Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gracey!
Először gratula, másodszor: HÚZÁS A DOKIHOZ, DE REKORDSEBESSÉGGEL!!!!!!!!
Aztán meg gyere, hogy beszámolhass! Nagyon szorítok!

Kinga, kicsi lány!!!
Isten éltessen a féléves hófordulód alkalmából!!! (Anyának meg üzenem, hogy öregszik! :twisted: ) Köszönjük, hogy a bizalmadba avattál bennünket!!! :lol: :lol: :lol:
Etetőszék: szerintem is a műanyag a jobb a tisztíthatóság miatt, mondjuk nekem a fa cuccok jobban bejönnek. És amiket láttam, hogy átalakíthatók kis asztallá meg székké, azok is fából vannak.

Kati!
Gyönyörű nagy már a lányod!!!

Anita!
Hát igen, azért más lett volna a gyerek "fekvése", ha nem így derül ki...

Angie!
Nagyon nem siettek a válasszal... És amit kaptál, azzal sem lett jobb a helyzet... :roll:

Kende két és 3/4 órát aludt... :shock: Elnyoma ez az idő alighanem... Most ébredt, és itt ül az ölemben, verné a billentyűket, ha hagynám! :D

Este még benézek, puszi!

Kép
Kép
norwell
 
 


Egy kis humor mára :D

Ha a férfiak lennének a világ urai, akkor:***



>
> *1. A nőnapot áttennék február 29-ére.
>
> 2. A nyakkendőt nem lenne muszáj megkötni. A sliccet meg felhúzni.
>
> 3. A mellnagyobbító műtéteket besorolnák a TB-támogatottak közé.
>
> 4. Az egyszerűség kedvéért minden nőt ugyanúgy hívnának.
>
> 5. Minden nő allergiás lenne az aranyra, drágakövekre és a bundára.
>
> 6. A női orrban lenne egy speciális filter, ami elnyeli a
> sör-,izzadság- és hagymaszagot.
>
> 7. Macskát kizárólag a kínai éttermek hűtőjében lehetne tartani,
> és a céllövöldében, mint céltárgyat.
>
> 8. Minden telefonba be lenne építve egy szerkezet, amely 10
> percután automatikusan bontja a vonalat.
>
> 9. A szalvétát fel sem találták volna.
>
> 10. A női mell bámulása első találkozáskor szerelmi vallomásnak
> minősülne.
>
> 11. Aki a belső sávban hatvannal megy, azt a helyszínen lelőnék.
>
> 12. A lányuk férjhez adása után az anyák egyszerűen elfelejtenék
> azok létezését is. Így meg lenne oldva az anyósprobléma.
>
> 13. Sörhas helyett sörizmokat növesztenének.
>
> 14. Feltalálnák azt a zoknit, amely magától megtalálja a párját,
> bárhol is hagyták őket a lakásban.
>
> 15. Az üzletasszonyok mindennapi viselete a bikini lenne.
>
> 16. A vécéülőke azonnal felcsapódna, amint felkelnek róla.
>
> 17. A szemeteszsákok önállóan elhagynák a házat.
>
> 18. A nők egy évben egyszer menstruálnának, a horgászidény
kezdetekor.

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

A tali iszonyú jó volt tegnap, a gyerkőcök nagyon tali-kompatibilisek voltak, jól viselkedtek. Észre sem vettem, és úgy elröppent az idő, hogy épphogy hazaértünk a szokásos fürdésidőre :shock: Csak azt sajnálom, hogy megint nem tudtam mindenkivel nagyot dumcsizni. Viszont annak nagyon örültem, hogy láttuk Nárciszt még utoljára egyben. Meg vannak számlálva a napjai, amit még egyben tölt a csajokkal :) Angie is gömbölyödésnek indult, és a Dóri most is imádta, mint a múltkor. Nagyokat kacagott neki, olyan édi volt :) Jó volt Fleurt is megismerni. Annácska gyerekei még mindig szenzációsak, Annamari hiperbájos kis csaj, és Petinek azok a búzavirágkék szemei, nem semmi :) Kinga úgy mászik, mint a nagyok (Boldog félévet neki!!!). Didóval beszéltem a legkevesebbet, amit nagyon sajnálok :( Majd legközelebb! Ugye nem hagytam ki senkit?

Kati!

Petra nagyon édi, egy kis huncutságért ő se megy a szomszédba. Látszik a szemén :)

Heni!

Sajnálhatod, hogy nem voltál a talin :) Nagy kincs a főnököd, tényleg ritka az ilyen! Szerencsés vagy :)

Kinga!

aasnnnf sdguqioprjécxmvséldfkopejf khfioefnd.kjflie54474210
Ugye?

Norwell!

Ez jó volt :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 



Na lanyok hivtuk a dokimat .
O azt mondta ne aggodjunk mert ilyen van.O nem latja olyan fenyegetonek.Minden 3-dik nonek vannak ilyenjei es megis minden megy a maga rendjeben tovabb szo aggodalomra semmi ok.
Szal nyugtatott hogy ne parazzak szrinte minden rendbe lesz.


Penteken viszont a verbol ismet megtudja mondani hogy mi a helyzet.


Probalok most megnyugodni szerinte ha idegeskedek attol nem lesz jobb.




Moni
gracey
 
 


Gracey!

Abban igaza van, hogyha idegeskedsz, akkor nem lesz jobb, viszont hogy a fenébe ne idegeskedj? Azt furcsállom, hogy meg sem nézett, de ahány ház annyi szokás. Drukkolok, hogy minden rendben legyen pénteken. Próbáld terelni a figyelmedet, pl. beszélj a fiaddal másról, vagy játasszatok, activity (passivity üzemmódban), kártya, scrabble vagy valamit, ami kizökkent. Nekem ezek jönnek be, a TV, olvasás nem.

tjuca
 
 


Évi! Dóri!

Köszi szépen, majd vasárnap bővebben :lol:

Norwell Kicsim!

Te sem fiatalodsz ám! Igaz hogy két pasi fiatalít, csak nehogy úgy járj, mint a viccben. 40-es feleségem lecserélném két huszonévesre :twisted: Hogy csinálod, hogy minden fényképen máshogyan nézel ki? Küldesz nekem egyet akár priváte, hogyan milyen is az igazi Norwell? Legutóbbi képeden ledöbbentem, mert azt hittem szőkébb a hajad és rövid :shock:

tjuca
 
 


Juca!
Imádom a humorodat!!!! :D :D :D Oksa, küldök Neked egy képet, de csak priviben, mert a végén még megszűnik a topik... :twisted:
Most jut eszembe: a hozzátápit mikor kezded?

Móni!
Én is azt hittem, megnéz a dokid, de ő tudja, és ha kapod a progit is, akkor oké. Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Sajnálom,h. tegnap nem tudtam elmenni a talitra, de a következőn ígérem ott leszünk.

SzHeni!
Sajnálom nagyon,h. csúszik a lombik, addig is próbáljatok meg kikapcsolódni a Pároddal. Annak viszont nagyon örülök,h. a főnököd ilyen megértő. :D Kevés az ilyen jó főnök ugye csajok?? :shock:

Móni!
Köszi a bíztatást én is nagyon bízom benne,h egyszer még én is fogok újra babát várni, és remélem ki is tudom majd hordani. :oops: A munkával kapcsolatban: igen valószínű elég sok körmös dolgozik Pesten, bár most,h. munkát keresünk minden nap legalább 4-5 hírdetést találok, ahol körmöst keresnek, de szerintem ezt pont az a szakma, ahol igazán a tehetség érvényesül. Láttam én már olyan köröms munkát is,h. legszívesebben adtam volna a lánynak egy kesztyűt,h. húzza a kezére. :evil: Végülis elvégezni mindenképp szeretném, aztán majd meglátom,h mi hogy alakul. Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KépNagyon boldog és problémamentes 9 hónapot kívánok!! Nagyon örülök neki, vigyázz nagyon magatokra! A méhed tágulása miatt kell ilyen sokat pisilned, annak idején én is 10 percenként pisilni jártam.
Azért remélem elmúlik a barnázásod, és tényleg semmi gond nincs. Mikor mész megint a dokihoz?

Nárcisz!
Nagyon köszönöm a dícséretet, rendesen belepirultam. :oops: Tudod én nem tartom magam szépnek, de nagyon jól esett amit írtál. egy bók mégjobban esik egy nőtől,mint egy férfitól. Elég régóta rágom már ezzel a tanfolyammal Laci fülét, és a suli pénteken délután és szombaton délelőtt lenne, úgyhogy ez is beleférne.Amúgy én is nagyon bízom abban,h. természetes úton fogok megszülni a csajócákat. :lol:

Anikó!
Nagyon bízom benne,h. már jobban vagy és minden rendben lesz. Alig várom már,h. újra írhass nekünk. :D

Dido!
Mostmár értem és emlékszem is rá. Remélem,h jól sikerül a műtét és újra próbálkozhattok majd. :D

Kacsa!
Nagyon örülök,h. adtál magatokról életjelet, remélem,h minden rendben Pöttömbabával és Veled is. Várom,h. jelentkezz.

Annácska!
Jól vagytok??

Csibe!
De örülök,h. te is jelentkeztél. Gyere gyakrabban is és ha tudsz tegyél fel nekünk képet Gáborkáról, h. mi is láthassuk. :D

Niki!
Hogy vagytok??? Én még eddig nem tettem meg, de tiszta szívből gratulálok Zalán születéséhez! Zalán Isten hozott az Életben, kívánom,h. nagyon boldog és hosszú életed legyen!! :D

Duddu??
Mi újság a csajócákkal?

Panka!
Örülök,h. jobban van a Párop. Mi finomat főztél? Egy kis pihenés sohasem árt. Válaszolok hamarosan a prividre.

Tina!
Nagyon köszönöm,h. leírtad egyáltalán nem baj,h. írtok erről a szakmáról jót és rosszat egyaránt. :D Most egyenlőre munkát keresek, a tanfolyam majd januártól indul csak. És persze koncentrálunk a babytervezésre. Éva már leírta,h. kell a vonalzót megcsinálni, sikerült? :roll:

Kati!
Tündéri ez a kép Petráról! :lol: Szerintem azért került a kimenő fiókodba,mert az elküldött üzik fiók megtelt. Legalábbis nekem ekkor csinálta ezt.

Éva!
Hogy vagytok? Örülök,h. Te is megint gyakrabban jössz. :D

Juca!
Nagyon szépek és csinosak vagytok a képeken. :D Gratulálok így utólag is az ifjú párnak! Gratulálok az 1400. üzidhez, amint látom Kinga is nagy babanetes lesz. Boldog fél évfordulót Kingának! :D

Angie!
Nagyon sajnálom,h. nem tudtunk menni. Ma voltunk bent a munkáltatónál és kiderült,h. tul.képpen nem vagyunk kirúgva, hisz táppénzen vagyunk. A csaj akivel beszéltünk nagyon rendes volt, azt mondta,h. menjünk majd be hozzá a táppénzes papírunkkal és akkor majd megbeszéljük,h. hogy legyen. Szeretném már látni a gömbölyödős pocidat! :lol:

Anita!
Köszönöm neked is a bíztatást és hasonló szépeket kívánok én is. :D Ahogy látom a vonalzód a mensink még mindig majdnem hajszálra együtt halad. Jó lenne ha most mindkettőnknek folytatódna…úgy 9 hónapig. :roll: Neked is köszönöm amit a körmös szakmáról leírtál.

Évi!
De jó,h. mindenkiről írtál egy kicsit a tegnapi talival kapcsolatban. Így olyan volt mintha ott lettem volna.:D

Norwell!
Köszönjük a humormorzsát. :D

Jó éjt holnap jövök!!!
Kép

Puszi! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gracey!
Tényleg próbálj megnyugodni, remélem, minden rendben lesz.

Bea!
Ne félj a szüléstől! Nem kellemes, de a vége a legszebb, és akkor már nem a fájdalom lesz az eszedben, hanem a babád lesz a legfontosabb.:)

Rólunk: a keresztelő csodálatos volt, mind a szertartás, mind az ünneplésünk. Iza szinte egész végig aludt a templomban, olyan jó kislány volt!
Sajna digitális kép nem készült, mert pechünkre nem működött a gép, csak sima fénykép. géppel készültek képek.:( Azokat meg nem tudom feltenni, csak ha esetleg beszkennelem, ha kész lesz.

Szép estét!
Bogi
dbogica
 
 


Sziasztok!

Tengap röpke 3,5 órás várakozás után bejutottunk a vizsgálatra.

Kicsiszívem kicsiszívét jó alaposan megnézték, doktornéni azzal kezdte, hgoy ne ijedjünk meg, tovább tart a vizsgálat, mint egy rutin UH és lehet, hogy visszahív még később. Aztán kukkolt, jó sokáig és csak 1-2 dolgot diktált az asszisztensnek, és azok sem tűntek rémísztőnek. Utána ki kellett menni és pár perc múlva kaptuk meg a leletet.


Pöttöm jól van! Ott van neki a bal kamrában az a vmi., amit itt is láttak, de nem kell vele foglalkozni. Neki ez lesz a védjegye! :)
Majd szülés után, 3 hetes koráig szeretné még látni a doktornéni, de csak azért, mert akit magzatnak látott, szeretné kint is megnézni. De aztán sikerült tőle kérni 2 debreceni doki nevet is, így nem kell majd egy 3 hetes babával is végigcsinálni ezt a "nagy" utat.

Később majd jövök még és visszaolvasok!

kacsa14
 
 


Norwell!

Döbbenet, összekevertelek valakivel. Ki az aki szőke, rövid hajú, és szemüveges??? És még nem láttam élőben?
Viszont vennék egy hatalmas tükröt elé állítnalálak, és akkor látnád, hogy szíp vagy. Biztosan mondja ezt Kendeapu is, de amíg nem hiszed el, addig mondogasd magadnak vagy mondom én. Na nem az a bóti szépség, de az nem is baj, én is a natürell irányzatot nyomom. Beállítottam úgy ama biz. esküvőre, hogy még szempillapödrőm se volt, mert mire készen lett a frizum, csak fogmosásra volt időm :twisted: úgyhogy én voltam az egyedüli, akin nem volt máz, de legalább a bulin nem is olvadt le semmi :lol:
Mi hétvégén kezdünk hozzátápival. Kofa nyerte meg a nemes első kanál esélyt, mert ő úgyis kimarad a szoptatásból, így kicsit ünnepélyes lesz, hogy ő tunkolhatja a lányba az első falatot (és nem én leszek az első avantgard modell). Nem kapkodjuk el mi? Kicsit beleolvastam a nyáriak párbeszédébe, nem semmi, ott már mindenki etet :shock: tej, meg mandarinlé... hát erre mondják, mindenki a saját gyerekének anyája :-)
Kedden volt a mázsálás: 7250 g, két deka híján megint megvolt a fél kiló, és 68,5 cm én inkább 69-nek láttam, meg a dokinő is vacillált, de aztán a kisebbet diktálta (köv. alkalommal nagyobbnak tűnik a növekedés). 8) Szóval most Kinga nem indulhatna a cépok rangadón az biztos! Olyan tokája van. Ja és még a haját is megnyisszantottam, annyival is könnyebb :lol:

tjuca
 
 


Kacsa!

Ez szuper! Végre valami jó hír is van! Most teljesen jó kedvem lett jupií!!! :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy találkozhattam veletek.:) Olyan jó volt a piciket élőben látni és annyira jól viselkedett minden baba. Ez csak megerősített abban, hogy nyugodtan lehet csavarogni a gyerkőccel, mert nem bánja:)))))
Lehet, hogy kicsit visszafogottab voltam, mint amennyire szerettem volna, de ilyen a személyiségtípusom. A legközelebbi talikor már ismert emberként tudlak üdvözölni titeket.

Gracey
Gratulálok a babához! Remélem nem lesz baj! Nagyon szorítok!!

Nárcisz
Téged külön jó volt látni:) Én is hajtok egy olyan szép pocakra, mint amilyen neked van:)

Juca
Én is nagyon örülök, hogy találkoztunk meg annak is, hogy Kingát személyesen is megismerhettem

Angie
Köszönjük az infokat. Ez rám nézve kicsit elkeserítő, de előre felesleges ezen idegeskednem. Most előre kell néznem, hogy be is költözzön az a baba.
Hát ha mész is a szomszédba, ma sajnos nem tudunk találkozni, mert éppen nem dolgozom:):))))))).

Évi
Tudod Dóri élőben is pont ugyanolyan ennivaló, mint a képeken.:)

Dido
Nagyon jó volt veled beszélgetni és nagyon szorítok nektek!!!!

Na ugye nem hagytam ki senkit???

Ja de Annácska
Nekem te nagyon kellemes csalódás voltál, mert teljesen másképpen képzeltem el, hogy milyen ember is vagy. Imádom a gyerekekhez mutatott hozzáállásod, anyira lazán és nyugodtan kezeled...szóval nagyon tetszett.

Tegnap volt UH és vérvétel. Jó hír, mindkét oldalon van érett petesejt. Szóval közöltem a dokival, hogy akkor mindegy merre mennek:):) a fiúk. Ebből is következik, hogy így megvan az esélye a többes terhességnek. Erre a férjem közölte, hogy szerinte ikreink lesznek...na mit szóltok egy már nem is elég neki.
Megkaptam tegnap a repesztő szurit este 10-kor. Örült nekem az ügyeletes orvos:).

Többen kérdeztétek:
Holnap 12:30 kor kell szorítani.

Én úgy indulok neki, hogy ez sikerülni fog. Ettől a gondolattól nem is nagyon tudok mostmár aludni:))

Na pusszantás nektek!!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Jó reggelt!

Móni!
Mi újság?Hogy vagy?
Remélem minden rendben van.Nekem is volt ilyen pecsételő vérzésem, egy haematoma(bevérzés) okozta, ami a petezsák mellett volt, feküdni kellett, és elmúlt pár nap alatt, de én is szedtem progit.Talán tényleg az van, amit Juca is írt, hogy több baba megtapadt, de az egyik elhalt. :cry: Ultrahang mikor lesz?

Bogica!
Gratulálok a keresztelőhöz, és hogy Iza ilyen ügyi kislány volt!
Képek akkor majd később.

Dóri, Kinga!
Egyetértek, teljesen igazatok van! :lol: Ne hagyjátok magatokat! :wink:

Norwell!
Paikkal kapcsolatban, sajna ez téynleg így lenne, még jó hogy nem ők a világ Urai! :lol:

Lányok!
Tegnap voltunk a 4D uh-on!Nagyon szupr volt, azt kaptuk, amit vártunk!Nagy élmény volt!És acsaj, aki csinálta, nagyon ügyi volt, prifi.Végig dumált, a babához, meg nevetgélt, jó fej volt.
A lényeg:KISLÁNY lesz, EMÍLIA!Kaptunk képet is, de a DVD-ről majd nyomtatunk még ki.Most csak azt teszem fel, amit kaptunk.egy kicsit talán homályos, mert nagyított kép.
Egyébként minden rendben volt, a kiscsaj nagyon akrobatázott, a lába magasabban volt,mint a feje :shock: ,a 2 lába közül kukucskált ki :lol: .Nyitogatta a száját, ivott(tiszta apja :lol: ),fintorgott.A végén már unta a banánt, majdnem sírósra fogta a dolgot.
A gép, a méretei alapján 2 héttel! idősebbnek számolta! :shock: .A nőci mondta is(mikor Tomira nézett :lol: ), hogy hát a gének...Szóval nagy baba lesz, szerinte 3800 alatt nem fogom megúszni.(ő a klinikán dolgozik, szóval gyakorlott).És a szülés várható időpontját is február 25-re írta.De szerintem ez gép függő is, majd a 32 hetes klinikai uh-on elválik, mert eddig is oda jártunk, ahhoz van öszehasonlítási alapom.
Hát most nagyon boldogok vagyunk!
Kívánom Mindenkinek ezt a boldogságot!
És akkor a kép:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!
Amióta nincs reggel tábla, én totál el vagyok tévedve a napokkal. Pedig hát ott vannak a vonalzók is :oops: Így Kingát csak egy nap késéssel tudom köszönteni. Gratula a 6 hónaphoz. Szép kor :D

Kacsa!
Ez fantasztikus hír, és nagyon örülök neki, hogy minden rendben. Így akkor gyakrabban fogunk látni (olvasni)?

Pupy!
Én is nagyon sajnálom, hogy nem láthattunk. Lényeg, hogy nem szünt meg a munkaviszonyotok. Épp azt beszéltük a lányokkal, hogy nem tehetik meg, hogy kiléptetnek, amíg ti betegállományban vagytok. Ezt törvényellenes. A körömépítésnél nekem is pont az jutott az eszembe, hogy a sok vegyszer, oldószer, stb nem ártalmas, ha belélegzed? Kitartást a munkakereséshez. Jó lenne végre valami jót találni. Nagyon drukkolok.

Évi!
Nagyon tetszik a lelkesedésed. Én is hasonlóan éreztem, de nem tudtam ilyen szépen szavakba önteni. Dórival tényleg nagyon jól megértjük egymást. Imádnivaló kis csajszi.

Puszó, és szép napot MINDENKINEK!
Vendég
 


Panka!

4D uh-n gyakran saccolja a gép nagyobbnak a babát, nem tudom mi ennek az oka. Lehet, hogy szép nagy baba lesz, de ezt ilyenkor még nem lehet tudni. Kingát is mindenki nagy gyereknek gondolta, de az uh-s néni (kórházban) megnyugtatott, hogy formás 3 kilós lesz. És mennyi lett? :twisted: Az utolsó időkben nem hízott annyit, mint a társai. Szóval kicsi gyerekből is nagy lehet idekint, és sztem annyira nem a szülők méretétől függ a kezdeti paraméter 8) Reméljük pont akkora lesz, amekkora könnyen kifér, és formás lesz, ügyi, és ugribugri :P
Na lépek, mert most kezdődik csak a napom! És már most csodaszép!

Puszi mindenkinek!

tjuca
 
 


Juca!
Én még nem is gratuláltam Kingának!Puszika neki!Azért az megnyugtató, hogy nem csak mi öregszünk :lol:
Egyébként a méreteket 2D-ben nézte, feket-fehérben.De én is úgy gondolom, hogy majd megnő idekint.Én is, meg a férjem is 3500-al születtünk, nem 4 kilósan.Bár öcséink igen :roll:

Bocsi, kicsit nagyra sikerült a kép. :oops:

Na lépek, mert mindjárt itt a védőnő.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Virág!
Nagyon-nagyon drukkolok a holnapi akcióhoz. Én majdnem biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog, hiszen miért is ne. És akár lehet neked is olyan pocakod, mint Nárcisznak :)
Vendég
 


Lányok!
Hogy kell a vonalzó elé képet biggyeszteni?
Köszi a segítséget!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

A TickerFactorys vonalzó elé nem tudsz képet tenni, de a babafalvás, vagy a lilypie vonalzók tudják ezt. Én is ezért váltottam, pedig a régi is nagyon tetszett.

tjuca
 
 


Juca!
Köszi!De már nem cserélem le, babonából sem :D
Majd ha megszületik, lesz úgyis másik :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie! Juca!

Köszönjük!

Angie!

Igen, mostmár gyakrabban fogtok olvasni, amint teljes erővel felveszem a fonalat, mert még kicsit le vagyok maradva.

Addig is, amíg nem olvashattok, nézzetek meg! :)

20 hetes reggeli pocak (estére már kicsit feljebb is kerekedik):

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!
Aranyos a pocid, bár az enyém alig 15 hetesen legalább ekkora, estére meg még nagyobb. Igaz, zsírpárnácskáim is lettek elég szépen. Te kis vékonyka maradtál, de biztos azért is, mert nem igazán bírtál enni, azaz sokminden nem maradt meg odabent. Én sosem láttam viszont egyetlen kaját sem, amit leküldtem, eddig legalábbis. Remélem, ezután sem lesz gond.
Vendég
 


sziasztok,.

gresy gratulalok.nagyon vigyaz magatokra.

fleur.drukolok.

keszitem a vendegszobat,asszem bekoltozom oda egy par napra:( nincs kedvem mnenni a ferjem egyik rokonahoz es ezt ma mondom meg neki.tudom hogy ki fog akadni.
rosz a kedvem mostanaban:(

Kép
monyoka
 
 


kacsa orulok hogy minden okes.szep a pocid.

Kép
monyoka
 
 


Angie!

Hát igen, a hányások és a "koplalás". A terhesség előtti 55 kg-ot még mindig nem értem el. Még 1-2 kg-val alatta vagyok. Pedig már majd 1 hónapja rendesen eszem.

Egyébként így tényleg nem olyan látványos a méret. Most áttértem a fekve pocak figyelésre. Olyan 17. hétig még símán beesett, de mostmár fekve szépen ott a labda a pocimban! :D

Hányással mostmár szerintem Neked sem lesz gond, ha eddig nem volt!

Monyó!

Köszönöm Neked is!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Tegnap nagyon drukkoltam neked, még késő este is benéztem, hogy írtál-e. Nagyon megörültem, hogy minden rendben Pöttömmel! Most már te is megnyugodtál? Csini a pocid!

Panka!

Jaj, de jó ez a kép Emiliről :) Olyan kis pufóknak tűnik már most a kis pofija, kis rágcsálnivaló :)Örülök, hogy jó élmény lett az UH, és beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Fleur!

Holnap 12,30-tól megadrukkok :) De jó lenne megint egy zebracsorda errefelé :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Köszönöm!

Tegnap későn értünk haza, utána még vacsit kellett csinálni + eléggé ki voltunk purcanva. Ezért is nem jöttem!

Igen, mostmár megnyugodtam! Mostmár marad a szokásos mami-para. Ha fáj vmi., ha nem annyit mozog, stb., ami szerintem mindenkinél megvan vmilyen szinten.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Elöször is szeretnem megköszönni Angienak, hogy le irta Nektek mi törtent! Mindenkinek nagyon szepen köszönöm a jokivansagokat! Meg nem tudtam rendesen visszaolvasni de lattam kedves szavaitokat.

Nagyon sajnalom, hogy nem tudtam Veletek talalkozni es remelem nagyon, hogy egyszer majd be tudjuk potolni!

Sajnos szombaton rosszul lett a ferjem, bevittek rögtön a györi korhazba. Szivritmus zavara volt. Ott töltöttük az egesz ejszakat, masnap delelött engedtek ki. A ritmus zavar meg akkor is fennalt, de a percenkenti szam jo volt igy eljöhetett. Kapott egy olyan szurit amit nekem kellett beadni amig vissza nem jöttünk, naponta ketszer azert, hogy a vere felhiguljon. Mert ha besürüsödik akkor trombozis veszely all fenn. Igy magyaraztak. Szerencsere rövid tü volt es a hasaba kellett adni. Eletemben most adtam be elöször szurit valakinek.

Hetfön meg M. orszagon maradtunk mert el kellett inteznem sok mindent, többek között a T.B. kartyamat is, amit ugy sikerült rendezni, hogy az A.P.E.H.-nek a minimalber 15%-at kell fizetni igy ervenyes a kartyam is. Ez egy külön törtenet lenne de majd maskor.

Kedden reggel elmentem a 3. napi vervetelre aztan indultunk rögtön haza. Ahogy hazaertünk rögtön mentünk az itteni korhazba a magyar leletekkel, meg cd-nk is volt mert C.T. re is elvittek otthon a ferjemet.
Az itteni korhazban meg sem neztek az otthoni leleteket, a doki flegma volt, es majdnem csak lecseszett bennünket, hogy ilyen semmiseggel mentünk a korhazi ügyeletre.

Aztan mara szereztünk idöpontot egy specialistanal maszek alapon aki vegre kivizsgalta a ferjemet.
Ecocardioscopia vizsgalatnak vettek ala es sajnos a bal oldali atrio nagyobb a kelletenel. Ezt Narcisz biztos erti. En csak annyit ertettem, hogy a bal oldalon valami 3 cm helyett 4.6 cm.
Ez valoszinü azert van mert regen 30 kg-val nehezebb volt es a tulsuly okozhatta. Ezen kivül magas vernyomasa is van. Most kapott ketfele gyogyszert, Almarytm es Blopress. Harom honap mulva vissza kell menni kontrollra. A szivgyogyszert valoszinü egesz eleteben szednie kell, es nem vegezhet megeröltetö dolgokat.

Ket hete amikor közöltek velünk, hogy lombikoznunk kell azt hittem ez a legrosszabb ami törtenhet velünk. Most mar tudom, hogy nem igy van. Csak abban remenykedem, hogy mas rossz mar nem fog velünk törtenni.

A györi korhazban nagyon kedvesek aranyosak voltak az orvosok, apolok is, de maga a korhaz iszonyat allapotban van. Talan csak azert mert atepites allatt all, de most szörnyen lepusztult.

Megegyszer köszi Nektek mindent!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit!
Örülök, hogy sikerült a tb ügyet elintézni, és a 3. napi vérvételt is.
Sajnálom a férjedet, hogy maradandó nála ez a dolog. A súlytöbblet valóban okozhat ilyen gondot, főleg, ha még hajlamos is rá. Nagyon kell vigyáznod rá, főzzél neki egészséges kajákat. Vannak direkt olyan diéták, amik a szívbetegségek megelőzésére készülnek. Érdemes odafigyelni.
Úgy látszik, hogy nem a korház épület minőségétől függ a kedvesség, bár sokszor itthon sem tapasztalsz mosolygós, segítőkész nővéreket. Még a dokik csak-csak megeröltetik néha magukat, de a kisegítő személyzet nagyon flegma tud lenni.
Hiányoztál a taliról!
Vendég
 


Sziasztok!

Pupy!
Igyekszem jönni.Legközelebb teszek fel friss képeket!

Panka!
Nagyon jó a 4d-s kép!Gratula a babókához!

Tali!
Sokat gondoltam rátok, örülök, hogy jól sikerült!
Remélem azért a következőt hétvégére szervezitek és mi is el tudunk menni!

Anikó Drága!
Nagyon sokat gondolok rád, már nagyon hiányzol!

Brill Kedves!
veled mi újság?
Hol vagy elveszve?
remélem jól vagytok!

Puszilunk Mindenkit!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Azt sem tudom hol kezdjem.

Gracey!
Gratulálok! Próbálj meg pihenni és nem idegeskedni!

Kacsa!
Örülök, hogy jó hírekkel jöttél! Szépen gömbölyödik a pocakod! :)

Jucmuc!
Sajnálom, ami veletek történt, de az jó, hogy legalább a TB-s ügyeket eltudtad rendezni.

Monyó!
Ne szomorkodj! Beszéljétek meg a férjeddel. Biztos van valami oka, amiért nem szeretnél menni, mondd el neki!

Panka!
Annyira jó, hogy ilyen jól sikerült az UH és hogy találtatok egy helyet, ahol végre az történt, amit vártatok! :)

Évi!
Köszönöm a segítséget! Remélem sikerült megcsinálnom.
Hoppá! Néztem egy előnézetet és azon csak a cím látszik. Megpróbálom azért, meglátjuk

Kép
Kép
tina82
 
 


ÓÓÓ
Ez nem az lett, amit szerettem volna. Az aláíráshoz raktam, de így nem az.

Kép
Kép
tina82
 
 


Ha rákattintok beadja, de nem így kéne csinálnia. :o

Kép
Kép
tina82
 
 





Most ugy nezki hogy minden rendben.
Nincs barnazas, semmi csak csekkolas keppen ha a wc papirral egy kicsit melyebre nyulok ,de az is alig lathato.

Szal kisse megnyugodtam es valahogy erzem hogy ott van valami, valahogy mas , megint olyan fantasztikus erzes.................valahogy at megy bennem valami ami a torkomnal all meg .Erdekes euforikus erzes!De nagyon jo!


Evi77 :D :
Koszonom a gratulaciot es remelem minden rendbe lesz velunk.
Amugy Dori miket tud mar?

Tjuca :D :
Treltem gondolataimat csak jora gondoltam es az en csoppomre hogy ott maradjon hiszen mar ugy vartuk -mondtam neki.

Norwell :D :
Koszi a drukkot, most jol vagyok ................remelem igy marad.!

Puppy :D :
Ja mint irod milyen bena mukormosok vannak otthol. Ne aggodj itt is.Ha ehhez van kedved csinald ,szep dolgokat lehet kihozni a korombol is.Volt hogy magamnak is csinaltam de nem szerettem igaz szep volt de engem sokszor zavart mar.
Es ha nagyon megy akkor kivalthatod a vallalkozoit, de hallottam hogy valaki feketen dolgozik otthonaban.Akkor tobb marad mert ugye a berleti dij egy csomo penzt elvisz.
Penteken megyunk dokimhoz es akkor mar aznap megtudom a verbol ismet hogy minden ok-e.

Dbogica :D :
Probalok nyugodt lenni .

Kacsa14 :D :
Tudod mar hogy ki lakik odabent?
Miert kellett ez a speci UH?

Fleur :D :
Micsoda jo dolog egybol ket erett pete az igeeen!!!!
Abbol mar csak lesz valami!
En mar ujra jol vagyok.

Panka :D :
Mar jol vagyok!
Deeee jo nektek es raadasul kislanyotok lesz.Na most olyan irigy vagyok aaaam !!!
Fantasztikus erzes lehetett 4D-be latni a pottomot.Remelem mi is fogjuk latni mar alig varom.De elobb lepesrol lepesre haladva erjuk el a szivhangos kort aztan meg a 3 honapot es igy tovabb......................

Angie34 :D :
Mar jol vagyok!!!!!!!!!!!
Neked mikor kezdett el latszani a poco?

Monyoka :D :
Kosz minden drukkot es azt kivanom neked is hamar legyel pocakos megint te is!!!!!

Jucmuc :D :
A gyogyszerek okoztak a szivritmus zavart?Jaj szegeny biztos megijedhetett.
Jobbulast neki es vigyazzatok egymasra.

Te adod a ferjednek a szurit nalunk meg forditva ?
Lassan belejossz te is mint az en parom.
Engem erdekelne majd ez a TB kartya teme hogy kell elintezni.

Csibe78 :D :
Hogy viselkedik Gabor es milyen uj anyukanak lenni.
Kivitted mar a levegore vagy meg nem szabad?




Aniko :cry: :cry: :cry: :
NAGYON HIANYZOL MAR NEKUNK :!: :!: :!:
VARLAK VISSZA HOGY LASD A NAGY HIRT :!:



Pusza:Moni
gracey
 
 


Tina!
A html-es kódot kell bemásolni, ha lejjebb mész az oldalon, megtalálold, az alatt, amit most másoltál be.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Mindjárt kiderül, hogy sikerült-e.

Kép
Kép
tina82
 
 


:o
Hát ez még mindig nem az. Valamit még mindig nem jól csinálok :oops:

Kép
Kép
tina82
 
 


Húú!
Sikerült! Úgy látom visszafelé is átjavította. Már csak a felső sort kell onnan kiszednem valahogy.
Bocsi, hogy ennyit szenvedek itt. :) :oops:

Kép
Kép
tina82
 
 


Tina!
Bocsi, én is ma változtattam rajta, és már nem emléxem jól :oops:
Szóval a bbCode ezt kell másolni,de csak a középső sorát, az imghttp: részét.
Remélem jó lesz! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Köszönöm! Így már jó lesz! :)

Kép
Kép
tina82
 
 


Tina!
Na örülök, szép lett!De mit akarsz kivenni belőle?A tickerfactori.com-ot nem tudod kivenni(szerintem).

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Így már jó csak előtte még a legfelső sort is írta, amit nem kell bemásolni.

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!
Nagyon le vagyok maradva mostanaban, belekezdtem egy masik meloba is a munkam mellett, igy hat sokat utazgattam a napokban, nem volt idom jonni...de hat kell a penz...
Amennyit sikerult gyorsan-gyorsan olvasni, latom talalkoztatok, milyen jo nektek! Orulok, hogy jol ereztetek magatokat. Fotok keszultek?

Kacsa! Izgultam erted, es alig vartam, hogy benezhessek. Nagyon jo hir, hogy a picurkad jol van. Simike neki, vigyazz magatokra!

Pupy: orulok, hoy ujra tobbet vagy koztunk, es az optimizmusod sem veszett el:)

Anikorol miujsag?

Gracey: egy kicsit megijedtem, mikor olvastam a barnazasod, eszembe jutott az en szomorusagom, de nagyon jo, hogy elmult! Pihenj sokat tovabbra is, es probalj meg nem idegeskedni! Puszillak!

Monyoka: kitartast es sok erot neked, tudom, hogy soknak tunik februarig varni, de meglatod, hamar eltelik, es egykettore babas leszel. Az elso lepeseket megtetted, csak igy tovabb! en nagyon szoritok neked!

Evi: gratula Dori-babanak!

Remelem Aniko hamarosan visszater, es aztan ujra lesz tablank, mert igy elegge el vagyok tajolodva...:)

Na, hatalmas puszi mindenkinek, amint tudok, jovok!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


ja, a vonalzomat meg nem volt idom kicserelni...

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Nomi!
Jó hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy ilyen sokat kell dolgoznod, azért próbálj meg pihenni is amennyit tudsz.
Ha van egy kis időd gyere!

Panka!
Neked akartam írni a védőnői látogatással kapcsolatbam. (Úgy emlékszem Te említetted, hogy megy hozzátok.) A mi munkánkban meg van határozva, hogy hányszor, milyen gyakorisággal kell látogatni és ez a tanácsadástól független. Írtad, hogy idődbe belefér, csak gondoltam leírom, nem árt ha tudsz ilyen dolgokat, mert sajnos vannak anyukák, akik soknak találják a látogatások gyakoriságát. Remélem nem baj, hogy ezt leírtam.

Kép
Kép
tina82
 
 


Tina!
Dehogy baj, tudom én is, hogy kell nekik jönni, csak azon csodálkoztam, hogy ilyen gyakran, merthát találkozunk 2 hetente, és azt hittem, csak akkor jön majd gyakrabban, ha meg lesz a baba.
De aranyos, én bírom :D

Nomi!
Hogy vagy?Milyen új munkád van?

Nárcisz!
Mizújs?

Gracey!
Eljön Nektek is ez a pillanat, meglátod hamar elrepül ez az idő!

Ma nagyon fájt a derekam, most egy kicsit jobb, Tomikám megmasszírozta!Arany keze van! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Tina!

Az én védőnőm nem vitte anno Pesten túlzásba, de nekem akkor jó volt a távkapcsolat is :-)
Milyen suli kell a védőnősködéshez, most nagyon törpölök :wink:

tjuca
 
 


Panka!
Örülök, hogy jó a kapcsolatod a védőnőddel! :)
Testtartásodra figyelj nagyon oda, főleg most, hogy növekszik a pocakod, és vigyázz nagyon a veséidre!
Milyen jó, hogy ilyen áldozatkész férjed van. (A mentolos olajokkal és krémmel viszont vigyázzatok, mert hasi vérbőséget okozhatnak!)

Juca!
A védőnői szakmához valamelyik orvostudományi egyetem egészségügyi főiskolai karán szerzett diploma szükséges. (Én Kaposváron csináltam.) Ha gondolod írhatok róla, akár priviben.

Kép
Kép
tina82
 
 


Angie! :D

Köszönöm szepen! Nagyon jol esik! Igen, tudom nagyon oda kell figyelnünk. Azt mondta az orvos, hogy az a resz kisebb mar nem lesz, az a lenyeg, hogy ne nöjön. Ezert kell menni kontrollra.
Kepzeld ma este mar vettünk is egy vernyomas meröt! Egy kavet ihat reggel, a többi csak koffeinmentes stb. Megegyszer köszönök Neked mindent, olyan jo volt, hogy meghallgattal es segitettel szombaton. Ugy ereztem akkor, hogy összedöl a vilag.

Tina! :D

Köszönöm szepen, nagyon kedves vagy! Igen, en is örülök nagyon, hogy elinteztem a T.B.-t.

Moni! :D

Elöször is gratulalok a baba/k-hoz! Nagyon örülök neki! De jo lenne ha nekem is elsöre sikerülne!

Nem a gyogyszer okozta a szivritmuszavart, csak elöször hittek ezt az orvosok. Futott es utana lett rosszul. Vigyaznia kell, nem szabad megeröltetnie magat mert a bal oldalon meg van nagyobbodva valami. Csak par alkalommal kellet szurit adnom a ferjemnek, es csak pici tüvel. Most mar nem kap szurit, gyogyszert szed.

A T.B.- vel kapcsolatban nekem igy magyaraztak: Januar 1-etöl akinek nincs munkahelye, es nincs munkanelkülin sem, azaz nem törtenik jarulek fizetes az egegszseg penztar fele, az nem vehet igenybe semmilyen egeszsegügyi szolgaltatast, csak ha kifizeti.
Az iden meg ugy van, hogy ha valaki akivel közös haztartasban elsz dolgozik, felelösseget valallhat erted. Csak be kellett menni a T.B.-hez es megallapodast kötni az illetövel együtt.

Ez januartol mar nem megvalosithato sajnos. Ezert az A.P.E.H.-hez küldtek, ahol a minimalber (62.500 Ft) 15%-anak a befizetesevel tulajdonkeppen fizetem sajat magam utan a jarulekokat.
Ez nalam 20.-atol hetfötöl lepett eletbe. Minden honap 12.-eig kell fizetni. Igy en most csak 22 napra fizettem 6800 valamennyit. Dec.4-en amikor megyünk a Kaaliba megkerdezzük, hogy tutira jo-e igy, es akkor befizetünk egyszerre több havit is.
Januartol egyebkent a mindenkori minimalber 16%-at kell majd fizetni. De meg igy is jobban jarunk, mintha fel milliot kellene fizetni a lombikert….



Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?