Új privát üzeneted érkezett!

Nika

Nagyon sajnálom,és részvétem.
De nekedmost tudod,erősnek kell lenni ,és tudom,hogy nehéz de próbálj meg minél kevesebbet idegeskedni.

Anyuszisz

Tiszta libabőr lettem, ahogy olvastam a tegnap esti kalandotokat!Azt hiszem Tomit egy időre nem fogja érdekelni a tűzijáték!Szegénykém,remélem azért már jobban van,vagytok!
A hőd és atünetek nagyon bíztatóak!!! :!:

málna2162
 
 


Málna!!!........................................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Örülök,hogy jól telt a hétvégétek!!!Mátéért jó hogy odavannak a kiscsajok!!!Olyan zabálnivaló!!!!!Igazad van,már lenyugodtam!!!!Várom,hogy apa hazajöjjön :oops: :oops: te is pont jó helyen vagy a vonalzód szerint!!!Csak nekem 30 napos a ciklusom,de így pont egyszerre kellene tesztelnünk!!!!!!Lehet,hogy te leszel a párom!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna!!Privi ment!!
Meli!!Ne idegeskedj egy ilyen hülye,link,hazudozós,lusta tanitvány miatt!!Jól tetted,amit tettél!!
Jut eszembe!!Ne járhatnék én is hozzád angolozni??Már annyira elfelejtettem a 4 éves tanulmányaimat!!Kicsit fel kéne frissiteni!!

Kép
bea27
 
 

 
 

Sajnos nem kaptunk Rám való kismama nadrágot!! :( Csak ÓRIÁSI méretben volt! :(
Van valakinek valami 5 lete,hogy hol vegyek? :roll:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Nika!
Nagyon sajnálom :cry:

Nektarin,Anyusziszi!
Biztos szörnyű lehetett :( Örülök,hogy nem lett komolyabb bajotok.
Anyusziszi!
Ezek tényleg nagyon biztató tünetek :D

Meli!
Ezen aztán tényleg ne idegeskedj :) Ha a gyereknek mindegy,hát legyen az neked is.Remélem a rokonaid jól vannak,és jelentkeztek már.

Málna!
Örülök,hogy jól sikerült a hétvége,és,hogy Máté ilyen jól érezte magát :P

Muszkuru!
Sajnálom,hogy betegen,ágyba kellett töltened a szülinapod,azért remélem,majd bepótoljátok :lol:

Bea!
Holnap délután megyek a dokimhoz,szerintem majd akkor beszéljük meg,hogy mikor megyek a terheléses vércukor vizsgálatra.
Én is úgy tervezem,hogy elkezdek járni kismama tornára,vagy a héten,vagy jövő héten.

KépKép
takido
 
 


Meli, teljesen igazad van. Minek olyanra energiát pazarolni, aki a legkisebb jelét sem mutatja, hogy kérne belőle? :evil:
Viszont aggódom a kisember miatt, szerintem a szüleinek a sarkukra kellene állniuk, mert különben már most beadhatják az igénylést a gyermekük nevében a munkanélküli segélyre… :?

Nika, őszinte részvétem :(

Sziszi, még szerencse, hogy vannak rendes emberek. Ami pedig azt a másik bizonyos dolgot illet, ezekre a tünetekre panaszkodom én is :wink:

Málna, még nem ünnepeltük meg, de ami késik, nem múlik :D Örülök, hogy jól telt (minden értelemben)a hétvége.
Máté annyira édes, nem csodálom, hogy egyszerre több pesztrája is akadt :D

Musz

KépKép
muszkuru
 
 


Meli

Ja igen,húzzuk vonjuk egy mást :lol:
De jó lenne ha mostmár erdménye is lenne ennek a huza-vonának.

Takido

Köszi.
Ti milyen bulin voltatok?

Bea

Nézz körül a neten :roll:
A nagy nevű baba boltokba semmi esetre se,ha nem akarsz egy zsák pénzt ott hagyni. :!: :shock:

málna2162
 
 


Köszi csajok az együttérzést!
próbálok erős maradni óvni a babát.

Sziszi!
Nem semmi történet. Szerencsétek volt a biztonsági őrőkkel.

Meli.
Ne idegeskedj hülye gyerekek miatt. Sajnos vannak lusta hülye felnőttek is mint én.

Takido!
A cukor terheléses vizsgálat nekem a 24.héten lesz szept.19.
azt mondják elég kellemetlen. kibírjuk.

Málna!Meli!
Mindent bele.
Málna!
nem voltál féltékeny a kisfiadra :) Idősebb csajok veszélyesek. Nálunk én 2 évvel idősebb vagyok, az anyósom megtudta teljesen rosszul volt, hogy idősebb nővel jár a pici fia. Idősebb nők veszélyesek :)

Kép
nika04
 
 


Terheléses cukor:
2dl viz tele öntve cukorral.... :twisted: Fincsi...
De kifogjátok bírni!!! :wink:

málna2162
 
 


Igazuk van a csajoknak!!NIKA!!Ne idegeskedj!
RÉSZVÉTEM!!!!!! 8)

Kép
bea27
 
 


Nekem venni kell a gyógyszertárba cukrot,és viszek magammal poharat,meg vizet (nehogy a kórházi pohárból keljen innom!)De vihetek még citromot is!! :P
Viszont nincs kedvem két órát ülni a labornál!!!!!

Kép
bea27
 
 


Nika

Nem :oops: :oops:
Sőt.Egy kicsit örültem,hogy nem abból fog állt a hétvége,hogy Mátét hajkurásztam.
Voltak ott 2 és 3 gyerekes anyukák,Ők is azt mondták,hogy használjam ki a lehetőséget,és azt, hogy Máté ilyen jól elvan.

málna2162
 
 


Jól van Málna!!Ne feledd szavad!!Én is cukkolni foglak,mert nemsokára Te is ide jutsz!!! :wink:
Bár Te meg szereted az édességet!!Ez szemétség!!!

Kép
bea27
 
 


Bea

Hát ez sajnos nem kedv kérdés.... :?
És jobban teszed ha ott üldögélsz.A nővér (legalábbi abban a kórházba ahol én voltam)többször megkérdezte,hogy jól vagyok-e,nem akarok lefeküdni.stb.Azért egy szirupos víz igen csak megkavarja az embert.Úgyhogy csak csüccs és vigyél könyvet! :wink:

málna2162
 
 


Bea

Sok újat nem fog jelenteni.
Én már megittam a szirupom javát :lol:

málna2162
 
 


Nemtudlak mivel cukkolni!! :oops:

Kép
bea27
 
 


Málna!
Kerti sütögetős party volt az egyik barátunknál,és aláfestésnek kivetítőn mentek régi videoklippek :D

Nika!
Nekem is a 24.hétre van beírva,csak még konkrét időpontom nincs.
Hát valahogy csak kibírjuk,nem mi leszünk az elsők :)

Bea!
Én is gondoltam,hogy majd ellógok a városba nézelődni,aztán felvilágosítottak,hogy nem valószínű,hogy ahhoz lesz kedvem.Örülök majd,hogy ülhetek.

KépKép
takido
 
 


helló Mindenkinek !

ez a cukros teszt kötelező ?

én mindig elájulok vérvétel után !
vvviki
 
 


Visszajöttem,de leugrok az udvarra teregetni meg romeltakarítani!!!!Szegény virágaim,jól megtépázta őket a szél!!!!!Most próbáltam fel a rucit,amit az esküvőre fogok felvenni,Rómában vettem és azóta nem is volt rajtam,mert nem volt olyan alkalom....attól féltem,hogy kihíztam,mert most az elmúlt két hétben nekem is ez ment:kaja,pia....kaja,pia....de képzeljétek:kicsit lötyög rajtam....olyan boldog vagyok!!!!!!!!Már nagyon várom azt a lagzit,a szűk baráti társaságból már csak ők maradtak ki a szórásból.....de két hét múlva már ők is klubtagok :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Viki,nem csináltál vonalzót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kérjük!!!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Nika !

őszinte részvétem !

pocaklakók hogy vannak ?
vvviki
 
 


segítsetek vonalzót csinálni !

milyen adatok kellenek ?
vvviki
 
 


vvviki!
Igen,kötelező vizsgálat :roll:

Meli!
Biztos nagyon jó lesz az az esküvő :D Örülök,hogy találtál rucit.Látod venni se kellett.Hihetetlen,hogy néha mik kerülnek elő a szekrényből :D

KépKép
takido
 
 


vvviki

Igen.Kötelező.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Lányok most olvasgattam egy pár hírt a tegnap esti drámával kapcsolatban.
Csak röviden és tömören a véleményem(nem leszek nagyon úrilány):
Az összes pénzéhes szarházit előkéne venni!
Azokat akik már csak a vaskos bankszámlájukat látták!!
Nem mondja senki,hogy nem lehetett volna leállítani az egész programot,nem a középkorban vagyunk.Ha a híradóban tudnak jósolni előrejelzést 3-4 napra akkor itt miért nem foglalkoztak azzal,hogy mi lesz várható este????
Az emberek élete ennyire nem számít, csak a mocskos pénz?Ha meg az Ő családjukkal történt volna valami akkor rínának és futkosnának fűhöz-fához keresve a felelősöket.Most meg, lapítanak mint az a bizonyos a fűben!! :twisted: :twisted: :twisted:
Az egész ország egy nagy fertő!!Mindenki csak a zsebét tömködi!Sajnos nem tudom azt mondani,hogy tisztelet a kivételnek ,aki egyszer oda kerül a húsos fazékhoz...!
Más
A helyett,hogy a falábú,futni és focizni nem tudó,az országra csak szégyenthozó magyar focistákat pénzelné az állam (persze ennél legálisabb pénzmosoda sincs a világon :twisted: )azt a pénzt olyan dolgokra kéne fordítani ami hasznos is.Pl.:mentő,tűzoltó,rendőr és akkor még folytathatnánk a sort...kórház stb.Ja,hogy ebben semmilyen üzlet nincs?!De jó hogy az életünkkel üzletelnek... :twisted:

málna2162
 
 


Sziasztok!

Hát a tegnap az tényleg nagy szar volt:)
Amúgy a hétvége nekünk is jól sikerült, voltunk Borfaluzni, meg Balcsin, szóval a tegnap estét kivéve egész jól sikerült:)
Asz!!!
Akkor nektek is volt kalandotok, miért nem csinálsz tesztet, már semmin nem múli????
Drukkolok!

Kép
Kép
nektarin
 
 


Csakmég1 gondolat, aztán befejeztem:

Amikor az ország segge,úgymond kilóg a gatyából,biztos,hogy 230 milliót kell költeni szórakozásra :?: :?: :?: :?: :!: :!: :!: :!:

málna2162
 
 


Málna2162

teljesen igazad van ! ebből a pénzből lehetett volna venni néhány mentőautót pl. !!!!!
vvviki
 
 


Málna,tökéletesen igazad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!De ugye a mi kedves miniszterelnökünknek be kell bizonyítani,hogy az életszínvonal az megközelíti,ha meg nem haladja az uniós átlagot(hahaha)egyszer kellen végigmennie itt nálunk egy egy ilyen eső után az utakon(nálunk van olyan utca,ami térképen 5 éve le van aszfaltozva....a valóságban pedig olyankor térdig sár van.....és ez Pest megye...2006-ban....akkor mi lehet a leginkább elhanyagolt megyékkel???!!!SZÉGYEN!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Meli

Mi is Pest megyében lakunk,és hát amilyen állapotok nálunk is uralkodnak...Szégyen.

Ellenben Tiszadorogmán,ahol hétvégi házunk van!!300 -an laknak a faluban,MINDEN UTCÁBAN CSATORNA VAN ÉS MINDEN UTCA ASZFALTOS.Az önkormányzattól 40 ezer forint visszatérítést kaptunk amikor bevezettük a csatornát a házba.Ha jók az információim,BAZ megye nem igazán a gazdag megyék közé tartozik.Ja és tiszta,mert az ott élő embereknek fontos,hogy milyen a lakó környezetük.Nálunk meg a bunkó állat idehordja az erdőbe a szemetét! :twisted:

málna2162
 
 


VIKI!!!!!!!!www.lilypie.com
Trying to concieve,ott beírod a mensidet és a ciklusod hosszát,kiválasztod a vonalzót és a figurát,aztán nyomsz egy create-t.....amikor kész,a középső(bbcode)alattit kijelölöd és bemásolod a profilodba!
Fönt a lap tetején,segédletek-profil és ott az aláírásodhoz beilleszted!!!!Próbáld!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


Málna,nálunk most csatornáznak a városban.....3 éve kezdték és a Víziközmű társulat igazgatója régi barátja apunak...egyszer megkérdeztem,hogy meddig tart még ez a hercehurca és a mi utcánkba mikor ér el,mert nagy esőben,mint tegnap is hömpölyög a víz lefelé az úton??Válasz:kb.2009-re végzünk,az építtetőink mindig késnek,magas a talajvíz,sok a munka...mi mindent megteszünk....tavaly Kubában,előtte Mexikóban az idén Szicíliában üdültel egy hónapig......szerinted????Nem lettem ideges...

Kép Kép
meli1118
 
 


sziasztok itt vagyok megint!

Málna, teljesen egyetértek veled, az ilyenen nagyon fel tudom magam cseszni. Apu is mondta, hogy már előre lehetett tudni a viharról.
Ha már itt tartunk marha jó lesz ha tényleg bevezetik a vizit díjjat, szegény barátnőm nővére is mondta, hogy majd fizethet, ugyanis neki négy gyerkőce van és ha az egyik lebetegszik akkor zsinórba jön utána mind a három. Szóval nagy sz....r az egész. Szerintem István király meg a többiek forognak a sírlyukban. Na ez az én véleményem.

Köszönöm mindenkinek a babaszoba tippeket :D . Örülök, hogy senkinek nem lett baja a tüzijátékon. Szegény gyerekek. Egyébként azt tudni, hogy kik haltak meg? :(

Bea, én is most szeretnék kismama ruhát venni, legalábbis nadrágot, de itt Sz.fehérváron össz-vissz három kismama boltot tudok azok is jó drágák, lehet hogy felmegyünk majd Pestre.

Voltam ma az afp leletemért ami miatt egy kicsit ideges vagyok, mert 3,09 az érték és 0,70-2,50 között a jó. Nektek volt ilyen mértékű eltérés? Tudom nem biztos, hogy gond van majd az ultrahang is megmondja, de nagyon idegesít. Még az is lehet, hogy nem 17hetes voltam hanem csak 16 és akkor is lehet eltérés. Rem. nincs semmi probléma. A vércsoportom 0 RH POZ. , a férjemé meg 0 RH negatív. Ez úgy tudom tök jó nem? Mindenkinek adhatunk vért.

Kép
vikike_
 
 


Szerintem ez nyugaton sincs másként.Csak ott nem csinálják ennyire pofátlanul a lenyúlást.Löknek az embereknek is valamit,hogy csend legyen.
Nálunk 12 év alatt nem sikerült a csatornázást elkezdeni.
Volt egy kedves hozzászóló a iwiw-en ,aki közölte,hogy ne felejtsük el,hogy ez vidék és nem a főváros,város stb...
Nem tudom, hogy mostanában látott e az illető pl.közüzemi számlát.A vidéken élők, sokkal többet fizetnek a közműért mint a városiak.Azért mert vidékre költözik az ember, nem akar sárban dagonyázni.És ha már többet is fizet, legalább kapjon is valamit.Csak a városi embert illeti meg az komfort?!
Nekünk pl.saját zsebből kellett az utcánkat olyan állapotba hozni,hogy esőbe ,télen hóban járható legyen... :twisted: Ja és csak két család lakik az utcában,ugyhogy jól bele kellett nyúlni,sz önkormányzat meg csak megvonta a vállát...

málna2162
 
 


Nika, Őszinte Részvétem!

Kép
vikike_
 
 


Vikike
Ezt irja a könyvem: Az átlagosnál magasabb AFP érték ált. és elsősorban ikerterhességre, ritkán kóros terhességre utal. Hangsulyozni kell, h az átlagosnál magasabb AFP érték az esetek 80 %-ában normális terhesség esetén is előfordulhat.
Szóval sztem ne izgulj! Eddigi UH-on csak egy babát láttak??? :lol:

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska, köszi az infót, igen egy babát láttak, talán annyira nem is nagyon magas, lehet, hogy nem pontos az adat, mármint a terhességi hét, mert ugye a menszesz első napjától számolják. Egyébként egy hete voltam a dokimnál és ő azt mondta, hogy minden rendben, legalábbis az ultrahang szerint.

Nika, Dória, Bea... nektek milyen szám volt az afp leleten? Köszi a segítséget, de nagyon be tudok parázni.

Kép
vikike_
 
 


HÚHA!!!IAmig nem voltam itthon mentek a politizálós dumák!! 8)
Szóval!Egyébként igazad van Málna!Ezt a pénzt nyugodtan költhetnék az egészségügyre!!!!!!!!!Ez egy buzi ez a Miniszterelnök!!!Én TUTI,hogy nem RÁ szavaztam!!
Csak holnapután megyünk kismama ruhát venni!!Apa tud valami nagykert,ahol lehet vásárolni!Holnap nem ér rá,a mai nap már kilőve,de utána meg már jó!!Igy marad a szerda! :evil:

Kép
bea27
 
 


Vikike,nyugi,biztosan semmi gond a babáddal,én is azt olvastam,hogy a terhességek magas %-ban magas az afp érték...persze én könnyen vagyok,ha én itt tartok majd micsoda egy para leszek :? :roll:

Kép Kép
meli1118
 
 


Én már azt sem tudom,hogy milyen volt az AFP-ém!!Kéne egy kis támpont,és szivesen segitek!!Ott milyenek a rövidések???

Kép
bea27
 
 


VIKIKE!!!!NYUGI!!!!! :lol:
Mindjárt segitek!!Csak tudnám,hogy a kismama könyvemben az hol van beirva!!!

Kép
bea27
 
 


MEGVAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!Én csak egy papircetlit kaptam,amit kellett vinni a genetikai UH-ra,két adat van rajta,és aztmondta a védőnő,hogy teljesen jó!!!!
MOM:1,8
ML,vagy HL,vagy mi ez itt az meg:1,8
Remélem segitettem valamit!!A részletes papirt csak pontosan egy hét múlva kapom meg!Amikor az UH-át is csinálja!

Kép
bea27
 
 


Bea, 0,70-2,50Mom közt a jó
vikike_
 
 


Jut eszembe,hogy egy kicsit még nyugtatgassalak! :wink:
A Barátnőm felkészitett rá,hogyha szar lesz az eredményem akkor se izguljak,mert az ÖSSZES ismerősének szar lett,és mindenhol MAKK egészségesek lettek a babák!És az is sokat számit,hogy PONTOSAN mennyi idős voltál amikor csinálták ezt a vizsgálatot!Egy nap is sokat számit tolódásnak,mert ha már 17hetes lettél,akkor az is egy nap,és az már nem felel meg a 16.heti AFP-nak!!Mert akkor már magasabbak az értékek!!DR.Kovács Bea rendel!!Még valakinek valamit???
Dóri!Megnyugtatlak!!Nekem is feszül a hasam két napja!!Meg szurkál!!De ez normális a MI korunkban!!Legalább is nekem ezt irja a kismama könyvem!!

Kép
bea27
 
 


Még sok adat van megadva???
Mit segitsek még????? :shock:

Kép
bea27
 
 


Meli!!Ezekszerint nemakarsz tanitani??? :cry:

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!!! :lol: a ti korotokban,ez tökjó....milyen rucikat szeretnél???Úgy tudom,nálad a sportos a nyerő....szólj,ha tévedek!!!Szóval gondolom nadrágokról beszélünk....te nem is hordasz szoknyát???Azt olvastam,hogy a terhesség vége felé kel majd egy számmal nagyobb cipő is,mert vizesedés miatt nagyobb a láb....te hogy állsz?????Szoktál vizesedni???Velem ez nagy probléma lesz,mert egy szimpla mensikor is 2-3 kg-al vagyok nehezebb a sok folyadékvisszatartás miat....

Kép Kép
meli1118
 
 


Köszi, neked akkor tényleg szuper volt :). Szerdán megyek védőnőhöz meg akkor csinálnak uh-ot. Ott majd rem. megnyugtatnak. :?

Kép
vikike_
 
 


Bea!!!I would like to teach you,my sweet!!!!!!!!

Kép Kép
meli1118
 
 


CANDI nem jött még haza???Valaki tud róla valamit????Szerintem visszaolvas....kell is hozzá egy fél nap,annyit írtunk,mióta elment :lol: :lol:

Kép Kép
meli1118
 
 


Köszi köszi köszi Bea doktornő :D , most már azért egy kicsit lehiggattam. Egyébként, hogy viseled az otthon létet, nem unatkozól? Én is már táppénzen vagyok, de eddig még nem unatkoztam. Most azon gondolkodom, hogy ráérős napjaimban megtanulok angolul.

Kép
vikike_
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?