Új privát üzeneted érkezett!

Csicsy, hát nem tudom mi lenne a megoldás nálatok :roll:
Viszont ezt az anyagi biztonság témát teljesen megértem, nálunk is volt ilyen idöszak tudod, de a helyzet fél éve javult, amióta ez az új munkahelye van. Komolyan mondom nagyon jó látni, amikor elégedetten jön haza,mosolyog :P

Hát a hányinegr azóta is kínoz, ma éjszak tudtam viszont rendesen aludni csak 6 körül éreztem, hogy kezdödik a hányinger és az éhségérzet együtt. Aztán meg a nagy :?: , hogy mit is kéne enni,mit kívánnék, kinyitom a hütöt és azzal a lendülettel be is csukom, mert rosszul vagyok. Ez megy egész nap, kissebb szünetekkel. Épp ezért 2 óránkét harapok valamit, akár gyümit, répát, mindegy, csak muszáj. Ma megyek vérvételre, vinnem kell vizeletmintát,meg a régi terheskiskönyvemet,megnézik, hogy milyen vizsgálatokat nem kell újból elvégezni.

Többiek? Hogy telt a hétvége? :P
Vendég
 


Sziasztok...

Csicsy: Mi lenne, ha te közelednél finoman hozzá esténkét???Kezd egy simogatással a hátán, az nálam mindig bejön :-D egy kis feszültség oldás képen, vagy akár mond meg neki, hogy megmasszírozod, vagy egy jó habfürdőt készíts el neki esténként.
Nálam ezek nyerők :wink: Hajrá drukkolok, ma pl. Valentin nap egy szexis fehérneműs alkalom.tök életes. :wink:


Kriszti: Na akkor hajrá rosszullét, melot, hogy bírod?Hogy melozol ezen a héten?Ne vidd túlzásba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nálam minden oké, túléltem ezt a hétvégét
:lol: Pénteken melo után egy szórakozóba mentünk(nem nagyon az Én zenei világom volt), de el táncolgatunk 3 ig...Hulla voltam...Szombaton pihiztem....
Nem tudom, hogy említettem e már nektek, de régóta szerette, volna Akváriumot, na megkaptam a páromtól, és halakat vettünk bele Szombaton :lol: Vasárnap meg Csilla Mókit meglátogattuk mert a béke segge alatt volt a csaj miatt :roll: :?
Ma meg fogászat lesz még melo közben :roll:

Ezek vannak
csip-csip18
 
 


Huu partizás ne is mondd, nem is emlékszemmikor voltam utoljára :shock: :shock:
A meló megyeget, csak szar ha közben rámjön a hányinger, e bekészültem harapnivalóokal. Holnap este afönökasszonyommal melózom, aztán péntek-szombat déleöttös vagyok. Ennyi elég is, mert elkezdödött a hajtás-pajtá,megint k..va sokan vannak minen egyes nap, de én meg szép nyugodtan elvagyok :P Elöbb-utóbb mindenki sorra kerül :lol:

miért kell megint fogászatra menned?
Jaj de utálom már a "fog" szót is úgy magában... :? :roll: :roll:
Vendég
 

 
 

Henne, Pinkiné valami jó módszer hányinger, émelygés ellen??? :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :?: :?:

Pinkiné még egyben van? :P
Vendég
 


Azért, mert van még egy lukas fogam ami érzékeny....és nem azt tömte be Szerdán :roll: Hanem egy másikat amit már egyszer betömött, és megint egy kicsit meglyukadt....
és fogínyem is bevan gyulladva, és kezelni kell, meg hát le szerettem volna szedetni a fogkövet, de amíg az íny gyulladt nem lehet :? így szerintem ma nem szedi le, és vissza kellene még mennem, de hát már a tököm tele van...mert ő is akkor rendel amikor Én itt vagyok a szoliban :x ma még elmegyek, de nem tom, hogy menni fogok-e még egyszer hozzá :roll: a fogkő miatt :roll:
Aztán holnap vv, izgulok, de próbálok nem ezen agyalni....ma....
csip-csip18
 
 


sziasztok,

mi is jelentkezünk..
sajnos napközben még mindig semmi időm Levi mellett...nem akar semmit sem aludni..na jó, max ilyen fél órákat 4szer. :) ami arra elég, hogy ne haljak éhen :D
egy hétig haza utaztunk a szüleimhez. Levi nagyon élvezte, nekem meg volt egy kis segítségem. :)
most hétvégén pedig majd anyósomékhoz utazunk. az 5 óra út, hát már most félek tőle...

Chris: örülök, hogy minden ok volt a dokinál. :) hát, hányinger ellen.. nekem tudjátok majdnem 18.hétig tartott. az igazán erős hányingerre szerintem semmi nem hat, csak a hányás..bocsi, nekem csak az segített :D
ha enyhébb volt néha segített a B6 vitamin, meg a cola. :)

csip:minden ok lesz a holnapi vv-n, majd meglátod ;)
gyömbér és társai nekem nem segítettek :D

nah, már ébred is a kis manóm :D

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok....

Na mi van itt lányaim???????

Tessék jönni....

Ki, hogy van?????????????????

Tegnap megvolt a vv, és szerintem jókor mentem :-D múltkor 35 napra jött meg, és most is annyival számoltam, így a p.é 17, 18 napon volt. és + 7nap hozzá kell adni és akkor kell menni a vv...az a ciklus 24-25 napján...Én meg tegnap voltam a 24 napomon. Akkor csak jókor mentem, remélem!!!!
Ma 12 kor tudom meg az eredményt és akkor beszélek az orvosommal, hogy mikor lesz az Endokrinológussal az értékelés. Nagyon izgulok, hogy mikor mehetek hozzá :roll:
csip-csip18
 
 


Kedves Topiklakók!

Ismét jó szándékkal spammelek itt (is): folytatódik a Babanet kommentjátéka, azok között, akik a héten kommentelnek, a Jaffa Kiadó könyvcsomagját sorsoljuk ki!

Facebook csoportunkhoz is megéri csatlakozni, így nemcsak a cikkekről kaptok értesítést, de további nyereményjátékokban is részt vehettek.

És végül, de nem utolsósorban: várjuk a Ti történeteiteket is A Te történeted rovatba. Kinek ne lenne a tarsolyában egy olyan történet, amit 1-2 oldalban meg lehet írni? Lehet vicces, tanulságos, dühítő, szomorú, elgondolkodtató, szüléses, gyerekneveléses, párkapcsolatos, családos. Akiből kikívánkozik a grafomán énje, történetét Word dokumentumban küldje el erre a címre: szerkeszto kukac babanet pont hu.

Köszi a figyelmet!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


tten vagyok I'm very very very happy
Nos meg volt a vv
Megkaptam a leletemet, amin ez van....

Progeszteron, menstruációs ciklus luteális fázis: 1,19nmol/l (5,30-86,00)
Béke a segge alatt van...

Na rá kérdeztem, hogy"biztos ami biztos"magam is megnyugodjak, hogy nem lehet-e hogy azért ennyire alacsony, mert korán vették le?!Válasz rá: Ezért vettek ma is vért.Meg ennyire alacsony akkor sem lehet, hogy még a min.értéket sem érte el.
Aztán jött a konzultáció : Alá támaszthatjuk 99%, hogy megtaláltuk a bajt a történetek hátterében sárgatest elégtelensége van. A vizsgálatokat mai nappal befejeztük, holnap reggel 8 kor még telefonáljak, hogy azért mi lett a mai vv eredményem. De gyógyszeres kezelést írunk ki magának a ciklus 14 napjától amit szednie kell .


Hurrrráááááááááááááááááááá, a drágám még nem tudja, fogászaton van....És várom itthon
csip-csip18
 
 


Csip mi lett az eredmény?? :P
Nem sokat voltam csajok,mert ez a hányinger dolog most teljesen rajtam van és fogalmam sincs mivel enyhíthetném,már mindent kipróbáltam, de nem megy..na mindegy túl kell esni ezen az idöszakon a gyereket nemadják ingyen :P

Pinkinéröl tudtok valamit?

Csicsy Valentin nap hogy sikerült?

Henne a kóla kicsit segített kb. fél óraig aztán elöröl minden, mostmár sokszor sz ebéd is ki akar jönni,már azt sem tudom mit egyek,mert semmit sem kívánok, dehát muszáj enni :? :P

Csip gyere az eredménnyel!!
Vendég
 


sziasztok,

csip:ez nagyon jó hír! :) kapsz egy kis progi pótlást és jönni fog szépen a babó is. ;) én is progi hiányos voltam..

chris: a rosszúllétnek örülni kell :) ez hülyén hangzik de amikor már elmúlt, majdnem hiányzott a hányinger.. :)mert addig legalább tudtam, minden ok odabent, mert rosszul vagyok :)

mi most hétvégén megyünk anyósomékhoz..kíváncsi vagyok, hogy fogja viselni Levi az 5 órás utat... :oops:
tegnap voltunk oltáson, szegénykém ordított rendesen.. :oops:
6 kg és 58 cm.. a hosszt szerintem rosszul mérte a védőnő mert 62 es ruhákat végig érjük.. :)

jaj, már sír is, pedig most tettem le aludni :(

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Jelentem, még egyben vagyunk. 8) Bár, már nem tudom meddig, mert ma egész nap nagyon durva jóslóim voltak és közben folyamatosan távozott a nyákdugó is. :roll: Legalábbis valami az összehúzódásokkal együtt szivárgott. :roll::roll: Holnap reggel 1/4 10-kor dokinál vizsgálat, meglátjuk mit mond. :?

Csip, a lényeg hogy kiderült mi a baj. Nekem anno, mielőtt Petivel terhes lettem, szintén volt ilyen vérvétel, s akkor az én ciklus 24. napján lévő progeszteron szintem 0,2 volt. :lol: :lol: 5 havi hormonkezelés (bár nekem a ciklus első 5-8 napján kellett gyógyszert szedni) után terhes is lettem. Az eredménye, pedig kint csücsül a nappaliban apjával, s Tom és Jerryt néz. :lol: :lol:
Dórinál már csak 2 hónapot szedtem, s terhes lettem.
Úgyhogy, jó kezekben van, a következőleg foganó baba tuti veletek marad! :lol: :lol: :lol:

Henne, sajnálom hogy Levid ilyen hasfájós, s nem alvós. Nekem Peti szerencsére imádott aludni. A babakocsiban sem alszik jobban? Nálunk 2-3 órás szunyák simán voltak. :roll: 1 éves volt, mikor átszokott a napi 1 alvásra. :lol: Most meg már nagyon édes, mert ebéd után iszik, aztán közli, hogy "Anya, megyek aludni". :mrgreen:

Chris, hányinger ellen nem nagyon tudok mit javasolni, mert Petinél hányingerem nem volt, csak hánytam. :lol: Dórinál meg próbálhattam bármit, semmi sem használt. Néha a kóla vagy a gumicukor segített. Meg esetleg a hideg tej. De ezek sem voltak tartósak.
Talán próbáld ki a B6 vitamint, az kifejezetten hányingerre van, s napi 3x2-t szedhetsz.
Kukkantsd meg ezt az oldalt, több homeopátiás szert is írnak hányingerre:
http://homeopatia.info.hu/index.php?lan ... cle_id=117

Ja, aki ad telefonszámot annak szívesen írok sms-t, ha élesben mennek a dolgok. :wink:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....


Na most beszéltem az orvosommal, hogy mi lett tegnap vv eredménye... :roll: hát elfelejetettem az értéket, amit mondott :oops: Mert annyira sokkot kaptam :shock:
1.19 volt, és azt hittem magasabb lesz, vagyis nőnie kellett volna...És hát nem, hogy ment volna felfelé, hanem csökkent, annyira emlékszem, hogy azt mondta, hogy 0. valamennyi... :shock:

Azt mondta be kell fáradnom Kedden hozzá a kórházban és felír gyógyszert, és elmondja, hogy mikor hogyan mennyit kell szedni mi a menete....



Pinkiné: és te mit szedtél???Hanyadik naptól??????


Krisztikém: hát bizony a gyerek nincs ngyen, meg kell érte küzdeni :wink:


Csicsy: helyzet??????????
csip-csip18
 
 


Pinkiné küldtem a teloszámomat :wink:

Csip ennek nagyon örülök, hogy meglett a probléma kulcsa és nem kell továbbra is keresgetni. Amúgy erre a problémára gondoltál te is? :P Hidd el gyógyszer segítségével a következö babó veletek marad az TUTI!! (A Titok) :P :P

Henne akkor sok szerencsét az utazáshoz, lehet is, hogy tetszeni fog neki :D A párod szülei most látják elöször Levit, vagy ök voltak korábban látogatóban?

Jaj a hányingeres dolgot én sem panaszkodásnak szántam, nagyon is örülök neki, hogy van, nem azért, kicsit kellemetlen egézs déleött, amikor dolgozom, mondjuk nemsoká indulok is, de azért túléljük :D :D Ahány terhesség annyi tünet :P

Mostmár lépek, kívánok Nektek Kellemes Hétvégét! Hétfön jövök majd a doki utáni beszámolóval :P
Puszi
Vendég
 


Csip mi nagyon egyszerre vagyunk mindig és egyszerre írunk is :D
Vendég
 


Sziasztok!

Chris, köszi a számot! Tárolom! :lol:

Csip, velem Clostylbegit-et szedettek, a ciklus 3. napjától, általában a 8.-ig. 1x1-es dózissal kezdtünk. A Petivel az 5. hónapban már napi 3x1 volt az adagom, Dórival csak 2x1.

Tegnap voltunk dokinál. A méhszáj 1 ujjnyira tágult, s valamivel lejjebb ereszkedett. Dóri fejátmérője 93 mm körül van, becsült súly 2900 gr körül. A ctg 40-50-es erességű összehúzódásokat mért, kb. 10 percenként. Úgyhogy, most várakozó álláspont van. Doki szerint lehet, hogy csak gyakorlatozik a méhizomzat, lehet hogy hétvégén találkozunk. Majd kiderül. Addig is igyekezzek minél többet pihenni.

Úgyhogy, igyekszem ezt tenni. De folyamatosan érzem, hogy húzódik a hasam. Csodálkoznék, ha végig egybe maradnánk. :?

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Ja, ezt elfelejtettem felrakni.

2 nappal ezelőtti pocakfotó.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok....

Pinikné: ott azt van pocak :shock: Drukkolok nagyon. És tényleg, természetes szülés lesz???Nem emlékszem, hogy írtad-e.
Várjuk ám akkor az sms-t.
Nekem a ciklus első felével nincs gond, csak a második felével. Szóval nem hiszem, hogy closytot(peteérésre van az, ha jól tudom, az meg van nekem és jó is)csak az utána kezdődő hormon a sárgatest nem nő úgy, ahogy kellene.... Utro vagy Duphaston...Kapok szerintem....

Krisztikém: nagy sokat gondolok Rátok :lol: gyere mi előbb a hírrel, hogy mi volt az orvosnál, o meg kép se maradjon le, ha kaptál :wink:
Nagyon ott vagyok Veled :wink: Hosszas pontos beszámolóval.

Melo megy eget, közben?Meddig tervezel melozni?

Jujjjj remélem reggel mészz és már 9 kor írsz ide, hogy mi van volt.
csip-csip18
 
 


Már ébren vagyok régóta, de csak 10re megyek, így majd utánna írok valamikor. Meg vagyok, hányingerrel, mostmár erös mellfájdalommal együtt :D :D plusz este fél kilenckor már alcsizom...
A melo megyeget, de egyre többen jönnek mostmár...ez szokott húsvétig lenni :? De most nem fogok senki helyett extra melózni, a müszakjaimat megcsinálom és ennyi. Hát, kb június végéig melóznék, de ez sokmindentöl függ, mekkora hasam lesz...stb, de a júliusi melegben engem elfelejthetnek :D :D :D

Mikortól kapod a gyógyszeres kezelést Csip?Gondolom elöbb konzultáció, aztán. Ez azért nagyon jó hír, hogy kierült,nem kell tovább keresgélni az okot, mostmár pozitívan csajszi :D Veled vagyok! :D
Most megyek,mert valamit le kell gyürnöm reggelire :roll: :? :? Ez egy kicsit nehézkes :lol:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na akkor 10 re mészu, sebaj, Én itt leszek és várok Rád, hogy mi volt :wink:
Konzutáció meg volt csütörtökön :) Így holnap már csak a menetét mondják el, hogy hogyan és mennyit kell szedni mikortól gondolom :wink:
:lol: :lol: :lol: Titok :lol: :lol: :lol: ott van :wink:

Gyere majd akkor!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Krisztikém várlak és gondolok Rátok!!!!!! :wink:
csip-csip18
 
 


Krisztikém: hát mi van már?????????? :roll: Gyere!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 


Kriszti: gyere majd hogy mi volt! Melóhelyen mikor szólsz majd?

Csip: örülök h végre kiderült mi volt a baj, most már akkor mindent bele, egy-két hónap és lesz babátok!

Pinkiné: ez a pocak nem semmi, lehet már nem is vagytok egyben!
aki tud valamit írjon majd ide!

Igazándiból a problémánk akkor oldódna meg 100 %-osan, ha lenne esetleg egy másik melóhelye vagy nem is tudom. szeretjük egymást, ezzel nincs baj, de a szex dolog akkor állna vissza a régi kerékvágásba úgy gondolom!

Csip: Móki?

Kép
csicsiy
 
 


Ja, nekem most megint megjött 28 napra. olyan fura, ez már a második hónap, sosem volt ilyen...
de ez nem baj.... :roll: :roll:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok...


Csicsy: jó, hogy jöttél :D Móki Nálunk volt vasárnap egésznap :lol: Nem alakul jól a sorsa....csaj miatt :roll:

Krisztikém: várunk!!!!!!!!!!!

Amúgy tegnap már írtam neki sms-t t és mondta minden rendben van, majd jön beszámolóval...

No írány doki :oops: :lol: pusziiiiiiiii
csip-csip18
 
 


Sziasztok,

Itt is vagyok, bocsánat, de tegnap már nem volt eröm, ugyanis délutántól iszonyat migrénes fejfájásom lett és hányinger így már fél 8kor csicsiska volt :P Ha nekem a fejem fáj, akkor csak az alvás segít :?

Megjöttünk a dokitól minden szuper, egy kicsit beparáztatott,mertnézegette és mondta, hogy elsö ránézésre azt hitte ikrek?? :shock: :shock: :shock: De aztán mondta, forgatta bennem az ultrahang fejet és megnyugtatott minket, hogy egy van, de az nagyon szépen fejlödött máfél hét alatt és pulzált a szívecskéje is :P :P Jaj, a párommal megkönnyeztük azt a pillanatot, hihetetlen érzés volt! Tudtam, hogy minden rendben van, hiszen a semmitöl nem lehetek ilyen rosszul :D Meg a TITOK :lol: :lol:
Aztán kitöltötte a terheskiskönyvemet, itt ugyanazt folytatják, mint a múltkori,mert itt kint két gyerköcrevan tervezve :D Azt is mondta, hogy most sokkal jobban örül,mert a méretek minden nagyon is jók. Múltkor a 8+1 héten voltam, most a 7+5 vagyok, de a méretek már most nagyobbak, mint akkor,megnéztem az uh-s képeket :P
Kaptam egy VAgiC nevezetü hüvelytablettát, mait egyszer egy héten kell lefekvés elött feltenni, ez segít a hüvelyflóra egyensúlyban, ugyanis nem kicsit van folyásom és azt mondta erre a doki, hogy ez normális, csak ilyenkor könnyebben kialakul gomba. Mint tudjuk én meg hajlamos is vagyok rá, sajna :roll:
Doki után anyósoméknál a tegnapi maradékból ebédeltünk, majd hazajöttünk és lefeküdtem, így már nem volt energiám valahogy semmire.

Köszönöm az aggódást, jól esett, hogy gondoltatok rám!! :P
Legközelebb március 21. az már a 12. hét :D


Gyere mit mondott Csip a doki!!

Csicsy a 28 napos ciklus az tök jó, jól fog az jönni késöbb :wink: :wink: Pároddal javult a helyzet?
Vendég
 


Sziasztok...

Gyorsan....

Anamnézis/Status: Habituális vetélések miatt végzett hormonkivizsgálás sárgatest hormon hiányt igazoltak. Fenti eltérés miatt Utrogesta(3x1 hüvelykúp ), Duphaston(2x1tabletta ) kezelést kezdünk 2 hétig.

Jó kis dózis, ezt nem gondoltam volna....:roll:
barátkozom vele, főleg a kúppal . No ez van. 2 hét múlva ismét talcsi...
csip-csip18
 
 


Sziasztok....

Hol vagytok???

Én elkezdtem tegnap az új fogorvoshoz járni, mert a réginél voltam 2 hete és még mindig nem volt jó a fogam, anyám közölte nem csodálja mert el van válva a fogamtól a tömés :evil: :very: Mad borult el az agyvízem, na mondom most váltok dokit, kaptam is tegnap reggel 8 ra időpontot :shocked: utána meg jöttem melozni, féltem, hogy milyen állapotban leszek, de nem volt gondom :shocked:
Hát fél 10 ig voltam ott...na lányok hát nem kell mondanom elmondtam, hogy beszari vagyok és nagyon fáj :laughing: elkezdted hozzám beszélni(terelni a figyelmemet)erre :hupsz: kiszedte a tömést csak alá kellett nyúlt....na nem kell mondjam lefényképezte,(megláttam)lefordultam a székről és az hadiján, hogy szét fúrta a fogam, de hogy a másikat is megfúrta véletlenül Evil or Very Mad na mondja ki tisztítja és gyógy- tömés lesz...nah jó... aha a nagy szart :shocked:
hát ezt gyökér kezelni kell :shocked: kész mondom kifordulok a székből....kérdezte, szűz vagyok még??? :laughing: Mondom nagyon :laughing: Nem fog fájni!!!Mondom magamba aha, azért mondja mindenki, hogy fáj meg szar....Áhhh unatkozni fogok mondja....Hát 30 perc elteltével közli készen vagyunk :shocked: Komolyan-mondom???Mondja aha. Na milyen volt???Mondom unalmas!!!! :laughing: 1 hét múl va megyek vissza, és meglátjuk mi lesz....De semmi bajom nincs, szerencsére, nem fáj most sem meg tegnap sem...és van még egy fogam amire szerintem ugyan ez vár...e sebaj kibírtam és büszke vagyok magamra, anyám az elájult a rendelőben mikor meglátta a képet s hallotta, hogy gyökér kezelés lesz :laughing:
csip-csip18
 
 


Na Csip akkor te is odáig vagy meg vissza a fogdokikkal :lol: Jaj, ne is jöjjön elö rémálmaimban se egy fogdoki se.Iszom ezerrel a tejet is,meg egy csomó tejterméket zabálok :D

Benéztek én ide minden reggel, de valahogy a hányinger miatt már negyed annyi idöt sem töltök a számítógép elött mint korábban.
:roll: Mjadcsak túlleszünk ezen az idöszakon is :D
A héten 4 napot melózok, azaz ma délután még, és valami örültek háza van,mert ma este van itt a városban valami hülye bál és hát a szép fehér németek 1 hét alatt szeretnének barnák lenni, ugyebár a bálra :shock: Na most lehet ma szerencsém lesz és malmozok a délutáni müszakban, amit annyira nem is bánok,mert a fa...om is tele van a hülye kuncsaftokkal még jó hogy "beveszem a leszarom tablettát" munkába indulás elött :lol:

AZ éjszakán egy fokkal jobbak lettek, leszámítva akétóránkénti pisilést, de legalább ahányinger békénhagy. Elég vicces,mert 9kor már alcsizom :D :D Tovább nem megy...mégis reggel olyan mosott szarnak érzem magam...mondjuk most éjszaka apjuk horkolt ezerrel, pedig nem szokott, ugyhogyy fél 3-tól negyed 7ig csak bögdöstem, akkor elhallgatott pár percre,majd újból kezdte. Szóval ez az éjszaka nem volt valami perfekt. Ma viszont meg holnap éjszakás....szóval egyedül alszom.Azt nem annyira szeretem :?

Csip azt akartam kérdezni, hogy ezzel a ygógyszereskezeléssel most mennyi idöt kell várni ahhoz, hogy újra próbálkozzatok? :D

Csajok el sem hiszem, de már a 9. hétbe léptem :D 3 hét múlva doki. A melleicskéimnek apjuk meg nagyon örül,mert nöttek, meg duzzadtak is :lol: :lol: Ja és fájnak...de ez is változó, van hogy egyik nap a melleim fájnak nagyon, akkor kevesebb a hányinger, vayg fordítva. Ma szerintem egy kis fejfájás is jön hozzá délután, nagyon úgy érzem :?

Pusszantalak Benneteket és kellemes hétvégét!!! :D :D
Vendég
 


Sziasztok....

Nálam minden oké...Fogam jól van
:) Mennem kell még vele...Melo van ezerrel..

Kriszti, írtam püt :)


Gyertek majd pusziiiiiiiii
csip-csip18
 
 


ment a privi Csip :P
Vendég
 


Kedves Topiklakók!

Még ma játékba lehet szállni az Aquaworld családi belépőért! Csak egy komment kell hozzá a Babanet valamelyik cikke alatt, és Ti is esélyesek vagytok a holnapi sorsoláson!

És még mindig várjuk a Ti történeteteket! 1-2 gépelt oldal terjedelemben, wordben, szülésről, gyermekvállalásról, problémákról, gyerekekről, a szülőségről, az életről, a gyereknevelésről, a párkapcsolatról. Ide: szerkeszto kukac babanet pont hu

Ha pedig még nem csatlakoztatok a Facebook rajongói csoportunkhoz, akkor gyorsan tegyétek meg!

Fontos! A Facebook megváltoztatta a beállításokat, ezért, ha a továbbiakban is szeretnéd látni a Falon a Babanetes bejegyzéseket, akkor állítsd át a Beállításokat úgy, hogy minden ismerősöd és lájkolt oldalad látni szeretnéd. Vagy: lájkoljátok a Babanetes bejegyzéseket, netán ott is szabad kommentelni!

További szép napot:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Ment vissza :)
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Meg vagyunk ám mi is, még egyben. A kisasszony odabent olyan dorbézolást rendez tegnap óta, hogy azt hiszem, kipukkasztja a burkot. :roll: Ma napközben időnként furán csikargat a hasam, meg nagyon lent érzem Őt, de már nem mondok semmit. Ha kell, úgyis megyünk. 8) A homeós szereket szedem, meg iszom a teát, meglátjuk hatnak-e.

Peti gyógyul a náthából, remélem szerdán már megy bölcsibe. Én még 2 lábbal benne vagyok, de azért már javultam valamennyit. Csak ezt a francos orrdugulás ne lenne..... :?
Aludni már nem nagyon tudok, nappal még lehetne (de hát itthon van a gyerek..... :roll: ), éjjel viszont teljesen meg vagyok lőve. Óránként ébredek, hol ezért, hol azért. :?
Szóval, jó lenne már megszülni. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Akkor nem sok van már tényleg hátra Pinkiné! :wink: Kitartást!
Hát nem irigyellek, mostanában belegondoltam, hogy milyen lenne, ha a második babát várnám, tök szarul vagyok, de közben itt a nagyobbik, akinek a gondját kel viselni. :D Elgondolkodtatott, így hát örülök, hogy most ezzel az egésznapos hányingerrel egyenlöre egyedül küzködök :P

Az éjszakáim nekem a pisilés miatt nem teljes. Valahogy pontosan kétóránkét kell pisilni menni :roll: Node ezek vannak :D
Vendég
 


Chris, én a várandósság alatti rosszulléttel pontosan úgy voltam, mint Te most. Egész nap rosszul voltam, s mellette itt volt a Peti, munka, háztartás. 8) 8)
Pont Apának mondtam valamelyik nap, hogy az első terhességet fele ennyire sem "szenvedtem meg", hiszen ott csak magammal foglalkoztam, ha nem főztem, ettünk hideget. Most, ezt nem nagyon tehetem meg, 2 naponta muszáj friss kaja az asztalra. :? A bölcsibe gyorsan fogy a tiszta ruha, szóval.... tapasztalatom alapján - ha a 2. terhesség rosszulléttel jár - nagyon nem egyszerű. :lol: :roll:

Megyek, lassan vacsi idő van a lurkónak. :lol:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


PInkiné: kitartás, nem semmi, lassan már tényleg jön Dóri!
írj mindenképpen, amint lehet!

még jövök majd!
:lol:

Kép
csicsiy
 
 


Sziasztok!

Aki ezen a héten kommentel a Babanet valamelyik cikkéhez, az egy cuki Figurka álommanót nyerhet!

Kép

Úgyhogy mondjatok véleményt bátran: mi az, amit feleslegesnek tartotok megvenni a babának? Mit szóltok az új, otthonszülést szabályozó rendelethez? Vagy pl. szerintetek milyen praktikákkal lehet ránevelni egy gyereket az olvasásra?

Kedden sorsolunk!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok...

Mi a helyzet???

Pinkiné: hogy vagy???

csicsy: melo????

Krisztim: Nem sokára mész dokihoz???Mikor mész végül????

Én jól vagyok :lol: Pirinek vannak jelei :lol: De most nem érdekel máshol vagyok elkalandozva, mert....

Hétfőn jövőhéten megyünk és íratjuk át a nevünket és dátumunkat tollal az az

2011.Augusztus.13-án, 13:00kor, lesz az Esküvőnk
csip-csip18
 
 


Sziasztok!

Csip, ez csuda jó hír! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Akkor lassan indulhat a szervezés! :wink:

Mi még egyben vagyunk, Dórim nem igyekszik kifelé. Csütörtökön megyek ctg-re, pénteken lesz dokival randi. Kíváncsi vagyok, változott-e valamit a szitu. :roll:

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


csip Hatalmas GRATULA!!! :lol: :lol: :lol:
Akkor most van mit intézni gondolom! :D De jó, akkor már meleg lesz, várom már nagyon a nyarat :P

Pinkiné, pontosan mikorravoltál kiírva?? :D
Lenne még egy kérdésem, ti hanyadik héten tudtátok meg hogy kislány? :roll:

Én jól vagyok, a hányinger még megvan, de már nem egész napos. A hajam katasztrófa, lehetne mindennap mosni :D Meg úgy elvékonyodott, száraz lett a böröm, illetve megjelentek a pattanások :D :D ...De ez a legkevesebb :P :P A fönökasszonyomtól kapok ma pár melltartót,amiket ö megvett, de nemhasználta, illetve kicsi rá, nekem meg jó lesz,mert már az enyémek közül csak 2 db az ami jó még. Plusz 2-2,5 kg-ot híztam már. Egyik este apjuk mikor tusolni készültem, rámnézett,majd megkérdezte, te jó ég neked már ekkorra a hasad?? :shock: :shock: Mondom valójában nem, de állatira fel vagyok puffadva. Vendégeink is voltak este, késön ettünk, szóval úgy néztem ki mint egy5 hónapos terhes. De reggel büszkén mutogattam neki a hasamat, ami igaz már nem lapos, de fele akkorra sem volt már mint elözö este :lol: :lol:

Hát ezek vannak,itt beköszöntött a tavasz 15 fok, süt a nap, imádom. Tegnap idesütött a terszra délután anap,felvettem kabátot, kiültem és szívtammagamba az energiát :lol:
Vendég
 


Csip dokihoz végül is az eredeti felállás szerint megyek, március 21. 10:30!
Juj de izgalmas, az már a 12. hét lesz :P
Vendég
 


Sziasztok...

Itthon vagyok és épp nagy takarításban és kapkodásban, mivel, ma átjönnek anyámék és anyósék is....
Megbeszélés lesz...Hát azt hittem, hogy ilyenre nem kerül sor többet a lakás vásárlás és költözés és felújítás után-hisz ott is volt marakodás, akkor most is számíthat rá az ember....
Holnap jövök a részletekkel :roll: :wink:

Kriszti: az jó 22 én születtem akkor szülinapi ajcsimnak jó híreket kérek és pocakfotót meg mindent!!!!!!
csip-csip18
 
 


Morninig...

Én is megjöttem, és hát tegnapi át battyogtam anyóshoz, mert beszélni akart velem....
Hát képzeljétek a székről is ledőltem meglepően jót csalódtam most benne ez, hogy lehet??? Veszekedés mentes beszélgetés, és ajtó csapkodás sértődés nélkül jöttem el.
Lényeg az volt, hogy megkért, hogy ő is hadd vegye ki részét, akármiben, kérjem meg.(pl.jönne velem ruhát probálni, éttermet keresni, templomnak utána járni stb.)Mondom oké, szólok majd ha kell valamiben....
A másik, hogy ezen teljesen meglepődtem, és nem tudom hova tenni, hogy valós vagy nem valós, majd kiderül....hogy közölte, hogy szeretné, ha nagyon jó helyszínt meg mindent választanánk....Magyarul valami puccosat.(Én kicsit lazábbra gondoltam)De ő kijelentette, hogy erre ő hajlandó pénzt adni vagy az ő vendégeit állni, de az olyan hely legyen, hogy szóljon....Kíváncsi leszek...
Este átjött mind 2 szülők....Na az Én apám....Egyszerűen nem akarja feldolgozni az esküvői árakat. Milyen árakat elkérnek már per fő egy vacsoráért....Hogy anno 35 éve nem ennyi volt állandóan ezt hajtogatta
De nem mond nemet, csak összeg nem tetszik neki....
mert mondtuk nekünk van egy kevés, és szűk családi kör nem kell nagy dinóm dánom megtudjuk tartani, de ekkor jött az, hogy áhhh az nem jó,akkor tartsunk normálisat, de mi mondtuk, hogy pénz meg máshova is kell(vállalkozás, baba).
És így jön az, hogy a két szülő akkor beleszáll és nagy lesz....
Még annyi volt mielőtt meg jöttek a szülők leültem Tomival beszélni, mibe akar beleszólni, miből veszi ki a részét....
Közölte neki a polgári mind 1 hol van és a templomi is és a vacsi is mondom igen???Igen
Mikor már elmentek és megtudtuk, hogy szülők közösen megbeszélték, hogy beleszállnak és kapunk pénzt, közölte, hogy neki nem jó a polgári helyszín...jöjjön ki ahová ő akarja, és a vacsora helyszínnek meg nem olyan képzelt el amit Én néztem,ha nem szó szerint Villában gondolta a drágám és a polgárit meg tenger parton
Mondtam neki, értse meg ez nem 1-1.5 mis hanem itt több misirről beszélünk.Erre közölte ő ezt tudja elképzelni vagy így vagy pedig a telken nyaralón egy parasztos lagzit....na nem kell mondom, hogy egyből mondtam neki, hogy .
Tegnap este direkt elküldtem egy ár ajánlatot a Villába amit kinézet, már csak kíváncsiságból. És mondtam neki, hogy majd meglátjuk...De tuti sok pénz az....Így nem tudom most mi van lesz, hogy ő mért nem tudja elképzelni az esküvőt egy szép terembe ami ablakos vagy mit tom én divatos és azért puccos.....De majd nézzek helyeket, ha van ötletetek akkor azt megköszönöm!!!!!!!

Jujjjj hosszú lett bocsi
csip-csip18
 
 


Én ha már ilyen választási lehetöség van, valami tó partján, vagy vízközelben tartanám :D :lol:Nem tudom mennyire akartok puccosat, de lehet a párodnak igaza van, hogy sokkal jobb, ha kicsit lazább a helyszín is, akkor a vendégek is felszabadultabbak :P
Ruhaterved van már? :P Juj ez olyan izgi, bár a miénk abszolút egyszerü volt, mégis a legszebb az életemben, kivéve egy dolgot, hogy a drága apukámnem volt itt :cry: De talán majd egyszer a drága párocskám "újból" elvesz feleségül és akkor csapunk egy nagy bulit :D
Vendég
 


Sziasztok!

Hírek rólunk.

Jövőhét csütörtök reggel császár. Dóri ugyanis kifordult a szülőcsatornából, s olyan gyönyörű harántfekvésben van, hogy csak na. :? Esély sincs a hüvelyi szülésre. Bpd 98 mm, becsült súly 4200 gr. Valszeg, emiatt is fordult ki, mert már nem fért el. Méhszáj zárt, ha elfolyna a magzatvíz, azonnal be kell menni. A harántfekvés miatt be kéne feküdni, de mivel közel van a kórház, maradhatok itthon.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Már csak 2 nap Pinkiné, kitartás :D

Mi tegnap voltunk a dokinál,mert pénteken annyira fájt a derekam, alig tudtam lehajolni, így hát kicsit megijedtem, kértem tegnap idöpontot, de annyira boldog vagyok!! :P :P Minden rendben 11 hetesek vagyunk, a baba majdnem 4 cm-es már, megvan mindene,kezei, lábai, fejecskéje,ami azért 1,2 cm átméröjü már. Dobogott a szívecskéjeés még mozgott is közben kicsit :lol: :lol: Olyan jó volt látni :D Így viszont nem kell jövöhéen mennem, hanem 4 hét múlva ismét. Akkor csinálja meg a QUADRUPLE TEST-et, átbeszéltünk mindent. Itt másképp megy a terhesgondozás kicsit mint otthon. :P

Mizujs veletek?
Csip készületek? Most a babaprojektet halasztjátok a lagziig?

Henne, Pinkiné nálatok hanyadik héten látták elöször a baba nemét?

Csicsy hogy vagytok a pároddal?
Vendég
 


Sziasztok...

Pinkiné: na mizu?????Holnap a nagy nap, igaz?????
Mikor fekszel be???

Kriszti: hatalmas Gratula Nektek, neme???nem látszódót, gondolom, mert írtad volna....Mit tippelsz???Én szerintem kislányotok lesz :)
Nem tom mért, de az a megérzésem :)

Nálunk jelentem:99%, hogy

2011. Augusztus 12-én lesz az Esküvőnk, már le is van előlegezve az Étterem ami egy Villa a Budai hegyekben, baromi nagy volt vele a szerencsém :wink: Csak egy a bibi, hogy Péntekre esik ez a nap, így a templomi eskettetés nem mindenhol vállalják el, s eléggé szigorítottak a dolgokon :roll: Kellene szereznem egy Papot, de sajnos senkinek nincs ismerőse :( úgy egyszerűbb lenne :( Úgyhogy most ezzel küzdök nem alap szinten :cry: És kezdem feladni, de egyben nem szerteném, mert mégis a templomi esküvő egy gyönyör...
Babatéma: :lol: :lol: :lol: enniy gondolom elég, és tudod a választ :lol:
csip-csip18
 
 


Kedves Topiklakók!

A Babanet kommentelői között, nyereményjátékunk keretében, a jövő héten egy remek Chicamaca baba és gyerekfüggőágyat sorsolunk ki a Fuggoagy.hu jóvoltából!

Kép

Érdemes hát elmondani a véleményeteket, például arról, hogy szükség van-e napirendre egy baba életében, vagy sem!

Osszátok meg velünk (is), Ti milyen példát szeretnétek mutatni a gyereknek, és mi mindenben változtatok a gyereknevelés során.

Folytatódott Születésnaplónk is: K. már betöltötte a 30. hetet, most Á. naplójába kukkanthattok bele, ha kíváncsiak vagytok, mit él át egy férfiember várandós felesége mellett.

Megtaláltok minket a Facebookon is, ha van kedvetek, csatlakozzatok, nagyon jó kis közösség alakult ki ott is!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Pinkiné: drukkolunk, írj amint tudsz!

Csip: ez olyan jó, augusztusban volt az esküvő a húgoméknak is, októberben meg már meg sem jött neki. :lol:
Hát sajna pappal kapcs. nem tudok segíteni, de ne add fel.

Kriszti: gratulálok, biztosan nagyon jó érzés.
vigyázz magatokra nagyon.
Párommal jól vagyunk köszi, valamennyire rendeződik a helyzet, de még nem az igazi.

Csip: nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lesz buli???

Kép
csicsiy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: