Új privát üzeneted érkezett!

Unique!

Avent melltartóbetéthez adtak zsákot, abba megy a mini zokni.
Tömés: gyanús... Levél, idővel, tudod... :twisted:
Hát nem is tudom. Nem lenne neki elég csak a tejcsi? Nálunk a horrorszopinál volt ez, hogy hergelte magát a semmire, az gáz. Na majdcsak megoldódik!

Pusza!

tjuca
 
 


Nárcisz!

Szerintem a normál öblítő is jó, de inkább érzékeny bőrre való sensitiv-et használok, Lenort. Meg az illatába is teljesen belehabarodtam, mert ha megérzem azt az illatot, mindig a Dorci jut róla eszembe. Mikor még meg se született, és már mostam-vasaltam a kis cuccait, akkor szerettem meg, és azóta is azt használom :)
De Vanishből mi is nagyfogyasztóknak számítunk :)

Anikó!

Ugye neked is pajzsmirigy-alulműködésed van, mint nekem? Több gyógyszert kell szedned? Az nem baj ám, nekem szopi alatt is kellett (meg nyilván hátralevő életemben már mindig kell majd). Attól még a Dóri teljesen egészséges :)

Juca!

Én is ezen filóztam, hogy mi lesz, ha Dórinak öccse lesz. Az csak egy dolog, hgy Hannának fogják hívni, na de hogy babarózsaszínben járjon... :twisted: Mindenképpen szeretnék egy Hannát :)

Unique, Unique, várjunk csak... Ja, megvan! Az a csajszi, aki alig ír nekünk, és van neki egy tündéri Laurája :twisted: :twisted: :twisted: Jóóóvanna, nem szívózok :)
Nem próbáltok meg egy kis suzünetet tartani akanalazásban? Hátha javulna a helyzet picit utána. Nyelni jól tud? Azzal nem lehet baj?
Tömés: nekem előfordult olyan, hogy pár napig érzékeny volt a fogam, de nem sokáig. Drukk, hogy ne kelljen újratömni :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Juca :)
nincs avent melltartóbetétem :shock: persze, kiszsákkal a hülye is tud... :twisted:
gyanús???? ammeg mit jelent?
nem elég neki a tejcsi, sajna, attól nem nől a súlya már megfelelően. evvan. de nagyon is tudja, mit kéne csinálnia. okos nagyon. és szereti a kajcsikat nagyonis. hipermegadurci.

puszi

KépKép
unique
 
 

 
 

Uniquebébi!

Na idefigyi pici rigóm! A kölcsönzokni ott hálálkodott, hogy a gépből a kis vagány zsákocskából a bubikon át látja a hűtőszekrényt, és nem két kéz macerálja, hanem látta a nagy jövés menést a konyhában :twisted:
A gyanús azt jelenti, hogy gyanús. Lehet, hogy meg kell macerálni, hogy működjön.

Évi!

Én Hajnát szerettem volna, de Kofa Hajnani se akart róla. :evil: Majd Gizike lesz, vagy Rozika, vagy Ubul, és akkor hordhat rózsaszínt :lol:

tjuca
 
 


Unique!

Töltsd bele a sütőtökpürét a cickóba! :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Juca, Nárcisz, Annácska, Ági, Panka, Évi, Anikó!
Köszönöm a jó tanácsokat és a bíztatásokat!
Megnyugtattatok, hogy észre fogom venni, ha jön! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Kép Íme egy mai pocak fotó

Anikó!

A jövő pénteken megyek a 18 hetesre :D
Te jól vagy?Alig írsz magadról!Mi pedig kíváncsiak vagyunk ám! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

De csinos pocid van!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Angie!
Ma UH. Remélem minden OK.Nagyon kiváncsi vagyok.

Kacsa!
Igazán aranyos a kis Pöttöm. Nagyon jó a pipázós kép.Külön jó dolog, hogy apárod ilyen jól áll a papás szüléshez. Az enyém már menses görcsöknél is ideges, akkor mi lesz majd ha egyszer szülésre kerül sor.

Kati!
Aranyos a kislányod.

Rolly!
Sajnálom az 1cn-t.Ne add fel következőre biztos sikerülni fog.

Nomi!
örülök,hogy jelentkeztél és kezdesz rendbe jönni .


Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Kedves Lányok, :P
Annyira kedvesek vagytok, hogy ennyien szorítottatok nekem, és most vigasztaltok, hogy úgy érzem: az órákra készülés meg a verselemzés várhat, de Ti nem.

Évi77, Angie, Norwell, Jucmuc :P
Köszönöm a biztatást, én is annyira reménykedtem, hisz az utóbbi időben mindig a 28. napon jött meg, tegnap meg már a 31. cn volt.

Junko
Én is úgy reménykedtem és én sem tudok mit mondani, csak szomorkodni, egy-egy titkos könnycseppet ejteni… :cry:
A párodat –szerintem- még most sem késő bevonni! Ilyen vizsgálatokra ne menj többé egyedül!!! Nincs annál jobb érzés, mint amikor tudod, nem vagy ott egyedül. :P

Csibe
Köszönöm!
Olyan jó, hogy otthon vagy!!! :lol:
És Mérleg lesz Gábor is, úgy néz ki!!! :lol:
A kérdésedre nem tudom a választ, nekem nem magától folyt el, burkot repesztett az orvos (és az nekem fájt, de állítólag nem fáj).
Közben látom, mások válaszoltak, akkor már mindent tudsz. :lol:

Narco
Én sem erre számítottam!!! :cry: És olyan jó volt reménykedni – utána viszont milliószor rosszabb.

Juca
Köszönöm!
Más: A gyerekek nagy része meghálálja a készülést. Majd írok aranyköpéseket, mostanában nem nagyon jegyzem, kezdő tanár koromban sokat felírtam.
Úgy szeretem olvasni a soraidat! :P Mindig mindenről van véleményed, jó tanácsaid vannak, úgy csodálom a hozzáértésedet!

Kacsa
Köszönöm! A reményt most megint feladtam, ha minden jól megy, a pé környékén visszatér – de most ez elég elképzelhetetlen, nagyon padlón vagyok. :cry:
Pöttömbaba gyönyörű!!!!!!!!! :lol:

Ági
Reménykedem, hogy jók lesznek az eredményeid!!! :P És hogy most már a jó úton haladsz!!!
És köszönöm!!

Annácska
Köszönöm!!! Annyira jó érzés, hogy megértitek a szomorúságomat!! :P
A kislányod olyan édes volt Malackának öltözve!! Ő akart Malacka lenni??
Remélem, hogy elkerülnek a gondok – és mire én ezeket írom, már biztosan megszépültél a fodrásznál!!! :wink:

Panka
Köszönöm a soraidat, a tanácsokat!! :P Az 1. cn a legutálatosabb nap a ciklusban. Nem a hasfájás, hanem a „lelki fájás” miatt – de ezt sajnos már sokan átélték és átélik hónapról hónapra. Én is mindig mondogatom, nem törődöm vele, nem gondolok rá, de valahogy mindig eszembe jut, hogy most van középidő…stb. Biztosan segítene az agykikapcsolás, csak még ki kellene találnom, hogy csináljam. :roll:
Olyan fantasztikus, hogy már a 18. hetes UH következik!! És hogy bent lesz Veled a férjed a szülésen, az csodajó!!! :lol:
AFP-erdmény mikor lesz meg??

Évi77
Olyan jó volt olvasni, ahogy lelkesen reménykedtél!!! Én is azt tettem…
És továbbra is írj sok vicceset, úgy szeretek nevetni a stílusos leveleiden!!!

Anikó
Köszönöm!!
Mostanában kicsit hallgatag lettél. De olyan jó, hogy mindig itt vagy és írsz :P , de sajnos magadról nem túl sokat, meg az ebédekről, mint régen. :roll:

Kati76
Nagyon édes a kislányod!!! :P

Angie
Gondoltam ma Rád, alig várom, hogy holnap megmutasd a képet!!! :P

Hú, Lányok mennem kell!!! A kisfiam már vár, a verselemzés éjszakára marad, de most Veletek akartam beszélgetni (igaz, azt terveztem, pár sort írok összesen, de most meg abbahagyni alig bírom – még jó, hogy ránéztem az órára)

Sok puszi és még egyszer KÖSZÖNÖM!!!
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Angie híradó: Megvolt az UH! 5,3 mm-es a baba!!! :D
Holnap jön és talán sikerül az uh képet lefotóznia, mint Anikonak is! :wink:

Most csk ilyen rövidke bejelentkezésem volt... :(

Jaj, Rolly!
Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Többiektől bocsi... :oops:
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Hangyi :P
Neked is köszönöm!! Az mit jelent, hogy a párod már a menses görcsöknél is ideges?? Annyira sajnál és tehetelennek érzi magát, hogy nem tud segíteni???
A szülés egész más lesz, majd meglátod, ott nem a tehetetlenség érzése lesz benne - nekem legalábbis rengeteget segített a férjem.

De most már usgyi, itt sem vagyok!!

Rolly
rolly
 
 


Köszönöm mindenkinek Pöttöm és a pocak dícséreteket!

Hangyolca!

Nekem nem szoktak voltak erős mensis görcseim lenni, úgyhogy Apa nem tudja, hogy mire számíthat majd! :lol: No, nem mintha én tudnám ...
[/b]

kacsa14
 
 


na szijjasztok,

most bepótolom az eddigi lemaradásomat :twisted:

juca :)
mijjen kölcsönzokni :?: :idea: :roll: én ojjat nem ismerek :twisted: na jó, tréfa off: jópofa! :) a gépi mosás nagy-nagy előnye: Kinga 68-as ruhái hamar jók lesznek a hugijának :twisted: 60 fokon legalábbis :shock:
ja, ha megmutatod, hogy kell, lelkem rajta, beletömtöm! :twisted:

évi :)
az, akinél hétvégén voltál, nagyeszűkém :twisted: :twisted:
Hanna nálam is naggyon befutó másodiknak! ha fiú, akkor persze, hogy dávid. nagyon csini r.színű kollekciója lesz... :roll:
férjemnek nem teccik a hanna annyira... viszont, képzeld, lehet, hogy okt 8-án lesz a keresztelőnk. találtunk egy tök normális papot, semmi papírt nem kér. itt van helyben. legyen jó idő, és hajrá! olyan szép kis keresztelő rucink van, és 74-es, úgyhogy záros a határidő :P
ja, és persze a lényeg lemaradt: anna lenne a keresztnevünk :)
szünet a kanalazásban: megvolt, köszönjük szépen. nem segít. illetve kezdetben jobb lett, majd megint rossz. nyelni jól nyel, de kanalazás közben is a cicimet stíröli :roll:

panka :)
nagyon szép a pocid!

angie :)
gratula az 5,3 mm-hez! most nagyon boldog lehetsz! még emlékszem erre az időre! az uh-kra.... szép volt, jó lenne újra! :P

anikó :)
mi újság veletek?

puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Panka! Kacsa!
Nagyon jók ezek a pocakos képek!

Hangyi!
Köszönöm, hogy gondoltál rám, kedves Tőled. :) A párod miatt ne aggódj, mert szerintem addig még meg fog változni. Sok apukával beszéltem, akik nagyon pozitív élményként mesélték el, hogy bent lehettek a szülőszobán. Reméljük, hogy nálatok is így lesz majd! Lesz időtök felkészülni rá.

Narco!
A koncert jól sikerült, csak kár, hogy hétköznap volt, mert mind a ketten elég fáradtak voltunk. Sajnos a férjem mára eléggé le is betegedett. Belázasodott. Szerencsére most el tudott aludni. Lehet, hogy tőlem kapott el valami nyavalyát, mert én meg a hétvégén voltam elég ramatyul. :(

Rolly!
Sajnálom! Panka nagyon jókat írt. Gondolom, hogy nem lehet egyszerű, hogy ne agyaljon az ember, de sokszor tényleg akkor jönnek össze a dolgok, amikor az ember már már küzd érte annyira.

Csibe!
Kitartás! Úgy látom a többiek már mindent leírtak a magzatvízről.

Anikó!
Mostanában tényleg nagyon keveset írsz magadról! Mi van veled?
tina82
 
 


Unique!
A gyakoribb mellretevés nem segítene, hogy növeld egy kicsit az anyatej mennyiségét? Hányszor szopizik egy nap?
tina82
 
 


Úgy látom így délutánra csökkent a forgalom. Elrendezem a dolgaimat. Este még lehet, hogy vissszanézek.

Sziasztok!
tina82
 
 


Pupy!

Nagyon jok a kepek! :D Mi ujsag van veled? Jol vagy?

Annacska!

Nagyon örülök, hogy jobb mar a hangulatod! :D Nagyon köszönöm a drukkokat 5.-ere. En mar azt mondom nem az sem ha faj, csak minden okes legyen! :)
Az ilyen szüretekböl kellene nekem egy par akkor biztos lemenne az a par kilo felesleg ami rajtam van :lol:

Rolly!

Sajnalom az 1.cn-t! :( De kerlek ne szomorkodj a korod miatt! Es ne gondold, hogy nem lesz masik babad! Csak, hogy megnyugtassalak, en kb. 3 honap mulva leszek 35 es meg egy babam sincs!
Es legalabb kettöt szeretnek! Fel a fejjel tanarneni! :wink:

Junko!

Igen szerencses vagyok ebböl a szempontbol. De talan meg nem kesö kicsit formalni a te ferjedet sem? :wink: Most, hogy elkezdtek majd a Kaaliba jarni ugyis mennie kell majd veled :) Nagyon drukkolok Neked, hogy minel elöbb sikerüljön! :)

Csibe!

Pihengessel sokat, most mar nincs sok hatra! :D

Narcisz!

Huuu eleg ilyesztö amit az eperöl es a majrol irtal :shock: Nagyon remelem, hogy ilyesmi nem fordul elö nalad! Minden rendben lesz meglatod! :D

Juca!

De jo! Marmint, hogy eredetileg Te is Juci vagy! :D Nalunk a munkhelyen csak en voltam Juci :)

Köszi elöre is a pacolast! A husleves tenyleg egyszerü, az a lenyeg, hogy hideg vizzel tegyed fel es lassu tüzön fözd! Ja, es a husnak a habjat ami kb. fel ora utan keletkezik le kell szedni kanallal, attol lesz szep tiszta a leves. Repa, petrezselyem gyöker, karalabe, zeller, hagyma egeszben, ha van egy kis darab paprika, so vagy delikat, es mar mehet is! :)

Kacsa!

Nagyon szep a kis Pöttömöd! :D Es örülök, hogy a ferjed bemegy veled, igy biztos könnyebb lesz!

Heni!

Gratulalok az evfordulotokhoz! :D

Agi!

Köszi a drukkokat! :D Aztan majd elmeselem milyen volt, mert nemsokara Te is mesz.
Most neztem, hogy Ti is tavaly majus ota probalkoztok. Aztan a hsg.utan semi nem allithat meg minket! :D

Panka!

Kivancsi vagyok en is nagyon, hogy Andriska vagy Emilia lakik-e odabent :D

Aniko!

Irtam Neked privit! :)

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Haza értem! folyt.köv.

Reggel írogattam jegyzeteltem, hogy mindenkinek tudjak írni :lol:

Nárcisz!
Nagyon szívesen :P Little Angels-t küldtem :oops: ?
Van más milyen is, de nem tudom, hogy ki mit kapott.

Timika!
Kire rágtál be ennyire? Lemaradtam valamiről :oops:

Kati!
Huncut nézése vagy a csajszinak :lol: szépek a képek!

Évi!
Volt választási lehetőségem, amit a doki ajánlott. 2inszem és utána a Hsg,
vagy fordítva. Olyan keményen meggyözött, hogy az baroim fájdalmas,így megpróbálkotzam az inszemmel.
De ha.... ezt előre tudtam volna, akkor fordítva csináltam volna. Pipiről kép?

Anikó!
Mátra nem is jön többet?
Kérdéses a dolog, mert az eredményeimre kíváncsi a doki.
Azt montda nem látja értelmét, hogy most megcsinálja.

Unique!
Hát te is elő kerültél :lol: jó, hogy újra itt vagy!

Panka!
Csini a pocid!

Jucmuc!
Úgy legyen! Hipp-hopp megbabásodjunk :lol:

Öblítő téma!
Már nem emlékszem, hogy ki érdeklődött :oops:
De a testvérem is Sensitivet használ, még mostis. Pedig Gergő elmult 2 éves.
Vanish az még mai napig fogyóeszköz náluk. Mondtam a tesómnak, hogy írjon nyugottan nektek, mert sok babás van itt.
Lenne kivel-kikkel cseverészni :lol: volna közös témátok.
Récike!
Most már bevagy mutatva, úgyhogy tessék ide írni :twisted:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Tina :)
Sajna nem a mennyiséggel van a probléma, annyi a tejem, hogy ihaj, minden este a nap végén még fagyasztok is belőle 100-150 g-okat... A minőség. Laura már 5,5 hónapos, és úgy kevés neki a tejci, hogy a súlygyarapodásához már több kellene (hozzátáplálás), sok-sok vitamin, stb... nagyon aktív leányzó, rengeteget mozog. :)
Tudom, hogy gyakori cicizés = több tej, volt benne részem elég. Volt, hogy óránként szopiztunk, mert nem lakott eléggé jól (ismétlem, minőségileg, mert mennyiségileg sosem szívta le teljesen a cicimet és egy ciciből szopizunk még mindig), ezért most, hogy adok neki Hipp gyümiket, amben van rizsdara is, jobban laktatja, már 3-5 óránként éhezik meg és így többet is eszik. :) Ja, és jobban alszik éjszaka. :)

Ági :)
Köszi, ari vagy! Muszáj visszajönnöm, hiszen elköszöntem :) És itt ez a divat, Timika is így jött vissza... :roll:
Várjuk a testvéredet szeretettel! :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Tina :)
5-6x szopizik naponta, igaz, keveseket eszik, 120g-okat... Egyszerűen ennyit kér, utána már nem érdekli a cici sem. :(

KépKép
unique
 
 


Látom nincs itt senki sem :?

Szép álmokat Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok lányok! :D
Köszönöm a hiányolást aranyos töletek!
Az igazság az hogy annyira félelmek vannak bennem hogy nem merek áradozni semmiről!Remélem a jövöheti ultrahangal kicsit oldodok!

Unique! :D
De jo látni ujra!
Szerintem mindent szuperul csinálsz!Nincs ott semmi gond!
Gyönyörű Laura és ez a lényeg!

Ági! :D
Remélem ez az orvos már tudja a dolgát! :wink:

Jucmuc! :D
Privi ment!

Kacsa! :D
Nagyon kis csini a pocakod!

Angie! :D
Gratulálok az oriás bébihez!

Tina! :D
Jol vagyok köszönöm!
Hol vannak tüneteim,hol semmi! :roll:
Szoval kicsit megnyugtatna egy kis folyamatos hányinger! :wink:

Évi! :D
Igen!Alulmüködik!
Már a kisfiamnál is végig gyogyszert szedtem és most is figyelni kell az értékeket havonta mert minden időszakban más mennyiség kell a babának!
Jo sokat szedek már most is kiváncsi vagyok mennyire emelik fel! :shock:

Nárcisz! :D
Epéd?Jobban vagy?

Annácska! :D
Nagyon édes a kislányod a jelmezben!

Brill! :D
Remélem jol vagy!Hétfőn ultrahang?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Panka! :D
A te pocid már igen csak méretes! :D
Nagyon kiváncsi vagyok hogy megmutatja e magát a picike!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Pupy :) Nagyon klasszak a képek, jó, hogy feltetted őket! :D Mesélj egy kicsit magatokról, hogy vagytok?

Annácska :) Tündéri Annamari ebben a Malackás jelmezben! :lol: Kristóf még csak képen látta Laurát, de azt mondta, nagyon szép kislány és szívesen elveszi feleségül :lol: :wink:

Kati :) Petra nagyon ügyes kislány! :D

Rolly! Nagyon sajnálom, hogy megjött :cry: :cry: :cry: Kitartás…

Csibe :) Én is csak nyugtatni tudlak, tutira meg fogod tudni különböztetni a magzatvizet a pisitől! Belőlem patakokban folyt és teljesen színtelen volt. De Évi79 írta korábban, hogy lehet vmi olyan betétet kapni, ami mutatja, ha szivárog a magzatvíz. Egyébként kitartás a hátralevő napokhoz – néha úgy bennem van az érzés, hogy mégegyszer átélném ezeket a pillanatokat!

Kacsa :) Nagyon szép pocid van, Pöttömbaba pedig gyönyörű a képeken! :lol:

Ági :) Az nekem is furi, hogy úgy csináltak inszemet, hogy nem volt előtte HSG-d. :roll: Na de majd most…
Van vki, aki nagyon feldühített, de részleteket nem szeretnék mondani, mert végülis nem velem cseszett ki leginkább. :twisted: :twisted: :twisted: Kérdezd talán Anikót vagy Jucát.

Narco :) Mi is együtt mossuk a ruhákat, bár Kristófnak vannak olyan ruhái, amiket kézzel mosok. Mosószernek a Persil sensitivet, öblítőnek pedig a Lenor sensitivet használom.

Unique bárányka :) Welcome back! :lol: Először is légyszi érezd magad lecseszve, mert a jövendő vejed felől nem is érdeklődtél… :twisted: :twisted: vagy már nem áll az alku? :wink:
Nem biztos, hogy nem elég jó a tejed Laurának! Vagy a szeptemberi vagy az augusztusi Kismamában van egy cikk arról, hogy a kisbabáknak egyáltalán nem egyformán kell gyarapodniuk! Az a lényeg, hogy ne csökkenjen a súlya! Előkeressem a cikket?
Az nem lehet egyébként, hogy Laurának az almával van baja?

Juca :) Ne haragudj, ma nem tudtam válaszolni, holnap bepótolom. :oops:

Anikó :) Neked is holnap válaszolok.

Képzeljétek, nem is meséltem, hogy Kristóf tegnap hasra fordult, aztán pedig vissza. Olyan kis ügyi! :lol: :lol: :lol:

Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :)
Juca :)
Hát sajnos tényleg nem lehet megélni állami támogatásból :(
Csak nálunk még az is közre játszik, hogy apa sokszor sokáig dolgozik, most sincs még itthon
Nálunk szinte teljes ruhatár váltással járt a második gyerkőc :) Hisz nem lehet csupa rózsaszínbe, meg pirosba öltöztetni egy kisfiút :D Másrészt szinte az összes ruhát elajándékoztuk annó

Nárcisz :)
Ez a Malacka jelmez még két éve farsangkor volt a csajszin :D

Rolly :)
Pont akkor végeztem a fodrásznál mikor írtál :)
Annamari imádja Malackát, tele a ház vele :)

Unique :)
Örülök, hogy téged is lehet látni :D
Petinek is volt ilyen időszaka, hogy 130 után röhögött szopi helyett, de fejtem minden szpoi után és visszaszoktam az éjjeli fejésre is, hogy legyen több tejcsim. Peti egy lusta disznó és ha nem feszül a cicim, akkor megelégszik 130-al is, csak dolgozni ne kellje. Egy szó mint száz, amióta újra feszüla cicim 230-260-akat is eszik :D

Angie :)
Gratula a kis pocaklakóhoz :D
Várom holnap a képet is :)

Judit :)
Nekem nem sikerült egy dekát sem leadnom a szüret alatt, viszont lógott a belem estére
Minden oké lesz, meglátod :D

Panka :)
Édes a pocakod :)

Timi :)
Akkor ez szerelem első látásra :D
Gratula a forduláshoz :)

Olyan jó megint szép hajjal a tükörbe nézni :D
Petire apa vigyázott. Kicsit rázósan, mert az én sosem síros kisfiam vígasztalhatatlan sírásba kezdett :? Apa kifogásolta, hogy nem adtam kezelési utasítást a gyerekhez, nem tudta, hogy csak hason alszik el Peti :lol: :lol: :lol: De a telefonos segítség után 2 perc múlva aludt a lelkem, míg vissza nem értem :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Reggeli meglepetés: topicunk legifjabb csajszikái Panna és Luca


Kép

Kép

Kép

Luca
Kép

Kép

Kép

Panna
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Évi! :D
Nagyon édesek a lányok! :D :D
Tündériek!!!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok!

Köszönjük a dícséreteket! Ja, és eladó még a kislány! :lol: Ricsi már foglalt, mert elbűvölte őt Kinga, de Petrának még nincs párja, hacsak nem a Marci??? Anikó, mit szólsz hozzá? :lol:

Évi!

Ha jól látom, Dóri ma 7 hónapos! Isten éltesse sokáig!!! :lol:
Vendég
 


Kati!

Köszi a köszöntést! Hihetetlen, hogy ez a nagylány 7 hónapja még a pocakomban volt. Bár már kicsit szorongatott helyzetben :)
Rossz hírem is van számotokra: Marcit már megpályáztam az én lányomnak, úgyhogy a szemeteket is levegyétek róla :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Foglalt a srác :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Angie!
Gratula a babócához!Ma lesz kép is?Már várom!

Rolly!
Hát igen, az első nap az egyébként is útálatos, hátmég ilyen esetben.De remélem már jobban vagy! :D Agykikapcsoló gombodat nem tudom hol kell keresni, de biztos van vhol! :lol:

Duddu!
Nagyon-nagyon édesek a csajócák!!! :D

Mindenkinek köszöni pocak a dícséreteket! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Rolly, Tina, Judit!
Igyekszem pihengetni, már amennyire megy!
Már várom a végét, de megbeszéltem babókával, hogy még egy hét, aztán akkor jön, amikor szeretne! :lol:

Anikó!
Fel a fejjel! Minden rendben van veletek! Hidd el!
Nem lehet másképp!

Timika!
Nagyon ügyi Kristóf! :lol:
Megnyugtattak a lányok, hogy észre fogom venni!

Duddu!
Nagyon édesek a lányok! :lol:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok Lányok!
Sajnos most nincs időm hosszabban írni, de gyorsan dobok egy képet a kis Manócskámról. Sajnos, nem tudtam ettől jobban lefényképezni, szkennerem meg nincs.
Köszönöm szépen, hogy gondoltatok rám. Tényleg nagyon fantasztikus volt. Apa egész nap a mi kis rizsszemünkről beszélt. Lassan kezdjük felfogni.
Akkor itt az első sztárfotó:
Kép
Vendég
 


Angie!

Manócskád gyönyörű és naygon jól látszik a fotón!!!

Nőjetek szép nagyra!!!

kacsa14
 
 


Szia Angie!

Gyönyörű kis Manócskád van. :D Vigyázz nagyon Rá!


Zsúka
zsúka
 
 


Anikó :)
Ne parázz mán, paramami :) Nincs ott semmi gond! Hidd már el!!! Mi tudjuk, Te legalább higgyj benne! Gondolj arra, h nem jó a Picinek, ha mindig aggódsz! És ez már csak rosszabb lesz... Neked mondjam? :P

Timika :)
Már hogyne érdekelne, mi van a leendő vejemmel? :oops: Nagyon ügyes a forgással! :) Laura is forog már (ha leteszem hátra, már egyből hason van, meg imád oldalt feküdni, sokszor már éjjel is inkább oldalt alszik), meg nagyon szeretne ülni, de az még egyedül nem megy neki. :) Kristóf hogy áll az üléssel? És a kanalas papikkal?
Gondoltam ám a kis vejecskémre, Laura is kapott új autósülést, mert kinőttük a hordozót, meg nagyon kényelmetlen is volt már neki! A márkája: Concorde, nagyon kényelmes. Két állása van, most még menetnek háttal van benne, még nem ülő pozíció, olyan, mint egy kis fotel 8)
Almát imádja Laura! kap még sütőtököt, tegnap barit ettünk, azt is nagyon szereti. Mindben van rizsdara, úgyhogy laktatja is rendesen. Napi 120g gyümit eszünk most, 3 részletben. A héten csak 60g-ot hízott, most 6.860g. :( Megnéznéd nekem azt a Kismamát? :oops: Köszi!
Ja, kérdem én, hogy csökönyös, akaratos kismenyhez mit szólsz? :twisted:

Annácska :)
Jó Téged is látni itt! Én már úgy vagyok ezzel a fejés-dologgal, hogy egy hét múlva lesz Laura fél éves, lassan úgyis elkezdenénk a hozzátáplálást, akkor meg már minek erőlködjek, inkább megpróbálom elfogadtatni vele a kanalat. Egyébként a kanállal nincs baja, játszik vele meg minden, ha odaadom neki, csak ha kajcsi van benne... lehet, hogy irritálja a fogínyét, jön a foga, és ez a baja. Nem tudom. Tegnap csak úgy behajítottam a szájába a kajcsit, h ne érjen a fogínyéhez a kanál, úgy nyitogatta a száját. :)
Irigyellek a fodrász miatt! :) Én tornázni járnék el úgy, de úgy... Becélzok asszem egy hétvégi időpontot, és megpróbáljuk alehetetlent :)
Laura egyébként akkor is ennyit evett/ennyit hízott, amikor állandóan fejtem, napi kb. 300g-ot pluszban, minden szopi után. Ha feszül, akkor is otthagyja 130 után :(
És akkor sem hízott jobban, sőt. Akkor még rosszabb volt. :(

Angie :)
Tündéri a kis Rizsszemetek! Gratula! :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!

Angie!

Gratulálok a pöttömkéhez!

Csajócák!

Most egy időre kivonom magam a forgalomból. A bögyömben felgyűlt a méreg. Szeretek itt lenni, de most nagyon gáz a közérzetem.
Elgondolkodtam, hogy tényleg egy furcsa világban élünk. A gyerekeinknek vajon lesz ugyanolyan gyerekkora mint a miénk volt? Sorkoszton a grundon, hol az egyik nagyi buktája, hol zsíros kenyér hagymával, nyakig mocskosan a Zagyva parton minden különösebb félelem nélkül... Azt veszem észre, hogy akiknek kertje van, azok csak a kertbe engedik ki a gyerkőcöt, vagy csak szigorú felügyelettel mehet egyik gyerek a másikhoz. Sokkal magányosabbak, mint mi voltunk. A barátaik száma nem olyan fontos, mint a megszerezhető IQ pontok száma a különféle "fejlesztő" játékokkal... Most lassan kezd lekoppanni, hogy miért. Szar ügy, de kezdem megélni a magányt ebben a nagy fogyasztói társadalomban. Eygetlen egyszer sem láttam egész nyáron, hogy egy anyuka meggyes pitét vitt volna a játszóra, csak úgy önzetlenül, és az én meg más anyja, nagyanyja annak idején.... És ez a nagyoknál is így van, sajnos még büdösebb mocskosabb kivitelben.
Bocs ez kijött. Nem vagyok jó passzban ez van. Privát levelezgetünk, óvatoskodunk, közben úgy érzem, hogy a naivitásommal és a segítő szándékommal megloptam magunkat. Nem pénzzel, annál sokkal többel. A férjemet, a gyerekemet, és magamat. Büdös egy érzés, de tanultam belőle. Persze nincs vége, és nem hagyom ennyiben, de minek is, hogy az én gyomromban nőjön fekély. Remélhetően az az icicpici héthetes és az alig több mint négy hónapos semmit sem fog érzékelni belőle, de az tutifix, hogy szerencsétleneknek sokkal ridegebb gyerkkoruk lesz bizonyos értelemben, mert ilyen felnőtt világban kell megélniük. Kati tanácsát azt hiszem nem fogom tudni, és nem akarom megfogadni, hogy legalább a gyereket ne így neveljük. Gáz, de nem megy, két körte gyereke nem lesz alma. Na megyek. Aki akar megtalál a szokott módon. Nem ígérem, hogy olyan gyors választ fogok adni.

tjuca
 
 


Juca!
Szomorú a szívem Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Telefonon azért néha kereshetlek? Nem szabad ennyire elkeseredni. Itt mi sokan szeretünk téged, és nem lesz teljes a csapat, ha kivonod magad. Hidd el, én is sokkot kaptam (gondolom, te tízszeresét), és azóta is rajtam van, de nagyon szeretlek titeket, és úgy érzem, szükségem van rátok. Így alakult az életem, hogy közétek sodort a sors, és ezt nem akarom eldobni magamtól. Ne tűnj el hosszú távra plííííízzzzz!!!!!!!!!!!!!! (ezzel lavinát indíthatsz el, úgy-e tudod!)
Vendég
 


Juca!
Szomorúan olvasom, hogy eddig jutottála gondolataidban, de érthető. Üdvözlöm Kingát, ha már így eltűntök. Sok puszi.

Kép
narco
 
 


Lányok!
Köszönöm a Manó-dícséreteket! Jelenleg a torkomban érzem őt :) Tegnap egész jó volt. Ma megint kínoz a hányinger (de sebaj).

Anikó!
Úgy tűnik, hogy 6+4 vagyok ma. Születéskalkulátorral kiszámoltam, hogy május 20-ra lennék kiírva, és az alapján a vonalzót a snugglepie.com 6+4-re tette be. Javítanál? Majd úgy is a doki mondja a véglegeset. Te is padlón? Féltelek, mert neked most nem szabad fölöslegesen rágódnod. Megáll az eszem, hogy hogy lehet valaki ilyen, hogy egy kismamát használ ki (akinek semmi helye az életében a stressznek). Ezt nevezem totális kegyetlenségnek. Próbálj megnyugodni. Ha segíthetek vmiben, szólj nyugodtan.
Puszi,
Vendég
 


Juca!

Sajnos csak kapizsgálom és nem teljesen értem azt amiről írsz.
Hogy ez azért van mert felszínesen olvasok, vagy mert nagyon lekötnek a saját problémáim, vagy egyéb, nem tudom.
Sajnálom, hogy nem volt alkalmam beszélni veled "élőben".

Puszi
Vendég
 


Kati!
Eu olyan szuper, hogy mindent megosztotok egymással. Nagyon örülök annak, hogy többet jelentkezel, és hallani a hangodat :lol:

Angie!
nagyon kis helyes a baba már most :) Nagyon vigyázz rá :)
Igen, én is úgy gondolom, hogy ebből lavina lesz, de ezt már többeteknek kifejtettem. Így szoktak a topikok kihalni. Volt már rá példa. remélem csak egy félelem a részemről.

Unique!
Hát nekem a rucikat kézzel mosni nagyon macerás lenne. Most az első mosásnál a plüss ruciknak semmi bajuk nem lett, hátha így is marad. Viszont a babamosóporról hallottam már, de az ismerősom nem tudta megmondani, hogy hol vette. neki már picit nagyobbak a gyermekei.
Zoknit nem is használunk majd, mert mindenből talpasat vettünk. kellene?

Duddu! Luca és Panna!
Köszönöma képeket, Nagyon édik vagytok. :lol: Jól vagytok, minden rendben?

Csibe!
Mi újság?

Panka!
Nagyon helyes a babalak :lol: Nagyon vékony vagy még mindig, ez tök jó :)


Tina!
Sajna influenza járvány van, úgyhogy vigyázzatok. Nekem az egész otthoni családom nagyon batag, úgyhogy most nem is tudok velük találkozni. :( remélem nem ér el idáig, de már érzema lehelletét.....

Jucmuc!
Pedig elég sokszor elő szokott fordulni. Pl régen Stellánál is emiatt kellett kivennia babaákat. úgyhogy egy picit parázom emiatt.

Ági!
Nem küldtél nekem Little Angelst, nvagy nem vettem észre, de nem is nagyon tudom, hogy mi az. A képeket továbbra is várom azért :)

Anikó!
Inkább úgy fogalmazok, hogy elviselem, de még nagyon tud fájni. Ne is beszéljünk róla.

Timika!
Gratula Kristófnak. Ez nagy lépés azért gondolom ilyenkor mit érezhet a szülő, hogy a babája már mire képes :) Nagyon szuper.

Lányok!
Mi eljutottunk odáig, hoyg moszatok most már nem rúgnak, inkább kaparásznak, simogatnak. Nagyon szuper érzés. Kismamik, ez még talán jobb, mint rugdosás. Ma éjjel a csajok egymással voltak elfoglalva, és most is a szeméremcsontomnál kaparásznak valamit. Nagyon csúcs :lol: :lol: :lol: Nagyon boldog vagyok :lol:

Kép
narco
 
 


Nárcisz :)
Nem tudom, mindenki másképp mossa a rucikat. Mi a Corában vettük a babamosóport, Bébé Persavon a típusa, nekünk bevált, meg nagyon jó az illata is. Olyan babás. :)
Zokni: van, aki használ, van, aki nem. Én mindig adok Laurára zoknit, a védőnénink és a dokink szerint a lábukban alég rossza a keringés a picuroknak, így mindig hideg a lábuk. Emiatt. Ha talpas rugit adok rá, akkor is, de legtöbbször itthon csak bodyban van, és akkor meg pláne. :)
Ugye, milyen klassz érezni a Manókat! Egyre szebb lesz a terhesség, hidd el! És milyen gyorsan vége... :(

Jucám :)
Írok azért Neked mailt...

Puszi

KépKép
unique
 
 


Angi!
Aranyos a rízsszemed, vigyázz rá.

Boldog Narco kismama!
Mostanában öröm olvasni a leveleidet. Rá sem ismerni a "régi" Narcora!


Dudu!
Nem tudom olvasol e erre felé, nem hiszem, de a gyerkőceid sok erőt adnak. :!:

Anikó!
Ne szorongj kérlek, minden rendben lesz!!!
(tudom-tudom könnyű ezt mondani) Segítenék ha tudnék.

Rolli, Jucmuc!
Férj idomítása hétvégén megkezdődik. :evil:
Vendég
 


Junkó!
Aranyos vagy köszönöm. Mindannyiótoknak ezt kívánom, hogy érezzétek.

Unique!
Akkor beizzítom a kapott kis zoknikat is :)
Köszönöm a tanácsokat :)

Kép
narco
 
 


Angie!

Gratulalok a babuci meretehez! :D Naggyyon nagyon szep!!! :D :D

Panka!

Nagyon szep a pocakod! :D

Agi! :D :D :D

Unique!

En is örömmel olvasom, hogy mi törtenik Veletek! :D

Annacska!

Te olyan csini vagy, hogy nem is kell leadnod semmit! :D Szeretnek en igy kinezni ket gyerköc utan!

Puszi mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziaszok!

Előszőr is Narco részben igazad van mert ki is írna nekem ha én se kérdezek.De mikor hazajöttem valószínüleg elkerülte mindenki figyelmét hogy írtam valaki írja meg mi történt a kimaradott időszakban és vaártam mert 1 hetet visszaolvasni ugy hogy max heti 2*jutok internethez számomra képtelenség.
Más: nagyon örülök neki hogy két kis moszatkád van én ikreket szeretnék már kiskoromtól fogva.

Angie!
Igen te vagy aki "felkarolt" te csináltad a vonalzot és örülök neked.
Láttam a fotót édi.nagyon örülök hogy teljesül az álmod.

Rolly Sajnálom :(

A többieknek: Junko,Ági,tjuca,Annácska!
Most egy ideig nem kezdek bele egy újabb inszembe probálok rendbejönni és esetleg január vagy december jó lett volna már hármasban tölteni az ünnepeket.

Aniko!
Ha nem gratuláltam még akkor elnézést sok örömet a babavárásban.

Mátra??? :?:
mindenkinek sok siker a kismamáknak jó babázást és az összes picinek soksok puszika

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Anitta!
Még Mátra írt annak idején összefogalókat. sajna egy nagyon prögős topiknál ez nagyon nehéz. Én nem is kértem, sőt bevallom töredelmesen, a nyaralás után csak nagyon felületesen olvastam vissza, szreintem nem is lehet. Gondoltam, hogy írok akkor neked, de hiába próbáltam átgondolni, hogy kivel mi történt, ne ment. Ehhez persze hozzájárult, hogy kicsit likas mostanában az agyam. Terhességi szitaagy :lol:
Hát tudod ikreket várni nem olyan egyszerű. Bevallom, hogy én 3 hétig sokkban voltam. Nem szeretnék most itt panaszkodni, mert nem úgy ismernek a lányok, de ha már majd ikreid lesznek, akkor mgelátod, hogy leginkább a rokkantsághoz hasonlít a dolog. Találni egy dokit, aki elvállal, és első gondolta nem a császár. Találj egy kórházat, ami neked és az esetleges koraszülött babaáidnak is megfelel. Másrészt látom hogy nem Budapesten laksz, így arra is számítanod kell, hogy a 26-30. héten befektetenek a kórházba, akár akarod, akár nem. Szóval igazi küzdelem. Viszont jó küzdelem az biztos.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Én egy olyan lány vagyok, aki olvasó üzemmódban, de napi rendszerességgel részese voltam, illetve vagyok ennek a topiknak. Kizárólag azért csak mint olvasó, mert sokszor vagyok olyan helyzetben, hogy nem tudok írni. De most nagyon muszáj írnom……
Ez most lehet, hogy furcsán fog hangzani, de a hosszú idő alatt nagyon megszerettem ezt a kis társaságot. Izgultam veletek együtt, sokszor sírtam a soraitokon, és sokszor okoztatok nagyon vidám perceket is. Persze tudom, hogy most sokan úgy gondoljátok, hogy ez így nem „tisztességes”, de kérlek Titeket, hogy most kivételesen „bocsássátok” ezt meg nekem.
Nem tudom, hogy mi történik most Veletek, nem tudom a hátteret, de nagyon szomorúvá tenne, ha széthullana ez a kis csapat. És nem azért, mert „nem lenne olvasnivalóm”, hanem miattatok, azok miatt, akiknek sokszor nagyon sokat segítve, támaszt adva itt voltatok. Többek között nekem is, még ha nem is tudtatok róla………
Szó szerint a szívembe mart, mikor Juca utolsó üzenetét olvastam. Úgy éreztem, mintha a saját gondolataimat, érzéseimet fogalmazta volna meg. Értem, és megértem amit érez, de remélem, illetve biztos vagyok benne, hogy maradtak még olyan emberek (itt is), akikkel és akik miatt érdemes bízni, és ha árral szemben is, de menni tovább hitünk és értékrendünk szerint.

Ha nem is ezen a nyilvános fórumon, de maradjatok meg egymásnak……. :(

Elnézést a hosszú levélért, és a kicsit érzelgős hangvételért!

Borsó
borsó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?