Új privát üzeneted érkezett!

Vica!

Én 1 pohár vizbe teszek egy k.kanál almaecetet,elég türhetö az ize!Mikor eszembe jut ált. napi 1-2!Aztán tényleg megyek mert fut a konyhám :( tegnap 12 óráztam és még ma nem volt kedvem rendet rakni ,pedig ma már 12:40 kor itth. voltam :D !!
Drukkolok ,hogy minden rendbe legyen ,és nagyon boldog 9 hónapot kivánnok neked/nektek!!
Vendég
 


SZia Keditke,
én is kb ennyit ittam! :) De mostanában már nem.

Reni,
lúgosít, mert nem jó ha a vér túl savas! :wink:

Egyébként meg fogyokúrázók szoktak élni vele, mert állítólag zsírégető, de ez a babásodás szempontjából mindegy. Az emésztésnek is ad egy kis lökést! :wink:
angel37
 
 


Hú,itt vagyok Én is!! :lol:

Csajok,ÉN nem bírom ezt a meleget!!!!Nem akarok ilyen meleget nyárra,csak felétek legyen ilyen szép idő!!!

Meg volt a CTg,minden ok,nem szülünk még.Méhszáj zárt,kisasszony megint hozta a formályát,és bealudt.De aztán felébredt,muszály volt.

Voltam Zafírnál,hát Dóri baba nagyon szép!!!Már gömbölyödik a pofija ás gagyarászik.Annyira édes.Kicsit dajkáltam,és mosolygott rám,meg beszélt is.

Betti!!!

Tessék jelentkezni ha nem szülsz. :lol:

Borsó levest főztem és krumplis tésztát.Konyhába megfőttem. :oops:

Vica!!! :lol:

Szupi napom lett a híredtől!!!!Én még most is képes vagyok parázni.Mindigtalálok valami okot.De nem lesz semmi baj,csak nyugodtan.

Haga :cry:

Nem is tudom mit lehet ilyenkor írni!!!!Kitartás,sajnos nem ismerem a doktornőt!!!
csanita
 
 

 
 

Sziasztok!

Húúúú, de régen voltam errefelé!

Egy csomó-csomó gratula!

Potter! Gratulálok Petihez!
A kakival mi is küzdünk. Egy időben naponta 3x kellett átöltöztetni Kingust. Most már egy hete nem. Vajon csak erőt gyűjt?:)

Vica, Lara!
Már nagyon régóta várjátok a zebra-esőt, nagyon örülök nektek!

Csanita!
Huhú! Már tényleg nagyon izgi! Én nagyonm szerettem a végén lenni, bár a mozgás egyre nehézkesebb... :D

Haga!
Nagyon sajnálom! Drukkolok, hogy minden jól menjen!

Véletlenül nem csinál valaki táblát? Szeretném tudni, kinek nem gratuláltam még!

Mi nagyon jól vagyunk. Kicsit aggódom, mert Kingus nagyon sokat alszik, napközben csak 4x kel fel enni. De eddig rendesen gyarapszik, doki néni szerint nem kell izgulni...Remélem is!

Maminti
maminti81
 
 


Na csajok, akkor én most elbúcsúzom egy időre. Vicának, Angelnak fogok majd írni sms-t, hogy mizu.

picit majd gondoljatok rám csütörtök délelőtt.

Pussz mindenkinek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Maminti!

De jó, hogy benéztél!

Szerintem van pár száz anyuka Magyarországon, aki szíves örömest lenne a helyedben a sok szundi szempontjából. Majd felélénkül Kinga baba, mikor majd minden érdekli, akkor visszasírod ezeket a heteket. :wink:

Sok puszi Nektek és ne aggódj. Már én is visszavettem picit a parából. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla!

Mennek a drukkok, sokat fogok gondolni rád!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla!
Gondolok rád! :)

Vica!
Igenis, no para!:)
De neked sem szabad! Annyira jó, hogy most még 8 hónap boldog várakozás vár rád! :D

Kép
Kép
maminti81
 
 


Kamilla!Nagyon drukkolok neked.Minden jót.
breni
 
 


Csajok!

Bejeletkeztem a dokihoz. Jövő héten szerdán(21-én) megyünk hozzá.
Csak akkor ér rá. Én 6 hetesen szerttem volna menni, de szabin lesz utána. Így 5+1 leszek, mikor megyünk. De tojok rá, mióta beszéltem vele, tök nyugodt vagyok és nagyon boldog!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Így kell ezt csinálni.Nem neked lett volna búvár tanfolyam?
breni
 
 


Lányok, én csinálnék táblát, de az már nem működik, amit a régi rendszerben csináltam akkor csak beírtam, hogy:

\table{Nick,Mióta próbálkoznak,Ciklusnap,Ciklus hossza,Lakhely,Életkor,Megjegyzés, - ,
Potter_76,2004.július,40+4, 30 nap, Budapest, 29 év,baba érkezése: máj.20, \popjpeg{358596,}
Betti 73,2005. június,37+7, 29 nap, Budapest, 32 év,baba érkezése:június 8., \popjpeg{358596,}
Banya,2005. febr.,28+4,28-30 nap,Pécs,25 év, - ,\popjpeg{358596,}
Adi,2005. aug.,27+1,? Rendszertelen,Pécs,28 év,baba érkezése: augusztus 20.,\popjpeg{355274,}
Beuka,2004 szept., 17+4,30-34 rendszertelen,Bács- Kiskun,25 év, 1. baba, \popjpeg{358596,}
Haga,2004.nov,15+4,26-28 nap rendszeres,Veszprém környéke,28 év,-, \popjpeg{358596,}
Reni,2005. szept.,30,32-34 nap rendszeres,Debrecen,24 év,Esküvő miatt babaproject mellékes,- ,
Móni,2005. márc.,29,28 nap rendszeres,Szombathely,31 év,3. Baba *vizsgálatok
O. Kriszti,2005. febr.,26,30-50 nap rendszertelen,Salgótarján,29 év,2. baba4. clostys ciklus,-,
Ancsa,2003. okt.,11,31 nap rendszertelen,Kistarcsa,24 év,2. baba, 6.Closty es a 4.Choragon ciklus
Julcsi,2005. márc.,9,23-27 nap rendszeres,Budapest,25 év, -,-,
Vk Hajni,2003. júl.,??,26-28 nap rendszeres,Tatabánya,23 év,- , -,
Lara,2005. ápr.,?? ,24-36 nap,Komló,27 év,- , -,}

És ő ebből táblázatot xcsinált. Most ez a forma már nem működik. Utána kellene olvasni, hogy hogy kell csinálni. Talán megkérdezek valaki aki másik topicon csinál.

De csak akkor, ha Vica beletehetlek Téged is végre!:) :) :)
pihi
 
 


Monyoka! Már egy ideje meg akarom kérdezni, hogy nem jól emlékszem, hogy teszteltél egy halványat?
pihi
 
 


Kamilla,
gondolok rád!!! :) Drukk, szurk stb! :wink:

Nagyon fogom várni a hírt!!!

Szia Maminti :)
Jó rég írtál! Látom, minden okés! :)
angel37
 
 


Vica! :)

Búvártanfolyam? :)
lara26
 
 


Móni!
Márciusban volt laparom
lara26
 
 


Vica! :)

Én is úgy vagyok mint te!
Nem hiszem el én sem néha ránézek a lefényképezett 3 tesztemre és akkor tudatosul ismét a baba. Én úgy érzem kisfiúnk lesz.
Nekem is szurkál néha a hasam.
lara26
 
 


Kamilla, én is szorítok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
pihi
 
 


Lara!

Igen, most ez a baba nem egészen illik bele a búvárkodós elképzeléseimbe, de Apa azt mondta, hogy megkérdezi a búvárorvosát, és azt is elintézi, hogy ne kelljen mélyre lemennem a vizsgán. Gondolom megértik, miért. :wink:
Nagyon szeretném megcsinálni ezt a vizsgát, mert utána pár évig biztos nem lesz rá, se időm, se erőm.

Kisfiút érzel? Én most összezavarodtam, mert PÉ óta kislányt érzek, viszont, most inkább fiút. Hát nem tudom. Egy hét múlva biztos okosabb leszek.

Jó, hogy nem vagyok egyedül ezzel a "nem tudom elhinni" dologgal.


Pihi!
Igen, már éppen kérni akartam, hogy ha lesz időd, tegyél be engem is. Köszíííí.
Szóval ma vagyok 4+0, Szolnok megye, 2004. szept óta próbálkozunk, illetve próbálkoztunk. Kell még valami? Ja, a ciklusom 27-29 napos. Volt. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Próba:

[img]\table{Nick,Mióta próbálkoznak,Ciklusnap,Ciklus hossza,Lakhely,Életkor,Megjegyzés, - ,
Potter_76,2004.július,40+4, 30 nap, Budapest, 29 év,baba érkezése: máj.20, \popjpeg{358596,}
Betti 73,2005. június,37+7, 29 nap, Budapest, 32 év,baba érkezése:június 8., \popjpeg{358596,}
Banya,2005. febr.,28+4,28-30 nap,Pécs,25 év, - ,\popjpeg{358596,}
Adi,2005. aug.,27+1,? Rendszertelen,Pécs,28 év,baba érkezése: augusztus 20.,\popjpeg{355274,}
Beuka,2004 szept., 17+4,30-34 rendszertelen,Bács- Kiskun,25 év, 1. baba, \popjpeg{358596,}
Haga,2004.nov,15+4,26-28 nap rendszeres,Veszprém környéke,28 év,-, \popjpeg{358596,}
Reni,2005. szept.,30,32-34 nap rendszeres,Debrecen,24 év,Esküvő miatt babaproject mellékes,- ,
Móni,2005. márc.,29,28 nap rendszeres,Szombathely,31 év,3. Baba *vizsgálatok
O. Kriszti,2005. febr.,26,30-50 nap rendszertelen,Salgótarján,29 év,2. baba4. clostys ciklus,-,
Ancsa,2003. okt.,11,31 nap rendszertelen,Kistarcsa,24 év,2. baba, 6.Closty es a 4.Choragon ciklus
Julcsi,2005. márc.,9,23-27 nap rendszeres,Budapest,25 év, -,-,
Vk Hajni,2003. júl.,??,26-28 nap rendszeres,Tatabánya,23 év,- , -,
Lara,2005. ápr.,?? ,24-36 nap,Komló,27 év,- , -,} [img]

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hát ez nem jött össze. Próbálom úgy csinálni, hogy tábli jellege legyen, de nem megy.
Majd még próbálkozom.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla!!!!

Mennek a drukkok,gondolok rád!!!!Csak ügyesen!!!!

Beu!!!!! :lol:

Tessék jelentkezni!!!!!!Csak egy ici-picit!!!!

Maminti!!!

DE,jó,hogy jelentkeztél.Multkor is kérdeztem Zafírt,hogy vagytok???Tehetnél fel képet KInga babáról!!!
csanita
 
 


Vica! :)

Nekem is van búvárruhám, én is gondoltam rá, hogy leteszem, de nekem sok mindent kell leküzdenem hogy lemerüljek.
Én keményen sznorizok.
lara26
 
 


Sziasztok!

Ezt talaltam a tablazattal kapcsolatban:
Sajnos a régi formában nem lehet berakni a táblázatot.

Ezeket mellékletként, kép vagy html formátumban teheted fel.

Excel táblázatot a "Fájl/Mentés weblapként..." parancsal alakíthatsz html-é, képpé pedig úgy, hogy kijelölöd a cellákat, majd a "shift" billentyűt nyomva tartva a "Szerkesztés/Kép másolása" menüt válsztod. Ekkor a kijelölt terület képe a vágólapra kerül, és egy képszerkesztő programba beilleszthető.


Kép
Kép
ancsa81
 
 


Remelem ti ertitek hogy mit jelent! :oops:

Lara!
Mar 3 tesztet is csinaltal????Tedd fel nekunk is!!!

Haga!
En nagyon-nagyon drukkolok hogy majd a doktorno jo hireket mondjon nektek!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kamilla
DRukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ancsa
Légyszi',a Choragon mennyi idő után repeszt,írd meg!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa!:)

Én még csak azt az egy tesztet csináltam amit feltettem több topikba ( ahová járok).
lara26
 
 


Lara!
Akkor felre ertettem!!!! :oops: :oops: :oops: :oops: BOCSI!

Kriszti!
Kb.36ora!Mindent bele!!!! :wink:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem baj!
lara26
 
 


Vica,
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
BBasszus, annyira nagyon jóóóóóóó!!!!!!!!!
Annyira elérzékenyültem, hogy rekordot döntötem a mellszívóval... :lol:

Kamilla,
szorítok 32ezerrel.

Pihi,
sajnálom...de államvizsga wowowow!!!!!!!


Haga,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem ismerem. Annyira remélem, hogy műthető.

Betti,
:?: :?: :?: :?:

Vica,
megérzések: aszittem lány lesz, faros, és könnyű szülés... :lol:

Pelusból eggyel nagyobbat kapott, eddig okés.
potter_76
 
 


Ancsa
Köszike! :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
breni
 
 


Sziasztok!

Ági!

Máskor is hozok jóhírt, ha ettől több lesz a tejcsid! :D

Reggel sütöttem husit (karajt) és majdnem belerókáztam a tepsibe, ezért nem is reggeliztem, most meg már ennék a húsból. Ezt nem hiszem el!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!De jó neked :wink:
breni
 
 


Sziasztok!

Vica, tudsz aludni az izgalomtól?

Én döntöttem: most 2 hónapig kihagyom az inszemet. Olyan jól érzem most magam. akkora teher esett le a vállamról (államvizsga+anyukám betegsége). Megkönnyebbültem, tök idióta voltam az utóbbi időben a sok stressz miatt.
Most élvezem a nyugis, összebújós (foci vb-és :-) ) estéket.
egy hónap múlva pedig nyaralás!!!!! Persze nem egyedül döntöttem, párom is megértette a dolgot.

Szóval dokihoz legközelebb csak augusztusban akarok menni!
pihi
 
 


Reni!

:P

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi!
Ez tök jó hír!!!
Épp ilyenre számítottam a közeljövőben. Sinen vagy, mami! :D :D :D

Hogy tudok-e aludni? Nem. Este kidőltem 9-kor mint a zsák, mert már előző este is csak 5 órát aludtam. Erre ma éjjel is kipattant fél 3-kor a szemem, és csak kattogott az agyam. Csak fél álomban szenderegtem 6-ig. Ez rosszabb lesz? vagy csak a telihold érezteti még hatását?

Betti!
Jelentkezz!!!


Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szerintem természetes, hogy nem tudsz aludni! :) :) :) Én is csak állandóan vigyorognék, hol pedig aggódnék, de az tuti, hogy tervezgetnék, álmodoznék! De pár hét és hozzászoksz a gondolathoz!!!!
pihi
 
 


Vica!Ha gondolod én szívesen átvenném tőled a rókakomát egy hónap múlva.Ha átadod. :lol:
Pihi!Örülök hogy ilyen jól fogod fel.
Nekem most olyan rossz kedvem van,pedig nem kéne.Hétfőtől szabin leszek 2 hétig,párom is.De mégis,most semmi nem jó.Depis lennék? :?
breni
 
 


Sziasztok!

Vica nekem is jöhet rókakoma!: ):)

Pihi, ez nagyon szuper felfogás, bárcsak én is így tudnám felfogni!!

Breni! Ismerős a helyzet, semmi nem jó... ha a párom a feje tetjére áll akkor sem jó, bármit találhat ki akkor sem jó.Utálom érte magam, ilyenkor csak veszekedni tudok. Most nem ilyen a lelkivilágom, de szokot ilyen lenni...
Mentek valahová nyaralni??

Pihi! Ti hova mentek nyaralni??????
zsuzska80
Szombathely
 
 


Reni, ezek csak azok a fránya női hormonok! :) hamar túl leszel rajta! Sajnos mostanában nekem sok ilyen volt és az ember mindig a hozzá legközelebb állón bosszulja meg a saját hülyeségeit!
Vigyázz, hogy nehogy Te is ebbe a hibába ess. Mert ha holnap felkelsz, már úgyis rózsaszínben fogod látni a világot! Ha nem holnap, akkor holnapután!:) :)
Egyébként mentek valamerre, vagy csak otthoni pihi lesz?
pihi
 
 


Horvátországba megyünk egy másik párral. Nagyon várom már!

És el szeretnénk menni egy hlétvégére is Magyarországon valahol, csak kettesben. De egyenlőre most feléltük a készleteinket. :( :(
Ha megjön az adójóváírásunk, akkor talán sikerül elmennünk. Nem tudja valaki, hogy azt milyen határidőig szokták utalni?

Zsuzska, mintha magamat hallanám!:) :) És ez egy csúnya mókuskerék , amiből nagyon nehéz kikerülni. Mivel minden sikertelen hónap után romlik a nő lelkivilága, az önbecsülése. Mindennel elégedetlen, hibáztatja magát, a párját és a kapcsolatukat. Pedig a megoldás a harmónia. De úgy érzed, hogy harmónia csak akkor lehet, ha babás leszel, mert akkor nyugszol meg és leszel boldog és akkor áll helyre az önbizalmad, az életed.
szóval ez egy örökös körforgás és bármilyen nehéz meg kell tanulnunk elfelejteni a keserűségeket, tiszta lapot kell nyitnunk és baba nélkül kell boldognak lennünk. El kell fogadnunk önmagunkat, ezt a helyzetet. Nem szabad mindent babafüggővé tenni. Hiszen végül az egész elveszti értelmét.
pihi
 
 


Hú majd ezt juttassátok eszembe 2 hét múlva is! :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
pihi
 
 


Pihi, mi is Horvátba megyünk juli 1-től!:-) Ti hova mnetek pontosan?
anyósomék is jönnek összesen heten megyünk, de remélem jó lesz.
De nekem pont ott fog megjönni!!:-(

Pihi! Igen , optimistán kell gondolkozni, ez nagyon fontos. olyan könnyű beszélni, de betartani annál nehezebb. Sajnos...
zsuzska80
Szombathely
 
 


EGERBE MEGYÜNK 5 NAPRA.REMÉLEM JÓ LESZ.:)
PIHI!ÉN ÚGY TUDOM HOGY MÁJUS 20 VOLT A HATÁRIDŐ A BEADÁSSAL ÉS RÁ EGY HÓNAPRA MEG KELL KAPNUNK.NEKEM IS LESZ EGY KICSI,MÁR ÉN IS VÁROM.:)VAGYIS JUNIUS 20.
breni
 
 


JA EZT ELFELEJTETTEM,HOGY NEKEM PONT AKKOR LESZ PÉM AMIKOR NYARALNI LESZÜNK,HA LESZ EGYÁLTALÁN.MOST ELKEZDTÜNK SZEDNI EGY NUTRILITE B KOMPLEX NEVEZETŰ VITAMINT,AMI SEGÍT A TEHERBEESÉSBE(REMÉLEM)FOLSAVAT,B VITAMINOKAT TARTALMAZ.AJÁNLOTTÁK.
breni
 
 


ez nagyon jó Reni! Eger szép hely! És Pé is pont akkor! Mikor indultok??????

Zsuzska, nem tudom pontosan, Split alá. Hátha nem fog megjönni! :) :) Ha meg mégis akkor nézd a jó oldalát: nem fogsz babaténmán görcsölni a nyaraláson. Tudom, ez nem vígasztal, nem túl jó úgy nyaralni, hogy megvan.:(

Tényleg, Bettivel mi lehet??????????????

És Móni?
pihi
 
 


Ja mi Krk szigetre megyünk...ti mikor indultok??
akkor nem talizunk:-(
biztos eszembe jut, de itt rosszabb a gép előtt ülni, és olvasni mindenfélét... így jobb lesz, ha még meg is van...
zsuzska80
Szombathely
 
 


ÉN HA NEM VAGYOK A GÉP ELŐTT NEM NAGYON SZOKTAM A BABATÉMÁRA GONDOLNI,FŐLEG HOGY A PÁROMMAL SEM BESZÉLÜNK RÓLA.
JÖVŐHÉT CSÜTÖRTÖKÖN INDULUNK,DE HÉTFŐN MÁR JÖVÜNK HAZA.

ZSUZSKA,PIHI!DE JÓ LESZ NEKTEK IS HORVÁTORSZÁGBA,MÁR ÉN IS VÁGYOM KÜLFÖLDRE.
breni
 
 


én is így vagyok Breni ha nem vagyok gépnél néha eszembe sem jut, de mikor itt vagyok állandóan olvasok...
már néha betéve tudom ki mit írt...szóval ezt hanyagolnom kéne...de akkor meg széjjelunnám magam... :D
zsuzska80
Szombathely
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?