Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Narco és mások javaslatára kipróbáltam az ágyban reggelit, mint arról már tegnap is írtam. Tegnap még bejött, ma meg már kijött ...
Mostmár rájöttem, hogy csak azt szabad ennem, amit tényleg kívánok, mert a két szép szemem miatt semmi nem fog bent maradni, csak azért mert én úgy kívánom ...

Heni!

Az UH-hoz tényleg ragaszkodj! Ha a dokid nem csinálja meg, akkor keress mást! Nekem 3 doki írta fel pár hét alatt, egymástól függetlenül a Closty-t, míg végre a 3. hajlandó volt visszahívni UH-ra (2-szer is), sőt még utána progi vérvételre is.
Egyébként nekem nulla pé-m volt, de szó szerint, előtte 3 hónapig csak gyógyszertől volt mensim, szóval a nulla pé ellenére is csak napi 1 szemmel kezdtük. És biztosan sokan emlékeznek még rá, hogy az első UH utána doki totál leírta a petémet, mert pici volt, kis mikropete, aztán a másodikra nőtt még egy picit, de még akkor sem volt óriás, aztán teltek a napok és mostmár azon nyafogok, hogy hogy nem kéne hányni.
Szóval a lényeg az, hogy UH követés!!!!! és esetleg az első hónapban megpróbálhatnátok napi 1-el, ha ennyire félsz tőle. Egyébként egy lánnyal beszéltem, akinek volt hiperstimuja, de azt mondta, hgy az igazi, nagyon veszéllyes hiperstimu nagyon ritka, neki is csak olyan volt, hogy pihennie kellett + infúzió + sok fehérje. Szóval erre ne is gondolj, ha megvan az UH követés, nem lehet gond!

Pupy!

Gyönyörűek a képek! A történetet még átolvasom majd, mert most csak átfutotttam.
Mi a műtermi fotózás után, amíg vártunk az autóra, akkor mondta az Uram, tök spontán, hogy "Nagyon szép vagy!". És ez a pár szó nekem is mindennél többet ért akkor, mert tudtam, hgoy tényleg a szíve mélyéről jön!

Juca!

A játszós történeted nagyon tetszett!!!

Meg kellene, hogy mutassam a történeted az egyik isminknek! A fél éves gyerekét eddig kb. 10-en fogták kézben vagy egyáltalán érintették meg: a 2 szülő, a 4 nagyszülő, a szülők 1-1 testvére és az orvosok ...

kacsa14
 
 


Szép jó reggelt!

Pupy!
Gyönyörűek vagytok!!!Látod, mondtam én, hogy mostmár minden rendben lesz!Örülök az állásodnak is!Érezd ott jól magad!
Még egyszer gratulálok!Legyetek nagyon-nagyon boldogok!
Én is most nosztalgiáztam egy kicsit, nekünk is ilyen gyorsan pörögtek az események, még Einstein bácsi is eszembe jutott a relativitás elméletével, hogy ilyenkor bezzeg telik az idő! :evil:
Én is reggel 7-kor azt mondtam, hogy akkor még1x nekifuthatunk :wink:
Én bennem is hasonló érzések játszódtak le.
Összefoglalót nem tudok, én is lemaradtam egy kicsit a 7végén, most meh netünk nem volt(már megcsinálták), meg beteg voltam a napokban, de már egész jól vagyok.
Anikó holnap megy vérvételre, Brill és Nomi az új zebrások.
Mátráról akkor tudsz.
Sajnos többet nem tudok most hirtelen, mondom én is lemaradásban vagyok.Bocsi Lányok! :oops:
Még vmi:Nagyon örülök, hogy el tudod engedni Bubikát, és a jövőbe tekintesz, így is kell.

Annácska!
Peti nagyon vagány fickó :wink:

Juca!
Nagyon szuper sztori, jól feltaláltad magad!sajnos tapasztalataim szerint sok szülő pihenni megy a játszótérre, mivel a gyerek ott biztonságban van, ő pedig pletyizhet a többi anyukával.A ygerek pedig játszon maga, nehogy már anyukának homokos legyen a lába! :evil: Tisztlet a kivételnek.Úgy sajnáltam azokat a gyerekeket, akikkel nem játszott az anyukájuk, pedig úgy kérte őt , hisz nem minden gyerek barátkozik könnyen, vagy csak szeretne az anyjával lenni, játszani.
Én akkor megfogadtam, hogy ha lesz gyerekem akkor nem így fogok vele viselkedni.Persze az anyukáknak is kell kikapcsolódás, meg a pletyi, de ha az a gyerek kifejezetten őt kéri, akkor ne utasítsa vissza!Ezek az évek nem jönnek vissza.Aztán majd csodálkoznak, hogy a kamasz ygereke nem beszél meg vele semmit, nem fordul hozzá a problémáival.Erre is láttam sajnos példát.Volt egy 7 éves kislány, akire rendszeresen vigyáztam, és sokszor elsírta nekem, hogy őt nem is szeretik, és miért született ő nekik? :cry: Nagyon szívszorító volt, és sajnos igaza volt, nem is nagyon tudtam rá mit mondani, a hazugságot egyből felismerte volna.Mikor elköltöztünk ide, akkor is síros éjszakája volt, hogy még én is itt hagyom :cry:
De befejezem, nem panaszkodom tovább.Csak azt nem értem, hogy aki nem ér rá gyereket vállalni, az miért szül mégis?

Évi!
A baba-mama torna nekem is szimpi, biztos ki fogom majd próbálni.Csajszi is ügyes volt!Nem hiába, hisz aki már ilyen koros... :lol: Én a jövő7en megyek kismama tornára, gyógytornászok tartják.majd meglátjuk milyen lesz.

Anikó!
Megy a drukk holnapra!Gondolom már izgatott vagy.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca :)
Petike mindig ilyen kis vidámka :D
Ez az a takaró és hidd el én sem vagyok egy varró nő :D Vettem néhány fél méteres darabot és összevartam őket :) Peti imádja nézegetni a figurákat rajta és így könnyen oda lehet bújni hozzá játszani :)

Na mennem kell, mert a királyfi hivat :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Anikó!
Hol vagy? Drukk, drukk, drukk!!! Még 1-et kell csak aludni.

Pupy!
Hihetetlenül szépek voltatok. Köszönöm a beszámolót!

Annácska!
Petike dögös pasi! Már alig várom, hogy megismerhessem :D

Juca!
Hát igen, a mai világban nem lesz egyszerű gyereket nevelni. De akkor is megéri!

Mátra!
Gondolataimban minden percben jelen vagy!

Brill!
Nekem progi nélkül is megy a koránkelés, de a koránfekvés is :D :D Apázz csak nyugodtan.

Kacsa!
Sajnálom a rókacsalád folytonos nyomulását. Mondtam már neked, hogy küld át őket hozzám, mert nálam szívesen látott vendégek lennének (igaz csak ideig óráig).

Évi79!
Virág nagyok kicsi édes lány! Nem jeleztél a talival kapcsolatban, de gondolom, most nem aktuális még. Kár, pedig úgy megnéztem volna a kis virágszálat.

Évi77!
Dórika is egy egyéniség. Ő majd eldönti, hogy mikor mi tetszik neki, és ezt ki is fejezi. Hát ezt így is kell csinálni!

Jucmuc!
Mekkora helyen fér el a medencétek (összecsomagolva)? Ott milyen az idő? Nincs kedved tájképeket feltenni a környékről, csak hogy legyen elképzelésem, hogy milyen helyen laksz.

Ági!
Hogy vagy? Mikor lesz a köv. inszem? Mi egy napon járunk, de nekem nem volt peteérésem ebben a hónapban, úgyhogy sok jóra nem számítok.

Valaki ígérte, hogy megkérdezi Tündétől, hogy írhat-e róla. Engem is nagyon érdekelne, hogy mi van vele.
Sőt, Dido Kivi2-ről is tud valamit. Én nagyon kíváncsi vagyok rájuk.

Ma nincs jó kedvem, de reménykedek, hogy hamarosan megjön.

Puszi MINDENKINEK!!
Vendég
 


Angie!

Íme akkor a teljes család!

Kép

Az a rossz, hogy most is érzem, hogy nem OK a gyomrom, tudom, hogy enni kellene, de félek enni, mert hányni nagyon rossz dolog.

Holnap megyek doktorbácsihoz, majd kikérem a véleményét hányás ügyben is.

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Narco!
Hát igen, ez a kevésbé kellemes része az anyaságnak… :wink: Én is imádom a zöldségeket, karfiol, kel stb. tonnaszám jöhet, illetve most csak jöhetne… :roll: Itt a babaneten valamelyik fórumban megtaláltam, mit nem ehet(ne) egy szoptatós anyuka, és mit ehet. A száraz kenyéren azért fönnakadtam… :twisted: Ha érdekel, elküldöm priviben.

Éva!
Mekkorát nőtt Virág! És gyönyörű!!! Fejátfordítás: bizony ebben a korban ritka, de Kendém is tartotta már a fejét egy hetesen a kórházban! Csodagyerekek, no! :D

Pupy!
Örülök, hogy újra itt vagy! Nagyon megható volt olvasni a soraidat, és gyönyörűek voltatok! :)

Juca!
Nem semmi a játszóteres sztorid! Tanulság: lehet akár hat gyereked is, simán bírni fogod! :twisted:

Annácska!
De gyönyörű a kisfiad!!! Mekkora kék szemek… :shock: a csajok odalesznek! :D

Brill!
Jó apázást!!! :D

Évi!
No látod, mennyit számít néhány hónap! Legközelebb is biztosan jó lesz a baba-mama-torna! Mi babamasszázsra fogunk majd járni, a védőnő tartja, már nagyon várom!

Megfőztem a levest, már csak a krumplit kell a beréhez (vagy ha úgy ismeritek: cicege vagy tócsni…) összekeverni, Kendém meg jóízűen szunyál. Nagyon szeretem ezeket a délelőtti szunyikat! :D

Most megyek, mert a takarítás is vár rám.

Puszi, és még jövök!

Kép
Kép
norwell
 
 


Lányok!

Az nlc.hu-n a Babázzunk rovatban van egy kínai fogamzási naptár, megnéznétek, hogy kinek mit jósolt és mi lett végül a pici???

Szeretnék egy statisztikát a találati arányról!

Eddig 1-0 a nem bejöttre, a naptár szerint én ugyanis fiú vagyok ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Kinga is fiúnak készült :-) Sőt a lányok többsége is fiúra tippelt. Nagyon hangyányit én lányra szavaznék Nálad, mert a nagyon hányósoknak itt mindig lánya lett, de az is lehet, hogy Te leszel a kivétel :twisted:

tjuca
 
 


Kacsa!


Kipróbáltam, és nekem kétszer is bejött. Én tényleg lány vagyok, és Petra is minden bizonnyal. Lehet csak véletlen, de mindkétsze KISLÁNYT írt ki.

Kati
Vendég
 


Akkor 2-2.

Mi lányra gyúrtunk ...

A kínai szerint az lesz.

Elvileg bőven tüszőrepi előtt kerültek be a kiskatonák, mert szombaton lett poz. az LH-m és akkor + vasárnap voltunk együtt, a hőm pedig szerdán ment fel. Úgyhogy eszerint is lánynak kell lennie.

De majd pár hét múlva kiderül!

kacsa14
 
 


Megettem a reggeli maradékomat, most egyelőre még bent maradt ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Én is lány vagyok :lol:
A tesóm kisfia is fiú! Ezekszerint valamennyire jól számol.
Róka komáidat szeretettel átvállalnám :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Hahó!

Sehol senki??? Pedig úgy belejöttem itt a csevegésbe ...

Akkor teszek fel Nektek képeket, most képfeltehetnékem van!

Imádom ezt a macit! Nem tudtok vmi. honlapot, ahol van róla sok-sok kép???
Kép

Jól nevelt, önellátó bébi:
Kép

A várakozóknak találtam még vukkocskát. Aki kéri vigye!
Kép

Öntanulmányozás:
Kép

kacsa14
 
 


Ági!

Fentebb ott van kisvukk! Viheted sok-sok szeretettel!

Ti most hogy álltok? Mi a folytatás?


Kínai naptár állás: 2-4

kacsa14
 
 


Sziasztok!

Pupy!

Csodálatosan szépek voltatok, mégegyszer sok boldogságot Nektek!

Juca!

Nagyon jó volt a játszótéri sztori. Ha legközelebb mentek biztos, hogy azonnal jönnek a gyerekek. :D

Évi!

Virág gyönyörű baba, nem lehet betelni vele. :D

Évi!

Hajrá a baba-mama tornára, csak így tovább!

Kacsa!

Küldheted nekem is a rókacsaládot, annyira szeretném. Igazad van, annyit egyél, amennyi jólesik. :)

Annácska!

Csak gratulálni tudok a kisfiadhoz, csatlakozom Angiehez, azok a kék szemek.............. :)

Brill, Nomi!

Nagyon örülök a babátoknak, még mindig pörgök. :D

Mátra!
:)
Veled vagyok.

Angie!

Fel a fejjel és nem szomorkodni, nekünk több idő kell, de egy biztos, lesz babánk. :)

Szeretnék egy képet felrakni nektek, amikor Rodoszon jártunk és ellátogattunk a szülinapomon a csodatévő kis templomhoz, írtam a kívánság könyvbe. Mindenkire gondolván csak annyit írtam, hogy babanet, hosszú lett volna mindenkinek a nevét felsorolni.

Kép
zsúka
 
 


Igen tisztelt várakozók!

Kis vuk, nagy vuk, sőt teljes vuk család szabadon elvihető!
Érd: kacsa14

Ízelítőül a kínálatból:

Kép

Kép

Kép

Kép

kacsa14
 
 


Zsúka!

Ez a rodoszi templomos történet nagyon aranyos!

Bevallom, megkönnyeztem!!!

A fenti hírdetés természetesen rád is vonatkozik! A kívánt vuk mennyiséget fénypostával is tudom szállítani!

kacsa14
 
 


Kacsa!
Én lány vagyok!
Az öcsém pedig fiú!
Nálunk telitalálat :D
Vendég
 


Kacsa!
Ne késlekedj azzal a fénypostával. Nekem amúgyis nagyon aktuális a napokban (bár pé nélkül).

Zsúka!
Köszi, hogy gondoltál ránk is. Az imák (ha jó helyre mennek) meghallgattatnak.
Nem a baba miatt vagyok szomorú, csak úgy alapból nincs valami jó kedvem ma. Biztos azért, mert olyan munkát kell végeznem, amit nagyon de nagyon nem szeretek.
Vendég
 


Angie!

Akkor nyisd az ablakot!!!


Képzeljétek, ma van az Urammal a 4. házassági hófordulónk, és 4 éve, hogy először voltunk együtt ...
A 11. házassági hófordulón meg talán megszületik Pöttöm!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Jól vagyok, csak mint mindig fáradt. Ha most nem jött össze a baba,
akkor megyek és meglátogatom az új dokit.
Köszi a vukkokat :D

Angi!

Én is észrevettem, hogy együtt ballagunk. Nekem volt pé-m, de hogy megrepedt-e, abban nem nagyon vagyok biztos, de talán.
Képzeld, van egy kis szilvafánk, és kitaláltam, hogy befőzzük lekvárnak.
2 napig tartott, mert 100 kiló szilvát bítrunk anyuval leszedni. Kicsit hulla vagyok tőle. Ja és 63 üveggel lett belőle :?

Kacsa!
Ezeket neked küldöm! Kép
Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Angie :)
Majd jól megdögönyözheted Peti babát :)

Norwell :)
Köszi, tényleg nagy szemei vannak, de az életben még nagyobbnak tünnek :D

Kacsa :)
Megnézem a kínai horoszkóp eredményeit. Nekem lánynak kellett lennem, az is lettem, Annamarit is lánynak jósolták és Petinél is bevált, hogy fiú lett :D
Ez persze nem jelenti, hogy mindig mindenkinek bejön, de eddig az életemre teljen rá lehet húzni :lol:

Zsúka :)
Köszi neked is :)
Majd jól megvizsgál titeket a nagy szemeivel :wink:

Hű de várom már a talit :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Ági!

Köszönöm a képeket! Olyan nyugalmat sugároznak!!!

Olvastam a hsz-edben, hogy van "szilvafánk". És elkezdtem gondolkodni, hogy milyen az a fánk, ami szilvából van ... :D

kacsa14
 
 


Ági!
Hátha megrepedt!
A befőzéshez gratula. Eleve 100 kg szilvát leszedni nem semmi. Mi anyuval sárgabarack lekvárt főztünk be 2 hónapja, de nekünk nagyon gyorsan ment, mert a fiúk (férjem, apu) is besegítettek, ja és nem nekünk kellett leszedni a barackot.
Most akkor pihengess.
Szépek a képek.

Annácska!
Már alig várom. Nagyon sűrű a hajacskája. Gondolom, a nagyfiad nem vállal be ennyi banyát :lol: :lol:
Vendég
 


Annácska!

Akkor Ti tovább javítjátok az arányt! :)

kacsa14
 
 


Kacsa!

Te nagyon kivagy pihenve :lol:
Tesómnak van egy 2 éves kisfia, és ő is így vizsgálja magát, mint a Te képeden a kis srác.

Megyek mert nagyon itt ragadtam, és nem haladok!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Ági!

Itthonülő kismami vagyok émelyegve, pocifájva, ráérek ...

kacsa14
 
 


Kacsa!

Küldheted az egész rókacsaládot, az ablak nyitva van. :D

Angie!

Elment már a nap fele, itt az ebédidő, lassan mehetünk haza. :D A peteéréssel pedig ne foglalkozz, honnan is tudhatnád pontosan, hogy volt-e vagy sem. Ha megjön akkor lehet azt mondani, hogy nincs semmi. Tudod, pozitívan kell gondolkodnunk akárcsak Brillnek és előbb-utóbb nekünk is összejön. :D
Felrakok még egy képet, ahol az asszonyok a babáikról hoztak képeket, hogy hálát adjanak. Sok szalagot is láttok, én is kötöttem egy pirosat az a masnis az enyém. :D

Kép

Anikó!

Merre jársz????????

Zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Nálunk nem jött be a kínai fogamzásnaptár, mert vagy szeptember végén, vagy október elején fogant Kende, és mindkétszer kislányt írt... :D :D :D Én viszont lány lettem, ahogy a naptár írja... :lol:

Kacsa!
Nagyon jók a képek! :lol:

Kendém még mindig szunyál, azért tudok lenni egy kicsit, tudjátok, az ebéd utáni szieszta! :D Mostmár lassan éhes lesz majd, nemsokára jelezni fog.

Pusszancs mindenkinek!

Kép
Kép
norwell
 
 


Zsúka!

Akkor megy neked is a család!

Akkor ez a templom direkt ilyen termékenységi csodatevő templom?

Nekem olyan megható az is, mikor TV-ben látni, hogy 1-1 lombikos intézményben kint vannak a falon az "ott készült" babák + az orvosok, nővérek, ahogy visszaemlékeznek a picikre!

kacsa14
 
 


Lányok!
Most hívott Mátra. 10 perce ébredt fel. Elmondása szerint jól van, de a hangján én nem ezt hallottam, hanem inkább csalódottságot.
Kérek MINDENKIT, hogy gondoljon rá, és imádkozzunk érte, hogy mielőbb megerősödjön, testileg lelkileg. Olyan drága ember, és hatalmas a szíve, és tudom, hogy ezek a dolgok nem azért történnek vele, mert ezt érdemli. Valami más az oka, amire nem biztos, hogy valaha is választ kapunk.
Még nem tudja, hogy bent kell-e maradnia. Gyenge volt, és mondta, hogy most vissza fog aludni.


Nómibogár!
A jó hírt tőlem tudta meg rólad Mátra (én azt hittem, hogy tegnap már olvasta). Nagyon örült neked, és azt mondta, hogy ennél jobb hírre nem is lehetett volna ébredni. Mátra önzetlenül tud örülni másnak a saját kudarca közepedte is. Ismerem őt.
Vendég
 


A nagy tetszésre tekintettel még néhány kép az archívumból:

Taknyos baba
Kép

Bilis Playboy
Kép

Buli után
Kép

kacsa14
 
 


sziasztok!

gratulálok mindenkinek !!!!

bocs hogy idepofátlankodom,de "hátha tudtok nekem segíteniˇ"reményében írok.

jul.5-10.-ig napi 2 closzti. aug.15 teszt : nagyon halvány csík.másnap újabb teszt negatív. aug.20-megjött és azóta is van ill. tíz napja barnázás.múlt hónapban a menszi kezdetéig fájt a bal petef.és ma is újra fájdogál ill. a mellembe is nyilallik. a dokimmal csak keedden tudok beszélni.nem tudom mi lehet velem? ha tudtok hasonló esetről LÉGYSZI ÍRJATOK

előre is köszönöm
s.csilla
 
 


Norwell!

Kende babáról is kérünk képeket, biztos sokat nőtt. :D

Kacsa!

Igen, meddő asszonyok járnak oda, hogy imáikkal kérjék a Szűz Máriát, hogy áldja meg őket egy babával. Állítólag ha megszületik a gyerek és fiú Cámbikosznak, ha lány akkor Cámbikának hívják, ez a név elég ritka, tehát ha mégis találkozik valaki egy ilyen nevezetű emberrel, akkor tuti, hogy járt az anyukája a templomban.
Párommal azóta viccelődünk, hogy mit szólna a család ha így hívnánk a gyereket. :D

zsúka
zsúka
 
 


Angie!

Sok puszi Mátrának!

Tegnap én is annyit gondolkodtam ezen, hoyg miért történnek dolgok, de arra jöttem rá, hogy ezt sosem tudjuk meg. Állítólag minden a javunkat szolgálja, minden van vmiért, mindenből tanulunk ...

kacsa14
 
 


Csilla!

Szerintem csinálj még egy tesztet, lehet, hgy mégiscsak van odabent vki.

Vagy még egy lehetőség, hogy volt és elhalt.

De ha jól olvastam, akkor lassan már 2 hete vérzel??? Ez azért nagyon nem jó?

Nem tudnál elmenni egy másik dokihoz? Csak jó lenne, ha látna vki.!

szerintem

kacsa14
 
 


Zsúka!

Ez is nagyon aranyos történet!

hát igen, nálunk ebből a névből sokan a Csápikára asszociálnának ...

Én meg azon viccelődtem Apával, hogy ő Péter, és ha Pöttöm fiú lesz, akkor Máté lesz és megkapja 2. névnek az apja nevét és lesz
Máté Péter-ünk! :D

kacsa14
 
 


Zsúka!
Igen, és már lassan a munkám felén is túl vagyok.

Kacsa!
Én is hiszek abban, hogy minden a javunkat szolgálja. Már sokszor megtapasztaltam, hogy általam rossznak (iszonyatosnak) hitt és megélt dolognak köszönhettem egy későbbi sokkal jobb dolgot.
Én is szoktam így lenni, hogy ráérnék, de közben kihal a BBnet. Roka családnak kinyitottam az ablakot. Kíváncsi vagyok, megérkezik-e és mikor. Van, hogy a posta eltéved :(
Biztos én vagyok a hülye de nem értettem ezt az üzidet:
[quote="kacsa14"]K írta:kacsa14épzeljétek, ma van az Urammal a 4. házassági hófordulónk, és 4 éve, hogy először voltunk együtt ...
A 11. házassági hófordulón meg talán megszületik Pöttöm!

A 11. házassági hófordulót főleg. Ti a nászutatokon voltatok először együtt? Ha igen, akkor gratulálok!

Norwell!
Tök jó, hogy néha ránk is ráérsz. Kár, hogy ez a tali sem fog összejönni nektek, de ami késik nem múlik.
Azért képen megmutathatnád Kende legfrissebb formáját :D
Vendég
 


Na szóval Csámpikát akartam írni az előbb, csak egy m betű lemaradt ...

kacsa14
 
 


Hát lányok én sem tudom mi van, de Petra bébi 9 óra óta alszik, most kéne enni 1-kor...

Pedig éjszaka is szépen rendesen alszik.
Vendég
 


Angie!

Nem!!!!

4 hónapja volt az eski. (2006. május 06.)
4 éve volt az első szex (2002. szept. 06.)
és a 11. hónapos házassgunkra vagyok kiírva (2007. ápr. 06.)

(amúgy az Uram volt nekem az első, úgyhgoy úgy is mondhatom, hogy ma van a 4 éves szűztelenítési évfordulóm :oops: )

Remélem, így már érthető!

kacsa14
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Jól látom, amit látok?!?!

Hiper-mega gratula!!!

Kép

Teszteltél? Nem holnap lesz vérvétel?

kacsa14
 
 


Lányok!

Holnapra kinek kereshetem a zebrát????

kacsa14
 
 


Kacsa!

Mi is 6-án voltunk először együtt öt éve, csak mi októberben. Nekem is Kofa volt az első :lol: Ez úgy tűnik egy jó szám!

tjuca
 
 


Anikó!

Ez csodálatos!!!
Csak lásd, már tegnap kerestem Neked egy gyönyörű zebrát, tudom, hogy szereted a tengert!

tjuca
 
 


Anikó!
Én ezt tudtam!!!!!!!
Mesélj, mert megőrülök. Ezért vártál a táblával!!

Kacsa!
Talán Áginak. Hátha beindult a csodaözön.

Istenem, de boldog vagyok........................................
Vendég
 


Íme:
Kép

Millió pusza, és pihengess a nagy öröm mellett!!!

tjuca
 
 


Juca!

Akkor Te sem kapkodtad el a dolgot!!! :)

Szeretem az ilyen számmisztikus dolgokat, anno kiszámoltam, hogy apa szülinapja és az én névnapom közt annyi nap van, mint az én szülinapom és Apa névnapja közt (feltéve, ha nem nyáron tartaná) ...

kacsa14
 
 


Aniko24
had gratuláljak én először, Szuper!!!!!!!!!
Brill és Nomibogár Nektek is boldog pocakodást és készülődést a baba érkezéséig!!

Képzeljétek, ma hívott a barátnőm, hogy tegnap pozitív lett a tesztje. 14 hónapja próbálkoztak. Múlt hónapban elkezdtek járni a BMC-be. De szerencsére mégsem kellett a külső segítség, így is terhes maradt. Annyira örülök neki, tudom, hogy ti nem ismeritek, de muszáj volt leírni nektek.

A héten már többször úgy éreztem, hogy talán már mozgolódik a baba. Olyan kis nyomás érzés és valahogy más, mint korábban. Szavakkal nem tudom leírni, de lehet, hogy már őt érzem?

Aniko
légy szí írd be várható időpontnak a 02.08-át, a védőnő ezt írta a könyvembe.

Mátra
sokat gondolok Rád, és nagyon-nagyon szomorú voltam, mikor megláttalak a tábla alján és olvastam a történteket.

üdv mindenkinek
syry

Kép

Kép
syrynx
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?