Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anita!
Nagyon sajnálom... :cry:

Juca!
Nagggggyon édes Kinga!!! Ja, és írtam privit (még tegnap, asszem, de ami késik, még jöhet!)


Monyó!
Mensihozó energiák mennek: ++++++++++++

Csibecsalád!
Nagyon gyönyörű, formás kisfiatok van, gratulálok hozzá még egyszer!

Kacsa!
Sajnálom a fejfájást, gyógysimi és gyógypuszi!

Dobok pár képet Dugókáról.

Na, még egy kicsit, még egy kicsit, mindjárt sikerül...D
Kép


Hammmmmm, megeszem az oroszlánt!!!
Kép


Helló, kameraman!
Kép


Csini vagyok? :D
Kép


Apának mindig ekkorákat vigyorgok!
Kép


A jól megérdemelt vacsikám...
Kép


Fúúúúú, de érdekes ott valami!
Kép

Kép
Kép
norwell
 
 


Köszönjük a sok jókívánságot, hasonló jókat mindenkinek.

Szüléstörténet röviden:
7-kor telefon hogy 8-ra menjek be mert akció lesz..:o)
8-tól 12.50-ig fájások, tágulás, fürdés a tus alatt, labdázás..:o) masszírozgatás, együttérzés..:o) fájdalomcsillapító szuri a fenékbe.... aztán mégegyszer...
12.50-től 13.35-ig szülési folyamat, ami nem volt könnyű, nagyon elfáradt a végére.
Ficsúr kipotty, nyakán és mindenhol köldökzsinór, szerencsére jó hosszú volt...
Utána a szokásos... fürdetés, vérvétel, méricskélések... és én ezt mind végigkísértem, felügyeltem.... A kezembe is adták 1-2 percre...:o)
Mindezek után pihizés megnyugvás.
A kis pöcsös már az én kezemben is megnyugodott....Hát még mikor odaadták az anyukájának.

Remélem ennyi elég lesz.. puszanat mindenkinek.....a Kakas..:o)

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Juca, Norwell!
Édesek a bébik!!!!!!

Fleur!
Sajnálom, a történteket. Kitartás!

Kacsa!
Nekem szokott segíteni, ha megmaszírozzák a fejem, tarkóm, nyakam.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 

 
 

Anita!
Sajnálom a mensit. A vonalzód még mindig önálló életet él, vagy te javítgatod mindig az aktuális ciklusnaphoz?

Virág!
További gyógyulgatást kívánok. Ügyi vagy, hogy ilyen hasznos dolgokra használod az idődet. Képet tudsz dobni a műveidről?

Jucmuc!
Eldölt már, hogy mikor leszel Pesten? Én már nagyon-nagyon várom, hogy megismerhesselek, na és persze, hogy újból láthassam a kis csapatot.

Juca! Évi!
A csajok ennivalóan édik! Már kezdek kíváncsi lenni, hogy lányaitoknak barátnőt vagy havert fogok szűlni.

Csibe!
Köszönjük a beszámolót! Pusssz a Kakásnak :)

Ma voltam dokinál, és úgy tűnik, minden rendben az én kis Manócskámmal. "Már" 3 centi és ügyesen ott lapított a helyén. Volt labor vizsgálat, rh faktort és ellenanyagot néztek. Azt tudom, hogy negatív vagyok, de ezt dokumentálni kell a kiskönyvbe is. A védőnővel is egyeztettem. Tegnap bejelentkeztem Vácdukára, így mehetek az ottani védőnénihez. Nagyon szimpinek tűnt a telefonban. Mivel kicsi falúról van szó, már tegnap délben tudta, hogy keresni fogom, mert mondtam a tanácson a nőnek, aki intézte a személyimet, hogy kisbabát várok, és ezért is ilyen sürgős az átjelentkezés. Ő pedig már szólt is a védőnéninek, hogy hamarosan lesz egy új paciense. Hamarosan meglesz a kiskönyvem is.

UH képet a korházban nem adtak, de élve Brill ötletével, gyorsan csináltam egy fényképet a mobilommal. Itt van Manócskám harmadik sztárfotója:
Kép

Brill!
Hol vagy?

Anikó ???
Vendég
 


Csibe!
Most látom, hogy nem Kakás, hanem Kakas! Bocsi, Csibeapu! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Angie!
nagyon aranyos a babód!Ezt a telefonos uh képet szabadalmaztatni kéne.:-)

Csibeapu!
Izgalmas lehetett!Mégegyszer gratulálok!

Norwell!
Dugóka kész férfi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Latom megint irtatok boven:)

Fleur, orommel latom, hogy gyogyulgatsz, jo tornazgatast akkor es muveszkedj szepeket:) teszel fel kepeket az uvegfestesrol?

Angie: jo nagyocska mar Manocskad, puszi a kis buksijara:) Ez a fenykepezos-uh nagyon jo otlet...ha majd ott tartok biztos jot fog majd az otlet, lehet alkalmazni az itteni feltetelekhez :lol:

Pupy: akkor most neked megjott rendesen? vagy meg mindig barnazgatsz? bocs, ha nyaggatlak ezzel... csak izgulok erted. :)
Ja, es ahogy Fleur is irta, ne stresszeld magad a napkozbeni homerozgetessel, mert nem hasznal, csak hiaba parazol:)

Kacsa: nem tudom nalad mennyire valik be, nekem a tavasszal voltak kegyetlen fejfajasaim (kopp-kopp, mar nagyon reg nem volt!), ecetes borogatast tettem a homlokomra (legjobb az almaecet...ne legyen se tul hideg, se tul meleg). Szinte mindig bevalt. Remelem segit rajtad is. Mert ugye nalad a gyogyszer nem alkalmas...

Monyoka: szoritok a mensidert...meg az enyemert is:) Mesz kivizsgalasokra?

Norwell: tegnap csak a lanyokat dicsertem
:oops: a kicsi fiad nagyon draga! Honnan ez a becezes, hogy Dugoka? Szepen no, minden esetre:)

Na, ez lenne a mai adag... Rolam meg annyi, hogy elmeletileg holnapra lenne esedekes a mensim. hat remelem nem sokat varat magara :roll:

legyetek jok! :wink: Puszi MINDENKINEK!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam jön, de sajnos ma sincs túl sok időm.

Juca!
Olvastalak benneteket és nem tudtam megállni, hogy ne csináljak egy tesztet (ellentétben a kolléganőimmel, akik csak 2 hét kimaradás után javasolták- elég sok mindent megszoktunk beszélni) a teszt sajnos negatív lett. :( Úgyhogy most tovább várakozom. Ha kb. másfél hét után sem lesz semmi, akkor mégegy teszt és ha az is negatív, akkor azért elmegyek a nődokihoz.
A homeopátiás kérdéseknek pedig állok elébe. :) Hátha ragad rám valami. :) Eleinte én is nagyon szkeptikus voltam ezekkel a szerekkel kapcsolatban, de aztán a kolléganőm unszolására kipróbáltam, és nagyon bejött.
Kinga pedig gyönyörű kislány, nagyon vagány az a könyöklős kép. :)

Norwell!
Engedtem a nyomásnak :) ,de sajnos eredmény nélkül :( . Csak találgatni tudok, hogy vajon mi zajlik most a szervezetemben.
A képek csudajók lettek! :D

Csibe, Csibeapu!
Köszönjük a képeket és az élménybeszámolót! Mégegyszer Gratulálok!

Anikó!
Köszönöm, hogy beraktál a táblába. Ahogy látom már át is javítottad azt az egy nap elcsúszást. Milyen utatok volt?

Panka!
Végzettségemet illetően védőnő vagyok. A homeós tanfolyamra hosszas utánjárásnak köszönhetően sikerült jelentkeznem. Az ára 12000 Ft, amit nekünk szerencsére az utiköltséggel együtt megtérít az önkormányzat. Ha gondolod megírom a cég elérhetőségét és ott tudnál érdeklődni.
Alföld TV-nk sajnos nincs, de majd megpróbállak elképzeli, ahogy tornázol, külön figyelmet fordítva a zoknidra! :lol:
A K2 (K/2) , ahogy írtad is a fundus köldökhöz viszonyított helyzetét adja meg. (K/2 : a méh fundusa /alapja/ a köldök alatt 2 ujjnyira van.)

Narco!
A ciklusomban a mai a 32. nap. Vonalzókészítéssel még nem próbálkoztam. Igazából bíztam/bízom benne, hogy hamarosan már egy várandósoknak való vonalzót kell készítenem. :wink:
A striák elleni "küzdelemben" valakinek nagyon jól bevált az egyszerű testápoló vagy olaj, valaki meg akármit kenhetett magára semmi sem segített. Van egy krém, amirő már régen hallottam (Dermatix vagy Dermaton a neve, már nem emlékszem pontosan), annak idején azt elég jónak tartották, bár szerintem is függ azért alkattól is.
Sajnálom, hogy ilyen negatívak a tapasztalataid a védőnődről. Amiket leírtál, azért elég alap dolgok, amivel azért tisztában kéne, hogy legyen egy védőnő, hiszen azért nálunk is komoly élettani és anatómiai okttásban részesültünk. Nyilván vannak olyan dolgok, amiket az ember ha nem használ, akkor nem annyira naprakész, de a vérkörök közötti különbség és a vércukor szint azért nem ilyen.

Angie!
Nagyon köszönöm a drukkokat!
(Ha mész a védőnőhöz, akkor a papírjaidat, amin rajtavan, hogy kismama vagy és a többit vidd magaddal, bár szerintem Te azokat amúgy is vitted volna. :) Csak azért írom, mert sokan jönnek azok nélkül)

Évi!
Szerintem nyugodtan megcsinálhatsz mégegy kúrát és több napig is szedheted. Az a lényeg, hogy ha már elérted a kívánt hatást, akkor abba kell hagyni a szedését, mert különben az ellenkező hatást is kiválthatja.
Nagyon édes a leányzó!

Fleur!
Köszi a tippet, remélem hamarosan lesz alkalmam megcsinálni! Te pedig gyógyulgassál és vigyázz magadra!

Na, ez megint egy jó hosszú hsz. lett! :)
tina82
 
 


Nomi!

Köszi a tippet! De ezt most kihagyom. Az ecet illatától most tuti kidobnám a taccsot, főleg, ha a fejemen kéne szagolgatni percekig. Meg utána Domestossal sikálnám magam tisztára, hogy ne legyek ecet szagú.

kacsa14
 
 


Évi!
Még annyi az Urticával kapcsolatban, hogy a bevétel előtt és utána próbálj meg fél órával nem enni, nem fogat mosni és tartsd távol a készítményt minden sugárzó tárgytól (mikró, mobiltelefon stb.)
tina82
 
 



tjuca
 
 


Sziasztok lányok! Kép
Elnézést hogy nem jelentkeztem csak kicsit összesürüsödtek a dolgaim! :?
Köszönöm mindenkinek az utunk jo volt nagyon! Kép
Még Ózdra készülök a közeljövöbe!

Pupy! :D
Elöször is sajnálom a mensit Kép de én ugy emlékszem hogy a multkor is a második honap volt a befuto! :wink: A mega giga leveled jo volt nagyon! Kép

Anita! :D
Sajnálom a menzit! :(
Lesz mostanában inszem?

Junko! :D
Azért örülök hogy elmentél az orvoshoz!
A következö ciklusban meg tuti jo stimu lesz!Jobban vagy?

Norwell! :D
Kende gyönyörű!Annyira édes,a mesztelen foto nagyon kis csini! :D

Évi! :D
Annyira édes a kis menyem!
Büszke vagyok rá nagyon!
A huncutságot én is látom a szemecskéjében!
És a hajszerkezet????Lenyügöző!

Timika! :D
Mit mondott az orvos?Jobban van már a picikéd?

Panka! :D
Ugy sajnálom hogy én sem láthattalak a tévében!!!!

Nomi! :D
Szoritok,hogy végre megjöjjön!

SzHeni! :D
Szoritok péntekre nagyon!

CsHeni! :D
Jelentkezz hogy mi volt!

Stöpszli! :D
Én erről a szerkezetről nem is hallottam még!
Hol lehet beszerezni?

Nárcisz! :D
Gyönyörű a pocakod!
És gratulálok hogy ilyen szép sulyban vannak a lányok már!

Kacsa! :D
Fejed jobb?

Monyo! :D
Azért nem semmik ezek az árak!
Nincs arányban a fizetéssel! :evil:

Virág! :D
Te ilyen kis ügyes vagy?!
Tegyél majd képet az alkotásokrol!
Hogy vagy?Sajnálom a férjed nagyon! :(

Juca! :D
Nagyon édes Kinga!És én élöben is láttam a nyelvnyujtogatást!!! :wink:

Csibeapu! :D
Köszönjük a szüléstörténetet!És gratulálunk a nagyfiuhoz!

Angie! :D
Nagyon édes a kisbabád!!!

Tina! :D
Én azért drukkolok tovább hátha teszt nem volt tul érzékeny!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


SzHeni!

Drukkolok Neked, mar csak egy nap! :D

Annacska!

Nov.17-en megyünk haza, ez egy penteki nap. A ferjem megy Györbe vadaszni, en addig Szfvaron maradok. Hetfön jön utanam Szfvarra, es kedd, szerda, vagy csütörtökön mennenk Pestre attol függöen, hogy mikor jo nektek! :D Es akkor aztan kezelesbe veszem Petiket! :D Es persze az összes kis lurkot! Remelem minel többen leszünk!

Pupy!

Sajnalom a mensit, sajnos nekem is tutira megjön mar tegnap ota erzem. Nagyon nyügös vagyok, es reggel 5-körül felebredek ez sajnos a biztos jele.
De jo a hozzaallasod, csak igy pozitivan! :D En ma reggel nem nagyon voltam pozitiv de lesz ez meg mashogy is!

Narcisz!

Szegeny kis Angi, hogy igy megijedt! Tenyleg hihetetlen hogy reagalnak mindenre. :D


Anita!

Sajnalom az 1 cn-t! :(

Virag!

Igen, tenyleg nagyon sokat szamit. En sem gondoltam volna de most mar elhiszem. :D
Kivanok Neked kitartast a felepüleshez, es sok-sok eröt a penteki naphoz, hogy tamasza lehess a ferjednek! Sajnalom nagyon. :cry:

Angie!

Gratulalok a mar 3 cm-es gyönyörüsegedhez! :D
November 21 vagy 22 vagy 23-a jo nekem. Barmelyik. Addig beszeljetek meg melyik nap lenne jo nektek. :) En is nagyn varom mar!!! :D

Nem olvastam vissza mindent, holnap jövök.

Puszi mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc! :D
Voltatok a vizsgálaton?Mikor lesz eredmény?

Unique! :D
Örülök,hogy bevállt a figyelemelterelés! :wink:
Sajnos az evés nálunk sem ment fényesen! :(
De bevetettem mindent! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok! :D

Hát Ricsi se volt valami nagy evő! Az első nyáron egész végig kenyérgalacsinokkal sűrített kefíren éltünk, mert csak azt volt hajlandó megenni. Ebédre meg tojásrántottát, amibe belesütöttem a kenyeret. Ezen élt 10-től 12 hónapos koráig. Aztán sokáig meg csak a rántotthúst ette meg kenyérrel. De azért csak felnőtt valahogy. Ma már jobban eszik, csak nem sok félét. De elgalább eszik.

Na megyek alukálni, mert kiesik a szemem! :shock:
Vendég
 


Kati!

Orülök, hogy ilyen jo etvegya van Petranak! :D

Juca!

Kinga nagyon edi volt picinek is, de mostanra kesz hölgy lett belöle! :D

Norwell!

Kendeböl is gyönyörü legenyke cseperedett am! Nagyon szep baba! :D

Csibeapu! :D

Köszönjük, hogy leirtad!

Aniko! :D

Igen, hetfön reggel voltunk a korhazban, a ferjem eredmenye kb.15 nap mulva lesz meg. Furcsa, hogy ilyen sok idö de talan azert mert van egy masik vizsgalat is a swim-up. Mindenesetre amikor meg lesz az eredmeny mehetünk vissza a doktornöhöz megbeszelni a tovabbiakat.
En is atvettem a leletemet a hiszterorol, a tasakban volt egy nagy lap is amin hat db foto. Tisztan kivehetöek a vezetök es, hogy atjarhatoak. Nagyon szeretnem mar, hogy legalabb elkezdjük az inszemeket. Vagy, hogy valami törtenjen mar. Nagyon rossz minden honapban csalodni, sajnos egyre nehezebben viselem.

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Ági!
Születésnapod alkalmábol isten éltessen sokáig! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Lányok!

Na ma a változatosság kedvéért újra meghalt a windows, és újrarakta a párom még munka előtt. Olyan kis ügyes már ebben :)

Segítség: járatos anyukák, milyen papírokat kell beszerezni a babák születése előtt? A 300 napnál nem régebbi házassági még működik? Köszönöm.

Ági!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT :)
Kép

Kacsa!
A fejfájásoddal szeretném, ha elmennél dokihoz. A legvalószínűbb az influenzás fejfájás, mert nekem akkor szokott ilyen lenni, de akár más is lehet. Légyszi menj el kivizsgálásra, mert ez már nem az első eset. Remélem azért nincs semmi baj, de azért így jobb lenne.

Juca!
Hát a következő adag vitamint csak akkor fogom megvenni, ha tudnék szoptatni.
kenegetni pedig fogom, mert legalább jól megmasszírozom közben a csajokat is :)
A link, amit köldtél nagyon jó. Úgy szeretnék én is így szülni, elfogadó környezetben, de nekem max csak remény marad, hogy hátha. A következő 1-2 óra pedig, hát......

Angie!
Örülök, hogy minden rendben a babócával. Miért nem adnak képet?
Szerintem is érdemes kenni, és a cicimen látszik, hogy hajlam az megvan. Most azt valami mással kenegetem.
Legközelebb felkészítem a kiscsajokat, szegényeket, hoyg ne féljenek.

Évi77!
Az én pocim (csak dicsekvés képpen :) ), már 108 cm :), tegnap megmértem. Az jó?
De a védőnő nekem nem méri, mert azt mondja, hogy nincs értelme.

Monyo!
Nagyon szurkolok a mensihez, jó lenne ha már rendeződne ez az egész. Hát szép árak ezek, azért nem gondoltam volna.
Igen a csajok nagyon különböznek, de mi lesz itt kint???


Anitta!
:cry: Sajnáloma mensit. nagyon elekeseredtél?

Fleur!
Kívánok mihamarabbi gyógyulást neked. A gyógytornász nagyon jó lehet. nagyon sajnálom az apósodatd, és erőt kívánok nektek, hogy átvészeljétek ezt az időszakot.

Kati!
Akkor szoptatsz is, és cumisüvegeztetsz is?
Jó étvágya lehet a kisasszonynak tényleg :)

Norwell!
Nagyon szép baba Kende, igazi kis fickós :)

Tina!
Sajna ilyen kis butus ez a védőnő. Tegnap azt nem tudta megmondani nekem, hogy az éppen aktuális jogszabályok szerint milyen papírokat kel vinni, illetve hogy kell pl anyakönyveztetni. ÍYgy számítoka segítségetekre. Ezért írtam, hogyha nem lennék orovos, bár nem használom, így sokat felejtek ilyeneket, de utána tudok nézni. De mi van, ha valami kis elveszett csajszi kerül be hozzá??

Anikó!
Aranyos vagy :)
Válaszoltam neked még tegnap :) Megkaptad?

Kép
narco
 
 


Ági!
Isten éltessen sokáig!Nagyon boldog szülinapot kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


sziasztok.gyonyoruseges reggelt mindenkinek:)

fleur.orulok hogy gyogyulgatsz.fogadjatok reszvetem es sok erot kivanok pentekhez.tartsatok ki:(

kati.tok jo hogy peti mar igy eszik.nem is tudtam hogy 3 honapos koraban mar eszinek a gyerekek ilyesmit.mindig tanulok valamit:)

juca.nekem az elso kep nagyon bejon.imadnivalo kingababa:)

norwel.kosz a menzihozo energiakat.meg nem jott meg de varom.
kende irto cuki.az utolso kep a turcsivel nagyon vagany.mint egy minimodell:)

angi.orulok hogy minden rendben "3"centisel:)mit szeretnel fiut vagy lanyt?

nomibogar.akkor szoritsunk egyutt a menzikert.bar most kaphatnek 1-2 nap haladekot hogy nyugodtan bepakolhassak a konyhamba.majd megyek,meg nem.

jucmuc.szoritok neked hogy osszejojjon az inszem.:)+++

aniko,narco.az arak nem realisak ,tudom.de valamibol meg kellet nekik venni a draga muszereket.amugy vannak olcsobb helyek is de onnan elhajtottak:(csak itt vegeznek ilyen kivizsgalasokat.azt mondta az aszisztens hogy atlag 2 ev utan szoktak kivizsgalni az ilyen dolgokat.kicsit meglepodtem.na meg a doki aki itt privatozik a korhaz nogyogyi reszenek az igazgatoja es rettento elfoglalt.kivancsi leszek ha beindul a lombik programn mennyi ideje lesz a pacienseire.
ja magyaroktol jonnek orvosok nekunk segiteni elkezdeni a beulteteseket.na meg van 1000res varolista amire nagyon nehez felkerulni.pl a max kor noknek aki felkerulhet 30 ev.meg meg sok mas.sajnos sokan leestek a listarol:(

Kép
monyoka
 
 


huuuu de nagyon fazom :shock:

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Nagyon boldog szülinapot!
Kép

tjuca
 
 


tenyleg..

agi.BOldog szuletesnapot kivanok :D

Kép
monyoka
 
 


Narco!

Pusztán saját tapasztalatból mondom, hogy vitamint akkor is egyél, ha nem szoptatsz. Részint, mert ajánlják, tél lesz, és hihetetlen energiaveszteséggel jár a szülés és a mindennapok, mint kialvatlanság, nem jut időd enni ...

Papírok: 300 napos kell, az anyakönyvi hivatalban kell kérni. Na most úgy tudom, hogy ott, ahol házasodtatok. Erre kérdezz rá telefonon valamelyik kerületi hivatalban. Anyakönyvet a kórházban csinálják. Hú nem emlékszem mi kell, de sztem a párod és a te személyi igazolványod és lakcímkártyád, meg ez a 300 napos házassági anyakönyvi kivonat. Kell még a TAJ kártyád is a kórházba.
Gyerekek TAJ kártyáját születésük után a párod csináltathatja az ő papírjaival (személyi, TAJ, lakcím, plusz születési anyakönyvi kivonatuk). Fontos, hogy amíg nincs TAJ száma a gyerekeknek, addig is kiváltahóak a receptek, hogy egy 8-ast írsz a te tajszámod elé. Így előre kiválthatóak a legfontosabbak: popsikence, fürdető, alkohol, hintőpor, miegymás, és nem kell a párodnak az idő alatt rohangálnia a patikába, míg te a kórházban vagy. Ja és ezek elállnak.
GYED stb. papírok, a munkahelyed intézi, tőlük kérdezd meg, hogy mi kell nekik.
Remélem tudtam segíteni valamit.

Virág!

Minden csodálatom a Tiéd!

Monyó!

Miért pont az idősebbeket húzták le a listáról??? Hát nem semmi összegekről van szó, bár azért itthon sem olcsó. Drukkolok, hogy ne kelljen sok pénzt orvosra költenetek!!!

Kati!

A hugom is rossz evő volt. A szüleim nagyon tudták, hogyan kell etetni. Csak akkor indultunk el bárhova (strandra, állatkertbe...), ha megette az előírt adagot. Na a két mostofatesó meg én, vagy esetleg számos uncsitesó "meggyőztük". :twisted:
Ez olyan, mint a testvérek esetében a vita pl. tortán vagy más ínyenc falaton. Egyik vág, másik választ! Máris olyan szimmetrikus szeletek lesznek, hogy ihaj :twisted:

Na megyek vasalgatni... Angie látta a kupacot, de azért befért mellette, még szerencse, hogy olyan kis vékony :wink:

tjuca
 
 


juca en sem ertem mert az idosebbek kerultek le.
3 beutit fizet a tb,na persze gyogyszereket nem.:(
sokan nem tudjak igenybevenni.persze itt is azok jarnak jol akiknek van penzuk,mert itt is a penz minden kiskaput megnyit,akar a listara valo felkerulest is.
na jo nem duhongok mert remelem nem leszunk a listan sosem.
csak anyira kiborit ez az egesz rendszer.
nagyon csunya dolgokat tudnek meselni a terhesgondozasrol is de nem teszem.
ja az arak huzosak.a lapar 67 ezer forintba kerul a Korhazban!
a hsg kb 25 ezer.
nem azert irom ezeket le hogy sajnaljatok hanem azert hogy valamelyest megertsetek hogy mert huzom a kivizsgalast.
ha neki kezdunk a kivizsgalasoknak akkor mast nem tudunk csinalni.
akkor csak arra koltunk.
addig meg bizom hogy magatol osszejon a bebi.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Ági:
Nagyon sok boldog születésnapot.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Tegnap meglett a párom újbóli eredménye. :cry:
Katasztrófális. Lombikunk lesz.
Hát ilyen "sikersorozat" után, nem derültem, jobb kedvre hogy finoman fogalmazzak. Csak várom mi jön még. :shock:
Vendég
 


junko :( :( :( :(

nagyon sajnalom :(

Kép
monyoka
 
 


Junko!

Ne légy negatív! Ez nem a világ vége, nem lesztek kevesebbek! Végre nem csak az idő megy agyba főbe!!!! Lehet, hogy mire lurkó(k) két évesek lesz(nek) a párod eredményei olyan jók lesznek, hogy mindenféle beavatkozás után jön a baba. Megjegyzem volt már elődöd, akinek hasonlóan jó esélyei voltak, és tegnapelőtt megszületett a kisfia!!! Na fel a fejjel, én nagyon drukkolok bárhogyan is alakuljon a helyzet! :)

tjuca
 
 


Junko!
Sajnálom hogy ennyire rossz lett a párod eredménye!
De ne légy elkeseredve!
Én egy természetes teherbeesés és terhesség után jutottam el a lombikig!Ugy hogy senki nem tudja a mai napig miért is!
A végeredmény a fontos és azon tüzön vizen át kell menni hogy elérd!
Én is ugy gondolom egy lombikbabával a pocakomba hogy ez nem a világ vége és legalább van megoldás a problémára!
Dolgozd fel a lelkedben és indulj el ezen az uton mert a végén egy kisbaba vár és persze a boldogság!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


AGI!

NAGYON SOK BOLDOGSAGOT KIVANOK SZULETESNAPOD ALKALMABOL!
Kép

JUDIT

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Monyó!

Nem tudnál átjönni Magyarországra? Vagy az még többe lenne??? Nem sajnálkozok, csak, mint racionális közgazdász rögtön megállapítottam, hogy a reálkeresetetek hányad részét fordítanátok a "babaelőállításra". Az tény, hogy itthon is sávos fizetési rendszert alkalmaznék, de persze ott is lennének kiskapuk. Szóval nincs tökéletes rendszer. Egyedül az lehet működőképes, amit a Kaáli is csinál, hogy hozni kell egy biz. statisztikát, azaz bizonyítani kell a befizetett pénzért, és egy helyen csináljanak minden vizsgálatot, egyrészt ne kelljen ismételgetni, másrészt ez időt és energiát spórol meg az embertől. Cserében viszont drága. Az a baj, hogy a magánorvosok is csinálnak inszeminációt ütre, de valahogy mintha tőlük nem várná el senki, hogy sikerorientált legyen. Ha nem jön össze a második próbálkozásra, előírnám, hogy irány egy központ. Azaz nem is engedném így magányos farkasoknak, de ez már egy egészen más téma, és nem tartozik a tárgyhoz.

Norwell!

Szívesen. Bocsi, még mindig híján vagyok az elküld gombnak, Kofát meg nem bosszantom ezzel. Kár, hogy annak idején nem adta át senki. Na de Kende érti a dolgát, rendes kisfickó módjára apjától örökölte eme fontos tulajdonságát :twisted:

Éva!

Most olvasok egy könyvet és van benne logikus okfejtés a szoptatási fejezetben. Én is elrontottam, ezért írom. Szóval ne rakd túl sűrűn mellre Virágot. Egyrészt csak az előtejet cuppantja ki, másrészt valszeg ez kevés kalóriájú szomjoltó nedű, cukros, és ettől is fájhat a hasa. Ha csak ezt szipókázza ki, akkor egy óra vagy még annyi sem kell megint éhes lesz, és megint csak ezt szippantja ki. Egyrészt egész nap a cickón akar csüngni, másrészt ez nem tápláló és még a hasa is fáj. Ez csak egy tipp, hogy próbáld a két etetés közti időt kitolni, és erőltesd rá a cupákos hátsó tejet is. Nálunk megoldódott, mert mióta minden érdekli "nincs ideje enni" még annyi sem, mint régen, így kevesebbszer , intenzíven, pár perc alatt beszippantja az adagját. Mostanában csak kevésszer látom, hogy fáj a hasa, és sokkal hamarabb meg is könnyebbül.

tjuca
 
 


Junko!

Sajnálom a Párod eredményét, de amint juca is mondta, fel a fejjel! A baba a cél!!! A mód már csak egy dolog! Egy pici kis részletkérdés. De mikor a picúr a kezedben lesz, már eszedbe sem fog jutni, hogy nem a hitvesi ágyban készült!

Persze, tudom, hogy kell most egy kis idő, amíg feldolgozzátok. Nekem is voltak pillanataim, mikor sírva törtem ki, hogy még petét sem vagyok képes érlelni. De szerencsére volt segítség! Igaz, én csak Closty-ztam, de ezt sem szégyellem. A fő a Kisszaros a pociban!

Narco!

Köszönöm az aggódást! Jól esik! Mostmár jobb a fejem. De ígérem, ha legközelebb is ennyire rámtör a rémség, akkor megyek dokihoz!

Tényleg, az Elmex zseléről (nem a fogkrém, hanem a gyogyitári zselé) tudsz vmit? Mármint a terhességgel összefüggésben? Mert a fogdokim mondta, hogy kéne használni, de a papírján meg az van, hgoy nem igazán ajánlott, de beszélje meg dokijával ...

De. voltam fogdokinál terhes szűrésen. Fogacskák rendebn. Ezen felbuzdulva beözönlöttem a BabyCenter-be + a Brendon-ba + az InterSpar-ba és jól elköltöttem egy csomó pénzt. De nagyon szép kis motyókat vettem és szerintem tűrhető áron. Fel is rakok egy összebeszerzési fotót:

Kép

kacsa14
 
 


Juca, Anikó, Monyó!

Köszönöm az együttérzést.

Sajnos a probléma kicsit komplikáltabb és kicsit máshogy is látom. A nagyon gyerekakarás mellett ott van az is miért romlott le ilyen radikálisan az eredmény? Perszre a lombik megoldás egy dolgora, de nem tudom azt figyelmen kívül hagyni, hogy 1 éve még minden oké volt. Sajnos a páromat nagyon leterheli a munkája ( + én sem vagyok éppen túl jól) és tudom, hogy nagyon nem jó irányba haladnak így a dolgok. Ezen segítenem/ünk kell, mert pár év mulva nem csak a sperma eredményével lesz gond.
És ez ha lehet ilyen mondani a nagyobb probléma. Hogy tudnék neki segíteni? Min tudunk vátoztatni? Nem ezt kellene elöbb rendbe tenni? Vagy pont ezen segítene egy gyerkőc?
Természetesen belevágunk de attól még van sok-sok nyitott kérdés.
Vendég
 


Kacsa!

Fú ezek nagyon arik :-) Főleg a rénszarvasos tetszik. Megkérdezhetem, milyen áron? Nekünk csak kölcsön kengur goldos cuccaink vannak, de nagyon szeretem mindet, ja meg használtan is vettem egyet-kettőt. Szépek, és strapabíróak.

Már akartam mondani, hogy beújítottunk is kipróbáltuk az e-bay-t.
A hétvégén volt a licit. Postaköltséggel együtt 15.000 Ft-ra jött ki a pakk, egy teljes téli kollekció postaköltség nélkül 21 $ volt a nyerő licitünk. Azt hiszem ennyiért itthon sem kapom meg. Majd referálok, ha megérkeztek a culák :wink: Kaptunk két rucit Amerikából, és nagyon jó az anyaguk, ezért próbáltuk ki. Érdemes nézelődni, pláne, ha valakinek leledzik kinn rokona.
http://cgi.ebay.com/30-Pc-Girls-6-9-Mon ... dZViewItem

Egyébként tökre ráizgultam a licitálás ízére, pedig nem is mi licitáltunk, hanem a gép 8)

tjuca
 
 


Juca!

a rénszarvasos konkréten elég drága volt, Brendon, 1.499,-
a sárga, h.ujjú zsiráfos plüss rugi, Kenguru Gold, 2.890,-
a fehér + a csíkos plüss ujjatlan rugi, Brendon, 1.890,- és 1.990,-
a sárga r.ujjú body, Kenguru Gold, 899,-
a fehér h.ujjú body, Kenguru Gold, 1.090,-
a pléd pedig Spar-ból van, 799,-
vettem még 1 db fehér gumis lepedőt is, kuponnal a Brendonban, 1.390,-

Én is turiztam már, defőleg body-kat, rugit még nem nagyon találtam a szívemnek tetsző mintátjút és minőségűt. Sajna kölcsöncuccra sem nayon tudok alapozni, így maradt az új és a turkálódás.

Az amcsi cuccokra kíváncsi leszek majd!!!

A barinőm kint van Angliában, ottis harmada újjonnan a babacucc az itthoninak. Jó lenne egyszer oda is kiruccanni ... Csak a rep.jegy elvinné az árkülönbözetet! :twisted:

kacsa14
 
 


Juca!
Ezeket a rucikat vettétek meg?Mert nagyon csinik!!!

Junkó!
Ahogyan azt már mások is írták, a cél szentesíti az eszközt!
Azon, hogy mi lesz később ráértek akkor aggódni.De nem is biztos hogy lesz nagyobb probléma.Nem ezt kell előrevetíteni!Talán ha lesz baba, akkor a férjed is megkönnyebbül a tudatalattijában(vagy felettiben :) ),mert a pszichés ráhatás is nagyon sokat számít!
Kívánom,hogy így legyen, és akkor lombikra fel,indítsd el a következő zebraáradatot! :D

Tina!
Köszi az infót.Nem tudom, hogy én is hasznát tudnám-e venni egy ilyen tanfolyamnak,mert most csak öngyógyításra használom az infóimat.De te azért kapcsolatban vagy az emberekkel, úgy más.De majd egszer! :D Gondolkoztam én is a védőnői hivatáson, de csak nappalin tanítják, az meg most nem megoldható.

Lányok!
Okt. 31.-én megyünk 3D uh-ra!Már nagyon várom, remélem az is kiderűl, hogy tényleg Emili van odabent! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!

A rucikák tényelg nagyon kis csinik!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért..., de nem volt a "top"-on a gépünk... :( Most is csak röviden.

Ági!
Boldog szülinapot Neked!
Kép

Junko!
Ne keseredj el, hanem a megoldásd lásd! Vagy, ha ez erőt ad, gondolj a mi esetünkre... :wink: (Apa eredményénél nem lehet sokkal rosszabb a párodé..., bár még mi sem vagyunk túl minden megpróbáltatáson...) Nagyon szorítok Nektek, ahogy ezt eddig is tettem! Bele kell vágni a lombikba és tudod, hogy nem mellé beszélek (ahogy Aniko sem).
Persze, jogos a kérdés, hogy először mi lenne a helyes lépés..., de olyan régóta próbálkoztok Ti is, hogy nálam egyértelmű a válasz. Belevágni, belevágni, belevágni... Nem őrlődni tövább... De dönteni Nektek kell...

Pupy, Anita!
Sajnálom a mensit... :(

Nárcisz!
A pocakod! :D
A számítógépes rumlit átérzem... Rettenet!!!

Angie!
Nagyon édes a babád! :D Kicsit irígy vagyok, hogy megint láthattad Őt... :oops: (Aniko is a Gyöngyszemét...)
Csak azt nem értem, hogy akkor nekem miért nem engedték? Főleg az előzményeket ismerve... Igen, most savanyú a szőlő... :( Nagyon is :( :oops:

Jucmus, Monyóka!
Sajnos nem találtam meg a cikket a kévéról...ezért szoktam mentegetni minden infot a kedvencekbe...
Nárciszék által felkerült NG filmben ( Kép ) azonban ez hangzik el: "...A kávéról ugyanakkor kimutatták, hogy serkenti a spermiumokat, mert hatására kitartóbban, gyorsabban és erőteljesebben mozognak..." Ennél tudományosabb forrásom jelen pillanatban nincs.

Azért jó dolog is történt ma! Összefutottam Duduval és a csajokkal a védőnéninél! :D Csak áradozni tudok!!! Kép Mondjuk, rám jellemző módon, simán elmentem mellettük... :oops: Mégegyszer köszöni Mindenkinek a gratulációkat! :wink: Sokszor tervezte már, hogy ír nekünk, de érthető okokból kifolyólag nem tudja megvalósítani. Puszil Mindenkit! :D

Folytatom... Csibe és gyönyörű Gáborbaba is puszikat küld Mindenkinek!!! :D

Én is puszó! Kép
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Brill!

Nem mondod, hogy az öthetes ikrekhez nem a védőnő ment, hanem Duddu, ment a védőnőhöz? Bizti nagyon szépek a csajszikák. Duddu jól van? Ügyes? Hogy bírja??? Brill, még mindig nem késő váltani, ha úgy érzed.

Kacsa, Panka!

Köszi, majd ha megjönnek, akkor ugrik a majom a vízbe. Kacsa, a barinőd nem tudna bevásárolni, karácsonyra meg hozná. Bár igaz nyáron mit kezdesz a bundazsákkal 8)
Zsákmányban kacsás ruci is :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Igen, láttam a kacsás rucit!

Barinő bizti hozna, csak akkor már elveszik a személyes válogatás varázsa és nekem az is kell! Tiszta feltöltődés a kis falatka cukor darabok között válogatni! Egyébként 1-2 spéci darabot kértem már tőle. Teknős gyűjtő vagyok, úgyhogy tekis motyóra már megkapta a rendelést! :)

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Tjuca!
Kinga baba nagyon édi. :D

Anita, Pupy!
Sajnálom a mensit! :(

Norwel!
Kende baba nagyon helyes fiatal ember. Az utolsó törülközős kép nagyon tetszik. :D

Angie!
Nagyon aranyos a kis Manócskád. :D

Nomi!
Remélem hamarosan megjön már az a mensi!

Tina!
Sajnálom a tesztet. :( De még nem jött meg ugye? Remélem átugrod azt a kerítést a táblában. :wink:

Ági!
Boldog születés napot!

Junko!
Sajnálom a párod eredményét.De tarts ki.

Kacsa!
Remélem a fejfájásod már elmúlt. Jók a bébi rucik.

Hangyi Kép
hangyolca77
 
 


Juca!Nagyon CUKI a babád!Évi neked is nagyon ÉDI!!Norwel!!Neked is!!Mennyi CUKI,és szép baba!!És milyen kis kedves a Pofikájuk!!Én is ilyet akarok!
Köszönöm az érdeklődéseteket,már jól voltam egészen tegnapig!De ma valamiért nagyon nem voltam jól! :? Épp a bútorért voltunk Ádinak,amikor rámjött ez a hülye gyengeség,stb.............!Aztán,amikor hazajöttünk,egyből lefeküdtem!Feküdtem,vagy két órát,és már jobb!!Viszont most megint mehetünk a KIKA-ba,mert délelőtt még nemtudták odaadni!A kiállitási darabot,meg nem adják ki!De még szerencse,hogy volt (ma hozták!)Egyébként kellett volna rá várni 2-3 hetet.
Pupy!Még nem kaptam e-mailt!
Anikó!Szép kis gyöngyszemed van! :wink:
Angie!Neked is! :wink:
Nomibogár!Mi van veled azóta?Próbálkoztok újra?
Jaj lányok!Lassan már én is a szülőszobában leszek!Nagyon kiváncsi vagyok,hogy Ádika milyen lesz!
Jut eszembe!Tudja valaki,hogy mi annak a homeopátiás bogyónak a neve,amivel végigtudom aludni az éjszakákat?Mert sajna már egyre többször fordult velem elő,hogy éjszaka közepén felkelek,és csak vergődök az ágyban!! :cry:
Na most elköszönök,mert lassan indulunk!Puszi mindenkinek!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok Kedves Lányok!
Ma egy kicsit sok volt a munkám, ezért nem értem rá netezni. De a sok munkát kárpótolta a reggel, ugyanis volt szerencsém babázással kezdeni a napot, és nem ám akármilyen kisbabával, hanem a mi kis topikos Kingánkkal.
Köszönöm szépen a Manó-dícséreteket. Apa épp tegnap keresztelte át Manócskát Gombócnak, ugyanis amikor meglátta az UH képet, azt mondta, hogy olyan édes kis Gombóc, és azóta Gombócnak szóllítja.

Bea!
Nagyon örülök, hogy a megfázást kiheverted. Gondolom, hogy a fáradtság természetes a 32. hétben. Nagyon vigyázz Ádikádra, és nem hajtsd túl magad se fizikailag sem pedig szellemileg. Most van abban a fejldődési szakaszban, amikor sok erődet elveszi és igényeli. Az álmatlanság is természetes dolog már ebben a stádiumban, ahogy ezt másoknál tapasztaltam. Kitartást, hamarosan a karjaidban tarthatod a kicsi fiadat.

Brill!
Sajnálom, hogy neked nem csináltak UH-t. Nekem sem a doki csinálta, hanem amikor nála jártam, mondta, hogy ha már úgyis megyek a laborba, akkor keressem meg a genetikus doktornőt, és beszéljük meg, hogy milyen genetikai vizsgálatokat szeretnék (mivel már betöltöttem a 35-öt). És hát ez a dokinő nézte meg, hogy mi van odabent, hogy tudjon írni egy izagolást, hogy jártam nála, és kitöltettek velem egy papírt, hogy nem kérem egyelőre az amniócentézist. Így találkozhattam a kis Manócskámmal. Utána felhívtam a dokit, és elmondtam neki, hogy bejelentkeztem az Istenhegyi Géndiagnosztikai klinikára a 12. hétre, ahol vérből néznek rendellenességet és nyakiredőt. Addig engem sem rendelt vissza, azt mondta, hogy a 12. hétre jelentkezzek be a rendelőjébe. Hát ennyi történt. Nem hinném, hogy el vagy hanyagolva. Úgy látom, hogy ez a doki nem parázik fölöslegesen. De persze, ha te kéred, hogy az előzményekre való tekintettel mehessél gyakrabban, akkor lehet, hogy nem lesz ellenére. Most elbizonytalanodtál vele kapcsolatban?
Marshall? Megvolt már a csülökvacsi?

Anikó!
Örülök, hogy minden rendben. Nagyon sokat jársz az eszemben. Vigyázz nagyon magadra.

Tina!
Köszönöm a védőnénis tanácsokat. Úgy látszik, hogy ő kivételt képez, mert mondta, hogy vigyek minden papírt, UH-t, hogy be tudja írni a kiskönyvecskébe. Még mindig sehol a mensi? Mikor tesztelsz legközelebb?

Bogárka!
Én nagyon drukkolok, hogy most már végre megjöjjön az az egyébként általában nem kívánatos mensi!!!

Jucmuc!
Akkor most nekilátunk talit szervezni. Majd ismét felteszek egy táblát, hogy csatlakozzon aki szeretne. Jó lenne már végre megismerni Téged is!! Ja, vannak ilyen hosszabb időt igénybevevő vizsgálatok. Ilyenkor a legnehezebb a várakozás. Én szívből kívánom, hogy ne kerüljön sor inszemre. Csodák, mint tudjuk, mindig vannak! De ha mégis inszem, akkor is legalább tartani fogtok valamerre.

Junko!
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy ennyire rosszak a párod eredményei. Brilléknél is ugyanez volt, és a sok vitamin, cink és maca vibe-nek köszönhetően, na meg a hitnek köszönhetően megfordultak a dolgok. A férjednek természetesen jár egy alapos kivizsgálás, vérkép, de az a gyanúm, hogy az általad leírtak alapján a túlhajszoltság és kimerültség lehet az ok. Néha lassítani kell a tempón. Én drukkolok nektek!!!

Anitta!
Készülődtök újabb inszemre, vagy most hol tart a dolog?

Ági!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Mi újság veled. Mostanában nem írtál magadról.

Pupy!
Hogy vagy drága? Túl vagy a csalódáson? Ez természetes, hiszen lehet, hogy a szervezeted még regenerálja magát. Ne aggódj, ti nagyon termékenyek vagytok, hamar jön az a baba. A karácsonyt már egy pocaklakóval fogjátok ünnepelni.

Zsúka!
:( :( :(

Kacsa!
Hogy van a fejed? A rucik nagyon édesek. Ahhoz képest még elég jó áron vetted őket. Látom, semleges színeket válogatsz :)

Hangyi!
Köszönöm szépen a dicséretet. Magadról bővebben? Látom, közeledsz az ovulációhoz. Tessék mindent megtenni a siker érdekében. Hajrá, mennek a drukkok!

Nárcisz!
Mi a neve a krémnek, amit használsz? Helyes, ne hagyd abba. Lányoknak puszi és simi!

Évi77!
Megkaptad a válasz e-mail-t? Hamarosan hívom őket.

Lányok!
Sajnos van egy rossz hírem is. Cs.Heninek méhen kívüli ikerterhessége van, ezért meg fogják műteni. Szegény most nagyon el van keseredve és csalódott, ami teljesen érthető. Kérlek, gondoljatok rá, hogy minden rendben menjen nála, és hogy fel tudja dolgozni lelkileg ezt a szomorú dolgot. Nincs net-jük, ezért nem tud jönni, de biztos, hogy sokat segítünk neki ha lelkileg vele vagyunk.

Na mára ennyi (azaz ilyen sok) voltam!
Puszó és MINDENKINEK jó esti pihenést (vagy akinek aktuális, aktivitást) kívánok!!!
Vendég
 


Juca! :D

Nekünk postán jött Petra TAJ kártyája, én nem mozdultam érte. Sőt adókártya, (a babakötvény miatt), és lakcímkártya is automatice jött.

Egyedül a születési anyakönyvi kivonatért kellett elmenni, oda, ahol szültem.

A házassági meg úgy van, hogy 300 napnál ne legyen régebbi másolat, ingyenes!!!, és bárki kérheti. Viszont ha ugyanabban a kerületben szül valaki, mint ahol házasságot kötött, akkor nem kell.

Nekünk 1000 éve a 13. kerületben volt az esküvőnk, Ricsi ott született, és onnan jött az anyakönyvezető, így nem kellett frisset vinni. Mert ők tudják ellenőrizni, hogy még fennáll a házasság!

Ennyi a tudományom :lol:
Vendég
 


Kacsa, Panka, Angi, Hangyi és nem utolsó sorban Brill!

Köszönöm a hozzám írtakat. És valószínű igazatok van. Úgy tűnik nehezebben élem meg a dolgokat. Igen vannak elöttem pozitív példák.
Például te Brill, meg Anikó. Eszméletlen hogy veszitek az akadályokat.

Sok minden összejött most nekünk, és sok rajtunk a teher, de lesz ez még így sem. :)

Sz. Heni!
Jaj éreztem, hogy gond van. Akkor ezért nem volt egyértelmű az orvosi diagnózis. Nagyon nagyon sok erőt kívánok neked!!!

Bea!
32. héten természetes hogy fáradékony vagy. Kitartás!
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Dudu láthatólag nagyon jól veszi az akadályokat! Persze, mondta, hogy fáradka... Nem látszott rajta! :wink: Még van segítsége egy hétig (férje testvére).
Tejciért jár a védőnőhöz, mert sajnos nem elég a csajoknak. Luca inkább a cumisüveget részesíti előnyben...
Őszintén szólva, a babakocsiban enyhén szenderegve, kis sapiban, állig takarózva teljesen egyformának láttam Őket. :oops: Dudumami egyből elmosolyodott, hogy "pedig teljesen különbözőek"... :wink: Biztos igaza van! :D A lényeg, hogy meseszépek mindketten! :D

CsHeni!
Kép
Nem jutok szóhoz... :(
Veled vagyunk!

Angie!
Végül is a múlt héten láttam Minibrillt..., csak telhetetlen vagyok és szerettem volna tudni (papíron is rögzítve), hogy továbbra is minden oké! :wink: Érzékenyebb is vagyok a dolgokra..., elterveztem..., aztán nem úgy lett :roll: Rossz volt.

Junko!
Hamarosan bekerülsz a gépezetbe (jövő hónap?) és nem lesz időd agyalni azon, hogy hogyan is éled meg az egészet! :wink:

SzHeni!
Holnapra drukk!

Zsúka!
Most látlak Angie üziében...(mert a táblában nem vettem észre :oops: )
Sajnálom... :(

Bea!
Ádika tuti szép lesz! :wink:
Homeósban talán Tina tud majd segíteni?

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Csak most tudok jönni, mert nemrég értem haza Pestről. (Elég jó kis dugó vannak arra :( )

Csak pár mondatban.
Bea!
Szeretné Neked segíteni, csak pont ma mondták el ezen a tanfolyamon, hogy alaposan ki kell kérdezni az illetőt ( a Te esetedben az alvás milyenségéről), hogy ki lehessen választani, hogy melyik szer legyen. Nekem kapásból a Sedatif PC jutott az eszembe, de inkább írok Neked egy privit és kélrlek válaszd ki, hogy rád melyik jellemző a leginkább. És mindenekelőtt próbálj meg nem idegeskedni.

Ne haragudjatok, de személy szerint most nem írok, csak összefoglalva. A mensim még mindig nem jött meg, tesztet legközelebb valószínűleg majd csak jövő hét végén csinálok ismét.

Ja!
Narco!
Úgy láttam, hogy valaki :oops: már leírta ezt az anyakönyvi és házassági dolgot. Esetleg annyi, hogy a juttatások intézéséhez szükség lesz majd a babák TAJ számára, amit elvileg 1 hónapon belül ki kell küldeniük.

Ne haragudjatok, de mára ennyi telik tőlem, mert elég fárasztó volt ez az utazgatás és hajnali kelés.

Jó éjszakát mindenkinek!
Sziasztok!
tina82
 
 


Fleur!

Nagyon nehéz lehet most neketek, kitartást kívánok! gyors felépülést és sok erőt holnapra :(

Norwell!

Kende szenzációs! Az a teliszájas vigyoros, megzabálom :)

Juca!

Jó ez az "ilyen volt ilyen lett" összeállítás. Kinga nagyon hasonlít a picikori képen a mostani magára. Na, azééé' érted, ugye?

Csibeapu!

Köszi a szüléstörténetet! Ügyesek voltatok mindannyian!

Anita!

:( :( :( Inszemeztek még?

Angie!

Manócskád csuda formás :) Küldtem a képeket a bútorokról :)

Tina!

Sajnálom a negatív tesztet... Jó lenne, ha csak becsapna :)
Tök jó, hogy van már egy "saját" védőnőnk is! Már csak egy gyerekorvos kéne :)

Jucmuc!

Tök jó, hogy már készülsz haza. Ki ne hagyjatok a taliból!!! :) Drukk a férjed eredményeihez :) 15 nap alatt alaposan kielemezhetik :)

Ági!

Boldog szülinapot! MI újság veled? HOgy vagy?

Nárcisz!

Már 108 centi?! Atyagatya!!! És még hol a vége? Egyébként a védőnő nekem se mérte a pocikörfogatot, csak én méregettem magamnak itthon önszorgalomból és kíváncsiságból. Mondjuk az én védőnőm is csak dísznek volt, mert semmit nem csinált azon kívül, hogy megmérte a súlyomat és a vérnyomásomat, meg rajzolgatott a kiskönyvembe. Slussz. Meg folyamatosana frászt hozta rám. Mondjuk ezt a jó szokását hál' istennek máig megtartotta :twisted: :twisted: :twisted:

Junkó!

Megértelek, mert emlékszem, mennyire ellene vagy/voltál a beavatkozásoknak. És tudom hogy könnyen beszélek, de hidd el, a világ vége még messze van...

Kacsa!

De tuti kis göncöket vettél! Ügyi vagy!

Bea!

Köszi nekd is Dorci nevében :) Ádinak simi :)

Brill!

Jaj, de sajnálom, hogy nem láthattad MiniBrillt... Főleg, hogy rákészültél... De tuti jól van, szép nagyra növeszti magát éppen :)

Heni!

Nem jutok szóhoz... Nagyon-nagyon sajnálom :(

Én is akartam dicsekedni, hogy én meg beszéltem Dudduval, mert felhívott. Úgy megörültem neki. Majd egy órát koptattuk a szánkat :)

És mindenkinek köszönöm szépen a bókokat Dóri nevében! :)
Pusza mindenkinek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?