Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Könnyeztem, mire mindent végig olvastam..nem igazán lehet ezekre szavakat találni.:(

Mesi: remélem, Isten ad neked hamarosan báránykát és segít ebben a nehéz időszakban!!

Haga: Nagyon szorítottam, hogy sikerüljön-reméltem nincs nagy baj..miértje azt hiszem nincsen, s a neheze még biztos rád vár..

Ancsi: Várjuk leveledet!
Tudom mennyire rossz bent, mikor a kicsid otthon vár..átérzem!

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Momo, nem létezik, biztos, hogy a 21. hetet kezdjük most? Szerintem a 20-at! Legalábbis én direkt úgy számoltam, hogy a 19. héten megyek UH-ra, és az most szerdán volt. Hmmm?

Oné, tényleg, miért vagy rosszkedvű? Vagy csak a baba teszi az érzelmi ingadozásokat?

Bufo, igen, végre, itt a nyár. Csak most szenvedni fogok, nem nagyon van nyári kényelmes ruhám. Most el kezdek nézelődni, muszáj.

Na, majd meglátjuk, mennyit fogok szívni az utólagos Tgyás és Táppénz kifizetéssel. :(
titi_27
 
 


Tegnap csináltam néhány képet... felteszem Nektek!

Kép

Kép
titi_27
 
 

 
 

Na, Momo, végre megnéztem. A múlt hét csütörtöki hozzászólásban nyitottad fel a szemem, hogy akkor kezdtem a 19. hetet. Tehát most a 20-at kezdtük! Ugye, most Te tévedtél?! Vagy már ennyire hülyülnék?
titi_27
 
 


Lányok, hol van mindenki?! Úgy hiányoztok!!!

Szerintetek csináljuk tovább a táblát? Ha benne vagytok, akkor elkérem Mesitől az adatokat, és felteszem.
titi_27
 
 


Lányok,
végeztem. 2-kor mentem be és már 1/2 3-kor kész voltam. meg van, befejeztem:):):):):):):):)

még jövök részletesebben is írni később

Koda,
megkaptad????

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


One!

Miert vagy magad alatt???

Titi!

Nem,en jol szamolom,mert en csutortokon toltom mindig be a heteket,akkor fordulok.Most kedden a dokinal volt Zümike 19+5,vagyis csutortokon toltottem be a 20at,tehat pentek ma mar 20+1.Lehet,hogy csak a szamolasban kulonbozunk,mert penteken en mar uj hetet kezdek,es hiaba csak 20+1,az mar ugye a 21. het. :lol: :lol:

Szep nagy pocid van! :oops:

Nekem meg nincs ekkora,ma is kerdeztem a hugomtol hogy latszik mar hogy pocakos vagyok.....erre megint csak azt mondta,hogy ebben meg nem.
JO,ha total szuk cuccokat vennek fel akkor biztos jobban latszana... :lol:

JO meleg van ma is....
Bababolt egy nagy nulla,Babyplanet vagy mi..oda ne menjetek,legalabbis ne a 11. keruletibe. :cry:

Na,nekiallok fozni...indiai piros lencse lesz rizzsel es mentas,joghurtos ubisali....nyam,nyam....

Ki is irta,hogy recepteket szeretne???Millyen jellegueket???
Ezekhez mondjuk elso nekifutasra be kell jo par fuszert szerezni,en otthonrol szoktam hozni oket....de utana mar nem olyan bonyolult.

Tovabbi szep delutant,estet!
momo35
 
 


Momo, így már igen. Ma már én is 20+1 vagyok. Okés, én még csak 20-nak mondom, akkor így már értem!

Igen, már rendesen nagy pocim van, hihetetlen, úgy nő a kis hölgy, mint a gomba!

Receptek jöhetnek, én is kíváncsi vagyok, szerintem ha lesz időd, írj ide néhányat. Szeretek főzni, csak a férjem kissé válogatós. Ha vannak jó receptjeid, amiben nincs karfiol, káposzta, és sajt, akkor részemről bármi jöhet. Bár inkább a húsos kajcsik. A férfiak mégiscsak tartalmasabban étkeznek általában, mint mi nők.

Szegénykém, nehéz lehet így egyedül, de kitartás, mikor is jön a férjed?

Zseppy, remélem, sikerült!!! Milyen végzettségű lettél? Lehet már gratulálni? Remélem, én úgy éreztem a soraidból, hogy jó kedved van. Ugye így van?!

Momo, akkor jó főzést, és megyek teregetni.

Lányok, nem is írtam, hogy reggel 7-kor kezdenek a ház színezésével. Majd teszek fel képeket, hogy milyen lett, ha kész lesz. Drukkoljatok kérlek, hogy jó legyen a színe, nagyon ideges vagyok miatta. Olyan nehéz egy kis kockából megítélni, milyen lesz a valóságban. Elvileg halvány narancs. Majd kiderül.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom, mit írjak.... Most olvastam vissza az előző két nap történéseit....

Zseppy!
Gratulálok! Mesélj majd, hogy mi volt!

Titi!
Gratula a kislányhoz!!! Nagyon irigykedem! Úgy látszik, a kínai naptárt pont fordítva kell használnunk! :P Bár az is igaz, hogy ezekből több van fönt a neten. Amit mi itt annak idején használtunk, lányt jósolt nekem, meg a Jónás-naptár is. A babazo.hu-n lévő kínai naptár (amit persze csak két napja néztem meg :evil: ) pedig fiút. Hát, az utóbbi jött be...
Persze az a lényeg, hogy kisbabám lesz, és remélem teljesen egészséges lesz; de szívesen vásárolgatnék én is rózsaszín ruhácskákat...

Cupicica
cupicica
 
 


Cupi, kerestem most a babazo.hu-n a kínai naptárat, még nem találom, de ha meg lesz, megírom az eredményt. Kíváncsi vagyok, az mit ad. A szívem mélyen nagyon örülök a leányzónak, de második babának mindenképpen kisfiúra fogunk hajtani. De így igaz, ahogy írod, a lényeg, hogy baba lesz, és csak egészség legyen! Aztán hogy van kuki, vagy nincs kuki, tényleg csak másodlagos!
titi_27
 
 


Lányok,
hogy én hogy izgultam tegnap óta!!!!!!!
Szóval 1-re kellett mennem, de csak 1/2 2-kor kezdődött. Én voltam a második. szóval 2-kor bementem, megvédtem a szakdolimat, volt 3 tétel (1 információs társadalom, 2 adatvédelem), de nem ám felkészülés, hanem azonnal. Szóval, utána kijöttem, megvitatták melyik hányas, stb. visszahívtak, és eredményt hírdettek. Szóval kiváló minősítéssel bankinformatikus szakmérnök lettem. Úgy megkönnyebbültem.

Cupi,
Amennyire tudod írd meg a disszertációt, mert szülés után nem nagyon lesz időd. Nekem a bírálatban szerepelt is, hogy olyan, mintha két különböző ember írta volna.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!


Mindenkinek szia és puszi, de most többet nem bírok írni. A munka kiszívja az energiáimat. De holnap jövök részletesen.

Zseppynek szeretném megköszönni a testgyertyát :)
Teljesen épségben ideért! Nagyon köszönöm mégegyszer!!!!!!!! Igazán kedves vagy :!: :)
A dobozon persze jóóóóót nevettem, hiába mondtad, hogy ne nevessek. :)


Azért jó, hogy jó dolgokat is írtok, mert az utóbbi napok tele voltak rossz hírrel :( Sokat gondoltam a lányokra. Remélem visszatérnek.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zseppy!

Látod milyen hülye vagyok! A golyót meg meg sem köszöntem :oops:
Szuper illata van! De jó lesz beleülni a vízbe:)
Nagyon köszönöm mégegyszer, a bónusz ajándékot pláne :) :) :) :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szép jó reggelt!

Bár nekem inkább még mindig hajnalinak tűnik az időpont. Reggel 1/2 7-től fent vagyunk, mert ugyebár kezdik a külső színezést. Nekem még nagyon korán van! Alig bírom nyitva tartani a szemem!

Zseppy, nagyon ügyi vagy, még egyszer gratulálok!!!

Lányok, nem jött reakció, úgyhogy elkérem Mesitől a táblát, és akkor megpróbálom folytatni.

Koda, jó hallani rólad! Várható volt, hogy kemény lesz a munka, főleg úgy, hogy egy darabig ugye most otthon voltál. Bízzunk benne, hogy belerázódsz, és egyre könnyebb lesz minden!
titi_27
 
 


Titi:)
Jó lesz, ha folytatod a táblát:) Köszi mindenki nevében:)

Remélem fog tetszeni a szín a házatokon. Jónak tűnik, ahogy elmondtad. Én is kedvelem a narancsos árnyalatot :) Hátha a kislánynak is fog tetszeni :lol:

Sajna úgy tűnik, ebben a hónapban sem lesz pé-m. Ez már a 6. hónap, ebből kettő clostys. Ráadásul megint fáj a petefészkem a bal oldalt. Vagy felfáztam vagy ciszta. Lehet válogatni :lol: Igaz a 3 cm-es ciszta a jobb oldalamon van......az szerencsére nem fáj.... De én már nem megyek dokihoz, eddig sem történt semmi. Inkább dolgozok, aztán hátha magától minden megoldódik. Nem jó álláspont, de már annyi pénzem meg időm elment......

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok Lányok,

Koda,
lélek gyógyítónak küldtem a meglepit.
A fájás lehet ám peteérés. Én mindig megmondtam, hogy melyik oldalon van peteérésem, mert azon az oldalon éreztem a szúrkáló fájdalmat.

És használjátok egészséggel a gyertyákat.

Titi,
Remélem szép lesz a házatok, majd képet tegyél fel....

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok csajok!

Zseppy gratulálok!nem semmi nő vagy te két gyerek mellett lediplomázni huu nagyon ügyes vagy!!!gratula
Kép

koda!tök jo igy ám neked mert a munka egy kicsit eltereli a figyelmed és nem stresszelsz a babán most fog épp összejönni ezért na meg a testgyertyának köszönhetöen!:)szoritok nagyon!

titi!ne aggodj biztos szuper lesz a házatok!gratulálok neked is a kiscsajhoz!mégse patrik lesz?:):):)hu mekkora a pocid hihetetlen gyorsan nö hát igen kislányok nagyobbak általába!vagy tévedek?

ági!reménykeltö a görbéd!szoritok ezerrel!

cupicica neked milyen kis okos babád van!tiszta anyukája:)

anita merre van?

momo nem raksz fel a pocidrol nekünk képet?

rimarrol mit tudtok?

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Tiszta fura, hogy még csak fél 3 van, és már annyi mindent csináltunk. Igen, kicsit hosszabb így a nap, mint amikor végigalusszuk a délelőttöt!
Jó meleg van, de szegény fiúk hősiesen dolgoznak odakint. Én meg épp most hűtöm a vizüket :)

Virág, de jó hallani rólad! Hát, igen, nagy már a pocim, lehet, hogy mégis tényleg kislány lesz?!

Koda, tényleg bízzunk a pé-ben, mint ahogy Zseppy is mondja. Hányadik napon jársz, hogy azt mondod, nem lesz ebben a hónapban sem?

Megpróbálom megkeresni Mesi legutóbbi tábláját, és megújítom, aztán felteszem. De szerintem csak hétfőn, mert itthon nem igazán vannak képszerkesztő programok a gépen.
titi_27
 
 


sziasztok!

Titi,
nagyon kiváncsi vagyok hogy milyen lesz a házatok? Szép már? Olyan amilyet elképzeltél???
Köszi, ha folytatod a táblát!
...azért Mesi nagyon hiányozni fog :cry:
Nagyon édi már a hasad! :)
Majdnem egy hónapja láttunk, és azóta mennyit nőtt!!!! :shock:

Zseppy,
Gratula a diplomához! Nem semmi végzettséged lett!!! Ezért mondtad nekem multkor, hogy a"ne idegeskedjek, nyilnak bankfiókok"...
Amugy tudom, hogy találnék helyet magamnak, főleg, hogy az itteni értékesítési tapasztalatommal bárhol szivesen átvesznek! Viszont nincs főiskolám, és nem hiszem hogy bárhol tudnék úgy dolgozni mint itt, 8-16-ig. Ezért aggódom én annyira! :(

Koda,
remélem a testgyertya megteszi a hatását! Igazán belehúzhatnánk már, hogy ne lógjunk ki a sorból :wink:
Meséljetek csak, hogy milyen dobozban volt amit Zseppy küldött??? :?:

Anita,
hol vagy? Hogy vagy?

Képzeljétek, ma voltunk pancsolni... Olyan jól esett úszni! Elmentünk alsónémedi mellé, van ott egy tó, meg egy csomó csúszda... Gondolhatjátok Vivi mennyire élvezte! :lol: Alig akart hazajönni!
Én meg hogy jártam...??? Bekentem magam a 60 faktoros vichy krémmel (a napalergiám miatt) és egy dekát nem barnultam. :( Annyira el vagyok keseredve :( Apa is és Vivi is már most barnák, én meg világítok mellettük!

Puszi mindenkinek, akiket kihagytam azoknak bocs, és nekik dupla pusza!
csné
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást, már jól vagyok. Biztos csak a hormonok, meg a sok meló ment az agyamra. Sajnos a páromnak szerdán még lesz eg vizsgája, így minden feladat rám hárul.
Ráadásul úgy (ami persze nagyon jó dolog), hogy a Rezivel fél órákat ülünk a bilin, Képzeljétek kedd óta már bilizik. Igaz minden nap sikerül azért 1x bepisilnie, de már ez is haladás. A nagy játék közben elfeljt szólni, és akkor becsurran. De nagyon ügyes!
Sokszor persze csak ül a bilin, és közben mesét kell neki mondani, és eltellik 15 perc is, és végül nincs semmi eredmény, de én annak is örülök, hogy elkezdődött már ez a folyamat.
Bufo!

Szoítok, hogy nektek is sikerüljön. Próbáld meg valamivel te is a bilin tartani. Nekem a mesekönyv bejött, és mostmár nem is nagyon kéri, elég ha beszélgetünk közben. Igaz a bilit most mindenhová vinni kell, mert csak a sajátját akarja.
Majd mesélj a fejleményekről.

Titi!
Gratulálok a kislányhoz! Úgy örültem neki. A hasad is már szépen gömbölyödik.
A házról tegyél fel képeket. Biztos nagon szép lesz.

Lányok!
Az én hasam is már elég nagy, akkor vajon akkor nekem is lányom lesz?

Zseppy!
Gratulálok neked is. Tényleg nagyon ügyes vagy, hogy a gyerekek mellett végigcsináltad a sulit. Le a kalappal.

Koda!
Remélem a gyertya meghozza a gyümölcsét.
A hasfájás meg szerintem is lehethogy peteérés. Szorítok nektek.

Momo!
Én írtam a recepteket, és tényleg írhatnál néhány könnyen elkészíthetőt. Biztos finom!

Sajnos a gépem még mindig rossz,így csak akkor tudok jönni amikor a páromé szabad. Majd ha levizsgázott,akkor elviszi valahová.

A baba mostanában nem akar mozogni, de remélem ez csak átmeneti. Sajnos a Rezi nem kímél, és sokszor fel kell vennem a kis 14 kilós drágám. Altatáskor meg vigyáznom kell, mert előfordul, hogy megrúgja a pocakom.
Szóval így állunk.
Jó éjt mindenkinek!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok,

köszönöm a gratulációkat.

Szóval tápszeres dobozba csomagoltam be végül, meg a kijegyzetelt adatvédelem papírokban.

Olyan nagyon meleg van. Enci babára csak egy pólót adtam már tegnap is. És képzeljétek, tegnap itt voltak hugomék, én vittem őket haza és Enci baba addig sírt, amíg haza nem értem:):):) Meg sokat sírdogált napközben, mert ugye ők nincsenek itt minden nap és meg-meg ijedt, ha közelebb mentek hozzá. De olyan nagyon aranyos volt egész nap. szépen eljátszogat a játékaival, de a járókában még nem nagyon szeret lenni, csak a saját kis vackában. És képzeljétek tegnap már a tejpépet bezabálta szó szerint. Ez volt az első alkalom, hogy nyitotta a száját, meg nyúlt a kanál után mindig.m
most itt ül az ölemben és csápolja a gépet:):)

na megyünk készülődni, megyünk Papákhoz a telekre bulizni.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Ezt nagy meleget alig lehet bírni..nem is a nap, hanem a páratartalom zavar.:(
Egy jó kis eső jöhetne.

Énis gondolkoztam a tanuláson..ki kellene használni, hogy ingyenes, de valahogy sosem jutok el odáig. Attól tartok nem tudnám összeegyeztetni a tanulást a gyerekekkel..

Tegnap meglátogattam a mamámat a kórházban..csipőprotézist kapott, elég szőrnyű..:(
Többé nem hajolhat le 90foknál lejjebb, s nem teheti keresztbe a lábát sem, párnát kell örökre alvásközben ott tartania.:(
És a fájdalma sem semmi.:( Sajnáltam szegénykét...

Gyöngyi: nem a nagyság, hanem a terebélyesség számít.
Ha hegyes a pocid akkor fiú, ha széltébe nagy, akkor lányzó..legalábbis ezt mondják.

Zseppy: gratulálok. Nem írtad, hol laktok, Zsoltijainkat, mikor eresszük össze?

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Látjátok, milyen korán kelő lettem? Egyszerűen nem tudok tovább aludni, hisz tudom, hogy kint szegények dolgoznak. Ilyen melegben! Húúú, nagyon nehéz lehet.

Nagyjából 4 hétvége alatt lesznek kész, mert hogy ez nekik csak másodállás, mellette hétközben hivatalosan is ezt csinálják, úgyhogy még van idő aggodalmaskodnom a szín miatt. Vajon milyen lesz? Amint lesz valami előrelépés látványosan, hozom azt a képet.

Oné, én is úgy hallottam, amit Sziszi írt, hogy ha hegyes a poci, akkor fiú. Ezért is gondoltam azt, hogy fiú lesz. Erre tessék! Én ezt nem értem. Látod, nekem azért egyelőre előrefele nő.
A mozgás miatt én is folyton aggódom. Ha néha nem érzem, akkor gyorsan ledőlök, hátha megmozdul. Mert ugyebár csak ebből tudhatjuk, hogy jól van a picurka. Húúú, 14 kg-t emlegetni?! Nagyon vigyázz magadra! Biztos nem lehet egy gyermeknek megmagyarázni, hogy anyuci most nem tud felvenni, nem szabad!

Én is el kezdtem parázni, bár azért ez igencsak folyamatos. Most attól, hogy éjszaka eléggé fájt a hasam. Olyan menstruációs fájdalom volt ez. Remélem, csak a növés miatt van, és nem mástól.

Lányok, durva kérdésem lesz!!!

Ha meghalna a baba, mindenféleképpen rosszul lennék, igaz? Mert anyukám mindig azt mondja, hogyha én jól vagyok, ő is jól van. Ez tényleg így van? Folyamatosan attól rettegek, hogy valamit rosszul csinálok, és megölöm, és ráadásul nem fogom megtudni, csak a köv. UH-n. Tudom, hogy hülye vagyok!!! De muszáj vagyok megkérdezni! Ti már olyan tapasztaltak vagytok!

Oné, de jó, ügyik vagytok a bilivel! Majd én is fogok rengeteg tanácsot kérni, ha meg lesz a baba.

Jaj, én úgy örülök, hogy ilyen jó kis társaság jött itt össze, és remélem, ez hosszú távú ismeretség lesz.

Sziszi, sajnálom a mamádat! Ha jól tudom, nekünk is ezt kapott a párom nagyija, és idővel sokkal jobb lett minden.
Amúgy, hogy vagy?

Ági, úgy irigykedem a fürdés miatt, az ember ilyen nagy melegben csak azt kívánja. Sajna nekem a férjem nem igazán kedveli a strandokat, tavakat, de azért beterveztünk két balatoni hétvégét, főleg, mert ott lakik a nagyija, és semmibe sem kerülne. Én legszívesebben minden hétvégén mennék.
A munkahely miatt én is folyton aggódom, főleg amiatt, mert az ember azt gondolja, máshol nem talál ilyen jót. Az enyém is fantasztikus, és az a kényszerképzetem, hogy tényleg nincs ilyen másik jó. Bár attól tartok, ez tényleg a valóság. Elhiszem, hogy nehéz, de most még azért nem biztos, hogy menned kell, nem?
titi_27
 
 


Lányok, átrendeztük a szobááááááát! Szegény férjem egy hős! Azokat a bazi nagy szekrényeket egyedül megmozdítani! Majd lefényképezem, és meglátjátok, milyen lett. Egyelőre úgy néz ki, így már be fog férni a kiságy!!! :)
titi_27
 
 


Sziszi,
Mamádnak jobbulást.
Mi a batyin lakunk, de anyukám ott dolgozik zuglóban védőnéniként (ifjúsági). Szóval jövő héten még nem lesz autónk, de utána szerintem megbeszélhetünk valamit. Majd pontosítsunk. Az én nagyfiam is 5 éves múlt márciusban:):):)

Szóval azért egy nagyfiú mellett nem volt nagyon megerőltető a suli, de befejezni így egy kis újszülöttel (meg volt sajna nálam szövődmény). Szóval eléggé kimerített.

Lányok,
sajna igazatok van a munkahellyel kapcsoltosan. Én folyamatosan visszasírom a helyet, ahol még a főiskola alatt dolgoztam. Nagyon nem mindegy milyen az ember főnöke és munkatársai. szerintem a munka maga csak ezek után következik. Szóval akkor nem végeztem éppen felemelő munkát, de a társaság, meg a főnököm:):):):):)

Titi,
szerintem ne aggodalmaskodj. én inkább nem is válaszolok a kérdésedre:(:(:(
holnap tegyél fel képet a szobáról:):):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

titi!szerintem igaza van zsepynek!nem kell erre a kérdésedre válaszolni senkinek!gondolom azért merült fel benned ez a kérdés mert tul sok rosszat hallottunk mostanába!de ne aggodalmaskodj mert az kihat a babára!várd örömmel,nyugodtan,ne gondolj a rosszra és nem lesz semmi baj!

zsepy ne szerénykedj!nagyon ügyes csaj vagy!mondtam a férjemnek hogy két gyerek mellett lediplomáztál!tudod mit mondott?(pedig pasi és nem is ismer annyira téged) azt mondta:mindenkinek rolad kéne példát venni akik a karrierjüket választják baba helyett mert itt vagy te aki gyereket választ és mégis csinálhat karriert!

sziszi jobbulást a mamádnak!idövel biztos enyhülni fog a fájdalma!

oné!gratula a bilizéshez rezinek!
anya neked kislányt mondott és ha gyorsan nö a hasad akkor bizti kiscsaj!meg hát te is ugy érzed elejétöl nem?

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok!
Gyulán voltunk a hétvégén, este jöttünk haza, kicsit fáradt voltam ezért tegnap nem jelentkeztem.Legalább 40 fok az autóban, iszonyú volt.Kösz hogy hiányoltatok.Most megyek visszaolvaslak titeket aztán jövök.

rimar
rimar
 
 


Kép Foto
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Mondtam, hogy durva a kérdés, de annyira érdekelne! :( Igen, lehet hogy a sok rossz hír miatt van félelmem...

A képeket majd mindjárt felteszem!

Lányok, Mesi átküldte a táblát. Segítsetek kérlek benneteket, írjátok meg, ki hogy áll most? Ki hanyadik ciklusnapon van, illetve a kismamák hanyadik hétben+napon állnak? Így könnyebb volna, mert nem tudom, közben kinek jött meg... stb.
titi_27
 
 


Ugye milyen ari?22 hetes volt a drága.Épp próbálgatja a hüvelykujját a szájába venni :D

Oné!
Ügyes vagy a bilivel!Gratulálok, bár lehet hogy Rezinek kellene inkább :D

Zseppy!
Neked pedig a szép teljesítményedért gratulálok!Tényleg példát lehetne rólad venni!

Titi!
Nagyon csinos kismama vagy!A butuska kérdésekre meg tényleg nem kell válaszolni!Ne parázz!Jól van a kicsid és egészségesen fejlődik, miért nem bízol jobban benne? Te meg mindent jól csinálsz!Ejnye!

rimar
rimar
 
 


Titi!
Köszi, hogy viszed tovább a táblát!
Én ma 23+1 vagyok.

rimar
rimar
 
 


Szep jo reggelt!

8)

Szsiszi!

Jobbulast a mamadnak,ezzel idovel azert majd no a mozgekonysaga es nem lesznek olyan fajdalmasak a mozdulatok!


ZseppY!!

Gratula a diplomadhoz! :lol: :lol: :lol:

En is filozok ezen a tanulasi lehetosegen, bar amilyen a mostani kormany biztosan eltorli.Egeszen 2004ig szinte folyamatosan valamit mindig tanultam,igy jo lenne..en imadok tanulni! :lol:

RImar!

Olyan edi,hany hetes is itt??? :oops:

One!

Majd most mar tenyleg keresek recepteket.A kuwaiti konyha sokban hasonlit az indiai konyhahoz mivel anno a kuwaitiak a datolyat,igazgyongyot Indiaba vittek ertekesiteni es cserebe fuszereket is hoztak.Ha nalunk igazi kuwaiti kajat akarunk enni akkor a ferjem szokta fozni.Mondjuk elegge babrasak,sok a fuszerigenyuk.En emellett nagyon szeretem a libanoni konyhat is,az kicsit mediterranabb.
Kedvencem a tabboula sali:

Ehhez kell 4-5 csokor petri,egy jo nagy marek menta (akar tobb is lehet),ezt aprora vagod majd adsz hozza egy csokor ujhagymat aprora vagva vagy egy kis lila hagymat,majd 4-5 aprora kockazott paradicsomot,so,bors,minimum 2 nagy citrom leve es kb. fel-egy dl extra szuz olivaolaj...es ehhez jon forro vizben kb. egy oran at aztatott burgul(tort buza,lehet bioboltokban kapni).Osszekevered ees lehutod kb. 1-2 orara hogy az izek osszeerjenek.Ezt otthon pitakenyerrel es labnaval(tejfolszeru valami) esszuk,amugy a sok eloetel resze.
Ez aztan igazan frissito a mostani hosegben!

Husos kajat majd keresek,en nemigazan vagyok husos titi,csak neha eszem meg a baranyhust(az itthoni nem jo,szerintem) es a csirket.
Inkabb tengeri herkenytyuket ennek,de itt nincs friss. :cry:

A baban ne aggodj,en is iszonzatosan aggodom...nehez nem tenni.De akkor beszelj hozza,vagy olvass neki meset,hallgass zenet,hintazz...
En estenkent meselek,jokat szokott rugni,azt nem tudom hogy azert mer ttetszik neki vagy azert mert szeretne ha abbahagynam. :lol:

Es nekem is van ugy,hogy szinte meg se moccan,legalabbis ugy erzem,ket napja viszont nagyon aktiv volt a Zümikem masaallah.

Varom a penteket,megyek a Rozsakertbe ultrahangra,jon anyukam is.

Ja,probaltam feltenni kepet,de kiirta hogy tul nagy,holott meret szerint nem az.En nem tudom hogy kell lekicsinyiteni,nincs is ilyen programom,mert en nem telepitettem,eredetileg a gep meg gondolom nem ezzel jott.Vagy igen??,

ALakul a hazikotok szine???

En terrakottas szinben gondolkodok,vagy olyan sargason,kicsit okkerese...dehat ez meg odebb van.Varom msot az epiteszek vazlatait,aztan majd dontok,hogy ki is kapja meg a munkat.

Kint dolgoznak az emberek a teraszon,a telen megrepedt fugat javitjak..nem irigylem oket,pont oda tuz a nap. 8) 8) 8)

Na,megyek vasalni,ugyse tudok elmenni sehova mig be nem fejezik.

Szep napot nektek! :P
momo35
 
 


Rimar! Tényleg nagyon édike a bébi! Azok a kis ujjacskák! Én is gondolkodom nagyon ezen a 4D-s UH-n. Gondolom, nagy élmény volt!

Na, akkor felteszem a táblát, meglátjuk, mire mentem vele. Nézzétek át kérlek, ki hol talál benne hibát.

Momo, a tábla szerint november 9-re voltál kiírva... már nem emlékszem, változott időközben? Akkor most várhatóan Te is november 2-án szülsz?

Sajnos Mesi kivette magát a táblából, tiszteletben tartom a döntését, szóval ezért nincs benne, amit én nagyon sajnálok! :( De gondolom, mindenki.

Kép

Kép

Kép

Kép
titi_27
 
 


Na, akkor valami itt nem stimmel. Rimar, köszi az infót, átírom. Akkor valószínűleg a többieké sem lesz jó. De majd idővel csak kialakul!
titi_27
 
 


Titi!

Igen,jelenleg november 2. a varhato datum.TOk jo,hogy egy napra vagyunk kiirva,mondjuk nem egy korhazba.

Szerintem Kicsijuci is elorebb van,mert neki is tobbet mutatott az ultrahang.
momo35
 
 


Rimar, biztos ez? Mert Mesi táblájában május 30-án 21+2 voltál, az pedig már 3 hete!
titi_27
 
 


Titi!
23+1 vagyok ma :) köszi
a baba a fotón pedig 21+2napos volt.Méretei szerint egy kicsit nagyobb az átlagnál, két héttel.Nem tudom ezt hogy mérik?Biztosan átlagot néznek.

rimar
rimar
 
 


rimar jajj de édes!olvadok:)


titi!lécci engem is vegyél ki a táblábol!mostanába ugyse fogom nézni a ciklusom és igy nem tudom hányadik nap stb...
elmeséltem a férjemnek kivel mi történtt(tücsi,haga,ancsi) és ugy döntöttünk most inkább abbahagyjuk egy idöre nem akarunk ilyen dolgokon rágodni majd ha lecsillapodott egy kicsit!mert ezek után tuti végigparázném a terhességet ami meg nem lenne jo a babának!ugyhogy most szünet van!

titi válaszolok a kérdésedre de csak is akkor ha megigéred hogy nem fogsz parázni mert ennek a kiscsajnak nincs semmi baja a pocidba és nem is lesz!elsö babád pont azért nem is kéne aggodni!élvezd a terhességedet!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Momo, hol is fogsz szülni? Tényleg kár, hogy nem egy helyen fogunk... :( De valamiért én amúgy is úgy gondolom, hogy hamarabb fog jönni a baba. Szerintem még októberben meg fog születni. Valamiért így érzem. Na, de majd meglátjuk.
Ha átküldöd a képet mailben, akkor szívesen lekicsinyítem neked, és felteszem. A címem: lehner.krisztina@freemail.hu.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is. Köszi a táblát Titi, nálam minden stimmel. Jó ég már jó nagyra nőtt ez a kiscsaj. Képzeld nekem is ilyen super gatyóm van csak barnában, nagyon szeretem, bárcsak én is lehetnék már babás benne.
Zseppy, gratulálok a diplomádhoz.
Jaj, már csak négyünknek nincs babája. Én is szeretnék az alsótáblába lenni már......

Lányok, nálam semmi újság. Hála az égnek ki tudok kapcsolni. A férjem is segít ebben, adja a tenni valókat. Pénteken összeállítottuk a medencét. Szombaton félig engettük. A térkövezésünk elkészült, szombaton délután azt söprögettem és kertészkedtem. Este olyan szinten fájt a fejem, hogy még hánytam is. A rejtélyek városa alatt rendbe jöttem egy kicsit, de péntek este óta fáj a baloldalam, szerintem a petefészkem. Tegnap is nagyon jó idő volt és a medencébe is tűrhető lett a víz, így a párommal kifeküdtünk a matracra, jaj, de jó volt. Ennyi történt a hétvégén. A három gyerekünkből egy se volt otthon, így volt időnk egymással is foglalkozni. Very Happy

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Rimar, akkor október 15-re vagy kiírva, ugye?

Virág, ahogy gondolod, kiveszem a ciklusnapokat, de azért benne hagylak a táblában, mert Te is a csapatba tartozol, jó? De azért nem akarsz Te is itt hagyni bennünket, ugye?
titi_27
 
 


titi ez igy jo lesz!nem akarlak titeket itt hagyni hacsak nem zavar titeket hogy én most nem babázok!vagyis hazudtam babázok csak épp a ti babátokkal!mert komolyan mondom én tök ugy érzem hogy a ti babátok az enyém is mert tök jo végig menni veletek a terhességeteken!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


de jooo hogy kezd mindenki itt lenni a forumon!milyen jo lenne ha többiek is jönnének:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Anita, köszi az infót! Örülök, hogy sikerül kikapcsolnod, és hogy jobban érzed magad! Annyira biztos vagyok benne, hogy hamarosan abban a bizonyos lenti táblában leszel Te is! Csak nyugi, most az a legfontosabb! Pihend ki a csalódásokat! Itt a nyár, a szép idő, tényleg csak egymással foglalkozzatok, és lehet, hogy őszre már kopogtatni is fog a gólya, mielőtt még elmennének télire! :)

Szeretem azt a nacit, azért vettem meg, mert gumis a dereka. Csak sajnos már azt sem tudom túl sokáig hordani. Nagyjából úgy látom, ez, vagy a következő a vízválasztó hét, mert már a bővebb gumis nacik is kezdenek szorítani sajnos. :( Viszont találtam egy használt kismamaruhás boltot a neten, szombaton mindenképpen elmegyek megnézni, hátha találok valami használhatót.
titi_27
 
 


Igen, Virág, én is örülök neki, hogy sokan itt vagyunk, és nem hagy itt bennünket hosszú időre senki sem. Engem nagyon nem zavar, hogy most nem "babázol", semmi nem zavar, csak maradj itt velünk! Lassan olyanok vagytok, mint a második családom! Egyszerűen hiányérzetem van, ha nem tudok jönni közétek.

Virág, tényleg, amúgy megjött már azóta?

És elkezdtet a fogyókúrát?
titi_27
 
 


nem jött meg azota sem!utso mensim április 24!
ma akartam kezdeni de mivel két hete beteg vagyok most nekiálltam gyogyszert szedni meg teázni a diétába meg nem lehet teát inni!igy holnapra remélem jobb lesz és akkor nekiállhatok!most a férjem két hétig nincs!és szeretném meglepni azzal hogy lefogyok mire hazaér!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi!
Október 8-ra vagyok kiírva.
Na elszaladok a dokihoz, mert lejárt a táppénzem.Majd jövök.

rimar
rimar
 
 


Hát, a képek nem túl jók, de azért felteszem. A lényeg, hogy szétszedtük a szekrényeket, és most ahol az a fekete íróasztal van, ott lesz bent a kiságy, az ágy mellett. Ez az ajtóval szemben van, de a nagy szekrények mégis védenek.

Kép
titi_27
 
 


Rimar, itt valami szerintem nem stimmel. Ha október 8-ra vagy kiírva, akkor szerintem egy héttel előrébb jársz. Nem számolod át újra?

Rimar, táppénzt a körzetitől kapsz? Én holnap akarok rákérdezni a nőgyógyásztól, hogy egyáltalán hogy mehetek majd táppénzre, mert a könyvelő azt mondta, csak úgy a körzeti nem írhat ki. Kicsit azért ezen meglepődtem, mert azért nem csak úgy szeretném...
titi_27
 
 


titi ugyanilyen az éjjeli szekrényünk csak háromfiokos

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: