Új privát üzeneted érkezett!

Kedves Noémi és Angelika! :)

Isten hozott Titeket a kinti világon! Higgyétek el, nem olyan szörnyű ám, mint amilyen első látásra és hallásra volt... Anya és apa nagyon fog Rátok vigyázni és mindent megtesznek majd azért, hogy Nektek a lehető legjobb legyen!!! Ebben biztos vagyok! Legyetek jó babák, nőjetek nagyra és a betegségeket messziről kerüljétek el!!!

Nárcisz!
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek, vigyázzatok Magatokra!

Puszi
Zsu

Zsu
valér
 
 


Sziasztok!

Monyóka!
Sajnálom. :(

Juca!
Gratula Kinga 3. fogához.

Évi,Timika!
Jobbulást a beteg babáknak!

Fleur!
Örülök, hogy megoldodott a férjed munkahelye.

CsHeni!
Akkor hajrá Január!!

Jucmuc!
Küldtem privit.

Már gyógyulgatok.A torkomat még érzem, de a többi az már múlóban. Holnap utazunk haza.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!

Anikó!
Neked pedig előre is boldog szülinapot!

Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok!

Nárcisz, Floki!
Gratulálok!!! :D
Gyönyörűek a lányok! :D
Sok boldogságban együttöltöt percet kívánok Nektek! :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 

 
 

Miket írok??? :oops:
Tehát, együtt töltött percet...

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Évi!
Én addig szívattam, amíg jött a trutyi (és amíg Kende hagyta... :wink: ), persze így is maradt mindig egy kicsi a nóziban. Igazából szerintem nem nagyon lehet teljesen kiszívatni, mivel a nyálkahártya mindig újratermeli, és ha szívod, egy perc múlva már újra lenne mit. Kitartás!

Jányok, beléptünk a "babák három foggal"-klubba! :D A bal felső metsző úgy gondolta, ideje megnézni kívülről is, mi van Kende szájában... :twisted:
Ma kapott almát Kende. Vacsira ugyanis azt ettem, és egy "hirtelen" ötlettel reszeltem neki egy kicsit, talán két kiskanálnyit, és csapó egy... :shock: Úgy cucogta a kiskanálról, hogy csak na!!! Úgyhogy ezennel a hozzátáplálás rögös útjára léptünk... Majd meglátjuk, milyen sikerrel... :wink:

Én már az ünnepek alatt nem jövök, úgyhogy ezúton kívánok mindenkinek áldott, békés karácsonyi ünnepeket, zavartalan pihenést, sok ajándékot!

Puszi mindenkinek (a babákoknak is :))!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Narco család!
Nagyon gratulálok a szép babáitokhoz, és sok tejcit, boldogságot kívánok!

Ha nem jönnék addig, akkor MIndenkinek Boldog, Békés Karácsonyt kívánok!
Bogi
dbogica
 
 


Erre vártam:) Sajna csak most tudtam jönni, de ezért megérte:)
Nárcisz, Flogi nagyon gratulálok nektek és sok boldogságot, így négyesben:)
Annyira édesek és Angelikának az a nézés, mintha el gondolkodna, hogy most mi is van??:)

Kép

Norwell
Ez szuper, hogy ti is csatlakoztok a 3 fogúak csapatába:)

Heni
Akkor örülünk neki! Én is nagyon várom a januárt:)

Pupy
Nagyon örülök, hogy találtál munkahelyet. Ne is foglalkozz vele:) Majd azt mondod becsúszott:)

Monyo
Így van, előre 2007.

Nálunk is van új hír, a férjem ma felmondott. Felhívta az a pasi, aki a múltkor a másik állást ajánlotta neki, és ilyen helyzetben persze igent mondott neki:):) Minden jó, ha a vége jó. Annyira örülök, hogy emberileg jól jön ki ezzel a szituból, nagyon rossz lett volna a jelenlegi helyzetben a régi cégénél.
Na szóval nekem ez egy jel, hogy elkezdődnek a jó dolgok és így nemsokára babánk is lesz. Most már biztos, mert most már csak jó dolgok történhetnek.

Mindjárt jövök még egy rövid karácsonyi köszöntőre:)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Csajok!

Kép

Kívánom, hogy hozzon nektek a Kép vagy a Kép sok szép ajándékot, de legfőképpen boldogságot, harmóniát és sok kisbabát a 2007-es évben.

Reméljük, addig még a hó is esik Kép

De mindenesetre:
Kép

Addig is egy karácsonyi versike:

Bernáth William: Karácsony

Hó nem szitál. Az ég derűs.
Csupán az este hűs.

A szív örül: Jézusra vár.
A lélek: fénysugár.

Havatlan pusztán mély a csend
egy csillag megjelent.

Az arcokra kiváncsiság
mély áhitata szállt.

Idézve látom a múltamat...
a gyémántos havat.

S míg lelkem Jézust keresi:
szívem békével van teli.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Nárcisz:
Gratulálok, gyönyörű szépek a lányok. Sok boldogságot.

Fleur:
Köszönjük szépen a verset. Hajrá január.

Heni:
Nagyon sajnálom ami veled történt, a január a mi hónapunk lesz.
Mi januárban kezdjük a projektet.

Gratulálok minden csemetének a hármadik fogacskához és jobbulás a beteg babáknak.
Az összes baba nagyon szépen fejlődik és szép nagyok

Brill, Angie:
Nagyon csinosak vagytok. Vigyázzatok magatokra és azért a nagy készülödé/költözködés között/után pihejetek is.

Anikó:
Te is vigyázz magadra, pihenj sokat. Remélem meg tudtad oldani a karácsonyi készülődést.

szeretnék mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt kívánni.

A karácsony utáni viszont látásra!

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Boscsánat elfelejtettem valamit :oops:

Bea:
Még nem gratuláltam Ádámhoz, ne haragudj!

Kacsa:
Te is vigyázz magadra, remélem most jobban vagy.

Mégegyszer Puszi Mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Megint eszembe jutott valami:

Panka:
Te is vigyázz magadra, örülök, hogy haladtok a babaholmik beszerzésével.

Azoknak viszont akik még csak most készülnek a babásodásra nagyon szorítok, hogy minél előbb sikerűljön : Monyó, Jucmuc, Junkó, Puppy, Zsúka, Tina, Bellanitta, Nomibogár, Hanyolca, és még sokan. Remélem 2007 a mi évünk lesz.

Évi, Juca:
Nagyon örülök, hogy jövőre ti is belekezdtek a kistestvérek gyártásába és minél hamarabb lesz babátok
szalai heni
 
 


Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!:lol:

Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

NÁRCISZÉK
Nagyon gratulálok a babák születéséhez! Jó egészséget kívánok, és hogy a küzdelmes éjszakák minél rövidebb ideig tartsanak ;)

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok, valamint egy szép, reményteljes új évet!

Anikó
Beraknál a táblába? Utolsó menzim november 11, tegnap voltam 6 hetes, szülés augusztus. A többi adat megvan még? :)

Tündi

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!
Nincs időm visszaolvasni, de remélem mindenki jól van!
Ezúton is szeretnék békés boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánni!

http://www.mesasoftware.com/images/merryxmas.swf
faul
 
 


Sziasztok!

Narco Család! Gratulálok a kis jövevényekhez! Sok-sok boldogságot és tejcsit kívánok a csajszikhoz!!!

Továbbá,

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

Kép

kacsa14
 
 


KEDVES NÁRCISZ CSALÁD!

GRATULÁLUNK A KIS TÜNDÉRKÉKHEZ!
GYÖNYÖRŰEK!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Kép
MINDENKINEK MEGHITT ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Sajnos nagy hajtás volt a munkahelyen, így nem tudtam jönni.

Otthon pedig nem mindig van net, ezért most anyóséktól kívánok minden szépet és jót az ünnepekre Nektek!:)

Nárcisz!

Gyönyörűek a babák, gratulálok, nagyon ügyik voltatok. :D :wink:

Rólam röviden annyit, hogy tegnap voltam dokinál, sajnos a folyásom nem múlt el, kaptam újabb hüvelygolyót.:( Már annyi mindent kipróbáltunk, hogy a dokinak az a javaslata, hogy próbáljunk meg egy természetgyógyászt is, aki megnézi az immunrendszerem és a bélrendszerem, mert lehet, hogy ott a hiba, ami miatt nincs rendben a hüvelyflórám. ( A folyásomon kívül más tünet nincs.)
A 14. napon a jobb oldali petefészkemben egy 17mm-es tüsző volt, a nyálkahártyám pedig 7 mm-es. Azt mondta ez tök jó, úgyhogy szenteste húzzunk bele és majd csak utána kezdjem a golyót.
:D

Sok-sok puszit és szeretet küldök Mindenkinek
:)
zsúka
 
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KIVÁNUNK!!BEA,ÁDI!! Kép

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Kép
Kép

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

..és persze Marshall kutya is!

Kép

Anikó!
Isten éltessen!!! :D

Puszó
Brill, a.p.u., Marshall Kép

Kép
brill
 
 


Nárcisz :P
Szívből gratulálok a babákhoz!!!! Nagyon ügyesek voltatok!!!
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek! :lol:
Úgy örülök, hogy ilyen csodálatos karácsonyi ajándékot kaptatok!!
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


sziasztok.

kellemes karacsonyi unnepeket kivanok mindenkinek:)

Kép
monyoka
 
 


Kedves Lányok!
Mindenkinek nagyon boldog 4. ADVENTET kívánok! :P
Kép

És mivel ma van SZENTESTE napja, szeretetteljes karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek!!! :P
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Aniko, drága! :P
Születésnapodon szeretnék Neked sok boldogságot és jó egészséget kívánni! Kívánom, hogy egészséges kisbabának lehessél boldog anyukája, és a sok fekvéshez erőt és kitartást, és soha el nem múló bizakodást kívánok!!!
És milyen csodás, hogy karácsonyi ajándék voltál a szüleidnek!!! :lol: Kép
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!

Főleg a Nárcisz családnak! Nagyon nagy gratula nekik!

Csibe!
Én is hason altatom Zalánt éjjel is, a védőnő mondta mikor hasfájós lett, hogy úgy jobb neki és mikor mondtam, hogy van légzésfigyelőnk, akkor azt mondta, hogy éjjel is alhat úgy. Ja és minden mozgás hasról indul, az én pindurkám már nagyon erősödik, mindig felkúszik a kiságy sarkába reggelre. és szépen emelgeti a fejét is már.

Timika!
Szélcsőről már hallottam, nekem brutálnak hangzik, mint a dugjam bele a popólikába a hőmérőt módszer, de biztos nem annyira gázos, csak én hiszem azt, Most kivárom a jan 2-át akkor megyünk oltásra dokihoz, majd megkérdezem mit ajánl.
Az én iszom a teát és átmegy neki a tejbe kicsit hat, mert már csak egy órát nyügizik, mire kijön a kaksi.

Köszönöm mindenkienk a kaksisegítő tippeket

Remélem mindenkinek szépen telik a karácsonya, nálunk már tegnap óta áll a fa, mert akkor jöttek anyumék, mert a párom ma reggeltől 25-e reggeléig dolgozik :( Úgy vagyunk vele, hogy még most dolgozik sokat, míg ilyen pici Zazi, hogy később sokat játszhasson vele.

Pusszantás.

kancellárka
 
 


Kedves Lányok, Babák!

Nagyon boldog, békés karácsonyt Kívánok!
Kép

Anikó!
Nagyon sok boldog születésnapot, jó egészséget kívánok!
Kép

Évák!
Sok boldog névnapot kívánok!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Anikó!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk neked!

Kicsi Ádi baba!

Téged pedig névnapod alkalmából köszöntünk!

Mindenkinek békés, és nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Panka!

Köszi a névnapos köszöntést! Pussz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sajnos az előbb el kellett mennem, így még nem tudtam befejezni, de most pár percre itt vagyok :lol:

Évi77 Évi79
Nagyon boldog névnapot kívánok!!!!
Kép Kép

Bea
Ádinak nagyon boldog első névnapot kívánok!!!
Kép

Rolly
rolly
 
 


Sziasztok!

Anikó!

Nagyon boldog születésnapot!

Évi! Éva! Ádám!

Boldog névnapot!

Mindenki! :lol:

Nagyon szép napot, és estét!

Kép

tjuca
 
 


Sziasztok Lanyok!

Mivel ebbe a topicba csak akkor enged be a kedves babanet amikor csak par hsz. van a lap tetejen, nem tudtam elöbb irni Nektek! Ezert mar egy-ket dolog talan nem is aktualis. Azert elküldöm ugy, ahogy irtam kèt nappal ezelött.


Tina!

Köszönöm, aranyos vagy! Te hogy vagy? Biztos Te is keszülödsz a karacsonyra!

Bogica!

Nagyon szep a pici Iza! Jok a kepek!

Gracey Moni!

Neked is nagyon boldog ünnepeket! Remelem jol vagy!

Majcsi!

Boldog Karacsonyt Neked is!

Fleur!

Köszönöm, jo volt nagyon a koncert! Hogy vagy ma? Sajnalom a het eleji rossz hangulatodat de teljesen megertem. Nekem is vannak nagyon rossz pillanataim de aztan elmulik. A ferjem tartja ilyenkor bennem a lelket.

Orülök, hogy megmaradt a ferjed allasa!

Juca!

Nagyon jok a kepek, gyönyörüek a kicsik! Tudtal egy kicsit pihenni mostanaban? Hat igen, en is tartok töle, hogy nem lehet majd rögtön nekivagni az utnak. Annyit pihenek majd ott amennyit kell!
Nagyon szep kismama voltal, jo a pocis kep!

Moni23!

Gratulalok a babohoz! Jo hallani, hogy az elsö lombikod sikerült, en is arra keszülök! Vigyazz magatokra! Es persze gratula az egyetem befejezesehez is!

Hangyi!

Sajnalom a megfazast! Remelem mostanra jobban vagy!

Angie!

Gratulalok a jo eredmenyekhez es a kisfiuhoz! Mennyi kisfiu fog születni majus környeken!

Panka!

Köszi, hogy leirtad! Mindenkepp kikerdezem majd a dokit, hogy mennyi idö utan vaghatok neki az utnak.

Brill!

Tünder vagy, köszönöm! Tenyleg mar felidö!!! Gratulalok!

Zsuka!

Köszönjük szepen a Narcisz hiradot! Hogy vagy? Minden rendben?

Evi!

Nagyon sajnalom, hogy Dorcika beteg! Szegenykem! Jobbulast neki, es sok-sok puszikat!
A recepteket mentettem en is, köszi!

Timi!

Kristofnak is sok puszika, es gyogyuljon meg mihamarabb!


Cs.Heni!

Bekes ünnepeket Neked is!

Norwell!

Köszönöm Neked is a jotanacsot! Mindenkepp pihenek majd mielött utra kelnenk.
Ahogy leirtad Kende baba egy igazi kis gezenguz kezd lenni! Orülök, hogy jol van!


Es vegezetül Kedves Lanyok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Bekes Karacsonyi Unnepeket Kivanok!
Legyen nagyon szep estetek ma!

Puszi mindenkinek!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Evi!

Nagyon Sok Boldogsagot Kivanok Nevnapod alkalmabol!
Kép

Bea!

Adikanak is Boldog Nevnapot!
Kép

Aniko!

Draga Aniko! Boldog Születesnapot Kivanok Neked!
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Evi79!

Nagyon Boldog Nevnapot Kivanok Neked is!
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Anikó :) Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!! :lol: :lol:

Évi77 :) Évi79 :) Nektek pedig boldog névnapot kívánok! :lol:

Évi :) Jobban van Dorci? Kristóf egész jól érzi már magát, de az orrát azért kell még porszívózni… A kérdésedre válaszolva: én sem tudom teljesen kitisztítani az orrát: reggel is kijött egy csomó trutyi, rögtön utána mellre tettem és úgy szortyogott, mintha nem is szívtam volna ki az orrát :evil: :evil:

Hangyi, Brill :) Köszi a jókívánságokat, arik vagytok!

Fleur :) Örülök, hogy rendeződött a férjed helyzete! Szívből kívánom, hogy 2007. a ti évetek is legyen!

Niki :) Akkor remélem megoldódik a helyzet Zazinál!

Bea :) Ne hari, de pont altattam Kristófot, mikor küldted a képet msn-en, így sajnos nem tudtam megkukkolni :cry: Boldog névnapot kívánok Ádinak is! :lol:

Jucmuc :) Ari vagy, mi is sok puszit küldünk neked!

Lányok! Mindenkinek nagyon boldog, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok!!!

Pussz

KépKép

KépKép
timika
 
 


Drága lányok! Kép

Hangyi,Brill,Évi,Jucmuc,Rolly,Panka,Juca,Timika!
Hihetetlenül jol esik és nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!

Évinek és Évának!
Nagyon boldog névnapot kivánok! Kép Kép

Ádika!
Isten éltessen elsö névnapod alkalmábol! Kép


Mindenkinek Boldog Békés Karácsonyt kivánok!!!!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Boldog születésnapot! :) Ezek szerint te is karácsonyi ajndék voltál :).

Évik és Ádámok!

Boldog névnapot!

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Évik!

Boldog névnapot!

Anikó!

Boldog szülinapot!

Ádi baba!

Neked pedig boldog 1. névnapot és karácsonyt![/b]

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép
Ime Ádika majdnem két hetesen!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! Holnaptól nem leszek egy hétig, anyuékhoz utazunk karácsonyozni, csak pénteken jövünk haza. Addig is jók legyetek, írjatok sokat, hogy legyen mit visszaolvasnom, ha megjöttem :) Puszi mindenkinek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Csendélet :twisted: :lol:

Kép

pusza és folyt. köv.... 8)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Gratulálok, és nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok mind a négyőtöknek :D !


Évik!
Nagyon boldog névnapot kívánok Nektek :D !

Lányok!
Mindenkinek kívánok további kellemes ünnepeket, és ha addig nem jönnék, nagyon boldog, sikerekben, egészségben és babaáldásban gazdag új évet :D !

puszi:

dido
dido
 
 


Egy kép a mi karácsonyunkról:

Kép

dido
dido
 
 


Lányok!

Kinga annyira örült a diavetítőnek, hogy mi azt hittük, hogy egy-két kocka erejéig lesz izgi, és a 45-ből 43-at végignézett. Sőt tapicskolta a falat, dumált , szóval bejött. Persze később lesz izgi, mikor már majd érti is.
Na meg nagy sikert aratnak a karácsonyfák, ezért mi beújítottunk egy bari kádba is :twisted:
Úgyhogy nagyon jól telnek az ünnepeink! Kívánok mindenkinek hasonlóan szépeket!

Ja és apuéktól kapott fürcsihez pompás kacsacsaládot! Az a kedvenc :-) Hála Istennek mindenkitől apró ajándékokat kaptunk az etetőszék kivételével, de azt tudtuk :-) Így tényleg nagyon jó a karácsony, nem a nagy költésekről szól :-P
Megyek, egy kis egészséges reggeli, tegnapi hozománymuffin még ott pitylog, de már nem sokáig 8)

Mindenkinek szép napot!

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Évik!

Boldog névnapot kívánunk!

Ádibaba!
Boldog névnapot!

Anikó!
Boldog születésnapot!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Végre egy kicsit géphez jutottam. MINDENKINEK kivánok további békés karácsonyt. Éváknak és Ádikának boldog névnapot, Anikónak boldog születésnapot. Puszó,
Vendég
 


Lányok!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Ma megkereszteltük Petrát, íme két kép:

Kép

Kép
Vendég
 


sziasztok.

meglettek a hormoneredmenyeim.

a testosteronom majdnem duplaja a megengedetnek.nem vagyok tul boldog de ez nem a vilagvege.

holnap jovok rendesen.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Húúú mennyi ünnepről maradtam le! Szülinaposokat Isten éltesse továbbra is egészségben, szeretetben, névnaposoknak sok puszit küldök, ünnepes babáknak még több puszit küldök :)

Nálunk megvolt a bejelentés a családjainknál, nehéz lenne ezt leírni... Valóban mindenki sírt és boldog volt, és az új jövevényt tartották a leszebb, legnagyobb karácsonyi meglepinek. Emellett amúgy is csak apróságokkal készültünk, de hát mindek is készültünk volna nagyobbal :) Szóval jó volt, végre élveztem a karácsonyt, hosszú idő után talán először igazán.

Anikó
Köszi a táblába kerülést :) Pontosítanék: már 32 éves vagyok, ciklusaim pedig 26 naposak lettek a hormonkezelés óta. Ha jól emlékszem, a tábla képletéhez hogy pontosan számoljon, az utolsó menzi előtti napot kell beírni a babársoknál, csak aki még nem várandós, annak kell a rendes idejét beírni. De utána kérdezek, és majd jelzem, jó?

Monyóka
A magas tesztoszteron gátolja a peteérést, de gyógyszerrel helyre lehet hozni a hormon szintjét. Kérlek ne keseredj el! Tudom, hogy nem boldogít ez a gondolat, de tudod mit kívánok neked? Hogy ennél nagyobb problémád SOHA ne legyen! És hogy KIZÁRÓLAG ennyi oka legyen, hogy eddig nem estél teherbe! És semmi további baj ne legyen, pl. szervi problémád, ami még nem derült ki, és könnyedén nem is derülhet ki. Szóval elkeseredésre semmi ok, bízzál benne, hogy megvan a baj, és innentől már igen nagy lépésekben haladtok a végcél felé! És ne csak bízzál benne, hanem HIGYJÉL is!

Tündi
tündi30
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?