Új privát üzeneted érkezett!

Zsúka!
Ez a nyuszi tényleg cuki. Úgy megsimogatnám a puha szőrét. Egyébként van itt a BBneten egy másik lány, Babus, aki valóban egy képkirálynő. Még te sem nyernéd el tőle ezt a címet. Nagyon édi a kisfia, ezért meg is értem a sok képet :D

Évi77!
Teljesen egyetértek veled! Valahogy én is így vagyok ezzel. De ezt itt folyton be is bizonyítom. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!
Én mindjárt elalszom itt a gép mellett!
Írjon már valaki valami izgit, mert különben tényleg rá fogok bukni a billentyűzetre...

Kacsa! Pankaa!
Merre vagytok?

Évi77!
Nem hagy Pipi netezni?
Vendég
 


Angie!

Izgi. :D

zsúka
zsúka
 
 

 
 

Angie!

Babusnak élőben is nagyon édi a Kristófja!
Ő az egyik legidősebb topikbaba!
Sokszor lesz még elalvósdi :wink:
Járj egyet, mosdóba, konyhába csak úgy. Kicsit felállsz, és egy picit jobb lesz.

Évi!

Ismersz. Összeszedett, szűkszavú, visszafogott. Én csacsogni? Mikor? :twisted:
Küldtem mailt. :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Angie!

Nálunk megkezdődött a délutáni nagyüzem. Ilyenkor pörög pipi, mint a zománcos lavór, nincs megállás. Megyek is, és megélelmezem :)

Juca!

Nem nagyon kaptam mailt :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kedves Duddu-mami! :D

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!! :lol: Vigyázzatok nagyon egymásra! :D

Angie!
Szívből gratulálok Nektek is! :D

Üdv
Zsu
valér
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Mindenkinek az érdeklődést!!!

Megvagyunk, sőt olvaslak is Benneteket folyamatosan csak nincs mindig ihletem írni, ezért csak sunnyogok a háttérben ...

Évi!

Dóri tényleg gyönyögű és valóban nagyon kis csinin öltözteted!!! Én is részben ezért szeretnék kislányt, mert olyan kis zabálnivalóan lehet őket öltöztetni. No persze egy kistökösből is lehet a homokzómacsóját varázsolni!!!

Angie!

A vonalzód hogyhogy leragadt 1d-nél? Meg miért pont 1d???

Zsúka!

A nyuszót én is nagyon megdögönyözném, de csak így virtuálisan, most távol tartom magam az ilyen szőrös kis állatkáktól. Nagyszüleimnél volt macsek, azt hittem, hogy megvan a toxo védettségem, de nem, úgyhogy most inkább félek, mint megijedek.

Voltam tegnap körzeti dokinál, semmit nem csinált csak beírta a magándoki leletéről a dolgokat a kiskönyvbe. Még azt se kérdezte meg, hogy hogy vagyok. Szóval ennyit a nagy db-i kötelező körzeti orvoshoz járogatásból.

Új élelemforrást találtam magamnak: tejbeáztatott babapiskótás, meggyes puding. Tengap este csak azt ettem és nem is keltem fel éjszaka enni, csak pisilni. :)

kacsa14
 
 


Két kis magzat beszélget egy anya hasában:

- Te hiszel a születés utáni életben?
- Természetesen. A születés után valaminek következnie kell. Talán itt is azért vagyunk, hogy felkészüljünk arra, ami ezután következik.
- Butaság, semmiféle élet nem létezik a születés után. Egyébként is, hogyan nézn e ki?
- Azt pontosan nem tudom, de biztosan több fény lesz ott, mint itt. Talán a saját lábunkon fogunk járni,és majd a szájunkkal eszünk.
- Hát ez ostobaság! Járni nem lehet. És szájjal enni - ez meg végképp nevetséges! Hiszen mi a köldökzsinóron keresztül táplálkozunk . De mondok én neked valamit: a születés utáni életet kizárhatjuk, mert a köldökzsinór már most túlságosan rövid.
- De, de, valami biztosan lesz. Csak valószínűleg minden egy kicsit másképpen, mint amihez itt hozzászoktunk.
- De hát onnan még soha senki nem tért vissza. A születéssel az élet egyszerűen véget ér. Különben is, az élet nem más, mint örökös zsúfoltság a sötétben. -Én nem tudom pontosan, milyen lesz, ha megszületünk, de mindenesetre meglátjuk a mamát, és ő majd gondoskodik rólunk.
- A mamát? Te hiszel a mamában? És szerinted ő mégis hol van?
- Hát mindenütt körülöttünk! Benne és neki köszönhetően élünk. Nélküle egyáltalán nem lennénk.
- Ezt nem hiszem! Én soha, semmiféle mamát nem láttam, tehát nyilvánvaló, hogy nincs is.
- No, de néha, amikor csendben vagyunk, halljuk, ahogy énekel, és azt is érezzük, ahogy simogatja körülöttünk a világot. Tudod, én tényleg azt hiszem, hogy az igazi élet még csak ezután vár ránk.

kacsa14
 
 


Kacsa!
Ez nagyon szép.

Kép
narco
 
 


Narco!

Ezek akár a Te babáid is lehetnek! :)

Tényleg, nem olvastad a Lelki köldökzsinór c. könyvet? Nagyon sok érdekességet írnak benne az ikrek benti és kinti élete közti összefüggésről!!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Hát ez gyönyörű volt.

zsúka

Nárcisz!

Mail ment.
zsúka
 
 


Köszönöm mindenkinek a reagálását :)

Közben alkottam magamnak egy egyedi füzetet, sajnálom, hogy nem tudom feltenni, így csak azok csodálhatják majd meg, akik ott lesznek a talin.

Kacsa!
Nem hangzik rosszul :)

Zsúka!
jó a nyuszis kép!

Most elköszönök, majd otthonról folytatom.
mátra
 
 


Zsúka!
Ment még gyors válasz, aztán majd ahogy szeretnéd otthonról :D

Kacsa!
Interneten van eza könyv?
Hol találtad?

Kép
narco
 
 


Zsúka!
Na ettől teljesen bealudtam :lol: :lol: annyira izgi lett :lol: :lol:

Juca!
Én járás közben is azt érzem, hogy leragad a szemem :D
Akárhogyis én nagyon bírom ezt az állapotot, mert tudom, hogy most nem az idő vagy a lustaság csinálja.
Majd megtanulok alva dolgozni :D
Helyes lány Babus, már amennyire az írásaiból meg tudtam ismerni. A kisfia pedig nagyon hasonlít az egyik barátnőm kisfiához. A mosolya és fogazata tutira a kopiája. Még a nevük is nagyon hasonlít, őt Krisztiánnak hívják.

Évi77!
Besz*k a beszólásaidtól!! Még-még!! Jól élelmezd meg Pipikét, mert különben reklamálni fog. No egészalma, no répa.
Egyébként hogy fogta meg az almát? Mint a mókus, két kézzel? Na és már olyan erős, hogy meg tudta tartani azt a számára óriási valamit?

Valér!
Nagyon köszönöm. Te hogy vagy? Van valami változás az életedben? Nincs kedved mesélni egy kicsit?

Kacsa!
Tényleg nagyon szép!
Fogalmam sincs, hogy mi az az 1d. A lényeg a szöveg. A visszaszámlálás majd az UH után kezdődik, ha megmondta a dokibácsi Kis Manócskám korát. Jaj de várom már.

Mátra!
Mindjárt nézem a mélt....

Lányok!
Én biztos tiszta hülye vagyok. Minden egyes alkalommal (és az elég gyakran van), amikor pisilni megyek még mindig pirit lesem, hogy jaj, nehogy pirit lássak. Vagy ez normális? Nem tudom, meddig parázok még, de úgy félek, hogy megjön. Utálok félni, de most ez van.
Vendég
 


Narco!

Nem, az éjjeli szekrényemen van ez a könyv. :lol:

Na, a viccet félre téve. Rendes könyv formájában van meg nekem, bár lehet, hogy a neten is vannak belőle részletek. A Helikon Kiadó adja ki, de én spec. Alexandra könyvesboltban vettem. Raffai vki. és még 2 másik ember írta.

A magzat-anya kapcsolatanalízisről szól.

Állítólag Bp-n ez a Raffai tart is ilyen foglalkozásokat vagy analízist, vagy nem tudom, minek nevezzem. Annak bizti utána lehet járni a neten is.

kacsa14
 
 


Angie!
Még egy jó ideig nem fogsz megnyugodni mensi téren. Az elején ettől félsz, a végén a koraszüléstől. Már bocsi, hoyg így leírom. Nem átitató paráról beszélek, hanem arról, hogy én is minden egyes vécézés után igencsak megnézem a terméket (most bocsika). Az elején nem akartam elhinni, most meg a koraszülést nem szeretném. Szóval készülj fel :D

Kép
narco
 
 


Angie!

Én még most is minden alkalommal megnézem a WC papírt, kétszer is ...

kacsa14
 
 


Kacsa! Nárcisz! Elég rosszul hangzik, hogy végig lehet valamiért izgulni :(

Puszi Lányok!
Folyt.köv. holnap!
Vendég
 


Az előző üzimbe mosolygós arcot akartam beszúrni, csak mellényúltam (lehet, hogy látásgyengüléssel is jár a kismamaság?! :D ). Félre ne értsen senki, mert egy csöppet sem vagyok szomorú. A parát is vállalom a Kis Manócskámért.
Vendég
 


Lanyok!
Elkezdtem barnazni!!!!!
Letorok, mint a bili fule:(

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Nomi!

Ez nem jó hír!!! Mész dokihoz? Görcsölsz is??? Hátha csak egy kis mensi emlékezés vagy vmi. hasonló ...

Drukk-drukk, hogy ne legyen semmi baj!!!

Angie!

Ez még csak a kezdet! Most még a köv. UH miatt aggódunk, aztán, mint Nárcisz írta a koraszülés miatt, aztán a szülésért, aztán, hogy legyen tejcsi, hogy jól tartja-e a fejét, hgoy idejében kezd-e el ezt + azt csinálni, hogy jár-e, hogy mikor esik el, hogy hogy illeszkedik be a bölcsibe/oviba/isibe, hogy kit hoz majd haza, mint élete párja, aztán majd az ő babája miatt. Szóval inenntől már tiszta aggodalom lesz az életünk, persze javarészt édes aggodalom, de azért lesznek nehéz, kemény pillanatok is!!! És persze rengeteg csodaszép pillanat is, mikor először látod meg, mikor elször mondja ki, hogy "Anya", stb. ...

kacsa14
 
 


Nomi!
Gyorsan doki, nekem is ekkor volt barbázásom, enm biztos, hogy aggódni kell, de én is nagyon be voltam sz@va.Szorítok nagyon!!!

Angie!
Én is így voltam vele.És tényleg mostmár mindig lesz miért parázni!

Junkó!

Örülök, hogy lelkesedsz!Türelem zebrát terem!

Évi!Köszi a hiányolás, vagyok, csak a mormota debrecenbe költözött.

Megnéztem a talis képeket!De kár, hogy nem leszek ott :(

A Lelki köldökzsinór nagyon jó könyv, én ajánlottam Kacsának is, aki teheti nézzen bele.A Dokiknak tudom a számát, én szívesen kipróbálnám,de itt debrecenben 4000 ft egy alkalom, és a 20. héttől kéne járni heti 1x.így ez kilőve.

tornán is voltamma, nagyon jó volt, de el is fáradtam

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Hogy van a megfázásod?
Mit szedtél be rá végül?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nomi: menj dokihoz, addig pedig pihenjél!! Próbálj meg nem nagyon idegeskedni!!! Nagyon szorítok!

Én egy kicsit már megnyugodtam, mert mintha jobb lenne a hasam. Remélem szépen lassan megrepednek:)

Köszönöm mindenkinek az infót:)

Most megint próbálok képet tölteni.... Kép Ez kedden készült az osztálytalinkon Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jaj de jó, sikerült!

Szóval az első képen a baloldali vagyok, a másodikan a középső....

Most már meg fogtok ismerni szombaton:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Bocsánat, de csak röviden.

Nomi!

Azonnal menj orvoshoz ÉS NE HAGYD MAGAD LERÁZNI "az úgysincssemmibajamaga egészséges dumával. NÉZZENEK PROGIT és pihenj rengeteget.]
Biztos semmi baj nem lesz, de légy óvatos.
mátra
 
 


Anikó!
Köszi, már a t@konykór is múlóban.Tantum Verde cukorka a torkomra,nagyon szupi, ajánlom, de ne kelljen.Meg mézes tea, 1000 mg c-vitamin 2 részletben, és sok-sok gyógypuszi :D

CsHeni!
Jók a képek!Helyes csaj vagy!Ne izgulj, nem lesz semmi bajod!
Most kell hancúrozni, hajrá!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


CsHeni!
Nagyon csinos lány vagy!

Nomi!
Azonnal menj orvoshoz!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Panka!
Ez milyen cukorka?
Még nem hallottam rola!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kicsit fájdogál a torkom nekem is!
És nem akarom,hogy eldurvuljon!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Cukorkához nem értek, de nekem a Bioparox bejött.

Van vmi. trutyi a levegőben, annyi betegséget hallok mostanában! :(

kacsa14
 
 


Anikó!
Csak patikában lehet kapni, 20 db, 1000 ft, és kismamik is szedhetik.Olyasmi mint a Strepsils, és társaik, de sokkal jobb, napi 3 db, és elfújták.Vegyél, mindenféleképpen, ha most elkapod, nem fog eldurvulni.ínekem nagyon bevált.Régebben reklámozták, de viszonylag új, és eleinte csak receptre ment.Van torok öblögető spray is belőle, be kell vele fújni a torkodat, de szerintem a cuki jobb.

Nomi!
Hogy vagy?Mikor mész dokihoz?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa!
Köszönöm!

Panka!
Holnap a gyogyszertárba megnézem és veszek!
Ma egész nap mézesteát ittam strepsilst szopogattam és bevettem egy 500mg c vitamint de elötte felhivtam az orvosom!
Van egy torok öblögetö Phlogosol és még azzal is öblögettem!Annyira félek!!!!!!!!
Nem akarok beteg lenni!!!!!
Pedig ugy vigyázok magamra!!!!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nomi!
Remélem, már az orvosnál vagy!!!
Nagyon szorítok Neked!!!
A kis barnázás még nem vészes, de komolyan kell venni!
Ha progihiányról van szó, azt sürgősen pótolni kell!!

Nagyon-nagyon várom (én is) a jó(!!!) híreket!!

Rolly
rolly
 
 


Nomi!
Csak,hogy picit megnyugtassalak,mert gondolom a frász kerülget,én is barnáztam a kisfiammal csak akkor még nem volt központi kérdés a progi és a kutya nem nézte!Sokat pihentem és rutascorbint szedtem!De oda kell rá figyelni mert komolyra is fordulhat(de nem fog)!!!
Eltudtad érni a dokit?
Nekem itt van a szekrénybe 4 doboz utro ha itt laknál most átszaladnék vele! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Nomi!

Többiek leírták, amit akartam.

Anikó!

Diavetítő, ami nem vált be. Márkája?
Köszi.

Most ennyi.

tjuca
 
 


Juca!
Neve nincs!
Régi hagyományos azt hiszem gyerekkorunkba csak egyféle volt!
Na az gyulladt ki a kezembe! :evil:
Amit meg a Dunaplázába vettem az jo kis ufo formáju!
Az bevállt eddig!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sehr köszi! :lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Ma aztán volt csacsogás! :D Szeretem! Kép

Zsúka!
Jókedv... félsiker! :wink: Ezt már régóta tudjuk... :wink:
Nagyon drukk továbbra is! :)

Évi!
Úgy várom már, hogy ismét láthassam Dóricicát! :D Olyan nagy már! Talizsongásod érezhető..., le sem tagadhatod! :lol: Tudod, hogy úgyis kevés az idő és az infó! Én is mindig nekiindulok, hogy majd most!..., aztán infóhiány marad. Te meg rutinosabb is vagy! :wink:

Junko!
Megbeszéltük, hogy Mindenkinél elérkezik az idő, amikor segítséget kér! Nálad most jött el. A Kaáliban úgy felpörögnek majd az események, hogy már csak azt veszed észre, a táblában a neved és elötte egy zebra! :wink: Még az is lehet, hogy amolyan "Csibés" zebra lesz... Kép
Szépek a képek! Imádom Olaszországot! :)

Angie!
Ha jó Neked a 1/2 10, akkor felveszlek ott, ahol kiraktalak a múltkor. És igen, odatalálok! :wink: :lol: Nem kis teljesítmény tőlem... :lol:

CsHeni!
Nem semmi, hogy ennyire jól reagáltál a Clostira! Hát ezért kell az UH! Érthető a feszítés a petefészkedben...
Én sem tudom, mi a séma abban az esetben, ha ennyi tüsző érik.(nekem bevallom megfordult a fejemben a repiszuri, de én már "állandó" sémában gondolkozom... :oops: )
Mindenesetre az esély nagyon jóóó! Bízom benne, hogy megrepednek szépen és eredményesen! :wink: Kép
Nagyon jó csaj vagy, úgyhogy tessék dolgozni a gének továbbvitelén! :wink:

Timika!
Okvetlenül kérjük majd a tvszereplés pontos dátumát! :D

Jucmuc!
:D Az általam felvetett ötlet úgy látom elfogadva! :lol: Továbbra is támogatom a távolból!Kép

Mátra!
Értem én, hogy utánaolvastál a dolognak, Nárcisz is segített és remélhetőleg nincs baj(?)..., DE pénteken nem megoldható az orvos??? Nem szeretnélek megbántani, hisz nem ismerem az elmúlt napok történéseit, csak egyet tudok, szeretném, ha nem ismétlődne meg a dolog soha többet!

Nomi!
Bízom benne, hogy nem lesz baj! (Mást sokkal könnyebb megnyugtatni :roll: )
Nagyon erős a karám!
Orvos mindenképpen! Talán már meg is jártad... Kép

Rolly!
Minden nap egy pici életjel!!! :D Apró hozzászólás, aztán ráérős időben jön a hosszú! :D
Látod, akárhogy is, de megoldod... :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Sziasztok :)
Zsúka :)
Naná, hogy viszem magammal Petit, nélküle egy tapottat sem mozdulok sehová :D

Junkó :)
Drukkolok, hogy a Kaáli siket hozzon :)

Lányok, bocsi, de már nem vagyok képes tovább olvasni :( Levezettem ma közel 500 km-t és hulla vagyok. Holnap megpróbálom pótolni, de ha mégse sikerül, akkor majd a talin :)

Jó éjszakát :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Nomikám, mi volt az orvosnál? Voltál ugye?

Angie!

Husi, hát persze, egészben adtam a dednek az almát magostól és héjastól, de azért rászóltam, hogy fogyasztás előtt lesz szíves megmosni :twisted: :twisted: :twisted: Gondos anyuci módján kimagoztam és négybe vágtam neki, aztán kibányásztam a torkából a darabot, amitől nyuvadozni készült.
Ja, de különben bazi erős ám egy ilyen kis törpe, el se hinnéd, mekkora erő van benne. Úgy gyomorszájon tud rúgni pelenkázás közben, hogy ihaj :)
Pirilesés még tuti marad egy darabig, aztán jön a következő para. Nyugi, sose fogysz ki belőle :twisted:

Heni!

Én vaslogikával kikövetkeztettem, hogy melyik vagy te a képeken. Mivel csak egyvalaki szerepel mindkét képen, így könnyű volt. Ügyi vagyok, mi?
Na, jól megnéztünk magunknak, és HOLNAP!!! megismerünk. :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Heni!

Nagyon csini vagy, tuti, hogy meg fogunk ismerni. :D

Nomi!

Mi volt az orvosnál? Minden rendben?

Anikó!

Tegnap írtam Neked egy privit, de nem kaptam választ. :(

Brill!

Tünemény egy kis csajszi vagy, és nagyon ari, hogy így drukkolsz. Veled mi a helyzet?

Angie!

Szerintem nagyon izgit írtam. :D :D :D Mikor ébredtél fel a billentyűzetről? :D
Semmi pánk, nem lesz semmi azon a WC-papíron.

Annácska!

Szóval Petikét is meg lehet majd dögönyözni. :D

Zsúka
zsúka
 
 


Annácska!

Elfelejtettem írni, hogy inkább mondják azt, hogy nekünk jár a beutaló, mintsem elhanyagoljuk a bajt. Nekem is ezt mondta a nő, csak kicsit árnyaltabban, és hosszabban, kedvesebben :twisted: na jó, de én még prmipara vagyok, az én lelkemre még jobban odafigyelnek.

Én si nagyon várom már a talit, az új arcokat! JuhHéj!

Angie!

Erőről csak annyit, hogy bohócot felhúzni nem kis erő és technikai teljesítmény. Kingának sikerült egy pár taktus erejéig. Azt hittem véletlen, de már párszor bizonyított!!! :-)

tjuca
 
 


Zsuka!
Nem kaptam meg! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Elküldtem mégegyszer az e-mail címedre.

zsúka
zsúka
 
 


Évi!

Még egyszer elküldtem Emilt, remélem mostmár oda is ér!

tjuca
 
 


Juca!

Köszi, megkaptam, mindjárt válaszolok is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Heni!

Tényleg nagyon szép vagy! És szemtelenül fiatal, még a korodnál is sokal fiatalabb! :wink:

tjuca
 
 


Hello Lányok!

Bogárka!
Remélem, megfogadtad a lányok tanácsát, és elmentél dokihoz. Gyere és mesélj, hogy mi veled. Nem szabad nagyon aggódni, mert ha progi, akkor pillanatok alatt segítenek rajtad, csak ahogy mások is írták, ne hagy magad elküldeni a "nincssemibaj" szöveggel.

Kacsa! Pankaa!
Megnyugtattatok, hogy akkor mostmár lehet nyugodtan tovább nyugtalankodni :lol: :lol: :lol: :wink:

Cs.Heni!
Úgy örülök, hogy tudsz jönni. Így már meg is ismerünk. Brill pedig elkülte a linket a rólunk készült fotókról. Elüldöm a számomat priviben. Hívj, ha eltévedsz.
A tüszők ha kirepedtek mind a 10-en, akkor a srácoknak nem volt menekvés. Hamarosan te is bejelented, hogy kibérelték egy időre a pocakodat.

Anitta!
Veled mi van? Visszajöttetek már a nyaralásból? Várunk téged is a talira. A táblázatban minden infot megtalálsz.

Évi! Juca! Annácska!
Készítitek a skacokat a dögönyözésre. Honap nem lesz menekvés...

Brill!
Fél 10 tökéletes! Parkolóban várlak!

Zsúka!
Hát bizony megeröltettem magam, és fenn bírtam maradni majdnem 11-ig. Olyan furi, hogy amióta megtudtam, hogy terhes vagyok, éjszaka többször felébredek (eddig még nem kellett éjjel kimennem pisilni), és eltart egy ideig, amíg visszaalszom. Hajnalban 5 után meg már vissza sem bírok aludni.

Anikó! Brill!
Ti hogy vagytok ezzel az alvás dologgal? Brill, tudom, hogy te is korán kukorékolsz, de közben is felébredsz? Én híresen jó alvó vagyok. Nem tudok 8 óránál többet aludni, de azt viszont úgy, mint akit főbelőttek. Megfordulni is max 3-szor szoktam. Úgy látszik, ennek most vége :D Jön a para korszak :D De milyen édes úgy felébredni, hogy van valaki a pocimban, mint valami kellemetlen álomra, vagy valami előző napi stresszes nyomásra.

Tegnap hazafele nagyon el kezdett fájni a hasam. Megijedtem! Otthon lepihentem, és 15 perc múlva kutyabajom sem volt. Ez normális?

Anikó!
Jobbulást! Nagyon vigyázz magadra, nehogy a kisfiadtól elkapj valami komolyabbat. Ő biztos könnyebben hazahozza az oviból. C vitamint szedjed 1000-el.

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?