Új privát üzeneted érkezett!

Juca :) Igen, de mi pl. szoktunk a Zara-ban is vásárolni, és azokra a ruha cimkékre az van ráírva, hogy 74-80cm - 12-18m (hónap). Szóval ezért "aggódom" én a méretezések miatt... :roll: :evil:

Elutaztok vhova?

KépKép

KépKép
timika
 
 


Niki :D Szívből gratulálok a kis Zalánhoz és sok-sok tejcit kívánok!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Niki!
Nagy-nagy gratula Zalánkához!Jó egészséget, és sok boldog ságot kívánok Nektek!

Csibe!
Köszönjük a szüléstörténetet!Nagyon szép!Én is inkább a nyisszantástól, meg a stoppolástól félek! :? De én is megpróbálok szülésznőt fogadni, és megbeszélni vele, hogy ha lehet, kerüljük el.Remélem kivitelezhető lesz a dolog.
Fényképeket kérünk Rólatok!!!

Juca!
Örülök, hogy jobban vagy!

Timika!
Egyszer minden nyavalya elmúlik! :wink: Majd kinövi Kristóf is, vannak orros, torkos, meg füles gyerekek.Én utóbbi voltam, de nem vészesen.Aztán egyszer csak elmúlt.Előtte nem tudtak mit kezdeni vele.Remélem Kristófnál hamar megszűnik ez a kórság! :evil:

Húha lányok, úgy látom akkor most már dobogós lettem a sárga mezőnyben! :shock: Én vagyok a bronzérmes! :lol:
De azért ez a március még odébb van! :arrow: :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Niki!

Nagyon sok boldogságot kívánunk a kis családnak! Sok tejcit, pihenést, és még egy darabig ilyen gyönyörű őszt, hogy még jobban élvezze a kis Zalán a földi létet :-)
Egyébként én teljesen azt hittem Napsugár lesz, de ma gyönyörűen süt a nap, ezért nem is nagyon sopánkodom, hogy nem jött be a jóslatojm :wink:

Timi!

Most éppen 50-56-os gúnya van Kingán, de van olyan 80-as, ami kicsi. Tehát a számozásnak nem sok teteje van. Azért általában elmondható, hogy kis 74-eseket és nagy 68-asakat hord. Ami kicsi, az megy a következő nemzedéknek, vagy a barátoknak :-), ami nagy, abba belenől.
Holnap megyünk Hatvanba, és anyuval jövünk kedden. Szerdán temetőbe megyünk, és itt lesz anyu jövő héten. Szóval nem nagyon leszek, csak kutyafuttában.

Nálam tapasztaltabb és idősebb gyerekkel rendelkező anyukák! (Szóval majdnem mindenki :-))

Mivel kezdjük az emberi ételt, mennyit adunk, és hogyan. Valamint ha vannak valakinek receptjei... Babatej??? Szóval a hozzátáplálás tudományába szeretnék némi beavatást. Megígérem, hogy a varázslatokat összegyűjtöm, és továbbítom az utánam következő nemzedéknek :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Az üzenetet a férjem írta, mert éppen lángost sütöttem.

Szóval:

Nagy-nagy gratula a kis Zalánhoz Nikinek :) Gyönyörű, szép hosszú életet kívánok neki :)
Kép

Még jelentkezem: Nárcó

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
Hogy vagy?Lángos jöhet fénypost.-al!!! :lol: Imádom!
Mi is most kajáltunk.

Lányok!
Lesz ma este a fókusz pluszban egy riport a szülés anyagi vonzatairól.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kanci!

Gratulálok a kis tököshöz!!! Nőjetek szép nagyra!!!

Kép

Egy ismink is ma reggel szült, kislány 4.750 gr. Faros volt a baba, úgyhogy császároztak, de ekkora babát nem lett volna semmi símán megszülni!

kacsa14
 
 


Juca!

Nekem konkrét tapasztalataim nincsenek, de újságban tudok utána nézegetni, ha gondolod ...

kacsa14
 
 


Niki :P
Szívből gratulálok a kisfiadhoz!!! :lol:
Nagyon jó egészséget és nagyon boldog életet kívánok kis családoddal!!

Kép


Sok puszi: Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Niki!
Nagyon sok boldogságot jo egészséget és sok-sok tejecskét kivánok nektek! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csibe :P
Olyan jó volt olvasni a szüléstörténetet! És a kisfiad csodaszép!! :P Bennem is felelevenedtek a régi emlékek és én is úgy érzem, hogy hihetetlen erőt ad, ha mellettünk áll a párunk. :P

Nomi
Örülök, hogy jól haladnak a vizsgálatok!
A nagypapád miatt őszinte részvétem. :(

Juca
Mielőbbi teljes gyógyulást! Kinga annyira édes!!! És a párod is fantasztikus, hogy ilyen jó apa és férj!! :P

Tina
Még mindig nem jött meg??? :shock: Nem kellene orvoshoz menni? (Bár valószínűleg én vagyok mindig túl aggódós). De ha 33 napra általában megjön Neked, akkor most már igencsak sokat késik. Vagy esetleg még egy teszt??? :wink: Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Évi
Dóri annyira aranyos!!! És ahogy a hintában ül!!! Szép boldog baba! :P

Monyóka
Nagyon szép a konyhabútorotok! És a macsekos képet el is mentettem, kisfiamnak mindenképpen kellett! :lol:
Sajnálom, hogy még nem jött meg – már ha biztosan nem lehet ennek jó oka. Tudom, milyen rossz ez az állandó csalódás. :(

Bea
Hihetetlen nagy már a pocakod!!! Ádika szépen növesztgeti a házikóját!! :lol:

Anikó
A védőnőd komolyan gondolta azt, amit mondott??? :shock: Biztató, ha ő vigyáz majd a gyermekedre! :twisted:
(A többiek reakcióin viszont jót nevettem!! X-akták és a többi)
És köszönök mindent!!!! (Tudod) :P

Brill
Olyan jó olvasni a jókedvű soraidat!!
És Köszönök Neked is mindent!! :P

Panka
Köszönöm a privit, válaszoltam! :lol:

Hangyi
Örülök, hogy most rendben vagy, de kiakasztó, hogy olyan sokat kell várni a vizsgálatra!!


Most mennem kell, bocsánat attól, akinek nem írtam!
Magamról: Ma van a 32. cn, de már egyre erősebben fáj a hasam, gondolom 1-2 napon belül jelentkezem az 1.cn-nel. :(

Sok puszit küldök:
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Niki! :D
Gratulálok!!!! Zalán isten hozott idekint!!!


Hangyi
hangyolca77
 
 


Niki!

Nagyon sok boldogsagot kivanok Nektek! Es persze sok tejcsiket!


Bocsi most csak ennyi voltam, rohannom kell! Szep vasarnapot mindenkinek!

Puszi
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Niki!
Gratulálok Zalán megérkezéséhez! :D Minden jót a továbbiakban is! :D

Nárcisz + férj !
Köszi a híradót!

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Szép Jó estét mindenkinek!!
Először is GRATULÁLOK NIKINEK!!Jó egészséget,és sok-sok-sok tejcit kivánok!!Várjuk a szüléstörténetet!!
Rolly!!Igen!Hamar elment az a "pár hét"Nem is tudom,hogy ki de valaki mondta,hogy a vége fog a legnehezeben menni!!Nálam ez nem igy van!!Pontosan a vége "ment" el nagyon gyorsan,hiszen én is mindjárt a szülőszobában leszek! :shock:
Anikó!Hihetetlen,hogy mindjárt 12 hetes leszel!! :) Emléxem még amikor a tesztet mutattad!!
Brill!Te már el is múltál 12!!Hogy repül az idő!! :lol:
Évi!Dóri baba olyan CUKI!!Nemlehet vele betelni!
Timika!Kristóf is nagyon édi!! :wink:
Pupyról mit tudtok?Miért nem jár már ide? :roll:
Mára búcsúzom!!Jó éjt mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Lányok!

Köszi mindenkinek, aki jobbulást kívánt. Megérkezett. Még nem vagyok tökéletes, de már újra tudok nagyobb távlatokban is gondolkodni. (BP-Hatvan :-)). Most jól fog jönni anyu segítsége, mert Kofa vitézül helyt állt, de jövő héten már munkálkodnia kell.

Kacsa!

Szerintem majd jönnek a tapasztalatok :-)

Kati!

Ma egy kungfus karates film volt, gyerekeket mutattak, amint kötelező stílusgyakorlatokat csináltak. Csak ámultam :P Ettől függetlenül Ricsiék edzése jobban tetszett, már amennyit láttam belőle, mert ezek a gyerekek nagyon "mesterien" csinálták a dolgukat, de nem voltak igazán gyerekek. Persze lehet, hogy a kamera is rátett egy lapáttal.

Bea!

A vége még csak most jön. Úgy a 38. héttől... innen is látszik, hogy nagyon hősiesen bírod :-)

Narco!

Milyen aranyérmesnek lenni??? :twisted:

Na megyek. Pusza:

tjuca
 
 


Sziasztok!!!

Bocs, hogy nem jöttem, tegnap barátnőm volt itt egyéves kisfiával, szétpakolta a lakást, gondolhatjátok! De nagyon szupi volt, csomót beszélgettünk meg sétáltunk.

NIKI!!!
NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK ZALÁNHOZ!!!!!!!! Jó egészséget, sok-sok tejcsit kívánok!!!
(Éreztem, hogy fiú lesz! :wink: )

Juca!
Örülök, hogy jobban vagy! A fog onnantól fog, hogy kocog rajta a kanál! :lol: Kendénél is kipróbáltam… :D És nála már akkor kocogott, amikor még csak a rece volt meg. Tehát gratula Kinga első fogacskájához!!! Ja, és hát igen, nekem is állandó probléma, mibe tegyem a gyereket… :wink: Magam öltözködése már nem is érdekel annyira, de a gyerek az legyen csini!

Panka!
Fúúúúúúú, mekkorát nőtt a pocid!!! :shock: De nagyon formás, szép pocakod van! :)

Bea!
Ne aggódj, Ádika tudni fogja, mikor kell kibújni, és tojik az orvosok által kiszámított időpontra! :D Látod, most is tudta, hogy merre kell fordulnia! Ja, és mérleget én is béreltem, jobban jártunk így, megvenni nem lett volna érdemes.

Tina!
Remélem, megoldódik a doki-ügy.

Brill!
Gratulálok Minibrill méreteihez, és nagyon édes a képen!!! :) BDP = kezdődik a kismamákra jellemző szórakozottság… :twisted:

Junko!
Nagyon jól tetted. Veszítenivalótok nincs, az idő meg telik, úgyhogy okos döntés volt! :wink:

Bogi!
Nem baj az, ha pótolni kell, a lényeg, hogy jóllakjon, úgyis Te tudod, mennyi kell neki. Anyatejet is kap, úgyhogy azért ez sokat számít! :)

Évi!
Köszi a köszöntést! És igen, kibújni látszik a következő fogacska is, a sarka már kinn van… Azzal az eggyel meg, ami van neki, úgy tud harapni, hogy csillagokat látok…
:shock: Csúcsszuper a hintázó Dóri!!!

Anikó!
Nagyon örülök, hogy minden rendben a babóval! Szuper lett a fotó!!! :)

Csibe!
Köszönöm a szüléstörténetet! Puszi Gáborkának! :)

Timika!
Örülök, hogy Kristóf jobban van!

No, és akkor egy picit rólunk: mint ahogy említettem, kibújni látszik a második fogacska, legalábbis a sarka már érezhető. Eszméletlen, nem??? :shock: De szerencsére nem annyira nyűgi, úgyhogy a fogmanó bennünket elkerült elég jól (jól ráijesztettem azzal a szívlapáttal … :twisted: ), mert lázas sem volt, talán annyi, hogy többször kakilt.
Elromlott a vidiókameránk… :evil: Most vehetünk újat, hogy a fene enné meg. Mindenképp vettünk volna egy digitális fényképezőt karácsonyra, de hát azt meg nem lehet, hogy két hónapig semmiféle felvétel ne legyen erről a csibész Dugókáról, nem igaz? :D Úgyhogy alkalomadtán kénytelenek leszünk venni egy kamerát… :roll:

No, most megyek, ennyi elég is belőlem egyszerre…

Puszi, jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Csibe! :D
Gyönyörű volt olvasni a szüléstörténetet!
Jol megkönnyeztem,gyönyörű kisfiatok van!

Timika! :D
Örülök,hogy Kristof jobban van!
Ez egy elektromos inhalátor amibe sooldatot kell tenni vagy esetleg olyan gyogyszereket amiket belehet inhalálni és akkor nem a gyomorbol szivodik fel ha nem csak ott hat ahol kell!A felsö és also légutakon!Két éves volt a kisfiam amikor egy megfázást elkezeltek nála és tüdögyulladás lett belöle :evil: és ezt a készüléket akkor vettük!Nagyon szuper én azota is használom!A Svábhegyi gyereklinikán voltunk akkor két hetet bennt és ott tanitottak meg a használatára!Ha nálunk jelentkezik egy kis orrfolyás én egyböl inhalálom a Marcit és mindent felold még mielött belobbanna!
A rendelés most már könnyü nekem mert 6-7 éves van vagy 116-os és azok általában jok!

Juca! :D
Örülök,hogy jobban vagy!

Hangyi! :D
Milyen gyogyszert szedsz?

Brill! :D
Kaptam egy mailt hogy hála Isten elkeltek a kiskutyák!
Gondoltam rá ha esetleg még lett volna egy kettö akkor gyorsan felraktam volna máshova is!
Nekem kezd realizálodni a hányingerem viszont olyan fáradt vagyok hogy azt elmomdani nem tudom! Kép

Panka! :D
Már akartam irni hogy nagyon aranyos volt az álmod!
Várom a keddet!!!!

Nárcisz! :D
Lángost azt nagyon szeretem!
De ügyik vagytok!

Kacsa! :D
Afp eredményed megvan már?
Mozgást érzel?

Rolly! :D
Örülök hogy jelentkeztél!
És nincs mit,örülök,hogy irhattam neked!!!
Kicsifiad?

Bea! :D
Ügyes csaj vagy és bátor!Csak igy tovább!
Pupy rengeteget dolgozik azért nem tud jönni csak ritkán!

Norwell! :D
Gratulálok a fogacskához!
Tényleg hamar jönnek!
Marcinak az egy éves fotoin 2 foga volt alul! :shock:

Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Tegnap már nem volt időm tovább írni, ne haragudjatok!

Cs.Heni
Végtelenül sajnálom, ami Veled történt!!! :cry: Még emlékszem a boldog rózsaszín soraidra, és olyan nagyon elszomorít, hogy így kellett végződnie!!! Ha jobban leszel testileg (mert lelkileg biztosan jóval több időbe telik), gyere közénk, hisz tudod, itt mindig van valaki, aki a soraival átölel, megsimogat. :cry:

Pupy
Nagyon tetszett a novellád, köszönöm a nekem írtakat! Látom, nagyon ritkán jössz most, meg a mensid is megjött, sajnálom a csalódást! :cry: Vigyázz magadra és teljesen ne tűnj el, jó??? Itt sokszor sokan hiányolnak, és nagyon szeretnek (én is!) :P

Norwell
Már a 2. fogacska jön??? De jó!!! :lol: És az még inkább, hogy ez nem viseli meg a babát!!

Timika
Örülök, hogy Kristóf jobban van! :lol: Sajnos ősszel, télen még inkább jönnek a betegségek, jó egészséget kívánok Nektek!

Bea
Meglátod, minden rendben lesz, ne hagyd magad fölöslegesen stresszelni!! :P

Aniko
Kisfiam jól van, már élvezi végre az ovit. :P Ma reggel eljött velem a templomba, ő akart jönni, nem én akartam, mert úgy gondolom, kicsi még ahhoz, hogy 1 óráig csendben üljön. De fantasztikusan viselkedett és csak 40 perc elteltével kérdezte meg, hogy mikor lesz már vége. Ráadásul esett az eső, aminek külön örült, mert most először vihette az új esernyőjét és visszafelé minden tócsába belelépett – amit szintén nagyon élvezett. :P


Lányok, még mindig nem értem a végére annak, amit írni akartam, de most be kell fejeznem. Szép vasárnapot kívánok!!!

Puszi: Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Rolly! :D
Gumicsizma volt legalább a kisfiadon?Hogy hívják?
Tócsábalépést én is nagyon szerettem, meg a biciklivel belegázolást, de anyáék vhogy nem rajongtak érte :lol:

Anikó!
Érdekelne a párásító pontos neve, márkája, mert nálunk is nagyon száraz a levegő.Mennyire hangos, vagy zúg?Tudod nálunk ez az elsődleges szempont :roll:
Keddet én is várom!Most olvasom, hogy elkeltek a kutyik!!De jó, ennek szívből örülök.Ajánlgattam én is, de még nem szóltak vissza, remélem mostmár nem is fognak:oops:

Norwell!
Szóval kanálkocogtatás a próba?Ez tetszik! :lol: Már csak 30 fog van hátra! :twisted:

Sajnos it is nagyon tré idő van, esik, fúj, hideg van, és sötét :evil:
Pont ezeket nem szeretem az időjárásban.Minden más jöhet(vagyis meleg, és napsütés :lol: ) 8)

Képzeljétek, férjecském megcsinálta a tv-t, mostmár csak alig hallhatóan zúg, ez már elviselhető.Megelégszünk ennyivel is, mert totál halk sosem lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Niki!
Gratulálok a kis Zalánhoz! Nagyon sok boldogságot kívánok a kis családotoknak, és hogy legyen sok finom tejcid.

Nárcisz!
Boldog névnapot kívánok!
Köszönjük szépen a híradózást!

Puszi,
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó!

Szerdán voltam afp vérvételen. 2 hétre rá kell majd menni az eredményért.

Pöttöm még rezgő fázisában van. Bár a hétvégét ő is pihenéssel tölti, keveset hív. Várom már, hogy igazi rugásokkal is jelentkezzen!

Itt is vacak idő van, megyek is, feldobom Apát, mert elég depis hangulatában van!

kacsa14
 
 


Panka!
Ez nem párásito!
Az teljesen más!Inhalátor készülék amin egy maszk van ahova gyogyszereket kell adagolni és azt kell az archoz tenni!Ezt nem lehet csak ugy kapni,fel kell iratni orvossal és ki lehet váltani gyogyászati segédeszköz boltba!
Az inhalátorokat sajnos nem ismerem de sokfélét láttam a Media Marktba!Mi nem használunk párásitot, levegö tisztito van a kisfiam szobájában!

Nárcisz!
Nagyon boldog névnapot kivánok! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Panka!
Tiszta hülye vagyok! Kép
Szoval a párásitokat nem ismerem az inhalátorokat igen!Tehát mind kettönek más a funkcioja másra kell használni!
De azt hiszem a védönök ajánlják is babáknak a párásitot hogy a szobába ne legyen tul száraz a levegö!
De nekünk anno hamar tönkre ment és nem is vettünk másikat!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Köszi! :D Akkor csak azt áruld el, milyen márkájú párásítót ne vegyünk! :wink: Inhalátort ismerem, azt hittem olyan párásítótok van, amelyikbe szintén lehet tenni sóoldatot.

Nárcisz!
Sok boldog névnapot kívánok Neked én is! :P

Zsúka?
Pupy?
Dido?
Annácska?
Meg aki már régen jelentkezett????

Lányok Ebbáról tud vki vmit?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Csaj gyorsan pár sor.


Niki!
Üdvözlöm Zalánt idekünn. Valahogy éreztem (kivételesen) hogy kisfiú lesz. :)

Csibe!
Köszönjük a történetet. Az a lényeg, hogy nem vette el kedved a sok macera a szüléstől. Varrás, ááá hős vagy.

Rohanok lányok mert gyomoridegem van olyan sok a meló. :( Semmit nem csináltam még....
Vendég
 


Sziasztok,

Jól eltűntem Betegek voltunk, először én (ezt írtam), majd kicsilány hörgőgyulladást kapott a hosszú hétvégén. de most már sokkal jobb, nem volt lázas, kapott egy csomó kanalast, C-Vitamint, calciumot. Most már csak a C-Vitamint kell adni neki. És a Nasivint, napi 2x. Iszonyú jól eszik, jó a kedve, nagyokat hancúrozik. Olyan jó nézni! Egyre aranyosabb lesz!!!

Hozzátápi: reggel cicit kap reggelire, majd délelőtt valamilyen gyümi+ pici Sinlac+anyatejci, majd szopi, majd jön egy kb. 1 órás alvás, majd ebéd: Hipp főzelék, husis vagy husi nélküli, szopival, majd délutáni hancúr, alvás (kb. 1-2 óra), esteleg sétával egybekötve, ha olyan az idő, majd uzsi (gyümi, majd szopi), este Sinlacos gyümi anyatejcivel turbózva, majd fürdés, majd szopi és elalvás. Éjjel 11 óra alvás, 1 szopival. Ha valami más baj is van (poci fáj, rosszat álmodik, stb. akkor persze többszöri keléssel ).

na ez egy napunk egészségesen Hétfőhöz egy hétre megyünk dokinénihez vissza, akkor már az egészséges rendelésre. Akkor lesz mázsálás is.
Szerintetek Hipp-ből azokat, amik 5 hós kortól adhatók, de van benne tejpor pl. (Spenót), mi legyen??? Én nem merem adni neki... Meg egy csomóban van pl. hagyma, jódozott só. Ezt mire véljem 5 hós kortól???

Már nem fejek .. Minden OK, Laura még egyelőre minden kajcsinál szopizik is. Ezt mikor kell elhagyni szerintetek? Vagy egyáltalán: mik ezek a 2-3 tápszerek, illetve babatejek? Mikor kell adni a babának? Mikortól? És milyen pépet lehet adni neki reggelire szerintetek, amiben nincs cukor és tejpor? Most kicsi zsákutcában vagyok, mert a Sinlac-on kívül a többi pépben van cukor, úgy látom

Nagyon szépek a babák!!! Gratulálok hozzájuk!!!! Még még még képeket!

Évi77:)
Örülök Nektek, de komolyan! Olyan szép nagylány már Dóri! Mióta ül így meg egyedül? Laura is próbálkozik már, de egyedül még nem megy. De ölben már sokáig elüldögél.

Juca :)
Ha jobban leszel, csörögj rám, mesélek a hozzátápi kezdésről... Hosszú :oops: Jobbulást kívánok! :)

Timi :)
Örülök, hogy Kristóf jobban van! nagyon helyes a képeken! laura még mindig odavan érte!!! :oops: hozzátápival hogy álltok? vagy már kérdeztem? :shock:

norwell :)
nagyon ügyes Kendebaba! és már fogak is jönnek? ez igen!
ja, nálunk apa mindig azt mondja, h laura rábök majd egy digi cuccra, h aztt kéri karácsonyra... :twisted:

panka :)
köszi a hiányolást, jól esett! :)

anikó :)
nagyon jó a kép a piciről! megnyugodtál már?



Puszilunk mindenkit, bocsánat, ha kihagytam valakit. mint látjátok, csupa kisbetű... itt a lányom és csapkodja az asztalt, sőt, már a billentyűzetet is :twisted:

LAURA SPICE MAI KÉPEI

Kép

Kép

KépKép
unique
 
 


Keresztelő (ezzel még adós vagyok)


Kép

Kép

Kép

KépKép
unique
 
 


Csibe!

Ne haragudj, hogy azt írtam, sok macera. Hülye szó és egyáltalán nem illik egy szülésre ilyet írni. Nagyon siettem. Szóval csak annyit akartam, hogy örülök, hogy végül is az maradt meg benned bármikor újra szülnél.
Néha nehéz így írni, és nem beszélni. Szóval ne haragudj.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Angie! Anikó! Panka! Köszönöm a névnapi köszöntéseket, angyon aranyosak vagytok, hoyg gondoltataok rám :)

A férjemtől mozit kaptam, és megnéztük a Szabadság, szerelem filmet. Végigbőgtem az egészet, de nem akárhogy. A végén rendesen szégyelltem annyira hangos voltam.


Panka!

Nagyot nőtt a pocid, és nagyon szép. :)
Nekem akkor szokott így fájni, amikor a beleimen fekszik a bal oldali babám.
Nagyon csúcs ez a cica!!! Úgy látom nagyon szeretnek a macsekok ilyen helyen aludni. Figónak az volt alegnagyobb bánata napokig, amikor kinőtte a kis kosarát :)

Tina!
Csak gondoltam hátha setresszlesz valamin, de ha nem, akkor jó. Egyébként mi újság azóta?

Brill!
Akkor jó volt az UH, ennek nagyon örülök, és hogy minden rendben van. :)

Jucmuc!

Annyira nem ismerem az aloét, de annak a levelei mind tőtöl jönnek nem? A sivatagban a földből jönnek a levelei, én úgy emlékszem, bár lehet nem így van. Na sokat segítettem ugye? :wink: :roll:

Junkó!
Akkor már nem is sok van az inszemig. Ha gyorsan elő készatenek, akkor nagyon szuper. De leheta műtét után már szükségetek sem lesz rá, nagyon remélem :)

Évi!
Egyre jobban szeretem őket, ahogy kezdem felfogni a dolgokat :)
Ja és most már, hogy egyre több jelet adnak magukról.
Főleg, hogy szinte minden nap legalább háromszor csuklanak, úgy hogy a férjem is érzi már. Hát semmi kétség már alégzőmozgást gyakorolják :)

Anikó!
Szuper, hogy minden rendben van a babaával, nagyon örülök neki. Nagyon izgulok érted, de hiszen ezt tudod is :wink:
Ne tévesszen meg, hogy az Uh gép mást ír, végül is 1-2 nap eltérés, vagy akár 1 hét is megengedett, mert 30% eltérést írnak az Uh leletre.
Jó fej a védőnőd, de hát látod az enyémnek is vannak furcsa dolgai. :twisted:
Szeretnéd a kefíres lángos receptet? Nagyon fincsi, és tényleg egyszerű, és jól sikerül.


Csibe!
Nagyon közsi a szüléstörténetet. Csodálatos dolog lehetett, gondolom :)
Hogy vagytok most?

Juca!
Egy picit félelmetes ez az aranyérmes dolog, főleg, hoyg kezdek rájönni a vele járó, rám váró következményekre. Zabszem próba néha igencsak pozitív lenne. Főleg, hogy sokat fáj a csípő, és menstruációszerű fájdalmaim is vannak néha. Tegnap nagyon meg is ijedtem tőle, hogy vajon baj van-e, mert szeretném ha 6--7 hétig azért még bent maradnának.

Rolly!
Nagyon aranyos kisfiad lehet. :)Képet reksze fel róla, ha lehet? Köszi :)

Puszi: Nárcó

Kép
narco
 
 


Szia Nárcisz!

Én is bőgtem rajta. :)
Holnap kiderül tényleg kezdhetjük-e.
Boldog Névnapot.
Vendég
 


Panka!

Buksi nagyon szep kutyus! :D

Evi!

Dorica egyszerüen gyönyörü! :D

Csibe!

Draga, nagyon meghato, ahogy leirtad Gabor születeset! :D Nagyon ügyesek voltatok! :)

Hangyi!

Köszönöm, aranyos vagy! :D Igazabol nem annyira hamar mert a minta leadastol szamitva majdnem harom het. De az hogy lehet, hogy otthon is ilyen sok idö? Ha egy sima spermiogrammat csinaltat az ember arra ilyen sokat kell varni? :shock: Nem semmi!

Brill!

Igen, utana neztem a növenynek, a kepeken egyik sem igy nez ki, ugyhogy valszeg nam az. :( De nem baj azert szep.
Megegyszer gratulalok a meretekhez is! (marmint minibrill mereteihez) :D

Narcisz!

Köszönjük szepen a hiradozast Nikiröl! Elkepzeltem amint sirtal a filmen, majd a vegen felkapcsoltak a vilagitast, amelletted levök meglattak a pocakodat es rögtön ertettek mindent! :D :D

Nagyon Boldog Nevnapot Kivanok! :D

Unique!

Laura csodaszep kislany! Es a mamaja is! :D

Szep estet mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Nárcisz :D

Boldog Névnapot!!! :lol:
Vendég
 


Nárcisz :P
Én is boldog névnapot kívánok! Kép
(a Szabadság, szerelem című filmet én is hamarosan megnézem!!)
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Boldog névnapot! Kép

Bocsi, hogy csak kiemelten írtam... :oops: De Apázom... :lol: :lol: :lol:
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek szép napot kívánok!!
Kép

Most rohanok, csak még annyit:
:?: :?: :?: Ma van a 34. cn. :?: :?: :?:

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Niki!

Nagy-nagy gratula Zalánhoz, én tudtam ám, hogy kisfiú! Egyszer elszóltad magad, és baromira résen voltam. :twisted:

Nárcisz!

Tegnap nem tudtam jönni, így ma kívánok boldog névnapot!

Panka!

Dorci tényleg az apukájára hasonlít :) Remélem olyan magas is lesz, mint az apája, nem olyan kis dugó, mint én :twisted:

Csibe!

Köszi a szüléstörténetet, nagyon át tudtam érezni a vákuumos részt, minket hajszál választott el tőle, hogy használni kelljen :roll:

Timi!

Én úgy csináltam gesztenyét, hogy kb. 4-5 szemet megfőztem úgy ahogy volt héjastól (kb. 30 perc). Megtisztítottam, és összenyenyőkéztem 2 nyers almával és egy kocka pipihusival. Finkó volt. Ja, és ez volt egy egyszeri adag, picit több, mint 2 deci lett belőle.
Dóri már elég régóta ül egyedül, kb. 6 hónbapos kora óta. Akkor még csak kb. fél percet tudott támasztás nélkül ücsörögni, de most már akár negyet órát is. Aztán felborul :) Hintában, babakocsiban, etetőszékben viszont sokáig elvan ülve.

Juca!

De jó, hogy javulgatsz! Kinga nem kapta el? Hozzátápival kapcsolatban írok e-mailt, mert iszonyú hosszú lére tudom ereszteni, és nem biztos, hogy mindenkit érdekel :lol:
Gratula a foghoz! Szerintem onnantól lehet fognak nevezni, amikortól már fogként tudja a törpi használni, tehát amint szúrni kezd :lol: :lol: :lol:
Köszi szépen, a derekam meggyógyult, de egy bő hét kellett hozzá. Nem cipelem sokat a Dórit, ha kézben van, akkor is inkább ülök vele, mert nagyon nehéz már, 8300 gramm. Persze időnként azért sétálgatnom is kell vele :)

Norwell!

Ezek a gépek mindig tudják, hogy mikor romoljanak el :evil: Remélem sikerül valami jót vennetek! :)

Unique!

De jó, hogy jelentkeztél! Az már kevésbé, hogy betegek voltatok! Szegények :(
Én a tejporos Hipp kajákat nem merem adni. Meg a tejpépeket se, mert azok is tejporosak. Amelyikben nincs tej, abban meg más olyan van, ami nem adható. Pl. nem gluténmnetes, vagy tojás van benne
:shock: Őrülte. Én még sose töltöttem boltban annyi időt nézelődéssel, mint a bébiételes polcok előtt. Pedig csak ritkán kap a nokedli üveges kaját, inkább én főzök neki.
Laura egyszerűen csodaszép csajszika :) Csini volt a keresztelőn :)

Nagyon-nagyon köszönjük mindenkinek a dicséreteket! Hízik a májam rendesen. Múltkor azt mondta egy néni a postán (miután a Dóri "kikezdett" vele) hogy nagyon szép és boldog baba, látszik rajta, hogy nagyon szereti az anyukája. Olyan jól esett!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép kep

Kép
monyoka
 
 


mielott meg barki biztatna ez egy szombati teszt.csinaltam egyett penteken az egy picit halvanyabb.
sajnos a vasarnapi tesztemen pedig nagyitoval kell keresni a csikot.
szomoru vagyok mert ez a teszt remenyt adott hogy hatha aztan vasarnap reggel felszalt a rozsaszin fugggony:(


niki.tieszta szivbol gratulalok zalanhoz.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!!!!!!
GRAT, GRAT, GRATULAAAAAAA!!!!!!!
Jól látnak a szemeim?
Hihetetlen, csodálatos dolog :):):)
Férjed mit szólt????

Kép
narco
 
 


narco :cry:

eloszor orult ,a vasarnapi tesztem utan pedig :cry:

Kép
monyoka
 
 


Monyó!
Most akkor mi van?
pedig úgy örülök, csak írtad ezt a hozzászólást közben. Azért én még reménykedek......

Kép
narco
 
 


narco szerintem elindult valami de nem mardt meg.most ez a teoriam.szepen leultunk a ferjemmel es megbeszeltuk hogy nyugiban maradok es elkonyvelem hogy nincs baba.
kicsit csalodott vagyok de tulelem.
azert raktam fel ateszt kepet hogy lasatok ti is hogy nem halucinaltam.tenyleg van ott csik,csak masnapra mar annyi hcg urult ki a szervezetembol hogy a masik teszt nem mutatta ki.
ez az en velemenyem.

Kép
monyoka
 
 


Gabi!
:cry:

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!

Az utóbbi pár napban kicsit el voltam tünedezve, olvasgattam, de azírásig már nem jutottam, most igyekszem pótolni a lemaradásomat!

Hajnalban a genetikai UH-val álmodtam. Tiszta horror volt! A monitort nem láttam, mert, ami az ágy mellett volt kis képernyő, azon a TV2 műsora ment, csak a végén mutatott a néni egy képet a fejéről. Szép, kifejlett babafeje volt (fiús fej) és mutatta a néni, hogy ott az agya. Nos, az agya kb. a feje 2/3-nyi térfogata volt és totál kerek, földgömbmitás gömb volt ... Erre mondta anéni, hogy ez alapján tuti, hogy vagy kisfiú vagy kislány ... Úgyhogy remekül kisegített. Akartam neki mondani, hogy ugyan talán nézzen már be a lábaközé, ne a feje alapján következtessen, de felébredtem ...

Nárcisz!

Boldog utónévnapot!!!

Kép

Unique!

Laura továbbra is nagyon csini kiscsaj!


Hirtleenjében ennyi, nagyon messzire már nem akarok visszamenni, mert az ár oly rég volt, hogy csak na! :D

kacsa14
 
 


Jó reggelt!

Unique!
Húúú, ez a Laura nagyon vagány csajszi, azok a hatalmas szemek!!!
Nem viszitek bébifotózásra?Nagyon fotogén, szerepelhetne reklámokban!
Mielőbbi jobulást kívánok!
Nekün anno volt a suliban vmi gyermekétkeztetés című tantárgy, a valóságban is ott pampucoltunk, pépeztünk, de bevallom csak a fincsi túrógombóc receptje maradt meg bennem :oops:
Nekem anyukám sütőtököt hígított tejjel(akkor még bocival :roll: ), és állítólag nagyon fogyott :D
Neten néztél már kajákat?

Nárcisz!
Ne szégyeld a könnyeidet, biztosan mások is voltak így vele.Én még nem láttam a filmet, de ami késeik, nem múlik.
A te férjed csak mostanában kezdte el érezni a babák mozgásait, vagy már régebb óta?Csak azért, mert olvastam, hogy az apukák később érzik, de nálunk azóta érzi a párom, amióta én.Már az első mozgásokat is érezte, sőt már akkor is látható volt a hasamon, a 15. héten. :roll:
Szóval akkor hogy is van ez?Mert a mozgásai olyan határozottak, hogy azt nem lehet nem észrevenni.
Ja, és már követelőzik is, el lett kapatva:tv-t nézni már csak hasra tett kézzel lehet, különben egyre agresszívebben rugdos, de amint a hasamra teszem a kezem, egyből abbahagyja, ha elveszem a kezem, meg kezdi újra. :roll: Lehet, hogy tényleg ehez van hozzászokva?Már???Mi lesz akkor később???! :D

Rolly!
34 cn.??? Hűha, akkor lehet drukkolni?Gondolok Rád!

Évi!
Hát legyen ahogy akarod, ha rajtam múlik, akkor jó magas lesz! 8)
Egyébként pont ma álmodtam, hogy kislányunk született, és 60 cm hosszú volt! :roll: És ez sanszos is.

Kati!
Hogy vagytok?

Én olyan rosszúl aludtam, akkor szélvihar van még most is, frontok jönnek-mennek.De lgalább süt a nap, bár csak 4 fok van :shock:

Szép napot!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Monyóka!

Akkorát dobbant a szívem, mikor megláttam a tesztedet!!! A továbbiakat pedig szomorúan olvastam. Egyforma teszteket használtál? Nem lehet, hogy a későbbiek esetleg gyengébbek voltak, és azért nem mutatta ki? Esetleg egy vérvételt nem tudsz kibulizni valahol?

Panka!

60 centis babára gyúrsz? :twisted: Egyébként én nagyon ritkán álmodtam babával, szülésről meg max 3-szor, azt is csak a vége felé. Nem tudom, miért.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Unique!

Mi reggelire is még szopizunk (ill. csak a Dóri, én rendes kaját eszek :twisted: ), meg a vacsi is tejcsi, csak ebédre és uzsira eszik szilárdat a pipi. Délben főzelék, egyik nap hússal, másnap hús nélküli (nem merek minden nap húst adni neki). Uzsira meg gyümölcs. A többi kaja még teljesen csak szopikából áll. Esetleg próbálhatod neki úgy adni a reggelit, hogy lefejt anyatejben főzz meg egy kis rizslisztet, abból egy jó kis pempő lesz, és ízlés szerint mehet hozzá gyümölcs. Dóri nagyon szereti.
Szerintem ha van egy icipici só a bébiételben, abból nagy baj talán nem lehet, egy cseppet én is szoktam tenni a főzijébe, de nem minden nap. Illetve nem minden kajába megy, csak amiben krumpli is van. Az olajjal szerintem még várjatok egy picit, de ez csak az én véleményem.
A babatejek meg 2-es 3-mas tápszerek azoknak a babáknak vannak, akik már nem szopiznak, vagy elválasztásra, de tápiban nem vagyok otthon.
Ha valamit kihagytam, akkor kérdezz rá újra nyugodtan!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?