Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Norwel!
A kis Kendének nagyon sok boldog névnapot kívánok! Nagyon aranyos baba!



Angie!
Sajnálom, hogy ennyire rosszul vagy.De nemsokára meglátod hogy kitől. Kis kitartás meg lesz mjd az eredménye.



Hangyi

Kép
hangyolca77
 
 


Brill!
Köszönöm az érdeklődést, de most éppen várakozok.
Túl vagyok a doki váltáson, és pénteken voltam Endokrinológusnál.
Várom a vérvétel eredményét, ami csak okt.26-án lesz meg :(
12 cső vért vettek le. Normális?

Kép
Kép
Ági279
 
 


Norwell :) Mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Kende babának! :lol: Örülök, hogy a keresztelő is jól sikerült, majd dobjál pár képet, oké?

Mátra! Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Csibe :) Klassz, hogy végre otthon lehetsz! :lol: Arról a fiatal dokiról én is jókat hallottam :lol: :wink:

Ági :) Milyen volt az első benyomás P.Z-t illetően? Nagyon kiváncsi vagyok rá!

Narco :) Én nem éreztem ilyet, de látod, elég sokan jártak hasonló cipőben...

Monyó, Sosi! Sajnálom, hogy megjött... :cry:

Pupy :) Hogy tetszik a reiki? Mi lett végül azzal az iskolai állással?

Jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 

 
 

Szia Timi!
Idáig jónak tűnik :lol: Legalább elküldött egy "bazinagy" kivizsgálásra. Kicsit félek az eredményektől :?
Ha vissza számolok, akkor elb@szott a másik P.Z./volt doki/ 10 hónapot.
Ez kicsit bánt. Mindegy, majd lesz valahogy. Nem tudok mit csinálni.

Nárcisz!
Köszönöm és a neten is utána néztem! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok :)
Angie :)
Sosem hánytam, még csak nem is émelyegtem egyik gyerkőcnél sem :D Piszok mázlista vagyok :wink:
Viszont a végefelé már megőrültem a gyomorsavtól :( Az utolsó egy hónapban már Rennie-n éltem :lol:
Egyébként az elmélet, hogy a lányt várók jobban hánynak :D

Pupy :)
Örülök, hogy ránk néztél, de azért gyere gyakrabban is :)
Hozzánk mikor jössz?

Norwell :)
Nagyon boldog névnapot Kende babának :)
Kép
A fotókat nagyon várom, nekünk is lassan aktuális lesz a keresztelő. Remélhetőleg most már apa is ás keresztapa is ráér egy hétvégére :lol:

Csibe :)
Örülök, hogy otthon vagytok :D
Petinek is beszűkült ctg-i voltak :? Jól ránk hozta a frászt a végére :roll:

Jucmuc :)
Nagyon sajnálom :(

Nárcisz :)
Biztos a tágulást érzed :) A szülésnél sokkal erősebb lesz :wink: A 7 év alatt elfelejtettem milyen érzés is, azt hittem szét szakad a derekam :shock: De nagyon megérte :D
Mosás már csak jobb lesz :) Nálunk is szinte állandóan megy a mosógép (most is :D ) Aztán meg jön a jó sok vasalás :lol:

CsHeni :)
Nagyon jó volt olvasni az írásaidat :D Jó látni, hogy pozitívan gondolkozol :D
Drukkolok nagyon-nagyon :D

Évi :)
Nálunk csak az elején volt bent a szobában a kiskád, egy idő után már nem bírtam becipelni.
Dóri hamar hozzá fog szokni az új helyzethez :)
Petit egyébként már a kiskádból is ki kellett venni, mert annyira pancsolt. Most a nagy kádban lubickol, hol hason, hol háton, nagyon élvezi :D
Holnap teszek fel képet is :)
A Mammammammamma nálunk is nagyon megy :lol: Tiszta élvezet őt hallgatni :D

Brill :)
Örülök, hogy még csak a puffadásnál jársz :) Remélem nem is lesz rosszabb a közérzeted :)

Anikó :)
Hogy vagy? És a kis gyöngyszemetek?
Mikor mész legközelebb uh-ra?

Bocsi, hogy nem voltam a hétvégén, de szüretelni voltunk mind két nap. Hulla voltam estére, de ma délelőtt jól kialudtam magam :D Petikével belealudtunk a szopiba és csak délben ébredtünk :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Létezik, hogy ma én indítom a napot? :D

Egy kis élménybeszámoló: tegnap a Kéhli étterembe mentünk a férjemmel, ahol hangulatosan megünnepeltük a 2. házassági évfordulónkat! Kaptam egy gyönyörű csokrot rózsaszín rózsákból és halvány fréziákból, kislepkés dísszel. Én végül azt a pulcsit vettem meg neki, amit közösen néztünk ki régebben és horror ára van... Nagyon örült neki. Úgy látszik az Égiek is támogatták az ünneplésünket, mert rengeteg mindent ettünk össze, pezsgőt kértünk a koccintáshoz és a szla végösszege 5.800.- volt. Elnézték az asztalunkat. Mi nem szóltunk... :twisted: Minimum egy tizessel többet kellett volna fizetnünk!

Mindenkinek nagyon szép napot!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Heni!

Örülök, hogy jól sikerült az estétek! Nagyot bakizott a pincéretek, de szerencsére ti jártatok jól :) Gratula az évfordulóhoz!


Angie!

Remélem már jobban van a gyomrod! Mindjárt UH!!!

Ági!

Drukk a kivizsgáláshoz!

Annácska!

Neked jobb már a depid? Jó lehetett a szüret :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lányok!

Valaki tud valamit Mátráról? Azt hiszem kiengedték a kórházból, mert ma reggel már fent volt az iwiw-en.

Bár lehet, hogy csak a doki gépéről.......

No comment!
Vendég
 


Sziasztok!

Most tényleg rövid leszek. Most voltunk a négy hónapos oltáson. Kinga kis fáziskéséssel nyekkent, ez nem volt nevezhető bőgésnek :-)Nagyon ügyes volt! 6230 g, a magasságát elfelejtették megmérni, majd pénteken lecsattogunk a védőnénihez.
Most viszont szegény beájult, de elég nyugtalan, úgyhogy pesztrálom.
Na meg reggel Kofa összerakta a járókát!!!

Bocsi, hogy én soha nem írok senkinek :-( pedig olvasok ám mindenkit!
Viszont amíg Kendéről nem kapunk képeket, teszek fel három gyönyörű kiscsajról fotókat.
http://kofa.smugmug.com/gallery/1927603
Ismerősek???

Kedves fiús anyukák, nagyon jó a felhozatal :twisted: Bár Kingát Ricsi kinézte magának, azaz Kinga udvarol Ricsinek, a szó szoros értelmében a nyálát csorgatja utána. Azt hiszem, hogy ebből a Csipiszből én már nem tudok urinőt faragni! Szóval két kiscsajszi még eladó sorban... :-)

Pusza, nem tudom jövök-e ma.

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ági :) Örülök, hogy eddig szimpi volt P.Z., a leírtak alapján nekem is nagyon alaposnak tűnik :D

Juca :) Köszi a mailt, este válaszolok. Nagyon jók a képek, amiket feltettél, egyik csajszi szebb, mint a másik :lol: De Laura már nincs eladósorban, ő Kristóf menyasszonya, Unique-kal már lezsíroztuk a dolgot :lol: :wink: Remélem még ő sem felejtette el :lol: :roll: Bár szó mi szó, Dóri pipi és Kinga is gyönyörű :lol: :lol: :lol:

Évi :) Pár napja Kristóf is sikítozik :lol: meg mindjárt én is fogok, mert nem tudom, ma mi van, de letenni sem tudom a kezemből 2 percnél tovább :twisted:

Szikla :) Miért nem írsz magadról egy kicsit?

Puszó

KépKép

KépKép
timika
 
 


Lányok!
Ma sodor magával a munka. Ezen a héten leszerelek a cégtől, ami azzal jár, hogy egy leszerelési lappal végig kell járnom az összes osztályt, és leadni minden eszközt, stb. Ezen kívül lefűzök, iktatok, rendet rakok magam után. Holnap pedig szabin leszek, mert az UH mellett millió egyéb dolgunk lesz (banki ügyek intézése, építkezésre kimenni, tűzhelyet, mosogatógépet nézni, stb). Tehát UH beszámoló csütörtökön lesz.

Juca!
Én beájultam ezektől a pipi-husiktól. Gyönyörűséges babák, és a fotók is szuperek. Már az elején megállapítottam, hogy a gépetek olyan fotókat csinál, mint valami profi hiper-szuper kamera, de mondtad, hogy egy egyszerű gép. Hát igen, egyszerű, de nagyszerű.

Évi!
Hallom, Kinga, Laura már lepaktáltak. Mi lesz Dórival? Igyekezz! Még Annácska Petikéje is szabad (vagy mégsem?)

Timi!
Kristóf távkapcsolatra pályázik. Hátha Junkónak hamarosan lesz egy kislánya, és akkor helyben is meg lehet oldani a dolgot. Na??

Jucmuc!
Az a fűnyíró nekünk is nagyon jól jönne. Randallíroznék is vele egész nap a kertben. Szerintem, a végén már egy szál fű sem maradna. Sajnálom a menszit. Hamarosan meglesz a megoldás. HSG (ami negatív lesz), és akkor jöhet az inszem, vagy a spontán :)

Monyóka! Ági!
Nagyon sajnálom a menszit :(

Rolly!
Mensi? Úgy-e nem jött meg a szülőire? Akkor már ezután sem jőjjön meg.

Zsúka????

Anikó! Brill!
Hogy vagytok kismamik? Küldjek hányingert? Mert az nekem most van bőven. Szerencsére nem fajult még a hányásig a dolog. Rájöttem, hogy félóránként be kell kapnom valamit. Az a valami pedig a rozskifliig, pirítósig, pászkáig terjed. Iszom a citromos vizet, vagy a Canada Dry-t (abban van gyömbér, ami jó hányingerre). Ja még a kaukázusi kefírt is meg bírom inni. Ez valamennyire kordában tart. Azt mondom, hogy ezt még simán ki lehet bírni.

Brill!
Vasárnap akkor még mindig áll? Ha jól értem, Apa most 3 napig nem dolgozik. Akkor ha minden igaz, vasárnap dolgozni fog? Én délután ráérek.

Anikó!
Te mikor mész legközelebb UH-ra?

Szikla!
Tényleg, miért nem mesélsz magadról egy kicsit?

Szép napot MINDENKINEK!
Puszó Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

PöttömBabám újjabb humoros megpróbáltatást talált ki a számomra. Visszatért az első hetekben jelentkező farkasétvágy. Úgyhogy mostmár az éjszakai 4-5 pisilés mellett 1-2 etetés is van. De mivel még mindig igencsak korlátozott a befogadott kaják köre igencsak kínlódok. Biztos, úgy van vele, hogy már időben szoktat az éjszakai nem alváshoz ...

Brill!

Köszönöm a gondos kismamis dícséretet! Tudod, igyekszik az ember lánya! :) Meg az az igazság, hogy 3 évig kisgyerekes anyukákat dolgoztam és sokat beszélgettünk babaápolásról, gyereknevelésről, úgyhogy már régóta formálódnak az agyamban a gondolatok és most elérkezni látszik a megvalósítás ideje.

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok!

Juca!
Nekem szoktál írni :lol: . E-mailemet megkaptad?
Kinga igazi kis hős.

Norwell!
Neked is köszönöma nyugtatást. Én csak korainak éreztem a dolgot.
Örülök, hogy jól sikerült a keresztelő. Képeket nagyon várom már.

Angie!
Tapasztalatom szerinte a hányinger, émelygés a csökkenő vércukor szint miatt volt. Nem tudom ez segít-e. Már nem sok van belőle hátra. Pihengessél azért a sok munka mellett.

Kacsa!
Hát lassan elérkezel az émelygős időszak végére. Ha majad megmozdul Pöttöm,a kkor lesz igazán szuper :)

Brill!
nekem már az is jól esett volna, ha csak eljön, de így, hoyg vigyáz mindig rám, és aggódik, meg minden érdekli, így sokkal jobb. Kérdeztem tőle, hogy legalább valamit érez-e, de egyszer bevallotta, hogy a hasamon kívül nem sok mindent tapasztal. Szeret velük játszani, beszélni hozzájuk. De apa csak akkor válik majd belőle, ha a babák ott lesznek a kezében. Valahogy most csak jó bulinak tűnik.

Timi!
Szerencsés voltál, mert nem mindig jó érzés. :oops:

Ági!
Nagyon szívesen. Remélem tudtam segíteni. Eléggé érthető volt?

Annácska!
A vasalás a férjem dolga :wink: tegnap még csak a pelenkák, meg a törülközők lettek meg :)
Hogy mikorra founk ezzel végezni, de hát új ruhák, új tanulás.

Kép
narco
 
 


Narco!

Hogy tanítottad be a férjed a vasalásra???

Nekem valahogy a vasalás a leginkább nőies munka, ahhoz precizitás kell és a férfiak ilyen tipusú precizitásában nem igazáb bízok. Múltkor egy ismerős pasi vasalt magára inget + nadrágot, hét inkább nem részletezem a technikáját ...

Nálunk Apa még a portörlésre is kijelenti, hogy utálja. És? Én is! Akkor éljünk mocsokban? Vagy mi a szösz? Vagy nekem muszály megcsinálni, mert én vagyok a nő, ha teccik, ha nem???

Na befejeztem, mert nagyon elkanyarodtam a témától ...

kacsa14
 
 


Lányok!

Terhesség alatti körömfestéssel mi a helyzet?

Csak heti 1*, 1 réteg bézs szín + 1 réteg színtelen fedő lakk ...

kacsa14
 
 


Kacsa!
Hát ez elég furcsa, mert a férjem eleve igazságosági szempontból segít nekem mindenben. A mosogatás, mosás, fürdőszaoba az enyém, megcsinálná ő is, de szeretek vizeskedni. A vasalásnál egyszer mondtam, hogy fája lábam, és azt mondta, hogy ő megcsinálja, csak még inget nem tud vasalni. Megmutattam neki, és azóta ő csinálja. De mi együtt is takarítunk. Igazából miután kertünk még nincsen, így a belső munkákat osztottuk fel, de nem megbeszélés szerűen. Szerintem ez így igazságos, és szerinte is. Miért kellene csak egyikőnknek ügyködnia lakáson? Mindkettem mocskoljuk nem?

Kép
narco
 
 


Kacsa!
Nyugodtan festheted a körmödet. Ne közvetlen az orrod alatt festegesd, hanem próbáld meg egy kicsit eltartani magadtól, hogy ne szívd be a gőzét. Nem hinném, hogy a körmödön keresztül annyi méreganyag jutna be a szervezetedbe, hogy az a babának ártson.

Egyébként apa nálunk is részt vállal minden ilyesmiben. Igaz, néha csak akkor ha mondom, de sosem veszi zokon, csinálja szívesen. Az ingeit kifejezetten ő vasalja. Neki egy nap egy ing a munkahelyén. Ezért minden reggel úgy kezdődik neki, hogy ingvasalás. Én nagyon keveset vasalok. Mindenem pamut, amit profin szárítok, és nincs rajta gyűrődés. Egyebeket pedig összegyüjtök és havonta egyszer kivasalom. Amit pedig fel kell vennem, azt reggel gyorsan megnyomkodom.
Vendég
 


Nárcisz!
Akkor elvileg cukrot kellene ennem, és elmúlna a hányingerem? Az édességre nem bírok ránézni. Anyósom felpakolt egy zsák süteményt, ami ott fog elrohadni a hűtőben, mert az nem egy vagy kétszemélyes adag, és csak a férjem eszi. Kár, hogy nem tudom veletek megosztani.
Vendég
 


Angie!
Szerintema süti biztosan nem jönne be. Én is undorodtam tőle, az összes édességtől az elején. Viszont ha iszol, akkor érdemes egy picit cukrozni, hogyha kevés a kajcsi mindkettőtöknek, akkor ne legyen aceton a vizeletedben. A cukrozást viszont nem szabad túlzásba sem vinni. Nehéz ezt így megmondani. Nekem sikerült megtalálnom ebben az egyensúlyt, és utána már normális volt a vizeletem. Ha ettem, akkor mindig pihentem utána egy fél órát. Sokszor ettem keveset, lényegében egész nap, de se csoki, se süti, se cukorka. A gyümilevek felviszika savat nagyon,a cola kilőva, mert mesterséges. De nekem pl a tiszta víz nagyon bejött. ettem sok zöldséget, akkor még a Foodexpressztől rendeltem kaját. Azóta meg is útáltam. Korpás zsömle, sajtok, műzlik. Tejet csak délután, mert éhgyomorra kiuríti az epét, az meg irritálja a gyomrot, abból hányás lesz. tej csak mindig rostokkal, amitől nem lesz tömény. ezeket ki kell tapasztalni. De a vércukorszint növelése nekem bejött reggel azonnal cukros teával, de csak akkor, hogy el ne hizzak. Viszont az reggel 2-től 10-ig. Viszont most is csak 11 kg-nál járok, és tekintve, hogy 22-ig mehetek el, viszont már cska 2 hónapom van, így egész jó.

Kép
narco
 
 


Narco! Angie!

Azért nekem is besegít Apa, a porszívózás, a mogatógépből és a csepegtetőből való kipakolás (ezt meg én utálom nagyon) az ő feladata. De a klasszikusabb női dolgok, mint a vasalás, mosás, teregetés, fürdő sikálás, portörlés mind-mind az én feladatom. Bár ehhez azért az is hozzá tartozik, hogy én ált. 1-2 órával hamarabb érek/értem haza a melóból. Viszont érzem, hogyha meglesz a pici, ennél azért több segítségre lesz szükségem, mert egyedül nem fog minden menni.

Evés, ivás:

- a tiszta víz nekem is bejön (Norbi babavize)
- a csoki nekem sem nagyon megy le, az édes péksütiktől + kekszektől lassan már herótom van
- hús ugye nálam megint kilőve, max. nagyon pici adagban
- gyümilét a cukor matt iszok, mert újabban néha szédelgek
- a kakaót most pár napja kezdtem, mivel nem nagyon eszem főtt kaját, kell vmi. zsíros cucc is, így az lett a kakaó
- meg azt vettem még észre, hogy a száraz cuccok nem mennek, a kicsit már szikkadtabb péksüti, a kenyér, ezeket most mindig úgy eszem, hgy lőtyölök mellé, mint az állat

Most ebédre van gulyás levesem, anyós féle, abból próbálok eszegetni, kenyeret tunkolva bele :) + van még mákos kiflim.

kacsa14
 
 


Nárcisz!
Nagyon jó dolgokat írsz. Igaz, még csak 4. napja vannak ilyen gondjaim, de úgy látom, hogy hasonló dolgokat bírok megenni, és hasonló tempóban. Vettem a büfében Canada Dry-t, amiben van cukor, és amióta kortyolgatom, egész jól vagyok. Azt hiszem, ha napi fél litert elkortyolgatok az egyéb folyadékok mellett, az nem fog hízlalni. A gyümölcsleveket amúgy sem nagyon szeretem. Reggel szoktam 2 dl-t meginni, de most azt sem kívánom. Én vízpárti vagyok, szénsavmentest iszom, kötelezően egy nap egy másfélliteres palackkal. A tejjel teljesen igazad van. Az öcsém mondogatta régen, hogy reggelre egyek valami állati zsír tartalmú kaját, mert attól kiürül az epe és nem halmozódik fel a méreganyag a szervezetben. Nekem most nem jó, ha kiürül, mert az ingerelni fogja a gyomromat. A rozsos zsömle, kifli bejött. Tegnap nem is kívántam mást, csak azt rágcsáltam. Ma is vettem, és azt eszegetem. Fogok sajtot venni. A trappista nagyon zsíros. Szerinted melyik a legjobb ilyenkor? Az Anikó? Ja, még barackot is ettem tegnap és ma, és attól nem vagyok rosszul. Este megpróbálkozom zöldséggel is.
Köszi a jó tanácsokat!!!
Vendég
 


Angie, Kacsa!
Igena tejet ki lehet lőni kakaóval. Egyszerűen nem jövök rá, hogy miben változik, de jó.
Pl én soha nem tudtam éhgyomorra vizet, vagy tejet inni előbb említett ok miatt,m egész nap gyomorgörcsöm volt, de ha kakó, vagy tea az már jöhet.

Angie!
Szerintrem így jó lesz. A lényeg, hogy folyadék önmagában ne, vagy csak assan. Nekem az is ingerelte, ha bevágtam egy pohár kkaót, csak úgy. Hát nem tudom, hoyg van-e ilyen, hogy folyadékérzékenység. Ásványvízre ekkor szoktam ráa cola helyett. Canada Dryt nem ismerem anniyra.

Kacsa!
Viszont, ha sima husi nem megy le, akkor másképpen kell fehérjét pótolni: főtt tojás, tej (kakaó), sok-sok sajt.

Viszont azt tudjátok, hogy fehér penészes, lágy sajtokat nem szabad enni. Pl camamber, illetve a zöld penészeseket sem, a többi mind mehet.

Kép
narco
 
 


Angie!

Nem tudom, mennyi főtt kaját eszel, de nekem azt mondta a védőnő, hogy egyek nyugodtan zsíros tejet + sajtot, mert a zsírban oldódó vitaminoknak az kell. A trapi meg szerintem annyira nem zsíros.

Én sajna a sajtot sem tudom megenni. Csak a túrót + tejfölt korlátozott mennyiségben + a túró rudit.

A tejjel kapcsolatban érdekes, amit írtok nekem többen is mondták a hideg tejet hányingerre, hogy az jó lehet ...

Gyömbérteához én is vetettem Apával port, de olyan nagyon erős aromája van, kicsit megijedtem tőle.

Meg a borsmenta teát mondják még.

kacsa14
 
 


Narco!

Sajna a sajt sem, de túrót + tejfölt eszegetek.

Igen, a penészes sajtot + nyers hús tilalmat tudom.

Tegnap narancsoztam, aztán eszembe jutott a citrus allergia, de gondolom, az majd csak pocakon kívül játszik a kicsiknél ...

Ja meg a védőnő még azt mondta a banánra, hgoy az vmi. védő réteget képez a gyomorban és attól jó lesz neki, mármint a gyomornak. Úgyhogy én még azzal tömöm magam, az éhség ellen is jó + van benne sok kalória.

kacsa14
 
 


Sziasztok lányok! :D

Angie! :D
Holnap végre ultrahang!!!!
Nekem csak jövöhét szerdán lesz!
Rokakomát szivesen látom! :wink:

Narcisz! :D
Akkor jol haladtok a mosással! :wink:

Timika! :D
Rég láttunk Kristofrol képeket!!!

Juca! :D
Szuperek a képek!!!
Gyönyörüek a lányok!!

Ági! :D
És végül mikor lesz az inszem?
Örülök,hogy találtál egy jobb orvost!!!

Dido!
Már biztos van valami redmény!!!!!

Csibe!
Hogy vagy?
Anyukádhoz átmentél ma?

Évi!
Szuper csaj vagy! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kacsa! Nárcisz!
Én onnan gondolom, hogy zsíros a trapista, hogy egyszer felolvasztottam, és egy nagy zsírtócsa lett belőle. Főtt kaját ettem tegnap hidegen a hűtőből, és úgy egész jól lement. Kacsa! Próbáltál már főtt kaját hidegen enni? Hátha bejön neked is. Husit bírom, de fogok enni tojást is.
Mindjárt írok egy listát, és hazafele betérek az abc-be. Annyi jó tanácsot adtatok nekem.
A Canada Dry-ban gyömbér van, és azt hiszem ezért jó erre a célra.
A kakaót alapból nem bírom meginni. Víz jöhet minden mennyiségben, az nem ingerel még egyelőre. A kaukázusi kefirt is bírom. Muszáj kálcium tartalmú dolgokat ennem, mert nem szedek a folsavon és a kétnaponta 1 Eleviten kívül semmit. Szerintetek a B6 vitamin segít az émelygésen?
Na jól kibeszéltük ezt a témát. Reméljük, sokan tévednek ide, és tanulnak az írásainkból :D
Vendég
 


Sziasztok!

Juca!
Szépek a csajok! :wink:

Nárcisz!
Világos mint a nap! :lol:

Anikó!
Minden az eredményektől függ.
Remélem, hogy semmi komoly bajom nincs, és haladhatunk tovább.
Nem tudom, hogy mikor lesz inszem, mert előtte Hsg. Most már azon is túl szeretnék lenni.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Angie!

Főtt kaját hidegen még nem próbáltam, de szerintem ami melegen nem menne, az hidegen sem. Sokszor már az illat alapján elmegy a kedvem.

A B6-nak elvileg kellene segíteni. Én szedek Mg-al, szükség szerint, ha fáj a pocim vagy hányingerre is próbáltam már, de eddig még olyan nagy összefüggést nem találtam, de ki kell próbálni, hátha bejön!

kacsa14
 
 


Rolly!

Köszönöm! Orülök, hogy tetszik ahol lakom. :) A fünyiro az tenyleg nagyon tuti. Elötte soha nem nyirtam füvet, most meg szinte varom, hogy mikor lehet mar nyirni. :)
Nem vagyok am olyan ügyes a konyhaban, csak igazabol van idöm kiserltetezgetni.
Nagyon köszönöm a drukkokat, jol jönnek. :)
Amint latod en sem jövök minden nap pedig en nem dolgozom, kisfiam sincs (meg egyelöre) .
Nem az a lenyeg ki hanyszor tud irni szerintem. Te pedig egy aranyos kedves kis nö vagy, mint itt sokan masok igy barmikor is irsz jo olvasni!

Aniko!

Köszönöm! Nagyon rendes vagy! Hat hösiesen bavallom otthon soha nem keszitettem vadat en sem, csak hat az en ferjuram vadasz.. :D A vaddiszno es a szarvas pörköltet teljesen ugyanugy keszitem mint a sertes vagy marha pörit. Amikor pedig a sütöben keszitem pl. a vaddioszno combjat, a kotanyi vadak füszerkevereket hasznalom. Egyebkent a magyaros fk. is nagyon tuti pl. disznosülthöz. Ezert amikor hazamegyünk jol feltankolok füszerekböl. :)

A hsg. Idöpontjat atettek 5.-ere. Nem nagyon örülök neki, de nincs mas valasztasom! :(
Azt mondta az asszisztens nö tegnap amikor felhivtam, hogy nem baj ha tul megy a 12. napon, de vedekeznünk kell, vagy pedig kerülni az együttletet. VEDEKEZNI! :shock: Jo mi? Attol is felek egy kicsit mivel, hogy az mar a 13. nap lesz es a tüszöm biztos nagy lesz addigra, hogy igy meg jobban erezni fogom a ‘turkalast’.
Na mindegy csak az a lenyeg, hogy legalabb mindent rendben talaljanak!

Angie!

Nagyon köszönöm! Sajnalom, hogy ennyi teendöd van! Pihenni is kene ennek a kismaminak! :)

Narcisz!

Szegenykem, sajnalom, hogy faj az eped. Mit lehet ilyenkor bevenni ra? Vagy van esetleg valami etel ami segitene?
Amugy en is ilyen kis moso-masa vagyok, meg rendmanias is. :wink:

Norwell!

Isten eltesse Kende babat! :D örülök, hogy ilyen jol sikerült a keresztelö! Ez egy nagy pillanat az egesz csalad szamara! Kivancsi vagyok a kepekre!

Evi!

Olyan jo mindig olvasni ahogy Dorikarol irsz! :D Gondolom minden nap van valami uj dolog amit felfedez, es ez biztos nagy gyönyörüseg a szüleinek!

Monyoka!

Sajnalom. :(


Csibe!

Orülök, hogy otthon vagy, :D minden rendben lesz meglatod!

Brill!
Köszönöm! Hogy vagy kismama? :D

Annacska!

Köszönöm Neked is! Tenyleg szerencses vagy, hogy megusztad hanyinger nelkül. :)
A szüret az mindig nagyon faraszto, de milyen finom a must! :D


Puszi mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ma is benézek hozzátok és kicsit szomorú vagyok mert hozzám nem nagyon ir senki. Igaz most velem nem történik semmi miota leáltam az inszemmel.igy nem tudok nap mint nap érdekességekről beszámolni.Majd ha már lesz eredmény akkor lehet hogy visszatérek de igy nem látom értelmét kolonckodni a nyakatokon.
Üdv Mindenkinek

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Anita!
Nem kolonckodsz senki nyakán!!! Ne viccelj!
Velem se történik semmi különös, mégis itt vagyok néha.
Én nem is nagyon ismerlek :?
Itt bármiről írhatsz, szívesen vesszük!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Anitta!
Ne butáskodj! Én például foglalkozom veled. Ha visszaolvasol, látod, hogy mindig rákérdezek, sőt, azt is kérdeztem, hogy visszajöttél-e már a nyaralásból. Ezért kérlek ne menj el. Itt nem történik mindig mindenkivel valami. Vannak vegetálos időszakok, de attól még be lehet kapcsolódni, érdeklődni a többiekkel kacsolatos történések iránt. Gyere nyugodtan és beszélgessél velünk. Itt senki nem kolonckodik a másik nyakán.
Mikor folytatódik az inszem? Gondolom, nem kell nagyon sokat várni. Idén biztos lesz babó a te pocakodban is.
Vendég
 


Anita!
Bár azon gondolkodtam, hogy nem írok, de nem bírom megállni. Sajna itt a beilleszkedés nem úgy megy, ahogy általában az újak gondolják. Miután a topik alapvetően úgy működik, és ha visszaolvasol láthatod is, hogy itt általában mindenkinek szokás írni. Nem mindig arról, hogy veled mi történik, hanem megbeszélni a problémákat. Ha most újra megpróbálod, és nyitsz két ablakot, majd mindenki hozzászólását lereagálod az utolsó látogatásod óta, akkor meglátod sikered lesz. Azt viszont ne várd, hogy elmondod veled mi történik, viszotn nem érdeklődsz senki problémája után, akkor sokan fognak írni neked. Most nem megbántani akartalak. Szreintem még egyszer próbáld meg, és meglátod válaszolni fognak neked.

Kép
narco
 
 


Angie!

Ártani nem árt, de sztem használni sem nagyon. Azért csak szedd! Bocsi, hogy belekotyogok, de ne vedd ennyire komolyan a kalória számolgatást. Vékony vagy és az is maradsz. Ahogy hallom, most nem mennek a kaják, azért valamit ennya kell! Nézz meg engem, no én nem számoltam semmit! Nem hiszem hogy elszaladna veled a ló :lol:
Tökmagról, ha képet nem is, sms-t valakinek (nem nekem sajna) tudsz dobni???

Narco!

Már nem is fogsz olyan sokat felszedni, ügyi vagy. Nekem mindig azt mondta az orvos, hogy ajajajaj még most jönnek majd a kilók, meg a vizenyő (utóbbi szaván mindig vigyorogtam). Akkortól, amikortól mondta, lényegében nem híztam, csak fogytam egy keveset. Ez a nyolcadik hónap eleje volt. Igaz akkor +20 kg volt a mérleg. Most viszont -10 :wink:

Anikó!

Köszi. Mi a helyzet! Remélem minden a legnagyobb rendben Gyöngyöcskével :lol: Neki ott nagyon jó helye van benn!!!

Timi!

Bocs, hogy elfelejtettem válaszolni :-(

Ági!

Na most ha még nem is lesz jó az eredmény, legalább tudjátok, hogy merre hány lépés. Ha reális szeretnék lenni, én annak drukkolok, hogy kiderüljön mi a baj, azt már lehet orvosolni :wink:

Sosi!

Merre vagy? Ma Lujza képe járt az eszemben :wink:

Rolly!

Remélem a gyerekek megháláják a munkádat!!!
Nincs egy-két jó aranyköpés???

Mátra!

Örülnék, hogyha az e-mailemre is válaszolnál, ha az IWIW-re be tudsz nézni. Gondolom üzemel a postaládád! Én nem fogok máshogyan viselkedni, mint eddig, csak és kizárólag tisztességesen. Ezt MINDENKITŐL elvárom viszont is.
Tegnap beszélgettünk Kofával a jövőről. Mi tisztességesen, de keményen fogunk lépni. A segítő kezet nem szándékozzuk visszarántani, de valami választ azért csak megérdemlünk, és hidd el cselekedni fogunk. Azt hiszem világos volt amit írtam. Az ügy bárminemű rendezésével péntekig megtalálsz, utána mi fogunk lépni.


Lányok!

Mennem kell, mert az oltás+fogzás igen kimerítő. Most voltunk kinn, elaludt, és most alszik a kicsi. Remélem most már nem lesz olyan nehéz dolgunk. Nem lázas, csak megviselte a szuri és kiesett a nemlétező alvásritmusából.

Puszi mindenkinek!

tjuca
 
 


Lányok!

Most olvastam egy fórumon, hogy egy csaj árul magzati szívhang hallgató készüléket. Állítólag egy gumi pánt érzékelővel, amit a hasra kell tenni és fülhallgató van hozzá. 5000 Ft-ért adná a csaj.

Hallott már vki. ilyenről? Ilyen, magamfajta parás kismaminak jól jönne, csak szeritnem akkor meg attól kattannák meg, hogy folyton hallgatóznék ... Szerintetek?

kacsa14
 
 


Kacsa!
Számomra mindig is furcsa volt, ez a hártyaképződés elképzelése a gyomor falán. Hogy ezt honna vették. A banán viszont nagyon finom, így most be is nyomtam egyet :)

Anikó!
Már csak aza kérdés, hoyg mennyi villanyszámlát fogunk fizetni hó végén a mosás vasalásért.

Lányok!
Téynleg, ti külön mostok a babáknak? Külön kelene gyűjtenema holmijukat is, de nme nagyon van helyem már a miénk különválogatása mellett. Hogy csináljátok?

Ági!
örülök neked :) Most fogtam fel, hogy október 26 a végeredmény? Végülis egy hónap. Ez ahogy láttam teljes hormon profil. Na legalább ez is tudva lesz.

Jucmuc!
Őszintén megmondom, hoyg a helyedben én is be lennék csinálva a HSG miatt. Hogy bírod lelkileg?
Hát az epémre, hogy néztem nem szedhetek semmit, még diétázni sem fogok, mert most babahízlalás megy minden szintena részemről. Hát a bal oldalamon fekszem, Noémit néha lefelé tuszkolom, persze ő megrugdos válaszként. És jajgatok hevesen néha. Viszont a májproblémák miatt parázok.

Kép
narco
 
 


Juca!

Kingának sok-sok gyógypuszit küldök!
Elhiszem, hgoy megviselte a szuri! Én is nemrég írtam, hgoy engem, nagy ló létemre hogy megviselt a tetanusz injekció a múltkor. Arról már nemis beszélve, hogy mikor pár éve kiműtöttek belőlem 3 anyajegyet a lidocain szuritól annyira ficánkoltam, hgoy a doki nemis tudott beadni eleget és a varrást már éreztem, így még adni kellett. Sőt volt,hgoy fogdokinál a szuri előtt kértem lidocain spray-t is érzéstelenítőnek! :lol:

kacsa14
 
 


Kacsa!
Hát ilyenről még nem is hallottam, miket ki nem találnak?
Azért azt elmondanám, hoyg ezek mind UH-on alapulnak, viszont a babák útálják az UH-t, az enyémek is. Mindig le akarják rúgni.
Szóval meggondolandó, a védőnő úgyis nézi majd.

Juca!
Akkor most már csak azoka kilók jönnek, ami a víz, meg a babák szednek fel? Víz az van 1-2 kg már most is.
Ez szuper. Tök jó, hogy most még a lánykori súlyod alatt vagy, ez mind csak attól volt, mert szoptatsz? Azt nem tudom, hogy akkor mire számíthatok. :) Jelentkezzek a köv. modellválogatásra? :)

Kép
narco
 
 


Anita!

Jaj most megint a hiányosság. Bizony én sokszor elfeledkezek emberkékről. Jucmuctól pl. mindig meg szerettem volna kérdezni, hogy mi a neve, és így becézik-e, vagy ez csak úgy jött, mert minden foglalt volt. Rollyhoz is lenne pár kérdésem, de most nem lövöm el. Pusztán elfelejtem, vagy mert nem abban a ritmusban jelentkezik, ahogy időm van.

Valami még. Akiket személyesen ismer az ember, érthetően több élménye van velük, és jobban érdeklődik. És tényleg önző vagyok, mert ált. csak arra válaszolok, ami eszembe jut. Tehát tessék engem ostromolni, ha célzottan kíváncsi vagy valamire, ha meg nem, akkor csak az önző sztorizásomat lehet olvasni. Bocsi ezért, de 28 évesen az ember alapvetően nem változik.

Jucmuc!

Nekem is van vadászengedélyem :twisted: Próbáld meg bepácolni a vadakat, nagyon fincsó. Fácánhusileves??? Ezt úgy mondom, mintha nekem menne, nekem az egy generációval idősebb nő családtagok nagy májerek, és én is meg akarom tanulni. Egyelőre a falás általi megismerés és véleményalkotásig jutottam el :twisted:

No már itt sem vagyok!

tjuca
 
 


Narco!

Én úgy gondolom, hogy a picinek külön mosok és külön gyűjtögetek majd, olyan 2-3 éves koráig. De gondolom, ez majd függ attól is, hogy mennyi rucija lesz és milyen színekben, mert egy darab neonzöld rugi miatt nem fogok elindítani egy mosást, akkor inkább beteszem mellé az én neonzöld melegítőmet is. (No, nem mintha lenne ilyen, csak a érzékeltetés kedvéért írtam.)

A banán hártyaképződését nemt udom, honnan szedik, mondjuk az tuti, hogy nyálkás egy élőlény! :)

kacsa14
 
 


Juca!
Van benne valami :? Kingának küldök nyugtató puszit, hogy hamar rendbe jöjjön!
Szegénykémnek mennyi gondja-baja van! Képilyen ficánka lesz utána!

Kismamik!
Egyetek rendesen és dédelgessétek Kép akkor nem lesz baj!
Mondom Én :lol: aki előtt mid ez áll!

Mára eltűnök, mert egy lusta Kép vagyok!

Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Narco!

Tudom, hogy nem csípik az UH-t. Viszont én úgy érzem, hogyha a mamit megnyugtatja az UH látványa, ill. a szívhang hallása, akkor az a picinek is csak jót tesz, hogy örül az anyja és nem azon agyal, hogy minden OK-e odabent.

Persze, mindez mértékkel. Ha tényleg UH-s, akkor azért még megpróbálok utána nézni. Azt gondoltam, hogy csak vmi. olyan hallgatóka, ami flerősíti a hangokat ... Akkor az NST is UH-s?

Amúgy szabad füllel is lehet majd hallagatózni, ugye? Azt kb. mikor?

kacsa14
 
 


Kedves Lányok,
most csak egy gyors bekukk Kép

A szülői napján nem jött meg!!! :lol: :lol:
Még ma sem (31.cn :roll: ) de a hasam ma már erősebben fáj, reményem így lassan teljesen elszáll :cry:

Sok puszi, a héten még jövök :P , és írok megint sokat :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Csatlakozom Jucához, és is csak arra válaszolok, ami hirtelen megragadja az emlékezetemet. Nem genyaságnól nem írok másnak :)

Kati :twisted:

A doki gépén msn is van :twisted: , mert oda is bejelentkezett ma reggel Mátra. Mire írtam volna neki villámgyorsan kilépett...

Most pl. ennyi ragadt meg a fejemben. Nem sok, viszont kevés :)

Csibe!

Jól vagytok Gáborral?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hú, Rolly, ez jól hangzik!!! Esetleg reggel hőt nem mértél? Vagy esetleg teszt? Mert attól, hogy fáj a hasad, még bármi lehet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Rolly!
Én drukkolok, hogy mástól fájjon a hasad!!! Várom a hosszú levelet :D

Évi!
Most meg is haragszom rád, mert írtam neked, és nem reagáltál :wink:
Unique hogy van? Hogy megy neki az anyaság? Laurán látom, hogy nagyon kiegyensúlyozott kis csajszi. Szép lakásuk van. Kellemes a pasztelszínektől. Tök jó, hogy így összejártok. Helyes-helyes!!!

Én vissza szoktam olvasni, és megpróbálok mindenkinek válaszolni, aki nekem írt, sőt, annak is írok, aki nem írt nekem. De van, hogy így is kimarad valaki. No de nekem nincs gyerekem, aki minden percemet ígényli. Kíváncsi vagyok, hogy majd ha meglesz a Kis Manócskám, akkor is ilyen aktív leszek-e? Azt hiszem, már előre tudom a választ: NEM :D És ez így is van rendjén, mert egy anya foglalkozzon a gyerekével az ideje nagy részében. A maradék idejében pedig egyértelmű, hogy nem tud mindenkire odafigyelni itt a neten. (Na, ezzel jó előre meg védtem magamat, ha majd nem fogok jönni elég sűrűn :D )
Vendég
 


Évi
:D
Hát ez a doki, ejnye- bejnye!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Angie!

Most megyek, és gyorsan visszakeresem, hogy mit írtál nekem, és kimerítő választ fogok adni. Na, engem így tökön kell ragadni :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Érzékeny idegrendszerűeknek nem ajánlott :twisted:
www.cukivagyok.hu

Kár, hogy én a technocsirkét nem láttam, nem tudom megnyitni :-(

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?