Új privát üzeneted érkezett!

Pankaa!

Szóval gyanús alak vagyok. :D :D :D Sajnos a hasfájás és derékfájás van. :( nagyon ari vagy. :D

Brill!

Minden a helyén van, nyugi. :D

Juca!

Megnéztem Stöpszlit, és olyan jó érzés fogott el. :D Tökéletes baba. :D

Évi!

Sokszor puszilom Dóri babát, de átadni ám! :D

zsúka
zsúka
 
 


Évi!

Most azt hiszem Dorka mindent visz :-) Bár Petra is hasonlóan pufi, olyan jó kis zsömléi vannak :lol:

Zsú!

Néha én is úgy gondolom, hogy Kinga tök, él, ET, s baba, kicsit "ÍTÍS" most pl. ott a plezúr a homlokán mert egész délelőtt az ágyráccsal ismerkedett, nem tudtam meggyőzni, hogy ágyrács annyira nem barátkozó típus :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Mi az, hogy "Ítis"!!!!! Nem értelek, mikor megláttam és a kezembe vettem, emlékszel, hogy mit mondtam? Nincs is csúcsos feje, beszéld anyud össze-vissza. Szerintem nagyon kis formás baba és kész, én is elfogadnék egy ilyen babát. :D

Léptem haza, mindenkinek sok-sok puszi
zsúka
zsúka
 
 

 
 

Brill!
Elkerülte a figyelmemet ez a kérdés! :oops:
Szoval 10 ora van megbeszélve de hát tudjuk ez nem biztos hogy igy is lesz!+1-2 ora simán benne van a pakliban! :wink: Igy 10-től kell nagyon erősen szoritani! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Évi!
Köszönöm...
Nem baj, ha már ezerszer leírtad..., tudod, engem most érint a téma! :lol:
Tehát: volt parám( :mrgreen: ) kontra kézzel fogható eredmények(eddig megemlítettek) - 0:3 Meggyőző főlény!!! :wink:

Zsúka!
Azt elfelejtettem írni, hogy a név kötelezi a férjeinket!!! :lol:
Én is már nagyon szeretném mondani Neked ugyanezt! "Minden a helyén van, nyugi. :D "...

Ankio!
10-től rettenetesen, kimondhatatlanul, ujjfehéredősen stb... drukkolok! Talán most nem lesz két óra csúszás! Hétfő mindig a legbrutálisabb nap (Szmatona doki szerint), szerdán talán lazább a menetrend... :wink: Férjed megy?

Angie!
Ilyen rengeteg melót zúdítottak Rád? :shock:
Vagy szabadnap?

Puszó (holnap biztos nem leszek ennyit, mert Apázom :lol: :lol: :wink: )
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Anikó!

Akkor holnap 10-től drukkhegyek! UH után megmondjátok Marcinak a tesót, vagy még nem? Vagy már tudja?

Juca!

Választhattatok volna kedvesebb ágyrácsot is, aki barátkozóbb :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! :D
Még nem mondjuk meg neki! :roll:
Én szeretnék a 10-ik hétig várni!
Köszönöm a drukkot most nagyon jol fog jönni! :D
Szoritok a fogorvoshoz!Hányra mész?

Brill! :D
Jön a férjem is!Talán ő jobban izgul mint én! :shock:
Nagyon várja már! :D
Remélem nem lesz bolondokháza holnap! :evil:
Nagyon jol jön az ujj lilulos fehéredős szoritás! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Évi!
Szorítok a fogorvos miatt! Ne izgulj! :) Te legalább már elmondhatod, hogy rendben lesznek a fogaid! Innentől kezdve pedig nagyon vigyázol rájuk és eljársz rendszeresen ellenőrzésre. Ugye? :wink:

Anikó!
Gondolok Rád holnap és várunk a friss hírekkel! :)
tina82
 
 


Lányok!

Egy kis segítség kellene.

Isminek kéne Closty, de hiánycikk. Nincs véletlen vkinek kimaradva???

kacsa14
 
 


Kacsa!
Nekem van még 6 doboz elfekvőbe!
Mikor a Sotéra jártam bezsákoltam háboru estére! :shock: :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Ez tök szupi!!!

Megadhatom az e-mail-ed az illetékesnek? Beszéljétek meg egmással a transzfert![/b]

kacsa14
 
 


Kacsa!
Persze!Add meg neki nyugodtan!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Köszi! Továbbítottam a címed. Majd szerintem jelentkezik pillanatokon belül!

Kép

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy eltűntem és köszönöm a hiányolást.

Brill!
Nyugi!Bocs, hogy nme hívtalak ma, de igyekeztem hazafelé Pestről.

Évi!
Fogorvos?

Anikó!
Nagyon szorítok holnapra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Juca!
Látszik a gíereken, hogy ismerkedős fajta. Idegen női újjak, ágyrács... Gondolta az is olyan barátságos, mint az újjam...

Bocsánat, hogy most csak ennyi, de nagyon sok volt az elmúlt napokban.
Holnap megyek a dokihoz...
mátra
 
 


Sziasztok Lányok!

Ahogy olvastam, nagyon jó volt a tali.
Tényleg nagyon sajnálom, hogy nem lehettem ott.
Mikor lesz legközelebb tali, arra mindenképpen elmegyek.

Anikó:
Holnap drukkolok neked.

Megpróbálok többet jelentkezni, csak most a munkahelyen is nagy a kavalkád még plusz munkát is ránksóztak, persze plussz pénzért, de sajnos így is kevés ahoz, hogy normális fizetést kapjak, de úgy néz ki lesz másodállásom. :lol: A Provident Rt.-nél területi képviselőként, ami nem egy megterhelő és még ha lesz baba és elmegyek betegállományba, akkor is tudom csinálni. Nagyon remélem csak decemberig kell dolgoznom.
Nehéz megállnom, ne nézzek munka után, de muszály.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


ANIKÓ!

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon szorítok!


Később jövök még :twisted:
mátra
 
 


Anikó!

Kép

tjuca
 
 


Anikó!

Ezerrel szorítok!!!!!!!!!!!!!!!
Ha túl vagy rajta gyere gyorsan a fotókkal. :D

zsúka
zsúka
 
 


Jó reggelt!

Anikó: nagyon szorítok! Ez a Te nagy napod:) Minden rendben lesz!!!

Évi: milyen volt a fogdokinál?

Ma jön haza a férjem:) Már alig várom! Most visszük ki aput a reptérre, megy Berlinbe, Vaszi meg este jön Athénból. Tiszta dili van nálunk...

Brill, Angie: hogy vagytok?

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!

Én vagyok a hülye, vagy tényleg fáziskésésben van a vonalzóm?! Lassan már kételkedem Magamban....

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok lányok!

rólunk:
Na itt volt anyukám, és sok dolgot elintéztünk. Megvettük a kisruhákat, meg az összes textilből készült gyerekhozzávalót. Már csak mosnom kell, meg Tominak vasalni :lol:
Voltunk tagnap védőnéninél, és a szívhang hallgató fejet mindenketten lerúgták, alig lehetett elvégeznia vizsgálatot. Ebbe a balhéba Angelika is benne volt. Kezd ő is virgonc lenni :D

Anikó!
Nagyon- nagyon szorítok, olvastam ám, hogy ma mégy :lol:
Kép
remélem meggyógyultál közben.

Csibe!
Remélem minden rendben lesz, szorítok neked nagyon. Ha hazaértél mesélj, hoyg mi volt .

Brill!
GRATULÁLOK a babóhoz. :lol:
Én is örülök, hoyg megismerhettelek, mert másnak gondoltalak, de azt hiszem az összes topiklakóval így jártam. Így tapasztalat rókakaént már nem képzelek senkiről semmit 8)
Hát hangulatemberként éppen úgy vagyok, ahogy vagyok :oops: Néha kimért, néha felszabadult.
De örülök, hogy a férjem talált megának beszélgető partnereket, mert rossz lett volna úgy beszélgetni, hogy közben ő rosszul érzi magát. Viszont mindenképpen jönni akart, mert szerinte vigyázni kell rám. :wink:

Annácska!
Biztosan lesznek kérdéseim, nem szabadulsz :) :wink:

Kati!
Igen, jó lenne ha a következőre el tudnál jönni. Azt nem garantálom, hoyg én is ott leszek, de akkor még szuperebb lesz a tali :wink:

Heni!
Igen, még jártunk Salsára, ahogy hallottam te is :)
Hát a problémákat majd kivesézzük itt :wink:

Pankaa!
Nahá, már te is hogy előre szaladtál, lassan túl vagy a felén.Addig nekünk is úgy ment az idő, most anniyra már nem akar, de lehet, hoyg én sem siettetem.
Nem baj az, ha eltérő a súlyuk. De most egy olyan veszélyes időszakban vagyunk, illetve kezdődik még szép lassan, hoyg nagyon kell vigyázni rájuk. Na ezt mondta a doki, hogy jelenleg nincs baj. Tudja, hogy szülni szeretnék, és nem császárt, erre megyünk :wink:

Anácska, Juca!
Köszönöma nyugtatást. Lehet, majd rámfér majd.
Látod Brill, aggódni mindig lehet :wink:

Angie!
Köszönöm, jobb lett a z epém, ez olyan rohamokban jön, amikor éppen Noéminek kedve van belefeküdni :twisted:
Örülök én is, hogy megismerhettelek :)

Zsúka!
Olvastam, hogy kicsit ki vagy borulva ezek miatt. Remélem elmúlik a probléma már végre, nagyon szeretném. mindenképpen mesélj, hogy mi van.
Pocisismi átadva sokszorosan :lol: Legközelebb remélem azt is meg tudom mutatni, hoyg milyen kis virgoncak ők ketten.

Juca!
Elkezdtem olvasnia könyvet. Sokat tanultam belőle. Pár problémaára már most rájöttem, rendeztem Angelikával a helyzetet, és azóta ő is nagyon sokat rugdos. :lol: Még nem tart ott, mint Noémi, de sokat bezsélgetek vele, így remélem a kapcsolatunk jó lezs majd. Még egyszer köszönöm neked :lol:

Tina!Köszönöm. :lol:

Norwell!
Gondolom, hoyg kende is csinált ilyesmiket :lol:
Mi újság veletek?

Évi!
Akkor most újra fogorvos? Nem vagy egy parás alakat, vagy mindent a jó cél érdekében :lol:

Jucmuc!
Fogsz te még ami utcánkban járni!!!! De akkor mindenképpenzsólj, hogy lemenjek traccsolni :D

Kacsa!
A fehérjeundort sokan említették, de a szervezeted úgyis tudja mi kell neki. Egyél sok gyümit, most, amíg lehet.
:lol:

Kép
narco
 
 


Sziasztok lányok! Mi is élünk még :D

Brill :) Hatalmas gratula a kis dobogó szívűhöz!! :lol: Ne parázz, minden rendben lesz! Nálam pont az első UH-n volt olyan, hogy 6 nappal fiatalabbnak saccolta az UH a méret alapján, mint a valós kora volt. Aztán később olyan is volt, hogy egy héttel nagyobbnak. Szóval a lényeg, hogy légyszi ne izgulj!

Anikó :) Nagyon drukkolok neked mára, gyere amilyen gyorsan csak tudsz! Kiváncsi vagyok, hányan lapulnak a pocidban! :lol:

Megnéztem a talis képeket, szuper jók, ilyenkor mégjobban sajnálom, hogy mi megint nem lehettünk ott :cry: :cry: :cry: Talán majd legközelebb... :roll:

Többen kérdeztétek a szopis műsor időpontját: pontosan még én sem tudom, majd szól a védőnénink. Viszont sajnos a legtöbben nem fogjátok tudni megnézni, mert a városi TV-n lesz :(

Narco :) Bocsi, hogy lemaradtam, de melyik könyvet olvasod? A lelki köldökzsinórt?

Pusza mindenkinek és szép napot!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika!
Igan a lelki köldökzsinórt olvasom. Tök jó akönyv. Kicsit szakmailag rámegy a dolgokra, de azt hiszem érthető mindenki számára.
Szóval akkor nem tudjuk megnéznia műsort, szomorú vagyok.... :(

Kép
narco
 
 


Sziasztok Lányok!
Tegnap szabin voltam. Egész nap csempéket nézegettünk. Még csak a fürdőszobába kell találnunk. Holnap megyek Zalakerámia szaküzletbe. A nap végére hullafáradt lettem. Én még ilyen fáradtságot sosem éreztem. De túléltem, és ma virulok ezerrel.

Lehet, hogy ma sem tudok jönni, mert megyek a másik helyemre, és ott még nincsenek jogosultságaim, így lehet, hogy nem jutok nethez.

Anikó!
Nagyon nagyon drukkolok! Megöl a kíváncsiság, hogy hányan vannak a gyerekek? Egy hét múlva én is megyek. Izgi nagyon.

Puszó MINDENKINEK!
Vendég
 


Narco :) Azt a könyvet én is nagyon-nagyon szerettem! A mai napig sajnálom, hogy nem jártam el ezekre az analízisekre, mert én nagyon hiszek benne, hogy oka van annak, hogy Kristóf az utolsó 3 hétben vmikor visszafordult és emiatt csaszi lett a vége. Szóval ha lesz rá vhogy lehetőségem, a 2. babánkkal nagyon szeretnék majd eljárni, hátha őt meg fogom tudni szülni természetesen :roll:

A műsort fel fogjuk venni videóra, nem tudom, hátha lesz vmi módja, hogy feltegyük a netre :roll: Nem tudom, igazából hülye vagyok az ilyen műszaki dolgokhoz :oops: :oops: :oops:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!
Most nincs időm, szinte semmire.

Brillanyu!
Gratulálok a Kép

Anikó!
Érted meg nagyon izgulok Kép

Este jövök Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Bő 1 hét után tegnap este ismét benézett hozzám a ravaszedi. Szerintem még az is kijött belőlem, amit majd csak holnap ennék meg. Még mindig nincs semmi humorom enni, pedig nagyon kéne, mert annyi erőm sincs, mint egy hangyának. Elkezdtem vasalni aztán kb. fél óra után le kellett ülnöm és az utsó pólót már csak 2 részletben tudtam kivasalni, annyira szédültem ...

Anikó!

Drukk az UH-hoz!!!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Igyál!!! És ne vizet! És egyél, tudom, hogy nem vicces, de próbálkozz!
Amúgy ma én is szédelgek, mint a tavaszi légy, pedig én ettem rendesen.

Ja tegnapihoz: azt egyél szoptatáskor amihez kedved van. Igaza van a nőnek, egy jó kis hasgörcs a gyereknél elveszi minden kajától a kedved. Tudom ez gonosz volt, ezt csak a védőnőnek mondtam. Talán azt kellene mondania, hogy eleinte inkább vigyázz egyes kajákkal, és ha nincs semmi baj a "teszteseteknél", akkor mehet, ami belefér. Nya mindegy, de ezt ki kellett, hogy adjam magamból.
Inkább azt kellett volna mondania, hogy azt egyél, ami a gyereknek jól esik! Na ez a korrekt megfogalmazás :twisted:

tjuca
 
 


Timi!

Buli valakinél, akinél meg lehet nézni Kristóf manó nagy fellépését??? 8)

tjuca
 
 


Juca!

Akkor mit igyak? Van bor + sokféle tömény (még az eskiről maradt). Melyikre gondoltál?

Kakaó jó lesz? Az talán lemegy ...

A kajával meg az a baj, hogyha eleve undorral veszem a számba, csak forgatom, forgtaom és tömöm be a falatot és nem nyelem, előbb-utóbb telik a pofazacskóm és nyelni kéne, de nem megy és ilyenkor jön a kiköpöm a pofazacsi tartalmát, a többi meg jön magától is.
És most nagyon nem jut semmi az eszembe, amit szívesen ennék ...

Puding babapiskótával vagy tejbegríz jó lesz? Semmi más szilárdat nem kívánok. Reggelről még fél kifli ott figyel a pulton, de szerintem megy lassan a kukába ...

A szopi témát értem. Van is ismi, aki a 9 hós gyerek mellett még mindig nem tud enni, se tojásosat, se tejeset, se szinte semmit ... Igazándiból azt mondta pl-nak, hogy mindenféle tejtermelő csodaszert nem kell leerőltetni, ha nem esik jól. Csak én picit átfogalmaztam ...

kacsa14
 
 


Juca!
ELolvastam mégegyszer, amit írtál, tényleg nem azt hangsúlyozta, hgoy azt egyem, amihez kedvem van, hanem, hogy azt, amihez nincs, csak azért enném, hgoy hátha hasznos, azt ne egyem!!! Tehát nem kell semmit sem erőltetni,a mit nem kíván az ember lánya ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

OKÉ!
Gyümölcslé, abban legalább van egy kis szénhidrát, meg azért folyadék. Inni kell erővel is, mert a veséid kipurcannak, ha nem iszol. És azért mondtam, hogy ne vizet, mert az 0 kcal, Norbi Update 1! Bort is lehet inni vöröset kifejezetten ajánlják, de éhgyomorra... :roll:
Nem idegelni akarlak, de nagyon gyorsan befektetnek, és ott nem kérdezik, hogy mit kívánsz és mit nem, ott áll feletted a nővér, nyomatják az infúziót, és nézi, hogy mit eszel, és az már nem fogja érdekelni, hogy mi marad benn.
Bármit eszel, egyél valamit, de a folyadék még sokkal fontosabb. Szegény Kiskacsa, most nagyon nem a nickedre hasonlítasz!

Én mindig abban reménykedtem, hogy minden terhesség más, de megnyugtattak, hogy aki hányós, az nagy eséllyel minden terhességében hányós. UFF :evil: Kitartás, már nem sok hányós nap van előtted!!!

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!
Megjöttünk! :D
Láttuk a mi kis gyönyörűségünket! :D
Egyedül van a kicsike!És annyira gyönyörű volt!
Ugy vert a kisszive mint a nagykönyvbe! Kép
Bescennelni nem tudom de lefényképeztem, igaz picit homályos de mindjárt áttöltöm és felteszem!

Lányok én annyira boldog vagyok!
Én ugy de ugy vártam már ezt a picikét!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :) Szívből gratulálok a babócádhoz! :lol: Veled együtt öróülök én is! :lol: Marci tudja már a nagy hírt?
Új vonalzót is kérünk ám! :wink: :lol:

KépKép

KépKép
timika
 
 


[color=green]Anikó!
Ez nagyon szuper!!

Nagyon gratulálok. Kívánom, hogy minden rendben legyen :lol:
Akkor most már megnyugodtál igaz?[/color
Kép

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Aniko!
Itt is gratulálok! :wink:
Nagyon örülök Nektek!!! Kép

Nárcisz, Ági, Timi!
Köszönjük! :)

Timi!
Köszi Neked is a nyugtatást! Már tényleg elmúlt! Főleg, hogy a nemmegfelelőméretűbabák megszületve egytől-egyig gyönyörűek!!! :wink: :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Anikó!

Veled örülök teljes szívemből! :D

Zsúka
zsúka
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nagy hírem van!Tegnap este már 100 %-osan éreztem a baba mozgását!Már egy hete éreztem vmit, gondoltam, hogy ő az, de tegnap este megbizonyosodtam, mert nagyon egyértelmű volt!
Nagyon nagyon fantasztikus érzés!Nagyon meg is hatódtam!Ma a boltban is éreztem.Olyan furcsa, de érzem, hogy ezek az érzések nem a beleim, csak emlékeztetnek rá.
Eddig csak főleg háton feküdve éreztem,tegnap is így feküdtem, de ma már járkálás közben is. :D
Szóval most nagyon happy vagyok! :lol:

Nárcisz!
Értem már.a könyvet én is olvastam, nekem is nagyon tetszett!

Évi!
Mi volt a dokinál?

Anikó!
Gondoltam rád!Remélem hamarosan mi is megtudjuk a híreket!Jaj de izgi!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Gondoltam most már bevárom Anikót is! :roll:

Brill! Anikó!Mindkettőtöknek gratulálok és most azért tessék egy kicsit megnyugodni! :)
El is hiszem hogy nagyon boldogok vagytok, hát alapos oka van neki. :)


Norwell!
Ti már a másodikat tervezitek? Tök jó.

Zsúka!
Továbbra is megy a szurkolás.

Nomi! Ha kicsit jobban vagy írj pár sort.

Narco!
Aranyos ahogy a másik kislányról írsz (Angelika-ugye? :oops: )Tutifix, hogy jó lesz a kapcsolatotok.

Angi!
Most a te Uh-ért lehet izgulni. :)

Annácska!
Nem is tudom eldönteni...egyik gyereked szebb mint a másik. :)

Csibe!
Remélem minden oké. :shock:

Sysy!
Jól láttam, hogy írtál valamikor? Örülök, hogy jelentkeztél. Fotót te is küldhetnél, jó volna. :)

Többieknek sziasztok!
Vendég
 


Anikó!

Most látom csak!Nagyon nagyon gratulálok!!!!Úgy örülök nektek!
Mosmár ne izgulj!Vigyázz magatokra!

Angie!
Kitartás, már csak egy 7 van hátra!Fáradtsággal én is így voltam, sokat kell szunyálni! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!

Az ivásra figyelek, korábbi hólyag probléáim miatt is. Nestea van itthon, citromos, azt iszogatom. De majd ha apa hazatér, hozatok vele gyümilét is.

Anikó!

Gratula a kis dobogó szívű babszemedhez!!!

kacsa14
 
 


Anikó!
Kép
Anyyyiiira örülök! Vigyázz nagyon magadra! Marcinak nem mondjátok el a 12. hétig?
Kép
mátra
 
 


Pankaa!
Ez csodálatos igaz?
Olyan aranyosak tudnak lenni :lol: És ilyenkor végre egy picit meg is nyugszunk, hogy azért nagy valószínűséggel miden rendben van.

Junkó!
Köszönöm. Igen Angelikához beszélgetek mostanában. Megpróbálom ezt minél gyakrabban megtenni. Remélem, hoyg minden rendben lesz vele.

Timika!
Miért, mi történt Kristóffal az utolsó 3 hétben?

Kép
narco
 
 


Anikó!

Tudtam! Nagyszerű! Nem lehet baj!!! Puszi!

Kacsa!

Az erő legyen veled ++++++++++++ :wink:

tjuca
 
 


Juca!

Köszönöm!

Érdekes, ezt én pont tegnap írtam egy kismami társnak ...

Ki hitte volna, hogy a terhesség felér egy csillagok háborújával??? :lol:

kacsa14
 
 


Lányok!
Tud valaki segíteni? Van valahol a neten olyan weboldal, ahol ppt. bemutatókat lehet letölteni. Már találkoztam vele, nem tettem be a kedvencekbe. most meg hiűba keresem nem találom. Google, minden bevetésre került. Kellente valami szép dia háttér.
mátra
 
 


Mátra!
Ha adsz e-mail címet, akkor válaogatok neked szép pps fileokat az enyémből

Kép
narco
 
 


Szia Mátra!

Nekem van pár ppt-m, esetleg e-mailben tudok küldeni, ha adsz egy címet.

kacsa14
 
 


Sziasztok!


Anikó!
GRATULÁLOK! :D :D :D Most már ne izgulj, biztos, hogy minden OK.! :D


Hangyi


Kép
hangyolca77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?