Új privát üzeneted érkezett!

Angie!
Az emilemre küldted? Még semmi... :roll:

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Norwell!
Bocsi, igen szita agy :oops: De már olvastam erről egy kismamakönyvben is, úgyhogy legális :wink:
Én tegnap voltam szülésznő "választáson".Én is inkább bennük hiszek.(én 1 évig voltam tanuló, és egy kicsit belelátok a dolgok menetébe.).Szerintem is, ha van egy sz.nőd, akkor ő tudja irányítani a dolgokat, meg a dokikat.

Monyó!
Aranyos a férjed.Ne izguljatok, csak a szépre, jóra szabad gondolni!
Szerintem akkor ez egy jó alkalom lenne elmondani a szülőknek.

Angie!
Nagyon szupi a kép!Jó, hogy már ilyen korán is el tudtatok menni 4D-re.Én is szerettem volna, de meggyőztek, hogy ilyen korán még "felesleges". :roll: Hát nem biztos,hogy igazuk volt.
Jó pakolászást, meg költözködést!
És gartula a jó eredményelhez!

Juca!
Miylen volt a baba-mama klubb?
Várom a mailt.Ma is néztem egy párásítót, az is uh-os, 6 literes, digitális, távirányítós, csiri-biri, szintén a bonair cégnek a forgalmazott terméke(Lanaform).25 000 ft,de elég jónak tűnik, és be lehet álítani rajta,hogy mikor kapcsoljon be-ki, ill. mennyire párásítson.90%-ig tud párásítani!Még nincs eldöntve a kérdés,így várom a véleményeket.
MÁV-ról inkább nem is beszélnék, én csak rosszat tudnék mondani, 3 évig voltam kollégista, és minden pénteken gyomorideg,hoyg felférünk-e a vonatra, ha igen, lesz-e hely, vagy állni kell 3 órát.Vagy lesz-e fűtés, és világítás...borzalmas.

Niki!
Nagyon édes a kis Zalán!Köszönjük a szüléstörit.Jó,hogy pozitív élményként maradt meg benned.
Bár a varrást te is mumusként említed, így kezdek ettől beparázni, ami eddig is ment :?
Hát igen, vmiért mindig lehet mostmár parázni, de ezzel szerintem a legtapasztaltabb gyerekorvos, vagy ápolónő is így van, elvégre a saját gyerek csak más!

Nárcisz!
Köszi, jól vagyunk.Úgy veszem észre,kezd megtanulni aludni 8) Ez új mutatvány, eddig nem nagyon művelte.És már éjjel is alszik, amíg neki kényelmes pozitúrában alszom.Ha nem, akkor meg a vircsaft.De éjjel bebújuk a pocakom legtetejébe, egészen föl a mellkasomhoz :D
Megvan a hintaszékem is, tegnap ki is próbáltam, és tetszik neki!Ha hintázok nyugi van, de ha abbahagyom, reklamál :wink:
Meg kezdem bevinni az álmaimba a mozgásait, amiket alvásom közben produkál.Olyanokat álmodok, hogy a hasamon kerseztül kinyújtja vmilyét, és meg éehet fogni :lol:
Hát ha jól látom akkor jó,hogy nincs is fogadot dokim, a szülésznőket még nem tiltották el a "magánoskodástól".Én ezért is szeretnék inkább egy szülésznőt, úgyis ő van velem végig, most meg csak a körzetis dokihoz járok, csak őt ismerem, de ő egyébként sem vállal szülészvezetést.De a helyzet felháborító!!!Most akkor kell fizetni akkor is, ha a kijelölt kórházba szülök?

Kati!
Nagyon helyes kis családod van!Úgy látom "szem-ügyben" ott sincs probléma! :wink: Milyen nagy már Petra baba!

Hangyi!
Igen, megkaptam, de inkább nem mutogatnám, olyan tré minőségű.
inkább felejtős az egész, nem bosszankodunk, várjuk a 2 hét múlva lévő 4D!Arról majd teszek fel képet.

Csibe!
Örülök,hogy gyógyul a sebed, és nem kell varrni!Gondolom te is :wink:
Gyönyörűek a virágok!

Évi!
Hát igen, repül az idő!Férjem sokat változott, valóban.Már be akar jönni, a baráti társaság nagyon meggyőzően érvelt :D .Úgy beszéltük meg, hogy bejön, és ha úgy látja hogy ez neki sok, vagy vmi, akkor kimegy.Minden nap megsimogatja a pocakomat, este puszilja is :D .Szóval kezd apává érni! :wink:
Szóval Dórika már dumálni tanul?!Vigyázz, mert nemsokára visszadumál :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!
Most olvastam,hogy a sóképződés oka lehet ha nem desztillált vizet használsz.Úgy próbáltad már?Meg időnként kell vízkőtleníteni, ecettel, vagy ha van benne szűrőbetét akkor nem azt kell cserélni?Na nem okoskodok tovább, csak ezek jutottak eszembe.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Nárcisz!

Várom az emailt! :lol:

Még kaptok egy képet:

Kép

Így el szokott bújni, amikor a járókában alszik el. :lol:
Vendég
 


Monyo!

Nagyon örülök Nektek! :D

Angie!

Annyira szep a foto! :D Elkepesztö mennyire jol kivehetö mar mindene! Gratulalok a pici mereteihez! En is mindig elhatarozom, hogy nem gyüjtögetek de aztan eszrevetlenül is gyülnek a kacatok :shock:

Moni!

Gondoltam rad nagyon 7 ora körül. Biztos minden rendben ment! :D

Juca!

Milyen volt a klub ma? Kinga hozta a formajat ma is? :D

Niki! :D

Nagyon ügyesek voltatok! Köszi, hogy leirtad! Mar mas is irta emlekszem, hogy a varras nagyon faj.. :(

Kati!

Nagyon jok a kepek, gyönyörüek a kicsik! :D Mennyit nött mar Petra baba!

Narcisz!

Sajnalom ezt a korhazas hercehurcat! :( Nem lehetne egyezkedni az öreglannyal, hogy jelentsen be benneteket? :wink:

Norwell!

Az en unokaöcsem is pont ezt a köhigcselös figyelemfelkeltest jatszotta el meg par honappal ezelött! Nagy zsivanyok ezek a kisbabak! :D

Lanyok!

Holnap reggel megyünk a dokihoz, utana jövök elmeselni mi volt!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Nagyon szurkolok, szoríok érted :?
Remélem minden jól megy majd, mindenképpen írj :)

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Jucmuc!
Gondolok rád és szorítok neked!

Gracey Móni!
Remélem minden jól sikerült.Pihengess,de azért jelentkezz,hogy mi volt.

Hangyi
hangyolca77
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen írtam, de mint egy csiga olyan lassan mennek a dolgok.

A Csöpségek gyönyörűek, jó hogy ilyen sok kép van most fent róluk a topicban, mert olvasással mostanában hadi lábon állok, de a képeket megnézeggettem.
Abból is látszik, hogy milyen régen voltam, hogy mekkorát nőttek a Babócák.

Látom a táblában, hogy van új zebrásunk is :D !
Monyóka!
Gratulálok, és nagyon boldog, problémamentes pocakosodást kívánok Neked!!!


Köszönöm mindenkinek aki írt nekem a múltkor a viszér műtétről. Már megvannak a Férjem előzetes vizsgálatai és így meg van a műtét időpontja is nov. 23-án (csütörtök) reggel 1/2 8-ra kell bemenni a kórházba, és 1/2 9 körül el is végzik a műtétet. Állítólag szombaton reggel már haza is jöhet.
Az orvos túl sok jóval nem bíztat, azt mondja, hogy abban reménykedik, hogy 10 millióra felnövekszik majd a kiskatonák száma, de így is min. inszem lesz a vége. Ráadásul azt mondta, hogy ugyan a seb 1 hét alatt begyógyul, de amíg a kiskatonák rendes termelődése újra beindul az kb. olyan 6 hónap!!!.
Már olyan nehezen viselem ezt az örökös várakozást :( !

Mindenkinek akinek drukkolni kell én azért drukkolok Neki!!!, a Kismamáknak nagyon sok egészséget, az Anyukáknak és Babócáknak pedig nagyon sok boldogságot kívánok :D !!!

puszi:

dido
dido
 
 


Jó reggelt!

Jucmuc!
Drukkolok Értetetk!Várom a fejleményeket.

Gracey!
Hogy vagy?Remélem minden jól ment, és te is jól vagy.Pihengess!

Dido!
Örülök, hogy jelentkeztél, hiányoltalak is már többször.
Nagyon sok erőt, és kitartást kívánok a Rátok váró dolgokhoz.Remélem azért nem kell azt a 6 hónapot kivárni, és a műtét is jól fog sikerülni.

Juca!
Nme jött mail :roll:

Monyó!
Hogy vagy?

Itt szépen süt a napocska, ha vkinél nem sütne, küldök belőle!
Szép napot kívánok Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kati!

Angel Care AC301R van nekünk. Úgy tudom, itt van olyan is, amin nincs csősz funkció. Kofa a kütyüszaki, és valahova elcsiribálta a leírást, de nekünk úgy van beállítva, hogy a gyerekszobában a kütyün a B gombon van, meg a sound jelzésnél (bár jelzi a mozgást is, mert ugye az is hanggal jár) a másik kihangosító kütyün pedig szintén a B sáv van bejelölve. A laopn most épp Kinga szunyál, de sztem azon nem kell semmit állítani.

Panka!

Megy mail.

Dido!

Örülök, hogy jelentkeztél, remélem jól alakul a műtét. Végre jó kezekben vagytok!!! És amúgy mi van veletek? Kocsi, munka, költözés???

Évi!

Neked is megy mail, idővel...

Lányok!

Én ehhez nem fűznék kommentárt :twisted:
Hányósok és érzékeny gyomrúak: Libretto kommentjét ugorjátok át. Amúgy roppant tanulságos :wink:

http://velvet.hu/poronty/2006/11/07/a_1 ... t_megvett/

Puszi!

tjuca
 
 


sziasztok.

hanyingerem van:)nem tom psiches-e illetve rendes,de van:)

kati.ilyen bujocskazos babad van?nagyon edi.)

jucmuc,grecy.nagyon drukolok.

kanci.meghato volt a szulestortenet.ugyesek voltatok.

evi.dori beszel????te jo eg.meg le sem esett a tojashely a fenekerol.milyen gyorsan fejlodnek ezek a babak:)

dido.nagyon sok erot es kitartast kivanok nektek.remelem mihamarabb josz a jo hirrel.

panka.jol vagyok.itt is sut a nap.

Kép
monyoka
 
 


lanyok tegnap neztem a hiradot es total felkaptam a vizet.
ez a 18 evesen muvi meddove teteles dolog teljesen kiboritott.
most ez olyan hogy vissza lehet csinalni vagy valami orokos?

Kép
monyoka
 
 


Lányok!
Ma egy tanfolyamon ülök. Mondanom sem kell, dög unalom. Egy olyan rendszert oktatnak, amit nem is nagyon fogok használni, mert a kolléganőm fogja továbbra is csinálni az irodaszerek meg egyebek beszerzését az irodába. De hát muszáj.
Szerencsére van net, és tudlak olvasni benneteket.

Monyóka!
Jó jel a hányinger. Jövő héten már látni fogják a babádat is, sőt két hét múlva már a szívecskéje is fog pulzálni. Ezt a művi meddővé tételt sajnos nem lehet visszacsinálni.

Pankaa!
Te kérdezted, hogy mennyibe került a 4d uh? Ez most egy spéci genetikai vizsgált volt, amiben volt uh is. Én nem is tudtam, hogy dvd-t is kapok. Ha ez nincs, én sem megyek el külön 4d uh-ra, csak a 18-19. héten. Azt már nem itt fogom megcsináltatni, mert ezek nagyon drágák, hanem egy másik magán rendelőbe, amit a dokim javasolt, és 12 ezerbe kerül a genetikai uh, dvd-t és képet is adnak. Ez szerintem teljesen elfogadható ár.

Jucmuc!
Nagyon drukkolok neked mára. Várlak az eredményekkel.

Móni!
Hogy vagy? Milyen volt?

Mindjárt jövök...
Vendég
 


Juca!
Válaszoltam.

Angie!
Nem én kérdezte, Kacsa volt :D De érdekel engem is.Akkor jól jártatok, mi is 11000 fogunk fizetni az uh+DVD+1képért.
Kitartást az uncsi tanfolyamhoz!

Az egyesen volt tegnap a Czeizel, beszélt az őssejtről, meg a köldökvértárolásról, esetleg látta vki?Én bealudtam, de érdekelt volna.De őt ismerve biztosan szorgalmazta a dolgot :D

Unique!
Tőled szerettem volna megkérdezni a párásító pontos nevét, számát!És a tapasztalatokat! :wink:

A tv vásárlásos sztorynk óta nagyon óvatosak vagyunk,jól körüljárjuk a támát. :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!
A Bionair is ultrahangos készülék. Nem tudom, annak a másiknak mennyi az ára, de biztos több féle van.

Kacsa!
Bocsi, ismét Pankaának írtam azt, amit te kérdeztél az uh-va kapcsolatban. Bocsi. Szoval az előző üzimben a Pankaához írt válaszom a tied :)
Vendég
 


Dido!
Annyira jó, hogy jelentkeztél. Nagyon sokat gondolok Rád. Azért ha lassan is, de sínen vannak a dolgok nálatok. Szerintem nem kell 6 hónap, hogy visszaálljon a férjed spermaképe. Én javaslom nektek, hogy szedjen a férjed sok vitamint (ha Béres Actival Max-ot szed, abban van sok Cink, ami szintén elengedhetetlen a sperma javulásához), Maca Vibet (vagy Ginseng kapszulát). Nálunk ez vált be. És mivel te nagyon termékeny vagy, 10 millióval is teherbe lehet esni. Ne aggódj! Szerintem minden rendben lesz. Addig is foglald le magad, csinálj sok olyan dolgot, amit ha baba lenne, már nem tudnál csinálni.
Talira nincs kedved eljönni?

Unique!
Olyan jó lenne, ha te is el tudnál jönni a talira. Téged és Laurát is olyan jó lenne megismerni.
Vendég
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Nagyon várom a híreket! :D

Monyóka!
Gratulálok, most már hivatalosan is! :wink:
Hányinger jó! :wink: (hogy én mennyire vártam... :lol: )

Junko!
Nem túl jó hírek... :(
Sajnálom a férjed ismételten rossz eredményét... :(
Holnapra természetesen nagyon drukkolok Nektek!!! Remélem nem lesz szükség a következő gondolatmenetem folytatására..., de azért, az eszembe jutott, hogy a műtét elött nem próbáltok meg egy lombikot? Mert rohan az idő és fél év lehet nálatok is, mint Didoéknál... :(

GraceyMoni!
Hogy vagy? Hány petesejtet szívtak le? Remélem, szépen osztódnak! :wink:
3 napi nem fürdés??? Hülyeség!!! Persze lehet, arra gondoltak, hogy előnyösebb a zuhany... :roll:

Angie!
Nagyon szép a Babátok! :wink:
A szőke, kék szeműt fiúcskát jegyeztem... tudod! :wink:

Csibe!
Örülök, hogy gyógyul a varratod! :D
Milyen édes férjecskéd van..., ennyi rózsa!!! :D :D :D (100 szál?)
Jól vagyok köszönöm! :D Néha aggódás, hogy mi zajlik odabent..., de igyekszem pozitív maradni! :wink:

Niki!
Olvasva a szüléstörténetet, nagyon ügyik voltatok! :D

Dido!
Kitartás!!!

Bocsi Mindenkitől, akinek nem írtam személyest... :oops: , de rövidke bejelentkezés volt!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Még azt akartam mondani, hogy tegnap megkérdeztem a dokit, hogy ő mit tud erről a bevezetendő korházi korlátról. Azt mondta, hogy még semmi nincs eldölve, és főleg összegekről nem beszéltek még, mert még csak tervezet alatt van a törvény. Szerinte a 100e fortint irreális, és nem tudja elképzelni, hogy ilyet vezetnének be. Valószínűleg majd egy szimbólikus összeget kell fizetni, ha máshol akarsz szülni, mint a körzeted.
Persze, az is lehet, hogy csak azért mondta, mert én nem abba a körzetbe tartozom, ahol ő dolgozik, és így akar megtartani.
Akkor most mi van? Várunk, és meglátjuk, hogy mi lesz januártól, aztán lehet dönteni.
Vendég
 


Sziasztok Lanyok! :)

Elöször is nagyon szepen köszönöm Narcisz, Hangyi, Panka, Monyo, Angie, Aniko, Brill, es persze mindenki masnak is, hogy drukkoltatok, gondoltatok ram!!!
Nagyon rendesek vagytok!

Azt sem tudom, hogy kezdjek bele. Szoval a ferjem mostani eredmenye, ami egy sokkal alaposabb vizsgalat volt, meg az inszemhez sem lenne eleg. Itt bögök mint egy hülye, tudom, hogy lesz majd nekünk is babank, de most nagyon cefetül erzem magam.
A swim-up vizsgalat az tulajdonkeppen olyan, hogy kicentrifugalt allapotban vizsgaljak meg a sp.-at. Az összesen 1 mill. Azt mondta a doki, hogy minimum masfelnek kellene lenni az inszemhez.
Amugy a ml-kenti szam 10 millio. Eddig ez a legrosszabb leletünk.
Kaptunk beutalot genetikai vizsgalatra, remelem a jövö heten el tudunk menni. Az eredmenyre eleg sokat, 2-3 honapot kell varni. Nem ertem miert de ez van. Ilyenkor csak vert vesznek? Ez a lombikhoz kell. Ezalatt az idö alatt a ferjemnek szedni kell egy gyogyit, most nem tudom a nevet ,mert elvitte a receptet, hogy munka utan kivaltsa. Olyan gyogyi ami az ösztrogenre van hatassal. (csökkenti ha jol ertettem) Harom honap mulva ujabb sp. Vizsgalat, ujabb swim-up. Aztan ha van javulas dönthetünk, hogy inszem vagy egyböl lombik. Ha nincs javulas akkor is mehetünk meg tovabb valami injekcio kuraval, az ujabb harom honap. De mi mar most megbeszeltük, hogy nem varunk utana semmire, irany a lombik. Szörnyü ezt az egeszet felfogni, soha nem gondoltam volna, hogy ide jutunk. De barmire kepesek vagyunk a cel erdekeben.

Lombikos lanyok!
Azt szeretnem kerdezni töletek, hogy milyen pontosan ez a genetikai vizsgalat es, hogy milyen vizsgalatot kellet meg elvegeznetek a lombik elött?
Nekem mar megvolt a hormontükör, a HIV a hisztero. Szerintem minden, de nem igazan vagyok otthon ezekben a dolgokban. Persze most biztos rabukok a neten is ezekre a dolgokra.

Ne haragudjatok, hogy most nem irok masnak csak önzö modon magamrol. Kicsit össze kell szednem magam, de nagyon nehez. Tudom, hogy a stress sem segit de egyszerüen most meg nagyon friss. Kegyetlen rossz erzes volt hallani amiket az orvos mondott.

Sok-sok puszi Nektek es megegyszer köszönöm mindenkinek! :)

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Juci!

Hát ezt nagyon rossz volt olvasni, nem számítottam erre. Szegény, biztosan nagyon szívfacsaró volt az orvost hallgatni.
Viszont most már legalább világosan láttok, és nem a sötétben tapogatóztok. Három hónapig megcsináltattok minden vizsgálatot, és jöhet a lombik! Ne keseredj el, sikerülni fog! És belegondolva, ha most csináltak volna egy inszemet, és nem sikerült volna, nagyon összetört volna a szíved! És még az is lehet, hogy lesz egy kis csodababád, mint Brillnek, ha meg nem, lesz egy gyöngyöspipéd, mint Anikónak :lol:

tjuca
 
 


Dido!

De jó, hogy jelentkeztél! Sajnálom, hogy mégis kell a műtét, de drukkolok nagyon nektek! Nekünk azt mondta annó az andrológus, hogy 3 hónap kell, amíg helyreáll a spermatermelés, nem hat. A kontroll is 3 hónappal a műtét után volt.

Juca!

Elolvastam a cikket, de nem értek vele egyet. A nőci stílusától meg kinyílik a bézbóllütő a zsebemben.(kicsit agresszív lennék? :twisted: :twisted: :twisted: ) Én nem érzem pénzkidobásnak a szoptatós hálóinget meg a játszószőnyeget. A Nike sportcipő azé' túlzás :)

Jucmuc!

Nagyon sajnálom, nem ilyen hírekre számítottam. Már megint csak várni :evil: Elhiszem, hogy elkeseredtél. De a lombikkal párhuzamosan is lehet csinálni a férjednek a turbósítást, nem? Így nem menne kárba a csomó idő! Vagy ez hülyeség?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jucmuc, drága élet,

megértelek, hogy kivagy. Mintha csak magamat olvsanám. Sok időm most nincs, írni csak röviden. Amíg nem lehet lombik, próbálkozzatok inszemmel addig is telik az idő.
Ami kellett nekünk:
- HIV, Hepa mindkettőnknek
- Chlamidya és baktrérium szűrés
- (hormon, HSG megvan neked)
- spermavizsg. megvan

Majd még próbálok írni, ne aggódj, majd támogatjuk egymást, Didóval egyetemben.
Vendég
 


Évi!

Kommentekkel együtt?
Most kiderült, hogy kinek a pap, kinek a papné :twisted:
A mi leltárunk: egy szopispárna, amivel még később játszhat, meg végülis betöltötte egy ideig a rácsvédő szerepét, tehát az sem teljesen felesleges :-) Mi nem vettünk baromságokat, mert itt mindenkinek megfogadtam a tanácsát! Tehát a legjobb beruházás az internet. Itt jegyzem meg, Kinga néha megrágja az internet madzagját, ha nem vagyok résen. Ja és már két foga van!
Nike cipő, napszemüveg, eszembe sem jutott :wink:
Írtam mailt, tudod a Bonyolult család :evil:

tjuca
 
 


Juca!

Akkor ezek szerint én vagyok az agresszív kismalac :twisted: :twisted: :twisted: Mondjuk nekünk is van, amit feleslegesen vettünk, és az a mózeskosár. De ezt a férjemnek nem ismerem be, mert én ragaszkodtam hozzá, hogy vegyünk, aztán kb. 3-szor ha használtuk :)
Kábelrágás nálunk is játszik, és ma rámozdult a WC kefére is :) Bejött utánam a fürdőszobába, és elsőre a kefét támadta volna le. Aztán a mosóporos zacskót. De azt a diadalkurjantást hallani kell, ahogy kinéz valamit magának és elindul felé :) Mikor rászóltam, hogy nem szabad csak nézett rám nagy szemekkel, mint aki k*rvára ártatlan :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Juc!
Kitartás! Ne szomorkodj! :(
faul
 
 


Juca!

:oops: Gratula Kinga kettes számú fogacskájához is! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Köszi!

Amúgy én nem is a cikken, hanem a kommenteken vihogtam. Ráadásul néhányan véresen komolyan vették a dolgot :twisted: de bevallom őszintén majdnem rámjött a hányás az orrtrutyi eltávolítási praktikák boncolgatásánál :roll:
Úgyhogy köszi kedves előttem járó lányok, na és Babus, meg Nicol, mert nektek köszönhetem, hogy nem dőltem be a 21. századi nagy shitshoppingjának :lol:
Mózes, ki tudja, lehet a második gyereknél jobban kihasználjátok, vagy lesz egy macsekotok (jó tudom az állatokról kifejtett nézetedet, házzal együtt gondoltam :twisted: ), és remek macskalak lesz belőle 8)

WC kefe: empirikus gyerek. Tudod nem szóból, tettből tanul :twisted: Megjegyzem honnan tudná, hogy az gáz? Olyan izgin néz ki, pláne, ha fémes tartótok van! :twisted: Kinga a papucsokat támadja, és mindennemű kábelt. Informatikus lyánya. :P És eszméletlenül gyors :?

tjuca
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Csibe! :D
Csodaszépek a virágaid!
Igazán megérdemelted!
Köszi hogy gondolsz rám,ari vagy!
Szivem szerintem csak ugy tolnám a napokat magam elött! :shock:
de már Brill leirta az én érzéseimet is! :?

Évi! :D
Dori nagyon édes a képeken!

Niki! :D
Annyira édes a Zazi a mosolygos képen!
Jo volt olvasni a szüléstörténtet!
Köszönjük!

Panka! :D
A kisfiam minden nap megsimogatja a hasam és megkérdezi hogy akkor a jövöhéten már ugye meg lesz a kistesoja?! :shock:

Juca! :D
Az a szem!!!!
De a nyelv sem hiányozhat! :lol:
A fürdökádas csucs szuper!

Monyo! :D
Örülök,hogy minden rendben volt!
A cisztával meg ne törödj ha az orvos is ezt mondja!

Junko! :D
Szoritok holnapra nagyon!

Norwell! :D
Gratulálok a szurizáshoz!

Jucmuc! :D
Minden drukkom a tied volt ma!
Annyira szomoruan olvastam a soraid! :(
Szegénykém!
Megértem hogy min mész keresztül!
Junko már leirta hogy mi kell a lombikhoz!
Muszáj ezt a 3-om honapot is kivárni?
Nem lehet addig egy inszemmel probálkozni?

Nárcisz! :D
Én is hallotam erröl az ügyeletes dologrol,de én is inkább kifizetem azt a pénzt csak a saját orvosomnál szüljek!

Kacsa! :D
Neked mikor lesz genetikai ultrahang?
Mostanában nem?

Gracey! :D
Mesélj mi volt tegnap?
Szerintem a háromnap nem fürdés az durva a zuhanyozás az teljesen megengedett!

Dido! :D
Sajnálom ezt az egész várakozást! :(
Szoritok a mütéthez!
De szerintem nem kell 6 honap hogy beinduljanak a fiuk!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Hogy vagytok?Kisfiad tipikusan gyerekszemmel látja a világot :lol: Gondolom te is azt kívánnád, hogy bárcsak már egy hét lenne hátra. :wink: De az is eljön egyszer.Mondom én, aki szintén már az utolsó hetet várja :lol:

Jucmuc!
Sajnálom a rossz híreket, de legalább van rá megoldás!Ha íyg nem, akkor majd lesz úgy babátok, és ez a lényeg!Sosk türelem kell most, és kitartás!Sok erőt kívánok Nektek!
A többit Juca jól megfogalmazta.

Lányok!
Megjelent a Kismama különszáma, és nagyon sok érdekes dolog van benne, amik itt napi témák!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!
Nagyon sajnálom :cry: .Ne szomorkodj.Tarts ki.
hangyolca77
 
 


Jucmucom!
Nagyon szomorúan olvastam, hogy végül is mik az eredmények. Remélem a gyógyszer segít azért majd. Gondolom nagyon el vagy keseredve, de nem tudlak megvígasztalni. Nem is tudom igazán, hogy mit mondjak. :(
Viszont nekem a beültetés mindenképpen reményt adna. Gondolom nálatok azért jobb az ellátás, mint itthon. Gondolom jobban el is fognak majd látni téged. Miután erre van esélyed, és látod vannak itt lombikbabák, meg olyan babák is, akik nem várták mega beültetést. Szóval remélem talpra állsz majd, és bátran vágsz bele az előttetek álló dolgokba. Puszi.

Kép
narco
 
 


Jucmuc Drága!
Reggel arra nyilt ki a szemem, hogy ez most a te napod. Pont ezért szorult annyira össze a szívem a soraidon. Borzasztóan sajnálom, hogy ennyire rossz híreket kaptatok.
Ilyenkor az idő nem hogy ólomlábakon halad, hanem egy helyben áll. Ismerem az érzést. Ezért is bíztatnálak én is arra, mint itt már sokan megtették, hogy valamit tenni kellene addig is, amíg kijön az a genetikai eredmény. Nem tudom, hogy kint hány lombikot támogat az állam, és amellett mennyit kell nektek még fizetni, de nem gondoltatok arra, hogy itthon megcsináltatni a lombikot, és nem várni 3 hónapig. 10 millió spermával már szerintem tudnak mit kezdeni a lombiknál, sőt, úgy tudom, ott a kevesebb is elég. Én nagyon-nagyon megértelek, mert korban közel járunk egymáshoz, és tudom, hogy hallod az egész bensőddel, ahogy ketyeg a biológiai órád, és az még csak rátesz tízezer lapáttal erre a türelmetlenségre. Jaj, annyira segítenék.
Imádkozom, hogy ez az ügy mielőbb megoldódjon, hogy ki tudjatok tartani mindketten az elhatározásotok, és főleg egymás mellett ezekben a nehéz időkben. Csodákkal nem kecsegtetlek, mert ha akar, az úgyis jön magától, meg ne abban ringassa az ember magát, de azért sosem lehet tudni, hogy még mi történhet.
Veled vagyok lélekben!!!
Vendég
 


Anikó!
Nagyon édes lehet Marcika, ahogy simizi a hasadat. Biztos zabálni való! Nekem a férjem szokta puszilgatni a hasamat, és beszélget Manócskával. Ő is nagyon édes. Úgy meg tudnak változni a férfiak ilyenkor, és ez olyan jó!
Köszönöm a törődést, nagyon-nagyon jól esik :)

Niki!
Köszönöm a szüléstörténetet. Olyan jó, hogy ilyen könnyen ment. A barátnőm nagyon megszenvedte, és ő azt mondta, hogy a varrást már nem is érezte. Úgy látszi, ez attól függ, hogy kinek mennyire fáj maga a szűlés. Ha erősen, akkor a varrás fájdalma eltörpül. Azért én örülök, hogy még van 6 hónapom felkészülni a szülésre, mert ha most kellene, akkor igencsak paráznék.

Csibe!
Férjed nagyon leleményes fickó. Szép meglepit szerzett neked. Én 100 szálra tippelek.

Juca!
Nekem még nem volt időm megnézni az weboldalt, mert eléggé be vagyok havazva. Szerinted számomra kihagyható? Ha elengedhetetlenül fontos és számomra aktuális dolgok vannak benne, akkor mindenképpen elolvasnám.
Kingán csak ámulok. A kis mozgékony.

Pankaa!
Én felmentem arra a weboldalra, ahol azt a másik fajta párásítót árulják, és hát az ára számomra megfizethetetlen. Majdnem duplája a másiknak. Vajon annyival jobb is?

Pupy!
Nem jöttél hétvégén, pedig annyira vártam, hogy bejelentkezel. Hamarosan lehet érted izgulni.

Bogárka!
Merre vagy?

Ági! Virág!
Ti is régen jártatok már erre. Mi van veletek?

Valér!
Te is régen jártál erre. Hogy vagy? Sinen az életetek? Próbálkoztok már?

Zsúka!
Nagyon hiányzol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az aloe nagyon gyönyörűen fejlődik. Már kibújt két bébije. Egyik a Jucmucé lesz :)
Vendég
 


Sziasztok !


HELYZET JELENTES:


Annyira paraztam , hogy a ferjem labat rugdostam kint a varoban , hogy ne mar az uj ketyere telefonjat allitgassa hisz itt vagyok am en is aki be van szarva es inkabb velem foglalkozzon mint a hulye telefonjaval.
Erre O mondvan nem birja ki ment ragyujtani gondolta addig sem basztatom. :shock:

Kozben arra gondoltam inkabb jobb lesz beken hagyni hatha ezert nem megy neki, ugyhogy meguszta..............
Na , tuleltem kepzeljetek nem is volt olyan veszes mint ahogy paraztam.
A dokijaim tunderiek voltak mert ket magyar orvos latott el egyik a dokim a masik az altato orvosom volt.
Ugy latszik az evek soran ok osszedolgoznak.Hulyeskedtek velem bent a mutobe ugy hogy nagyon jo erzesem volt veluk kapcsolatban elmult a felelmem es hulyeskedtunk mig el nem aludtam de en azt sem tudtam mikor aludtam el.

Ebredes is hasonlo volt mar ugy keltem azzal a kerdessel mig a dokim meg ott matatott az alfelemnel , hogy - Hany lett?- O azt valaszolta 8. meg meg beszelgettem az aszisztens novel aki segitett , hozta a gurulos agyat en meg mondtam neki, hogy - csak hagyja majd leszalok es elmegyek a masik szobaig de nem lehetett.

A hulyeskedesek kozepedte mind a kettot kulon- kulon oda huztam magamhoz es egy puszi kisereteben megkoszontem nekik a kozremukodest es hogy vigyaztak ram.Be voltam szarva hogy nem ebredek fel vagy hogy kompikacio lehet de nem lett semmi.

Szal mindenki kapott puszit mikor elmentem az aszisztens nok is.

Mikor ki kellet mennem WC-re en meg magamtol slisszantam ki mig a nover nem figyelt oda a recepcional meg csak amultak hogy mit keresek en erre egyedul az agyban lenne meg a helyem szornyen el voltak hulve.

1 ora mulva haza mehettunk es akkor is ugy toltak ki a korhazbol kerekesszeken.Kicsit meg szurkal az oldalam de mar jobb.

Most varjuk minen pillanatban , hogy hivjanak hany emrio lett belole.

ICSI-vel csinaljak mert a doki szerint nem olyan sok mint aminek lennie kell igy nem hagyja ezt sem a termeszetre gobdolom o biztosra akar menni.



***************************************************

MOST KAPTUK A TELCSIT 6 EMRIO VAN. 1 NEM REAGALT , 1 MEG ASZEM ERLELIK MERT MEG NEM JO.


***************************************************


Norwel :D :
Ja , a cigit leraktam.
Zuhany allitolag 1 hetig szunetel, durva mi.................!?


Jucmuc :D :
Jo volt olvasni , hogy gondoltal ram.

Pankaa :D :
Kosz kerdesed jol vagyok az agybol irok , telleg pihizek de lassan fel kelek mert fekudhetek majd meg eleget.


Angie34 :D :
Kossz elvagyok tok jo hogy egy csomoan ontitek belem a lelket.
Fennt leirtam mindenki oromere a velem tortenteket.

Brill :D :
Fentiekben mar leirtam a tortenetet minenki szorakoztatasara.
Neeem................ jol irtam nem 3 napi furdest mondtak, es nem is zuhanyt abszolut semmi . Erted ?Ez durva lesz!

Csak WC es mas semmi.


Aniko24 :D :
Telleg semmi zuhanka, nem veletlenul kerdem akinek sikerul mit csinalt es hogy 1 allo hetig.
Rosszabb mint a borton 1 hetig. Meg ut a guta csak legyen ertelme.
Amugy te hogy vagyol?

Csibe78 :D :
Hogy ti milyen szepek vagytok ...................es az a rengeteg viraaaag oregem hat jol ki tett a parod az tuti .Gondolom reg vart erre a pillanatra.
Gratula mindkettotoknek es sok oromet a pici-hez!



Ja, hazafele menet jol helyben hagytam a paromat amiert a hulye telefonjaval volt elfoglalva szal megkapta a magaet...............mnert megerdemelte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Moni















gracey
 
 


Moni! Nagyon nagyon orulok, hogy 'tulelted' a leszivast. Eros lany vagy! 6 petecske nem is olyan rossz! Hanyat fogsz viszakerni? GRATULALOK es sok sikert az osztodashoz es beulteteshez! Lehet hogy rosszul idozitek es magamra is foglak haragitani, de ha lehet, ne hasznalj csunya szavakat. Itt ebben a topikban nem szokas, de ezt biztos te is eszre vetted. Tiszteljuk meg egymast szep beszeddel pls :)[/quote][/i][/b]
Vendég
 


Gracey Móni!
Gratulálok.Örülök, hogy sikerült.Drukkolok, hogy a beültetés is sikerrel járjon.

Hangyi
hangyolca77
 
 


Móni!

Én még ilyenről nem is hallottam, hogy nem lehet mosakodni. Csak egy ötletem van, törlőkendő. A semminél jobb. Remélem sikerrel járt az orvos. Mondtam, hogy nem kell félni az altatástól.
Altatóorvos mondta, hogy aki eleve rettegve indul neki, annak sokkal rosszabb a felébredés. Én pl. a nem altatástól jobban félnék. Legszívesebben a fogorvosnak is azt mondanám, hogy üssön le egy bunkóval és ébresszen fel, ha kész van a fogam. Mondjuk elég helyes fogdokim van. :twisted:

jó éjt mindenkinek!

tjuca
 
 


Sziasztok,

Nem gondoltaam, hogy ekkora vihart kavarok az orvosválasztós témával, bocsika! :(

Évi :)
Nem semmi Dóricica a poharas trükkel :) Mindig akkor történik valami, amikor a legkevésbé számít rá az ember lánya :P
Mi is gondolkodtunk holdkompban, de azt mondják, h akkor később fog járni, így dobtuk az 5letet :shock:

Panka :)
Amit mi vettünk, az Boneco 7136 típus, ultrahangos. És nagyon halk, tényleg jó! :) ára 39.990 :evil: De ha ettől egészségesebb lesz a gyerekszoba, nem számít! :)

Angyalka (Angie) :)
Olyan édes vagy, köszönöm! Igazából nekem a talival kapcsolatban a távolság az egyetlen aggályom. Bebumlizni a városba kocsival a Nyugatihoz :( Brrrr.... Vagy az Árkádig :( A város másik fele :( :(


Pussz

KépKép
unique
 
 


Nárcisz :)
Én már most bebiztosíttottam magam, hogy ha jan-tól bevezetik ezt a hülye rendeletet, visszajelentkezem a régi lakásunkba, és akkor hivatalosan is a dokimhoz fogok tartozni. Szóval nekem már van kiskapum :twisted:
De Neked most tényleg mázlid lesz, ha hamar kipottyannak a babócák! :)

Jucmuc :)
Köszi, aranyos vagy! :)

Norwell :)
Hááát. én is jót nevettem azon, amit írtál. :twisted: ultrahangos =? ultra hangos ??? :?: ez jóóóóóóóóóóóóóóóóó :twisted:

Tina :)
Köszi a dícséretet! :)

Na, kit hagytam ki???? :(

Juca :)
Mi beszéltünk! :) Szóval nem hagytalak ki! :oops:

Puszika mindenkinek! :) Jó éccakát :) Megyek aludni reggel 7-ig! :roll:

KépKép
unique
 
 


Mindenkinek egy nagy nagy öleles, nagyon köszönöm a biztato szavakat, tenyleg nagy segitseg ez most! :)

Juca!

Köszönöm!
Szo szerint szivfacsaro volt hallani amit mondott az orvos, fel sem tudtam hirtelen fogni. Ugyanezt mondta az orvos is amit Te az inszemmel kapcsolatban. Azt mondta irto keves esely lenne igy ra, annak a kevesnek is amit kicentriztek csak az 5%-a mozog jol.
Ugyanazok voltak a gondolataim amiket irtal! Azaz, hogy most megcsinaltatjuk ezeket a genetikai vizsgalatokat es belevagunk a lombikba.
Gratulalok Kinga baba masodik fogahoz! :D

Evi!

Köszönöm Neked is, annyira rendesek vagytok!
Igen, a vizsgalatokkal parhuzamosan turbositas is lesz, NOLVADEX nevezetü gyogyszert kell szednie.
Annyira magam ele tudom kepzelni Dorikat ahogy csintalankodott a fürdöben. :D

Junko!

Ha tudnad hanyszor eszembe jutottal ma! Nagyon aranyos vagy, köszönöm Neked is! :D
Inszemmel most nem tudunk probalkozni sajnos. Ez van. A doki azt mondta, hogy ez edes keves az inszemhez, annak meg nincs ertelme, hogy a sikertelenseg megjobban kikeszitsen bennünket. Ugy mondta szo szerint, hogy ez az eredmeny csak lombikhoz eleg. Nagyon rossz ez. Itt ülök es büvölöm ezeket a szamokat, nezem öket, es nem ertem mitöl ilyen keves, es az a keves sem mozog…na mindegy, holnap mar biztos jobb lesz. Neked akkor holnap lesz inszem igaz? Nagyon szoritok Junko! Nagyon szeretnem ha sikerülne!!!

Faul!

Köszönöm, rendi vagy! :D

Aniko!

Köszönöm, draga vagy! :D Sajnos ki kell varnunk a harom honapot, az inszem szoba sem jöhet per pillanat nalunk. A genetikat mindenkepp meg kell csinalni a lombik elött, addig szedi a gyogyit hatha javul a helyzet. En nem banom, hogy lombik, bar bevallom elöször nagyon pofon ütött a dolog. Csak tartanank mar ott!

Panka!

Nagyon köszönöm Neked is a biztato szavakat, irto rendes vagy! :D

Hangyi!

Draga vagy, köszi! :D

Narcisz!

Annyira jolesik amit irsz, hogy el sem hissed! Nagyon köszönöm! :D Igen, a beültetes nekem is remenyt ad, alig varom mar, hogy ott tartsunk!
Igazabol nem is nagyon tudok különbseget tenni az otthoni es az itteni ellatasrol, talan azert sem mert otthon szinte csak rakszüresre jartam meg anno. Oda is mindig privat. Itt eleg kedvesek, keszsegesek idaig. Arrol sincs sajna fogalmam kell-e es mennyit esetlegesen majd fizetnünk stb.. Szerintem ezeket a dolgokat majd legközelebb beszeljük meg reszletesebben. Hamar összeszedem magam, csak ez a mai volt eleg huzos nap, megegyszer köszönöm! Ja, es utana bementünk egy brico boltba virag hagymakat venni, tulipant es narciszt :) persze, hogy eszembe jutott Narcisz a babanetröl :D

Angie!

Kedves Draga Angie! Annyira jo ember vagy Te is! Köszönöm! :D
A lombikot itt is meg tudnak csinalni ennyivel. A tamogatasrol en sem tudok, hogy mennyi stb. arra is gondoltunk, hogy hazamennenk de egyszerüen keptelenseg. Ahhoz haza kellene költöznünk jo par hetre, minden vizsgalatot megcsinalni ott. En nem dolgozom, de a ferjem a munkabol nem tudna kiszakadni ennyi idöre. Szoval nem kivitelezhetö sajnos.
Igen, az ora az ketyeg bizony. Megegyszer köszönöm a soraidat Angie!

Moni!

Gratulalok a 6 embriohoz! :D Szeretnek most nagyon a helyedben lenni! Pihizzel!

Puszi mindenkinek es jo ejt!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Panka, Juca, Monyóka, Angie, Brill, Évi, Anikó!
Köszönöm, a bíztatást, és, hogy még emlékeztek rám :lol:
Igazából, most én is bizakodom, mert ha túl leszünk a műtéten, akkor utána már nem a spontán próbálkozás idegtépő várakozása marad, hanem úgy érzem, hogy történni is fog valami, akár az inszemmel, akár lombikkal. Csak hát amíg odajutunk az még olyan sok időnek tűnik... :(

Juca!
Kinga már olyan nagy a képeken :D , elképesztő, hogy mennyit nőt!!! A haja pedig nagyon csúcs, olyan kis tündér kislány :D
Köszönjük, egyébként jól vagyunk. Már lezáródott az összes vizsgálat, és igazából nálam nem találtak semmit. A progim, most magától is teljesen jó volt, most a változatosság kedvéért a prolaktinom volt magas, de nem olyan vészesen a doki szerint, úgyhogy most a Premenst szedem, és ha a Férjem kiskatonái újra formába jönnek, akkor majd megint lesz hormon vizsgálat, hogy hogy is állunk. Az utólsó vizsgálat az immunológiának az eredménye is meg van már, de szerencsére az mind a kettőnknek jó. Úgyhogy most a fiúkat kell formába hozni.
Kocsi: most van egy trabink, amit a Férjem szüleitől kaptunk, mert a Renaultból maradt tartozásunk, ami júliusban fog kifutni, addig semmi újban nem gondolkozhatunk.
Költözés: sjna dettó, mint a kocsi..., júliusig semmi komolyabb anyagi kiadásról nem lehet szó :?
Munka: az van most szerencsére bőségesen (kopp-kopp-kopp), úgyhogy alig férek bele a 24 órába, de mindent megragadok, mert ezután úgyis a szűkösebb, de nyugis időszak következik. Most van egy nagy munkám, aminek jan. vége a leadási határidő, úgyhogy addig nagyon el vagyok havazva.

Angie!
Nagyon megy az idő, még nem rég újságoltad a jó hírt, és már hol tartotok :D Látszik már a pocidon, hogy van egy kis Bérlő odabenn?
Próbáljuk elterelni, meg lekötni a figyelmünket és ebben a sok munka most segít. És ma este indulunk Velenébe 3 napra, remélem ez is segíteni fog :D

Évi!
Dórin lepődtem meg a legjobban, hogy már milyen nagy, már kész kislány és nem is baba. Olyan nagyon sokat változott egy pár hónap alatt, és egyre csak szebb lesz :D
Remélem igazad lesz és 3 hónap is elegendő lesz a műtét után. Mert az azt jelentené, hogy február végén- március elején már történhetne is valami.

Mennem kell, puszi mindenkinek!!!

dido
dido
 
 


Junkó!

Ma van a nagy nap! Kezem-lábam ikszben értetek!!!

Dido!

Örülök, hogy megerősítesz ebben, már én se babásnak látom a Dorcit, hanem egyre inkább olyan, mint egy kislány :)
Az nagyon jó, hogy sok munkád van, dupla haszon :) , mert figyelemelterelésnek nagyon jó :)

Bocs, most nem írok többet, ma itthon van apa, meg holnap is, jipppppíííííííííííííííí :) Kicsit vásárolgatunk ma egy-két téli cuccost (meg rábeszélem, hogy vegyük meg végre a gyerekszobába a szőnyeget) , felrakatjuk a téli gumikat, aztán holnap dél körül utazunk haza anyuékhoz. Majd hétfőn leszek legközelebb :)

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kati!
Születésnapod alkalmábol ISTEN ÉLTESSEN SOKÁIG!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


sziasztok.

kati boldog szulinapot:)

kismamik.normalis hogy mindenen eltudom magam bogni.tegnap jatszottunk a ferjemmel es csak ugy elkezdtem sirni.szegeny parom hogy megremult. :shock:

Kép
monyoka
 
 


Kati!
Kép

tjuca
 
 


Monyó!

Kicsit dezsavű érzésem van :-) Ezek szerint a kismami Monyó úgy működik, mint én működtem :twisted:

tjuca
 
 


Kati!
Nagyon boldog szülinapot kívánok!!!


Unique!
Nem tudnál feltenni egy fotót arról a masináról. Csak mert duplájába kerül, mint a Bionair, ami szintén uh-s, és látni szeretném, hogy mivel tud ezt többet, mint amit én kinéztem. Úgy sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de teljesen megértem, hogy nem egyszerű közlekedni egy csöppséggel át a városon. Remélem, azért majd egyszer lesz alkalmunk megismerkedni személyesen is.

Monyóka!
Ugyan nálam nem jelentkeztek ilyen tünetek, inkább (a férjem szerint) elgorombásodtam :oops: de nagyon sok kismamánál (talán többségüknél) az érzékenység a jellemző. Látod-látod, jönnek azok a tünetek. Nyugi, minden rendben lesz. Ez a baba maga akarta, hogy létrejöjjön a kis élete, ezért ki is fog tartani a végsőkig. Brillnek is ezt mondogatom.

Judit!
Úgy fáj a szívem, hogy nem segíthetek. Nekem az egyik ismerősöm Amerikából hazajött lombikot csináltatni. A férjének csak néhány napot kellett itthon tartózkodnia, mert neki csak a kivizsgálásokon kellett itt lennie és a "csapolásnál", amit gyorsan lezavartak. És mivel le is fagyasztottak, így az első sikertelen után sem kellett a férjének visszajönnie, hanem a másodikat is nélküle csinálták. Te meg úgysem dolgozol, belefér az idődbe. Mi meg itt leszünk neked lelki támasznak. Lehet, hogy még valami TB segélyt is igénybe tudnál venni. De persze, az a három hónap sem annyira sok, kibírható (nehezen). Bárhogy is döntsetek, én nagyon-nagyon drukkolok nektek.

Brill!
Apázol?

Zsúka!
:( :( :( :( :(
Vendég
 


Köszönöm lányok a megemlékezést!

Már nem mondhatom hogy huszonéves :lol: vagyok, szoktatom magam a 30-as szám gondolatához! :lol:

Viszem ma Petrucit ( ahogy Ricsi hívja ) 4 hós oltásra, aztán este vacsora, talán mozi... már várom. Anyu jön a gyerekekhez, úgyhogy kimenőnk van estére.

Mégegyszer köszönöm !
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?