Új privát üzeneted érkezett!

Utoljára tavaly nyáron volt rajtam szoknya a keresztanyám temetésén!Mindenkinek nagyon tetszett,de nem igazán hordok ILYET!!! 8)
Le kéne kopognom,de még nem vizesedek!Bár mintha estére kicsit meglennének dagadva a lábaim!
Mindjárt jövök!

Kép
bea27
 
 


Málna!
Pont 2 órája beszéltem a Béceben élő unokatesómmal,és vele is pont zte tárgyaltuk,hogy a hülye pénz miatt nem fújták le a tűzijátékot.
Egyébként a többi dologgal is teljesen egyetértek.

Vikike!
Nekem 0,79 lett a MOM értékem,én amiatt aggódtam,hogy nem-e alacsony.18 hetes UH-ra mikor mész,ott majd megnyugtatnak,hogy nincsen semmi baj :)
Nekem is több ismreősöm van,akinek rossz lett az eredménye,és semmi baja a babának :)

Bea!
Ma reggel is hasszurkálásra ébredtem,aztán elmúlt.Már nem aggódom emiatt.A keményedésre úgy tünik,hogy használ a Magnérzium+B6.
Szerdán mindenképp számolj ám be,hogy milyen volt a ruházati nagyker,engem is érdekelne,ha jó dolgok vannak,és elfogadható áron.Lassan nincs egy göncöm,amit felvegyek :cry:

KépKép
takido
 
 


Bocsi!!De megyünk a baby outletbe!!!!
Holnap,vagy még este jövök!!
Meli!!Az angol leckének még utánanézek!!!

Kép
bea27
 
 

 
 

Bea!
Részletes beszámolót kérünk a baby outlet-ről :D

KépKép
takido
 
 


Meli!
Rám igazándiból nem volt jellemző,hogy vizesednék,de az elmúlt két napba,hogy a zárt cipőimet kellett felvennem észrevettem,hogy nem valami kényelmesek,régen mintha bővebbek lettek volna :?

KépKép
takido
 
 


Sziasztok, először is Nika, részvétem :( De legyél erős, sajnos ez az élet rendje. Gondolj a babácskádra, akinek nagy szüksége van rád!

Tüzijáték nézők, örülök, hogy mindenki kisebb-nagyobb izgalommal, elázással megúszta. Nem lennék a 12 éves anyuka helyében, akire rádőlt a fa...

Vikike, látom már többször jössz. Ugye tudod, milyen jó helyen lakunk? Nálunk a hülye idő miatt elmaradt a tüzijáték!! Ehhez mit szóltok, lányok? Itt is dörgött, villámlott, elég rossz idő volt, úgyhogy lefújták!! (Nem véletlenül Szfvár a királyok városa :lol: )

Meli, a tanítvánnyal én is ezt tettem volna. Még annyit megtennék, hogy felhívnám az anyját, hogy készüljön fel, a fia semmit nem tanult.

Sziszi, azonnal tesztelni!! Ez sokkal több, mint gyanús!! :wink: Ne várass minket péntekig, az még 4!! nap!!!!

Terheléses cukorvizsgálat: a kolléganőm mesélte, hogy neki annyi volt, hogy először éhgyomorra megmérték a vércukorszintjét, másodszorra pedig úgy kellett mennie, hogy evett 2 csokit. Ennyi, semmi cukorszirupos lötty.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Ja, Málna, angolt tanítok. Szívem szerint már most elmennék táppénzre, úgy gondolom, el tudnám magam foglalni, mellette itthon taníthatnék, de mindemellett még (és ez nem dicsekvés akar lenni, bárki is erre gondolna) igazgatóhelyettes vagyok, és most, hogy összeolvad a sulink egy maszek kétnyelvű ált isk+ gimivel, még nehezebb lesz pl. megcsinálnom az órarendet, mivel sokan itt is ott is tanítanak, több épületben is tanítunk, stb. Meg baromi sok más meló is van. És ha most otthagynám őket, elég nagy kaki lenne a helyzet. Úgyhogy amíg bírom csinálom. Ráadásul eddig 3 tanulmányi ügyintéző volt, most szeptembertől csak 1 lesz, így be kell segíteni abba is. Szóval "röviden" ennyi.

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Bea,de jó neked én is menni akarok!!!!!!!!!!!!
Dóri,akkor vegyél egy kényelmes átmeneti cipőt,mert ennél már csak hidegebb jön,neked meg ennél már csak nagyobb lesz a pocid,tehát kényelmes cipő kell!!!!!!!!

Kata,az anyja a gyereknek vásárolt nálam szombaton és én már akkor megkérdeztem tőle,hogy mi az oka annak,hogy a ficskája 16 évesen nem éri fel ésszel,hogy tanulni kellene??!!Azt mondta,hogy nem tudnak vele semmit sem csinálni,de reméli,hogy nem bukik meg a pótvizsgán...jófej,nem???Én persze görcsöljek vele és egyem az ideget!!!!!na neeeeeeee!!!!
Más!!!Te jól vagy???Mikor mész legközelebb dokihoz?????

Viki,sikerült a ticker?

Kép Kép
meli1118
 
 


Kata,nehogy már szégyeld a beosztásodat,nyilván az érdemeid miatt kerültél oda,nem a két szép szemedért!!!!De én a helyedben kicsit lelassítanék,olyan közel van a sulikezdés és pont akkor zuhan rád a legtöbb munka,amikor a legtöbb pihenésre lesz szükséged!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli!
Majd igyekszem találni egy cipőt,ami kényelmes,meg jól is néz ki,bár a mai divat mellet nem lesz egyszerű.

KépKép
takido
 
 


Húúúú Ti aztán tudtok termelni. :twisted: Fél órája csak olvasok.

Vikike
az értéknövekedés úgy van ahogy Bea írta. Emiatt is fontos, hogy a megfelelő időben vegyék le. Neked ha a 17. hétben lett akkor az lehet az eltérés bőven, főleg ha figyelembe vesszük, hogy nem is olyan sokkal több :wink:

Meli
hát igen ezek a mostani 16 év körüliek ilyen makacsok. Pont ennyi idős sógornőmék lánya is. Ő is ezt csinálja, nem hajlandó tanulni, de hát anélkül buta, és az is marad :(

Szennyvizet ne is említsétek. Délelőtt jön a párom, hogy állítsam le a mosógépet, mert tele van a tartály. Nálunk átemelő-szivattyús rendszer van, nem szabadesésben távozik a trutyi. Leástak egy jó nagy tartályt az udvarba. na a szivattyú elfelejtett működni benne, és kb. 5 cm.-en múlt, hogy nem úszott a szennyvíz az udvaron. Ráadásul az illetékesek hárítanak, nem akartak először kijönni, csinálj vele valamit te alapon :cry: Tibi lett olyan ideges...

Cukrosvíz hát nem egy szuper dolog...Náliunk nem kell a labornál maradni a vérvételig, de jobb is a levegőn, mint a sok össze-vissza ember között. :x

Muszkuru
sajnálom, hogy utolért Téged is a rosszullét ezen része :(
Én is szinte folyamatosan éhes vagyok, és olyan hirtelen tör rám az éhség.

Nika
nagyon sajnálom, és őszinte részvétem :cry:
Csak zárójelben jegyzem meg, hogy a történtek után , és ha hiszel népi babonákban akkor kislányod fog születni. :P

Sziszi
én is azt kérdezem, amit Te is, miért nem tesztelsz már végre :?: :?: :?: :?:

Egyenlőre ennyi jutott hirtelen az eszembe:Gabi

Adrika 1999.02.22
Kép
Kép
kis_plutó
 
 


hazaért a szerelmem!!!!sziasztok!!!!!!!holnap jövök :wink:

Kép Kép
meli1118
 
 


Megpróbálok pár képet feltenni a tavalyi esküvőnkrő, remélem sikerül. Kép megérkeztünk a házasságkötő teremhez [/img]
vikike_
 
 


Megjöttünk!!Vettünk egy rózsaszinű kord nadrágot!!ARANYOS!!Majd egy kicsit később felteszem!!Holnap viszem a szabóhoz,hogy varrja vissza az alját,mert olyan PIRINYÓ vagyok,hogy muszály!!
Ja!6990Ft volt!

Kép
bea27
 
 


Kép gyűrű húzás, nekem remegett a kezem alig bírtam a gyűrűt levenni a párnáról
vikike_
 
 


Vikike!!Nagyon szép vagy!! :wink:

Kép
bea27
 
 


jaj bocsi ők az ovisaim, nem ezt akartam :oops:
vikike_
 
 


Dóri!!Itt vagy???? :roll:

Kép
bea27
 
 


Kép na ezt akartam
vikike_
 
 


Kép a gyerekekkel, mindegyik gyerkőc velem akart táncolni, emlékszem én is ilyen voltam, mindig a menyasszonnyal
vikike_
 
 


Kép a férjem és a barátaink gyerekei, kicsit motoroztatta őket(ez ugyanis egy négykerekű motor)
vikike_
 
 


Kép itt már elaludtak a motor zúgására
vikike_
 
 


Nemtudom,mert vagy az aksi töltő sz@r,vagy az aksi!!De le van ,merülve!!!Kértem a haveromtól,de neki is fullra le van merülve!!Ha még ma feltölti (bár azt kétlem),akkor még ma felteszem,ha nem csak holnap!!
Aranyosak a gyerekek!!

Kép
bea27
 
 


Most voltunk megnézni, hogy hogy áll a lakás, már nagyon alakul. Alig várom, hogy beköltözzünk :D

Kép
vikike_
 
 


helló Mindenkinek !

a cukor terheléses vizsgálattol kicsit viszolygok, de egy kisbabáért mindent elviselek !

megcsináltam a tickeremet, ma van a 18 napon, 10 nap múlva kell megjönnie

most láttam a tévében a tegnapi vihar jeleneteit, szörnyű belegondolni is, hogy ez most nem amerikai katasztrófafilm hanem a valóság !

az egyik kollégám ott volt, VIP jegyet szereztek és ez első sorból látta a Dunát !
vvviki
 
 


41-es cipőt hordok, mi lesz, ha ez még néhány számmal nőni fog ?
vvviki
 
 


Vvviki!!Nem törvényszerű,hogy mindenkinek megnő a lába!!!Van egy JÓ PÁR ismerősöm,akiknek nem nőtt meg!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Candiről:HOLNAP REGGEL JÖN!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
bea27
 
 


Bea!
Itt vagyok :D

Vikike!
Szépek vagytok :D

KépKép
takido
 
 


Jó Estét!!
Neked nem görcsöl sosem a combtöved???

Kép
bea27
 
 


Meli!!Azért nemvagyok AKÁRMILYEN!!Csak egy szót néztem meg a szótárban,és le is forditottam!!Mit szólsz hozzá?

Kép
bea27
 
 


Köszi a dícséretet, azt hiszem el teszem magam holnapra. Jó éjszakát mindenkinek! Meg a kis pocaklakóknak is :D .

Kép
vikike_
 
 


Dóri!!Amig vártalak,gyorsan megettem egy szalámis-hagymás,paradicsomos szendvicset! :D

Kép
bea27
 
 


Bea!
Eddig még nem görcsölt.Neked ezek szerint szokott.

Vikike!
Jó éjt :D

KépKép
takido
 
 


Dóri!!El sem hiszem,hogy jövőhéten kezdem a HATODIKhónapot!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Nekem már pár hete csinálja!!Itt aztmondják a csajok,hogy Ádika rátelepedett egy idegemre!!

Kép
bea27
 
 


Egészségetekre :D Mi meg bűnöztünk a Mc'Donaldsba :)
6.hónap ez nem semmi :lol:

KépKép
takido
 
 


Neked is nemsokára itt lesz!!Hiszen csak egy hét van köztünk!Vagy egy sem!!! :wink:

Kép
bea27
 
 


Az könnyen lehet,unokatesómnak a veséjére telepedett,már csillagokat látott tőle.

KépKép
takido
 
 


Nagyon tetszik neki ez az idő!!Annyit rugkapál,hogy csak na!!És Tünci???

Kép
bea27
 
 


Ő is elég aktív mostanság.Ha ő nem is,de én nagyon élvezem ezt az időt :)

KépKép
takido
 
 


Mármint a hideget??
Mikor látunk a pocidról képet?
Ma voltunk abba az outletbe a soroksári úton,és vannak jó dolgok,de a babutorok között,ha csak az egyiket számoltuk össze,többre jött ki,mint 100.000Ft!!Iszonyat drága!
Apa mindenképp azt a 85.000Ft-ost akarja megvenni amit a KIKA-ban láttunk!
Ti nem nézegettek ilyet??Lassacskán el lehet kezdenünk venni babaholmikat!

Kép
bea27
 
 


Én arra gondoltam,hogy a 30.héttől!!Bár nekem sok dologra nem lesz szükségem,mert a Tesóm rengeteg dolgot adott!
Szerintem folytassuk Privin,hogy ne menjünk holnap a többiek agyára!!Mit szólsz hozzá?

Kép
bea27
 
 


Igen,ezt a hűvösebb időt.20-25 fok most jó nekem :)
Mi múlt héten vettünk bútorokat,már csak a kiságyat kell megvennünk.Mi is azt számolgatjuk,hogy mit kell még vennünk,és hogy kb.mennyibe fog kerülni.

KépKép
takido
 
 


MSN-d,nincs véletlenül?
Az sokkal gyorsabb lenne :)

KépKép
takido
 
 


NINCS!!!!! :( :( :(

Kép
bea27
 
 


Már próbáltunk a málnával csinálni,de BÉNA voltam!!
Próbáljam veled is??

Kép
bea27
 
 


Hello csajok, most is csak egy percre jöttem.

Bea, te tudsz valamit!?!?!?!?!???!!!??! Csak neeeemmmm Candi is pocaklakós már??? Te nagyon sejtelmes voltál!!!??

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 


Szia Hoppá :D

KépKép
takido
 
 


Szia Dóri, hihetetlen hogy már 6 hónapos korban jártok :shock:

Kép

Kép

Kata & Gege & Nórika :)
hoppá
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?