Új privát üzeneted érkezett!

Kicsit kusza állapotok vannak nálunk, minden régi bútort próbáltunk valahova bepréselni, újakat sajnos még nem tudtunk venni, pedig úgy lett volna az igazi. Majd idővel mindent! Imádom a fát, úgyhogy valószínű, hogy olyasfajta háló bútoraink lesznek, ha egyszer nyerünk a lottón. :)
titi_27
 
 


én is mindig ezt mondom!majd ez lesz meg az lesz ha nyerek a lotton:))

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


jol elbeszélgetünk ketten:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

 
 

Én meg figyellek benneteket. Én is a lottó 5-re várok, de hát ha nem lottózom... :D
Bár nekem egy baba, megütné a főnyereményt.
Kombi kiságyatok lesz, Titi?
Nekem még a fiamról meg van minden, úgyhogy nem lenne anyagi csőd egy baba érkezése, de hát nem akaródzik... A helye is meg van a hálószobában, mikor tapétáztunk és berendeztük a helyét kihagytuk a kiságynak és a pelenkázónak. Üres a sarok. :( :( :(
Kiszámoltam, ha most se sikerült, pont nyaraláskor fog újra megjönni, na annak nem örülnék :( :( :(

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


nálunk is megvan minden a babának!lehet ez gond!a multkor a férjem már utazo kiságyat is hozott!de annak csak a sogornöm kislánya örült mikor itt aludhatott benne!
mi meg mikor a gyerekszobát festettük azért választottuk ezeket aszineket hogy fiunak lánynak is jo legyen majd!
baba az nem jön:(ez van én már nem is rágodom rajta és nem is fogok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi!
Én még a pontos napot is tudom, hogy mikor fogant a baba, sőt ha átlátszó lenne a hasfalam még a percet is meg tudnám mondani
:D , de mivel nem ez alapján számol a doki, hanem az UH alapján, ezért ma 23+1 vagyok, egyébként csak 8 nap eltérés van az én számolásomtól.Nyugodtan írd be.Már a Mesi táblájában is volt eltérés, csak nem tartottam fontosnak szólni, úgyhogy ne azt vedd alapul.Gondoltam, ha már újra csináljuk, akkor pontos adatot adok meg.

És engem a körzeti dokim írt ki.Simán kiírhat téged is, sőt egyes esetekben kötelessége is.

rimar
rimar
 
 


Anita, Virág!
Jó nektek, hogy megvan minden a babához!Mi meg még el se kezdtünk vásárolni.
rimar
 
 


Na jó a ruhák csak immel- ámmal azért nekem is kellene vennem ezt- azt, de a lényeg, a nagyja megvan. Főleg, hogy csak kisfiú rucijaim vannak, amit, a sógornőm 16 hónapos fia örököl folyamatosan.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


rimar ráérsz az utolso honapba vásárolni!mi is akkor vettünk meg mindent!söt a kiságyat a férjem akkor hozta magyarbol mikor én már hazajöttem a korházbol a picivel!igy egy napig mellettem aludt!

nekem elsö három honapba nem kéne rucikat vennem mert az elsö három havi ruhánk unisex ugyanis nem tudtuk milyen babánk lesz!
mondjuk egy bölcsöt kéne vennünk!mert most azt szeretnék!ezért is hozott a férjem utazo ágyat!barátnömnél van a kiságyam és nála jön a második baba igy szüksége lesz rá!nekem meg kell egy bölcsö hogy ide oda rakhassam a lakásba!azt könnyebb tolni mint egy kiságyat!ha meg kinövi ott lesz az utazo ágy!csak a matracot kell elcserélnem a barátnömmel majd!na meg persze idövel kéne egy Baba is:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na de eltünt mindenki!azt hiszem akkor én is jobbra el!majd este jövök!addig is mindenkinek szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Igen, muszáj voltam eltűnni, mert tudod, a munka sajnos megvár, és én még munka mellől netezem.

Sajnos ma eltűnök most már véglegesen is... holnap reggel megyek dokihoz, aztán dél körül jövök.

Puszi mindenkinek!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Huh...jó sokat írtatok. Jó volt olvasni, de sajnos nem tudok most sokat írni, mert a Rezi már itt lóg rajtam. Eléggé le tud fárasztani mostanában.
Titi!

Az én adataim se jók a táblában, de majd szerdán megadom a pontos adatokat,mert akkor megyek a dokihoz.
Amúgy a mensi szerint ma vagyok 16+5 napos, de a múltkor Uh szerint meg annyi amennyi a Mesi táblájában van.
Ráadásul a doki még nem mondta meg, hogy mikorra akar kiírni.
Szerintem szerdán biztos megmondja. Jó rég voltam már nála. Remélem sokat nőt a kicsi.

Na rohanok, holnap megpróbálok többet jönni.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok,

Csak gyors bekukk én is, mert hulla vagyok. Reggeltől estig dolgoztam ma is és holnap is... Igy, hogy Vivi anyukámnál van, be tudom vállalni a hosszúzást, amig más szabin van :(

Titi,
köszi,hogy csinálod a táblát... Hiányozni fog Mesi! :(
Én a 27. napon vagyok most, és a ciklusom már nem tudom hogy hány napos. Az előző 36 volt. A hasfájásomból számolva most is lesz kb 32-34 napos.

Puszi mindenkinek, majd jövök ha tudok holnap!
csné
 
 


Virág,
Azért megfizettem ám a tanuló pénzt. Nagyfiammal csak 7 hónapot voltam itthon, mert hívtak vissza. Apa maradt itthon vele. Novemberben kezdtem dolgozni, aztán májusban kórházba is kerültem... Szóval azért az embernek időben át kell értékelnie a dolgokat.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

zsepy de mostmár van két tündéri gyereked diplomád ugyhogy legyél már egy kicsit büszke magadra!megteheted:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Juci!
Megkaptam!Köszike, nagyon aranyos vagy! :D

Lányok!
Tudtok valamit a toxémiáról?Már úgy értem, személyes tapasztalatot?A dokim a múltkor felhívta rá a figyelmemet, hogy érdemes figyelni a jeleket, nehogy későn derüljön ki.Nincs semmi bajom meg semmi jele sincs, csak ő igen alapos és azt mondta hogy inkább mérjem a vérnyomásom, biztos ami biztos.Ez a betegség ilyen gyakran fordulna elő?Hogy figyelmeztetni kell rá mindenkit?Nektek is beszélt erről a dokitok?Na mindegy , mérem a vérnyomit minden nap 3x.Hozzáteszem 110 fölé még sosem ment :) általában 96/60 ill. 100/70 körül van.Nyugis emberke vagyok :D

rimar
rimar
 
 


Rimar,
Én mindkét terhességem végén voltam. Igaz én csak enyhén...
vérnyomásod első értéke nem legyen 130 felett, alsó értéke meg ne legyen 90, 100 vagy afölötti. meg vizesedtem rendesen. Figyeljetek oda, de ne parázzatok tőle. Nekem ezért javasolták a heti egy gyümi napot. meg aztán vannak gyümölcsök, zöldségek amik még nagyon jó vízhajtók. Ne izgulj, eddig milyenek voltak a vérnyomásaid? A súlyosabb formáját nem ismerem szerencsére:):):)

Virág,
jól van na. Én egyébként a gyerekeimre vagyok nagyon büszke:):):):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


zsepy lehetsz is:)én is az lennék a helyedbe:)
meg kell vallani az igazat ügyi csaj vagy és kész!vita lezárva:)ennyi dicséret neked is jár!

rimar!jo a vérnyomásod!nekem nem hivták fel rá a figyelmem!de mindig mérték a vérnyomásomat!mostanába eléggé gyakori szerintem azért van a felvilágositás!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Itt vagyok lányok!

Megjöttem a dokitól! Elküldött ismételt vizeletvizsgálatra, mert valami opális a fehérje, vagy valami ilyesmi... aztán beszéltük a súlyomat is. Reggel mértem magam, már + 8 kg-nál járok! Hihetetlen! És tényleg nem eszem lányok többet! Azt mondja, tartsak krumplinapot, és az kihajtja a felesleges vizet.

Nekem nem beszélt a toxémiáról, bevallom, az sem tudom, mi az! :( A vérnyomásom nekem általában 110/70, folyamatosan ennyit mér mindenki. Azt mondta, ha jól vagyok, ő fölöslegesen nem vizsgál meg alulról. Mindenesetre legközelebb kifejezetten kérni fogom, hogy vizsgáljon meg.

Lányok, lassan mentek majd néhányan terheléses vércukorra, ugye? Kiváltottam a cukrot, hogy kell ezt higítani? Van valami taktika, hogy lehet ennyit meginni?
titi_27
 
 


Titi :)

citromot szoktak ajánlani, mert nagyon tömény émelyítő amúgy.
Nekem sajna nem mostanában kell ilyen vizsgálatra mennem :cry:

Holnap megyek a kórházba, hogy beindítsák a szülést :cry:
Sajna el kell venni a babát, mert nagyon súlyos szívfejlődési rendellenességet állapítottak meg nála :cry: :cry: :cry:

19+3
Vendég
 


Haga!
nagyon nagyon sok erőt kívánok Nektek. mindig összeszorul a szívem, ha Rátok gondolok. Hidd el, sajna muszály végig csinálnod!

Titi,
tényleg csak citrom bele. emlékeim szerint három deci vizzel kell higítani. És nem csak a krumpli, alma, zeller ezek is hajtják a vizet. Nekem az alma napot javasolták kifejezetten, amikor nagy gáz volt. Aztán csak párolt zöldség, meg rizs só nélkül. Szóval kerülendő a sós, fűszeres étkezés.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Haga, szegényke! Nem is tudom, mit lehet ilyenkor írni, kívánni! Szörnyű lehet ezt átélni, hisz meg kell szülnöd a kis drágád! Istenem, nagyon sok lelki erőt kívánok!

Zseppy, igen valószínűnek tartom, mivel sósan, fűszeresen étkezünk, hogy ezek megfoghatják a vizet nálam. Hát, most szombaton mindenesetre tartok egy krumpli napot, almával, aztán akkor jobban figyelek erre.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Haga!
Nagyon sajnálom, de hidd el így jobb, mintha betegen szülnéd meg. Nagyon sok erőt kívánok neked, és ne add fel. Tudom a szavak most mit se mérnek, de így ismeretlenül is veled vagyunk.Kitartás.

Lányok, a doki nekem is állandóan a vízfogyasztással jön. A toxémiáról én is csak azt tudom mint Zseppy. A végefelé jobban kell rá ügyelni, és a vizeletben is nézni szokták a fehérjét. Estefelé polcoljátok fel a lábatok a vizesedés miatt, nekem midig azt mondják. Sőt valaki úgy alszik, hogy párnát tesz a lába alá is.
Apropó alvás. Ti hogy áltok vele. Nekem ebben a melegben nehezebben megy.

Lenne egy kérdesem is, mert sajnos nem emlékszem, hogy első terhességnél, hogy volt. Holnap megyek Afp-re, de nem tudom, hogy azt éhgyomorra kell-e, vagy reggelizhetek itthon. Előre is köszi, ha megírjátok.

Zseppy!
Hogy bírtad ki a gyümölcsnapot?

Titi!
Tényleg köszi, hogy tovább viszed a táblát.
Nekem is múltkor a vizelet opálos volt. Tudod a nátha miatt. Nincs valamid begyulladva? mondjuk ha túlhajtod magad, akkor is lehet opálos. Biztos sokat dolgoztál a hétvégén.

Lányok, én még mindig nem híztam semmit, és a baba se mozog mostanában. Már kezdek izgulni, remélem holnap a doki megnyugtat.

Majd még jövök!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Oné :)

nyugodtan reggelizhetsz afp előtt, a kaja nem befolyásolja az eredményt
Vendég
 


Haga!

köszi!
Jaj, már biztos nagyon izgulsz? Melyik kórházba kell menned?

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok, most mennem kell, de este jövök.
Remélem addig a többiek is jelentkeznek.
Koda is már régen írt, meg Sziszike is.

További szép napot mindenkinek!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok, búcsúzom sajnos erre a hétre, mert holnap utazunk Hamburgba céges kirándulásra, és csak pénteken későn jövünk haza. Szombaton jövök közétek!

Vigyázzatok nagyon magatokra!

Haga, Neked pedig még egyszer kitartást és sok erőt holnapra!

Puszi mindenkinek!

Kriszti
titi_27
 
 


Zseppy!
Köszi a választ.Szerencséd volt akkor, hogy nem volt súlyos.A vérnyomásaim eddig viszonylag alacsokak voltak.3x mérem naponta átlag 96/70.

Titi!
A terheléses cukor az számomra kegyetlen volt!Én nem igazán szeretem az édességet és nem is eszem sokat úgyhogy szinte öklendezve nyeltem a szirupot.Csak citromot szabadott bele tenni, de nem sokat segített.Úgy voltam vele, hogy ezen túl kell lenni.De utána azért amikor eszembe jutott mindig kirázott a hideg :)
Jó utat holnapra és vigyázz magatokra!Várunk nagyon vissza!

Haga!
Kitartást és sok erőt holnapra!Gyere minél hamarabb vissza közénk!Várunk!

rimar
rimar
 
 


Koda!

Hol vagy?
rimar
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, csak ettől a munkakezdéstől totál lefáradtam. Nem voltam hozzászokva. 6 órás vagyok, de persze nyolcat vagyok bent. De nem lesz ez így sokáig, nem fognak rámszokni. Szerencsére jött egy új kolléganő, aki segít a dolgokban, ő keni vágja a bért meg a TB-t.
Ahogy hazaérek, onnantól Marci egy szabad percet sem hagy. Esélyem sincs ide ülni. És a lakás, meg a főzés, meg a mosás....................Totál felfordulás az életünk.
A hőmet mérem szorgalmasan, de sajna 21. napon sem emelkedik. lehet, hogy még pár hónap, mire helyreáll a cilkusom.
No ennyi történt velem:)

Gyöngyi:)
Igen, persze, hogy lehet enni AFP előtt:)

Rimar:)
Nagyon cuki a kép, amit felraktál:) Gondolom már százszor megcsókolgattad:)

Ági:)
A hőd mennyin áll? Emelkedett? lett szép íve?

Huuuu, Marci hazaért, most be kell fejeznem......Jövök még!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantás, mert a páromnak kell a gép. Köszi a választ, így azért jobban bírom majd a várakozást teli pocakkal.
Szorítsatok holnap, hogy minden rendben legyen. Jó lenne, ha a kicsi megmutatná, hogy milye van, és akkor válogathatnánk a nevek közt.

Jó éjt, és holnap jövök!
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok,

Gyöngyi,
Örülj neki, hogy még nem hiztál! Majd fogsz még :lol:

Koda,
bocsi, nem irtam bentről, de alig van időm :( Pedig 8-18-ig benn voltam... Szégyenlem ám magam :roll:
A hőm? Még fenn van. De mondtam hogy csúszik szerintem az egész... Azért felrakom:
Kép
Szedem szorgalmasan az Elevitet. Szerencsére nem hízok tőle :) Viszont fáj a hasam :cry:

Rimar,
én nem tudok sajnos hozzászolni a kérdésedhez, szerencsére nekem nem volt vizesedéssel problémám! Sőt a vérnyomásom is inkább alacsony volt terhesen!

Juci,
jó szórakozást a gyerekekkel! Látom be vagy programozva rendesen! :)

Titi,
én tudod mire emlékszem a cukros vizből igy 9 év távlatából??? Hogy éhes voltam mint a farkas, ittam az édes vizet, és egy "leendő apuka" ott evett köztünk pizzát... Mindenkinek a nyála csorgott, nem volt tisztelettel a sok kismamira. Persze a felesége is ugyanígy éhgyomorra ott ült mellette :shock:

Na puszi mindenkinek,
honap évzáró van délután az isibe, ugyhogy apa hozza reggel a Vivimet mamától egy napra haza :D Már úgy hiányzik!!!
csné
 
 


Ismét egy szép nap!
Nagyon meleg van, bár ezt nem panasznak szántam, mert már nagyon vártam a jó időt.Ma is napozok egy picit :D
De még nem merek kimenni, mert most szálltam le a szobabicigliről, kicsit várok míg lehűlök.
Addig is festek.
Képzeljétek!Tegnap volt nálam egy fószer, portrét rendelt, de nem is ez az érdekes, hanem azt mondja hogy majd szeptember végén hozna még megrendelést, kb 5 képet kéne megfesteni pár hét alatt.
Gondoltam magamban, ez nem látja, hogy mekkora hasam van?Mondtam, hogy én okt elején szülök és szept-ben már nem vállalok olyan munkát ami sokáig tart, esetleg csak kicsiket.Azt mondja erre, hogy nem baj, ha átnyúlik okt-re mert 2-3 hetet még tud várni és szerinte 2-3 hetes gyerek mellett lehet festeni :roll:
Megáll az eszem!
Persze meg a gyerek anyatej helyett nyugodtan szívhatna hígítót is, nem?

rimar
rimar
 
 


Halló lányok én is vagyok!
Nincs semmi hírem, így csak olvaslak benneteket, ne hogy lemaradjak valamiről...
Ha tudok valamit., akkor azonnal írok úgyis, ha jó, ha rossz... Bár ez a felejtés elég jól működik... El tudom magam foglalni. :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok lányok!:))))
ITTHON VAGYOK :lol: :lol: :lol: :lol:

Egy gyors bejelentkezés, aztán megpróbálom elolvasni a heti termést:)

Szerencsére nem tágultam tovább, és a magnézium hatására a keményedések is csökkentek, így hazajöhettem!!!!!!
Mindennap rajtam volt a toco-gép, ami a méhtevékenységet méri, de az eredmények negatívok voltak, így megúsztam az infúziót is.
Igaza volt a dokimnak, hogy a front miatt is jó helyen leszek, nehogy beinduljon a szülés, ugyanis legalább három baba született hétvégén korábban.
Volt egy 24 hetes kismama is, aki sajnos túl későn jelentkezett a kórházban a fájásaival, nem tudták megállítani a szülést és az 54 dekás babája még aznap meghalt.... :cry:
Hát lányok, nagyon komolyan kell venni minden egyes keményedést.

A fiúkáimat rá tudtam beszélni, hogy menjenek el a balcsira nélkülem, hétfőn este jöttek haza.
Bálint nagyon jól érezte magát, ez nyugtatott meg, ezért bírtam a bentlétet könnyebben.
Hétfőn este persze az elválás a kórháznál nehéz volt, szegénykém kapaszkodott a nyakamba, alig tudtam becsukni a kocsi ajtaját, és sírt hazáig.....hááát nehezen aludtam el.
Szerencsére másnap biztatott az orvos, hogy hazamehetek, persze meg kellett ígérnem, hogy szigorúan pihenek.
Így tegnap este már egymásba bújva voltunk Bucikámmal:) :D :D

Remélem mindenkivel minden rendben,
millió pusszantás,
Ancsi
régiancsi
 
 


sziasztok!

jajj ancsi de jóóó hogy otthon vagy ugy örülök neki!és tényleg pihenj!igéretet be kell tartani!:)hu ma nagyon feldobtál!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Ez a fülledtség nagyon rossz...nagyon vártam a napot-nyarat, most meg szenvedek.:)

Tegnap mértem még nem híztam semmit, ez tök jó! Igaz még csak 15 hetet töltöttem...

Olyan fáradt vagyok, de rohannom kell hamarosan dokihoz.
Zsoltit viszem UH-ra, nála találnak-e vesekövet..Annának, nem tudják porlasztani, kicsi hozzá.:(
Ma megyek ezt is megbeszélni..hogy tovább. Remélem Zsolinál nem fognak semmit találni!!

Sok pusszi: Sziszi.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Upsz, itt nincsenek ekezetek. Csak egy gyors bejelentkezes innen a csodas Hamburgból. Lanyok, az ido fantasztikus, kb 22 fok, ami boven eleg.

Kepzeljetek, ugy szenvedek, estere ugy bedagadt a labam, a bokam, szerintem tenyleg vizes. Mar most reggel is ugy faj. Alig varom, hogy otthon legyunk, mert igy nehez setalgatni... most indulunk varosnezesre, meg szerencse, hogy busszal.

Na, szombaton jelenetkezem, akkor vegigolvasom a termest. :)

Puszi mindenkinek
titi_27
 
 


Titi,
biztos a hosszú úttól. Vagy repcsivel mentetek? most az sem tesz túl jót.tartsál tényleg gyümi vagy krumpli napot!!!És igyál, de azt mondják a kismamák ne igyanak 4 liternél több folyadékot naponta:(:(:(

Sziszi,
ezt nem hiszem el. remélem mondanak valami értelmeset. És szorítok Zsoltinál.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Ancsi!
Örülök, hogy hazaengedtek. Tényleg pihenj sokat. Szomorú volt olvasni, ami arról a lányról írtál, aki 24 hetesen szült. Az igazat megvalva én is nagyon félek, nehogy velem is megtörténjen. Magne B6-ot kell szedned? Hányszor egy nap? Mikor kell visszamenned a dokihoz?

Sziszi!
Mi volt az Uh-n. Remélem minden rendben van Zsoltival. Akkor most mi lesz a kis lánykáddal? Sikerült megbeszélni a dokival?

Titi!
Szerintem is az úttol van a vizesedés. Vigyázz magadra. Próbálj meg kevesebbet inni. Tudom a melegben ezt nehéz megállni, de nekem a doki mindig azt mondta a Rezinél, hogy kevesebbet igyak.(1,5-2 litr naponta)

Voltam az Afp-n is. Jövöhéten meglesz az eredmény, mert a doki megsűrgette, hogyha megyek jövőhéten a 18. heti nagy Uh-ra, akkor addigra meglegyen. Azért a kicsi Uh-val bekukkantott, és dobogott a kicsi szive, meg a kezét is emelgette, de az egész csak 1 perc volt, úgyhogy a nemét nem lehetett látni. Majd jövőhét végén, ha megmutattja.

Látom ma nem ért rá nagyon senki. Remélem azért mindenki jól van.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Ancsi!
Örülök, hogy jobban vagy!Végre jó hír.Azért vigyázz magadra nagyon :D

Titi!
Vizesedik a lábad?Ez nem valami jó.Remélem már el is múlt azóta.A melegtől, vagy mitől?Nincs egy kicsit korán ehhez?A krumplit akartam én is ajánlani, de úgy látom, Zseppy már megelőzött :) Nekem csak egyszer volt ilyen életemben, tavaly amikor Görögországból busszal jöttünk haza.Mire Pestre értünk, elefántlábaim lettek :)

Ma anyukámmal kifestettük a konyhát.Kicsit el is fáradtam.Itt nálunk olyan iszonyú vihar, mennydörgés és jégeső van, hogy csak nézem!
Folyton dörög meg villámlik.A férjem meg villámokt néz és fotózza :D Villámvédelmi felülvizsgáló :D

rimar
rimar
 
 


Jó reggelt!
Ilyen is ritkán van, hogy veletek fekszem és reggel veletek kelek :D
Kicst nedves idő van.Remélem, azért kiderül.

Ma reggelre begörcsölt a vádlim, kellemetlen volt nagyon, de egy pár perc alatt elmúlt.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Tegnap 10-kor indultunk itthonról és 3kor végeztünk ott, majd Örs felé vettük az írányt(Bank)..párom jött értünk végül 6óra volt mire haza értünk.
Nagyon elfáradtam.

Doki:Zsolinak van kisebb köve 1-2mm szóval nem veszélyes, de figyelni kell rá.
Anna: végül megcsinálják..találtak vkit, aki vállalja, de én attól tartok ez kísérletezés, mert eddig 20 hónapos volt a legfiatalabb baba, akinél csináltak porlasztást.
Tegnap voltunk aneszteziólógusnál is..Annát altatni fogják, mivel kicsi azt mondják nevetőgázzal.
Sok minden volt még, de a lényeg, hogy végül jövőhét csütörtök lesz a porlasztás napja.
Nagyon félek tőle!!!
Utánna még 3 napig bent kell maradni a kórházban megfigyelés alatt. 4éjszaka, s talán hétfőn reggel mehetünk is, ha minden rendben van.
Ha egy szobában szeretnék lenni a picivel az ágy 2500/nap. 10 000-
Két doki műti-végzi a porlasztást+az anesztes..Nem kis pénz lesz a vége és azt sem tudom mit illik ilyenkor adni.
De nem a pénz a lényeg a kicsikém!!! Féltem őt nagyon!!

Porlasztás után a Heim Pál-ba hoznak vissza mentővel, s ott leszünk kb.hétfő reggelig.
Majd írok, most még sok mindenen izgulok, vérvétel lesz-e(biztos), mikor a vércsoportját meg kellene nézni..Az mennyi idő alatt derül ki? Egy pillanat alatt? ....

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!
Nem lesz semmi baj, nyugodj meg!Eltüntetik onnan a követ és kész.Kitartás!Gondolom, bentmaradsz vele végig a kórházban.A családban másoknál is előfordult a vesekő?Vagy épp a kicsikéidnél jött elő?Húzós lesz anyagilag az biztos, de ennél tényleg fontosabb, hogy Anna biztonságban érezze magát veled.Hamar túllesztek rajta meglátod :)

Úgy látom, ma meghalt ez a topic.Na nem baj.Pihenjetek, hétvégén napozzatok.Legyetek jók!

rimar
rimar
 
 


Szia Rimar!

Könnyű ezt mondani, de nem megy, hogy izguljak a kicsimért.
Valószínüleg azért, mert túl gyorsan jött ez az egész.
A családban senkinek nem volt, így nem hajlamról van szó..senki nem tudja mitől.:(

Kellemes 7végét mindenkinek!!

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Valamelyikőtök régebben kérdezte, hogy mi a címem. Már nem emlékszem, ki volt pontosan :oops:
Most pótolom:

Ádámné Kovács Tímea
3530 Miskolc
Szent István u. 12/a 2/1.


Mi jól vagyunk, Marci megkapta tegnap a 3 éves oltást. Még csak meg sem nyikkant. Azt hittem, még nem adta be neki a dokinő, csak vártam, mikor jön a sírás. nem gondoltam volna. Bár nemrég a bárányhimlő elleni oltást se vette fel. Ritkán látok gyereket, aki nem sír, ha beadnak neki egy szurit.

A munkát kezdem megszokni. Csak az a baj, hogy kb. 40 fok van az irodánkban. Van légkondi, de nem használ, annyira meleg van. minden nap megszédülök, a szívem is öszze-vissza ver..... :shock:
Akarnak venni ventillátort, de az sem segít.......

Sziszike!
Gondolni fogunk rád!

Rimar!
Itt is volt jég, nem is kicsi......Brutális vihar volt. És tornádó! Szerencsére nem akkora, mint az amerikai filmekben szokott lenni :D

Ancsi!
Minden ok? Húzzátok ki ameddig lehet!

Gyöngyi!
nagyon jó hír, hogy a kicsi jól van! csak mert idegeskedtél, hogy nem érzed a ficánkolást. De látod, tornázik rendületlenül a pocakodban :lol:

Ági!
mezőkövesden voltam továbbképzésen, nem tudtam neked válaszolni. Megy a drukk nektek!
Írok majd:)

Titi!
Milyen a házatok?????

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!!!

Szégyenlem magam, de még mindig nem tudtam végigolvasni a termést. :( Most keltem fel, és már megyek is a városba. Rátaláltam a neten egy használt kismamaruhás boltra a Bakáts térnél, megnézem.

Bár kint Hamburgban vettem magamnak egy jó kis halásznacit, meg 3 felsőt, úgyhogy szuper. Kint azért jóval nagyobb a választék, mint nálunk, és tele lerázassal. És képzeljétek, megvettem az első babacucit is. Három pár édes picike bébizoknicskát persze rózsaszínben, és barackszínben! :) Nem bírtam otthagyni.

Na, gyorsan pár sort... majd úgyis hozok fotót az útról. Nagyon szuper volt, kollegákkal voltunk, összesen 17-en. Szerdán mentünk repülővel, és tegnap este jöttünk haza. Jó sokat mentünk kint, de inkább hajóval meg busszal. Nem tudom, a lábam miért dabadt be, biztos a sok állástól+járástól, mivel odakint azért nem volt meleg, nem lehet a melegtől. Mindenesetre most elmegyek és veszek krumplit, meg ananászt, kicsit kihajtom a vizet. Kíváncsi vagyok, sikerül-e. Ma reggel már 60,5 kg voltam a mérlegen, és 52-vel kezdtem februárban a terhességet. Katasztrófa! És a java még csak most jön.
Ja, és a másik bajom, hogy úgy viszketett a hasam, hiába kentem mindennel magam... vettem kint két flakon olajat is, kifejezetten striák ellen, azt mondja barátnőm, aki kint él, hogy állítólag az e Frei olaj nagyon-nagyon jót tesz. Igaz nem olcsó, mert 10 Eur volt egy doboz, de hátha segít a viszketésben is. Meg most rendeltem a netről egy valami természetes alapú nyugtató balzsamot kifejezetten ilyen terhes bőrviszketésre. Kíváncsi leszek, a héten állítólag megjön.

Na, most megyek a városba, meg bevásárolni a hétvégére. Mindenkinek szép napot, látom, itthon is esett bőven, kimaradtam belőle. Szegény muskátlijaim jól szét vannak verve! :( Most bezzeg megint ezer fok van, csak bírjuk.

Kismamák, hogy bírjátok ezt a meleget? Senkinek semmi baja, csak én lettem ilyen problémás így a vizesedéssel? Bár ennek kifejezetten csak örülök!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ancsi,
de jó, hogy otthon vagy!!!! :) Gondolom a kis családod mennyire örült neki! :)
Azért vigyázz magadra, és pihenj sokat!

Koda,
nem semmi fiad van! Vivi mindig végigordította az oltásokat!
Mondjuk mostmár nem, de hát ugye ő már nagylány :)
Hogy állsz amugy???
Nem irtál még... :(

Juci,
HOl laknak a tesódék, hogy ritkán látod őket?
Amugy én a jövő hét után nem leszek, mert Karcsi anyukájáékhoz megyünk.
Méghozzá ugy, hogy a kis családom elindul a "messzi mamához" kedden este Szabolcsba, én meg csak pénteken délbe megyek utánuk :(

Titi,
hogy áll a ház? Van már fénykép??? Olyan kiváncsi vagyok!!!

Haga,
mi a helyzet? Már valószínű túl vagy rajta... :(
Gyere közénk, ha hazaengedtek!!!

Remélem ebben a nagy melegben mindenki jól van!
Vigyázzatok magatokra!
Sok puszi!
csné
 
 


sziasztok Lányok,
Persze itt nálunk egy deka eső nem volt:(:(:(Csak dörgött meg villámlott.

Haga, remélem erős vagy és sikerült elbúcsúzni is:(:(:( sokat gondoltam Rád! Gyere közénk,!

Tücsi,
Remélem Te is fel tudod dolgozni idővel, és újra jössz közénk.

Képzeljétek,
egy Kolléganőm most szült nem rég és a baba halva született. Nem értem, hogy mmiért történik ilyen. Mellette meg a hírek: megölte gyerekeit. De a legdurvább, hogy egy 2,5 éves kislányt a saját szülei kínoztak halálra.

Ági,
de jó hogy haza engedtek.

Sziszi,
most erősnek kell lenned. Tudod, Manó nem láthatja és érezheti Rajtad, hogy ideges vagy, félsz. Tudom könnyű mondani, de remélhetőleg 1 hónap múlva már nem is emlékeztek rá.

Még írok, de Nagylány már sírdogál.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Én csak attól a naptól félek, hogy jól célozzanak és minden jól sikerüljön. Ha az altatásból felébredt és sikerült is, már nevetni fogok.
Utánna a kipisilés is nehéz lesz, de akkor már azt hiszem a nehezén túl vagyunk. Csütörtök délelőtt szorítsatok értünk!!

Hétfő reggel írok, ha haza értünk, majd.

Alvás még nem tudom, hogy lesz, de a kicsim mellett szeretnék lenni!!!Sőt ott is leszek!!!
Napi 2500 az sok az ágyért, de Anna mellett szeretnék lenni, ha ott leszünk meglátom milyen lehetősége leszenek.
10 000 lenne a 4 éjszakára az ágy. Meglátjuk...

Lakás vásárlás előtt, szülés előtt minden pénz számít, de első most is Anna érdeke!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: