Új privát üzeneted érkezett!

Mindenkinek nagyon szép, boldog 3. ADVENTET kívánok sok szeretettel
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Tündi! :D
Akkorát dobbant a szivem amikor megláttam a neved!
És a hir amivel jöttél?????????!!!!!!!!!!!!!!
Csodálatos!!!!!!!!!
Én sokszor emlegettelek Timikának de mivel sosem reagált vissza(biztos elkerülte a figyelmét)igy azt hittem talán nem szeretnéd hogy "zaklassalak"!
Én uuuuuuuuuugy visszatennélek a táblába!!!Persze csak ha te is akarod!!!!

Bea! :D
Köszönjük a történetet,ügyesek voltatok nagyon!!!

Csibe! :D
Gáborka gyönyörü baba!!!
Szép arányos baba!

Norwell! :D
Kende hihetetlen milyen ütemben fejlödik!!!

Brill! :D
Hogy vagy?

Timika! :D
Hogy állnak a fogacskák nálatok?

Unique! :D
Laura még mindig gyönyörü!!!!!!

Évi! :D
Kismenyem?

Niki! :D
Zalán csodaszép kisfiu!!!

Nárcisz! :D
Nagyon sokat gondolok rád és borzasztoan szoritok!!!

Valér! :D
Sokszor eszembe jutsz!
Jo hogy jelentkeztél!!

Panka! :D
Én is ilyen jokat hallottam Japánrol!
Biztos csodálatos élmény lehetett a férjednek!!

Jucmuc! :D
Olyan jo olvasni hogy igy felpörögtek az események!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Nagyon jók a képek pöttömbabáról. :D

Fleur!
Nagyon sajnálom a férjed munkahelyét. :( Remélem hamar megoldódik a helyzet.

Jucmuc!
Oké!Majd priviben küldöm a tel. számom. Merre van a Szederfa panzió?
Örülök, hogy ilyen jól haladtok a lombikkal. Drukkolok nagyon, hogy már elsőre sikerüljön. Én is már csak apa bólintására várok ( neki rosszabbul esett a dolog, és nehezebben emészti meg ) aztán intézkedünk mi is.
A koncert biztos jó lehetett, én is szeretem az ilyesmiket.

Panka!
Hát nem a házi munka. Az ma szakadt a nyakamba. Itt az évvégi hajrá + leltár.

Bea!
Mégegyszer gratula.Jó a szülés történet, nagyon ügyesek voltatok.Azért jó, hogy nem voltál egyedül és volt támaszod.

Csibe!
Örülök, hogy Gáborka ilyen jó baba. Nagyon sokat nött.

Anikó!
Javítanál a táblában. Ma 1 cn..

Narco!
Ne idegeskedj. A lányok majd tudják, hogy mikor kell kibújni. Eddig még egy gyerek sem maradt bent.

Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak hangyányi az időm, de valamit nem felejthetk el!

Tündi!

Itt a zebrád!
Kép
Tudom, hogy különleges kívánságod nem tudom most teljesíteni, mert nem tudok itthon rajzolni Linuxunk van, de a kis sün megszületése legalább olyan csoda, mint a kis babátok megfoganása. Én itt érdeklődtem utánad Timitől, de sokat nem sikerült megtudni. Úgyhogy mi lenne, ha mesélnél! Munka? Jövő!!!
Hatalmas puszi!

tjuca
 
 


Évi! Unique!

Megszületett december 12-én Csanádi Máté Barna! :-) Jól bannak, tegnap a fürdetés előtt telefonáltak, remélem mindhárman tűlélték a nagy eseményt :twisted: Ja és még nincs hangja, de mi azért megsúgtuk, hogy nem marad ez mindig így :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Most csak egy szóra ugrottam be!

Úgy néz ki, hogy a nagy érdeklődésre és advent 3. vasárnapjára való tekintettel, sikerült nevet találnunk Pöttömnek! Bár Apjuk azt mondta, hogy az lesz Pöttöm karácsonyi ajándéka, hogy kap egy nevet.

Tegnap este Apa átnézte végre az utónézvkönyvet és írt ő is egy listát. A kettőnk listája alapján 2 azonos név volt: Anna és Tímea. Én még akartam rá aludni egyet, mert azért mégiscsak egy életre nevezzük el, szeretnék jól dönteni. Mondtam Pöttömnek is a neveket és kértem, hogy rugjon annál, amelyik szeretne lenni, de folyton rugdalt, úgyhogy Vele nem sokra mentem. A ráalvással sem ... Bár hajlottam az egyik felé, de nem mertem még kimondani.

Aztán az előbb "letimcsázta" Apa a pocakot és akkor kérdeztem Tőle, hogy akkor legyen Timink? Úgyhogy ha csak nagyon nem gondoljuk meg magunkat, akkor Tímea lesz!!! /én is affelé hajlottam egyébként/

kacsa14
 
 


SZISZTOK.

csak bekucs.

nagyneni lettem:):):):) :D :D :D :D
Negoslav 55cm es 3,5 kg am.nagyon boldog vagyok.sikerult meguszni a csaszart.

tundi.szia.gratulalok a babahoz.

most megyek sutok a sogornomnek kalacst:)

Kép
monyoka
 
 


Tündi! :D

Gratulalok! Ez igazan szep hir, nagyon szep a foto is! :D


Panka! :D

Igen, nagyon jol sikerült! :D


Timi! :D

Köszi, aranyos vagy! :) Januarban csak megbeszelesre megyünk, valamikor utana kezdjük majd.


Brill! :D :D :D :D


Rolly! :D

Varunk! :D

Narcisz! :D

Hogy vagytok??

Aniko! :D

Igeeennn!!! Köszike!

Hangyi! :D

Oksa! Küldöm en is. A Revesz panziot esetleg tudod hol van? Ott van mellette a szederfa is. Egyebkent nagyon közel, 5-10 perc gyalog a belvaros. Tulajdonkeppen csak a hidon kell atmenni. Biztos nagyon ertelmes igy.. :lol:
Az a baj, hogy amugy nem ismerem a varost, nem tudok mihez viszonyitani. A Kaali is közel van ehhez a panziohoz. De majd olyan helyet talalunk ki amit mindketten tudunk.
Nagyon szoritok en is Nektek! Tenyleg nagyon jo lenne ha elsöre sikerülne! De sajnos az atlagnak nem jön be az elsö.

Kacsa!

Gratula a nevvalasztashoz! A Timea nagyon szep nev, igaz Timi? :D

Monyo!

Gratulalok! :D Jo sütikezest! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a dícséreteket! :lol:

Tündi!
Még most is futkos a hideg a hátamon!
Nagyon örülök nektek!!!!!!!!!!!!!!
Gratulálok!!!!!!
Szép pocakosodást kívánok!!
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Tündi druszám!!

Annyira örülök, hogy ilyen jó hírrel jelentkeztél!!! Hatalmas gratula és nagyon vigyázz Magatokra!!
gtünde
 
 


Sziasztok!

Tündi!
Jucának igaza van, tőlem is elmaradt... :oops:
De ami jár, az jár!
Kép

Monyó!
ismeretlenül is gratula a testvérednek!! :D

Anikó!
Köszi az érdeklődést, jól vagyunk! Apa ma itthon van, úgyhogy különösen jól! :wink:

Megadom magam, mert már nagyon kértétek a pocakfotót...
(De mivel nem vagyok túl fotogén, ezért csak Marshall-al vállaltam)
Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Először is:

Bea! Gratulálok Ádihoz! Nőjetek nagyra, és szoptasd, amíg tudod!

Tünde!
Nagyon gratulálok! Minden jót kívánok az elkövetkező hónapokra!

Narco!
Én is gondoltam Rád, vajon megszülettek-e a lányok!
Drukkolok!Minden rendben lesz, meglátod!:)

Unique!
Laura szemei még mindig gyönyörűek!

Juca!
Tényleg ilyen "hamar" tervezitek a 2.babát? Én is gondolkodtam azon, mikor kellene elkezdeni, illetve hány év legyen köztük, de a 2 év lenne a minimum. Lehet, hogy nem így lesz, hisz ember tervez, Isten végez.

Csibe!
Nagyon szép Gáborbaba!

Iza babánk már 6kg20 dkg volt csüt.-ön, és 61 cm. Jó nagy baba már, sokat nem is lehet tartogatni kézben, mert nehéz.:)
Jó baba, sokat alszik, lehet mellette így otthon tevékenykedni, már sokat nevet, kezd gügyögni. Nagyon aranyos, szopizza az ujját mostanában.

Minden jót!Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

TÜNDI!!!
NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK, ÉS PROBLÉMAMENTES 8 HÓNAPOT KÍVÁNOK!!! JAJ, ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És bevallom, amikor megláttam, hogy írtál, már gondoltam, hogy bizony azért jössz, mert jó híred van... :D

Brill!
Nagyon csinos kismami vagy!!! Még hogy nem fotogén... hova tetted a szemed??? :D Marshall-pillantás: haláli!!! :D

Kacsa!
A Tímea nagyon szép név, jó választás!!!

Hangyi!
Sajnálom az 1. cn-t... :cry:

Bea!
Nagyon ügyi voltál, olvasva a szüléstörit!

Monyó néni! :D
Gratulálok az unokaöcsihez, jó egészséget nekik!

Bogi!
Szép nagy Iza baba! Megsúgom, hogy én a 8 kilós Kendét kézben altatom el, ha nem alszik el cicin... :wink: Szóval a derekamnak néha annyi... :wink:

Tegnap meg ma elég nyűgi volt Kende, de a fogacska még sehol, pedig már olyan kemény a kis ínye fölül, hogy valósággal kopog. :shock: Szóval remélem, hogy legkésőbb a héten lesz valami, mert nem szokott ilyen nyűgibaba lenni, sokáig eljátszik magában. Új dolog, hogy hason alszik (anyja frászt kapott először... :roll: ), megfordul, amikor leteszem. Nagyon remélem, hogy most már nem lesz gond...

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Brill :) Marshallal vagy Marshall nélkül szerintem nagyon is fotogén vagy!!! Szuper a kép rólad! :lol: :lol:

Anikó :) Juca :) Én mindent megírtam Tündiről, ami publikus volt. Ő nem szerette volna, ha másról írok (de írtam, hogy új munkahelye van és átadtam az üzenetet is az osztrák endós klinikáról is).

Juca :) Meggyógyult már Kinga? Ti mit vesztek neki Karácsonyra? :?:

Kacsa :) Örülök, hogy kis druszám lesz :lol: :wink:

Monyó :) Gratulálok a babához! :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


[color=red]Tündi!

Jééézusmária, ez hihetelen!!! Őrületes nagy gratula!
[/color]Csak ma olvastam a jó hírt, mert nagy gépfelújításban vagyunk :) El se hiszed, mennyire örülök nektek :) Igazi kis csodababa lakik a pocidban :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok :)
Judit :)
Csak szólj, hogy mikor jössz és meglesz a krém :D
Klassz, hogy már a jövő héten meg lesz a kromoszóma eredményed :)

CsHeni :)
Drukkolok Neked, hogy ezt a borzalmas évet mielőbb hagyd a hátod mögött és újúlt erővel kezd a következőt :)

Kacsa :)
PöttömBaba nagyon fotogén :)
Örülök, hogy voltatok 4D-n :)

Fleur :)
Nincs semmi gond, csak a gyerekekkel tornázni voltunk egy hetet.
Férjedet sajnálom, remélem rendeződik az állás dolog :)

Panka :)
Igyekszem holnap feltenni képet :)

Bea :)
Örülök, hogy otthon vagytok :) Ügyesek voltatok :)
Pihenj sokat :)

Juca :)
Hát ezen tényleg ne múljon, a drukkomból jut mindenkinek :)

Noewell :)
Bátor vállalkozás a tiétek is :D

Évi :)
Jól vagyunk, Peti pakol ezerrel, egy pillanatra sem lehet egyedül hagyni :lol:
Amúgy meg nagy karácsonyi készülődésben vagyunk. Már alig várom a hétvégét :) Olyan jó lesz látni a kicsi csillogó szempárokat :D

Tünde :)
De örülök, hogy újra jelentkeztél :D
AZTA MICSIDA HÍREK!!!!
Hatalamas gratula Nektek :D Biztos voltam benne, hogy sikerülni fog egy ilyen nagyszerű embernek mint TE :D
Kép

Csibe :)
Gáborka nagyon édes kicsifiú :) Tényleg hihetetlenül rohan az idő :D

Brill :)
Neked is szépen gömbölyödik a pocakod :)

Bogi :)
Szép nagy már Iza baba :) Nem rég még pocaklakó volt :shock:

Éva :)
Nagyon szépek vagytok :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Tündi! :lol:

De jó újra hallani Rólad! És micsoda hírek. :) Gratulálok a Babádhoz! :D :D :D És további nagyon boldog 8 hónapot kívánok!

Puszi,

Majcsi
majcsi
 
 


Majcsi :) Rólad is nagyon jó újra hallani!!! :lol: Mesélj egy kicsit!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a betolakodásért, de régebben én is nagyon sokat irogattam ebbe a topicba és most megláttam egy régi ismerős nevet.

Tündi :D
Hatalmas gratula neked. Ez fantasztikus, emlékszem miken mentél keresztül és olyan jó végre ilyen csodálatos híreket hallani rólad. Csodálatos 8 hónapot kívánok neked!!!! :D

Móni

Kép
móni23
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma nagyon szűkszavú leszek, mert baromira elfáradtam a hétvégi pakolásban. Pedig anyukám mindkét nap az inyhüvely-gyulladásos kezével kaparta nekem a festéket. Én csak törölgettem a konyhai szekrényeket, és pakoltam befele a cuccokat. Ez is épp elég volt, ahhoz hogy jól elfáradjak. Holnap-holnapután nem is jövök dolgozni, mert pihennem kell, Manócska érdekében.

Tündi!
Ez csodálatos hír. Nagyon szeretem a csodákat, és veled most ez történt. Gratulálok!!! Lehet, hogy te nem emlékszel rám, mert hamar elmentél, miután én csatlakoztam, de én visszaolvasgattam még akkor, és láttam, hogy min mentél keresztül. Igazán megérdemelted ezt a kis csodát a pocidba. Rengeteg erőt adtál itt a lányoknak, és biztos voltam, hogy ezt az élet valahol vissza is ajándékozza Neked. Isten segítsen meg, hogy minden a legnagyobb rendben legyen a hátralévő 8 hónap alatt.

Nárcisz!
Nem semmi, hogy ennyire bírják odabent a lányaid. Nagyon drukkolok. Igazi karácsonyi ajándékok lesznek a csajszikák.

Brill!
Méghogy nem fotogén. Na ezt figyeld meg! Ez az, amit nemfotogénnek neveznek:

Kép

Sajnos, eddig is azért nem tudtam feltenni képet, mert a gépünket szépen becsomagoltuk valamelyik "fogalmam-sincs-melyik" dobozba, így csak a telefonommal tudtam csinálni saját magamról :D, ami a beltéri fotókat nem igazán tudja. De mivel már többen kiváncsiak vagytok, így dobok egy ilyen gyenge minőségűt. Talán karácsonyra előkerül a gép is, és akkor lesz majd jobb kép is. Szépen el kezdtem gyarapodni a derekamra. Ezt nem gondoltam volta, hiszen amikor hízok, a hasam/derekam stabilan izmost, és popsi/combra megy. Most oda semmi.

Majd jövök még, ha időm is engedi.
Vendég
 


Sziasztok!
Jó rég nem jelentkeztem. Ok: szenvedünk. Délelőttönként még csak csak el van a manó, ekkor pihizek vagy teszek veszek, de estére mindig annyi kaksit betartalékol, hogy hajaj van sírás rívás, és alig nyugszik meg, és van hogy délutántól este 10-ig szenvedünk mire 3-4 pelust telirak végre. Viszont az éjjeleket 10-től 6-7-ig átalussza a múlt hét eleje óta.
Szóval azt akarom kérdezni, hogy ki ad picurjának teát és hogyan kezdte, hogyan folytatta, mármint mennyit ad neki, miből (kanál, cumisüveg stb..) kipróbálnám, mert elvileg az édeskömény az emésztést segít, csak nem tudom mennyit és mivel adjam neki. Ha cumiból adom akkor az nem zavarja-e meg?!

Bocsi hogy most csak ennyi, pusszantás, mindenki jó legyen, majd még bekukkantok.

kancellárka
 
 


Azért rakok fel egy mosolygós képet:
Kép

kancellárka
 
 


Kanci!

Szomorú hír, hogy Zazi hasfájós, és sajna csak az biztos, hogy három hónapos kora körül lesz egy minőségi váltás, addig ki kell bekkelni, ami tudom, hogy iszonyatos.
Teát én nem adtam, mert megoszlottak a vélemények a témában, de, aki adott, az Mecsek babateát adott a fiának, és állítása szerint bejött. Cumisüvegből. Ha jól szopik Zalán, akkor nem fog cumisüvegfrászt kapni, de én lehet megpróbálkoznék akár a csőrös pohárral, de ehhez ismernem kellene Zalánt. A kanál sztem egy-két decinél nem megoldás. Kinga tud inni pohárból :shock: de az almát is megrágja :shock: lereszeli a fogaival. Persze ezt szigorúan egészségügyet végzett emberek háta mögött :twisted: Infacol nem jött be? Sajna az esték rosszabbak, és nem is tudsz vele mit kezdeni. Egy angol könyvben olvastam, hogy az egyedüli megoldás, hogy néha elmész otthonról, ha bőg, különben kiakadsz. :roll: Van benne valami, de én nem tettem. Tény, hogy voltak esték, amikor semmi az égegyadta világon nem használt. Fel a fejjel, kinövi! És utána csupavigyor bébi lesz. Ja és én is kipróbáltam a köményteát, mert ugye átmegy a tejjel, de én szenvedtem tőle még jobban, ezért is nem adtam végül Kingának. Viszont hátha Zazinak bejön :-) Vesztenivalótok nincsen sajnos :roll: Puszi a pocakjára!

tjuca
 
 


Juca köszia a gyors választ.
Infacol bejött, de "csak" büfizni segít, azt viszont nagyon jól. A kaksit tartalékolja. Próbáltam az angol vizet az infacol mellett, de nem nagyon látszik hatni. Amúgy azt hiszem arra jutottam , hogy előbb megpróbálom én a teát, hátha tejen keresztül segít. Mert pont kb két napja hagytam abba a laktoherbeset (asszem abban is van valami köményféleség) és azóta szenved délelőtt is, bár akkor legalább aludni tud egy órácskát. Este viszont valóban szörnyű, mert már a kisujjam sem mindig nyugtatja meg, cicire meg mégsem tehetem, ha épp az a baj, hogy sokminden van a pocakjában. MEgpróbáljuk kibekkelni valahogy amíg kinövi, remélem hamar meglesz. Vigasz viszont az átaludt éjjelek és a mosolyok :)

Édes Kinga azzal az ananásszal a képen :)

kancellárka
 
 


Kanci!
Nagyon-nagyon édes Zazi!!!!!!!!!! És azt kell írjam, amit Juca: három hónaposan fordulnak jobbra a dolgok (bár Kende ennyire nem volt hasfájós, olyan igazi, hosszú ordítás egyszer volt, de az is kb. egy órás), addig is kitartás, sok puszi a fájós pocira!

Angie!
Nagyon csini kismama vagy, és ezt még a homályos fotón is jól látni!

Éva!
Gyönyörű a lányod!!! És lassan fogzik is, ahogy olvasom... Szopival mi újság?

Pusz!

Kép
Kép
norwell
 
 


http://www.babazo.hu/9honap/20061211bezzeg.html

Sziasztok!

Narco!

Remélem nem depiztél be nagyon! Adj valami jelet!

Csibe!

Ok!

Majcsi! Móni!

Helló! Mizu? És erre nem annyit, hogy minden OK!

Brill! Önképzavar rulez? Szerintem minden rendben az arcoddal is és az alakoddal is! Minibrill is tökéletes!

kinga ölben...

éva!

Virág egxre szebb, nagy szép mosolya van!

timi!

ajándék diavetítő lesz. már beszereztük. Na meg fa, mécses, többnapos izgalom. Szeretnénk eljutni a betlehemes játékra is, de lehet ez Dunakeszin nem divat, mert háromból két templomban nincs.
Mást gondolom kap majd a rokonoktól, mi nem szeretnénk túllihegni.
Nátha múlik, békát még vadásszuk, de egyre tökéletesebb önvédelmi technikái vannak a lányunknak.

Annácska!

Köszi a dukkokat. Korán elkezdjük a projektet, hogy legyen idő gyakorolni, ha ketteske késlekedne. Egyébként három lurkesz van tervben, majd meglátjuk hogyan alakul a terv-tény adatsor pár év múlva.

Angie!

Már végre pihensz egy picit. Most a lazsálás ideje lenne, mert gyerekkel úgysem fogsz! Csini a pocakod, és most már én is látom.

Juci!

Lombik alatt nem jársz Pest felé, csak, hogy bepótoljuk a nagy találkozást! Gondolom a beavatkozás előtt vagy + teszt után!

Unique!

Én legalább annyira lelkesen várom a mailt, mint Ti a fotókat!

Évi!

Grat. Dóri álldogálásához. Hála Istennek most egy kicsit belassult Kinga, el is tettem a lapátot. Bár a felüléssel nagyon próbálkozik, de még nem jött össze neki. Arra még nem jött rá, hogy a rácsok a felkapaszkodást elősegítő eszközök, így önerőből akar felállni, meg felülni :roll: én meg persze nem árulom el a nagy titkot :twisted:

Bea!

Nagyon ügyesek voltatok mindketten. Ja és nem tudom ki kérdezte, de az EDA lényege pont az, hogy a tolófájások fájjanak rendesen, mert különben nem tudnál közreműködni. Persze ez nem pont akkor kezd fájni, hanem már korábban. Ja és ha az orvosnak nem koccan le, hogy a fájdalomcsillapító már nem él, akkor van, hogy a stoppolás meg irgalmatlanul fáj, de ált. ilyenkor észbekap az orvos. Küldj képet!!!

Henik!

:?: :?: :?:

Lányok!

Nátha múlik. A Húgom barátjának nem régen műtötték a lábát. Történet: 5 éve szánkóval az ölükbe kaptak egy fát. Majdnem nyílt törés a srácnál. Kórház, műtét. Viszont azóta a lábujjai nem jöttek helyre, mert egy ideg is megsérülhetett. Orvos nem vette észre, így maradt minden. Azóta volt két lábtörése, mire kiderült, hogy olyanok a csontjai, mint egy 60 évesnek. Évi! Unique! Petiről van szó :shock: Na és végre most egy olyan orvoshoz került véletlenül, aki megnézte az egész lábát, elküldte a csontjaival másik orvoshoz, és két hete megműtötte a lábujjait.
Viszont a horror a számomra a következő. Érzéstelenítve akarták műteni, aztán altatták. Másnap megszámolták Mártival a lukakat 12 volt a gerincénél! Szerintetek ez korrekt, egy 25 éves srácot gerincen szúrni min. 6*, a többi legyen a lidocain? Na mindegy a lényeg, hogy jól van, és a lába is OK. Nekik segítünk, így kevesebbeszer vagyok. Holnap karácsonyi ajándékbeszerzek, plusz Diákhitelt intézek. Úgyhogy nem mindig vagyok, képben meg aztán pláne nem, ezért bocsesz! Mindenkinek jó sürgésforgást!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Végre elaltattam pipikémet, erre valami agyas elkezdett falat fúrni :evil: :evil: :evil: A marharépa :evil: :evil: :evil:

Panka!

De jó, hogy végre itthon van a férjed! Klassz lehetett Japán, el is hiszem, hogy visszavágyik :)
A gátmetszés szükségességéről megoszlanak a vélemények. Nekem azt mondta a szülésznőm, hogy nagyon együttműködő kismamánál lehet csak kivitelezni, mert csak akkor és csak olyan erősen szabad nyomni, amikor és amennyire mondják. És eléggé megnöveli a kitolási szakasz hosszát, mert csak lassan engedik ki a baba fejét. Emellett biztos alkati kérdés is :) Drukk, hogy neked sikerüljön!

Csibe!

Gábor baba már kész férfi! Nagyon megváltozott a kis pofija, móta nem láttuk! Szenzációs a mosolya :)

Anikó!

Köszi szépen, jól van a menyed :) Egyre okosabb a kis feje, és annyira kedves kis bébi :) Vagyis dehogy bébi, nagylány :)
Marci hogy viseli, hogy sokat kell feküdnöd?

Juca!

Gratula brátnődék babájához, majd lesz ott hang is :) Nehogymááá' nekik jobb legyen :twisted: :twisted: :twisted:

Kacsa!

Nagyon szép nevet kapott PöttömBaba! Olyan igazi kedves kicsi bűbáj-nőcinek való név :)

Brill!

Nagyon-nagyon csinos kismama vagy, de eztl a "nemvagyokfotogén"-dolgot cáfolom :) Kutyusod nagyon szerelmetes pillantásokkal méreget ám :)

Bogi!

Iza baba tényleg szép méretekkel rendelkezik! Képet nem kapunk? :)

Évi!

Hú, Virág is mekkora csajszi lett! Nagyon szépek vagytok! Az első kép iszonyú jó, annyira benne van minden :) Ilyen szeretettel csak a gyerekét tudja nézni az ember :)

Majcsi, Móni!

Hát ti is felbukkantok néha? Nem akartok mesélni kicsit magatokról?

Angie!

Nem is gondoltam, hogy már ekkora a pocid! Jó nagyot nőtt a tali óta, de hát kell a hely Manócskának! A héten lesz a genetikai UH, ugye?

Niki!

Olyan rossz olvasni, hogy ennyit szenved szegény Zazi :( Szerintem próbáld meg pohárból megitatni a teával, nehogy gond legyen a cumisüveg miatt. Gyorsan rájönnek ám, hogy hogy kell csinálni, okosak ezek a törpik :) Nem tudom, hogy a szélcső nemkakilós esetekben mennyire hatásos, a védőnőnk szerint jó, és nem szoknak hozzá a babák. Egy próbát talán megér.
Nagyon pasis a képen Zalán, igazi kis sármos pasi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok lányok!
Itt vagyok, egyben, olvaslak titeket.
Köszönöm, hoyg kerestetek. Puszi érte.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Angie!
Nagyon csini vagy!Szép nagy már a pocakod! :D
Pihizz sokat, bár én sem bírnám ki, hogy ne pakolésszak az új házamban. :wink: Mikor költöztök be?
Nekem is a derekamra jönnek a kilók.:?

Brill!
Neked is köszi a fotót, mind a "hárman" nagyon is fotóra valók vagytok! :wink:

Kanci!
Zalán nagyon aranyos!Sajnálom a hasfájást, kívánom, hogy mielőbb nője ki!
(én egyébként úgy hallottam, hogy a kömény puffaszt :roll: )

Juca!
Jó az új avatárod!

Évi!
Petra baba is nagyon kis édes! :D

Monyóka!
Gratulálok!

Rolly!
Remélem a problémák már megoldódtak!Várunk! :D

Nárcisz!
Hogy vagytok?Bírod még türelemmel?Elhiszem, hogy tűkön ülsz(kötőtűkön 8) ), én be leszek sózva a vége felé!Ez szerintem mindenkivel így van, kitartás, már nem sok van hátra!Lehet az angyalkáid a fa alá landolnak? :roll:

Bogi!
Szép nagy lehet már Iza!Fotót kaphatunk róla?

Syrynx!
Nagyon eltűntél!Néha egy kis életjelet adj magadról, hogy vagytok, mi van veletek?

Mi 7végén beszereztük az ajándékokat, ma pedig elhoztuk a kölcsönözhető fenyőnket is, amit majd ünnep után visszaviszünk.Szép nagy töves.Én nagyon sajnálom kivágni azt a sok fenyőt, ezért döntöttünk e mellett.Majd ha feldíszítettük lesz róla kép is. :)
7végén lefoglaltuk a kiságyat is, majd jövő7en hozzuk el.
Szép lassan meglesz minden, ami kell!Úgy örülök neki! :D
Csak pelenkázó komódot nem nagyon találok, olyan, ami minden elvárásunknak megfelel, egyben nem gyártanak, csak külön. :? Vagy nem elég magass, vagy nagyon kicsi, vagy nem gurulós a fiókja, vagy nagyon drága. :roll:
De vmit majd csak találunk márciusig.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!

Jó ez a link, kicsit feldobott :) Már ami azt illeti, hogy ha éveket vártunk az első kölökre, akkor a tesóbaba könnyebben jön :) Biztos mi leszünk a kivételek, akik erősítik a szabályt. Viszont a rosszabb közérzet neked nem jó hír... És hogy előbb elkezd látszani, mint az első... hihi, akkor már 5 hetesen látszani fog? :lol: :lol: :lol: A szülés lefolyására is kíváncsi leszek, mert a másodikra 6-8 órát ír a cikk, de én az elsőt is megszültem ennyi idő alatt :) Na jó, 8 és fél óra volt :)
Szegény Peti és a lába :( Tényleg horror...

Norwell!

Tőled szerettem volna kérdezni, hogy te most időnként csinálsz egy tesztet, hogy babás vagy-e? Mert még nem jött meg neked, ha jól emlékszem, ugye? Akkor valószínűleg ti lesztek az elsők, akik repetáznak :) Izgi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Narco!

Ez a beszéd! :wink:

Évi!

Mondtam én is, hogy ez így azért túlzás :twisted: még jó, hogy akkor elhívtuk őket, mert a szilveszteri gyerek már otthon van.

Panka!

Csak nagyon halkan Éva lánya Virág, Petra a Katié :twisted:

tjuca
 
 


Juca!
Köszi, rájöttem közben, én is, most olvastam vissza, mert éreztem, hogy vmi nagyon elszúrtam :oops: (amit pici betűvel írtál nem tudom elolvasni teljesen, de a Virágból rájöttem mit is írtál)

Éva!
Bocsánat Virágtól is! :oops:

Na ki is kapcsolom magam, mielőtt megint vmit rosszul írnék.
Kicsit korán keltem ma, zizi az agyam.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Brill!
Nagyon szép vagy/tok! :lol:
Olyan jó volt "látni" téged!

Angie!
Te is nagyon szép vagy!Milyen nagy már a pocakod! :lol:

Nárcisz!
Sokat gondolok ám rátok! :wink:

Norwell!
Gáborbaba lassan egy hónapja hason alszik!Csak így hajlandó aludni!Mivel biztonsággal megfordítja a fejét(nem áll meg középen), már nem idegeskedek!De azért sűrűn ránézek és van légzésfigyelőnk is.A babakocsiban is hason alszik!

Évi!
Virág nagyon szép baba! :lol:
Majd udvarolunk neki! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Juca!
Írtam a lánynak levelet! :D

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Ha már a pocakos képeknél tartunk:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Húha!

Nekem szülés előtt volt ekkora, pedig nekem sem volt ám kicsi golyóbisom! :lol:
Kép

tjuca
 
 


Juca!
Hát azért a tied egy számmal nagyobb! :lol: De majd utólérem én is! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Így estefelé nincs itt senki? Ma enyém a gép, mert apa céges évzáró vacsin van, kölyci meg már alszik :)

Panka!

Szép kis poci, ez igen :) Emilinek vannak ám igényei, nem éri be egy garzonnal :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jól sejtettem, senki nem ér rá most... Na mindegy, majd máskor dumcsizunk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Én is itt vagyok, bár Kofa ülcsingózik a gépre, és át is adom neki a helyet. Dobhatnál Pipről fiss képeket, ha van!
És ha nem gond szeretném elkérni a süti receptet, mert nagyon fincsi. Én meg bebukok az ágyba, mint egy kisiskolás, mert leamortizált a lányom.

Puszi!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen az újabb gratulációkat, nagyon kedvesek vagytok, teljesen elhalmoztok a sok jóval, el vagyok érzékenyülve :oops: Lassan újra érzem a régi családias légkört, már abból is, hogy változatlanul szinte követhetetlen a hozzászólások mennyisége itt :lol:

Anikó
Timika többször mondta, hogy többen érdeklődtök felőlem, az én kérésemre nem mondott semmit, vagy semmi konkrétat. A táblába még nem szeretnék bekerülni, de ígérem, szólni fogok! Még szokom az érzést, hogy itt vagyok, és ide is tartozhatom

Juca
Már nem tudom, hogy mi volt az extra kérésem, de a melír süninek éppúgy örülök, ez biztos! Nagyon aranyos, és köszönöm neked!

Mesélek picit (nem biztos, hogy pici lesz) az elmúlt hosszú időszakról, ami küzdéssel, fájdalommal, és igen kevés jó hírrel telt (most már könnyebb róla beszélni, azért mentem el innét, mert gyakran nem volt az):
Tavaly november 11-én derült ki az endometriózisom laparoszkópia során, és hogy a jobb oldali petevezetékem el van záródva, a betegség pedig a bal oldalon van, ez a meddőségem oka. November 30-án első szuri a hormonkezelés részeként, majd január 30-án az utolsó. Ezután 2 hónap mély depresszió, június 8-án megjött a menzim, utána UH, ekkor derült ki, hogy a bal petefészkemben van egy 5 centis csokiciszta. Vártunk 1 hónapot, hátha felszívódik, de nem, így került sor idén júliusban a 2. laparoszkópiára. Ekkor lett látható, hogy nem volt elég a kezelés, továbbra is maradtak endo szigetek a hasfalon, amit tudott a doki, eltávolított ismét, a cisztát pedig kihámozta a petefészkemből. Mindeközben bizonyossá vált, hogy augusztus 31-ével megszűnik a munkaköröm, és a júliusi műtétem előtti napokban voltam állásinterjún, majd a műtétem utáni héten jött az értesítés, hogy van új munkahelyem. Augusztusban 3 hét szabi, utána pár nap meló, és szept. 1-től élesváltás. 5 hét betanulás Budaörsön, hétvégenként voltam csak itthon, majd október 2. hetétől már itt dolgoztam. Nagyon sok munka volt, de tetszett, csak állandó túlórák, stb. Így aztán – és egyébként sem – nem volt semmi extra a babaproject kapcsán, hisz a dokim szerint újabb hormonkezelést kellett volna csinálni, amit én gondolkodás nélkül visszautasítottam. Erős hit és meggyőződés volt bennem, hogy sikerülhet spontán, de valójába ott bújkált a tény, hogy a lombik lesz a megoldás nálunk. Én ezt nem tudtam elfogadni, illetve mintha kizártam volna ezt a lehetőséget az erőteljes spontánba vetett hitem miatt. Eltelt a szeptember, október, és persze nem történt semmi, orvost látni sem akartam. Novemberben már kezdtem a gondolattal barátkozni, hogy januárban bele kéne kezdeni a lombikba, addigra lehetőség lesz egy kis táppénzre, szabadságra, ha kell, mert ugye 3 hónap próbaidő alatt semmiképpen. Novemberben sem tettünk többet és mást sem máshogy, mint már jó ideje. November 11-én volt 1 éve az első műtétemnek, ekkor volt az utolsó menzim. December elején már gyanús dolgokat észleltem magamon, magamban, így jutottam el a tesztelésig 33. napon, december 13-án. Dokim az UH után megnézte a kórtörténetemet, és hogy pontosan mi is és hogy volt a műtéteimkor, mondta, hogy ez így nem nagyon szokott sikerülni, és gratulált, meg nagyon örült velem. Január 10-én megyek újra UH-ra, akkor 9 hetes leszek. Jól vagyok, tüneteim persze vannak, sőt, ma reggel bekopogtatott rókakoma is, igaz, még csak kölyök volt, de mint tudjuk, a kölyök rókák is megnőnek... :wink:
Hát ennyi, a melír-csoda süni születésének története is lehetne akár, mert éppúgy csoda... :)

Brill
Hát a ti babátok is abszolút csoda! Fantasztikus dolgok történnek, ezekért (is) igenis érdemes élni! Dupla gratuláció!
Cuki a pocid, és Marshall…… fenomenális!

Tündi
tündi30
 
 


Sziasztok!

Tündi30- nagy-nagy gratula a babához! Szuper! Boldog és problémamentes várandósságot kívánok neked!

Brill, Angie, + Pankaa
csinos a pocakotok. Az enyém is szépen kerekedik. (pedig szinte a 16-17 hétig a normál ruháimat tudtam hordani, csak utána kellett terhesnaci. most már nehezebben mozgolódok, nehéz lehajolni, a felkelés az ágyból külön mutatvány stb. bár erről narco biztosan többet tudna mesélni.)

Aniko
olvastam a veled történteket. Kitartást kívánok a fekvéshez, nem lehet könnyű. Végig feküdnöd kell? De az mindenképp pozitív, hogy kiengedtek és a családoddal lehetsz. A nagyfiad mit szól a kistestvér érkezéséhez? Gondolom várja már. (bocsánat, ha erről írtál már korábban.)

Bocsánat, hogy eddig nem jelentkeztem (Pankaa köszi hogy hiányoltál). Szinte minden nap olvastalak titeket, de csak röviden, futólag. Ne haragudjatok, hogy nem írok most külön mindenkinek.

Monyó
nagyon drukkoltam neked a múltkor és sajnáltam mikor ismét a tábla aljára kerültél. Továbbra is ezerrel drukkolok neked!!!!!!!!!! Excelel boldogulsz?

Utoljára nov 23-án 28-29 hetesen voltam uh-n, akkor azt mondta a doki hogy farfekvéses (korábban végig fejjel lefelé volt, doki szerint van esély még, hogy megfordul, remélem így lesz.) Holnap megyek terhesrendelésre. Ja, szülőszoba látogatáson is voltunk múlt héten a párommal. A BM-kórházba járok, kicsi a szülészet, 4 ágy van összesen. Van valakinek esetleg ismerőse, aki a közelmúltban ott szült?

Narco - nagyon drukkolok neked. KITARTÁST. (a Húgom 20-ára van kiírva, de még sehol semmi.)
Még egyszer puszi MINDENKINEK.
Csibe, Unique, Evi77 gyönyörűek a gyerkőcök, és milyen nagyok már. Gyorsan megy az idő

syry

Kép

Kép
syrynx
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm és pötyögök pár sort.

Először is
Tündi!
Ugyan mi még nem "ismerjük" egymást, de szeretnék én is gratulálni! Olyan jó kis képeket nem tudok még küldeni, mint a többiek, de visszaolvasva az előzményeket nagyon örülök a jó hírnek! :) Biztosan nem lehetett könnyű végigélni azokat a dolgokat, amiket írtál, de szerencsére teljesült a vágyatok. Nagyon boldog pocakosodást kívánok!

Panka!
Igazán nagy már a pocakod! Hihetetlen, hogy hogy szalad az idő!

Brill!
Mi az, hogy nem fotogén?! Nagyon is szépen gömbölyödik a pocakod!

Angie!
Ugyanez vonatkozik rád is, mint Brillre! :) Egyébként meg éppen ideje már, hogy egy kicsit pihengess. Ahogy olvaslak, nagyon összejöttek nektek mostanában a tennivalók.

Narco!
Minden nap gondolok Rád! Amikor megnyitom ezt az oldalt mindig azt várom, hogy majd a "nagy hír" fog fogadni, de úgy látom, hogy a lánykáid nagyon jól érzik magukat odabent. :)
Kiütéseiddel mi a helyzet?

Anikó!
Látom szorgosan pihengetsz, és ezt így is teszed jól. :) Hogy bírod?

Emlékezetből ennyi. Még visszaolvasok.

Kép
Kép
tina82
 
 


Húú! Nagyon be van lassulva most ez a net.

Kacsa'
Gratulálok a névválasztáshoz. A Tímea tényleg szép név.

Évi!
Virág gyönyörű kislány!

Kanci!
Sajnálom,hogy Zalán ennyire hasfájós. Próbáld tornáztatni, masszírozni, ha engedi és úgí látod, hogy jót tesz neki. Ha nehezen jön a kaki próbálj rostdúsabban táplálkozni. Az édeskömény valakinek beválik, valakinek nem. Mindenesetre akármilyen folyadékot is adsz neki én mindenképpen a kanalat javaslom, vagy nagyobb mennyiségben azt a régebbi fajta presszós (kávés) poharat, aminek kifelé pördül a széle.

Jucmuc!
Örülök, hogy ilyen jól beindultak a dolgok. A hsz-aidból is érezhető, hogy egyre pozitívabb vagy és ez nagyon jó! :) Nemsokára január! :wink:

A mai napra ennyi, mert holnap nem fogok bírni felkelni.
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Akkor pár képet megpróbálok feltenni. Arik vagytok, hogy látni szeretnétek.:)
Itt Iza 2 hónapos.
Kép
Ezen a képen már 3 hónapos múlt.
Kép
Ez pedig a legfrissebb (mai) kép.:)
Ugye milyen édi?
Kép

Van még egy nagyon jó kép, amin olyan, mint egy törökbasa. Jó húsban van...:)
Kép
Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra beugrottam lefekvés előtt, és Kit látok?!?!? :D

Tündi!
Nagyon-nagyon örülök Nektek :D ! Úgy megörültem ahogy megláttam a neved, és már akkor sejtettem, hogy jó hírrel jöttél.
Nagyon boldog és problémamentes pocakoskodást kívánok Neked :D !

dido
dido
 
 


Sziasztok :)
Angie :)
Nagyon helyes a kis pocakod :) Manócska már szépen berendezkedett, most ti jöttök :D
Azért csak óvatosan a pakolással, pihengess!

Niki :)
Nagyon édes Zalán :) Ügyi, hogy már átalussza az éjszakát :)
A hasfájára sajnos nincs tuti módszer. Peti ugyan nem volt hasfájós, de a repülőtartást állitólag nagyon szeretik :) Egy próbát megér :)

Juca :)
Bízom benne, hogy nem azért kell majd gyakorolnotok, mert a ketteske késlekedik, hanem magatokért :D
Egyébként 3 gyerek az alap :D Drukk hegyeket küldök Nektek a Húsvéti Nyuszival :D

Évi :)
Sajnos nem lehet hatni a szomszédokra :( Nálunk is mindig akkor találja ki valaki, hogy felújításba kezd mikor Petit nagy nehezen elaltatom :)

Panka :)
Hatalmas pocakod van :) Nagyon kis formás :)

Tündi :)
Köszi, hogy megosztottad velünk a történetet :) Hát tényleg vannak csodák, csak nagyon akarni kell :D

Bogi :)
Iza baba nagyon szép kicsilányka :D

Syry
Simán van rá esély, hogy megfordul a baba :) Nem egy ismerősömnek tette meg ezt a pocaklakója a 39. héten :D Pedig az komoly teljesítmény :D
BM kórházat nem ismerem.

Narco :)
Küldtem privit :) Kitartás :)

Jó éjt!

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 



Sziasztok!

Teljesen nem tuntem el ,de ugy gondoltam szuneteltetem egy idore az irogatast.

Amugy jol vagyok .

Mindenki biztos keszul a karacsonyra tobbek kozt en is a szokasos teendoket vegzem.

Szoval mindenkinek stresszmentes karacsonyi keszulodest kivanok.......



Moni

gracey
 
 


Nárcisz!

Nincs kedved ma szülni? Dóri is pont 39+0-n született :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hát ezt még nem akartam elküldeni, mert van ám folytatás is :)

Juca!

A kókuszos sütire gondolsz, vagy a sajtosra? Vagy kűgggggyem mindkettőt?

Tündi!

Nem semmi, amin keresztül kellett mennetek ezért a babáért, minden elismerésem!

Syry!

De jó, hogy benéztél!!! Már nem sok időd van, de izgi! Még simán megfordulhat a baba. Egy ismerősünknek a 4 kilós gyereke fordult fejvégűből farfekvésesbe a szülés előtti pár napban :shock: Nem irigylem tőle ezt a manővert...
A BM kórházat csak hallomásból ismerem, de dicsérik. Azt hiszem itt a babaneten is van BM-es topic, a kórházak/szülészeteknél.

Bogi!

Nagyon szép család vagytok, Iza egy kis angyal! A mosolygós kép haláli :)

Tina!

Veletek mi újság? Mindenkinek szépen reagáltál, mesélni is tessék magatokról :)

Annácska!

Ja, idióta szomszédok :twisted: Persze, tudom én, hogy nem lehet mindenkire tekintettel az ember, mert valamelyik lakásban tuti zavar valakit, ha fúrni kezd, de akkor is... Persze miután elkészült a furkálással, és a Dórit is visszaaltattam, jött az utcán mentő, megszólalt egy riasztó egy parkoló autóban, végül pedig csomagot hozott a postás... :evil: :evil: :evil: Hát azt hittem, az agyam eldobom.

Még felénél se tartottam a hozzászólásom írásában, mikor a Dorci egy laza mozdulattal kikapcsolta a gépet :) Itt huligánkodik ugyanis a lábamnál a drága :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?