Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húúú mennyi ünnepről maradtam le! Szülinaposokat Isten éltesse továbbra is egészségben, szeretetben, névnaposoknak sok puszit küldök, ünnepes babáknak még több puszit küldök :)

Nálunk megvolt a bejelentés a családjainknál, nehéz lenne ezt leírni... Valóban mindenki sírt és boldog volt, és az új jövevényt tartották a leszebb, legnagyobb karácsonyi meglepinek. Emellett amúgy is csak apróságokkal készültünk, de hát mindek is készültünk volna nagyobbal :) Szóval jó volt, végre élveztem a karácsonyt, hosszú idő után talán először igazán.

Anikó
Köszi a táblába kerülést :) Pontosítanék: már 32 éves vagyok, ciklusaim pedig 26 naposak lettek a hormonkezelés óta. Ha jól emlékszem, a tábla képletéhez hogy pontosan számoljon, az utolsó menzi előtti napot kell beírni a babársoknál, csak aki még nem várandós, annak kell a rendes idejét beírni. De utána kérdezek, és majd jelzem, jó?

Monyóka
A magas tesztoszteron gátolja a peteérést, de gyógyszerrel helyre lehet hozni a hormon szintjét. Kérlek ne keseredj el! Tudom, hogy nem boldogít ez a gondolat, de tudod mit kívánok neked? Hogy ennél nagyobb problémád SOHA ne legyen! És hogy KIZÁRÓLAG ennyi oka legyen, hogy eddig nem estél teherbe! És semmi további baj ne legyen, pl. szervi problémád, ami még nem derült ki, és könnyedén nem is derülhet ki. Szóval elkeseredésre semmi ok, bízzál benne, hogy megvan a baj, és innentől már igen nagy lépésekben haladtok a végcél felé! És ne csak bízzál benne, hanem HIGYJÉL is!

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok :)

Nárcisz :)
Hatalmas gratula Nektek! Nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kívánok! A lányok nagyon szépek :) Nektek aztán igazi karácsonyi ajándékotok volt az idén :)
Kép

Névnaposoknak, szülinaposoknak sok boldogságot :)
Kép

Mindenkinek Nagyon Békés Boldog Ünnepeket!

Kép
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Anikó!

Most látom csak, én még csak 28 vagyok :twisted: Na mindegy, majd szeptemberben nem kell ugrani!!! :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 

 
 

SZIASZTOK!
NEM VOLT NETUNK EGESZ KARACSONYBAN!!!

UTOLAG IS KIVANOK MINDENKINEK SZEP UNNEPEKET! rEMELEM JOL TELT AZ UNNEP!

NARCO ES CSALADJA: GRATULALOK A GYONYORU KISLANYOKHOZ, SOK EROT, EGESZSEGET, TURELMET!

LANYOK! JO KESZULODEST A SZILVESZTERRE! OLVASOK...OLVASOK, REMELEM NEM KAP EL AZ UJEV :lol:

PUSZI MINDENKINEK!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés.

Egy kissé megkésve, de annál több szeretettel:

Évi, Éva!
Boldog névnapot Nektek!

Anikó!
Boldog születésnapot!

Bea!
Ádámnak boldog első névnapot!

Junkó, Évi!
Köszönöm az érdeklődést, jól vagyunk. Igazából semmi különös nem történik, azért sem írtam.

Nagyon boldog, sikerekben és babaáldásban gazdag új évet kívánok mindenkinek!

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Ismét itt vagyunk, tegnap este jöttünk haza anyuéktól. Jól telt a karácsony nagyon, leszámítva a kicsit kínos kérdéseket,h. na és mikor jön a baba, ugye újra próbálkoztok. De megpróbálok nem foglalkozni vele, és koncentrálni arra,h. s jövő év a mi évünk is legyen! :)

Évik!
Utólag is nagyon Sok Boldog Névnapot kívánok! :lol:
Kép

Bea!
Ádinak nagyon Boldog Névnapot kívánok!!Kép Gyönyörűek a képek Ádiról! Elmentettem őket! Elolvastam a szüléstörténetedet is, nagyon jó!!! :D

Anikó!
Nagyon Boldog Születésnapot kívánok így utólag is!Kép
Azt hiszem a legnagyobb születésnapi ajándék most a pocidban fekvő kis Manó!Kép

Monyo!
Gratulálok, büszke vagyok Rád,h. túl vagy a vérvételen,, és hamarosan tényeg Neked is lesz kisbabád. :D

Norwell!
Szívből gratulálok Kende új fogacskájához!!Kép

Juca!
És persze Kinga új fogacskájához is gratulálok!Kép Most olvastam,h. Kingának kistestvérkét szeretnétek Évi pedig Dórinak, hurrá! Ez nagyon jó!Kép

Virág!
Köszönöm az együttérzést :) Én is nagyon örülök a munkahelynek és persze, ezért nem fog leállni a babaproject. Nagyon örülök,h. a férjednek is összejött az új állás, és én is pontosan így gondolom, ahogy Te mostmár végre elkezdődtek a jó dolgok, és bízom benne,h. 2007 a mi évünk lesz. :lol: Köszönjük szépen a karácsonyi versikét!

SZHeni!
Köszönöm a bíztatást és én is csatlakozom hozzátok, 2007 a mi évünk lesz. :wink: Elolvastam egy horoszkópom a jövő évre, és azt írta a jövő év a babvállalás éve lesz számomra és remélem számotokra is!!!!

Zsúka!
Őszintén remélem,h. a Szenteste és a Karácsony varázsa meghozza a kellő hatást! :wink:

Tündi!
Gratulálok a pocidhoz! Kép Vigyázz magatokra és nagyon Boldog és problémamentes pocakosságot kívánok!! Remélem,h. mostmár minden karácsonyod olyan Boldog lesz,mint az idei volt!

Angie!
Hogy érzed magad? Sajnos nem tudtam visszaolvasni, de úgy láttam Jucmuc gratulált a kisfiúhoz. Hát akkor én is csatlakoznék és gratulálok!!!! KépPeti mit szólt,h. kis trónörökös érkezik majd? Mégegyszer köszönjük a karácsonyi sms-t. :lol:

Móni!
Gratulálok Gergőhöz és a diplomádhoz!!! Kép

Hamarosan jövök egy kis utó karácsonyi meglepivel!!! Remélem tetszeni fog! :wink:

Puszi! Kép
Vendég
 


A meglepi kicsit Rólunk szól, fórumozókról. Ezzel szeretnék megköszönni Nektek Mindent amit ebben az Évben Tőletek kaptam.

Mivel csak árpilistól vagyok tagja a babanetnek,elnézést kérek mindazoktól, akiket nem említek.
Bea Zebrája - MÁJUS 2.
Kép
Lehet,hogy sokan nem tudjátok de engem Bea Zebrája késztetett arra,hogy írjak ide a fórumba. Mindenki együtt tudott örülni neki, gondoltam nekem is itt a helyem..:)
Kép Ádi Bea pocijában
Kép Ádi férfias vonásai 4D Uh-val
Kép és az Életben is :D


Nárcisz Moszatkái - MÁJUS 11.
Kép
KépA lányok még bent a pociban
Kép Nóci megérkezett
KépNárcisz másik szeme fénye, Angi


folyt. köv. :D (csak félek,h. lefagy a server)
Vendég
 


Juca Stöpszlije - MÁJUS 19.
Kép Stöpszli egyike volt azon babáknak, akiknek a nemét csak a születése után tudtuk meg, azt hiszem megérte kivárni :D
Kép Stöpszli, alias Kinga megérkezett :D
Kép Bűbályos mosoly :D

Kancellárka Buborékja - MÁJUS 22.
Kép Buborék volt a "másik" baba, akinek a nemét szintén sokan találgatták..:D
Kép És íme, miből lesz Zalán? Hát Buborékból! :D
Vendég
 


Norwell Kendéje - JÚNIUS 8. Kép
Kendét már anyu pocijában is imádtuk :D Kép Kende baba fürdés közben

Syry Mátéja - JÚNIUS 17.
Kép Máté, aki még pocaklakó, de már nagyon várunk!!
Vendég
 


Éva és Virág - JÚNIUS 30.
Kép Éva az egyik legcsinosabb kismama volt :D
Kép Virág megérkezett :D

Kati Petrája - JÚLIUS 5.
Kép
Kép Petra gyönyörű szép kislány!! :D
Vendég
 


Pankaa Emilije - JÚLIUS 13.
Kép Emili még pocaklakó!:D
Kép Íme a pocak, amiben Emili lakik. :D

Kacsa Timikéje - AUGUSZTUS 4.
Kép Timi még pocaklakó! :D
Kép Timi a 4D UH-n :D
Vendég
 


Duddu és a Csajok (Luca és Panna) - AUGUSZTUS 8.
Kép
Kép Gyönyörűek a csajok :D

Csibe Gáborkája - AUGUSZTUS 10.
Kép
Kép Gábor vagány nézése mindenkit levesz a lábáról :D
Vendég
 


Bogi Izája - AUGUSZTUS 21.
Kép Izabella nevét csak a születése után tudtuk meg.
Kép
Iza olyan szép, akárcsak a neve :D

Timi Kristófja - AUGUSZTUS 21.
Kép
Kép Kristófnak már most ellenállhatattlan a pillantása :D
Vendég
 


Angie és Manó - SZEPTEMBER 13.
Kép Sokáig vártunk erre a Zebrára, de hála Istennek idetalált :D
Kép Kép Pocaklakó kívülről és belülről is :D

Anikó és Várva Várt Gyöngyszemünk - SZEPTEMBER 16.
Kép Teljes szívvel és lélekkel melletted állunk és már nagyon várjuk,h. ez a kis Csöppség világra jöjjön. :D és nagyon várom Róla a sztárképet is :D
Vendég
 


Adriana és Levike - SZEPTEMBER 16.
Kép
Kép "Olyan fincsi a kezem" :D

Brill és Mr. Minibrill - SZEPTEMBER 16.
Kép Olyan boldog voltam ettől a zebrától,mintha csak az én nevem mellé került volna :D Ez egy igazi Csodazebra
KépKép Mr. Minibrill lakhelye kívülről egy csinos kismama tulajdonában, és íme Mr. Minibrill :D
Vendég
 


Unique és Laura - SZEPTEMBER 24.
Kép
Kép Laura is gyönyörűszép :)

Évi és Dórija - SZEPTEMBER 27.
Kép
Dóribaba fejlődését egészen a pocaktól figyelemmel kísértem, és szerencsém volt már 2x is találkozni Vele személyesen és még mindíg ugyanaz a véleményem:Egy Tündér!!!:)
Kép Igazán laza kis Csaj!:)
Vendég
 


Annácska és Peti - SZEPTEMBER 29.
Kép Peti baba ugyanolyan gyönyörű,mint a nővérkéje! :D
Kép Biztos imádni fogják a csajok ezeket a hatalmas kék szemeket! :D

Gracey és Pocaklakója - NOVEMBER 28.
Kép A távolságok nem ismernek határt,mert ugyanúgy örülünk a Te zebrádnak,mintha itt élnél Magyarországon. Várom a sztárfotót a piciről! :D

Tündi és Pocaklakója - DECEMBER 24.
Kép Már nagyon vártad ezt a babát, és tudom,h. nagyszerű anyukája leszel!!! :D
Vendég
 


Kedves Kismamák és Anyukák! Remélem tetszett Nektek ez a kis összefoglaló. Utólagos engedélyeteket kérem,h. a babák fényképeit felraktam. Ezzel szeretnék Nektek Nagyon Boldog Új Évet kívánni és Mindent megköszönni!!! :D

És végül de nem utolsósorban:
Kép

Mi akik, MÉG!!! nem várunk babát, mi is itt vagyunk és együtt örülünk sírunk másokkal, várjuk a babák fogait, kakijait :evil: és szorítunk egymásnak. Kívánom,h. tegyünk ugyanígy jövőre is és azt is,h. a 2007 mindenkinek elhozza a maga Boldogságát!!!

Na mostmár lelövöm magam... :oops:

Sok puszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy!
Nagyon tetszik az összefoglalód!Nagyon ügyi vagy!Köszönjük szépen!

Lányok!
Remélem Mindenkinek nagyon jól telt a karácsony!

Mi nagyon jól éreztük magunkat a szülőknél, ma jöttünk visza, egy bőröndnyi kajával. :lol:

Fleur!
Örülök, hogy azért jól végződött a férjed állás dolga.

Nárcisz!
Hogy vagytok???Otthon már?Vagy akórházban voltatok karácsonykor?Én már nagyon várom a beszámolót!
:wink:
Remélem minden rendben van Veletek!
Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pupy!

Köszi!!!!
Most stílszerűen fel kellene rakosgatnom a nyerő zebrákat :twisted: csak vicceltem, de én gonosz módon gyűjtöm ám!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Évák!
Utólag is Boldog névnapot kívánok!

Bea!
Ádit is Isten éltesse névnapján!

Pupy!
Gyönyörű meglepit készítettél! Jó volt visszanézni!Köszönöm.

Megpróbálok egy képet feltenni.(Előbb ugyanis nem tudta az adatbázis "bevenni".)
Anyuéknál karácsony este.
Kép

Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök Lányok,h. mindenkinek tetszik a meglepi. :D Pontosan ezzel a szándékkal készítettem,h. örömet okozzon.

Juca!
Nem baj ha gyűjtöd a zebrákat, csak majd jó időben engedd ki őket! :D

Jó éjt és szép álmokat! Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!

Remélem, mindenkinek úgy telt a karácsony, ahogy szerette volna! Gyönyörűek a képek, ha lesz erőm, én is teszek fel. Kendét nagyon érdekelte a karácsonyfa, leginkább az a része, amelyiket vezetéknek hívunk... :twisted:

Pupy!
Nagyon-nagyon aranyos vagy, hogy megcsináltad a baba-összefoglalót!!! Nagyon megható volt újra látni és olvasni, hogy egyszer mi is voltunk pocakosak... ;) (Egy nagyon halk megjegyzés: Kende 25-én született...)

Juca!
Szerintem jöhetnek a nyerő zebrák... ;)

Évi, Éva!
Nagyon boldog névnapot kívánok utólag is!

Bea!
Ádámot Isten éltesse első névnapja alkalmából!!! Sok-sok puszi neki!

Anikó!
Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!

Monyó!
Legalább kiderült, mi a gond, és remélem, hogy csak ennyi, mert ezen valóban lehet segíteni.

Nálunk nagyon jól telt a karácsony, igaz, kicsit zsufi volt, de Kende baromira élvezte a nyüzsgést. Ja, és el ne felejtsem megemlíteni: mászik a gyerekem!!! Rendesen, négykézláb, sőt, mostanában ha négykézláb van, talpára áll a zsivány, olyan, mint egy kis majom... :D Juca, eszembe jutottatok megint, mit is mondtál, egy-két hét a négykézlábra állás után? Tökéletesen bejött... Úgyhogy most már semmi nincs biztonságban, imádja a vezetékeket (nem is értem, mit szeret bennük...). Kijövőben a negyedik fog, az alsónál ugyanez volt, hogy néhány nap különbséggel jöttek ki.
Hozzátápi elég sikeres, egyelőre a krumpli nem ízlik neki nagyon, de almával és sárgarépával már megeszi. Igaz, ma rájött, hogyan lehet avantgard mintát festeni szájjal anya pulcsijára: csak megvárjuk, míg anya telepakolja a szánkat sárgarépa-alma pürével, és kiejtjük az egyik mássalhangzót, amit nemrég tanultunk: bbbbbb! :D

Most megyek, még zuhi vár rám, pusza mindenkinek (és majd jövök képekkel)!

Sziasztok!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Pupy!

Nem ér így megrígatni egy kismamit!!!

Gondoltam, benézek, picit olvasgatok + írok. Erre látom, hogy a gép csak tölt és tölt és táblicskuk + babák mindenhol!!!

Nagyon szép kis meglepit csináltál nekünk!!! Köszönet érte!!!


Teljes szívemmel kívánom Neked és minden, most még lila táblarészes tagnak, hogy jövőre már rólatok szóljon a "Pupy híradó"!!!

Anyukák!

Azt szeretném Tőletek kérdezni, hogy kinek hogy telt a gyermekágyas időszak, mennyire volt megterhelő, kinek milyen segítsége volt, stb.

Anyummal volt ezügyben egy kis vitám, mert ő mindenáron szeretne majd idetelepülni hozzánk (200 km-re laknak tőlünk), én viszont ezt nagyon nem szeretném, egyrészt, mert egyébként is vannak köztünk feszültségek, amik amúgy is mindig vitácskákhoz vezetnek, másrészt, mert úgy érzem, hogy az egyéniségünkből kifolyólag mindenkit feszélyezne az, ha napi 24 órában együtt lennénk, párom sem tudna nyugodtan pihenni meló után, engem is zavarna, hgoy vki előtt mindig viselkedni kell.

Szóval a lényeg az, hogy anyukám igyekszik úgy beállítani a dolgot, hogy az mennyire nehéz + megterhelő lesz, hgoy majd egy mosás sem tudok berakni, mert gyenge leszek + majd elapad a tejem, stb. Én viszont úgy gondolom, hogyha csak a babára figyelek + ellátom azokat a házimunkákat, amiket nagyon muszáj, kaját meg mondjuk rendelek vagy főz anyós, uram meg takarítgat, akkor csak meg lehet ezt csinálni egyedül is, nem?

Persze, gondolom, hogy nem olyan piti ez az egész dolog, nem is akarom elbagatelilzálni. De valahogy úgy érzem, hgoy a nyugodt (vagy legalábbis csak a gyerekbömbitől fárasztó) fáradtság még mindig jobb, mint az, ha feszült vagyok még attól is, hogy vki. folyton itt van és beleszól a dolgaimban, aki előtt nem lazulhatok el, nem lehetek fáradt vagy nyűgös ... (ugyanis most is megkaptam, hgoy hisztiztem, holott, csak néha leültem, mikor kitopogtam magam a konyhában)

Na, remélem, érthető volt, hogy mire szerettem volna kilyukadni!

Puszi Nektek és szép álmokat!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Nagyon egyszerű, állapodjatok meg, hogy akkor menjen, ha úgy látod, hogy szükség van rá. Ez lehet a kórház után egy héttel is.

Norwell!

Kottára azt csinálja Kende, mint Kinga :twisted: így nem nagy tudomány jósolgatni!
Hát kívánságod számomra narancs :-) :twisted: Elnézést azoktól, akiknek a munkahelyemről küldtem zebrát, mert ugyi azok már nincsenek meg, de ha valaki elmentette, ideteheti!

AngieéKép

Brillé
Kép
Dorkáé Kép
Graceyé Kép
Kacsáé Kép
Narcoé Kép Kép Pankáé

tjuca
 
 


Bocsi, nem így akartam, de folytatom :-)
Kép Syryé Kép Tündié Kép Wishé Kép Bogié

Hát ennyi ami megvan, a többit sajnos a munkahelyeimen hagytam.

Puszi!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca!

Igen, normáliséknál ez ilyen egyszerű ... De az én felmenőimre már egyre kevésbé mondható ez a jelző ...

Bár remélem, a mostani "cirkusz" ráébreszti Anyát is, hogy csak azért, mert ő nyomulni akar, attól még senkinek nem lesz jó ...

-----------------

Nem is emlékeztem a "zebrámra". De, nagyon helyes, mind a baba, mind a kacsa mellette!!!

kacsa14
 
 


Pöttöm megkapta az első dedikálását is! :D Íme:

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!

Nálunk sem volt egyszerű 8) Anyu meg mindenáron takarítani akart a 37 nm2-en, én meg ettől ideggörcsöt kaptam. Meg miért nem alszok stb. Nekem meg mindig az volt, hogy olyan vagyok, mint egy tojó galamb, csak totyorgok, meg pörgök, üljek már le a fenekemre :twisted:
Ha van külön szobátok, akkor már most kezdjed gyűjteni a vasalnivalót, azzal sokáig ellesz! :twisted: :twisted: :twisted:
Azt viszont mondd meg már most, hogy a gyerek anyja Te vagy, ergo Te diktálsz!!! Nem egyszerű, de ezen át kell esni és kész. Nálunk is megtörtént. (Szerintem nála is az ő anyjával, csak azóta kicsit kopik az emlékezet :lol: ).

Jó a könyvben a dedikálás!

Lányok van blogunk!

kovacs-telekes.org/blog/juca

Akit érdekel ... tervek szerint, mint a Szabó család :lol: hosszú, izgalmakkal teli családregény :twisted:

Megpróbálom beszúrni az aláírásomba :-)

tjuca
 
 


Juca!

Tudom, hogy sok helyen nem könnyű ...

Még napi 1-2 óra csak-csak elmenne, de én ettől az idetelepedősditől félek, hogy napi 24 órában "megfigyelés" alatt legyek ...

Totál bedefektesedtek az utóbbi időben és egyre inkább úgy veszem észre, hgoy még mindig annak a kis béna gyerkenke, tekintenek, akinek felneveltek és aki a végére már maga is elhitte, hgoy olyan béna és szerencsétlen, amilyennek beállították.

És most hogy a gyerke kitört ebből, nehezen fogadják el, hogy egyedül is megy neki vmi. és egyedül is el dtudja dönteni, hogy mit akar.

Anyum folyton csak azt diktálja belém, hgoy milyen nehéz lesz majd, mennyire fáradt és gyenge leszek, meg hgoy apad majd el a tejem a fáradtságtól ... Szóval tiszta optimista!!!

Meg az a rossz még, hgoy én bármit is mondok, ha szépen mondom, nem értik meg, ha meg már keményebben, akkor meg már rögtön leordibálom őket és mégis hogy viselkedem ...

---------------

Néztem a blogot, de 404-es error-t írt ki ... :(

kacsa14
 
 


Helyesbítés

Rosszul írtam fel a blog címét, de az aláírásomra kattintva olvasható :-)

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Juca!

Így már OK!!!

Gyorsan végig is olvastam, alig várom a folytatást!!! :lol:

Engem mindig is érdekelt, hgy hogyan élnek az emberek, tök jó így bekukkantani 1-1 ember, család életébe, olvasni a gondolataiban!!! :)

kacsa14
 
 


Helló csajok!!
Azthiszem a Dóri ma jön haza!! :lol:
VÁRJUK A KÉPEKET!!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Anikó!

Kösziköszi! :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Köszönjük a táblát, remélem jól vagytok! :roll:

Norwell!
Örülök,h. tetszett a meglepi, a dátumok nem a babák születési dátumát,hanem az aktuális tábla napját jelöli. Bocsánat ezt odaírhattam volna. :oops: Kendének hogy állnak a fogai? :)

Kacsa!
Sajnálom a helyzetedet, de teljesen megértelek. Az én anyum is kicsit hasonlóan gondolkodik. Mikor állapotos lette, ő kitalálta,h. én a szülés előtt 1 hónappal költözzek haza hozzájuk Nyíregyházára, és ott szüljek. Szóval nálunk is voltak (vannak néha) viták. De Juca tanácsát tudom támogatni, ülj le és beszéld meg anyuddal,h. ez már a Te életed, a Te családod és úgy érzed,h. egyedül is fogsz boldogulni. De ha szükséged lesz rá szólni fogsz neki!
Különben is, inkább az idegeskedéstől,h. ott van anyud "láb alatt" apadna el a tejed szerintem. Fel a fejjel, ezen csak egyszer kell átesni és Rólad és Timiről van szó! :D

Juca!
Csodás a blog, megnéztem! Sőt bátorkodtam írni is egy hozzászólást, miután eleredtek a könnyeim. :oops: Nem tudtam,h ma van az Aprószentek Ünnepe.. megemlékezem a Kicsiről, aki egyébként minden nap eszembe jut főleg mostanában,hiszem jövő héten született volna meg. Rendszeresen fogom olvasni a blogotokat. :lol:

Panka!
Hogy vagytok? Emili sokat mocorog?

Most megyek vasalni, de még jövök!

Puszi!
Vendég
 


Sziasztok lányok! Kép

Remélem mindenkinek jol teltek az ünnepek!
Én megdöntöttem az ágybanfekvö play mobil összerako világrekordot! Kép

Virág,Kacsa,Csibe,AngieTündi,Annácska,Tina,Pupy,Norwell!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket,jol esik hogy gondoltok rám!


Juca! :D
Nagyon jo a kép rolatok!
A barikád szuper! :lol:

Dido! :D
Szépek vagytok a képen!

Tündi! :D
Értettem amit irtál és javitottam is!
Külömben ezeket az instrukciokat én is megkaptam csak nagyon okosan nálad nem alkalmaztam! Kép

Pupy! :D
Nagyon köszönjük az ajándékod!
Én is pityeregtem amikor végig olvastam!

Bogica! :D
Szuper a kép rolatok!

Évi! :D
Ti is nagyon szépek vagytok!

Norwell! :D
Gratulálők a mászáshoz!
Eszméletlen Kende milyen ügyes!

Kacsa! :D
Én is azt mondom hogy az elején kell a segitség de nem igy ahogy anyukád gondolja!
Te szervezd meg mi neked a segitség és ugy alakitsd!
Nagyon szuper a dedikált könyv!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok!

Csak egy pár sor.

Ma hazajöhettünk, mert Angi elérte a 2020 grammot :lol:
Nóci is szépen gyarapszik :lol: Itt ül az ölemben.

Köszönöm, hogy gondoltatok rám, hogy írtatok nekem. Mindent olvastam ám :lol:
Születéstörténetez írok, ha a párom hazajött :lol:

Mindenkinek sok puszi.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
De jó hogy már otthon!!! :D Nagyon várom a történetedet!
Hogy vagytok?Szopizás?Lányok akkor nagyon nőnek, helyes, csak így tovább!
Képeket is kérünk, ha lehet. 8)

Pupy!
Igen, jól vagyunk.Emili nagyon aktív, bár mondják, hogy mostmár egyre kevesebb a helye, de én ezt nem veszem észre. :lol: Néha belülről megcsiklandozza az aoldalamat, olyankor "ugrok" egyet. :lol:

Juca!
Neked is köszi a memoárt, nagyon tetszett!Blogot mindjárt nézem, kíváncsi vagyok! :wink:

Lányok!
Ma megvettük a kiságyat, majd összeszereli holnap az "apuka" :D
Meg vettünk pelenkázó matracot is.Komód a köv. hónapban lesz.
Megyünk majd 1 hónap múlva szülésfelkészítőre is, a férjemmel persze! :D

Ma sikerült elintéznem a munkanélküli segélyt is, állítólag abból is, meg a gyesből is a maximumot fogom kapni, legalábbis a volt munkahelyemen ezt mondták, aztán majd meglátjuk mi lesz belőle.De a a munkaügyi központba egy elég morcona pasa volt, nem is mertem kigombolni a kabátom, hogy ne kelljen magyarázkodni a pocak miatt, elvégre állást keresek :wink:
Még jó, hogy a passzív táppénzre nem kérdezett rá, hogy mi bajom volt.De nagyon sok papírmunka ez az ügyintézés.A lényeg, hogy sínen vannak a dolgok, és ennek nagyon örülök!

Képzeljétek, kaptam ajándékba egy filteres kávéfőzőt,attól a cégtől, akitől vettük a párásítónkat, mert megírtam róla a véleményemet.Ennek is nagyo örülök, ma hozta a futár.

Hát ennyi minden történt most velünk, remélem mindenki jól van!
Férjem keddig itthon lesz, így csak néha jutok a géphez.

Minden jót kívánok Mindenkinek!
Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Bocsi Csajok!!Ezt nem ide akartam irni,hanem a mi topikunkba!! :oops:
Anikó!!A terhességemnél márcsak babonából nemakartam visszakerülni a táblába!!(Mert a Mátrácska kivett!!)ÖNKÉNYESEN!!Na mindegy................!!!!
Viszont igy már MÁS,hogy megszültem!! :wink:
Köszike!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Pupy!
Nem ér megsiratni az embert!
Nagyon megható volt az összefoglalód!
Köszönjük szépen!

Nárcisz!
Szuper, hogy otthon vagytok!
Majd ha lesz szusszanásnyi időd, írd meg, hogyan telnek a napjaitok!

Ha addig nem tudnék jönni:
Kép

A BABÁSOKNAK GYEREKKACAGÁSTÓL HANGOS, A POCAKOSOKNAK GÖMBÖLYÖDŐ, A ZEBRÁRA VÁGYÓKNAK MIHAMARABBI ZEBRÁKBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Narco: nagyon orulok, hogy a babakkal hazakerultetek, es ilyen szepen gyarapodtok! Sok erot nektek, tejecsket, jo nagy alvasokat!

Bea: Latom Adika mindjart a harmadik hetet tapossa! Hogy megy az osszeszokas, szopi?

Pupy: szivet melengeto es nagyon meghato volt az osszeallitasod! Koszonjuk! Te hogy vagy? Munka? Ugye minden rendben?

Kacsa: nekem is az a remalmom, hogy az anyos majd idetelepszik a fejemre, ha majd szulni fogok... szerencsere az anyukam "normalisekhoz" tartozik :lol: Idejeben meg kell targyalni a dolgokat...

Juca! Remek a blog, egyszerusege meghato! Nekem is kell...

Panka: orulok a jo hireknek, papirmunka ismeros ...

Aniko: csak igy tovabb... talan bekerulsz a rekordok konyvebe :wink:

Takaritas, sutes-fozes? Nekem mar nincs hozza energiam.
Ja, ugy nez ki, hogy lesz munkam :lol: ma megyek megbeszelesre, remelem jol sul el...aztan szulinapomra babat akarok!

Puszi mindenkinek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Elfelejtettem tegnap írni, de nagyon szép Pöttöm első dedikálása. :D

Nárcisz!
Dejó,h. végre otthon vagytok! :lol: Már nagyon várom,h. gyere és írj magatokról! Remélem jól vagytok!!! :D

Nomi!
Örülök,h. Neked is tetszett az összefoglaló. Köszönjük már kicsit jobban vagyunk. Végre sikerült eljönnünk a Lorealtól, Laci a Johnson&Johnson-nál dolgozik én pedig januártól egy reklámzászlókkal foglalkozó cégnél leszek ügyvezető asszisztens. 8)
A mensik sajnos mindíg letörnek, de próbálkozunk folyamatosan, bár a baba elvesztése óta ez még csak a 4. aktív hónap. Remélem sikerrel járunk. :D Jan. 2-án megyek hormonvizsgálatra, a dokimmal beszéltük meg, és megcsinálja. Most nem iszom a palástfű teát sem,ami elvileg segíti a progi elválasztását,h. telejsen tiszta hormonképet kapjunk. Remélem,h. kiderül,h. nincs semmi bajom, vagy pedig az,h. egyszerű hormonális problémáim vannak. De erről úgyis írok még.:D És Ti jól vagytok? Új munkahelyed lesz? A régivel mi történt? :oops: Ne hari, de elég sok kimaradt nekem.

Pusz! Kép [/b]
Vendég
 


Na sziasztok drágáim!
Látom mindenkinek kellemesen teltek az ünnepek.

Faul
Tavaly karácsonykor ez kis flash volt a nagy kedvencünk:) Kb. 1 millióX meghallgattuk:). Még mindig nagyon élveztem:).

Zsúka
Nekünkis szentestés belehúzás kellett:).Szorítok nektek. Ez egy szép utólagos karácsonyi ajesz lenne:)

Timika
Köszi

Bea
Ádi baba még mindig nagyon aranyos.

Juca
Nagyon tetszik a csendélet, jól mutattok a fa alatt.
Engem érdekelt volna a blog, de nem bírtam megnyitni:(.

Dido
A tietek is nagyon meghitt volt.Tetszik.

Monyo
Sajnálom, de akkor megvan mi lehetett a proléma. Gyorsan redbe szedik a hormonod és már meg is lesz a baba.

Tündi
Örülök, hogy örömet szereztetek a családnak.

Puppy
Ez a kis babacsokor nagyon kedves volt tőled. Jó volt visszanézegetni:).

Norwell
Ez szupi!:)

Juca drága
Remélem már az enyém is megvan csak a kiengedésre vár:).

Kacsa
De jó:) Ezt honnan kaptad?:)

Nárcisz
De jó, hogy otthon vagytok és jól vagytok:).

Kacsa
Sajnálom, hogy ez a helyzet az anyuddal, de hidd el ezt mindenki végig éli valamelyik szülővel. Nekem apuval nehéz egy kicsit,
mert túl erőteljes természete van az enyémhez képest és mindig mindennek úgy kell lennie, ahogyan ő akarja. Tudom mennyire
fárasztó és én sem tudok konfrontálódni vele, bár úgy érzem kellene, meg neked is az anyuddal.

Pankaa
Szuper, hogy megvannak a baba bútorok.:) Majdnem minden.

Nomibogár
De jó:)

Mi megint utazgattunk Eger és Kecskemét közt. Egerben a délelőtt kicsit a túlzott tökéletességre törekvéssel el lett tolva, de aztán az esténk annál jobb lett. A családdal játszottunk egy jót egy Vii nevű kütyüvel. Olyan érzékelője van, ami a mozgásokat érzékeli és TV-hez kell csatlakoztatni. Szóval, amikor pl teniszezel, tényleg ütöd a labdát. Nagyon vicces. A férjem egy boxmeccsen teljesen leizzadt:)
Aztán Kecskemét, anyós végig duzzogta az egész délelőtött aztán este jól megkaptuk mindenféle igazságtalanságot a fejünkhöz vágott, én is meg Peti is eléggé kiborultunk, aztán együtt bőgött az egész család.
Annyira labilis most az anyósom, hogy borzasztóan könnyen megsértődik és megbánt másokat és végig sem gondolja csak utólag mit is csinál. Na de azért ez a helyzet is megoldódott csak nem tudom hányszor játsza el még ezt velünk.

Tegnap elutaztunk Bécsbe, csak egy egy napos kiruccanás volt. Nagyon szép volt, jó volt, de mocsok hideg volt. A párom meg is fázott most meg hőemelkedése van:(. Szegénykém egész nap "nyöszörög" mert ez fáj az fáj, emelett még izomláza is van egy pár nappal ezelőtti edzéstől:) Ilyenek a pasik, mi meg szülünk egy hang nélkül:).

Na ez történt velünk mostanában.

Sok puszi
Majd még jövök.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Remelem mindenkinek nagyon jo hangulatban tltek az ünnepek! Mi is jol ereztük magunkat, pihentünk es setaltunk sokat, na meg persze ettünk.:)

Juca!

Megneztem en is a blogot, nagyon tetszik ügyesek vagytok. Nagyon jok a fotok is!


Kacsa!

Nem tudom pontosan mi volt nalatok a gond anyukaddal mert a babanet nem tölti le rendesen ennek a topicnak az oldalait, de a valaszokbol kikövetkeztettem. Sajnalom, es remelem megoldodik valahogy majd a helyzet.
Jo a dedikalas.:)


Dido!

Ti is nagyon szep par vagytok! Biztos szep volt a karacsonyotok!

Pupy!

Mi ujsag van veled? Jol vagy? Nem lattam meg a tablazatot amit csinaltal, de remelem ma beenged arra az oldalra!

Aniko!

Köszönöm, hogy beirtad a tablaba a Kaalit!

Narcisz!

Orülök, hogy mar otthon vagytok es, hogy ilyen szepen gyarapodnak a kislanyok!

Panka!

De jo, hogy mar megvan a kisagy is! Szepen lassan tenyleg mindene meglesz a kis Emilinek!
Ugyesen elintezted a munkanelküli segelyt is!

Bea!

Mar ket hetes Adika! Hogy vagytok?

Angie!

Hogy vagy? Hogy telt a karacsony?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Remelem mindenkinek nagyon jo hangulatban tltek az ünnepek! Mi is jol ereztük magunkat, pihentünk es setaltunk sokat, na meg persze ettünk.:)

Juca!

Megneztem en is a blogot, nagyon tetszik ügyesek vagytok. Nagyon jok a fotok is!


Kacsa!

Nem tudom pontosan mi volt nalatok a gond anyukaddal mert a babanet nem tölti le rendesen ennek a topicnak az oldalait, de a valaszokbol kikövetkeztettem. Sajnalom, es remelem megoldodik valahogy majd a helyzet.
Jo a dedikalas.:)


Dido!

Ti is nagyon szep par vagytok! Biztos szep volt a karacsonyotok!

Pupy!

Mi ujsag van veled? Jol vagy? Nem lattam meg a tablazatot amit csinaltal, de remelem ma beenged arra az oldalra!

Aniko!

Köszönöm, hogy beirtad a tablaba a Kaalit!

Narcisz!

Orülök, hogy mar otthon vagytok es, hogy ilyen szepen gyarapodnak a kislanyok!

Panka!

De jo, hogy mar megvan a kisagy is! Szepen lassan tenyleg mindene meglesz a kis Emilinek!
Ugyesen elintezted a munkanelküli segelyt is!

Bea!

Mar ket hetes Adika! Hogy vagytok?

Angie!

Hogy vagy? Hogy telt a karacsony?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Remelem mindenkinek nagyon jo hangulatban tltek az ünnepek! Mi is jol ereztük magunkat, pihentünk es setaltunk sokat, na meg persze ettünk.:)

Juca!

Megneztem en is a blogot, nagyon tetszik ügyesek vagytok. Nagyon jok a fotok is!


Kacsa!

Nem tudom pontosan mi volt nalatok a gond anyukaddal mert a babanet nem tölti le rendesen ennek a topicnak az oldalait, de a valaszokbol kikövetkeztettem. Sajnalom, es remelem megoldodik valahogy majd a helyzet.
Jo a dedikalas.:)


Dido!

Ti is nagyon szep par vagytok! Biztos szep volt a karacsonyotok!

Pupy!

Mi ujsag van veled? Jol vagy? Nem lattam meg a tablazatot amit csinaltal, de remelem ma beenged arra az oldalra!

Aniko!

Köszönöm, hogy beirtad a tablaba a Kaalit!

Narcisz!

Orülök, hogy mar otthon vagytok es, hogy ilyen szepen gyarapodnak a kislanyok!

Panka!

De jo, hogy mar megvan a kisagy is! Szepen lassan tenyleg mindene meglesz a kis Emilinek!
Ugyesen elintezted a munkanelküli segelyt is!

Bea!

Mar ket hetes Adika! Hogy vagytok?

Angie!

Hogy vagy? Hogy telt a karacsony?

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kedves Lányok! :P
Úgy tűnik, hogy a havi egyszeri levél megírása sem egyszerű, bár többször olvaslak Titeket, de írni nem igen sikerül. Tegnap olvasgattam kicsit, de mire írni akartam, felébredt a kisfiam.
Most megpróbálok írni, mert kisfiam elment Apával a postára csekkeket befizetni :evil: - ez a csekkeknek szól!!

Narco
Olyan jó, hogy itthon vagy!!! :lol: Nagyon várom a beszámolót és még egyszer szívből gratulálok! :P Küldök e-mail-meglepit!!

Norwell
Gratulálok Kende mászásához! :lol: Most aztán kezdődhet a pakolás!! De ez olyan szép időszak!! Drukk a 4. fogacskához! És sok türelmet a hozzáetetéshez!! :lol:

Jucmuc
Szegénykém, mióta nem írtam Neked, annyi rosszon mentél keresztül! :( Reméljük, most már az új év csak jókat tartogat nektek, január 8-án minden drukkom a tiéd lesz! :P Igyekszem hamarosan küldeni Neked e-mailben egy csatolt fájlt!

Dido
Nagyon szépek vagytok a karácsonyi képen!! :P És örülök, hogy párod már jól van (elég hátborzongató volt olvasni a részleteket BRRR!)
Kívánom, hogy a következő karácsonyi képen már hárman legyetek (baba vagy a pocakban vagy a karjaitokban) :P

Timika
Kristófnak minden jót kívánok, Nektek sok sikert a porszívózáshoz. (Nekem nagy már a fiacskám, de egy-egy nagyobb náthánál mi is elővesszük a porszívót és már úgy tűnik nincs benne, aztán meg lefekszik, szörcsög tovább.) Kitartás hozzá, fontos, hogy nem abbahagyni (nekünk egyszer már ráment a kisfiam fülére és fel kellett szúrni, hát nem kívánom senkinek!! :evil: )

Junko
Sokat gondolok Rád, és kívánom nagyon, hogy minden orvosi vélemény ellenére sikerüljön neketek is egy spontán csodababa, mert tudom, ez szíved legfőbb vágya!!! :P Hogy vagy?

Panka
Örülök, hogy jól vagytok, hogy lassan minden elintéződik!! Élvezd keddig a napokat, még ha nem is tudsz itt írni, de kedvedre apázhatsz!! :lol: Hiszem már nem sokáig lesztek így kettesben!!

Juca
Továbbra is nagyon jó olvasni a soraidat, annyira tetszett, amit a karácsonyi ajándékokról írtál!! :P Szép a zebra-gyűjteményed!!És még neked is tartozom egy válasszal, ha sikerül, az idén :wink: „megcsinálom”! (Hú, már mennyit ígértem!!)

Évi77
Jó telelést a szülőknél!!! (Ez is zebrát hoz, vagy csak a nyaralás?? :lol: )

Nomibogár
Drukkolok, hogy sikerüljön az új állás, aztán meg a baba és így csodás lesz a 2007!!! És most már ne takaríts meg főzz, hanem élvezd az ünnep további napjait!! :P

Tina
Ha nem is gyakran jössz, mindig jó olvasni a soraidat és a tanácsaidat!! :P

Angie
Köszönöm az sms-t! És csinos kismama vagy nagyon!!! :P
Hogy álltok a költözéssel???

Aniko
Köszönöm a telefonos tanácsot!!! :P Még majd jelentkezem, és mesélek!! Kitartás továbbra is a fekvéshez!! És fekve is lehet ám jókat játszani!!!!

Brill
Várom a további boldog üzeneteket!! És köszönöm az e-mailt! :P

Monyoka
Tetszik az optimizmusod, ami a jövőre szól!! Meglátod, rendbe hozzák a hormonokat és lehet, hogy áprilisra már babával ünnepled a szülinapodat!!(Ezt tegnap "lestem meg" a Hőmérős topikban, mikor olvasgattam mindenfélét :lol: )

Tündi
Olyn jó erőt meríteni a te csodádból is!! :P Én mostanában már megint nem hiszek abban, hogy nekem sikerülhet :cry: , de amikor ilyen csodákról olvasok, mindig elszégyellem magam.
Olyan jó, hogy visszajöttél!!! :lol:

Csibe
Nagyon szép kisfiad van!!! Gondolom, csodás volt így hármasban a karácsony! :P

Fleur
Neked is azt kívánom, hogy a következő év boldogabb legyen, mint ez a mostani. :P Tudom, hogy az idén a műtét, a sikertelenség nagyon rossz volt, és ezért is remélem, hogy a következő év feledteti majd a sok rosszat.
Bécsben és is voltam egyszer 1 napot, szakadt az eső délelőtt, de délután már elbújt a nap és csodás volt a belvárosban sétálni!

Pupy
Köszönjük a karácsonyi meglepit!! :P Teljesen elérzékenyültem (én is), olyan jó volt látni ezt a sok csodás örömhírt!
És annak is örülök, hogy nem kell már annál az emberkínzó cégnél dolgoznotok! És remélem, hogy a hormonvizsgálat eredménye is rendben lesz és hamarosan boldog zebrát kapsz Jucától!

Kati
Köszönjük a keresztelős képet! Tündéri kislányod van! :P

Dbogica, Évi79 :P :P
Nagyon szépek a karácsonyi képeitek! Olyan jó látni az örömötöket kis családotok körében!

Cs. Heni
Olyan jó, hogy újra itt vagy!! :P Hidd el, a jövő év a te éved is lesz és a kicsi angyalkáid triplán fognak vigyázni majd a kisbabádra! Teljes szívemből kívánom, hogy boldog anyukaként kárpótoljon téged az élet a sok testi-LELKI fájdalomért!!


Lányok, most mennem kell!! :( Elnézést kérek attól, akinek most nem írtam, legközelebb velük kezdem( :lol: ), de megjöttek a páromék, így be kell fejeznem a levelet!

Sok puszit küldök és a köv. hónapban is igyekszem legalább egy normális levelet összehozni.
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Anikó
Köszönöm szépen a pontosítást, így már minden remek! :)

Pupy
Kedves az összefoglalód! Nem kevés idő lehetett ezt megcsinálni :)

Juca
Nem kevésbé jó a zebra gyűjtemény :)

Most még nem tudok sokat írni, mert alig ismerem a legtöbb emberkét, meg már képben sem vagyok, hogy kivel mik történtek, de itt vagyok és olvasgatok.

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Iza beteg lett. :( Náthás, köhög szegényke. Azt mondják, rengeteg gyerek benne van, van valami a levegőben. A rendelő is tele volt. A dokinkat most helyettesítették,de nem gond, az a lényeg, hogy meghallgatta, és felírt c-vitamint, meg kalciumot, meg sterimárt kell fújnunk, orrszívózni, amit persze útál. Szegényke, úgy sajnálom már ezt a sok tortúrát, dehát muszáj. Nagyon nehezen aludt el ma is, de talán most már alszik.
Remélem hamarosan jobban lesz.
Most csak ennyit, megyek mert még ezer dolgom lenne, pedig már igen csak késő van.

Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?