Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Laura! Nyugodtan egyél mindent, nem lesz semmi baj! Esetleg 2 új dolog között hagyj szünetet, hogy lásd, hogyan reagál a pocija. A tea felesleges, néhány babánál pont az okoz hasfájást!

Andi! Hogy fogjátok ünnepelni Luca elsö szülinapját?

Hétfön biztos, hogy nem megyünk talizni, mert apu nem dolgozik Kép, szerdán viszont igen Kép, így ha van kedvetek, összeröffenhetnénk a SZIP-ban! Csak úgy, talin kívül! Kérem a hozzászólásokat!!!

Bori, azt hiszem, egy idöre leszavazták a lányok a Városligetet, merthogy kutyás, és kiégett a fü, bár ez lehet, hogy változott azóta az esönek köszönhetöen.

Cory, bal melledböl miért nem szopott Balu? Nekünk is volt olyan idöszak, amikor össze-vissza szopizott Barni - na, ekkor lett mellgyulladásom. Szóval vigyázz, amikor hirtelen megint kevesebbet kér!

Nyuszimanó, Barni is így mászott vagy két hétig, most 2 napja tud már két térden mászni.

Képzeljétek, Barnika egy szövegláda, folyamatosan dumál, meg kell zabálni. Na megyek, mert felébredt, kirámolta a papíros fiókot és elindult világbaaaaaaaaaaaa
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Menta: azért arra odafigyelek, hogy ne. Most hogy többet szopizik, nem is gyújtottam rá, bár azt gondolom, hogy ez az én dolgom.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma egy kicsit túltengek Kép

Henke: szóval a bal mellem már egy ideje nem kell neki. De az mindig is problémásabb volt. Már a kezdetektõl az volt a gyengébbik mellem, és valszeg rosszabbul is raktam rá Balut. Fekve is csak késõbb tudtam abból is szoptatni. Aztán egy idõ után nem érdekelte, de naponta egyszer ráraktam mindig, hogy ne legyen gond belõle. Mindig olyankor, mikor nyugisabb volt a helyzet, mert akkor nem idegesedik be tõle Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Cory! OK!
M.
menta
 
 


Sziasztok!

Laura,
egyél kicsi ezt-azt, aztán meglátod a reakcióit a manócskádnak. De szerintem nem lesz gond!

Lányok,
mindenki akit érdekel: mi is voltunk nyaralni Zalakaroson. Szinte mindennap kinn voltunk a strandon, nagyon jó volt. Elsõ nap még elvonultunk a zuhanyzóba, hogy szopizzon Cumi, de nem igazán akart, mert minden más jobban érdekelte. Aztán úgy gondoltam, megoldható ez másképp is. Szopikor felvettem a polóm, lefeküdtem mellé, már oda is bújt, evett mint a gép. Semmi probléma nem volt sem a tejtermeléssel, sem az alvással. Napkrém: mi az Avon gyereknapozóját használtuk, próbáltunk árnyékban lenni. A medence nem volt árnyékos, akkor bekentem vállát, orrát Roche 60 faktoros mintával, és a profilomban látható módon pelust kötöttünk a fejére. A medencében csak fürdõnacit adtunk rá, soha nem pisilt, kakilt bele a vízbe, pedig volt a strandon rendszeresen "termés". De megvárta míg pelenka került rá.

Képzeljétek ma megkapaszkodott az ágy szélébe és felállt a gyermekünk.Kép Most durmol, pedig rászokott a napi egy pihenõre, de úgy látszik ez az idõ így hat rá.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Henke!
Köszi szépen. Azt hittem már hogy engem válaszra sem méltattok. Kép
Egyébként igazad lehet. Erre nem gondoltam. Viszont valamelyik topicban olvastam a minap, hogy a SZIP milyen kulturált hely. Ott még sajna nem voltam, de talán épp ideje... Kép

Képzeljétek, Bátornak ma kibukkant a második fogacskája. El sem hiszem, hogy már ilyen nagyfiú.

Ágci! Gratulálok a majdnem szobatiszta (strandtiszta) kisfiadhoz.
borcsa
 
 


Sziasztok!

Bori: a SZIP tényleg nagyon kultúrált hely. Elkerített, wc van, korrekt játszótér a nagyobbaknak.
Gratulálok a foghoz Kép

Henke: én szívesen találkozom szerdán is Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a bátorítást, holnaptól káposzta, karfiol, karalábé és bab lesz nálunk az étlapon egy hónapig! Kép

Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Itt van egy új, módosított táblázat! Ebben már másik Bori is benne vanKép

Üdv
Szila

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Szabó Borbála (Borcsa) Bátor 2002. február 25. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>
Szila
 


Sziasztok!
Mostanában elég sokszor olvasgatom itt atársalgót, írtam is néhány dologgal kapcsolatban, de be még nem mutatkoztam rendesen.
Bence fiam idén január 9-én született a Baross utcai klinikán (SOTE I.). Késett egy hetet és császár lett a dologból, de utána már minden rendbejött. Nagyon boldogok vagyunk a férjemmel, hogy ilyen csodálatos gyerekünk van, minden pillanatot élvezünk vele. Most vasárnap fogjuk megkeresztelni. Kelenföldön lakunk és még sajnos nem sok anyukával és apukával sikerült összeismerkednünk, de azon vagyunk.
Hát egyenlõre ennyi.
Üdv:
Sylvike
sylvike
 
 


Sziasztok!

nyaralás
Zalakaros is jó hely, ott voltunk nászúton. Mi nem csináltunk problémát a szopiból. Amikor éhes volt Peti, elõvettem a cicit és kész. Volt, amikor Peti nyügizett, akkor be a babakocsiba és jártunk egyet. Mellesleg családos helyen pakoltunk le, mert volt ott egy rakás kisgyerek, bár mi voltunk a legifjabbak.Kép Sajnos csak hármasban voltunk, ami azért nem jó, mert a férjemmel együtt nem mehettünk nagyobb medencébe, így ez a szórakozás elsikkadt, csak 1x-2x voltam a hullámmedencében. A gyerekmedencébe is úgy mentünk együtt, hogy a szomszéd vigyázott a cuccokra. Mi fogtuk Petit és húztuk a vízben, pancsoltunk meg ilyenek. Nekünk van spéci, egész jó fürdõgatyónk , mivel járunk úszni. Ez egy BabyShop márkájú nadrág, ami egész jól felfogja a folyékonyabb dolgokat is, nem kell alá venni semmit.
most mennünk kell
Gorsi és bvvffffffffc (ez Peti volt:8,2kg és 72 cm)
gorsi
 
 


Sziasztok!

na Hanna bevágta tegnap este óta a meganyügjét hisztivel fûszerezve. Nem eszik, nyávog és sír mindenen. Ha kanalat lát üvölt, amúgy meg ha elterelem a figyelmét akkor eszik.Próbáltam szoptatni,szopizik, de nem tudom mennyire elég neki, mert eddig nem volt egyáltalán elég. Lehet hogy jöna foga, vagyis hogy jön mert repedt az egyik ínye,de lehet, hogy csak ez a remek idö.

Ágci! És jól bírta Gabó a meleget? Volt valami olyan amit legközelebb vinnél, mert nagyon hiányzott?

Henke: Sajnálom, hogy nem tudsz jönni Baival hétfön. Mert utána mi elutazunk 3 hétre, szóval lehet, hogy a kiscsibész 1 éves lesz mire újra látom?Kép

Nyuszimanó! Tedd oda a képeket. vagy már ott vannak?Kép

Laura! Szerintem is egyél bármit nyugodtan, de ha még a fö tápláléka Rominak a szopi akkor én nem ennék karfiolt káposztával.KépKép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Itt van akkor még egy, javított táblázat.KépKép

Sylvike,
üdv itt!Kép

Gyógytornára már csak augusztusban kell járnunk, aztán majd valszeg lesz idõnként kontroll is.

Bár nagyon beindult a mozgása a jánynak, azt mondta a gyógytornászunk. Képzeljétek, idõnként mintha már fel akarna állni. Ja, és a babakocsiban is a kettes fokozatot már kiköveteli magának.Kép

Szóval itt a táblázat:

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Sylvike Bence 2002. január 9. Budapest, SOTE I.
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Szabó Borbála (Borcsa) Bátor 2002. február 25. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>

Üdv
Szila
szila
 
 


Szia Szila!
Lakcímem: Budapest, Kelenföld (XI.)
Üdv:
Sylvike
sylvike
 
 


Sziasztok!

Hanna hányt és belázasodott reggelre. De mitöl? Lehet bújkál benne valami, mert 2 napja nem eszik csak szopizik. Most alszik, ha felkel megyünk a dokihoz. Utána jelentkezek.

Sylvike üdv nálunk.

Tikk
tikk
 
 


Tikk!
Hannának küldök sok-sok gyógypuszit!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Tikk,
Hannának mi is nagyon sok gyógypuszit küldünk!KépKép Várjuk, hogy mit mond a doki.

Hangának a szája szélén meg a nyelve hegyén találtam regge Corába menet pár fehér foltot meg olyan hólyagszerû izét. Na tûztem is gyorsan a dokinénihez. Azt mondta lehet, hogy szájpenész. Kaptunk ecsetelõt rá. HÉtfõn megyünk vissza.
Ja, elõször azt hittem a reggeli kenyérhéjból maradt rajta valami, úgyhogy megpróbáltam letörölgetni, valami le is jött belõle, de azért maradt is valami ott. Na, most ugrott minden hétvégi programunkKép, mert kisgyerekesekhez mentünk volna.

És még valami. Panaszkodhatok? Nagyon dühös vagyok a TB-re. Ugye már két hónapja nem kapom a GYED-et, pedig június 11-tõl jár. Szóval kedden felhívtam õket, ügyintézõ kolléganõ mondta, hogy nekem 8-án utalnak. Na, ma reggel még egy kanyi fillér sincs a számlámon.KépKépKépKépKép Erre felhívom megint õket, és már azt a tájékoztatást kapom, hogy 12-én utalnak.KépKépKép

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Tikk: Hannának jobbulást. Itt küldök egy gyógypuszit: cuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppp!

Szila: nektek is jobbulást! Figyelj oda az ecsetelésnél, hogy dörzsölni is kell, mert a szimpla kenegetéstõl nem jön le!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Tikk!
Nagyon drukkolunk nektek!!!!

Szila! Nektek is!
Kép

Menta
menta
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek. Hannának virusos torokgyulladása vanKépKép
Úgyhogy még mehet fel a láza szépen. De elég jó kedve van.
Ezért nem akart enni, mert fájt a torka szegénynek.
Na megyek ápolgatom.

pussz

Tikk
tikk
 
 


Tikk,
jajaj, gyógyuljon meg hamar Hanna! Küldünk még: KépKépKépKép

Szila
Szila
 


SZiasztok!

Az idõjárásnak "köszönhetõen" újra itthon vagyunk, pedig nagyon-nagyon jó volt a Tiszánál! Már végigolvastam az írásaitokat, de képtelen vagyok mindenkinek külön írni, szóval: sziasztok mindnyájan! KépKépKép

OFF-ok: szerintem alig-alig vannak, vagy tán nincsenek is OFF-ok ebben a topikban, hiszen rólunk szól a szoptatás, nevelés, etetés, költözés, tanulás, minden! Nem?

ZSuzsi! Hajrá, hajrá!!!! KépKépKép Hogy adod Dorkának a husit?

Ármin (a jövõ héten már 9 hónapos) továbbra sem akar szinte semmit enni szopin kívül! Kép A görögdinnyét megeszi, néha az õszibarackot, de ezek egyike sem mérhetõ mennyiség, inkább csak "epszilon". Ja, és minden meggyõzõdésemmel szemben - úgy látszik, ennyit érnek KépKép - kapott egy kis kenyérhéjat, mert annak legalább örül. SZóval, pld a sárgarépát, cukkinit, krumplit sem püré formájában, sem egészben, de olyannyira nem, hogy meglátja és mintha egy halom mezítelen csigát tálalnék elé: undorodva és méltatlankodva fintorog, a szája közelébe sem viszi õket, legfeljebb eldobja és elégedettten rámnéz, vigyorog! KépKépKép Csak azt nem tudom, hogy honnan tudja, hogy nem kéri????? Ma adtam neki egy kis szilvát, persze, hámozva, magozva, azt elfogadta, nyalogatta. A répát soha! ("kisebb" korában püréként néhány kanállal evett, akkor úgy láttam, ízlik neki). Bezzeg, mikor rétest ettünk az apjával! Verte az asztalt, toporzékolt, még a nagylevegõ-nagysírás-fulladás trükköt is bevetette, hogy adjunk neki! Akkor kapta a kenyérhéjat. Nem értem, hogy hogy van ez! Kép És nem is hízik, persze! Bár, ha én annyit ugrálnék, mint õ, én sem híznék, sõt... Kapaszkodva feláll, aztán néha elengedi mindkét kézzel, ha talál valami érdekeset Kép

Tikk! Hannának mi is küldünk egy csokor gyógypuszit! KépKépKép

Menta! TUdtatok még kajálni szombaton az ismerõsötöknél? Végül mi is rendeltünk pizzát, mert már majd' éhen haltam, nem tudtam volna még fõzni is!

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Napok óta már csak odáig jutok, hogy olvaslak benneteket, de az írásra már nem marad idõ ... Azért némi megnyugvást okozott, hogy más is írta, hogy nem aludt rendesen a manója, meg hogy most meg mindig beájul nap közben. Csenge most 2 órát sem bír ki ébren...

Manó ránk is ránk hozta frászt éjjel... kihányt mindent. Szerencsére csak valószínû túlette magát (bevágott egy csomó csirkés brokkolit, - szerintem rém undorító íze van, de õ szereti - aztán meg sokat szopizott). Láza egyelõre nincs, de azért most figyelem jobban...

Szerintetek szõlõt ehet? Bár ha nem ehet, õ akkor is eszik. Nem tudom olyan gyorsan hámozni, meg kimagozni a szõlõt, mint ahogy eszi... és persze hisztizik, ha potyára nyitogatja csak a száját... Kép

Hangának és Hannának sok-sok gyógypusszt!!

na már nagyon rángatja vki a nadrágomat, mennem kell ...

sziasztok Kép
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Na, kaptunk egy ecsetelõt Hanga szájára. Hát ez nem az a glicerines-boraxos cucc, amit kiskorában kapott egyszer.

Márti,
majd eszik, ha lesz hozzá kedve...KépKép Sokat szopizik még, nem?

Rebi,
jaj, de jó a kép rólatokKépKép!
Szõlõ: nem találtam semmit róla, de engem is érdekelne, hogy mikortól ehetõ...

Azt nem is írtam, hogy tegnap este 7kor Hangus bepépezett, játszottunk, fürödtünk, ciciztünk és 9kor beájult és így is maradt hajnal 5igKépKépKépKép! Aztán volt egy gyors szopi és még 7ig aludtunk. Én ilyenkor majdnem mindig visszateszem a kiságyába, mert ott sokkal jobban tud aludni...

Üdv
Szila
szila
 
 


Sziasztok!
Már annyi mindent írtam, erre elszállt Kép Kép Kép

Rebi:
a brokkolis csirke nálunk is nagyon menõ! Alig gyõztem lapátolni.

Szila:
nekem a TB 4 hónapig egy fillért se küldött, aztán azt se mondták, bakfitty.
Az jó, hogy ilyen jól aludt Hanga, akkor már biztos javul!

Tikk:
Hanna is javul???

Ágci:
Zalakaros szerintem is nagyon klassz hely, anyósoméknak van ott évi 2 hetes üdülési joguk. Remélem, jövõre mi is el tudunk menni, mert mindig jól éreztük magunkat ott.

Épp most beszéltem telefonon Danival, Káptalanfüreden már süt a nap és tök jól érzik magukat. Kép

Kellemes hétvégét mindenkinek, javulást a betegeknek!
bogancsiék

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Na végre van újra netünk, vodafonnal vagyok fent, kiváncsi vagyok, hogy fog menni, de elég modernül néz ki a mobilos netezés.

Dorka rendületlenül próbál felállni, egyenlõre csak lábujjhegyen bír állni és támaszkodva és gyorsan eldõl :-)))De nem adja fel! Már hátra felé próbált mászni, elõre nem megy.

Tikk: jobbulást Hannának! Sok tejci gyorsítja a gyógyulást és a tej melege biztos enyhíti a fájdalmat.

Szila: Ha adhatok egy tippet a Gyeddel kapcsolatban, bár már lehet, hogy késõ. Telefonon megérdeklõdtem, hogy kell a Gyedet elintézni és hogy lehet kisbabával azt a hosszú várakozást elkerülni. Erre elmondta a nõ, hogy milyen papírokat vigyek és, hogy a 12.-es ablakhoz menjek a reklamációhoz. Így is történt, a reklamációtól írányítottak át a Gyedes ablakhoz, így kb. 15 emberrel elõbbre kerültünk.

Márti:tudod Dorka sem evett nagyon, de aztán megijedtem, hogy nem hízik és jobban odafigyltem a táplálkozására, vagyis inkább a rendszerességre. Most minden reggel 9-kor eszünk valamilyen gyümölcsöt (eleinte csak pár kanál volt, ma megevett egy egész barackot) aztán délután 1-2 körül fõzeléket eszünk (a mennyisége a fõzeléktõl függ). Nem a reklám helye, de a kecskemétibõl mindig nagyon keveset evett, a védõnõ mondott egy fõzeléket (kukoricás), ami csak a Hippnek van. Azóta csak Hippet veszünk, mert láthatóan csak az izlik neki. A saját elkészítésû fõzelékeimnek sincs nagy sikere, de abból is elértem, hogy 2 jégkockányit megeszik belõle vacsorára. Minden evés után szopizunk. Ma nagyon forróra melegítettem a bébiételt, és Dorka nagyon éhes volt, már nem bírta kivárni, ezért elõször szopiztunk, de szopi közben végig nézte a bébiételt, hogy, mikor lehet már enni belõle. Szóval tényleg igényli már a tejen kivüli ételt. Persze a mennyiség még mindig kevés, de látható a haladás!

Nekünk még mindig a nem-átaludt éjszakákkal van problémánk, egyszerûen Dorka képtelen egyhuzamban 3 óránál többet aludni, így kb. összesen 5 órát szoktam aludni, hulla vagyok! Van valamilyen ötleteitek, hogy lehetne leszoktatni errõl?

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Üdv:
Zsuzsi és Dorottya (8 hónapos)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Van házunk!!! Kép Kép Kép
De vezetnem kell! Kép Kép Kép
Szorítsatok, asszem hétfötöl veszek órákat, fejleményeket majd mondom, és persze hogy mely útvonalakat kerüljétek messzire...

Amúgy pedig hulla fáradt vagyok, majdnem egy év óta most voltam bent elöször dolgozni, és ugyan többet olvashattam, mint itthon szoktam egy nap alatt, de ez mégis másfajta munka, elszoktam már ettöl. HÚÚÚúúúúúú

Hannának jobbulást kívánok!
Csenge biztos csak túlette magát, Barnival is volt ilyen, ette-ette a zöldséget a levesemböl, aztán jött egy rossz falat (kelbimbó), és visszajött minden... Próbálj esetleg csak egyféle kaját adni neki egy darabig, és meglátod, nem lesz baj. A kép tényleg szuper, szépek a ruhák is! Csengéröl is van kép?
Szölöt lehet adni nyugodtan!

Márti (üdv itthon!), nálunk egyáltalán nem vált be a külön fözés, Barni csak azt hajlandó megenni, amit mi is eszünk (ma pl krumplifözelék fokhagymával, babérral ízesítve), ill. bébiételböl 3 fajtát: kukorica pulykahússal (valaki írta feljebb), rizses csirke (vagy mi), ill. a zöldségpüré borjúhússal (ebben is van sárga-, fehérrépa, rizs, talán krumpli - olyan ízre, mint anyukám húslevese). Még azt a fözeléket is kiköpte, amit tejcivel kevertem! Kép
Próbálkozz, de ne eröltesd, ha nem megy. Bár Barni az öszibarackkal is szokta a meztelencsigásat játszani, fintorog, köpköd, aztán ha egy falatot sikerül belecsempészni a szájába, behabzsolja utána az egészet.
Még egy ötlet: ha nem pürésítenéd, hanem picit darabosabbra hagynád? A kenyérhéj jó, én is hamarabb adtam, mint szerettem volna (ennyit az elvekröl), de nem lett baj. A babapiskótát és társait viszont kerüljétek!

Bogancsi: utólag sem kaptad meg a pénzt? Hát az elég gáz. Kép

Gondolkodom, miröl akartam még írni, de alig fog a kis agyam.
Ja, találka: Cory, oké, akkor szerdán! Más valaki? Andi3?

És a nevelés. Biztos írtam, hogy Barni iszonyú akaratos, mintha már most a dackorszakban lenne, ha valamit nem szabad, újra és újra próbálkozik vele, és ha második-harmadik felszólítás után elviszem onnan, hisztizik.
Hát, képzeljétek, nagyon félve és halkan merem csak leírni, de mintha néminemü hatással lenne rá a nevelésünk...
Egyik kedvence a video-erösítö együttes nyomogatása, elrontani ugyan nem tudná (még), de félek, hogy az egész tv a fejére döl. Szóval párszor "balhéztunk" miatta, de 2 napja elég, ha csak határozottan rászólok, és eljön onnan!!! Az arcmarásról is teljesen leszokott!
Lehet, hogy még szót is fog fogadni???

Az viszont biztos, hogy már most nagyon kedves, odabújik, teli szájas puszikat nyom az arcunkra, és ugyanúgy próbál megnevettetni minket, ahogy mi öt: odafúrja a fejét a hasunkba és a lábunkra...

Na, megyek dinnyézni, mielött ki leszek tiltva innen. Kép

Csao,
Henke
gesztenye
 
 


Tikk!

Nekünk is "Torok Gyuszink" van még mindíg sajnos, köhög a lányka , piros a popója .....a fiuk gyaralnának mi meg gyógyulgatunk. Remélen nem szakad holnap mert átmennének Ópusztaszerre kirándulni.Én is...
Küldünk KépKépKépKépKép gyógyuljatok hamarabb mint mi!

Szila!

Nálunk nem hatott a szájpenészre ecsetelõ / dörzsölve vagy anélkül/ háromhét után kaptunk egy szirupot amit egyszer kellett bevenni naponta a kis száját nem kellett végre bántani, és két nap altt teljesen fekszívódott /persze egy hétig szedtük azért/. Ezek után kérdem én miért is kell dörzsölgetni? Remélem nálatok hat az ecsetelõ is és hamar túl lesztek rajta, néhány vigyori nektek isKépKépKépKépKép

Zsuzsi!

Annak idején az én nagyobb fiam is csak két éves korára aludta át az éjszakát! De ne aggódj, Dorottya ügyesebb lesz, csak azért írtam, hogy tudom milyen fáradt lehetsz, kitartás!KépKép

Pussz: Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

Henke:
1. gratula a házhoz! Kép
2. Balu is mindent babrál, és ha rászólok, nem figyel, ha elviszem hisztizik. Mostanában, amiért már sokszor szóltam, akkor folyamatosan felém pillog közben, és ha rászólok, akkor leül, és ártatlanul néz rám Kép Egyszer meg fogom zabálni közben Kép
3. bízzunk benne, hogy szerdára már száraz idõ lesz, tartok tõle, hogy a hétfõt elmossa az esõ.

Kedves mindenki!
Eddig nem sok szavazatot kaptam a hétfõhöz.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Nekünk jó a SZIP!

Felfedeztem még egy szupi játszóteret itt, Õrmezõn elég közel a pályaudvarhoz. Sportjátszótér a neve, van külön parkrész kicsiknek és nagyoknak, görkori akadálypálya, pingpongasztal, szép zöld fû és árnyék. Fõleg nagytesós kalandozáshoz ajánlott.

Hannának, Napsugárnak, Hangának sok-sok gyógypuszit küldök!

Sylvike, üdv itt!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Hannának lement regelre a láza. Délelött nagyon nyügös volt szegény aztán játszott egy nagyot, ebédelt is ügyesen, föztem neki salátafözeléket csirkehusival, azt nagyon szereti, meg van benne sok vitamin.

Cory! Mi sajnos nem megyünk mert hétvégén indulunk nyaralni és szeretném, ha teljesen meggyógyulna.

Dzsili! gyógyulást a picinek.

Henke! Mesélj a házról. SZólj merre járkálsz kocsivalKépKép

Rebi! Azt hiszem a magok miatt nem ajánláják a szõlõt, azt még mi sem tudjuk emgemészteni, de lehet Csengének meg se kottyanKépKép

Pussz

Tikk
tikk
 
 


Marti!

En azt csinaltam Aaronnal,hogy jo puhara fözött zöldsegeket darabban egy tanyerra ele tettem es hagytam,hogy csinaljon vele,amit akar.Persze jobb valami müanyag tanyer,mert neha szarnyakat is növeszt.KépEs evett is belöle.Persze en jo peldaval jartam elöl es en is olyat ettem.Kép Pl. repat,cukkinit,karfiolt.Ja es persze krumplit is.
De ezt persze ugy kell csinalni,hogy a szeke ala jo nagy ujsagpapirokat tenni es a probalkozas vegen csak ki kell hajitani.Ezt szerette Aaron.Bar nem evett tulzott mennyisegeket,de azt magatol.Es allitolag,ha most kedvere pancsolhat,akkor kesöbb mar nem fogja azt olyan sokat csinalni!

Es spenot püret (sajat gyartmanyut) is adtam ele,hat az aztan jo nagy pancsolas volt!Mindenütt lattam utana a zöld foltokat,de jokat fenykepeztem is!Kép

Sok sikert,a probalkozashoz!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sziasztok!

Na azt még csak-csak elviselte Csenge, hogy olvasok, de írni õ akart Nektek. Írt is 2 hosszút, de aztán megnyomott valamit, és az egész elszállt Kép Most épp kint visít, mert az apja kivitte, hogy tudjak írni... KépKép

Nem írtam? A szõlõt meghámozva és kimagozva, apró darabokban kapta Kép

na ennyi, mert teljesen behergelte magát...

ja .. ma láttam egy 3 napos kismanót .. én is!!!!!

pussz
Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk a lányaimmal és Tomival Sóskúton a lovasnapokon. Sajnos nem vittem babakocsit, mert azt gondoltam, hogy a lovaknak nem csinálnak babakocsis sétautakat, de hát volt valami afféle. No, de azért nem volt rossz. Tomi kenguruban élvezkedett és tetszettek neki a lovak, bár nem sokáig, mert hamar megunta õket. Mi nem. Így aztán 11-tõl 5-ig fõttünk a melegben. Szerencsére Tomi jól bírta, volt kis sildes sapkája, irtó aranyos volt. Nem kalapoztam, amikor ebédet adtam neki egy lacipecsenyés mellett, pedig lehet, hogy ki is jött volna belõle a mi kajánk Kép Mindenki nagyon lelkesen nézte Tomit, amit kismadárként nyitogatja a csõrét Kép Kép Kép Hazafelé persze elaludt a kocsiban, itthon viszont olyan lelkesen játszott a játékaival a földon, mintha most látta volna õket elõször.

Henke:
gratulálok a házhoz !!! A vezetés-tanulásból ítélve nem Pesten van.
Az én fõztömet nem nagyon eszi Tomi, így maradunk a kecskemétinél vagy a Hippnél, felváltva.
Már megkaptam a GYEDet, hál'Istennek.
Barni szuper! Remélem, Tomi is nevelhetõ lesz. Már kezdjük "idomítani", pl. ne ütögesse a könyvesszekrény üvegét; rám néz szemrehányóan, miért zavarom Kép

Rebi:
Néha úgy érzem, szívesen vállalnék még egy babát, amikor ilyen picurokat látok, de olyankor elõveszem a józan eszem...

Kryss:
jók lehetnek azok a fényképek Kép

cory:
én biztos nem megyek a jövõ héten, mert kétszer is be kell mennem, de nem hétfõn. Viszont szerdán meg érkezik Dani a Balatonról. Mindenesetre jó talit!!!

Ti is kaptatok emilt www.babaszoba.hu ajánlással???

pussz
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: én kaptam. Utálom is õket érte!

Balu lázas Kép Semmi más tünete nincs, csak a láz. Persze ez a mai rendelési idõ után derült ki, úgyhogy most lázcsillapítás van ezerrel, és ha hétfõig nem javul, akkor doki.

Hétfõi tali: hát beteg gyerekkel nem hiszem, hogy megyek, bár jó szar idõt is mondanak Kép Meg szerdára is Kép
A 19-én gondolkozzatok el! Az én férjem, mint kiderült, dolgozni fog aznap, úgyhogy mi ráérünk, ez tuti Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Borcsa! Tikk!

Köszi lassan gyógyulunk.Kép

Bogancsi!

Szerintem egy ismerõsöd, barátod küldhette, a babáját szeretné megmutatni. Van ezen a honlapon egy ilyen lehetõség, Napsugárnak is van, saját méreckedõs, naplós fényképes oldala, de én nem küldtem el senkinek.

Ha van kedvetek benézni, készítettem egy kis fényképtárat Napcsigáról az Ismerjük meg egymást topikba.

Pusz: Dzsili+ Napsugár Kép
dzsili
 
 


Sziasztok!

Bogancsi,
én kettõt is kaptam. De én már ismerem ezt az oldalt régebb óta. Hangának is van saját oldalaKép.

Dzsili,
lehet, hogy én vagyok a ..., de nem találom a képeket.Kép Hol vannak?

TEgnap vettem hangának a Corában cicanadrágotKép Nagyon kis édi.Kép

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Cory! Hogy van Balu? mi a baja?

Rebi! Bevállalnál most még egy kiskukacot?KépKép

Hanna jobban van, ma már megjött az étvágya újra zabálni kezdett, viszont nem bírok vele. Mindenhol feláll és nem tud még leülni, egy idõ után persze nyüszít, hogy elfáradt. Ha álmos nem alszik el, emrt rögötn feláll az ágyban is és persze nem tud visszafeküdni. Kicsit nyügös azért, mondhatni állandóan vinnyog valami miatt. Mégnem jött ki a foga de repedezik.
Megyek is, mert most is mély álomban visít a járókában.Kép

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Balunak jobbulast!KépKép
Szerintem is * ido lesz hetfonKép
19-ben en is benne vagyok, mostmar a varosligetbe is konnyen ki tudok jutni.
Pa!

Tilda es Tiduj
Tiduj
 


SZiasztok!

Hajj, de ramaty egy idõ van! Kép

Balunak, Hannának, Hangának gyors javulást kívánok! KépKépKép

Árminnak is van egy kis hóemekedése, de szerintem csak a fogzás miatt, mert egyébként jókedvû és aktív, de még mennyire! KépKép Fáradhatatlanul jön-megy, pakol, feláll, leül, lépeget a bútorok mentén, most már a kezünkbe kapaszkodva is, mi alig gyõzzük az iramot, de õ még begyorsítani is képes! KépKépKép

Viszont: ma 11. napja nem kakilt! SEmmi baj nem látszik rajta, de nem rossz ez???? Írok Ibolynak is a szopis topikba ezügyben, de ha nálatok volt hasonló.arra is kíváncsi lennék! (szinte csak szopizik, néha egy-egy falatka gyümi; és gyakram pukizik, a hasa nem kemény) Na???

Henke! Nagyon-nagyon örülök veletek együtt a háznak, ax nagyon jó lehet!!!!!! KépKépKépKépKépKép És a vezetés is jó lesz, meglátod! Csak tényleg bele kell rázódni! Próbálj kis forgalomban, jó idõben gyakorolgatni!

Ha hétfõn is ilyen idõ lesz, mint azt mondják, van értelme a talinak?

Andi! Mi van veletek? Rég írtál! Vagy nyaraltok, csak én elfelejtettem?

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az érdeklõdést! Úgy néz ki, Balu is csak a foga miatt lázas. Ma már csak egy kis hõemelkedése volt délelõtt, azóta semmi. És persze jókedvû, de tegnap is az volt.

Tikk: néhány nap alatt meg fog tanulni leülni is, addig kitartás Kép

Azt hiszem bevállalom a döntés:
A holnapi iszapbírkózás elmarad a SZIP-ben

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Persze nem írtam le mindent, amit akartam.

Márti: Nekünk ilyen hosszú idõ ugyan nem volt, de segíthetsz esetleg, ha masszírozod Ármin végbélnyílását (persze nagyon finoman), nálunk ez soha nem jött be, de hátha.
Persze, legutóbb, mikor Balu már 3 napja nem kakilt (õ eszik már mindenféléket), akkor minden étkezésre olyat adtam neki, ami széklethajtó. Másnap vagy 6-szor kakilt Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!

SZerintem jó döntés! Kép

Az a baj, hogy a néhány falat, amit Ármin eszik: barack, dinnye, szilva Kép Mit adjak neki hashajtóként, ha ezek fogják????? Talán fõzök neki kamillát cukorral! Ja, azt, hogy hóemelkedése van, a kakicsalogató hõmérõzésbõ tudom Kép

Márti+Ármin (aki még csak nem is hízott jelentõsen a 11 nap alatt)
márti
 
 


Sziasztok!

Márti: ha a hõmérõ simán bement, és nem jött tõle semmi, akkor szerintem nincs gáz. Ha be lenne szorulva, akkor nem ment volna simán.

Balunak megint láza van Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Márti:
nekünk is volt 10 napos nem kakilásunk. Aztán hirtelen jött, mindenféle segítség nélkül. Fogalmam sincs mitõl. Pocakmasszázs esetleg.

cory:
Jobbulást nektek!!!

A tegnapi lovaskalandot jól bírta Tomi, de ma egy kicsit köhög. Kép
A mai napunk viszont eléggé viharosra sikerült, az idõjáráson kívül is: a programunk szerint apa beviszi Zsófit a Déli puhoz (Balatonra megy - jókor??? Kép ), aztán felveszi anyukámat és jönnek ki, ebéd együtt a maradék gyerekekkel. Én eközben fõzõcske befejezése, hajmosás, Tomi ebédeltetése. Ehhez képest: Ford lerobbant az autópályán a budaõrsi Tesco közelében. Telefon, ugyan menjek már. Rendben, indulok, kiderül, alig van benzin a Twiniben Kép Teperek ***-tal (nehogy elolvassa egy rendõr!), autópályán vontatom a Fordot a Twinivel Kép Kép Kép Beérünk a Délihez rendben. Zsófi el. Vontatás tovább a Mészáros utcai benzinkúthoz. Csere a volánnál, most férj vontat, én meg csak ülök és halálfélelmem van a Fordban, amikor lezúgunk a Hegyalja úton... Ford-szervíz hol máshol, mint a Lurdy-ház közelében a város túlsó végén Kép Szerencsésen odaértünk, Twini már majdnem felforrt, de kibírta. Onnan csekély 1 órás késéssel anyuért, onnan haza, ebéd. Közben persze mobilon intézkedés Tomi ebédjérõl, Juli megetette, rendben.
Most férj elvitte haza anyut, telefon haza: állnak a körúton, ömlik az esõ, nem tudnak menni az autók. Újabb telefon - most - anyu megérkezett. Férj még sehol. Közben: Juli sétáltatta a kutyát, bõrig ázott, most öltözött át.
Férj most telefonált, hogy kipurcant a Twini, a motor. A kocsiajtó közepéig érõ vízben volt, kitolták. Tönkrement a motor. Nincs biztosításunk.

Na, kész.
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


sziasztok!
Nagyon nehéz titeket követni,ha nem kapcsolom be a gépet mindennap.Már megint alaposan lemaradtam az eseményekkel.
De az is igaz ,utólag is hasznos és szórakoztató Kép titeket olvasni,sok ki nem mondott kérdésemre kapok választ.

A betegeskedõ babéknak minnél hamarabbi gyógyulást!

Nálunk is egyre fokozódó a nyügi estefelé és éjszaka.A tünetek szerint én még mindig a fogára tippelek, de eredmény még semmi!Viburcol kúp,és még egy két próbálkozás,együttalvás fél éjszaka,éjszakai cicizés akár kétszer mind mind eredménytelen.De legalább a nappallaink normálisak!Kép
Cserébe ma hatalmas dolgot kaptunk,AJSI felült,és felállt az ágyában!!!KépDélelõtt beültettem az ágyába,amig pakolgattam a ruhákat,eközben egyszercsak belekapaszkodott a rácsba,és felhuzta magát.A kiságy még nem volt lejjebb téve,ugyhogy az öröm mellet meggijedtem nehigy kiessen!Ugy örültünk!Mondtam a páromnak, hogy még ma lejjebb kell tennünk az ágyat,igy is lett.Aludni raktam le este ,és amikor harmadszor mentem vissza , mert még mindig orditott,ott ült a rácsba kapaszkodva,lógatta a lábait kivülre.Nagyon édes volt,összecsõditettem a cs aládot,a dicséretre csak nevetett hangosan.Ezután-alvás- helyett betettük ülve az ágyba,és egy pillanat alatt felállt a récsba kapaszkodva.
érdekes módon pont tegnap óta próbálkozik a kúszással is,egyenlõre sikertelenül.Ugy látszik,mindent egyszerre akar.
Hát,ez már egy kész regény,eldugulok.
Mindenkinek jó éjt!
Bea és Ajsi(8,5hó)
bea
 


Sziasztok!


Breteg babáknak gyors gyógyulást kívánunk! Ebben az idõben nem csoda, hogy megfáznak a gyerkõcök! :-(

Bogancsi: nem semmmi a történeted, akár lehetett volna a Szeleburdi családból :-) Nálunk is minden egyszerre történik ill. romlik el, ilyenkor jó mérgesek vagyunk. Amint látom, ti egész jól, humorosan fogtátok fel ezt a sok eseményt! Remélem, azért gyorsan megoldódnak a problémák!


Bea: Ajsi úgy látszik beturbózott? Mindent egyszerre, azonnal. Biztos aranyos! Dorka is most állt fel, nagyon nagy akarattal, de eléggé imbolyog. Még nem jött rá, hogy az ágyban talán könnyebb lenne felállnia. Dorka is nyûgös éjjel, kb.3-4-szer kell felkelnem hozzá, már nagyon fáradt vagyok. Én nem merek kúpot adni neki, milyen ez a kúp? nincs mellékhatása?

Márti: szilvalevet próbáltál adni neki? Hátha arra megjön a "termés".:-) Pocakmasszírozás vagy hasrafektetés szokott nálunk eredményt hozni.

Ez az idõ teljesen depresszióssá tesz, nem akarok semmit sem csinálni. De muszáj! Ráadásul a dolgozatom konzulensét nem találom, pedig jó lenne konzultálni...

Off leszek:
Képzeljétek a dolgozatomhoz szükségem volt pár statisztikai adatra (magyar és eu-s). Felhívom a ksh-t, hogy hogy lehetne adathoz hozzájutni, kapom a választ, az ilyen lekérdezés kb. 20 ezer Ft!!!! Na köszi szépen, akkor nem kell. Írtam egy mailt a német statisztikai hivatalnak, õk tök ingyen elküldték, amit akartam mailen keresztül és plusz elkérték a postai címemet, hogy a többi anyagot postázhassák. Na van különbség! Pedig kezdtem már nagyon utálni a németeket, erre most kaptak egy piros pontot :-)))!

Bocsi, hogy ilyennel terhellek benneteket.

na megyek keresni a konzulensemet

Üdv: Zsuzsiék (Dóri 8 hónapos múlt)

P.S.: Ha újra jön a kánikula, tudok egy tök jó helyet talira, úszómedence is van a nagyoknak, meg palacsinta, szép füves rész, a 8-as busz vonalán a Bach-csomópont után az 5. megálló (tehát Budán van, a Hegyalja útról nyílik egy strand). Na mit szóltok hozzá? A belépõ 650,-Ft egész napra
zsu26
 
 


Sziasztok!

Szerencsére nálunk Petivel nincs semmi gond, viszont én szombaton belázasodtam. Lementem a körzetihez és kiderült, hogy van egy torokgyulladásom. Mivel a melleim is kissé érzékenyebbek voltak, ezért adott egy beutalót a sebészetre, ahova potyára mentem, mert már nem fogadtak és közölték, hogy az Árpád kórház az ügyeletes. Lázasan nem volt kedvem utazgatni ezért hazajöttem bevettem a gyógyszereimet, beültem egy kád meleg vízbe és lefeküdtem.
Ma reggel visszamentem a sebészetre, és majdnem szószerint elküldtek a francba, hogy mit képzelek, az orvosommal együtt, hogy idézem az orvost:&#8221;ha minden lázas nõt, aki szoptat, ide küldenének, nem tudnánk ellátni a betegeket&#8221; kedves, nem? Ehhez hozzátartozik, hogy senki más nem várt a rendelõben.
Cory!

Mi a héten biztosan nem megyünk talira a fenti okok miatt, jövõ héttõl pedig szabin lesz a párom és ha minden igaz, elutazunk.
Neked, mit írt fel a doki a torkodra?Ha tudsz a címemre írj!

Sziasztok

Szilvi és Petike (aki hál&#8217;istennek, nem kapta el a bacikat)

Ui: Minden beteg babócának mielõbbi gyógyulást kívánok!
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Szilvi: egyszerû torokfertõtlenítõt nem ajánlottak? pl.: Strepsils, mebucain vagy egyszerû kakukkfûtea. Szerintem torokgyulladásra felesleges gyógyszert szedni, hiszen ez vírusos, 5 nap alatt elmúlik.

üdv: zsuzsi


p.s.: szabadságon van a konzulensem...:-((((
zsu26
 


Sziasztok!

újra én:-))) (nagyon nem akarom írni ezt a dolgozatot)

szóval feltettem Dorkáról új képeket.
üdv
zsu


Márti: írok mailt neked
zsu26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?