Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Köszönöm mindenkinek az AFP gratukat!!!

Évi!

Virág nagyon tündéri!

Mi még nemtelenek vagyunk. 12 hetesen voltunk utoljára UH-n, akkor még ugye kicsi volt. 16 hetesen csak egy pillanatnyi kukkantás volt, akkor nem is foglalkoztunk ilyen dolgokkal. Majd a jövőheti genetikai uh-ban bízom, hogy nemesedünk!!!

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy mi lesz. Nagyon lányra hajtottunk/hajtunk! De mostmár úgy vagyok vele, hgoy totál mindegy, csak egészséges, szép, fejlett baba legyen. No, persze, azért még picit mindig a lány irányába hajlom ...

Rolly!

Én azért bízom benne, hogy csak későn kelt az a tüszőcske és nincs semmi gond, csak kicsit lustizik a szervezeted!!!

kacsa14
 
 


Jó reggelt!

Monyóka!
Csak csendben:gratulálok!Mikor mész dokihoz?Remélem minden rendben van!

Évi!
Virág nagyon kis aranyos!Fotók jöhetnek bármikor! :wink:
Vannak nevek:Emília, András

Norwell!
Nagyon kis dörzsölt vagy! :wink: Kende milyen kis rendi, tudja a házirendet! :D

Rolly!
Sajnálom, hogy nincs baba. :( Mostmár nagyon vizsgáltasd ki magad, ne hagyd magad lerázni, írd össze a kérdéseidet, akkor könnyebb lesz.Én is így szoktam :wink:
Remélem nincs semmi komoly baj!!!

Hangyi!
:( Kis időt sem hagyott reménykedni. :(

Pupy!
Örülök hogy jelentkeztél, várjuk a 7végi regényt! :D
Hogy vagytok?Ne hajtsd túl magad!

Évi77???

Nárcisz???

CsHeni?
remélem jobban vagy már!Várunk!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Panka!
Küldtem privit.

Évi!
Virág nagyon aranyos baba.Nekem a 4. kép nagyon tetszik.

Hangyi
hangyolca77
 
 

 
 

Hangyi!
Köszi, én is ezt találtam, majd hívom őket.Videó kazira vették föl, nem dvd-re?Hány képet kaptak?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Évi79 :)
Bocsi, hogy így ismeretlenül írok (a "ma megint megjött"-be szoktam írogatni). Ahogy látom, hasonló korúak a babáink. Nekem sem eszik Réka 500-600-nál többet egy nap. Szerintem, ha rendesen hízik, akkor elég neki ennyi is. Réka pl. 60 és 100 közötti mennyiségeket szopizik, általában 7szer egy nap. Én is izgultam, hogy nem kevés-e neki, de mivel a születési súlya 2620 gramm volt, a két hónapos meg 4620, és a védőnő meg a doki néni is elámult, hogy milyen dundi, megnyugodtam. Lehet, hogy a Te kis Virágod is jobban feldolgozza a tejcidet, vagy esetleg táplálóbb és kevesebb is elég. Szóval, szerintem nyugodj meg! :)
gtünde
 
 


Pankaa!
A párologtató neve Bionaire.

Lányok!
Ma egyedül vagyok, és nem igazán érek rá visszaolvasni és írni.

Rolly!
Lehet, hogy elcsúszott a pé-d és most fog tüszőrepid lenni. Mekkora volt? Szerintem nem hagyjatok kis most egyetlen alkalmat sem. Dokinál azért mindenképpen kérdezz meg mindent.

A kolléganőm ma is bejött, de csak fél napra, és holnap is csak fél napra jön be. Azt mondja, már jobban van, és nincs láza. Azért kerülöm vele a kontatktust.

A házunk befejezése egy kicsit csúszik, de 13-ra már olyan állapotban lesz, hogy be lehet cuccolni. Pár hétig anyuéknál fogunk lakni, de decemberre biztos bent leszünk, és karácsonyra már nagyjából be is rendezkedünk (már amennyire a jelenlegi bútorfelszereltségünk engedi). Hétvégén festenek, hétfőn radiátorokat szerelnek, és jövő héten parketáznak. Hihetetlen, jövő vasárnap jön a költöztető, és megválok a lakásomtól, amiben majdnem 9 évet éltem. Viszont ez már a közös kis fészkünk lesz.

Kocsiülésben tudnátok segíteni?!

Puszó!
Vendég
 


Sziasztok lányok! Kép

Norwell! :D
Ügyesek vagytok hogy ilyen hamar átbillentetek az ora átállitáson!
Szegénykéket ugy megtudja viselni!

Évi! :D
Gyönyörű Virág!Szépen kerekedik a kis pofija!


Jucmuc! :D
Igen,életem végéig kell szednem!
Már annyira kiváncsi vagyok hogy mit mondanak a konzultácion!!!


Pupy! :D
Szegénykém!
De hétvégén várunk!
Hogy megy a Reiki?

Hangyi! :D
Basszus!
Sajnálom! Kép

Panka! :D
Én ezeket beirom a táblába!

Rolly! :D
Most már teljesen elbizonytalanodtam! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Évi79 :)
A szakirodalom szerint testsúlykilogrammonként 120-200 ml tejci a jó 24 óra alatt. A 120 így nálatok is megvan. Szóval, ha hízik, ne izgulj, elég neki.
gtünde
 
 


Sziasztok!

Niki:
Ne haragudj még gratuláltam neked Zalánhoz.

Anikó:
Még nem írtam, de ma van 7.cn, majd javítsd kérlek. Köszönöm. Tali?

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Panka!
Az alapcsomagban a kazi és 1 kép van.Ha DVD-re akarjátok és több képet akartok azért külön fizetni kell.


Hangyi
hangyolca77
 
 


Lányok!

Jucmuc tiszteletére topik-talit szervezünk. Három lehetséges időpont közül lehet választani. Felteszek egy táblát. Legyetek szívesek, írjátok meg, hogy kinek mikor lenne jó. (Ha valakit kihagytam, attól millió bocsánat! A talira MINDENKIT nagy - de még annál is nagyobb - szeretettel várunk :) :) :) )

Köszönöm!

Kép
Vendég
 


Angie!

Remélem legalább te rendes, és felkészült védőnőt fogsz ki. Kerüld a beteg kolléganőt, ahogy csak tudod :)
Nekünk Pierre Cardin babaülésünk volt. Nem a piacon kapható legnagyobb márka, de nekünk bevált. Kényelmes, és nem is volt drága. Hogy mennyire biztonságos, az szerencsére sose derült ki :)
Nagyon rendes vagy, hogy ennyi munka meg aköltözés mellet még jut energiád a topictalit is szervezni! Nekünk a 23-a nem jó, mert gyerekorvoshoz megyünk, és szurit is kap a Dóri, de a többi időpont jó :)

Eszti!

Mi úság? Lehet drukkolni?

Jucmuc!

Köszi, most már alakul a Dóri napja, lassan visszatérünk a régi rendhez. Az éjszakánk végre tök jó volt, és most nappal is minden oké volt eddig.
Azért a francba, hogy áttették a vizsgálatotokat jövő hétre :evil: Az a minimum, hogy cserébe csupa-csupa jó hírrel szolgálnak majd :)

Anikó!

Engem is egyfolytában csapoltatott az endokrinológus dokinéni a pajzsmirigy miatt :twisted: De én is így voltam nyugodt.

Kacsa!

Grat a jó AFP-hez! Ügyi a kis PöttömBaba! :)

Gabi!

Gratulálok a zebrácskádhoz! Olyan jó látni a neved mellett :)

Panka!

Jaj, szegénykém, nagyon megértelek a félresikerült uh miatt :evil: Tényleg menjetek el egy jó 4d-re, hogy kárpótold magad. A Tesco se semmi :evil: Jól tettétek, hogy otthagytátok őket a búsba. Néha elfelejtik, hogy nem mi vagyunk értük :)

Juca!

Rendbe jöttél teljesen? Nagyon guszta "zebrát" kapott Monyóka, nyami :)

Évi!

Ne izgasd magad a számokkal! Ha Virág nem balhézik, nagyokat alszik, akkor nem lehet baj a tejcsimennyiséggel. Egy éhes baba nem vigyorog nagyokat, hanem tajtékozva követeli a jussát. Mondjuk én is szétizgultam a fejem, hogy tuti jóllakott-e a Dóri, de aztán rájöttem, hogy nem fog szép csendben éhen halni :) És nagyon szépen gyarapszik a lányod, nincs ott semmi baj.
A Dóri is azóta szeret csak hason aludni, amiótaő egyedül hasra tud fordulni. Azelőtt úgy ordított hason, hogy attól féltem, hogy elreped a feneke :)
Csodaszép kislány Virág!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anikó!
Mit raksz be a táblába?A neveket?ok, köszi!

Angie!
Köszi a párologtatót, én is azt néztem ki, csak ne tudom mennyire hangos, és hogy mennyire párásít.
Nekem egyik időpont sem jó sajnos megint.A távolság az oka. :cry:
De jó hogy költöztök!Látod cak lett az új fészkbe fióka is! :wink: :D

Hétfőn este fogok találkozni egy szülésznővel, akit ajánlottak nekem.Kíváncsi vagyok milyen lesz!
Meg találtam 2 rendelőt is, ahol csinálnak 4D uh-t, majd felhívom őket!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Niki nagyon sok boldogságot kiívánok Zalánhoz.Sok tejcsit.

Panka!
Sajnálom az uh.És a tescos bevásárlás nagyon "tuti". én dolgoztam pénztárosként a teszibe hát nem volt egy álom munka, és valószínű ezért nem is járok csak talán havonta a férjem szokott lejárni munka előtt.Volt egy olyan esetem amikor egy nénike az összes holmiját otthagyta nekem véletlen és én akkor vettem észre mikor már elment.nagyon ciki volt mert ki is fizette.(csak egy terméket vitt el amit beleraktam a szatyorba.)
Mi a férjemmel egy kajás helyen álltunk fel 2 melegszenyóért vártunk majdnem1 órát és kifizettük az ücsit és köszönttel elmentünk.

Hétvégén megyünk Gyulára pihenni, fürdőzni.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Angie!

Én is távolságilag passzolom a talit. Ismét. Sajna! :cry: Nagyon kis paramami vagyok, még Anyumékhoz sem megyünk (200 km) ... Majd egyszer Pankaa és az én tiszteletemre szervezzünk ide is egy topictalit!!! :lol:

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Angie:
hány órakor lenni a tali? én dolgozok. mondjuk 22.-én 11-re megyünk a kaáliba, tehát csak másik két nap jó és csak negyed öt után, mert addig dolgozok.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Pupy!

Sajnalom, hogy ilyen sok a munkad! Remelem jol vagy uj asszony! :D Vagyis mar nem is annyira uj! :D

Rolly!

Annyira rendes vagy, köszönöm! :D Igen, eleg elkeseritö amikor varsz valamire nagyon aztan kiderül, hogy meg többet kell varni. De nem baj, igyekszem türelmes lenni. Mast ugysem tehetek. :shock:
Osszeszedem magam, aztan majd irom a recepteket priviben. :D
Nagyon drukkolok, hogy megjöjjön a mensi, es jo, hogy mentek a korhazba.
Velem elöfordult mar, hogy kimaradt a mensi, nem voltam terhes, (nagyon stresszes voltam es utaztam) es utana rendesen volt petreeresem. Sajnos ilyen elöfordul. Szerintem ez lehetett nalad is. Ha viszont igy van, akkor majd csak az ovulacio utan ket hettel fog megjönni. Az a lenyeg, hogy mentek a korhazba, majd az orvos megmondja, hogy mi van.

Aniko!

Köszönöm, hogy beirtad a tablicskuba! :D Nagyon rendes vagy! En is nagyon kivancsi vagyok mar! :roll:
Sajnalom nagyon, hogy most mar mindig szedned kell! :(

Hangyi!

Sajnalom az 1. cn-t! :(

Angie!

Annyira tünder vagy! KOSZONOM! :D :D :D Nagyon rendi vagy, hogy szervezed! De jo, hogy nemsokara költöztök! :D

Lanyok!

Nagyon varom mar ezt a talalkozot, es remelem minel több kismamit/leendö kismamit sikerül megismernem! :D

Evi!

Orülök nagyon, hogy Dorika jol alszik es nappal sem hiszterikusz :D :D

En is remelem nagyon a jo hireket! :)

Puszi mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Na most akkor akit nem érdekel babakaja recept a'la Évi77, az lapozzon egy nagyot :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:



A főzelékféléket legújabban úgy csinálom, hogy egy sütőzacskóba beledarabolok mindenféle zöldséget, pici vizet öntök hozzá (kb. fél deci), két lyukat szúrok hústűvel a zacsira és 30 percet sütöm 150-180 fokon. Tuti puha lesz, és annyi főzőleve marad, hogy klassz pépesre lehet nyünyizni a cuccost :-)
Pl.: egy tyúktojásnyi krumplit, egy répát, kisujjnyi darab petrezselymet, egy szelet cukkinit és egy jó édes almát kockázok fel, és azt sütöm meg a sütőzacskóban. Kicsit édeskés papi lesz, a Dóri szereti. Esetleg brokkoli, cukkini, alma, répa kombináció is klassz. A legfincsibb pedig a sütőtök-alma-cékla sütve. Ja, és ha kész, akkor az egész cuccot beletöltöm a turmixgépbe és úgy pürésítem.

Spenótot is kap heti egyszer a manó. Veszek egy doboz mirelit spenótpürét, kiolvasztom, kb. egynegyedét átforralom fél deci vízzel. Közben megfőzök egy öklömnyi krumplit meg egy répát puhára és szintén turmixgépben összeturmixolom a spenóttal.

Heti egyszer megy a csirkemáj is. Szintén egy krumplit megfőzök egy darabka petrezselyemmel, és egy répával, meg egy fél csirkemájjal. Ha kész, összeturmixolom egy almával és egy icipici olajjal. (extra szűz olívaolaj, és tényleg egy-két csepp, tuti krémes lesz tőle az anyag :-)))

Paradicsomos krumpli: A szokásos öklömnyi krumplit kockára vágva megfőzök, és összetumixolom két kocka fagyasztott paradicsommal és pipihusival.
A csirkemellet nem főzöm minden nap külön, hanem egy jó nagy adagot egyszerre megcsinálok. Összekockázom a husit, és krumplival, répával, petrezselyemmel, zellerrel, fokhagymával, vöröshagymával puhára főzöm. A krumplit és a répát hasznosítom, de a többi zöldség repül a kukába. A puhára főtt husit belezuttyantom a turmixba és a főzőlével összeturmixolom, és jégkockatartóban lefagyasztom. Így mindig csak egy-egy kockát olvasztok ki, amennyi egy kajáláshoz kell.
A paradicsomot is még nyáron eltettem: turmixoltam, áttörtem egy szitán, hogy a héj és a magok ne kerüljenek bele, és pár percig főztem. Utána fagyasztottam le jégkockatartóban.

gesztenye: Simán vízben megfőzök 4-5 szem gesztenyét (fél óra) Két almát lereszelek, és összeturmixolom a főtt gesztenyével, és egy kocka husival. Állat finom :-)))

Gyümölcsös receptem nem nagyon van, azt csak reszelem, vagy turmixolom, mindenféle ízléses és ízléstelen kombinációban ;-)
Lehet kapni sima egyszerű rizslisztet. Egy deci anyatejet (de lehet simán vízzel is, én úgy csinálom) felforralok, bele egy púpozott kávéskanál rizsliszt. Nem kell főzni, elég ha áll 10 percet a forró lében. Belekeverem egy pohár almás-banános Frutapurába (vagy valami más édes gyümölcsbe, mert külöben iszonyat ízetlen), és már töltöm is a gyerekbe.

Nem mindig vagyok ám ilyen rendes, van, hogy a Dóri is üvegest kap, de szeretek nyenyőkézni neki. Imádom azt az érzést, hogy jóízűen eszi a főztömet :-))))))))))))))))) Meg aztán általában úgy csinálom, hogy két napi adagot főzök meg egyszerre. Egyik nap kapja husi nélkül, másnap olvasztok neki husit hozzá. Így kicsit változatosabb is a téma. :-)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hú Évi, ez tutkó! Azonnal mentem :) Egy év múlva jól jözetnek :)

Aki tud még ilyen fincsiségeket, az tegye fel ide, lécci-lécci!
Vendég
 


Hu Évi! :D
Ezek brutál jok én már el is mentettem az egészet!
Tök jo ötletek vannak benne!
Szuper!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok!

Egy isminek szeretnék egy kis infót kérni 2 hónapja szedi a Closty-t, tüsző érik, de baba még nincs. Totál el van keseredve. A doki most mondta neki, hogyha akarják, akkor mindenféle előzetes vizsgálat nélkül mehetnek inszemre. Ehhez Ti mit szóltok?

Nem kellene előtte átjárhatósági, sperma, összeférhetetlenségi és egyéb vizsgálat? Rögtön ágyűval kell lőni a hangyára???

kacsa14
 
 


Kedves Érdeklődők!

Számos tapasztalat erősíti a gyógyvíz fogamzásra gyakorolt pozitív hatását (nem beszélve a megszületett gyermekekről). A Somogyi Hírlap pár hete közölt érdekes és meggyőző cikket egy orvosilag meddőnek diagnosztizált hölgyről, akinek a csokonyavisontai gyógyvizes kúráját nem egy esetben koronázta siker és gyermekáldás. A közös fürdőktől sokan tartanak, de Csokonyavisontán már arra is van lehetőség, hogy a gyógyvizes kúrát ki-ki a saját fürdőkádjában élvezze. Részletek a http://www.termaludulo.hu honlapon vagy e-mailben: info@termaludulo.hu.
Mindenkinek sok szerencsét!
termaludulo
 
 


Gyorsan kukkolok be Hozzátok, rohanásban vagyok: :(

Kérdéseim lennének - hátha valaki tud segíteni így Karácsony előtt :twisted: (hülyét kapunk tőle, anyukám már most a Karácsonyban él :evil: ):

1. Hol lehet jó áron rengeteg féle Fisher Price játék közül választani?
2. hol lehet jó áron elektromos hintát kapni? (Brendonban 45e Ft, időre állítható, h mennyit lökje a gyermeket)
3. mit csináljak, ha Laura éjjelente kitakaródzik, és amúgy picit hűvösebb a szobája, amikor altatjuk? Hálózsák ilyen idős korban megy??? Csak mert éjjel rengeteget mozog...

Na rohanok, Évi tényleg *****-ak a receptek! :)

Pankaa :)
Válaszoltam! :)

Angie :)
Köszi a párásító tippet! Tuttira csöndes???

És mindenkinek köszönöm Laura dícsérő szavait! :)

Éva :)
Gyönyörű a lányod! Ne aggódj a tejci miatt! Laura is mindig picit kevesebbet evett mennyiségileg, de a súlyát hozta rendesen. Nem kell minden babának extra hájasnak lennie! Laura sem volt sosem kövér, jó, egy pici kis husi mindig volt rajta, pont mint most Virágon. :) Szép, formás babád van! :) Élvezd vele minden percet! Hamar megnő :!:

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Bocsi, most csak rövid leszek, de próbálok majd még este is jönni...

Évi :) Tényleg nagyon jók a receptek!!!

Monyókám :) Szívből gratulálok a zebrádhoz!!! :lol: (Persze csak halkan :lol: :wink: )

Unique :) Pár napja írtam neked emilt, megkaptad? A hálózsákot én is próbáltam megszerettetni Kristóffal, de nem sikerült, nem aludt jól benne, állandóan forgolódott, amit egyébként soha nem csinál. Viszont szerencsére a paplant nem rúgja le magáról.
Graco elektromos hinta most van kuponakcióban a Brendonnál, "csak" 15e Ft. Én is nagyon szívesen vettem volna a Törpének, csak az a bibi, hogy 10kg-ig jó, Kristóf meg már 9,3 kg :shock: De esetleg Laura tovább tudná használni. :roll:
Én elég sok Fisher Price-ot láttam szintén a Brendonban, de csupa műanyag az egész, biztos ezt szeretnél venni?

Pankaa! Én is sajnálom, hogy nem úgy sikerült az UH, ahogy szeretted volna! Úgy rá tud készülni az ember... :evil: A Tesco meg csak hab volt a tortán :evil:

Évi79 :) Neked is írtam emilt még jómúltkor, megkaptad?

Junko :) Töredelmesen bevallom, nem emlékeztem rá, hogy írtál Majcsiról :oops: :oops: :oops: Egyébként mit lehet még tudni róluk azonkívül, hogy próbálkoznak? Vagy nem publikus? Drukkolok neked nagyon!!!!

Este próbálok még jönni, puszó mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Unique!
A piacon szerintem a legcsendesebb.
Fisher Price engem is érdekel, de nem nagyon láttam. Az USA tele van ilyen játékokkal, de onnan egy vagyon rendelni. A barátnőm a 3 hónapos kisfiát már hálózsákban altatja, mert a gyerek már forog egy hete. Bírja nagyon a kisfickó, eddig még nem jelezte, hogy gondja lenne vele :D

Jucmuc!
Ugyan már! Ez természetes. Már alig várom a talit :)

Kacsa!
Elég furcsa hozzáállás, azt biztos. Mióta próbálkoznak egyébként? Az inszemet meg lehet próbálni, és lehet, hogy sikerül, mert nincs elzáródva a petevezető, de ha igen, akkor kidobtak egy rakat pénzt. Akkor egyértelműen a lombik a megoldás.

Monyó?????

Sz.Heni!
A tali délután lenne 4 órai kezdettel, de aki ráér hamarabb menni, az mehet hamarabb is.

Pankaa! Kacsa!
:( a tali miatt

Hangyi!
Francba azzal a mensivel!

Anikó!
Már régen főztél nekünk! Magatoknak megy a főzés, vagy esetleg nincs hozzá gusztusod? Közérzet?

Brill!
Te már 13 hetes vagy!! Ez fantasztikus. De tudod mit, ha nálad halad az idő, az azt jelenti, hogy nálam is :D :D Nálad mi a helyzet a közérzettel? Émelygés elült? Én még mindig olyan orrhúzogatva kajálok. Minden bemegy, csak aztán már nem esik olyan jól mint amikor nekifogok. Gyomorégés nem tágít. Rennie sem használ. Lassan már el sem tudom képzelni, hogy milyen valamit odaadással bezabálni, és kajálás után azt a jóleső érzést is lassan elfelejtem. Reggel még mindig elég kicsi a hasam. Ha a hátamra fekszem, befele horpad. Pociképet nincs kedved dobni?

Évi77!
Köszönöm a kocsiülés tippet. Én is a Pierre Cardin-t néztem ki. Nem top minőség, de szerintem nem annyival rosszabb, a 60e forintos modellektől, mint amennyivel olcsóbbak.
Vendég
 


Unique! :D
Gulliver tele van ezzel a játékokkal!
Ez egy játék nagyker!Nekem van kártyám kölcsön tudom adni egy-két napra mert igy karácsony elött sürü vendég vagyok :shock: :lol: !
Elektromos hintában sajna nem tudok segiteni! :(
Én a Brendonba vettem anno egy olyan hálozsákot ami ujjatlan és vatelinnel van bélelve,mind a két oldalán végig patent van rajta és ugy tettem be az ágyba hogy szétnyitottam mintha egy paplanon feküdne és mikor elaludt összepatentoltam rajta!Én ugyan is azt vettem észre hogy hálozsákban csak az elalvás nehéz de ha már alszik akkor nem zavarja!Csak egy hoszuujju bady kell alá és jo meleg éjszakára!Nekünk ez szuperul bevállt az összes többibe szenvedés volt!Akkoriban ez nem volt kitéve ha nem külön kellett kérni a pultnál"fincsi áru"volt!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szaisztok,

Timi :)
Válaszoltam a mailre! :) Biztos, nem gond, hogy műag. Nagyon klassz, készségfejlesztő, nem utolsósorban zenél, beszél ANGOLUL, nagyon jól ki vannak találva. Eddig 2 van, Laura teljesen beléjük van zúgva. Végülis a többi játék is műag... )jó, amelyik nem plüss, de a plüss nem annyira jó készségfejlesztésre...)
Paplan: na mi azt még nem használjuk, mert olvastam, hogy veszélyes (légzés szempontból). Még várok vele... Pléddel takarjuk be, de ahogy forog, meg mozog az ágyban éjjel (már hason alszik, és háton ébred :shock: ), úgy rúgja le magáról. :(

Angie :)
Köszi! Kipróbáljuk ezt a párásítót! nagyon száraz itt a levegő, nem tesz jót a kicsimnek...
Az "odaadással zabálásra" gondolj majd vissza a terhességed utolsó trimeszterében :roll: Mondd, hogy én mondtam :shock:

Anikó :)
Kösziköszi! Hol van ez a Gulliver??? Megnéznénk magunknak :) A Regio játék-ról tudsz valamit? (XI.ker.)
Hálózsákunk van egy 74-es méret, kipróbáljuk, végülis 1x minden mese új... :oops: Csak azt hittem, hogy hül..e vagyok, hogy egy 7 hónapos babát szeretnék hálózsákba tenni... Merthogy pici korban szokták hálózsákban altatni őket, nem ilyenkor... Tudnak benne forogni? :P

Puszi

KépKép
unique
 
 


Unique!
Válaszoltam, megkaptad?Csak mert a net nem biztos hogy el küldte, de már nem akartam még1x küldeni.
Én nagyon hiszek a hálózsákban, én csak azt fogok használni az első perctől kezdve, épp most vadászom :D Akiknél láttam használni nagyon bevált, de nem tudom hogy ilyen korban mint a Laura,hogy fogja viselni.Nekem is az tetszik benne, hogy nem tudja magáról lerúgni, és így egyel kevesebb a parázni való :wink:
Hinta tényleg van a kuponban, Anyák lapjában, vagy a Baba magazinban.Az újságok hátulján van a kupon, azon rajta van,hogy mi van a másik újságban :wink:

Évi!
Nagyon guszták a receptek, csak én nem tudom, hogy lehet innem elmenteni őket :oops: Segítesz?Ha kijelölöm, és jobb egér gomb, nem írja,hogy save, vagy ilyesmi. :( Majd kérdezem a férjemet is, csak nincs itthon.

Anita!
Jó pihenést Gyulán!Mi is a környéken leszünk, Békésen.Szoktunk Gyulára járni fürdőzni, de most kimarad.Lakik arrafelé vkitek, hogy oda mentek?Menjetek el a Kézműves cikuba, nagyon fincsik a sütik!Vagy ismeritek?

Képzeljétek!
Most feldobódtam, mert úgy néz ki találtam egy jó 4D uh rendelőt!22.-én megyünk, este, mondta a hölgy akivel beszéltem-és aki nagyon kedves,mosolygós volt-, hogy a 24-27. hétig érdemes, akkor már jól látszódnak, de még nem olyan nagyok, hogy betakarnák magukat.11000 ft=dvd+1 rendes fénykép,de annyi képet csinálunk a dvd-ről, amennyit akarunk.
Most ezt várom nagyon, remélem nem lesz csalódás, de ebben most vhogy bízok.Aztán majd lesz vhogy. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa :)
Nem kaptam, illetve kaptam egyet (ma 10.31), de arra ma már válaszoltam is :)
Ez a 4D UH most jobban hangzik. Az ár is meg amit mondtak róla is. :)
Igen, amíg nagyon pici volt Laura mi is hálózsákoztunk, amíg háton aludt. De amikor már hason aludt jobban, már nem hálózsákoztunk. Kíváncsi leszek, most mit szól hozzá :oops:

Anikó :)
Hogy lehet olyan nagyker kártyát szerezni? Mert cég az van bőven, amire lehetne... :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek meggyógyultam, bár azért még nem vagyok az a nagy duhaj :-)

Évi!

Köszi az ezer receptet, nagyon sokat segítettél! Köszi az extra segítséget, ld. forró drót 8)

Csheni!

Nagyon sokat jársz a fejemben...

Unique!

Kinga hálózsákban alszik. Nem kérdeztem a véleményét, és nem gátolja a mozgásban, remekül teper benne éjjel is :shock: Mailt küldök.

Éva!

Ne hülyéskedj! Megnézted már Virág zsömléit? Szerinted így néz ki egy éhező gyerek??? Bízz a megérzéseidben!
Unokatesómnak most született kisfia. Az anyja állandóan bőg. Ha nem tartja be a gyerek az ütemtervet (?!), akkor azért, ha nem eszik egy általa elképzelt adagot, azért, ha alszik, akkor azért, hogy miért nem eszik, ha bőg, akkor meg azért, hogy miért nem alszik. Én még ilyet nem is láttam. Ha elmennék hozzá ledzsiadzsóznám a mérleget. Én Kingát evés előtt és után először és utoljára a kórházban mértem, így fogalmam sincs mennyit eszik. Van rajta husi, beszakad a derekam, és úgy ítéltem meg, hogy ennyi biztosan elég, és nem foglalkozok vele, mit ír a könyv. Pedig nincsenek ám a képén zsömlék :wink: Virág szép, husis, fejlett, és huncut, tökéletes gyerek :lol:

Hangyi!

Sajnálom a Pirost.

Rolly!

Megnyugodtam, nem olvastam az előzményeket. Drukkolok, hogy ne legyen kommunikációs űr a dokinál.

Angie!

Nekem bármelyik nap jó, de mi már előbb is ott dekkolnánk, ha van valaki.

Kacsa!

Grat. az AFP-hez. Rókák? Bordáid tünedeznek már?

Panka!

Hát ez az UH meredek. Mondjuk mi nem voltunk, nem akartunk kukkolni, inkább fantáziáltunk. Nekem a gyerekem az álmomban vékony nyakú, nagy fejű, gülüszemű, és elálló fülű volt :wink:

Norwell!

Mi úgy álltunk át, hogy megtartottuk a régi menetrendet, tehát ugyanúgy este nyolckor van fürcsi, csak hetet írunk :wink: Még nincs fog, nem kopog a kanál. Viszont nagyon elvékonyodott az íny.

Anikó!

Már nagyon várom a csomagot, de még nem jött meg. Marcival te is fincsi dolgokat kifogtál szegényke :cry: de hátha most már elkerülnek a betegségek.

Juci!

Hát ez a sok tortúra remélem mihamarabb egy ari kis szedercsírát eredményez :P

Brill!

Kicsi Brill nagyon fotogén. Remélem most már megnyugodtál. Most jönnek a legjobb napok :-)

Narco!

Még 7-8 hét? Hiszen akkor már ki is várhatják a lányok a kiírt időpontot :-)

Bocsi attól, akit kifelejtettem.

Rólunk:
Kinga ezerrel kúszik, eszméletlen mit művel pancsi címen. Hétfőn Hatvanban ott volt az egyik barátnőm, és az anyukája, aki gyerekorvos. Teljesen el volt hűlve a dokinéni, hogy mennyire fel van gyorsulva Kinga, és hogy milyen bátran fürdetjük (és akkor még nem is a "vad itthoni verziót" látta). Mondtam, már három hónapos korában elrúgta magát a kiskád egyik oldalán, másikon koppant, így beküldtük a nagykádba. A mászást gyűri, erő van, technika napok kérdése. Persze méltatlankodás ezerrel, hogy valami nem úgy alakul, ahogyan azt Kinga elképzelte. Lassan elkezdjük mi is a pempőzést. Szóval röviden ennyi. Lányok, a mászásnál mennyi idő kell, mire elindul. Minden megvan, csak a lépegetés nincs. Már rettegek, mert így is csinál hajmeresztő dolgokat a lány. Valamelyik nap rákúszott a billentyűzetre és írt egy adagot, majd a büntiben elmarta az egyik kábelt és megrágta, de pl. pillanat kérdése volt, hogy anyu kezében le nem rántotta az asztalról a terítőt :twisted: Anyu szerint én ilyenekt csak két hónappal később csináltam. Hát most tudnám értékelni, hogy hasonlóan "nyugodt, racionális, más szavakkal lustasejhajú lányom lenne, mint amilyen én voltam, na de ez mint tudjuk nem kívánságműsor. Májusi babákat váró anyukák, olvassátok el az ikrek gyerek horoszkópját, igen tanulságos olvasmány :twisted:
http://www.centralnet.hu/ezoterika/b_ikrek.htm
az más kérdés, hogy én csak most olvastam...

tjuca
 
 


Unique!
A kereszlányom még 4 évesen is hálózsákban alszik. Már sprintelni is megtanult benne. Az anyukája vett egyet neki 2 éves korában, aztán mindig beletold az aljába, ahogy nő Friderika. Szép csíkos lett ettől, de attól lett egyedi.
A zabálós korszakot nem is annyira, de a jóízű evés korszakát már nagyon várom. Eszembe fogsz jutni :)
Tali? Már úgy megismernélek!

Pankaa!
Tök jó, hogy rátaláltel erre a helyre. Reméljük, nem lesz ez is átverés. Addig nő még egy jó nagyot a babócátok.

Anikó!
Akkor én azért nem találkoztam még Fisher Price-al eddig, mert a Guliverben sosem jártam. Jó tudni!
Vendég
 


UniqueBébi!

Kofa osztálytársai lazán másfél éves gyereket is altatnak hálózsákban, pláne, ha olyan halcsíkok, mint egyesek. Legalább reggel kicsit bonyibb a zsákbaugrás a szülői ágyig, van idő kapcsolni... :wink: :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Anikó!
2. cn légyszi javítsd!

Nekem a talik nem megoldható időpontban vannak, és a távolság is igen nagy. :cry:

Képzeljétek olyan erős görcseim voltak, hogy nem is volt energiám csalódottnak lenni, hogy nem jött össze megint. A falat kapartam fájdalmamban. Ma már aránylag jól vagyok, és már az nagyon feldob, hogy nem szenvedek annyira, mint tegnap.

Puszi mindenkinek, és köszönöm, hogy gondoltok rám még akkor is, ha ritkán jelentkezem.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Unique! :D
Nem tudom mi kell a kártyához! :(
Van ott egy ismerösöm és hosszas kérlelés után szerzett egy kártyát! :? Tény és valo hogy minden sokkal olcsobb és hatalmas szoval játékdömping van!Itt van az m3-as mellett amikor Pest felöl jöttök Pest-Fot határa de az autopályárol látszik!Hozzánk nagyon közel van :D !
A hálozsákot mi is sokáig használtuk,én jol és nyugodtan tudtam aludni :lol: nem keltem fel percenként betakarni a gyereket!

Juca! :D
Örülök,hogy ilyen kis ügyes Kinga!
Kiváncsi vagyok nagyon a csomagra!!!

Panka! :D
De jo hogy találtál jot!
Ez szuper!

Angie! :D
Nekünk Bebe Comfort autosülésünk van és azért azt választottuk mert majdnem viszintbe lehet hozni és nem bukik elöre a gyerek feje ha elalszik!De bevallom töredelmesen 5 éve vettük ugy hogy nem egy modern darab! :roll:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok, úgy le vagyok maradva! :oops:

Monyóka!
Gratulálok!Nagyon drukkolok!

Rolly!
Neked is szorítok!
Kép még nincs, remélem a hétvégén lesz ideje apának kicsinyíteni egy párat!

Brill!
Hogy vagytok?

Anikó!
És ti hogy vagytok?

Évi!
Virág nagyon édes!

Angie!
Nekünk biztos nem jó a tali!Majd tavasszal! :cry:

Nárcisz!
Sokat gondolok rátok! Te következel! :wink:

Rólunk!
Nagyon szomorú vagyok és úgy érzem rossz anya is!Az én kis drágám nem akar szopizni.Hiába éhes, hiába nem hagyom elalaudni, mégis elalszik a cicimen kb. 5 perc alatt és nem ezsik semmit.Aztán persze 10 perc múlva újra üvölt,mert hát éhes!
Úgyhogy fejek 3-4 óránként (szerencsére van mit!) és üvegből kell, hogy odaadjam!Nem tudom csak fejéssel meddig lesz tejem! :oops:
De nagyon szépen hízik, ma voltunk tanácsadáson és 3960 g, vagyis 410 g-ot hízott, mióta hazajöttünk!
Szerencsére a hasunk nem fáj.
Nekem ma vissza kellett mennem a dokihoz, mert kiesett egy varratom és szétnyílt egy kicsit.Kaptam rá valami port azzal kell beszórni (betapasztani! :shock: )és hétfőn vissza.Ha nem javult, kapok egy újabb öltést!Ezt a betapasztást még nem tudom hogy viszem véghez!

Puszilunk Mindenkit!
Csibe és Gábor

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Javítsd át kérlek a táblában, ma 1.cn.
Egyik szemem sír, a másik nevet.
Ne haragudjatok, de többet most nem tudok írni, mert ma is volt tanfolyam és kipurcantam. Holnap jelentkezem.
tina82
 
 


Sziasztok!

Először is:

Csibe!!!
NEM VAGY ROSSZ ANYA!!!
Ne légy szomorú, ha Gáborka nem akar szopizni, fejéssel nagyon sokáig fenntartható a tejtermelés!!! Mindenesetre próbáld meg sokszor szopiztatni, tudom, hogy nagyon kimerítő félóránként szoptatni, volt nálunk is ilyen, és baromira fárasztó volt. (A kórházban azt mondták, hogy ennyi idősen is nyugodtan tegyem akár egész napra cicire. Egy idő után megtanulja, hogy eleget egyen.) Lehet, hogy nem elég erősen szívja, valamennyit eszik, aztán elfárad, és azért alszik be. De ha üvegből adod, abból könnyebben jön a tejcsi, és hamarabb jóllakik, tehát következőre tényleg nem fogadja el a cicit… :roll: Mindenesetre ne csüggedj, a gyarapodáshoz pedig gratulálok! Ébresztési trükkök: http://www.lll.hu/almos_ujszulott ÉS NE ADD FEL!!! Puszilom Gáborkát és Téged is!

Hangyi!
Nagyon sajnálom… :cry: És megkaptam a privit, írtam választ!

Éva!
Szerintem sem úgy néz ki Virág, mint aki nem eszik eleget… :wink: Édes husika, gyönyörű ez a lány!!! :)

Pupy!
Jó, hogy írtál!!! Te is hiányzol, kár, hogy olyan sokat kell dógoznod… :?

Rolly!
Akkor küldök Neked mensihozó energiákat: +++++++++++++++++++++++++

Panka!
Bizony, muszáj néha ilyen praktikákat bevetni, szerencsére óraátállítás csak évente kétszer van… :twisted:

Évi!
Tök jó a kulimájszos írásod, el is mentettem „babakaja a’la Évi” címen! :D

Anikó!
Igen, a gyerkőcöket ugyebár nem lehet átállítani. :P Kisfiadat nem viselte meg?

Angie!
Mi sajnos ismételten kimaradunk a taliból, Pest nagyon messze van ilyen csöpp emberkével… :roll: Meg aztán egyedül nem is mernék menni, apa pedig nem hinném, hogy rávehető…

Jucmuc!
Türelem babát terem, tudod! :) Aztán meg majd azon izgulsz, hogy jaj, mennyit kell aludni a következő uh-ig… :wink:

Unique!
Szerintem nyugodtan mehet a hálózsák, azt valóban nem rúgja le magáról, akármennyit mozog. Amikor még nem kapcsoltuk be a gázt, hanem apa este a fürcsire befűtött fával, én is abban altattam Kendét, mert azért éjjel már nem volt olyan meleg.

Panka!
Szuper, hogy találtál 4D-s helyszínt. Minden rendben lesz!

Juca!
Örülök, hogy jobban vagy! Ha elvékonyodott az ínye Kingának, akkor nemsokára fog is lesz ott! Mászás: hát, nem semmi a lányod!!! :shock:

Eszti!
Sajnálom a 2. cn-t. :cry:

Kende 8 óta húzza a lóbőrt, igaz, napközben össz-vissz másfél órát aludt. Nem tudom, miért, de félórákat alszik, egyszerűen ennyi elég neki. Nem csaphatom agyon, hogy aludj már, fiam?!?!?! Legalább az éjjelek nagyjából okésak.

No, megyek is. Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Tina!
Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
norwell
 
 


Hű, a mindenit :) Mennyit írtatok :) :)
Mindenkinek köszönöm a hálózsákos tippeket! Bevezetjük! Már csak egy mosás van hátra :oops:

Juca :)
Örülök, hogy jobban vagy! :) Várom a mailt! Nem semmi a lányod, az biztos! :)

Anikó :)
Jó messze van :( :( Legalábbis tőlünk :( Még gondolkodom rajta, de köszönöm! :)

Angie :)
Lemaradtam... Hol lesz a tali? :) Én is megismernélek :)
Autósülés: nekünk a babakocsihoz volt egy (most kezd belenőni Laura), az Neonato volt, de most vetünk egy nagyobbat, ami jó lesz 18 kg-s koráig: Concorde. Ezt nem kell kiszedni a gyerekkel együtt, ami azért gáz, mert ha bealszik a kocsiban, fel kell kelteni, ha kiveszem. Egyébként pedig cserébe tiszta fotel, olyan kényelmes, hogy csak na. Újszülött kortól jó, mert mindkét irányban be lehet kötni a kocsiba, 8 kg-ig háttal és akkor kicsit fekszik benne, 8 kg fölött menetirányban és akkor már ül benne. nagyon állat :)

Csibém :)
Ne viccelődjünk... Rossz anya... Ne mááááár.... Na, nekem is volt, hogy a lányom óránként szopizott (ihaj, volt, hogy egész nap mást sem csináltunk, csak cicin lógtunk), ez benne van a pakliban. Kinövi, de aggódj. :) Amíg van tejcid, gondolkodj optimistán, nem lehet semmi baj. és talán nem kellene mindig cumisüvegből adni neki, hanem inkább mindig picit felkelteni és cicire tenni, bár ha éhes, nem alszik tovább, ez tapasztalat. Az éhség felkelti őket :) Ne csüggedj!!!

Norwell :)
Van ilyen időszak, aztán van nappalis bealvós időszak... Mindenféle időszakuk van ilyen pici korban, mire a végén beáll a napirend. :)

Tina :( :( :( Sajnálom..

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak nem sikerült visszaolvasnom :(

Tina! Sajnálom az első cn-t! :cry:

Unique :) Köszi az emilt, még nem tudtam rá válaszolni :oops: Miért veszélyes a paplan?
Ha esetleg gondolod, nézd meg a www.kreativjatek.hu-t vagy a www.dione.hu-t, szerintem nagyon szép játékokat árulnak természetes alapanyagokból. Én ezeket preferálom, bár természetesen ahány ház annyi szokás :)

Csibe :) Nem vagy rossz anya!!! Kezdet kezdetén nálunk is volt órákig tartó szopi! Nem lehet, hogy Gábor sárga még egy kicsit és azért aluszékony? Norwellhez hasonlóan én is azt javasolnám, hogy nézd meg az lll honlapját vagy hívj fel egy lll-es tanácsadót! A cumisüveggel vigyázz, mert nagyon könnyen hozzászokhat és akkor nem fog szopni!

Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Eszti, Tina! :(
Sajnálom a mensit. :(

Norwell!
Privi ment.

Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok :)
Bocsi, hogy eltűntem, de nagyon összejöttek a dolgok :(

Niki:)
Hatalmas gratula Zalánhoz :)
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit :)
Kép

Nárcisz :)
Utólag boldog névnapot :D
Kép
Most már menthetetlenül ti lesztek a következők :lol:

Monyóka :)
Gratulálok a zebrácskádhoz :) Persze csak halkan, nehogy megijedjen :wink:

Angie :)
Gratula a betöltött 12. héthez :)
A talira mindenképp menni szeretnénk :)
Nekünk Annamariról maradt Römer ülésünk van. Már akkor sem volt olcsó, de mi szeretjük, Peti meg egyenesen imád benne hintázni :lol:

Éva :)
Nagyon édes Virág :) Egyáltalán nem tűnik soványnak :)

Rolly :)
Sajnálom, hogy nincs baba :(

Hangyi, Eszti, Tina :)
Sajnálom a mensit :(

Judit :)
Receptet ha lehet én is kérném :)

Évi :)
Köszi a recepteket, hamarosan már főzöm is őket :D

Unique :)
Mi is hálózsákozunk. Annamari 2 éves koráig abban aludt, mert ő is állandóan lerúgja a takarót. Most gondolkodom rajta, hogy újra varrok neki egyet :)

Juca :)
Aszta nem semmi Kinga :shock: Tényleg nagyon fejlett :) Ma-holnap már futhatsz is utána :lol: :lol: :lol:

Csibe :)
Nem vagy rossz anya!!! A fejéssel fenn lehet tartani a tejmennyiséget, de a sok-sok próbálkozással rá fog állni Gáborka a szopira :)
Az üvegezéssel, ahogy Norwell is írta le lehet szoktatni a babát arról, hogy megdolgozzon a tejcsiért. Tedd minél többször mellre Gáborkát és meglátod sikerülni fog :) Ne add fel menni fog :D

Peti taknyos és se éjjelem, se nappalom :( Még kézben is sírdogál, nem érzi jól magát :cry:
Ezt még metetészte a mai ortopédiai vizsgálat, aminek az lett az eredménye, hogy mindkét gyerekkel be kell feküdni egy hétre tornázni egy kórházba :cry: Totálkáros vagyok, de igyekszem összeszedni magam :cry:

Holnap próbálok jönni :)
Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Aniko
Javíts a táblában, légy szíves: Ma 1. cn :?

Azért nem a mosolygós fejecske van mégsem, mert olyan iszonyatosan görcsöl a hasam, hogy ilyen már évek óta nem volt. Vettem be Cataflam-t.
Vérvételre azért megyek (pajzsmirigyet is néznek), de így szombaton nem megyünk a kórházba.
Most mennem kell, mert hamarosan indul a busz.
Sok puszit küldök:
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


sziasztok.

rolly.most en sem tudom hogy oruljek a menzidnek vagy nem.jobban orultem volna egy pozitiv tesztnek,na de majd most:)

evi.elmentettem a recepteket.csodajo anya vagy,en is szeretek keszitgetni a ferjemnekj kajat,vajon a babaval is igy leszek?.

evi79.virag gyonyoru baba,aranyos formas.jo anya vagy,hidd el.

jucmuc.gondolom megerted de nem tudok elmenni a talira.messze van,vizum nincs,szoval....erezd nagyon jol magagad.lelekben ott leszek.

angi.hazrol kep?

Kép
monyoka
 
 


pupy.melo:(sasjnalom hogy ennyit dolgozol.

panka.jo hogy megint jo a kedved.szoritzok hogy most azt kapjatok az uh-n amit szeretnetek.

juca.ilyen aktiv kinga?huha.na majd ha beindul jarni,csak loholhatsz utanna.mindenesetre meghato amit most irtal,vagy csak nekem az?olyan erzekenyecske vagyok.
ja az agreszivitas megmaradt,mar fel tolem a ferjem:)

szti,tina,hangyolca.
:(sajnalom a menzit:(

anacska.be kell fekudni a korhazba?hat ez nagyon nem jo hir.sajnalom.de konkretan mi a baj?

Kép
monyoka
 
 


magamrol.

jol vagyok.kicsit csalodott mert erre a helyzetre nem epp ugy reagaltam ahogy szerettem volna.eloszor panik,mostmeg semmi.nem tudok orulni se :? lehet hogy meg nem fogtam fel,vagy a felelem tombol bennem nem tudom,de olyan mintha kivulrol neznem magam,es nem orulok amit latok.
tuneteim nincsenek.vagyis van a nagy mennyisegu huvelyvaladek.lanyok normalis az hogy estere ugy felpufadok hogy majd szet robban az alhasam.?aztan szepen lassan tavozik a levego :oops: mondtam a paromnak hogy ha kicsuszik ne haragudjon.eddig sikerult kimennem az udvarra ha kellet.
tegnap rakerestem a neten a dokikra.nemreg nyilt egy klinikaszeruseg hat felhivtam.
van nogyogyasz be is jelentkeztem.hetfon hivnak hogy mikorra kaptam idopontott.
utolag kiderult(anyutol erdeklodtem)hogy ez egy nagyon jo meddosegi doki :shock:
szoval ha nem vagyok terhes elkezdjuk a kivizsgalasokat :P

Kép
monyoka
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Gratulálokm minden újdonsült kismamának. Sajna nem mindig tudok visszaolvasni, úgyhogy a csúszásért bocsi!
A menstruáló babára vágyóknak kitartás!
Tegnap voltam bőrgyógyásznál, és leveszik néhány anyajegyemet. Állítólag babavállalás elött érdemes a gyanúsakat eltávolíttatni...
Beszélgettem a párommal és a főnökömmel és úgy néz ki csak nyáron vágunk a babaprojektbe....
Persze ez még változhat, de most így tűnik észszerűnek... :?
Szép napot mindenkinek!
faul
 
 


Jó reggelt!

Rolly!
Hát legalább már nem lelkizel a dolgokon.Jobbulást a görcsök miatt.Mostmár tényleg járj a végére, vérvétel biztos informatív lesz, és remélem negatív eredményű. :)

Unique!
Írok privitAz a Concord autósülés érdekelne.Milyen típusú pontosan?Újszülött kortól 18 kg.-ig használható?Mennyibe került?
Köszi.

Annácska!
Petikének jobbulást kívánok!Milyen ortopédiai dolgot találtak?Mind2 gyereknél? :roll:

Tina!
:( Sajnálom.

Eszti!
:(

Monyóka!
Puffadás nekem is brutál volt, bár szelek nélküli :roll:
Bővebb váladék is van azóta is, volt tenyésztésem is, de negatív lett, olvastam,hogy ez terhesség esetén normális.
Majd a doki után megnyugszol, és fogsz tudni örülni is!Még nekem is kellett 1-2 hét mire fölfogtam,hogy mi van, pedig nekünk hamar összejött.Érthető,hogy ennyi csalódás után már nem bízik annyira az ember, és kételkedik, de azért próbáld tudatosítani az agyadban a dolgokat.Minden jót!

Juca!
Kinga nagyon fejlődik, ha elindul, nem lesz megállás :D
Én a halak horoszkópját olvastam el, és találónak tűnik, már amennyire eddig "megismertem" a babámat.Tényleg már most igényli a simogatást, foglalkozást.És már értem miért fürdök 3x annyi ideig,mint eddig.És nekem is eszembe jutott, hogy talán azért, mert egy halacska lubickol bennem :lol: Pedig én utálok fürödni :oops: ,max. tenger, és a vizet még inni is utálom. :roll:

Angie!
Hol lehet kapni azt a párásítót?

Csibe!
Igaz,hogy megoszlanak a vélemények, a Suttogó titkai I. című könyvön, de most olvastam egy olyan részt, amiben pont a te problémáról írnak.Ha van időd nézz bele egy könyvesboltban, a 136. oldalon találsz egy kis részt, szrintem olvasd el.Bemásolni sajna sok lene, ezért nem teszem.
Remélem hamar gyógyulsz, és nem kell stoppolni!Az a baj, hogy gyorsan kiveszik a varratokat, nem mindenkinek gyógyul olyan gyorsan a sebe, mint azt ők képzelik :evil:

Szép napot Mindenkienk!És kellemes 7végét!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Unique!
Köszi.Akkor félreértettem az ülést, azt hittem ez rögzítve van a kocsihoz.Majd keresünk vmilyet, de látom ez sem lesz egyszerű,mint a babakocsi vásárlása sem volt az.Olyan sok mindenre kell figyelni, na meg előre gondolkozni, hogy jó lesz-e, milyen követelményeket támasszünk vele szemben, és hogy azoknak megfelel-e? :roll:

Faul!
Hol veszik le az anyajegyeket?Pesten a klinikán?Remélem nem lézerrel akarod levetetni, bár azt nem is csinálnák meg.Miért kell levenni?Rossz helyen van, vagy gyanúsak, ésa biztonság kedvéért?
Remélem minden rendben lesz velük!
Sajnálom, hogy így kitolódik a babaproject! :( Dehát inkább legyetek megfontoltak, és felkészültek, nem igaz? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?