Új privát üzeneted érkezett!

Juca!
:lol: :lol: :lol:
Semmi bajom az amnioszkópiával Egyszerűen csak kukkolnak, de biztosan nagyon rossz érzés lehet. Egyszer már én is kukkoltam így :) . A zöld magzatvíz az oxigénhiányos állapotra, a sárga meg bacikra utal. Egyik sem szerencsés. Reméljük egyikőnknek sem lesz rá szüksége.
Amiben nem értenek egyet a doki, hogy miközben kukkolnak félnek attól, hogy megfertőzik a magzatburkot bacikkal. Ezért 1-2 doki inkább nem alkalamazza. Miután jobb módszer nincs, ezért még csinálják.

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
napi fürdés kell, lemosni az iozadságot, port, hámsejteket, na meg az élmény kedvéért is, bár van baba, aki nem díjjazza, de a rendszeresség, meg rutin szempont sem elhanyagolható.Olajozni tényleg csak a koszmót olajoznám,de arra is van más megoldás:fürdetés előtt 1-2 órával bekened a fejét olajjal, vagy fürdetővel, és rákötsz egy panutsapkát, majd fürdésnél dúrva frottírkesztyűvel alaposan lesikálod a buksiját.Ami lejön lejön, a többit másnap ugyanígy.
Amnioszkópiát köszi, meg neked is Juca, gondolom tényleg orvosa meg kórháza válogatja.

Angie!
Nem szirup, rágótabletta.Nekem is van tarcsiba, de még nem vettem be belőle.

Évi!
Hogy nő ez a csaj!Mindjárt megyünk lagzizni :wink:
Végre pampucolhatsz kajákat! :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Most kicsit több időm van írok a nyaralásról.
Vasárnap indultunk 4-en a másik pár "ismeretlen" vagyis Kecskemétiek (össz.3*taliztunk.Éjfélkor indultunk és kb.100km előttünk egy özike a párom rutinjának köszönhetően szerencsésen megusztuk és az özike is.tehát semmi baj. megyünk tövább beszélgetünk és kiderül hogy a kölcsönkapott euro otthon maradt.Én ezt égi jelnek tekintettem és szivem szerint visszafordultam volna.de nem gyerünk majd csak lesz valahogy. odaértünk az apartman szép.hétfő befizettünk hajókirándulásra a Brac szigetre a hajon megismerkedtünk Győriekkel akikkel jobban elvoltunk mint a velünk utazokkal (K)a kirándulás nagyon jo volt a Kecsk pár minden nap veszekedett ha nem egymással velünk.
Kedd: split halpiac
És Szerda a CSÚCS a Rafting oriási élmény az egész tura még most is boldogsággal tölt el ha beszélek róla.telitödtem amivel a rosszabb napokat is átvészelem ha végre tudnék képet kicsinyiteni felraknám hogy ti is lássátok

Kép

Kép
bellanitta
 
 

 
 

Csütörtök: Makarska Vörös-tó, Kék-tó(imotski) ez is szép hely a vörös tó különlegessége hogy nem lehet beledobni a követ mert valamilyen gravitácio kihuzza a partra
Péntek eső egész nap alvás, pihi,lustizás ami nem is volt baj mert minden nap előtte 6hkor ébresztett a szemben levő harang. utolsó nap már fel se ébredtem rá.
Ha nem jönnék mindenkinek kellemes hétvégét.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Juca!
ez is jó technika, bár én a felhígított nyomóflakonosra esküszöm, de kinél mi válik be.Meg így egyedül is lehet fürdetni, nem 2 emberes.Persze 2-en egyszerűbb, meg élményesebb.
A Babé nagyon szupi, én is használtam már belőle sok mindent, és igen van nekik koszmó elleni sampon is, ill. Nárcisz! olajos tusfürdő, ami után nem maradsz olajos, de bevonatot képez a testen.nagy flakonban van, nyomópumpás, csak patikában kapható, és kicsit drága, 2000 ft körüli, de egy babára 3-4 nyomásnyi bőven elég, mert tömyény, és jól kenhető, és finom illata van.Ha pampucolni akartok akkor inkább ezt a márkát, vagy a Seba Med-et használjátok, mert ezek nagyon szuperek, én kipróbáltam őket.A Johnsosn, meg a Gabi allergizálnak, és tényleg tele vannak mindennel, amivel nem kéne.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Angie:

A Rennie nekem is nagyon sokat segített tavaly!! Ez egy rágótabletta, aminek mentolos kréta íze van. Viszont hamar segít:)
Nyugodtan egyed....Köszönöm a bíztatást, még azért nem vesztettem el a reményt;)

Narco: olyan jó lenne, ha babó előjel lenne és nem a mensié...

A kedvem egy fokkal jobb...Bár sikerült egy új (ritka rossz) receptet kipróbálnom. Egy órát babráltam vele, és ehetetlen lett. De azért mert Vaszi húsmenteset akart enni és vettem egy vega szakácskönyvet. Valamilyen baboslepény kijevi módra...Most éhezem....Ahelyett, hogy a hagyományos recepteket csináltam volna....

Kacsa: mégegyszer nagyon köszi!

Puszó Mindekinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Panka!

Egyedül is megfürdetjük, csak így tényleg jobb a buli, képzeélem mi lesz több gyerekkel!

Évi!

Nálunk egy ideig ment a nagykádban a ksikád, amikor ideköltöztünk. Próbáljátok ki, az mégis egy átmenet. Bár ahhoz kell, hogy beférjetek még Ti is.
Grat a mászáshoz, és ezek nagyon szép paraméterek, Kinga sokkal filigránabb termet. Milyen husival kezdetek? Olyan édi lehet Dóri, ahogy próbálkozik, most ez nagy fejlődés, egy ideig el lesz az új tudománnyal :twisted: Bárnyhimlő ellenit beadatjátok???

tjuca
 
 


Puszi Lányok!
Jó hétvégét MINDENKINEK. Legközelebb csak hétfőn tudok jönni :(
Vendég
 


Sziasztok!

Csibe info:
" Holnap reggel hazamehetek "kimenőre". A hétfői vizitre vissza kell jönnöm! Jol vagyunk, továbbra is jók az eredményeink! Puszilok Mindenkit! "
Stimmelne a Juca féle elmélet??? :roll:

Aniko!
Nekem is mindegy a neme, csak egészséges legyen..., meg okos, meg gyönyörű!!! :lol: Igaz ebben a topikban ez magától értetődő dolog! :wink:

Junko!
Értem az elkeseredésedet... Sokan végigcsináltuk ezeket, de hidd el van értelme! :wink:
Az ÁNTSZ-t én sem értem... Mit mondtak a telefonos kérdésekre? Igaz, azt sem tudtam, hogy az inszemhez már kellenek ezek a vizsgálatok. Azt hittem csak a lombiknál kötelező... :roll: Mindig tanulok vmit... 8)

Nomi!
Örülök, hogy picit jobban! :) Továbbra se feledd, hogy a túlélés első része az elfogadás!!!

Angie!
Nekem is van gyomorégésem...(de eddig is volt). Én nyomom a Rennit, és kifejezetten bírom az ízét... Ki vagyok facsarodva???
Azért lassan kiderül, hogy egész sok tünetem van... :lol: :lol: :lol:

Rolly!
Tudod, hogy nem haragszunk! :)
Elfoglalt vagy és a kisfiad is megérdemli a figyelmet! :D
Köszi a gratulát! :)

GraceyMoni!
Van új meló? Fodrászként? (lehet, hogy kutyulok :oops: )
Kutyaséta rohanással egybekötve ismerős! :lol: És persze, hogy pont ilyen helyzetben van a környéken tüzelő szuka..., aki miatt Marshall képes hosszú percekre lecövekelni... :shock: A percek meg rohannak! :lol:

Jucmuc!
Hamarosan elmúlnak a negatív gondolatok!
Pedig a táblán a cn-at látva akkorát dobbant a szívem... Én azért remélek! :wink:

CsHeni!
Sajnálom a rossz éjszakád. :( De legalább volt kihez odabújni... :wink:
Nem bánnám, ha jót jelezne a fájdalom! Mindenesetre drukk! :wink:

Nárcisz!
Nekem nagyon megfelel a nem tökéletes minőség is. Köszi mégegyszer, én kivárom, bármeddig tart a letöltés! :) Olyan szép, hogy meg kell lennie! :)
Akkor a cukrod már oké! Szuper! :D
A mai laborod mikor lesz meg?

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Heni!

A cica saját?

Nagyon édi!!!

kacsa14
 
 


Junko! :)

Az a kép a Ricsi szülinapi zsúrján készült, régi ovistársak, meg osztálytársak. Volt egy pár ovis is, hát a "haverok".

A kép közepén felül rózsaszín pólóban Anyukám :lol:

Petrára vigyázott, bár a 8 éves lányok egész végig nyúzták. A kezükbe kellett tenni, úgy szeretgették. Olyan nagy anyai ösztön volt bennük, hogy ihaj!

Szóval tök jó, mert már tudok képet feltenni. Mindenkinek köszönet! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó, Brill!
Gratulálok! :)

Nálunk is zajlik az élet. Szépen fejlődik Izabella, már 35 dkg-ot hízott 2 hét alatt. A doki ma vizsgálta, és minden rendben van.
Most is már kb.2,5 órája alszik. Keveset sír, eszik, alszik, és már kezd többet nézelődni.
Képet tettem volna fel, csak valami miatt nem megy. Később megpróbálom.

Szép napot!
Bogi
dbogica
 
 


Bogica!

Bevált a tipp???

tjuca
 
 


Bogi!

Jó, hogy jelentkeztél. Én is csak mostanában tudok többet olvasgatni, irogatni, mivel már van valamilyen napirendünk. Örülök, hogy jól vagytok, és hogy minden rendben.

Évi79 :) , Dina :)

Mi van veletek???
Vendég
 


Brill :P
KÖSZÖNÖM!!!!
Kép
rolly
 
 


Kacsa!

Köszi a privit!!!! Nem a cicust csak találtam, de annyira aranyos, hogy gondoltam megosztom mindenkivel!!

Angie: nagyon jó hétvégét!!

Brill: igen, de amikor hasfájós vagyok, akkor rettentő nyűgös is... Remélem azért jót jelent a fájdogálás....

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Ehhez mit szóltok? :lol: Hát nem elenyésző a különbség:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nárcisz!
Köszönöm, megjött a mail. Valóban nagyon szépek a képek és tudtam használni is.

Csibe!
Örülök, hogy haza jöhettek a hétvégére. Tudom, milyen jó érzés az a pár óra is. Csak visszamenni lesz rossz. De neked legalább van értelme.

Heni!
Tündéri a cica. Legalább egy kis mosoly is volt a mai napomban.

Rolly!
Jó, hogy jöttél, már hiányoztál. Csak lassan a munkával. Bár én teljesen megértem.

Kati!
Jó ez a kép. Jól kisírtam magam rajta.

Angie!
Küldtem sms-t. Dolgozom holnap is Hatvanban. Legalább valahol szükség van rám.

Évi!
Hát a fonalat nekem is nagyon nehéz felvenni mostanában. Dóricicakép?

Anita!
Tehát minden rendben volta a nyaralással.

Juca!
Nekem is vannak ilyen élményeim :twisted:

Mára ennyi, holnap is fárasztó napom lesz, remélem vasárnap már többet jövök.
Teljesen kivagyok.
Hiányoztok.
mátra
 
 


Mátra :)

Nem azért raktam fel, hogy sírjál rajta!!! Egyébként mi volt a dokinál? Ha jól emlékszem, tegnap voltál.

Hidd el, előbb utóbb, de inkább előbb, te is csinálsz majd ilyen képet a lurkóidról! :lol:

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó! 1.cn :cry: :cry:

Kép
Kép
sosi
 
 


Jó reggelt!

Itt a kiskakas. :)

Kati!
Tudom. De olyan kilátástalannak tűnt tegnap minden. Már napok (hetek?) óta olyan világvége hangulatom van. Úgyhogy az a kép jó volt kegyelemdöfésnek. De jól esett, utána kicsit könnyebb lett. :)

Az orvos nem sok jót mondott. Hasonlót, mint Nárciszunk, csak nem volt olyan kíméletes. Mivel ezek a mirigyes izék könnyen vezetnek méhrákhoz, és tudjuk az előzményeket nálam, így van ok az aggodalomra és a radikális műtét fontolóra vételére is. Most Próbálkozunk egy kis hormon kezeléssel, azt mondta, hogy nem fogok tőle hízni (?) sőt(! :) ) aztán majd meglátjuk.
Egyébként nagy szerepe van ebben a progeszteron rossz termelődésének. Mert annak nem csak a baba megtartásában van nagy szerepe, hanem az egész ciklusban is.
Na ennyi, a jövő héten megyek vissza és minden féle vizsgálatok lesznek, amiben főként az injekcióstűnek lesz szerepe :cry:
Azon gondolkodtam, van- e értelme.
Mielőtt nekilátunk a mókának, még felmegyek Pestre a B és C orvoshoz. Ha mind a ketten ezt - vagy hasonlót mondanak - akkor nekimegyek, és csináljuk. De ez az utolsó erőfeszítés.
Ha vévivgondoiljuk, amit tavaly decembertől csinálok azért, hogy életbe maradjakl, vagy legyen gyerekem, már könyvben olvasni is sok lenne nem még átélni. Tudjátok, itt voltatok velem. És nélkületek nem is igazán ment volna.
Egyébként lehet, hopgy tényleg Pestet választom és akkor ha benn kell lennem beoszthatjátok, hogy ki mikor jön hozzám :twisted:


Befejezem a kedélyrontást és a mártír szerepből is kilépek, mert a kávém elhűlt, még pizsiben vagyok és egy fél óra múlva pedig indulnom kellene. (tényleg kiléptem :lol: :lol: :lol: )

Millió puszi mindenkinek (fél kettő körül lehet rettegni, mert akkor jövök újra)
mátra
 
 


Sosi!:(
Drága! Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
mátra
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Hazajöhettem a hétvégére, már nagyon jó itthon lenni!

Brill!
Köszönöm az sms-eidet és a bíztatást!
Gratulálok az uh-hoz! Nagyon vigyázz magatokra!

Angie, Juca, Junko, Mátra!
Jól esik, hogy nektek legalább hiányoztam!
Minden nap kérdeztem a férjem, hogy mit írtak a lányok, de csak pár hozzászólást tudott felolvasni!
De most már itthon vagyok, tudunk egy kicsit kettesben lenni és ez megnyugtat nagyon!
És ezt a baba is tuti érzi!

Szép hétvégét mindenkiknek,már nem fogok jönni!
Hétfőn megyek vissza, majd Brillel v. apukával üzenek!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Nárcisz! :oops: :oops: :oops:

Kihagytalak a felsorolásból, pedig olvastam hozzám írt soraidat!
Köszönöm...jól estek!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Örülök, hogy otthon vagytok!!! :D Töltődj fel!!! :wink:
És köszönöm! :D

Bogi!
Neked is köszi :D
Várjuk a képeket Izabelláról! :D

Rolly!
Ne csináld már... :oops:

CsHeni!
Már alig 1 hét!!! Drukk! :wink:

Sosi!
Nagyon sajnálom... :cry:

Kati!
Jó a kép!!! :lol:

Mátra!
Okos döntés a több vélemény kikérése!
Remélem lesz megoldás!!!
Erős csaj vagy! A párod( :) ) és Mi is melletted állunk! :)

Jucmuc!
??? Én még szorítok! :wink:

Szép napot Mindenkinek!
Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Dbogica! :D
Köszönöm szépen!
Örülök,hogy ilyen jo kislány Izabella!

Csibe! :D
Örülök,hogy hazaengedtek!
Mit mondtak miért tartottak bennt?
Az Nst nem lett jo?
Hétfőn csak vizsgálat van?

Brill! :D
Hogy vagy?
Tüneteid?

Kati! :D
Szuper a kép!

Nárcisz! :D
Irtam neked privit!

Kacsa! :D
Remélem már jobban vagy!

Jucmuc! :D
Föztél valami finom magyarosat mostanában?

CsHeni! :D
Mindenem csuriba!

Pupy! :D
Te szépen itt hagytál minket! :(

Sosi! :D
Nagyon sajnálom! :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Aniko!
Tünetek... hmm, lássuk csak...
Puffadok (még mindig), gyomorégés (eddig is volt :lol: ), furcsa érzés a gyomromban (ha más ezt émelygésnek hívja, akkor émelygek :lol: , mindenesetre furi), álomkór (bárhol-bármikor :lol: ), cicifeszkó...
Nálad van vmi? Pihensz sokat?
Olyan ritkán írsz Magadról... :(

Puszó
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok lányok!

Hát enniy ruhát szerintem még egy mosónő sem tisztított ki életében. 4 adag felültöltős mosogépben, plusz egy van még talomban későbbre. A miénk meg majd a héten lesz csak kész. A szárító roskadozik, de ezek a falatka ruhák. Hát mindegyiket meg kell zabáljam.

Brill!
Örülöka tüneteidnek :lol: Nagyon szuper, mert azt jelenti él a baba, és rendezkedik javában. Csak folytassa is ezt továbbra is.

Anikó te hogy vagy?

Csibe!
Hát nem is tudom mit mondjak. A helyedben én biztosan kivertem volna a hisztit, ha ok nélkül tartanak bent. Élvezd ki a hétvégét, és szurkolok, hogy minden rendben legyen nálatok.
És mi volt az első indok, amiért bent tartottak?
Férjed nem ír híradózik nekünk? Bátorság :lol:

Kati!
Örülök, hogy kezd rendezősni a nap. Remélem minél többet tudsz majd jönni, és a képeket is nagyon várom.
Ricsi mint viseli a kistesót? Anyukám mesélte, hogy az én bátyám nagyon várt is engem, de aztán nagy csalódás volt neki, hoyg nem focizok egyből vele, ahogy ő elképzelte. Így nagyon ambivalens lett a kapcsolatunk, soha nem tudtam, hoyg viszonyul majd hozzáma következő percben. Ma már nagyon jó tesók vagyunk, állandóan segítjük egymást.

Mátra!
Htá akkor még két orvos. Bocsi, hoyg így megemlítem, de a fogyókúrát nem mondták? :oops: Nem szeretnélek zavarba hozni ezzel, de az is csökkentheti az ösztrogén szintet, amitől a hormonális egyensúly beállhat. Javasolnám neked a vegetarianus étrenedet, szerintem bejönne.

Sosi!
Sajnálom :cry: Gondolom el vagy kenődve :(
Gyere kicsit gyakrabban, és mesélj.

Heni!
Köszi a cicás fényképet :lol:
remélem ma már jobb a kedved, olyan szépen süt a nap Kép

Kép
narco
 
 


Brill, Nárcisz! :D
Ezeket a tüneteket én is érzem a mellem feszül,hol feltudnám zabálni az egész hütöt hol meg rá sem birok nézni semmire!De kifejezettem nem kivánok semmit!Egyenlöre csak az édestöl undorodom de attol nagyon!Ma egész nap olyan émelygös napom van pedig ma este megyünk el vacsizni!Már vártam hogy majd ma jokat kajálok de jelen pillanatban elsem tudom kébzelni hogy enni tudok bármit! :roll: Nincs hányingerem egyáltalán ha nem olyan furcsa a gyomrom!Ja és a rémálmok és a rémgondolatok azok megmaradtak! :oops: :oops:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!
Már megint én... Kép

Nárcisz!
Cuki lehet a babaruhácska dömping! Kép
Szeretnék már itt tartani... Kép
Gondolom azért boldogan segít a férjecskéd is! :D

Aniko!
Édestől való undort nagyon irigylem... :lol: Nekem ez nincs... Édességfüggőségem megmaradt (igaz, kicsit el van nyomva :wink: )
Remélem, este a vacsizás azért jól sikerül majd! :D Valami könnyű (nem édes :wink: ) biztosan lecsúszik...
Engem a rémgondolatok most szerencsére elkerülnek... Kép Úgy érzem, minden tőlem telhetőt megteszek! (Juca is közbenjár a jó Istennél! :wink: ) Nagyon bízom "minibrill" Csodánkban! :D Ha ennek ellenére mégsem maradna... semmit nem tehetek...
Azt hiszem az aprócska méretén kiízgultam magamat... :lol: (én is 48 cm-rel születtem... :wink: )

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk haza az olasz étteremből, ahol annyit ettem, hogy kipukkan a hasam! Isteni citromos bárányragu leves és magyaros pizza. Bár ilyenkor már nem kellett volna...

Ma teljesen jó hangulatom van, bár alapból utálom a 22-es számot! Igen, szépen sütött a nap, voltunk anyósoméknál, eltelt a szombat...

Anikó: nagyon köszi a drukkot! Tiszta hülye vagyok, de már teljesen leírtam magamban a dolgot...Ma délután fájt picit a hasam, most megint semmi...De én ezt annak tudom be, hogy készülődik megjönni. Az az igazság, hogy kezdek tényleg! nagyon besokallni....Még csak 1 hónapja szedem a Clostylt, de olyan szarul voltam tőle középidőben (a 10 tüszű miatt), plusz most tegnap is, hogy azt mondtam magamban, nem érdekel az egész. Majd lesz valahogy. Nem vagyok egy könnyen feladós típus, de utálok szarul lenni. A lelkem mélyén nagyon fáj, hogy elvesztettem a babámat, ami rengetegszer előjön, de úgy érzem elengedtem őt...Szóval próbálok erős lenni és ha fent még azt látják, hogy nem érkezett el az idő, akkor várok!

Brill: neked is nagyon köszönöm a drukkot! Ránéztem a vonalzódra és egyből az jutott eszembe, ma tutti úgy keltél fel, hogy: 7+2. Valahogy ha másokat nézek, repül az idő. Még csak most voltál 6+2 és taliztunk, erre már eltelt egy hét. De ha az én dolgaimat nézem, akkor lassan telik az idő.

Csibe: jó, hogy hazaengedtek, otthonról minden sokkal szebb!

Mátra: sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok és ennyire szomorú napokat (heteket) kellett megélned! Sajnos az embert mindig éri valami pofon, ami után ismét erőre kapsz, mert tudod, nem szabad feladni. Nagyon igaz a mondás: ami nem öl meg, az erősít! Hányszor mondtam ezt magamnak februártól!!! És itt vagyok. Pedig azt hittem belehalok a fájdalmamba...Úgy szeretnék erőt adni valahogy, segíteni ezen az egész tortúrán...Hiszem, hogy az ismerősök nem véletlenül "kerülnek képbe" mindenkinek megvan a maga szerepe....Itt annyi barát van, és ráadásul segítőkészek. Ez egy fantasztikus dolog!!! Látjátok mennyi értelme van az internetnek?

Most már befogom a számat!

Mindenkinek nagyon szép estét!

Puszi

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Narco,

Igen most már tiszta jókedvem van!! :D Ne kérdezd, hogy mitől! Talán kiengedtem ma a gőzt és volt egy olyan napom, amikor nem stresszelem magam teszteken, hőkön, gyógyszereken, mensin, fájdalmon, orvosokon, stb..... Pont anyunak mondtam tegnap, hogy könyörgök a Jóistennek, adjon az agyamnak pihenőt! És megkaptam. Bárcsak minden ilyen könnyen menne :D

Puszkó mindannyiótoknak:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Csak gyorsan bekukkantottam.



Anikó!
Hogy sikerült a vacsora?Biztos sikerült egy jót vacsizni a tünetek ellenére is. Azért vigyázz magatokra.

Nomi! :D
Örülök, hogy jelentkeztél és jobban vagy.

Csheni! :D :D :D
Az tök szupi , hoy jókedved van. Bizony az embernek néha szüksége van arra, hogy elengedje magát egy kicsit.

Tina!
Merre vagy?



Hangyi


Kép
hangyolca77
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok Drágák!

Nem hagytalak ám el titeket,minden nap végig futok azon,h. mit írtatok, csak egyszerűen a válaszolásra jut kevés időm. :oops:
Hétköznap eléggé elfáradok, hisz nagyon gyakori,h. este 6-ra érünk haza és reggel 6-tól ez elég fárasztó. Ezen kívül elkezdtünk most egy barátunkkal reikizni, ez pedig még plusz 2 órát vesz igénybe naponta. De itt vagyok és nagyon Hiányoztok nekem!! :)

Anikó Drága javítanál a táblában. 5 cn. :lol:

Igen ebben a hónapban újra próbálkozunk!!!!!!!!!!!!!!:D :D

Puszi!
És még jövök ma, ígérem!!!
Vendég
 


Sziasztok!

CsHeni!
Bizony, stimmel a reggeli első gondolatom... Kép
Holnap van az évfordulótok!!! Kiokoskodtál már vmi meglepit? :D

Aniko!
Vacsizás jól ment? :D
Kutyiknak simi... Kép
És nyugi...

Pupy!
Ezek szerint semmiképp nem lehetett a 22. cn-on a peteérésed... Mindegy is... Hajrá a mostaniban!!! :wink:
"Kicsit" valóban ritka a jelentkezésed... :( Kíváncsi vagyok a "még jövök ma, ígérem"-re :lol: Nem piszkállak, csak hát hiányzol...

Hangyi!
Ugye Ti is megadtátok az esélyt? :wink:

Csibe!
Ma még élvezd ki az otthonlétet!!! :D

Többiek???

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok Lanyok!

Rolly!

Jo volt ovasni rolad, es nem tünt panaszkodasnak, meg szep, hogy sok a dolgod! :D
Jo, hogy szeretsz tanitani, mashogy nem is lenne ertelme az egesznek! Büszke lehetsz magadra!
Orülök, hogy nincs ciszta!

Narcisz!

Jo sokat mostal tegnap! :D Remelem pihentel is! :D

Angie!

Sajnalom a gyomoregest, remelem mar sokkal jobban vagy! :D
Nagyon örülök, hogy tetszik ahol lakom. Olyan fünyironk van amire ra lehet ülni. Nagyon szeretem, olyan mint egy kis dodzsem :D Amugy sokszor en nyirom a füvet. :)
Igen, mar nem sok van a hsg-ig, bö egy het…sajnos szükseg lesz ra :(
Neked pedig szerdan ultrahang!!! :D Nagyon szoritok am :D

Junko!

Nekem is furcsa, hogy az A’NTSZ utana telefonal stb..miert nem mondtak rögtön? Azonkivül mire fizeti az ember a TB-t?
Na mindegy az a lenyeg, hogy meg legyenek a vizsgalatok! Hajraaaa!!!! :D :D :D

Pupy!

Sajnalom, hogy ennyi kell dolgoznod, örülök, hogy olvashattam rolad par sort! Remelem kesöbb tudsz majd jönni gyakrabban :D

Brill!

Igen, az inszemhez is kellenek ezek a vizsgalatok, + hepatitis, +teljes hormontükör, es egy swim-up vizsgalat ami a ferjeknek van.
Mar el is multak a negativ gondolatok :D De egyszerüen a mensi elött 2-3 nappal sajnos kezelhetetlen vagyok! :? Nagggyon rendes csajszi vagy, hogy szoritottal nekem ezerrel! :D Igazabol en is remeltem am az utolso pilanatig. De ez meg nem az en idöm. De majd az is eljön am :D

Olyan jo olvasni, hogy vannak mar tüneteitek Anikoval! :D Nemsokara Angie tüneteiröl fogunk olvasni! :D

Aniko!

Hat persze, hogy föztem :D :D :D Na szoval: a heten csinaltam nagyon tuti vaddisznopörit nokedlivel…aztan babfözeleket füstölt husival, penteken rantott sajtot, es persze a töltött paprika is mindig szivesen latott vendeg nalunk :D az a ferjem egyik kedvence…azert persze fözök olaszosan is, de valahogy mindig magyarosan közelitem meg a dolgokat ha fözesröl van szo :roll:

Legy szives ird at a tablat majd, ma vagyok 2. cn-on.

Orülök, hogy jobban vagy, es elmuloban van a natha! Vigyazz magatokra, puszi.

Szep estet lanyok! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 




Sziasztok:)
MÁRTA:)
Csak gyorsan bekukantottam hozzátok,mert ahogy olvasgattam a topicot megláttam hogy MÁRTA te Szécsényi vagy!!!!
Hogy ez eddig ,hogy nem tünt fel:)
Én Őrhalomból írok a babás topicba!!!
Én is megjártam ezt a topicot!!!!!!
Ha van valami kérdésed orvos ügyben szivesen megosztom a tapasztalataimat!!!

Bocsi
CSak ezért zavarkodtam

Kép

Kép
edinka
 
 


Akorom mondani
MÁTRA:)
Bocsi

Kép

Kép
edinka
 
 


Most csak egy gyors bekukk és panasz: :(
Tegnap este 10 órakor ráértem volna olvasni meg írni, de nem tudtam belépni, mindig azt írta ki, hogy „a lap nem jeleníthető meg”. :cry: :cry:
Most még 2 dolgozatot kell összeállítanom :roll: , de pár mondatot próbálok gyorsan írni:

Mátra :P
Sokat gondolok Rád!!! Igen, menj el B és C orvoshoz! És most végre (szerintem nem önző módon!!) elsősorban magadra gondolj!!! Neked kell meggyógyulnod, tudom, hogy nehéz, de addig nem szabad a babára gondolnod!! Nagyon féltelek, és nem akarom, hogy az élet újabb csalódást adjon Neked, hogy megint megjárd a poklot, néha a purgatóriumot. És ha Veled minden rendben lesz, lehet a földön mennyei boldogság!! Vigyázz magadra!!! :P
Igen, éreztem, hogy Te megértesz. Köszönöm!!! :P

Brill
Olyan jó olvasni a tüneteket! :lol: És a hangod kiegyensúlyozott, boldog, bizakodó!! Veled örülök én is!!! :P

Narco
Tetszik, hogy megnyitottad „Mosó Masa mosodáját”! Milyen jó, hogy ezek már a készülődés boldog napjai!!! :lol:

Jucmuc
Gyönyörű tájon laktok!! :P És a fűnyírótok biztosan elnyerné a kisfiam tetszését, imád minden ilyen gépet!!
És amiket főzöl!!! Adhatnál nekem pár leckét!!! :wink:
Sajnálom, hogy megjött! :cry: És hogy kell a vizsgálat így :cry: , de meglátod, ez sikert fog hozni! :P Drukkolok nagyon!!
És olyan jó, hogy te sem haragszol az eltűnésemért!! Köszönöm!! :P

Pupy
Téged is látni!!! :P De jó!!! És hogy végre újra próbálkozhattok!!!
Ne haragudj, de lemaradtam arról, hogy most mit dolgozol??? :oops: (A sulititkárnő volt az utolsó infóm, sajnos nem nagyon tudok mindent visszaolvasni…)

Csibe :P
Drága, hidd el, hogy azok is gondolnak Rád sokat, akik nem írtak Neked (én most ezt többek közt magamra is értem, mert az elmúlt időben kis túlzássl mondhatom, hogy keveset írtam).
Azt viszont még mindig nem értem, miért is kellett befeküdnöd. :?: :shock:
Annak viszont nagyon örülök, hogy minden rendben van!!! :lol: Vigyázz Magatokra, hamarosan itt a nagy nap!!! :P

Ne haragudjatok, most muszáj abbahagynom, holnap megint korán kelek, 7 órám lesz, aztán értekezlet, aztán szülői, este 7 körül talán haza tudok indulni… nekilátok a dolgozatoknak.

Még annyit: ma 29. cn, még nem jött meg, de sokat fáj a hasam, sokszor van rosszkedvem, és ha már nem jött meg a 28. napon, azt kívánom, ne holnap jöjjön meg, amikor délután szülői értekezlet is lesz :evil: . De hát, ez nem kívánságműsor ugye… :roll:

Sok puszi, jó éjszakát:
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Az egyik dolgozat kész :lol: , még egy gyors bekukk, aztán ma már nem jövök

Angie
Szerdán sokat gondolok Rád!!! :P Hogy van a gyomrod???

Junko
Sajnálom a sok nehézséget!!! Szegénykém! :cry:

Cs. Heni
Olyan jó volt olvasni késő este a boldog soraidat!! :P Tetszett, hogy pihenőt kapott az agyad!!! :lol: És ugye a hasfájás jót is jelenthet!!! :wink: Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!!

Juca, Évi77
Ti mit tudtok a bárányhimlő elleni oltásról? (Juca kérdezte, úgy emlékszem) :?:
Én is filózom, beadassam-e a kisfiamnak, de nem tudom… :?:

Aniko
Ismerem én is a rémálmokat, rémgondolatokat!! Mivel Te (is) alapból aggódó típus vagy, nem egyszerű nyugalmat parancsolni a gondolataidnak. Higgyél abban, hogy minden rendben lesz, tudod, a babád is érzi a Te nyugalmadat!! :P
Fiacskádnak mikor mondjátok el a nagy hírt???

Még egyszer sok puszi Mindenkinek, szép hetet kívánok! :P
Én mindjárt: Kép , ezért most: Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Csibe!

Akkor ma véget ér a kimenőd? De kár, de legalább már nem kell sokat kibírnod, és babázhatsz :)

Juca!

Képzeld, tegnap beletettük a kiskádat a nagykádba, ahogy javasoltad. Tetszett a csajszinak az új helyzet, jót pacsált :) Ha sikerülne kiszoknunk a fürdőszobába fürdetni, akkor végre megvehetnénk a gyerekszobába azt az édibédi szőnyeget, amit kinéztem :) Eleinte a távfosás miatt nem lehetett, most meg azért nem, mert szétázott volna :)
A bárányhimlő elleni szurit a mi gyerekorovosunk nagyon pártolja, így beadatjuk Dórinak. Nagyon sok érvet hallottam ellene is és mellette is, így én úgy döntöttem, hogy úgy teszünk, ahogy a dokinéni javasolja. Mivel ő is beadta a saját gyerekeinek (megkérdeztem tőle :lol: ), így bevállaljuk.
Juca, Rolly, ti beadatjátok?

Csibém felkelt, úgyhogy egyelőre ennyi :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


sziasztok.

5ik cn.aniko kerlek javits.

na ennyi mennem kell.
jok legyetek.

Kép
monyoka
 
 


Kb. fél órája iszonyú elmélyülten bontja a kiságy fejvédőjét :lol: Ilyenkor reggelente úgy el tud szöszölni apróságokkal, megzabálom :)

Tegnap reggel ébredés után:

Kép

Persze teljesen megfordult az ágyban :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jo reggelt mindenkinek! :D

Dudduval beszéltem tegnap és mindenkit ezerszer puszil!
Otthon vannak,minden rendben jol vannak nagyon!

Jucmuc! :D
Te nagyon kis ügyes vagy!
Én semmilyren vaddal nem tudok ételt késziteni!
Sajnálom,hogy megjött! :cry:

Mátra!
Nekünk van egy rendezetlen ügyünk!
Amire nem az a megoldás hogy kinyomod a telefont ha hivlak!
Ja és még itt többünkel!

Évi! :D
Tündéri Dori!
És hát ugy látom szépen növöget a hajacskája!

Rolly! :D
Igen,alapbol aggodalmaskodom!
De probálok kicsit megnyugodni!
Örülök,hogy jelentkeztél


Csibe! :D
Akkor ma ujbol?!
Szegénykém!Már nincs sok hátra!

Brill! :D
Jot dumáltunk tegnap! :wink:

Angie! :D
Holnap után ultrahang!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok lányok!

Kende: BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!
Kép

Heni!
Tünetekkel mi újság? Vannak még, továbbfejlődtek?

Anikó!
Nekem is az édestől volt undorom, mega húslevestől. Azt hiszem, hogy a gyümölcs mindenen segített nagy tételben. Kiváltja a későbbi csokikívánást is, ami azért így nagyon jó volt.
Persze amint letiltottak engem az édességről, egyből kívántam a csokit. :oops:

Brill!
Hát Tomi mindig ott van, nem is szerettem volna kihagyni semmiből. Mondjuk így több időt vett igénybe a vásárlás, de mindenről mindeketten döntöttünk, és kiválasztottuk, ami nekünk kell. Nekem mindg is furcsa volt, hogy vannak olyan pasik, akiket ez igazán hidegen hagy, semmit nem csinálnak. Szreintem így a pasiknak is sokkal jobb.

Pupy!
Ígérted, hoyg írsz még :) Lefoglalat a reiki?

Jucmuc!
A mosás megvolt, még van 1-2 adag. :lol:
Pihenni muszáj, mert fáj nagyon az epém, és csak ma reggelre ment le a víz a lábamról. Ma fekvős nap lesz. :lol:

Rolly!
Nagyon sokat dolgozol, de remélem, hogy ez azért valamenniyre boldoggá tesz. Nem gondoltam, hogy ez ilyen sok idő.

Évi!
Mi is a fürdőben fogunk fürdetni. A férjem csinál majd egy olyan rácsot, amit keresztbe lehet fekteteni a kádon, így hajolgatni sem kell majd. A nagybátyámék csinálták így a panelban a 80-as években, nagyon jó ötletnek tartom.
Dóri nagyon aranyos ezen a féyképen.


Lányok!
Lenne még egy kérdésem kismamákhoz, illetve babásokhoz.
Péntektől nagyon fáj a medencém alsó bemenete. A gátam, az ülőgumóim. Olyan kicsit sajgó fájdalom ez. Ez természetes lenne?
Tudom, hogy a medencének nyilnia kell, de nálatok ez mikor kezdődött?

Kép
narco
 
 


Hello Lányok!
Később jövök bővebben.

Most csak annyit, hogy hívott Mátra, hogy tegnap sajnos elöntötte a vér, és gyorsan be kellett vinni a legközelebbi korházba. Most Balassagyarmaton van. Azt mondták neki, hogy valószínűleg nem jól csinálták meg a műtétjét, és attól lehetett ez az erős vérzés. Sajnos a telefonja lemerült, és amíg nem viszi valaki be a töltöjét, addig nem lehet elérni. Szegény Mátra nagyon ki van, fizikailag és lelkileg is. Kérlek, gondoljatok rá, aki tud, imádkozzon érte, hogy végre véget érjen ez a rémálom sorozat az életében.

Anikó!
Írok privit. Mátra üzent neked.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?