Új privát üzeneted érkezett!

Heni!

Kép

tjuca
 
 


Junko!

Kép

Anikó!

Biztosan jól sikerült a "nyaralás" :-)

tjuca
 
 


Sziasztok!

Éppen most gondoltam azt, hogy nem megyek be a Kaáliba, mert sztem már túlvagyok a Pé-n. Sztetek?Beteg is vagyok ezért a hőgörbém sem az igazi. Egyébként tegnap 37,7-et mértem ma pedig 36,6-ot.
18 cn-en vagyok, és 11 és 13 cn óta nem voltunk együtt. A ciklusim 26-28 naposak. Sztetek? SOS!
NEM TUDOM MIT CSINÁLJAK.

CSIBE!
Gyönyörű a kisfiad!!! Még egyszer gratulálok nektek itt is. CSibe apu! Remélem csinálsz majd sok-sok fotót, és a tejfakasztó buli sem maradt el.
Várunk Csibém a születéstörténettel!!

Nárcisz!

Igazán formás pocakod van!

Timika!
Gyógyulást a pici fiadnak!
Vendég
 

 
 

Csibe!

Gábor gyönyögű, fejlett baba!!!

Mégegyszer gratula hozzá, jó egészséget, sok boldogságot és sok-sok tejcit!!!

kacsa14
 
 


Junko!

Menj be, és megmondják, azaz kiókumáljátok közösen, hogy mi legyen. Gyógyulgass! A konzultációért is kell pengetni???

tjuca
 
 


Tina!

Az NLC-n nagyon sokféle fórum van és jól lehet a témák közt keresgélni, ha bármi nyűgöm van, gyakran az az első hely, amit felkeresek. Szóval, ha kutathatnékod van, akkor nézelődj arra!

Norwell!

Most aztán jól megvígasztaltál!!! Akkor kb. innentől számolva még 1 évre mondjak le mindenféle kajáról? Lehet, hgy kérek is időpontot a házidokitól és felíratok magamnak vmi. tápot! :D

Egyébként ezt a szopis témát sajnos ismerem. Ismi még a 8 hós gyerek mellett sem tud rendesen enni. Múltkori házi tojásos tészta volt a húslevesben és 3 nap volt, mire a gyerekből kitisztult ...

kacsa14
 
 


Juca!
Azért nem, de az Uh 7 500 Ft.
Vendég
 


Sziasztok!

Csibemami!
Gratulálok, nagyon sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek!
Nagyon szép nagy baba Gáborka, köszönjük a friss képeket!

Tina!
Neked pontosan mi a végzettséged?
Én gyerekápolónő vagyok, és engem is nagyon érdekel a homeopátia. Milyen tanfolyamra jársz?Én is szerettem volna, de az csak orvosoknak volt, és több százezer ft.-ba került.
Teszt?Én sem bírtam ki az 1 hetet :lol: Szerintem nyugodtan csináld meg, ha van baba, akkor azt már úgyis kimutatja :D

Heni!
Nem tegnap voltál uh-n?Ha ma mész akkor jó kukkolást! :wink:

Norwell!
Babamasszázs szerintem is nagyon jó, majd én is fogom vinni a babómat :D

Lányok!
Akinek van Alföld tv-je, az nézze csütörtökön este fél 7 körül, mert benne lesz a kismamatornás csoport, köztük én is :D Tegnap jött egy stáb, és elkezdtek forgatni, persze előtte megkérdeztek minket is, hogy beleeggyezünk-e?Én próbáltam a hátsó sorba helyezkedni, de gondoltak egyet,és megfordultak, így legelől vagyok :( Ami csak azért nagyon ciki, mert pont tegnap történt az, hogy az új cipőm megfogta a világos zoknimat!!!Mikor elindultam még nem látszott rajta semmi.Hát égtem mint a rongy! :oops: Szóval a koszoszoknis vagyok én :lol:

Szép napot Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Még 1 kérdés:a dokinál mit jelölnek K2-vel?A méh fundusa köldökhöz képest?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Még 1 kérdés:a dokinál mit jelölnek K2-vel?A méh fundusa köldökhöz képest?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Csibe anya,és Csibe apa!!GRATULÁLOK MÉGEGYSZER A GYÖNYÖRŰ KISFIATOKHOZ!!!!!!!

Kép
bea27
 
 


Nárcisz!

Nagyon szép formás pocakod van! És teljesen elájultam azon, hogy már a 31. hétben vagy... Dehát repül az idő :)

Heni!

Te ma vagy uh-n ugye? Jaj, de várom már a híreket! Lehet, hogy nem is csak egy baba van?

Junkó!

Szerintem én elmennék a Kaáliba, és a dokibácsi majd megmondaná a tutit :) Hogy döntöttél?

Norwell!

De csudijó lehet a babamasszázs! Mi is majdnem mentünk, de mikor a Dóri 3 hónapos volt bejelentkeztünk, és akkor már csak októberre ! :shock: :shock: :shock: lett volna időpont. Így nem mentünk.

Panka!

Nekünk sajnos nincs Alföld tv-nk, így nem látlak, de kár... Timika szopis szerepléséről is lemaradok, csuda vigye :( Sajnos a K2-t se tudom, hogy pontosan mit jelent.

Angie!

Mi is sok bútorunkat csináltattuk asztalossal, és nagyon meg volunk velük elégedve. Ha még érdekel, akkor küldöm az elérhetőségüket. (honlapjuk is van, és ami konyhánk is a referenciamunkáik között van :) )

Dobok egy képet a pipimről, mert még elfelejtitek :twisted: :twisted: :twisted: Tegnap kihagytam a dicsekednivalók sorából, hogy már segít az öltözésnél-vetkőzésnél. És olyan ügyesen iszik pohárból, mint egy nagylány! Egy csepp se megy mellé, de azért a poharat még én fogom :)

Olyan igazi nagylányos hucutság költözött a kis szemébe, nagyon tündér :)
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Valahol elveszett a kép a vonalzómról :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

CSIBE!!!!
Nagy-nagy Gratula nektek :)
Sok-sok boldogságot az elkövetkezendő szép évekhez :)
Kép
Várom a beszámolót. :)
Gáborka nagyon kis szépséges újszülött :)

Hangyi!
Köszönöm :) 3 nap múlva ti is hajráztok :)

Niki!
Jó, hogy jelentkezel. Vrom az sms-edet, mert én fogom felraknia nagy hírt, ha apa nem lesz netközelben :)

Évi77!
Örülök, hogy jó volt a nyaralgatás, őszelés :)
Milyen ügyi már Dóri baba :) És hogy segít az öltözésnél, ez olyan szuper. nagyon ki aranyos baba még mindig :)
Igen mi a 30. hetet betöltöttük. De már nagyon lassan megy az idő, eddig röpült. A szülés viszont félelmetes árnyékként vetül rám :)

Juca!
Remélem is, hogy nem jutunk el a 20 kg-ig :) Elvileg annyi lenne megengedve. Valahogy azt érzem, hogy a hasizmom belefeszíti a méhemet a hasüregembe, és nem tud kifelé tágulni, ezért szinte minden belső szervem fáj, pl az epém is.

Panka!
A hasamet minden nap kenegetem terhességi csíkok ellen, azért ilyen fincsi rajta a bőr. Sajna a cicimet későn kezdtem el kenne, ezért azon megjelenetk már a 3 hónapbana csíkok, de kezdenek azok is elmúlni.
Egy 2-3 nappal ezelőtti üzenetedre válaszoltam, de ha nem aktuális, akkor bocsi.
Remélem már nem fagyoskodsz.

Brill!
Köszi a híradózást :)

Tina!
Pontosan hol jársz mosta ciklusban? Ha csinálsz csíkot, az jó lenne, mert tudnánk neked a megfelelő időpontban drukkolni :)
Nagyon szorítok a tesztedhez :)
Sajnos a homeopátiás szereket nem merem bevenni, mert nincsenek bevizsgálva normálisan. Bár azt állítják róla, de csak az OGYI vizsgálta be őket, de tudományos vizsgálatok nem születnek róluk, ami azért fontos lenne. A védőnőt azért írtam, mert tartottunk nekik előadásokat, és még azt sem tudták, hogy mi a különbséga kis és nagyvérkr között. Az enyém azt sem tudta, hogy a vércukor eredménynek menniynek kell lennie, tehát tőle infót gyógyszerekről nem kérek, illetve tanácsot nem fogadok el.


Heni!
Akkor el is indulsza dokihoz majd? Mi egyébként a probléma, amiért elmennél hozzá?


Jucmuc!
Nagyon aranyos vagy, köszönöm :)
Próbálok feküdni, de mindig szervezkedek valamit. De hát én már csak ilyen vagyok.

Norwell!
Köszönöm :)
Azért jó, hogy a fogzást nem élitek meg ennyire drámaian. használtok valamit?

Junkó!
Nem tudok mit mondani, de a betegség tényleg nem jó. Gyógyulj meg.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Természetesen elmentem. Mivel a férjemet is és engem is kontrollra rendelt vissza ezért ingyé volt. Természetesen már ovuláltam, de hát ez is valami.
Holnap lesz sperma eredmény és ha megjön Miklós kezdjük az inszemet.
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást és a szurkolást.

Évi!
Dórinak születése pillanatától huncut a szeme. Jó lesz vele vigyázni. :)

Anikó!
Milyen volt a hétgéve? Hogy vagytok? Kisfiad még nem tud semmit? ilyen pocak mellett...

Pupy!
Köszönjük a hosszú hosszú levelet. Hihetetlen mennyire figyelmes vagy. No mi van azzal a barnázással?

Norwell!
Nahát hogy az ember mennyire tud örülni egy kakinak!!! :)
De már nagyon ráfért Kendére.

Niki!
Kiváncsi vagyok egyben leszel-e még a hétvégi bejelentkezésedik. Lassan megtudjuk kit rejt a pocit.Kukist vagy nunist. :shock:

Brill!
Olyan keveset mesélsz magadról. Miért? Egy pocis fotó? Vagy még nem annyira látszik?
Vendég
 


Hello Lányok!

Ma egy kicsit kómás vagyok. Mindjárt elalszom a billentyűzet fölött. Pedig hosszú még a nap.
Ma ért azért egy aprócska kis öröm is, mert reggel kint voltunk a háznál, és tömegközlekedéssel kellett bejönnöm (ahogy egyébként járni fogok dolgozni), és lemértem, hogy mennyi idő alatt érek be. És hát nagy örömömre 1 óra háztól házig az út, ha a férjem kivisz kocsival a vonatig. Én azt hittem, hogy másfél órát kell majd utaznom, de ez így abszolút elfogadható. Sokszor még Pesten belül is többet utazik az ember.

Eszti!
Utólagosan is NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánok Neked!!!

Évi!
Igen, igen!!! Érdekel a telefonszám, és a weboldal címe is. Hamarosan fel kell vennem vele a kapcsolatot. Csak azt nem tudom, hogy Vácdukára is kijön-e.
Már akartam reklamálni, hogy nem kapunk egy ideje képet a pipiről. Hogy már miket tud ez a nagylány!! Le a kalappal!

Juca!
Írtam e-mailt. Megkaptad?

Anikó!
Milyen volt a nyaralás? Hogy vagy? Dokihoz mikor mész legközelebb?

Brill!
Merre vagy? Na és te hogy vagy? Marshall megkapta már a szülinapi menűjét? Gratula az úrfinak! Voltál labor vizsgálaton? Eredmények? Minibrill most már majdnem 4 centi. Hatalmas ez a Minibrill :D

Nárcisz!
Tényleg gyönyörű a pocid. Én is el kezdtem kenni, pedig az enyém még csak most kezdett puklisodni. De inkább előbb, minthogy aztán késő legyen. Azt mondod, hogy a cicimet is kezdjem el már most kenni? Ügyik a lányok, hogy így összetartanak, és a súlyukat is ilyen szépen egy szintre hozták. Kitartást, már nem sok van hátra. Még nőnek egy kicsit, aztán már kint is lesznek.

Pupy!
Hol vagy? :(

Cs.Heni!
Mi volt a dokinál? Már nagyon izgulok érted!

Hangyi!
A mobilos UH képet nem én csináltam. Brill az ötletgazda!

Anita!
Hogy vagy lelkileg? Te is sokat dolgozol. Mik a tervek a közeljövőre nézve?

Csibeapu!
Gáborka nagyon szép kisbaba. Büszke apuka lehetsz! Csibének sok erőt kívánok, és már nagyon várom a részleteket a szűlésről.

Junkó!
Én a helyedben elmennék a dokihoz. Sosem lehet tudni, hátha megvárt az a tüsző. Remélem, ez a betegség nem komoly, és hamar meggyógyulsz.

Pankaa!
Timika után most te is tévésztár leszel?! Sajnos én sem fogom az Alföld tv-t, így csak a tudatomban fogsz úgy szerepelni mint tévésztár ismerős :D

Dido!
Hogy vagy? Ha olvasol, akkor tudd, hogy sokszor eszembe jutsz, és bizony nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi újság veled/veletek? Drukkolok, hogy a műtétet minél előbb is minél sikeresebben elvégezzék, és hogy gyorsan meggyógyuljon a férjed.

Sosi!
Te is régen jártál már errefele. Hogy vagy?

Tina!
Ha már többször volt 33 napos ciklusod, akkor én még várnék a teszteléssel, bár ha tudod pontosan, hogy 1-jén volt pé-d akkor már ki kell mutatnia, ha baba van a pocakodban. Én mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok, és nagyon-nagyon drukkolok neked.

Bogárka!
Hol vagy? Hiányzol!!! Mensi???

Puszó MINDENKINEK!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Angie, Brill!
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Csibeapu!
Köszönjük a képeket!Gáborka igazán formás kislegény! Mégegyszer gratulálok!


Később még jövök, vár a konyha!

Hangyi Kép
hangyolca77
 
 


Hangyi!
Ne viccelj! Ilyen már velem is előfordult. Nem jegyezhetünk meg ennyi mindent.
Mi jó készül egyébként abban a konyhában?
Vendég
 


Évi!

Küldtem mailt.

Lányok!

Lehet undi vagyok, de ne küldjetek nekem privát üzit. Részint nem mindig koppan le, hogy érkezett, másrészt nem tudok "egyenes" ágon válaszolni, mert nincs elküld gombom :evil:
Emil "frissebb, lágyabb, jobb" :twisted:
Köszi!

tjuca
 
 


Angie!
A holnapi ebédünk, gulyásleves.
Hogy vagy? Tünetek?

Tina!
Drukk megy ezerrel!Számolom a lyukakat az oldalamon.


HangyiKép
hangyolca77
 
 


Hangyi!
Köszönöm kérdésed, teljesen jól vagyok.
Most épp semmi tünet. Vigan eszem a műzlit és az almát.
De van, hogy émelygek. Ennyi baj legyen....
Vendég
 


SZIASZTOK!
Eloszoris:
Csibe: gratulalok Nektek Gabor-csibehez, legyetek egeszsegesek, terjetek hamar haza, sok-sok tejecsket es boldogsagot a kis csaladnak!

Pupy: vegre megszuletett az a regeny...kosz, hogy gondoltal ram :) Sajnalom a barnazasod, de ez konnyen kezelheto dolog. A tesztelessel kapcs. nem is tudom mit mondjak...en meg varnek vele, de hat ilyenkor nagyon kivancsi az ember. En drukkolok, hogy az legyen, amit szived szeretne :wink:

Angie: kerdezted, hogy meg kerteszkedem-e...hat a nehezen tul vagyunk habar nem sokat tevekenykedtem, csak jelen voltam inkabb, a parom vigyazott ram, hogy ne erolessem meg magam. Ja, es hetvegen szilvalekvart foztem...isteni illata volt, tele volt a haz vele :) Te hogy erzed magad?

Narco: szep a pocid, a kis moszatkak szepen novogetnek. Vigyazz magadra, kergesd el azokat a ronda bacikat!

Evi, Juca: a kiscsajok varazslatosak, biztos nem unatkoztok mellettuk.:wink:

Kanci, Syry: orulok, hogy jelentkeztetek, sok egeszseget nektek! es kitartast!

CS.Heni: ultrahang eredmeny?

Aniko, Panka, Kacsa: olyan hamar novogetnek a babocaitok, hogy mindjart ti lesztek a pocis-tabla tetejen:)

Ne haragudjatok, nem sok idom van irni...Es sokat vacakolt a babanet a napokban.
Rolam: ma kezdett kicsit gorcsolni a hasam, szinte biztos a napokban megjon a mensi:) az jo, ha nagyon feszulnek a melleim? eddig nem volt ez, erzekenyek voltak, de most kellemetlenul feszulnek mar 3-4 napja...remelem ez nem jelent semmi rosszat (pl magas prolaktin...??) szoval meg egy-ket nap: mar alig varom, sose vartam meg igy mensit :roll: Kezdem unni, hogy a tabla legaljan vagyok:(

Puszi MINDENKINEK!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Juca!

Annyira örülök, hogy Kinga ilyen kis eleven! . :D Hidd el inkabb ilyen legyen mint egy örökke csöndes jo kislany. :roll:
Pont ma voltam a baratnömnel babazni, ott hat honapos a kislany, de ugyanilyen! Ha egy kicsit nem ra összpontosul mindenki figyelme azonnal kiveri a balhet. :shock:

Norwell!

Orülök, hogy igy bejön a babamasszazs, ha meg esetleg elöfordul Kendenel, hogy nincs kaki, akkor legalabb tudod mit kell csinalni, hogy tele legyen a batyu? :lol: :lol:

Csibeapu!

Nagyon szep a kis Gabor köszönjük a kepeket! Megegyszer sok boldogsagot!!! :D

Junko! :D

Elmentel vegül a Kaaliba? Mi volt?

Narcisz!

Olvasgattam amit Tinanak irtal, szerencses vagy, hogy ezt tanultad mert meg ha nem is praktizalsz de azert nagyon sok mindennel tisztaban vagy ami nekünk laikusoknak kinai. :?

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Még két nap és megyünk a Kaáliba, már nagyon várom.

Csibe:
Gábor nagyon gyönyörő baba.

Kismamik:
Hogy vagytok?

Heni:
Mi volt ma az uh-n?

Puszi
Heni[/b]
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem el, csak a páromnak volt pár szabad napja, úgyhogy elég sokat mászkáltunk.
Elintéztük a dolgainkat, rokonlátogatás stb.
Napokig be sem volt kapcsolva a gép.
Magamról annyit, hogy amit én használtam Mini Mikroszkópnak hívják.
Kinézetre akkora, mint egy rúzs. Nagyon egyszerűen használható klinikailag tesztelt. Bárhol bármikor használhatod, ahányszor csak akarod, megtudhatod, hogy terméketlen vagy termékeny időszakban vagy-e, ezen belül tüszőrepedésed, peteérésed van-e.
Ez nem a gyógyszertárba kapható PG/53, annál komolyabb, részletesebben mutatja a ciklusod. Nem csak két képet lehet vele megkülönböztetni, hanem minimum hármat.
Elég sok mindenen keresztül mentünk, mire meglett a második babánk.
Sokszor nem is szívesen gondolok vissza a sok vizsgálatra, a reménytelennek tűnő eredményekre.
De a lényeg, hogy megszületett, és nagyon nagyon örülünk neki.

Probáltam képet felrakni róluk, de nem sikerült.
Majd még próbálkozom.

Sziasztok
Stöpszli

















[/url]
stöpszli
 
 


Sziasztok :)
Csibe :)
Hatalmas gratula nektek :)
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit :)
Gáborka üdv a nagy világban :) Nagyon szép babóka vagy :D
Kép

Nárcisz :)
Nagyon szép a pocid :) Tényleg nem is tűnik olyan nagynak, de hát kell a hely a csajoknak :)
Képzeld hétfőn találkoztam 1 hetes iker csajszikkal :) Nagyon édesek voltak, egyből te jutottál az eszembe :D

Judit :)
Tudod már, hogy kb mikor jössz haza?
Peti már készül a dögönyözésre :D

Bocsi, de most nem bírok többet írni, mert leragadnak a szemeim :?

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!
Tegnap sajnos nem tudtam jönni,mert elég későn értünk haza és még sütöttem főztem.

Csibe!
Tiszta szívből gratulálok és sok-sok tejcit kívánok!! Gáborka Isten hozott a való Világban és gyönyörű hosszú életet kívánok Neked!
Köszönjük szépen a képeket, gyönyörű szép Gáborka!

Timi!
Sajnálom,h. Kristóf még mindig beteg picit. Remélem azért hamarosan meggyógyul. Egyenlőre nem tudom,h megtudnám-e csináltatni a hormontükröt. Legutóbb mikor voltam a dokimnál azt mondta,h. szerinte egészséges vagyok, próbálkozzunk nyugodtan. A héten akarok venni barátcserje kivonatot, vagyis kapszulát, ez serkenti a progeszteron termelést, és meglátjuk. Ha nem jön be akkor elmegyek a dokimhoz. De én azért hiszek erősen a gyógynövények hatásában.

Annácska!
Igen láttam régen a popsid, Te mutattad meg, és látványos volt a kezelés. Örülök,h. most is megszépültél, de ezt szerintem leginkább Apa értékeli! Én is a progi hiányra tudok gondolni, mert egyrészt hamarabb jött meg 2 nappal, és volt barnázásom is, na meghát hiába voltunk együtt jókor… igen a kórház maradt, viszont váltottam dokit.

Kacsa!
Köszönöm a jótanácsokat! Igen szerintem ez progihiány. Még sose volt ilyen barnázásom előtte, viszont PÉ-m 1000%,h. volt,mert nagyon fájt, csináltam tesztet is és ráadásul a hőm is jelezte. Kipróbálom a barátcserjét aztán meglátom.. ezen a táp dolgon jót nevettem.

Nárcisz!
Sajnos a munka nem rajtam múlik, ha rajtam múlna már rég betegállományba lennék itthon pocakosan.Lassan elkezdjük a keresgélést. Gyönyörű a pocid, és gratulálok a csajok súlyához. Már nagyon várom róluk a videót. És ha esetleg lesz valami ötleted a filmmel kapcsolatban azt is szívesen veszem.

Anita!
Nagyon szorítok Neked! Nekem sajnos már holnap a 3. cn lesz. Félek,h. progi hiányom van, megpróbálom ezt helyrehozni, de azért jövő hétvégén már mi is újra próbálkozunk!

Kanci!
Gratulálok az első NST-hez és várunk hétvégén addig is vigyázz magadra és Buborékra!

Évi!
Örülök,h. megjöttél és,h. jól és eredményesen telt a nyaralásotok! Gyönyörű már Dóri és látom a kis huncutságot amiről beszélsz!

Jucmuc!
De aranyos vagy,h. összeszámoltad hányótoknak írtam. Bizony én is nagyon várom már a talit! Sajnos megjött, ma nagyon fájt a hasam is, de nagyon remélem,h a novemberi talira már nem egyedül megyek!

Juca!
Megfogadom a tanácsodat és amint elmúlt a mensim elmegyek a dokimhoz és megkérdezem,h. mi ezekről a véleménye. De lehet,h. addig fel is fogom hívni. Örülök,h. jól telt az osztálykirándulás!

Panka!
Köszönöm a drukkokat, de sajnos megjött. Azért ezeket a drukkokat elrakom a következő hónapra, remélem meglepem magam a 25. szülinapomra egy zebrás tesztel. Nem tudom sajnos,h. mikor megyünk haza, elég sokat kell dolgozni így a hétvégéket aktív pihenéssel töltjük és bár jó otthon lenni, mi eléggé lefáradunk ha hazamegyünk! Hajhullással hogy állsz?

Tina!
nagyon köszönöm a drukkokat, elraktároztam és viszont küldöm Neked is!

Anikó!
Hogy telt a pihenés? Gratulálok, már a 10. héten jártok! Hihetetlen de repül az idő! A holnapi táblában kijavítanál: 3. cn.

Heni!
Szorítok nagyon! Mi volt az UH-n??????

Junko!
Remélem meggyógyulsz hamarosan! Nem szoktad mérni a hődet? Akkor most neked azért szorítok,h. megjöjjön Piros és kezdődhessen az inszem!

Angie!
Semmi baj nincs azzal,h. álmos vagy, ez csaj azt jelzi,h. bent minden rendben. Tegnap sok volt a munka, későn értünk haza, na meg eléggé magam alatt voltam a mensi miatt. Megkaptad az sms-em?

Nomi!
persze,h. gondoltam rád,h. is felejthetnélek el. Akkor nagyon szorítok,h. megjöjjön a mensid!

Éva!
Örülök,h. jól vagytok és ha időd engedi dobnál pár képet Virágról?


Jó éjt szép álmokat!!!!! Kép
Vendég
 


Jó reggelt !

Elég fagyos nálunk ez a reggel.

SzHeni!
Szoritok nektek hogy sikerüljön!

Puppy!
Sajnálom mensit.Legközelebb biztosan sikerül.Irnál egy kicsit bővebben erről a barátcserje kapszúláról, hogy mi is ez??

Hangyi
hangyolca77
 
 


Sziasztok!

Pupy!
Megy az oldal, tehát elvileg tölthető a film. Újra kellett regisztrálnunk, és mindent feltölteni újra, tehát valami műszaki hiba lehetett.
www.flogi.atw.huSaját példámból tanulva érdemes megvárni azt, hogy helyreálljon a ciklus, mert addig nekünk sem jött össze. Remélem minél hamarabb újra babás leszel :)

Kép
narco
 
 


Heni!

????? UH ??????

Stöpszli!

Üdv a klubban. Várom a képeket.
Tegnap megbámulták a mi Stöpszlinket, két felsős menőmanó kiscsaj, és ott tanakodtak, hogyan csikarjanak ki a szüleikből egy "ILYET". Jót vigyorogtam magamban, hogy mennyire kislányok még, a szüleik meg otthon gyanítom azon vacognak, hogy nehogy beújítsanak egy "Ilyennel". :twisted: Azért megnyugodtam, hogy a mai gyerekek sem rosszabbak nálunk, bármennyire is itt csámcsognak egymáson az iskolaudvaron, a többségük azért belül nagyon kislány meg kisfiú.
Nálatok hogy működik a nagy korkülönbség? Mondjuk gondolom egy fiú lány összeállításban nehezebb lenne, mint így a lány fiúban.

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Annácska!
Aranyos vagy :)
Már el sem tudnám képzelni másképpen a dolgot.

Jucmuc!
Inkább nagyon sokat szedek még össze a kérdéseitekből, iletve, hogy nagyon hiányzik a tanulás.
Most van néha időm, és mindent zabálok :)
De ezeknek a dolgoknak ti is nyugodtan utána járhattok, mert minden fönt van az interneten.

Nomi!
Próbálom kergetnia bacikat, csak most már a férjem is betegecske szegény. Vettem tegnap Gravidát, te vettél már? A 100 szemes jobb áéron van, mint az Elevit, viszont én nem találtam a gyógyszertárunkban csak 30 szemeset. de ezzel már kihúzoma végéig, aztán ha tudok szoptatani, akkor veszek még egy Elevitet.

Évi!
Szokés mondani, hogy hallgass az ösztöneidre, hogy mit szeretne babád. Ha tényleg nem sír, hogy még éhes, akkor nem látom értelmét a tápszernek. Sajna a tápszereket még mindig idegen fehérjéből készítik.

Angie!
Hát nekem kellett volna kenegetnem, mert úgy érzem egy picit háromszög alakú lett, és a bimbó is picit kezd lefelé állni, aminek nem nagyon örülök. Na de most egy újabb krémet is beújítottam a terhességi csíkok elleni krém mellett. Egyébként nem gondoltam, hogy enniyre használnak ezek a krémek, mert azt mondták nekem mindig, hogy hajlam kérdése. De akkor ahasam miért nem csíkos, ha a cicim tiszta zebra????

Anikó!
HOgy vagy?

Lányok!
Tegnap voltunk védőnőnél. Noémi nagyon jól viselte a dolgot. Viszont Angi annyira megijedt a szívritmus mérésnél, hogy felment neki 170 körülire. Egy picit abbahagytuk, megnyugtatam, és aztán végül is 130 körülire esett le. Nem is gondoltam, hogy szegények enniyre meg tudnak ijedni 1-1 dologtól. Nem akartam a frászt hozni rá. Nagyon sajnáltam őket.

Kép
narco
 
 


Szép napot!

A fejem már tegnap dél óta majd szét esik. Hasogat, nyilallik, mostmár fordításra, fel-le hajolásra is belehasít. Úgyhogy igyekszem minél kisebb fejmozdulatokat tenni.

Évi!

Dóri tényleg nagyon nagylányosan huncutkodósan kacsintgat a kamerába!!! Nagyon kis csini!!!

Nomi!
Táblicskun tényleg nagyon fogynak előttünk a nevek. De azért nagy is a szórás időben, messze még a mi időnk!!! Addig még jön a télapó + a Jézuska + nekem talán a Nyuszi is. Bár azt már nem szándékozom megvárni! Állítólag pont 7-8-án lesz húsvét, úgyhogy Pöttömke ha nem késik, akkor már mehet locsolkodni vagy jöhetnek hozzá a fiúk! :D Csak túl sokat ne késsen, mert 14-én, a szülinapomon már a legifjabb családtagtól is akarok szülinpi puszit kapni! :D

Pupy!

Szerintem érdemes lenne majd csinltatnod a köv. ciklus 21. napja táján egy progi szint meghatározást. Abból szépen, egyértelműen látszik, hogy mi a helyzet. És az alapján lehet tovább lépni, kezelni szükség szerint.

kacsa14
 
 


Narco!

Hát igen, akinek van hasfala :-) Viccet félretéve, a csíkok az utolsó héten jönnek :evil: és semmilyen kence nem állítja meg, ha már úgy áll a helyzet. Itt jön a hajlam kérdése, reméljük a pocakod megússza. Ezzel együtt akinek visszataszító egy zebrás has látványa, a két vagy egy gyönyörű gyerek után, az nem érdemli meg, hogy nézegesse.
Nekem a mellem már serdülőkoromban csíkos lett, amikor átestem a mellrobbanáson :twisted:
Ha véletlenül nem sikerülne szoptatnod, bár én bízok abban, hogy sikerül, még ha kell is hozzá tápi is, akkor is érdemes vitamint enned, ,mert pusztán a két kiscsajszi kiveszi a zsírod a szülés után, na meg előtte is. Én most nyomatom a Gravidát, csak egyetlen adat: öt hónapja napi egy littyó tejet kitermelek. Ez egy kisebb tehéntől is szép, nemhogy tőlem :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Akkor ha már Kinga nem szopik mehetsz tejgazdaságba! :lol:

Meddig tervezed egyébként a szopiztatást?

kacsa14
 
 


Juca!

Akkor ha már Kinga nem szopik mehetsz tejgazdaságba! :lol:

Meddig tervezed egyébként a szopiztatást?

kacsa14
 
 


Juca!
Az utolsó másfél mondatod Nárcisznak :lol: :lol: :lol:
Várom az információkat a holnapi kiruccanáshoz!

Évi79!
Barátnőm barátnőjének is lassan nő a kislánya, és az ő dokija azt mondta, hogy ne tápszerezze, mert a baba nem sír, hogy nem kap elég kajcsit. Te konzultálátál már a dokiddal ezügyben? Kitartást, lesz még Virágból szép nagy lány.

Pupy!
Bocsi, igen, megkaptam az sms-t, és mivel akkor rögtön nem tudtam rá válaszolni, utána jól el is felejtettem. Ma reggel jutott eszembe, hogy te jó ég, nem is reagáltam az üzidre. A szomorú fejecskét tegnap ezért is küldtem, hogy jelezzem, hogy mennyire sajnálom.

Kacsa!
Sajnálom a fejfájást. Szoktál kávézni? Próbálj meginni egy erős feketét. Nekem az szokott segíteni. Igaz, terhesen még nem fájt a fejem, és nem kellett ezt a módszert alkalmaznom. Szerintem valami frontot érzel. Jobbulást! Pihengess sokat, és ne forgasd a fejed, csak nézz előre mint a farkasok :)

Sz.Heni!
Drukkolok nagyon! Már tényleg nagyon kevés van hátra a konziig.

Nárcisz!
Én is azt hallottam, hogy hajlamtól függ a csíkosodás, de mivel az összes barátnőm kente (és nem spéci krémmel, hanem sima testápolóval), és egyiknek sem lett csíkos, ezért gondoltam, hogy inkább kenem, és ne legyen igaz, hogy ettől nem csíkosokok, mint bízzam a génjeimre, aztán mégis használt volna a krém.
Ügyesek a lányok, és hát igen, bizony lehetnek ijedősek. Legközelebb majd tudod, hogy óvatosan kell bánni Angikával, mert ő az érzékenyebb.

Most bedobok egy gyors ebédet, aztán még jövök.
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri mindenkinek nagyon köszöni a dicsérő szavakat!

Angie!

Írtam mélt az asztalos elérhetőségével :) Remélem tetszeni fognak a munkáik :)

Kacsa!

A fejfájás miatt nagyon megértelek :( Nekem is sokat fáj. Brrr...

Nárcisz!

Sajnos az én hasam is a 35. héten repedt ki, addig gyönyörű volt. Hiába kentem, azé a 104. centinél nem bírta tovább a bőröm a tágulást. Remélem azért te megúszod :) Viszont sehol máshol nem lettem csíkos, szerencsére.


Juca!

Hú, te ilyen kis rendes vagy, és szeded még a vitamint? Igazából nekem is kéne, de mindig elfelejtem :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


ziaszstok.

eloszor is gratula csibeanyunak es csibeapunak a gyonyoru babaocahoz.gabor nagyon szep kisfiu:)

kacsa.sajnalom a fejfajast:(

narco.erdekes hogy ikreid lesznek egymas mellet vannak,es maris mennyire kulomboznek.angelika az ilyedosebb noemi a vaganyabb:)tok jo.

pupy:(a franya menzi.na majd a kovetkezo honapban.

sz.heni.druk a kaalihoz.sok sikert.

evi77.doricit egyszeruen meg kell zabalni,annyira anyira aranyos kislany!!!!!!

junko.sajnalom hogy most nem jott ossze az inszem:(

norwel.az elso vizsga,kezi,uh+rakszures=12250forint.a ferjem egy havi fizuja(csak viszonyitas keppen)25-50 ezer forint.
a hormonok darabja(ez mindenhol onkoltseg,a korhazba is)2500forint.
a forintot 270ben szamoltam.

juca.apasszules:)jo lenne mar itt tartani.mindenesetre a ferjem dontese,ha akar es van ra mod bejohet.eddig tiltakozott,most hogy mondtam neki hogy lehet hogy lehet azt mondta bejonne.

angi.nekem mar vannak terhesegi csikjaim oszt meg nem is vagyok az.igaz nem is kentem semmivel,varatlanul ertek a csikjaim:

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK A CSIBE CSALÁDNAK A KIS GÁBORKÁHOZ :D :D :D

KÖszönöm mindenkinek a szorítást de 1cn

majd probálok még a héten jönni

Kép

Kép
bellanitta
 
 


bellanita.nagyon sajnalom:(
szivesen atvalaltam volna toled a menzit.

most menzit varok!!!!!!

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok Csajszik!


A heti 1 jelentkezésem!
Először is mindenkinek köszönöm a jókívánságokat. Jól esett :)

Volt szerencsém visszaolvasni a Mátrás story-t..le vagyok döbbenve. Valószínű ennek a lánynak kóros szeretet hiánya volt, hogy ilyen dolgokra volt képes vetemedni. Lányok remélem az érintetteket nem nagyon rövidítette meg.
Kép

Na és örülök, hogy nem zúzta szét ez a dolog a csapatot. Még ha olyan ritkán is jövök, jó néha veletek lenni.

Csibe
Gratulálok Gábor babához :)
Kép
Jajj, de szép a kiskrapek :)

Kancellárka
Jó pakolást! És neked is szorítok!

Tina
Egy csábos pillantás és egy kisbabás képeslapot elé csúsztatsz:)Szerintem, ha összejött nem lesz nehéz elmondani :) Az is lehet szimplán a nyakába ugrasz.
Az egyik barátnőm, nem is számított rá, hogy terhes lehet csak egy meló miatt csinálta meg a tesztet és + lett, mind a 4:). Ezután besétált a férje munkahelyére és megmutatta a tesztet. Állítólag a férj sírva fakadt:)
Szorítok!

Anikó
Jó utat:)Azaz gondolom nagyon jó volt..Merre voltatok?

Jucmuc
Örömmel olvasom, hogy a vitaminok segítenek, mert egy életmód váltás miatt a férjem önként és dalolva tömi magába a vitaminokat:).

Unique
Hú de nagy a csajszi:) A Baba-mama torna tök jó:)

Bea
Örülök, hogy jobban vagy.

Angie
Ez tök szuper, hogy a főnök jól fogadta. Ennél ideálisabb nincs is.:)

Puppy
Csak a reggeli hő számít. Ne készítsd ki magad azzal, hogy naponta többször méred, mert kikészíted magadat. Nyugalom hamarosan úgyis megtudod, hogy sikerült e. Nagyon szorítok.

Timika
Sajnálom a picit..jobban van már?
Ami engem illet, már elfogadtam, hogy oka van hogy így kell lennie:) Látod, hogy eddig is volt oka. Bele sem merek gondolni, mi lett volna, ha terhesség alatt vagy szülésnél jön elő. Azt hiszem nem vettem elég komolyan a rákészülést.

Kacsa
Plíz nekem, de csak babával együtt:), de tudod mit inkább nem kívánok ilyet, mert még megkapom és akkor panaszkodhatok:) Remélem rókacsalád nélkül is lehet babát kapni, én inkább azt a csomagot szeretném:)

Narco
Örülök, hogy jól vagy! De szép a pocid! Azt hittem nagyobb:)Másnak 1 babával is nagyobb: Jó volt az orvos felvetése, hogy hogy férnek el.

Norwell
Ne viccelj, ilyen szuper masszáz sután én is gügyögnék, meg vigyorognék:):):)

Stöpszli
Szia üdv nálunk! És nálatok amúgy mi volt a gond, ami miatt ilyen sokat kellett várni? Nem próbáltak lombikot, meg ilyeneket?

Én meg kezdem egyre jobban élvezni az itthonlétet.:) Nem is tudom, hogy fogom rávenni magam újra a munkára. Bár úgynéz ki novemberig erre még nem kell gondolnom:)
De addig is üvegfestegetek, kézimunkázom:) meg olvasok. Tegnap voltam először gyógytornázni, igaz jó messzire kellett mennem és már az utazásban elfáradtam, de nagyon jó volt. Olyan jól átmozgatott a csajszi, már nagyon hiányzott. Persze a hátam alasó része merev, mint a fene, de már nem sokáig:)
Nem hiszem, hogy a héten tudok még jelentkezni, de kívánjatok sok erőt a péntekhez. Akkor lesz apósom temetése és azt hiszem a férjemnek nagyon szükségem lesz rám. :( Eddig nagyon jól bírta, mint ahogy mondta még fel sem fogta, félek, hogy az ébredés pénteken lesz.

Sokszor puszillak titeket!

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Angie!

OK, akkor nem forgatom a fejem, de néha muszáj ... :evil:

Évi!

Csajszi továbbra is gyönyörű!!!!

A fejfájásoddal Te mit kezdtél?

Feküdtem, ittam borsmenta teát, szívtam friss levegőt, masszíroztam, de csak picit javult, el nem múlt ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Tűrtem... Ha tehettem lepihentem, általában másnap reggelre elmúlt.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Én is a másnap reggelben bíztam még tegnap délben, de a reggel eljött a fejfájás múlás nem ...

De akkor tűrök tovább ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Először is Csibének gratulálok, hogy ilyen szép babája született!

Ne haragudjatok, de én nem írok személy szerint senkinek, mert annyira nem vagyok naprakész, bár az jól esik, hogy hozzám meg sokan szóltok! :lol: Köszönöm.

Szóval, önzően magunkról: ma már bevetettem a sárgarépát, ami úgy nézett ki, hogy: 1 közepes szem krumpli, egy nagyobb répa fele, 1 dl táp, plussz egy kis főzőlé. Ebből lett 250 elég sűrű cuccos, amiből a kisasszony becuppantott 220-at. Egy huzamra, megszakítás nélkül. Csak lestem. Előtte tegnap délután 4-töl ma ebédig meg csak a tejcim volt, úgyhogy most tök jó a kajásáli ritmus.
Most beájult, alszik, ezért ki is használom, a kertben várnak a lehullott falevelek...
Vendég
 


kajásáli=kajálási :roll:
Vendég
 


Évi!
Köszönöm szépen, megkaptam és válaszoltam is. Most rögtön nézem a weblapot.

Juca!
Nagyon várom a mailt, mert tudnom kell, hogy holnap hova menjek!

Pusza,
Vendég
 


Kicsi összegzés:

ilyen volt négy naposan, és ilyen most majdnem öt hónaposan :wink:
ekkor, mint a kocsmában vagányan könyököl, csak közben bealudt a lelkem, ami ma már ritka, mint a fehér holló
Kép

itt pedig egy igazi vigyor evés után, esze ágában sincs aludni, és attól sem retteg, hogy lefagy a nyelve :twisted:
Kép

tjuca
 
 


Évi, Juca!
Nagyon édik a kiscsajok!

Fleur!
kitartást nektek!
Ügyi vagy a gyógytorna miatt, hogy csinálod!
Csini a vonalzód is. :D

Pupy!
Most csak annyira hullik mint eddig.szerintem ez a sampon hatásos :D
Múltkor írtam neked mailt, megkaptad?

Anita!
:(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?