Új privát üzeneted érkezett!

Hello kismamik!!!Bea szivi,nagyon ügyi vagy!!!!!!
Nem is mentek az idegeinkre!!!!!Dóri,én is ennék mekis kaját!!!!OLyan régen ettem!!!!!

Vikike,nagyon szépek vagytok....te aztán nagy lábon élsz!!!!!! :lol: :lol: Nekem kis töpszli,36-os a lábam...van olyan 36-os cipő,ami nagy rám :shock:

Vviki,nem látjuk azt a vonalzót!!!!Ha most vagy a 18.napon és 10 nap múlva kellene tesztelned,akkor miért akartál a héten tesztelni???Nem értem....

Candi jön reggel!!!!!Hurrá!!!!

Na megyek,visszabújok apa mellé,olyan jól éreztük egymást nemrég :oops: :P

Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Tudtad, hogy köztünk kerek 12 hét van? Plutó pedig 2 héttel "IDŐSEBB" nálam

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Hoppá!!Nemtudok semmi ilyenről!!!
Bár úgy lenne!!

Kép
bea27
 
 

 
 

Bea, pedig azt hittem ezért van ott sejtelmesen ennyi mosolygós arc :? De ettől függetlenül lehet, hogy mégis reggel megtudjuk, hogy igen, mégis babás :wink:

Na megyek.

Jó éjt

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Vvvki
Nem akarod bemásolni a tickeredet? Akkor folyamatosan tudnánk követni hol tartasz :wink: Nekem nem nőtt a lábam a terhességek alatt :lol:

Ma sütöttem szilvás lepényt (kismamik bocsánat), egyszerüen imádom a gyümölcsös-fahéjas finomságokat. Apa nem szereti igy enyém az egész tepsi :oops: :oops: :oops: A cukrászdában egy szelet sütitől többet nem tudok megenni (sokszor azt is nehezen), de ilyen házi finomságoknak nem tudok ellenállni :lol:

Megyek mert apa hajnalban kel, egyszer jó lenne időben lefeküdni :roll:
Jó éjszakát mindenkinek

Kép
Kép
mókuska
 
 


Hoppá!
Úgy elrepült az idő,hidd el neked is hipp-hopp itt lesz :D A 12.héttől felpörögnek az események :D

Meli!
Tudom,hogy nem a legegészségesebb,de néha olyan jól tud esni :D

KépKép
takido
 
 


Dóri!!Nem megy!!Majd holnap megcsináltatom a haverommal!!
Mindig visszakapcsol a security-im,és mindig leállitja a gépet!!

Kép
bea27
 
 


Oké!Semmi gond.Ha a haverod nagyon ráér,akkor töltesd le vele az MSN-t is :D

KépKép
takido
 
 


OK!!!Ő nagyon jó haver,nagyon szivesen segit a számitástechnikában!!
Többiek???

Kép
bea27
 
 


Már látom,hogy megint mi tartjuk a frontot!!
Ma hány óráig vagy az ENYÉM????? :wink:

Kép
bea27
 
 


Még fél óráig biztos.Kedves férjem elment dvd-ni :D Engem a vámpíros filmek valahogy nem tudnak lekötni :)

KépKép
takido
 
 


És mesélj,milyen volt a kínálat abba a nagykerbe?

KépKép
takido
 
 


Láttam Baby sittert 21.000Ft-ért!!!
Mindenféle baba holmit!Babkocsit,hordozót,gyerekülést,Kismam ruhák!!Szerintem voltak használtak is!!De az enyém nem az!!Mit láttam még?? :shock:

Kép
bea27
 
 


És elfogadható áron voltak?

KépKép
takido
 
 


Nem dobtam magamat hanyadt tőlük!!Speciel a bababutor sem volt olcsó!!És ANNYIRA szép sem!! :x

Kép
bea27
 
 


Akkor megnyugodtam,hogy nem maradtunk le semmiről :)
Unokatesóm hívott Bécsből,hogy évente 2x rendeznek bababörzét,és hogy nagyon jó kis dolgokat lehet venni,nagyon jó áron.Oda mindenképp szeretnék elmenni :)

KépKép
takido
 
 


Az tök jó!!Vegyél nekem is valamit!! :wink:

Kép
bea27
 
 


A hepatitisz eredményedet megkaptad már?

Kép
bea27
 
 


Azt tudod,hogy a nődokitól igazolás kell,hogy engedélyezi-e a tornát!!Legalábbis nekünk ez igy van!!A kismama könyvembe engedélyezte egy pecséttel!!

Kép
bea27
 
 


Ez nekem is eszembe jutott,hogy holnap megkérdem tőle,hogy javasolja-e..
Majd írd meg mire van szükésged,bár hogy mikor tudom odaadni,az jó kérdés.
A hepatitisz eredményem még a vércsoport meghatározással együtt megjött,és minden ok volt szerencsére :) Neked még nincs meg az eredményed?

KépKép
takido
 
 


De nekem is megvan,és JÓÓÓ lett!
Szükségem van egy kiságyra,etetőszékre,kiskádra,baby.s.-re,akkor még vizhőmérőre,mire is még??
Te butus,ez csak vicc volt!!Nem kérek semmit!! :)

Kép
bea27
 
 


Apád nézi még a filmet??

Kép
bea27
 
 


Örülök,hogy a te eredményed is jó lett :)
Pedig szívesen néztem volna neked :D

KépKép
takido
 
 


Dehogy is!!És az érettségijére hoztad volna el??Vagy a Diploma osztolyára!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Vagy az unokádnak tuti odaért volna :D

KépKép
takido
 
 


Jó ÉJT!!!

Kép
bea27
 
 


Neked is :!:

KépKép
takido
 
 


Jó reggelt!!!!!Az üzletből nem biztos,hogy be tuok jelentkezni,de Candi élménybeszámolója miatt biztosan lopok magamnak egy percet!!!
Dóri,Bea,bababörze Pesten is szokott lenni a Hungexpon,nem tudom mikor,de szerintem valamikor tavasszal!Nekem már van egy kádhőmérőnk,egyszer megláttuk valahol és nem tudtuk otthagyni...remélem nem rossz omen....teknősbékás :o

Mókuska,házisüti jöhet :D :D

Szép napot mindenkinek,ma délután megyek Pestre és beugrok a turiba a Rákóczi úton....hátha nagyobb szerencsém lesz,mint a múlt héten a ruhavásárlással :wink:
Puszika

Kép Kép
meli1118
 
 


Vikike!
Nyugodj meg ha rossz lett volna az AFP-d akkor újra ismétlik. 1,25 MOM értékem.
A lábam nekem is nagy 40-es a méretem.

Málna!
Igazad van tegnap a munkahelyen Mi is undorítónak találtuk ami a tűzijátékon tortént minden a pénz körül forog.
A Demszkynek is oda kéne állni meg a többi bűnösnek a 12 éves lány apukája elé szörnyű még elolvasni is a tragédiát.

Babonák?
Unokatesóm is terhes. Ő már nem jön el a temetésre októberre várja a babát. Most hétvégén ők voltak itt Orosházáról nem jön vissza fél, hogy megindul a szülés ott kislány lány. Mi még nem tudjuk majd októrber 16-án. Én fiú párti vagyok, de egészséges legyen.

Meli!
Jó vásárlást!
Nekünk is ez lesz a program a temetésre gatya felső amibe beleférek :(

Uncsi tesóm mondta, hogy ők Pesten vásároltak be a pocaklakónak összegyűjti a címeket hol mit lehet olcsóbban megvenni. Ha elküldi továbbítom nektek.

Candi!
Halljuk az élménybeszámolót.

Sziszi!
Hőd?

Hoppá!
Köszi

Takido!Bea!
Nálunk nem kellett orvosi engedély a tornához.

Szép napot mindenkinek!

Kép
nika04
 
 


Jó reggelt!

Mókuska

A hétvégi bulin én is begyűjtöttem, egy pár házi finomság receptjét. :wink: Valamelyik nap alkotok valami fincsit a családnak :)
ELŐKERÜLTEK AZ ISMERŐSEID?????

Bea

Mi nem vettünk Máténak etetőszéket,csak kb.6 hónapos kora körül.Akkor már ügyesebben "ült".
Az első időben úgyis szoptatod,akkor a karodban lesz,megleginkább a picik még csak fekszenek.
Vannak úgynevezett pihenőszékek(majd keresek képet)Abban kényelmesebben tudod ültetni,vagy akár fektetni mint mondjuk a hordozóba.
Vannak ezek a babahordozó kendők.Én szerintem kifogom próbálni.Tudod,olyan mint amiben a néger anyák hordják a gyereküket.
Az etetőszék meg ha vesztek olyan legyen aminek több fokozatba dönthető a támlája,és az ülés magasság is állítható.Máté mostmár nem hajlandó az etetőszék tálcájáról enni,és odakell húzni az étkező asztalhoz.
Egyébként a www.babaszoba.hu -n az apróhírdetésekben lehet jó "használt"dolgokat találni,nagyon nagyon jó áron.Olyan cuccokat amiket szinte alig használtak de valamiért mégsem kell nekik.Én pl.onnan vettem Máténak 8000.- hálós járókát,ugyanaz a boltban 19000.-!Nem mindegy!Megvették a kislánynak a járóát,Ő meg dühöngött ha belerakták.2 hónapot vott a cucc...

Vikike

Szépek vagytok!
Az Uh-án minden kifog derülni.De szerintem sincs okod aggódni,valszeg nem akkor csinálták amikor kellett volna.Sajnos ennél a vizsgálatnál,nagyon pontosan be kell tartani a hetetket,de ugye sokszor még a fogantatás időpontja sem biztos,és akkor már a hetek is csúsznak ide -oda.Szóval NYUGI!!Mikor mész Uh-ra?

Takido

Nálunk is pecsétes engedéllyel lehetett tornára menni.Én nem mentem,mert otthon kínoztam magam :) De azt tudom,hogy akik mentek azoknak gyakrabban kellett menni az orvoshoz.

Meli

Mc'Donalds...Super size me....LÁttad?Borzalmas,és elgondolkoztató :shock:
DE ÉN IS SZERETEM... :oops:
Igaz csak ritkán " fanyalodunk " rá.Az a baj,hogy apának, és nekem is hazavágja a gyomromat másnapra...de akkor is szeretem.
Ez olyan mint a hagyma,tudom,hogy egész éjjel kínlódni fogok és nyelem a vizet mint kacsa a nokedlit,de akkor is megeszem este :oops:

málna2162
 
 


Jó reggelt!
Na, úgy látom ma én is bekapcsolva hagyom a gépet, fúrja ám az oldalamat a kíváncsiság mi van Candival. :D

Nem tudom mi volt ma éjszaka velem, menetrendszerűen két óránként pisilnem kellett menni :oops: máskor egyszer megyek, a törpe ma sem aludt valami jól, viszont most a nagyágyon húzza a lóbőrt :lol:

Vikike szépek voltatok :D
Te nem szeretnél pocakos képet feltenni?
Nika és Te? még rólad sem láttunk?

nekem nem sok mindent kell vennem :wink: , viszont babakocsit igfen, de nem tudom milyen lenne jó. Bár később akarjuk megvenni azért már elkezdtem nézelődni, de kiakasztó, hogy egy csomó fajtához nem tartozik lábzsák :(

Majd még jövöööööök:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Hello,bekukk!!!!
Málna,láttam és elborzasztó....de tényleg fini kajákat csinálnak és én kb.évente 3x4x eszek mekis kaját....annyi belefér!Szerintem direkt csinálják ennyire finomra,hogy mindig emlékezz az ízére és újra ezt vedd!!!!!!!!Prágában minden utcasarkon van egy Mc'Donalds,és a hülyébb túristák odajárnak enni....pedig a Cseh kaja fantasztikusan finom!!!!!!!!!!És nemrég olvastam egy prágai fasziról,aki a Supersizeme mintájára egy hónapig csak tipkus cseh kaját evett(cupákos csülök,knédli és sör sör sör)és a hónap végére helyreállt a koleszterinszintje és lefogytott 5 kg-t.....ez az elgondolkodtató.....

Én nem mernék hordozókendőt kipróbálni....félnék,hogy bénán kötöm meg és kicsusszan a babóm :oops: :oops:

Gabi,te szerncsés vagy,nem nagyon kell venned semmit.....mi a 0-ról indulunk ezügyben,de nem állunk meg :wink: :wink:

Pusza

Kép Kép
meli1118
 
 


Kis_plutó

Menetrendszerűen jársz pisilni?!Gyanús vagy nekem! Nem vagy te terhes???!!! :lol: :wink:

málna2162
 
 


Jó reggelt!

Hőm 37,1.

Tegnap együtt voltunk apával és ma reggel a távozásával jött egy pirosas rész úgy bele kenődve. Ez már piri lenne vagy lehet ilyen???

Bea, kismamaik
terheléses cukor kibírható, engem csak az vágott földhöz, hogy amúgy alig eszem cukrot. Inkább édesítőszert használok.
Iszonyúan izgultam, hogy emiatt nem lesz-e magas az érték.
Nem lett.
Vendég
 


Tesó!
DANIKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
és természetesen sok-sok puszit!
Kép Kép

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


Kép
Mindenkink nagy puszi és köszönet, hogy nem felejtettetek el!
Barnán, frissen és üdén itt vagyok újra, jelenleg próbálok visszatérni a dolgos hétköznapokba.
Sajnos nem tudtam még elolvasgatni kivel mi történt az elmúlt 3 hétben, de remélem jól vagytok!
A lényeget azért már kibogarásztam...... nagyon örülök Ági a jó hírnek! Ilyen örömre visszajönni mindig érdemes!
Sajnálom, hogy nem találkoztunk személyesen, remélem egyszer még bepótolhatjuk!
Én sajna nem szolgálhatok neketek ilyen kellemes és örömteli hírekkel, nálam volt látogatóban a piri, úgyhogy szeptemberben vár az új nődokim.... :?
Kép
Most még ilyen kis lassú leszek, de igyekszem a munkától azért benézni!
Kép
Most kicsit megyek, mert ezer dolog vár rám még!
Nagyon hiányzott ez a jó kis társaság!!! :)
Puszi

Andi
candi
 
 


Sziszi,szerintem az lehet a beágyazódástól is!!!!De már a 42.napon vagy és a hőd az nagyon jó!!!!!Te mindig hihűlőben vagy!!!!!!!!!
Te ha este szertkezel kibírod reggelig pisi nélkül?? :oops: Nekem orgazmus után max fél óra és pisilni kell :oops: :oops: Akkor lehet,hogy azért nem jött még össze,mert kipisilem?? :oops: :oops:

Kép Kép
meli1118
 
 


SZIA CANDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon örülök,hogy visszetértél hozzánk,kipihenten és vidáman,igaz,hogy nincs jó híred,de elkeseredni sose fogunk....ez a szlogen!!!!!!!!Mesélj,ha van egy kis időd!!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Sziszi!
Nálunk úgy volt, hogy május 6-án kellett volna megjönnöm, másnap szeretkeztünk s piri jellegű volt nálam is távozás után csak sebpiros.
Kis_plutó akkor megnyugodtatott, hogy neki is volt ilyen s kerüljük a nő alul férfi felül poziciót.
Elmondtam a dokinak s mondta, hogy 12. hétig a veszélyeztett időszakban kerüljük ezt a poziciót, mert a méhem növekszik s hirtelen nyomás hatására az erek elpattanhatnak s ettől van a vérzés.

Candi!
üdv köztünk!

Kis_plutó!
Képet majd teszek fel csak most szervizben van a fényképzőgépünk.

Mókuska!
Boldog szülinapot Daninak!

Kép
nika04
 
 


Vikike, nagyon szépek voltatok a nagy napon! :D

Sziszi, ez lehet a beágyazódás jele is, nekem is volt ilyen.

Mókuska, nagyonszépenkérek szilvás lepényt! Én is imádom a fahéjas dolgokat. Apa szilvásgombócra akart rábeszélni.
Egyszer már próbálkoztam, de főzésnél sz@rrá mentek a gombócok, úgy kellett apró darabokban kihalászni a fazékból, a szilvákat meg utánuk külön…
:? Persze nem estem kétségbe, bevágtam mindet egy serpenyőbe, és zsemlemorzsával szépen megpirítgattam. Mondjuk nem nézett ki túl étvágygerjesztően… de finom volt :D

Szia Andi, welcome back! Biztosan szép barna vagy, arra felé nagyon jó kis Nap van 8) :D
Sajnálom, hogy nem lettél a párom, biztos nem ücsörögtél eleget (éjjel-nappal…) a vízben, ahogyan megbeszéltük :(

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Jó reggelt!!!Sajna csak most keltem fel!!!!De már kezd elegem lenni,hogy ÓRÁNKÉNT kellett kijárnom WC-re!!! :x
Szia Candi!!! :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Candi üdv újra itthon. :wink:
sajnálom, hogy a hülye piri még a nyaralásra is "követett" Téged.

Na, megyek mert ideragadtam a gép elé, a lakás meg romokban :wink:

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


A szeretkezős témáról meg csak annyit,hogy én nagy PISIS vagyok,és mindig "futok" a sex után pisilni!Tehát Meli Drágám attól ne tarts,hogy emiatt nem jön össze a baba!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Nekem muszály volt a Doki engedélye a kismama tornához,mivel én vesz.terhes vagyok!! :?

Kép
bea27
 
 


Vikike!
Gyönyörű mennyasszony voltál. Tök jók a képek.
Nektek mikor volt az esküvőtök. A miének lassan egy éve 2005.szept3.-án.

Muszukuru!
Én is imádom a szilvásgombócot.
Nem a látvány számít hanem az ízek. Tudod Csokító ronda és finom.

Bea!
Szép jó reggelt álomszuszék üdv az Óriáskának.

Kép
nika04
 
 


De jó későn is feküdtem le!!Na meg ez az óránkénti pisilés!!! :x UTÁLOM!!!!!
Tegnap még eszembe jutottál az AFP miatt!!De elfelejtettem!!Mindjárt utánanézek,hogy mit is láttam erről!!NYUGI!!!Minden rendben!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Bea,kösz,megnyugodtam!!!!Én azért egy jó fél órát általában kibírok!!!!!Nekünk is nemsokára itt a házassági évfordulónk,az egy éves :lol: szept.24-én....

Kép Kép
meli1118
 
 


Bea

Visszaolvastál?Mert csak akkor küldök képet! :twisted:

Meli

Azért jó lenne ha feküdnél legalább 20 percet nyugodtan :roll:
Hogy leszel így a párom????(persze bárkinek örülni fogok!!!)


Candi

Hellóóóóóóóó!!
Megkaptam az sms-ed... :cry:

málna2162
 
 


A kismama lap.hu-n van a korai AFP vizsgálatról adva infók!!
Bár lehet,hogy neked inkább későbbi volt a vizsgálat!
Mindegy!Ha akarod,nézd meg!
Mindjárt feldobom a kismama naciról a képet!REMÉLEM SIKERÜL!!!!

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Bea!
Látom,neked sem sikerült hamarabb feltárnod magad :)

Candi!
Jó újra olvasni felőled,azt pedig elhiszem,hogy nehéz visszarázódni a melóba.Majd remélem mesélsz még részletesen a nyaralásról.3 hét hosszú idő :)

Anyusziszi!
Már csak te vagy versenyben az "Ági párja"címért. :) Mikor akarsz bennünket "megajándékozni" egy teszttel?

Mókuska!
Daninak BOLDOG SZÜLINAPOT :!: :P :P

Meli!
Azért lehet,hogy egy hónapig nem ártana kipróbálni,hogy nem futsz ki fél órán belül pisilni.PL.menj el előtte,hátha az segít :)
A tavaszi bababörze nekem sajna már túl későn van :)

Muszkuru!
Szeptember hányadikán mész dokihoz?

Nika!
Nem értem,hogy miért csak októberben tudjátok meg a baba nemét..?

Kis_Plutó!
Nem lehet,hogy Bütyike rátelepedett a húgyhólyagodra.

Málna!
4 hétnél is gyakrabban kellett menniük?Mert az már tényleg kész rablás lenne :twisted:
Ha jók a házi süti receptek,akkor megköszönnénk,ha megosztanád velünk :D

KépKép
takido
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?