Új privát üzeneted érkezett!

Nem beszéltünk tegnap róla,majd vasárnap.De amikor kijöttünk a dokitól,akkor kérdezte hogy akkor mehetünk kifele a Klinikára?Egyből menni akart.Mondtam neki hogy be kell jelentkezni.Erre visszahozott dolgozni.
Ő benne lenne szerintem.De egyébként nem szoktunk beszélni a baba dologról,ő még most érzi hogy eljött az ideje.Pedig már 8 hónapja nem védekezünk és most látta be és gondolkozott el azon hogy vmi bibi van amiért még nem lettem terhes.Úgy lesz ahogy én szeretném ezt tudom.
breni
 
 


Sziasztok csajszik!!!! :D

Reni :cry:

Nagyon szép a tortátok!!!Mikor is lesz a nagy nap??Bocsi,tudom,hogy írtad de szita az agyam.Nézd el nekem!!! :lol:

Betti!! :lol:

Már tényleg nincs sok hátra!!!!

Köszi a tea infót ma beszereztem.Ma voltam a gyerekdokinál,beszéltem vele.Aranyos,mondta ha hazaértünk,hívjuk és már jön is.Írt fel popsikenőcsöt,fürdetőt,hát nincs semmi illata,sőt!!!Tudom,gyógyszertári.Ki is váltottam,kemény 100 ft.fizettem érte.Vettem alkoholt is,gézlapot.Azt mondta lázcsillapító kupot majd ír fel ha itthon leszünk.

Rutinos anyukák!!!!Ancsa!!! :lol:

Kell még valami????
csanita
 
 


Reni!
Azert az jo erzes lehet hogy a parod igy all hozza!
Sajnos az enyem kezd belefaradni igy kozeledve a 3.evhez!
Most talan kicsit visszalendul ha megyunk kb.2-3het mulva vizsgalatra!Ott neki is alkotni kell :roll: !

Anita!
Nem is baj hogy nincs illata! :D Majd Reginanak lesz ugyis babaillata!Az sokkal jobb mint barmi mas!! :D
Meg nem is szabad ujszulott babaknal hasznalni ezeket a markas dolgokat!Ha jol emlekszem egy-kettore ra van irva hogy mikortol lehet!Nekem meg hintopor jutott eszembe,de azt is a doki irja fel!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Csanita!Szeptember 23.-án lesza a nagy nap,már várom nagyon :).Csak utána már ősz lesz amit viszont nem várok.:(
Bár a mostani idő is hasonlit rá.
Nagyon ügyi vagy hogy már így készülsz a babára,mármint a kis krémekre gondolok.Az én bnőm még egy csomó gyógyszert,szemcseppet,szemkrémet,köldökre krémet,meg nem is tudom még miket íratott fel.
Ancsa!Szerencsés vagyok.Bár megszenvedtem,mert ő hallani sem akart a babáról még egy évvel ezelőtt.Hát akkor neked is drukk,hogy minden rendben legyen.
Lassan megyek haza.
breni
 
 


Hahó! :D

Gyors benézés: tegnap este megjött, és ennek most nagyon örülünk! :lol: :lol:

Visszaolvasni nemigen tudtam, de a képen kiszúrták a szememet a torták! :wink: Nagyon szépek!!! :D
angel37
 
 


Koszi Reni!Kellemes hetveget neked! :D

Szia Angel!
Mar pont hianyoltalak a masikon! :D
Akkor most kivetelesen :D a mensihez!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó hétvégét mindenkinek.
Angel!Egyszerre jött meg megint.

puszi mindenkinek
breni
 
 


Reni!

Tök szép a torta! Olyan igazi menyasszonyos. :D
:( , hogy megjött, de :D , hogy jól fogod fel. Jó lesz nektek Egerben, pihenjetek sokat és ne is gondolj a témára. :wink:

Angel!

Szerintem Ti tudtok valamit Renivel. Nem? :wink: :D

Kamilla!

Csatlakozom Ancsához: szorítok, hogy pozitív hangvételű sms-t kapjak csütörtökön!
:wink:

Anita!

Milyen jó neked, hogy már ígykell készülődnöd. Irígy-irígy. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa,
drága vagy, láttam! :wink:

Reni,
tényleg egyszerre! Csak, azt hiszem, nekem eggyel több ciklusom volt azóta! :roll:
angel37
 
 


SZia Vica! :)

Vérezni tudunk! :lol:
angel37
 
 


Angel!

Én is véreznék már szívesen, holnaptól esedékes a menyus, és szeretném, ha most nem szívatna 30 napig, mint a múltkor.
Ráadásul most várom, mert tegnap este kaptam egy búvárruhát, és bejelentette az uram, hogy megyek júliusban búvártanfolyamra. Nem tudom emlékeztek-e rá, de tavaly nyáron is szerettem volna, de akkor nem indult tanfolyam. Úgy várom már!!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Búvár??? :shock: Bátor vagy! 8) Én semmi pénzért!

Drukk, hogy holnap jöjjön menyus, de szívem szerint azért, hogy ne... :)

Mennem kell :( Jó hétvégét!
angel37
 
 


Ancsa!!

Köszi a tanácsot.Igen,tudom,hogy legjobb nekik ez a gyógyszertári kenőcs.Igen kell még hintőpor is,de majd azt mondta a többit mikor hazaértünk ráérünk.Gondolom ír majd fel lázcsillapító kupot is,meg nem tudom még mi kell.És 1 hónapos koráig hetente jön.Utána csak akkor ha gondunk van.De ne legyen.Még mérleget kell kölcsönözni,de azt a védőnőtől.Apa majd intézi mire haza jövünk.Már összeírtam neki miket kell intéznie.Itthon lesz 2 hetet velünk.

Vica-Cica!!!! :lol:

Teljesen megértelek.Én ugyanezeket gondoltam annó!!!De eljön a Te időd is.Most épp búvárkodni készülsz,és épp mikor nem is gondolnál rá,hidd el jön a Ti csodátok is!!! :) Mert hát miért is élnénk ha nem értük??? :D
csanita
 
 


Hello,
nem nagyon tudok visszaolvasni, bocsesz.

TVS- szerintem transvaginalis sonographia (hüvelyi uh)

Kép: nincs fényképezős telefonunk.

Boróka,
köszi. A szülés nekem gázos volt, a csecsemősök sokat segítenek, egész rendesek. Annával beszéltem, bíztattam.

Most ennyi. minden lukamból folyik vmi... :shock:

Junko, Okr,
köszi.
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Betti!
izgalmas, mikor fog történni valami! :)
Már tényleg nincs sok hátra!!!!


Reni!

Sajnálom, hogy nincs baba :(,
viszont ,nagyon szép a tortátok!!!

Kamilla!
Nem tudom hogy mit kivanjak! Leginkabb azt hogy semmi rosszat ne talájanak!!! :( Én még mindig nem kaptam esküvös képet
,ha lesz idöd küldjél nekem is légyszi-légyszi :) !
eda_@freemail.hu

Ági!!

Pedig olyan kiváncsi vagyok már a babádra
:D !!
Annyira irigy vagyok föleg,hogy tudom h orvosi segitség nélkül nem fog menni a baba dolog :( ,már maszatolok ,szerintem hétfön vagy kedden meg fog jönni :( !!
Megint a padlon vagyok ,kár volt magam beleélni ,h hátha most sikerült!!Pedig bizom benne ,hogy szeptemberig összejön ,és nem kell dokihoz mennem !!
Mindenkinek jó hétvégét!!




Kép
Vendég
 


Sziasztok :D

Ági!
Gratula a babócához, minden jót kívánok!!!

Én ma hazajöttem, mert ma kell mennem a 18hetes uh-ra. Már nagyxon izgulok.Az anyukám fog most elkísérni, és ő is bejön megnézni az unokáját :lol:
Este 6kor meg fogdokihoz megyek :roll:

Jó ez a különélés, csak sajna sokat vagyok egyedül, mert a férjem reggel 6tól este 6ig dógzik :?
Hetente hazajárunk. Apu meg anyu nagyon sokat segített költözésnél is, meg most is, mert pár dolgot cserélni kellett , javítani, stb...
Sajna az első 4-5 nap sz@r volt, ,mert a szobában!!! szivárgott a gázórából a gáz szag.Persze hiába szóltunk, nem hívták ki a gázosokat.Helyette a házigazda tömítette be.Egyenlőre jó lettt, de azért jó lenne ha a szakember is látná.

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, de majd bepótolom.

Addig is mindenkinek szép napot,és minden jót :lol:


Haga+Kisrudi
18+2
Vendég
 


Jó reggelt!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok!

Reni!
Szia:) Mizu?

Haga!
Tudsz majd feltenni képet a Kisrudiról?
:D

Editke!
Sajnálom :( . Remélem nem kell eljutnotok a szeptembei kivizsgálásokig.

Betti!
Még mindig egyben? Hány gülüs is vagy már?

Julcsival mi lehet?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Sajnos megjött. ez most nem sikerült. :(
De az államvizsgám igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :) :)

El sem hiszitek mekkora teher esett le a vállamról.Az utolsó két nap már olyan ideges voltam, hogy enni sem bírtam semmit. És aludni sem.

De mostmár minden oké. :) :)

Még nem beszéltünk róla, hogy mi lesz ebben a hónapban, úgyhogy fogalmam sincs. Párom édesapjáék vannak nálunk Erdélyből, úgyhogy elég zsufi volt ez a pár nap.

Na megpróbálok visszaolvasni, de rengeteg meló lesz, remélem azért még tudok jönni egy kicsit! Puszi
pihi
 
 


Vica!
Nekem is sokszor jut eszembe Pihi!Mi lehet vele?Lehet egy kicsit besokkalt,és azért nem jön ide.
Mikor lesz a búvár tanfolyam?Akkor most védekezni fogtok?
Velem nincs semmi.Beszélgettünk a párommal és az esküvő utánra hagyjuk a doki látogatást.Addig pedig ha sikerül akkor örülünk.:)
Nálatok mizu?
breni
 
 


SZIA PIHI!
JÓ ÚJRA LÁTNI HOGY ITT VAGY.GRATULÁLOK A VIZSGÁHOZ.ÜGYI VAGY.SAJNÁLOM HOGY MEGJÖTT.:(
breni
 
 


Sziasztok!


Kép
lara26
 
 


Ma nem mentem be dolgozni, mert sűrgősen beszélnem kell az orvosommal!
lara26
 
 


LARA!MIÉRT KELL MENNED A DOKIHOZ????????????
breni
 
 


Kép

Azért, hogy csináljanak gyors egy vérvételt és nézzék meg a progeszteron szintemet. PCO miatt.
lara26
 
 


Ahhoz képest, hogy ma vagyok a 30. napon ugye nem rossz?
Jó fajta ez a teszt? Nagyon izgulok.
Az benne a poén, hogy a férjem megálmodta, hogy + a tesztem de ezt szombaton álmodta és hajnalban kereste is a tesztet. Így ma kénytelen voltam az Ő kedvéért tesztelni egyet.
lara26
 
 


lara!!! gartula!!!! nagyon örülök neki!!!!!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Kép
lara26
 
 


laraaaaaaaaaaaaaaa ez igaz?????terhes vagy???

gratulllllllllaaaaaaaaaaaa.ugye ez terhes teszt?jaj nagyon orulok.

Kép
monyoka
 
 


LARA!GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
breni
 
 


igen az!
lara26
 
 


Mi van? Akkor ez most egy pozitív teszt? Ez király!!!!!!!!!!


Gratulálok!!!!!!!!!!! Nem is tudod mennyire örülök neked!!!!!!!

De mi van ezzel a PCO-val? Ezt nem értem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


LARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulálok!!!!!!!!!!!! Tiszta szívből örülök Nektek! Naná, hogy nem mentél be dolgozni! Én sem mentem volna! :) :) :) :)
pihi
 
 


nagyon boldog pocakodast.
Ne hari hogy megkerdeztem de volt mar olyan hogy majdnem gartulaltam egy pozitiv lh teszthez.

nem neked kellet volna valami mutetre menni?bocs ha nem.
jo eros a csikod.

Kép
monyoka
 
 


Lara! én is nagyon örülök neki!!! mikor is volt a műtéted??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Azt hiszem ezért érdemes várni a lapart!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


PCO-s betegeknél magasabb a vetélési arány mint egy egészséges nőnél! Nekünk PCO-soknak nem jó a hormon működésünk. a progeszteron szint alacsony a ciklus második felében és ez eredményezheti a vetélést.
lara26
 
 


Márciusban volt 23-án a szülinapom előtt egy nappal.
Utána 2 hónap closty-s kúra és ez az eredmény.

Tegnap voltam Anyuéknál és megkértem őket, hogy írják alá tanuként az inszeminációra a nyilatkozó papírokat.
lara26
 
 


Lara!

GRATULÁLOK!!!


JAJJ, ANNYIRA ÖRÜLÖK!!!!

Remélem megindítod a zebraesőt! :D :D :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Monyóka! :)

Nem én voltam az.
Nem haragszok az ilyenért hiszen én is sokszor kevergek, hogy ki mit írt magáról!
:oops:
lara26
 
 


lara, neked a PCO hogyan derült ki? Uh? Vérvétel?
zsuzska80
Szombathely
 
 


Igen!

UH és vérvétel. Novemberben voltam mindezen. Így derült ki, hogy PCO-s vagyok.
lara26
 
 


Lara!

És mi az a másik teszt ott a + teszt mellett? Azt is megcsinálod?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Lara!
Még egy kérdés (komolyan mondom, jobban izgulok, mntha a saját tesztem volna :wink: ) milyen fajta a teszt?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jaj! Bocs az ott mellette a doboza.
Az a neve, hogy DEI HCG
lara26
 
 


Ufff,. de égő, pont úgy látszik, mintha egy másik teszt is ott volna. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


az a másik nem teszt, csak a a teszt doboza. :)
pihi
 
 


LARA!De jó neked most.Biztos nagyon boldog vagy.:)Hányra mész dokihoz?
breni
 
 


Kép
lara26
 
 


hol vetted?
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?