Új privát üzeneted érkezett!

Angie :)

Küldtem e-mailt! Így egyszerűbb!

Puszi

KépKép
unique
 
 


Helló Kati!

Ez a megemlékezés úgy hangzik, mint egy memorandum :twisted:
Mozi, hm... majd egyszer. Most néha megnézünk egy filmet.
Mi is voltunk vacsizni a házassági évfordulónkon, akkor még Kinga megbízhatóbb volt. Viszont a hugi meg a barátja nem mertek kimenni budira, nehogy a kis Csipisz felébredjen, ahogy lehúzzák a WC-t :twisted: Ott ültek a TV előtt, mint két kis angyalka, a szabad pecóban :twisted: :twisted: :wink:

Juci!

Ez a beszéd, fel a fejjel!!! Na majd a talin kicsit ápolunk. Megkapod Kingát, és hidd el nem fogod bánni azt a három hónap felkészülési időt. Kicsit rágyúrsz a fizikumodra, meg elkezdesz sprintedzeni :wink:
Ha csak egy pillanatra nincs rajta a szemem, már valami nagy dolog készül :roll: Tegnap majdnem lezuhant a pelenkázólapról, ezért ha egyedül vagyunk ünnepélyesen leköltözünk a földre. Úgyhogy derékra is lehet erősíteni. Na meg most kell menni színházba, moziba...

Dido!

De jó. Akkor most pörög a meló. Az meg pláne jó, ha még a feladat is olyan, amiben örömed van. Nekem sokszor jársz a fejemben.
Látom a biztosító megint kegyes, és gyors :evil: Nem baj, a lényeg, hogy van ami megvéd az esőtől! Költözés nálunk megvolt, de a bútorozással megakadtunk. Így a látványosságaink közé beépült a Dunakeszi panelvisszhang :twisted:

Évi!

Jó kikapcsolódát!!!

Kismamikhoz lenne megint egy kérdésem. Lehet, hogy ezt tudnom kellene, de csecsemőfogápolásról... mikor (tól), mivel, mennyit, hogyan ?

Gracey!

Mikor lesz a beültetés???

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kati:
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok.
Jó szórakozást a ma estéhez.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 

 
 

Sziasztok!

Unique!
Köszi az imfót, én ugyanannak az analóg,nem digitális változata, és a Lanaform Vapo Lux márkájú, szintén digitális készülékek között vacillálok, de majd a jövő szombaton megnézzük a férjemmel eggyütt,elvégre ő a műszakis :lol:

Angie!
A Unique által vásárolt készülék ugyanazt, mint a 7131-es, csak az övéké a digitális változat, külsőre majdnem uganolyan, de a bonair.hu oldalán van mindegyikről kép is, meg leírás is.

Kati!
Isten éltesen sokáig!Jó egészséget kívánok!Kellemes kikapcsolódást estére!

Monyóka!
Nálam még mosz is hamarabb eltörik a mécses :roll: Mond meg a párodnak, hogy most erre kell számítani, és legyen nagyon türelmes, és megértő, és ne piszkáljon ez miatt! :lol:

Gracey!
Örülök a jó híreknek!Pihengess sokat.A férjed nem akar leszokni a cigiről?A törlőkendő , vagy a szivacsos áttörlés tényleg jó köztes megoldásnak, bár én sem értem miért ne lehetne legalább zuhanyozni, egy 2 perceset? :roll: De mind1, a cél érdekében bármit, igaz? :wink:
Mikor lesz a beültetés?

Junkó!
Nagyon drukkolok!
Most nézem csak, te miért nem vagy a táblában? :roll:

Évi!
Jó vásárolgatást, meg Apázást, és kellemes 7végét Nektek! :D

Juca!
Kinga nem aprózza el a fognövesztést!Remélem azért nem a cicin élezi? :roll:

Dido!
Kellemes 7végét Nektek, érezzétek jól magatokat!

Szép napot Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Dido!
Pont neked írtam, amikor behalt itt a babanet:
A pocim szép lassan el kezdett nőni. Igaz, még el tudom rejteni egy bővebb pulcsival. Én inkább azt nem értem, hogy miért nem hízok semmit. 1/2 kilót híztam, pedig össze-vissza eszek kontroll nélkül. Nagyon ráálltam a popcornra, és van, hogy egymás után kettőt is meg tudok enni. Azért ha belegondolok, ez a fél kiló inkább fogyásnak számít, mert a melleim viszont megnőttek, a babó is nyom minimálisat, tehát mínuszban vagyok. Szerinted ez számít?
Majd hajtom nektek ostorral az időt :)
Gyere gyakrabban, ha gondolod. Tali?

Pankaa!
Köszönöm! Közben Unique-al leleveleztük.

Unique!
Ment válasz! Köszönöm szépen!
Vendég
 


Angie!
Ok, értettem.Csak még annyi, hogy a mostani Anyák lapjában lévő Brendonos kuponon van az analóg változata ennek a készüléknek, a 7131-es, 28000 ft.-ért.
A 20. hétig én sem híztam, sőt én ekkorra nyertem vissza a kiindulási súlyomat :D . Viszont azóta már 5-6 kg-al vagyok több! :roll: De az én súlycsoportomban kb. 14 kg a megengedett gyarapodás :lol: Szóval bátran csemegézek.Bár 2 hét múlva lesz a terheléses cukorvizsgálat, majd látjuk utánna mennyit nasizhatok.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Kati!
Boldog zsületésnapot!!!!!

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, egy jó és egy kevésbé jó hírrel.

Egyelőre úgy tűnik, hogy PöttömCunánk lesz!

Viszont a kis szivecskéjén láttak vmi. akármit, ami miatt menni kell fel Bp-re a Kardiológiai Intézetbe. Nov. 22-re kaptunk időpontot, úgyhogy addig, bármennyire is nyugtatnak, hogy ez nem szokott semmi bajt jelezni, lesz egy pár körömrágós napom + éjszakám ...

kacsa14
 
 


Túléltük az oltást, bébikém 67 cm, és 7 kiló! :lol:

Csípőt is megnézte a doktor néni, mindent rendben talált.
Vendég
 


Sziasztok!

Gáborbaba alszik, úgyhogy van egy kis időm!

Tényleg nagy meglepi volt a férjemtől a rengeteg csodaszép virág!Jól el is bőgtem magam akkor!
Viszont, hogy hány szál volt, azt nem tudom :oops: ,nem volt időm megszámolni!

Judit, Dido, Junko, Gracey!
Nagyon-nagyon drukkolok nektek!
Kívánok minden jót és hogy az álmaitok valóra váljanak!

Kacsa!
Ne izgulj, biztos minden ok!A sok izgalom pedig nem jó a babának!

Angie, Anikó, Brill!
Olyan jó titeket olvasni, annyira örülök nektek!

Kati!
Boldog születésnapot, estére pedig jó szórakozást!

Monyóka!
Teljesen természetes, hogy elsírod magad, dolgoznak a hormonok!

Évi!
Jó vásárolgatásat és szép hétvégét nektek!

Mi jól vagyunk, szépen gyarapodunk, az éjszakáink is jók!
Puszilunk Mindenkit!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Juca!
Ezt találtam:Nenedent-baby, 1000 ft, a fogkrém, meg a speciális fogkefe.Googl-ban többet is írnak róla.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kedves Lányok!
Biztosan meglepődtök, hogy ilyenkor írok (még ha csak röviden is): A kisfiam egész éjjel hányt :cry: , így reggel mentünk orvoshoz, ott kapott egy szurit :cry: . Természetesen itthon vagyok ma vele, 2-3 percenként itatom vele a „csodateát” (bele kellett önteni valami port, ami többek közt sót tartalmaz), hogy ki ne száradjon (ez már sajnos ismert nálunk, voltunk már infúzión kórházban :( ), remélem, sikerül ezt megakadályozni.
Most történt az áttörés, a tea hatására végre elmúlt róla az álomkór, szájszárazság, most játszik, én kicsit megkönnyebbültem :P , így gyorsan írok Nektek. Visszaolvasni még nem tudtam, ha a mai napunk jól alakul, jövök még, egyébként hétvégén.
Sok puszit küldök (rajtam is álomkór van, mert az éjjel 2 órát aludtam), most megyünk továbbinni a „csodateát”.
Sok puszi: Rolly Kép
rolly
 
 


Rolly!
:( Nagyon sajnálom a kisfiadat, mielőbbi gyógyulást kívánok Neki!Neked pedig jó pihenést.Mit modott az orvos, mi baja van?Vmi vírus, vagy gyomorrontás?
Puszi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 




Sziasztok!


Mindenkinek :D :
A beultetes penteken lesz de lehet , hogy kicsit csuszni fog ez az embriok allapotatol fugg.

Jucmuc :D:
Lattam te Olaszorszagbol irsz jol elkerultel Te is.Jah in mar itt tarotk de elotte egy csomo rosz dolog tortent velem es nem is volt rovid az ido amiota mar probalkozunk.

Angie34 :D
Olvastam az ismeroseidrol akik Amerikabol mentek haza .Nekik lett belole baba?

Aniko24 :D :
Vartam ,hogy vissza irjal.Veled mi ujsag , hogy vagyol?
Telleg neked hanyadik probalkozasra sikerult?Hianyoltalak aaaam!

Tjuca :D:
A fenntiekben leirtam , de koszonom a kivancsi kerdest.

Panka :D :
A fejem csak szeretne leszokni a cigirol de meg nem megy neki, idovel az is elmarad remelem.Ne aggodj en sem ertem miert nem lehet elmenni zuhankazni vasszigor van a parom meg kozremukodik a dokinal.

Csibe78 :D :
En meg azert irigyellek mert mar tul vagyol mindenen es otthol vagytok , koszi a drukkokat.
gracey
 
 




Sziasztok!

Hangyolca77 :D :
Kosz a drukkokat jol esik mindenkitol bar nem mindenkit ismerek reszletesebben mert hol vagyok fenn , hol meg nem.



Boldog szuletesnapot Kati!



Moni
gracey
 
 


Sziasztok!
Nem tuntem el, csak egy kicsit:) Atkapcsoltam olvaso modbe, mert nem tortenik velem semmi erdekes, amit veletek megoszthatnek. Mult penteken voltam tuszonezobe: a jobb petefeszkemben volt egy 23 mm tuszo, bal oldalon semmi :roll: Holnap vervetel :shock:

Kati: Boldog szulinapot!

Jucmuc: tovabbra is szurkolok neked, hasznald ki ezt a 3 honapot, hogy lelkileg es testileg felkeszulhess. Vigyazz magadra!

Rolly: remelem a kisfiad mar jobban van...gyogysimi neki :wink:

Gracey: az elso lepes megvolt...sok sikert tovabbra is!

Kismamik: legyetek ugyesek tovabb is! Angie: a Manocskad nagyon ugyes!

Bocs, mara csak ennyi fert bele... Mindenkinek nagy oleles!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Kati :D !
Boldog szülinapot!! :D

Kacsa!
Ne aggódj, biztos minden ok. .

Rolly!
Sajnálom, hogy a kisfiad beteg. :( Gyógyuljon minnél előbb.

HangyiKép
hangyolca77
 
 


Rolly!
Ezt a kisfiadnak küldöm!Jobban van már?
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok, dolgozom így gyors leszek.

Túlvagyok rajta, bár nem akarták nagyon megcsinálni, mert az eredmények még mindig nem jók. (kicsit javul azért...) Végül kértem az insze,met, ha már így szúrtam magam.
Reménykedek...
Mindekinek puszi majd jövök ha lesz időm.
Vendég
 


Panka
Köszönöm szépen mindkét üzenetedet!!! :P Nagyon aranyos vagy! Kép
A kisfiamnak valószínűleg vírusos hányása van. :( Már sokkal jobban van :P , 5 órakor elaludt. Itta szépen a csodateát, kb. 6 decit sikerült belevarázsolnom, a gyógyszertáros azt mondta, hogy 2 litert kellene innia :shock: , de azt képtelenség megitatni vele, még ha egészséges, akkor sem tud 2 litert meginni (Ma is pl. vonatokat nézegettünk a tévében és kitaláltam, annyi kortyot igyon, amennyi vagon van a vonaton. Addig ment is, amíg 5-6 vagon volt :lol: , de aztán majd fél órán keresztül egy magányos mozdony mászkált, ami nekem nagyon nem volt szimpi... :roll: )
A kutyus nagyon édi, ha felébred a kisfiam megmutatom neki, hogy ezt ő kapta. Köszönjük!!! :P

Hangyi
Köszönöm szépen a jókívánságot! :P Már jobban van a kisfiam, most épp alszik, holnap a szüleim fognak vigyázni rá, ha az éjszaka nem fog már hányni.

Bogárka
Köszönöm a kisfiam nevében a gyógysimit!! :P Drukkolok Neked a holnapi vérvételhez!! És olyan jó, hogy jelentkeztél megint! És az is jó érzés, hogy ha nem is írsz, de olvasol. És biztosan hamarosan olyan sok jó fog Veled történni, hogy minden nap itt leszel és írsz!!! :P

Junko
Sajnálom a sok munkát!! :( Most nem kellene pihenned??? Vigyázz nagyon magadra és továbbra is nagyon-nagyon drukkolok!!! :P

Kacsa
Megértem, hogy megrémített ez ah UH-os hír, de bízzál abban, hogy igazuk van az orvosoknak és nem lesz semmi baj. Gondolok Rád 22-én!!!! :P

Jucmuc
8-án (is) eszembe jutottál, és ma nagyon szomorúan olvastam a soraidat. :cry: Annyira sajnálom, hogy nem lettek jók az eredmények!!! De igenis hinned kell abban, hogy Neked is lesz kisbabád!! És most már látod a megoldást, ha lassan is telik addig az idő, mi itt leszünk, támogatunk Téged, segítünk – és a lányok a talin személyesen is fognak erőt adni neked. :P Nagyon drukkolok, hogy hamarosan boldog kismama legyél! És tudod, 2 gyermek :wink:

Monyoka
Drukkolok a jövő héthez! :P A ciszta miatt ne aggódj, én több anyukát is ismerek, akik babát vártak és cisztájuk volt. Ha a doki is úgy gondolja, hogy nem vészes, akkor biztosan úgy is van. :P
És én is mindenen sírtam (még a reklámokon is :oops: )

Kati
Olyan szépek a képek! :P És nagyon boldog születésnapot kívánok!!! Kép

Dido
Jó, hogy jelentkeztél! :P Sokat gondolok rád és drukkolok, hogy a műtét után hamarosan boldog zebrát lássak a neved mellett!!!

Angie
Köszönöm a privit, válaszolni igyekszem, ma már nem valószínű, mert szerintem hamarosan felébred a kisfiam.
A baba képe gyönyörű!! Megmutattam a páromnak is (ez tudod, mit jelent?? :wink: )

Csibe
Gyönyörű virágok, édes kisfiú, és határtalan boldogság!! Olllllyan jó!!! :P

Moni
Holnapra drukkolok!!! Vigyázz magadra!! :P (Ezt a fürdésdolgot én sem értem :shock: , de hát a cél érdekében mindent!!!)

Mennem kell, már ébredezik a kisfiam. Elnézést attól, akinek most nem írtam, legközelebb pótolom!

Sok puszi:
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!!!

Juca!
Elolvastam, Libretto kommentjét is… :twisted: háááááááát, még jó, hogy nem vagyok babás, most nem maradt volna tiszta a billentyűzet… :twisted: Nike sportcipő nekem is sok volt, de a hálóing, meg a hálózsák azért nem felesleges, mai napig használom mindegyiket. Két fog??? Akkor egy kalap alatt kijött a kettő… :wink: Gratula hozzá!!! Jaj, mielőtt elfelejtem: a múltkori fürcsis képen láttam, hogy Kinga öt centis vízben fürdik, úgy, hogy fekszik benne háton. Nem megy bele a kis fülébe a víz, nem okoz ez gondot?

Monyó!
Ezt a törvényt is tutira férfiak hozták. Bele sem gondoltak, mit csinálnak. Ahova meg nem kéne a gyerek, ott a nő/csaj úgysem fogja magát leköttetni… :evil:
A hányinger nagyon jó jel, és nem hinném, hogy csak pszichés, a bőgés szintén, és tipikus kismama-tünet. Vigyázz Magatokra! :)

Brill, drága!
Ne parázz, kismami!!! :wink: Nemsokára a mozgást is érezni fogod, és akkor majd megnyugszol! Pocaksimi Minibrillnek!

Jucmuc!
Ennél jobb hírekre számítottam… :( Kitartás, és meglesz az eredmény!

Évi!
Elképzelem, ahogy Dorci ráveti magát a wc-kefére… :P

Anikó!
Köszi szépen, aranyos vagy! Abszolút megértelek, hogy siettetnéd az időt. Tavaly ilyenkor hasonló cipőben jártam… :wink:

Gracey!
Örülök, hogy no cigi, és annak is, hogy minden oké. Tuti, hogy nem is zuhizhatsz??? Esetleg intim törlőkendőt használj, azért az valamit segít… :roll:

Unique!
Nem Te kavartad aaaaaa ………….. vihart, hanem azok a drága, okos emberek odafönn… Jó lenne, ha valami értelmeset is csinálnának ennyi pízér… :evil: Ultrahangos, tök lökött vagyok, mi??? Ha a hülyeség fájna, intravénásan kapnám a morfiumot… :lol:

Dido!
Egy kis türelmet kívánok én… :wink: Tudom, hogy borzasztó nehéz, illetve csak sejtem, de drága, gondolj arra, hogy ha túlvagytok ezen, akkor jöhet a baba!!!

Kati!
Kép
Isten éltessen sokáig! Nagyon édes Petra az alvós képen!

Angie!
Egy pocifotót kapunk?

Kacsa!
Gratulálok a kicsi lánykához!!! És nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen vele! Nevek?

Rolly!
Gyógypuszikat küldök a kisfiadnak! :)

Nomi!
De jó, hogy írtál!!! A tüsző nagyon ígéretes, és a vérvétel is valami! :wink:

Junko!
Mikor lehet nagyon-nagyon szurkolni??? Csak azért, mert már most is szurkoltam, de akkor nagyon-nagyon fogok!!! :)

Kende babám tegnap megdöntötte a pelenka-használati világrekordot: reggel 8 és fél 11 között négyszer kakált akkorát, hogy egy felnőttnek is becsületére vált volna… :D Ma is megtette kétszer. Nem tudom, lehet, hogy újabb foga van készülőben, mert eddig akkor volt ilyen, ha öt-hat napon belül jött a foga, vagy az oltás utóhatása (de ezt nem hinném, mert az eddigi oltások után nem volt ilyen). A negyedik kaki után már olyan sárga volt a feneke, hogy muszáj volt megmosdatnom… :o

No, most megyek is, lassan lövik a pizsit.

Puszika mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


sziasztok.

grecy druk a beultihez.

roly.jobbulast a gyerkocnek.

jucmuc.sajnalom a rosz hirt,ido kell meg feldolgozod.

lanyok koszi a hozzeszolast,tenyleg bazi erzekeny vagyok,azelott ezt el sem tudtam volna kepzelni.
tegnap bejelentettuk a szuleimnek.hat volt nagy siras rivas.anyu bent apu kiment ,olyan nagyon boldogok voltak.

Kép
monyoka
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


pupy.

boldog szulinapot:)

Kép
monyoka
 
 


Pupy!
Nagyon boldog születésnapot kívánok Neked!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Szeretnék tőletek segítséget kérni.A páromnál tegnap derült ki hogy herevisszér sérve van.Azt hallottam itt is vannak férjek akiknek ez van(volt).Leírnátok róla mindent?És hogy utána sikerült e a baba?Köszönöm szépen.
Reni
breni
 
 


Pupy!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!
Hogy ünnepeltek?
Hogy vagytok?Azért gyere majd, várunk!
Kép

Évi!
Dóri hogy halad a dumálással?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Breni!
Sajnálom, hogy a herevisszért a férjednél. Itt két lány van, akinek a férjénél ugyanezt diagnosztizálták (Dido és Junko), de még egyik lánynak sem műtötték a férjét. Biztos fognak neked segíteni, bár Dido elég ritkán jár társalogni.
Kitartást, és sok sikert kívánok a műtéthez, utána pedig neked a babásodáshoz.
Vendég
 


Pupy!

Kép


Junko!

Nagyon drukkolok!

Rolly!

Mielőbbi gyógyulást a kisfiadnak! Valami nagyon csúf vírus van most, szegénykét nagyon sajnálom.

Norwell!

Belemegy a fülébe a víz, de eddig nincs baj. Tegnap Kofa a végsőkig húzta a húrt, olyannyira, hogy én kijöttem a fürdőszobából. Szóval Kinga most már forog a vízben :roll: iszik belőle, lefetyel, mint egy kis kutya, és ha kikapjuk ordít. Valamint most már elrúgja magát a kád oldalától, és teper a hajóért, rákért, na meg a zuhanyrózsáért, amit természetesen nem rághat meg. Tegnap viszont az eddigi elemek véletlenül bővültek. Ugyanis Kofa mindig lezuhanyozta a gyereket, és megküldte jó erős masszázszuhannyal, ahol nekem már felállt a szőr a hátamon, de Kinga csak kacag. Tegnap állította be a vizet, Kinga elkapta a zsinórt, rácuppant, erre Kofa elkezdte a zsinórmentő hadműveletet, de a rózsára nem koncentrát. Na az telibekapta Kinga arcát. Én már mentettem is volna ki a gyereket, mire ő megint csak kacagott. Erre Kofa gyengéden lezuhanyozta az arcát, és hát valamennyi ment a szemébe is, na én ekkor feladtam. Gyerek élvezte, sőt lefetyelte a szájába kerülő melegvizet :shock: és meg volt sértve, mikor a gonosz anyja véget vetett a bulinak. Szóval Kingának a szeme is füle is vízálló, és rendesen kéjenckedik a masszázszuhi alatt, ami nekem már sok :twisted: Ezt már idegeneknek nem merjük megmutatni. A gyerekorvos ismerősünk ennek egy jóval gyengébb változatát látta, de rendesen elhűlt már attól is. Kb. két hete, na akkor még nem volt ilyen virgonc, felvettük videora, csak nem tudjuk hova feltölteni. Anyunak meg le kell fényképezni, mert nagyokosan elmesélte a munkahelyén, és senki sem hiszi el. Viszont a fényképező a hangot nem adja vissza és nem akarom eláztatni. Úgyhogy mondtam, hogy amíg a vidijót nem tesszük föl, addig hülyének néznek minket :twisted: anyuról meg biztosan állítják, hogy kicsit agyára ment a nagymami lét :twisted:

tjuca
 
 


Rolly!
Gyógyulást a kisfianak!

Kacsa!
Sajnálom, de nagyon remélem, hogy minden rendben lesz. Mikor mégy kivizsgálásra?

Pupy!
Boldog születésnapot! Kép

Kati!
Még nem írtam emilt, bocsi, remélem majd ma :)

Kép
narco
 
 


Sziasztok!
Most csak egy gyors körkérdéssel, aztán délután megpróbálok visszaolvasni is kicsit.

Szóval egyszer már kérdeztem, de most megint:
Ki hazsnál légzésfigyelőt és mik a tapasztalatai. Szeretnék egyet venni, de a férjem tuti feleslegesnek tartaná, és biztos igaza is van, de legalább én nyugodtabb lennék tőle.

Üdv

kancellárka
 
 


Dido! :D

Drukkolok Nektek nagyon, hogy minel elöbb rendezödjön a ferjed sp. kepe, es, hogy a mütet sikeres legeyen! De az lesz! Es szerintem sem kell hat honap, mar harom honap utan javulas lesz meglatod!

Kati! :D

Nagyon sok boldogsagot kivanok Születesnapod alkalmabol!

Evi! :D

Kellemes kikapcsolodast Nektek a hetvegere!

Angie! :D

Drga Angie, meghato amit irsz nekem! Köszönö nagyon jol esik! Bevallom szerda reggel ota nagy összevisszasag volt/van a lelkemben a fejemben. Kezdek kicsit lenyugodni, megerösödni. Fontolgattam/gatom az ottoni lombikot is, csak meg igazabol azt sem tudom, hogy allnek neki. Ilyenkor szerintem az ember hirtelen kapkodva ketsegbeesve meg szeretne oldani mindent. Nem tudom erthetö-e igy. Bennem legalabbis igy zajlodott le. Egy nagy összevisszasag a lelkemben, nagyon nehez megfogalmazni is. Mostanra erzem ugy, hogy kezdek normalisan gondolkodni, de meg mindig nem erzem magam szazasnak. Egyfolytaban jar az agyam, valahogy erre a par napra megallt a vilag körülöttem es most kezdek szep lassan ebredezni.

Szoval en sem tudom mi lenne a jo megoldas. A genetikat mindenkepp meg kell csinaltatni az minimum ket honap. Onnan pedig mar nincs sok az ujabb vizsgalathoz. Most kezdek remenykedni abban is, hogy hatha javul a helyzet annyit, hogy inszemezni lehessen.
Utana neztem az itteni jogszabalyoknak is. A kedves olaszok tavaly megszavaztak, hogy egyszerre csak max. harom petesejt termekenyithetö meg. Ebböl kb. 60-65 % indul altalaban osztodasnak.
Igy mar eleve kevesebb az esely. Ha mind a harom osztodna, mindet visszakernem. A harmas ikreknek is nagyon örülnek.

Az otthoni TAJ kartyam megvan, elvileg ervenyesnek kell lennie. Es Magyar allampolgar is vagyok. Viszont nem tudom, hogy elfogadnak-e az itteni vizsgalatokat stb.. Szamomra nem is lenne gond hazamenni egy-ket honapra, van egy kis lakasom ellenek ott. Nem tudom most meg minden olyan zavaros. Viszont a barataimon kivül senkim nincs. Nincs csaladom, nem tudom, hogy birnam lelkileg. Persze a babaert mindent megtennek.

Jo volt olvasni, hogy nött mar a pocid!

Köszönöm megegyszer a drukkokat!

Juca! :D

Nagyon aranyos vagy! Köszöm Neked is a sok jo szot! Es alig varom mar, hogy Kinga babat lathassam elöben is! El tudom kepzelni, hogy csintalankodik a kis draga!

Kacsa! :D

Ne izgulj, biztos minden rendben van!

Csibe! :D

Nagyon szep a sok virag, azt heszem en is elsirtam volna magam! Es köszönöm nagyon a drukkokat!

Rolly! :D

Kedves, nagyon sajnalom, hogy a kisfiad beteg, nagyon remelem, hogy mostanra mar sokkal jobban van! Köszönöm nagyon a biztatast!

Moni! :D

Drukkolok Neked nagyon a mai napra! Igen, en sem a hazamban elek, de szerencsere elg sokat megyünk haza. Mashogy ki sem birnam.

Nomika! :D

Köszönöm, aranyos vagy! Gondolok Rad ma a vervetel miatt!

Junko! :D

Draga, nagyon szoritok Neked! Meg ha keves is de megiscsak több az esely igy! En nagyon bizom benne!

Norwell! :D

Köszönöm szepen, nagyon rendes vagy! Huha, tenyleg jo sokat termelt Kende baba!

Monyo! :D

Köszönöm!

Pupy! :D

Nagyon sok boldogsagot Szülinapodra!

Lanyok! :D

Nagyon varom mar, hogy talalkozzam Veletek, es szemelyesen is megköszönhessem a sok jo szot, batoritast amit adtok nekem!
Azt szeretnem kerdezni, hogy a hely megvan-e mar biztosra, mert akkor mar tudnek nagyjabol informalodni, hogy kell odajutni.

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Judit!
Teljesen megértelek, és tisztellek is, hogy nem fejetlenül döntesz, hanem józanul, miután lecsillapodtak a kedélyek. Ezt így kell csinálni. Én továbbra is veled vagyok lélekben.

Talis Lányok!
El kellene dönteni, hogy hol találkozzunk. Az anyukák javasolták a West Endet, de én ott néztem, hogy nem igazán lehet sehova rendesen leülni. Folyamatosan óriási tömeg és zaj van, és csak 4 fős asztalok vannak. Az Árkád lehet, hogy messze van, viszon ott nincs akkora jövés-menés.
Dobok táblát. Aki szeretne jönni, és még nem jelezte, légyszi tegye meg.
Kép
Puszi,
Vendég
 


Sziasztok!

Angie!
Én sajnos nem tudok menni a talira.Nekem egyik időpont sem jó.

Pupy! :D
Boldog szülinapot! :D

Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok!
Eloszor is tegnapi mulasztasomat torlesztenem:
Monyoka! Nem is gratulaltam meg neked :lol: Pedig nagyon orulok, hogy vegre sikerult! Remelem a doki csupa jo dolgot fog neked mondani legkozelebb. En drukkolok tovabbra is :wink:

Pupy: BOLDOG SZULINAPOT! es nem bannam, ha gyakrabban latnalak errefele :wink: szorakozzatok jol!

Angie: szerintem normalis, hogy egy picit fogyjal az elso hetekben. Egy baratnom, hasonlo alkatu mint te, jo par kilot leadott a hanyos idoszakban, ugy hanyt, mint egy idult alkoholista (ezt a ferje mondta), es aztan szepen felszedte, amennyit kell egy egeszseges babahoz. Es amiket utanaolvastam (mert en is izgulok a vekonysagom miatt) a dokik altalaban normalisnak tartjak, ha egy par kilo lemegy az elso harmadban. Fo az egeszseg! :wink:

Kacsa: remelem minden rendben lesz a piciddel. en kuldom a pozitiv energiat: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Vervetel: csak hetfon lesz meg, mert a dokim szerint kesobb volt peteeresem (uh es homerozes szerint :roll: ), igy hat alkalmasabbnak talalja a 24. napot. O tudja...nekem meg mar tele a begyem a halasztgatasokkal...kezd nem eros oldalam lenni a turelem :twisted:

Na, legyetek jok...Puszi mindenkinek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Pupy!

Isten éltessen sokáig!!!
Vendég
 


Kacsa!

Kívánom, hogy minden rendben legyen! Hidd el nem lesz semmi baj. Kofa munkatársának a Benijét ijesztgették mindig, hogy kisebb az agya, de makk egészséges lett a gyerkőc! Nagyon szép, egészséges kisfiú lett, de a szülei megjárták a poklot, mert persze mindenütt mást mondtak nekik. Az UH sem szentírás, és tényleg igaz, hogy több szem többet lát, de azért egy kicsit mindig kételkedjetek is, még a legbiztosabbnak kikiáltott diagnózisban is! :wink:
Kanci Zalánja és Annácska Petije is jó példák, mindkettőnek nagyobb nyaki redőt mértek, és mégis egészségesek! Így sem tudnál jönni a talira???

puszi!

tjuca
 
 


Lányok!

A nyugatitól az oktogon felé egyszer voltunk egy olyan teaházban, ahol az emeleten szőnyegpadló volt, meg puffok, párnák, és nem volt dohányzó. (Nem a Vörös oroszlán, de sajna nem emlékszem melyik volt) ja és nem is égettek mindenféle füstölő pálcikákat, mert azokat nagyon nem szeretem, terhesen meg hánytam az ezoterikus boltok közelében... :x
Sóval lehet egy ilyen kényelmesebb lenne. Kár, hogy nem emlékszem. Valaki nagyvilági nő??? :wink: Az Árkádban is nagyon sokan vannak hétköznap, de ha oda megyünk, nekünk az is jó, csak a gyerekekkel picit nehezebb.

Ha valakinek van egy rakás pénze, nekem lenne ötletem, hogy mit kellene nyitni, at hiszem kiderült mire lenne kereslet, kismami caféra :wink: össze kéne hozni a kávézót a bébidühöngővel, na jó játszóházzal, és mindezt úgy, hogy még a babakocsikat is le lehetne parkolni. Tuti üzlet lenne, nem is értem miért nincs még ilyen.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Kicsit összesűrűsödtek a tennivalók nálunk..., úgyhogy ritkábban tudok jönni, akkor is rövidkén...

Junko!
Tegnap nagyon sokat gondoltam Rád! Remélem, meglesz a jutalmatok! :wink:
Az aprócska javulás is javulás!!!
Nagyon drukkolok Nektek! Kép

Jucmuc!
Sajnálom, hogy ilyen rossz híreket hoztál... :cry:
Nem szabad elkeseredni, előre kell nézni! (Tudod, van akiknek ez adatik meg...) Szerintem is vágjatok bele a lombikba. A genetikai vizsgálathoz nem tudok szólni, mert nekünk nem volt. Úgy emlékszem Wish-ék mentek keresztül a dolgon, ha ide téved és olvas, biztosan átadja a magyarországi tapasztalatokat Neked...
Az összesen három petesejt megtermékenyítése egy kicsit meredek azért... :shock: :evil: Biztos ez??? :roll:
Szeressétek egymást és támosasd a férjed mindenben, gondolom Őt is eléggé megviselik a dolgok...
Érik a szerelmetek gyümölcs, hidd el! :wink: :D

Pupy!
Boldog szülinapot! :D (talán olvasol minket... :roll: )

Kati!
Neked utólagosan kívánok minden szépet és jót! :D

Rolly!
Kisfiadnak gyógyulást és gyógypuszit! :D Remélem ma már sokkal-sokkal jobban van! :)

Kacsa!
Bízom benne, hogy nem lesz semmi baj!

Norwell!
Kendebaba pelus használata... :lol: Jó, hogy tájékoztatsz a dologról, mert legalább nem ér majd váratlanul... :lol: :lol: :lol:
Kismama "nem parázik"... , legalább is nagyon igyekszik! :wink: :lol:

Niki!
Többször kérdezd meg!!! Biztos lesz válasz! :wink:

Nárcisz!
Jól vagytok?

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Hali, lánykáim!

Nem nagyon pörgött a topik... Hétvége-fíling van? 8)

Pupy, drága!
Istenke éltessen sokáig szülinapod alkalmából!!! Nagyon-nagyon szorítok, hogy a következő szülinapodat már hármasban ünnepelhessétek!
Kép

Juca!
Köszönöm a részletes beszámolót! Jót nevettem, ahogy elképzeltem a fürdést... :lol: Én is Kendével "fürdök" minden este: ugyanis csurom víz leszek... :P Már gondoltam rá, mi a fenének nem vetkőzöm le és csak magamra kenem a tusfürdőt, Kende meg szépen lelocsiz, még a vizet is megspóroljuk... :twisted:
Fogápolás: nnnnna, ezt a kérdést én is felvetettem apának, lévén, hogy most már két fogat is kéne ápolni... Erre úgy nézett rám, mintha azt mondtam volna, hogy akkor most megyek és megmászom a Himaláját... :twisted: De végül is igaza van: Kende még csak anyatejcit kap, nem hinném, hogy attól romolhat a fog. Ha pedig Kinga kap már mást is, akkor lehet venni ujjra húzható fogkefét (nem viccelek :D ), és állítólag azzal lehet nekik mosni a kis gyöngyszemeket a szájukban. :D
Jut eszembe: Kinga alvási szokásairól érdeklődhetek? Mikor mennyit alszik, végigalussza-e az iccakát? Csak kivi-szinten, hogy vajh az én gyerekem alszik-e extra keveset, vagy más is hasonló cipőben jár... :wink:

Monyó!
Azt elhiszem, hogy a szüleid örültek nagyon! Mikor kell legközelebb dokihoz menned?

Kanci!
Hát, nehéz kérdés a légzésfigyelő... :roll: Ha Zazi egy szobában alszik Veletek, szvsz felesleges. Nálunk sincs, pont emiatt, hiszen Kende ott alszik tőlem kb. fél méternyire. De ha külön szobája van a kicsinek, akkor már elgondolkodtató... Amúgy szerintem jobban megéri kölcsönözni, tudom ajánlani a Toma bababoltot, azt hiszem, ott lehet (de érdemes felhívni őket. Eddig a Kistesó babacentrumban lehetett mérleget és légzésfigyelőt is kölcsönözni, de most ők elköltöztek). Hogy vagytok?

Breni!
Sajnálom a férjed problémáját... :(

Jucmuc!
Úgy bizony, készülhettek majd Ti is! :wink:

Brill!
Értékelem az igyekezetedet... :D Pelus: ez az a dolog, amiből soha nem elég... :P

Ma Kendém megint kétszer pakolt tele pelust... :D Tuti, hogy vmelyik foga, csak nem tudom, most melyik akar jönni??? :shock: Aztán délután aludt 2 órát, majd elmentünk sétálni, és még 3/4 órát... Majd fél nyolckor(!) beájult... Nem is értem, úgy tűnik, ilyen napja volt. De ennek csak örülök, mert nagyon nyűgi tud lenni, ha nem alszik eleget (és nem mindig sikerül eleget aludnia :wink: ). Ma szerencsére sikerült (hét napból egyszer... :roll: ).

Megyek is, még a Lost előtt lezuhizok.

Puszika!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek.

Puppy:
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Helló Csajok!Csak dobok gyorsan egy pocis képet nektek,hogy lássátok,hogy Ádika hol lakik MOST!!!Ez két héttel ezelőtt készült!Ne tévesszen meg senkit a dátum! :wink: Kép

Kép
bea27
 
 


Brill :)
Persze, hogy idetévedek :) Úgy 2-4 naponta átfutom a termést, mert még mindig a szívemben csücsültök, írni viszont már nagyon nem írok, csak nagy ritkán egy-két topikba.

Jucmuc :)
Itthon kétféle vizsgálat van, amit csinálnak, az egyiket genetikai vizsgálatnak hívják, a másikat immunológiainak.
A genetikai vizsgálatnál (ez volt nekünk is) kikérdezik a párt, hogy milyen örökletes betegségekről tudnak a családjukban, ha volt valamilyen, akkor azt célzottan vizsgálják aztán, hogy megtalálható-e a az ő genetikai állományukbanis. Ha nem volt öröklődő betegség, akkor csak azt nézik meg, hogy mind a ketten ép kromószómapárokkal rendelkeznek-e. Ehhez vért vesznek mind a két féltől (1-1 cső) és a férfiaktól spermiumot is. A spermiumot külön is megvizsgálják, mert (legalábbis valami ilyemit mondott a doki), előfordulhat, hogy genetikai állománya ugyan ép az embernek, de a spermiumok valami miatt sérülnek a képződés során és azokban már nem lesz megfelelő az örökítő anyag. Ennek a vizsgálatnak az eredménye két hét múlva van meg (azaz kb egy hét, meg plusz egy hét, amíg kipostázzák). Ezt csinálják kórházakban is, meg magánintézetekben is. Magánintézetben, azt hiszem 15e ft fejenként.
Az immunológiai vizsgálatról kicsit kevesebbet tudok, az nekünk nem volt. Ezt elvileg csak akkor csinálják, ha volt már az embernek 2-3 vetélése, és erre beutaló is kell és nagyon kevés helyen is csinálják. Azt tudom, hogy itt nagyon sok vért vesznek, ha jól emlékszem a nőktől 14 a férfiaktól 10 csövet. Itt célzottan néznek mind a két félnél olyan gentikai betegségeket, ami miatt ismétlődhet a vetélés. Ennek nem tudom az átfutási idejét, de az biztos, hogy hosszabb, mint a sima genetikai vizsgálaté. Talán négy hét de nem biztos, ha pontosan érdekel meg tudom kérdezni.
Olvastam olyan lányról itt a babneten, akinek itt derült ki, hogy valami véralvadási problámája van, ami miatt végig szurikat kapot a terhessége alatt, és így ki is tudta hordani a babát.
Szóval nem tudom nálatok mit fognak vizsgálni, ami két hónap. Esetleg arra tudok tippelni, hogy nem mindent vizsgálnak egyszerre, hanem szakaszosan haladnak és ha valami ok, csak akkor csinálják meg a drágább vizsgálatokat. Esetleg ha tudsz, érdemes utánnaérdeklődni, hogy pontosabban mit takar a nálatok genetikai kivizsgálás.
A lombikhoz még annyit, hogy szerintem nagyon kevés a három embrió, főleg ha a spermiumokkal van a baj. Nálunk 8-10 petesejtből általában 3-4 kezdett el osztódni, azaz jóval 60% alatt volt. Érdemes esetleg annak utánna kérdezni, hogy fagyasztanak-e, és akkor ha több petesejt szívható le, akkor sem volt felesleges a stimu. Én egyébként voltam olyan lánnyal punkción, aki Spanyolországból jött haza lombikozni, neki is 1-2 napra jött csak a férje, leadta az anyagot aztán hazament. Érdemes lehet utánnaérdeklődni, hogy elfogadják-e itthon a kinti leleteket, ezt szerintem telefonon simán meg lehet tenni bármelyik meddőségi centrumban. Ha segítők készek, de bizpnytalanok, akkor e-mailen vagy faxon utána el lehet küldeni a leleteket és akkor már biztos választ tudnak adni. Itthon egyébként maximun 2-3-nap alatt lezavarható minden vizsgálat, nagyon ügyes szervezéssel, akár egy nap alatt is, csak némelyik lelet kiadására kell sokat várni (pl az AIDS nekünk két hét volt, de azóta találtunk olyan helyet, ahol térítés ellenében akár még aznapra megvan).
Jucmuc, semmiképpen ne keseredj el. Lesz babátok, csak ki kell várni az idejét. Ha bármi kérdésed van, vagy kell segítség, akkor itt vagyunk.
Egyébként akartam már neked írni, hogy földiek vagyunk és csak két nappal vagyok idősebb, mint te, úgyhogy még az is lehet, hogy ültünk egy homokozóban annak idején :)

Junkó :)
Régebbem a "Kaális párok" topikba írt egy Borsókás nevű lány, akinek hereviszérrel műtötötték a férjét. Tavasszal-nyáron még írogatott, ha jól emlékszem, tőle esetleg tudsz kérdezni mailen. Illetve van egy Férfi meddőség topik, ott is lehetnek sorstársak.

Anyukák, gyönyörűek a bébik, nagyon jó érzés olvasni, hogy milyen szépen fejlődnek.

Nálunk is minden rendben van, túl vagyunk az AFP-n és a genetikai ultrahangon. Úgy néz ki kisfiunk lesz. Már érzem néha, ahogy mocorog :)

wish
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, és már nem is hiába... :D

Monyó! :)
Hát nagyon-nagyon gratulálok!!! Ez aztán a meglepi! Vigyázz nagyon Magadra, semmi megerőltetés!!!!! :lol: Nagyon boldog pocakosodást! :)

Kati & Pupy! :)
Isten éltessen Benneteket, sok boldog szülinapot így utólag is! :) Pupy, nagyon drukkolok a hónap pozitív eredményéhez! :wink:

Én jól vagyok, sok a meló és várhatóan még több lesz. De azért valahogy majd csak túl fogom élni! :)

Puszi mindenkinek, vigyázzatok Magatokra! Hajrá zebrák, sorakozó!!!!!!!!!!!! :lol:

Zsu
valér
 
 


Wish!
Jó olvasni rólatok. Örülök, hogy mozog a babácskád :)

Jucmuc!
nagyon érdemes Wishre hallgatnod, hidd el. nem csak vizsgálatok terén, hanem azért is, mert reményta dhat neked. Látod nincs minden veszve.

Valér!
Rendeződnek nálatoka dolgok?
Minden rendben? Hogy vagy a sok munkán kívül?

Kép
narco
 
 


Kedves Lányok!
Hétvégén még jövök, most csak egy gyors bejelentkezés, mert:

Pupy :P
Nagyon sok boldogságot kívánok születésnapod alkalmából!! :lol:
Kép

Anikó
Ha kisfiad ma ünnepli névnapját, sok boldogságot kívánok neki és azt, hogy hamarosan játszhasson a kistestvérével!!! :P (Ha nem ma van a névnapja, akkor is érvényesek ám a kívánságok :lol: ) Kép

Sok puszi: Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Gratulálok! Vigyázz magadra, és ne izgulj, a sírósság természetes jel, én is ilyen voltam pocakosan.

Pupy!
Isten éltessen sokáig!

Mi jól vagyunk, bár Izának egy kis vírusa volt vagy van, a torka kicsit piros volt, meg szortyogott, de láza nem volt, és remélem, teljesen meggyógyul jövő hétre. Akkor lesz a keresztelője.
Sok anyatejet kap pótlásként, mert nekem szinte már nincs is.:(
Ám szépen fejlődik, már 5,28kg.
Sokat mosolyog már, és kezd gügyögni is, annyira aranyos!
Majd teszek fel képet.

Puszi:Bogi
dbogica
 
 


Norwell!
Különszobában van.

Sőt a parát az tette belém, hogy nem tud büfizni evés után úgy bealszik, vagy ha nem akkor sem jön fel minden és iszonyat szenvedő hangt bír kiadni. És tegnap felkerült az i -re a pont, mikor este túlette magát és 3 órás huzavona után hason bírt csak elaludni, reggel szintén csak hason, na merő para voltam, úgyhogy lesz légzésfigyelő, akár mit is mond az apja.


Amúgy egyszerűen nem bírok visszaolvasni és újra képbe kerülni veletek kapcsolatban, majd talán utolérem magam, ha anyám itt lesz. Addig bocs, de csak magunkról tudok írni.

kancellárka
 
 


Még mára anniyt, hogy tegnap volt Réka nap!

Így távolból :

Sok boldog névnapot kívánok Korek Rékának, és Duddu Rékának!
Kép

Niki!
Ha ennyira aggódsz, akkor miért nem veszel légzésfigyelőt, hátha megnyugtatani. Mi arra az álláspontra jutottunk, hogya kettőt legjobb külön megvenni.
Az angelcare a Visegrádi utcában, a Mária bababoltban 18900ft 25 ezer helyett, és ha szeretnéd van 5% vásárlói kedvezmény. A babaörzőt pedig majd 5000 körül később be lehet szerezni. Ugyanis vagy légézsfigyelőt, vagy a bébiörző részét használhatod csak, a kettő együtt nem megy.
Ha szeretnéd a kártyámat magaddal vinni, akkor nyugodtan szólj.

Kép
narco
 
 


Norwell, Monyoka, Juca, Narco, Jucmuc, Brill, Angie, Aniko
Köszönöm szépen a kisfiamnak küldött jókívánságokat, gyógypuszikat, gyógysimikat (többszörösen is átadtam őket). :P :lol: Ma délutántól már jobban van, ha minden jól alakul, kedden mehet oviba. Ma délelőtt még fájt a hasikója, hol én, hol a férjem simogattuk neki…

Norwell
Remélem, most épp alszik Kendebaba - bár ahogy olvasom, nem viszi túlzásba az alvást. Bezzeg a pelushasználat!! :lol: Látszik, hogy jól tartod őt!! :lol:


Monyoka
Olyan jó volt olvasni a szüleid örömét!!! Gondolok rád a jövő héten, meglátod, minden rendben lesz!!! :P

Juca
Nagyon jót nevettem a fürdetést olvasva!! Micsoda jó kaland! :lol:

Narco
Hogy vagy? Ugye sokat pihensz?? :P

Kancellárka :P
Én is azt javaslom, hogy vegyél légzésfigyelőt, ha ennyire izgulsz. (Amit teljesen megértek, nekünk a kisfiunk egy szobában alszik velünk, de óránként fennvoltam nézni őt, hogy minden rendben van-e. És még a mai napig sem alszom végig az éjszakákat – de most már azért nem, mert állandóan lerúgja a takarót és én meg állandóan újra betakarom.)

Jucmuc
Elhiszem, hogy teljes kavar van a gondolataidban, és hogy siettetnéd az időt. Biztosan jót fog tenni most az is, ha hazajöttök egy kicsit, és annak külön örülök, hogy találkozol a lányokkal – így soha nem kell azt érezned, hogy Magyarországon nincs senkid (bár tudom, hogy családra gondoltál), de mi itt vagyunk Neked!! :P

Bogárka
Hétfőn gondolok rád – és teljesen megértem, hogy már eleged van az állandó halogatásból!! Kitartást kívánok!! :P

Brill
Mostanában ritkán jössz. De az nagyon jó, hogy jól vagy!!! Vigyázz magadra, és próbálj nyugodt lenni – tudod, érzi a baba az anyukája lelkiállapotát!! :P

Bea
Ádika háza szép nagy, kényelmesnek néz ki(bár ez utóbbi biztosan nem mindig igaz, ha úgy érzed, hogy kirúgná a ház falát) :lol: !!

Aniko
Hol vagy? Remélem, szép hétvégétek van, azért nem jöttél ma. :P

Angie
Megírtam végre a privit! :P

Valér
Gyere kicsit többször, ha csak röviden is! :P Bár tudom, a sok munka nem nagyon enged netezni! :twisted:

Dbogica
De jó, várjuk a képet!! :P Jobbulást kívánok Izának!

Pupy :P
Nagyon eltűntél… Hogy vagy :?:

Junko
Hogy vagy? Sokat gondolok rád!! :P

Zsúka
???? Ez azt jelenti, hogy már nem írsz többet :?: :?: :?:

Sok puszit küldök, most megint nem jövök egy ideig (Hétfőn értekezlet, kedd mozi 120 gyerekkel, külön busszal – Szabadság, szerelem című film, szerda tanfolyam - készülni az órákra, dolgozatokat javítani megint éjjel meg hajnalban fogok… :roll: )

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?