Új privát üzeneted érkezett!

Mátra!

Nem találok szavakat. Valaki itt a topicban azt írta, hogy Neked könyvet kellene írni az életedről, lehet, hogy sokat segítene. Elmesélnéd, hogy mi történt Veled és egy csodálatos happy enddel befejeznéd. (mondjuk legalább 3 gyermekkel)
Tudom, hogy rengeteg erő van benned. Kitartást, toljuk mi még együtt azt a babakocsit. :)

zsúka
zsúka
 
 


Sziasztok!

Mindkét szemem sír Kép egyik a boldogságtól, a másik a bánattól!

Brillanyu!
Borzasztóan örülök, le sem tudom írni Kép Vigyázz nagyon magatokra!!!

Drága Mátra!
Nagyon sajnálom, de kérlek, légy erős!
Vannak és lesznek csodák, csak hinnünk kell benne!

Anikó!
Izgulok ám érted is!
Most már értek mindent, köszönöm a figyelmeztetést!

Kép
Kép
Ági279
 
 


Norwell!
Nem hallottam olyanról, hogy a brokkoli szopi alatt ne mehetne. Bizony egy rakás mindenről le vannak tiltva a kismamák, és a szopisok, de ez végre olyasmi, ami nagyon finom. Nyam, nyam. Lehet hozzá olajban előre fűszerezett húst sütni, általában csirkét. :)
Ja és 10 perc alatt kész van.

Kép
narco
 
 

 
 

Mátra!
Írtam sms-t!
Iszonyatosan sajnálom. Nem erre számítottam!
Remélem, lesz alapos kivizsgálás, és kiderítik, hogy van-e alapja annak, amit a dokid mondott.
Brill tegnapi híre után én már mindenben hiszek!!!
Ezért sem fogok ide síros arcot bemásolni, hanem mosolygóst, mert amíg meg nem halunk (amíg élünk), addig van remény (és bizony, még sokaig fogunk élni) :)
Vendég
 


Mátra!

Szóhoz sem jutok ...

Sok-sok kitartást kívánok az elkövetkező napokra és sírd ki magad, az sokszor segít!


Narco!

Én a brokkolit szoktam még úgy is csináli, hogy megpárolom, pirítok zsemlemorzsát és a morzsával váltva + tejföllel meglocsolva lerétegezem és megsütöm. Úgyanúgy mehet hozzá husi, de finom, puha kenyérrel is nagyon finom.

kacsa14
 
 


Norwell!

A brokkoli fúj. Ha Kendének nem fáj a hasa a fújúsoktól, akkor bátran. Ilyenek még: karfiol, káposztafélék, spárga, babfélék, szóval a paradicsom meg a krumpli kivételével szinte minden. Mi most ott tartunk, hogy borsó, zöldbab, de káposzta még nagyon messzi van :-(

tjuca
 
 


Narco!

Én úgy tudtam kismami mindent ehet, kivéve penészes sajtot. Na most megdőlt a tudományom :-( Inkább ne írd le mit nem ehettem volna :evil:

tjuca
 
 


Juca!

Én is úgy tudom, hogy kismami kvázi mindent ehet, kivéve penészes sajt + nyers hús (tatár beafsteak + szusi).

Inkább a szoptatósoknál van baj, mert sok minden átmegy a tejbe és a pici gyomra nem bírja. Az egyik ismink a fél éves fia mellett még mindig nem ehet sem tejtermékeset, sem puffasztósat ... Úgyhogy elég szegényes választék maradt neki a kaját illetően.

De gondolom a bébi úgyis jelzi, ha vmi. nem tetszik neki, tehát ha Kinga nem jelez, akkor egyél csak nyugodtan bármit!

kacsa14
 
 


Juca!
Úgy gondoltam, hogy a diabeteses kismamák, csak ez kimaradt. Bocsika :oops:
De tényleg csak a penlszes sajtok, meg a nem átsült húsoka tiltólistásak.
Persze én még nem ehetek egy rakás mindent, de már nem is kívánom....

Kép
narco
 
 


Sziasztok, Lanyok!

Matra: faj a szivem azert, ami veled tortenik:( Ezt nem is lehet szavakba onteni! Fogom a kezed, Draga Matra!

...most mar nem is tudom, hogy mondjam el az en nagy hirem, mert az pofatlansag lenne...de meg kell osszam veletek ezt a nagy oromot!
Kepzeljetek, pozitiv a terhessegi tesztem! Az este csinaltam, halvany, de pozitiv...olyan boldog vagyok:) Majd jovok es meselek egy kicsit, de most nem tartom helyenvalonak, mikor masnak akkora banata van:(

Puszi mindenkinek!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok!!


Sikerült. Nem is vagyok annyira hülye. :D

Mégegyszer köszönöm a segitséget lányok!!!! :D



[img][img]http://tt.lilypie.com/4V7Kp2/.png[/img][/img]
hangyolca77
 
 


Nomi!
Gratulálok!!!!!!Ez csodálatos :lol:

Kép
narco
 
 


Sziasztok :)
Csibe :)
Elhiheted én sem vagyok egy késműves, de próbálkozom ezerrel.
Petinek az utolsó időkben varrtam egy játszó takarót, most is azon "teper" ezerrel :D

Angie :)
Köszi az infót, ott leszünk a talin, bár lehet, hogy kicsit késünk mert Peti 10 körül szokott enni :)

Panka :)
Jobbulást neked :) Küldöm a gyógymanókat :)

Nárcisz :)
Gratula a cukros eredményhez :D Így kell ezt csinálni :D
Annamari tanító nénie nagyon jó! Azért is hordjuk abba a suliba, mert ő válsztotta a tanító nénit és nem akartuk a lelkesedését azzal elvenni, hogy közelebbi suliba iratjuk. Így kicsit macera reggel-délután 1-1 órát autókáznom, de a gyerekért mindent :lol:

Kacsa :)
Kitartás, lesz ez jobb is :)
Én is úgy tudom, hogy 7,8 alatt kell lennie a terheléses cukornak :)

Mátra :)
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Nincs szó amivel vigasztalhatnálak, de azt tudnod kell, melletted állunk :(

Juca :)
Írtam levelet :)

Éjfélre kész is lettem a barack eltevéssel :D Most már nem hal éhen Petike :lol:
Este még jövök, de most indulnom kell Annamariért a suliba :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nomi!!!

Gratulálok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Normi :)
Ez fantasztikus :)
Gratulálok Neked :)
Kép

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Nomi!

Gratulálok!

És gyere mesélj! Mátra is azt mondta, hogy az élet megy tovább ...

kacsa14
 
 


Nomi!
GRATULÁLOK!!! Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Nomi!

Tessék csak örömködni!
Hidd el Mátra is tiszta szívvel örül Neked! Ezt már párszor leírtuk, hogy ha valakinek meghal a babája, az borzalmas, de éppen ezért tud százszorosan örülni más örömének, mert ott az az icipici fény az alagút végén!
Kép

Anikó!

Neked is ezt szeretném írni, hogy pozitív gondolatok, ahogy Brill is írta, merj hinni!

tjuca
 
 


Nomi!

Én is gratulálok! :D


Hangyi.
hangyolca77
 
 


Mátra!
írtam privit.

Nomi!
Ez igen, gratulálok!!!!De jó!Jó egészséget kívánok!

Kaja téma:állítólag halat sem lehet enni, mert a húsában felszaporodnak a nehézfémek(higany, stb.)Hiába a jótékony omega , de a fémek veszélyesebbek.A 7 végén volt egy film erről, de kismamis könyvekben is írnak róla.Sajnos ez van, bár eddig sem voltam nagy hal rajongó.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!
Pedig azóta nem ettem halat, nem visz rá az étvágy :)
Lehet ezt is tudja a szervezetünk. Én mindenképpen hiszek benne.

Na mondtam, hogy jöna zebracsorda :) Ez az OTP-s reklámnak is köszönhető :)

Kép
narco
 
 


Bogárka!
Én annyira de annyira boldog vagyok! Nagyon várom, hogy mesélj. Hogy? Mikor? Stb.....

Ezt az érzelmi összezavarodást! Már megijedtem, hogy a jóhír-áradat megállt, de Nominak köszönhetően úgy látszik mégsem. Ezt örömmel nyugtázom. De tudom, hogy Mátrának is lesz babája, mert aki ennyire akar, annak nem létezik, hogy ne legyen.

Puszi MINDENKINEK!
Lassan elindulok haza. Annyira álmos vagyok, de körülöttem mindenki. Biztos van valami a levegőben.

Kép
Vendég
 


Nomi!
Ez fantasztikus!
Teljes szivemből gratulálok!
Ezt én fényképeztem amikor a multkor az állatkertben voltunk!
Nem véletlen :wink: már készültem nektek! :wink:
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Nomi!!!!!!!!!
Jaj, nagyon örülök Nektek!!! Gratulálok egyelőre halkan, aztán ha a dokibácsi is megerősít, hangosan is! :)

Juca!
Köszi az infót a brokkoliról... Kár, hogy az is kimarad... mondjuk tegnap a levesből mertem enni egy kis karalábét, tudod, ami már megfőtt. Egyelőre nincs gond, mondjuk durrogatott ma délután Kendém elég tisztességeseket :D , de nem fájt a pocija.

Anikó!
Az összes drukkom a Tiéd!!! Nagyon szorítok!!!

Pussz!

Kép
Kép
norwell
 
 


Nomi!

Annyira örülök! Mesélj el mindent!
Csodálatos csak így tovább!!!!!!!
Hajrá lányok!!!!!!!!!!
Nagyon felgyorsultak az események. Vajon ki lesz a következő? :D Nekem van egy tuti tippem. :D

Megvettem az ovulációs tesztet 2900 ft-ért a Rosmannba, a DM-be nem volt. Mégegyszer köszönöm az infot.

Mindenkinek szép estét.

zsúka
zsúka
 
 


Mátra!
Igaz mi beszéltünk de sok értelmes dolgot nem tudtam mondani
annyira nem erre számitottam! :cry:
Teljes szivemből sajnálom és remélem mihamarabb kárpotol az élet ennyi keserűség és megprobáltatás után! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Norwell!
Azért elég durva, hogy miket nem lehet enni egy zsoptatós anyukának, nem? Valamikor valaki sorolta nekem, hoyg mit nem, szóval kb 2-3 dologt igen. Kende hátha nem lesz bajos tőle, hiszen igen nagyfiú már :)

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Ma csak egy bekukk, mert mivel tegnap ellinkeskedtem
a meló egy részét, ma nyakamba szakadt az ég, és
no megállás :S

Mátra
Nem is tudok mit mondani... :(
Pedig annyira drukkoltam! :(
Nagyon nagyon sajnálom :(
De erős vagy, én tudom, és igenis hinned kell benne,
hogy lesz kisbabád!Bár tudom, hogy most nagyon nehéz, de
akkor is!

Nomi
Pont ma gondoltam rád, hogy mi lehet veled! :)
Szívből gartulálok! :)

Méééégzebrákatakarok :)


Anikó
Nagyon nagyon drukkolok!
Már csak 2-t kell aludni :)

Monyó
Tök jó ötlet a topic! :)
Támogatom :)

Annácska
Örülök, hogy Annamari ilyen lelkes :)
Remélem ez mindig így marad! :)

Szisz
szisszka
 
 


Ezt még muszáj!!

Anikó!
Összes drukkom a tiéd!!! Megindult a zebrasor!!! Kép Kép Kép
Vendég
 


Nomi!

Ezt még Neked küldöm!
(Anikó fotójáról jutott eszembe, hgoy nekem is van egy rakat saját zebra fotóm, úgyhogy hajrá lányok, mert szeretném mind megmutogatni!!!)

Kép

kacsa14
 
 


Brill!
Két képet csináltam a másik a tied! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó rámhozta az állatkerti emlékeket, íme még egy szép kis off-oló zsiráf! (mivel együtt él a zebrákkal, gondolom, maradhat ennyi zebra közt)

Kép

kacsa14
 
 


Kacsa!
De édes zsiráf!
Én sajna csak két képet tudtam csinálni a zebrákrol mert a kisfiam nem ért rá :lol: és nagyon sietnünk kellett a játszotérre ami az állatkerten belül van!Igy mindent csak futtában láttam! :lol: :lol:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Mátra!
Sajnálom, ami történt. Csak csatlakozni tudok az előttem szólokhoz.
Már nem tudom pontosan idézni, de valahol azt olvastam, hogy az élet forog, mint a kerék. Egyszer lent van, majd megy felfelé és így forog tovább. A mi életünk is olyan, mint a kerék forgása és mi is így haladunk előre az életben. Ott nagyon szépen le volt írva, de remélem így röviden is lehet érteni. Kitartás! :)

Nomi!
Nagyon örülök Neked! :D Gratulálok! Várjuk a részleteket! Van már időpontod a dokihoz?

A vércukorral kapcsolatban. Kismamáknak -itt nálunk legalábbis, ha jól tudom- 8-ig jó. Ha az fölött van diéta és minden héten vércukorszint ellenőrzés.
tina82
 
 


Draga Lanyok!
Koszonom a sok gyonyoru zebrat, adja az Isten, hogy Nektek is hamarosan legyen.
Szoval az utobbi 2 honap tortenteibol: ha megnezitek a tablat 60-egynehanyadik ciklusnapnal tartok. Csakhogy szamitasaim szerint a terhessegem nincs tobb 4 hetnel, vagyis a magzat alig mult 2 hetes:) Ezt onnan sejtem, hogy en homerozom, aki be szokott nezni a homerosok topikjaba, lathatta is a gorbemet. Szoval 2 hete a hom 37 folott van, ami eddig nemigen volt. Szoval nagyon-nagyon le lettem volna torve, ha nem + a teszt, mert annyira "ereztem", hogy valaki bekoltozott hozzank.
A parom nagyon aranyos volt a reggel, miutan mutattam neki a + tesztet: azt kerdezte, hogy "Akkor most van benned valami, ami az enyem is?" hat nagyon draga, es mar legszivesebben kikiabalna az egesz vilagba, hogy o APA lesz. De elobb meg kell erositse a doki bacsi is, igy hat 20-ara bejelentkeztem hozza.
Na, roviden ennyi lenne, bocs, ha hosszura sikerultem:)

Kuldok zebracska-tundereket Nektek is!

Brill, hat ugy nez ki, hogy mi vagyunk az aktualis paros, de varjuk az onkenteseket, nem?

Aniko! Nagyon sokat gondolok rad, kuldom a pozitiv energiakat! Vigyazz magadra, gyere, babasodj velunk!

Matra, tovabbra is sokat gondolok rad, s ha az en oromom kicsit is segit a lelkeden, orulok, hogy velem orulsz.

Szep estet, lanyok, babas almokkal!

Nomibogar
Kép
nomibogar
 
 


Sziasztok Lányok!

Drága Mátra: elmondhatatlanul sajnálom, ami Veled történt. Ez a pár hét kegyetlen volt számodra. Még végig olvasni is szörnyű...:(((Nekem meg lelkiismeretfurdalásom van, mert még Te vígasztaltál a rossz passzomban, amikor per pillanat Mi szeretnénk neked erőt adni. Iszonyatosan mellbe vágott a hír, mert én tényleg azt hittem, hogy van egy kis csodád a pocakodban. De hidd el, minden rendben lesz....Veled vagyok!!!

Kacsa:
Igen, fagyasztott meggy az valamennyire hatott, semmi más. Mondjuk én 16 hetet hánytam végig, utána egyik napról a másikra teljesen abbamaradt.

Brill:
Köszi a drukkokat az orvoshoz:)

Monyóka:
Szerintem nagyon jó ötlet a vajdasági topik.

Ma voltam a dokinál, aki azt mondta, hogy alacsony a progi szintem! Szóval kedves diagnoszták, előre is köszönöm, mert már tiszta felkészülten mentem hozzá. Nevetett is rajtam. Nagyon rendes volt, megakart vizsgálni, de mivel megvan, nem tette. Viszont kaptam Clostyt. Mit szóltok? Én még nem ismerem ezt a tablettát, de már 1-et be is ettem. Azt mondta, hogy ha 3 hónapon belül nem leszek terhes, akkor menjek hozzá vissza. Az normális, hogy nem vettek tőlem vért? Mi a véleményetek?

Ez a gyors helyzetjelentés! Mindenesetre én nagyon örülök, hogy rendes volt az orvos....

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Lányok!

Én most olvastam utána ennek a Clostinak a másik topikban. Az iker része nem rémiszt el, de ez a túlstimulálás igen. Nekem nem mondta a dokim, hogy menjek vissza uh-ra. A 3.cn-tól kell szednem napi 2X1-et / 5 napon keresztül. Ez nagy mennyiség? Nem akarok cisztákat:(( Amúgy nekem rendben volt a mensim, csak most 5 napig barna folyásom volt. Ez nem teheti tönkre?

Segítsetek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Mátra!

Nagyon sajnálom a történteket! :cry:
Sok erőt kívánok neked!

Nomi!
Gratulálok a zebrához! :lol:

Nárcisz!
Amikor 21-én voltam, akkor azt mondta minden teljesen rendben, teljesen zárt a méhszáj.Gyönyörködtünk még benne egy kicsit, aztán amikor eljöttünk, mondta, hogy 1 hónap múlva akar látni!
Akkor már viszont 37.hetet is betöltöm, úgyhogy jövő hétfőn mindenféleképp felhívom, hogy menni akarok hozzá!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Sziasztok Drágák!

Olyan érzelmi kavalkád dúl bennem,hogy nem is tudom,h mit írjak, épp az esküvői történetet írom nektek és ezáltal újraélem, amikor megcsörren a telefonom: Mátra az, és elmeséli,h.mi történt. :cry: Majd feljövök a topicba,h. megírjam hamarosan kész a történet és Mátra üzeni,h. köszöni mindenkinek a támogatást, és csak csütörtök körül lesz otthon net, reggel 8-ra megy a kórházba. És akkor meglátom,h. mi is történt: Nomi! Az Isten áldjon meg, annyira boldog vagyok,h. te is babát vársz (hogy megint rámjött a sírás), el sem tudom mondani mennyire. :D Gratulálok tiszta szívből és kívánom,h. nagyon boldog és problémamentes pocakosságod legyen és utánna is nagyon-nagyon boldog éveitek legyenek. :lol:

Még ma felrakom a történetet, én viszont egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek. Majd 3 hete nem olvastam vissza, és nagyon lemaradtam, tudna nekem valaki holna írni egy rövidke összefoglalót? :oops: De ha nem az sem baj, majd valahogy visszaolvasok.

Annácska!
Köszönöm,h. kerestél, de itt vagyok, csak nehéz visszarázódni a civil életbe, de hiányoztok nagyon!

Magamról: (csak röviden)
ebben a hónapba nincs peteérésem (remélem ez normális) nem voltak tüneteim, és a hőm olyan mint egy EKG. :lol: De nem baj,mert a dokimtól kaptam egy hüvelyflóra erősítő kúpot (szerintem elkaphattam vmit az esküvőn a közös wc-n), amitől elmúlik a folyásom és fel is fáztam a nászúton, úgyhogy most kúrálom magam urogin-nal. (ez csak gyógynövényeket tartalmaz) De jövő hónaptól újra fogunk próbálkozni, amit már nagyon várunk. :D Remélem a petéim is. :lol: Már 2 napja dolgozom a Lorealnal, és nagyon örülök,h. van munkám is. Nem könnyű mert sokat kell menni, én lettem a Vichy divízió felelőse. A rendeléseket kell felügyelni, a termékkiszedéseket. De ismerek ott már pár embert és nagyon közvetlenek, úgyhogy mondhatni sinen van az életünk. (Azért ezt lekopogtam) :lol:

Hát nem lettem rövid, de most rohanok befejezni a történetet... :D

Puszi!
Vendég
 


Matra!

Most olvastam mi törtent. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Borzalmasan sajnalom az egeszet.
Remelem a parod segitsegevel naprol napra egy kicsit könyebb lesz es ezutan mar tenyleg csak jo dolgok fognak törtenni veled, mert ezeket a dolgokat nemhogy atelni de meg olvasni is sok!

En mindig azt gondolom amikor sok rossz törtenik velem, hogy az Isten probara akar tenni, hogy lassa megerdemlem-e amit annyira szeretnek. Lehet, hogy ez zagyvasag de valahogy nekem a hit segit elviselni az elviselhetetlent.

Nagyon vigyazz magadra draga Matra!

Puszi
Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Lányok!

Most egy kis off téma!
Csipi a játszón :wink:

Ma szokásos körutunk végén kimentünk a játszótérre, ahol, mint mindig most is nagy volt a zsongás. (Csibe most kellettél volna, de nagyon!) Gyerekek jöttek mentek, rendetlenkedtek, Csipi meg radarozott a kabriójából. Egyszer odajött egy helyes kis srác, majd elrohant. Két perc múlva azt hallom, hogy: gyertek ott van egy játékbaba elemes és pislog! Na erre négy kis fickó jött oda a háromkerekű motorral, és a szó szoros értelmében majdnem belemásztak a kocsiba. Kivettem a lányt, és ott empirikusan bevizsgálták, hogy ez élő, nagyon kicsi baba. Fogdosták a lábát, orrát, simogatták az arcát, Csipi meg úgy vigyorgott, járt a keze lába. A hódolók különféle kérdéseket tettek fel: miért ilyen kicsi - mert el kellett, hogy férjen a pocakomban - hova lett a pocakod - kibújt a baba és most újra lapos -hogy bújt oda - na ezt majd este a szüleitek elmesélik :twisted: - mit eszik - szopizik - szopja még az ujját - nem a cicimből eszik - mindig - igen - és miért nincs cipője - mert még nem tud járni - és mikor fog - majd jövő nyáron - miért nincs foga - mert még szopizik - jaj nagyon aranyos, sosem sír - de néha igen - miért - mert éhes - miért nem alszik - mert nem fáradt ... és még sorolhatnám
Na egy idő után elfogyni látszottak a kérdések, és ekkor megint az empirikus megismerés kapott teret, míg az egyik majdnem megpuszilta az orrát. Na ekkor gondoltam most légy okos Domokos itt lépni kell, megkérdeztem, hogy tudják-e milyen a lovagi torna, mondták nem. Kérdeztem hallottak-e Mátyás királyról. Mondták nem. Na erre előadtam, hogyan udvaroltak annak idején a lovagok, és vitézül kell helyt állniuk, ha el akarják nyerni Kinga kegyeit. Na erre annyira belelkesültek, hogy rögtön rendeztünk egy igazi lovagi tornát :wink: motorral versengtek, futkostak, homokvárat építettek, Csipi meg beszélt, vigyorgott, ott élvezte, ahogy ezek a 4 éves forma kiskölykök előtte rohangálnak, és mindig odajönnek, és a legügyesebb megfoghatja a lábát, látnotok kellett volna, teljesen készen voltam. Lényeg az, hogy másfél óráig szórakoztattam a kölyköket, jött még két kislány, na azok is osztották a feladatokat a fiúknak: most így csússzatok a csúszdán, most úgy... Aztán mondtam, hogy vége a tornának, megyünk enni, mindannyian nagyon ügyesek voltak, mert elszórakoztatták a kisasszonyt! Ott könyörögtek, hogy maradjunk még, meg, hogy menjünk még máskor is :P

Tanulság: hát nem gondoltam, hogy akad olyan szitu, hogy le kell foglalnom ennyi kölköt, valahogy csak kijöttem belőle. Nem vagyok még felkészülve a méhecskés sztori tálalására, erre is fel kell készülnöm, de most okoztam fejtörést pár szülőnek. Nem vagyok benne biztos, hogy ha ugyanezt az óvónéni feladatnak adja, akkor is ilyen lelkesen megcsinálják. És végül Csipi immunrendszere kiválóan fejlődhet, mert amennyire ma összefogdosták, meg nyomkodták... Valamint már most vigyáznom kell a lányom erkölcseire 8)

na ennyi voltam, holnap jövök

on

tjuca
 
 


Esküvőnk története:Kép

Augusztus 21:
Délután 4-re értünk Nyíregyházára. Mentünk ruhát próbálni, Laci már nem jött be velem, így tényleg csak szombaton látott a ruhában.( bár pénteken együtt hoztuk el a ruhát)

Augusztus 22:
Voltunk az anyakönyvvezetőnél megbeszélni a részleteket, egy rendezvényszervező irodában megrendelni a polgári szertartásra a zenét, szöveget, megrendeltük a menyasszonyi csokromat és a kitűzőket.

Augusztus 23:
Reggel találkoztunk az eskető atyával,aki egy negyvenes fiatal és nagyon jó fej pap volt. :D (akár csak az, aki a jegyesoktatást tartotta. Utána anyagi dolgokat rendeztünk, elmentünk a tortát megrendelni. Majd próbakontyot csinált a fodrászom, befestette a hajamat és levágta Laci haját. Este sajnos nagyon összevesztünk anyuékkal, annyira,h. ott is hagytuk őket és anyósomnál aludtunk. :(

Augusztus 24:
1 órán keresztül bocsánatot kértem anyutól, a semmiért, de ezt majd máskor. :( Délután a videóssal beszéltünk, majd elmentünk a 2 uncsitesómhoz,mert ugyan meg voltak hívva, de a meghívót még nem tudtuk odaadni nekik. Ott egy kicsit a pohár fnekére néztünk, de nagyon jól éreztük magunkat. :D Utolsó hajadon-nőtlen esténk együtt!:D

Augusztus 25:
Reggel elmentünk a ruháért, Laciék elvitték a hangtechnikát az étterembe, közben engem elvitt a maniküröshöz,aki nagyon szépen megcsinálta a körmeimet. Lehet,h. látszik is a képeken.:oops: Amire nagyon büszke vagyok,h. ezek mind a saját körmeim,nem műkörmök! :D Délután 4-re hazavitt anyuékhoz, ő pedig hazament az anyujához. Este 7-kor megjött a legjobb barátnőm, Anett (ő a kozmetikusom is) és ott aludt velem. Este még felmentünk a belvárosba, beszélgettünk. Laci is a barátjával töltötte az estét. Utolsó hajadon-nőtlen esténk külön! :D

Augusztus 26: ESKÜVŐNK NAPJA!!!
Reggel fél 6-kor kipattant a szemem. Kinéztem az ablakon és szürkeséget láttam. :roll: Kicsit megijedtem, de tudtam,h. Ti és a Jóisten megsegítetek majd.:D Ezt ezúton is szeretném megköszönni!:D Anyu negyed 7-kor kelt, együtt megittunk egy kávét, már mind a ketten izgatottak voltunk. Anett 7-kor kelt, addig én lezuhanyoztam, készülődtem.(Eltávolítottam magamról mindenféle nem odaillő szőrszálat) D: 8-ra mentünk Anett fodrászához, aki elaludt és majdnem fél 9 volt mikor fogadott minket.(otthon dolgozik,mert gyesen lévő fodrász kismama) Már ettől is elég idegesek voltunk, hogy mi lesz ha véletlenül elfelejtette. 10-kor felhívtam a fodrászomat, aki mondta,h. fél 11-re mehetek hozzá. (Azt tudni kell,h. Vanda a fodrász elfelejtette,h. esküvőnk lesz és aznapra 5 hajat bevállalt és ráadásul Leveleken,ami Nyíregyházától 40 km, de odaért,h. megcsinálja a hajamat) Fél 1-re végeztünk a hajammal, mert még Anettnek is megigazította, az ő fodrásza ugyanis elég rosszul csinálta meg. Gyorsan hazamentünk, Fél 2-re kisminkelt Anett, közben Laci elment a csokorért, és 2-előtt már ott is volt értem, én még öltöztem,de ő addig beült a szobámba és Forma 1-et nézett. :shock:(Lehet,h. nem is volt ideges? :roll: :wink: )
Mikor beszáltunk a liftbe, és elindultunk lefelé kettesben,ahogy Laci rám nézett és azt mondta,h. szép vagy, hát már ott majdnem elkezdtem sírni, csak annyit tudtam neki mondani,h. te is. :D A fotóssal,aki egy nagyon jó barátunk negyed 3-ra volt megbeszélve. Sóstón találkoztunk, ez a város egyik legszebb része. Nagyon élveztük az egész fotózást, de szerintem ez a képeken is látszik. Kép KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépOlyan más,olyan elmondhatatlan volt akkor már minden.
A fotózás után még hazavittek 1 órára,majd 4-re jöttek értem.És innentől annyira felgyorsultak az események és szeretném visszaforgatni az idő kerekét,h. újra átélhessem.
Megérkeztünk az étterembe, lassan megjöttek a vendégek is, először mindenki feszült volt, legalábbis úgy éreztem, de a végére feloldódtak az emberek. Megkínáltuk az embereket uzsonnával,meg egy kis itallal,ami mindenkinek oldott a hangulatán. Aztán jött a búcsúztatás. Először Lacit, majd engem. Nagyon szépen beszélt a vőfély(direkt megkértük,h. ne legyen hosszú,h. ne sírjon senki sokat) Nagyon megható volt, de tartottam magam és nem sírtam (amúgy is ha zavarban vagyok állandóan nevetek). Apukám viszont könnyes szemmel búcsúzott tőle, sose fogom elfelejteni a tekintetét. KépSzegény anyum meg közben félrenyelt, és még a pipáját (néha befullad) is elő kellett venni. A búcsúztatás után volt a lánykiadás, apum viccesen 3 uncsimat is felajánlotta helyettem, de a Párom engem választott. :lol:
Aztán szép lassan elindultunk a házasságkötőbe. Elég hamar odaértünk várnunk kellett vagy 10-15 percet, de közben megérkeztek a barátaink, sőt képzeljétek az általános iskolai osztálytársaim is eljöttek, és most,h. írom nektek és újraélem az egészet, teljesen meghatódtam.Amikor a vendégek bementek a terembe, és mi kint álltunk és vártuk,h. megszólaljon a nászinduló, olyan idegesek voltunk,h. azt hittem bent össze fogok esni. És megszólalt! Akkor már tudtam,h. ez a pillanat és perc, óra egyszer lesz az életemben,meg kell hát fogni. Onnantól kezdve,h. beléptünk a terembe és odaálltunk az anyakönyvezető elé, számomra megszűnt minden. Csak mi voltunk ketten és az anyakönyvezető. Nagyon szépen beszélt, többször elindultak a könnyeim, de megállítottam őket. A gyűrűhúzásnál annyira remegett a kezem,h. mindenki azon nevetett. Nem vicc, kb. 1-2 cm-es kilengése volt. KépKépKépKép
A házasságkötő után még vártunk vagy 5 percet a templom előtt, addig is gratulált egy pár barátunk. Aztán a násznép bevonult,mi pedig a két tanunkkal megvártuk az atyát. Mikor megjött én egy kicsit megnyugodtam, nagyon közel éreztem magam Istenhez. Ő kísért be minket, és végig sokat segített. Nagyon sok minden történt velem a templomban, elfelejtettem válaszolni: :lol: mikor azt kellett mondani,h. elfogadom a gyermeket,akikkel Isten megajándékoz én teljesen belemerültem a pillanatba és nem hallottam semmit, majd a pap egy kis idő múlva rám szólt hangosan suttogva (na ezt jól leírtam) h. elfogadom és akkor mondtam utána. Aztán rámjött a nevetés. :D Ezen kívül teljesen közel éreztem magam Istenhez,kértem,h segítsen meg minket és segített. Megfogta a kezem,h el tudjam engedni Bubikát. KépKépKépKép Már nem tölt el fájdalommal, ha Rá gondolok, csak a remény van bennem,h. hamarosan kistestvére lesz és tudom,h minden rendben lesz,mert így kell lennie.:D A szertartás után a templom előtt gratulált a násznép. Hát csajok nem hiszem,h. adtam ennyi puszit valaha is.
Visszamentünk az étterembe,mindenki leült, mi pedig táncoltuk egyet egy kedvenc számunkra. (Stefano és Rita: Mindörökké) KépKépTudni kell,h. a Párom nem nagyon tud táncolni de ez nagyon jól sikerült. :D Sőt, még énekelt is! :lol:
Ezek után mi is leültünk vacsizni, hozták a kakast, a vőfély mondta a szöveget, aztán a többi kajához is. A vőfélyünk sajnos nem volt túl jó, fél óránként rá kellett szólni,h. most mi jön stb. Közben táncoltunk, a Párom még énekelt is. (segített neki Jim, Jim Beam :D )
Fél 12-kor jött a menyasszonyi torta, felvágtuk, mindenkinek kivittem a szeleteket. Hát akkor soknak tűnt az a 70 ember.:lol: KépKépKép
Éjfél:Jött a menyasszonyi tánc.Csajok, én a végén már alig kaptam levegőt, ráadásul közben elestem annyira forgattak. Apukám tudjátok mit csinált? Bedobta a pénzt,majd hozott nekem egy széket és egy pohár vizet. :D :D Míg élek hálás leszek neki érte. A tánc után tányértörés, Laci szaladt velem 200 m-t, azt hittem elejt, és pont a kis szoba ajtó előtt kiesett a pénzes tál az ölemből. Ott pihiztünk vagy 15 percet és asszony ruhában,meg „ember” ruhában mentünk vissza. KépKépKép ( a képeken a férjem, én a keresztfiával, és a Laci a nővérével)erről sajnos csak ez az 1 kép maradt, bár a videón lesz majd. Jött az új asszony tánc, ami szintén kicsit „erős” volt, ugyanis apukám és nagynéném majd széttéptek.
Hajnali 3-kor vége lett,mert sok kisgyerekes családtag volt, de végeredményben mindenki nagyon jól érezte magát, és mi is. Tényleg életünk egyik legszebb napja volt, és mindenkinek azt kívánom, aki még nem élte át, legyen azon a napon olyan boldog mint Laci és én. Aki pedig átélte már, remélem,h. eme történettel kicsit felidézte magában a saját nagy napját, és odabújik majd a párja mellé,h. milyen jó is élni Vele. :D

Ezzel az utolsó képpel szeretnék búcsúzni (ez van a hálónkban kinagyítva) (mára ennyi elég is belőlem :D ) és megköszönni azt a sok jót amit az eddig 4 hónap alatt kaptam tőletek. Pont az esküvő napján volt 4 hónapja,h. én is topictag vagyok.És nagyon sokat jelentetek nekem, sok mindenen keresztül mentem és Ti végig mellettem voltatok, örömben bánatban egyaránt. KÖSZÖNÖM!

Kép



Jó éjt és holnap jövök! :D Puszi!
Vendég
 


Juca :)
Nagyon édes a kis történeted :)
Ezekért a pillanatokért érdemes élni :)

Panka :)
Tévedés, hogy nem lehet halat enni! Lehet, csak az a lényeg, hogy jól meg kell válogatni honnan származnak. Nem szabad folyton ugyan onnan származó halat enni, mert ott tényleg felhalmozódhatnak a nehézfémek. De persze nem szabad túlzásba vinni a fogyasztását :)

Pupy :)
Örülök, hogy jelentkeztél :)
A fertőzésnek nem örülök :(, de kúrálgasd szorgalmasan magad és meg lesz az eredménye :D
Klassz, hogy máris ilyen jól beilleszkedtél :) Drukkolok Nektek nagyon :)
Maci szerint csinik voltatok az esküvőn :wink:

Ime egy kép az 5 hónapos kicsi fiamról :D
Kép

Szép álmokat mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Mátra!
Nagyon szomorú hír! :cry: Nem erre számítottam...
Délelöttől úton voltunk..., a telefonomat is itthon felejtettem..., így hívni sem tudtalak, hogy "mi van?"... :(
Már sajnos nem olvasod el, mielött műtenek..., de nem lett volna jobb, ha vmi specialista doki végzi el a műtétet (igaz tudom, a mostaniban megbízol), de eddig sem volt játék a dolog, most meg már végképp nem az! Féltelek... és nem "csak" a lelked... :!:
Sokat gondolok Rád! Sajnos vígasztaló ölelésen kívül mást nem adhatok, pedig... Kép

Nomi!
Gratulálok Nektek!!! 52. nap körüli peteérés és telitalálat! Kép
Az "aktuális párossal" sincs semmi bajom! :wink: De azért még jobban örülök majd a HÁROM GRÁCIÁNAK!!! Kép (azt hiszem nem kérdéses Ki a 3. személy :wink: )

Aniko!
Köszi a saját fotózású zebrát! :D Örülök, hogy gyakrabban olvashatlak és kicsit közlékenyebb vagy! :D
Megadrukkok Kép
Hinni és mutasd meg!!! :wink: Kép

Rolly, Zsúka, Monyó, Ági, Évi!
Nagyon köszönöm Nektek is! :D

Jucmuc!
A metformint én szedem a PCO-mra... Neked gyönyörü peteéréseid vannak, úgyhogy nem hinném, hogy kellene! :roll:
A férjed javuló eredményei is bizonyítják, a vitaminturbó segít!
Nagyon szeretném, ha követnél!!! :wink: A lelkesedés mindenképp jó!

Angie!
Akár milyen hihetetlen, de ma már 8-kor fenn voltam... Már a múltkor is gyanakodtam a progira, hogy vmi "turbó" lehet benne, mert akkor sem tudtam soha 1/2 7-nél tovább aludni. Bármikor kerültem is az ágyba... Tegnap ugye megkaptam az első szurit..., már kukorékoltam is :lol:

CsHeni!
A 2X1 Closti nem nagy mennyiség...
Az UH-hoz viszont ragaszkodj középidőben!!!

Pupy!
Még egyszer köszi az SMS-t! :D
Egy-egy peteérés nélküli hónap belefér! Hajrá szeptember!!! :wink:

Bocsi azoktól, akik kimaradtak ma... (még két napig Apázom :lol: , addig biztos ritkábban tudok jönni)
Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Pupy :)
Nem találok szavakat :D :D :D
Gyönyörűek vagytok :D
Nagyon sok boldogságot Nektek :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Pupy :)
Itt sírok a boldogságtól :D
Annyira gyönyörűek vagytok :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Pupy!
Mondtam, hogy gyönyörű leszel! :wink: Laci biztosan nagyon büszke!!! :D (persze eddig is az volt! :) )
Mégegyszer gratulálok Nektek! Sok boldogságot a továbbiakban is! Ne feledd, Nálad is már csak jó jöhet!!!

Puszó
Brill

Kép
brill
 
 


Mátra!

Ez már nem lehet igaz... Bárcsak tudnék segíteni neked valahogy...

Nomi!

Nagy-nagy gratula a zebrádhoz! Gyönyörű pocakos hónapokat kívánok!

Pupy!

Köszi a beszámolót! Jól elbőgtem magam... Gyönyörűek voltatok, és nagyon jól sikerült minden! Még olvasni is öröm volt :) Ugye anyukáddal sikerült teljesen kibékülni?

Juca!

Húúú, micsoda sztori! Nagyon jól feltaláltad magad, én biztos nem lettem volna ilyen okos! Édesek lehettek a kölkök, az anyukáik meg hálásak, hogy ilyen szépen elszórakoztattad őket. Tök büszke vagyok rátok!

Évi!

Annyira szép a kis Virág! Majd keresek én is topicegyenbodys képet :)

Képzeljétek mi meg hol voltunk tegnap! Elmentünk baba-mama tornára. Tudjátok,amit 3 hónaposan bepróbáltunk egyszer, és csúfos vége lett, mert a Dóri szegénykém végigsírta az egészet. Most olyan remekül viselkedett, mint egy igazi nagylány :) Kenguruval mentünk, és a villamost és a metrót is nagyon élvezte. Nézelődött, ismerkedett. Azt hittem megzabálom, olyan édes volt. Mikor pedig odaértünk az Istvánba a tornára, mindenkinek dobott egy vigyort :) Lefektettem magam mellé a szőnyegre, körülraktam játékokkal, ő meg játszogatott, nézelődött, pasizott. Azt a földöntúli boldogságot, mikor megkapta más gyerek játékát! Mintha neki nem lett volna saját :) A végén, mikor már nyűgösködtek a kölycik, és mindegyik közöttünk-mellettünk feküdt az volt a trükk, hogy egymás játékát adtuk nekik. Hogy milyen féltékenyen nézték, hogy másnál van az ő kis holmijuk, de olyan csönd lett! Mindenki boldogan játszott :) Azért az utolsó 10 percet végignyüszögte a csaj, fel kellett vennem, de így is óriási haladás volt a múltkorihoz képest :) Úgyhogy megyünk máskor is! Hazafelé meg elaludt a kenguruban hozzám bújva, olyan jó volt :) Annyira büszke voltam rá, hogy azt elmondani se tudom!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pupy!

Gyönyörűek voltatok, ez látszik a képeken :lol:
Tudod! Ma menyasszony, holnap asszony, holnapután komámasszony bokorinda :twisted:

Annácska!

Peti nagyon vidám, mint mindig, nagyszerű gyerek!
Ha jól látom azt a játszótakarót varrtad neki? Nagyon jól néz ki, kár, hogy nekem nincs varrógépem, meg varrni sem tudok :-( No mindegy én is maszekolok Csipinek, ha nem is ilyen profit.

Évi!

Büszke vagyok Dórira! Nagyon ügyes volt, ő már tényleg egy igazi nagylány.
Utána, miután gépeltem még volt egy telefonbeszélgetés Kofa osztálytársának a kislányával meg kisfiával. (Ez egy ilyen nap volt). Mindketten arról érdeklődtek, hogy hogyan születik meg a baba, és hogy szopizik. A legjobb az volt, amikor a kisebbik - Benedek - elkezdte nekem ecsetelni, hogy neki az anyukája azt mondta, hogy vigyázzon a golyóira, mert abból lesz a baba, és hogy neki kettő van, még kicsik, de majd megnőnek, és akkor majd ő is megszüli őket, mint apa a Flórát. És akkor kérdeztem tőle, hogy apának is volt pocakja? Erre, mint mi sem természetesebb jött a válasz: hogy hát persze, mert apa sokkal nagyobb, mint anya, és a nagy Flóra csak az ő pocakjába fért bele! Brilliáns logika :twisted:

Na megyek, ha időm engedi jövök!

tjuca
 
 


Éva!

Virág nagyon helyes babó, és gyönyörű modell, rajta is remekül áll a topicegyenbody :-)
Az meg, hogy bömbizik, tudatja, hogy ő egy kis személyiség, és nem akkor jó baba, amikor azt a szülei elképzelik :twisted:

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?