Új privát üzeneted érkezett!

Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

Jelentem, hogy ma is nagyon jó kedvem van, úgyhogy itt foglak bombázni Benneteket a különböző képeimmel na meg a hozzászólásaimmal. :D Állítsatok le ha túl sok vagyok!

Mátra!

Nagyon várunk azzal az eredménnyel!!!!!!!!!!!

Nárcisz!

Otthon van net, de nem mindig. A szomszédunkkal nagyon jóban vagyunk és a két fiú összeszerelte a gépeket, hogy mi is tudjunk netezeni, az ő előfizetésükre. (A következő húzásuk az lesz, hogy hálózatban játszanak, ha a tetőn elvezetik azt a bizonyos madzagot, remélem minél később. :D ) A probléma ott van, hogy nem tökéletes rendszer, ezért nincs mindig kapcsolat.
Nárcisz én kocsival megyek a talira, fel tudlak venni Benneteket valahol? (Megpróbálom a páromat is rábeszélni.)

Juca!

Köszönöm. :D

Annácska!

Ugye Peti babát is hozott magaddal a talira?

Brill, Anikó!

Semmi para, az ultrhangon minden rendben lesz és pont. :D
Azonnal tessék majd az ultrahangos képeket felrakni.

Rolly!

Ma is olvasd a soraimat, hogy mégjobban ragadjon Rád a jókedv. :D

Évi!

Hát ezidáig nem kaptunk új képet Dóri babáról, de sebaj, majd szombaton látom élőben és úgy megdögönyözöm a kis Kingával, hogy öröm lesz nézni, persze ha hagyjátok. :D

Türelmetlenke!

Üdv a csapatban! Mielőbbi babásodást, no és sok türelmet. :D

Nem ígérem, hogy 10-re ott leszek, mert úgy szeretek reggel sokáig "aludni", de igyekszem. :D

puszi
zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!

Máris pótolom a hiányosságokat, csak hogy megismerjétek a kicsicsajt a talin :)



apa, apaaaaa, had kóstoljam meg, na, lécccciléccciléccciiiii!
Kép

minimkulás
Kép

ilyen nagylányosan nyomjuk a sétát
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Heni!

Hogy honnan ismertek meg minket? Lesz ott egy nap kupac csaj, némelyik babakocsikkal meg apukákkal felszerelve, hatalmas turmixokkal és fagyikelyhekkel telipakolt asztalok mellett :) És már messziről hallatszik a csacsogás meg vihorászás :) És messziről integetünk mindenkinek, akiről úgy gondoljuk, hogy hozzánk jön :) Húúú, de állat jó buli lesz, majd meglátjátok!!! Olyan lesz, mintha már ezer éve ismernétek minket, és egymást, ez tuti! Úgy be vagyok már előre zsongva, hogy ihaj!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Évi!

Köszönöm. nem is tudom, mit mondjak, talán csak annyit, hogy GYÖNYÖRŰ!!!!!!!!!!!

zsúka
zsúka
 
 


Évi!
Látom ti is szoktatok kabriózni :)
Dóri bírja abiztonsági övet, gondolom az elejétől adtad rá.
Tündéri a csajszi még mindig :)

Zsúka!
Köszönöm. Azt hiszem, hogy Tomi hoz autót, mert hétévégn egyébként is mennénk valahová. Aranyos vagy.
Gyere, én várom a képeket. Szerintem nekem poénjaim is lesznek :)

Kép
narco
 
 


Évi!
Még anniyt szerettem volna kérdezni, hogy iszonyat csinin öltözteted Dórit. Miután nekem is két lányom lesz, így el kellene sajátítanom ezta fogást. Honnan öltözteted? Kapod a ruhákat, vagy eleve így válogatod össze?

Kép
narco
 
 


Köszönjük szépen a bókokat! Átadommajd az illetékesnek, ha felébred a sziesztából. :)

Nárcisz!

Köszi szépen, igyekszem nagyon, hogy csinimanó legyen a nagylány :) Sok ruháját vagy én turkáltam, vagy a nővérem, mert ő egy használtruhás boltban dolgozik Baján. A legtutibb darabokat mindig elteszi nekem. Meg mivel neki is három lánya van, a legidősebb lányának pedig szintén egy lánya, a húgomnak egy fia és egy lánya van, hát kapunk is dögivel ruckókat. Persze egy halommal újonnan is vettem neki. És az a legbosszantóbb, hogy van egy rakat olyan is, ami max 2-szer volt rajta, mert kinőtte :)

A babakocsiban nagyon csípi az övet, pedig csak azóta használjuk, mióta nagylányosan utazik, ülve. Imádja rágcsálni, mert jó kis durva, recés.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Narco! Évi!

Köszi a tippet biztonsági övvel kapcsolatban. Ez nem csak ülve működik? Egyébként az autósülésben is be van kötve a csaj, és ott nem hisztizik. Ma este megbütyköljük Kofával, mert eddig nem használtuk :roll: még jó, hogy nem futottunk bele rendőrbe, mert elkobozta volna a járművünket.
Dóri már tud ülni, én még így nem merem belerakni.

Fuldoklás :cry: a karalábé talán nagyobb, de így én sem fogom kipróbálni, bár nálunk még nem is aktuális. Folyékony kenyérrel látom nincs probléma :twisted:

Na már csak kettőt alszunk a taliig! :D És gondolom lesznek akik nagyobb "alvók" :lol:

tjuca
 
 


Juca!
fekve si működik a biztonsági öv, nekünk mózeskosár funkcióban is használható lesz. Szreintem nem lesz baj, ha egyszer kipróbálod. :)
A barátnőm kisfiát az autósülés mentette meg, hogy be volt kötve, sajna abarátnőm meghalt :cry:

Évi!
Hát nem nagyon voltam eddig oda a turkálókért. DE! kaptam kölcsön terhesrucikat a barátnőmtől. Egy bársonygatya első körben megadta magát rajtam. Azt hiettm, kövér vagyok, de a családom mondta, hoyg ez bizony nem volt egy strapabíró anyag. Szóval a barátnőm azt mondta, hogy ne fogallakozzak vele, de valahogy bántotta dolog. A keletinél bementem ágytakarót túrni, és látom, hogy éppen ugyanolyan van kirakva. Elég nagy volt, meg is vettem 1200 Ft-ért (újonnan 5-10 ezer körül van). örültem, mint majom a farkának. Egyébként Holland.
Na azt akartam ebből kihozni, hogy elmegyek a kínaiba, ahol 3-4 ezerért megveszem, ha egyáltalán van, de első mosás után szétnyúlik, varrhatom újra. Arra nincs pénzünk a babaákkal, hogy mindent a Westendben vegyek meg, ami lehet ugyancsak kínai, és olyan alternatív, hogy nem tudok választani. Szóval egyre jobban egyetértek a holland, angol turkálós anyukákkal. Nagyon csini ruhákat lehet túrni, ahogy néztem, és már nem is olyan bálás hangulata van itt BP-n. :) na jól kiveséztem a témát.......

Kép
narco
 
 


Nárcisz!

Ha nem idegenkedsz a használt ruháktól, akkor itt nagyon sok szebbnél-szebb gúnyát találhatsz. Vannak ikreknek való, egyformák is :wink: A csaj, aki árulja őket, nagyon kedves, és hipermegbízható :)

http://www.gportal.hu/bedoli

Juca!

Dóri is csak megtámasztva tud ülni, egyedül még nem. A kocsiban azért merem ültetni, mert nem teljesen függőleges a támlája, hanem félülős. Abszolút élvezi a csibém. Ha elfárad, akkor meg úgyis "szól".
Rossz belegondolni, hogy mi lett volna, ha elkobozza egy rendőr a járműveteket. :twisted: Vagy elveszi a rendszámot :twisted: Hihi...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Semmi bajom a használt ruhákkal. A bababörzén is túrtam a csajoknak 1-1 kocsiba való overált. Csak szeretem megfogdosnia dologkat, mert sok a gyerekruhák között a foltos. sajna.

Kép
narco
 
 


Jó reggelt!
Bár rég volt már 4.50....

[color=redDUDDU!!!!!!!!!!!!][/color]
Sok boldogságot és gyors összeszokást és gondtalan szép hosszú életet kívánok mindkét apróságnak.
Kép

Évi!
Dóricica csodálatos és tényleg szenzációsan öltözteted :)

Nárcisz!
Én is nagyon ellene voltam ennek a turkálós bulinak, de ezek a holland és angol cuccok engem is átformáltak. Nálunk töredéke a pesti árnak...

Zsúka!
örülök a jókedvednek!!!!!!!! Végre!

A kédésekre válaszolva!
Nem voltam tegnap az orvosnál. Hosszú történet, de a vége az, hogy amúgy sem lett volna rendelés, mert sokan szültek.
mátra
 
 


Jó reggelt!
Bár rég volt már 4.50....

[color=redDUDDU!!!!!!!!!!!!][/color]
Sok boldogságot és gyors összeszokást és gondtalan szép hosszú életet kívánok mindkét apróságnak.
Kép

Évi!
Dóricica csodálatos és tényleg szenzációsan öltözteted :)

Nárcisz!
Én is nagyon ellene voltam ennek a turkálós bulinak, de ezek a holland és angol cuccok engem is átformáltak. Nálunk töredéke a pesti árnak...

Zsúka!
örülök a jókedvednek!!!!!!!! Végre!

A kédésekre válaszolva!
Nem voltam tegnap az orvosnál. Hosszú történet, de a vége az, hogy amúgy sem lett volna rendelés, mert sokan szültek.
mátra
 
 


Mátra!
Akkor végül is mit mondotta doki? Vagy nem is voltál?
Nem értem. :oops:

Kép
narco
 
 


Mátra!

Ezt msot nem értem, nem megbeszélt időpontra mentél?
Mikor tudod meg az eredményt? Mi volt tegnap?
Olyan szűkszavú vagy. :(
Ugye nincs semmi komoly?

zsúka
zsúka
 
 


sziasztok.

angi.hatalmas gratulaaaaaaaaaa:)boldog varandosagot:)

dudu.gratulalaok a kislanyokhoz.vigyazatok nagyon magatokra.sok boldogsagot.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek nagyon köszönöm, hogy invitáltok vissza és ezt bizony nem is tudom szó nélkül hagyni.
Akartam írni többeteknek, de sajnos a net annyira lassú, hogy egyszerűen nem bírok visszalapozni ezért most csak úgy emlékezetből.

Csibe!
Neked először is kitartást, és remélem már nem vagy úgy magad alatt az egyedülléttől. Tényleg te következel és ez annyira hihetetlen. :)
A Kaáliban a dokinőt választottam, persze elfeledtem a nevét.
Most próbálom újítani a leleteimet aztán majd meglátjuk mi lesz.

Timika!
Köszi. Egyenlőre még nem lombikom lesz, mert arra nem vagyok jogosult. De én is azt szeretném ha az inszem sikerülne elsőre.
Hazudnéák ha azt mondanám, nem reménykedek hátha addig is összejön, de próbálok az inszemre koncentrálni, mert nem akarom most már álmokba ringatnom magam.
Tündinek üzenném, hogy tartson ki. Bár nem hiszem hogy emlékezne rám, nekem azonban időnként ezsembe jut. Igazán nagyon boldog lennék, ha összejönne végre nekik.


Évi!
Neked is köszönöm, példával jársz elöttem.
Dórivel nem lehet betelni. Egy barátnőm aki olvasgat titeket (innen puszilom őt és a picurt :lol: ) ti vagytok a kedvencei.

Brill!
Köszi a pontot bezsebelem.
Ne aggódj, az UH miatt. Az ilyen babák nagyon erősek ám. :)

Narco!
Fel a fejjel. Szegény cicus, de biztos jó helyre került.

Mátra!
Jobban vagy azért? Majd a tali helyrerak.

Zsúka!
Remélem örömöd, htártalan optimizmusod nem véletlen...

Jucmuc!
Azért én is bízom bennetek, hogy okt elött hátha nálatok is lesz valami csoda.

Anikó kedves!
Nagyon-nagyon-nagyon megérdelmed már a babókat. Borzasztóan várom a 20-át. Sztem duplázol. :) Minyimum!!!
Köszönöm a drukkokat továbbra is.

Rólam!
Nos igen megyünk a Kaáliba. A magánéletemben történt egy-két dolog ami rávilágított arra mit kell tennem. Erre vártam. Ehhez -talán mert még éretlen körte voltam eddig- el kellett telnie két évnek. Ha elöbb belevágtunk volna a Kaáliba, nem lett volna értelme így sikere sem. Hiszem azt hogy nekünk most jött el ez az idő. Azt gondolom sikerülni is fog és remélem ezt most nem a ciklus eleji optimizmusom mondatja velem. :roll:
Most vérvételek, ma nőgyógyász hétfőn pedig összeférhetetlenségi áll elöttem/tünk. Úgyhogy bevetettem magam az egészségügybe. Jó hogy még nincs vizitdíj, nagyot kaszálnának rajtam. :)

Hogy gyakrabban jövök-e közétek nem ígérem. Mert néha nehéz... Meg valahogy most így jobb. De ha a produkáltok még egy pár zebrát, úgysem tudom megálni. :)
Vendég
 


A dokinak Salgótarjánban is van magánrendelése.
IDe kellett volna elmennem, de nem is tudtam volna, még ha akrtam volna sem.
Tehát nem voltam orvosnál tegnap, majd a jövőhéten valamikor elmegyek. Nárcisz lefordította a leletet, nagyjából tudom, hogy mi van. Én is utnajártam kicsit.
Meg ezer més is van még, ami miatt úgy döntöttem nem megyek.
mátra
 
 


A BOLDOG NŐK 5 TITKA

1. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, akivel megoszthatod a

felelősségeket és a háztartási munkát, és hogy legyen egy jól fizető

állása.

2. Fontos, hogy egy boldog férfit találj, aki imád táncolni, utazgatni és

mindig megnevettet.

3. Fontos, hogy egy romantikus férfit találj, akire érzelmileg

támaszkodhatsz, anélkül, hogy ő ezt kihasználná és ráadásul nem

hazudik.

4. Fontos, hogy egy olyan férfit találj, aki tökéletes szerető és imád

veled hancúrozni.

5. Fontos, de nagyon fontos, hogy ez a 4 férfi ne ismerje egymást.
mátra
 
 


Mátra!

Remélem nem a magánéleted miatt torpantál meg. Annak viszont örülök, hogy akkor nem lehet akkora baj, hogy SOS-ben kellene menned, de azért most ne hanyagold el. Na ez jó zagyva, de gondolom kihámozod, amit írni akartam.

Pussz.

tjuca
 
 


Junko!

Ezek ám a hírek! Nagyon drukkolok, hogy elsőre összejöjjön a baba!

tjuca
 
 


Tegnap néztem a Született feleségeket. A végén beszélt a jó apákról. És Gabrielle ugye terhes, Carlos meg simogatta a hasát. Közben pedig mondták, hogy "azok a jó apák, akik már akkor szeretnek, amikor meg sem születtünk", na ezen bőgtem.... Közben pedig a párom megpuszilgatta a hasamat. :)

Mátra!
Hát azt írtam, hoyg nem biztos, hogy jót írtam, mert már kijöttema szövettanból. De remélem kb ugyanezt mondanáa doki is.

Junkó!
persze te érzed, hoyg milyen gyakran kell jönnöd. Azért örülök, hogy a Kaáli intézet beváltja a hozzá fűzött reméneyket, ahogy már sok csajszinak is itt. Bár igazából úgyis körte szezon van, eszek is egyet.
Figó teljesen kész van otthon. van egy nagy pincénk. azt mondta anyukám, hogy oda levonult, és nem hajlandó feljönni. Dzsungelharcost játszik. :lol:

Kép
narco
 
 


Junko!

Nagyon hiányzol a kiscsapatból! Azon leszünk, hogy minél több zebrát produkáljunk, hogy ezáltal is gyakrabban írj. :D
Igen, nagyon jó a kedvem mostanában. :D
Biztos emlékszel rá, hogy az elmúlt hónapokban mennyi rossz történt a családban, de ha minden igaz ennek most vége. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem érdekel összejött-e most vagy nem (bár a megfázásom miatt nem igen bízok benne), de könnyebben veszem a dolgokat. MOST úgy gondolom, nem lesz olyan hú de nagy baj ha megjön és neki indulunk a következő hónapnak. :D

Mátra!

Ha szabad kérdezni, mit mondott Nárcisz a leletedre?

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Remélem valóban összejön. Ha nem, akkor tovább Choragonozol?

Kép
narco
 
 


Juca!
Köszönöm. :)

Narco!
Na örülök, hogy segíthettem körte ügyben. :) Ja hogy Figo a szülőké lett? Az jó mert legalább láthatod. Bizony nagy lelke van ezeknek a macsekoknak.

Zsúka!
Heles, heles. Ha nálad nyihog a zebra tuti nem fogom megállni. :)

Még egyszer puszi mindenkinek és jó talit szombatra.
Vendég
 


Mátra!
:?: :shock: :roll: :?: Úgy-e mesélsz majd? Aggódok!

Junko!
Nagyon örülök, hogy eljutottál erre a pontra. A hozzáállásod is jó. Ezért is fog sikerülni.

Monyóka!
Köszönöm szépen!

Zsúka!
Díjazom a jó kedvedet. Hol vannak azok a képek (képkirálynő :D )?

Évi!
Dórika annyira édes. Belevaló csajszi. Már alig várom, hogy megfoghassam azokat a husis lábacskáit. Remélem, most már fogja engedni. Még két nap ......

Nárcisz!
Szerintem én is fogok turiba járni. Ott jó kis egyedi cuccokat lehet kapni. Már várom, hogy megismerhesselek!

Brill!
Rendben, akkor megdumcsizzuk a reggeli randit. Emlékszel még az útvonalra? Hazafele a barátnőmhöz megyek a Népstadionhoz, ami metróval 5 perc.

Hú lányok, most mennem kell, mert kaptam egy halom munkát.
Puszó Kép
Vendég
 


Hát akkor a napi adag:

Egy építkezésen az egyik munkás szaladgál az üres talicskával.
Megkérdezi a főnök:
-Te Gazsi, mit rohangálsz azzal az üres talicskával?
- Jaj drága főnökúr, há akkora itt a hajtás, nincsen időm megpakolni!

A család kedvence

A róka gondolataiba mélyedve ballag az erdőben, mikor a

nyuszika váratlanul ráugrik, megerőszakolja, majd lepattan

róla, s elkezd menekülni. A róka nagyon dühösen rohan utána,

hogy most aztán vége van a nyuszinak, ilyen csúfságot tenni

vele! Rohannak az erdőben, s amikor a nyuszika egy

pillanatra eltűnik a róka szeme elől, beugrik egy bokorba,

előkap egy újságot, majd kiül a bokor elé, s olvasgatni

kezd. A róka tanácstalanul keresgéli a nyomát, mikor

meglátja az újságot olvasó nyulat. Egyik nyúl neki olyan

mint a másik, s nem ismeri fel benne, hogy ezt a nyulat

kergette. Ezért tőle érdeklődik:

- Te nyuszika! Nem láttál erre egy másik nyuszikát rohanni?

A nyuszi felnéz az újságból.

- Melyiket, amelyik megerőszakolta a rókát?

A róka a fejéhez kap.

- Úristen, már az újságban is írják!


És a bónusz:

A dadogós gondolja, hogy beszól az erősen ritkuló hajú haverjának:

- Fififigyú, ttte mememennyit fifizetsz a fofofodrásznál, höhö?
- 1500-at, vazze, amennyit te egy helyi hívásért!

Kép

Kép
narco
 
 


Nárcisz!

Nem tudom, hogy mi lesz, majd felhívom a dokit, hogy mit csináljunk. Ugyanis én kiváltottam ezt a Choragont, amibe 3 ampulla volt és 6500 Ft-ba került. Azt hittem elájulok, mikor megláttam az árát, de végülis mindegy csak használjon.

Junkó!

Nem engedünk el. Mesélj, hogy mi van a házacskátókkal? Muskátlikat kiraktad végülis a tornácra?

Angie!

Lesznek képek, csak most el kell mennem egy ülésre, de jövök.

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka, Juca, Narco, Angie ment privi.

El kell köszönjek, majd jövök.

Junko!
Maradj, maradj maradj,maradj maradj,maradj maradj,maradj maradj. De te érzed és ha szükséged van ránk, akkor úgy is itt vagy.

Puszika.
mátra
 
 


Sziasztok lányok! Kép

Évi! :D
Dori annyira édes! :D
Tényleg csucs ahogy öltözteted!

Juca! :D
Én a nyers csámcsogni valokat nem ajánlanám!
Egy kis darabka lecsuszik máris megvan a baj! :shock:

Zsuka! :D
Nagyon örülök,hogy ilyen pozitiv vagy! :D
De elárulok neked csak csöndben valamit:a nátha még jol is jöhet
Mert nem az embrikékkel foglalkozik a szervezet! Kép

Narco! :D
Én láttam már az összes részt a született feleségekből de tegnap a végét én is megkönnyeztem!
A viccek nagyon jok! Kép

Mátra! :D
Ha estleg tudod hogy rossz áll a szövettanba akkor ne huzd ezt az orvos dolgot mert jo vége nem lesz!
Ha más nem mi csapunk agyon! Kép

Junko! :D
Nagyon örülök,hogy eljött ez az idő!
És mindenem csuriba lesz amikor kezditek! Kép Én is nagyon örülnék ha többször jönnél mert hiányzol nekünk nagyon!

Csibe! :D
Hogy vagy mostanában?
Te vagy a dobogo legfelső fokán! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Mátra!
Ment válasz a prividre :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Most jöttem a dokimtól (aki rettentő kedves volt és válaszolt az összes kérdésemre)! Viszont nagyon el vagyok keseredve...Kíváncsi vagyok a véleményetekre nagyon..... 1 adag Clostyn vagyok túl, amit a Sotés prof írt fel. Most egyenlőre szorítást érzek a petefészkeimben, valószínűleg mert 13. napon vagyok és most kell, hogy lassan ovulációm legyen.

Az uh eredménye:
" a jobb oldali ovariumnak megfelelően 2 db 23 mm-es , a bal oldali petefészekben 2-3 db 24 mm-es, 1 db 27 mm - es és 4 apró folyadékkal telt, vékonyfalú, egyrekeszes tüsző látható. A Douglesben folyadék nincs. Cysta ováriu, I. u. Uh kontroll javasolt!"

Legalább visszarendelt uh-ra még a következő mensi előtt. Azért vagyok nagyon betojva, mert 10 tüszőm van és hatalmasak. Szerintetek túlstimulált a gyógyszer. Pedig én csak a barna folyás miatt mentem a Sotéra, nem szeretném, hogy bajom legyen:( Rettentően félek....

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni!
Én nem értek nagyon a Clostyhoz, de szerintem normális, hogy több tüsződ is megért és ilyen nagyra (remélem, voltatok együtt :) ), hiszem pont ezért van ez a gyógyszer.
Vannak itt lányok, akik kompetensebbek ebben a témában, és ők tudnak majd válaszolni a cystával kapcsolatos kérdésedre. De szerintem ne aggódj, mert szerintem a Closty nem okozhat olyan nagy gubancot.
Vendég
 


Sziasztok! Én is benézek gyorsan, amíg Kristóf alszik :)

Nem tudom, mi lehetett tegnap éjjel az a nagy bömbi, mert utána csak egyszer ébredt egy nagyon rövid időre, cicizett egy kicsit és aludt is tovább reggelig. Szóval vagy a foga, vagy felébredt és én nem hallottam meg a másik szobából elég hamar és teljesen felébredt és ezen behergelte magát (Kristóftól kitelik :lol: ) :roll:

Angie :) Nagyon örülök, hogy a vérvételnek is jó lett az eredménye, csak így tovább :lol: :wink:

Évi :) Csatlakozom a többiekhez: nagyon csini a Pipi :lol: :lol: :lol:

Anikó :) Kérdezted a hozzátápit: pár napja adtam neki egy kis almalevet, de kicsapta a popsiját, úgyhogy most egy hét szünet és addig csak szopi van megint :D Akartam még kérdezni, hogy Marcinak az UH után mondjátok meg, hogy jön(nek) a kistesó(k)?

Junko :) Örülök, hogy nálatok is beértek a dolgok, biztosan meg is lesz a gyümölcse! :D Csak azt nem értem, hogy miért kell az inszemhez a Kaákiba mennetek? :shock: Azt a sima nőgyogyi szokta csinálni, nem? :roll:

Narco :) Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de hogy fogod eldönteni, hogy melyik Moszatka lesz Angelika és melyik Noémi? :?: :oops:

[size=18]Mi a baj Mátra? :?: [/size]

Képzeljétek, van egy védőnéni, akihez még szülésfelkészítőre jártam és nagyon-nagyon szeretem és tegnap szólt, hogy lesz egy TV műsor a szoptatásról és szeretné ha 2 másik anyukával együtt ott lennénk a felvételen és mi is beszélnénk a szoptatásról, annak előnyeiről és a nehézségekről. Úgyhogy Kristóf is TV sztár lesz :lol: :lol:

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timi!
Köszönöm szépen a jókívánságaidat.
A sztárkodást pedig nem lehet túl korán kezdeni :wink: . Ez a TV műsor engem is nagyon érdekel. Majd légyszi add le a drótot, hogy pontosan melyik csatornán és mikor.
Vendég
 


Timika!
Szegény Kristóf! :( Gondolom ahogy itt mindenkit, őt is megviseli ez a se nem ősz, se nem nyár.
Szép karriert kívánok a babucinak :D
Hát a névválasztás úgy zajlott, hogy az unokaöcsém saját magától elkezdett az angyalokkal bezsélgetni. Aztán egyszer az asztalnál azt mondta, hogy ő szólt az angyaloknak az érdkemben, hoyg hozzanak már kisbabát. Már nagyon várja, de mi akkor még védekeztünk. Ezért megfogadtam, hogy az első kislányomat Angelikának fogják hívni. Miután a bal oldali kislányomról derült ki a neme legelőször, így akkor már őt egyből Angelikának hívjuk. Másikuk pedig csak 2 hete Noémi.

Anikó!
Itt kösznöm meg neked, hogy javítottad Moszatkák nevét a társadalombéli azonosító kódjukra :D Észrevettem már, a férjemnek is mutattam, csak kicsit szita az agyam.......

Kép
narco
 
 


Heni!
Sztem semmi gond.
Nekem ugyanilyen adag clostyval 4-5 tüszőm volt, kb. ekkora méretűek. Mind ki is pukkant!!! ÉS nem lett egy darab cisztám sem.

Timika!
Az én dokim nem csinál inszemet, ezért megyek rögtön oda. Amúgy is azt javasolta, ettől függetlenül, hogy keressük fel a Kaálit.

Zsúka!
Virágok végül nem lettek kihelyezve csak az utcafronti ablakban vannak. De ha te azt meglátnád hogy néznek ki szegények!!
És mi van a kertversennyel?


Mátra!
Igen jövök ha szükségem van rátok, és akkor is ha úgy látom itt valakinek kicsit talán rám. Annyira úgy látom nem vagy jól, remélem rendbe jössz.

Angi!
Köszi, de jó, hogy már pocakosan mész a talira. :)

És egy régi hiányosságom:
Kép Kép Kép

Olaszországban voltunk, tudjátok...
Vendég
 


Anikó!

Neked is köszönöm.

Mindannyian nagyon kedvesek vagytok.
Vendég
 


Sziasztok !Eladó

BéresFITTFORMAtablaetta :eredeti ár 2850 én 2000 ft ért adom.
Bőveb infó házipatika.com

BROMOCRIPTIN INGYEN
CORAX ovulációt állapítja meg egy bontatlan csomag +1 2000 ft ért.
06209355564
Janikrisztina@freemail.hu
hukmuk
 
 


Sziasztok !Eladó

BéresFITTFORMAtablaetta :eredeti ár 2850 én 2000 ft ért adom.
Bőveb infó házipatika.com

BROMOCRIPTIN INGYEN
CORAX ovulációt állapítja meg egy bontatlan csomag +1 2000 ft ért.
06209355564
Janikrisztina@freemail.hu
hukmuk
 
 


Timi!

Mindenképpen tájékoztas minket, hogy mikor lesztek a TV-ben, egy sztárrol nem lehet lemaradni. :D

Junkó!

Sajnos a kert pályázatról nincs hír, a Csodakert szeptemberi számában kellett volna megjelenie, de nem volt benne semmi. :(
A képek gyönyörűek. :D

Anikó!

Nagyon kedves vagy. :D

zsúka
zsúka
 
 


Reka :D

Gratulalok a pici lanyokhoz, jo egeszseget es sok tejcsit kivanok Nektek! :D

Zsuka :D

Draga vagy, köszönöm! Alig varom mar a kis alberlöt :lol: A zebras kep nagyon jo, el is mentettem magamnak :D

Türelmetlen :D

Üdv. közöttünk. Sokan vagyunk itt türelmetlenek (többek között en is) de sajnos kenytelenek vagyunk magunkra eröltetni egy kis türelmet :wink: Kitartast es mielöbbi babasodast kivanok Neked!

Panka :D

Köszönöm! Igazad van, tenyleg mindig van dolog. En peldaul pont tegnap panaszkodtam, aztan ma egesz delelött a kertben robotoltam, es a lakas+fözes meg csak ezutan jön :shock:

Narcisz :D

Köszönöm nagyon rendes vagy! Oktober 3-an lesz, de meg elötte telefonalnom kell amikor megjön piri. Sajnalom, hogy egyre nehezebb a babakkal de meglatod milyen gyönyörüseg lesz mikor megszületnek (bar ezt mondanom sem kell) :D
Jobban vagy mar? Marmint ami a nathat illeti?

Evi :D

Köszönöm szepen!
Lehet, hogy most hülyeseget mondok akkor elöre is bocsi. A repat es az almat nem lehet esetleg robotgeppel pepesre apritani? Akkor a vitaminok is megmaradnanak es Dorica sem ‘fulladozna’.

Angie :D

Draga, en is remelem, hogy egyszer összejön! Veletlen ide vagy oda, az a lenyeg, hogy sikerült :lol:
Nagyon örülök a verveteled eredmenyenek is!

Rolly :D

Nagyon örülök, hogy minden rendben veled, es kivanom, hogy mostanaban ne talaljon meg a rossz hangulat!
Köszönöm a drukkokat es a biztatast, nagyon jol esik tünderi vagy :D

Brill :D

Köszönöm szepen!
Haaaat rajtam nem mulik a megmutatas :lol:
Zsuka, mit szolsz Brill mama ötletehez? :lol: :lol:

Aniko :D

Köszönöm szepen!

Igen, öszinten szolva fel is buzdultam egy kicsit ennyi zebra lattan :D Nagyon aranyos vagy :D
Drukkolok nagyon a szerdai uh-hoz, minden rendben lesz meglatod!

Matra :D

Mi van veled? Jol vagy?

Pupy :D

Te is reg jartal mar erre. Tudom sokat dolgozol. Remelem minden rendben veled :D

Szep napot mindenkinek!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Timika!

Ez igen, ez ám a megtiszteltetés! Melyik csatornán lesz majd a műsor? Semmi pénzért nem hagynám ki!

Junkó!

Aranyos vagy, meg a barátnőd is. :) Mi is pusziljuk a barátnődet, és a törpikéjét is. Miért csak olvas minket?
Drukk a vizsgálatokhoz!

Nárcisz!

Szegény Figo... Remélem hamar rendbejön a kis dzsungelharcos :)

Heni!

Én Clostiztam ugyan, de háromnál több tüszőm sose ért, pedig 6 hónapig ettem a bogyót, így nem tudom, hogy ez túl soknak számít-e. De ha a dokid nem aggódott, akkor te se tedd. A paplan alá nézegetést gyakoroljátok szorgalmasan, és meg is lesz az eredménye. Akárhogy is nézzük a 10 tüsző az tízszeres esély :) nagyon drukkolok!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jucmuc!

Almát már sikerült pépesre nyünyizni, de a répát még nem próbáltam. De lehet, hogy teszek egy kísérletet.

Kacsa, Panka, Nomi, Syry, Pupy, merre vagytok?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 



tjuca
 
 


Sziasztok!

Gyorsan pötyizek, míg Kende baba a kezét rágcsálja, és elfoglalja magát ezzel…

DUDDU!!!!
ÓRIÁSI GRATULÁCIÓM A CSAJOKHOZ! SOK TEJCSIT, JÓ EGÉSZSÉGET, KEVÉS GONDOT ÉS SOK ÖRÖMÖT KÍVÁNOK!


Jucmuc!
Őszinte részvétem a férjed nagynénje miatt… :(

Türelmetlen!
Üdv köztünk! Mielőbbi babásodást Neked!

Évi77!
Köszi szépen a választ, és ezek szerint a szitaagy a gyerek féléves korára sem múlik el… :twisted: Isteniek a képek! :D

Juca!
Szerintem nem hülyeség, elvégre ha jól megmosod, megtisztítod a sárgarépát, akkor nem lehet gond. És tutira nincsenek benne káros színezékek… :wink:

Annácska!
Örülök, hogy minden oké Petivel! :)

Timika!
Drukk Kristófnak, a fogzás egy borzalom… :roll:

Zsúka!
Szeretjük, ha túl sok vagy! :D

Junko!
Nagyon remélem, hogy minél előbb visszakerülsz a tábliba, annak is a második harmadába! :wink:

Kende baba itt dumál az ágyon már egy fél órája, annyit mond, olyan édes!!! :D Tegnap este fürcsi után nagyon ordított, nem akarta a cicit sem elfogadni, apa elkezdte repülőztetni, attól kijött egy nagy büfi, meg puki, aztán utána volt kajálás ezerrel. :wink: Fél kilenckor már be is ájult… :lol:

Pusza Nektek, még próbálok jönni!

Kép
Kép
norwell
 
 


Norwell!

De gonosz valaki :twisted: :twisted: :twisted: De igazad van, a szitaagy csak rosszabb lesz, meg korosodik is az ember :twisted: :twisted: :twisted:

Holnap feltöltöm a fényképező aksiját, nehogy cserben hagyjon a nagy napon :) Remélem a törpének jó napja lesz szombaton, és tudok egy jót dumcsizni veletek!
Eddig mindig úgy volt, hogy ott karattyoltunk órákon át, aztán mikor hazajöttem, akkor döbbentem rá, hogy mennyi mindent nem kérdeztem meg, és nem is beszélgettem mindenkivel.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Ha ott kikarattyolnánk magunkat, akkor nem lenne fórum :twisted:

tjuca
 
 


Juca!

Ne viccelj, nőből vagyunk :twisted: Minél többet beszélünk, annál több mondanivalónk lesz :twisted: Legalábbis nekem...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Norwell!

Elképzeltem, ahogy repülözik Kende baba közben büfizik és pukizik. :D Olyan csodálatos lehet, annyi élménnel lehettek már gazdagabbak. :)

Juca!

Nagyon érdekes a cikk.

Jucmuc!

Nekem is nagyon teszett Brill mama hozzászólása. :D

Angie!

Mit szólsz ehhez a képhez, annyira édi nyuszika, hogy mindjárt "megzabálom". Kép
zsúka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?