Új privát üzeneted érkezett!

Juca!
Kíváncsivá tettél!

Brill!
Te kis huncut :wink: Nem is említetted ezt a mobilos verziót. Ügyes! Hívlak, amint végeztem.... Akkor nincs átkeresztelés.

Kacsa!
Szerintem nincs olyan nagy különbség a két kép között. Szép a pocid.
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Juca! :D
Szép munkát végeztetek! :wink:
Az hogy hazugságok kerültek a felszinre, nem is csodálkozom mert ennek a lánynak egy öszinte mondata nem volt amig ide irkált!
Azt meg hogy az én pénzem nem adta vissza meg abszolut megint csak öt minősiti mivel olvastam a levelet amit irt neked!De hát megint csak hazudott!

Virág! :D
Sajnálom amiken keresztül mentél! :(
De örülök,hogy ennyire pozitiv vagy és ilyen erős!
Köszönöm a jo kivánságod!

Junko! :D
Mi volt ma az orvosnál?

Ági! :D
Sajnálom hogy megjött! :cry: :cry:

Jucmuc! :D
Reméljük jol felturbozzák a fiukat és nem lesz szükség semmi másra! :wink:

Bea! :D
Remélem már jobban vagy!

Brill! :D
Nagyon édes a picikéd!!!

Kacsa! :D
Nagyon helyes a pocakod!

Panka! :D
Sajnos az orvos nem vált be! :(
Nem akarom bántani,de nem "az én emberem"! :(
Tegnap nagyon szomoru voltam ez miatt de a férjem velem volt és abszolut egyezett a véleményünk!De ha másra nem arra jo volt hogy megint láttuk a kis "gyöngyikénket"és 25.5mm!
Járt mindene!Nagyon édi volt!És persze ez nem a Kaáli igy fotot mi sem kaptunk!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Juca!

Engem is kíváncsivá tettél!!!

Angie!

Hát igen, ezt írtam én is, hogy eltelt 1 hó, aztán különbség, szinte semmi.

Tehetek még fel fotót vagy már untok? Tegnap volt itt az asztalosunk, hozta a régóta várt bútorainkat, melyeket sk. terveztem. Tök tetszenek, úgyhogy megosztom veletek is!

komód:
Kép

könyves, csecse-becsés polc:
Kép

konyhai kisszekrény:
Kép

kacsa14
 
 

 
 

Anikó!

Sajnálom a dokit!!!

Magán volt vagy sima sztk-s/kórházi?

Azért ne keseredj el és ne add fel, biztos, meglesz a Te dokid is, csak keresgélni kell egy picit!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Sajnálom a dokit, de bizony elég nehéz manapság megbízható, jó szaktudású orvost találni, ezt én is láttam a szakmámban.de majd egy másik biztos beválik.
Annak örülök, hogy láthattátok Gyöngyikét!Tényleg, ha lány lesz, így kéne hívni, bár nekem nem ez a kedvenc nevem :D

Brill!
Brilliáns az ötlet a telóval!
És jól látszik így is a kis babóca.!

Faul!
Üdv itt!Sajnálom a történteket.Mi baja volt a babának?
Mielőbbi babásodást kívánok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lemaradt.
Ma megvettük a babakocsit!Peg Perego atlantico.
Akciós volt, mert utolsó darab volt, kifutó modell.Nagyon tetszik, és nagyon praktikus, könnyű, és könnyű tolni is.Remélem tényleg beválik.
Nem most akartunk kocsit venni, de ezt nem lehetett kihagyni.

Most asztalosokat érdeklődök meg pelenkázó szekrény ügyben, ui. mi fenyőből szertnénk, mivel minden bútorunk az, és a boltokban nagyon drágák(80-90 ezer ft.).Majd meglátjuk mennyiért vállalják.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!!!
Kepzeljetek, egesz hetvegen nem ment a babanet, inkluszive tegnap:(
Igy hat probalok visszaolvasni. Egyelore csak atfutottam, ime:

Fleur: sajnalom, hogy annyi rossz tortent veled, de a pozitiv hozzaallasod nagy kincs. Kitartas es jo gyogyulgatast!

Bea: neked is jo egeszseget!

Pocisok: (Aniko, Kacsa, es a Tobbiek) szepen nonek a pocik:)
Aniko: mi volt a dokinal?

Juca: jo, hogy reszben megoldodtak a Matra-dolgok, remelem a tobbi is meg fog:) Puszi Kinga-babanak!

Gyorsan-gyorsan ennyi, meg probalok jonni ma.

Betegeknek gyogyulast, pocisoknak simi-simi, babaknak puszi!

Ja!! Csibe???
Es Kancellarkaval tartj a valaki a kapcs.? Vele mi a helyzet?

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!Sajnos nem vagyok jobban még!Hajnalban ott virrasztotta a konyhában egy bögre mézes-citromos tea mellett!Sajna már elég csúnyán köhögök! :? Vettem az egyik barátnőm javaslatára egy homeopátiás gyógyszert,amit napi kétszer kell szednem!
Most kúrálom magam!
Na megyek is,vizszintbe helyezem magam!
Mindenkinek szép napot!
Puszi!Bea

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Nagyon szépek a bútoraitok!Ügyes tervező vagy!

Brill!
Brillbaba gyönyörű! :lol:

Anikó!
Fel a fejjel!
Biztos megtalálod a számodra szimpatikus legjobb dokit!!!!

Faul!
Üdv közöttünk!Mielőbbi babásodást kívánok!

Nomi!
Én itt vagyok! :wink:
Még egyben egyenlőre!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Csibe: akkor ugy nez ki, hogy a kicsi Csibe megvarja a pontos idot. Kitartast, szoritunk :)

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Kacsa: nagyon jok a butorok, nalam a komod lett a nyero :wink:

Faul: gyere, meselj, hogy mi is megismerhessunk teged:) Sajnalom a veled tortenteket, de optimizmussal konnyebb elorelepni, uj tervekbe belevagni. Isten hozott kozottunk!

Bea: hat csak igy tovabb a citromos forro teaval, gyogyulj meg hamar! Pihenj sokat, es minden rendben lesz.

UUUUUUgy vanszorognak a napok.....mar alig varom, legyen meg a mensim, mehessek a dokihoz:) Ugye hamar el fog telni ez a par nap meg????!!!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Kacsa!
Már nagyon formás pocakod van! :D Nagyon jók a bútorok.Nekem szinre és formára a polcos jőn be a legjobban.

Brill!
Nagyon jól lehet így is látni a kis minibrillt.Szépen fejlődik.

Faul!
Üdv!Mielőbbi babásodást!

Juca!
Azért jó hogy legalább részben megoldódott a Mátra ügy nálad. És elhiszem hogy sz@rul érzed magad még mindig miatta.

Anikó!
Sajnálom, hogy nem sikerült az orvos.


Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a 3 hónapos oltáson. Igaz, hogy csak holnap leszünk 3 hónaposak, de tekintettel a nagy súlyunkra,a doktor néni megelőlegezte nekünk :lol:

Petra bébi 63 centi, és 6250g :oops: . Erre a férjem nemes egyszerűséggel csak annyit mond, hogy ne adjak neki annyit enni. Nem érti, hogy egy cseppel se lehet többet adni, mint amennyi az igénye. De kevesebbet sem.

Elég jól viselte, fél perces sírás, inkább megilletődés követte a szurit. Nagyon nyomja kifelé a nyálát, a doktor néni azt mondja, hogy a felső ínye meg van duzzadva, de még 2 hónap is lehet mire kijön.

Tejci: képzeljétek, több van, mint volt 2 hónapja. Sokkal kevesebb tápszer fogy. Biztos attól, hogy erősebb a kiscsaj, jó a vákumja! :lol:

Eléggé megfogyatkoztak az üzik, csajok húzzunk bele, ki ne haljunk!!! Mondom ezt én, aki majdnem a legritkábban ír :oops: :oops: :oops:

Még jövök! :evil:
Vendég
 


Brill!

Orülök, hogy tetszik a kutyim! :D Nagyon szeretem. Tulajdonkeppen megvan mar egy eve, de mivel vadasz kutya, be volt zarva egy öregebb vadaszkutyaval a Jillel, aki sajnos kb. ket honapja elpusztult.
Igy legnagyobb örömömre kiengedtek a Lillat, hogy ne legyen ott egyedül. Es azota elvalaszthatatlanok vagyunk! :D

Huuu en is nagyon remelem, hogy van javulas, de tulajdonkeppen a mennyiseg mar a multkor is rendben volt, csak a gyorsbol volt 20% a 30% helyett.
Szoval: meg valamikor augusztus vegen azt mondta a fejem orvosa, hogy ha tul vagyok a hiszteron es minden rendben, csinalunk egy friss sp. gammat, es egy swim-up vizsgalatot (ami az esetleges inszemhez kell majd). Ha hasonlo lesz az eredmeny a multkorihoz, azaz ‘csak’ a gyorsasag lesz a gond akkor ad neki valamit amitöl jol fognak mozogni. Sajnos se gyogyi nevet sem a modszer nevet nem tudom.
Ugy magyarazta, hogy az a lenyeg, hogy legyen megfelelö mennyiseg, aztan az ö feledata lesz megfuttatni a fiukat ( igy mondta szo szerint). Remelem nem valami durva hormonkura, majd jol kifaggatjuk elötte.

Jövö het hetfö lesz 16-a, akkora megvan az en leletem is, tudni fogjuk mikorra lesz meg a ferjeme, es rögtön kerünk idöpontot a doktornöhöz es az andrologushoz is. Remelem kivetted a lenyeget. :)

Gratulalok az egyre nagyobb minibrillhez!!! :D 26mm!!!
A metamorfint nem ertettem bocsika :? azt jelenti, hogy szedned kell most is a gyogyit?

Faul!

Udvözöllek közöttünk, sajnalom ami veled törtent, es mielöbbi babasodast kivanok Neked! :D

Kacsa!

Szep a poci! :D Mind a kettö!
Es a butorok…nagyon nagyon szepek! Jo izlesetek van! Mi most vasarnap megyünk Padovaba butor kiallitas-vasarba.

Juca!

Orülök, hogy visszakaptad a penzedet, nagyon sajnalom, hogy Aniko meg nem, de remelem ez meg valtozik!
El tudom kepzelni, hogy nem volt egy leanyalom vegigcsinalni es meg rajönni egy csomo mindenre! :twisted:

Orülök, hogy kicsit kipihented magadat, es, hogy Kinga is többet alszik! :D

Aniko!
En is nagyon remelem! Beindul a turbo project!!! :lol:

Azert ne hagyjatok szerintem, hogy meglepjen a penzetekkel! Hogy nem szegyenli magat!!! :evil:

Sajnalom, hogy a doki nem valt be, viszont a kis gyöngyszemetek majdnem akkora mint minibrill! :D

Bea! :D

Sajnalom, hogy meg mindig nem vagy jobban! Pihenj sokat, es igyad a mezes teat!

Csibe!

Huuha most mar tenyleg nem sok van hatra! :D

Nomi!

Hamar eltelik ez a par nap meglatod! Aztan mehetsz a dokibacsihoz! :D

Kati!

Gratula Petra babanak, hogy ilyen jol viselte az oltast, es nagyon örülök a sok tejcsinek is! :D Gondolom Petra is :lol:

Junko! :D

Mi ujsag? Ma voltatok a Kaaliban igaz? Olyan kivancsi vagyok! :wink:

Puszi mindenkinek, es jo ejt!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)
Egy kis életjel rólunk :)

Kicsit el vagyok maradva, csak ezt az oldalt olvastam vissza, és ezt is csak futólag :oops:

Juca :)
Örülök, hogy rendeződtek az anyagiak és hogy sikerült feltöltődnöd anyudéknál :)
Szivesen mennék én is feltöltődni, de a suli miatt nem lehet :?

Anikó :)
Remélem Ti is visszakapjátok a pénzetek mielőbb :)
Sajnálom, hogy a doki nem vált be :( Nem könnyű jó dokit találni. Az enyémet bátran tudom ajánlani, ha érdekel :)

Judit :)
Örülök, hogy haladnak nálatok is a dolgok :)

Brill :)
Nagyon édes a kis 26 mm-es Minibrill :D

Faul :)
Üdv a csapatban:)
Sajnalom a történteket :( Mielöbbi babasodast kivanok Neked :)

Kacsa :)
Nagyon kis helyes pocid van :) A bútorok is nagyon jók, majd egyszer elkérem az asztalos telcsiszámát :wink:

Csibe :)
Drukk neked nagyon :D
Csak egy jó tanács, ha nem gond:
Minden fájást úgy fogj fel a szülés alatt, hogy ezzel egyre közelebb jutsz ahhoz, hogy a fiadat a kezedben tarthassad :D

Kati :)
Atyám :shock: Tényleg nem semmi Petra baba :D
Peti egy hónapja volt ennyi :D

Nálunk most elég kaotikus helyzet uralkodik :(
Peti egész múlt héten küzdött a fogával :cry: Éjjel többször kelt fel és nem egy éjjel töltött a mellkasomon aludva. Napközben megpróbálok én is aludni vele, de akkor sem egyszerű a helyzet.
Szombaton lagziban voltunk. Annamari nagyon élvezte, éjfélig táncolt és szaladgát egy másik kislánnyal :D
Peti nagyon jól viselkedett, a templomi szertartás alatt szopizott, a polgárit meg végig mosolyogta :) "Ivott" egy kis Balyse-t is, jól magára öntötte az asztalról :lol: Simán elaludt a vacsi közben egy órácskára. Esti szopi után 11-ig bulizott, cseppet sem tünt álmosnak :D A menyecske táncot nem várta meg, addigra kidőlt, de nem zavarta semmi sem a durmolásban, se a násznép éneklése, se a zenekar játéka, se semmi :lol:
Éjjel fél 3-ra értünk haza, jól elfáradtunk, de nagyon jó volt :D

Petike négykézláb álldogál már egy hete és nagyon élvezi, kacag rajta :D Haladni még nem nagyon halad, csak hátrafelé, ahogy Annamari fogalmaz tolat mint egy kocsi a garázsba :D
A fogzás most a tetőfokán van :cry: Vasárnap estére már a rece érezhető volt, de még nem törte át az ínyét. Szegénykém szörnyen szenved és én is hogy nem tudok rajta segíteni :cry:

Kép

Bocsi, hogy ennyit írtam magunkról :roll:
Remélem hamarosan visszatérünk a rendes kerékvágásba és tudok jönni :)
Szép álmokat Mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annacska!

Nagyon szepek vagytok a kepen! :D Igazan szep csaladod van!

Sajnalom, hogy Petike szenved most, es tenyleg az lehet a legnehezebb, hogy nem sok mindent tudsz segiteni.

Annak viszont örülök, hogy jol ereztetek magatokat a lagziban! :D

Szep napot mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Fleur!

Hát neked sem egyszerű. De nem is tudom ki írta, még mindig jobb, hogy most jött elő a baj, mint várandósan.
Szuper a hozzáállásod.

Brill!
Na hogy milyen jó egy ilyen fényképezős telefon. Egészen jól látszik a baba így is.
Ügyes vagy a metamorfinnal. hihetetlen de sokszor tényleg "képzettebbek" vagyunk mint a dokik.

Kacsa!
Szuperek a bútorok. Én mostanában teljesen rákattantam az ilyesmire. jobban szeretek varratni ruhát, és csináltatni bútort mint venni. kics t drágább, de egyedi.

Panka!
Nincs fotó a babakocsiról?

Nomi!
Hamar el fog telni. :)

Csibe!
Minden nap gondolok rád. Tegnap újra voltam a kórházban. Annyira nézem iylenkor, hogy hátha bent vagy.
Én azt mondom, pénteken szülsz.

Nárcisz merre vagyol? :shock:

Lányok (Anikó, Brill, Jucmuc...)
Köszönöm az érdeklődést, jól esik hogy emlékeztetek a napra.

Nem volt semmi különös. A dokinő először nem volt szimpi, de aztán a végére az lett. Vszínű azért mert annyira megszoktam már a másik dokimat, hogy nehéz így váltani, és újra bizalmat építeni valaki iránt.
Beszélgettünk. Sok újat nem tudott már nekem mondani, de legalább a férjem egyszer kénytelen volt végighallgatni ezt az egészet. Mindenki el volt halva mennyire felkészült voltam (kis dossziéba minden lelet lefűzve). Nem akarták elhinni, hogy mindenem kész van. Mondjuk furcsállotta hogy hozzá mentünk, mert a Kaáli nem csinál inszemet legalább is támogatottan. Azt mondta válasszunk, tovább irányít, vagy ott megcsinálják 40 000 Ft-ért. Mi gondolkodtunk és férjem javaslatára maradunk. Nem akarok újabb dokihoz menni, és "ingyen" megcsináltatni és úgy járni ahogy most szivattak az elmult 2 hónapban az egészségügyben. Így legalább a Kaális doki is megismer minket és ha ne adj Isten lombikra kerül sor, már nem ismerkedéssel kezdünk, hanem tudja hogy működünk.
Persze a férjem andrológiája nem jó (mint ahogy én azt abban a pillanatban tudtam, hogy elhozta a papírt), mert nem néztek morfológiát. Így újrázni kell jövő héten. Viszont engem is megtekintett UH-val, a 11. cn-en és van szép tüszőm.
Azonban ez a doki annak is nagy jelentőséget tulajdonított, hogy a HSG-n kiderült kicsi meg ilyen-olyan a méhem. Most is látott egy kanyart, ami szerinte okozhat problémát, hogy ott akadnak fönn a katonák.
Azt mondta jövő hét kedden ha férjem ad le anyagot, engem is megnézne, és ha úgy állok akkor meg is csinálja az első inszemet. Ha már amúgy is kezében a cuccinger. Sztem nem húzom ki addig, de mindegy. Ha máshogy nem nov. eleje inszem.
Ennyi. Végül is minden a terv szerint halad. De ha úgy alakulna hogy a pé-m bevárja a jövő hét keddet, hát akkor madarakat lehetne fogatni velem az biztos.
Vendég
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Lányok!

Hát mostanában angyon elfogallat vagyok, ne tudok anniyt jönni, eza közeljövőben is így lesz valószínűleg.
Tegnap még írni sem tudtam, merta gépünk meghalt, és újra kellett éleszteni, valószínűleg fejlesztésre is szorul majd.
A honalunkat törölte az ATW, nem tudjuk miért a képes FW oldal még működik.

Angie, Csibe, Junkó köszönöm, hogy hiányoltatok, aranyosak vagytok :)


Norwell!
Utólagosan is boldog szülinapot Kép

Brill!
nagyon szuper a pocaklakó így telefonon keresztül is. Remélem csak jót mondtak :) Remélem jó vagy.

Juca!
Nálam is van könyved. Köszönöm szépen, egyébként nagyon jó könyv, nekem sokat segített. Szombaton Dunakeszire megyünk, ha priviben magadod a címedet, akkor visszaviszem a könyvet.

Anikó!
Nagyon szépa pocid. Remélem jól vagy :) Azért nagyon szép méretes már a babád, és remélem neke dis csak jót mondtak.

Kati!
Ez nagyon jó, hogy nőtta tejci menniysége. Petra baba nagyon kis szépség, és ha nagy baba, hát akkor nagy baba. :)

Junkó!
de akkor is jó, hogy találtál végre dokit, és hogy segítenek, ha kell. Drukkolok, hogy mielőbb baba legyen ebből.


Panka!
Az 1000 mg C-vitaminról:
Béres: "Mit kell szem előtt tartani a kezelés megkezdése előtt?
Terhes- és szoptató anyák az előírások betartásával szedhetik a készítményt. Azonban a terhesség idején naponta túl nagy mennyiségű ( kb. 100 mg-ot meghaladó) C-vitamin fogyasztása káros lehet a magzat számára, ezért kerülendő. "

EGIS: "2.3. Terhesség és szoptatás

Terhes nőknek nem javasolt a szükségletet jóval meghaladó mennyiségű C vitamin fogyasztása, mert az egyrészt közvetlen módon vezethet magzati károsodáshoz, másrészt közvetett módon: a magzat nagy dózisú C vitaminhoz történő hozzászokása által a csecsemőn a későbbiekben a normális mennyiségű C vitamin bevitel mellett vitaminhiány jelei mutatkozhatnak.
A C vitamin az anyatejbe kiválasztódik, az anya nagy dózisú C vitamin fogyasztása a csecsemőt károsíthatja a szoptatás alatt."

Kép
narco
 
 


Jó reggelt Lányok!

Kacsa, Anikó, Jucmuc: köszönöm a nyugtatásokat! Most már szerencsére nem fájdogál a pocim...Akkor nagyon meg voltam ijedve, mert hisztis lettem, rosszul aludtam, és ezek a tünetek nálam a mensi biztos előjelei....

Pupy: nagyon drukkolok, hogy összejöjjön a babóka!!!

Pankaa: milyen furcsa lehet, hogy a hasadban csuklik valaki! Aranyos, hogy a férjed vizet akart itatni veled :)

Anikó: természetesen a babókád a legszebb, de a kutyusod és a macskád is rettentő aranyos. A pocid nagyon szép. Na kb. nekem is ekkora...Szerintem a puffadás miatt (legalábbis nekem). Sajnálom, hogy nem jött be az orvos. Ismerős a probléma. Jövőhéten a Sotéra megyek, de valószínűleg utána váltani fogok. Most már van időpontom és mindenképpen látni szeretném a babókámat....

Angie:nagyon kíváncsi vagyok az uh-ra!!! A péntekkel csak az a baj, hogy apukám rettentő babonás....És ezt néha képes átragasztani rám. Bár én nem hiszek benne. MIndenesetre nem kockáztatok:) Egyébként a betöltött 6. héten akartam mindenképpen menni. És szombaton leszek 6+0.

Bea: sajnálom a náthát!!!! Sok C vitamin....

Fleur: nagyon szomorú, hogy ez történt a szülinapodon...Gerincsérv az valami borzasztó lehet....Jobbulást!

Csibe: most már jobban izgulok, mint Te!!! Nagyon várom a fejleményeket!!!

Szalai Heni: gondolok Rád és mennek a drukkok az egész folyamathoz!

Norwell: Utólag is boldog születésnapot kívánok!! Köszi a segítséget!

Brill: köszi a nyugtatást! Nagyon szép a pici babád!!!

Faul: sajnálom ami veled történt!! Én 22 hetesen szültem meg a babámat (február), szóval nagyon meg tudom érteni az érzéseidet! Sok erőt és kitartást kívánok!!


Lányok: szerintetek érdemes szedni a Gravidát? Mondjuk én 2-3 naponta szedek be 1, viszont folsavat minden nap....

Millió puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


haho:)

Kép
monyoka
 
 


lanyok nektek a profilba mit ir?engedelyezi a htl-met vagy nem?

Kép
monyoka
 
 


amugy jol vagyok.

csibe.nagyon varom mar a druszamat:)

kacsa gyonyoru a pocid:)

anacska.nagyon szep csalad vagytok.)

Kép
monyoka
 
 


junko.orulok hogy vegre jo kezekbe kerultel.

aniko.majd teszek fel kepeket de most nem birok.a te babaod is nagyon szep.

brill.a te babad is nagyon gyonyoju:9

Kép
monyoka
 
 


angi.koszi kerdesed jol megvagyunka parommal is meg a babaprojektel is.s te hogy vagy?

annacska.nagyon szep csalad vagytok:)

norwel .boldog szulinapot igy utolag.

Kép
monyoka
 
 


neharagudjatok,de csak igy tudtam irni:(

magamrol.jol vagyok,dolgozom mint a guzu.tegnap a furdoszobamat csinaltam,hat mit mondjak bizarr lett.
a projekt megy de sajnos ebben a honapban nem volt pe-m igy majd a menzit varom.hat ennyi.

Kép
monyoka
 
 


Heni!
Ilyen hasgörcsei szerintem nekem is voltak, de amíg nincs vérzés, addig nem lehet baj. Szerintem szedjél Gravidát, elég csak 2-3 naponta, ahgy eddig. Most azon gondolkodom, hogy én is arra váltok az Elevit után.

Kép
narco
 
 


szianarco.

hogy vannak a csajok?lenne egy kerdesem.gondolkoztatok rajta hogy hogy fogjatok Noemit becezni?ha lanyom lesz mi is ezt a nevet adjuk:)

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyóka!
Jó, hoyg itt vagy gyakrabban :)
Noémit Nócinak hívjuk már most is sokszor.
Köszönöm a csajok jól vannak, már nagyon sokat mozognak :)
Remélem te is jól vagy, hoyg áll a babaproject?

Kép
narco
 
 


nekem is a noci teccik de meg befuto a Nomi es Émi.
tudom koarai meg ezen gondolkoznom de mar lassan 5 eve megvannak a nevek:)
orulok hogy jol vagytok,csodas erzes lehet erezni oket:)
mint mar irtam megyeget a projekt,marmint a gyarkorlati resze szuuuper:)
most ez a honap eselytelen volt de remelem jovo honapban mar pem is lesz:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a poci és a bútor dícséreteket!!!

Gravida

Nekem a védőnő direkt kihangsúlyozta, hogy itt, Debrecenben inkább Gravidát szedjünk, mert abban van jód és Db. elég jódhiányos vidék.
Szóval úgy gondolom, hogy máshol is talán jobb a G., a jód miatt, mert annyira nem vagyunk jódban gazdag ország.

Én naponta szedem az Elevitet + a Ferrofolgammát is. Ugyanis nálam néha nem sok esély van más vitamin bejuttatására a szegényes étrend miatt.

A vitaminokra egyébként is sokan azt mondják, hogy étrend függő is, ha eszik az ember minden hasznosat, akkor annyira már nem szükséges a plusz bevitel ...

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat. Én is szorítok mindenkinek.

Heni:
Ne haragudj, de még nem is gratuláltam a zebrádhoz.

Több dologban is szeretnék tanácsot kérni:
1. Szerintetek mikor kezdjek el szedni bármiféle vitamint vagy ami ilyenkor kell és mit kell ilyenkor szedni? (kicsit zavaros a kérdés, de remélem értitek)
2. A munkahelyemen a főnöknőmmel szerintetek megosszam mire készülünk, vagy hogy magyarázzam meg mikor hova megyek? Már szabadságom sincsen nagyon, de viszont olvastam, hogy a munka törvénykönyve időkedvezményre jogosít, tehát köteles elengedni minden vizsgálatra, persze, ha igazolom, és abban is véd a tv., hogy a kezelések kezdetétől a terhesség harmadik hónapjáig nem küldhet el.
3. Kromoszóma vizsgálatot a hugomnak, a páromnak és nekem hol lehetne megcsináltatni?

Egyébként jövőhét pénteken megyünk a Kaáliba.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Heni!

1. Én a tervezett kezdés előtt 3 hónappal elkezdtem szedni napi váltásban a folsavat és az Elevitet.

2. Ez már neccesebb dolog ... Kérdés, hogy milyen viszonyban vagy a főnököddel, hgoy viszonyul a terhességhez, stb.
Gondolom, már jó ideje ott vagy, tehát nem próbaidőn vagy. Úgyhogy a munkatv. könyve szerinti védelem megillet.
De ez csak egy dolog, az én volt főnököm minden egyesz kismami átnéz azóta, mióta kiderült az állapota. Igaz, hogy nem rugta ki, de kvázi gondoskodik arról, hogy szarul érezze magát ...

3. -ban sajna nem tudok segíteni. A Kaali nem csinál ilyet? Vagy a Czeizel féle családtervező kp.?

kacsa14
 
 


Sziasztok Lányok!
Látom, egy kicsit feléledt a topic. És én is itt vagyok teljes harci díszben :D :D :D

Monyóka!
Örülök, hogy jól vagy, és hogy elfoglalod magad a belső építészettel. Jó is az!

Bogárka!
Drukkolok, hogy a mensi ne várasson sokáig magára. Jó is lenne, ha már mehetnél a dokihoz, és ha újból lehetne próbálkozni. Még mindig sokat kertészkedsz, vagy azért már leszüreteltetek mindent? Vigyázz nagyon magadra.

Junkó!
Ez már igen!! Szépen beindultak a dolgok. Hátha kibírja a tüszőcskéd keddig. Mekkora volt, amikor megkukkolta a doki? A méret sokat elárul. De jó is lenne, ha már most lehetne kezdeni valamit. De nem kell ahhoz stimulálni? Vagy megpróbálnátok előbb 1 petével? Én mindenesetre nagyon drukkolok, hogy minél előbb a te pocidban is ott kuksoljon egy picike kis emberke.

Brill!
Tök jó volt tegnap! Marsall pont olyan egyéniség, amilyennek a soraidon keresztül megismertem. Nagy fazon! Ki sem nézné az ember, hogy egy ilyen méretes kutyus is tud igy lelkesedni.

Jucmuc!
Mennek a drukkok, hogy a fiúk erőre kapjanak, és betúrbósítsák magukat. Sosem felejtem, Évi77 mindig mondta nekem, hogy nem kell nekem inszem. Hát ugyanezt tudom én is neked mondani, mert a 30% helyetti 20%-ból még simán lehet babó. A közepes eredmény még mindig sok lehetőséget rejt magában, csak kicsit tovább tart a célba érés. Szerintem jó ötlet a további spontán próbálkozás még pár hónapig. Nekünk ha most nem jön össze, és a Kaáliban azt mondják, hogy nincs semmi konkrét bajunk a közepes spermán kívül, akkor mi biztos januárig még várunk. Mennek továbbra is drukkok.

Pankaa!
Gratula a babakocsihoz. Nem tudnál képet rakni róla? A kerekei nagyon érdekelnek.

Nárcisz!
Én is hallottam már erről a C vitamin túladagolásról terhesség alatt. Akkor ezek szerint jobb betartani. Én Cetebe-t szedek, amiből csak 500 mg-os létezik. Akkor szerinted ezt hagyjam abba, és keressek 100 mg-ost? Létezik egyáltalán ilyen kiszerelés? Én inkább azért szedem, hogy védett legyek a bacik ellen. 100 mg is megvéd?
Örülök, hogy itt vagy. Sajnálom, hogy ennyire elfoglalt lettél. Mivel foglalod le ennyire megad? Vigyázz nagyon magadra és a lányokra. Hogy bírod a mozgást?

Cs.Heni!
Semmi gond, szerintem minden rendben, és kedden is ugyanolyan jó lesz az UH. Nekem még mindig szokott fájni a hasam egyenletes fájdalommal, és tegnap megnyugtatott a doki, hogy minden a legnagyobb rendben. Milyen volt a kirándulás? Gyönyörű időt fogtatok ki.

Virág!
Sajnálom a gerincsérvet + műtétet, de így legalább meggyógyulsz és lehet nyugodtan tovább próbálkozni. Szerintem ezért nem akart jönni az a baba. A babák tudják, hogy nekik mikor a legjobb. A férjeddel kapcsolatos tapasztalataidnak pedig kifejezetten örülök. Olyan jó ilyeneket hallani!

Annácska!
Sajnálom ezt a nyűgös időszakot. Most már hamarosan kibujik Petike fogacskája, és hátha utána már nyugisabb lesz. Az unokatesóm kisfia is lükvercben kezdett el előszőr mászni. Annyira tetszett neki, hogy elég későn fordított a menetirányon :D
Annamari hogy van? Nagyon várta már a sulit. Még mindig így érez? Szeret suliba járni? Szép család vagytok!
Ja, végül egy másik dokit választottam, aki a Szabolcs utcaiban dolgozik. Mérlegeltem, és fontos számomra a távolság, mivel Vácdukáról egyáltalán nem lesz mindegy, hogy a végén hova kell bejárni. Azért nagyon köszi a segítséget.

Faul!
Üdv itt!! Sajnálom ami veled történt. Nagyon nehéz lehetett, de tök jó, hogy pozitívan nézel a jövőbe. Ez már több mint fél siker, ez maga a siker. Mielőbbi babásodást, és ha úgy érzed, hogy itt a helyed közöttünk gyere és társalogj velünk, kapcsolódj be, mert itt jó társaságra találsz. Sokat lehet tanulni egymás tapasztalataiból.

Zsúka?????????????

Rolly?????????????

Lányok! Szollít a kötelesség, sok a munka. Mennem kell, de előtte még gyorsan egy kép az én kis Manócskámról. Doki azt mondta, hogy minden rendben. Tehát most egy kis időre megnyugodtam.
Itt a sztárfotó:
Kép

Puszó!
Vendég
 


Sziasztok!
nagyon elvagyok havazva próbálok visszaolvasni és még jövök.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Ja és lényeg, amit elfelejtettem, hogy a hugi hormontükörje rendben van, tegnap megkaptam az eredményeket.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Köszi az infót a c-vitaminról, de én csak 1-2 nap szedtem, amikor nagyon fájt az ínyem(tapasztalataim szerint nagyon használ), és amikor meg voltam fázva 2-3 napig, 2x 500 mg-ot.
Szerintem ennyi nem ártalmas, mivel nem rendszeresen szedem, és kiürül napont a szervezetből.
Bár már olyat os olvastam, hogy c-vitaminból nem lehet eleget szedni, de én ezt fenntartásokkal fogadom, főleg terhesség esetén.Jóból is megárt a sok, de ha csak akkor szedem amikor kell, az nem lehet gond,nem?

Angie!
Aranyos a Manócskád, jó hogy megnyugtatott a dokid!

Kocsiról képet majd próbálok feltenni.

Junkó!
nagyon drukkolok!

Csibe???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


nehezen de visszaolvastam és jegyzeteltem közben!

Anikó édi a pocakod.és a táblában megint látom hogy már csak 1 hetem van a mensiig.

Sz.Heni!
éppen kérdezni akartam hogy mi újság veletek láttama táblát és olvastam amit irtál mennek a drukkok.

Faul!!
Üdv közöttünk mielőbbi zebrát kivánok.

Puppy! várjuk a novellát remélem nem maradtam le róla.

Angie!
Csak ovatosan azzal a sok munkával.

Dido??

Timika??

egyébként rettentő fáradt vagyok és ha nem írtam volna eddig a kutyás képeket másképp oldom meg bluetooth a drága férjemtől kaptam végre fényképezős telefont.
Ja és a házépítőkre is gondolva probálom majd elküldeni a fürdőszobárol képet az én ötletem és nagyon szeretem, eddig mindenkinek tetszett.
Mára ennyi megyek dolgozni megint amit nem is bánok mert sok a kiadás.
Ha valami fejlemény történik jövök és kérdezek.(anyukán kitalálta hogy menjünk fel Bp.re dokihoz)majd látjuk .

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

SzHeni!
Nagyon sok sikert a Kaálihoz. Én is gondolkozom ezen a főnök beavatás dolgon, mert elég nehéz. De nem tudom. Félek hogy visszaélne a bizalmammal, és amúgy sincs sok köze hozzá. Nem tudom kíváncsi vagyok te hogy döntesz végül.

Anikó!
Tényleg tök szép nagy már a pocakod. :)

Panka!
Fú ez a kocsi nagyon klassz. Komolyan pont az én stílusom.

Angi!
Klassz a fotó. És nyugalom, lassíts a tempón. A munkán is, lakáspakolás meg tényleg apránként.
Hát ez volt az egyik bajom a dokival. Hogy semmi konkrétumot nem mondott. Se azt mekkora a tüsző se azt mekkora az mnyh. Nem ezt szoktam meg az én dokimnál. Mondtam neki, hogy a keddet biztos nem várja meg, de megint türelemre intett. :roll:

Narco!
Köszi a drukkot.

Monyóóóó!
De jó, hogy itt vagy. És az külön jó, hogy a hangulatoddal sincs gond. Miért lett bizarr a fürdő? :shock:
Vendég
 


Sziasztok!
Már ezer éve nem jelentkeztem... Volt hogy olvastalak benneteket, volt hogy arra sem volt időm.
Gratulálok minden pocisnak, Brill, Anikó, Angie, és a zábrásodáshoz Heninek.
Nálam nagyon nincs változás, kicsit ki kellett hagynunk egy felfázás miatt, amin remélhetőleg túl vagyok.
Nem ígérem, hogy sokkal gyakrabban sikerül írnom, de igyekszem.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Angi!

Igen első alkalommal "természetes" inszem lesz, stimu nélkül. ennek én szívből örülök, de hát ismertek erről az oldalamról. Hormont ne, mert begőzölök. :shock:
Vendég
 


Sziasztok lányok! :D

Ma szervizben voltam az autommal! :D
Nincs vele gond csak kötelező szerviz volt! :D

Nárcisz! :D
Örülök,hogy jelentkezték!
Igazábol én azért nem is kerestelek mert tudtam hol vagy és miért nem jössz! :wink:
C vitaminbol mennyi a maximum amit szedni lehet ilyenkor!

CsHeni! :D
Örülök hogy jol vagy és hogy megnyugodtál!! :D
Már nagyon kiváncsi vagyok az ultrahangra!!!! :D

SzHeni! :D
Ezekben a kromoszomás dolgokban sajnos nem tudok segiteni mert nálatok más a felállás de ha felhivod a Kaálit akkor segiteni fognak ez biztos!

Monyo! :D
Örülök,hogy ilyen jol lekötöd magad! :D
Akkor várom a képeket! :wink:

Kacsa! :D
Nagyon szuper az izlésed!
Nekem az összes nagyon tetszik egytől egyig!
Én a centrum Maternát szedem mert abban is van jod és nekem a strummatologusom ezt ajánlotta hogy szerinte most ez a legjobb!
Eddig nekem bevállt! :D

Panka! :D
Nagyon jo kis babakocsit vettetek!
Nagyon szép!

Junko! :D
Igaza van a doktornőnek!
Mert ha megis reped a tüszö akkor a legjobb az inszem mert beavatkozás elött 36 orával egyébként is kapnál egy repesztő szurit igy meg magátol fog történni!Szoval az a jo ha megreped!!!!

Angie! :D
Nagyon édes a babád!

Jucmuc! :D
Nem is csodálom hogy egymásra találtatok ezzel a kis tündérrel!
Olyan hüséges kis szemei vannak!

Anita! :D
Várom a fürdöszobás képeket!
És Pesten hova szeretnétek orvoshoz menni?

Annácska! :D
Nagyon szépek vagytok!


Eszti! :D
Jobbulást! :(

Lányok mindenkinek köszönöm a pocakdicséretet aranyosak vagytok! :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kedves Lányok!
Ma újra benéztem, de sajnos túl gyakran nem fogok jönni a jövőben. :(

Évi77, Narco, Pankaa, Nomibogar, Tina, Csibe, Norwell :P
Köszönöm a szülinapi jókívánságokat!! :P :P

Jucmuc
Köszönöm Neked is!! :P
Gyönyörű a kép! Imádom az eget és a vizet (és még a hegyeket) :lol:

Juca
Köszönöm!!! :P
A teknős direkt volt vagy véletlen??? De annyira eltaláltad, hogy ez fantasztikus!!!! :wink:

Brill
Köszönöm!! Igen, láttam. :wink: Aranyos vagy!! És Minibrill nagyon édes! :P

Angie
Köszönöm! És a hiányolást! :P És Manócskád aranyos!!

Aniko
Olyan jó, hogy boldog vagy!!! :P Hogy minden rendben!! És majd megy a már megígért privi.

Csibe,
Mennek ám a drukkok nagyon!! :P

Norwell
(Ne haragudj, hogy csak most…)
Kép


Lányok, többször benézek majd, és időnként fogok is írni!!

Puszi: Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást! Itt vagyok és még mindig egyben!

Junko!
Jó hallani, hogy haladtok a megoldás felé!Tudod csak pozitívan!
Drukkolok nektek nagyon!
Holnap reggel megyek ctg-re, akkor leszek bent, de gondolom te nem jössz, mert csütörtökön nem lesz a dokink!

Annácska!
Köszi a tanácsot!
Nagyon szépek vagytok! :lol:

Panka!
Nagyon jó a babakocsi!!

Monyóka!
Jó hallani felőled!
Nagyon szorítok ám értetek!

Heni!
Az nem baj, ha te izgulsz!De képzeld én hogy izgulok most már!!!

Nomi, Judit!
Elvileg tényleg már "csak" egy nap, de úgy látszik ez az én drágaságomat nem érdekli, nagyon jól érzi magát odabent! :wink:

Ha ma már nem jönnék, úgy a holnapi ctg után jelentkezem!
Pusza

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Aniko :P
Privi ment

Rolly
rolly
 
 


Csibe! :D
Mit mond az orvosod,mikor kell befeküdnöd?
Várom a fejleményt ctg után!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nem tudom, hogy mennyire tartozik rám, de azért csak megkérdezem, aztán ha valaki akar, és tud, akkor majd válaszol.

Mikor még gyakran tudtalak benneteket olvasni (szept. elejéig), még a társaság egyik meghatározó alakja volt MÁTRA.

Most nem hogy nem látom köztünk, de még szóba sem kerül.

Valami történt körülötte? Félszavakból arra tudok következtetni, hogy valami nem túl szépet tett többek ellen.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon-nagyon köszönöm mindegyikőtöknek a köszöntést, nagyon meghatódtam!

Kacsa!
Nagyon szép a pocód! A bútoraid is tök jók, a konyhai kisszekrény különösen tetszik!
:)
Brill!
Minibrill igazán gyönyörű kisbaba!!! :)

Faul!
Szia köztünk!

Ági!
Sajnálom nagyon… :cry: :cry: :cry:

Anikó!
Sajnálom, hogy nem kaptatok fotót, és azt is, hogy a doki nem vált be… De a méretekhez gratula! Amúgy akkor sem adnak képet, ha kérsz? :roll:

Panka!
Nagyon super a kocsi!!! :)

Virág!
Remélem, jobban vagy! :)

Bea!
Mielőbbi jobbulást Neked is, és ne parázz! :wink:

Kati!
Gratula, hogy Petra ilyen ügyin viselkedett! A tejcsimennyiség mindig változik, örülök, hogy most több! :)

Nomi!
Drukk, hogy mielőbb megjöjjön! :)

Juca!
Örülök, hogy legalább részben megoldódott az ügy. A többihez no comment, úgyis tudod… :?

Annácska!
Nagyon szépek vagytok! Sajnálom a fogzást… :cry:

Junko!
Hát ez nagyon jól hangzik!!! Nagyon biztató, hogy így látja a doktornő! Ja, és drukk, hogy kihúzd tüszőileg 17-éig! :wink:

Monyó!

Köszi Neked is, és gratula a fürdőszobához!!! :)

Angie!
Nagyon formás babócád van Neked is! :)

Rolly!
Örülök, hogy jelentkeztél! :) És köszi!

Csibe!
Én is ráhúztam 3 napot, Te hogy bírod??? Én alig vártam, hogy szüljek… :wink:

Mi jól vagyunk, Kendém nagyon lefoglal, ezért nem írok gyakrabban… Nagyon ügyi már, rengeteget mozog, gőgicsél, ma pl. hajnali fél ötkor feltétlenül el kellett mondania, hogy ööööö, giii, ejj és jiiii… :D Most itt ül a kezemben, most kelt fel, aludt másfél órát. Mi is kihasználjuk a szép időt, megyünk mindig sétizni.

Lányok, a múltkor elfelejtettem: Kanciék beköltöztek az új lakásba, és azért nem tud írni (azt hiszem, még mondta is, hogy otthon nem biztos, hogy lesz net). De mivel egy megyében lakunk, és a megyei újságban megjelenik mindig, hogy mikor hol születtek babák, majd figyelem az újságot, hogy mikor bújik ki Zalán vagy Napsugár. :D

Most megyek is, mert jön s kötelező sétaidő!

Puszi Nektek!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!
Köszi az üdvözlést mindenkinek!
Nem tudom valakinek van e tapasztalata a Gynevacal kapcsolatban. Én erősen gondolkozom rajta, hogy kipróbáljuk. Én ugyan nagyon hamar teherbeestem, de a negatív végkifejlet miatt gondoltam hogy nem ártana.
faul
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?