Új privát üzeneted érkezett!

Virág!

Már biztosan nem olvasol, de én egyre jobban izgulok! Lány, kék szem, szőke haj... :wink:

tjuca
 
 


Virág!

Most mennek a nagy drukkok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Virág!
Gyere, ahogy tudsz, és mesélj. Biztos sikerült.
Vendég
 

 
 

Angie, Kati,Virág, Fleur!

Nagyon sok boldog névnapot kívánok Nektek!
Kép

Holnap lagziban leszük, majd csak hétfőn jövök, ezért küldöm most.

Fleur!
Drukkoltam!Hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok lányok!

nagyon jó volt veletek a tali, örülök, hogy azért elmentem, bár nagyon ötletszerű volt a dolog :)


Katák!
Boldog névnapot!!

Kép


Fleur?
Mi újság? Mesélj. Ma volt a nagy nap igaz?
nagyon örülök, hoyg megismerhettelek. :)

Anikó!
Hogy vagy? Még nem engedtek akkor haza?

Jucmuc!
remélem a férjed jobban érzi magát, gondolom nagyon megijedt ő is.
Hát az atrium az potosan a pitvart jelenti, tehát ha bal pitvar, akkor az, ami a tüdőből a bal kamrába továbbítja a vért. Az van megnagyobbodva. De más az, ha kitágult, és mást jelent ha afala vastagszik meg. Én utóbbira gyanakodom, de így enm vagyok benne biztos. Eddig Heparin szurit adtál neki, amit apiócákból vonnak ki, biztosan hallottál róla, és véralvadásgátló. Mert mindenféle akadály, ami a vér egyenes áramlását megbontja a vérrögképződés esélyét megnöveli. Utána átálltok majd egy gyógyszeres (kumatin ) terápiára. Viszont ezeket a gyógyszereket be kell állítani, mert a túlzott véralvadásgátlás vérzésekhez vezethet, így nem szabad túlzásba vinni. Mindenképpen követeld ki a rendszeres gondozást, mert itt magyarországon többszöri vérvétellel követik nyomon. A férjednek vigyáznia kell magára, lehetőleg ne vágja meg magát, és ne üsse be magát. Ha nagyobb kék folto észleltek, vagy szaporodnak a kék foltok, akkor spuri az orvoshoz. Elvileg egyensúlyban tartva semmi baja nem lesz, de vigyáznotok kell. Ehhez kívánok sok erőt.

Panka!
Köszönöm, hogy kerestél, köszönöm elvagyok :)
és pici pöttömöddel mi újság? Mi a alegújabb tudomány?
Mitől fájt a derekad?

Tina!
Az én védőnőm nem jön többet azt mondta, csak majd ha megszületnek a babák. Nekem mondjuk mindegy, csak sajnálom, hogy olyan nagyon jó tanácsokat nem tudott adni. Ő 4 hetente akart látni, se többet, se kevesebbet.
Remélem a babaápoláshoz majd jobban ért, mert már sok minden elfelejtettem.

Nomi!
Vigyázz magadra, és ne dolgozz túl sokat. Pihenni azért tudsz majd valamit?

Gracy!
Gartulálok :)
Örülök, hoyg vége a barnázásnak :) Mikor mégy dokihoz?

Brill!
Merre jársz? nagyon régen nem jelentkeztél, ugye jól vagy.

Évi77!
Köszönöm a segítségedet. :)

Kacsa!
Szuper, hoyg nincs baja szívecskéjével. Biztosan nagy, szép és egészséges baba lesz :) megnyugodtál remélem :)

Monyó!
Ennyire kikészültél? nem lenne jobb megbeszéléni ezta férjeddel? Egy picit szomorkodni együtt, aztán újrakezdeni? Tudod ő biztosan melletted áll majd...

Kép
narco
 
 


Akkor még rólunk!

Mint tudjátok hetente járunk vizsgálatra.
Minden renbdne van, egy picit lellassult alányok növekedése, de a doki szerint nőnek, és jól érzik magukat. És még mindig mindketten kislányok :) És valószínűleg 2 hétig nem lesz szülés, ami jó, mert bár jól fejlődnek, azért még picikék. Mindjuk még nem is érzek anniyra semmit, hogy készülődnének....
CTG-n is volt, amin teljesen berágtaka csajok, még este is alig tudtuk őketa férjemmel megvígasztalni. Ez csak egy érzés, de tudom, hoyg nagyon rosszul esett nekik a viszgálat.
A doki levette a sterptococcus agalactiae-t is, pedig nem kértem. Tök rendes. :)
Aztán beszélgettünk, bár szegénynek nagy volt adfelfordulás a szülőszobán. Azt mondta, hogy ők nem tudják hogy mi lesz, mert még az sem biztos, hoyg neki lesz munkahelye, vagy egyáltalán olyan, mint MÁV kórház lesz-e. Úgyhogy nem tudok neketek többet mondani csajok, akárhogy ígértem.
Viszont meglátásom szerint azt fogják csinálni, hoyg be kell jelenetkezni abba a kerületbe, vagy városba, ahol szülni szeretnétek. Járni a dokihoz vagy SZTK-ba vagy magánrendelésre, aztán az ügyeleti idő előtt 1 nappal befektetenek, és indítják a szülést, hogy mire a doki beesik az ügyeleti időba, addig legyen is valami. Szomorú, de valószínűleg ide fogunk jutni. Viszont mi nagyon jól elbeszélgettünk mindenről :)
Viszont beteg vagyok, kerülget az influenza, csak orrot fújni nem nagyon megy.

Puszika

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Köszi, én is jól vagyok, már nem fáj a derekam, biztosan tágul a csípőm.Tegnap volt egy kis hascsikarásom is, szerintem a tejtől, de már az is elmúlt.Újabb tudomány nincs, gyakorolja a régieket :lol:
Viszont te már nagyon a vége felé jársz!Ha még egy pár hétig bentmaradnak a lányok, akkor egész nagyok leszenek!

Monyóka!
Jobban vagy már?

Móni!
Ma volt a vérvétel?Majd írj, hogy mi újság van!

Zsúka???

Syrynx???

Én elköszönök, holnap reggel elutazunk anyósékhoz, ott lesz a lagzi.
Szép hétvégét kívánok Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Nárcisz!
Kép
Tök, jó hogy ilyen rendes dokid van, már én is érdeklődtem ez iránt a vizsgálat iránt, és azt mondták, hogy ezt nem szokták csinálni.De én majd ki fogom harcolni! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 




MOST MEGYUNK AZ ORVOSHOZ MAJD JOVOK.



MONI
gracey
 
 


Helló Csajok!Most jöttünk meg az NST-ről!Ádival minden rendben van!Most nem volt olyan LUSTI,mint a múlthéten!Gondoltam gyorsan bejelentkezem,hogy még egyben vagyunk!Bár néha nagyon úgy érzem,hogy ádi már készül kifele!Az éjszakánk nagyon sz@r volt!!A szülésznő is aztmondta,hogy még egy-két hetet saccol!!!
Ha már nemtudok jönni a csajok mindenképp értesitenek titeket!!
A csomagom már össze van készitve!!IZGI a dolog!!Na mára ennyi!Azért addig amig tudok,még JÖVÖK!!
Szép jó estét mindenkinek!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!
Narco!
Én csak most tudtam meg, hogy a streptococcust kötelező LENNE levenni minden dokinak szülés elött! Sajnos csak nagyon kevesen teszik meg! Szóval a dokid nem rendes volt, hanem "csak" lelkiismeretes! Sajnos az én dokim nem volt az. Pedig gyanús esetben nem csak szülés elött kéne megnézni...
faul
 
 


Narco!

Gyógyulj meg!
Margitban leveszik, nem kérdeznek azok semmit :wink:

Gracey!

Jelentkezz!

Virág!

No mi van???

tjuca
 
 


Bea!

Úgy legyen. Bár a szülésznőm azzal indított, hogy ahhoz két hétre fogok szülni, mikor reggel bedagad az arcom, meg az orrom. Mikor mondtam, hogy már három hete dagad (36. héten), akkor csak ennyi volt a reakciója :shock:
Tehát, akkor fog megszületni, amikor megfog. És ez biztos! :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan ugrottam be, hogy beszámoljak. Minden rendben volt. Az egész művelet kb. 5 perc volt meg 25 perc pihi kb.
Kicsit kellemetlenre sikerült, mert hátrahajló a méhem és szerintem a dokinak sem esett le rögtön.

A férjem most két kiscsajt vár. No mondjátok meg..ezek az elvárások.
Mindent összevetve nagyon bizakodó vagyok.

Na pusszantás nektek.

Tényleg van arra tapasztalat, hogy inszem után mennyi nappal lehet házas életet élni...vagy nincs ilyen szabályozás...

Pusz

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Jajj és azt elfelejtettem, hogy nagyon köszönöm mindenkinek, hogy gondolt ránk:):)Tudom, hogy ezek a pozitív erők összeadódtak és eljutottak hozzám:)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
De jó, nagyon örülök, most mennek a drukkok, hogy teljesüljön a kívánságotok:2 kiscsaj! :wink: De gondolom egyelőre eggyel is beéred? :D
Házasélet ügyben csak szerintem:én a következő vizsgálatig várnék vele, de kérdezd meg a dokidat.Mikor kell menni hozzá?

Juca!
Érdekes, anya nekem is mondta ezt a szájbedagadós dolgot, hogy utánna már csak napok kérdése, és az egyik ismerősünknél ez be is jött.Hát majd elmondom a saját tapasztalataimat. :D

Bea!
Akkor már nincs sok hátra!Kívánom, hogy könnyen kibújjon Ádika!Addig is próbálj meg pihenni, már amennyire tudsz.

Nárcisz!
Elfelejtettem, hát van új tudomány:húgyhólyagfoci! :D Nagyon kafa buli, csak kár, hogy én nem tudom élvezni, főleg, ha tele van! :roll: Bár már régen pisiltem be, talán itt az ideje, mert tuti erre megy ki a játék! :wink: :lol:
Úgy vettem észre, hogy semmit nem tűr el, ami egy kicsit is szűkítis a terét, még a paplant sem gyűrhetem be magam alá, pedig az puha, és rugalmas.És ha vmi nem smakkol neki, akkor jön a bosszú", és a hólyagfoci :shock: Hát így állunk. :D

Kaptok még egy pocakfotót is:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntem. Itt volt anyu a héten és nem igazán kerültem gépközelbe.

A héten történt:
Két és fél hét alatt 1 kg-t hízott Zalán, ami nagyon sok. És meg is látszik, mert egyre többet eszik, egyre mohóbban és a büfi meg nem jön fel, így iszonyat tud szenvedni szegénykém próbáltuk az édesköményt a masszázst, de nem segít, így tegnap óta infacol-t adunk neki, de 2 nap mire hat, ma reggel is szenvedett egy sort és ilyenkor annyira felhergeli a kis idegzetét a szenvedés és a sírás, hogy nem tud elaludni, most épp azért alszik, mert teljesen kimerült. Úgy sajnáljuk szegényt, de nem tudunk rajta könnyíteni, a masszázs is csak picit segít. Remélem hatni fog a csepp. Állítólag nagyon jó.

Na megyek dolgom van még.

Niki és Zalán
Kép
A világ anya szemével
kancellar
 
 


Sziasztok!

Most csak röviden, mert megyek főzni, de este még jövők bővebben is.

Kati!
Nagyon sok boldog Névnapot kívánok!!!! Kép

Puszi!!

Ja és Panka!! Gyönyörű a pocid!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


Drága Angie!!!!!!!

Neked is nagyon Boldog Névnapot kívánok!!!!! Kép
Vendég
 


Minden Kedves Katalinnak, nagyon sok boldogsagot kivanok Nevnapja alkalmabol!!!
Kép

Annacska!

Nagyon sajnalom, hogy nem tudtunk talalkozni! A kremekkel kapcsolatban szeretnem kerdezni, hogy megrendelted-e? Hogy tudnam kifizetni öket? Nagyon sajnalom, hogy nem tudtam öket atvenni es nem szeretnem, hogy miattam a nyakadon maradjanak.

Narcisz!

Annyira rendes vagy, hogy leirtad nekem ezeket! Most megneztem a papirokat, ki van tagulva. 4.6 cm. A szurit csak par napig adtam, most mar nem kell semmilyen veralvadas gatlot szednie, csak addig kellett amig az itteni korhazba el nem mentünk azert, hogy nehogy trombozisa legyen.
Almarytm nevezetü gyogyit irtak fel neki, aminek a hatoanyaga: flecainide acetate. Ez kifejezetten a szivritmus zavar kivedesere. Es harom honap mulva az orvos latni akarja ujbol.

Orülök nagyon, hogy a kislanyok jol vannak, es szepen fejlödnek! Nem tudom milyen a CTG vizsgalat, de sajnalom, hogy igy felkavarta öket. Es ez a korhazas dolog is! Remelem minden jol megy majd ettöl függetlenül! Jobbulast Neked Narcisz, igyal sok-sok teat!

Virag!

Köszike! Gondoltam Rad tegnap is, es most is nagyon szoritok, hogy talalkozzanak a picikek!
En ugy emlekszem meg Evi irta nekem, hogy inszem utan direkt javasoltak nekik az otthoni ‘ragyurast’.

Bea!

Mar tenyleg nem sok van hatra Nektek! Pihizzel addig is, minden rendben lesz meglatod!

Panka!

Gratulalok Emilihez! Gyönyörü a kep, es kivülröl is nagyon csini Emili otthona! Orülök, hogy vegül sikerült a 4D-s vizsgalat!

Sz.Heni!

Ritka, hogy valakinek ilyen fönöke legyen! Orülök neki! Vegül is mikor tudjatok kezdeni?

Anita!

Köszönöm szepen, mar sokkal jobban van, legalabb tudjuk, hogy miröl van szo.

Pupy!

Aranyos vagy, köszönöm! Most mar minden sokkal nyugodtabb. Sajnalom a munkahelyeden törtenteket, es sok sikert kivanok a mükörmözeshez!

Norwell!

Köszönöm Neked is! Mostanra legalabb mar tudjuk mi a baj. Puszika Kende babanak!

Dido!

Köszönöm szepen a jokivansagokat! Azert lett rosszul mert a bal oldali pitvar ki van tagulva amit mi eddig nem tudtunk, es sprintelt egyet (a nyul utan) aztan rosszul lett. Most viszont mar tudjuk mivel allunk szemben, igy könnyebb.
Jövö het csütörtök mar mindjart itt van, mennek a drukkok!

Hangyi!

Köszönöm szepen! A 19 nap az tenyleg nagyon rovid! Kivancsi lennek az orvos mit mond?

Cs.Heni!

Borzalmasan sajnalom a dolgokat amik Veled törtentek! Sok-sok eröt es hitet kivanok a folytatashoz!

Evi!

Köszönöm Neked is az együtterzest! Dorcika hogy van?

Evi79!

Igen, most mar nem hagyjuk magunkat! Nagyon varom mar a 4.-et! Orülök, hogy a kicsi Virag szepen fejlödik es van tejcsi is!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 




Sziasztok !


Na , bocs , hogy igy megvarattam mindenkit a hirekkel de hat tegnap mikor hazaertunk a dokitol a vereredmenyt meg nem tudtuk.
Hazaeres utan durmoltam inkabb egy kicsit mert tudtam mar hogy vendegeink lesznek.Ugyanis a dokihoz menet elozo nap kaptam egy uzit a baratnomektol , hogy jonnenek hozzank Kissimi-bol csak hivjam fel.

Na , mindegy megerkeztek beszelgettunk majd apank kapott egy hivast hogy hogy a vereredmeny szerint minden rendben, szepen emelkedik felfele.
Nagyon megorultem a hirnek tehat akkor semmi gond.

Estere ugy 11 orara mar hulla almos voltam es kicsit gorcsolt a hasam is igy ledoltem vizszintbe a nappalinkba a kanapera es igy beszelgettunk tovabb .De en mar mondtam nem birok fenn maradni en elmegyek aludni de ok maradhatnak ha akarnak.
Nem maradtak ,igy elmentek, meg megkaptam az esti progi szurimat es csicsika. :D


Bea27 :D
Hat akkor nem sok van vissza elkezdodott a vissza szamolas
Gondolom varod mar biztos , hogy meglathasd OT. :D
Egyre rosszab ilyenkor mar minden ......................aludni , menni , meg minden egyeb.

Faul :D
Miert kell a srteptococcus-t megnezni szules elott , bocs de en nem tudom.

Tjuca :D
Jaj draga vagy ennyire aggodtal ertem mi van velem ! :lol:
Jol esett mikor olvastam.Minden ok velunk nagyon boldog vagyok!!!! :D :D Jovoheten mar valoszinu latni fogunk valamit szerdan megyunk ujra.

Fleur :D
Jaj de szoriok neked hogy osszejojjon! :D
Telleg neked miert kellett mesterseges megtermekenyitest csinalni?Mennek a pozitiv drukkok+++++++!!!!!

Panka :D
Hogy vagy Panka?
Tetszett ez a hugyholyag foci tortenet :D :D !
Az igaz hogy a lanyos kismamak sokat hanynak ?Veled hogy volt?
Mi is kislanyt szeretnenk aaam!! :D

Kancellar :D
Hogy vagy kancellar?
Sajna nem igazan tudom most akkor ikreid vannak vagy rosszul ertelmezem a vonalzodat?

Puppy :D
Szia Puppy varlak vissza ! :D

Kati :D
BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK! :D

Angie :D
ES NEKED IS NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK! :D

Jucmuc :D
Na mi van veletek Jucmuc?
Parod most mar rendbe jott?
Remelem minden rendben lesz!!!!!! :D



A Boldog kismama

gracey
 
 


Lányok!

Köszönöm a névnapi köszöntéseket!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Katalinok!

Sok-sok boldog névnapot!

Kép

Gracey!

Kérdezted a múltkor, hogy miért kellett a spéci vizsgálat. A 18 hetes, genetikai UH-n láttak vmi-t Pöttöm szívén és emiatt kellett jobban megnézetni. De mint már azóta kiderült, a vmi. ugyan ott van, de nem kell miatta aggódni!

Pöttömöt egyébként a fenti UH-n lánynak látták. Annak is gyártottuk! :lol:

Ugyan Pankát kérdezted, de én is válaszolok, helyette is.
Pankaa nem hányt és ha jól emlékszem nem is nagyon émelygett.
Én viszont a 8. héttől kezdve a 17. hétig heti 3-4-szer hánytam és non-stop hányingerem, émelygésem és iszonyat kajaundorom volt. A végére már sem zöldséget (paradicsom, paprika, uborka, zöldborsó), sem húst (semmilyen formában, semmilyen fajtát), sem kenyeret nem tudtam enni. Kakaón, banánon (kb. 2 hónapig ettem banánt, a végére már majomfarkam nőtt, azóta viszont rá sem bírok nézni) és péksütiken éltem. Semmi trükk nem jött be, amit a szag alapján nem kívántam, az jött vissza az első falatok után ... szóval kínlódtam rendesen. A terhesség előtti 55-56 kg-ról sikerült visszafogynom 52 alá. Most, hogy már lassan 1 hónpja eszem 2-3 kg-t már sikerült visszahízni. Mindennek ellenére megérte!!! Ha azon múlna, végighánynám a 40 hetet. Inkább amiatt aggódtam, hogy Pöttöm nem jut megfelelő tápanyaghoz. Azért még most is figyelnem kell, hogy mit eszek, de már lényegesen bővült a repertoár.
De ezen előre felesleges aggódnod, mert hallottam már hányós fiús kismamit is és mint Panka is mutatja, a lányos anyák sem mind hányósak.

kacsa14
 
 


Minden Katalinnak boldog névnapot!

Gracey! örülök, hogy minden rendben.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Katikák!
Kép
Isten éltessen Benneteket névnapotok alkalmából!

Móni!
Örülök, hogy minden oké! Drukk megy, hogy rendben is legyen, és szerdán már látni lehessen valakit!!!!

Kacsa!
Hát nagyon megkönnyebbültem ám!!! Reméltem, hogy minden rendben Pöttömbabával! Szép a pocikád! :)

Juca!
Hát, én szoktam a tükörbe nézni, de mostanában nem tölt el elégedettség a kép láttán. Valami nem stimmel a tükörrel… :twisted: Amúgy Kendeapuna így jó, hisz ezért vett el. Persze a tíz mlehetne mínuszban kilóilag, de amíg szopi van, addig no fogyó, és ezt ő mondja.
Gratula Kinga méreteihez!!! És a haját hogy vágtad le a Te perpetuum mobile lányodnak??? :shock:

Virág!
A próféta szóljon a férjedből! Szorítottam nagyon ám! Mikor lehet eredményt tudni???

Panka!
Gratulálok Emilihez!!! Nagyon csini arcocskája van! Amúgy a gépek a súlyt a csöves csontok méretéből tudja kiszámolni, de csak nagyon hozzávetőlegesen. Előre meg szerintem hiába is tippelnek, úgyis ő dönti el, mekkora akar lenni! És én mindig azt mondtam, nem baj, ha „csak” három kilós a gyerek, megszülni elég, megnőni meg ráér kinn is… :wink: Nagyon szép a pocid!

Monyóka?????

Jucmuc!
Remélem, a férjed már jobban van! Puszikát átadtam! :)

Anikó, drága!!!
Mizújs Veletek? Hogy vagytok? Remélem, minden oké!

Narco!
Jobbulást és gyógysimit küldök Neked! Most, hogy megnéztem a vonalzódat, elkapott az izgalom!!! Nemsokára kibújnak a lányok!

Ma vásárolni voltunk, Kende nagyon élvezte, és kaja nélkül bírta hat órán keresztül!!! :shock: Most meg már fél nyolc óta alszik. Bealudt a szopiba, még büfiztetni sem tudtam... :wink:

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


De tapló vagyok! Tegnap elfelejtettem:

Minden Katalinnak BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!

Zazi fél három óta alszik, kihagyott egy kajálást. :shock:
Amúgy a hasfájása lehet, hogy az anyja hülyesége miatt van, mert olyat eszik amit nem kéne!
Nincs véletlen valakinek valami listaféléje, hogy mit szabad és mit nem enni? Azt már kezdem sejteni, hogy nagyjából semmit nem lehet enni, de hogy ezt fél éven keresztül!!!

Mindenkinek szép napot!

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Kanci!

Ugyan, nem személyes tapasztalat, de egy ismerősünk már 11 hónapja "szopi-diétán" van. Se tojásos, se tejes dolgot nem tud enni. Semmit sem amiben ezek akár csak megfordulnak, pl. tojással készült levestészta.

De szerintem ezt Nektek kell kitapasztalni, hogy mi az, amit Zalán nem bír. Eszel vmi. újat és 2-3 napig nem eszel másfajta újdonságot és akkor szerintem kiderül, hogy azt az 1 dolgot hogy viseli. És így szépen végig lehet próbálgatni a főbb kajaféléket.

Norwell!

Poci dícséretet köszönöm! Meg a sok drukkot is![/b]

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem... :lol:

Köszönöm az érdeklődést, jól vagyok. :D
Még van itthon rengeteg tennivaló, de már nincs akkora rumli. :wink:
Tegnap Apa összerakta a gépet, úgyhogy hamarosan visszatérek közétek. :D
Addig is ami az utolsó pár oldal felületes olvasásából megmaradt...

Kati, Angie!
Utólagos boldog névnapot! Kép

GraceyMoni!
Gratulálok! :D
Ugye, hogy jók a blaszto ebrikék? :D (Lehet, hogy a fürdéseltiltás a lombikos titok?)
Kívánom, hogy az elkövetkezőkben is minden rendben legyen! :D

Virág!
Nagyon drukkolok! :wink:
Sajnálom, hogy nem tudtalak megismerni... (Ezúton is bocsi a talis csajoktól, de nem tudtam megoldani az ottlétet :( . Anginek küldtem sms-t, mert gondoltam rátok..., remélem megkaptátok :D )

Nárcisz!
Örülök, hogy ilyen szépen cseperednek a lányok és hogy még "ragaszkodnak" a fészkükhöz! :D
Remélem, nem komoly az az influenza.

Panka!
Nagyon szép pofija van Emilinek! :D
Örülök, hogy végre igazából élvezhetted a 4D-t! :wink:
A pocid is tuti. :wink:

Kacsa!
Örülök, hogy végül megnyugodhattál! :D
Grat a kislányhoz! :D
A Te pocód is növöget! :wink:

Jucmuc!
Szegénykéim... Még egy idegeskedni való dolog. :( Remélem, nem lesz több ilyen rosszullét! Vigyázzatok egymásra! :D

Kismamik és cseperedő babák!
Külön puszik! :D

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!
Gracey!
Én sem tudtam a streptococcus vizsgálatról sajnos, csak egy hónapja hallottam először hogy milyen fontos. A streptococcus fertőzés nekünk nem okoz semmi problémát, max egy kis torokfájást. viszont ha terhesen az ember szervezetében van, és nem kezelik, akkor félidős vetélést okozhat, ha pedig mégis sikerül kihordani a terhességet, vagy félidő után kapja meg az ember, és szülés ellőtt nem ellenőrzik, akkor abból nagy baj lehet, mert streptococcussal fertőződött kismamának nem szabad hüvelyi úton szülni, mivel a kisbabáknál súlyos tüdőgyulladást okozhat, ami elég nagy arányban halállal végződhet. Szóval ilyenkor császár!
Ezt nekem is csak most magyarázta el egy nagyon aranyos doki bácsi! Igencsak elcsodálkoztam, mert a tesóm két kisbabát szült anélkül, hogy egyszer is ellenőrizték volna! :(
faul
 
 


Ja, és nagyon örülök, hogy te jobban vagy és jók az eredményeid! Vigyázz nagyon magadra!
Mindenkinek szép napot!
Bocsi hogy csak ilyen röviden, de mostanában kevés időt tudok a gépnél tölteni!
faul
 
 


Moni! :D

Orülök, hogy szepen emelkedik a HCG. Vigyazz magadra, pihengess tovabbra is.
Köszönöm parom jol van, szedi a gyogyszert.

Norwell! :D

Köszike, most mar minden rendben. Nagy volt az ijedtseg az igaz de most minden okes. Mindennap ellenörizzük a vernyomasat is, (az enyemet is, nekem nagyon alcsony).

Kende tenyleg egy kis hös volt, hat ora utan mar en is jol megehezem! :D

Brill! :D

Orülök, hogy jol vagy, mar hianyoztal! En is nagyon remelem, hogy most egy darabig semi rossz nem törtenik velünk. Ket het leforgasa alatt sok volt a ‘jobol’. Viszont tegnap megjött a Hazassagi Anyakönyvi Kivonatunk Milanobol, mert a nagykövetsegen keresztül inteztük. Es ez jo hir, mert a Kaaliba kerik azt is. Legalabbis telefonban azt mondta a hölgy. Ugyhogy JO dolgok is törtennek velünk.

Most delutan pedig neki alltunk kokuszos kekszet sütni, es az egesz lakasban tök jo illat van, es most annak örülünk, hogy ilyen kis ügyesek voltunk.

Brill, amikor Neked volt a leszivas, fajt utana a pocid? Es a beülti faj? Ott gondolom nem altatnak. Annyira varom mar, hogy menjünk Györbe, hogy el sem hiszed! Mar csak egy het!!!
Es a jövö het is esemenydus lesz nekünk, igy biztos hamar eltelik. Penteken megyünk kromoszoma vizsgalatra is, azt meg itt, aztan szombaton indulunk haza.

Lanyok!

Ha az elözö ciklusomban nem volt ovulaciom az befolyasolja az uj ciklus harmadik napi hormoneredmenyeit?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a 7vége!Nekünk nagyon jó volt alagzi, hajnali 3-ig maradtunk, de már szétültem a sejhajomat :lol: .Igazából még most sem sikerült kialudni magam, de majd pótolom :wink:
Sikerült 1 kilót is hízni 1 nap alatt :roll: , mert nagyon jó volt akaja is :D .
Lányok!
Észrevettem, hogy ma reggel jött egy kis mikrocseppnyi sárgás akármi a cicimből, gondolom vmi tejcsi féle, :roll: De csak egy picike pötty, és a cicim is feszülni kezd megint,mint a terhesség elején.
Mire lehet ilyen esetben számítani?Ennyi lesz szülésig,vagy lehet több is?Kérdeztem ismerősöket, ők azt mondták nekik is volt, de nem nagy mennyiségben.

Köszönöm a dícséreteket pocaklakó, és lakosztálya ügyben :lol:

Jucmuc!
Kókuszos süti jöhet ide is! :wink:
Nagyon kis ügyin intézitek a dolgokat!Férjed hogy van?

Móni!
Köszi, jól vagyok.És te?Mit érzel?Én nemhánytam, hányingerem sem volt soha, a szagokat viszont nagyon kiszimatoltam, olyan volt az orrom mint egy kopóé :wink: Ez még most is van :) Szerintem ilyen jelek alapján nem lehet következtetni a baba nemére.Szerdán lesz uh?Drukkolok!Barnázás már teljesen elmúlt?

Brill!
Jó pakolászást, aztán egyre, mesélj mi van veled!Érzed már a babó mozgásait?

Anikó!
Itthon vagy már?Hogy vagy?Majd gyere mesélni te is, várunk vissza!

Nárcisz!
Hogy vagy?Meggyógyultál már?Remélem nem volt súlyos a dolog!
Megint van új a nap alatt:vasárnap hajnalban, lagzi után éreztem, hogy abbagyta a mocorgást,de vmi még lüktetett belül, mélyen, és gyorsan.Gondolkoztam, ez meg mi lehet?Hát rájöttem, a kis szívdobbanását érezhettem, ahogy ráhasalhatott a beleimre(bocsi, de arról felől éreztem :D ).Hár elég bizarr volt, hogy így kellett ezt megéreznem, és nem a hasamra tett kezemmel, de azért tetszett, jót mosolyogtam rajta :D .

Niki!
Remélem hamar véget ér ez a hasfájós időszak!Sok levegőt nyel?
Miket eszel?Sok puffasztót?Sok tej, tejterméket?

Szép napot Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Ez már az előtej, tök jó!!! Nekem is volt anno. Van, akinek több van, van, akinek kevesebb, és ez már a terhesség végéig lesz. Nem biztos,hogy mindig jön a cicidből, de előfordulhat.

Streptococcust nekem sem néztek, ha jól emléxem...

Kép
Kép
norwell
 
 


Mizu, csajok, kihal a topik???

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy írtátok ezt a streptokókuszos-dolgot. Majd én is rákérdezek a dokimnál, hogy mi az álláspontja ez ügyben!

Jucmuc!

Szerintem az előző havi ovuláció, ill. annak hiánya nem befolyásol semmit. Minden mensivel új ciklus kezdődik ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Norwell!
A humor nagyon jó kinyontattam és kirakom a hűtőre.Nem tudom a párom majd mit szól hozzá.

Puppy!

Az igazság az hogy a vonalzóm már megint önálló életet él.Csak a táblából tudtam hogy hanyadik napos vagyok a vonalzómnak nem lehet hinni.

Panka!
Emília nagyok kis édi.és örülök hogy végre sikerült látnotok és eljutottatok a 4duh-ra.

Fleur!
Szia én még nem írtam neked ugy emlékszem de most hogy olvastam hogy inszemes vagy ugy gondoltam muszáj írnom.Jól tudom hogy az első neked? Hát az biztos hogy nem kellemes dolog nekem a 3.volt júliusban és azzal nagyon megszenvedtem az előző kettő nem volt annyira vészes csak hát a fekvés,nekem két órát kellett feküdnöm és csak utánna kelhettem fl és jöhettem el.volt mikor még kaját se adtak.Remélem sikerül és kivánom hogy meglegyen a két kislányka.
ezek a férfiak "telhetetlenek" és miért van hogy kislányt szeretnének az én párom is kislánypárti.

Minden Katalinnak,Virágnak és akimost ünnepli névnapját és esetleg szülinapját sok boldogságot kívánok!
Nem tudom mikor jövök legközelebb mert csüt.től belekerültem a náthás influenzába és még most sem vagyok túl jól.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Panka!

Orülök, hogy jol ereztetek magatokat a lagziban! En is szeretek lagziba menni kar, hogy itt nem olyan mulatos mint otthon.
Tejcsihez en nem ertek, csak azt tudom, hogy a baratnömnek is volt egy pici amikor babat vart, de mar nem tudom pontosan mikor kezdödött es mennyi volt. Az anyukak majd biztosan megirjak.

Legközelebb irom a süti receptet is! Ferjem jol van köszönjük, es nagyon varjuk mar a konzit. Pont egy het mulva var minket a doktorbacsi! :D

Kacsa!

Köszike! Remeltem en is, hogy igy van!

Anita!

Sajnalom az influenzat, mielöbbi gyogyulast kivanok!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Anita!
Jobbulást Neked!
Nem csinálsz máshol vonalzót?A tiedet nem ismerem,de ha megbízhatatlan, akkor talán érdemes,nem?

Fleur!
Hogy vagy?Fejlemények?

Puppy!
Hol van az a bővebb íromány?

Juca, Évi, Nárcisz???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 




Sziasztok!


Most csak roviden:



Minden ok velunk,ma suru a program de majd leszek.




Moni
gracey
 
 


Sziasztok!

Kutyafuttában olvastam vissza, mert Dóri megint nagylányosította magát, és ma délelőtt se volt hajlandó aludni, ennek eredményeképpen már így estefelé elég kis zizi :twisted: Talán most sikerült lenyomni...

Minden névnaposnak, Virágoknak, Katáknak nagyon boldog névnapot kívánok!

Panka!

Hú, már előtejed van? Sok kismamának van, nekem pl. egy kósza csepp se volt :) Nagyon szép a pocid :)
Köszi a hiányolást, most már vagyok :) Szerintem Juca még a vasárnapot próbálja kiheverni, ugyanis megszálltuk a lakásukat stul, stul, stul, családostul :lol:

Nárcisz!

Drukk, hogy maradjanak még a csajok, ameddig csak szükséges nekik! De akkor se lenne nagy baj, ha még ma meglennének, nem? :)

A Streptococcusról: nekem is van, mégis szülhettem hüvelyi úton :) Az a lényeg, hogy vajúdás alatt kapni kell penicillin injekciót. Én kettőt kaptam, 4 óránként, így mire kipottyant a Dóri, nem volt jelen a baci.

Anita!

Jobbulást kívánok!

Junkó!

A világért se szeretnék kíváncsiskodni (áááááááááááááá, nem vagyok én olyan!), de most akkor neked tényleg megjött rendesen? Mi van veled?????

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak nem heverek :twisted:
Nagyon jó volt a parti, sokan voltunk, 3,85 gyerek, és ennek megfelelő számú felnőtt + a húgom meg a barátja. Szóval muri volt. Viszont mióta Kinga mászik, és nincsenek hasonlóan kicsi törpék, azóta én töltöm be a regulátor szerepet, értsd a tiltott zónából kapkodom. Húgom barátja mondta, hogy olyan, mint az a kisautó, ami, ha neki megy a falnak csak zörög, mindig irányba kell állítani. Így egész nap lótok futok a lyány után 70 cm magasan :wink:
Úgyhogy külön köszi Dóri és Laura, hogy tegnap eljátszottatok Kingával, akinek esze ágában sem volt kitépni az apja dédelgetett ananászát a cserépből, megenni a távirányítót vagy konnektort jobb híján a tápegységet. Szóval köszike!

puszi mindenkinek

tjuca
 
 


Évi!

Na, akkor strepto. ügyileg már jobban állunk. Ez a penicillin szuri azért jobban hangzik, mint a császár!

Juca!

A kisautós hasonlat nagyon jó!!! :lol: :lol: :lol:

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy látom tényleg nincs nagy forgalom. Biztosan a karácsonyi mizéria kapott el mindenkit :)

Kacsa!
Nekem még szurit sem kellene kapnom, hanem csak antibiotikumot szedni, de csak 3 féle van, amit lehet terhesség alatt szedni.
Babócád hogy van? megnyugodtál?

Évi77!
Hát azt mondta a doki, hogy most nem örülne neki, ha megszületnének, mert még picikék. El kellene érni a 2500 illetve a 2700 grammot, amit mondjuk akár már el is érhettek :)
Viszont a Tidi most külföldön van, így nem tud jönni azsülésre, így mindenképpen később kell megszületniük. Anyukám december 8-át tippelt, a doki is kb ezt mondta, de végül is nem érzek semmi különöset most.
Viszont hőemelkedésem van, és piros pöttyök a köldököm körül. Most várok, hogy mi legyen....

Panka!
Aranyos vagy, hoyg kerestél. Nincs különösebben semmi.
Emili akkor már mindenfélét csinál. :)
Hát a betegséggel még harcolok, sok vitamin, meg a férjem hozott a Lehel piacról több kiló gyümölcsöt, hogy egyikőnk se legyen beteg, most azt esszük minden nap :)
nekem átlátszó folyadék jön a melleimből, amiről nem tudom mi az. De azt olvastam a neten, hogy a jelenléte nem jelent semmit , engem viszont egy picit azért megnyzgtatott :)

Brill!
nem tudom menniyre komoly ez az influenza.
Nagyon vigyázz magadra, hogy titeket el ne érjen semmi sem.

Norwell!
Aranyos vagy, hogy izgulsz, hát akkor képzelheted, hogy még én :)


Puszi: Nárcisz




Jucmuc!
Örülök, hogy férjed jobban van. Nagyon vigyázzon magára most már. De ettől függetlenül azért elindul a Győri Kaális dolog ugye?

Anikó?
Hogy vagy? Nem jöttél még ki a kórházból?

Kép
narco
 
 


Na ez az előbbi hozzászólás kicsit összekavarodott, de azért értitek ugye :wink: :D

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem tudok visszaolvasni :cry: , (talán holnap), így önző módon "csak" teszek pár képet manócskáról!
Ezek a legfrissebbek!

Nárcisz!
Te minden nap eszembe jutsz:Hogy vagytok?

Kép
Kép
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Csibe!

Gábor gyönyörű! De mint ahogyan Timiéknek, nálatok is, az apa biztos, de ki lehetett az anyja ennek a fiúnak? :wink: Az első képen olyan aranyos, pusza a zsömléjére :lol:

tjuca
 
 


Csibe!!!!Nagyon-nagyon szép a kis Gáborka!!!! :D
Annyira ideális,formás,stb.........................!
Ádit is valami ilyesminek képzelem el!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Gracey
Én is azt gondolom, abból csak lesz már valami.:) Remélem veled azóta is minden rendben.
Azért kellett az inszemináció mert a férjemnek a spermaszáma alacsony volt és hát a mozgékonyság sem volt tökéletes. Elvileg lehetne spontán babánk is, nem a totál reménytelen kategóriába tartozunk csak hát 5 év alatt 10% esélyt mondanak. Annyit azért nem akartunk várni, mert már így is kivagyok a nagy várakozásban:).

Jucmuc

Ha ezt a trombózisos szurit nekem is kellett adni magamnak a műtét után…de vacak volt. Én nem hagytam a férjemnek végül, hogy ő adja be:) megláttam a kezében a tűt és közöltem, hogy inkább magamnak. Szenvedtem is vagy 15 percet mire magamba szúrtam:). Nagyon ügyi vagy, hogy te adod be a férjednek.

Anikó remélem minden rendben van. Nem tudom otthon vannak már?

Tina
Semmi baj, a végeredmény tök jó lett.:)

Katik
Boldog névnapot!

Pankaa
Egyenlőre egyel is beérem:). Hát ha azt ki kellene várnom mire menni kell a dokihoz, akkor nem is tudom mi lenne. :). Azt mondták vagy azért telefonálok, mert nem jön meg vagy azért mert megjött és majd utána megbeszéljük a többit. Na szóval kb. 3 hét múlva látom legközelebb az orvost:).
Szép a pocak:).

Nárcisz
Gyógyulj meg akkor gyorsan! Húú akkor lehet akkor szülsz, amire én megtudom, hogy sikerült vagy nem.:) Remélem nem izgulsz?

Bea
Szorítok!:)

Kancellár
Sajnálom, hogy szenved Zalán. Jobb már a csepptől?

Jucmuc
Végül mi is úgy tettünk:). Rágyúrtunk egy picit, úgy gondoltuk baj nem lehet belőle:).

Norwell
Jajj még soká, 2-3 hét…

Brill
Majd legközelebb:).

Bellatina
Köszönöm a szurkolást. Nektek miért volt inszem? És hogyhogy ennyire leálltatok? Július az nem most volt.
Szerintem a férjecském azért szeretne csajokat, hogy ő lehessen az apaisten. (ahogy Évi mondta.:)) Köztudott, hogy a lányok apások. Hogy miért kettő egyszerre azt ne kérdezzétek….
Minden esetre biztosan nem könnyű kettővel, de már az sem érdekel, ha kettő van csak legyen:).

Juca

Tök jót röhögtem a party leíráson:).

Csibe
Nagyon édes Gábor baba. Nekem főleg az első kép tetszik.

Köszönöm az érdeklődéseket mindenkitől. Hát gondolhatjátok, hogy semmit nem érzek. Egy valamit, hogy rendesen szurkál a méhem meg a petefészkem. Azt nem tudom, hogy ez jó vagy nem. Valahogy el kell terelni a figyelmem gyorsan, mert így nagyon lassan mennek a napok.
Még jó is lesz, hogy vissza kell mennem jövő héten dolgozni, legalább a munka leköt.
[/color]

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek nagyon nagyon hogy gondoltatok rám és szoritottatok értünk!
Sajnos keveset tudok kifeküdni ide a géphez de most gyorsan kijöttem!
Itthon vagyok fekszem szigoruan,sajnos az antibiotikumot nem tudtam elkerülni amit kisért egy jo kis gomba :evil: !De mivel a tünetek kezdtek furcsának tünni igy holnap elkell mennem az orvoshoz mert több mint valoszinü hogy a korházba összeszedtem valamit :evil: ami közelsem gomba!Szoval nem vagyok tul jo passzban :( !
Teszek fel egy táblát és szoljatok amin javitanom kell!
Probálok azért kétnaponta benézni!
Nagyon hiányoztatok!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?