Új privát üzeneted érkezett!

Jurem: ellenanyagot nekem csak egyszer néztek, az első vérvételnél. Akkor pozitív lett, de mitől az rejtély, mert a párommal mindketten Rh+-ak vagyunk. Azóta sem volt semmi. Holnap megyek, hogy megnézzék a pontos típusát, mert ha gubanc van a szülésnél akkor csak olyan vért kaphatok.

Nyanya: Hivatalosan 3 vérvétel kell legyen, ebből a középső a cukor terhelés. Nekem az utsó még nem volt meg.

Kriszta:pocómon mindenki ájuldozik :) főleg, hoyg még olyan sok van hátra. Írtam már, hogy doki szerint lehet, hogy hamarabb szülünk?
Tali: részemről jöhet, sőt, de ötletekben nem dúskálok, hogy hol is ejthetnénk meg.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Pilchard!
Aranyos vagy, sajna még nem szülök, mindenképp meg akartam várni, hogy Katus előbb szüljön! :D A múltkor azt írta, hogy nem engedélyezi, hogy én szüljek előbb, én pedig világ életemben jó kislány voltam!!! :lol: :lol: :lol:
Ameli ollllllllyan ennivaló!!!!! Látszik is, hogy már több, mint öt kiló! Gyönyörű lány!!! Csöppöt irigy vagyok... :D Egyébként szerintem totál Rád hasonlít!

Pannamari!
Gratulálok Dominikhoz, nagyon szép kisbaba! Sok tejcsit és boldogságot!

Katus!
Látod, mondtam én, hogy Te előbb szülsz! Nagyon gratulálok Neked is, és sok tejcsit kívánok!

Encus!
Fúúúú, a fürdőtől én is betojtam volna... Nagyon csini kismama vagy! Kéretik nem félreérteni... :lol:

Jurem!
Jobban van a kislányod? Szegény, nem lehet könnyű neki ebben az időszakban...

Encus!
Nekem is a 34. héten csinálták a vérvételt, kérdezz rá a védőnődnél, ő ad beutalót hozzá.

Kanyin!
Még egyszer nagyon sajnálom a nagymamádat, én is hasonlóképp imádtam az enyémet, szörnyű érzés volt elveszíteni. Ha segít, írd ki Magadból! Az ágy meg nagyon szuper!

Szilvi!
De aranyosak vagytok!!! Nagyon formás csajszid van! :)

Gombi!
Hihetetlen, mit csináltatok, hogy ennyi haja lett Julcsinak?!?!?! :lol:

Pogi!
Imádom azokat a Gergő-képeket, amin ilyen huncutul mosolyog! :D

Na, csajok, aztán most már tényleg mi jövünk ám!!! :D Remélem, hogy minél hamarabb, mert az éjszakáim már nagyon sz@rok... Meg ilyenkor sem tudok pihizni, mert akkor mikor babanetezek??? :lol:

Szép napot mindenkinek, jók legyetek!

Sziasztok!

Kép
Kép
norwell
 
 


üdv.
bocsi a kis betűkért, de a gyerek a jobb kezemben, bal kézzel pötyögök... :)
gyerekek nagyon édik, főleg ahogy mosolyognak.
katus és péter, gratula a kislányhoz.
enci, mi szülés után 2 hétig bírtuk... :D igaz, azóta pihizünk, várjuk a zöld jelzést.
pil, mire kell a kúp?
kanyin, jó lett a szoba.
most ennyi.
puszika. ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 

 
 

Nyanya: a 32. heti vérvétel elvileg a cukor ellenőrzése miatt szükséges, de ahogy elnézem, ahány kórház, annyiféle gyakorlat :? .

Kanyin: szuper a kiságy, nekem nagyon tetszik :lol: .

Enci: csini a pocid, tényleg szép nagy, na de Én sem panaszkodhatom :) :) :) .

Jurem: sajnálom a kislányod :( , szerintem is vidd el allergiavizsgálatra, az sosem árt.

Pilchard: őszintén szólva, azok után, hogy ilyen nagy babát szültél nem csodálkozom, hogy most még nem igazán gondolsz az együttlétre :oops: . Kiváncsi vagyok, rám mi vár :roll: .


Mosógéppel kapcsolatban: elég banális volt a hiba: egy melltartómerevítő volt beakadva a mosógép dobjába. A szervizesnek egyszerre sikerült kiszúrnia, ami nekünk nem igazán sikerült, pedig mi is átnéztük :evil: . Mindegy, még garanciális volt, különben nagyon mérges lettem volna :D .

Ma mentem el a kenetvételem eredményéért (streptococcus agaliactie miatt), most negatív lett, de igazán nem nyugodtam meg, mert még hátravan 6 hét és ha addig újra visszajön, akkor mi van? Csinálnak újabb vizsgálatot, vagy nem? Szerintem sokkal jobb lenne az a gyakorlat, hogy mondjuk 2 héttel a kiírt időpont elött ellenőriznék, annak nagyobb értelmét látnám... :cry:.

Kép
marcy
 
 


Köszi a vérvétel válaszokat, akkor nem izgulok, ha cukor miatt vesznek vért, mert azt tőlem hetente.

Tali jó lenne, bár én 2 hét múlva befekszem a kórházba egészen szülésig. Azt hiszem én már csak a következő taliba férek bele :( Azért nektek jó bulizást, ha összehozzátok és fényképeket várok a találkozóról.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Üdv!
Talira reakció: sajna nekünk Szegedről kicsit necces csak úgy felkocsikázni Pestre. :( De majd szólok, ha eccer arrafelé lészen dolgunk, aztán hátha összefutunk valakivel.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Hi!!

Voltunk szülésfelkészítőn, de a párom nem érezte jól magát, így amint vége volt eljöttünk...

Szücsi: sajnálom, hogy nem taliztunk. Majd legközelebb.

Dudorkával együtt köszönjük a dícséreteket :D

Képzeljétek ma már majdnem kitaláltuk a fiúnevet a babónak.
Felmerült, hogy lánynévnek legyen inkább Maya Viktória.

Taliztam a dokimmal a korházban, így megbeszéltük, hogy a 3. vérvétel jövő héten lesz az első CTG alkalmával.


Puszi mindenkinek

HOLNAP REGGEL 4D!!!!

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Sziasztok!

Encus: olyan kiváncsi vagyok sikerül-e látványos képeket készíteni a 4D UH-on :) . Remélem holnap már mellékeled is és kiderül, hogy kislány, vagy kisfiú-e a pocaklakó :) .
Nem írtad meg, hogy mi lesz a neve, ha kisfiú lesz? Vagy csak majdnem sikerült kitalálni a nevet :) ?

A tegnapi pociképen felbuzdulva mi is készítettünk néhányat. Próbáltuk kb. hónapról hónapra megörökíteni a pocim növekedését több kevesebb sikerrel. Most a ma esti termésből mellékelek egyet. Bocs a rossz minőségért, de a memóriakártyát kölcsönadtuk a tesóméknak nyaraláshoz, úgyhogy csak fényképezőgéppel tudtunk fényképezni :cry: . Na mindegy, íme a 34. heti pocifotó:

Kép
marcy
 
 


Sziasztok!

Épp itt uncsizok, párom elment meccset nézni kivetítőn... :(

Tali: ötleteltünk Pilcharddal, ééés arra jutottunk, h egész Bp-en nincs egy jó helyszín se! Na jó, lehet, hkicsit magasra tettük a mércét... :D Amik felmerültek:
1. Margit sziget (nincs wc, kocsival nem megközelíthető, ami ugye a vidékiek szempontjából nem elhanyagolható, vagy igen?)
2. Hűvösvölgyi nagyrét (szintén nincs wc, viszont kevésbé népes, így nem lenne gáz szoptatni, viszont még a pestieknek is világvége ha tömegközlekednek)
3. Valami étterem hogy ZABÁLHASSUNK egy jót :lol: :lol: :lol: pl a kedvencem a Trófea, ott van különterem is, viszont csak 3 órát maradhatnánk, meg pénz szempontjából csak hétköznap napközben éri meg, de akkor nagyon!!! (Szülinaposoknak ingyértorta jár!!!)
4. Nincs valakinek naaagy kéglije naaagy kerttel jó közlekedéssel??? ... sajnos ide a 42 nm-re nem férnénk be :(

Encus, jó mozizást!!! :D :D :D

pogacsa
 
 


Sziasztok!!!!

Köszönjük a dicséretet,a babóca nevében is!:)

Pilchard!Értettem!Többet igérem jövök ahogyan tudok,de ez a kis szaros imádnivaló,és mindíg gyönyörködöm benne!
Még mindíg hihetetlen egy picit,hogy az én kislányom!Úgy örülök!
Nekem tetszik a talis ötlet!
Én benne lennék!De tényleg hol kéne?

Pogi!Én a Trófeában nem voltam még,de van egy ilyen a PASTA DOST (Keleti és a Blaha között van) mi ide járunk!Próbáljátok ki,ez is nagyon kircsi!

Encus,Marcy:Gyönyörű a pocikátok!De jó nektek,azért nekem kicsit hiányzik a poci,pedig volt részem benne bőven!:)

Hello!Hol vagy?Mizujs?A baba leköti minden idődet????

Norwell!Drukkolok,hogy jöjjön már az a szülés!De minnél jobban várod annál inkább nem jön!
Saját tapasztalat!:) :roll: Tudod?


Puszi puszi mindenkinek!

Holnap 3-om HETESEK VAGYUNK!

Ex!Nektek is BODOG 3-om HETET!!!!!:)

Ja és pucéran 3690grammot nyomunk!!!!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Hogy mi minden történt az elmúlt három hétben.... :D :D :D
Alig győztem...
Gratulálok a sok babóhoz, és mindenkinek gyors összeszokást és sok tejcsit kívánok. Látom a nagy hajzat a divat :D :D :D
Imádnivalók a képek a picurokról.

Ma megvolt az utolsó vizsgám, és kitűnőt kaptam!!!!!!! Akkora megkönnyebülés ez most nekem, hogy el sem tudom mondani.....innentől nem kell tanulnom, izgulnom.....100%-osan magunkra koncentrálhatok. Ez egy kicsit hiányzott.
Már mi is a 34 hétbe vagyunk, tegnap voltunk dokinál, és a Manóval minden a legnagyobb rendben. Fejvégű már, és nagyon jól érzi magát. Minden teljesen zárt.
Nekem viszont diétáznom kell, mert elszaladtak egy kicsit a kilók :(
Kenyeret, cukrot, édességeket, tésztaféléket teljesen el kell hagynom-pedig nagyon odavagyok értük. Szóval hogy is volt az a diétás meggyszósz??? :D

jó éjszakát!

zsu 33+4
zsu11
 
 


Sziasztok Lányok!

Szgoron: hát nem csodálkozom, hogy a kislányodban való gyönyörködés tölti ki az időd legnagyobb részét :) , valahogy Én is így képzelem az első hónapokat :lol: :lol: :lol: .

Zsu: örülök, hogy sikerültek a vizsgáid (nem is akárhogyan) és ismét felvetted a kapcsolatot velünk :) . Amikor dolgoztam Én is úgy éreztem, hogy nem tudok elég időt szentelni a babinak, de azóta egy kicsit túl sok lett a szabadidőből :? .

Reggel úgy ébredtem, hogy rántottát szeretnék enni, de aztán a bundáskenyér mellett döntöttem :lol: , vajon mi lehet az oka???

Tegnap este, lefekvés után még egy kicsit beszélgettünk a férjemmel és éppen azt elemeztük, ha mondjuk egyik napról a másikra elfolyna a magzatvizem, igazából még nem készültünk fel a feladatra :( . Ezt úgy értem, hogy még nem érkezett meg a kiságy, kb. 3 hét mire megjön a babakocsi, még nem mostam ki a babaruhákat... :cry: , a lelki dolgokról nem is beszélve.
Miután ezeken elgondolkodtam, ma reggel nekiálltam szétválogatni a rucikat és mosni, hogy legalább azok rendbe legyenek :lol: .

Találka: irigykedem :oops: , de sajnos Én azt hiszem nem vállalkozom az útra. A Pest környékieknek azt hiszem ez könnyebben megoldható, de nagyon szeretném, ha összejönne, jól sikerülne és sok-sok fotó készülne, amit persze megosztanátok velünk.

Üdv.:
Eni

Kép
marcy
 
 


Elmentünk mozizni..máár ha az imádott párom miatt megint el nem késünk :D Este majd írok ha még bírok állni :)

Eni: te sem vagy egy kimondottan vastag alkat :D nagyon csini kismami vagy, ha a pocidat leszámítjuk nem is látszik, hogy babót vársz...egyébként csalókák a képek, de szerintem nekem nagyobb a pocim....


Pusz

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Jó reggelt! :)

Szilvi, ismerem a Pasta Dost, nekem a Trófea sokkal jobban bejött mind kínálatilag, mind kiszolgálásilag, de az tény, h a pd közelebb lenne legalábbis hozzánk ;). (OFF: voltuk a családommal a Trófeában. Namost nekem az egyik hugicám beteg, Williams Szindrómája van, ami miatt gyenge-közép értelmi sérült, most 23 éves. Megtetszett neki az egyik pincér, amit persze közölt is vele (hogy majd legközelebb bizony elkéri a telcsiszámát), és a pincér nem utálkozva nézte vagy szánakozva, hanem vette a lapot és mindenki nevetett egy jót! Ez nagyon ritka ám! ON)
Jaaaj, tudom, mire gondolsz, én is hosszasan bírom bámulni Bogyókát, hogy az én pici fiam és milyen tökéletes! :D

Zsu, gratulálok a sikeres vizsgákhoz! Jó, h a finisre már nem maradt... Diéta: :( a nődokim szerint mindenki akkor lenne egészséges, ha tartaná normál állapotban is a diabos 160g-os diétát, sztem azt megpróbálhatnád, mert úgy ehetsz mindent, csak ugye meg van szabva, miből mennyit és mikor, és nem is nehéz betartani!

pogacsa
 
 


Pogi: tudom, hogy régebben elég részletesen elemeztük ezt a témát, de mégis mégegyszer: hol tudok ennek a diétának utánanézni? (Amikor nem érinti az embert, nem jegyzi az infót :D )

köszi
zsu11
 
 



Sziasztok!
Én is beálltam a "gyermekbámulók" táborába... csak nézem... adok egy képet... majd jövök!
Puszi!

satuk
 
 


Hopp.. a kép:
Kép Olivér

satuk
 
 


Ja, és ma vagyunk 4 hetesek, és 4180 g volt a tegnap esti csupasz súly!!
:)

satuk
 
 


sziasztok!

Encus! Én is így voltam a fiú-lány témában, lányos közeget szoktam meg, talán azért és ahogy a férjem picitt inkább fiút én picit inkább lányt "akartam", de fiúért drukkoltamde nagyon boldog voltam, mikor kiderült, hogy fiúcska, olyan jó volt látni apukát meghatódva. Egyébként olyan sokáig nem tudtuk a nemét, hogy nekem még mindig nem esett le a dolog...De talán mi is megtaláltuk a nevecskéjét: Vencel. És szerintem is nagyobb a pocid:)

Kanyin: nyugodtan kiöntheted a szíved, szerintem senkit sem zavar, ha néha nem vagyunk boldogok és nem áradozunk. Én azért is írok ide, mert ti meghallgattok, sajnos a fekvés miatt meg egyébként is most sok minden összejött, nem nagyon van társaságom. Persze, ha lenne is írnék :D
szép
a baba-gyerek szoba! A többiek is tehetnének fel képet a szobácskákról. Mi is már nézegetrjük a fotóképeket és akkor én is rakok fel! Pilchard, Szgoron! Édesek a babóitok!!! :D Jó bennük gyönyörködni, addig is, míg nem babázhatok, nézegetem a ti képeiteket meg a többiekét is, csak ugye most ti raktátok fel a legfrisebb termést, bár most Pogiék honlapját még nem néztem meg, lehet, ott is vannak újak!

Marcy! igen , én kértem kenetet, de nem csinálta, mondván szülésig még százszor előjöhet :( Csak éreztem, hogy nem stimmel ott valami, de doki szerint minden ok. Most is sokkal több a dolog és viszket is. Útálom, hogy akárhogy is vigyázunk ama kényes területre, nem lehetünk biztonságban. Hiába vasalom a bugyikat, ugrom a kádba Wc után stb.... :cry:
Nekem is kb. ekkora a pocim :D Pénteken leszek 34. hetes!

A talira én tuti mennék, ha fel mernék kelni az ágyikómból. 1 hét múlva talán megkockáztatok egy két dolgot elintézni, elmenni a suliba a cuccaimért, lemondani a telefonelőfizetést stb...Majd meglátom, mit mond a doki a 35. héten...

Zsu! Gratula a vizsgákhoz és hogy vége!!! Amikor itt sajnáltam magam hogy feküdnöm kell, csak belegondoltam, hogy érettségizni meg vizsgázni sem lenne jobb, rögtön megvígasztalódtam. Már nagyon rossz a fekvés és a párom is szobafogságra van ítélve miattam. A barátaink főleg vidéken vannak és hát magányosak vagyunk. Nem lennénk, mert ketten szuper, de hát a 4 fal között állandóan és hát azzal a bizonyos dologgal sem mulathatjuk az időt :( De már látjuk a végét!
Hétvégén jönnek a szüleim is itt is alszanak, így a férjecském tud egy kicsit apukámmal sörözgetni...csak anyukám ideges, mert 2 napra egyedül kell hagynia nagyimat, aki bele fog betegedni(lelkileg ) a dologba, de nagyon vágynak már hozzánk és házt a segítség is jól jön...meg pár órára feljönni fárasztó és anyagilag nem éri meg. Úgyhogy betegsége miatt önző nagyim most egyedül marad, de nem bánom, mert megérdemli a mostani énje miatt, de azért sajnálom.

Mári
mári
 
 


Satuk! Gyönyörűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!
mári
 
 


fotokép helyett fotógép stb... rossz így fekve pötyögtetni :oops: :D
mári
 
 


Satuk: nagyon édes a kis Olivér :lol: .

Mári: jó, hogy ismét jelentkeztél :) . Igazad van, mindig éppen az nem jó, ami van :( . Ilyen az emberi természet... Azért csak pihenj és próbáld meg minél tovább kihúzni.

Encus: majd jelentkezz, hogy hogy sikerült a 4D UH.

Gyerekszoba: ha minden igaz, nálunk csak július elején készül el, úgyhogy addig várat magára, nem sokat tudok majd gyönyörködni benne a kis lakója nélkül, de nem is baj :lol: .
Egyébként úgy döntöttünk, hogy játszószőnyeget anyukám fog csinálni a babusnak + a fejvédőt is Ő varrja meg. Kis figurákat a játszószőnyeghez az IKEA-ban veszünk, szerintem szuper lesz. Ha elkészül mellékelek fotót :) .

Kép
marcy
 
 


Mári: egyébként gratula a 34. héthez :lol: :lol: :lol: !
A kenetvételhez visszatérve: nekem nem volt semmi jele, hogy lenne ilyen fertőzésem... Szerintem lehet, hogy neked inkább vmi gombás eredetű, ha viszket is :cry: .

Kép
marcy
 
 


nincs gombám doki szerint, ( 3 hónapot szenvedtem vele a terhességem, inkább áldott állapotom alatt és szerintem nem a kúpnak köszönhetem, hogy elmúlt...)most inkább nem is viszkető, hanem inkább forróságérzetem van ott(na nem attól) :oops: :P
Így mindig a magzatvízcsorgástól parázom, ha jön valami. Na meg a nyákdugesz miatt. De ha nem jön, akkor is van forróságérzet, majdnem olyan, mint az égető érzés. Meg a torkomban keserűt érzek enyhén. Ezek 2 napja vannak :cry: Mindig félek az új dolgoktól....
Már bocs, hogy kitértem a témára :oops:
Köszi a gratulát egyébként, nagyon örülök a 34-nek és hogy fogok a 36-nak!!! :D
mári
 
 


ja! Általában naponta írok 1 üzit, de tegnap nyomi hangulatban voltam és így csak olvasó üzemmódban voltam. mert olvasni azért olvasok :D Örülök, hogy nem vagyok depis meg szomorú stb., ált. pozítívan állok a dolgokhoz, de néha nyomi vagyok azért :(
Most a foci is itt van és a sorozataim is purcannak kifelé, így :?
Babaszoba terén jól állunk, a hugi és férj beszereztek már majdnem mindent. Persze így teljesen máshogy néz ki, mint ahogy elképzeltem, fehér maradt a fal, nem olyan színű a bútor stb., de így is szép minden és örülök. de én nagyon türelmetlen természet vagyok, így míg az utolsó kép nincs a falon, addig nem tudok élvezkedni csak picit. Na meg míg nincs lakója :D De inkább még ne legyen :P , legyek csak türelmetlen...
mári
 
 


Sziasztok!

Satuk!
Nagyon helyes kis legény :) :) :)

Encus
Mi már nem megyünk a szülésfelkészítőre, mert már mind a 6 témát hallottuk.
4 D-s UH képet tegyél fel, biztos nagyon édi lesz...

Pogi
Nekem is azt mondta a házidokim, hogy mindenkinek 160 gr-os CH diétát kéne tartania, és akkor a lakosság sokkal egészségesebb lenne. Egyébként tényleg nem olyan nehéz tartani, és ez legalább segít abban is hogy tényleg rendszeresen egyek, ami ugye elég fontos csak rám nem volt jellemző. És most tűnik fel igazán, micsoda árudömping van édességek terén ( is)...

Mindenkinek szép napot!
szücsi_66
 
 


Sziasztok,

na, most megpróbáltam behozni a lemaradásomat, aminek az a következménye, hogy a fiamat is hagytam aludni. Három órája alszik...

Olvasgatlak néha-néha Benneteket, csak mire válaszolnék, már "letelik" az időm…

Katus, nagy gratula nektek a kis ducimanóhóz. Jó kis hurkás lehet :D

Pannamari, nektek is nagy gratula szép Dominikhoz :D Hát neked is kijutott a javából! Talán ez a legrosszabb, egy hosszú vajúdás után mégis császár. De már túl vagytok rajta, mielőbbi gyors felépülést kívánok!

Mézgombi, ekkora hajasbabát! Rögtön fodrászhoz vihetitek :D

Pilchard, még korábban kérdezted, hogy kézben is sír-e? Sajna igen. Sőt, nagyon úgy tűnik, hogy az apja jobban meg tudja nyugtatni, mint én. Még most szokunk össze, furcsa újra beletanulni, hogy mikor miért sír. Gondolom az unatkozását még kizárhatom, sajna kicsit hasfájós is. A nagyobb gyerkőc mellett valahogy össze kell hangolnunk az esti programot is, és ez sajna néha az ő rovására megy, ki kell várnia, hogy a nagyobbikat is összekészítem…
Gratula az 5 kilóhóz, ez már neked is komoly fitness…
Szupik a fürcsis képek :D

Pogi, Gergő továbbra is nagyon édes, huncut a mosolya :D

Mári, a szülést meg lehet csinálni felkészítő nélkül is :D Két éve jártam, de pl. a helyes légzésre akkor sem emlékeztem volna, végül császár lett. Vajúdás közben nekem mondta a szülésznő, hogy hogy vegyem a levegőt, és úgyis folyamatosan mondják, hogy mit csinálj. Az más kérdés, hogy fájásokkal meg is tudod-e csinálni :D

Jurem, nekem bejött gyomorégésre a pattogatott kukorica. Neked is hajasbabád lesz? Lánykádnak jobbulást!

Satuk, Olivér is felavatta magát! :D Hihetetlen, hogy három nap múlva neked is már egyhónapos nagyfiad van!

Szilvi, Reni is egy kis mosolyalbum! :D

Kanyin, részvétem a nagymamád miatt. Ne fogdd vissza az érzéseidet, az nem jó. Persze a gyerkőcök miatt tartja magát az ember, de talán a temetés még az utolsó olyan nehéz időszak, amit túl kell élni. Kitartás.
Nagyon aranyos a babasarok :D

Enci, jó ez az együtt-fürcsi. Nekünk még nem igazán volt rá lehetőségünk, na de majd a házban! Szép nagy a pocid, nekem még az utolsó hetekben nőtt igazán! :D

Norwell, hajrá! Egyben vagy még?

Marcy, neked is aranyos a pocakod :D

Zsu, gratulálok a szép eredményeidhez. Pihenj most már minél többet. :D

A tali ötlet nekem is tetszik, helyen gondolkodom, a házunk sajna még nincs kész, pedig nagy kertje van, legkorábban talán októberben találkozhatnánk ott.

Azt hiszem magunkról egy kicsit később írok, mert most már tényleg nem fér bele :lol:
De egy képet kaptok!

Doren

Kép
doren
 
 


Bocsi, nem azt a képet akartam, azt már láttátok :D
Hanem ezt:

Kép
doren
 
 


sziasztok!


köszönöm a gratulációkat!

Pogi: köszi a linkeket: tanulmányozom

Mári: kitartás, nem könnyű feküdni, de nézd meg a babásokat-megéri
:D :D :D
Én most örülök, hogy délután feküdhettem, és aludtam 2,5 órát:):):)
De mivel a diétámhoz mozgást is előírt a doki, délelőtt tekertem egy negyedórát a szobabiciklin, és nem is volt olyan rossz. Most meg indulok a kötelező sétámra. Szóval én vagyok a másik oldal.

Doren: szép a kis családod :)

zsu33+5
zsu11
 
 


Sziasztok Lányok!

A taliban mi is benne lennénk. Mi a Bp-i találkozónak örülnénk jobban de 1-2 hónap és jühet bármi.
Van már valami konkrét hely és idő esetleg? Bár még csak most pénteken lesz 1 hónapos de lassan szerintem már jobban tudunk jönni-menni.

Mellem szerencsére kezd javulni de nektek tanácsolom, bár lehet ti ügyesebbek vagytok különben is:-) hogy szoptatás, fejés, masszírozást tartsátok be nagyon nehogy úgy járjatok mint én:-(

Olyan jó titeket olvasni és irigyellek titeket , hogy van időtök ennyit írni, én valahogy mire olvaslak titeket már kell is mennem csinálni valamit mire válaszolnék:-(

Nagyon édesek a képek és jó, hogy mindenki jól van és csodaszépek a babók is:-)

További szép napot és jó babvárást akinek még bent van a pocakban!
Kari

Ui: lányok van szerintetek mérce mennyit kell 1 hét alatt a babáknak nőni ?
Ortopédia szürésre hány hetes korban kell vinni őket?
kari
 
 


Sziasztik csajszikák!

Zsu: gratula a vizsgákhoz. Minden elismerésem. Én nem tudtam volna végig csinálni. Nekem már a februári időszak is húzós volt. Nem akartam többet idegeskedni.

Babaszoba: én még sajnos nem tudok feltenni, mert NINCS. Jó, ha 3 hét múlva neki tudunk állni a szobánk átalakításához és kifestéséhez. Nálunk a mi szobánkban lesz a babó, mert máshol most nincs hely. Szóval ha most gondolna egyet és kijönne nagy bajban lennénk, bár a párom szerint jó nagy a francia ágyunk. Én NEM szeretném magunk mellett tartani. Mi azt találtuk ki, hogy a babó sarkát kitapétázzuk valami baba mintás tapétával. Én jobban szerettem volna rajzolni neki valamit a falra, de nem lesz időm. Majd ha lesz saját szobája akkor azt majd én fogom kidíszíteni.

Mári a viszketés/égés nem jó jel, bár nem tudom, hogy a dokid csak ránézésre vagy kivizsgálás után mondta-e, hogy minden rendben. Szerintem ne aggódj miatta, de beszélj vele még a dologról.

Szücsi. Sajnálom, hogy nem találkozunk többet. :( Talán majd később, az itteni csajokkal együtt.

Doren: én már nem ragaszkodok hozzá, hogy még nőjön a pocim. Szép család vagytok és aranyos, hogy mindenki nevet a képen…ez jó jel.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Írtam egy csomót a 4D-ről, de ez a tetű program miatt megint elszállt. Azt hiszem írok egyszer egy kedves levelet a kedves karbantartókhoz. Ha nem vagyok mindig szemfüles, hogy kimásolom amit írtam mielőtt elküldöm akkor majdnem mindig pórúl járnék...most nagyon pipa vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A lényeg. Lányunk lesz. Bár számomra ez nem volt egyértelmű a kép alapján...talán nektek az lesz. Már most kész óriás, 2703 g. Gyönyörű babó, bár most nem voltunk olyan szerencsések, mint a múltkor és folymatosan eltakarta magát. Nagyon fájt a szívem amikor láttam, hogy mennyire össze van "hajtogatva" szegénykém. a bal lába a homlokánál van :(. No de ez van. Remélem azért nem annyira rossz neki.

Küldöm a képeket is.

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Kép

Kép

Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Kép

Kép

Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Kép

Enci és Eperke
Kép
encus
 
 


Encus:nagyon jók a képek!!!
Akkor meg lesz a vágyad!!!!!!!!!!Tök jó!!!!

Lányok:légyszi válaszoljatok a kérdésekre,és küldjétek el az emailomra,mert igy tudom összeszedni ki ,mit szeretne,ki tudna eljönni.

1..fedett helyen vagy szabadba,ill.kinek melyik nem megfelelő

2.kocsi van,e,vagy tömegközlekedéssel jönne

3.ha csak olyan helyre tudunk menni ahol fizetni kell,pl.kajálós hely akkor is benne lenne e.

4.párostól vagy anélkül,ki hogy szeretné

Cimem:mkriszta@freemail.hu

Sztem helytalálás függvényében,de olyan július elején-közepén randizhatnánk!!
Mindenki irjon aki tud,akar jönni!!!!
Ha nem baj kinevezem magam szervezőnek,ill-Pogival szervezőknek!(Bár Ő még nem tud róla)!! :D :D :D

puszi.Majd még irok!!ja,privit is irhattok.

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil, meggondoltam magam, én inkább mégse mennék a talira.
Na jó, vicc volt, hahaha! :lol: :lol: :lol: :lol:

pogacsa
 
 


Enci gartulálok a fotókhoz: aranyos. Szerintem a babók nagyon jól érzik bent magukat, akármilyen pici helyen is vannak :)

Kriszta, írtam mailt. Remélem összejön a tali.

zsu33+5
zsu11
 
 


Sziasztok,

Tali szervezők! :D Nekem jó, akár szabad térre megyünk, akár fedettbe. Valószínűleg autóval tudok menni bárhová. Ha párostul megyünk, akkor mi csak hétvégén tudunk, ha pár nélkül akkor akármikor, de valószínűleg csak a lányomat viszem (ebben az esetben esetleg egy közelben lakót még vinni is tudok). Az időpont szempontjából esetleg annyi kérésem lenne, hogy júli 15 után legyen a tali, mert júli 15-ig kell kiköltöznünk, így addig tuti le leszek foglalva :lol: (bár utána is, de talán könnyebben elszabadulunk...)

Jó éjt,
Doren
doren
 
 


Enci,
a doki biztosan jobban látja, de tényleg mintha lányka lenne :D
Én akkor néztem egy nagyot, hogy hogy a fenébe fért el a pocakomban ez a kisember, mikor rátették a mellkasomra. Olyan hihtetlen, hogy még jól is érzik így magukat... :lol:

Doren
doren
 
 


Csandy!
El is felejtettem írni, kösz a magzatmozgásról amit írtál. Nekem ezt még senki sem mondta, hogy egy kiválasztott időszakban számoljam. Hiába, itt a neten mindig tanul az ember valamit :)

Encus!
Nagyon klasszak a képek :D
Ne aggódj, biztos jó neki odabenn.
Szép nagy a baba ha már a 2 kg-t is elhagyta. Nekem múlt héten 1700 gr-ot saccolt a doki, és te kb. 1 héttel vagy előbbre kiírva. Tehát kb. 2 héttel nagyobb a babád most mint az enyém volt méréskor.


Most pár napja kicsit kezd dagadni a kezem lábom, a zokni gumírozásánál feltűnő. De úgy tudom a terhesség vége felé ez megszokott dolog. Az utolsó cukorkontrollom reggeli után 1 órával 3,8 ( !), szóval azt mondta a doki néha bűnözhetek, csak ne egyem nagykanállal a cukrot. Most már nem kell terhességi diabetestől tartani.
Viszont két napja esténként feltűnően magas a vérnyomásom (135/ 85 ) pedig ezelőtt mindig alacsony volt. A toxémia egyik jele a 140/90-es vérnyomás ... Hát azt nagyon nagyon meg akarom úszni!!!

Van valakinek ötlete, mit kéne ellene tenni?
szücsi_66
 
 


Sziasztok,
gratulálok minden babásnak és leendőnek.
Peti fiam 31-én született indított szüléssel, 15 óra vajúdás után rosszul illeszkedett be a medencebemenetbe, közben belázasodtam...stb...így csaszi lett. 3800g és 58 cm. :D
A szopi nagyon nehezen ment az elején. Ex, hogy viseled? Én nem voltam vmi jól...de megoldódni látszik.

Ti ébresztitek a babókat? Mert az enyém folyton alszik, így rékényszerülünk.

Kanyin,
tegnap este azt álmodtam, hogy együtt megyünk szülni, és Zs.neked azt mondja, hogy te a természetesen szülős szobába mész, én meg acsászárosba. Csak az volt a baj, hogy ez minden nap így ment, baba meg sehol... :? Mint abban a mormotás filmben, ahol minden nap ismétlődik... :lol:

Katus,
1000 gratula!!!!!! :D :D :D

Ági és a 2 hetes Péter Miklós :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!

Encus!
Nekem egyértelmű a nunika!:)
De jó,és nagyon jók a képek!Örülök,hogy a vágy is teljesült,és kislány lett!

Doren!
Szép család vagytok,és a pindurka is gyönyörű!:)

Potter!Gratulálok a kisfiúhoz,aki nem is olyan pici!:)

Lányok a végén több a császáros szülés mint a sima!Nem?

Pogi!Aranyos volt a hugid története!:)
Na akkor kipróbálom a Trófeát!
Ezeket a helyeket imádom,mert mi Sanyival tudunk ám enni!:)

Pilchard!!!
Rendes tőled(tek),hogy vállalod a szervezést,van energiád nem mondom!:)


-Nekem is jó a fedett,és a szbad hely is!!!
-Ha Sanyi nem dolgozik akkor kocsival mennénk
-Szerintem a papás tali is jó,legalább a bébikre felváltva tudunk vigyázni
-Pénzesben is benne lennék(most mondom)lehet holnap annyi pénzünk lesz mint békán a toll,de nem baj!:)
-Az időpont is jó!


Sok puszi mindenkinek!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Gergőnek éjfélkor kellett volna ennie, sirdogált is, de visszaaludt, így netezek kicsit.
Szücsi, kicsit toxémia gyanus, nekem is így volt, sajnos a magas vérnyomás késői tünet. 140 /90-ig elfogatható, fölé ne menjen.
De a toxémiának is fokozatai vannak, és hál istennek, te már a 33-ik héten vagy, így már nagy és erőss a babád, nem lesz gond.
szerintem sűrű ultrahang, pl. hetente, hogy fejlődik e a baba, nehogy megálljon, a magas vérnyomás tönkre vágja a méhlepényt, ha van lehetőség, csináltass egy flowmetriát, keringés vizsgálat, jobb félni... Mozog eleget ?
De az orvosod is biztosan mondja majd ezeket .
Kitartás, ja, és vizelet vizsgálat, fontos... Bocs, hogy okoskodok, de sajnos mindent átéltem a toxémiával.

Tali, nekem is ok.
Bárhol jó, a férjem is jönne, de csak akkor, ha nem egyedüli apuka lesz. A julius második fele, nekünk is jobb lenne, erőssödnénk még egy kicsit. / Már 2620 gramm a nagy fiu :D :D :D /

Gratulálok az új babáknak, jó egészséget kívánok!!!
puszi andi
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Szücsi!
Még valami, nem tudsz mit csinálni, ha kialakult, már nincs mit tenni, ja és előtte sem csináltál semmit rosszul. Én eleget tépelődtem, de nekem is azt mondták, hogy nem tehetek róla. Figyeljétek a babát nagyon, nekem a 30. héten legalább 1200 grammal kellett volna születnie, és tudjátok, hogy 780 gramm volt, az utolsó 4 héten semmit sem fejlődött, csak nem vették észre.
Le kell vinni a vérnyomást, ha kell gyógyszeresen is!
Bár én szedtem gyógyszert, még is 170 felett volt, mikor korházba kerültem.
Na jó, tényleg nem okoskodom, a dokid jobban tudja majd.
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Üdv!
Gyerek szunyál, így van egy csöpp időm. Tegnap nekiálltam olvasni, de aztán sétiztünk két órát, utána meg már nem volt kedvem tovább olvasni és írni... Most pótolom. :)
Marcy, jó ez mosógépes sztori...nem vetted észre, hogy az egyik melltartód féloldalas lett??? :D A pocid nagyon édes...de rég volt az enyém ekkora...persze így is tökéletes, hogy a kiságyban szuszog.
Szilvi, köszike a gratulációt. Nektek meg mára boldog 3. hetet!!! Mi tegnap mérlegeltünk, pucéran 3710 grammot mértünk.
Egyébként én is néztem, hogy többen lettünk császárosok, mint akik simán szültek...ilyenek ezek a nyári babák. :)
Zsu, nagy gratula a vizsgához és az érdemjegyhez is persze! Jó, hogy a bébitek fejvégű, remélem, nem fog sokat ficeregni, hogy nehogy visszaforduljon. Persze Peti is sokat mocizott, és mégis fejvégű maradt a 32. héttől fogva. :)
Satuk, édi ez a bébi! És szép méretei vannak!
Mári, én is vmi gombás eredetű valamire tippelnék... Nekem is ez volt, habár én nem nagyon láttam jelét, a megváltozott állagú folyáson kívül (tehát pl. nem is viszketett). És mégis kétszer kaptam kúpot...
Szücsi, tényleg jó lenne, ha mindenki "diétázna". Csak pl. ha a férjemből (és úgy alapból egy fizikai munkásból) indulok ki, ezt már kapásból el is lehet vetni...mert ugye az én férjem elmegy reggel egy kávéval, egész nap nem eszik, hazajön, és jól teletömi a bendőjét. :D Hozzáteszem, nem diétás kajával... :D Pedig tényleg milyen jó volna!
Doren, édesen alszik ez a lányzó! Petinek mindig nyitva a szája...és néha olyan érdekesen veszi a levegőt, már az orrát is porszívózzuk napjában 1-2-szer...remélem, nem örökölte az apja asztmáját...
Kari, Peti pl. max. 2-3 percet cicizik. :( Asszem már most van annyi esze, hogy minek szívjam, amikor úgy sem elég ami benne van... Így és masszírozok és fejek...tegnap már eljutottam majdnem a 20 ml-es csíkig! Ez nálam nagy szó... Tegnap estére kapott a drága lefejt tejcsit, úgy nyelte a cuclisüvegből, mint kacsa a nokedlit. :) Most is majd fejek, aztán kb. holnap után estére összejön neki megint egy vacsira való (vagyis majdnem egy vacsira való, mert aztán kell még neki 30 ml pótlás). Ortopédiai szűrésre nálunk hathetesen kell vinni a babókat. A növést hízásra érted? Mi most egy hét alatt majdnem 20 dekát híztunk, de előtte meg majd' 30-at... Egyébként van valami mérce, de nem akarok hülyeséget írni.
Enci, nálunk is van olyan, hogy Peti mellettem alszik...persze nem mindig! De néha olyan jó vele alukálni, és a kiságyba nem férek be mellé. :D
Gratula a lánykához! Ne aggódj, ő abban a pozícióban érzi jól magát! És egyébként is olyan lányos arca van...és milyen pici és széles kis orra. :) Egyébként ahogy Doren is írta, én is elcsodálkozok, amikor Peti elnyújtózik, hogy hogy a fenébe fért el bennem...
Pilchard, hát én még nem nyilatkozom, talán majd július elején...egyedül az a tuti, hogy ha megyünk, akkor kocsival. :)
Potter, nagy gratula a kicsi fiúhoz. Szopi nekünk még mindig nem megy, ld. fentebb. De nem tudok mit csinálni. Elhiheted, ha azt mondanák, hogy álljak fél napig egy lábon, mert az segít, megtenném!!!! Mi nem ébresztjük Petit...szvsz nincs értelme, legalábbis Peti rákezd, ha kiürül a pocija.
Csandy, látom nagyon szépen fejlődtök, ez a lényeg!
Na, most ennyi. Ha lesz időm, átalakítom a táblit, és felteszem!
Puszika.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Csandy!
Köszi amit írtál.
Úgy látom, estére megy fel a vérnyomim, most reggel 125/ 80 volt, de eddig mindkét magasabb értéket este 10 körül mértem. De azelőtt reggel ennél is kevesebb szokott lenni, kb. 100/75... szóval van egy általános emelkedő tendencia :( Most figyelni fogom nagyon.
Vizeletet néztek többször, legutóbb múlt héten, szerencsére nem volt vele gond. Jövő héten csináltatok megint.
Jövő héten megyünk megint UH-ra, remélem minden rendben lesz.
Hogy eleget mozog-e, nem tudom, valahogy mindig is kicsit lustácskának tűnt, van hogy órákig nem érzem. De mire aggódni kezdenék, be szokta pótolni, leginkább este.

PotterÁgi!
Gratulálok a babádhoz, szép nagy babus, ezek szerint az 56-os rugi eleve kicsi rá? :D
szücsi_66
 
 


Csandy!

Majdnem elfelejtettem: nagyon klassz hogy ilyen szépen gyarapszik a kis Gergő :D

Ex
Az én férjem is főleg este tömte meg a hasát, de mióta én reggel korán kelek a kötelező evés miatt, pár falatot bele is tudok diktálni :) Egyébként a szénhidrát diéta mellett lehet óriási adag husikat enni mert abban 0 gr. CH van.

Doren
A János kórházi tapasztalataidról írtál már valamikor? Vagy írnál róla pár sort? Köszi.
szücsi_66
 
 


Sziasztok!

Az éjszakánk egy kaki volt!!!:(
Végig fent volt a szaros!Még jó,hogy múltkor dicskedtem milyen jó alvó,és végig alussza az éjszakát!

Exdeus!A mi babáink egyszerre töltik a be a hetet,hiszen egy napon szültünk!:)Tudod?
A mi babánk is hasonló súlyú!:)


Körkérdés!(kicsit idótaság)

Szóval,május 24.-én született a Renike,elméletileg jövőhét Szerdán lenne 1-hónapos,de 24.-e Szombatra esik!
Most akkor mikor 1-hónapos???? :?: :oops: :lol:
Gondolom a 24.-ét kell nézni,de bekavarodtunk!:)
Sanyival filózunk ezen!!!

Köszi!

Sok sok puszi nektek!
Kismamik vigyázzatok,ma meleg lesz!

Kép
szgoron
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?