélkül. Mindenki dicsérte. Még tartogatom vizkeresztig.
Ti mernnyiért vettéteka járgányt , csak úgy lelkem megnyugtatása végett?
Szerinted meg tudom győzni apát, h elengedjen kondizni? Hivatkoztam rád, de az a kényszerképzete, h elapad a tejem ha fogyok egy grammot is...vagy ha sportolok....

Szandra: nagyon édesek a puszilózó babáid ám! Eszter se iszik szinte semmit főzi után. De én is kiváncsi vagyok a Cory válaszára.

Képzeljétek , eddig nem evett semmit sinlaccal, és tegnap böngésztem a neten, és találtam szupi recepteket. Többek közt azt irja, h a gyümihez simán keverjem a sinlcot felfőzött viz nélkül.... Én eddig preparáltam, és nem kellett neki. Igy meg h simán hozzáadtam a sinlacot, igy jó volt.

Amellett olvastam egy 2005-ös kiadású könyvecskét kaja ügyben, egy fiatal orvos a szerzője, azt irja, h az utóbbi 10 évben gyökeresen megváltpozott a trendi babakaja ügyben, és h banánt ne adjunk egy éves korig, viszont a TEJBEGRIZET hat hós kor után lehet !!!! :shock: ????

KépKép
gaby70
 
 


Ildi
Nálunk is most nyomta be a harmadik kakit. :lol: 10 perce cseréltünk, és még tuti nyom egyet délután is.

Eszti
Én adok neki köles golyót, de nem hiszem, hogy rászokna ,ha mértékkel adjuk nekik ,mondjuk max napi 8 golyót ha megeszik. Én se akarom azzal tömni, de pár golyót szívesen rágcsál ,és persze én is. :lol: Nekem is nagyon ízlik.

Gaby
Szerintem nyugodtan mehetsz. Én kétnaponta tornázom, csak a mell részt hagyom ki. . Tejbe semmi változást nem vettem észre.

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Sziasztok!

Nagyon sokat írtatok! :)

Nagyon édesek a bébik. Hihetetlen, h mekkorák már. Gyönyörűségesek. (a kiskutyik is nagyon helyesek. És Ők is bazi sokat nőttek!) Még a karis képek is csodálatosak!

Akrobata bébik: Akkor megnyugodtam, h nem Alexnek mentek el otthonról, h úgy gondolja, h anya tényleg gumiból van… :)

Dumálás: Alex csak dumál, de nem vettem észre, h társítana valami jelentést is a „szavak” mellé. Viszont sztem angolul fog megszólalni :D Vagy legalábbis akcentussal :) tátá-zik, de úgy megnyomja a „t”-t, mint az angolba, és érthetően mondja, h „láv”. Aztán ott van a dada, hábúúú, höhö,hötö meg ilyen érdekességeket. Jah, és berreg ezerrel, és olyankor bugyborékol a feje :)

Beledumálás a kajálásba: Nekem anyósom hajtogatja, h babapiskóta, babapiskóta. Én meg csakazértis rávágom, h nem. :) nekem hála az égnek nem nagyon vannak ilyen problámáim. Anyu egyszer próbált kioktatni, de pikkpakk leépítettem. Azóta sem. :) Azzal vígasztalom, h nézze meg az unokáját. Havonta fél kilót hízik, megeszik mindent amit elé teszek, ne féljen, h éhen fog halni, mert pl nem kapott még babapiskótát… Lehet más ad neki, de én nem merek. Bár nem vagyunk allergiásak apával, de parázok ezerrel. Viszont banánt kapott karácsonyra. :?

Üdv az újaknak! :) Meséljetek sokat! ;)

Utólag a hófordulós szülinapos babáknak sok sok cuppanós :)

Kövecske!
Puki: Nem volt a lencsétől. Viszont mertem enni egy kis cserkó befőttet, nah attól két napja pukizik. Nincsenek fájdalmai, de megmozdul, és pukkant egyet :)

Vok!
Nagyon boldogot itt is :)

Szica!
Biztosan már megnyugodtál mozgásilag. Alexem 2 hónaposan flottul fordult az oldalára, és a hátára. De inkább borult. Aztán hátáról a hasára 8 hónaposan. Szal szerintem ne aggódj. Tudom milyen, mert én is ezen aggódtam, h nem csinál semmit, csak fexik. Jártunk/járunk Dévény tornára. Aztán kimaradt egy kis idő, mert közbe jött mindig valami, ami miatt nem tudtunk elmenni. Aztán mikuláskor elkezdett kúszni, nem egészen 1 hét múlva már mászni is, majd másnap felült. Most ezt tökéletesíti. Próbálkozik a felállással (apa-, és anyamászás), de összeesik. Sajna már 2x is hátra esett, de a rémületen kívül semmi baja nem lett. Szal ne aggódj!

Livi!
Cicipödrés kézzel, 2 ujjal. „Kifogja a Danubiust” :D
Gratu, h nem kell mennetek tornázni. Sztem nekünk sem, de még látni akar a tornász, mielőtt elenged! ;)

Ildi!
Tali. Nem tudom. Alex tegnap óta taknyizik, de nem picit. Nem tudom mi lesz még addig. Szal én ilyen kérdőjeles lennék, Alex meg főleg :)

Anita!
Sajnálom, h harap a kiskrapek :( Sajna tanácsom nincs, Alex még nem csinálja. Remélem megúszom. Pedig már lenne mivel. Hihetetlen, h mennyire nő a foga…

Annácska!
Sajnálom a nagyapádat! :( Nagyon rossz érzés lehetett. :(

Betegeknek kitartás, és soksok gyógymanó! Tegnap én sem voltam a topon este. Olyan fáradtnak éreztem a lábam, h konkrétan remegett, ha csak álltam is. Nem toom mi volt, de nagyon kakás érzés volt :(

Ne haragudjatok, h nem írtam mindenkinek, de ezer dolgom van. Ott vár rám még a tavalyi vasalatlan Alex cucc…

Kép

Kép
nancsika
 
 


ja és volna még pár kérdésem, meg egy kérésem:

a kérés: ha van valakinek felesleges pampers macija, és nem túl nagy fáradság, akkor szeretettel várom a felajánlásokat!

a kérdéseK: amikor új kaját adunk a babának, még mindig fokozatosan kell, vagy lehet egyből annyit amennyit szivesen megeszik? teszem azt csinálok tökfőzeléket kaporral, adjak neki egy kiskanállal, és a többi valami már megszokott? lehet hülye kérdés, nulla pont, de izgat a véleményetek.


babetta: te mit tornázol? mert az aerobic nekem nem megy. a kondi viszont nagyon szuper. Én naponta mennék. vagy az túl sok? Nagyon hiányzik már a mozgás....

Lett volna még pár kérdésm, de ...elfelejtettem... talán mosogatás közben.... :( :oops:

KépKép
gaby70
 
 


Sziasztok,

Gaby: Úgy rémlik, hogy 6-7 ezer körül vettük a babytaxit, sajna nem találom a blokkot, hogy megnézzem pontosan :( :oops:
Bak.er, a 2 pampers-ös macit ma reggel dobtam ki, mert Meli írta tegnap, hogy már nem kell neki :( Nya mindjárt kikukázom neked :oops: Még szerencse, hogy szinte üres a szemetes, mert ma reggel vittük le :)

Én új kajákat simán adok már Aliznak, múlt héten főztem először brokkolit, de kapásból be is nyomta belőle az adagját.

Szerintem is nyugodtan menj már kondizni, nekem sem kavart be a tejcinél, pedig mikor elkezdtem az aerobicot még jó sokat szopizott Aliz. Arra figyelj, hogy ha nagyon izzadsz, akkor igyál sokat. Én elég fárasztó/izzasztó aerobicra járok, és mindig viszek magammal egy másfél lityis vizet, amit közben meg utána meg is iszok.
Az első pár alkalom után úgyis észreveszed, hogy milyen hatással van, ha mégis befolyásolná, akkor halaszd el még egy időre.

Petri: Szupi, hogy jobban van a csajszi :)
Annak is van előnye, hogy "felnőtt" kaját eszik Timi, legalább nem kell külön kotyvasztani :)

Szandra: Nagyon édesek a tesók :)

Tünde: Jó, hogy jelentkeztél, így legalább tudom mondani apának, hogy sörapuka is tiszteletét teszi jövő héten a talin :lol: Örülni fog :D

Eszti: Szegény Benyóka :( Mi újság ma vele? Ugye nincs láz?
Hátha tényleg most csak ez kavar be a szopinál.

Ildi: Nati nem nagyon spórol nektek, ha ennyit kaksizik egy nap :lol:
De hát ahol bevétel van, ott van kiadás is :wink: :lol:

Nancsika: Jó vasalást! :) (De nagy szám van, mikor nekem végre nincs itt egy kupac sem :oops: 8) )

25 perc alvás után a lányom kipihentnek érzi magát és már nyekereg a kiságyban :shock: Pedig reggel 8 óta fent van, és este sem aludt annyit, mint szokott. Legalább azt megvárhatta volna míg megebédelek :?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok,

szerencsére Bence nagyok sokáig aludt (fél 10), és teljesen láztalan egyelőre. A kedve a régi, a szemén még picit látszik, de nem annyira, mint tegnap. Remélem marad így és a láznak nyomát sem látjuk egy ideig. :)
Vendég
 


Sziasztok lányok,

először is,
mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

Még itt vagyunk Nagykárolyban (Erdély), a férjem szüleinél, ahogy mi hívjuk a "rehabilitációs szanatóriumban". Itt ugyanis jókat alszunk, jókat eszünk és hatalmasakat sétálunk. Hiába, pihentető ez a két hét. Sajnos már most szombaton vége :(

Látom közben, hogy újabb babatalálkozó készülődik. Mi is nagyon szívesen részt vennénk már egy ilyenen - persze ha van még hely, ill. ha Eszti el tudnál minket szállítani :wink:

Kaja ügyben csak annyit, hogy Marci a tejcsin és az esti Sinlac-on kívül nem eszik meg gyakorlatilag semmit. Van még ilyen baba itt a topic-on? Én sem aggódok, mert van a baráti körben ilyen baba (érdekes módon fiúk). Talán majd 1 éves kora körül bővül az ízlése. Addig is persze kínálgatom - kevés sikerrel.

Még az is hír, hogy két foggal jöttünk ide, és hárommal (vagy néggyel?) megyünk haza. De szerencsére az EU csatlakozás miatt már nincs vám :wink:

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Betti, tudlak vinni, persze, nem gond. Végülis majdnem :) útba esel, csak egy kicsit kell visszakanyarodni. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby: ha kaja után kínálod meg szopival, akkor szép lassan elhagyja a szopikat, valszeg ez van nálatok is. A kevesebb szopitól meg kevesebb a tej is. De ha egyébként szívesen szopizik, a kajákkal jól érzi magát..., én nem görcsölnék. Én most már ha újat kap, hagyom hogy annyit egyen, amennyit akar, bár általában keverve kapja valamivel, és Liza nem egy nagy evő.

Voltunk ma méreckedni. Liza így közel 10 hósan 7480g és 70cm. Persze a védőnő hümmögött egy kört, de le van ejtve, a gyerekdoki tök elégedett, meg hát tömni nem tudom!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Eszti,
köszi!
Kb. mikor indulunk?

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Betti, kb. fél 10. Okesz?
Van ülése Marcinak?
Vendég
 


Sziasztok!

Cory:köszi a választ!

Gaby70:szép a családi fotó!De a harisnyás jön be nekem is a legjobban!Szépséges!!!!

Fória:nagyon cukik a puszilkodós tesók!

Vanillka:megvan a maci? :lol: :lol: :lol: :lol: Ezt miért gyűjtitek?Mit lehet érte kapni?
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, titeket nem egyszerű követni! Jól ismeritek már egymást, és találkozgattok is, tök jó! Én meg itt a világ végén!

Pampers macikat is lehet gyűjteni? Mit lehet érte kapni? Én azt hittem, csak a vonalkódos pontgyűjtés van a fisher price játékokért... Bár azt hiszem, soha az életben nem gyűlik össze, mert a DM-ben mindig csak Liberóból volt óriás csomag, és hát csak kihasználom a félárús kuponomat, nem veszek belőle egy kis csomagot, hogy fele annyit spóroljak! Na de így meg a játékokra nem tudok gyűjteni. Igaz, a Libero figurákért is küldenek ajándékot...

Mesi evett már banánt kb. 7 hónaposan, és nem volt tőle baja. Mit akartam még? Majd holnap még írok, mert most már lassan megyünk aluszkálni.

Sziasztok! Gabi és Mese

(sajna nem tudom a vonalzómat megcsinálni... :twisted:
gabella
 
 


sziasztok!

Köszi a válaszokat, meg a további dicsiket... :lol: :lol:

Cory: Eszter is olyanforma mint Lizád. Súlyra biztos. És magasságra is. Megnyugodtam. :D Átmenetileg. :D Köszi.És néha olyan képeket is vág, mint Liza, nemtom, feljebb láttam egy képet, ahol a kicsi fejecskéjét lerakja pihentetni. Ott annyira mintha Eszter babát láttam volna....Hallucinálok? De ott ( is ) gyönyörű.

Mentem kinyúlni, mig nem ébreszt. kitudja milyen éjszakám lesz megint... :shock:

jó éjt!

KépKép
gaby70
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?