Új privát üzeneted érkezett!

DUDDU!

Nagy -nagy gratula nektek !!!! Nem is gondoltam volna. :D
Jó egsézséget és szép életet kívánok a két csajszinak !!!!


Kép
Kép

Kép
narco
 
 


Duddu!
Gratulálok!Jo egészséget sok-sok tejecskét!
Istenhozta Pannát és Lucát! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Bogi! :D
Teljesen egészséges a picikéd! :D
Ez anyatejes kaki! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Gratulálunk!!! Szép súlyokkal születtek ezek a csajok!
Vendég
 


Sziasztok!

Teljesen kezdő vagyok babanet társalgó témában, de igyekszem gyorsan belejönni. :)

Magamról röviden:
28 éves vagyok és a babaprojectet már 7 hónapja elindítottuk, sajnos eddig sikertelenül. :(
Amint a nevem is mutatja a türelem nem a legfőbb erényem.

Ha valakinek van valami tuti tippje, köszönettel elfogadom.

Ja, és nagyon tetszenek a kis "vonalzók", esetleg nekem is lehet valahogy? :)

Szép napot mindenkinek!
Türelmetlen
türelmetlen
 
 


Duddu!

Nagyon sok boldogságot kívánunk mind a négyőtöknek. Gyors hazamenetelt, összeszokást, és nagyon sok tejcit, nyugis estét, és örömteli pillanatot!


Bogi!

Minden rendben. Folyós kicsi túrós darabkákkal esetleg.
Elalváskor csak egy gyengus tipp. Én mindig úgy néztem meg, hogy akar-e még enni (bár nálunk habzsolás van), hogy megsimítom a füle előtt vagy a füle tövét. Ha erre nem kezd el még szopizni, akkor már nem mutat életjelenséget alszik, ha álmában erre elkezd szopizni még éhes. Ezt a trükköt az egyik csecsemős mutatta, áll. az elalvós vagy sárga babáknál beválik.

tjuca
 
 


Juca!
Ezta trükköt én is elraktározom.

Bogica!
Hát elvileg zöld, sárga folyós, és igencsak baba, vagy tejszagú a kaki. Szreintem is így normális :)

Angie, Anikó!
Csak szakmai ártalomként kérdeztem a vérévtelt. De így stimmel tényleg a dolog :)

Angie!
Hát akkor megerősítettek így is. Szuper :)

Kép
narco
 
 


Angie!

Csodálatos! Lehet számolni a napokat az ultrahang időpontjáig. :D

Anikó!

Kérjél sok-sok puszit a szuri helyére a Párodtól. :D Örülök, hogy jól vagy.

Duddu!

Gratulálok a Picurokhoz és sok örömet kívánok! :D


zsúka
zsúka
 
 


De jó, hogy visszanéztem! :lol:

Duddu!
GRATULÁLOK A CSAJOKHOZ!
SOK BOLDOGSÁGOT ÉS ÖRÖMET KÍVÁNOK NEKTEK!
(Látod, mondtam, hogy beelőzöl! :wink: )
Kép

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Aniko :D

Nagyon rendes vagy, köszönöm szepen! Es azt is, hogy beirtad a tablaba, jolesett nagyon!
Igen, igaz, hogy keveset irok magamrol. :( Jol vagyok köszönöm, bar a mult het eleg zürö volt. Meghalt a ferjem nagynenje :( aki itt elt velünk. 91 eves volt Nagyon szerettem. A temetest, szallitast stb. inteztük mert Mantovaba lett eltemetve.
Amugy velem igazabol nem sok minden törtenik. A munkabol semmi nem lett honapokig csak hitegettek. Jol elvagyok itthon, mindig feltalalom magam de nagyon hianyzik a tarsasag. Otthon olyan jo volt mindig dolgozni menni, a tulorakat is szivesen vallatam. Föleg ho vegi zaraskor dolgoztunk nagyon sokat, de nagyon szerettem ott lenni. Persze akkor meg a boldogsag hianyzott mert egyedül voltam ket even keresztül egy tiz eves kapcsolat utan. Magamba fordultam teljesen, azt sem tudtam, hogy kell ismerkedni stb. Es valahogy elharitottam minden probalkozot egeszen addig amig meg nem ismertem a ferjem :D
Most boldog vagyok, de neha hianyzik a munkaba menetel. De szerintem a legnagyobb baj, hogy nagyon vagyom mar babara es neha elkap a türelmetlenseg. Persze most, hogy mindenki ‘zebrasodik’ ez engem is remennyel tölt el. Talan nemsokara velem is megtörtenik ez a csoda.
Nagyon szeretnek Veletek is talalkozni olyan jo lenne szemelyesen is megismerni benneteket de sajnos sok az a 800 km. Egyedül nem mernek elindulni a ferjem pedig nem tud szabit kivenni.

Brill :D

Köszönöm, tünder vagy! En pedig a jövö het hetföhöz (ha jol emlekszem) drukkolok nagyon!

Angie :D

Draga, köszönöm Neked is! Hihetetlenül boldog vagyok, hogy sikerült Neked! :D :D :D
Jol emlekszem ugye, hogy nalatok is problemak voltak a kiskatonakkal?
Most igy Brill es Te utanad nagyon remenykedek en is :)

Norwell :D

Köszönöm! Akkor most Kende babanal is hamarosan megjelenik a fogmano!

Szep napot mindenkinek! :D

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Szia Türelmetlen!
Kép
Első javaslatom: Ott kell kezdeni, hogy a nevet le kell cserélni :D
Második javaslatom: Neked kell türelmesebbnek lenned (ez iszonyatosan nehéz, TUDOM!) Sajnos, én a bőrömön tapasztaltam, hogy amíg türelmetlen az ember, és nagyon görcsösen vágyik a gyerekre, addig nem jön össze. Mi is január vége óta próbálkozunk, és csak ebben a hónapban (8. hónapban) jött össze. Ez volt az első hónap, amikor abszolút nem vártam, hogy teherbe esek, mert meg voltam győződve, hogy nem volt peteérésem. Ráadásul bejelentkezem a Kaáli meddőségi centrumba kivizsgálásra, hogy ott majd segítenek. Tehát teljesen leírtam a hónapot, és vártam, hogy kiderítik a problémámat. És mit ad Isten! Most estem teherbe. - - De vannak itt az enyémtől különb történettel rendelkező topiktársak is, akik tudnának neked erről mesélni
Tehát: türelem, türelem, türelem!!! Próbálkozzás vele :D
Vendég
 


Helló Türelmetlen!

Nos utólag könnyű osztani az észt, de hidd el, tíz esetből nyolcszor úgy jön a baba, amikor már mindent feladott a párocska. Ha nincs semmi konkrét baj, rendszertelen vagy túl hosszú/rövid menstruáció, akkor először türelem, aztán meg eldobni minden kütyüt (lázmérő, LH teszt, és spontán huncutkodni, nem kétnaponként, hanem amikor jól esik, és nem akkor amikor a naptár mutatja a híradó és a fogmosás között. Hú ez kemény volt)
Magadról bővebben???

Pusza

tjuca
 
 


Lányok!
Poénból csináltam egy másik vonalzót. Ultrahang után teszek fel véglegest.
Vendég
 


Duddu!

Isten hozta a lányokat, gratulálok!Jó egészséget, és sok boldogságot kívánok!

Türelmetlen!
Csatlakozom Angie javaslatához névváltoztatás ügyben :wink:
Eddig mit tettél a siker érdekeében?Hőmérőzés, Lh teszt, kivizsgálás?
Voltál már terhes?Hormon vizsgálatok?
Mint láthatod itt előbb utóbb mindenkire sor kerül, így kitartást kívánok! :D
Vonalzót tudsz csinálni, ha felkeresed vmelyik oldalt azok közül, amik itt is vannak.Ha rákattintasz vki vonalzójára bejön az oldal, és tudsz csinálni.Ha kész, a profilodban az aláíráshoz kell bemásolni az oldalon lévő kódot.Jobban nem tudom elmondani, próbálkozz, nekem is hamar sikerült:-)

Jucmuc!
Részvétem a nagynéni miatt.
Nekem nem hiányzik a munka azerencsére, jól elvagyok itthon, így is van dolog elég :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia türelmetlen!
Hát szerintem mindenki az, akinke nem jön össze elsőre :)
Tuti tipp nincs, különben terhes topik lenne itt az itteni :D
Mielőbbi babásodát kívánok.

Jucmuc!
De azért megtaláltad a helyedet, és ez nagyon jó :D
Drukkolok a HSG-dhez, hoyg minden rendben menjen. Mikor is lesz pontosan?
Sajnáloma rokonodat, de biztosan szép , és ahogy olvastam hosszú élete volt.

Kép
narco
 
 


Réka :)
Szívből gratulálok a csajokhoz!
Sok boldogságot és sok tejcit kívánok!

Szisz
szisszka
 
 


DUDDU!
GRATULÁLOK!
Kép

Szia Türelmetlen!
Üdv köztünk, és minnél hamarabbi babásodást kívánok!
Csak csatlakozni tudnék Angihoz és Jucához.

Narco!
Lehet, hogy a Te babáid is hamarabb érkeznek :roll:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Jelentem most már megy a hátról hasra fordulás is :lol: Úgyhogy nagy itt a felfordulás :twisted:

tjuca
 
 


Juca!
Úgy szép az élet, ha zajlik :wink:
Sok sikert a további felfedezésekhez!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Kinga!
Hát ez nagyon szuper :D Csak így tovább

Ági!
Remélem, hogy nem születnek sokkal hamarabb. Egyébként nagyon sok pldát tudok, ahol simán kibírták a 40. hétig

Kép
narco
 
 


Narco!
Én sem számítottam rá, hogy Rékának ilyen hamar meglesznek a babái.
Csak kikerekedtek a szemeim.

Kép
Kép
Ági279
 
 


Réka!

Millió gratula a babákhoz! Nagyon szép súllyal születtek, biztos tündéri két kis manócska :) A legjobbkat kívánom nektek!

Juca!

Kinga nem aprózza el a dolgokat, nagyon ügyes a forgással! Nemsokára ha késel a cicivel eléd szalad követelni :)

Bogi!

A babakaka ilyen folyós dolog :twisted: Meg lövellős :twisted: Veszélyes versenyzők ezek a kölkök, a Dóri méterekre is képes volt távfosni :twisted:
Ha ez megvigasztal az első időkben nálunk se volt ritka az 1, másfél órás szopimaraton. Jó hír, hogy ez elmúlik, mert ha majd szeret már nézelődni, akkor villámgyorsan lerendezi a kajálást, hogy utána több ideje legyen a fontosabb dolgokra :)

Türelmetlen!

Üdv a csapatban :) Drukk, hogy ne kelljen már sokág várnod a babára :)

Jucmuc!

Részvétem :( :( :(

Angie!

Olyan jó olvasni, hogy ennyire boldog vagy :) Alig várom már az UH-t :) Meg persze a többiekét is. Remélem majd kaptok képet és felteszitek nekünk :) Ilyenkor úúúúúúúúúgy szeretnék megint pocakos lenni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap nem volt időm még benézni sem, de most nagyjából visszaolvastam.

Angie
Garatulálok, jó pocakosodást

Duddu:
Garatulálok és sok tejcit.

Én már 10-re tudok menni szombaton és ameddig lehet maradok.

Rólunk:
A tesóm múltkori eredménye nem lett jó (a 3. napon a vérvétel)
Tegnap mind a ketten voltunk vérvételen a tesómnak megismételték és csináltak még vércsopotot is és nekem is csináltak vércsoportot meg még valamit :oops: .
Még van egy két vérvizsgálat van még(főleg a páromnak, neki nem volt egyik sem) pontosan nem tudom melyikek, de jövőhéten megyünk rákszűrésre és clamydia vizsgálatra is.
Közben várjuk a tesóm következő cn-jét (mondjuk most lett szegénynek vége a mostaninak is) és megyünk a Kaáliba.

Anikó:
Nagyon sajnálom, hogy nem tudsz mégsem jönni, remélem egyszer találkozunk személyesen is és minél hamarabb.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Türelmetlen:

Üdvözöllek és mielőbbi pocakosodást
szalai heni
 
 


Duddu :lol: :lol:

Szívbők gratulálok és nagyon sok boldogságot kívánok!!!!
Annnyira örülök!!!!!! :P :P :P
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Ezt a képet most kaptam. Szeretném Veletek megosztani, így most mindenkinek küldöm.
Kép

zsúka
zsúka
 
 


Zsúka!
Akartam már kérdezni, hogy végül is tudsz otthonról netezni?

Kép
narco
 
 


Tök jó lesz szombaton, úgy néz ki sok új arcot fogunk megismerni :) Jujj, de várom, remélem nem jön közbe semmi :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Én majd csak gondolatban leszek ott sajnos :cry: de majd lesznek azért képek, gondolom :wink: legalább az arcokat lássam :D

Zsúka!
nagyon ari!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Át kellett jönnöm a főnököm másik irodájába helyettesíteni az itteni kolléganőt. Nagyon furi. Olyan, mint egy új munkahely, de legalább tudok jönni hozzátok, ti a régiek vagytok :wink: :wink: :D

Évi!
Olyan jó, hogy te is így lelkesedsz a tali miatt. Én is be vagyok indulva. Már alig várom. Holnap teszek fel új táblát.

Zsúka!
Ari a nagy zebracsalád.

Jucmuc!
Olyan kár, hogy a távolság miatt nem tudsz eljönni a talira. Hátha egyszer valahogy összejön. És igen, nálunk is nagyon alacsony volt a spermaszám. A Kaális asszisztensnő is meglepődött, de azt mondta, hogy van ilyen. Én dícsértem a vitaminokat, ő pedig úgy tünt, hogy inkább a véletlenben hitt. Lényegtelen! Az a fontos, hogy van remény, és sikerülhet.

Hív a főnököm!
Holnap jövök.
Puszó
Vendég
 


Zsú!

Nagyon jó!
Ezek a kis izék olyan kis pajzánok voltak :wink:
kár, hogy nem csíkosak, de látenscsíkosak bizti
http://kofa.smugmug.com/gallery/1063354/7/49398438

én is nagyon várom a talit. ilenkor szokott mindenki megfutamodni, most remélem nem!

tjuca
 
 


Lányok, most csak 1 oldalt tudtam gyorsan végigolvasni, így csak arra tudok reagálni

Évi77
Sajnálom a tündéri Dóribabát, hogy ennyit kínlódik. :( Én a kisfiamnak csak homeós golyókat adtam, és összesen csak 2 fogánál kínlódott, a többi úgy volt, ahogy te is kívánnád: észre se vettük és ott voltak a fogacskák. :lol:

Narco
Panaszkodj nyugodtan!!! Biztosan nagy már a pocid és ugye két baba sok helyet igényel. Kitartást kívánok!!!
És magamról: Igen, most megint megnyugodtam, újult (lelki) erővel indul (folytatódik) minden. Aznap reggel történt a várva várt lelki egyensúly, amikor írtam nektek. :P

Pankaa
A tejszagról fogalmam sincs. :shock: Előtejnél már lehet(?), de előtte?? (Nekem a 28. hétől volt előtejem, de a kórházban az egyik kismamának már a 22. héttől jött)

Csibe
CTG!! Hú, de megy az idő!! :lol: Elhiszem, hogy néha nyomaszt a magány, de próbáld ezt a csodás várakozást nagyon boldogan megélni! Ezt a baba is érzi, és több ilyen időszaka már nem lesz az életednek – kívánom, hogy a készülődés boldogsága (meg a babanet topik :wink: ) oldja a magányos érzéseidet!

Jucmuc
Nagyon szurkolok a HSG-hez!! :lol: És olyan jó olvasni az optimizmusodat!!! Meglátod, hamarosan megtalál téged is egy édes ,aranyos zebra!!! (Ami egy édes, aranyos babát jelez :P )

Kacsa
Kitartás!! Tanácsot nem tudok adni, én annak idején szinte semmit nem ettem, le is fogytam 49 kilóra.

Norwell
Örülök, hogy jól vagytok, hogy tejcsivel is minden oké. :lol:

Timika
Kristóf is már biztos milyen nagy!! Örülök, hogy az Uh-on minden rendben volt, vasat sok kicsi kap.

Juca
Az én kisfiam is legszívesebben kint volt, haladni semmivel nem tudtam, nehéz volt, de legalább sokat voltunk a friss levegőn. :roll:

Angie
Örülök, hogy minden rendben van! Vigyázz nagyon magadra /magatokra!! :P

Zsúka
Olyan jó olvasni a boldog soraidat! Tudod, hogy a jókedved ragadós? :lol:

Sajnos mennem kell, most ennyire futotta.
Puszi!
Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

DuduCsalád!
Gratulálok a lányokhoz!!! :D Biztos gyönyörűek! :D
Panna és Luca!
Üdv a nagyvilágban!

Csibe!
Most már tényleg Te következel! :D Nincs elédsorolás... :wink:
Holnap gondolok Rád! Mikor is mész az NST-re? :D
Ma mi volt a szülésfelkészítőn? Nem pánikolsz úgyeee? Mert newm szabad! :wink: (ezt a mondatot a fejemhez vághatod majd, ha már itt fogok tartani... :lol: )

Angie!
Mégegyszer gratula! :D
Kész van az autóm, holnap reggel megyünk érte..., úgyhogy megyek Érted szombaton! :D A visszautadat sajna csak akkor tudom vállalni, ha legkésöbb 3/4 1-kor elindulunk, mert 1/2 2-re haza kell érnem... Egyeztetünk!

Mátra!
Már biztosan az orvosnál vagy... Várom a híreket! :9

CsHeni!
Remélem, jó volt az estétek és legfőképpen sikeres! :wink: Ma iktassatok be egy "emlékeztetőt"... :wink:

Aniko!
Akkor mégsem sikerül a tali... :(

SzHeni!
10-kor ott!!! :D

Nárcisz!
Mindenki tudja (ha csak elméletben is), milyen megterhelő a 2 pocaklakó! Nem nyafi a dolog! :D
Talira akkor érkrzel/tek/ :D Kicsit aggódtam, hogy Te is lemondod...

Juca!
Kingának tapsvihar! Kép

Ági!
Hogy vannak az ujjacskáid???

Türelmetlen!
Üdv köztünk!
Kép
Pár jótanácsot már kaptál! :wink: Mielöbbi babásodást Neked! :)

Jucmuc!
Részvétem... :cry:
Köszi a hétfői drukkelőleget! :D Kicsit izgulok...(az előzmények ismeretébem talán érthető...), de nagyon bízom benne, hogy most minden rendben van! Kép
Figyeld meg, hogy hamarosan Nektek is sikerülni fog! :wink: A legszebb lenne, ha még a HSG elött, de az utánival sem lenne semmi baj! :D Mutassátok meg Zsúkával!!! :wink:
Én is sajnálom, hogy nem találkozhatsz velünk... Remélem pótoljuk majd! :D

Rolly!
Te sem tudsz jönni... :cry:

Pupy???
Dido??? (ez multkor sziszkánál bejött :lol: , hátha...)

Puszó Mindenkinek! Akik kimaradtak duplán...
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Csibe!
...vagy CTG-re??? :oops:

Kép
brill
 
 


Sziasztok Lányok!

Duddu: nagyon sok gratuláció a picikhez:)

Anikó: rettentően sajnálom, hogy nem tudsz jönni, olyan szívesen megismertelek volna!

Brill: köszönöm szépen a vacsora nagyon finom volt. Apát elcsábítottam és még szeretném a héten...hátha előbb vagy utóbb én is csatlakozhatom a "zebra -csordához".....Ne hagyjatok kint!!!

Mátra: kíváncsi vagyok én is az eredményre nagyon!! Jó lesz talizni szombaton!

Szalai Heni: sajnálom a rossz eredményeket:( Fel a fejjel....!

Türelmetlen: üdvözöllek közöttünk és minél hamarabbi pocakosodást kívánok! Egyébként én is rettentő türelmetlen vagyok, de ez nem jó! Szóval osztom a többiek véleményét, hogy kicsit engedni kell a görcsből...Ezt mondom saját magamnak is!:)

Én már nagyon várom a szombatot, valószínűleg fél 11, vagy 11 -re ott tudok lenni, ez attól függ, hogy mekkor a forgalom visszafelé! Honnan foglak Titeket megismerni? Valaki megadja a számát, ha esetleg eltévednék, mert abszolút nem ismerem az Árkádot! Még soha nem voltam ott.....

Puszi Nektek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Jucmuc!
Öszinte részvétem!
Sajnálom a nagynénit nagyon!
Drukkolok,hogy a hsg-re ne legyen szükség :wink: mert itt a fiuk most nagyon bizonyitottak! :wink: Igy ez nálad is teljesen esélyes!

Narco!
Hogy van a megfázásod?
Jobban vagy?

Zsuka!
Nagyon jo a kép!
Apa is simizi de a borogatás hatásosabb! :wink:

Rolly!
Örülök,hogy ujra közöttünk vagy! :D

Türelmetlen!
Üdvözöllek közöttünk! Kép

Brill!
Én ugy érzek mint te!
Várom borzasztoan az ultrhangot de vannak félelmeim pedig nagyon pozitiv akarok lenni! :roll:

Sz Heni!
Én is nagyon sajnálom hogy nem tudunk talizni! :(
Jo nektek nagyon hogy ott lesztek és találkoztok!
Remélem a tesod eredményei javulnak ha még sem akkor viszont tudnak rajta javitani könnyüszerrel!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Én sem ismerek még senkit. Kit hogyan fogok megismerni?


Heni
szalai heni
 
 


CSHeni!
Én is sajnálom nagyon!
De emlékezz amit irtam én boszi vagyok! Kép

Juca!
Gratulálok Kingának! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csheni, SzHeni! :D

Képek az előző taliról, hogy könnyebb legyen a dolog :wink: ...
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9822

Tel számom megy priviben...

Brill

Kép
brill
 
 


Anikó!
Köszönöm kérdésedet kijöttem belőle valahogyan. Már inkább vérzik az orrom, de csak ennyi. :D

Brill!
nem mondanám le :)
Igazából nehéz, de ott leszek, ha nem lesz nagyobb baj.
Azt hiszem, hogy nem is az a baj, hogy nőnek, hanem hoyg nagyon gyorsan. Most beszéltem egy másik ikressel, aki 1 héttel idősebb, mint én. Ő kérdezett rá először, hogy nekem nem olyan-e, mintha kiszúrnák az oldalamat. Hát mondtam, hoyg nekem aztán neeeeeeeeemmmmmmmmm :wink:

Rolly!
Azt kívánom, hogy ez a megtalált lelki egyensúly veled maradjon. Hidd el ez kell a babához is. Nekem is ez kellett. Ha pedig külső segítség kell, az sem baj :)

Kép
narco
 
 


Nárcisz!
A lényeg, hogy érkezz meg! :D Akár szépen, lassan. :wink:
A "hely" kicsi..., nem a növekedés gyors :wink:
Amikor nálunk esélyes volt az iker, Apa rögtön látta benne a jót is... "nem kell kétfelé menni az oviba, suliba..." :wink: Ilyenek "ezek"! :lol:
Kitartás továbbra is! :D

Brill

Kép
brill
 
 


Anikó!

Ne legyenek félelmeid, minden rendben lesz! Ti túl vagytok a nehezén, hiszen Marcinál sem volt ilyen téren gond, most sem lesz, kiimádkozzuk!

Lányok!

Kinga köszöni a gratulációkat, "göglei". Egyelőre utóbbi forgásnál többször nagyobb az akarat, de amilyen makacs nagy nyögések közepette csak megcsinálja, ha meg már túl fáradt, akkor bőg, én segítek, és már pördül is a hasáról a hátára, hogy megint kínlódhasson :wink: Ez legalább most leköti.
Viszont megfordult a kocsiban is :shock: úgyhogy a kabrió üzemmódnak lehet befellegzik még a salto mortale előtt :evil: most nem tudom miben fogom hordani a kisasszonyt, mert kész életveszély. Ötlet???

Na mára elteszem magam, pedig Mátrát vártam :( na majd holnap :)

tjuca
 
 


Anikó!

Melyik volt a rossz diavetítő? Abba nem futnánk bele, ha nem muszáj. Véletlenül nem Apolló márkájú?

Még senki sem mert válaszolni a sárgarépás kérdésemre. Na jó elkönyveltem mit gondolhattok :twisted:

No tényleg jó éjt!

tjuca
 
 


Juca!
Röstellem, de kimaradtam a sárgarépás kérdésedből :oops: Mi is volt az?
A cabrióban van 5 pontos biztonsági öv? A volt barátnőmnek bejött, amikor bekötötte. Persze én biztosan hisztire számítanék.

Kép
narco
 
 


Sziasztok :)
Angie :)
Gratulálok ehhez a remek eredményhez :) Drukk az uh-hoz :D
Csak, hogy az ismétlés mennyire helyt áll, mi is bejelentkeztünk a meddőségi centrumba, de már nem kellett elmennünk :D

Drága Réka :)
Hatalmas gratula a kislányokhoz :)
Nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcsit kívánok nektek :D
Kép Kép

Bogi :)
Ne izgulj, nemsokára egymáshoz szoktok és akkor már könnyebb lesz :)
Peti is ilyen alvós volt, ébreszgettem szopi közben. A talpát, hátát és az arcocskáját simiztem :) Próbáld ki hátha nektek is beválik :)
A folyékony széklet teljesen normális egy anyateje babánál :)

Csibe :)
Hogy állsz a teával?

Türelmetlen :)
Üdv a csapatban, mielőbbi babásodást :)

Juca :)
Gartula a forgáshoz :D Apa erre nálunk azt mondta, hogy megfordult Petivel a világ :)

Zsúka :)
Nagyon jó ez a kép :)

Nárcisz, Csibe :)
Van egy pár homeós bogyesz is a szülés előkészítésére ha érdekel elküldöm nektek :)

Petikével még hétfőn voltunk neurológusnál, de nem nyugodtam meg teljesen, így ma voltunk Annamari gyógytornászánál. Szerinte nem a gyereket, hanem anyát kellene kezelni :lol: Ugyan van egy kis gond, de szerinte ezt kinövi Peti :) Úgyhogy most megnyugodtam :)

Már én is tűkön ülök a tali miatt :D Pontos időt nem tudok mondani, de igyekszünk :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Most csak egy gyors bekukk,
hogy mindenkinek jó éjszakát kívánjak :P
Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
rolly
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon rövid időre jöttem, azt hiszem, nálunk is elkezdődött a fogzás :evil: Az előbb ordítva ébredt Kristóf, alig tudtuk megvígasztalni :cry:

Duddu :) Gratulálok a kislányokhoz és sok tejcit kívánok!

Türelmetlen :) Üdv itt és mihamarabbi pocakosodást!

Mátra????

Bocsi, hogy most ilyen rövid voltam, de nagyon fáradt vagyok.

Pussz

KépKép

KépKép
timika
 
 


Juca!

Ezer bocs :oops: :oops: :oops: Szerettem volna írni neked, de elfelejtettem... Szóval én egyszer próbáltam a Dórinak egy darab nyers almát adni, hogy meglássam, mit kezd a témával. Nem volt jó ötlet, mert az alsó két kis fogával kiharapott belőle egy darabot, és azonnali hatállyal meg akart fulladni tőle :( Többet tuti nem adok. A nyers répával ugyanez a félelmem. Lereszelni se lehet úgy, hogy ne maradjon darabos, úgyhogy maradt a párolt változat, és azt teljesen pépesre lehet nyenyőkézni :) Viszont a vitamintartalom nagy részének is annyi meg egy bambi :)
A babakocsitok nem átfordítható tolókaros? Ha bekötöd, tuti a hiszti?

Mátra!

Mi volt a dokinál???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Timika!

Kitartást a fogzáshoz, főleg szegény Kristófnak. Drukk, hogy mielőbb kibújjon, és ne kínozza sokáig a nagyfiút!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?