Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnap egész nap vacakolt a net, úgyhogy ezért is nem jöttem, pedig küzdöttem nagyon, de nem rajtam múlt!

Anikó!

OK, majd csak megértjük egymást! Végülis nem fontos az összeg. Gondolom azért Bp és a nagy Debrecen is kicsit más árfolyamon van. Majd érdeklődök db-i kismamiknál + keresek majd olyan lányt, aki az én dokimnál szült. Aztán majd kikalkulálunk vmit.

Juca!

Ez a cimkés trükk nagyon jó! Ha gondolod, kivágom Pöttöm body-jaiból a címkéket, jó nagyok vannak benne és elküldöm! :lol:

Egyébként pont tegnap olvastam a Suttogó titkaiban, hogy a pár hónapos babáknak egy dolog a lényeg a játékban, hogy ha nyomkodja vagy bármit tesz vele, akkor a játék is csináljon vmit., adjon hangot, rezegjen vagy bármi. A síma plüss állat még uncsi nekik. Az az élmény, amit cselekvésre lehet bírni.

Megyek, kismamásítok egy melegítőnacimat, mert már szorítja a pocimat és most nincs kedvem nacivásárlásba kezdeni, úgyhogy varrogatok egyet ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Én is olvasom a suttogóst. Még csak a 144. oldalon járok. DE NAGYON ÓVATOSAN! én több, mint a felén csak mosolygok.
Na a berregős, sipítós játékokkal csak csínján. Egyrészt elunja, másrészt TI fogtok hülyét kapni, de nagyon hamar. Ami menő, az a különféle anyagú, tükrös, csiribiri, vadítóan színes cucc. (Az még jobb, ha rajtad :-)). Az érdesebb dolgok is nagyon jók, pláne a fogzáskor. Most 300 Ft a Rossmannban fürdőjáték. Nekünk homár van, de Levi is örült a teknősnek. Van homár, teknős, hal. Nagyon jó csak úgy is. Ha gondolod beszerzek neked, ha még van :-) Nagyon színes, és gézes az anyaga. Mi már a fürcsinél használjuk, lehet érte kepeszteni, de sztem ez az állatka csak úgy is jó.
Címke nekünk is sok van, és lesz még címkefalód :wink: Áll. ez a korszak minden gyerek életében eljön előbb-utóbb :twisted:
Ja és KInga rágja a plüss cuccokat is, legalább olyan önfeledten, mint bárkinek az ujját :lol:

tjuca
 
 


Monyó!

Tuti bizti, hogy nem vagy babás! ÉN akkor haraptam el mindenki torkát csak úgy passzióból 8) :twisted:

tjuca
 
 

 
 

kesz a torta :D

tjuca.tutira akkor tudnam mondani ha az orvos mondana.
nem erzem magam annak,es semmi jel nem utal arra hogy az lenek.
ha arra celzol hogy teszteltem-e,akkor a valasz nem.meg nem is vettem tesztet direkt mert tudtam hogy ez a honap eselytelen.
kicsit idegesebb vagyok mostanaban,ennyi.
tegnap addig nem volt baj meg mindenbe(idojaras,parom stb)belekotottem.akkor durant el a parom agya mikor azon mergelodtem hogy mert pont most van a mamam szulinapja(neki kell a totrtat sutnom) :)

Kép
monyoka
 
 


Brill!

Annyira örülök, hogy lathattad minibrillt! Tenyleg csodas ferjed van! :D

Aniko!

Nagyon meghato volt olvasni, ahogy Marcika tudomast szerzett a kistestverröl! :D
Nekem ma sajnos 2. cn. :(

Norwell!

Orülök, hogy Kende kicsit jobban alszik! :D

Nomi!

Hurra!! Most örülök a mensidnek! :D

Juca!

Nagyon komoly lehetett, amikor nyallal kenette a szemet! :lol:

Panka!

Ertem. Hat kolbasz ide vagy oda, az a lenyeg, hogy fincsi lett! :D

Monyo!

Szerintem meg fog jönni, legalabbis nalam az ingerültseg az egy eleg biztos elöjel! :D

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Monyó!
Köszi, az én férjem is tv szerelőnek tanult szakközépbe, és tudja, hogy a tekercs nincs vákuumimpregnálva, vagy mi a szösz, és azért zúg. :roll: :evil: Le akarja fújni vmi szilikon, vagy akril sprayvel, ami kitölti a tekercsek közötti rést, akkor talán nem fog zizegni, csak akkor ugrik a gari.Azt azért megkérdezheted a párodtól,hogy van-e vmi spéci cucc ilyesmire, ő mit javasolna rá, olyan ami nem szigeteli le a hőt.Köszi.Torta fincsi lett?Jöhet fénypostával, ablak nyitva :lol:

Juca!
Én is olvasom a suttogót, igaz vannak benne "óvatos" részek is, de vannak jó ötletek is(mint minden könyvben).Ezt a babrálósjáték dolgot én is megfigyeltem azoknál a gyerekeknél, akikre vigyáztam.Vagy azzal akartak játszani, ami nem játék, vagy nem rendeltetésszerűen akarták használni :? .Dehát ők már csak tudják, mi mire való! :lol:

Jucmuc!
Te is szoktál töltött kápit csinálni?Hogyan?
Piroskaát sajnálom. :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Tina! Én is sokat járok a Rómain. Oda jártam anno általánosba... :D
faul
 
 


Sziasztok!

Aniko :D :Mi az hogy nem mely altatas haaat fenn leszek es ugy megy a dolog, utana mit ereztel, nem fajt?Amugy te dolgozol vagy nem szabad ezzel a kerdessel Te , hogy allsz?

Ma szabadnapos vagyok epp most hivtam fel a dokimat mert azt mondta ha megjon a mensi latni akar.

Kulonben lanyok nem ertem milyen botrany volt Matra korul vagy ki is volt az illeto mert nem tudtam elokeresni , csak utalasokat olvastam , valaki balhezott itt vagy most mi vaaaaan?




Pussz: Moni

gracey
 
 


Sziasztok!

Adataim: 1968.06.27.
Egy nagy fiam vam 19 eves.

Moni
gracey
 
 




Miami
ciklus:27-28
babagyartas kezdete:2005
Mi kell meg a tablazatba?
Mi az a ciklushet?


Moni
gracey
 
 


Sziasztok!

Teszek fel képet a nagy lányunkról.

Nagyon alszom, 'gondolkodom tehát vagyok'.
Kép
Szeretek nézelődni.
Kép
Anyával a legjobb.
Kép
Üdv Bogi
dbogica
 
 


Bogi!

Nagyon édi és csini a kiscsaj!!!

Juca!

Hát igen, a suttogóban vannak érdekes és megkérdőjelezhető dolgok. De szerintem kiindulásnak nem rossz, aztán úgyis mindenki a saját szája íze szerint viszi át a valóságba az ott olvasott dolgokat!

Néztem a Rossman-os katalógust, pont holnap lesz akció váltás, de azt hiszem, sejtem, hogy mire gondoltál, biztos, lesz máshol is!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Hazaérkeztünk! Mindenkinek köszönjük a jókívánságokat!

Gábor nagyon jó baba, sokat alszik, szopizik.

A szülés bár rövid volt, de elég komplikált, majd részletesen leírom, ha egy picit több időm lesz és "ülni" tudok a gép előtt!

Volt tejfakasztó buli is, ami jól sikerült, mert másnapra meg is indult a sok fiiinom tejcsi!

Hamarosan jelentkezem. Puszil mindenkit a csibecsalád!

ui.: a vonalzómat is ki fogom cserélni..

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!!

Bogica: gyonyoru a nagylany, a gondolkodos-alvos nagyon tetszik:))

Csibe: Isten hozott haza! Orulok, hogy jol vagytok, van sok tejci es Gabor olyan ugyes fiu!Pihenjetek sokat es varunk kozenk:)

Monyo: sajnalom, hogy vacakol a mensid. Orvoshoz nem jelentkeztel be? Azert csak o tudna a legbiztosabban megmondani, hogy miert keslekedik annyit...Ja, en is nyugos es goromba voltam a napokban, de legalabb megjott, igy a parom is kibirta es megertette, hogy miert voltam gonosz beka...

Juca: kosz a gratut, tudod, hogy nem vagyok en olyan orrlogatos fajta :wink:

Jucmuc: en is nagyon orulok a mensimnek...latom te nem nagyon a tiednek..., de hat uj kezdet, uj remeny :) ne szomorkodj, babasodhatunk mi meg egyutt :wink:

Ma sincs rengeteg idom, igy hat pusszancs! Ja, holnap doki:) Mit neznek 4. napon?

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Nekem sem sikerült tegnap belépnem, bármikor próbálkoztam is! :evil:

Aniko!
Kisfiad reagálásától továbbra is ámulok! Édes pofa! :D
Marshall bevágta a csülköt! Esti séta után köszöntöttük... Másfél csülök volt at övé..., Apáé a legkisebb fél+a burgonya. :lol: Mit mondjak, volt reggelig tartó ájulás utána! :lol:

Juca!
Tudom, hogy nem késő dokit váltani., de szakmailag és képzettségileg hibátlan az orvosom! Mostanra már tudom, hogy mi volt a múltkori szétszortságának az oka..., és Ő is emberből van. (én meg extraérzékeny vagyok :lol: ) Angie is leírta a már, hogy nem egy aggódós típus... :wink: Tudom, hogy odafigyel rám, csak kevésbé közlékeny, de ha kérdezek, akkor mindig kapok választ! Eddig mindent meg tudtam beszélni Vele, és ha ez továbbra is így marad nem hiszem, hogy gond lenne... Azt persze továbbra is fentartom, hogy ha lehetne, akkor Szmatonánál maradnék! :wink:
Esküvő biztos szép volt. Fotót hol találok majd? Az oldalatokon?

Norwell!
2. fogacska? Nem ráérősen halad Kende! :D

Nomi!
Látod, hogy nem kell türelmetlennek lenni! :wink:
Gondolom a jövő ciklustól megint "mindent bele"! :D Azért kíváncsi vagyok, mit mond az orvos?

Tina!
Még drukkolok! :wink:

GraceyMóni!
Végre jelentkeztél! :D
Táblakérdés látom megoldódott... :D Illetve: hányadik ciklusnapon vagy? Mert nem írtad... Ezt váltja majd fel a ciklushét, ha bebabásodsz :wink: !
Szurik is mennek... :wink: Drukkolok nagyon!
A cigi miatt nem tudlak megdícsérni! De a te életed, csak Te tudod "elnyomni", más nem! :roll:

Monyóka!
Ne húzd fel magad! Olyan kiegyensúlyozott voltál mostanában. Szépül az otthonotok is, egész szép cilusaid voltak... A konyhabútor odaér nemsokára..., ahogyan a Babátok is! :wink:

Panka!
Samsung TV kis zúgással..., az jó. Tudod, megalkuvás! :wink: Persze, a férjedet biztosan jobban zavarja, hisz tud megoldást a gondra... Bevallom, én még sosem vettem észre, hogy zúgnának a TV-k... :roll: Igaz én azzal kelek és fekszem... Nálam alapzaj! :lol:

Jucmuc!
Sajnálom a mensit. :(
Hány nap még a férjed eredménye? Annyira kíváncsi vagyok erre a swim-up-ra (jól írtam? :oops: ).

Bogica!
Izabella is nagyon szép! Tudom, topikkövetelmény... :lol:

Köszönöm Mindenkinek Apa dícséretét! :D Tudom, hogy jól választottam! Nem is cserélném semmiért! :wink: :lol:
Kérdeztétek az UH képet is... Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, így hát teszek egy párat... :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
Kép Kép

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Moni! :D
Betettelek a táblába,csak azt ird még meg hányadik ciklusnapon vagy ma?!
Irok mailt!

Bogica! :D
Gyönyörű a nagylányod!Nagyon édes!

Csibe! :D
De jo hogy már otthon!
Örülök a sok tejcinek és hogy ilyen jo baba Gáborka!
Várjuk a történetet,de még azért pihengess!

Jucmuc! :D
Sajnálom,hogy megjött! :cry:

Nomi! :D
A 4.-ik napon álltalában ciszta ellenörzés van de most nálad nem tudom!

Brill! :D
Hu,de brutál jok a képek!Amin oldalrol van a kis fejecskéje az a legszupibb!Olyan édes!!!!!!!!!!Kis keze lába már látszodik!!!De jo!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Aranyos a kislány nagyon. Főleg az első töprengve alvós képen.

Brill!
Nagyon örülök hogy sikerült megnézned a bébit. Nagyon jó fej a férjed. És szuperek a fotólk is.

Anikó!
Édes a fiad, hogy így reagált rá. Én is biztos elsírtam volna magam. Még így is majdnem. :)

Panka!
TV-ügy. :shock: Durva!!!

Monyó!
Ha ilyen feszült vagy hamarosan megfog jönni. Sztem.
LH teszt meg azért nem 100 %.

Jucmuc!
Csak lombik jöhet szóba. Tegnap próbáltam beszélni a párommal, nem próbálunk-e meg egy inszemet elöbb. Nagyon félek a hormonoktól. Meg az embrió fagyasztástól. De azt mondta ne várjunk és igaza van. Mindegy ha megjön majd megmondja a doki. Majd privibe írok részletesen ha történik valami. Egyenlőre várunk.

Sz.Heni!
Hú ha nem bízol meg a dokiban az nem jó. MINDENKÉPPEN beszélj vele. Lehet csak rossz napot fogtál ki. Mond el neki az aggályaidat, ha ezután sem változik válts, mert a jó doki az nagyon-nagyon fontos!!!Először nekem sem volt szimpi a Kaális doktornő. Most már alakul.

Zsúka!
Tényleg merre vagy????

Niki!
Akkor tényleg kezd izgi lenni ez a szülés dolog. Vicces lenne ha titeket is megtréfálna a baba. Nagyon kiváncsi vagyok miylen lesz.

Csibe!
Szia, gyere amint tudsz!!! Remélem dokinőben nem csalódtatok!

Sziasztok.
Ja még egy kérdés:
Lányok!
Urológiára kell beutaló, ugye?
Vendég
 


Junko! :D
A hormonoktol ne félj mert én a Clostyltol olyan rosszul voltam mint a kutya és a lombikos hormonokat meg sem éreztem!
Szoval ezek már modernek és profik!
Az urologiára nem kell beutalo szerintem!
És én ugy látom a férjed problámájára gyogyir már az is ha elindultok ezen az uton a babáért mert neki is ez minden vágya!
Lehet hogy szegényt tudatalatt ez blokkolja!És amikor sikerülni fog felfog szabadulni egy nyomás alol és megoldodnak a problémák minden oldalrol! :D (bocsánat,semmi esetre sem beleszolás csak igy gondolom) :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Reményik Sándor:

Béke

Valami furcsa összehangolódás,
Valami ritka rend -
Széthúzó erők erős egyensúlya,
Mély belső bizonyosság idebent -
Bizonyosság arról, hogy élni jó,
Szenvedni elkerülhetetlen,
Szeretni tisztán: megistenülés,
Meghalni szép -
S a Kifejezést meglelni mindezekhez,
Megtalálni a felséges Igét:
Az Igét mindezekhez:
A Béke ez.
Orkán ordíthat aztán odakünt,
Robbanhat ezer bomba: kárbament,
De kárt nem okozott.
Bent:
Csend.
A Béke itt kezdődik.
Bent:
Csend.
Isten hozott.
Vendég
 


Sziasztok!Csak egy gyors bekukk!! :shock:
Brill!!Nagyon cuki a babád!!GRATULÁLOK hozzá!!! :wink:
Anikó!Hogy érzed magad??Rosszullétek?
Remélem mindenki kitudta magát pihenni a hosszú hétvége alatt!Nekem jól esett!Bár sokat nem pihiztem!Nagyon kiboritó,hogy ENNYIRE gyenge sz@r vagyok! :cry: Ma kezdtem a 32.hetet!!És ez csak rosszabb lesz! :cry:
Csibe!!Üdv. újra itt,meg otthon! :wink: SOK-SOK-SOK tejcit kivánok ISMÉT!!!!! :lol:
Most mennem kell!Ha más nem,akkor csütörtökön jövök Ádika pontos adataival!!Imádkozzatok,hogy MÁR belegyen fordulva!!Mert a doktor bácsit nemakarom,hogy beforditsa!!!! :x FÚJ!!!!!

Kép
bea27
 
 


Anikó!

Igen teljesen egyetértek veled. Én is így gondolom. Annyira szeretne már babát, hogy ezt sosem gondoltam volna. Nagyon szeretem.
Vendég
 


Aniko: valoszinuleg igazad van, mert kerdeztem a dokim ma, hogy vervetel lesz-e (tudjam, mennyire tojjak be :roll: ), es azt mondta, hogy nem lesz, csak egy uh...mar nem sok jot remelek ettol a sok uh-tol, de gondolom csak tudja, hogy mit akar latni...Azt mondta, hogy vervetel csak 21. napon lesz, arra majd ad beutalot 14. nap korul, mikor megint "latni" akar:) Mar rosszul vagyok a korhaz kapujanak a szinetol is...na de fogom en azt meg latni eppen eleget :wink:

Brill: nagyot nott a kisbabad! nekem az utolso kep a kedvencem(jobb also) sok erot es egeszseget nektek tovabb is:) Az orvosra nagyon kivancsi vagyok en is:) remelem csupa jo dolgokat tudok meg a ciklusom vegeig es zoldfenyt kapunk kov. ciklusra!

Pupy! En nagyon hianyollak, merre vagy??? Ugye minden ok?

Most nem tudom, hogy ez furcsa, vagy eppen normalis dolog, de ez az elso normalis verzesem (mennyisegileg) amiota abbahagytam a fogigatlot (tavaj aprilis :roll: ) Azota mindig nagyon keves volt, kb. 3 napig tartott. A doki szerint (2 doki velemenye ez) normalis dolog az ilyen keves verzes, ha ez a dolog allando minden cikluson keresztul. Na nekem ez nem volt sehogysem koser...Na de a mostanival "meg vagyok elegedve". Szerintetek lehet az, hogy a veteles utan "visszazokkentem" a regi kerekvagasba? Na, bocs hogy ennyit agyaltam ezen a problemamon... :oops:

Szep estet mindenkinek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Most latom, hogy kozben meg irtatok:)
Bea: mar 32. het! nem is jon, hogy elhiggyem:) Sok erot neked a hatramaradt idore, es nem gondolj arra, hogy rosszabb lesz, hisz utana mar ott lesz a babad a kajaidban, es az a vilag minden faradtsagat megeri! Puszi a kispottomnek es mamajanak:)

Junko: elerzekenyultem a verstol. elo is veszek egy kis Remenyiket:) Aranyos a parod. Sok sikert nektek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Nomi!:)

Örülök nagyon. Verses lettem. Reményiket nemrég fedeztem fel, és kedvencem lett.

'56-ra kerestem valami szépet, de egyik sem volt az igazi. Ezt találtam ezt meg csak úgy.
Vendég
 


Nomi!
Ja nekem is nagyon kevés a vérzésem. Kb 3 nap. A doki szerint normális.
Sztem simán lehet hogy most áll de a tiéd. Tavaly április nem volt olyan rég.
Nektek is sok sikert! :wink:
Vendég
 


Angi!

Neked elfelejtettem írni, pedig próbáltam jegyzetelni.
Igen biztos hogy a stressztől van férjemnél a rossz eredmény. Hogy tudunk lassítani a tempón? Na ez okoz igazán fejtörést. Mindegy ő már nagyon várja a lombikot, szereti a különleges megoldásokat. :shock: Én pedig próblok meríteni az optimizmusából.
Ahogy Anikó is mondta, ki tudja lehet a gyerek lesz a megoldás. Remélem.

Lányok! (Borsó, Annácska, Évi, Norwell...)
Mindenkienk köszönöm a drukkokat, sokat segít nagyon.


No most már elcsitulok, jó éjt mindenkinek.
Vendég
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Lányok egy kis segítség kellene. A terhesség alatt szoktak csinálni rákszűrést? A kolleganőm menyének azt mondta a védőnője, hogy meg kell csináltatni. Kb félidős terhes.

Köszi
Puszi
Heni
szalai heni
 
 


SzHeni!
Szoktak, de az elején, első jelentkezéskor.Félidőben max. ha elmaradt, és indokolt, de szerintem csak a szűrés miatt nem szükséges, várhat a szülés utánig, de ezt a doki mondja meg.

Monyóka!
Megkérdeztem a férjem, azt mondta, hogy vmi gyantaféleséggel akarja lefújni a tekercset.
Jobban vagy már?Mensi?

Junkó!
Minden az agyban dől el, igaz ez apasikra is.Próbáljatok meg többet beszélni a dologról, talán ha jól kibeszélitek,akkor oldódik benne a feszültség is.Sok sikert! :D
Ha még aktuális:én úgy tudom, kell beutaló a háziorvostól.

Nomi!
Szerintem egy terhesség után megváltoznak a hormonok, és ez lehet az oka a mensidnek,ha rendeződik az csak jó, hamarosan lehet ujból próbálkozni! :D

Brill!
Csodásak a képek, nagyon jó minőségűek!Ugye, hogy szalad az idő? :wink:

Bogica!
Nagyon szépek vagytok!

Csibe!
Minden szépet, és jót kívánok Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ezer éve nem írtam már, sajnos még mindig küzdünk ezzel a nyavalyás orrválladék lerakódással, holnap visszük vissza Kristófot a fül-orr-gégészhez. :evil: Múlt szerdán voltunk nála, mondta, hogy egyelőre nem akar antibiotikumot adni Kristóf kora miatt, de naponta többször szívnunk kell az orrát. Ehhez kellett venni egy olyan orrszívót, aminek van egy vékony gumicső a végén és azt kell ledugni az orrlyukain :cry: Gondolhatjárok, milyen érzés... :cry: :cry: :cry:

Juca :) Te kérdezted még a múltkor, igen, sokszor a száján keresztül vesz levegőt és szuszog (néha hortyog is), viszont éjjel meg tök szépen lélegzik, szóval nem értem igazán :?

Csheni! Szörnyen sajnálom, ami veletek történik!!! :cry: :cry: :cry:

Junko! Sajnálom, hogy ilyen nagymértékben romlottak a férjed eredményei! Esetleg nem mondtak vmit, hogy mi lehet az oka? Vagy egyértelmű, hogy a stressz? Viszont végre nálatok is haladni fognak a dolgok, nem csak múlnak a hónapok!

Csibe :) Örülök, hogy Gábor ilyen jó baba :D Azért a szüléstörténetet várjuk! :lol: :wink:

Brill :) Gyönyörű felvételeket tettél fel a kis Minibrillről! :lol:

Anikó :) Marci nagyon tündéri lehetett! :D

Bogica :) Naggyon édi Izabella, főleg a gondolkodós képen! :lol:

Tina :) Mikor tesztelsz? :wink:

Monyó! Tudom, hogy rengeteg pénz, de talán mostmár rá kéne szánni magatokat egy teljes kivizsgálásra, nem? :roll:

Dobok még gyorsan pár friss képet Kristófról. Pussz mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Heni!

Ált. akkor csinálnak, ha fél évnél régebbi az előző szűrés, mert ugye évente kellene szűrni. Nekem is megcsinálták. Ne féljen tőle! Én is hallottam rosszakat, vérezgetéseket utána, de ha normális doki csinálja, az odafigyel rá, hogy kismama, érzékenyebb a nyálkahártyája és óvatosan csinálja.

Egyébként a hivatalos vizsgálati protokollban benne van a rákszűrés is. Úgyhogy, ha kérik tőle, akkor csináltassa meg nyugodtan!

kacsa14
 
 


Sziasztok Lányok!
Már elég régen jelentkeztem (mármint magamhoz képest), mert elkezdtünk pakolászni a hétvégén, és azzal aztán el tud menni az idő, sőt az energiám is. Őrület, hogy mennyi kacatot össze tud gyüjteni az ember. 9 éve lakom a lakásomban, és annyi fölösleges dolgot felhalmoztam, hogy a férjem a végén már csak nevetett, hogy milyen mániákus gyüjtögető vagyok. Pedig én eddig nem is tartottam annak magamat, de be kellett látnom, hogy ennyi hülyeséget csak egy mániákus gyüjtögető halmoz fel. Gyorsan el is kezdtem szortírozni, és 6 nylonzsák szemétbe való felhalmozott "értéket" vitt le a férjem a kukába. Ja, és a lakásnak kb 20%-át pakoltud eddig be. A Vöröskereszt is kap majd jócskán ruhákat.

Most hirtelen nem tudok visszaolvasni, mert itt bent is van bőven tennivaló. Felületesen átfutottam az üziket, így nem tudok reagálni minden írásra. Ezért előre bocsánatot kérek.

Brill!
Hát muszáj veled kezdenem. Most aztán irígykedhetek én rád :wink: :wink: De nem teszem, hiszen annyira boldog vagyok, hogy "találkozhattál" drága Minibrillel. A fótók pedig egyszerűen tökéletesek. Annyira cuki kisbabád van, és én olyan boldog vagyok, hogy minden rendben. Gondolom, azért te is megnyugodtál VALAMENNYIRE, mert teljesen nem lehet. Hogy vagy mostanában fizikailag? Tünetek még vannak? Az érzékenység engem nem ért utól. Inkább az ingerlékenység jellemző rám. A férjemtől "kaptam" is ezért, azt mondta, hogy néha goromba vagyok. Hát ez igazán nem szép tőlem, úgyhogy el is határoztam, hogy ezen változtatni fogok. Pedig ő annyira cuki, mindig a kedvemben jár, puszilgatja a pocimat, beszél Manócskához, besegít mindenbe. Nem a gorombaságot érdemelné tőlem.
Legközelebb mikor mész dokihoz? Bejelentkeztél már egyéb vizsgálatokra?
Végre Marshall is megkapta méltó szülinapi ajándékát.
Bár nem vagyok annyira Schumi rajongó, mint te, nagyon sajnáltam őt vasárnap. Mindenek ellenére óriásit alakított. Végül is szépen búcsúzott.

Anikó!
Bár nekem már mesélted a történetet a kisfiad beavatásáról, de így leírva még meghatóbb. Te hogy vagy? Pocid már szépen növöget? Az enyém is el kezdett, bár inkább estére látszik jobban.
Gap vagy esetleg Carter's-ről lenne szó? Én imádom az amcsi baby cuccokat, mert szuper minőségüek. Én is onnan akarom majd beszerezni, de még nem merek rendelni. Kicsit várok még.

Tina!
???????????? Jelentkezz!!!

Jucmuc!
Sajnálom a mensit. Hogy az ördög vinné el jó messzire!!!

Bogárka!
A te mensidnek viszont nagyon örülök. Drukkolok a mai vizsgálathoz. Az UH vizsgálatok nem ártanak a szervezetednek, emiatt ne félj. Még az sem igazolt, hogy a babának árt a sok UH.

Csibe!
Isten hozott (vitt) haza!!! Nagyon várom a szüléstörténetet. Minden szülés egyedi. Ja, és jobbulást, mielőbbi ülni-tudást!!

Niki!
Már csak néhány nap, és veletek lesz Buborék. Már meg sem tudom a lyukakat számolni az oldalamon, annyira kíváncsi vagyok, hogy rózsaszínben vagy kékben fogod látni a világot. Kitartást, és addig is sok egészséget. Reméljük, hamarosan bevezetik a netet.

Nárcisz!
??????? Te hogy bírod? Vigyázz nagyon magadra és a csajócákra.

Juca!
Már nagyon várom azt a fényképet. Végül a rózsaszínű rucusra esett a választás? El is tudom képzelni, hogy még a menyasszonynál is szebb volt Kinga. Ha megjöttek a cuccok az e-bay-től, mindenképpen várok egy véleményt. Nagybátyám sokat rendel (igaz, elektrónikai cikkeket), de eddig még sosem volt velük gondja.

Évi!
Pipi nagyon szép kislány, és hogy már milyen ügyi! Úgy látom, a játszószőnyegek (vagy játszószőnyegnek használt színes takarók) nagyon bejönnek a kicsiknek. Fülelek, lesek, hogy minél több infót begyüjthessek.

Annácska!
Köszönöm szépen Manócska dícséretét. Petikéről régen kaptunk képet. Lehetne esetleg pár friss képet felrakni?

GraceyMoni!
Végre előkerültél. Akkor ezek szerint ráléptetek a tettek mezejére. Nagyon drukkolok, hogy elsőre sikerüljön. Én nem leszek kíméletes mint a lányok a cigivel kapcsolatban. Nagyon-nagyon rosszat teszel azzal, hogy dohányzol, az esélyeidet is nagy mértékben csökkented vele, és ha már kifizetsz egy rakat pénzt, kiteszitek magatokat a lombikkal járó kemény vizsgálatoknak, beavatkozásoknak, akkor jó lenne, ha a tőled maximálisan telhetőt megtennéd, és ez azzal jár, hogy erőt veszel magadon, és nem nyúlsz olyan dolgokhoz, amik károsan hatnak rád, és aztán később a babára.

Bea!
Nem vagy gyenge s..r! Ne várd el magadtól ugyanazt a teljesítményt, mint 10 hetesen. 32 hetesen ez természetes, hogy kevesebb az energiád. Lényeg, hogy meggyógyultál. Vigyázz magadra, mert nagyon sokan influenzásak. Kerüld a nagy tömeget.

Kacsa!
Hogy van a fejfájásod?

Pupy!
Hogy vagy drága? Látom, régen jártál erre. Gyere!

Junko!
Érthető, hogy fejtörést okoz, hogy hogyan lehetne lassítani. Ha az embernek van egy beállt ritmusa, azon nagyon nehéz lazítani, főleg, ha el is várják az embertől, hogy minden nap teljesítsen. Én nagyon bízom benne, hogy egy babóval megoldódik a helyzet, és átrendeződik a férjedben is a fontossági sorrend, ami majd megoldja ezt a stressz kérdést. Mikor kezditek a szurikat? Vagy előbb még csinálnak más vizsgálatokat?

Sz.Heni!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalataid vannak a Kaálival kapcsolatban. Nem is értem, hiszen ott annyira kedves mindenki. A dokikkal az élen. Szerintem tisztázni kell, hogy te kintről viszel vizsgálati eredményeket, és ahogy Brill is írta, a dossziéba belevezetni, hogy hivatalosan is meglegyen, és lássa a doki, ha a kezébe veszi a dossziétokat. Azért ne keseredj el, mert még lehet ezen változtatni, és a végcél a lényeg, hogy a babót minél előbb a karjaidban tarthasd.

Pankaa!
Ennyire nehéz lenne ma normális TV-t találni? Megáll az eszem!! Egyébként mondta az öcsém, hogy a képcsöves nagy méretű tévékből már minden drága cuccot kihagynak, és ennek az az oka, hogy ha beletennék a drága alkatrészeket, akkor ugyanannyiba kerülne, mint az LCD tévék, és úgy meg senki nem venné meg. Ez talán lehet egy magyarázat, ha képcsöves tévét vettetek.

Sosi!
Lehet érted izgulni?

Na és érted Szisz??

Szép hosszúra sikerült az üzim.
Puszó!
Vendég
 


Sziasztok!

El se hiszem, hogy ide tudtam ülni a gép elé :roll: Na de vagyok, és gyártok egy hatalmas olvasnivalót :)

Norwell!

Hogy van Kende fogija? Gyógypuszi neki!

Kacsa!

Látom, közben kaptál válaszokat a dokis kérdésedre, de én is leírom, hogy nálunk hogy volt. Én nem kérdeztem mega doktornőtől, hogy mennyiért vállalja a szülést. Inkább a nála szült anyukákat faggattam ki, hogy ők mennyit adtak. Azt mondták, hogy a vizsgálati díj tízszeresét "szokás" adni, így mi annyit adtunk, a szüléssznőnek meg 20 ezret. Bőven megdolgoztak érte, mert a kitolási szakaszom nem volt éppen "villám".
Babaszobás kérdés: Nálunk csak a gyerekszoba lett színes, a többi fal fehér. Ehhez képest a gyerek csak aludni meg pelenkázódni jár a szobájába, társadalmi életet a nappaliban él, így ebből a szempontból igazán felesleges volt tapétázni. Viszon nekem állat módon tetszik :)

Brill!

A férjed csúcsfigyelmes, jó kis meglepit eszelt ki! És MiniBrill (aki már nem is olyan mini:)) egyszerűen nagyon egyben van! Formás, és csodaszép! Nem csodálom, hogy nem tudtál választani a képek közül, én se tudnék :)

Anikó!

Tök jó volt olvasni, hogy Marci mennyire örül a kistesónak! Biztos rögtön eldicsekedett vele az oviban :)
Annyiszor eszembe jutsz, amikor a pipim ismerkedik az utcán :) Már nem csak rávigyorog a népekre, hanem le is szólítja őket :)

Tina!

Mi újság?

Juca!

Mi is a nagy címke-korszakot éljük, már egy jó ideje. Meg a gomb is sláger. A játékain már rongyosra vannak gyűrögetve a címkék. A legújabb nagy kedvencek az olyan "játékok", amik eredeti rendeltetésükél fogva nem játékok. Pl. babafésű. Múltkor két óra hosszat játszott vele. Még ami nagyon bejön nála: egy jó csörgős szatyorba bedobálok rengeteg játékot, mellé a babafésűt, egy használaton kívüli fogkefét, és egyéb hasznos holmikat, és szatyrostól adom oda neki. Amíg azt kirámolja, addig garantáltan nyugtom van, mert szuperül elmolyolgat vele :lol: :lol:

Bogi!

Jaj de édes Iza a gondolkodós képen! Meg persze a többin is :)

Csibe!

Üdv otthon! Nagyon klassz, hogy Gábor jó kisfiú! Nagyon várom ám a szüléstörit :)

Timika!

Jó, hogy itt is összefutunk :) Sikerült végül a cékla? :) Hogy ízlett a nagyfiúnak? Jobb már a nózija?

Angie!

Gratula a költözködéshez, ügyesek vagytok :) Simi Manócskádnak. Esetleg egy esti pocisképet mikor láthatunk? Ez Brillre is vonatkozik! És Pankára is :) Na szóval, képet mindenkiről :)

Nárcisz!

Merre jársz? Tudom, hogy nekem se nagyon lenne jogom senkit hiányolgatni, mert én is ritkán jövök, de azééé' hol vagy? :lol: :lol: :lol:

Na, nem is lettem olyan hosszú :lol:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Köszi Neked is a választ! Igen, ezt a tízszeres dolgot már én is hallottam + majd informálódom még a helyi kismamiknál.

Most arra jutottam, hogy lehet, hogy marad fehér a szoba, lesz bordűr és régről vannak kifestőből kimásolt aranyos képeim, azokat felnagyítom, kiszínezem és papírképként felnyomom a falra. Így legalább festés esetén sem veszik el a remekmű!

A mesefestett falat azért atomra sajnálnám újrafesteni!

Babaként otthon nekem is szép kis tapétás falam volt. A sarkokban, ahol íves a tapéta, nem símul rá teljesen a falra, profin be lehetett szakítani a tapétát! :lol:

kacsa14
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Jövö het penteken megyünk az andrologushoz, addigra kesz lesz a ferjem lelete is. Ma kellett telefonalnom az asszisztensnek aki az en doktornömnek es az andrologusnak is az asszisztense.
Mult heten hetfön vittük a ferjem sp. mintajat, akkor azt mondta az asszisztens, hogy mivel ket het mulva lesz eredmeny, es a doktornö novemberi turnusait sem tudja meg, hivjam ezen a heten.
Hat en fel is hivtam ma reggel, hogy bejelentkezzem nov. elejere a dokinöhöz, erre azt mondja nekem, hogy nov.21-ere van idöpont!!! Tiszta ideg lettem de mit tud csinalni az ember mondtam, hogy jo megyünk akkor. Aztan amikor letettem a telefont jutott eszembe, hogy nem is leszünk itthon mert megyünk haza! Na akkor meg idegesebb lettem mert nagyon nehez telefonalni is, nem mindig veszik fel, stb…Hivom megint mondom, hogy mi a helyzet de csak nem talal semilyen idöpontot.
Erre mondom neki, hogy esetleg nem mehetnenk-e az andrologushoz konzultalni elvegre mar csak ez az egy vizsgalat volt hatra… Hat igy nagy nehezen talalt idöpontot nov.3-ara reggel 8.45-re.
En mar nem szeretnek varni meg honapokig, de nagyon felek, hogy megint csak türelemre intenek minket, illetve adnak valami gyogyit a ferjemnek, hogy begyorsuljanak a fiuk. Ha rajtam mulna rögtön belevagnek az inszemekbe.
Most ez a következö tampont. Mindig van valami következö es olyan messzinek tünik az ut vege. De nem panaszkodom, most ennek az idöpontnak örülök es kesz! :D

Panka!

Igen, en is szoktam csinalni. :D A tölteleket ugyanugy csinalom mint Te, viszont a töltelekek es a szalas köze teszek egy kis füstölt csülköt es kolbaszt (ha van itthon). Es nem rantom be.
Tenyleg igaz, hogy ahany haz annyi szokas. :D De pl. a volt baratom anyukaja rantassal csinalta es az is nagyon izlett! :D

Bogi!

Nagyon szep a pici lanyod! :D

Csibe!

Orülök, hogy minden rendben Veletek! :D Mit jelent pontosan a tejfakaszto buli?

Nomi!

Haaat nagyon remelem! :D Ha nem is jön össze pont együtt, örülnek az egymas utannak is! :lol:
Nekem is ugy volt annak idejen, hogy az 5. napon neztek a tüszöket a 21.-en pedig vervetel, gondolom föleg a progi miatt.

Brill!

Annyira szepen latszik minibrill! :D Gyönyörü! Hihetetlen, hogy mar ilyen nagy! Annyira örülö Neked Brill!!!

En is nagyon kivancsi vagyok az eredmenyre, elmeletileg jövö hetfön telik le a ket het de penteken ugy is megyünk a dokihoz es neki kell latni, ugyhogy akkor tudunk meg majd mindent. Igen swim-up-nak hivjak. Ugy magyarazta az orvos, hogy azt vizsgaljak, hogy uszik felfele??? Kicsit furcsan neztem en is mert szerintem ez egyenlö a gyorsasaggal, de ezek szerint nem pont ugyanaz.

Junko!

Annyira együtt erzek Veled! En is biztos felnek, de ugyanakkor erös is lennek ugy mint Te! A cel erdekeben!!! Es latom irta Aniko is, hogy nem volt veszes a hormon kura.
Meglatod ügyesek lesztek, es latod a ferjed is mennyire veled van, mennyire a sziven viseli a dolgokat! Biztos ez is sokat segit! Es persze itt vagyunk Mi is! :D
Nyugodtan irhatsz privibe is, vagy mailt is, amelyik job Neked. Tenyleg erdekel mi törtenik Veled! Akkor most kivetelesen azt varjuk, hogy megjöjjön. :D

Ui.: szep a Remenyik vers!

Bea!

Szoritok, hogy csütörtökre be legyen fordulva Adika! :D Es sajnalom, hogy ilyen gyengusz vagy de lesz ez meg igy se! :wink:

Angie!

Köszi aranyos vagy! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Önző módon csak magunkról!
Reggel dokinéni megnézte a lyányt, és megdícsérte, hogy nagyon ügyes. Na persze Kinga egyből elkapta a sztetoszkóp fejét, be a szájába. Dokinéni későn eszmélt :twisted: és amíg törölgette a fejet, addig Kinga megmutatta, hogyan nem lehet tisztába tenni. Forgás, négykézláb hintázás, végül jött a védőnő és segített leteríteni. 6770 g úgyhogy megvan a fél kiló ebben a hónapban is.
Elmentünk baba-mama klubba, most a babauszit reklámozták. Volt egy csajszi, nagyon aranyos, és a kislányát is hozta. Gödön van, Kati, Anikó, ha érdekel, elérhetőséget mondok. Aztán volt Milupa termékbemutató, evés-ivással egybekötve. Mivel Kinga nem ehet, csak rajtam keresztül, így én végigfaltam a kínálatot :twisted: tea, gyümülcs (frutapura) és babakeksz. Nyami. Kaptunk kezdő csomagot, és mivel mi vvoltunk a legkisebbek, ezért mi mindenből kaptunk :wink:

Az ígért kép. Nem túl jó minőségű, én vágtam ki a szemetesvödröt, de a piros szemmel már nem bántam el :? Kinga pörgött, így vagy az én lezemben volt, vagy Kofánál, ezért nem készültek képek. Hátha kapunk az ifjú pártól.
Kép

Angie!

Még egyszer köszi a rucit, nagyon édike volt a legkisebb koszorúslány :-)

tjuca
 
 


Jucmuc!

Végül is minden jó ha jó a vége. Nov 3 mindjárt itt lesz. :) Férjed eredménye két hét? Oszt mi tart olyan sokáig? Nos igen ezek az akadályok nagyon ismerősek sajnos.
Érdekes, a sok kudarc csak mélyítette a kapcsolatomat a férjemmel. Mindenben van valami jó, bár eddig sem volt köztünk probléma szerencsére.

Timika!
Ez az orrszívó-porszívó rémes egy találmány. Szegény kisfiú.
Nem tudjuk mitől lett ilyen rossz az eredmény. Csak én gondolom, hogy stressz. De holnap elméletileg megy urológushoz. Remélem ott adnak valami támpontot.

Angi!
Ha megjön megyek dokihoz és akkor már többet fogok tudni. Nem tudom, hogy beleférünk e a nov. lombikba.
Fú emiatt a költözés miatt most nem irigyellek. Viszont tök jó lesz az új házban. Sztetek mikorra tudtok beköltözni?
Vendég
 


Juca!
Nem csak a legkisebb, a legszebb is! Igazán nincs mit köszönni. Örülök, hogy segíthettem, pont én, akinek MÉG gyereke sincs :)

Junko!
Nov 12 v. 13-ra rendeljük a költöztetőt. Még 3 hét! Hátha belefértek novemberbe, de ha nem, akkor december.

Jucmuc!
Úgy látszik, nem csak a volt komcsi országokban van ekkora bürokrácia az egészségügyben. Valami bibi mindenhol akad. Amerikában a szolgáltatás csúcsminőségű, viszont rengeteget fizet az ember a biztosításáért, aztán még pluszban fizetheti minden vizsgálaton az önrészt (mint amit mi itthon az autók esetében fizetünk). Szoval sehol sem egyszerü, ha az ember beteg, vagy más egészségügyi dolga akad. Reméljük, hogy ez a várakozási idő nem fog haszontalanul eltelni, és addig is erősödnek a fiúk.
Vendég
 


Sziasztok!

Eloszoris:
Timika: hadd dicserjem a kicsi fiad egy kicsit! Ha most itt lenne, biztos nagyon megszeretgetnem egy kicsit! Latszik rajta, hogy boldog, kiegyensulyozott gyerkoc es Ti nagyon szeretitek:)

Juca: szep, csinos csajok vagytok a lanyoddal, es nagyon jo a frizuratok :wink:

Jucmuc: eleg bonyolult nalatok is a korhazas mese...de hatha a hazautazas kikapcsol egy kicsit a mindennapos stresszbol, es meglesz a pozitiv hatasa is :wink:

Angie: tudom, hogy az uh nem artalmas a szervezetemre, en magatol a dokinal levestol iszonyodom, habar kezdek errol leszokni, foleg, hogy nagyon szeretem a dokimat...de azert a korhaz-szag es a feher-kopeny....tudod :roll:

Na, megvolt a dokizas ma is, nezett tuszot, cisztat (elobbit talalt, utobbit hal'Istannek nem), mutattam neki a hogorbemet is :lol: O meg mutatta, hogy minden rendben, meh szep tiszta, stb.stb. en sose latok semmit, vagy nem tudom, hogy kellene kinezzen :shock:
Azt mondta, hogy nem is erti mi tortenhetett, mert minden tokeletes...tehat a hiba nem bennem volt(?) 14. nap var vissza, megnezi, ha szepen megerett-e a tuszom :roll: Nem kellene akkor is hormonokat nezzen? csak 21. nap akar...
En ugy erzem, hogy a napok egy helyben allnak...de hatha csak eltelnek valahogy :lol:
Bocs, hogy ennyit nyavalygok itt nektek...
Legyen szep estetek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Most telefonalt apukam, meghalt a nagypapam...szomoru vagyok :(

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Nomi!
Őszinte részvétem nagypapád miatt. :(
Viszont jók a doki hírei.Kívánom, hogy mielőbb megint babás legyél! :D

Juca!
Kinga nagyon menő!Te vagy vele a képen?Van olyan kép is, amin jobban látszik a ruci?

Évi!
Jövő kedden megyünk 3D-re, akkor majd lesz pocakfotó is :D

Timika!
Nagyon aranyos Kristóf!Orrmanulája nagyobb?Volt torokváladék tenyésztés?Jobbulást kívánok neki!

Angie!
Hörcsögösködés ismerős! :lol: Egy időben én is gyűjtöttem mindent, de már régen leszoktam róla.Ma már pár havonta lomtalanítok, meg persze folyamatosan selejtezek is, hogy ne gyűljön nagyon sokminden össze.Már kegyetlen vagyok ezen a téren :lol:
Volt munkahelyemen én voltam a nagy takarító, amit a dokinénim nem akart kidpbni, azt megtettem én :wink: Később hívni akart a lakására is, hogy amit nincs szíve kidobni, azt én tegyem meg :D
Szóval ebben profi vagyok.Ruhákat is átválogatom időnként, aztán azok is mennek ismerősökhöz.

Nárcisz!
Hogy vagytok?Csajócák növögetnek?

Ági!
Utólag is boldog szülinapot kívánok!
Hogy vagy?

Pupy!
Hogy vagy?Regényírás? :wink:

Dina, Zsúka, Eszti???

Niki!
Mi újság veletek?2in1?Vagy már babázol?

Szép éjszakát Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült ideülnöm!

Nomi!
Őszinte részvétem a nagypapaád miatt. :(
Az idő folyamatosan halad, csak néha úgy tűnik, hogy elég lassan, de ne izgulj, legalább haladtok és amint olvasom jó eredményekkel.

Junkó!
Azt hiszem Te kérdezted, de lehet, hogy már későn írom. Én úgy tudom, hogy az urulógiára- mint szakrendelés- kell beutaló.


Nem tudom már, hogy hogy jött szóba a porszívós orrszívó, de én az anyukák körében azt tapaszatalom, hogy bevált módszer az orrváladék eltávolítására. Ha valaki nagyon idegenkedik tőle, akkor nyugodtan próbálja ki először saját magán.
Pont ma mondták azon a homeopátiás tanfolyam, hogy a gyermek 5 éves koráig érdemes szívni az orrát- persze csak ha szükséges- mert ugyan 3 éves korra már megtanulja kifújni, de utána le kell szívni és meg kell nézni, hogy mennyi váladék maradt benne. Mert általában szokott még maradni. Nektek mi a a tapasztalat ezzel kapcsolatban?
Na most jól eltértem a témától.

Juca!
Nagyon csinik vagytok a képen!

Ne haragudjatok, akinek nem írtam, de a sok utazás miatt a mai nap is elég fárasztó volt. Próbálok még visszaolvasni, mert eddig csak átfutottam.
Rólam csak annyit, hogy még mindig nem jött meg. Tesztet majd csak péntekre terveztem csinálni, de lehet, hogy nem bírom ki addig. :wink: Köszönöm mindenkinek a hiányolást, aranyosak vagytok!
tina82
 
 


bocsi, elírtam a rendelés nevét
tina82
 
 


Bogi!
Nagyon jók lettek a képek, főleg a gondolkodós! :)

Timika!
Gyönyörű kisfiatok van!

Brill!
Nem csodálom, hogy nem tudtál választani az UH képek közül. Az a profilból készült nagyon jó lett.

Ma estére azt hiszem ennyi a kapacitásom és már a férjem is jelentkezett, hogy ideülne.

Jó éjszakát!
tina82
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


sziasztok.

panka.megkerdeztem a ferjem.azt mondta hogyha kattog akkor van remeny hogy jo lesz ha lefujja,ha csattog akkor nincs rajta segitseg.szerinte legjobb lenne kicserelni a trafot.nem kerul sokba es akkor jo lesz.o is probalkozott mar mindennel hogy a rosz csatogo trafot megbuheralja.100 bol egy ami sikerult neki.
druk megy a 3d uh huz:)

bogica.nagyon szepseges a kis hercegnod:)

csibe.Udv ujra "itthon".AZERT VAROM A SZULESTORTENETET:)

brill.jok az uh kepek.az utolso kep pont ugyanolyan mint amit a sogornom mutatot Negorol.ezen nem tudta megalapitani a ferjem hogy hol a gyerek:)

nomi.orulok hogy rendezodik a menzid.
nagypapad miatt reszvetem:(

timika.sajnalom hogy kristofnak ilyen gondjai vannak remelem hogy megoldoddik a gond.
kellen kivizsgalas tudom.ennek is eljon az ideje.

juca.cuki a ruciban doribaba:)

jucmuc.drukolok november 3 kara.

angi.hu mar koltoztok.akkor nagyon gyorsan felepult a hazatok.kapunk majd kepet?

Kép
monyoka
 
 


magamrol.menzim meg nem jott meg,baba tuti nics mert a hom 36.6ez keves.
a konyhabutorom viszont ideert.nagyon gyonyoru :D teljesen odavagyok erte.
tegnap megittuk ra az aldomast egy kicsit be is csiptem.aztan majdnem szetvertem a fejem mert megbotlottam egy kabelben :shock:
most nagyon boldog vagyok es nincs ami elrontana a kedvem,meg a menzi se izgat.majd megjon.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Na most emlékezetből:

Tina!

Már csak két nap van, én minden esetre nagyon izgulok!

Brill!

Nagyon jók a képek, na ugye, hogy minden a legnagyobb rendben a bébikével. Orvosváltással kapcs. fenntartom a véleményem. A szülés egy felfokozott érzelmi állapot, ott nem leszel teljesen jelen, ott nem fogod tudni emlékeztetni a szétszórt dokit, hogy ezt vagy azt megbeszéltétek. Ettől függetlenül, ha úgy érzed, hogy jó, akkor maradj. Lehet, hogy egy odafigyelősebb, magyarázósabb ember kellen, na de ugye ilyen nem terem minden bokorban.

Panka!

Csak ez az egy kép készült, mert Kinga vagy nálam volt, vagy Kofánál, vagy a babakocsiban, amit tologattunk, majd mikor beájult, mi mentünk ropni. Igen én vagyok a képen. Fel sem lehet ismerni nem játszótéri szerkóban mi? Nekem is fura.

Nomi!

Részvétem a nagyapád miatt. Örülök, hogy újra a sínen vagytok. Nekem a háromnapos vérzés mindig sántít. Már bocs most mindenkitől. De ezzel azt feltételezem, hogy nektek kevesebb méhnyálkahártya válik le. Ez persze csak okoskodás. Mondjuk én a másik véglet vagyok :-(

Évi!

Ez a zacskós ötlet nagyon jó. Nálunk most elfoglalt a lány. Vehemensen mászna, csak nem tud elindulni. Ezért indultaból löki magát, vagy négykézláb rugózik percekig. Dóri ül már? Mert gondolom úgy azért könnyebb.

Timi!

Hát ez a csöves orrszívó nem hangzik jól. Én kipróbáltam magamon az orrszívót, mit mondjak sokkal gyengédebb, mint ahogy az anyám fújatta. Sajnálom Kristófot!!! :cry: De a képeken haláli, és milyen huncut! Nem is tudtam, hogy kék szemei vannak :wink:
Most lehet hülyeséget kérdezek, de amikor nem volt orrszívó, akkor hogyan szippantották ki a trutyit???

Annácska!

Nagyon helyesek voltatok az esküvőn. Mi nem bírtuk olyan sokáig, de azért mi sem vallottunk szégyent :wink:

Jucmuc!

Bosszantó ez a sok időkiesés, de egyszer csak minden eljön. Az inszemr te is felhívhatod az orvos figyelmét. MOndd meg neki a korod, hogy nem csak egy gyereket szeretnétek, és hogy eddig is mennyi idő ment el, és hogy most már ideje csipkedni magát. Már alig várom a talit!

Bogica!

Nagyon helyes lány a kis Iza, és nem is kicsi! A fejéssel javultak a tejci gondok???

Angie!

A költöztetők adják a dobozokat? Hát a költözésnek pocakkal is biztosan van hangulata, de egy hónapos Csipivel sem volt egyszerű
:twisted: van egy bizarr romantikája a WC deszkán szoptatásnak. Legyetek ügyik, hiszen nem hajt a tatár!

Sosi? Szisz? Zsú? Dido? és a többiek?????

Ja haj. Fodrásznéni háromszor bontotta le. Én már teljesen mata voltam, ha elérem a nullás gépet ... :twisted: Ugyanis a képen annyira nem látható, de apró négyes fonatokat csinált, és azt húzgálta. Így leginkább úgy nézett ki hátul, mint egy mai virágcsokor, és voltak olyan egységek is benne, mint a fagyin az a rácsos csokilevél. Szép volt, de rendesen megőszültem, mire készen lett.
Valamit el kell áruljak. Én olyan kevésszer érzem magam csinosnak, szépnek meg soha. De most mindkét érzés megsuhintott egy kicsit. Jól éreztem magam a bőrömben. Persze a fodrász elvette a maszkírozásra szánt időm, így csak a bőrhibák eltüntetésére futotta, és a' la natur adtam elő :-) A gimi (poroszos, nem dícsérős, hanem elvárós, követelős) visszavetette az önbizalmam minden irányban, aztán meg sokáig árulgattam a petrezselymet. Most Kofa mindig dícsér, és ez olyan jó. Persze még így is a legtöbbször azért úgy gondolom, hogy nem vagyok egy főnyeremény külsőleg pláne, de vannak néha pillanatok. Na ez az esküvő ilyen volt. Itt nem látszik, de a felső decensen szexi, mert átlátszott a mell alatti része egy kicsit, és a szoptatás remek dekoltázst csinál :twisted:

Na megyek utamra. Pá!

tjuca
 
 


Jó reggelt!

Juca!
Azért voltam bizonytalan a kilétedben, mert nem látszódik jól az arcod.De a hajad feltűnt, hogy szuperul van megdizájnolva :D
Én a menyasszonyként éreztem magam nagyon a toppon, de gondolom ezzel más is így van. :D

Monyó!
A trafó zúg benne, mint egy villanyborotva.De vami műgyantaféleséggel, vagy mivel akarja lekenni, és most érdeklődik a gyártóknál az anyagot illetően, mennyire hőáteresztő.Alapból ős is tv szerelő, most úgy gondolja, ez segít.Hát én is remélem.
Kép a konyhabútorról?

Orrszívós téma:nekem pozitív tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban, a gyerekek, akiknél használtam, hozzá voltak szoktatva kiskoruktól kezdve, és 1 évesen már teljesen nyugodtan tűrték.És mindent eltávolított, ami nem odavaló, orrvérzés nélkül.Persze előtte egy kis sóoldat azért nem árt, lazítás képpen. :wink:

Ha minen igaz, ma készen van a kismamikabátom, meg a babatakaró, majd csinálok képet is.

Még egy kérdés:tudom, hogy hajfestés nem ajánlott, de mellírozás(alufóliás módszer,így a fejbőrömhöz nem ér festék)?

Szép napot Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Hello Lányok!

Juca!
Bocsi, de nem is gondoltam, hogy te vagy a képen. Azt hittem, hogy a vendégseregből valaki. Nem azért, mintha el sem tudnálak így képzelni, hanem mert tényleg teljesen másképp nézel ki ezzel a csini hajjal.
Az önbizalomról meg a kinézetelről pedig csak annyit, hogy a csinos külső mit sem ér, ha nincsenek belső értékek. Ha pedig vannak belső értékek, akkor az úgyis kisugárzik, és máris szép lesz tőle az ember. A szépség pedig relatív. Kofa nem a csinos külsőt kereste benned, hanem ő hosszú távra tervezett, és hosszú távon a külső szépség olyan mint szélben a pitypang. Egy nézeteltérés, és máris nem a külső szépséget látja benned a párod. Tehát nyugi, aki barátjának tekint, annak teljesen mindegy, hogy milyen vagy. De azért hadd fűzzem hozzá, hogy igenis csinos, bájos, kedves, szelíd lány vagy. Nem fedeztem fel benned semmi indulatot, agressziót (amiből nekem sajnos jócskán jutott). Hidd el, igenis főnyeremény vagy Kofának, kérdezd csak meg őt!

Bogárka!
Őszinte részvétem nagypapád miatt. A vizsgálati eredményeknek pedig nagyon örülök. Reméljük, visszabillentette a szervezetedet ez a dolog, és ha meg nem veled, hanem a babával volt a gond, akkor talán jobb is, hogy a természet döntött helyetted. Úgy tudom, hogy elég, ha a 21. napon megnézik a hormonokat. A 14. napon a pé-t nézik, és azt uh-val is meg tudják állapítani, hogy rendbem vagy-e pé téren. Kérjél teljes hormon képet, legyen benne tesztoszteron, ösztrogén, prolaktin, progeszteron, LH, FSG, meg minden amit ilyenkor nézni szoktak.

Tina!
Én biztos nem bírtam volna már ennyi ideig sem ki tesztelés nélkül. Azért már egy hete késik, ez jelent valamit. Péntekig már csak egy nap. Én nagyon izgulok érted.

Anikó!
El is felejtettem megköszönni a krém nevét. A Vichy termékeket én is nagyon szeretem. Ki fogom próbálni. Bár szerintem még ráér, mert reggel alig látszik valami kis pici pukli a hasamon. Régi gatyók még simán feljönnek. Talán feszesebbek egy picit, de még nem kényelmetlenek. Nov elején tervezek kismama cuccokat vásárolni. Tudsz jó boltokat? Azért jó lenne mondjuk 3-4 nacit venni, és jó lenne ha 10e alatt meg tudnám őket venni. Ide az irodába azért fel kell öltözni rendesen.

Brill!
Tegnap apás napod volt? Minibrillt már ma is megnéztem vagy ötször. Annyira tutik a képek. Hát igen, a Kaáliban jó masinákkal dolgoznak. Úgy látom, hogy nagyon Balázs formáját hozza. Lehet, hogy fiú lesz? Kíváncsi vagyok nagyon, persze a sajátomra és az Anikójéra is.

Monyóka!
Tök jó, hogy kész a konyhabútorod. Már be is szereltétek. Mi most szombatra tervezzük beszereltetni. Férjem barátja asztalos (sajnos Salgótarjánban, és csak erre a munkára tudtuk rávenni itt Pest környékén). A hő csalóka lehet. Én 36.6 mellett voltam terhes. Egy teszt azért mégiscsak kéne, nem? Végülis az utóbbi időben nagyon szépen időben megjött.

Pankaa!
A főnökömnél én is mindent kidobálok, de hogy otthom miért halmozok? Hát ezután másképp lesz. Tegnap munka után becsomagoltam 3 dobozt. Szép lassan csinálgatom, így el sem fáradok tőle, és az nem is fog az idegeimre menni. Fúúú, de utálok csomagolni. Mi lesz még a kipakolással?!

Ma émelygős napom van. Biztos attól függ, hogy épp hogy esik a reggeli. Ma mézes tönkölypehelyt ettem tejben és banándarabkákkal. Igaz, tegnap is, és semmi bajom nem volt tőle. Érti ezt valaki? De nem vészes, kibírom. Ma nyugi van a mh-en, mert főnök külföldre utazott. Jobban is tette, mert tegnap lázas volt, és nem hiányzik, hogy megtöltse bacival az irodát. El is küldtem dokihoz. Nem akart menni, de ráparancsoltam, mondtam, hogy a felesége pocijában növekvő bébire gondoljon, és máris ment. Vissza sem jött utána.

Most bezárom a zippzárt a locsogómon. Majd még jövök.
Puszó!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?