Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Pankaa :) Köszi szépen jól vagyunk! Kristóf próbálkozik a mászással, de egyelőre még csak ott tartunk, hogy a popsiját kinyomja :lol: Jó az új avatarod! Anne Geddes: Tisztaság? :lol: :wink:

Wish :) Én is gratulálok a kis tökihez!

Annácska :) Bocsi a tudatlanságomért, de mi baj van Annamari kezével és lábával? És mi az a tölcsérmellkas? :roll: Nem semmi, hogy Peti miket csinál 7 hónaposan! :shock:

Junko :) Én azért továbbra is nagyon szorítok nektek, úgy megérdemelnétek már egy babót! Nem közvetlenül velünk volt baj, hanem az egyik közeli rokonunkkal, de erről most nem írnék itt bővebben, oké?

Évi :) Dóri meggyógyult? Láttam, hogy kerestél msn-en, de sétálni voltunk…. Sajnálom, hogy nem tudtunk dumcsizni! :(

Narco :) Gyönyörű pocid van!!! Nagyon fáradt vagy már? Sokat kell feküdnöd?

Monyóka! Nagyon-nagyon sajnálom!!! :cry: :cry: :cry:

Évi79 :) Virág nagyon édes! De miért gondolod azt, hogy nem elég a tejcsid???

Norwell :) Kende is tündéri, olyan kis csibészes :lol: :lol: :lol:

Na megyek én is aludni…

KépKép

KépKép
timika
 
 




Sziasztok!



Tina82 :D :
Koszi toled is a biztato szavakat mar kivancsi vagyok az eredmenyre.

Nomibogar :D :
Kosz a szoritast!Turelmem az man fogyoba.

Brill,Brill! :D :
De jo , hogy itt vagy!Mar hianyoztal!
Hogy vagy szentem?
Ja , kepzeld ilyen 5napos embriokat kaptam vissza dokim szerint is nagyobb eselyel indulnak.
Te ereztel valamit vervetel elott remelem nem ,NEM sikerult.?Ja es fekudnom kell vegig semmi maszkera csak a klotyo-ig meg vissza .Mar csak 1 nap ugyhogy eddig kibirtam hatha ezen mulik akkor fekszem. :D
Mar tok izgi vagyok ,minden nap kapom a progi szurikat.Meg man mindenem faj de holnap mar feltamadhatok :D .

Evi79 :D :

Jaj , de szep a lanyod !O is lombik baba?Mi is kislanyt szeretnenk meg is mondtam a biologusnak akivel kozosen valasztottak ki a dokim az embriocakat , hogy en kislanyt kerek vissza.
Csak nevetett mert azt mondta altalaban a fiuk nonek ilyen gyorsan.
Remelem kislany lesz ha lesz valami. :shock:

Angie :D :
Lattam a hazatokat En is szeretnek egy olyanba lenni ,most lehet hogy kinevetsz de en irigyellek am ezert.
Gyerkocot ki tudod engedni az udvarra , kotetlenebbul no fel mint itt.Latvan a hazat eszembe jutnak a jo otthoni csaladi hazak :cry: .
Mikor eljottem en is feladtam a hazamat , pont kijovetelem elott adtam el es vettem helyette azt a franya ket panelt.
Huu de nem tetszett a szabadsag utan amit egy haz nyujtott.
Akkor futottem be mikor akartam , es nyaron sem volt bent dogleszto meleg es meg hosszan sorolhatnam az elonyeit stb.


Moni




gracey
 
 


sziasztok.

jucmuc.jo utat:)

hangyi.kosz.

gresy.a miertekkel nem foglalkozom,ugysem kapok valaszt soha.megnyugodtam.
neked pedig duk.

nomi.kergesd el a franya mnezit.
en 2ik napon vagyok.3 ik nap is meg niagara.neked hany napos a menzi hogy 3ik nap el tudtal menni dokihoz.nekdm atlag 4-5 napig tart.

bril.mai napig is van tejcsorgasom.proklatinom tokeletes.mivel most megtalatam az igazit(doki):) igy rakerdezek nala.
lehet hogy meg meg is tapiz:)huuu de birnam:)na jo csak viccelek.

Kép
monyoka
 
 

 
 

evi norwel.
csodasak a kepek.imadom viragot es kendet is:)

valer.orulok hogy jo uton haladtok:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Norwell!
Jó fej kispasi ez a Kende! :lol:

Timika!
Szóval Kristóf pucsítani már megtanult! :wink: Csak így tovább...!
Köszi, igen aPure sorozatból való:-)

Monyó!
A prolaktinnak mindenképpen járj utánna, de egy jó endokrinológusnál, ne a nődokinál.Anno nekem is "magas" volt, a labor szerint, elmentem egy másik laborba, szakemberhez, és ő mondta, hogy többféle prolaktin is van a vérben, csak az nem mind1, hogy kötődik-e receptorhoz, vagy sem, tehát kifejti-e a hatását?Mert nekem is a magasnak váltről kiderült, hogy csak keing a vérben, de nem csinál semmit, így kezelni sem kell.De nem volt soha tejcsorgásom.Ha nekd viszont van, akkor tutira nem jók az értékek, mert ezt csak a prolaktin csinálja, ami uyge meggátolja a teherbeesést is.Szóval járj utánna!

Évi!
Nagyon édes a kis Virág!

Brill!
Jó munkát nektek, de ne erőltesd meg magad!
Igen, növesztem pocakot, bár nem sokat kell nógatni :lol:
Babód nem mocorog még?

Tina!
Jó volt a vicc!Köszi.
Babamaszázst mindenféleképpen megérdeklődöm majd.Mennyibe szokott kerülni?Csak viszonyítás miatt.

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Elég sokáig nem tudtam jönni.
Előbb válaszolgattam, aztán magamról is írok majd:)Lehet, hogy néhány hozzászólás már nem annyira aktuális, de szép lassan sikerült válaszolgatnom.


Kacsa

A jó nagy ketyegés az szuper.
Ez tetszik, akkor mi most abban az állapotban vagyunk, amiben ti néhány éve. Egy bazi nagy doboz a cipős dobozunk :). Én csak néha vesztem el a türelmem a kupi miatt. Na meg most egy picit már jobban állunk, mint 1 ½ éve.
És a kismamabugyogó???:) az mégsem nagymama bugyi.

Jucus
Köszi a bizalmat, de főnök azért nem vagyok :). Hál’ Istennek :). Ezt a kis kócos fejűt meg megzabálom :).
Szerintem nem aloe nekem van és nem nő ilyen magasra, valamint nem is ennyire tüsis.

Tina
Kitartás, elkeseredni sohasem szabad, meg szomorkodni sem. Szorítok!! Már biztosan nem vagy messze a céltól.

Pankaa
Az a fa gyönyörű..Suttogó??? Ki írta. Az öcsém is nehéz eset, talán anyunak segítene. A mindenit mekkorát nőt a pocakod 2 hét alatt!!!
Úristen nem is gondoltam, hogy már a pocakos kor alatt el lehet kényeztetni a babát. Jajajjaj mi lesz velem akkor? :).

Nomi
Örülök, hogy nem görcsölsz :). Nagyon szorítok ám. Én köszönöm remekül vagyok, és járok tornázni. Sőt voltam vízi tornán is a múlt héten. Az ember úgy néz ki, mint valami harcos :). Polifoam öved van, meg a lábadon is az van és még 2 súlyzó is a kezedben. Elég vicces, főleg, hogy az ember állandóan a víz felszínére akar repülni :). Én úgy elfáradtam, hogy alig bírtam haza vonszolni magamat.

Borsó
Megosztok veled egy titkot, mert én régen én is voltam hitelügyintéző. Hidd el, hogy azok az emberek nem szándékosan okoznak bajt. (Persze biztos van negatív kivétel, amikor valaki bunkó és kész.) Csak a képzés olyan gyatra a bankokban, hogy csak na és túl nagy a mozgás. Mire valaki beletanul, addigra elege lesz és elmegy egy jobban fizető állásba. Sajnálom, hogy neked is a saját bőrödön kellett ezt megtapasztalni.
Te tényleg Szigetszentmiklóson laksz??? Csak azért kérdem, mert én is :).

Bea
Csodás és hatalmas a pocakod :). Tudod mi a jó abban, ha előbb jön? A karácsonyt már együtt tölthetitek. Szorítok és ne izgulj!

Junko
Lehet, hogy közhely, de mindennek megvan az oka, meg a rendeltetése. Annak is, hogy nektek miért alakulnak így a dolgaitok. Tudod, hogy mi is ebben a malomban őrölünk már egy ideje. De most már közelebb vagytok a babához, mint tavaly és minden nappal közelebb.
Ami engem illet, igen gyógyulgatok/pihengetek :). Kezdik is nehezen viselni a cégnél, hogy még mindig nem megyek vissza.

Én még emléxem Majcsira..akkor szorítok neki. Mellesleg Tündiről nem tudsz valamit? Elvileg már ő is túlvan a kezelésén.

Be positive!!!

Narco
Húha hol is kezdjem..hol vesztetted el a fonalat?? A lényeg az, hogy szuperül vagyok tornázom meg vízi tornázom.
Utólag Boldog névnapot!
És milyen volt a film azontúl, hogy végig sírtad?
Tök jó lehet ez a hason át beszélgetés a babákkal….
A lángos receptet nekem is elküldenéd? Imádom a lángost, főleg tejfölös, sajtosan..
Szép a poci.


Bellatina
Ilyenre ne is gondolj, hogy nem lennél jó anya. Ez az ösztöneinkben van, amikor jön a baba, mindenki jó anya lesz.


Brill

Örülök, hogy látáttok minibrill-t és minden ok.

Csibe
Köszönjük a születéstörténetet.


Kancellár

Sok gratula a babóhoz.

Unique
De csini a kis csaj. Sajnálom, hogy betegek voltatok, de örülök, hogy már rendben vagytok.

Monyó
Nagyon szép a konyhád. :).
Egy csomó mindent írtam…, de most csak annyit nagyon sajnálom, légy erős..


Évi

És milyen ez a tündéri kis liba „Nagy Dorcus Hisztérikuszlént”? El sem tudom képzelni…

Rolly
Sajnálom az 1 cn.-t. :(. Ezek szerint a tanárság sem könnyebb??hmm. Pedig már gondolkoztam rajta, hogy visszaállok a tanári pályára...


Angie

Jó cuccolást a házikóba. Egy olyan lakástól, ahol viszonylag sokat laktál mindig nehéz megválni..mi még az albival is így voltunk, mikor a sajátunkba költöztünk :). Teszel majd fel képet a házról? A video nagyon jó volt!!!! Köszi Mellesleg nagyon szép a ház.


Annácska

Kitartás. Hát nem csodálom, hogy nem érzi jól magát taknyosan. Mi történt az ortopédiai vizsgálaton, hogy be kell feküdnötök?


Faul

De édes a kutyusod. Faul szerintem jól döntöttél. Mindenki maga tudja mi a jó neki és fél éven tényleg nem múlik semmi.

Csibe
Nagyon édes!!! Gábor gyönyörű.

Heni
Én nagyon szorítok. Hogy haladtok?


Gracey

Az tényleg nagyon jó arány:)
Szorítok!!!
Nem hiszem, hogy ez a zuhany dolog komoly. Vagy akkor 3 napig ki se mozduljon az ember a lakásból:).

Kacsa
Ez a szívecske torta nagyon kedves..:)


Kanci

Na ez aztán jó szülés volt!!Én is ilyet szeretnék:)

Csajok
Talival kapcsolatban: nekem eddig úgy néz ki a kedd lenne a legjobb, mert akkor úgyis gyógytornán vagyok Pesten. A szerda már nagyon sűrű, de attól függően, hogy hány órakkor, meg hol talizunk, még ez is beleférhet.
Ugyanez a csütörtökre is.:)


Norwell

Kórház ügyben totál egyetértek veled. Én azért nem nagyon örülnék, ha Csepelen kellene szülnöm:(. Már kijelöltem magamnak a SOTE I.-et. Hmhm…nehéz kérdés. A dokik meg tényleg borzasztóan telhetetlenek.

Aranyos lehet Kende. Akkor ez azt jelenti, most már kommunikáltok??:)


Évi

Hát ez szuper!!Szerintem nem véletlen volt:). A kislányok amúgy is hamarabb kezdenek beszélni:).

Dido
Kitartás!!Nagyon szorítok nektek! Tudom milyen nehéz..próbáld a várakozás pozitív oldalát nézni. Pl. akkor addig csak mi vagyunk ketten és ennek is megvan a varázsa vagy elmehetünk valahová, ahová terhesen vagy babával nem lehetne….nekem nagyon nagyon nehéz volt ezt megtanulnom, de bejött..

Nahát nekem soha nem írtok mailt..:)légyszi:)
Vicc volt tudom, hogy nem lehet erőltetni…

Jucmuc
Kitartás!!! Csak azt tudom mondani, amit Didonak.


Kati, Puppy

Boldog szülinapot!


Tjuca

Ez a kismamicafe tök jó ötlet:). Remélem lesz egyszer sok pénzem..!!!Akkor ellopom az ötleted:).


Anikó

Nagyon megrázott, amit olvastam rólad! Borzasztóan szorítok!! Annyit küzdöttél, nem lehet baj:). Ritkán szoktam imádkozni és csak fontos esetekben, de most fogok!!!Kitartás!!!

Puszi


KépKép
KépKép
fleur
 
 


Remélem volt türelmetek elolvasni :?

Kicsit hosszú lettem. De azért még írok egy keveset. Na, ami pedig engem illett. Ez a ciklus nagyon hosszú lett, már majdnem azt hittük, hogy baba van a dologban, de végül is nem. El is pazaroltunk egy tesztet. Most 7 cn.

Mellesleg vettünk még egy tesztet, de ez már pozitív. Rá is van írva.:) ilyet kaptam a boltban. (persze, hogy mi írtuk rá-poénból)

Viszont beszéltem a gyógytornászommal, meg előzőleg az orvosommal is és mindenki azt mondta nem gáz a műtét utánni terhesség, mert mivel közben is tornázok, addig is erősödök..tehát nem lehet gond.

Ezért aztán mivel ebben a hónapban még otthon vagyok elkezdtük a kezelést. Úgyhogy még valószínű nov. végéig meglesz az első inszem. Nagyon szorítsatok!

Most clostilbegyt (kis sem tudom mondani) kell szednem 5 napig az 5. naptól, meg az agyalapi hormonom kicsit szabályozni kell erre Bromocriptint kaptam. Ebből felet kell este bevenni egész a terhességig.
Ezenkívül még Fostimon szuri, amiből 1-et megkapok vasárnap és Choragon, amit nem tudom mikor kapok.

Hát durva ez a sok gyógyszer, de azt mondta a doki azért kell, mert így ő irányít és nem lukra lövünk.

Remélem, hogy ez a nyugodt időszak megteszi a hatását, meg mégiscsak jobb, hogy nem úgy kell orvoshoz menni, hogy azon aggódom mennyit kések a melóhelyről.

Ezen kívül jól érzem magam. Örülök neki, hogy ezt a pár hetet még megszavazta nekem az orvos.

Mindjárt küldök képeket is közkívánatra.

Pusza
A vonalzót majd később igazítom:)

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Örülök, hogy hallok feleőled!És hogy jobban vagy!Én is járok tornára, kismamira, nem is tudom mi lenne belőlem a végére e nélkül.Teljesen legyengülnék itthon a nagy semmit tevésbe :D Mert a takarítás, meg a dokihoz, vásárolni járkálás csak a lábamat zsibbasztja le, de nem mozgatja meg a lényeges pontokat.Van egy szupi gyógytornász csajszi, és ő vállal kismama hátmasszázst is.Majd ha már nagyon fáj igénybe veszem. :D
Nagyon drukkolok neked az inszemhez!!!Mikor is lesz pontosan?vagy még nincs időpont?Addig is erősödjél, és pihenjél.Jó hogy otthon tudsz lenni, legalább nem kell stresszelni a meló miatt.
A suttogó titkai -t Tracy Hogg írta.Nem szentírás, de vannak benne jó ötletek, tippek, válaszok a gyerekneveléssel kapcsolatban.

Rolly!
Hogy vagytok?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Teljesen ki vagyok akadva, mert ma voltam dokinál, és közölte, hogy sajna bezárják azt a kórházat ahol dolgozik, úgyhogy valószínűleg nem fog szüleszteni...
Most megint kereshetek dokit... :(
Tudtok valamit ezekről az eü. változásokról, most szülni is csk a legközelebbi három kórházba mehetek? :?:
faul
 
 


Sziasztok!

Faul!
Sajnálom, hogy így jártál a dokival. Csak azt nem értem, hogy Fehérváron melyik kórházat zárják be. Én azt hittem, hogy ott csak egy kórház van, a megyei.
Az eü.-i változtatásokról sajna nem tudok túl sok mindent, csak annyit, hogy kijelölnek 3 kórházat, amelyik a lakóhelyedhez a legközelebb van és ott lehet szülni az éppen ügyeletesnél. Ha mást választasz (dokit vagy kórházat), akkor fizetned kell. De lehet, hogy ez a fizetés már akkor is életbe lép, ha nem Újvárosban szülsz, csak lehet, hogy nem kell annyit fizetned, mint a 3 kórházon kívül. Remélem érhető voltam. Egyszer Narco leírta ezeket a dolgokat, ha van egy kis időd visszatudsz keresni.

Brill!
Kíméld magad, csak irányítgass! :)

Panka!
Nálunk ingyenesen megy a babamasszázs.

Fleur!
Örülök, hogy jelentkeztél és, hogy jobban vagy!

Norwell, Évi!
Nagyok jók a képek!
tina82
 
 


Hello Lányok!
Mintha egy kicsit lecsendesült volna a topik az utóbbi napokban. Hol vagytok lányok (ja, ezt magamnak is mondhatnám, mert én sem jöttem nagyon sűrűn :oops: )?

El kellene dönteni a tali helyszínét, de nem szeretnék én egyedül döntést hozni. Juca által ajánlott teázó fogalmam sincs, hogy hol van, és mivel ő sem tudja a pontos nevét, így nehéz kinyomozni. Nárcisz ajánlotta még a Brendon Cafét. Itt a linkje: http://www.brendon.hu/grillsalata.html. Ha jól tudom, valahol a Duna Plázához közel van ez a kávézó. Szerintetek menjünk oda? Nekem megfelel a hely. Ha nektek is, akkor telefonálok, és lefoglalom a biztonság kedvéért, csak kérlek, mondjatok valamit (akik jönni szándékoztok), hogy jó lesz-e nektek.

Évi79!
Nagyon örülnék, ha el tudnátok jönni ti is. Végre megismerhetnénk a gyönyörűséges Virágot. Annyira cuki a képeken, és a fürcsis képen látni, hogy már mekkora nagy a lányzó, épp, hogy belefér a kádba. Ne aggódj a tápszerezés miatt. Rengeteg kisbaba van, aki nem tud sokáig szopni, aztán mégis egészséges felnőtt lesz belőle. Többek között én is csak 4 hónapig szoptam, és soha életemben nem voltam beteg, max egy kis megfázás minden második évben.

Faul!
Nagyon sajnálom, de valószínűleg én is hasonló képpen fogok járni, és majd nem szülhetek ott, ahol a dokim dolgozik. Nagyon sokakat érint ez a dolog, és én nagyon csúnya piszkos dolognak tartom, mivel ez DISZKRIMINÁCIÓ, azért, mert vannak olyan kerületek, ahol csupa jó korházak vannak, akár mindhárom kijelölt korház a legjobbak közé tartozhat, viszont vannak olyan kerületek/községek, ahol mindhárom korház lepukkant állapotban van. Most azért, mert valaki épp ott lakik, miért kell neki a legrosszabba mennie, a másik pedig a legjobba. Én azt tartanám igazságosnak, hogy legalább a háromból egyet hagyjanak választani szabadon. Kár, hogy nem mehetek be a parlamentbe javaslatot tenni.

Bocsi, de nem tudok többet írni. Ezt a levelet is három részletben sikerült összehozni, akkora most itt a forgalom. Hétvégén még benézek, mert anyuéknál lakunk, ahol van net. Addig jó lenne eldönteni, hogy hova menjünk talizni.

Puszi MINDENKINEK!!

(Virág! nagyon örülök, hogy alakulnak a dolgok, és drukkolok az inszemhez. Junkó! Te mikor fogsz tesztelni? Pupy! Mi van veled?)
Vendég
 


Tina!
A dokinak csak a magánrendelője van Szfehérváron. A móri kórházba kellett volna mennem szülni...
faul
 
 


Sziasztok!
Monyó!
Sajnálom a menzit, de jó hallani, hogy ilyen erős vagy és előre nézel.

Anikó!
Remélem, jobban vagy már.

Norwell!
Kende baba nagyon aranyos!

Narco!
Szép nagy pocid van!:)

Valér!
Jó, hogy írogatsz nekünk magadról, és hogy kezdenek helyreállni a dolgok nálatok.

Rólunk; Iza szépen nő, már több, mint 5.5kg.
Egyre aranyosabb, ezt úgy értem, sokat mosolyog, nevet, érdeklik a körülötte lévő tárgyak.
Már azt hiszem írtam, hogy vasárnap keresztelője lesz Izának.Ha lesznek képek, teszek fel!

Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 


Elég sokk minden történt AZ utóbbi hetekben. A munkahely AZ egy kész káosz. Egyfolytában túlózártunk, napi 10-15 órát. Komolyan 3 héten keresztül minden reggel sötétben mentünk el, és este 9-kor szintén sötétben jöttünk haza.

Illetve Végre megkaptuk a szerződést, vagyis csak egy kifüggesztett példány,h. így fog kinézni majd, és mindenki akkor kapja meg,amikor átmegy AZ új céghez. Az átmenetelről: reggel 6-kor kezdődne a munka Szigetszentmiklóson, 5- fél 6-kor indulna a busz a Batthyányiról, tehát kb. 4-kor fel kellene kelni,h. Elérjük. A munkarend 2 műszakban történne, AZ egyik reggel 6-tól du-án 2-ig, a másik 2-től este 10-ig. Theát mindkettőnek meglenne a maga aszépsége, mert vagy hajnali 4-kor kel AZ ember, vagy pedig hajnali 1-re ér haza. A fizetésünket Br. 120-ról levitték 113-Ra. Azt mondták,h. Elvileg van egy mozgó bér a teljesítményünk alapján, amit minden hónapban megkaphatunk. Hát MI megkérdeztük AZ ottani dolgozókat: kiderült,h. Egy év alatt 1x kapták meg ezt a mozgóbért és 65000 Ft-to visznek haza!!!! Szóval döntenünk kellett,h. 65000-ért felkelünk-e hajnalban és esetleg bevállajuk-e a külön műszakot is,ami azt jelenti,h. Csak alva talizunk, (jó mert nem fogunk összeveszni) és kikészülünk, vagy keresünk mást. Én ugyanis már közel jártam hozzá, sírva mentem be, ott sírtam, és AZ emberek is szemetek voltak. Az irodába kerestek embert és nem szóltak volna nekem, nem felvettek oda egy ifút! Nekem szinte minden nap fájt a hasam már AZ emelgetésektől, és mikor szóvá tettem,h. Szeretnék Lacival egy turnusban költözni, azt hallottam vissza,h. Nagyné már megint hisztizik. Mert külön időben akartak minket költöztetni is. Szóval a lényeg otthagytuk mindketten a L'Orealt!! Úgy érzem,h ráment volna a házasságunk, AZ egészségünk. Voltunk együtt a múlt hónapban is, de annyira fáradtak voltunk,h. Ez is szinte gépies volt, és én nem szeretném ha így foganna meg a kisbabánk. Ráadásul napközben sokat fájt a hasam és mindíg rajtam volt a sírás,h. Mi van ha elveszítem. Késett 4 napot a mensim, megcsináltam életem első negatív tesztjét, akkor nem voltam letörve, csak 4 napja mikor megjött. De akkor nagyon.. sírtam mert úgy érzem magam mint egy genetikai selejt.

Ma van a 4. cn, kicsit már jobban vagyok és próbálok előre tekinteni.

Viszont van egy jó hírem, így lesz időm újra közétek jönni, mert most táppénzen vagyunk egyenlőre.

Lenne egy óriási kérésem: tudom a lehetetlent kérem, de valaki csak nagyvonalakban összetudná foglalni,h. kivel mi történt. Nem hiszem,h lesz időm visszaolvasni.


Köszönöm lányok és láttam a szülinapi köszöntőket illetve megkaptam az sms-eket, Angie, Bea tündérek vagytok nagyon-nagyon jól esett!!!!!!!!!!!

Puszi!
Vendég
 


Bocsánat,h. az előbb csak köszöntés nélkül érkeztem meg!

Üdv. az újaknak, illetve azoknak akikkel én még nem taliztam virtuálisan sem!! :)
Vendég
 


Lányok!

Nekünk jó a Brendon.
Bocs, de akivel voltam abban a kávézóban, az sem tudta hol jártunk... lehet, hogy valamit tettek a forró csokinkba? Bocsi, majd, ha megint nagyvilági nő leszek, kinyomozom :twisted:
Akkor majd szóljatok, ha van végleges időpont, és helyszín!

tjuca
 
 


Pupy!

Gyere a talira, majd ott lesz összefoglaló. Kedden valahol... :P

Nagyon zsufi hétvégénk van, úgyhogy csak ennyi, meg egy bambi.
De azért mégis! Nekem nem ír senki :twisted:
Na jó ez csak vicc volt :wink: csak gondoltam én sem maradok ki...

Ja és fogügy. A klubban azt mondták, hogy a legtöbb óvónéni nem mosat fogat a kölkökkel kaja után, mert macerás :shock: :evil:
Na ilyenkor mit lehet csinálni???

Puszi, hétfőn jövök 8)

tjuca
 
 




Monyoka :D :
Kosz a drukkkokat mar alig birok varni lassan megy az ido.

Panka :D :
Hogy vagy Panka ?Te is lombikos vagy?

Fleur :D :
Telleg semmi zuhanka nem volt .De most mar ujra embernek erzem magam.Tegnap volt hajmosas zuhanka,smink meg ami kell.

Faul :D :
De szemetseg!Akkor O most hol fog dolgozni?
En is Fehervari vagyok.

Tina82 :D :
Mi tortent veled?Nem sokat meselsz?

Angie34 :D :
Oaaa lesz tali megint !De jo aki el tud menni En is ugy ott lennek!

DBogica :D :
Ja , az jo lenne par babas kepnek es is orulnek!

Puppy :D :
Nem gondoltam volna , hogy ilyen kizsakmanyolo ceg ez a LOREAL!
Miert kell nektem mashova maszkalni Szigetszentmiklosra?
Mind a ketten ott dolgoztok akkor?

Tjuca :D :
Mi van nem nagyon irtal?
Nem tortent akkor ezek szerint veled semmi?



Jaaaa, Lanyok ki tud valamit Aniko-rol?
Mar nagyon aggodom erte es hianyzik!



Pusssz : Moni

gracey
 
 


Sziasztok!

Móni!
Nem vagyok lombikos, nekünk spontán fogant a bébink :D
Te hogy vagy?Mikor lesz a vérvétel?

Pupy!
Örülök, hogy jelentkeztél!
A szomorú híreknek már nem annyira.De legalább a munkahelyi stresszt el lehet felejteni egy időre.Most gondolom munka után néztek, vagy van már vmi kilátásban?(lehet még titok? :wink: )
A talin lesz majd összefoglaló, élőben is :D
Nagyon tetszik az új vonalzód, igazán stílusos!:-)

Juca!
Megvetteük a Lanaform párásítót, a férjemnek ez tetszett jobban(távirányítós, lehet az ágyból kapcsolgatni?Ezt vesszük!!! :lol: )
De köszi azért!Most van próba üzemen. :D
Most aváltozatosság kedvéért megint lekeni a tv-t azzal a zajcsökkentő cuccal!Még mindig van hangja!:-)
Egyébként a párásítónak is van hangja, de ez már nem gáz, ui. nem a szobánkba van, csak mellette, és éjjel nem tervezzük működtetni, legalábbis majd látjuk, hogy milyen igények lesznek.

Bogica!
Várom a képeket, biztosan nagyon tündéri Iza!

Anikóról tud vki vmit?Puszilom!

Szép estét, további jó 7végét Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Juca!
Megpróbálok elmenni a talira. :)

Móni!
Igen mindketten ott dolgoztunk a L'Orealnal. Azért kell mászkálni,mert a Loreal már nem tudja megoldani a logisztikát, ezért átadta ezt a részleget egy szállítmányozó cégnek, ami Szigetszentmiklóson van. Ezért kellett volna oda mennünk. Ha jól olvasom babát vársz??Gratulálok!!!!!!

Panka!
Nagyon jó ám látni az avatarod,h. már mekkora a pocid. Megmutattam Lacinak is. NAgyon csini vagy.:) Egyenlőre mégcsak keresgélünk, semmi biztos nincs. De a babaprojectet már nem fogjuk megszakítani bármi történjen is. Te is ott leszel a talin? :)

Lányok! Mi történt Anikóval???? Remélem jól van....

További szép estét, sok puszi!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Most voltam Anikónál a kórházban, ha a szerdai uh-n minden rendben lesz, akkor pénteken vagy szombaton hazajöhet. Ha mégsem, akkor egy hét ráadás!

Puszil mindenkit, köszöni a drukkokat!

Rólunk: Jól vagyunk, de nincs sok időm írni. Bébike megfordul a hasára, és nézelődik. Majd kaptok képet is.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 




Sziasztok!


Lanyok !?
Az jelenthet valamit ha kivanom az ecetes paradicsomot naponta tobbszor is..................az mar valami?


Panka :D :
A vervetel kedden lesz , mar nagyon izgulok.


Puppy :D :
Nem tudom ,hogy babat varok-e csak szeretnenk.Meg nem tudok
semmit.

Kati76 :D :
Kosz az infot akkor szal mar jobban van deeee jo!
Varjuk a kepeket!


Moni
gracey
 
 




Sziasztok!


Lanyok !?
Az jelenthet valamit ha kivanom az ecetes paradicsomot naponta tobbszor is..................az mar valami?


Panka :D :
A vervetel kedden lesz , mar nagyon izgulok.


Puppy :D :
Nem tudom ,hogy babat varok-e csak szeretnenk.Meg nem tudok
semmit.

Kati76 :D :
Kosz az infot akkor szal mar jobban van deeee jo!
Varjuk a kepeket!


Moni
gracey
 
 


Anikó!

Szívből örülök, most már nyugodtabb vagyok.

Gracey!

Most nagyon zsúfolt hétvégéink vannak :-)
Tegnap a férjem főnökénél voltunk, ugyanis a főnöke rendbe akarta szedni az életét és végigjárta nyáron az El Caminot. Tegnap mutatta meg a fényképeket, meg mesélt. Mellesleg az egyik kollégának van egy egy hónappal idősebb fia, a Beni. Most találkoztak először Kingával. Nagyon helyesek voltak, kár, hogy nem készült fénykép. Este tízkor még mindkettő kukorékolt, de nagyon jól viselkedtek. Kézcsók is elcsattant :-)
Ma szintén egy kisgyerekes családnál voltunk, holnap pedig Erzsébet nap lesz, megyünk Kinga dédszüleihez :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Puppy:
Örülök, hogy jelentkeztél. Nagyon sajnálom ami történt veletek az elmúlt időben.

Ma kezdte el szedni a tesóm a gyógyszert, ma jött meg neki, így kicsit csúszni fog az egész, de legaglább elkezdtük. Szerda helyett hétfőn megyünk a dokihoz és újraszámolunk mindent.
Az volt a helyzet, hogy a tesómnak múlthónapban megjött olyan kilencedike körül, így ebben a hónapban nyolcadika körül kellett volna elkezdeni a gyógyszer szedni. Mi október huszadikán voltunk dokinál, amikor kiszámolták a dolgokat, de két napra rá huszonharmadikán mejött megint a tesómnak, tehát ezért csúszika az egész.
Képzeljétek el úgy jártam, hogy a doki felírt gyógyszereket amikor ott voltunk nála és én a múlthéten ki akartam váltani és akkor vettem észre, már a patikában, hogy nincs rajta a pecsét. Másnap elmentem a Kaáliba és bementem a dokihoz, hogy lepecsételteltessem és akkor tudtam vele két szót váltani és mondta, hogy nincs gond, hogy később jött meg csak csúszik a dolog és akkor mondta hétfőn menjünk.
Akkor megnyugodtam, mert azt hittem azt mondja akkor megint halasztjuk el egy kicsit. Azt viszont nem tudjuk mitől volt a testvérem vérzése ilyen, de remélem hétfőn erre is magyarázatot kapunk csak most amikor ott voltam én nem is voltam bejelentve és sok volta betege, plussz még előadásra is ment.
Az összes eredmény is meg van már amit kértek és minden rendben van.
Szóval nagyon izgulok.

Anikónak örülök, hogy rendben van és pihen.

Brill:
Te is vigyázz magadra

Angie:
Nagyon klassz a házatok. Én tiszta izgalomban voltam amikor tavaly kötöztünk és én is rengeteget pakoltam. Két nap alatt összepakoltam és a harmadik nap a költözéskor is. A kipakolás rosszabb volt, mindennek megtalálni a helyét és még mellé takarítani is. Mondjunk nekünk csak szobabútorunk volt amiből pakolni kellet, mert a konyhabútor már ide készűlt, meg fürdőszoba is.
Azért vigyázz te is magadra és pihenj, ne vidd túlzásba, tudom nem könnyű most megállni.

Narco:
Nagyon szép a pocid, a hugomé is kb. ekkora volt, majd egyszer küldök róla képet. Nagyon szorítok, kitartás!

CsHeni:
????????

A kismamák növesszék csak a pocakjukat, a többieknek zábrára fel.
Most nagyan abbamaradt a zebrásodás, de ami késik nem múlik.
Az összes babánk nagyon szép és szépen cseperednek, csak így tovább!

Puszi mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Pupy!! Olyan jo, hogy jelentkeztel! A rossz hireid miatt kicsit elszomorodtam, de tudom, hogy te eros vagy es talpra tudsz allni ujra. Drukkolok, hogy legyen vegre egy nyugis munkahelyetek, hogy babatok boldog csaladba szulethessen :)

Monyoka: 3. napon a veteles utan azert mentem a dokihoz, mert a tesom (aki orvosit vegez) igy tanacsolta. Csak uh-n nezett meg, tehat a verzes ne tantoritson el, menj el minel hamarabb dokihoz, nehogy valami bennmaradjon, es baj legyen belole. Nem akarlak ijesztgetni, az ilyen korai terhessegek altalaban szovodmenyek nelkul lezarodnak, de az egeszseged erdekeben tegyel meg mindent! En drukkolok, hogy minden ok legyen, vigyazz magadra!

Norwell: egyelore egy helyben allunk, mert varom a vervizsgalatom eredmenyeit, aztan a doki megmondja, hogyan tovabb: ha minden okes akkor zoldlampa, ha meg nem akkor kezeles. Remeljuk az elso lesz ervenyes :roll: Kende baba nagyon ugyes fiu!

Fleur: orulok, hogy jobban vagy, es ilyen ugyesen gyogytornazol. drukkolok neked!

Moni? mikor kell tesztelned? pozitiv energiat kuldok:+++++++++++

CsHeni?

Aniko: (Katin keresztul :lol: ) most mar bizti minden rendben lesz! Gyere hamar gyorsan!

Juca: szocializal a nagyleany? ugyesek vagytok nagyon! es koszi, hogy megosztod velunk a tapasztalataidat baba-teren, en mar gyutom a hasznos infokat. Ez a fogmosasos dolog az oviban tenyleg elgondolkodtato...

Rolam: nalam 2. cn es turelmetlenul varom a labor-eredmenyeket...kb. ennyi :roll:
Tegnap voltam Marosvasarhelyen, az elobb ertem haza, ki vagyok purcanva, tehat elnezest a rovid hozzaszolasert. Szep vasarnap estet nektek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Juca (nehogy szó érje a ház elejét... :twisted: )!
Hát, sajnos azt kell mondanom: nálunk is van az oviban olyan óvónéni, aki nem tartja fontosnak az ebéd utáni fogmosást, mondván, hogy a gyerek este úgyis mos fogat otthon. Ez valszeg a legtöbb gyerekre igaz (nálunk sajna volt olyan is, aki azt sem tudta, hogy kell megfogni a fogkefét... :? ). Mi a kolléganőmmel mindig mosattunk fogat ebéd után a gyerekekkel, mondjuk ennek a hátulütője az, hogy nem tudsz minden gyerek háta mögött ott állni, hogy nem eszi-e a fogkrémet, nem cserélték-e ki a fogkeféket stb (a gyerekek, ha az óvónénik idegeinek széttrancsírozásáról van szó, extra találékonyak... :twisted: ). Szóval óvodája, sőt, inkább óvónénije válogatja, hogy ki hogyan áll a kérdéshez. Én fontosnak tartottam, mert ha máskor nem is, akkor biztosan mosott fogat a gyerek. És a macera csak annyi az egészben, hogy minden pohárra és fogkefére jelet kell rajzolni, nos, ez nem nekünk nem okozott gondot...

Timika!
Köszi! Nagyon ügyi Kristóf, hogy már mászni próbál! Képeket nem raksz róla?

Pupy!
Nagyon rossz lehetett Neked ez az elmúlt néhány hét. Azért brutális, hogy mit meg nem mernek csinálni az emberekkel... :evil: Remélem, mielőbb találsz új, és legfőképp normális munkahelyet! A "genetikai selejt"-et pedig meg sem hallottam!!! :wink:

Virág!
Köszi, és igen, most már kommunikálunk... :D Hajrá előre a pozitív tesztért!!!

Gracey!
Megint egy nappal kevesebb!!! :wink:

Nomi!
Én is várom a laboreredményeidet, és remélem, hogy valóban zöld jelzést kaptok! :)

Anikó!
Örülök, hogy jobban vagytok, remélem, kijöhettek a kórházból hamarosan! Pocaksimi Gyöngyszemednek! :)

Monyó!
Köszi!

Panka!
Bizony jó fej, főleg imádom, mikor reggel fél hatkor képes úgy beszélgetni, mintha mondjuk már nyolc óra lenne... :lol:

Mi jól vagyunk, nemrég aludt el a csöpp, ma egy kicsit későn sikerült elszunnyadnia. Egész nap dörzsölgette a bal szemét, lehet, hogy holnap leviszem a doktor nénihez, mert egy kicsit meg is volt pöccedve neki. :roll: A zöld kaki elmúlt hála Istennek. Felfedezte, hogy van lába! :D Olyan édes, állandóan emelgeti őket, és megfogja, úgyhogy pelusozás közben nekem már nem is kell fogni a lábikóit... :twisted:

Jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Nekem már meg is jött. 23 cn-en. :shock: 13-on volt az inszem...


Anikó!
Kitartást és remélem jövő héten ilyenkor már tényleg otthon leszel.

Móni!
Puppynak legyen igaza. :)

Puppy!
Durva amit leírtál a cégről. Jól tettétek hogy otthagytátok!!!


Lányok, nekem a találka biztos most sem jön össze.
Vendég
 


Junko!
:cry: :cry: :cry: Én azért nagyon szorítottam...

Kép
Kép
norwell
 
 




Tjuca :D :
Mi volt a ferjed fonokevel , miert akarta rendbe szedni az eletet?
Talan most valt el?
Mi az az El Camino, az hol van?


Szalai Heni :D :
Szia hogy vagy?

Nomibogar :D :
Kossz a drukkokat tok jol esik hogy mindenki drukkol.................. :D

Norwell :D :
Jee, ilyen gyorsan fejlodnek a csoppok.Tudod en mar regen babaztam aaaaaam!
Igen es mindjart kedd!!!!!

Junko :D :
Telleg , Puppy-nak legyen igaza, ugy ahogy mondod!!



Moni
gracey
 
 


Sziasztok lányok!

Először is önző módon magunkról.
Voltunk doki bácsinál csütörtökön. Nóci 2250 gramm, Angi pedig 2066, de eza gép most alul mér állítólag. Zárt a méhszáj, és minden rendben van. Viszont a vizsgálat meglepően borzalmasan fájt, nem tudom miért. A doki emlékezett rá, hogy nem akarok kórházban feküdni, és úgy tűnik ezt tiszteletben is tartja. Viszont éppen fronzt volt, és sem ő sem én nem voltunk egymásra hangolódva most.
Boztató az, hogy beszélt arról, hogy sok ikrese van mostanában (szerintem nem is sejti, hoyg miért :) ), és januárra is van kettő neki. Valahogy biztosan megoldják, hogy ne kelljen másik dokinál szülni az anyukáknak, de megkérdezem nektek.
Csütörtöktől CTG-re járunk, és a másik ikres anyuka is megszült, akivel eddig nem találkoztam, de sokat beszélgettünk neten. Szóval a zabszem próba néha igencsak pozitív nálam.
Viszont minden "hozzáértő" rokonom azzal fáraszt, hoyg úgyis császár lesz. Ez eléggé nehezen viselem lányok, sokszor asírás kerülget, hogy menniyre nem bíznak bennem, és mennyire behatárolnak. nem tudom igazából kifejezni ezt a dolgot, viszont a férjem nagyon sokat bíztat, hálás vagyok naki nagyon.
Na befogom ilyen téren.

Junkó!
Nagyon sajnálom, hoyg ilyen hamar megjött :cry: . Nem gondoltam volna, de gondolom te sem. Van azért még remény? Nagyon erős?
Dokid mit mondott?

Anikó!
Nagyon sokat gondolok rád, várlak vissza nagyon.

Pupy!
Örülök azért, hogy visszataláltál. Kicsit őihentek, aztán újra valami jobb munka után nézhettek. Nagyon szorítok.

Nomi!
Akkor most ennek a mensinek örülni kell?
Nagyon drukkolok, hogy a jó eredmények után újra kezdhessetek mindent.

Sz. Heni!
Nagyon jó, hogy ilyen önzetlen testvéred van.
Gondolom neked is mindenféle hormonpótlás van, hogy viseled?

Juca!
Nekem ez anniyra furcsa, mert vidéki vagyok :D és mégis emlékszem, hogy volt Gabi fogkrémünk, és mostunk fogat. Az, hoyg lenyeljük-e a kisebbik probléma volt. Szerintem beszélj az óvónénivel, hogy igenis kezdjék el, és tanítsák a gyerekeket, hogy a szokás kialakuljon. A baba is el fogja majd mondani, hogy valóban mostak-e. legutolsó sorban ott van a vezető óvónő is, vagy az igazgató is...

Bogi!
Hogy sikerült a keresztelő? Volt sok rokon, meg kajcsi?

Angie!
A Reno udvarben van eza Brendon, ha érdekel titeket, bár csak egy felvetés volt a részemről. A Duna Plázánál kell leszállni, és elindultok az ANTSZ felé, és mentek tovább, onnan már látni.

Faul!
Szegényem. Gondolom úgy jársz, mint én, hogy a 3-4. doki váltja csak be a hozzá fűzött reményeket. Viszont nekem volt annyi szerencsém, hogy még szabadon választhattam mindent, kórházat, dokit.
Vagy fellázadunk az egészségügyi miniszter ellen, és a kedves államtitkárja hülyeségei ellen, vagy nagyon szívunk mindennyian.......

Pankaa!
Olyan jó neked, hogy járhattok terhestornára, utána meg bebúszásra. Mi le vagyunk tiltva, meg ugye két ygerekkel úszikálni sem lehet. nagyon irigyellek. :twisted:

Fleur!
Nagyon szorítok neked, és örülök, hoyg meggyógyultál.
Jaj, csak ott vezstettem, el a fonalat, hoyg nem tudom miért vagy táppénzen, de ez most már nem is érdekes, örülök, hgy gyógyulgatsz. :)
Lángos receptet bemásoltam az egyi hozzászólásba, ha nincs meg szívesen iderakom megint, csak egy szavadba kerül :D
Olyan jó, hogy vidám vagy :)

Monyó!
Hogy érzed magadat? Gyere, mesélj!!

Timika!
Hullámzó, hoyg féradt vagyok-e éppen. sok éjszakát nem laszom át, aztán képes vagyok átaludni, mint most a pénzteket, szombatot, vasárnapot. A csípőm nagyon fáj, de szoktataom magamat hozzá. Recseg a symphizisem, ilyet még nem éltem :D

Norwell!
Kende igencsak ügyes baba :) Nagyopn helyes :)

Valér!
el sem hiszed menniyre örülök neke,d hogy ilyen jól alakulnaka dolgok. persze nem lehet egybőla babaprojecttel kezdeni, nem lehet mindent egyből, de nagyon türelmetléen vagyok a szívem szerint :)

Évi79!
Virág egyre szebb, egyre kerekebb baba! :)
nekünk is ilyen kádunk van, átlátszó, neonzöld :)
Nekem van egy nagyon jó újságom, védőnő adta, tele hasznos jó tanáccsal a szoptatásról, de tényleg, erről szoktam olvasgatni :) próbálj meg kérni.

Brill!
Hogy van a manócskád? Jól érzed magadat?

Jucmuc!
Jó talizást neketek. Sajnálom még mindig nagyon, hogy nem tudok elmenni, poedgi nincs messze tőlünk eza hely, de egyedül már nem mászkálok..

Kép
narco
 
 


Lányok!
Most olvasom, hogy nagyon sokat mellé ütöttem. Sajnálom, de nagyon fáradt vagyok, sok éjszaka nem alszom, aztán 2-3 napot is képes vagyok átdurmolni. Bocsika még egyszer

Kép
narco
 
 


sziasztok.

junko.nagyon sajnalom,ennek nem igy kellet volna tortenie.

pupy.jol teszed hogy otthagyod azt a helyet.

norwel.orulok hogy elmult a zold kaki es hogy kende ilyen szepen fejlodik.

narco.hat kozeledik a vege.remelem minden rendben lesz es normal uton sikerul vilagrahozni a lanyokat.

kosz en jol vagyok.varom hogy muljanak a napok.ugy szamoltam hogy februarban vagunk bele ujra.addig sem vedekezunk (doki nem mondta hogy ne probalkozunk)de nem allunk ra direkt a dologra.mindenkepp akarom latni a hormoneredmenyeimet mielott ujra celiranyosan raallunk a babagyartasra.annak meg leghamarabb fbruarba tom meg az eredmenyt:(

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok Lányok!

Most csak egy gyors bejelentkezésre van időm, nagyon fontos ügyben.

Szombaton este hívott Jucmuc, hogy sajnos a férjének lett egy szívritmus zavara (vadászat közben), és bekerült a győri korházba. Sajnos elég nehezen tudták leállítani neki a ritmuszavart, ezért bent tartották megfigyelésen. Szerencsére velük jött Jucmuc apósa is, aki hazafele be tud segíteni a vezetésbe, viszont így hamarabb vissza kell menniuk (ma vagy holnap). Ezért nagyon-nagyon szomorúan, fájó szívvel kellett lemondania a találkát, amit miatta szerveztünk. Gondolom, otthonról fog jelentkezni, és ír majd részletesen a lombik projektről is, merthogy az is beindulni látszik itthon a győri Kaáliban. Még annyit, hogy ez a szívritmus-zavar valószínűleg egy gyógyszernek a mellékhatásaként keletkezett, amit a férjének felírtak a spermiumának az erősítésére, csak épp két doktor is elfelejtette tájékoztatni őket erről a tényről. És mivel Jucmuc férje magas, mackós típusú ember, ezért esélye is nagyobb volt rá, hogy ez a mellékhatás jelentkezni fog.

KÉRDÉSEM: Ennek ellenére van-e kedvetek találkozni? Én személy szerint nagyon rákészültem, és szívesen elmennék egy kis csevelyre. Kérlek, írjátok meg, hogy ki az aki így is szívesen jönne.

Puszi,
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint idedugom az orrom, csak a debreceni lányok segítségét szeretném kérni egy off témában: Úgy néz ki, hogy februártól kb. 1 évig Debrecen lesz a lakhelyünk. Nagyon megköszönném, ha tudnátok kiadó albérletet vagy egy jó ingatlanközvetítőt ajánlani. Előre is köszi a segítséget!
Meg esetleg jó gyerekorvost, mert gondolom, szükségünk lesz rá.
Köszi!!!
gtünde
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon röviden tudok írni, bocsi!

Junkó!

Nagyon sajnálom... De nem lehet, hogy ez csak a beágyazódási vérzés? Rendesen megjött???

Angie!

Nagyon sajnálom Jucmuc férjét, remélem gyorsan rendbe jönnek. A talira azért én is szívesen mennék, és a Brendon nekünk szuper helyszín. Dorcinak már beígértem a bulit :lol:

Nárcisz!

Szép nagyok a lányok! Ne törődj a károgókkal, jusztis sikerülni fog a hüvelyi szülés. Határozd el magadban, aztán hajrá! Végülis miért ne mehetne?

Juca!:twisted:

kicsi bogár, az a sok mél, amit írtam neked, az smafu? :lol: Még hogy senki nem ír neked :twisted: :twisted:

Na, robogok pipieledelt gyártani, mer' azzal nem lakik majd jól, ha felébred, hogy én netezek :) Pusszancs!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nárcisz!

Neked szerettem volna még írni, hogy ha tényleg nem laksz messze a Duna Plázától, akkor mi a Dórival szívesen eléd megyünk, és elkísérünk. Ha pedig a férjem el tud jönni értünk a tali végére kocsival, akkor haza is viszünk. Így se tudnál eljönni?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Helló!

Én is pörgök. Mi is rákészültünk a talira. Jucival bepótoljuk.
Akkor holnap Brendon?

Évi!

Csak gondoltam, manapság ez a menő :wink:

Junko!

Nagyon sajnálom. Majd a lombik biztos lesz!!!

Gracey!

El Camino Spanyolországban egy közel 900 km-es zarándokút. Eleinte róm. kat. zarándokok járták, mostanában minden náció, akinek zűr van a lelkében.
Én is voltam gyalogos zarándoklaton. A lényeg, hogy kizökken az ember a mindennapokból, nem mindig tudsz rendesen zuhanyoznai, fáj a lábad, süt a nap, esik az eső, benne van a lábadban jó pár km és vízhólyag, nekem vérhólyggal volt teli a lábam, sátorban alszol. A napi járás után idővel megszűnik a fájdalom, és akkor az Isten ege alatt elkezdesz gondolkodni. Általában ilyenkor az embernek értékes gondolatai támadnak. Mi annyival fűszereztük, hogy mi énekeltünk sokszor útközben. Tudod a negyvenedik km után énekelni... de amikor vége, pár napig garantáltan hiányzik, és nem találod a helyed a nagy fogyasztói társadalom közepén :-)
Főnök: két válása volt, gyerekeivel szüleivel sincs meg a hang. Sikeresnek mondható üzletember, egyedül tengeti mindennapjait egy nagy hodály házban, feneke alatt Volvo, feleségeit kifizette, de Kosztolányi szavaival nincs meg a kincs (Boldog szomorú dal az egyik kedvenc versem). Így hát felkerekedett és számot vetett. Megcsinálta úgy, hogy cukorbeteg, magas vérnyomása van, ezért már le a kalappal előtte. Állítása szerint először nehéz volt eldobni a luxust, utána nehéz volt visszajönni :wink: Elmesélte, hogy nagyon sok pofont kapott az úton, hogy észhez térjen végre, mármint saját magától, ahogy turkált a múltjában. Mivel ez személyes terep, ezért nem is ezt mesélte. Sok emberrel találkozott, és mint lenni szokott, rájött, hogy neki közel sem annyira sanyarú a sora, mint a másiknak, aki kétszer olyan jól viseli. Hát ennyi. Nagyon sok fényképet mutatott a terep maga nagyon gyönyörű:-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Évi!
Jó főzőcskézést, én is megyek mingyá palacsintát gyártani, ui. ma voltam a vércukor terhelésen, és még mindig remeg a kezem, pedig már ettem leveskét :roll:

Junkó!
:cry: Nagyon sajnálom!

Jucmuc!
:( Látod milyen mocsok tud lenni néha a sors? :evil: Férjednek jobbulást kívánok!És sok sikert a lombikhoz!
Azért van egy jó oldala a dolgoknak:szívhattál egy kis hazai levegőt! :wink:

Tünde!
Én sajna nem tudok ez ügyben segíteni, mi a neten találtunk albit, mi is márciusban költöztünk.A www.haon.hu vannak albik.De ilyenkor pangás van, mert az egyetemisták belakták a várost :roll:
Dokit sem tudok, azt nekem is keresnem kell, de ha idejöttök esetleg megkeresheted az utca szerinti védőnőt, ahol lakni fogtok, ő biztosan tud ajánlani a környékben jó dokit.

Monyó!
Csak februárra lesz eredmény? :roll:

Nárcisz!
Biza nagyon jó a torna!Kismamaúszásra még nem megyek, talán majd később, azért az egy kicsit rizikósabb.De szerintem ti is tudtok majd járni, ha a férjed be tud segíteni, vagy barátnővel mész.De vannak rendi gyógytornászok is, akik házhoz is mennek, és foglalkoznak a babákkal.Ha gondolod tudok egyet ajánlani, a gyerekkori barátnőm jár házhoz is. :wink:
Ne foglalkozz az emberekkel, te tudod, hogy képes vagy megszülni őket, a dokid is támogat, ők meg had okoskodjanak.Bár én is nehezen viselem az ilyesmit,mikor pl. após jobban tudja mit érzek,mint én!És a véleményétől véletlenűl sem lehet eltántorítani, mert különben én vagyok a hülye, hogy nem hiszek neki!De már nem foglalkozok vele, csak nevetünk a férjemmel.

Bogica!
Milyen volt a kerseztelő?Várom a képeket!

Nomi!
Drukkolok a zöld lámpához! :wink:

Pupy!
Köszi az avatár dícséretet, de MINDENKINEK mondom, hogy nem én vagyok a képen, de mivel nagyon tetszik, nem veszem le(egyébként hasonlít profílból rám a lány, csak rövidebb a haja :D ).Ez egy Anne Geddes kép, és nagyban látszik, hogy egy élő babát tart a lány a ruha alatt :D
Jó keresgélést meló ügyben!És már nem hullik a hajam!!!
Talira nem megyek, messze van:-(

Anikó!
Remélem jól vagy, drukkolok, hogy mielőb kiengedjenek a kórházból!

Juca!
Hú az El Camino nagyon érdekel engem is!Láttam a filmet is, de a Sherly Mc Lain könyve is nagyon jó volt.Egyszer én is szeretnék oda eljutni!(Majd vénségemre :lol: ).Kinga máris pasizik?!Jól halad! :lol:

SzHeni!
Kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok!

Képzeljétek tegnap a férjem elnyerte a "hónap férfija "címet!Megpucolta az összes ablakot(mindegyik dupla ablak), levette, feltette a függönyöket, leszigetelte az nyílászárókat!Nagyon ügyi volt!Mostmár szép tiszta lett a lakás.Én meg takarítottam közben, a derekam ki is purcant, de már megjavult :lol: .
Viszont ő belebetegedett a munkába, hőemelkedése van, fáj a feje, rázza a hideg. :( Pénteken meg hasmenése volt, lázzal. :( Szerencsére én nem kaptam el tőle semmit, remélem nem is fogok!
Én meg ma voltam a terheléses vércukor vizsgálaton.Nem volt nagy szám, azt hittem rosszabb lesz, de én egyébként is így ízesítem a teát, csak mézzel :D .Holnapra lesz eredmény.Szerintem nem lesz magas, remegve jöttem haza, annyira éhes voltam utánna, a lves is most hatott, amit megettem ebédre.Most palacsintázok!:-)
A védőnő is bejelentkezett csütörtökre.Nem tudom miért jár ilyen sűrűs, 1 hónapja volt, és 2 hetente találkozok vele a rendelőben is :roll: Mind1, időmbe belefér:-)
Szerdán pedig lesz a 4D uh!!!Nagyon várjuk már.
7végén megyünk lagziba is, a menyasszony is pocakos,19 hetes 8)
Így biztos nem lesz füst a teremben! :wink:

Szép napot Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!

Ti mikor jönnétek a talira? Lesz valaki ott korábban is? Mert szerintem mi három, fél négy felé odaérünk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi77!
Nagyon-nagyon aranyos vagy. Elgondolkodtam az ajánlaton, megkísértett a felajánlásod. Viszont sokszor nagyon nyűgi vagyok már, nem biztos, hogy 2-3 órát végig tudok ülni veletek, bármenniyre si sszeretnék. Így valószínűleg itthon maradok. De nagyon-nagyon köszönöm, hogy gondolsz rám.
De olyan március-április környékén újra benne vagyok egy kis csevejben :)



Jucmuc!

Hát erre mondják, hoyg szegény embert még az ág is húzza. Sajnálom a férjedet, és hogy most mint akadály merült fel. Gondolom az sem jó, hoyg nem tudsz jönni a csajok talijára.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki hiányolt és az együttérző gondolatokat is. Nem jelentkeztem és azt hiszem, nem lesz túl sűrű a látogatásom...Ne haragudjatok érte!!! Valószínűleg túl sok volt a tragédiából erre az évre. 3 babát elveszíteni, ráadásul sok-sok lelki és fizikai fájdalommal...Nem könnyű feldolgozni. Próbálok rettentő optimista lenni, de nem megy...Pénteken megyek pszichológushoz, a dokim beutalt, mert látta, hogy mennyire kivagyok. De nem tudom rózsaszínben látni a dolgokat, sőt....Még egyenlőre azt sem tudom, mit hogyan éljek túl...Egyenlőre iszonyatosan üresnek érzem magam, nem akarok gondolni semmire..Tudjátok, a nagy nulla:) Aztán esténként, amikor fürdés után kenem a harci sérüléseket, akkor megint jön a szívszorító fájdalom, a gombóc a torokban, könnyek a szemekben és elvesztem. Ezt elég sűrűn el szoktam játszani. Itt vagyok fiatalon, szerencsére teherbe tudok esni és két véletlen miatt még mindig nincs babám. Illetve 3 angyalkám van és mínusz 1 petevezetőm. Annyit a Sote 1-es docensről, (mert az orvosok leszarnak mindenkit), hogy méhen kívülivel simán hazaküldött meghalni. Még szerencse, hogy a Kútvölgyiben ott volt az a doki, akinél születtem. Most másodszor mentett meg...Hihetetlen. Rettentően várom már a kontrollt.....

Bocsánat a sok-sok negatívumért!

Mindenkinek a legjobbakat kívánom!!!!!

Millió puszi nektek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


CsHeni!
Jó hogy jelentkeztél!Már vártunk!
Sajnálom nagyon a történteket, tényleg nem könnyű túltennie magát az embernek ennyi rosszon, de meg kell próbálnod!Remélem a pszichológus tud majd segíteni.
A legjobbakat kívánom, és gyere beszélj velünk, ha úgy érzed, itt nyugodtan kiöntheted a lelkedet! :)
Puszi, és gyógyuljál!

Tünde!
Elfelejtettem kérdezni, hogy miért költöztök ide?Gondolom munkaügyben :D .Te pesti vagy, vagy vidéki?Szerintem Debrecen nagyon jó hely, én vidéki vagyok, de mi is Pestről költöztünk le,és nagyon jól érezzük itt magunkat, sokkal emberléptékűbb,nincs olyan nyüzsgés :wink: .Itt még "emberek" az emberek!

Nárcisz!
Alvással kapcsolatban:ha vígasztal én is szinte minden 2. éjjel virrasztok, vagy 2 órát.Kipattan a szemem, és nem bírok aludni(ilyenkor babázni szoktam :wink: ).Ma is ez volt, csak sajna 4.50-6-15-ig tartott, és 7-kor csörgött az óra :( Ezért most nagyon mosogatórongy vagyok :?
Mi lesz később?! :roll:
Talán te mondtad, hogy készül a szervezet az éjszakázásokra?Hát ha ez így megy akkor addigra nagyon gyakorlott leszek :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Mindenkinek köszönöm a szorítást:)
Péntek lesz az inszem, úgyhogy szorítsatok péntekre. Előbb akarta a doki megcsinálni, de azt mondta még érlelni kell a sejtecskét. Addig még 2 szuri egy ma egy holnap és szerda UH illetve vérvétel.

Pankaa
Inszem időpontját ma tudtam meg. Fent a válasz:)

Pupy
Ez a munka dolog nagyon gáz. Hogy kerül a munkahelyed Szigetszentmiklósra? Ez ügyben kicsit lemaradtam. Én Miklósi vagyok. Amúgy váltáson nem gondolkodtál vagy a baba miatt nem akarsz már másik munkahelyet.
És ezt felejtsd el, hogy genetikai selejt vagy!! Nem vagy! Neked is össze fog jönni.:)

Heni
Nagyon szorítok nektek.

Nomi
Én is türelmetlenül várom az eredményeiteket!:) Biztosan minden rendben lesz.

Nárcisz
Megtennéd, hogy még egyszer elküldöd a lángost? Azt hiszem így egyszerűbb. A betegség pedig gerincsérv volt, amit megműtöttek. De tényleg az a lényeg, hogy már jól vagyok:).
Nálad a zabszem állapotot megértem én is be lennék sózva ennyivel a szülés előtt, de szép nagyok a picik:). Amúgy meg egyszer minden baba kibújik. Szorítok, hogy ne császár legyen és úgy alakuljon a szülés, ahogyan te szeretnéd.

Angie
Én szívesen mennék. Még sohasem sikerült eljutnom.:)

Jucmuc
Gyógyulást a férjednek.

Tali: Merre is lesz akkor a tali és mikor? Hány órakkor és plíz írjatok pontos címet:).

CsHeni
Nagyon sajnálom, amin keresztül kell/kellett menned. Meg fogod találni idővel a pozitívumokat is. Szorítok hozzá, hogy gyorsan magadra találj.

[/i]

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!Már irtam az előbb egyet,de "elszállt"!
Látjátok a vonalzómat?Nagyon DURVA!!!Kezdek is félni!Rendesen!!Főleg amióta aztmondta a szülésznő,hogy 50szer nagyobb a szülési fájdalom,mint a mensis!! :cry:
Na mindegy.............!Csak túléljük valahogy!Mindenesetre Ádinak mondom minden nap,hogy SEGITSEN,mert akkor jó hamar túl leszünk rajta!Már a kórházhoz szükséges dolgokat beszereztem,már csak be kéne csomagolni!Sajnos az erőm a nullával egyenlő!!Remélem ez nem lesz akadály a szülésnél!!!
Nomibogár hogy vagy?
Angie!Hogy birod a terhességet?
Pankaa!Hihetetlen,hogy te is már 25hetes vagy!Lassan nálad is eljön az idő!! :wink:
Anikó???Hogy van??
Fleur!Köszönöm a dicséretet!Lassan már a babát fogom mutogatni,nem a pocakomat! :)

Kép
bea27
 
 


Csak gyorsan, mert ma rengeteg a munka:

Virág!
Nagyon-nagyon boldogok lennénk (és azt hiszem, ezt nyugodtam mondhatom a többi lány nevében is), ha eljönnél a talira.

Tali: 21-én (holnap) a Brendon Café-ban, Váci út 168. (kék metróval a Gyöngyösi utcai és Forgách utcai megállók közötti részen a Reno udvarban). Évi és Juca ott lesznek 15:30 körül. A többiek jönnek, ahogy tudnak.

Junkó!
Hátha az van, amit Évi is mond, beágyazódás.

Holnap jövök...
Vendég
 


Heni!
Megértem, ha szomorú vagy. :cry: :cry: :cry:
Genetikai vizsgálatra mentetek már, vagy mentek? Tudod nekem van egy nagyon jó genetikusom. Nem emlékszem, hogy mondtam-e.

Fleur!
Igen, valami ilyesmire tippeltem, de azt hiszem pont akkor voltál műtva, amikor nyaraltunk.
A recept:
Mindig friss lángos:
1 kg finomliszt
5 dkg élesztő
3 tojás
5 dl tartós tej
2 dl kefír
1 csapott evőkanál só
1 evőkanál cukor
olaj a sütéshez
sajt vagy fokhagymás tejföl a tálaláshoz

Az élesztőt és a cukrot két deci langyos tejben feloldjuk, kevés lisztet
keverünk hozzá, és megkelesztjük. A többi lisztet egy nagy tálba
szitáljuk, sóval elkeverjük, majd a közepébe nyomott mélyedésbe
beleütjük a tojásokat. Hozzáadjuk a kefírt, a megkelt kovászt, és
elkezdjük a tésztát összeállítani. Közben apránként hozzáöntjük a
maradék szobahőmérsékletű tejet. Ha nagyon lágy lenne a tészta,
adjunk hozzá egy kis lisztet. Amikor a tészta már egynemű letakarjuk
és
egy órára a hűtőbe tesszük. Sütés előtt egy-egy kis darabot kiveszünk
belőle, lisztes kézzel, vagy lisztezett deszkán lángos alakúra
formázzuk,
majd forró olajban kisütjük. A maradék tésztát fóliával letakarva 3-4
napig is tárolhatjuk a hűtőszekrényben. Ha több napra készítjük tartós
tejet használjunk!
saját tapasztalatom: Én mindig úgy csinálom, hogy már előtte nap
ledagasztom, egyrészt sokkal finomabb ha minél tovább áll, és jól
megkel!
Nekünk ez az adag két kajára elég. (pl. Hétfőn ledagasztom, kedden-
szerdán lehet enni belőle)

Lányok!
Tudtok segíteni? Vennem kellene betéte. Azt hallottam, hogy az always és egyéb normál betétek nem túl jók erre a célrta. Tena Lady extra és annál nagyobbak kellenének. Viszont a drogériákban és tesco, auchan nem lehet kapni. Gyógyszertárben lehet? érdemes megvenni? Nektek mi vált be? Esetleg éjszakai betét? Melyik fajta?
Már arra is gondoltam, hogy veszek vattát, meg papírvattát temélem adnak, és úgy, mint régen. Légyszi segítsetek, gondban vagyok vele.
Puszi érte.

Kép
narco
 
 


Nárcisz!

Az ajánlat áll, ha esetleg meggondolod magad. És szívesen :)

Virág!

De jó lesz téged is megismerni! Drukk-drukk az inszemhez! :)

Akkor holnap a Brendonban! Dorcival már nagyon várjuk :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nárcisz!

Én Tena Ladyt (nem emlékszem a nevére, de a közepes méret) vettem, meg Tena Fix hálós bugyit, de nekem nem volt túl erős a vérzés, kb. kétszerese egy normál menstruációnak, így elég volt az Allways éjszakai betétje is. Tenát egyébként a gyógyszertárban vettem. A kórházban is adtak betétet, de az a derekamig felért :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


A változatosság kedvéért ismét főzni megyek, de most magunknak csinálok vacsit. Én ma egész nap főztem és vasaltam :evil: Viszont most igazi hősnek érzem magam. Ha tudnátok mekkora kupac vasalnivaló-halmot számoltam fel :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?