Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panka, a leves finom lett. Frankfurti levest főztünk Lórival. Nagy előrelépés, hogy a héten már két fogást is meg tudtam tőle főzni! Hiába, az ember lánya már kis dolgoknak is tud örülni! :D Nálunk egyébként nincs gond a vízzel, mi az ÉRV-hez tartozunk. Csak hát amiket hallottunk a médiában... Jobb félni, mint megijedni.

Ditta, még meg sem köszöntem a szép gifeket! A muffinjaid csodaszépek, én is kérem szépen a receptet! Egyébként jól vagytok? Lurkók? Atival hogy halad a pelenkaleszoktatás?

Lórinak a héten már a második foga bújt ki. Teljesen összevissza jönnek a fogai. Kedden kipróbáltuk az "apa odaadta a cicának a cumit, és elvitte a kiscicáknak" című sztorit. Az ágybatételig nem is volt gond. Csak az azt követő két órában. Aztán apa elment a cicához visszakérni a cumit. :lol: :D Még jó, hogy rendes volt a cica és visszaadta. :lol: :lol: Egyébként nem sokat cumizik, csak alváshoz kapja meg.

Lányok, ti miket adtok az ilyesmi korú gyerekeknek vacsorára? Hideget, meleget? Ebédre mindig meleget kap, levest is, másodikat is. Akkor vacsira elég a hideg? Én szeretnék neki estére is főzni, de tőle sajnos nem nagyon jön össze, így egy héten kb. fele-fele a hideg és a meleg vacsi. :? Vagy ha van valami gyors, egyszerű receptetek, azt is szívesen várom!

Jó éjszakát mindenkinek!
Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

nem nagyon tudtam jönni, mert Marci beteg lett. Már hétfőtől betegeskedik, de most eléggé kijött rajta. Annyira köhögött, hogy összehányta magát. Az anitbiotikumtól meg megy a hasa. De ez volt az első éjszaka, hogy nem volt láza! Remélem már javulni fog! A 3 éves oltást is el kellett halasztani.


Panka!
Köszi az asztalos srác címét. Volt is nálunk, majd jövőhéten kell hívni, hogy mit dönttöttünk. Felsorolt pár lehetőséget ugyan is, hogy mit lehetne kezdeni az 50-52 éves konyhabútorunkkal. Valószínűleg cseréljük az egészet. De csak bútorlapból, mert arra lesz keretünk.

Dodus!
Nagyon jó ez a cumi sztori :lol: Mi már nem is kísérletezünk leszoktatni róla. Semmilyen mesét nem vesz be :lol:
Vacsorára Marci mindig hideget eszik, ha eszik........Ezt ő alakította így magának.

Rita!
Nagyon jól tetted, hogy ásványvízben fürdettél! Apukám a vízműveknél dolgozik, és mikor volt az a nagy áradás, ő is dolgozott. Kint volt elhárításon. Na amit ő látott a saját szemével........Hívott is minket, hogy a víznek a közelébe se menjünk, főleg Marcit tartsuk távol tőle. Azt mondta, minimum 3 nap, mire az öntisztulás megkezdődik és hat a fertőtlenítés.

Zsu!
Jobban vagy már? A megfázásod elmúlóban? :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda :)
Marcinak jobbulást! Itt is taknyol mindkét gyerkőc... :(
Nem is csodálom, ilyen télben..... :lol: :lol:

Dodus :)
Köszi érdeklődésed, magam se hittem volna, hogy ilyen egyszerűen elhagyja a pelust! Kb. 1 hónapja bilizik, elkezdük hétőn, szerdán már nem volt egy baleset se! És éjszakára se kell a pelus.
Itt a recept: (én most sütöttem ki, még hűlnek a konyhában...) 1149958171.69.doc

Zsu :)
Banános-bogyósat nem ismerem!

Csúcs az a víz-mizéria Miskolcon!! De azért remélem nem lett beteg senki!!

Küldök nektek egy kis napsütést..... Kép

Foci-vb-vel hogy álltok?? Meccseket nem szoktam nézni alapjáraton, de azért ez más! Így hát, mivel Magyarországnak nem szurkolhatunk, hajrá Portugália!! Kép

Pá, Ditta
ditta76
 
 

 
 

Helló!

Ditta, köszi a receptet! Gratulálok a bilizéshez, annak a receptjét is kérhetem? :D Miért pont Portugáliának szurkolunk? :P

De szép nap van ma! Már 23 fok van kint. Délután bográcsos babgulyásra megyünk a nagyszülőkhöz, pont jó ez az idő hozzá.

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!
Nem vagyok jól :( hasmenés-gyomorfájás és társai :( Bius hál istennek jól van :) csak engem kapott el :?

LÁNYOK HATALMAS GRATULA A BABÁKHOZ :lol:
nálunk még semmi,de a remény hal meg utoljára

Szülinaposok isten éltessen titeket :)
Angelika jobbulást nektek,bár Bianka is még köhécsel (már vagy 1 hónapja :(

Ditta!
Gratula a bilizéshez :)
Amikor jó idő van én leveszem Biusról a pelust,bugyit adok csak rá kb 1.5-2 órát kibir (ráülünk a bilire aztán vagy sikerül vagy nem :) de nincs eröltetést ha bepisil-bepisil :)

Jaj lányok,most gyorsan be is fejezem,mert Bius is hányt :(
pusz

bea
beatron
 
 


Sajnos megint beteg Laura. Meggyőződésem, hogy ez a fertőzés.
Egész éjszaka hányt és lázas.
Tegnap esküvőn voltunk de sajnos nagyon hamar haza kellett jönni.
Szerencsére a szertartáson még semmi gond nem volt.
Íme:
Kép
Kép
Kép
neva
 
 


Lányok Biusnak megy a hasa is+ azóta megint hányt :? de nagyon jó a közérzete,ugrál stb...
Mit adjak neki,lehet neki adni vmi hasfogót?A vizet azt szépen iszogatja,hál istennek :) Hányinger ellen minjárt csinálok neki homeosat
pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

MazsiMuzsisok!
Holnaptól új helyen lesz a belvárosi MM, Széchenyi u. 11. talán Civil ház a neve, a Capri cukrászda mellett van.

panka
 
 


Koda!
Jobbulást kívánok Marcinak! Akkor mikor megyünk a 3 éves státuszra??

Ditta!
Hogy ti milyen ügyesek vagytok!!! Ádámmal csak most jutottunk el a nap közbeni pelus elhagyáshoz, de alváshoz még nappalra is és éjszakára is kell a pelus.
Vízről csak annyit, hogy már több mint 1,5 hete fertőzött a víz (hiszen akkor volt az áradás), és legalább 1 hétig fürödtünk benne, ittunk belőle, mire valami megjelent a sajtóban).
Én egy napig hagytam ki a fürdetést Ádinál, de aztán úgy gondoltam, hogy ha eddig nem lett beteg, már remélhetőleg ezután sem lesz. Mondjuk inni nem adok neki belőle.

Bea!
Jobbulást kívánok a kis betegednek!
Remélem, hogy ez nem a víz!!!!
Hasfogó por: SMECTA (kicsiknek is lehet adni).

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok.

Tud valaki valami bővebbet erről a vizmizériáról?
Mi a Győri kapu elején lakunk és nem tudom hogy itt mi a helyzet!

Más.
Csináltam Meliről egy kis videót:
http://s58.photobucket.com/albums/g249/ ... ABA582.flv

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Én is jobbulást kívánok a betegeknek!!!


Ancsi!
412-636-os telefonszámon adnak felvilágosítást.


A nagylányomékat hazaküldték reggel az iskolából, mert nem megoldott a vízellátás az iskolában, és főzni sem tudtak nekik. Szerintem már arra készültek, hogy mostanra jó lesz a víz.

Sziasztok

Kata
cat26
 
 


Sziasztok!

Emese :)
köszi,közben tegnap este hozott a barátnőm neki :) este már nem is ment a hasa(vettem is egy dobozzal,hogy legyen itthon ),viszont még éjfélkor hányt :(
De azóta semmi :) reménykedem ,hogy ennyi volt (ma már hajlandó volt enni is :)

Tényleg érdekes ez a viz téma,nekünk 2-3 hete ugyan ez a bajunk volt :( először én aztán Bianka,most megint.

www.hirkereso.hu
Ide beirjátok hogy miskolc,és kiadja a friss hireket,állitólag már délután lehet inni is a vizből.
pusz

bea
beatron
 
 


Cat!
Ádiékat már péntek délelőtt hazaküldték a bölcsiből, és ma sincs bölcsöde még, de azt mondták, hogy holnap már lesz.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Hello Lányok!

Úgy látom a jó idő mindenkit kimozdít.

Remélem a betegek már jobban vannak!
Minket szerencsére elkerült.

Puszi

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!
Sajnos mi nem vagyunk jól :(
Ma voltunk dokinál is,mert még mindig megy a hasa meg ma 2x hányt :( Ráadásulamit felirt a doki homeosat,megint nem kaptam :evil:
Remélem nyugodt éjszakánk lesz
pusz

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Bea és a többi betegecske, jobbulást kívánok Nektek! :wink:

Davallia, voltál szombaton Besenyőben a ballagáson? Lehet, hogy láttalak.

Neva, nem is tudom ki a szebb közületek! Jól látom, hogy volt egy kis változtatás a hajadon? Nekem tetszik! :lol:

Lányok, van itt egy link, nézzétek meg lécci és ha egyetértetek a petícióval, írjátok alá! Esetleg mutassátok meg barátoknak, ismerősöknek is.
http://www.tasz.hu/index.php?op=content ... og_id=2762

További szép napot!

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Dodus!

Köszi :D Igen, barnulgatok. Meguntam a szőkét.
Laura már javulgat, férjem viszont beleesett ebbe a fránya kórságba.
Én még tartom magam, remélem megúszom.
Pánikkeltés nélkül, de szerintem nincs még vége ennek a víz mizériának.
Hétvégén tervezzük a Süsü a sárkányt megnézni, jön esetleg valaki?
Vasárnap pedig Edelényben lesz a Magyar mise előadás. Esetleg arra?
Ilyen invitálós kedvem van ma :lol:
neva
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem nincs újabb megbetegedés! Meg azt is, hogy a betegek már jobban vannak.
Ma már láttam a boon-on, hogy elvileg már lehet inni, de gyakorlatilag még 2 napig nem. NA akkor most hogy is van??
Én egy darabig biztos nem iszom, de még csak fogat se mosok benne.
Gondolom ti se nagyon, legalábbis a gyerkőcök nem kapnak belőle.

Ditta!
Megpróbálom feltenni a banános-bogyós muffin receptet.
Próbálod ki nagyon finom, és gyorsan elkészül.

És most irány a vasalás, míg megy a meccs.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


1150311636.76.doc


Na talán most sikerül[/url]

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Betegeknek jobbulást :) !

Dodus!
Aláírtam :) .

Neva!
Hol lesz a Süsü? Máskor nem lesz?

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!
Tapolcán a szabadtéri szinházban. Szombat 10 óra. Erről az egyről hallottam.
neva
 
 


Sziasztok Csajok!
Jobbulást kívánok minden betegnek!
Sajnos Ádám ismét gyarapítja ezt a tábort, már szerdán hazaküldték a bölcsiből, hogy kötőhártyája van. Talán hétfőn mehet ismét. Lehet, hogy ez is a víz műve.
Egyébként már olyan rémhíreket is hallottam, hogy a vízben hepatitis vírus is van (és ezt még nem is merik beismerni).
Lehet, hogy ez egy rémhír (nagyon remélem!!!).

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni?Van valakinek Babazene cd-je?
Nagyon megköszönném.


puszi

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Mi is betegek vagyunk (Beni és én) :( , a torkunk fáj. De remélem hamar helyrejövünk, nem lenne jó betegen menni nyaralni.

Süsüre mi is készülünk menni, remélem sikerül időben odaérni, elég korai nekünk a 10 óra :D

Emese :)
Én meg olyat hallottam, hogy méreg volt benne (kollegám anyósa az ÁNTSZ-nél dolgozik innen a "rém"hír). Szerintem soha nem fogjuk megtudni, hogy mi is volt valójában a bűnös.

Zsuzsáról nem tud valaki valamit? Írtam neki ma egy sms-t de még nem válaszolt, remélem minden ok velük.

Megyek vízszintbe helyezem magam, húz a fejem.

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így ismeretlenül beestem. :oops: Amarla vagyok, ált. readonly üzemmódban. Egy pici lányom van, Lilla majdnem 6 hónapos. Sokat olvaslak titeket, "szedem az igét". Most kérdezni is szeretnék, ha nem gond. Tudtok valahol Miskolcon bio zöldséget-gyümölcsöt? Most kezdjük az ilyesmit, és megnyugtatóbb lenne ilyet adni a kicsinek.
Előre is köszi.

Amarla
amarla
 
 


Panka!
Jobbulást neked és Beninek!


Amarla!
Én a helyedben most nem adnék neki a környéken frissen szedett zöldséget, gyümölcsöt, mert ha a víz is szenyezett, a talaj is, akkor azokban is lehet akármi is. Ez az időpont pont kedvezőtlen abből a szempontból. Én inkább üveges bébi kaját adnék a picinek, mert az már korábban le lett szedve, és ez a fekáliás miegymásos környezet nem hathatott még rá.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Betegek gyógyuljatok meg, itt a szép idő
:D Nekünk szerencsére nem jutott "mérgezett" víz, de a szennyvízből kijutott :cry: 20 ezer ft-ba került, mert eldugult a szennyvízelvezető és nem tudtuk bizonyítani, hogy nem nálunk volt a dugulás, hanem az utcán :evil: Erről ennyit, de most már minden oké :D
Holnap ha marad a zsép idő,a kkor megyünk Hajdúszoboszlóra. Már olyan izgatott vagyok, mint egy gyerek :P


Amarla!

Ha jól tudom, akkor pont szombatonként van bio-piac a Corával szemben a Sárga csikónál. De a többiek jobban tudják :)

Na megyek még pakolgatok még egy kicsit :wink: Jó éjt

marika
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál tegnap hallottam a baba szivhangját is.
Panka
beirhatod a táblázatba hogy szülés várható ideje 2007. jan 24.
Találkoztam Zsuzsával, még nem szült meg de már hétfő óta bent fekszik. Haza akart kérezkedni a dokitól de nem engedte. Bogika semmi jelét nem mutatja hogy meg akarna születni. Amúgy holnapra van kiirva. Benit az anyukája minden nap viszi be hozzá, nagyon nehezen tűri, hogy nem látja az anyukáját.
Vele is találkoztam már nagyon nagy fiú.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Emese!
Igazad lehet, erre nem is gondoltam... CSak már annyira lelkesedtem, hogy végre ehet ezt-azt... :(
Jobb vigyázni.

Marika!
Neked is köszi az infot, valamikor csak lehet majd enni ilyesmit.

A
amarla
 
 


Sziasztok!

Segitsetek már lányok!!!!!!
Túléltük a hányás-hasmenést :)
De 2.napja Bius köhög :( a lényeg hogy napközben csak elvétve viszont éjszaka végig ugatja az éjszakát+ még hány is hozzá egyet :(
Mi lehet vele? Már 2x voltunk a dokinál mondtam neki hogy köhög bia ,de azt mondja hogy nem hall semmit és a torka sem piros :(
Hová vigyem??????????
köszi

bea
beatron
 
 


Sziasztok!

Bea!
Nekem semmi ötletem :( . Remélem gyorsan elmúlik a köhögés!

Amarla!
Biopiac van péntekenként is a Technika házánál. Vagy bent, vagy mögötte a parkolóban.
Szerintem ennyire nem vészes a helyzet. Üvegeset meg tényleg felesleges venned. Ha most kezditek a hozzátáplálást első nap fél kiskanál, aztán egy... Ha felbontod az üvegeset, dobhatod ki szinte az egészet. Ráadásul nagyon kevés olyan van, amiben csak egyféle dolgot tesznek :roll:! Harmadszor: lehet, hogy nem is eszi meg még a fél/egy/két... kiskanálnyit sem. (Én Gerdával 6.5 hónaposan kezdtem. 9 hónapos koráig az 1/8 alma volt a csúcs :D!)
Kezdheted almával. Vagy: most kezd érni a meggy, szerintem azt ne hagyd ki, kezdheted azzal is az első héten :)! A fára biztos, hogy nem ment fel a szennyvíz :D !
(A baktériumok, vírusok nem jutnak be vízzel a zöldségbe, gyümölcsbe, esetleg a felszínükön lehet. De a többségét úgyse nyersen adod, akkor pedig elpusztulnak. Meg is mosod előtte.)

Nekem nem áll össze ez az egész vízügy. Ahogy Panka mondta, sose fogjuk megtudni, mi is történt!

Marika!
Én is izgatott lennék :) ! Ma igazi strandidő lesz. (Amikor mi megyünk, majd akkor lesz rossz idő, igérem, idejében szólok!) Naná, hogy Ti se maradhattok ki semmi jóból :D (szennyvíz)!

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Helló!

Lányok, lenne egy kérésem. Jövő héten lesz a diplomaosztóm és a diplomát fehér kesztyűben kell átvenni. Nincs valakinek fehér női kesztyűje? Sürgős lenne, mert ha nem kapok kölcsön, akkor még fel kell kutatnom a várost érte. :? Köszönöm.

Zsu, nekünk van Babazene CD, írj e-mailt és megbeszéljük, hogy jut el hozzád.

Marika, de jó lesz Nektek!!! 8) Talán mi is oda megyünk a nyáron nyaralni.

Davallia, már kifele mentél a suli területéről egy - idősebb - hölggyel. A hajad be volt fonva, sötét (barna?) nadrág volt rajtad és drappos blézer. Pontos a leírásom? :-)))))

Amarla, Lilla már fél éves? Hú, hogy repül az idő. Én még tartozom neked egy e-maillel. :oops:

Neva, Laurának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

További szép hétvégét mindenkinek!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Tegnap Szült a feleségem császárral, egésszéges kisfiúnk van 4500g és 57cm!
Mindketten nagyon jól vannak! Most úgy érzem én vagyok a világ legboldogabb embere!
kompi
 
 


Szia Kompi!

Gratulálok a kisfiatokhoz! Sok boldogságot és jó egészséget! Bár tudnám, hogy ki vagy... :D :D :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Miskolcon a megyei kórházban szült!
Nagyon nehéz volt szegénykémnek!
Éjfél után kezdődtek a fájások, és még délre sem volt semmi. Ezután az orvosok úgy döntöttek , hogy muszáj megcsászározni, mert túl nagy a baba és rosszul is helyezkedik el.
Orvost nem fogadtunk, viszont akihez járt vizsgálatokra és kontrolra csak dícsérni tudom! Dr. Kocsis Csaba.
Nem a szülőszobán volt ügyeletes, de mivel kontrolra hozzá járt reggel 11 - kor átvette !
Nagyon lelkiismeretes és foglalkozik a betegekkel! Csak ajánlani tudom mindenkinek. A császármetszés 30 perc alatt megvolt. Hálapénzt nem adtunk, egy fizetésből ez nehéz, szerintem az a legfontosabb, hogy a picinek meglegyen mindene. Majd később úgy is hozzá akar a feleségem visszajárni akkor, valami ajándékcsomagot vagy valamit kap még kitaláljuk!
A nővérek és aszülésznő is aranyos volt, eddig még nem panaszkodott az asszonyka! Ime a példa, hogy nem biztos hogy minden egésségügyi dolgozó csak akkor foglalkozik a beteggel, ha lefizetik, pedig eddig nekem is ez volt az álláspontom! Szerencsére kellemeset csalódtam! Szerintem ha nem miliomos az ember akkor azt a 100E ft-ot vagy még többet (orvos, ultrahang, szülésznő, nővér,altatóorvos, takarító stb.) amit szétosztogat az ember azért, hogy kinyalják a valagát és színészkedjenek költse az ember a gyerekére, vagy magára és emiatt hetente ne csak egyszer egyen húst. Tévedés ne essék Nem sajnálom töllük a pénzt tudom hogy nagyon gyászos az egésszégügyi dolgozók bére, ha volna miből én is adnék hálapénzt, Kocsis dr.- nak és a szülésznőnek is de sajos nincs!
kompi
 
 


Sziasztok!


A szüleimnél vagyunk Tiszaföldváron Hannával, még három vizsgám van, hétfőn, meg szerdán letudom és hawai...remélem.

Gigi is pancsizik nagyokat, mindjárt teszek fel egy képet...

Kompi gratula a kissráchoz, tényleg nagy baba! De jó lenne tudni, hogy ki vagy, de így is nagyon sok boldogságot kívánok nektek! :)

na megyek még tanulok egy picit lefekvés előtt, majd jövök nemsoká megint!
puszi mindenkinek, élvezzétek a jó időd!:)

Fény

Kép
fény
 
 


Betti!
Köszi, megnézzük, ez közelebb is lenne hozzánk, még a kicsivel is el tudok menni. Nekem is ez volt a gondom az üvegessel, húzós lenne minden nap-másnap kidobni egy majdnem telit...
Almát már evett, egész jól ment, húzta a kezemet a kanállal. :)

Dodus!
Várom a mailt, bár nálam is elég hosszú a reakcióidő, most is véletlen, hogy gép előtt vagyok :lol:

A
amarla
 
 


Bea!
Ez csak tipp, de figyeld meg a napközbeni alvását is. Ha esetleg akkor is köhög, az azt jelentheti, hogy vízszintes helyzetben van valamilyen probléma (esetleg gyomor jellegű).

Betti!
Egy ismerősöm is elkezdett hányni stb. Esküdözött, hogy nem ivott avízből, nem főzött vele, nem mosott gyümölcsöt. Viszont Görömbölyön leszedte az epret és ásványvízben megmosta.
Az orvosa mondta, hogy a szennyezett földből az eper felszívta a mocskot és valószínűleg ettől lett beteg.
Szerintem jobb az óvatosság!

Neva!
Isten éltesse Laurát névnapja alkalmából!
Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Kinek, hogy telt a hétvége?
Betegek?

Mi strandon voltunk, de mivel még nem napoztunk az éven, sikerült jól leégni.

Marika! Milyen volt Szoboszló? De elmennék én is!!!!

Dudus! Írtam privit.Remélem el is ment, amilyen béna vagyok, nem biztos.

Na akkor most irány a munka.
Szép napot mindenkinek!!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


mindenki figyelmebe !

Kullancscsipes veszely

svajci cegunk forgalmaz Lymekor elleni gyogyszert, nagyon hatasos. Tobb szaz embert meggyogyitottunk ( babakat is )
Hivja a 0041/32.753.27.04 delelott dolgozom, magyar vagyok.
ara CHF 40.- + postakoltseg es kuldom en a gyogyszert !
Udvozlettel : ilona

TIC-TOX - svajci gyogyszer Lyme kor kezelésére. (Sajat laboratorium)
Ara : 40 CHF + postaköltség. Telefonszàm : 0041/32.753.27.04 ( délelött, beszélek magyarul) fizetés bankkartyaval .
ilona ackermann
 
 


Halihó!

Nem tud valaki olyan éttermet, ahonnan kihoznák az ebédet hozzánk a diplomaosztó bulira? S.O.S.! Ahonnan akartuk, nem tudják vállalni. :cry:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Köszönjük a köszöntéseket :D Laura örült a névnapozásnak, főként, hogy az oviba felköszöntötték és neki énekeltek.
Tőlünk rollert kapott de szerintem ennél is jobban örült a virágnak. Jajj igazi nőőő :lol:
Voltunk szombaton Süsün, vasárnap Magyar Misén. Elég szélsőséges műsorok.
Azonban olyan ügyesen tud viselkedni az alkalomhoz illően. Ha kell visong a gyerekekkel, ha kell végigül egy komolyabb műsort. Ja és tök jól elbratyizott Sasvári Sándorral, megkérdezte tőle "és téged hogy hívnak?" :lol: Persze tudja a gyerek, hogy illik visszakérdezni :lol:
neva
 
 


Dodus!
Egy problémádra se tudok gyógyírt. Kesztyűt kérdezd a friss házasoktól, ebédet meg...talán Szent Kristóf?
neva
 
 


Neva!

De jó, hogy jól sikerült a hétvégétek! :D A kesztyű úgy néz ki, meglesz. Étterem még mindig nincs. A Kristófot megkérdezem, Tamáséknak is ők hordják az ebédet. Köszi!
Mikor jöttök szalonnát sütni? :lol: :?:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Neva!
Laurának utólag is BOLDOG NÉVNPOT!!!
A lányok is voltak a SÜSÜ-n, most a Háry Jánost hallgatják Halász Judit előadásában a Kamarában. Várom, hogy Zalán felébredjen, mert utánna kicsit sétálnánk a belvárosban. Tegnap is voltunk este, olyan jó volt.
Rollerezni Hanga is nagyon szeret, de ma nem engedték otthagyni az oviban, mert félő, hogy ellopják. Biztos történt valami, mert eddig kismotort, biciklit, szánkót mindig otthagytuk és használhatták az udvaron.
A lányok ezen a héten mennek utoljára oviban, utánna vakáció.
Valamikor talizhatnánk. :)
Ősztől a torna érdekelne, vagy lehet menni most is? Kicsit fel kellene pörgetni magam...

Dodus!
Diplomaosztó., de jó! Nekem 2 elmaradt szigorlatom van(gazdálkodástan és pénzügytan szig), de nem bírom magam rávenni a tanulásra. Amíg jártam előadásokra minden könnyű/könnyebb volt, remélem az őszi vizsgaidőszakban kicsit pörgősebb leszek, mert most amióta Zalánnal hazajöttünk a kórházból 10 percre nem bírok leülni tanulni. Mindig van valami "fontosab".

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok :)

Beni már szerencsére meggyógyult, de nekem hangszalaggyulladásom van :( örül a család :lol: Gyorsan ki kell kúrálni magam valahogy, mert vasárnap indulunk nyaralni, jó lenne nem betegen menni.

Süsün mi is voltunk, Beninek az tetszett a legjobban, hogy a végén megsimogatta Süsü farkát :D

Neva :)
Egy kicsit megkésve, de sok boldog névnapot kívánunk Laurának. :)

Marika :)
Milyen volt Szoboszló?

Búzaszem :)
Biztos jó volt hallgatni a szívhangot.
Zsuzsáról tudsz valami újabb infot? Megvan neked esetleg a mostani száma, lehet, hogy nekem nem a legújabb van meg.

Bea :)
Köhögés? Majd mindjárt válaszolok a babaszobán.

Dodus :)
Próbáltam megkeresni a dip.osztós kesztyűmet de fogalmam sincs, hogy hol lehet. :( Étterem: Alabárdos?

Puszi mindenkinek,

panka
 
 


Dodus! :D
Már csak a héten megy Laura oviba, utána elvileg sok szabadidőnk lesz.
Diplomához gratulálok. Remélem az ünneplés is jól sikerül.
Gyöngyöske! :D
Tényleg, láttam a férjedet amikor véget ért az előadás és mentek kifelé.
Torna most is megy, bár a nyár miatt nagy a pangás. Sajnos mostanában én is kihagytam sokat :?
Most a tanulással én is azt érzem mint te. Szeptemberben indul a következő ciklus és már csak 2 vizsgám van hátra. Ez már szinte semmi, de mégis olyan nehezen megy. Tanárok már nem szívesen vizsgáztatnak, én is elfáradtam. Minden adott hozzá, hogy halogassam :oops: Júliusban teljes szünet van, tehát majd tanulhatok augusztusban.
Tali itt is remek ötlet, főként, hogy még nem is volt alkalmam találkozni Zalánnal.

Éva
neva
 
 


Sziasztok!


Forgi vagyok,már nagyon
,régen nem írtam mert a két gyermek mellett nem volt időm sosem.Meg a gépünk is meghalt,most a szomszédba jöttem írni mert van egy gondom amihez a segítségeteket kérném.
Van egy Chicco Ponee márkájú babakocsink aminek kiesett a kereke.Egy kicsi fehér "bigyó" van a kerekében aminek nem tudom a pontos nevét és nem tudunk sehol sem ilyet szerezni.Sem a forgalmazónál sem a szervízben,a miskolci bababoltokban pedig nem is tartanak márilyen kocsit.
Annó Gergővel is volt ilyen baleset hogy kiesett a kocsi kereke menet közben de akkor adtak a Brendonban hozzá ilyen alkatrészt.
Egyébként nagyon jól vagyunk,ííííízsófi már két éves lesz szeptember 4-én!!!Már másfél éve nem jártam itt,úgy hiányzik!
Sok puszi az újaknak és a régieknek is,Gratula a babákhoz!

Forgi
forgi
 
 


Forgi! :D
Hú de régen hallottunk rólatok. Babakocsi téma passz.

Ma felvettem a kapcsolatot a kórházzal bepisilés ügyben. Ugyan 6 éves kortól foglalkoznak a gyerekekkel, de ennek ellenére fogadnak minket. Nagyon aranyos és segítőkészek voltak rögtön. Nyugtattak, mellette elláttak tanácsokkal, ötleteket adtak mit hogyan és kiadtak pár feladatot amit a vizsgálatig el kell végeznünk. Ezek egyrésze vizelet vizsgálat, másik része pedig statisztika vezetése minden napról (mikor, mennyit stb)
Az első nagy lépés a pelus nélküli alvás lesz. Senkinek nem lesz könnyű időszak, de ennek érdekében bármit megteszünk. Szorítsatok nekünk, hogy ne legyen semmi gond és mielőbb legyenek száraz éjszakáink. :D
neva
 
 


Forgi!
Én 2 hónapja a Tégel bababoltban, a József Attilán láttam Chicco babakocsit (poni xs-et) azért kérdezd meg, hátha. Én olyat kerestem, de végül elvetettem, mert nem lehet vízszintesre fektetni, pedig nagyon könnyű.

Neva!
Én szorítok!!!
Én a beszéddel vagyok így Hangával. Pedig rengeteget beszél, nagyon bő a szókincse is, de néha rettenetes, nem értem.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?