Új privát üzeneted érkezett!

koszi lanyok a fogadtatast,nagyon jol esik:)

Kép
monyoka
 
 


Faul!
Én még nem üdvözöltelek! Kép
Tavaly nyáron én beadattam a Gynevacot!
Ártani nem ártott de amire kaptam(meddőség kezelése)abban sajnos nem segitett! :(
Nem szeretném feszegetni hogy mi volt a baj semmiképp sem szeretnék fájdalmas sebeket feltépni de ha lehet kezelni és megelözni a dolgot akkor az orvossal kellene megbeszélned!De ha az orvosod is javasolja akkor probáld meg!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó

Privi ment még délután

Puszi Heni
szalai heni
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma voltam orvosnál és mindent rendben talált. Igazából most voltam másodszor nála. Nem tudok rá semmi rosszat mondani, mert kedves alapos, és a barátnőim mind nála szültek, és csak jót mondanak róla, de nekem valami nem szimpi benne.
Szerintetek váltsak még most az elején? Ti mi alapján választottatok dokit? Számít a személyes szimpátia, vagy csak a szaktudás?

Anikó
Köszi a privit, ment a válasz

Na megyek aludni. Jó éjt mindenkinek

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!

Dobok egy képet a múlt heti uh-ról.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok :)
Judit :)
Köszi :) Tényleg az a legrosszabb, hogy nem tudok segíteni Petinek :(
Amúgy mikor nem fáj éppen a fogija, folyton mosolyog és bőszen gyakorolja a négykézlábazást :D Nagyon husi :lol:

Junko :)
Örülök, hogy sinen vagytok és hogy a doki is szimpi lett a végére :)
Igazad van, hogy inkább vállaljátok most az anyagi vonzatát az inszemnek, minthogy később újabb doki, újabb herec-hurca legyen :)
Drukk, hogy a pé-d megvárja ajövő hetet :D

CsHeni :)
Nekem is ilyen görcseim voltak az elején.
Nyugi, ha nincs vérzés, akkor minden rendben :)
Azt hiszem Unique mondta az elején, hogy a pöttöm éppen ágyaz magának és azt érezzük :lol:

SzalaiHeni :)
Kezd el már most szedni a vitamint, azzal kárt nem teszel, sőt :)
A főnököddel nem tudom milyen a viszonyod és hogy milyen toleráns emberke, de én szerintem elmondanám :roll:
Drukk neked jövő hét péntekhez :)

Angie :)
Nagyon édike a kicsike :D
A távolság nagy úr, én is azért választottam a II klinikát, mert az volt a legközelebb a céghez :D
Pü-ben leírod nekem, hogy kihez menntél a Szabolcsban? Mi is jártunk ott Petivel :)
Azért Peti kisebb nagyobb sikerrel próbál előre haladni :D

Panka :)
Nagyon jó a babakocsitok :)

Norwell :)
Sajnos nem lehet megúszni ezt a fogzási mizériát :cry:
Klassz, hogy már ilyen kis aktív Kende baba :) Most kezdődik csak igazán az élet :D Ilyen idősen mondtam Petire, hogy már nem ösztönlény :lol:
Várjuk majd az infót Kanciéról :)

Pupy :)
Hol van már az a regény :wink:

Bea :)
Hogy vagy? Használt a mézes tea?

Csibe :)
Drukk a holnapi ctg-hez :) Annyira izgi, holnapra vagy kiírva :D

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Tegnap randiztunk Adrival és a kis Levivel. Nagyon formás kis husi baba Levi :lol: Piknikeztünk a természet lágy ölén.

Narco!

Én nem arra a könyvre gondoltam, csak olvasgasd :twisted:
Mátrának vannak még elmaradásai ezen a téren, de nem nekem.
Hétvégén osztálykirándulunk testületileg, úgyhogy nem vagyunk itthon, de lesz még alkalom ne izgulj :wink:

Szti!

Alap követelményeim az orvossal, úgy bánjon velem, mintha a lánya lennék. Ez nem olyan nagy kérés 8) Szóval türelmes, alapos, következetes, megbízható, és legyen jó a keze. Ezért én nagy távolságokra is hajlandó vagyok menni! Ja és amikor rendelési idő van, ha 20-ra hívott, akkor is hívjon be. A SOTE-n a legnagyobb bajom volt, hogy mindig a Jókai összessel kellett mennem, majd kemény két percet szánt rám a kolléga vetkőzéssel, öltözéssel együtt.
Ja és még valami, ami nekem fontos, ne ő mondja meg, hogy mennyire legyek hálás. A magánrendin igen, de a szüléskor egyebekkor ne!

Na jövögetek vagyogatok, de azért még őszölünk :-)

Ja és még valami, tegnap felállt az egy hónappal idősebb Beni.
Kinga mindig pontosan akkor csinált mindent, mint a srác :shock:
Adjatok valami lassítóport lécci :twisted:
Kép

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam erre, de most volt egy kis időm, gondoltam bekukkantok, de előbb benéztem a babás fórumba is. Ott láttam egy rövid megjegyzése a "Mátra-sztoriról", gondoltam hogy akkor itt utánakeresek hogy pontosan mi is történt, de már vagy fél órája olvasgatok vissza, de igazán nem találom pontosan a dolgokat. Így aztán csatlakoznék Esztihez, és örülnék neki ha valaki leírná hogy mi is történt.
Nagyon furcsa volt olvasni a rövid sztorit is, hihetetlen hogy mik meg nem történnek egy fórumon. Ráadásul Mátra már régóta írt ide, ott volt a talikon, sokatokat személyesen megismert stb...

Dudduéknak én is gratulálok, nagyon édes csöpp leányzók!!!!

Dorka

Kép
szdorka
 
 


Sziasztok!!!

Csajok, Kendének áttört az első fogacskája!!!!!!!!!!!!!!!! Ma reggel szokás szerint meg akartam maszizni az ínyét egy picit, hogy enyhítsem a fájdalémát, erre valami élesbe ütközik a kezem... :D

Most megyünk kajálni, de ezt muszáj volt elmesélnem!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


aniko24
Úgy tűnik így utólag, hogy valami gyulladás vagy fertőzés lehetett a vetélés okozója. Azóta orvost váltottam és az első vizsgálat alkalmával szintén gyulladást talált. ezért gondoltam, hogy kipróbálom... Azért kérdeztelek titeket, mert sajna én az orvosokban már nem annyira bízom. Sok a rossz tapasztalat...
faul
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Ha holnap reggelig nincs semmi, akkor reggel kell mennem, kapok kórlapot,ágyat, tehát felvételre kerülök, de ha semmi jel nem mutat arra, hogy szülni fogok, akkor haza is mehetek és majd héfőn vissza! Nem kell hétvégére bent maradnom!

Norwell!
Már elég nehezen bírom!3 nap még beleférne nekem is!Csak ne legyen hetek belőle! Engem az anyukám két hétig hordott túl! :?

Panka!
Édes az uh! Vagyis a baba rajta! :lol:

Annácska!
Igen, mára vagyok kiírva!Még az is lehet, hogy éjfélig kibújik! Addig még sok idő van!

Voltam ma ctg-n. Furcsán nézett a szülésznő, kérdeztem, hogy nem jó?Azt mondta a ctg-m tökéletes, "csak" tele van fájásokkal, ráadásul rendszeresek és kérdezte, hogy ezeket éreztem e.Mondtam, hogy nem igazán, inkább csak a picur mocorgását!
Mivel a dokim éjszakás volt, így reggel 9-kor már nem volt ott, a szülésznőm vizsgált meg és azt mondta ki van nyílva a méhszájam és a baba feje is lentebb van mint hétfőn! Azóta is fájdogál a hasam, de még mindig inkább folyamatosan. Azt mondta, az se kizárt, hogy vissza fogok jönni, mert fájásaim lesznek, vagy elfolyik a magzatvíz!Ja és egy picit hányingerem is van reggel óta!
Úgyhogy most várok....

Holnap csak du. tudok jelentkezni, vagy ha nem jelentkezem, akkor megszültem, de arról majd apuka beszámol nektek!

Pusza

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Tyűha Norwell, ez szuper! :shock:

Juca!
5 hónaposan? :shock: Az azért nem lenne semmi.

Annácska!
Sztem nem bírja ki addig a pém. mert tegnap is már úgy szúrt hogy nagyon. Visziont ha Juca Kingája kap lassítot, lehet én is beveszek egyet, hátha. :?
Nagyon klassz a kép a családról amit multkor feltettél.

Csibe? :shock:

Panka!
Gratulálok a bébihez.

Faul!
Remélem az új orvos beválik. Lehet ha lenne valami gyulladásom én is belevágnék. Hiszen erre jó állitólag.

Szti!
Sztem ha nem szimpi még nézelődj. Hihetetlenül fontos, hogy jó kapcsolatod legyen a dokival. Nekem volt vagy 10 nőgyogyim eddig...
Vendég
 


Csibe!

Júúúj ez így kezd nagyon izgi lenni. El sem tudom képzelni milyen lehet ez a várakozás.
Vendég
 


Junko!

Nagyon örülök, hogy alakulnak a dolgok! :D Szoritok, hogy kibirja a tüszzöcske jövö het keddig!
El tudom kepzelni, hogy neztek mikor lattak a felkeszültsegedet! :lol:

Narcisz!

Sanalo, hogy ennyi galiba adodott a gep körül es, hogy ilyen sok a dolog! De azert pihenj is a kiscsajokkal! :D

Cs.Heni!

Orülök, hogy jobban vagy! :D Egyebkent nalam is a rosszul alvas es a hiszti a biztos elöjelei a mensinek! Remelem ebben a honapban nem tapasztalom meg öket! :shock:

Angie!

Olyan aranyos vagy, hogy ezt irod! Bevallom öszinten en is remenykedem most, hogy par honapon belül sikerül spontan. Most valahogy bizakodo vagyok. De aztan lehet, hogy csak azert mert meg csak par nap telt el a pe’ ota es ilyenkor mindig remenykedem. Aztan, ahogy közeledik a ciklus vege egyre jobban figyelem magam… :)

Orülök, hogy jol vagy, gondolom mar az uj munka sem annyira uj. Ja, es gyönyörü picike! :D

Aniko!

Köszike! :D Hihetetlen, hogy repül az idö, lassan tiz hetes leszel! :D

Rolly!

Sajnalom, hogy nem tudsz jönni gyakrabban, :( de teljesen megertem! Annak viszont örülök, ha neha irsz magadrol! :D
Igen, en is nagyon szeretem a termeszetet! Olyan jo, hogy meg most is süt a napocska pedig mar oktober van!:)

Csibe!

Hogy alakult a ctg? El is hiszem, hogy jol erzi magat anya pocijaban! :D

Panka!

Nagyon szep a kep!!! :D

Eszti!

Igen, valoban törtentek erdekes dolgok körülötte. :evil: Ha jol emlekszem szept.26-a körül robbant a bomba.

Sajnalom a felfazast, nekem is volt mar benne reszem. Az a lenyeg, hogy mar meggyogyultal! :D
Biztos irtad mar, es csak figyelmetlen vagyok :? hogy all most nalatok a project?

Norwell!

Orülö, hogy Kende babaval minden rendben, es szepen gögicsel :D Köszi az infot Nikiröl! :D

Annacska!

Remelem hamarosan kibujnak a kis fogai Petikenek! Annyira szep baba! Ugy szeretnem megdögönyözni! Na nem nagyon, csak finoman. :D

Lanyok!

Vegezetül szeretnek idezni Nektek, egy masik topicban talaltam a következöt:

most csak gyors beugrottam mindenkinek irom ezt, fontos, olvassatok el!!!!

csajok a pesti Nyirö GyulA Korhaz ellen, vagyis a volt meddöségi osztaly igazgatoja (dr. V Attila, aki most is ott praktizal!!!!!) ellen folyik birosagi ügy:
allitolag horribilis összegekert (ezek egy reszet bezsebeltek termeszetesen) vegeztek müteteket, olyanokat is amiket nem is kellett volna!!!! nagyon durva, a fejermegyei hirlap tegnapi szamaban jelent meg, a parom növere faxolta nekem at.
ugy emlekszem köztetek is jarnak paran oda???
szerintem nezzetek utana a dolognak!!! nagyon kerek mindenkit!!!!
kifizettek egy csomo penzt és közben nincs is gond! egy paciens kert szamlat a mütetröl (200eft-ot fizetett) es azt irtak, ra, hogy 6 konzultacio, tehat mast mint ami valojaban volt!!!!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Már várjuk a további hireket.

Faul!
Én adtam a aGynevacot még van 2 mert megijedtem amikor olvastam jót is rosszat is még nekem nem használt de remélni tudom hogy nem is ártott.

Panka!
Nagyon tuti a babakocsi.

Anikó!
nem tudjuk még hova megyünk dokihoz.

A pocakos képek aranyosak és a babókról(Panka,Angie,Anikó) is majd csak eljön már mindenkinek az ideje(most lehet hogy önző vagyok de én már nagyon nagyon várom az álmom beteljesülését)


És az a rosszabb hogy most haladok a mensi felé megint lehangolt és csalódott vagyok.az inszem előtt láttam az alagút végét és biztam benne de most hogy megint semmi már megint elhomályosodott a vége pedig azt gondoltam idén végre sikerül.
Most ennyi megyek haza nagyon fáradt vagyok és ha lehet még alszom is és kicsit fáj a hasam.nem akarom elrontani a jókedvet.
Üdv mindenkinek és bocsi hogy már megint magammal vagyok elfoglalva.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Anita!
Bízz benne, előbb-utóbb mindenkinek teljesül az álma!Én úgy vettem észre, ebben a topikban ez elkerülhetetlen :D , egyszer mindenkire sor kerül! :lol:

Norwell!
Nagyon szépen növöget Kendéd, máris fogacska?! De legalább ez már kint van, és talán most egy kicsit pihenhet a gyötrelmek után. :)

Csibe!
Már lehet, hogy babázol?Nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen!

Juca!
További jó őszölést, itt is nagyon szép, nyárvégi idő van, ez nagy kincs így október közepén!Reggel mikor mentem be a városba, pont arra gondoltam, hogy most milyen jót lehetne sétálni a babóval! :D
Na de majd jövőre!Addigra megrendelem az októberi meleget! :lol:

Zsúka, Pupy, Nomi,CsHeni,Syrynx, Brill,Évi, Bogi, Dinadin!
Merre vagytok?Mi újság veletek?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!
Igazából szakmailag nincs semmi kifogásolni valóm. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy csak azért nem szimpi mert nődoki vagy van valami más is. Igazából még nem találkoztam szimpatikus nőgyógyásszal. Van olyan? Vagy én vagyok túl gátlásos? Fogalmam sincs...

Csibe!
Nagyon szorítok hogy mielőbb és minden rendben legyen!

Norwell!
Gratula Kende babának a fogacskához!!!!

Jucmuc!
A múlt hónapot ki kellett hagyni, de most folytatjuk. Valamikor most lesz, van peteérésem, talán eltaláljuk. Azt tanácsolta a nődoki, hogy pe előtt négy napig ne legyünk együtt, csak az a baj hogy a ciklusom 24 és 35 nap közt mozog. Tegnap este elnéztem az egyetlenemet, és tovább már nincs szívem kínozni, szoval ma ha van ha nincs, akkor is összebújunk! :oops:

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Faul!

Ez szomorú. Én nem tudok semmit a Gynevacról, de szerintem mindenképpen a fertőzést kellene legelőbb helyrehozni, és ha esetleg van valami gond, akkor a hormonrendszert. Kívánom, hogy másodjára már semmi baj se történjen.

Csibe!

Hú ez jól hangzik :-) Bár az előző üzimben említett Beni születésekor két nappal is rendszeres fájások voltak a CTG-n, de Beni születése napján produkált egy nyílegyenes csíkot. Az anyját csak azért nézték meg, mert valamilyen ellenőrző kenetet vettek, és kiderült, hogy 6 :shock: ujjnyira nyitva van! Utána jött a kérdés, hogy nem tűnt fel anyuka, hogy szül? Mire a válasz, miért a sokkal rutinosabb CTG-nek sem :twisted:

tjuca
 
 


Szti!

Szerintem van. Mindenkinek más jön be, és ez így van rendjén. Az egyik barátnőm odavan az egyik exnőgyogyi humoráért, én már akkor dobbantottam, amikor egy favicc poénjánál hátbavágott barátilag. Én merem ajánlani az enyémet, de mindig mindenkinek mondom, hogy akár itt a neten is szimatoljon utána, neki bejön-e vagy sem.
És honnan kellene tudnod, mikor van PÉ-d? a 24 és a 35 nap között pont 11 van, ami majdnem egy fél ciklus. Erre nem mondott semmit a doki? Ez kb. olyan, mint amikor a szakácskönyvben úgy van megadva a recept, hogy marék liszt, tojássárga, kicsi só, ízlés szerint cukor. Aztán meg ölöm magam, hogy megint nem jött össze, amit sütni akartam.

tjuca
 
 


Norwell!

Ez well! Nem az a lassú típus a fiad sem :twisted:

Junko!

Ha megvan az anyag, küldd át nekem is :wink:

Na most jól kifost@am a szót :-)

tjuca
 
 


Juca!
A doki a hőmérőzéses módszert ajánlotta, kaptam is egy múlt századbeli naptárt hozzá, hogy abban vezessem. De azt a négy napot nem tudom hogy gondolta... Lehet, hogy jósnőhöz kellett volna mennem..

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Eszti!
Nekem meg pont azt tanácsolták, hogy a pé. előtti napokban(kb. 1 hét)legyünk együtt 2 naponta, hogy mindig biztosan legyenek ott a kiskatonák, ha jön a petesejt.Azt nem tudom, hogy neked miért mondta ellenkezőleg, van vmi bibi a férjednél?Azért kell "gyűjtögetni"?
Bocsi, de ezt nem tudom, lehet ezért mondta.Én szerintem ha nincs semmi probléma a férjednél akkor a pé. elötti, és a biztonság kedvéért az utánni pár napban kéne együtt lennetek.A pé.-t meg a hőmérőzéssel, vagy ovulációs tesztekkel nagyjából meg lehet határozni.Inkább számolj kevesebb nappal a ciklusod, és azt megfelezve kapod a pé. kb. napját.
Na ezt jól megaszontam, remélem érthető volt, ha nem szólj! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!
A férjemről semmit sem kérdezett a doki. Nem tudok róla hogy lenne bármi probléma vele. Csak annyit tud, hogy 3 hónapja próbálkozunk, amiből egy hónapot ki kellett hagyni. Még annyit mondott, ha három hónap múlva sem sikerül, akkor meg kell nézni, hogy nincs e valami gond.
Ja és azért kell négy napot kihagyni, hogy a kiskatonák ne legyenek éretlenek. Bár én mindenhol a kétnaponkénti szerelmezést olvastam.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Norwell!
Írtam neked privit, de nem akar elmenni, majd még próbálkozom...

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!

Norwell: fantasztikus, hogy kibújt az első fogacska!! Gratulálok Kende babának!

Csibe: Te aztán borzolod a kedélyeket....Nagyon drukkolok, hogy minden jól menjen!!! Aztán jelentkezni....

Eszti: nekem is azt mondta a dokim, mint Pankának! 2 naponta együttlét!! Én az ovulációs tesztekre esküszöm, mivel soha nem tudtam hőmérőzni :?

Pankaa: én most már itt vagyok :D

Helyzetjelentés: annyi tünet jelentkezett, hogy baromi álmos vagyok egész nap. Amúgy már rettentően várom a keddet, de még mindig nem merem magamat beleélni. Szerintetek az normális, hogy úgy szúr a jobb oldalam, mint amikor beszorul a levegő? Igazság szerint nem tudom megállapítani, hogy mim szúr. A petefészkem, de mintha lejjebb érezném.... Ez a szúrás aggaszt per pillanat. Tudom, borzasztó vagyok. De már én is türelmetlenkedem....

Mai nap pörgéssel telt, aztán délután Ikeá-ztunk anyuval. Vettem egy pár kiegészítőt és olyan szép lett minden. Pár dolog és tiszta olyan érzésem van, mintha új szobába költöznénk...

Szóval semmi különös....

Mindenkinek szép csütörtök estét! De jó, de jó, már péntek lesz holnap.....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Csibe! :D
Nagyon nagyon izgulok!!!!!

CsHeni! :D
Ami szur az a petefészked és az nagyon jo mert dolgozik termeli a sárgatestet amiből lesz a progi és ez igy szuper mert minden ok!

Panka! :D
Nagyon szép a kibabád!!!

Anita! :D
Hány inszemed volt?
És mikor?

Eszti! :D
Szerintem is az ovulácios teszt a legmegbizhetobb ilyen esetben!

Jucmuc! :D
Elmult már minden a hsg után?

Norwell! :D
Gratulálok az első fogacskához!

Évi! :D
Merre????

Nárcisz :D ???

Dorka! :D
Irtam neked privit!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Bea! :D
Hogy vagy?
Jobban?
Köhögésed?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Nagyon jók a bútorok! :) Ügyi tervező vagy! (az asztalosnak is jár persze a dícséret! :wink: )

Faul!
Üdv közöttünk!
Kép
Sajnálom a Veled történteket... :cry: Tiszta szívből kívánom Neked a következő problémamentes babásodást! :)

Csibe!
Lehet, hogy már ma...?! Gondolok Rátok! Kép

Jucmuc!
Lillanak akárhogy is, de szerencséje van! :wink: Simi Neki!!! :)
Közben eszembe jutott még vmi, ami esetleg segítheti a kiskatonák gyorsaságát... (fájdalommentes :lol: ) Persze, nem tudom, hogy kávézik-e a férjed, de ha bírja, kezdje el! :wink:
A metformin szedése terhesség alatt igen megosztja a nőgyógyásztársadalmat (már aki ismei egyáltalán a gyógyszert... :( ). Van aki a 8.hétig engedélyezi, van aki a 12.hétig,... van aki nem ellenzi a végig a terhesség alatt (ez inkább külföld)... Úgyhogy nekem még van "engedélyem"! :wink:

Annácska!
Szegény Petike, biztos nagyon szenved a fogacska miatt... :( Talán már áttört az inyen és jobb a helyzet...
Nagyon szép család vagytok! :D

Junko!
Örülök, hogy már valóban haladtok! :D Soha nem feladni!!! :wink: Tudod, vannak csodák, lehet, hogy keddig vár a tüsződ... Azt már le sem kell írnom, hogy nagyon drukkolok! Kép

Nárcisz!
Remélem a sok elfoglaltság mellett jut időd pihenni is... :D

CsHeni!
Nyugi! Normálisak a tunetek... Nárcisz is mondta... :wink:
Minden rendben lesz odabent! :D
Vonalzó? Babonából nincs v megvárod az eredményt? :wink:

Monyóka!
Jó látni végre! :D

SzHeni!
Vitamin nem árt már most, de a Kaáliban úgyis elmondják majd, hogy miből mennyit...
Hugi hormontükréhez gratula! :D Kezdés mikor esedékes?

Angie!
Itt is megdícsérem a babádat! :wink: Dönörűűű! :D

Panka!
Tuti a babakocsi! :)
Az Uh-os képhez szeretnék egy kis segítséget kérni, mert hát nem vagyok bitzos a dolgomban... :oops:

Rolly!
Sziiiaaa! :D
1 szomorú fejecskét kivéve egész jó a felhozatal!!! :wink: :D

Norwell!
Örülök, hogy jól vagytok. Használjátok is ki a szép napos időt, mert aztán jön a hideg...
Recés fogacskához grat! :D

Köszönöm Mindenkinek Minibrill dícséretét! (bocs, hogy nem név szerint) Aranyosak vagytok! :D :D :D
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Brill:
Jövőhét pénteken megyünk a Kaáliba és akkor többet tudok mondani, de legutúbb a doki azt mondta, hogy októberben már a gyógyszeres kezelést menetét beszéljük meg.

Anikó:
Ment privi.

A főnönknőmmel kapcsolatban arra a döntésre jutottam, hogy megosztom vele az egészet, csak most tegnap is meg ma is elég ramaty állapotban jött, rosszul volt és most nem láttam alkalmasnak az időpontot, de talán jövőhéten (egyébként ma ment orvoshoz).

Egyébként arról még nem írtam, hogy a nőgyógyász akihez járok egy nagyon rendes ember és teljesen a hivatásának él.
Engem idáig a II. sz. Szülészeti és nőgyógyászati klinikán kezel egy orvos már 1998-óta, akkor keztem hormonokat kapni. Először rendes volt mindig jól elbeszélgettünk, de 2003-ig meg sem vizsgált, igaz eleinte, még kiszlány voltam. Azóta is csak kétszer csinált rákszűrést, tavaly pl. azért nem csinálta meg mert nem volt asszisztense. Akkor telt be a pohár amikor húsvét előtt gyógyszert mentem íratni és két hét alatt sem tudta felírni mert mindig szabin volt. (amúgy mindig órákat kellet rá várni a rendelések alatt). Majdnem egy hétig gyógyszer nélkül voltam (pont húsvétkor történt), pedig még a gyógyszertárban is megpróbáltam kérni és utólag vinni a receptet. És végül a hugim dokijánál kötöttem ki akivel előtte beszéltem már a dologról. Ő vállalta hugi terhességét is és olyan szépen ki kezelte, hogy kihúzta a 36. hétig a srácokkal és csak a szülés előtt egy nappal kellett befeküdnie. Tudniillik a hugi a terhessége elején toxémiás (remélem jól írtam) kapott amit ez előző orvosa nem kezel. Szegénykémnek már víz a nyomta a szívét is azért kellet megcsászározni. Úgy volt, hogy vasárnap bement a hugi ctg-re és a dokija bennt tartotta és másnap délután megcsászrozta (amit persze ő már tudott, hogy mi lesz).
Tehát én is tudom bárkinek ajánlani az orvosomat, igaz magán rendelője van csak az egyi kórházban.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Ja ez a doki küldött engem a Kaáliba és ő járt utána jogszabályoknak, lehetőségeknek. (Tavaly még nem volt lehetséges, hogy vérszerinti rokon legyen a donor). Most is minden vizsgálatot, amit lehet megcsinál.
szalai heni
 
 


Juca :)
Lassító porral nem szolgálhatok, de vígasszal talán igen :D
A tavasziak között van egy kisfiú aki alig múlt 5 hós és ült egyedül és még nem volt 6 hónapos mikor állt :D Tehát Benike nem egyedüli, de a szüleit nem irigylem :D
Tetszik Beni anyu beszólása :lol:

Norwell :)
Gratula Kende baba fogijához :D

Csibe :)
Hű ez nagyon jól hangzik :D
Izgulok érted nagyon :D Drukk-drukk-drukk :D :D :D

Junko :)
Próbálok a pé-dnek lassító energiát küldeni :)
Köszi a dicséretet :oops:

Nárcisz :)
Csajok hogy vannak? Pocidról újabb kép?

Judit :)
Ígérem ha hazajössz megdögönyözheted Petiét :D
A krémet megkérdeztem 1000 Ft körül van, de azt javasolta a csajszi, hogy ha haza jössz ugorj be hozzá és megtanít hogyan kell bemasszírozni az anyagot :)
Nem semmi a Nyírő Gyulás hír :shock:

Anita :)
Ne legyél így elkenődve :) Pozitívan kell hozzá állni a dolgokhoz :) Pihenj egy nagyon és holnap újul erővel indulj előre :)

Eszti :)
Van nagyon rendes és szimpatikus doki. De tényleg nehéz megtalálni. Két kezemen nem tudom megszámlálni hány nőgyógyásznál jártam mire megtaláltam az "igazit"! Tiszta szívből mindenkinek csak ajánlani tudom :)

CsHeni :)
Apróságok is meg tudják változtatni teljesen a környezetet :D
Az álmosság is jó jel, drukkolok a keddhez :D

Szalai Heni :)
Örülök, hogy ilyen jó dokit sikerült találni :)
Sajnos mindenhol vannak nagyon gáz dokik :roll:

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Brill!
A képen a baba feje a jobb oldalon van,és a hátán fekszik, te a bal arcát látod profilból. :D Lehet rajta látni az orrát, szemét is.
Jó kukkolást! :lol:

Heni!
Nekem is zsúrt az oldalam, én is azt hittem beszorult a levegő :D
Meg tüsszentéskor nagyon belenyilalt az oldalamba a csípőm tájékán, de olvastam,hogy a méhtartó szalagok erősödnek, tágulnak ilyenkor.Én tüsszentéskor, köhögésnél egy kicsit előre hajolok, így nem nyilall, meg húzódik.
Kedden mész uh-ra?Drukkolok!

Eszti!
Nekünk is a 3. hónapban jött a pocaklakó :D , a már leírt módszerrel.Kívánom nektek is, hogy melőbb jöjjön a babó!

Köszönöm a babakocsi, és a Mocorgó dícséreteket! :wink:
Szép napot Nektek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok lányok! :D
Azért nem tettem fel eddig a táblát mert a felső részét nem engedi!
Probálkozom késöbb is! :wink:
Szép napot mindenkinek! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Akiknek most aktuális, azoknak hajrá! Ugyanis Évi az anyukájánál nyaral, mi meg megyünk ma osztálykirándulni vasárnapig. Szóval tuti a babásodás esélye :lol:

Megyek is pakolni!

UI: Lyányos anyukák! Valakinek nincs ötlete, hol lehet alkalmi nagy 68-as v. kis 74-es rucit beszerezni? Jövő héten szombaton lagziba megyünk, és ki akarom rittyenteni Csipit. Az Ebay-en csodásak vannak (karácsonyra is nézegettem, sokkal szebbek, mint amilyeneket itthon lehet kapni, jó van csicsamicsás is), de sajna nem ér ide a nagy Ámerikából addig, vagy csak horror áron. Mondjuk a Westendben néztem, találtam is, de azért még keresgélek.

tjuca
 
 


sziasztok.

beteg vagyok :( elni sincs kedvem :?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Monyoka:
Jobulást.

Csibe:
Tud róla valaki?

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Juca!
Én kaptam a barátnőmtől 2-3 elegáns rucit fél éves kislányra, de még nem vizsgáltam meg tüzetesen, hogy milyen állapotban van, és hogy még divatos-e. Este megnézem, és ha lagziba való, akkor szívesen odaadom. Mivel nem volt még aktuális, amikor elküldte a lánya cuccait, nem nézegettem meg, csak betettem egy nájlonzsákba és azóta is ott kuksol. Egyébként amcsi barátnőtől származnak a ruhák :)

Lányok!
Kicsit behavazva, de remélem tudom ma még jönni.

Köszönöm szépen MINDENKINEK a Manócska-dícséreteket.

Pankaa!
Köszi a babakocsis képeket. Nálunk a nagykerék fog bevállni a göröngyös terep miatt. Kár, hogy az asztalosod Debrecenben dolgozik, mert nekünk is nagyon sok mindent kell csináltatni, és nem ismerek megbízható jó kezű asztalost.

Lányok!
Amennyiben van valakinek jókezű megbízható asztalos referenciája, szívesen fogadnám a telefonszámát. Vácdukán kellene beépített szekrényeket és egyebeket csináltatnom.

Puszi,
Vendég
 


Monyoka!
Jobbulást!

Juca!
Legyen igazad, remélem sikeres lesz a távolléted! :lol:

Pankaa!
Köszönöm, remélem lassan eljön az ideje annak is, hogy pocaklakóm legyen... Igazán nem vagyok türelmetlen, csak most ebben a hónapban igazán rám férne, mivel mindenféle furcsa érzések tombolnak bennem, amik nem igazán jellemzőek rám. Nem szeretném ha ez állandósulna, mert elég szörnyű lenne.

Annácska!
Eddig csak rákszűrésre jártam, és volt, hogy az is kicsit elcsúszott, így nem sok orvossal sikerült megismerkedni. Meg attól is félek, mi van akkor, ha átmegyek egy másik dokihoz, aki szimpatikus, de szakmailag nem igazán jó. A mostani dokimra általában csak jókat mondanak. Nem egyszerű...

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Angie!
Sajna nem tudok asztalost, nekem sincs, csak keresgélek, de nem is itt, hanem ahol a szüleim laknak.Vkit biztos találunk! :D

Monyó!
Mi van veled?Mi bajod?Gíógyulást kívánok!Nátha?Torok?

Juca!
Kínai piacon sokszor láttam nagyon csicsa rucikat, amik alkalomra valóak, talán egy próbát megér.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Picit ismét eltűnedeztem. De igyekszem újra felvenni a fonalat!

Angie!

Jó asztalost tudok, de ő HBM-i és gondolom, ez a Vácduka valahol Bp körül vagy legalábbis Vác körül van.

kacsa14
 
 


Angie!

Köszi! Asztalos megbízható nincs. Festő nem kell? 8) Mert olyan van. :-)

Panka!

Tudom, csak Kingával nem egyszerű piacozni, pláne be Pestre. Na meg nem gondolkodtam korán. Van egy ruci, ami alkalomra jó, de az kicsi :-( Tegnapelőtt néztem meg rajta. Ugye hétvégén távol vagyunk, hétközben meg nincs is piac, de ha van is kihívás. Max. a Westendig slattyogunk be, azt vállalom, már nagyon menőmanók vagyunk Dunakeszi-Nyugati viszonylatban :lol:
Mennyiért vettétek a járművet? Persze, csak ha nem indiszkrét a kérdés. Remélem beváltja a hozzá fűzött reményeket. Amúgy ez miben tér el a Veneziatól? Nem nagyon láttam sok eltérést.

Ez a gyerek majdhogynem kihagyott egy méretet. Olyan nyurgák lettek a végtagjai, hogy a kisebb 68-as szerkók rövidek :shock:

tjuca
 
 


Eszti! Dorka!
Mátra történetéről a 678. oldalon olvashattok részleteket.
Vendég
 


Juca!
nem titok, 60 000 ft volt akciósan a 80 helyett.Külünbség:a veneziának átfordítható a tolókarja, kicsit másabbak a kerekei, és állítólag ezt könnyebb tolni, és súlyra is ez könnyebb, csak 8 kg. kb.
De ez is cabriósítható, és átfordítható a kuplája, így mehet bele esetleg fordítva is a ygerek.De ezt nagyon jól szét lehet kapni, a babánál a kapaszkodót ki lehet cserélni a tálcára is, ami a tolókaron van.le lehet venni a kuploa felét, vagy az egészet is, és csak az ülés marad.Nekünk ez a variálhatóság tetszik benne, meg hogy könnyű, és tényleg talán könnyebb tolni,mint a veneziát, bár mind2-t csak a boltban toszigáltam :D .Kocsiba ugyanúgy befér.
Majd elválik használat közben, hogy tényleg jó-e, de én bízok benne. :D
Nálatok nincs kínai bolt?Ott nézted már?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Néztem kínaiban is, meg rendes boltban is, de pont most van ubiszezon. A nyáriak már nincsenek, téliek még nincsenek. Alkalmi (bársony, vagy kicsi fodor, de nem az a vagány utcai ruha) meg még csak nagyobb méretben van áll. az iskolakezdésre varrták. Egyik hatvani néni szerint bébi rucikat inkább karácsony előtt varrnak. Van ünnepi rugink, szép meg minden, de én sörgős szoknyát akarok :twisted: igaz még nem tud sörögni, de forogni már nagyon :lol: nya mindegy valamit csak rája adok. Még a fodrásszal is meg kell beszélnem, hogy milyen kontyot köttessek a hajából 8)
Én Atlanticoval nem is találkoztam. Biztosan nagyon jó lesz. Veneziával az a baj, hogy nincs ringó funkciója, így, ha azt akarom, hogy Csipi álomba zuhanjon, akkor rázós úton kell gurítanom a lányt, bár Dunakeszi ilyen szempontból nagyon gyerekbarát :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Sz.Heni!
Itt vagyok! :lol: Vagyis vagyunk!
Még egyben!

Cs.Heni!
Igyekszem nem borzolni a kedélyeket, inkább Gábor teszi ezt velünk! :lol:

Anikó!
Képzeld én hogy izgulok! :wink:
Már nagyon várom, hogy a kezemben tarthassam!

Brill!
Küldjed a drukkokat! Rámférnek! :lol:

Annácska!
Köszi a bíztatást! Most már lassan - lassan csak meglesz ez a kisember! :lol:

Monyóka!
Jobbulást! Gyógyulj meg!

Mondjuk látszik, hogy ma péntek 13-a van!
Reggel bementem a kórházba, mert így beszéltük meg a doktornővel!Úgy volt, hogy "csak" papíron vesz fel osztályra, ha minden oké, mehetek haza! Ott kezdődött az izgalom, hogy közölték, nincs a doki, mert beteg! :evil: Teljesen padlót fogtam, hogy akkor most bent ragadok!Aztán jött egy másik doki, aki mondta, hogy most hívta fel az én dokim és kérte, hogyha jók az eredményeim, engedjen haza!Na ekkor megnyugodtam!Szerencsére mint látjátok itthon vagyok!
Holnap de. megyek újra ctg-re, és bent lesz a saját dokim is, mert ügyeletes!És akkor majd meglátjuk...

Igyekszem jönni, ha mégse, akkor szép hétvégét Mindenkinek!
Pusza

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy csak most jelentkezem, de eddig minden délutánra akadt valami tenni való, ami kitartott estig. Így egy kicsit késve, de megpróbálok reagálni a leírtakra.

Ági!
Sajnálom az 1.cn-t, :( de mint már írták is itt egy páran: új hónap, új remény!

Jucmuc!
A cinkről már én is hallotta, hogy segíti a hímivarsejtek mozgását. A férjem már régebben is szedett antioxidáns tablettát, de mióta mondtam neki, hogy van benne cink és, hogy milyen hatása van, azóta csak "spermahajcsárnak" nevezi a készítményt. :lol: A kávét is hallottam már, abban a filmben mondták, amit Nárciszék honlapjáról töltöttem le.

Bea, Monyóka!
Mielőbbi jobbulást kívánok Nektek!

Kacsa!
Nagyon jók lettek a bútorok!

Faul!
Nem könnyű a visszaolvasás, de megoldható. Nekem egy hónapomba került, mire nagyjából képbe kerültem. Sok sikerült és mielőbbi babásodást kívánok Neked!

Ne haragudjatok, akinek nem írtam, de most ért haza a férjem és meséltem neki, hogy elég szörnyű napom volt és olyan aranyos volt, hogy elcsalt egyet sétálni, hogy verjek ki mindent gondot a fejemből. Úgyhogy most indulok is.
Sziasztok!
tina82
 
 


Ja Csibe!
Nagyon izgulok érted!
tina82
 
 


Angie!
Köszi az infót.
Nem tudok mit mondani!

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Üdvözletem mindenkinek!

Egy órácskára netközelbe kerültem, gondoltam feljelentkezem közétek. :)

Még egyben vagyunk és jól, bár már nagyon furakszik és gyakorol kifelé Buborék.
Beköltöztünk a házikónkba, iszonyat csönd és nyugalom van arra, nagyon élvezem végre. A héten meg már az utolsó bútorok, köztük kisgyerkőcé is megérkezett, úgyhogy már az utolsó dobozt is ki tudtuk pakolni. Buborék szobácskája is már készen várja a lakóját, már csak egy kiskádat kell vennünk.

Megpróbálok kicsit visszanézegetni, egy táblát mindenképpen keresek meglesem mizu veletek. Remélem jól van mindenki és gyarapodnak a zebrák.

kancellárka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?