Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a gratukat!!
lara26
 
 


Espero!

nem kell éhgyomorra menni, de mielőtt bemész a vizsgálatra, menj el pisilni! :)

Ginuska!
Sztem terhes vagy. Cickófesz, magas hő...?? :!:
14. DPO-n már biztos eredményt kéne mutatnia a tesztnek, bírdd ki még pár napig!!
Nekem 32. cn-en olyan erős második csíkom volt, hogy csak na, de 13/15. napon volt PÉ-m. (20- vagy 25-ös tesztet használtam. Mert az se mindegy, milyen erősségű a teszt)
Drukkolok!!!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!gratu,erős csajszi vagy!
Lara :lol: itt is gratulálok!
Rejóka vigyázz magatokra,próbálj pihizni!
Ginuska,ez a hő szuper....szerintem nyugodtan tesztelj pénteken,és a cickófeszkó érzékenység változó....van akinek csak késöbb,a pozitív teszt után feszül.
Többieknek is pusza!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Ginuska:)
Hová szertnél még ennél több tünetet,a hőd is szuper???????? :)
Ha pénteken tesztelsz az pont jó..akkor már kifogja mutatni!!!!
Nee bizonytalankodj,oksi? :) :)
pussz
Vendég
 


Jó 'stét, csak beesek ide még két mai képpel:

Kép

Kép

pusz Norka
Vendég
 


Norka
Csak ámulok és bámulok hogy milyen gyönyörűséges kis csajod van!!! :lol: :D Nagyon édi!
Vendég
 


Drága Norka : én teljesen el vagyok olvadva... Nagyon gyönyörű a lányzó ! Nem jártál véletlenül kapcsolatanalízisre ???

mniki
 
 



Norka!

Bogi meseszép kihölgy! Gratula!

Én még talán nem is láttam ilyen gyönyörű, sima arcú édes pár napos babát :-)

Istenem de szép

Úgy megpuszilgatnám

Gina
Vendég
 


Sziasztok!!!

Norka!
Köszi a beszámolót,hát nem semmi! Nagyon erős vagy és hogy már le is írtad én két hétig bizti minimumon futok majd,Te meg 100% vagy már :) És nagyon szép Bogi!!!
Fel lehet fogni, hogy család vagytok vagy idő kell?,tegnap sokat gondoltam rátok hogy milyen lehet az első éjszaka, írj mindent ami csak jön szívesen olvasom/uk

Lara GRATULÁLOK!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Norka!

Nagyon örülök h. újra vagy!!! Már nagyon hiányoztál a topicból!
Bogi tényleg gömbölyű!!! :wink:

Érdekes, amit a babák hypózásáról írtál, h. gyakori, mert az OTIS-os cikk említi, h. a metformint végigszedő nőknél előfordulhat a baba átmeneti hypoglikémiája és javasolják a bogyó felfüggesztését a szülés előtti 24 órára és az inzulinra való áttérést.(( vajh, miből gondolják, h. tudni fogod, melyik az utolsó 24 óra :lol: ))
Namármost, szándékomban állt az utolsó héten felfüggeszteni a tablettaszedést, h. ezt megakadályozzam, de most végiggondoltam a dolgot:
-Ha ez gyakori, akkor lehet, h. semmi köze a mi cukorháztartásunkhoz, egyszerűen arról van szó, h. az addig jól tartott baba kikerülve a világra nem jut hozzá ahhoz, amihez addig hozzászokott (nincs még tejed+sikerült levakarnod róla a cukros vizes csecsemősnővéreket! :lol: ).
-Esetleg - mivel a fenti cikkben említik az inzulinra való áttérést, feltételezem, h. itt cukorbeteg , metforminnal kezelt nőkről lehet szó - az eleve magas vércukorszint után a hirtelen váltás még meglepőbb lehet a kicsi szervezetének!
Szóval ezek után lehet, h. egészen végig fogom szedni !!!
Neked milyen volt a terheléses cukrod?

Lara!!!

Nagyon nagy gratula!
A ciklusod hőgőrbéjét tanítani lehetne, valld be h. a szülészet tankönyvből ollóztad ki!!! :wink: :wink: :wink:


Ginuska!

35. napon nálam már pozitív volt a teszt a saját 19. napi PÉ-m után! Kitartás!!!!!!

Rejo!

Valld be, h. csak kettesben akartál maradni egy kicsit apával!!!!! :lol:

Almodó!

Végre megint előbújtál a csigaházadból!!!
Gyere gyakrabban, mert rád is szükség lenne!!! (nekem legalábbis mindenképp!!! :D )
Hogy vagytok?
Te még be tudod kötni a cipődet???? Hátad hogy áll??? Hányadik melltartó garnitúrádat veszed??? Aludni tudsz???
rambóka
 
 


Norka, gyönyörű a kisbabátok!És a szüléstörténetedet Én is megkönnyeztem...nagyon megható lehetett....
Szia, és most már nem jó babásodást,hanem jó babázást kívánok
Szilvi 8)
szyszqo
 
 


Lara
Hatalmas gratula!
Azt hittem káprázik a szemem,mikor megláttam a két csíkod!
Ilyen spéci két különböző színű kütyüt hol árulnak?Én is akarok !!!!!!

Norka
Szia Anyuka!!!!!Gyönyörű kiscsaj Bogi!!!
A szüléstörténet közben kicsit átéltem a sajátomat :oops: Bár,érdekes,nekem a kitolás volt a legrosszabb élményem :wink:
De tuti,amint kijön,egyből elmúlik minden fájdalom!Csúcsszuper ez a természet!!!! :D



Bocsika,hogy nem írok másnak,de a tegnapi gyomorontásom megint utolér!Soha nem eszem többé este 6 után olajos/zsíros kaját. :x

KépKép

KépKép
okr
 
 


El is felejtettem leírni,ma vagyunk 2 éves házasok!!
Sajnos apa melozik,de holnap ünnepelünk!!!Pezsgő,és egyéb ínyencségek :P
okr
 
 


Lara: Gratulálok :)

Norka: És is végigsírtam a szüléstörténeted - talán, mert már tudom, hogy miről írtál, meg mert ez vár rám is, mert mert nagyon meghatóan leírtad...

Csillagfény: nekem az első terhesség alatt nem volt progipótlás, hiszen azt sem tudtam/tudtuk, hogy PCO-s vagyok. Dr. Ács folyamatosan csodálkozott is az első 6 hónapban, hogy hogy sikerült spontán teherbe esnem, amikor ő meg eredménytelenül kezel... Ennek ellenére nem volt semmi gondom a terhesség során.

Tegnap voltam UH-n, a felvételnél megkérdezték, hogy ki utalt be, mondtam a doki nevét. Én fél 8-ra mentem, mert a fél 12 kivitelezhetetlen, mivel 12-re megyek Álmiért az oviba. Reménykedtem, hogy addigra megleszek. Első voltam, de mivel nem érkezési sorrendben szólítanak, 9-kor hívtak ben, egy nagyon kedves doktornő volt, aki azzal kezdte, hogy megkérdezte, jó hír-e, és miután igennel válaszoltam, megmutatta az embriót, és hallottam a szívvesérét is. Ő (is) 8 hetesnek tartja, 17 mm az ülőmagassága és jók az életjelenségei. Nem ikrek :)

Hát ennyi... Még mindig azzal küzdök, hogy átaluszom a napot. Nagyon el vagyok maradva a munkámmal, pedig jövő szerdán határidőm van... Utána talán többet írok (bár ha minden jól megy, egy hétre elutazunk a nagyikhoz).

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok!

Vöcsök, mivel kezelt téged Ács? Én holnap megyek uhra.
Most se kaptál progit?
Tegnap este 37,17 voltam azért egy kis progi lehet. :-)

Norka, gyönyörű a babád!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én is ilyet szeretnék :lol:
Csak egy picit kisebbet, mert nem fog kiférni :oops:

Gina? Te vagy a következő? :) :roll: :)
csillagfény
 
 


Norka, Bogi baba nagyon édes, olyan mintha már 2 hónapos lenne.

Ginuska, nekem a feltételezett pé utáni 14. napon már pozitív volt a tesztem, úgyhogy csak hajrá! :wink:

Csillagfény, én pénteknél előbb biztosan nem megyek, nekem ez még csak a 6. hetem, így is izgulok, hogy egyáltalán látszik-e már ilyenkor valami. Tényleg, kismamik, volt valaki 6. héten UH-n, mire számítsak?? :?:

Okr, gratulálok az évfordulóhoz!

Vöcsök
, tök jó, hogy mindent rendben találtak nálad. Én is már úgy szeretnék többet tudni...... :roll:

Espero
espero
 
 


Szia Csillagfény!

Ács PCO-t diagnosztizált (kezdetben Medrolt szedtem Clostyval, majd fogamzásgátlós szünet következett, de mivel ezek nem hatottak, Merckformint Closyval írt fel, és ez hatott).

Most sem kapok progit.

Vöcsök
vöcsök
 
 


Espero, szerintem látszik, de nem tudom. Ha egy pé látszik, akkor egy gyerek is. :roll: Legalábbis remélem. Én egy héttel vagyok több.
Lehet, hogy együtt megyünk szülni? Egy jó kis melegfrontnál január végén? :roll: :roll: :roll:
Miért nem kaptál rögtön az elején merckformint? nekem elsőre felírta, mondjuk én kértem is tőle, az ő cikkeire hivatkozva.
A medrol az durva gyógyszer. Szteroid, én attól menekültem el. Neked nem voltak mellékhatásai?
csillagfény
 
 


Azt hallottam, a 10-11 hét a legveszélyesebb, igaz?
csillagfény
 
 


Espero!

Voltam 6. héten (is ) UH-n, az első trimeszterben mindenféle indokkal oda járkáltam! :lol:

6. héten elvileg már látni kéne a kis szívének a pulzálását, de nálam még nem látták, mert mint kiderült, hátrahajló méhem van, és elég nehéz volt egyáltalán megtalálni az embriót. Szerencsére ez miatt mehettem két hét múlva kontroll UH-ra! :lol:

Szóval felkészülhetsz a világ legédesebb hangjára!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Csillagfény: Én is olvastam a cikkét a metforminről, de úgy gondoltam, ő tudja, hogy melyik esetben mit kell bevetni. Amúgy örültem, amikor a Medrolt abbahagyhattam, mert állandóan pisilnem kellett tőle, és rosszulléteket is okozott. Megjegyzem, csak a vécézések számában tért el a hatása a többitől (closty, merckformin), mert én mindtől rosszul voltam. Emiatt nem is tűntek fel a terhesség első jelei, csak az "álomkór", mert az korábban nem volt.
Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok!

Nekem miért nem ír fel egyik doki sem a Merckformin mellé Clostylbegitet? Most fél évet várjak, hogy hasson valamit a metformin? Nem menstruálok, így fogalmam nincs van-e valamikor peteérésem, a hőmérőzés meg kizárt...mindig 37° fölött van a hőm.
Elkezdtem Protexint szedni, hátha hat valamit a fehér folyás, meg a pattanások ellen. Canesten hüvelytabletta meg társai már ismeretlen fogalmak számomra. Amikor nem szedtem fogamzásgátlót, mindig csúnya volt a bőröm.
Engem nem is idegesítene, hanem a férjemet...Nagyon rossz ezt hallgatni.
babancs
 
 


nekem már most puffadt a hasam. Mondjuk egyébként is hájas, de szerintem úgy néz ki, mint kb 5 hónaposan. Ez nagy gáz? Ti hogy álltok a kérdéssel?
csillagfény
 
 


:cry:

Lehet nem kellett volna..de még nemrégrol volt egy tesztem itthon, 20as erossegu. (valamikor ugy vettem, hogy 2 volt 1 cs-ban) Reggel megcsináltam :(

Negativ :-(

A cicim még mindig fáj, reggel még mindig hányinger. De asszem ebbol hétvégére menzi lesz. Bár furi hogy már 9. napja kinoz.

Tudom, korai volt még a teszt...kb 12...vagy akár 14 nappal vagyok a PÉrés után. Lényeg, hogy ez negativ. Feladom :(

Gina

31.cn
Vendég
 


Ginuska!

Valószínűleg azért késik, mert azon stresszelted magad, hogy terhes vagy. Ezek csak a mestruáció előjelei voltak úgy tűnik.
Nagyon sajnálom. :x
babancs
 
 


Ginuska!

Nagyon korai volt a teszt. Ezt te is tudod. nem akarlak álltatni, de ebből még akármi lehet. Nem tudsz most mást tenni, mint várni, addig csinálj valami olyat, amit szeretsz és leköt.

Babancs!
nem kell rögtön closty. Igen, fél évet várjál, hogy hasson a metformin. Inkább valami mensihozó gyógyszert kérjél.

Kép

Kép
rejo
 
 


Ginuska, ha jól emlékszem a Guns koncerten volt pé-d ami pediglen két hete sem volt, akkor hát...? Nem késik ez a mensi még, ma-holnap kéne megjönni, ha nem jön meg, akkor csütörtökön TESZT, csakis Medilab vagy Clearblue. Többi teszt leszarva! Drukk megy!! Mai hőd mennyi volt?

Babancs, Rejoval egyetértek! Várjál még kicsit a Clostyval.

Lányok, itt ment a találgatás, még egyszer (és sokadjára :wink: ) leírom, hogy én sajna már a + teszt hetén abbahagytam a metformint, még a teszt előtt, mert elfogyott és amúgy is már szúrtam magam lombikelőkészítő injekcióval (jött volna a következő kör, csak a mensit vártam a tényleges kezdéshez). Úgy volt, hogy mikor megjön és megyek vérvételre, akkor kapom az új adag metformint, de ugyebár ebből nem lett semmi. Én a terhesség 2.trimeszterében GI diétáztam, mert sokszor behypoztam zabálás vagy édes után. A következő terhességnél már másképp lesz és tudatosabb leszek. Én végig akarom szedni a metformint!! Tudjátok, hogy azért Bogi is csaknem 4 kg-os lett azért és végig több volt a magzatvizem! A terheléses cukrom pedig (120 perces) rendre 3.4-3.6 közt volt, ami alacsony!

Bogi cukrát mindig postpandriálisan mérték, szopi után!! Ezért volt kicsit lesújtó az 1.9-es érték 1 naposan! Tejci pedig biztosan ment bele, hiszen foltos volt a szájacskája a tejtől. Na mindegy, erre már figyelünk, szünetekben, sokszor alvás közben is, pár korty glükózos enyhe kamillateát kap.

pusz Norka
Vendég
 


Csillag, én úgy tudom, a 7-8.-hetek a legveszélyesebbek, ekkor ingadozik a progimennyiség az átállás miatt (sárgatest működése csökkenőben, méhlepény lassan átveszi az irányítást). A betöltött 9.héttől a vetélés esélye pár %-ra esik, a 13.héttől pedig gyakorlatilag már nem is nagyon van abortálás, csak ilyen-olyan ritka problémák miatt.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi, Noprka. Mi az a GI diéta? Hol találsz ilyet?

Figyelj csak, én mot kb azt csinálom, amit édesapám cukorbetegként, sokszor keveset, ha lehet kevés szénhidráttal, ez jó? Úgy tűnik te elég járatos vagy a témában.

Miért baj, ha alacsony a terheléses cukrod?
Bocs a tudatlanságért, mi az hogy behypoztál?

Köszi,
sziasztok!
csillagfény
 
 


A hőm. reggel 36,8 volt :cry:
Ez nem jo jel

Késni meg nem késik, mert 35. napon jön meg ált. vagy inkább késobb.

De kosz a reakciokat. Szerintem is korai volt, de hátha :(

Na páá

Majd ma még jovok..olvasgatok. Olyan jo Bogirol olvasni :D
Vendég
 


Sziasztok csajszikák!Itt vagyok én is bár nem vagyok teljes értékű mert 3 napja beteg vagyok, 2 napig folyamatosan lázas voltam+tüszős garatgyuszi de már jobban vagyok!NORKA:NAGYON GYÖNYÖRŰ a kis Bogi kicsit irígykedem mert én is úgy babáznék már!!Jó volt végigolvasni a szülésed folyamatát élő példa lehetsz azok számára akik vinnyognak az orvosnak hogy császárral akarnak szülni hogy meglehet természetes úton is szülni egy babát!Azthiszem büszke lehetsz magadra!Jó hogy újra itt vagy!!!!

Én most egyépként ott tartok hogy még mindig nem jött meg a hőmet 3 nap óta ma néztem először mivel lázas voltam (37.3)Ja, és az is lehet hogy még csak most múlthét szombaton volt PÉ-m mert de. éreztem tojásfehérje szerű váladékot elötte való nap pedig nagyon szúrt a petefészkem,előző napokban pedig 37alatt volt a hőm!De akkor mitől volt mindezek előtt 2*is 37 fölött a hőm???Én ezt nem értem szórakoznak velem a hormonok!!!
niki26
 
 



Tudna valaki segíteni abban, hogy a PG53 micsoda pontosan, hol szerezhető be, használta-e már valaki, és jó-e?
Egyik ismerősöm mesélt erről a kütyüről. Annyit tudok róla, hogy páfrányos lesz ha lesz, ha peteérés van. Ez valami mikroszkóp, vagy mi :?:

A másik kérdésem: Villarosa nevű gélt használt már valaki? Ezt is ajánlották, hogy növeli a progiszintet. Neten rendelhető, de a Herbária szaküzletben azt mondták senki sem vette, ezért nem rendelik.
babancs
 
 


Sziasztok!:)

Köszi a gratukat!!

Rambóka!

Be kell ismernem, hogy a Lara26 című mensesnaptárból ollóztam a hőgörbét. Lesz még folytatása, mert az orvosom azt tanácsolta, hogy foltassam amíg nem megyek vissza újra. Ez még 2 hetet vesz igénybe.

Okr! :)

A patikában vettem kb. 3-4 hónapja neve: DEI HCG
Ezt szerintem a gyengébbeknek fejlesztették ki mint amilyen én vagyok! Most sem hiszem el. Néha meg kell néznem a fényképet a tesztről, hogy napirenden legyek. :)

Kivánom mindenkinek, mihamarabbi babásodást!!
lara26
 
 


Babancs!

Keress vissza a topicon, mert a PG53-at egyszer már kiveséztük!
(ha működik a kereső)

Kép

Kép
rejo
 
 


Babancs
Gyógyszertárban lehet venni,2000 FT.
Próbáld ki,hátha ..................,ha mást nem a mozgó fiúkat megnézhted vele akció után :D

Ginuska
Van egy HCG tábla a wunschkindren.Nézd meg,mert lehet korán teszteltél még!
:)

Lara
Köszike!Veszek egyet,vagy kettőt! :D

Voltam ma UH-n.
Endo:9,3 mm. J:19 mm foll., B:20 mm foll.
Kaptam Choragon szurit,amit némi hisztit követően apa beadott :shock:
Nem tudja vki mennyi idő után repeszt??? :?:

KépKép

KépKép
okr
 
 


okr
 
 


Szia Rambóka! :lol:

Köszi a kedves fogadtatást! :lol: Szoktam ám olvasgatni a topikotokat, csak ritkán szólok hozzá... :lol:

Én szerencsére elég jól vagyok (lekopogtam :lol: ), azt mondják, hogy elég kicsi a hasam, lehet, hogy ezért, de még nem nagyon érzem tehernek. Éjszakánként azért már néha feltűnik, amikor a fordulással bajlódom :lol: ...

Keményedéseim azok vannak már kb. a 17. héttől, eleinte eléggé aggódtam miatta, de mostmár hozzászoktam, a doki szerint van ilyen, én egyszerűen érzékenyebb vagyok, de a méhszáj szerencsére jól zár.

Szóval tényleg nincs okom panaszkodni, semmi nyűgöm nincs hálistenek. Babóca ficánkol nagyokat, minden irányba képes rugdosni, néha a hólyagomat, néha egészen fent, hihetelen, mennyit bír még forgolódni azon a kis helyen. :lol:

Így utólag is gratulálok az esküvőhöz, nagyon csini menyasszony voltál! :lol:

puszi,

Almodo
(26+2)
almodo
 
 


Hi!

(hát ennyire fussa ma... hulla vagyok...)
Vendég
 


Norka! :)


Nagyon szép a kislányod!
lara26
 
 


okr!

Köszi..megnéztem :) De sokat nem mond :-( Segitesz kiigazodni??

:oops: Gina
Vendég
 


Ginuska!

Nyugi, ne türelmetlenkedj!!!! Én annó a 30. napon még negatívat teszteltem aztán a 34. és 35. :) napon már pozitívat!!!


Babancs!

Türelem!!! A pajzsmirigyműködésedet megnézetted már???
A babát sem üres szobába akarod majd hazavinni, ugye???
Előbb rendbe kell rakni a szervezetedet és csak azután nekifutni a babagyártásnak!!!!!
Hidd el itt mindenki türelmetlen (ugye csajok!!!)! De attól, h. kapkodsz nem lesz babád hamarabb!
Ha nem rakod rendbe a hormonháztartásodat, nem fogsz megfoganni, ha meg véletlenül mégis, nagy a veszély, h. elmegy a baba!!!!! Csak szép sorban mindent!!!!!

Almodo!

De jó, h. vagy!!!
Keményedésre egyél vmi magnéziumot, segít!!!!
Nekem a Magnesii citrici vált be, Rejonak meg a Magne B6!


Lara!

Én is mértem még vagy 2 hétig! :)

Csillag!

Az alacsony terheléses cukor azt jelenti, h. sok az inzulin!
Röviden annyi a lényeg, h. a bekajált cukrot a véred szállítja azokhoz a szervekhez, amik felhasználják, de ezeken a szerveken ún. inzulinreceptorok vannak, mint kapuk, ezen jut be a cukor az inzulin segítségével.
Ha magas a cukrod (pl. kaja után) a hasnyálmirigyed inzulint termel, h. bepakolja a célszervekbe és a zsírraktárakba. Inzulinrezisztencia esetén a bepakoláshoz nem elég a szokásos inzulinmennyiség, több szükséges.
Ilyenkor a hasnyálmirigy kidob még egy adag inzulint. Csak ezáltal éri el, h. ne legyen magas a vércukorszinted.
Ettől viszont általában hirtelen alacsony lesz, ezt hívják hypoglikémiának (mi ezt hívjuk hypózásnak :D ). Jellemzően kaja után nem sokkal jelentkező szédülés, remegés, gyengeség, esetleg ájulás kíséri.
Így viszont előbb-utóbb kifárad, elpusztul. Ez okozza az ún. 2. típusú diabéteszt: ekkor már magas a vércukor, amit diétával, tablettákkal ill. inzulinszurikkal próbálnak kompenzálni.
A PCO problémája az, h. az éhomi vércukrunk jó v. éppen alacsony, ezért a belgy.-ok, diabetológusok számára nem kórjelző (ők a magas éhomi vércukorra ugranak, ami a már kialakult cukorbetegségben jelenik csak meg!!!). Pedig éppen azért alacsony, mert az emelkedett inzulinszint kompenzálja!
Csak éppen ez az emelkedett inzulin okozza a PCO-t!!!!!!!!!!!!
De ezt külön kéne vizsgálni! :evil:
(Remélem nem voltam nagyon bonyolult!)


Csajok!

Ma találkoztam egy édes hármasikres családdal. 7 év után jöttek össze a kiscsajok, eredetileg 2-t ültettek vissza, de az egyik még ráduplázott! :lol:
Dumáltunk apucival, amíg a feleségére várt, belgyógyász- gasztroenterológus, de ő is lassan ledoktorálhatna nőgyógy.-endokrinológiából!
Kaptam 2-3 tippet tőle:
-Premens (1981 Ft / 30 db) helyett van Cefanorm nevű kapszula 1839 Ft / 30 db
Hatóanyag ugyanaz agnus cactus kivonat.
-Utrogestan helyett (kb. 2000 Ft/ 30 db) a Pharmafutárral behozatható Ausztriából vmi Crinon ( v. hasonló)nevezetű hüvelytabletta, aminek több előnyös tulajdonsága is van:
- Elég belőle naponta egy is (ők nézték a feleség progiszintjét rendszeresen), állítólag igen jól felszívódik, magasabb a progitartalma is!
- Van hozzá applikátor, nem kell kézzel benyúlkálnod, ezért higiénikusabb!!!!!
Egy hátránya van: 1 havi adag kb. 50000 Ft!
Bár, ha utánaszámolok, h. vkinek Utróból 3X2-t kell "szedni", akkor az 6X30=12000Ft és nem is túl gusztusos, meg higiénikus!!!!
- Azt mondta, a terheléses inzulin, helyett meg kellene próbálni terheléses cukrot + C-peptidet nézetni (ez az inzulin szintézise során keletkező fehérjetöredék, mennyisége az inzulinéval arányos), mert az olcsóbb!
Szóval ennyvel lettem okosabb ma! :D
rambóka
 
 


rambóka: ez komoly?? 30. napon teszteltél te is???

:-)

Gina
Vendég
 


Ginuska
Bár a német tudásom nem valami szuper.,de sztem az ovuláció utáni napok számát jelenti az ES utáni szám.
Azt írja még,hogy a 14 . nap után érdemes tesztelni,és reggeli vizeletből.
A program pedig uinnen még későbbi tesztnapot ad meg.Ov. után 18. napot.Szmléltetésként a múlt havi görbém:
Kép
okr
 
 


Ginuska!

Persze, mert nekem korábban 28 napos ciklusaim voltak és mivel a 10 napi Uh-on semmi nem látszott ( naná h. nem hiszen csak a 19. napon volt PÉ-m a szokásos 14. helyett! :) ) a dokim kijelentette, h. ez a ciklus már ugrott, következőtől stimu indul! ( én ugyanolyan türelmetlen voltam, mint Csakegy v. Babancs!!!) Felírta a szurikat, amiket a következő ciklusban használnom kellett volna, én kiváltottam és vártam, h. megjöjjön. Nem is nagyon dolgoztunk az ügyön, talán csak 1-2X szeretkeztünk! :oops:
Aztán elkezdett fájni a mellbimbóm, de piszkosul, bármi hozzáért ordítani tudtam volna! Meg állandóan álmos voltam!
De mindezenközben valami végtelen nyugalom szállt meg! Máig nem tudom miért! Talán mert nem volt tétje a hónapnak?? Vagy mert vmi ott belül tudta, h. sínen vagyunk???
De én nem tudtam semmiről csak arról, h. nem jön meg pedig már a 30 napon vagyok, ugyanakkor a teszt meg negatív!!!
Úgy éreztem totálisan ki..szott velem az anyatermészet, nem elég h. nincs PÉ-m, még a mensit is gyógyszeresen kell majd meghozni!!! Tele volt a hócipőm az egésszel!!!! :x
Mértem a hőmet, de nem is nagyon figyeltem, csak bejelöltem minden nap gépiesen a táblázatomba, már nem hittem neki, hiszen a doki megmondta h. ebben a hónapban biztosan nem...
Így a 34. napon vettem egy tesztet, azzal a felkiáltással, h. ha ez sem pozitív megyek mensihozóért! Halványan két csíkos volt!!! Ott bőgtem fölötte!!! :lol: Gyorsan elrohantunk egy másikért, másnap reggel már totális két csíkos volt! Akkor felhívtam a dokimat, h. hát van egy kis bibi! :lol: Válasz: Tudom, terhes!!! :lol: :lol: :lol:

Ezért mondom, h. türelem!!! Figyeld a hődet, ha fennmarad az babát jelent! Nem kell feltétlenül 37 fok felett lennie, nekem 36,8-36,9 körül volt!
Ja, és a mensiszerű érzés kb. a 8.-10. hétig megmarad!!!! Igen sz.r mert az ember lánya mindig wc-re rohangászik meózni a bugyiját, h. megvan-e még a baba !!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


1.cn

:cry:

Majd ebben a ciklusban :-)



Gina :cry:
Vendég
 


rambóka: Hát... azért türelmetlen és türelmetlen között elég nagy a különbség. Én a mai napig sem vagyok hajlandó clostylt vagy hasonlókat bevinni! Szóval szezon és fazon :)

(én abban vagyok türelmetlen, hogy ha az egyik hónapban volt PÉ-m akkor a másik hónapban miért nincs... de nem sürgetem korbáccsal a természetet!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Vendég
 


Ginuska!

Sajnálom! :cry:

Csakegy, nem vagy már fáradt? Sokat dolgozol mostanában??

Okr!
Ez nagyon ígéretesnek hangzik!!! Repesztőt eddig nem kaptál egyszer sem, igaz?? Hátha csak ennyi kell a sikerhez!
Remélem most már többet jössz, hogy kész vannak a vizsgák!
Hogy állsz a munkakereséssel?

Lányok, Rambóka!

Épp Rambókának meséltem a telefonban, hogy nekem a Magne B6 mennyire bevált, nincsenek keményedések, soha nincs éjszakai vádligörcs. (Két hétig próbáltam szedni a Magnesii Citricit, akkor mindkettő volt)

Hát most éjszaka indiánüvöltéssel keltettem szegény apát, olyan, de olyan vádligörcsöm volt hajnalban, hogy simán elmegy egy jó erős egyperces szülési fájásnak. Még most is fáj a vádlim. (Lám-lám nem csak az fáj ennyire, ha a méhizomzat húzódik össze!)Mikor versenyszerűen sportoltam akkor is volt éjszakánként rendszeresen vádligörcs, de nem ennyire fájdalmas.

Mit csináljak?? Már napi 5-6 szem Magne B6-ot szedek, ez a maximum adag. Mit szedjek még???

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo: vádligörcs? Hát mit mondjak... tegnap hajnalban arra ébredtem, hogy majdnem behalok, annyira begörcsölt a jobb vádlim (megjegyzem, életemben először!!!!!!!!!!!!!!!!!)... tegnap is fájt még és még ma is fáj... marokszámra nyomom rá a magneB6-ot és ma kígyókrémmel (valami kobramérges izé) is bekentem....

El sem tudom képzelni mi okozhatta.... nem sportoltam, nem eröltettem meg... semmi olyat nem csináltam ami előhozhatta volna... én valami frontra tippeltem, hogy talán azért...

Egyébként meg most kezdek el fellélegezni, az ucsó 3 napban még pisilni is csak rohanva tudtam menni, annyira nem volt fél percem sem... tök későn értem haza (hétfőn pl. hajnali 1 körül) így meg még kipihenni se tudtam magam...

De tegnap végre jót aludtam :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: