Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Évi drága! :)
Lenne pedig :)
De gondoltam inkább összeszedem magamat és írok nektek. Úgyis most állandóan pisilnek, kakilnom, és hánynom kell (utóbbit még nem sikerült ma :roll: ). Szóval..... Inkább pötyörészek :)

Kép
narco
 
 


Timika
Velünk semmi izgi nincs. Csupán épül az új lakásunk, amibe lassan beköltözhetünk. Szert tettünk egy vizslakölyökre, aki most 6 hónapos és egy imádnivaló átokfajzat. :twisted: Szóval zajlik az élet, mostanában elég rendesen el vagyok havazva. :D


Lányok :)
A babák nagyon szépek és édesek. Nem tudok felsorolni egyenként mindenkit.
Pocakosoknak boldog gömbölyödést, a finiselőknek meg kitartást. (Nárcisz :wink:)

És Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Majcsi
majcsi
 
 


Szóval akkor egyenként!

Tündi30!
Még mindig csak arra tudok gonodlni, hogy ez egy csodálatos dolog. :D Vigyázz nagyon magatokra, bár gondolom nem is kell mondanom. :D Örülök a kis " szemed fényének".
Amin át kellett menned, az egy szörnyűség, tudom itt voltam. De akkor mégis igaz, hoyg nem szabad rágörcsölni, és pont, amikor nem számítanál rá...... Sok puszika :D

Évi77!
Hát Dóri ilyen kis rosszcsont informatikus???
Mi si godnoltuk, hoyg beszerzünk egy zárható gépházat :D Ez lesz a mi felségterületünk :D

Annácska!
Köszönöm szépne, aranyos vagy :D Még kitartok :D
Elraktározom az infókat, és idővel használni is fogom :wink:
Peti baba hogy van?

Bogi!
Nagyon szép Izabella, és tényleg kis törökbasa. Látszik ő az egyik legnagyob becsben tartott személy otthon :wink:

Tina!
Köszönöm :) Kiütéseim éppen úgfy állnak, hogyha van egy aktív góc, és éppne elkezdene viszketni, akkor kis krémmel (steroid) gyorsan lekenem, persze csak óvatosan használva, és akkor nem jönnek ki újabb ekcémás hólyagok. De akkor ez jó, mert majd ha te is látsz ilyet, akkor tudod mondani a kismmaáidnak. Egy tapasztalattal gazdagabbak vagyunk :)

Syry!
De jó, hoyg jelentkeztél :D
Szerintem is simán megfordulhat a babó :D Nagyon drukkolok, beszélgetni kell hozzá, hoyg mit szeretnél (mondom én,a kinek nem megy, mert nem hallgatnak rá a gyerekei), de hátha beked bejön.
Egyébként az István kórházban lábrafordítják őket a 32. vagy 35. hétig azt hiszem.
Azért szegény húgodat is sajnálom, hoyg viseli?

Juca!
Tök jó ez a kép rólad :D

Panka!
Neked is nagyon szép a pocakod. kenegeted te is?

Csibe!
Gáűborbaba csak úyg elkezdett hason aludni, vagy te is csináltad neki?
De biztos nem lesz gond, főleg ah légzésfigyelőd is van. csak tudják a babaák, hogy mi a jó nekik. :)

Kép
narco
 
 

 
 

Angie!
Köszi a fotót :D Jó rendezkedést, de vigyázz magadra. Később nehezebb lesz a dolog, de aztán jön állítólag a fészekrakó ösztön :)

Niki!
Csak kitartást tudok kívánnia hasfájáshoz, sajna segíteni nem tudok. De majd tapasztalatokat én is kérek :)

Évi79!
Neked is köszia képeket :D nagyon helyesek vagytok :D Főleg az első pelenkázós kép tetszik rólatok.

Brill!
Akkor ezen a képen most kit kell nézni, téged vagy Marshallt? :wink: :D
Naná, hoyg téged :D Kitaláltam ám :D :wink:
Szuperek vagytok :)

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Nárcisz!
Igen, kenegetem, Babéval.

Bogi!
Nagyon tündéri baba Iza, köszi a képeket!

Évi!
Szomszédokról regényt lehetne írni :wink: :twisted: Én éjjel virrasztottam miattuk. :evil: És már nem először.Vhogy hajnalban a legjobb bútorokat tologatni... :shock:

Syrynx!
Köszi, hogy jelentkeztél :D Én babóm állandóan forgolódik, szerintem csakl az utolsó pillanatban fog beállni a startpozícióra.:wink:

Tündi!
Köszi, hogy megosztottad velünk a történetedet!Bizony vannak még csodák, és Te hittél benne!

Juca!
Nagyon aranyos az új vonalzód! :D

Köszönöm Mindenkinek a pocakdícséreteket!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa
Még szerencse, hogy legalább porkígyók nincsenek. Köszi a drukkot, remélem az segít.
De jó, hogy megvan a nevetek.:)

Évi
Úgy legyen..

Pankaa
Az a baj, hogy a másikra már nemet mondott, így most már nem mehet vissza, hogy mégis.
A mensim már megjött, el is múlt azóta :). Ez igen, ez már pocak:)


Bea
Örülök, hogy jól vagytok. Köszönjük a születés történetet.

Jucmuc
Na milyen volt a koncert, bát biztos mindjárt megtudom :) pár sorrak lejebb.

Brill
Igen, igyekszem. Most már bízni 2007-ben, meg abban, hogy több rossz már nem történhet. Nem is
igaz, tök jó ez a kép.

Juca
Ez szuper, akkor szurkolunk húsvéttól. Lecserélted a képedet. Ez is nagyon jó.

Norwell
Az sosem baj (öcsike is 9 hónaposan indult meg:)). Szegény Kende, hogy viseli a fogzást? Nem
fáj neki?

Szia Tündérke
Már hogyne emlékeznénk..mi van veled??Nagyon örülök, hogy sikerült és spontán. Ez nekem is
reményt adott, hogy csak sikerülnie kell nekünk is. Ugye most maradsz egy darabig??
(Fleur=Virág)

Csibe
Nagyon édes Gáborka

Nárcisz
Drága érthető, hogy feszült vagy. De gyönyörű karácsonyotok lesz idén. Lehet ettől szebb
ajándékot kapni. Jövőre én is ezt kértem..

Angie
Szép nagy lett a pocak.

Gracey
Neked is boldog karácsonyt!

Nekem ma nincsen jó kedvem, sőt kifejezetten depis vagyok. Borzasztó szédüléssel keltem és még most sem érzem tökéletesen magam. Álmomban úgy tudtam le a szédülést, hogy terhes voltam...rossz volt úgy felébredni, hogy mégsem...

Szerencsére a karácsonyi készülődéssel nagyon jól állunk. Szinte már minden elő van készítve, sütikét is sütöttem a családnak.

Most nem írok többet, mert nagyon negatív vagyok ma.

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Tündi!
A szívemből szólsz:
"Erős hit és meggyőződés volt bennem, hogy sikerülhet spontán, de valójába ott bújkált a tény, hogy a lombik lesz a megoldás nálunk. Én ezt nem tudtam elfogadni, illetve mintha kizártam volna ezt a lehetőséget az erőteljes spontánba vetett hitem miatt."
Még mindig nagyon örülök. Emlékszem akkorában csatlakoztam a topikhoz amikor egy reggel arra gondoltam munkába jövet -épp késett nekedés teszteltél- na vajon Tündinek sikerült-e. :)

Majcsi!
nagyon örülök, hogy te is itt vagy. Ó az építkezés kutyabeszerzés nagyon izgalmas dolog. Mi is ebben vagyunk,csak nekünk már kettő kutyesz is van. Gyere gyakrabban és tudod, szurkolok.

Csibe!
Én is sajnálom. Éppen egy nagyon régi barátnőmmel beszéltem és láttam te sem voltál egyedül (anyukáddal?) így aztán nem is akartam zavarni.

Panka!
Gigantikus megapocak. :shock:

Juca!
Mi is hármat szeretnénk/szerettünk volna. Tök jó, hogy ilyen hamar elkezdtek próbálkozni. Király az új vonalzód.

Norwell!
Már a Karácsonykor belehúztok? Tök jó.

Nárcisz!
Sztem büszke lehetsz, hogy ikresként ilyen jól bírod.

Syry!
Te is rég jártál erre.
Egy barátnőm valami módszerrel beforgatta a babát. Persze az orvosa kinevette, de ő meg van győződve róla, hogy ő volt.

Évi!
No jól egyedül maradtál tegnap este. Meggyőződésem hogy hamar összehozzátok a másodikat.

Bogi!
Aranyos a kislány nagyon.

Tina!
Tényleg veled mi a helyzet?

Brill!
Na ne má, hogy nem vagy fotogén. A nem fotogén én vagyok. Tök jól látszik már a pocakod.

Angi!
A lányeg látszik a fotón.

Móni!
Neked is boldog karácsonyt és bízom a jó döntésedben.

Virág!
Sajnálom a rossz kedvet. Nemsokára folytatjátok az inszemet és meglásd sikerülni fog. Azért ritka ha valakinek elsőre összejön. Nézd meg a Sikeres inszemináció topikot.
Ne legyen rossz kedved így az év végére.

Puszi mindenkinek akinek nem írtam.
Vendég
 


Sziasztok!

Most csak az elmaradásunkat pótoljuk, aztán irány a Diákhitel központ, meg a karácsonyi sokadalom!

Képek a buli főszereplőiről:
http://kofa.smugmug.com/gallery/2252928
és egy-két novemberi kép:
http://kofa.smugmug.com/gallery/2100977
kedvencem :twisted:
Kép

Pusza!

tjuca
 
 


Juca!

Kofa megint isteni fotókat csinált, annyira tetszenek! Dorcikámnak így ülve látszik igazán, hogy milyen kis édes hordóhasikája van :) Nem éhezik a drága :) Laura meg nagyon komoly, olyan elmélyülten forgatja a játékokat. Kinga meg betyár, a szeme állásán is látszik :) Azért örülök, hogy a lapátot egyelőre megúsztam :twisted: :twisted: :twisted: Kész vagyok attól a fotótól, amin kukucskál ki a takaró alól, az valami csúcs!
Jó az új avatarod és a vonalzód :)

Junkó!

Úgy legyen, köszi :)

Panka!

Pukkadjon meg minden bunkó szomszéd, és kész! Hamarosan törleszt nekik Emili :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anyucik!

Nem tudom tudjátok-e, vagy érdekel-e valakit, de az Aréna2000 Kft-nél 1000 Ft-os akció van iszonyú édes gyerekkönyvekre. Én már hármat rendeltem, és most várok még kettőt. Nagyon klasszak! Mozgatható kis figurák vannak benne, és hangot is adnak. Persze nagyobb gyerekenek való, mert a Dóri pl. egyelőre csak megrágná (falja a betűket :)), de majd megnő, és akkor megkapja. www.arena2000.hu

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Húha, mindjárt félidős leszel, de jó :)

Anita!

Tényleg 35. cn???

Pupy!

Nálatok mi újság ott a tábla tetején?

Nomi!

A tábla szerint te is jól állsz :)

Látszik, hogy nagyon ráérek ma :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Köszönöm az érdeklödést ,megvagyok! :D
Fekszem becsülettel!
A kisfiam jol birja hogy fekszem,telehordja az ágyat játékokkal és igy jol elvagyunk! :lol:

Timika! :D
Persze gondoltam én,hogy annyit mondassz amennyi publikus ez igy korrekt!

Tündi! :D
Abszolút megértem,és szolsz ha ugy gondolod visszatehetlek!
Borzaszto ami veled történt és amin kersztül mentél!
És tényleg egy kis csoda van a pocakodban!!!!
Amikor a férjem barátjának a feleségének lett ez a betegsége és kimentek arra az Osztrák klinikára egyböl rád gondoltam,hogy ez biztos neked is segitene!!!!
Sokszor eszembe jutottál mi lehet veled!!!

Panka! :D
Nem semmi pocakod van!!!
Szép!

Syry! :D
Örülök,hogy jelentkeztél!
Én a BM-be szültem a kisfiamat!
Dr.Domokos Nándornál.

Brill! :D
Gyönyörüek vagytok a képen!

Angie! :D
Növöget a pocak szépen!
Mikor mész az ultrahangra?

Niki! :D
Sajnálom a pindurkádat!
Sajnos teába nem tudok segiteni mert már mások vannak mint anno!!

Évi! :D
Virág milyen édes!!!!

Bogica! :D
Iza nagyon kis édes!

Évi! :D
Nagyon gyönyörü okos nagylány az én kis menyem!
És hogy falja a betüket……???!!! :lol: :lol:

Fleur! :D
Remélem hamar tul leszel a mélyponton és ujjult erövel kezditek a következö lehetöséget!

Moni! :D
Mi van veled?
Irj kicsit magadrol!
Voltál ultrahangon?

Tina! :D
Nem csináltál mostanság valami fincsit?

Nárcisz! :D
Remélem a pisi-kaki jo elöjel!!! :wink:

Annácska! :D
Remélem jol vagytok!

Majcsi! :D
Gratulálok a kutyushoz!
Biztos gyönyörüséges!!!

Junko! :D
Találkoztatok végül Timikáékkal?

Dido! :D
Férjed,hogy van?
Kell kontrollra mennie?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Körkérdés: újszülött kortól használható(13 kg-ig) autósülés-hordozót mikorra növik ki a babák átlagban?Arra lennék kíváncsi meddig tudjuk használni, mert ez is szerpet játszik a választásban.Szerintem a súly nem annyira meghatározó, mint a hossz.Segítsetek!Köszönöm.

Juca!
jók a képek, köszi!

Évi!
Ja, törleszteni biztos fog, de amilyen pechünk van, majd pont az illetékeseket nem fogja zavarni.Egyébként nem a közvetlen szomszédaink zörögnek.Mi a fsz.-en lakunk, és min. a 2.-on lakók a ludasak, mert felettünk nem laknak.És csak 2 oldalsó szomszédünk van, náluk pedig sötétség van a zajongás idejében.A felettünk 2-vel lakók állítják, hogy nem ők azok :? De nincs több szomszédunk, mert sarki lakásunk van.Max. az átellenes fenti szomszéd lehet még, de annál közelebbiek a hangok.Szóval ez van.Pukkadjanak meg! :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícséreteket, nagyon jól estek! :D
Azért Apáé is az érdem, mert Ő csinálta a képet... Lehet, hogy photoshop-pal??? :lol:
Marshall is köszöni és hatalmas nyalást küld Mindenkinek! Kép

Norwell!
Lehet, hogy a Jézuska hozza Kende legújabb fogacskáit! Addig kitartás a nyűgihez! :wink:
Hason alvás tudományához gratula! :D

Éva!
Annyira szépek vagytok a képeken Virággal! :D

Majcsi!
Jó Téged is "látni"! :D
Ha jó a vonalzód, akkor mostanában mindent bele! :wink:
Üdv a kutyások körében! :lol:

Angie!
Nem is rossz az önfotó! Szépen látszik már a pocakod! :D
Pihensz remélem!

Niki!
Zazi cuki! :D
Sajnálom, hogy hasfájós. :(

Juca!
Jó az új vonalzód! :wink:
A bulis képek meg nagyon jók lettek! Kofának taps, bár tudom, hogy "hozott anyagból dolgozott!... :wink: :lol:

Panka!
Nem mondom! :shock: Pocak a javából! De nagyon szép formás! :D

Csibe!
Én is "látnálak" ám! :wink: De nem erőltetem a fotót, mert mint tudjuk engem is nehéz rávenni a dologra... :wink:
Gáborbaba is hason alszik már? Ügyes! :D

Tündi!
Nagyon göröngyös volt az utatok..., de ez már a múlt! :wink:
Én is hittem benne és tudtam, hogy lesz babánk! Nálam nem számított a módszer sem, csak legyen!

Nárcisz!
Nem tudom, mi lenne a jó, ha azt kívánnám, hogy karácsonykor még otthon a szerető férjeddel, vagy inkább Évi ötlete? :roll:

Syry!
Jó, hogy néha azért adsz életjelet Magatokról! :D
BM-ről nem tudok nyilatkozni... (én még azt sem tudom, hol szülök majd... :lol: )

Virág!
Sajnálom, a szédülést..., de talán már el is múlt, mint a rosszkedved! :wink:

Évi!
Mitől lett ennyi ráérős időd? :lol: :wink:

Aniko!
Azért szeretem, hogy még Te vezeted a táblát, mert látjuk, hogy otthon vagy és minden rendben! :wink:
Most látom, hogy írtál is! :D Ezt is szeretem! :lol:
Édes lehet Marci!

Puszó Mindenkinek! (nem tudom mit szerettem volna írni még... :oops: Majd, ha elküldöm, biztos eszembe jut! :lol: )
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Juca, Évi,
Nem gondoltam, hogy valaki még emlékszik itt rám, hisz olyan régen írtam utoljára és a csapat is kicserélődött.
Szóval 6 sikertelen inszemináció után az első lombikkal sikerült a Babó úgy néz ki kisfiú lesz és Gergőnek fogják hívni. Ez a 6 inszem nagyon megviselt a végén már egyáltalán nem hittem benne, nem is akartam végigcsinálni, de a doki azt mondta nem csinálja meg a lombikot, amíg nem volt meg a 6 inszem. A lombikban viszont nagyon bíztam, valahogy végig éreztem, hogy sikerülni fog és így is lett.
Közben befejeztem az egyetemet, de rögtön el is kezdtem egy másik sulit és mellette dolgozom és persze nagyon várom Gergő születését, aki március 29-re várható.

Tündi,
Jó volt olvasni, hogy a sok nehézség után milyen boldog vagy :D Azt hiszem ennél szebb karácsonyi ajándékról álmodni sem merünk. Mégegyszer nagyon gratulálok, és nagyon vigyázz magatokra!

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Így ismeretlenül is gratulálok!!! Nagyon megható történeted van. Igen erős hitű nő vagy.

Kacsa!
Örülök hogy sikerült nevet választani. A tímea szép név. Azért fiú nevet is választottatok?

Monyóka!
Gratulálok nagynéni.

Brill, Angie, Panka!
Nagyon csini pocakotok van.

Évi, Kanci, Bogica!
Nagyon aranyos szép babáitok vannak.

Anikó!
További kitartást a fekvéshez.Az ünnepeken se eröltesd meg magad. Inkább vigyázz magatokra!!

Juca!
Jók a képek.

Fleur!
Sajnálom a szédülést. Mitől lehet? Azért jobbulást.

Narco!
Még mindig egyben?Jól bírják a lányok.

Gracey Móni!
Neked is kellemes karácsonyi ünnepeket! Mi van veled??

Jucmuc!
Megkaptam a privit. Majd válaszolok is rá. Csak most éppen nem vagyok toppon.

Magamról: Az én évvégém sem lesz a legjobb.Vasárnap este óta fáj a torkom.Lázas vagyok. Most már köhögök, a hangom is kezd elmenni, most éppen már mutálok és az orrom is elkezdett folyni.
Ezt valószínűleg egy kedves kolleganőmtől kaptam el aki múlt héten végig betegen járt be. Reménykedem, hogy karácsonyra azért meggyógyulok. Tömöm magamba a c vitamint és a sok citromos teát( lassan már undorom lesz tőle).

Baci mentes pussz:Hangyi
hangyolca77
 
 


Fleur!
Sajnálom a depit, de Te erős vagy, és hamar helyre jössz! :D
Mit dolgozik a férjed?Akkor marad a régi állása?

Hangyi!
Jobbulást Neked!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Brill! :)

Az extra szabadidő már múlt idő :) Pipi beiktatott egy soron kívüli alvást, és ezért értem rá olyan nagyon :) De már huligánkodik :)

Móni23!

Jó, hogy írtál kicsit magadról :) A hat sikertelen inszem nagy csalódás lehetett, de lényeg, hogy a lombik segített! Nagyon szép nevet választottatok Babónak :)

Panka!

Dóri majdnem 10 hónaposan olyan 9 kiló körül lehet, inkább picit kevesebb. Tehát súlya szerint használhatná még a babahordozót, meg hosszra is beleférne, de amióta stabilan ül, azóta használjuk a "nagylányos" ülését, szóval kb. 8 hónapos kora óta.

Hangyi!

Jobbulást kívánok :)

Nem hiszitek el, pipi megint kikapcsolta a gépet :lol: Szép színes, világító gomb van az elején, és addig piszkálta, hogy kikapcsolt a gép, de a hozzászólásomat vissza tudtam állítani visszakapcsoláskor :) Büdös kölke :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom, egész jól feléledt a topik. Annyit írtatok, hogy képtelen vagyok 5 percben visszaolvasni (ennyi időm van most anyuék gépén), és írni is nektek. Kellenek az ilyen jó hírek, mint amivel Tündi jött, és remélem, hogy most már hamarosan hallunk újabb zebrásodásokról is.

Én ma pihengetek, aludtam 9,5 órát, és máris érzem a jótékony hatását. Ma szünetel a pakolás, majd holnap fogok neki, de már a lényeg a helyén van. Köszönöm, hogy sokan pihenésre intetek. Tényleg arra van most szükségem, de eddig nem tudtam más tempóban csinálni a dolgokat, mivel csúszott az építkezés, és karácsonyra mindenképp szerettünk volna bent lenni. Most viszont, hogy készen a ház, annyira fúrcsa dolgokat érzek, mintha nem is az enyém lenne, pedig erre vártunk egész évben. Még nem tudtuk rávenni magunkat a férjemmel, hogy ott aludjunk, pedig a hálószobánk is teljesen kész van, és ki van takarítva. De ma már biztosan ott fogunk aludni. Felavatjuk a kis fészkünket. Az a rossz, hogy nagyon üres a ház, még nincsenek bútoraink, berendezéseink. Na majd ha Manó megszületik, akkor be lesz lakva szépen.

Ma voltam genetikai UH vizsgálaton. Mindent rendben találtak, AFP is tökéletes lett. Na és csatlakozom Anikó és Brill sorába, maradhat a kék ruci a babácskán. Manócskám hű marad a Manócska névhez.

Ja, és köszönöm a pocak dícséreteket. Nagyon beindult Manócskám a berendezkedéssel. Biztos az anyjától lesi a fortélyokat :D

Syry!
Végre jeletkeztél! Örülök, hogy jól vagytok. Szerintem ez az ágyból felkelős dolog minden kismamát érint a vége felé. A barátnőm is ilyeneket mesélt a végén. Már neked sincs sok hátra. Nagyon drukkolok.

Nárcisz!
Szegénykém! Biztos már nagyon várod, hogy túl legyél a szülésen. De nagyon kitartóak a lányok. Mennek továbbra is a drukkok, és a pocisimik.

Tündi!
Jó, hogy leírtad a történetedet. Biztos sokan merítenek belőle erőt (lásd Junkó).

Junkó!
Veled is történhet hasonló! Hinned kell!

Rolly!
Szerintem én nem válaszoltam az utolsó sms-edre. Millió bocsánat. Annyira elszállt velem az idő, és ma ugrott be, ahogy nézegettem a kimenő üzeneteimet, hogy nem írtam neked. Kérlek, ne vedd magadra. Egyszerüen kicsúszott az kezemből az idő menedzselése. Hamarosan visszaállok a rendes kerékvágásba.

Móni!
Mesélj, hogy mi van veled. Hogy döntöttél? Tünetek?
Neked is nagyon jó karácsonyi, ünnepi készülődést.

Tényleg bocsánat, hogy csak ennyit írtam, pedig olyan sokat szóltatok még hozzám (Pankaa, Juca, Jucmuc, Évi, Annácska, Timika, stb. stb. stb.) de most nincs időm. Nektek dupla puszit küldök.

Puszó!
Vendég
 


sziasztok!
nagyon gyorsan csak annyit, hogy 4. cn :)

nem tudom, mikor lesz idom leulni es alaposan visszaolvasni, remelem mindenki jol van!

Puszillak!!! Jo unnepi keszulodest!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!
Most jöttünk meg Hajdúszoboszlóról, pihentünk egy pár napot....
Narco!
Elhiszem hogy már nehezen viseled, de szerintem próbáld meg pozitívan felfogni, hogy milyen jó hogy ilyen sokáig tudod a lányokat bent tartani, hiszen ikreknél épp az ellenkezőjétől kell tartani! Szóval kitartás!
Remélem mindenki jól van!
Puszi!
faul
 
 


Jó reggelt!

Angie!
Gratula a jó eredményekhez!Neveket van már?
Jó, hogy pihiztél!Én is egyre kevésbé bírom a fáradalmakat, hamar elfáradok, amit nekem is nehéz tudomásul vennem, mert mindig van vmi tennivalóm, nem bírok a fenekemen maradni :lol:
Az új házban aludtatok?Milyen volt?
Biztosan szépen berendezitek majd!

Nomi!
Majg gyere mesél, mi újság van Veletek!Nektek is jó készülődést!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Junko
Köszi, igen belekuksiztam abba a topic-ba. De, ha előre leírod magadban, hogy nem sok esélye
van akkor nehéz hinni. Láttam, hogy 3. a bűvös szám.
Inkább ezért nem foglalkoztam ezzel a ténnyel mert hinni akartam, hogy az első sikerül. Most
hinni akarok, hogy 2. sikerül és nem a 3. vagy a 9. Csak még erőt kell gyűjtenem egy picit.
Köszönöm a bíztatást. Igazából nem csak emiatt van rossz kedvem, ezért olyan nehéz. Nem is
akarom sorolni mennyi minden ért minket ebben az évben...

Brill
Meg nem csak a képet:)
A szédülés már elmúlt, a rosszkedv is múlt egy picit.

Hangyi
Sajnálom.

Pankaa
Ma tudjuk meg, mi lesz az állásával. Amúgy mérnök informatikus és adatbányászattal foglalkozik
éppen most.
Megy a kis lámpással meg a csákánnyal az adatbányába:):).

Angie
Minden új lakásnál megvan szerintem ez az érzés, de csak pár hét, amíg magadévá teszed.Naa szuper
ezek szerint kiskrapek..gratulálok!!!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Csakazértis lecseréltem a vonalzómat.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Az én férjem is informatikus, vhogy éreztem, hogy a tiéd is :wink: Remélem megmarad az állása, drukkolok!
Nagyon jó az új vonalzód!
Sajnálom a sok rosz élményt, de itt az új év, új remények!A pozitív hozzáállás nagyon sokat számít, bár sokszor nehéz.Örülök, hogy Te ilyen erős vagy, és nem hagyod magad a földbe döngölni, hanem mindig talpra állsz!Ez nagy önfegyelmet is igényel, ügyi vagy!Meglesz a jutalma is, csak idő kérdése!Én nagyon drukkolok Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jelentkezzen, akinek a férje nem informatikus! :twisted:
És az is, aki adatbányászt keres, vagy tud olyat, aki adatbányászt keres! :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Már biztos égen megfeledkeztetek rólam!
Most nézem a táblát és teljesen megdöbbentem és kérem a javítást mert hát milyen szép is volna 35cn, de valójában 8cn.A mult héten megjött kedd reggel(kicsit erős,de nem mint szokott) és csütörtök már semmi nem görcsöltem és nagyon kevés szerintem de tesztelni még nem akarok maj a köv hónap hátha.

Nem tudom kivel mi van mert hát ez nehéz visszaolvasni.igy kérdezek mindenkitől.

Hogy vannak a kismamaik????
Anikó!remélem pihensz sokat és jól vagytok
Angie??A képet még nem néztem meg mekkorát nött a pocid.
Narco?? ugy látom még egyben.
Brill???
Kacsa???
Pankaa???
Syrynx???


Puppy????35cn??
Sz Heni???
Jucmuc???
CsHeni???
Mennyi időre kapok időpontot a Kaáliba??Ha tud valaki segítsen.
Üdv Tündi és gratulálok.

Mindenkinek Kivánok Békés Boldog És "Babásodós" Karácsonyt és Eredményekben Gazdag Boldog Új esztendőt.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Jaj De kis butus Vagyok nem feledkeztem ám meg a babás anyukákról sem.
Tjuca, Kinga
Norwell,Kende
Évi77,Dóri
Kanci, Zalán
Csibe,Gábor
Évi79,Virág
Timika, Kristóf
És Bea,Ádám

Nektek is mindem szépet és jót sok sok örörmöt a picikhez Kellemes Karácsonyt És boldog Új Évet Kívánok.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


sziasztok.

aniko.1cn

Kép
monyoka
 
 


Lanyok!

Egyszerüen mar ket napja, hogy nem sikerül az elözö oldalt vegig olvasnom mert nem hajlando vegig tölteni az oldalt. Tegnap reggel es este is egy csomoszor probaltam. Meg irni sem tudtam mert nem ment a vegere. Most, hogy uj oldal van legalabb enged irni. Nektek is ezt csinalja vagy csak velem szorakozik a babanet?

Annacska!

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! Igen, mar meg is van a kromoszoma eredmeny, es a cisztas fibrozis is! Mind a kettö rendben!!!
Hogy vannak a gyerekek?


Brill!

Nagyon csini vagy! Es Marshall is nagyon szep kutyus!


Angie!

Te is nagyon csini kismami vagy! Orülök, hogy pihensz egy kicsit otthon!

Niki!

Nagyon szep baba Zalan! Biztos nagyon sok tennivalo van vele! Sajnalom a hasfajasat szegenykemnek! Orülök, hogy vegigalussza az ejszakakat, legalabb ejjel tudsz pihenni! 

Evi79!

Nagyon szep a kis Virag!

Juca!

De aranyos vagy! Köszi, nagyon jol esik! Nem tudom, hogy alakulnak majd a dolgaim. Szerintem az elsö napokban biztos el tudnek menni. Felmennek vonattal, az elsö napok meg gondolom nem annyira veszesek. A pozitiv teszt utan en mar itthon leszek. Tulajdonkeppen a beültetes utan (nem rögtön) mar jövünk haza. Majd megkerdezem az orvost, hogy nekivaghatok-e a beülti utan a 700 km-es utnak. Hatul fekszem majd az autoban.
Orülök, hogy mulik a natha Kinganal! Sajnalom a tesod baratjat, hihetetlen mik meg nem törtennek az egeszsegügyben! Nagyon rendesek vagytok, hogy segitetek!


Narcisz!

Hogy vagytok Narcisz? Jezusom mar tenyleg mindjart itt az idö!

Panka!

De jo, hogy mar szinte mindent beszereztetek!


Tündi!

Tenyleg nagyon sok rossz dolgon mentel keresztül örülök, hogy mostanra jol alakultak a dolgok!

Anita!

En a györi Kaaliba az elsö es a masodik konzira is 3 hettel kesöbbre kaptam idöpontot. Nem tudom mashol ez hogy megy. Szerintem minel elöbb hivd fel öket!

Nagyon boldog ünnepeket Neked is!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Az az igazság a hason alvással, hogy háton állandóan nyűgösködött, sokszor felébredt és nem aludt vissza és egyszer kipróbáltam, hogy hasra teszem. És láss csodát nagyon tetszett neki! :lol: Ültem mellette órákat és figyeltem és amikor láttam, hogy simán megfordítja a fejét egyik oldalról a másikra, akkor megnyugodtam. A gyerekdoki is mondta, hogy alhat hason, könnyebben távoznak a gázok! :wink: (Igaz nappalra mondta! :oops: ) mi pedig este is úgy alszunk!
Délben is megetettem, kicsit elkacarásztunk, elbeszélgettünk, majd még egy kis időre letettem a kiságyba hanyatt fekve!Egy idő után elkezdett nyöszörögni, akkor tudtam, hogy itt az idő, hasra fordítottam és nem kellett 10 másodperc és elaludt!
És alszik azóta is! :wink: :lol:

Hogy vagytok?

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Jucmuc!

Ez nagyszerű lenne, de szerintem necces a beültetsé után rögtön hazamenni. Persze ezt majd az orvos mondja meg ne én károgjak.

Lányok én ma használhatatlan vagyok mind agyilag, mind fizikailag. Én nem tudom mi ez, lehet hogy van egy front, de egyszerűen olyan vagyok mint egy zombi. Remélem hamar elmúlik, mert a lányomon nem érzékelek hasonló jeleket, és fel kellene vennem legalább egy középutas ritmust :twisted:

tjuca
 
 


Nárcisz híradó!!!!!!!!!!

Ma délelőtt az UH vizsgálat után, úgy döntött az orvos, hogy nem mehet haza csak a bőröndért.:) Noémival és Angelikával minden rendben, értékeik a normál tartományon belül vannak, bár Angelikáé a határt surolja. Délután ctg, ha nincs rendben lehet, hogy császár. Ha rendben van minden, holnap reggel a főorvossal randizik, és megbeszélik, hogy megindítják a szülést.

Mindenkit puszil és köszöni, hogy gondoltok Rá.:)
zsúka
 
 


Csibe!

Csak nem akartam közbeszólni. Kinga nem nagyon aludt soha háton, csak még mikor kicsi volt egyszer egyszer. Szerintem ha nincs valami kockázat (koraszülött, kicsi, stb.) akkor mindegy hogyan alszik (pesti védőnő: úgy aludjon, ahogyan nem üvölt. Na ebben volt azért valami :-)). Két hónaposan megfordult a saját örömére, aztán egy hét után elunta a forgást. Ekkortól tök mindegy volt hogyan teszem le, addig parádézott, amíg a hasán nem kötött ki. A kocsiban másfél hónapos kora után csak hason volt el a híehedt kabrió üzemmódban. Az eredmény: utána kevésbé volt hasfájós, és irgalmatlan kar és hátizmok tulajdonosa lett. Ja és érdekes, de néhány baba már a szülészeten forgatja a fejét, ilyen volt Kinga is. Éjjel szopitanulásnál volt alkalmam nézegetni a babákat, és ott is lazán megfordították a fejüket hason :-) Szóval több bennük az életösztön, mint a mai szülőkben magamat is beleértve :twisted: Látom Gábor is erős gyerek! Nem lesz ott semmi gond éjjel sem. Mi még légzésfigyelőt sem használtunk, persze ez nem követendő példa, csak azt akarom mondani, hogy az őrszem pozícióból válts pihenőbe, mert így Gábor KO-val fog nyerni! 8)

tjuca
 
 


Narco! Zsú!

Húha! Most aztán már meleg a süti! :lol:

tjuca
 
 


Lányok!

Most csekkoltam, kinn van Kinga 3. foga! hip hip hurrá! :lol:

és mert a zöld a remény jele, ezzel azon reményemet akarom kifejezni, hogy a rágás művészetéhez nem az én mellbimbómon keresztül vezet az út! :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca!
Gratula Kinga 3. fogacskájához!Kívánom, hogy ne rajtad élezze! :D
Megalapíthatnánk akkor a Született Informatikus Feleségek Klubbját!
Úgy játom lenne egy pát klubbtag. :lol:

Nárcisz!
Nagyon-nagyon drukkolok Neked!!!!És nagyon izgatott vagyok, remélem nem kell a császár!

Zsúka!
Köszi a híradót!Veled mi újság?És a szép kertetek?Mi lett a pályázattal?

Jucmuc!
Osztom Juca véleményét.Én 4 hetesen mentem nyaralni, Balcsi, Horváto.,kocsival.Igaz akkor meleg is volt, de sajnos mikor hazaérkeztünk kezdődött a vérzésem.Csak beraktuk a csomagokat a szobába, és mentünk is a klinikára.Később a dokik mondták, hogy lehetett szerepe a sok autókázásnak, meg a melegnek is benne.Szóval én a te heyledben nem kockáztatnék.Sok az a 700 km.Ha megoldható, próbálj egy pár hetet még maradni utánna, és ha már biztosan ok minden, megtapadt, akkor hazamenni.Esetleg repcsi?Fapadossal.
De majd a dokik megmondják, hogy mit javasolnak.

Monyó!
Akkor most jó, hogy megjött?Nem látom a vonalzódat, ezért kérdem.Így nem lesznek meg hamarabb a vizsgálatok?

Anita!
Régen jártál felénk, mi újság Veled?A leírtakon kívűl.
Én jól vagyok, köszi az érdeklődést.Az előző 1-2 oldalon írtam többet is , majd ha lesz időd visszaolvashatod.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


csak ennyi, gyorsan, mert fürcsiidő:

narco!!!!!!!!!!
nagyon-nagyon-nagyon csipiiiisz!!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Móni23!
Már kevesebb, mint 100 nap... :shock:
Szép nevet adtatok Neki! :D

Angie!
Gratula a jó AFP-hez és a genetikához! :D (itt is :lol: )
Igaza van Junkonak, jó sok fiúcska fogant az utóbbi hónapokban... :wink:
Gondolom, Téged sem ért váratlanul, hogy fütyis. :wink: :lol:

Hangyi!
Gyógyulj meg gyorsan!

Anita!
Jól vagyunk köszi az érdeklődést! :D
Kaáli orvosfüggő is...

Virág!
Jó lett a vonalzód! :D Stílusos..., de legfőképpen pontos! :wink:

Monyó!
:(
Viszont mehetsz hormonos vérvételre! :D Drukk!

Jucmuc!
A doki biztos elmondja, majd tanácsait az utazással kapcsolatban!
Mindenesetre kívánom, hogy csak egyszeri probléma legyen a hazafelé utazás... :wink:

Juca!
Kép 3. a fogacskához!

Nárcisz!
Most olvasom!...
Drukkolok nagyon-nagyon!!! Kép Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Hú, én olyan izgatott vagyok, még éjjel is csomószor benéztem, hogy van-e már hír! Vajon mi lehet a Nárcisz-családdal? Nagyon-nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Brill!

Köszi, én 31-nél tartok, Kinga örül a hármaskájának :twisted: :twisted: :twisted: Bocsi, ezt nem hagyhattam ki!

Lányok!

Tegnap megjött az e-bay-es csomag. Most mosom, egy egész mosásnyi van. Nagyon jók, némelyiken látszik, hogy hordott, de nem leharcoltak, szóval jók. És a legtöbbnek nagyon jó az anyaga. Egy baj van csak ezzel, hogy ezek szerint két hónap az átfutási idő :-( és így, hogy tértivevénnyel, meg biztosítással kértük, így nem lopták el. 15 ezer forintért van (21 $ volt a licit a többi a postaköltség) 14 rugi, meg 4 szett, meg van pár body, egy bársonyruci, egy kantáros farmer, két pulcsi, meg egy pizsi, ami nagyon szuper, ilyet még nem is láttam itthon. Ezek azok:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... L:RTQ:US:1
Pedig már le is mondtunk róla, úgyhogy ez tényleg jól jött :wink:

Mindenkinek legyen szép napja, én meg várom a lányok megszületését ezerrel!

tjuca
 
 


Nárcisz híradó!!!!

A tegnap esti ctg. eredménye jó volt, az éjszaka sikerült egy keveset aludnia. Ma reggel felajánlották a dokik a császárt és a normál szülést is. Nárcisz utóbbit választotta. Kapja az oxytocint és folyamatosan figyelik, ha Angelika értékei romlanak akkor császár lesz.
Minden drukkra szüksége van, hogy normál úton meg tudja szülni a babákat, amit nagyon-nagyon szeretne!!!

Hajrá Nárcisz meg tudod csinálni!!!!!!!:):):)
zsúka
 
 


Nárcisz!
Naggyon-naggyon drukkolok!!!!!!

Juca!
Nagyon csinik a rucik!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Narco!

Akkor dec. 21-iek lesznek a csajócák! Drukkhegyek!!! 8) :lol:
Ahogy magamat ismerem, mostantól ötpercenként ránézek a gépre :twisted:

Panka!

Nagyon örülök a cuccoknak, mert most akartunk beszerezni párat, ha már megszívtuk a postával megint, de biztosan megérezték :wink: ráadásul nagyanyám is turizott egy-kettőt. Van pl. egy balerinanyuszis kezeslábas :-)
Azt bírom, nem is tudom mikor vettem már magamnak valamit, de ezeken a "vattacukor" cuccokon nagyon sokáig gyönyörködök :shock:
Most már olyan szettet keresek, ami önvasalós :lol: ha tudsz, szójjál mán léci!!! 8)

tjuca
 
 


Én is ötpercenként bekukkantok :) Úgy drukkolok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Küldtem mailt.
Most úgy csinálunk, mintha nem tudnánk, hogy egy gyerek nem pottyan ki egy óra alatt, kettő meg pláne nem :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Még mindig nagyon drukk! Kép Kép

Juca!
:lol:

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Juca!

:lol: :lol: :lol: Teljesen igazad van :) Én azért lógok itt, mert ha mostanában nincs hír, az jót is jelenthet, nem? Már úgy értem, ha pár percen belül hírt kapunk, akkor császár volt, de ha csak mondjuk délutánfelé, akkor esélyes, hogy normál szülésről olvashatunk :) Na, remélem érthető, amit makogni próbálok :)
A mailt megkaptam, megbeszélem a zurammal, és válaszolok.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Na, írok még egy kicsit :)

Juca!

Tényleg klasszak a rucik, ügyesen vásároltatok! Önvasalós ruckók engem is érdekelnek :twisted: :twisted: :twisted:
Gratula Kinga harmadik gyöngyszeméhez. Nem ér anyán próbálgatni :)

Brill!

Gratula a félidőhöz! Innen már visszaszámolunk :lol:

Képzeljétek, most meg a Dóri beteg :( :( :( Tiszta takony a kis feje, nem tud tőle aludni. Az orrszívás rettenet, mintha kést forgatnának a szívemben, mikor sír közben, és nekem mégis muszáj csinálnom... Tanítgatom orrot fújni, de nem megy. Anyu mesélte, hogy én 9 hónaposan voltam először beteg, és a nővérem szépen meg is tanított orrot fújni. Felhívtam, de már nem emlékszik, hogy hogy csinálta :) Ha csak lehet, akkor csak törölgetem neki, de már a papírzsepi látványától is bőg... Szegény törpi...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?