Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát én is megdöbbenve olvastam a Mátráról írt történetet! :evil: Nem képzeltem volna, bár nekem sem tetszett és igen fura volt, hogy egy elment baba után ilyen "gyorsan" itt volt a következő! Bár arra gondoltam, hogy biztos úgy van, hisz én annyira nem vagyok otthon a témában... Ehhez viszont - amit csinált - tényleg pofa kell és én is hiszek benne, hogy a Jóisten méltón "megjutalmazza" ezen tettéért. Bár távol álljon tőlem, hogy rosszat akarjak bárkinek is... De amit ő csinált, az már tényleg mindennek a teteje... :evil: :evil: :evil:

Juca Drága!
Azt hiszem a többiek is írták, hogy egy nagyszerű csapat jött is össze, aminek Te is oszlopos tagja vagy!!! :) Sokaknak adtál már tanácsot és azt hiszem, sokaknak szüksége van még Rád és a tapasztalatodra, tanácsaidra! Ne hagyd Magad egy ilyen hazug, szélhámos miatt!!!! Sajnos vannak ilyen férgek, akik befurakodnak egy társaságba és megbántja, megfertőzi őket!!! De nem szabad engedni, hogy ő nyerjen!!! Erősebbek vagytok (vagyunk) együtt és hidd el, vannak még sokan Hozzád hasonlóan rendes emberek!!! Van, akinek van szíve és vannak érzései is! Ne engedd, hogy elszakítson a topiktól ez a rémisztő nőszemély!!!! Kitartás! Bújj oda Kofához és a pici lányodhoz!!! :wink: Ja és jól láttam a soraid között, hogy egy néhány hetes csöppségről írtál? Csak nem???? :)

Ja és nem tesztek feljelentést? Nem tudom ugyan, mennyi pénzről van szó, de a rendőrség hátha tudna segíteni... Biztos voltak szemtanúk, akik látták a pénz átadását. Azt meg, hogy hazudott, többen tudják bizonyítani, ld. kórház, suli stb.

Lányok!
Igaz, csak olvasó üzemmódban vagyok jelen, de igyekszem követni, hogy mi történik Veletek! Ha az én véleményem számít valamit, tényleg szuper csajok vagytok, persze, aki nem inge, nem veszi magára... Ne hagyjátok Magatokat!

Csibe!
Megy a drukk, mert hamarosan itt a nagy nap!!! :lol:

Brill, Anikó, Angie!
Hogy vagytok? Tünetek? Róka koma??? :wink:

Duddu!
Gratulálok a csöppségekhez! Nagyon édesek? Nem igazán láttam a képeken, ezért kérdezem meg, hogy egypetéjüek-e?

Mellesleg tényleg vannak csodák. :D Ti a babákkal kapcsolatban írjátok mindig, én viszont a magánéletemről tudom. A "régiek" tudják miről beszélek: visszajött a párom, és nem akarja a novemberben elkezdett életformát tovább folytatni! Remélem minden így marad és hamarosan újra én is mindennapos hozzászóló leszek Nálatok! Tehát kitartás, nehogy feloszoljon a topik, mert idővel én is jövök vissza!!!! Remélem, mihamarabb... :lol: :wink:

Puszi mindenkinek
Zsu
valér
 
 


sziasztok Lányok!

Én vagyok az Ági huga!

Ági,nem vok már szomi! :)
Ennyi is voltam,m elfáradtam a mainapban! :(
PuxPux

Réka
réka86
 
 


Sziasztok Lanyok!!

Bocsi, nem szoktam ide irni de ma beleolvastam egy kicsit es elkepedtem!

Dobbentet hogy ilyen emberek mint ez az allat szabadlabon rohangalnak az utcan es nem egy kenyszer zubbonyban vannak a huvoson! (bocsi hogy kemeny voltam....)
Hogy lehet vki ennyire egy bunko utolso senki! Es ahogy tobben irattok az I**** jol megbunteti az ilyen embert mint o, bocsi nem is ember az ilyen!! ( Bocsi de a *´azert vannak mert en soha nem irom le teljesen) En is megkerhetnelek Titeket hogy hadd nezzem meg a kepet! Hol talalom?

Udv!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 

 
 

Zsú! :D :D :D

De jóóóóóóóóóó, nagyon örülök, gyere, várunk! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Teljesen megértem és átérzem az általad leírtakat... :(
Remélem, most kihullott a férgese!
Az ember ilyen csúnya pofon után sokkal bizalmatlanabb lesz. Hogy ez most jó v rossz, majd kiderül az idő múlásával.
Hidd el, emberben így én még nem csalódtam!!! :evil:
Ugye nem gondolod komolyan, hogy itt hagysz minket? Kérlek ne tedd!!!

Aniko!
Nyugi!!! Minden rendben a Gyöngyszemetekkel! Csak ne idegeskedj!!!

Ági!
Kicsit megkésve reagálok..., de kívánom, hogy ez a doki sikeresebb eredményt hozzon!
HSG-hez elődrukk!

Jucmuc!
Neked is mennek, akkor most 5-ére!

Kati!
Kutyások nevében köszi a kedvderítőt! Segített. Gyönyörű Bora!
Most már tudom, hogy augusztus óta miért voltál "hallgatag"! Már akkor borítani kellett volna... Az ember későn okos... :( Meg persze nem volt bizonyíték... esetleg Te lettél volna a rossz...
Tehát gyere sűrűbben, mert tökéletesek a meglátásaid!

Csibe!
Remélem érted már... :(
Jól vagytok? Sikerült venni olyan speckó magzatvíz kimutató betétet?

Dudu!
Gyönyörűek a csajok! (köszi Évi a képeket!)

Angie!
A szívdobogást nem is mondtad, pedig szándékosan hagytam Neked is mondanivalót!
Minden látható az UH fotón!

Zsú!
Már vártam, hogy megírd!
Nagyon drukkolok Nektek!!!

Puszó Mindenkinek! Akinek nem írtam duplán!!!
Lassan felveszem megint a fonalat... Anita, látod nekem sem megy, pedig csak két napot hagytam ki...
Brill

Kép
brill
 
 


Kati, Brill! :)

KÖSZÖNÖM!!! :D
valér
 
 


Zsu! :D
Annyira örülök neked!! :D
Juca amiről ir bébi az az enyém!Mert sajnos én vagyok a másik áldozat ebben a témában!És hát nem keveset emésztettem magam ezen az egész dolgon!
De ne is emlitsük már mert nem érdemel ennyit az a dög!
Szoval nagyon nagyon várunk vissza!És szivből örülök a párod döntésének!

Brill! :D
Most már nyugodt vagyok!(azt hiszem :oops: )
Nagyon várom az ultrahangot már!
Kati kutyája tényleg olyan gyönyörű mint a képen!

Unique! :D
Köszönöm,aranyos vagy!

Ági! :D
Édi a kutyus!

Lányok akik ide irtatok!Nagyon szépen köszönjük hogy velünk vagytok!Sokat jelent ez nekünk!

Csibe! :D
Remélem jol vagy!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Akkor értem. Köszi! :) Mivel nem minden egyes üzenetet olvastam végig, csak bekukkantottam naponta - kétnaponta s főleg a táblát vettem szemügyre, nem tudtam, hogy kié lehet az a baba... De így már világos!!! :lol: Vigyázz Magadra, nem ér annyit az a némber, hogy miatta legyen valami gond... Csak nyugi!!!! OK?
Puszi
Zsu
valér
 
 


Sziasztok!!!

No, végre három nap után sikerült idecsüccsennem, és még így sem bizti, hogy végig érek… :wink: Dugókám szunyál, már kb. nyolc óta. Ma délután nem aludt valami sokat, számítottam rá, hogy hamar beájul.

Gyerekek, azért ezt nem hittem volna… Most olvasom végig, hogy mi volt, de hát le vagyok döbbenve… :shock: Nagyon megcsalatva érzem magam, mert én is többször írtam neki sms-t, meg az ember tényleg kérdezgette, aggódott miatta stb… A legdurvább tényleg az, hogy állítólag emberekkel foglalkozik… :evil: ÍGY??? B@sszus, azért ez nem semmi!!! De nem baj, a Jóisten tudja odafönt, hogy kinek mit kell elszámolnia... Tudjátok mit, sz@r a szemére, a topik élni fog!!!

Juca!
NE MENJ EL!!! Kérlek!!!!!!!! Ennyit tényleg nem ér az a kígyó…… Tudom, hogy óriásit csalódtál, de miattunk gyere vissza!

Kacsa!
Hááááát, lassan átnevezheted a kicsit óriásbabának, nagyon jók a képek! Amúgy nem akarok okoska lenni, de nekem a dokim pont a terhesség végén nem szedette a magnéziumot, mivel izomlazító hatása van, és hátráltathatja a méh munkáját… :roll: De ő tudja.

Jucmuc!
Igen, nagyon jó a klub, Kende is élvezte, jót csajozott! :lol:

Pupy!
Tök jók a képek!

Annácska!!!
Tutttttti a kép!!!!!!!! Ez tényleg nagyon édes!!!!

Rolly!
Úgy drukkoltam… sajnálom!

Narco!
Szívesen! Szerintem Nálatok is nagyon sokat fog apa segíteni, majd meglátod! :D Teljesen át tudják érezni ám az ember helyzetét, ha látják, hogy fáradt stb. Nekem apa ágyba szokta hozni a vacsit, főleg az elején, amikor este másfél órás szopi volt, és arra sem jutott időm, hogy valamit bekapjak. Olyankor elkészítette, sőt, még a tálcát is tartotta nekem, amíg én ettem, Kende meg közben cicizett… :D

Kati!
Nagyon szép a kislányod, és huncut is, ahogy a képeken látszik! :)

Panka!
Utólag is köszönöm, cuppanós triplán átadva! Nagyon csini pocid van! :D

Évi!
Hát igen, nem is nagyon bírnám kimozdulás nélkül. Pedig alapból otthonülő típus vagyok, de ezek a programok jólesnek, főleg, ha Kende is bírja őket. :wink:

Unique!
Jó hallani Rólatok is! Kaja: remélem, megoldódik!

Timika!
Gratula Kristóf mutatványához!!! Írtam privit, de mire végigolvastam, rájöttem… :?

Angie!
Nagyon gratulálok Neked!!!

Valér!!!
Jaj, de örülök!!!!!!!!! Remélem, hamarosan nagyon is aktívak lesztek…

Mi jól vagyunk, Kende babulim az utóbbi napokban megint többet eszik, úgy tűnik, most újra növekedési ugrás következik. De nem baj, én örülök ennek. Hétfőn megyünk szurira, a három hónaposra, akkor lesz mérés is. Most megyek, de búcsúzóul dobok pár képet a keresztelőről (sajna csak otthoni képek vannak, mert a templomba nem hozták el a sógornőmék a digigépet... :evil: ááá, nem voltam mérges... :? no mindegy).

És akkor a képek (a másik babó a tesómék kisfia, három hónappal idősebb Kendénél):

Olyan éhesek vagyunk, anya nem adott enni egyikünknek sem, kénytelenek vagyunk megenni a rágókát...
Kép

Figyu, Kende, szerinted ez itt micsoda? :D
Kép

Nagggyon fini dolog ez a mancs...
Kép

Norwell fogja Kisbalit, Nagybali fogja Kendét...
Kép

Halihó mindenkinek!!!
Kép

Szerintem azt ott kapjuk el!
Kép

A büszke apukák (a baloldali a tesóm, a jobboldali meg enyémapa :) )
Kép

Fúúúúúúú, jó hosszú lettem!!!!!!!!! No nem baj, csak győzzétek olvasni... :D

Jó éjt mindenkinek!!!

Kép
Kép
norwell
 
 


Lányok!

Én nem akarom forszírozni a témát, de én nem hagynám! Már csak azért sem, hogy másokat ne verjen át ez a gennyláda.

Ha kicsit belenéztek a híradóba, még ennyi se kell hozzá, hogy valaki bekerüljön oda. Szóval simán lehetne lépni ellene. Ha bármiben segítség kell, itt vagyok. :lol:

Szíves örömest állok rendelkezésetekre. Kismamik ki vannak tiltva! :evil:

Jó éjszakát
Vendég
 


Junko!

Hajra a hetvegi ferjidomitashoz! :D

Anita!

Meg elöfordulhat, hogy december-januarra harman lesztek mar! :D

Borso!

Orülök, hogy olvasol minket, meg jobban örülnek ha csatlakoznal is! Na mit szolsz? :D

Evi!

Tetszik amit irtal! Es dehogy hagyunk itt egyedül! :D Senki nem fog elmenni egy ilyen szemet ember miatt! Gratula Dorikanak a 7. honaphoz! :D

Duddu!

Nagyon szepek a kicsik! Gratulalok! :D

Ella!

Köszönjük szepen a biztato szavakat! Aranyos vagy! :D


Zsu!

Nagyon örülök, hogy ujra együtt vagytok a paroddal! Ez nagyon jo hir! :D

Reka!

Udv közöttünk! :D

Brill!

Köszönöm, draga vagy! :D



Kati! :D

Nagyon f@sza csaj vagy, tetszett ahogy leirtad a frankot! :wink: Tenyleg mindenkit sokkolt ez az egesz ügy. Azt kivanom magunknak, (de föleg az erintetteknek!!!) hogy minel elöbb tullepjünk ezen a dolgon es, hogy a betegesen hazug, masok joindulatat kihasznalo csalo (aki odakat zengett a becsületröl) megkapja melto bünteteset! :twisted: :twisted: :twisted:
Ja, es nagyon szep a kutyad!


Matra!

En csak azt nem ertem, hogy nem felsz a következmenyektöl? Nem tudom a munkahelyeden mit szolnanak ha megtudnak KI a tanarneni aki tanitja a gyerekeket? Vagy ez is csak kamu volt?
Akkor gondolom anyukadrol sem volt igaz semmi…
Remelem Jucaek jol odapörkölnek neked!!!


Jo ejt mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Most van egy pici időm, merta férjem éppen fürdik :)

Mátra! :cry:
Először is hozzád szólok. Sajnálom, hogy ilyen vagy, és nem értem, hoyg tehetted ezt. Itt sokan végre nagyon szerettek téged, a fél karjukat odaadták volna, hogy segítsenek neked. Remélem, hogy csak azért bújdokolsz, mert időt kérsz, és mindenkinél rendezed majd a tartozásodat. remélem, hogy csak jóhiszeműen elszémoltad magadat. Szeretnék hinni benne, hogy csak erről van szó.
Sajnálom, hogy kiváltod a jóindulatú emberekből azt, amire nem egyébként nem lennének képesek. Látod elüldöztél, megbántottál olyan lányokat itt, akik a legjobbat akarták neked sokáig. Kívánom, hogy változz meg, és hogy ez az egész csak egy buta féélreértés legyen....

Juca!
Akkor már nem írsz nekünk?
Naaaaaaaa, ne csináld. Gyere vissza. Akár később is.

Csibe!
Az mit jelent, hogy a hasad érzed? Tudod csak hogy tudjam mire számíthatok :lol: Kép van róla?

Anikó!
Jó, hoyg kiírtad magadból. Jobb így, hogy a többiek is tudják az igazságot.

Tina!
Köszönöm, aranyos vagy. Elevitet szedek másnaponta. meg elmentem gyerekgyógyász dokinénihez is, aki azt mondta, hogy egyedül az Algopyrin szedhető ilyenkor. Tarcsinak vettem, ha esetleg nagyon-nagy lenne a lázam. Nagyon aranyos volt, pedig csak beestema rendelőjéba :)

Angie!
Várlak vissza, ha rendetődnek majd a dolgok az új, szuper munkahelyeden :)

Borsó!
Nagyon sajnálom, ami veled történt, hogy elvesztetted a babát. Most hol tartotok?

Kati!
Nagyon cuki a kutyi :lol:
Örülök, hogy te is leírtad a vélményedet. Ez így volt jobb.

Ági!
Hát ez a kis fehérség?? Milyen fajta? Ő is nagyon aranyos :lol:

Valér!
SZUPER, SZUPER .

Annyira örülök neked, mert annak idején sírtam is miatta. de most nagyon jó, várlak, hoyg gyere és mesélj, hoyg beállj közénk :lol:

Norwell!
Nagyon aranyos párod lehet, Na a vasalás után majd ilyenre is ráveszem az enyémet :lol: Hogy fog örülni!!!! :lol: :lol: :lol:


Hát teljesen kész vagyok, hogy mennyien olvasnak minket. Azt hiszem, hoyg visszafogom magamat személyes terén.....

Kép
narco
 
 


Sziasztok :)
Dudu :)
Nagyon édesek a lányok :) Gondolom most hatalmas boldogság uralkodik rajtatok két ilyen kis tündérkével a kezetekben :lol:

Évi :)
Dóri babának Boldog hófordulót :D

Angie :)
Gratulálok a kis rizsszemetekhez :D Nagyon kis formás :lol:
Vigyázz magatokra :D Jó hétvégét nektek, várunk hétfőn. Remélem a privit még időben küldtem :wink:

Unique :)
Ne görcsölj rajta, Laurának ennyi elég és kész :D Biztos vigyáz a vonalaira :lol:
Sok sikert a hozzátápihoz :) Gondolom almával kezditek :)

Juca :)
Teljesen megértelek! :cry: Ugyan akkor nagyon sajnálom, hogy egy ilyen jelenség mint Te elhagyod a topikot :cry: Hiányozni fogsz, de ha nem bánod időnként én is írok majd neked :)
Remélem azért hamar megnyugszik a lelked és visszatérsz hozzánk :)

Nárcisz :)
Ezek a legjobb pillanatok a pocakosodásban :D Ilyenkor már lehet jókat játszani velük :lol:
Megmondom az őszintét kicsit irigykedem is :D Sajnos tényleg gyorsan vége a pocakosodásnak, pedig én imádtam :D
A terhességi szitaagy effektus a szülés után is megmarad. Tapasztalatból tudom :lol: :lol: :lol:
Téged is be akarnak fektetni? :shock:

Judit :)
Tényleg szerencsés alkat vagyok, de a narancsbőr engem sem kímél :x Épp ezen a héten kezdtem el tenni ellene. Nyárra újra bombázó akarok lenni :wink:

Kati :)
Nagyon édes a kutyusod :)
Örülök, hogy ilyen őszinte véleményt írtál és vállaltad a gondolataid :D

Zsu :)
Nagyon várlak vissza :D Örülök, hogy rendeződnek a dolgok nálatok is :D

Norwell :)
Nagyon jók a képek és a szövegek hozzá :D

Anikó :)
Írtam levelet :)

Lányok :)
Megdöbbenve értesültem a történtekről a hét elején!
Sajnálom, hogy egy ilyen csaló, hazug ember furakodott ebbe a csapatba. Az ilyen embereknek nincs bőr a képén, hogy ilyet tudnak tenni, ennyire megbántani, kihasználni, meglopni azokat akiktől csak jó kapott!
Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, remélem elnyeri méltó büntetését!!!
Ne hagyjátok annyiban lépjetek ellene, ha tudok segítek!

Megmondom őszintén nagyon hálás vagyok itt mindenkinek, hogy bebizonyítottátok, hogy milyen jó kis összetartó csapat vagyunk :)

Legyen szép estétek, békéljen a lelketek :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mondtok nekem egy cimet ahol talalok errol a szemetrol kepet?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Hattt Lanyok eleg volt ket kep errol a norol! Megtudnam folytani!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok csajócák!

Kicsit én is megdöbbentem, hogy ilyen sokan olvasnak minket, és drukkolnak a csapatunknak, bevallom, simogatja a lelkem. Viszont hátrány, hogy megtalálnak minket ártó szándékú népek is :evil:
Ez a liba gondolom akkor is hazudott nekünk, mikor kérdezett. Az a legfelháborítóbb, hogy amikor Elizabteh elkezdett ide írni, még ő volt a legjobban felháborodva, hogy minket hülyítenek :evil: :evil: :evil: Hiszek abban, hogy az élet hosszú távon igazságos :!: :!: :!:

Angie!

Nagy felháborodásomban tegnap nem is gratuláltam a gyönyörűséges rizsszemetehez :oops: Nagy-nagy gratula! Most már lassan megnyugszol? Növeszd nagyra a kis drágát :)

Valér!

Neked pedig különösen örülök! Annyira drukkolok, hogy minden jóra forduljon az életedben!

Juca!

Én nem köszönök el, mert nagyon remélem, hogy meggondolod magad, és maradsz! :roll: Ugye...???

Norwell!

Nagyon édik a gyerkőcök! Egyszerre volt a keresztelőjük?

Kati!

Jucmuchoz csatlakozva szerintem is jól megmondtad a tutit. Tökös csaj vagy!

Köszönjük mindenkinek a hófordulós köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!

Ma délután jön anyukám, és itt lesz egész hétvégén. Ma este is ő fog vigyázni Dórira. Fürcsi és szopi után leteszem aludni a pipit, ahogy szoktam, és mi megyünk apával ünnepelni, ugyanis ma vagyunk 5 éves házasok.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Gratulálok a házassági évfordulóhoz.
Kép
Merre mentek?


Az újaknak, és a minket olvasóknak is ÜDV!!!

Kép
narco
 
 


Tényleg!
Ezeket még fel sem raktam neketek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Mi iy így szeretjük egy mást itt a topikon ugye?
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi :)

Kép
narco
 
 


Jók a képek!

Lányok!

Az igazság az, hogy nagyon kultúráltan fogalmaztam, az életben nem ilyen vagyok. Amikor Anikóval ezt a dolgot telefonon ecseteltük, nem éppen így beszéltem... gondolhatjátok. Ez egy olyan dolog, hogy el kell telnie egy kis időnek, meg persze nem itt, mire az ember úgy beszél a másikkal, ahogy jön.

Brill!

A megérzések Anikóé, együtt filóztunk a dolgokon, Ő azt tanácsolta nekem ,hogy bocsi amit írni fogok, hogy itt majdnem mindenki imádja, ő az "anyukájuk", és tuti én leszek a szemét ha egy fél szóval is bántom. Arra gondoltam, mikor tenap a ködről meséltem. Elfogultak voltatok, én sose szoktam személy szerint írni senkihez, még akkor sem ha ő, (bárki) megszólít. Pont azért, mert csak át szoktam futni az írásokat, és nem akarok személyeskedni, esetleg megbántani valakit.

Zsúka!

Neked tartozom egy privát üzivel....

Na, azért itt vagyok, Jucának is tartozom. Írhatok, Juca???
Vendég
 


Sziasztok!

Két félreértést szeretnék eloszlatni:
az egyik, hogy a héthetes, az a kis Gyöngyös Anikó pocijában :-)
a másik, hogy én nem írtam, hogy eltűnök, csak, hogy kivonom magam a forgalomból egy ideig. Az utóbbi időben úgyis én folytam a csapból is.

Valér!!!

Ez nagyszerű!!! :lol:

Évi! Unique!

Hát még meg sem mutattam a holivúdi Duna partot :twisted:
Évi nagyon jó szórakozást!!!

Lányok!

Mindenkinek köszi mindent. Főleg Anikónak a fejberázó telefont. Tényleg nagyon megzittyantam tegnap. Nem vagyok az a nagy igazságszolgáltató alkat. Viszont most a talpamra kell álni. Igen az Isten majd igazságot szolgáltat. Mindenkinek. Viszont itt azért még van egy elvarratlan szál, amit sokan említettetek. Itt sokkal többről van szó, mint a kölcsönről. Mátra beteg (ez már önmagában igazságszolgáltatás sajnos), ha pedig nem beteg, az még rosszabb. Most nagyon finoman azt tudom mondani, hogy olyan, mint az egyszeri oktató, aki nappal önvédelmi sportot oktat gyerekeknek, éjjel meg péppé veri őket.
Ha hallgatok, akkor bűnösök közt én leszek a cinkos. Vagy kicsit kifordítva cinkosok közt én leszek a néma. Persze ez hátamon egy púp, de akkor is meg kell tennünk a lépéseket. Lehet, hogy egy-két embertől konkrétan segítséget fogok kérni, azt majd jelzem, és egyúttal szeretném megköszönni a sok segítséget, amit felajánlottatok, meg a jó szót.

Egyébként az élet megy tovább. Nekünk is lesz évfordulónk jövő hétvégén, most hétvégén jön az osztálytársam két lurkesszel meg a férjével, család is vár, aztán osztálykirándulunk, meg lesz egy esküvő is, ahova különleges szaktanácsadó segítségével fogom magam kicsinosítani :wink:
Szóval zsufi lesz az október.

Engem nem lep meg, hogy mennyien olvasnak, az IKEA parti után jelzett valaki, hogy látott minket, csak nem mert odajönni. Nekem már ott lekoccant. Viszont újak, és leendő újak. Finoman fogalmazva én távolságtartó leszek! Értsd, teljes név, fénykép a családról, meg úgy általában, és még így sem biztos, hogy hamar felengedek. Ez már csak így van. Égtem, most poroltok. Remélem most megtisztul a topik, és aki esetleg füllentett eddig, az is rájön, hogy nem éri meg, mert minden kibukik egyszer.
Eddig is tisztességesen és segítő szándékkal álltam mindenkihez, ez nem fog változni. Aki ismer tudja milyen vagyok a rengeteg hibámat és hülyeségemet is. Jövök, jövögetek, csak van egy elintéznivalóm még! Már meg sem említem, hogy ma van a határidő :-(

Na lépek, mert ma a Kőrősi isi előtt délelőtt kürtőskalácsot sütnek, és nekem ott a helyem Csipivel! :wink:

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


ál->áll freudi elszólás volt

Kati!

Persze. Végül sikerült?

tjuca
 
 


Narco!

Jók a képek!

Kedvet kaptam, csatolok én is néhyány trükkös képet:

Biztos, hogy stabil lábakon áll ez a diadalív?
Kép

Hány lába is van az elefántnak?
Kép

Hány elefánt van a képen?
Kép

Felmennétek ebbe a toronyba?
Kép

Koponya vagy nő a tükör előtt?
Kép

Koponya vagy aktok?
Kép

Nyúl vagy kacsa?
Kép

Női arc vagy szaxofonos?
Kép

kacsa14
 
 


Jo reggelt Lányok! Kép

Juca! :D
Nagyon örülök,hogy irsz!!Ma egy kis meglepetést tartogatok neked! :wink: De majd hivlak telefonon!Én is pont ugy gondolom hogy megváltozni nem fogok mert szeretek segiteni másoknak jol esik a szivemnek!Én nem érzem magam hibásnak sőt!Egy ilyen beteg elme sokkal jobban kicseszett ezzel magával mert emlékezzünk vissza neki nem volt senkije a valo életben mindig csak mi!És most aztán tényleg magára marad a beteges gondolataival amivel most egy darabig nem tud senkit "oktatni"!
Nekem mondjuk jobban főhet a fejem mert én már az első "vetélés" után sejtettem hogy hazudik!Én Katinak mindig levetitettem előre a forgatokönyvet és az mindig ugy is lett!De bevallom őszintén a rákot azt bevettem!Ezért is segitettem! :(

Évi! :D
Nagyon boldog ho fordulot a kismenyemnek! Kép
És nektek is boldog házassági évfordulot és nagyon kellemes estét! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Lányok!
Jó reggelt!
Kép

Be kellett ugranom a munkahelyemre, és nem bírtam ki, hogy ne olvassam el a hozzászólásokat! Ezért nincs is időm reagálni a hozzászólásokhoz, és a nekem írottakhoz, amiért elnézést is kérek. Egy embernek viszont mindenképpen üzennék:

Mátra!
Megvártam, amíg az indulatok lecsengtek bennem, és utána szólok hozzád. Bár engem személy szerint nem bántottál meg, és nem vertél át, mégis hatalmas csalódást okoztál nekem. És tudod, hogy mi fáj a legjobban? Én mélyen vallásos (de inkább hívő) ember vagyok, hiszek Istenben, és ha kiejtem Isten nevét, az mindig a szívemből jön. Én rólad is ezt feltételeztem, amikor oly sokszor Istenről beszéltél, és rá hivatkoztál. Ezért bíztam benned, mert magamból kiintulván, a lelkiismeretem (Isten előtt) nem engedné hogy egyetlen embert is a legkisebb mértékben becsapjak.
Pontosan ezért bízom abban, hogy te sem fölöslegesen ejtetted ki a (lelki)szádon Isten nevét, és el fogsz gondolkozni azon, amit tettél, és megszólal a lekiismereted, ami majd arra kényszerít, hogy jóvá tedd a cselekedeteidett azokkal szemben, akiket megkárosítottál. Létezik bocsánat kérés, és létezik megbocsájtás. Én ezt keményen gyakorolom! De ha rá is szánnád magad, számíts arra, hogy a sebek nehezen gyógyulnak, főleg azoké, akiknek mélyen beledöftél a szívébe.
Én valóban arra buzdítalak, hogy nézz magadba, és ne engedd mérgezni tovább a lelkedet ezekkel a hazukságokkal, hanem inkább rendezd soraidat, és kezdj új életet (de ne itt közöttünk, mert sajnos a tetteinknek következményei vannak, és a tiednek az, hogy egy ilyen fantasztikus csapatba már nem fogsz tudni visszailleszkedni), de talán mások között el kezdhetsz tisztán élni.
Egy üzenetet megér ide a topikba, és két telefonhívást+találkozást az anyagiak rendezésére.

Hát ennyit akartam!
Puszi MINDENKINEK! Köszönöm a rizsszem kis Manócskám dícséreteit. Boldog és nyugodt vagyok!

Isten áldjon benneteket! Hétfőn jövök.
Kép
Vendég
 


Mi a szeretet?



Egy tudományos felmérés részeként kutatók

megkérdeztek néhány 4 és 8 év közti gyermeket

arról, hogy szerintük mi a szeretet. A

kérdésekre adott válaszok mélysége és

komolysága sok esetben a kérdezőket is

meglepte.




"Amikor nagyinak begyulladtak az izületei, nem

tudott már előrehajolni, Hogy kifesthesse a

lábán a körmeit. Most mindig a nagypapa festi a

nagyi körmeit, pedig neki is izületgyulladása

van. Ez a szeretet."

Rebeka - 8 éves



"Amikor szeret valaki, akkor máshogy mondja ki

a neved.. Valahol érzed, Hogy az ő szájában

biztonságban van a neved."

Zsolti - 4 éves


"A szeretet az, amikor egy lány bekölnizi

magát, a fiú pedig borotválkozó arcszesszel

bekeni magát, aztán elindulnak, hogy

szagolgassák egymást."

Karesz - 5 éves



"A szeretet az, amikor az étteremben odaadod

másnak a sült krumplidat, anélkül, hogy te

kérnél az övéből."

Kriszti - 6 éves



"Szeretet az, ami megnevettet, amikor fáradt

vagy."

Teri - 4 éves



"A szeretet az, amikor anyu kávét főz apának,

de belekortyol mielőtt odaadná neki, csak a

biztonság kedvéért, hogy ellenőrizze, hogy

biztosan finom-e."

Dani - 7 éves



"A szeretet az, amikor két ember állandóan

csókolózik. Amikor pedig már belefáradtak a

csókolózásba, még akkor is együtt akartnak

maradni és beszélgetnek. Apa és anya ilyenek.

Szerintem gusztustalan, amikor csókolóznak."

Emília - 8 éves



"A szeretet az, ami Karácsonykor a szobában

van. Ha egy pillanatra abbahagyod az ajándékok

kicsomagolását, akkor lehet meghallani."

Robi - 7 éves



"Ha jobban szeretnél szeretni, akkor egy olyan

baráttal kezd, akit utálsz."

Nikolett - 6 éves



"A szeretet az, amikor elmondod egy fiúnak,

hogy tetszik neked az inge, erre ő ezután

minden nap csak azt hordja majd."

Nóri - 7 éves



"A szeretet olyan, mint amikor egy kicsi öreg

néni és egy kicsi öreg bácsi még mindig

barátok, még azután is, miután jól megismerték

egymást."

Tomi - 6 éves



"A zongoravizsgámon egyedül voltam a színpadon

és nagyon féltem. Odanéztem a közönségre, és

apu ott mosolygott és integetett. Csak ő

mosolygott. Ezután már nem féltem."

Csilla - 8 éves




"A mamim jobban szeret engem mindenkinél. Senki

más nem ad nekem esti puszit mielőtt elalszom."

Klári - 6 éves



"A szeretet az, amikor anyu a legfinomabb

csirkehúst odaadja apunak."

Eszter - 5 éves



"A szeretet az, amikor apa izzadt és büdös, de

anya akkor is azt mondja neki, hogy sokkal

helyesebb, mint Robert Redford."

Krisztián - 7 éves



"A szeretet az, amikor a kutyusom megnyalja az

arcom akkor is, ha egész nap nem foglalkoztam

vele."

Marika- 4 éves



"Tudom, hogy a nővérem szeret engem. Onnan

tudom, mert nekem adja az összes régi ruháját,

és emiatt neki el kell mennie, majd újakat

venni."

Laura - 4 éves



"Amikor szeretsz valakit, akkor sokat pislogsz,

és apró csillagocskák jönnek ki belőled."

Judit - 7 éves



"A szeretet az, amikor anyu látja aput a

mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan."

Márk - 6 éves



"Ha nem gondolod komolyan, akkor nem is kéne

kimondanod, hogy szeretlek. De ha komolyan

gondolod, akkor szerintem sokszor ki kell

mondani. Az emberek hamar elfelejtik."

Júlia - 8 éves

Kép
narco
 
 


Csajok!
Jól szóltatok :)
Örülök, hogy azért nem mindig az indulatok vezetnek minket :)

Juca!
örülök, hogy itt vagy, és írsz. :)

Kép
narco
 
 


Narco!

Csodásak a mai szösszeneteid!!! :D

Megírtam Apának a sült krumplisat skype-on és visszaírt, hogy ő oda szokta nekem adni. Tehát SZERET!!!!

kacsa14
 
 


Sziasztok!

A döbbenettől még mindig nem jutok szóhoz....! :twisted:
De, ahogy írtátok, lépjünk túl rajta és szeressük egymást továbbra is és ne hagyjuk magunkat!

Valér!
Köszönöm a drukkokat! :D

Brill!
Nem kerestem ilyen betétet, egyedül nem nagyon bócorgok a városban.Anyukám még nincs itthon, apa pedig későn jön.

Anikó!
Jól vagyunk, köszönjük!
Remélem Te is megnyugszol!

Nárcisz!
Érzem a hasam: mint amikor mensis görcseim voltak, alul majd szétszakadok, érzem, ahogy a szalagjaim tágulnak.Főleg az esték rosszak!

Rólunk!
Ma voltunk ctg-n.Jó lett, de szegénykémet többször fel kellett kelteni! Az uh. is mindent rendben talált, a méhlepény is jó állapotban van még. Azt mondta a doki, hogy tuti kihúzom szerdáig, amíg visszajön!Ennek nagyon örülök! :lol:
Szerdán újra ctg, csüt. de. pedig újra uh.

Most megyek csinálok ebédet, aztán még jövök! :lol:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Évi79!
Üdvözöllek titeket innen. Sok puszit küldök a kis Virágnak is. Legyetek szépek, és egészségesek. Sok tejcit kívánok, remélem a praktikáid bejönnek.
Mi jól vagyunk. Igen, várom már a babákat, de most még szurkolok, hogy bent maradjanak. Ez az érzés most erősebb.

Kép
narco
 
 


Sziasztok,

Gyors bekukk :) Remélem, nem a tegnapiak miatt pang most a topic, hanem mert mindenki a napon sütteti magát :roll:

Évi :)
Nagyon boldog évfordulót kívánok! Ünnepeljetek jól! Én is alig várok már egy ilyen estét Apával kettesben 8)

Annácska :)
Köszi, aranyos vagy! Mekkora most Peti baba? Szépen növöget? Miket csináltok? Te hogy bírod a bezártságot? Vagy sokat mászkálsz már vele?

Juca :)
Mesélj, milyen volt a kürtöskalács? Fénypostával küldj nekem belőle! Mi is imádjuk ám! :twisted:

Puszi

KépKép
unique
 
 


Szia Csibe!

Ma voltam a kórházba folytatni a kálváriámat tekingéltem :shock: hátha megint találkozunk, de sajnos nem láttalak. Sokat vagy eszembe.

Évi!
De jó, hogy jelentkeztél! Fotókat nem teszel föl a kis hölgyről?

Zsú!
Bár újra csatlakoznál, szorítok nektek az újrakezdéshez!

Norwell!
Szuperjók a képek! :) Édes kicsit babák.

Borsó!
Ti mióta is próbálkoztok?
Vendég
 


Junkó!
És mi volt a dokinál? Mondott valamit?
Mi a következő lépés?

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy megint így eltűntem mostanában, de sok a munka.
Azért olvasgatlak titeket, de írni nem nagyon van időm.
Viszont ez a Mátra dolog igen csak kiakasztott. :cry: :cry: :cry:
Egyáltalán nem gondoltam, hogy ez megtörténhet, egy ilyen helyen, egy ilyen topicban...
Igazából nem tudok mit írni, emésztgetem a dolgot, de azt hiszem időbe fog telni...
Nagyon sajnálom, hogy ez megtörténhetett!
Csajok kitartás!!! Nem akarom, hogy széthulljon a topic!!!! :cry:

Anikó
Javítanál légyszi a táblában?
Ma vagyok 6 cn.
Köszönöm!

Összeszedem magam, aztán igyekszem ismét többet jönni.

Szisz
szisszka
 
 


Húú Nárcisz!

Azt igen hosszú lenne leírni, milyen falaknak ütközöm, de talán majd írok egy összefoglalót amelyben benne lesznek a vizsgálatok számokkal tarkítva. Okulásol, hogy hol tartunk ma. Pedig a kérésem nem nagy és azt hiszem nemzetgazdasági szinten is támogatandó(nak kellene lennie): GYereket akarok!

Csak annyit hogy most éppen a chlamidya teszt iránti kérelmemet vágták vissza a kenettel együtt, hogy sajnos nincs rá keret, és nem élvez prioritást...és ha nincs egy szuperjófej dokim akkor most ezért kipengethetnék kb. 18 000 Ft-ot.
Minden esetre okt. 10 (Kaáli-ha addig be nem zár )kőbe vésve, azután remélem okosabb leszek.

Ez a levél kicsit Fülesesre sikerült. :roll:
Vendég
 


Junkó!
Szívesen meghallgatoma kálváriádat, de tényleg. Ha akarod akár priviben is. Tudod érdekel az, hoyg mi történik veled. Bár segíteni szerintem érdemi szinten nem tudok, de értelmes pofát vágni igen (6 évet jártam egyetemre :wink: ). Szóval nyugodtan írd le, én is leírok ide egy csomó rólam szóló unalmas dolgot.
Szóval akkor te is bemégy a babagyártó intézetbe? :lol: Szuper.
ha úgyis fizetni kell érte, akkor legalább biztosan jól fogják csinálni.
Bár jobban örültem volna, ha nagy részét avizsgálatoknak meg tudtad volna csinálni TB pénzen, végül is ezért fizetjük nem?
atr hiszem az államnak mérlegelnie kellene, hogy nemcsaka szocpol járul hozzá nemzetünk gyarapodásához, hanem a szakszerű, támogatott ilyen jellegű munka.
Sok sikert.

Kép
narco
 
 


Evi!

Boldog hazassagi evfordulot kivanok! :D Es erezzetek jol magatokat a ferjeddel ma este!

Annacska! :D

Megkerdezhetem milyen kurat kezdtel a narancsbör ellen? Mert en mar annyi draga kremet probaltam, es eddig meg sikertelenül.

Narcisz!

Igen! :D Szepek a kepek!

Juca!

Teljesen megertelek azzal kapcsolatban amit a bizalomrol irtal! Szerintem barmelyikünk igy lenne vele a helyedben! Ugyanakkor remelem azt is, hogy idövel halvanyul a bizalmatlansagod es a keserüseged a csalodasbol kifolyolag mert szerencsere azert a nagy resze az embereknek nem olyan mint ez a nö!

Nagyon jo kikapcsolodast kivanok Nektek a kirandulasra, esküvöre stb. Jot fog tenni biztos! :D

Aniko!

Remelem jol vagy! :D

Norwell!

Orülök, hogy Kende baba egyre többet eszik! :D


Junko! :D

Mi volt ma a dokinal?

Lanyok! :D

Azt szeretnem kerdezni, hogy ugye azert talalkozhatunk novemberben? En megszerettelek benneteket es ha van ra lehetöseg szeretnek talalkozni is veletek! En mindig öszinte voltam mindenben veletek. Ja, es meg annyi, hogy ha sikerül a talalkozot összehozni en ugy tudnek menni, hogy a ferjem is jönne velem ha ez nem gond.

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kész lettem az ebéddel!
A mosogatás előtt azonban ejtőzöm egy kicsit!

Éva!
Jó hallani felőletek!Örülök, hogy szépen gyarapszik Virág! :lol:
Kicsit nyűgösködöm itt a vége felé, de azért jól vagyunk!

Junko!
Pedig bent voltam én is! :(
Fél kilencre mentem!Kb. 8:25-kor értem fel az emeletre!Ott voltam egészen fél 10-ig!
Kár, hogy nem találkoztunk! :(

Majd jövök még!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Unique!

Csak néztük a sütőket. Valami iskolai banzáj volt, így rengeteg gyerek állt sorba, mi csak egy kicsit megszagoltuk az illatot.

Kati!

Bora szabadon van a kertben?
Na jó, most kiderült, hogy kicsit félek a kutyáktól. Szép kutya, de csak távolból csodálom :-)

Éva!

Örülök, hogy jól vagytok!!! Sok puszi Virágnak. Kép?

tjuca
 
 


Ezt még szerettem volna:

Egy asszony kijött a házból, és három hosszú, fehér szakállú
öregembert
látott üldögélni az udvaron.
Nem ismerte őket. Így szólt: "Nem hinném, hogy ismernélek
benneteket, de
éhesnek látszotok.
Kérlek benneteket, gyertek be, és egyetek valamit!"
A ház ura itthon van? - kérdezték.
Nem - válaszolta az asszony. - Nincs itthon.
Akkor nem mehetünk be - felelték.
Amikor este a férje hazaért, az asszony elmondta neki, mi történt.
"Menj, mondd meg nekik, hogy itthon vagyok, és hívd be őket!"

Az asszony kiment, és újra behívta az öregeket.
Együtt nem mehetünk be a házba - felelték.
Miért nem? - kérdezte az asszony.

Az egyik öreg magyarázatba kezdett:
"Az ő neve: Jólét." - mutatott egyik barátjára, majd a másikra mutatva
azt
mondta: ő a Siker, és én vagyok a Szeretet. Majd így folytatta: "Most
menj
vissza a házba, és beszéld meg a férjeddel, melyikünket akarjátok
behívni."

Az asszony bement a házba, és elmondta a férjének, amit az öreg
mondott.
A
férj megörült.
"Ez nagyszerű!" - mondta. "Ebben az esetben hívjuk be Jólétet!
Hadd jöjjön be, és töltse meg a házunkat jóléttel!"
A felesége nem értett vele egyet. "Kedvesem, miért nem hívjuk be
inkább
a
Sikert?"

A menyük eddig csak hallgatta őket, és most előállt saját javaslatával:
"Nem lenne jobb a Szeretetet behívni? Az otthonunk megtelne
szeretettel."
Hallgassunk a menyünkre! - mondta a férj a feleségének.
"Menj, és hívd be Szeretetet, hogy legyen a vendégünk!"
Az asszony kiment, és megkérdezte a három öreget: Melyikőtök
Szeretet?
Kérlek, gyere be, és legyél a vendégünk! Szeretet felállt, és elindult a
ház felé.
A másik kettő szintén felállt, és követték társukat. Az asszony
meglepve
kérdezte Jólétet és Sikert:
Én csak Szeretetet hívtam, ti miért jöttök?
Az öregek egyszerre válaszoltak: "Ha Jólétet vagy Sikert hívtad volna
be, a
másik kettőnek kint kellett volna maradnia. De mivel Szeretetet hívtad,
ahova ő megy, oda mi is vele tartunk."
Ahol Szeretet van, ott megtalálható a Jólét és a Siker is!!!!!!

KÍVÁNOM NEKTEK...

Ahol fájdalom van, kívánok nektek békét és könyörületet.
Ahol kétségek vannak, kívánok nektek megújult önbizalmat
képességeitekben, hogy leküzdhessétek.
Ahol fáradtság, kimerültség van, kívánok nektek
megértést, türelmet és megújult erőt.
Ahol félelem van, kívánok nektek szeretetet és bátorságot.

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!

Ma csak egy vérvétel beutalóért mentem, mert ami volt nekem, az nem volt megfelelő, így újra kellett kérnem. És kérnem kellett egy új receptet mert amit felírt a doki az se volt jó és a gyógyszertárból is elzavartak. :roll: Nem tudott mit csinálni vele, átmentem egy másik gyógyótárba ott meg elfogadták... :shock:

Narco!
Szívesen leírom majd mert tanulságos. Igazából én is azt gondolom, hogy nem vagyok ingyen élő, fizetem a TB-t ezért is gondoltam hogy a Kaáligi elintézek mindent, én kis naív.
Azóta csak sorozatos arcul csapások és mindenhonnan elzavarnak. Háááát, azt nem mondom hogy mostanában kötélből vannak az idegeim, huzigálják a bajuszomat rendesen.

Most egyébként hormontükröt csináltatok, mindenféle keneteket vettek le tőlem, rák szűrés stb. Kis gombát találtak arra kaptam kenőcsöt, meg gyogyót. Szóval készülök a Kaálira.

Csibe!
Én 8:25-ig vártam akkor elmentem a férjemhez, elvittem a telefonját, mert otthon hagyta. 9 körül értem vissza. Kár hogy nem találkoztunk.
Vendég
 


Kancellárka!

Mi van veletek? Jól vagy???

Jelentkezz!!! Nagyon rég nem írtál!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok az újboli fogadtatást. :) Ugyan még csak "próbaidőn" vagyunk, de én már kezdem azt érezni, hogy minden OK... :) Szerintem "csak" egy "kis" idegi kimerülés lehetett, ami mára egy kicsit enyhült. Túl sok megpróbáltatás érte a párom az előző évben és szerintem idegileg kibukott, ami "így" jött ki rajta... De most úgy érzem, rendeződnek a dolgok szépen lassan... Remélem, nem kiabálok el semmit... :?

Anikó!
Én voltam!!!! :) Tudod az iwiw-en... Ugye nem baj? Megismertelek a képedről és gondoltam, még ha nem is találkoztunk személyesen, valamelyest már ismerjük egymást... :)

Na most ennyi. Legyetek jók és vigyázzatok Magatokra!
Puszi mindenkinek

Zsu
valér
 
 


Sziasztok!

Teljesen megértem, hogy a történtek után távolságtartóbbak lesztek, biztosan időnek kell majd eltelnie, mire az újabb tagok elnyerhetik a bizalmatokat. Ez így természetes…….

Jucmuc :D

Jövő héten HSG? Ne tudd meg, hogy én annak idején mennyire féltem. Remélem te jóval bátrabb vagy nálam. Szurkolok Neked, és meglátod nagyon hamar túl leszel rajta, és amikor megmondják, hogy minden OK, el is felejted az egészet!!!
Nagyon szép helyen laktok!!! :)

Narco :D

Köszönöm…..
Április végén volt a műtét, az első, és mivel valószínűleg nem sikerült teljesen befejezni a terhességet, rá egy hónapra a következő. Utána 3 hónap szünet. Most szeptemberben lehetett volna újra próbálkozni, de lakáseladás és költözködés miatt kicsit eltoltuk. De nem bánom, hátha új otthon, új környezet…… Itt már gyerekszoba is lesz :lol:

Junko :D

Sajnálom a kálváriádat, de sajnos nem meglepő……….
Először tényleg idegtépő, de aztán bele lehet jönni a sok „macerába”.
Tartsatok ki, kívánom, hogy nagyon hamar már csak terhesgondozásra kell járnod! :lol:
Mi már jó régóta próbálkozunk, 2004 Február óta.

Puszi Borsó
borsó
 
 


Sziasztok!

Tjuca!
Ok, megnyugodtam.
igaz csak fényévente kukantok be röptében átfutva az eseményeket, táblázatokat, de még így is igen hiányos lenne a topik NÉLKÜLED!!!! és persze kicsi családod nélkül! :oops:

És hogy ilyen emberek vannak... bármíly fura is, de igen kellenek. Kellenek, mert az első felháborodás után mindenki megtalálja az utat, hogy még csak véletlenül se váljon ilyenné. Ha épp haragudott is szüleire, köszönetet mondhat nekik, hogy nem lett "MÁTRÁVÁ". Mert senki nem lesz magától olyan amilyen, mindannyian önmagunk és környezetünk hatására leszünk olyanok, amilyenek ma épp vagyunk. Mint a kövek. Morzsolja őket szél és víz, de ott van a saját belső tulajdonságuk, a keménységük, ami meghatározza, mennyi idő alatt válik olyanná amilyen. Azt hiszem vannak, akiket a külső hatás összemorzsol annyira, hogy csak a keserűség homokja marad a lelkében a gonoszsággal. Sajnálatra méltó görcsök a finom tapintású kavicsok közt.
Almában a kukacot is csak akkor vesszük észre sokszor, ha már beléharaptunk zamatos húsába. DE NEM KELL AZ EGÉSZ ALMÁT KIDOBNI! Csak a kukacos részt kivágni! :) És még van példa millió...
Angie!
A vallás mindenki számára jelen van, kinek ilyen, kinek olyan formában. Ha valaki elvesztette a lelkét és egyben hitét, akkor csak a szavak maradnak neki, mögöttes tartalom és érzések nélkül. Így süppesztve magukat mélységes magányba, mert sem ember sem Isten (kinek-kinek a magáé) nem marad meg nekik társnak és támasznak. És azt hiszem tán ez a legnagyobb büntetés itt a világunkban.

No, ebből az egész halandzsából azt akartam kihozni, hogy TESSÉK EGYÜTT MARADNI ÉS BŐVÜLNI!!! Mind új tagokkal, és még inkább parányi új életekkel!

és zárásként...

Kép

Sziasztok!

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok!
Csak pár percre ugrottam be. Örülök, hogy egy kicsit már próbáltok napirendre térni a dolog felett.

Juca!
A jelentkezéseidből leszűrve remélem, hogy tényleg nem akarsz eltűnni. Igaz annyira nem ismerjük egymást, de az előző írásokból visszaolvasva nagyon jó ember lehetsz. :) (A kürtöskalács finom dolog, mi is sütöttünk a hétvégén. )

Narco!
Neked áldott jó lelked van, hogy ilyen megbocsájtó vagy! Érdekes, hogy amikor a férjemnek elmeséltem röviden ezt az esetet, Ő is ugyanezeket mondta, mint, amit Te leírtál. Persze a többieket is teljes mértékben megtudom érteni, mert én is felháborítónak tartom, amit Mátra tett és biztos, hogy idő kell amíg megnyugodnak a kedélyek. Nagyon tetszettek azok az idézeteket, amiket írtál, főleg a karácsonyi. Hiába a gyermeki száj mindig őszinte. Jut eszembe, csak röviden egy munkatársam sztorija:

Munkatársam és lánya felszálltak a buszra és az ablak elé ültek le, ahova besütött a Nap. A kislány így szólt: Anya, de jó melegen süt ez a napocska, ez majd jól kihozza belőlönk a taknyot!

Elnézést, hogy ilyen nyersen írtam le, de ezt nem lehetett másképp megfogalmazni. :D

Évi!
Boldog házassági évfordulót kívánok Nektek és kellemes kikapcsolódást!

Mi ma megtartottuk a tanácsadóban az anyatejes nap 2. részét is. Sajnos, ma sem jöttek el túl sokan, de azért ma is jó volt a hangulat! :) Mennen kell, mert 4-kor indulunk a Minivel vásárolni és még ennem is kéne!

Sziasztok!
tina82
 
 


Sziasztok :)
Évi :)
Gratulálok az 5 éves évfordulótokhoz :) Jó mulatást estére :)

Nárcisz :)
Nagyon kitettél magadért megint :D Szenzációsak a képek is és a szöveg is :D

Adri :)
Leventének boldog 5 hós fordulót :)
Hogy vagytok?

Angie :)
Örülök az örömödnek :D Jó mosolyogni látni :)
Ez nagyon szép volt, remélem tanult belőle akinek kellett :)

Csibe :)
Közeleg a beteljesülés :D Annyira drukkolok most neked, hogy csodás élményed legyen a szülés :)
Örülök, hogy minden rendben volt a ctg-n :)

Éva :)
Örülök, hogy jelentkeztél :)
Ha a tejcsigyártós praktikáid tárháza ürülni látszik kérdezz bátran :)

Unique :)
Petikét ma este mérem le, de úgy 6 és fél kiló körül van. Nem viszi túlzásba a drága a hízást :D
Hason fekve próbálkozik a kúszással. A hasa alá tudja már húzni a lábát, de még nem tud mászni, majd idővel rájön a technikára
Viszonylag jól viselem a bezártságot, nem sokat vagyok vele itthon. Ha szép az idő sétálunk, Annamarit hozzuk-visszük, zajlik az élet. De őszintén most kezd el kijönni rajtam a csinálhatnék és erre jön az ősz meg a rossz idő
Én ti? Tudom otthon dolgozol, de azért az nem ugyan az :)

Junko :)
Sajnálom, hogy ilyen falakba ütközöl :( Szívesen meghallgatom én is a kálváriádat.
Drukkolok az okt 10-hez, nagyon bízom benne, hogy ott tudnak segíteni neked is. Lesz gyereked, ebben hinni kell!!!

Judit :)
Van egy masszírozós csajszi, aki tényleg csodákat művel :) Anyuról közel 30 kilót dobott le néhány hónap alatt. A krémet amit bemasszíroz saját maga állítja össze. Nekem két éve teljesen eltüntette a narancsbőrömet, de a terhesség, szoptatás alatt visszamásztak
Most újra megyek hozzá néhány alkalommal. A héten háromszor voltam és megyek jövő héten is.
Feltétlenül találkozunk novemberben :D

Eszter :)
Jó látni téged is :)
Nagyon édesek a gyerkőcök együtt :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok lányok!

Eredetileg már tegnap este szerettem volna írni, csak elaludtam. :oops: Reggel meg nem volt netem :evil: Remélem Kristóf egy kicsit eljátszik egyedül és be tudom fejezni az írást :roll: Visszaolvasni viszont nincs időm, mert akkor tuti nem érek a végére, úgyhogy csak fejből…

Szóval én pár nappal ezelőtt tudtam meg, hogy Mátra egy hazug álnok kígyó és engem is nagyon letaglózott a dolog… :evil: :evil: :evil: egyszerűen felfoghatatlan, hogy ilyen topikba is befurakodnak ilyen szemét emberek(?)…

Juca! Megértem, hogy megingott a bizalmad, de én is csak azt tudom mondani, hogy egy ilyen valaki miatt ne engedjük, hogy széthulljon a topik és beférkőzzön a bizalmatlanság. :idea: Tudom, nagyon kemény tanulópénz volt, de én csak arra bíztatnálak, hogy tedd meg a szükséges lépéseket! Kingát meg puszild meg helyettem is! :wink:

Angie :) Ne haragudj, hogy még nem gratuláltam a kis mazsoládhoz, szeretném most pótolni!!! :oops: :oops: :oops:

Unique :) Naná, hogy kell Laura! Legalább a határozottságával ráncba szedi egy kicsit az én szintén elég akaratos kis Törpémet! :lol: :wink:
A cikket bescanneltük, ha tudsz adni egy emil címet , szívesen elküldöm (4 oldal).

Kati :) Nagyon frankó volt az összefoglaló! :twisted: Csak megint elgondolkodtatott, hogy hogy lehettünk ilyen vakok és hogy dőlhettünk be ennek a szemétnek?! :roll:
Nagyon ari a kutyu! :lol:

Évi :) Boldog házassági évfordulót kívánok! Hova mentek ünnepelni?

Valér :) De jó, hogy nálad is egyenesbe jönnek a dolgok! :lol: Mikor jössz vissza hozzánk?

Bea27 :) Akkor legalább annyi haszna legyen a dolognak, hogy most visszatérsz :D :wink: Vagy már nincs kedved? Azt egyébként nem értem, mivel üldözött el??? :?:

Junko! Sajnálom, hogy ilyen dolgokon kell keresztül menned! Szégyen ez az egész egészségügy!

Narco :) Aranyosak ezek a kis szösszenetek, na meg az állatos képek is! :lol: Hogy vagytok mostanság? Mikor lesz a következő UH?

Kacsa! Nagyon királyok ezek a képek!!! :lol:

Norwell :) Kende baba tündéri! :lol: Mit szerettél volna kérdezni?

Elnézést, ha vkit kihagytam, de most ennyire futotta az agyi kapacitásom… :oops:
Mi tegnap ettünk először „szilárd” ételt, sütőtököt burgonyával, és Kristóf ma majd egy fél üveg kaját bepuszilt, mindezt szopi után… :shock: :roll: Unique, te kérdezted, hogy Kristóf miket eszik? Ez az első kaja, amit kapott, előtte csak egy kis almalevet adtam neki 1 hétig. Ja, és szerintem nemsokára kint lesz az első fogacska…

Pussz mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Bea vagyok egy másik topicból. Bocsánat, hogy befofátlankodom, csak egy hozzászólásnyira.
Nem akarom újra feltépni a sebeket, bocsánat, ha valakit megbántok. NEm áll szándékomban.

Futótűzként terjed a hír azt hiszem arról, amit itt történt. Szerintem most mindenki azon drukkol, hogy maradjon meg ez a jó csapat, ami itt kialakult. De úgy látom nincs baj!
NAgyon jók vagytok, tartsatok össze, csak így tovább!!!!!!!!!!!

MIndenkinek millió DRUKK!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Anikó!

Nagyon köszönöm a meglepetétst! A legnagyobb meglepi Te magad voltál :-)

Eszter!

Köszi. Tudom. Nagyon helyesek a kispasik, csak tudod Kinga szíve már másé...

Borsó!

Ez szörnyű. Én vakbélműtéttel repetáztam, de ez sokkal borzalmasabb :-(

Timi!

Biztosan nem láttad reggel a csak csajokat. Én nem szoktam nézni, de Kinga pont aludt a járókában. A császárról volt szó. Utána ez volt a téma a játszin. 3 anyukából kettő szült először császárral, és mindkettő természetes úton szült utána. Úgyhogy szidták is a műsort rendesen :-)

Ma megismerkedtem helyes anyukákkal. Jó volt.

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?