Új privát üzeneted érkezett!

Annacska! :D

Köszönöm szepen, nagyon aranyos vagy! :D

Draga Brill!

Az Isten aldjon meg! Annyira jol esnek a szavaid, köszönöm szepen! :D Tudom, hogy nemsokara en is ilyen hirekkel fogok jönni! Ja, azt hittem, hogy a metformin ferfiaknak van ne haragudj, nem is tudtam, hogy PCO-d volt. Bocsi megegyszer.

Aniko! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

GRATULAAAAAAAAAAAAALOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Draga vagy, köszönöm Neked is!
Naggyyon nagyon örülök Neked!


Nomi! :D
Gratulalaok a tesztedhez, ügyesek voltatok! :D

Angie :D

Egy nagyobb szatyor meretü müanyag zsakba tettük, ugyhogy nem kell neki nagy hely.
Itt most egesz jo idö van, csak este hül le. Mindenkeppen teszek majd fel kepeket! :)

Pupy! :D

Egyszerüen gyönyörüek vagytok!!! Es a törtenet is nagyon meghato! Es tenyleg, miközben olvastam ujra ateltem az en esküvöm napjat. Köszönjük szepen! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Ma mentem vérvételre és tegnap teszteltem!
Ugyan is ez lett a teszt eredménye! Kép És ugy beszéltük meg a férjemmel,hogy addig csöndben maradunk amig a vérvétel a kezünkben nincs!Mert féltünk a csalodástol!
És egy tündér ápolonő akit Angie is ismer vette le a vérem és tudatta velünk a jo hirt!Azt hiszem őt örökre a szivembe zártam!
És azért tettem igy fel a táblát mert Uniquehoz hű akartam maradni! :wink:
A progesteronom:190.80 nmol/I
HCGBETA:552.00mIU/I

Nem tudom nektek megfogalmazni hogy most mit érzek!
Hol sirok hol nevetek!Teljesen kész vagyok!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Syry!
Örülök, hogy minden rendben veled. Az is lehet, hogy már érzed a babát. További jó egészséget. Jól viseled? Genetikai eredmény mikor lesz?
Látom a vonalzód még mindig nem stimmel. Egyszer csak összejön :)
Vendég
 

 
 

Anikó!
A tesztelést ezek szerint mégsem bírtad ki :wink:
Mikor lesz UH? Ez a hcg szint elég magasnak tűnik. Lehet, hogy ketten vannak?
Az asszisztens nő a világ legaranyosabb és legsegítőkészebb embere. Említettél neki?
De jó, de jó!!!
Vendég
 


Anikó!

Nagyon örülök! Mikor mész ultrahangra??? El is hiszem, hogy örömödben itatod az egereket!
Így szorítottunk Neked a hétvégén! Csipisz is csipiszben volt Értetek :-)
Kép

Kacsa!

De finoman mondtad, hogy nem voltam ifjont és bohó :twisted: Lemaradtunk valamiről??? :wink:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Remélem nem felejtettetek el?! :wink:

Mátra!

Nagyon nagyon sajnálom :cry: és inkább csak sok erőt kivánok ami segítsen a továbbiakban.

Angie!
Megkaptad e az emilkemet??

Anikó!

gratula és nagyon örülök a zebrádnak.
és minden zebrásnak sok örömet .

a héten már nem jelentkezem mert még 3 nap és irány a tengerpart :D annyira izgulok már pakolok, sütök,vasalok, varrok minden ami kell egy utazás elött.
Szombat délelőtt még megyünk eg y versenyer (közlekedés biztonsági nap) mentősök, auto oktatok, rendőrők és tűzoltók mérik össze tudásukat ügyességi és szellemi vetélkedő. a párom imádja amikor ő ott van megnyerik.remélem most sem lesz másként.
JA és a legfontosabb MA vagyunk 3 éves házasok már reggel éreztem ez a nap más mint a többi de csak később jöttem rá miért is.A párom mondta reggel az ágyban:"Ennyi év házasság után ezt érdemlem hogy hátatfordíts nekem?!" annyira ari hogy nem felejtette el.este megyünk vacsizni ha időben hazaér.

Üdv Mindenkinek

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Anikó, Nomi:
Nagyon gratulálok nektek, pihenjetek sokat és várjátok a pöttömket.

Mátra:
Nagyon sajnálom, ami veled történik, de légy erős, hidd el a remény ami a legutoljára kihal.

Megfigyeltétek, hogy születési és zebraáradat van? :D
Kívánok mégy több zebrát és a kismamáknak kitartást, főleg az utolsó időben lébőknek

Puszi
Heni
Nagyon várom a talit, hogy személyesen is gratulálhassak
szalai heni
 
 


Anikó :)
Hatalmas gratula a zebrácskádhoz :)
Nagyon sok boldogságot nektek :D Annyira boldog vagyok :) Vigyázz magadra :D
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sok kicsi májusi baba lesz!!!:-)

tjuca
 
 


Anitta!
Boldog házassági évfordulót!!!
Nem kaptam tőled mailt? Mikor küldted? Az angie34@freemail.hu-ra? Gondolom, a képek. Kép
Érezzétek nagyon jól magatokat Horvátországban!

Heni!
Igen, feltűnt! :wink: Hamarosan te is sorra kerülsz a zebra oszlopban. Mikor kezdődik élesben a dolog? Taliig már nem sok van hátra. Én is nagyon várom!!

Lányok!
Én lassan lelépek, mert megyünk a bankba hitelszerződést aláírni. A mi "bébink" is szépen gyarapszik :D

Lányok, én így örülök: Kép

Puszó Kép
Vendég
 


Kacsa,Juca,Angie,Syrynx,Jucmuc,Bellanita,Szheni,Annácska!
Nagyon szépen köszönöm és külön köszönet a zebrákért!
Azt hittem nekem már sosem lesz!! :(
Ez annyira nagyon jo érzés! :D :D
Annyira vártam ezt a pillanatot ,hogy örömömbe most a világ végéig is elfutnék! :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Juca!
Sok, de még mindig nem elég :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ANIKÓ!!!

VELED EGYÜTT ÖRÜLÖK!!!
Kép GRATULÁLOK!!!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági!
Köszönöm!!!!!!!
Nagyon jol esik!!!!!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Ez annyira izgi! Én kis telhetetlen már azt várom, hogy kiderüljön, hogy hány babóca tapadt meg!!!

Juca!

Én nem érzem, hogy lemaradtam volna bármiről! Meg így legalább lehet húzni Apa agyát, hogy én csak rá vártam!

kacsa14
 
 


Sziasztok!


Anikó!
Ez fantasztikus!
Szívből gratulálok, jó egészséget
kívánok Nektek!

Pupy
Nagyon aranyos vagy, hogy leírtad a történetet :)
Gyönyörűek voltatok!! :)

Mátra
Veled vagyok!
Küldöm a sok sok pozitiv energiát!

Juca
Nagyon édi Kinga!
Az a haj... :D
A játszótéri sztori nem semmi, hősiesen helyt álltál :)

Annácska
Peti baba olyan kis cuki :)
Hihetetlen, hogy milyen nagy már ő is!

Kacsa
Szupik a képek :)
Gratulálok a házassági évfordulótokhoz! Sok boldogságot!

Szisz
szisszka
 
 


Pupy:
Nagyon szépek voltatok.

Angie:
Októberben megyünk a Kaáliba (akkor kell telefonálni, ha huginak októberben megjön), azt mondta a doki, hogy decemberre várható a beültetés.
Addig mondjuk (remélem) többen megelőznek, de eljön az én időm is (remélem hamarosan).

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Anikó!

Nagyon nagyon örülök a jó hírnek! :D Teljesen fel vagyok dobva, annyira jó látni, hogy van remény és mindenkinek összejöhet.
Boldog hónapokat kívánok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nárcisz???????????

zsúka
zsúka
 
 


Sehol senki?
Mondjuk nálam egy ideig nem működött a babanet.
szalai heni
 
 


Itt vagyok, éppen a holnapi kocsmázásunkat szervezem 8)

tjuca
 
 


Anikó!

Annyira boldog vagyok miattatok!!! Gratulálok!!! Nagyon-nagyon boldog babavárást kívánok, és persze gondtalant :) Hogy vagy? Mikor lesz UH? Lehet, hogy nem is egyedül van a törpi? Na jó, nem vagyok telhetetlen...
Jajj, de jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Anikó!
Szívből gartulálok!!!Én is a létszámra vagyok még nagyon kíváncsi :wink: Lehet, hogy egyből nagycsaládosok lesztek? :wink: Gondoltam én, hogy nem bírod ki tesztelés nélkül:-) Én sem bírtam volna, bár tudom, hogy a sok negatív után már úgy áll neki az ember.

SzHeni!
Egyszer mindenkinek eljön az ideje, látod, mostanában többen is bizonyítanak.

Mátra!
jobbulást kívánok mind testileg, mind lelkileg!

Zsúka!
nagyon kedves tőled, hogy a többiekre is gondoltál!Biztosan meg lesz a jutalma! :wink:

Nárcisz!
Még nemis gratuláltam a cukoreredményedhez!Nagyon ügyi vagy, hogy ilyen szuperul diétázol!Csak így tovább!Kitartást!

Anitta!
Jó nyaralást!

Juca!
Az a séró... :lol: Már értem a lovagi torna okát :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!


Anikó!

Gratulálok!!!!!!!!!! :D Nagyon vigyázz magadra!!!!!!!!!

Hangyi.


[img][img]http://tt.lilypie.com/gdW5p2/.png[/img][/img]
hangyolca77
 
 


Sziasztok!

Anikó!
GRATULÁLOK!ÉLJEN-ÉLJEN!
Kép

Juca!
Nagyon édes a sztorid!!!! :lol:

Pupy!
Gyönyörűek voltatok!!!!
Teljesen meghatódtam! :oops:

Annácska!
Peti baba egyszerűen gyönyörű!!! :lol:

Évi!
Virág is nagyon szép!!! :lol:

Kacsa!
Mindjárt megnézem a kínait! :wink:

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Lányok!
Szeretném megkérdezni, hogy aki szedett Utrogestant, vagy Duphastont, azt hogyan építette le?Én még szedem az Utrót, de a doki mondta, hogy pár napig napi 1, majd 2 napnta 1.Szombat óta 1-et szedek, gondoltam most szombattól másnaponta 1-et, majd a végén pár szemet 3 naponta.Szerintetek így jó lesz?Utánna kell progit nézetni?
Bár nem azért kaptam, mert alacsony volt a szintje, hanem a pecsételő vérzés miatt, amit egy haematoma okozott.
Köszi a segítséget!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Kacsa!
Megnéztem a naptárat, és nekem fiúnak kéne lennem,az öcsémnek meg lánynak :lol:
Az én babám e szerint lány lesz, de én nem hiszek neki :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Hát mire jövök én haza????? :lol:
ANIKÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!
HATALMAS GRATULA!!!!!!!!
Nagyon örülök nektek. Mikor mentek Uh-ra? :lol:

Kép

Panka!
Köszönöm, próbálkozom. Bár ezek az eredmények úgy jöttek, hogy nem nagyon tudtam betartania diétát, mert éhes voltam. Most már azt is tudom, hogy miért.

Pupy!
Köszönöm a képeket, nagyon szépek vagytok/voltatok!
Sajna a történet tördelése nem stimmela gépemen, így azt nem tudtam elolvasni, mert kibogozhatatlan. de nagyon örülök, mert atzt reagáltáka lányok, hogy a végén minden jól sikerült.
A munkahelyeden meg sok sikert kívánok :)


Kacsa!
Nálunk kétszeresen nem jött be a kínai naptár, sajna.

Norwell!
Köszönöm, de úgyis baba válogatja, hogy éppen mitől lesz neki rossz.

Kép
narco
 
 


Kacsa!

Megnéztem a naptárat a kedvedért, és Dóri tényleg kislány, de a barátnőm Lucája fiú :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Panka!
Sajna nem tudok segyteni utrogesztán ügyben, de mgnézhetem neked a pharmindexen.

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Aniko! JAJ, DE JO! JAJ, DE JO! En ereztem, hogy a nagy hallgatasod mogott van valami szep "titok". Adjon az Isten neked sok egeszseget,
legyenk szep babaink (Brill, ez neked is szol, meg minden kismaminak!)

Lanyok, egy kerdes: az jo, ha kis fajdalmaim vannak, mar tobb, mint egy hete....tudom, emlitik sokan a mensi elotti fajdalmat, csak nekem nem fajt soha:) igy hat nincs viszonyitasi alap...Ugy erzem, mintha szorulna ossze a mehem, de csak par pillanatra, aztan abbajagyja. Remelem, ennek igy kell lennie.
Rokacsalad...koszonom, nem kerek!! Habar lehet, hogy jobb lenne ha (gyengebb gyomruak ne olvassak tovabb!) ledugnam az ujjam a torkomba es megkonnyebbulnek, igy nem emelyegnek egesz nap. Na de hat a kicsi Mazsolamert mindent! Mar nagyon varom, hogy menjek a doki bacsihoz, es megnyugtasson, hogy minden a helyen van:)
Anyukamnak 24-en van szulinapja, (nagymamamnak 27-en) szeretnem meglepni ezzel a hirrel...jo lenne valami kis babas ajandek. Tippek?

UI. a kinai naptaras dolog szep lenne ha bejonne...fiut josol:) (en meg lany vagyok, az uram meg fiu, ez szerencses, nem? :wink:

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Ankioooo!
Tudtamtudtamtudtam!!!

Már tegnap tudtam... :wink: Elő is készítettem a zebrád.
Kép

Bocs lányok, de csak ezért jöttem... Úgye elnézitek? :wink:
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Jaj, Pupy!
Hogy is tudtam megfeledkezni rolad!?
Itt potyogtaak a konnyeim, mig olvastam, olyan gyonyoruek vagytok, latszik rajtatok a boldogsag! Legyen ez mindig igy! Puszillak nagyon, mar hianyoztal!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!

Hazaértem, bekapcsoltam a gépet és majd egy óra kellett, hogy végigolvassak 1 napi történéseket. :) Fantasztikus hírek!
Anikó!
GRATULÁLOK! Vigyázz magatokra!

És Anikó tesztjét megpillantva jöttem csak rá, hogy mi is ez az egész zebrásodás! Én kis butyuta, hogy ez nem jutott eszembe! :oops:

Pupy!
Mivel nem rég óta vagyok köztetek, eddig még nem is gratuláltam Nektek! SOK BOLDOGSÁGOT! Nagyon szépek voltatok/vagytok és látszik, hogy nagyon szerelmesek. Örülök, hogy ilyen boldognak és felszabadultnak éreztétek magatokat! Tényleg eszmbe jutott a mi esküvőnk napja és ezt jó volt felidézni. :) Köszi a beszámolót, jó volt olvasni.

Öröm látni, hogy mióta itt vagyok ilyen sok zebra van a táblázatban! :D
tina82
 
 


Nomi!

Várandósság elején előfordulhat kisfokú feszülés, amit a méhszalagok tágulása okozhat. Remélem, hogy a dokid is megnyugtató választ tud adni. Ne idegeskedj! :)
tina82
 
 


Kacsa!
Megnéztem a kínait!
Nekem stimmel! :lol:
Engem lánynak írt és az is lettem! :lol:
Nekem pedig kisfiút ír és 3 különböző doki is azt mondta, hogy fiú!
Bár szerintem a 4D uh-on is látszik, hogy fiú!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok!

De jó ennyi jó hírre jönni!

Nomi!
Tiszta szívből örülök neked,. és kicsit rosszul esett, hogy nem akartál örülni, miattam. Hidd el, hogy nincs nagyobb boldogság a számomra, mintha olyannak ad gyereket a jó Isten, aki megküzdött érte és szeretettel várja őt. Vigyázz magadra!
Kép


Anikó!
Most úgy megölelgetnélek! És tegnap nem mondtad, te rosszaság!!!! nagyon vigyázz magadra! Olyan nagyon örülök. Megy mail!
Kép

Juca!
Tündéri az a történet! :)

Rólam:
Mindenkinek köszönöm az együttérzést, a telefonokat, az sms-eket. Igyekszem felállni és az orvos szavait követve, ha valaki beleesik a pöcegödörbe, annak örüljön, hogy leér a lába és nem folyik a szájába a tartalom, vagy nem merül el benne. Szóval örüljek, hogy teherbe tudok esni és remélem, hogy a szövettan után, mához egy hétre már okosabbak leszünk.

Vagyok ma, mert a párom (:)) nincs otthon és ma anyámnál alszom megint.
mátra
 
 


Évi! :D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Én is kimondhatatlanul boldog vagyok! :D
20-án megyek ultrahangra!Már nagyon várom!

Panka! :D
Köszönöm! :D
Én is ugy tudom,hogy fokozatosan kell az utrot leépiteni de
Neked már nem tul sok szükséged van rá mert nálad már a méhlepény átvette a szerepét!
Én ugy tudom a 10-11 hétig kell csak!Most már tényleg leépitheted!

Hangyi! :D
Köszönöm! :D

Juca! :D
Nagyon komoly a hajszerkezet!!! :wink:
Nagyon édes! :D

Csibe! :D
Nagyon szépen köszönöm! :D

Nárcisz! :D
Köszönöm! :D
És nem bánnám a "sorstársságot"! :wink:

Pupy! :D
Gyönyörüek vagytok és én is megkönnyeztem a képeket! :D

Nomi! :D
Köszönöm! :D
Azért pihenj sokat!Amig ilyeneket érzel!

Brill! :D
Hárman párban! :wink:
Köszönöm szépen! :D

Tina! :D
Nagyon köszönöm! :D
Elöször én sem tudtam miért van a zebra!
De igy már tök egyértelmű! :wink:

Kacsa!
Nekem a kisfiamra lányt ir!
Igy nekem nem jot mutat!

Szisszka! :D
KÖSZÖNÖM SZÉPEN! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!
Persze megint egyszerre :)
mátra
 
 


Sziasztok!


Jó lett a vérvizsgálati eredményem.3 hónap múlva kontroll. A doki nagyon elégedett volt.


Nomi!

A kismama újság ehavi számában lehet olvasni a 9 hónap alatti változásokról, érzésekről az "Itt is fáj, ott is fáj!" című cikkben.
Hasonló is van benne amit te is leirtál. Olvasd el, ha gondolod.
Nyugi és vigyázz magadra!!! :wink:


Hangyi.
hangyolca77
 
 


Mátra!
Drága,igen! :D
Láttam az msn megszolitást de mire rákattintottam addigra egyikőtök sem volt benne!
Bocsánat,hogy nem hivtalak vissza de ugy éreztem ez nem az a nap amikor nekem örömködnöm kellene a telefonban igy szépen csendben maradtam!
Viszont füllenteni meg semmi képpen nem akartam mert gyülölöm a hazugságot és igy lapitottam mint sz....r a fűben!
Örülök,hogy kiengedtek és jol vagy a körülményekhez képest!
Pihenj most nagyon sokat!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Anikó: nagyon-nagyon-nagyon-nagyon örülök a jóhírednek! Most már csak arra vagyok kíváncsi, hány pocaklakód van?...Remélem fantasztikus hónapok várnak Rád!

Mátra: gondolok Rád, sok erőt!!!

Nomi!: ne haragudj, Neked még nem gratuláltam, pedig őszintén gratulálok a picihez a pociban:)) Nagyon kellemes hónapokat!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Anikó!
Köszi, én is így gondoltam, remélem tényleg minden rendben lesz.
20.-a soká van!Kibírod addig? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Anikó!
Megrtelek.

Heni!
Köszönöm.

Azt hiszem, most elmegyek aludni, mert mintha még mindig extra lassú lennék.
Jó éjt mindenkinek.

Kép
mátra
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok a zebrásoknak!! Még nem vagyok teljesen képben, csak nagyjából olvastam vissza.

Tegnap hazajöttünk végre a kórházból!
Jól vagyunk, bár még kicsit gyenge vagyok.
Izabella jó kisbaba, csak akkor sír, ha valami baja van. Ha éhes, vagy fáj a hasa, az is ritkán.
Szopizás egyre jobban megy, bár sokszor elalszik a cicin, és ilyenkor nem tudom, eleget evett-e.
Gyakorló anyucik? Vélemény?:)

Szüléstörténet kicsit később, mert még nem szedtem össze magam.:)
Azért egy pár kórházi és itthoni képet megpróbálok feltenni.

Születés után pár perccel.
Kép [img]
Az örzőben Izával.
Kép [img]
Itthon kisimultabban.:)

Kép
dbogica
 
 


Kép

Bogica!
Gyönyörű kislány! Gratulálok!

Anikó! Nomi!
Nem tudok betelni az örömmel :) Brillen már lassanként napirendre térek :)
mátra
 
 


Jó reggelt!

Bogica!

Gratulálok!!Nagyon szép kislányod lett! :D

Hangyi
hangyolca77
 
 


Bogica!

Iza hibátlan kislány, és már az őrzőben sem volt sem ráncos, sem "csúcsfej" , sem magzatmázas, pedig előbb érkezett:-) Gratulálok még egyszer.
Nem akarlak elkeseríteni, de abszolút kétesélyes a dolog. Vagy maradnak ezek a békés állapotok, vagy nem. :twisted: Kinga másfél hétig remek gyerek volt...
Nálunk ebből nem volt gond, mert nem lódítok 5 perc alatt behabzsolta/behabzsolja a kaját a lány, majd már napirendre is térünk az evés felett. Mérleged van? Szúrópróbaszerűen mérheted, de ha nem ébred fel csak két három óra múlva, akkor minden OK.
Nem győzök betelni a középső képpel, annyira egyben van!

tjuca
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Jó reggelt MINDENKINEK!

Bogárka!
Mikor javítod a vonalzódat? Igaz, te nem tudhatod pontosan, hogy mikor is fogant Mazsola. Gondolom, megvárod az UH eredményt.

Még mindig nagyon boldog vagyok, hogy három zebrát látok a táblában. Már épp akartam mondani, hogy nagyon lesoványodott a sárga tábla, hogy egy kicsit "enni" kéne neki adni :D

Ügyik vagytok, zebrás lányok !!! :D :D :D
Vendég
 


Jó reggelt!

Bogica!
Gratulálok, gyönyörű a lányotok!!!Nagyon formás, és a képen nagyobbnak is tűnik, mint az adataiból sejteni lehetne.Pihengessetek, aztán majd várjuk a beszámolót! :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?