Új privát üzeneted érkezett!

Mi juli 15-én indulunk. egy hétig leszünk!
Pedig jó lett volna talizni! Kidumcsizhattuk volna magunkat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :) :) :)
Remélem egyszer azért össze tudunk hozni egy topicos talit. Pletyuzhatnánk egy jót! :) :)
pihi
 
 


jó lenne, de szerintem nagyon nehéz megszervezni, illetve hogy mindekinek jó legyen az időpont.

mi juli 1-8-ig leszünk szállodában, reméljük jó idő is lesz...

Hajnival mi lehet??:)
zsuzska80
Szombathely
 
 


HOL VAGYTOK?????? :cry:
breni
 
 

 
 

HAHÓÓÓ! HÍREK BETTIRŐL!!! :)

Tegnap óta kórházban van, holnap megindítják a szülést!!!

BETTI, nagyon drukkolunk Neked és a Picinek!!! :) :) :)
angel37
 
 


Angel!Köszike a híreket.Nagyon drukkolok én is nekik.Mikorra volt kiírva?
breni
 
 


Angel!
Köszönjük a tájékoztatást!

Betti!

Szorítok nagyon! Kezem-lábam keresztben van Értetek!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Igazán nagyon szívesen! :lol:

Nem tudom, mikorra volt pontosan kiírva, esetleg vissza lehet keresni, hogy hányadik héten+napon tartott legutóbb és számolgatni egy kicsit! :)
angel37
 
 


Pénteken volt 40+ :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Megint nem tudtam jönni, most is csak nagyon nagyjából olvastam vissza, de mit látok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

VICA, LARA!!!!! :D :D :D :D :D
NAGYON NAGYON NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Olyan jó volt olvasni, hogy végre megint van zebra!!!!!!
Nem térek magamhoz!!!!!
Tök izgatott vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép
Kép


Pihi! :D
Gratula az államvizsgához!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Betti, Kamilla!!!! :D
Nagyon drukkolok mindkettőtöknek!!!!!!!!

Zsu! :D
Hova mentek?
Mi is júli 1-8-ig megyünk Horvátba.

Angel! :D
Köszi az infót Bettiről! Tartsd meg ezt a jó szokásodat :) :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Betti!


Mennek a drukkok a szüléshez, hogy minden simán menjen!!!!!!
lara26
 
 


Sziasztok!

Haga!
Voltatok a doktornonel???




Betti!
DRUKK-DRUKK holnapra!!!!Gyors es problema mentes szulest kivanok neked! :D

Kamilla!
Neked is sok drukk,hogy minden rendben menjen! :D

Aztan varjuk a hireket!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!

Beuka, Krk sziget, Uvala Scott, autóval megyünk...lehet a határon talizunk?? :lol:
zsuzska80
Szombathely
 
 


KAMILLA HÍREK!

Szia!
A prof. nem engedélyezte a műtétet, úgyhogy csak HSG lesz. Üdv. Kamilla.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


JÓ REGGELT!
BETTI!NAGY DRUKK NEKED!!!!!!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Jó reggelt!

Betti gondolok Rátok! Remélem minden simán megy!

Beuka, jó hogy jelentkeztél!:)

Haga! Ha tudsz jelentkezz, aggódunk értetek!

Kamilla, miért nem? Jelentkezz majd!
pihi
 
 


SZiasztok! :)

Látom, Vica, már hoztad a híreket Kamilláról.
Én csak most kapcsoltam be a telefonomat.

Miért nem engedélyezték vajon? :roll: Kíváncsi vagyok!

DRUKK A HSG-hez!

Beu,
sziaaa! :D

Betti,
Nagyon drukkolok neked! :!: Nemsokára megfoghatod a picit! :D
angel37
 
 


Közben kíváncsiskodtam egy kicsit, és a prof. azért nem engedte, mert szerinte nem indokolt :shock: és ebben ő hozza a végső döntést.
angel37
 
 


Angel!

Igen, ha belegondolsz Csanitának meg Larának is volt cisztája és aztért csinálták meg.
Azért sajnálom, hogy nem lett meg Kamillának, de hátha ez egy isteni jel volt, hogy nem vagdossák fel, hisz jó lesz a HSG eredménye, ő ettől megnyugszik, és hipp-hopp itt lesz a baba. Akkor meg szebb lesz a poci is, ha nincs rajta vágás.

Betti!
Sokat gondolok Rátok is a kis herceggel!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
igen igaz!
Most, hogy visszagondolok, először én is csodálkoztam, hogy miért lapar, csak Kamilla már annyira rákészült! Hogy azzal többet látni, és ha esteleg van vmi, akkor meg is lehet oldani...
De bízzunk, hogy akkor ez egy jel volt, és így kellett történnie! :)

A vágott pociból sajnos van tapasztalatom (25cm) :cry: , az valóban jó ronda tud lennni...
A lapar 3-4 luk lett volna.
angel37
 
 


sziasztok!

tegnap én is voltam dokinál, kérdeztem a HSG-t is meg a lapart is , azt mondta hogy lapart csak indokolt esetben csinálnak...és nekem sem indokolt!

de az én dokim a HSG-t sem ajánlja, azt mondja a kontraszt-anyag fertőzést is okozhat, nem tudni, kinek hogy regál a szervezete.

nekem vérvételre kell mennem.
zsuzska80
Szombathely
 
 


Igen, előfordulhat, de ha tiszta a hüvelyed, akkor nem tud felvinni se a katéter, se a kontraszt semmit! Valahol erre odafigyelnek, valahol nem. Nekem pl. nem néztek közvetlenül emiatt kenetet. Vkinek megnézik, találnak vmit, és csak a kikezelés után jön a hsg.

Akkor lehet még szar, ha allergiás vagy a jódra, mert a kontraszt jódos.
angel37
 
 


Zsuzska! :) Végre egy doki, aki az én dokimmal egy véleményen van. Egy kicsit megnyugtat.

ciklus eleji és végi vérvétel?

elindultatok!:) :) :)
pihi
 
 


Sziasztok lányok!

Még csak most kerültem gép közelbe.
Tegnap voltunk a docensnőnél, nagyon rendes, nagyon alapos, csak jókat tudok róla mondani.
Sajnos több, bonyolult, összetett szívfejlődési rendellenességet állapított meg, mely nem műthető.
Emiatt a terhességet meg kell szakítani, (meg kell szülnöm 1-2héten belül), mert a baba életképtelen lenne.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kedden kezdtem érezni, hogy mocorog, olyan enyhe finom ütögetés féléket. És sajnos szegényke erre a sorsra jut :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Én nemis jövök mostanában, mert ezt a borzalmat valahogy fel kell dolgoznunk, és a férjemmel is megbeszéltünk hogy nem akarunk senkivel sem találkozni, sem beszélgetni.

Sziasztok
Vendég
 


Haga! nem is tudom mit mondjak, nagyon-nagyon sajnálom!!

nagyon bízom benne sikerül talpra állni! kérlek légy erős.... :cry: :cry: :cry:
zsuzska80
Szombathely
 
 


Haga!
Borzasztóan sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Sok-sok erőt és kitartást kívánok Nektek!
angel37
 
 


Haga!

Istenem, annyira bíztam benne, hogy nem igaz ez az egész...

nagyon-nagyon sajnálom, bár tudom, ezen nem tudok szavakkal segíteni. Melletted vagyunk, és ha bármikor úgy érzed, hogy beszélgetni szeretnél, várunk vissza!

Basszus...nem hiszem ell... :cry:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Haga!Ne haragudj,de a szomorúságtól nem jut eszembe semmi vígasztalót írnom,de gondolom nem várod el.
Nagyon-nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek.
Nem tudok mást írni. :(
breni
 
 


Tud valakik abban segíteni, hogy a déli, illetve a keleti pályaudvarról hogy jutunk legegyszerűbben az 1s sz.női klinikára? Tegnpa autóval mentünk, de legközelebb vonatoznunk kell
Vendég
 


Haga,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kamilla,
drukkdrukk.

Bettivel beszéltem tegnap este, nem száz, hogy ma lesz baba, de persze legjobban azt szeretné, mindegy hogyan. Jól van, erős.
Vica,
gratulál neked, de majd megteszi személyesen is, ha lesz rá érkezése.

Nna, nem írok többet olyat, hogy kiszámítható babóm van, mert azóta rámcáfolt. Jajj, olyan rossz hallani a csecsemősírást... De majd csak összecsiszolódunk.

:wink:

Á.
potter_76
 
 


Pontosan nem tudom, melyik az 1-es női, de sztem a Klinikáknál van az is. A 3-as (kék) metrónak van ilyen nevű megállója, asszem a 4. a Deák tértől.

A Keleti meg a Déli is a piros vonalon van, a Deák téren tudsz átszállni a kékre. Azt hiszem most csak metrópótlóval tudod elérni a Deák teret a felújítás miatt.
angel37
 
 


Haga!
Szornyen sajnalom! :cry:

Probald meg itt megnezni! http://www.utvonalterv.hu/

Kép
Kép
ancsa81
 
 


FIGYELEM!!!!!!!!

BETTIÉK:

"Megszületett a kisfiam. Császár lett a vége, 32880 g és 56 cm!"

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ollllllllllllllléééééééééééé!!!! 8)
potter_76
 
 


Betti!!! Gratula!!!! Bár ölég nehéz baba majdnem 33 kg!!!:D :D
zsuzska80
Szombathely
 
 


Bocsesz, csak 3880 g. :D
potter_76
 
 


Hurrá! :lol: Azért én is bemásolom csakazértis, mert véletlenül a hőmérősbe küldtem...

HALIHÓ! :D

Most érkezett a hír:

Megszületett Betti kisfia császárral! 3880 gramm, 56 cm!

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK A BABÁNAK, ANYUKÁJÁNAK ÉS AZ IFJÚ APUKÁNAK IS! :D :D :D
angel37
 
 


Betti!Nagyon sok boldogságot.Juhéééééééééééééééééééééééé
breni
 
 


Betti!

Nagy-nagy gratula!!!
Kép


Sok egeszseget es boldogsagot kivanok nektek!!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamillarol nincs meg hir???????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem fogjátok elhinni mi történt velem.
Mielőtt elkezdeném szeretnék gratulálni Bettinek!!!!
Haga, nagyon sajnálom.Ez szörnyű lehet, nagyon sok erőt küldök neked!

Szóval:
Az elejét már tudjátok. Aztán ráadásul az történt, hogy közölte a dokim, hogy elromlott az átvilágító berendezés és a HSG-t sem tudja megcsinálni. Magyarán, tök feleslegesen voltam benn 2 napig a kórházban étlen szomjan és még a beöntésemet is megkaptam tegnap este. Annyira ki vagyok, hogy csak bőgni tudok már két órája, mert ilyen szerencsétlen lúzer is csak én lehetek. Valahogy azt érzem, hogy én tehetek bármit, egyszerűen van velem folyamatosan egy gonosz manócska, aki mindent megtesz, hogy elcsessze az egész életemet. Nem semmi volt azért, nagy port kavart az esetem, mert rajtam vitatkozott az egész orvosi gárda. Csak az volt a vicces, hogy mindenki lapar párti volt kivéve a prof. Az én dokim (is) azt mondta, hogy a HSG csak arra jó, hogy megállapítsák van-e elzáródás. Ha nincs, akkor lapar, mert lehet, hogy endo, ha van, akkor nem biztos, hogy feloldható a kontraszt anyaggal, ergo, megintcsak lapar. Szóval egy nagyszívás az egész. Köszönjük meg Rákóczi professzor úrnak a szíves közreműködést abban, hogy még jópár hónapig nem fogok teherbe esni. Persze neki könnyű ítélkezni, nem volt soha olyan problémája, hogy 16 hónapig nem esett teherbe. Hát ez van. Ki van az ember szolgáltatva ilyen hataloméhes barmoknak.
Hát most az van, hogy ez a hónap persze ugrott, a következőben nyaralunk, aztán a dokim nyaral úgyhogy talán augusztus végén történik valami, de már egyáltalán nem biztos, hogy visszamegyek oda. Szerintem a Telki magánklinikán bármikor megcsinálják a műtétet, ha kérem. Szerencsére anyagi akadályai nincsenek. Most már csak azért is.

Ne haragudjatok ezt most muszáj volt kiadni magamból, mert a teljes megőrülés határain vagyok. Tudom írtam egy két csúnya dolgot, de azt majd csak akkor vonom vissza, ha valami csoda folytán köv. hónapban terhes leszek, de ennek nem tulajdonítok 1%-nál több esélyt.

Na megyek, mert egy internet kávézóban vagyok és mindenki azt nézi mért bőgök.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jajjj!Nagyon sajnalom!!! :(
En is csak azt tudom tanacsolni hogy keress masik korhazat!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Istenem!

Haga. :( :( Nagyon-nagyon sajnálom és sok erőt és kitartást kívánok Nektek! Fel sem tudom fogni, hogy mit éltek most át!De együtt túllesztek rajta! Ha újra lesz kedved beszélgetni, akkor gyere! Sok puszi Neked! :cry: :cry:


Betti! Grtatulálok a bébihez! És minden jót Nektek!:)

Kamilla! :( :( Hesegetsd el a gonosz manók gondolatát! Inkább az az 1 % járjon a fejecskédben és az, hogy valamiért ennek így kellett történnie!

Persze én a Te helyedben még szarabbul viselném, szóval teljesen megértem a kiakadásodat és hihetetlen, hogy mik vannak! :evil: :evil: Kitartás!
pihi
 
 


Először is:

BETTI!

ÓRIÁSI GRATULA!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Várjuk minél előbb a képet a fiatalúrról! :wink:

Kamilla!

B*ssza meg Rákóczi professzorúr a...nem is tudom milyét! Elhiszem, hogy tök mérges vagy és elkeseredett, de úgy látszik ez tényleg egy isteni jel volt, hogy most ne történjen orvosi beavatkozás benned, hisz elvileg minden esély megvan rá, hogy hamarosan babás leszel. Jajj, Kailla, úgy szeretnék valahogy segíteni, de csak szavakkal meg bátorítással tudok. Fel a fejjel! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla,
szegénykém, nagyon sajnálom, ez nagyon szerencsétlenül alakult :cry: :cry: Ráadásul két nap fölös kórház + előző esti előkészület :(

Veled érzek! Próbálj megnyugodni!

A Telki lehet, hogy nem rossz ötlet...
angel37
 
 


Haga! :(

Nagyon sajnálom a történteket!
Veled vagyunk!
lara26
 
 


Vica!

Én végig azt hittem, hogy a fogamzástól kell számolni a napokat.


Kép
lara26
 
 


Lara!

Mármint a Lilypie-ben vagy hol? Vagy csak úgy általánosságban mondod? Te PÉ-től számítva hanyadik napon vagy?
Mikor mész dokihoz?
Tök jó, hogy mi is együtt haladunk. Már volt 2 ilyen páros:
Maminti-Zafír,
Betti-Potter,
most meg mi. Olyan jó, nem? :D

Aranyos a tickered. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica :)

Általánosságban gondoltam a számolást.
19.napon vagyok a pé-től számolva.
26.-án kell vissza mennem orvoshoz.
Szerintem is jó, hogy van egy sorstársam! Legalább dolgoznak a gólyák szinte az egész telet végig hesszelték nem?

Tiéd is ari!
Csak én nem tudom, hogyan kell megjeleníteni úgy, ahogy te tudod. :(
Nekem csak képként elmentve sikerült betennem.
lara26
 
 


Lara!

Ahogy elkészült a tickered, akkor 3 link közül azt hiszem a középső sorban az egyik úgy kezdődik, hogy "url". Na, ezt kell bemásolni a profilodban az aláíráshoz.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jók ezek a párok! :lol:

Ezek szerint ha vki produkál egy zebrát, egy következő esélyes azonnal elkezdhet reménykedni! :wink:

Na de mikor lesz a következőőő? :shock: És mikor lesz az én párosom? :shock:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?