Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól érezte magát! Megnéztem a képeket jó sok kép készült a kisházigazdáról :)

Lola!

Lackó csak úgy repeszt :D mindenhová tettünk vakdugót muszáj mint ahogy a kép is mutatja igazi férfi :)
7 kg fogytam de nem adom fel lesz ez még több is :)

Apát megkérdeztem a falról, hogy másnak nem csinál e? Azt mondta hogy túl sok idő és nncs ideje rá.

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát!

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok,

Erika, nagyon köszi, hogy leírtad a fejleményeket e-mailben, azt muszájból gyakrabban látogatom.
Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam menni, mert már annyira készültem, de miután lefújtuk a rossz idő miatt, csináltam már másik babás programot, amit már nem tudtam volna lemondani, olyat meg nem szoktam füllenteni, hogy betegek lettünk (vagy hasonló) aztán közben meg máshová elmegyünk.
Megnéztem a képeket, olyan jók, és most sokan voltak picúrok, Rékám jól érezte volna magát.

Egyébként nehezen gyógyul meg. Miután beszedte az egész üveg antibiutikomot és már nem volt piros a torka sem, újra belázasodott és taknyosodott és továbbra is köhögött, kapott másfajta gyógyszert. Ez most fogyott el, de a köptetőt továbbra is szedi, mert éjjelente köhög.
Szerencsére ettől még jól alszik és étvágya is van, de nagyon elkényeztettük, napközben egyáltalán nincs el magában, mindig kézben van. Amikor muszájból leraktam biztonságos helyre (nagyon sírt) annyira vonaglott hátrafeszített fejjel, hogy véresre dörzsölte az arcán a szemhéjánál a bőrét. 12 perc alatt, azóta muszájból sem teszem le, mindent vele csinálok. Ráadásul napközben kevesebbet alszik már.
Szegény Roli olyan türelmes és megértő. Ennek nagyon örülök.
Viszont én állandóan lemaradásban vagyok a tennivalókkal.
Ne haragudjatok, hogy nem tudtam rendesen visszaolvasni se.

Csak lenne már jobb idő, annyira unom ezt az esőt.
Holnap motorostalálkozóra mennénk a férjemmel, már megszerveztük a gyerekek elhelyezését is. Aztán pedig állatkertet terveztük.
Megérkezett a termőföld is az udvarunkba 6 kocsinyi, az is csak ázik, ha sáros nem lehet szétteríteni...

Megyek, mert hullafáradt vagyok. Jó hétvégét és szebb időt kívánok!

Cirmike
cirmike77
 
 


Sziasztok,


sikeresen elaltattam a Mátét. Elég nehezen ment ma, mert szerintem jön a fogacskája, és elég nyügi volt. Meg húzogatta a cicimet :? fájt is rendesen :)

Feltöltöttem a képeimet, itt találjátok:
http://www.babanet.hu:81/album/main.php?album=9773

Angi, mindenki,
nagyon jól éreztük ma magunkat nálatok, a Máté el is fáradt rendesen. Már a kórháznál aludt a kocsiban. Aztán a ház előtt kivettem, ráterítettem egy takarót és itthon letettem. Meg sem mozdult , nézzétek a kis törpét hogy aludt fél 2ig: :)

Kép Kép

Végül is nem áztunk el. Erika, ti nagyon eláztatok? Arankáék? Gondoltam rá, hogy hazadobom őket, merthogy nem volt esővédőjük, de nem tudtuk volna hova tenni a babakocsit, mert a csomagtartó teli van kacattal.
Köszi a tortareceptet, lemásoltam.

Azt hiszem mást nem akartam.
Jó hétvégét mindenkinek, megyek aludni mert mindjárt összecsuklok :)

Jó Éjt!

Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 

 
 

sZIASZTOK! Megnéztem a babatalis képeket! Nagyon aranyosak a babák.Tök jó ilyen sok picit egy helyen látni. Biztos tök jó lehetett. Azt nem tudom Julcsi,hogy reagálna ilyen sok gyerekre maga körül. Majd legközelebb remélem meglátjuk. Míg ti babáztatok nekem sikerült kicsit rendet raknom. Mostanában ezt nem nagyon tudtam megtenni,mert a kiscsaj hozzámnőtt. :lol: Tegnap már újra elkezdett egyedül is nézelődni meg játszani. Ügyesen nyúl a játékokért és ahogy megfogja gyorsan a szájába tömi:) ha nincs semmi akkor a kezét. Lehet,hogy már elkezdett kibújni a foga?
Szép napot mindenkinek! Úgy tűnik néha előbukkan a nap is ma! :D
angika
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a Zsani képeit is az egyik képen a Timinek milyen kis nőcis dekoltázsa volt annyira nevettem :D

Végre ma a jóidő is egy kcisit megmutatta magát reméljük a nyár győzedelmeskedik a hideg felett én drukkolok. Ilyenkor mindig eszembe jut az ilyenfajta mesék nektek nem?? Csak én vagyok ilyen lökött?

Mindenkinek jó éjt!

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok.

Angi
Én is jót nevettem a képen.Egyébként alapból van egy kis dudor.Szoktunk viccelődni is hogy 1 éves szülinapjára melltartót kap ajándékba. :P .
Én is drukkolok a nyárnak,de eddig nem nagyon van sok esélye.De ügye szokták volt mondani a remény hal meg uccsó.
Ja a dudorra visszatérve,a nagyokosok az uh-n ügyebár még anno a mellkasát tartották kicsinek-na erről ennyit.Szinte születése óta kis cicis. :P

Na most mentem
Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt, én megint csak ilyen későn tudtam jönni.

ANGI:
Szerintem nem vagy lökött, ez a bolond idő mindenkiből kihoz valamit, úgy látszik belőled a mesemondást :lol:

Képzeljétek el, Virág ma semmit nem aludt délután, úgyhogy már 6-kor meg kellett fürdetnem (fél 7-7-kor szoktunk), és már aludt is. Fél 12-kor ebédelt, a következő etetéskor csak csipegetett, azóta nem is evett. Egyszer felébredt, kivettem a kiságyából, megmelegítettem neki a tápszert, amit aztán persze nem kért, helyette tea és alszik tovább, persze a nagyágyban. :) Nem tudom hogy fogunk melléfeküdni, mert ő már megint keresztben van :)

Kicsit bánatos vagyok, mert megkértem az egyik barátnőmet, hogy jöjjön fel hozzánk, van a fényképezőgépén egy csomó kép a Virágról, még ma lehet akciós feladni rendelést a Rossmannál, de nem nagyon ér rá, úgyhogy erről most lemaradok.

Köszönöm az ivással kapcsolatos tippeket, fogok olyan teákat venni, amiket ajánlottatok. Tényleg át kell már térni a csőrös pohárra, a cumisüveg állandóan a szájában van és a mániája mostanában, hogy dobálja!

Ma amikor megpróbáltam berakni a járókába, hogy aludjon olyan aranyosan elgagyarászott ott magának, ott röhögtem, miközben meglestem :)

Eszméletlen egy idő van, nálunk egyik pillanatban esett, a másikban meg sütött a nap. Egy kicsit voltunk hosszabb sétán, felmentünk a házhoz, lefényképeztem a fejleményeket (járólap, csempe), aztán jöttünk is befele.

Most lehet hogy butaságot kérdezek, de ti tudtok normális, fizetés otthon végezhető munkáról? Vagy ilyenről ne is álmodjak?

Most már befejezem levélkémet, szép álmokat mindenkinek!

hugodugo
 
 


Sziasztok lányok!

Angi.
Nagyon jól éreztük magunkat az összejövetelen.Tök jó kis lakásotok van.Mondtam a férjemnek a hálóba a falra szrelehető tv állványt,és tetszett neki :-) A Lackó szobájába meg tök jó a kép,kár,hogy a férjecském nem ilyen ügyi.Tudott aludni utána a pici?Nekem már a kocsiban elaludt,utána hazamentünk és kitettem a teraszra,és ott folytatta fél 2-ig. :D .

Zsanett:
Találtatok tv állványt a Kikába?Miután találkoztunk a férjemnek tök tetszett Máté.A szemeit mondta,hogy lehetne a Dorkának is ilyen szép kékek.Az umbro melegítője nagyon tutkó volt :lol:

Erika:
Nagyon fincsi volt a torta.Engem mindig nyaggat aférjem,hogy csináljak gyümitortát,mert az a kedvence.De valahogy én utálok sütni.100* inkább főzöm.Nagyon édi a kis Viki :D


Livi:
Haza értetek jól pénteken?Eléggé borus idő volt végig.Mondtam a férjemnek,hogy Timi már hogy tartja magát,és kicsit levagyunk maradva.Úgyhogy most gyúrunk ezerrel.Tök jók lettek a képek :D

Képzeljétek már tök látszik a Dorka fogacskája :D Nagyon vigyáz rájuk.Alig lehet bekukucskálni.Nem tudtok olyan helyet ahol viszonyla olcsón lehet számítógépet venni?Monitor meg billentyűzetünk van.

Angika:
Szerintem még kicsit korai,hogy a picinek jönnének a fogai.Kb:4 hónapos volt a Dorka,amikor én is úgy láttam mnitha valami fehéredne,meg nyáladzott is.Elvittem a védőnöhöz,aztán majdnem csak kiröhögött,hogy ő még nagyon kicsi hozzá. :twisted:
1 hét múlva lesz 7 hónapos,és múlthét szerdán bújt ki alul a két kis fogacska :D Szerencsére tök nem volt nyügi.Észre sem vettem.Akkor tünt fel amikor tornáztunk és vigyorgott.Te melyik dokihoz jársz?Mi a Bán Évához.Szerintem tök normális egy nő.Ti mikor jártok tanácsadásra?

Na megyek,szép hetet mindenkinek.Állítólag hétvégén már jó idő lesz :lol:

Ági
ági01
 
 


Sziasztok.

Ági köszi mégegyszer hogy elvittél minket.Mi aznap olyan 5 re értünk haza,de szerencsére csak kicsit áztunk meg.
Szerintem nem vagytok lemaradva.Azért azt is tedd hozzá hogy őt műtötték,meg másfél hónapos kora után tettétek csak hasra. Meg gondolom a műtét miatt azért sokkal jobban óvtátok őt.Meg írtad hogy tornáztatod is az is nagyon jó.Egyébként hogy tornáztok?Van könyv vagy cd vagy ilyesmi?
Egyébként meg fogban simán előttünk jártok,nekünk még egy sincs,csak már annyira folyik neki a nyála hogy a polója átázik :D .
Úgyhogy ne aggódjatok, majd jön minden magától.

Na azért jutott egy kis napsütés a hétvégére.Szegény Timi már meg sem bír mozdulni a kabátban annyira alá van öltözve. :) .Vettem neki 2 rövidgatyót,remélem lesz módomba ráadni.Lassan már kinövi a hosszúújjú bodiait(bocs a helyesírásért),és nem vettem neki mert mondom minek úgyis jön a nyár.

Reni,Erika remélem nektek is jó időtök volt.

Na üdv mindenkinek jó éjt Lívia

Kép
slivia
 
 


Beraktuk a Timit a játédobozába, nagyon tetszett neki.(pihentagyú szülöknek mi eszébe nem jut) :P
Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok

Csak egy gyors hozzászólás a fogzáshoz nekem mindkét gyerköcnek 4 hónaposan kibujt a Foga.A Hannának igaz hogy 4 hósan kibujt a két foga és csak 4 hónap mulva jött a többi,de akkor szinte egymás után az összes aminek lennie kell.és nála meg sem kinlódtunk,szinte észre se vettük.Az Atinál rosszabb volt.megnéztem a képeiteket tündériek a gyerkőcök és milyen jól elvoltak egymással.
sajnálom hogy nem tudtunk elmenni a talira,de talán legközelebb,bár két hét mulva már dolgozom.

jó éjt mindenkinek

sziasztok

Rita
lrita
 
 


Ja még egy szóra,az iwiwre hogy lehet bejelentkezni?Vagyis elolvastam,hogy kell hozzá egy meghívó.Meg tud valaki hívni ?Vagí ez hogy működik?Tud nekem róla valaki valamit mondani,hogy egyáltalán érdemes-e bejelentkeznem.

Előre is köszi

Jó éjt Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Azért csak kisütött a napocska is :)

Ági,
nem vettünk végül is tv állványt, csak a Máténak 1-2 dolgot (persze, hogy mindig ő kap valamit). Amit kinéztünk nem volt olyan színben mint a szekrényünk, ezért inkább otthagytuk. Fájt a szívünk érte, de így jobb volt. Ott is uzsiztunk a Mátéval, aztán átmentünk a Tescoba. Szóval volt este 7 óra mire hazaértünk. Ráadásul aznap jöttek még a szfehérvári barátaink is, akik nálunk aludtak, buliztak, így három órát aludtam a hétvégén. Eléggé megviselt :roll: De néha kell egy ilyen nap is.
A Zolinak éppen aznap meséltem, hogy mennyire tetszik a Dorka, így legalább "élőben" is látta :).
Szerintem azzal pedig ne törődj, hogy a Dorka hol tart a fejlődésben. Minden gyerkőc egyéni fejlődésen megy keresztül. Csak hagyni kell, hogy a saját ritmusában csinálja a dolgokat. A Máté például most éppen abbahagyta a fenékemelgetést, és úgy közlekedik hogy húzza magát. Ja és folyton állásba húzza magát. Hogy mi lesz ebből? :D

Hugodugo,
sajna én nem tudok ilyen melóról, de ha hallasz valamit, akkor szólj nekem is! :)

megyek mert "ég" a vasaló :shock:
Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok,

Végre, végre jó idő...
Sikerült nem megázni mikor vasárnap az állatkertben voltunk (Győrben). Nagyon jó volt, megetettük a zsiráfokat és a pici makit aki kimászott a ketrecből, no meg a simogatóban a kecskéket.

Talán a héten jönnek már hozzánk a kertészek is. (ha nem fog esni)

Kevés a hétvégi hozzászólás, úgylátszik mások is élvezik a jó időt.

Sajnos Réka ismét lázas volt (miután hazajöttünk az állatkertből), de már elmúlt. Holnap megyünk vérvételre, hogy miért beteg ilyen sokat mostanában. Remélem semmi különös, de azért jó tudni, hogy minden ok.
Az étvágya jó. 9 hónapos. Már 7,5 kg és 70 cm. Ma voltunk a védőnőnél. Még minidg lusti, de már forog és arréb is kerül a lerakott helyről, de csak amikor nem látom. Ha lát, rögtön sír, hogy vegyem fel és nem csinál semmit.

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Próba, hogy jó-e a baby időmérő

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Lívia!
Nem tudom,hogy olvasol-e még mielőtt kimentek a mekibe.Csak most jutottam gépközelbe.
Ne haragudj,de elfelejtettem a férjem kezébe adni a tápszert!!! Zűrös éjszakánk és délelőttünk volt. A Marci ismét belázasodott és nem akar lemenni az istenért se a láza. Ma még semmit nem evett, inni is csak teát hajlandó. Itt volt 11kor a doktornénik,tüszős a mandulája,de nagyon, kaptunk másik antibiotikumot. Egész nap alszik,két alvás között 10-15percig van ébren.Akkor meg csak csimpaszkodik belém,nem lehet letenni.Most is alszik 2 óra óta,ma már harmadszor.
És hogy ne legyen elég a jóból,az Olivéren reggel kijött 5 hólyagocska.Dokinéni szerint bárányhimlő,de mivel elég kevés még a pötty,ezért nem tuti.Holnap újra megnézi.
Szóval futott a férjem a gyógyszertárba,miután elment a doktornéni,de a Marci gyógyszerét csak a harmadik helyen kapta meg.Utána meg rohant dolgozni,nehogy elkéssen.Így az ígért tápszer itthon maradt!Tényleg ne haragudj!Pedig beírtam a naptárba is!
Jövő héten hétfőn jó lesz?Akkor megy megint délután a férjem.

Mégyegyszer is bocs!!!

Edit
edit73
 
 


Sziasztok!
Végre jó idő volt ma! És hétvégéig még javulás lesz :lol: :D :lol:

Ági! Nem tudom ,hogy fog lesz-e,de még mindig nem látszik semmi a rágás nyáladzás ugyanúgy van. Mi a Pokó doktornénihez járunk. Zoltinak is ő volt a gyerekorvosa. Aranyos doki.Minden 8adika utáni Kedden szoktunk menni 10-11körül. Legközelebb jövő7en kedd megyünk. Szegénykém kap még 1oltást :( :cry: Úgy szoktam szegényt sajnálni,de ő szerencsére nem veszi nagyon zokon. A fülbelövés durvább volt :cry:

Lívia! az iwiw tök jó,szerintem én angyon sok régi ismerőst találtam meg ott és így tartom velük a kapcsolatot újra. Én lehet,hogy tudok neked meghívót küldeni csak előtte megkérdezem a tesóm,hogy neki kell-e,ha nem akkor neked adom,jó?

Jó éjt mindenkinek!!! :wink:
angika
 
 


Sziasztok!


Csak egy gyors belépésre van időm.

Van egy petició az interneten, légyszíves ha van egy kis szabad időtök olvassátok el és ha egyetértetek, írjátok alá.

http://www.petitiononline.com/oiti/petition.html

köszi
Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok.

Edit.
Már nem voltam gépközelben amikor írtad az üzit.Nincs semmi gond.Akkor jövő hét hétfőn majd valahogy elmegyünk érte.
Remélem tényleg nem a bárányhimlőt kaptátok el,bár azt mondják minél előbb esik át rajta az ember annál jobban viseli.Azért jobbulást mindenkinek.
Egyébként hogy sikerült a hétfői ikertali?

Angika.
Köszi a meghívást,majd szólj ha tuti lesz a dolog.Fogzással kapcsolatban annyit írnék,hogy a Timi kb 3 hónapos kora óta nyáladzik jobban-erre azt mondta a dokink hogy most indult be ez a nyálzási funkció-,meg rágott mindent.Azóta semmi.Mostanában folyik neki még jobban a nyála meg már a cumisüveggel is állandóan bizergássza,úgyhogy talán mostanság lesz neki valami.

Többiek merre vagytok?

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Itt a jó idő,mi meg ittbent rostokolunk!A fene egye meg!!!

Lívia!
Ma jön újra a dokinéni,1 óra körül.Az Olivérnek öszz-vissz 15 pöttye van,de nem mindegyik hólyagos.Viszont csak a hasán,az agyéka körül, a haja alatt meg a nyakán ahajlatban van. Ez tipikus bárányhimlőre utaló jel,viszont az hogy nem hólyagos,az meg a csalánkiütésre uatl.Bár szerintem nem evett semmi olyat.Csalánkiütés meg mindenhol lenne. És láza is van,ma reggel 38,1 volt.Ez is a bárányhimlő jele. Szóval nem egyértelmű.Ha 2 héten belül lesz a többieken is,akkor bizti,hogy az.
Marci már nem lázas,de tegnap este óta valami sárgás,gennyes trutyi folyik az egyik füléből. Szóval úgy látom,nyakig benne vagyunk megint!
Ikertali tök jól sikerült.Mindenki élvezte,a gyerekek tüneményesek voltak.Kaja is jó lett.Fénykép még a gépben,maradt 2-3 kép.Ha előhívattuk,akkor teszek fel képet róla.
Furcsa volt látni a 6 gyereket egyszerre.Telljesen mások azok a babák.Az egyik kislány (Sári) hatalmas,mintha 2éves lenne.86cm. Natika nagyon barátkozó,igazi vagány kiscsaj.A fiúk rögtön ki is szúrták maguknak.A kisfiú,Benike meg egy vékony csontú,pici baba (mintha lány lenne).Ő legnyafogósabb és a legkajásabb is. Nagyon jól viselkedtek mindhárman.Ja és mindhárom gyerkőc megy már.A mieink csak lesték őket.De azért a végére a vendég gyerekek is csak másztak.

Most mennem kell,ébredeznek.

Edit
edit73
 
 


Sziasztok

Zsani
Tegnap mondtad az esernyős babakocsit.Kinnt a möbel akárminél (régi obi) láttam egyfélét,de nem tom milyet szeretnél.Ez baromira a legalapabb legegyszerűbb kocsi,és nem volt 4000 ft sem. Nem tom milyen egyébként de ha tényleg nem akarsz rá nagyon költeni és a Máté jobban szeret ülni,hát lehet hogy ez is megteszi.Azt elmondom hogy közel sem olyan frankó mint az ERikáéké,ezt mondjuk az ára is tükrözi.

Gyors csak ennyit akartam

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Lívia! A tesómnak nem kell a meghívó. :)Adsz agy email címet amire küldjem?
Üdv!
angika
 
 


Sziasztok!

ma érkeztünk haza,gyors visszaolvastalak benneteket,de most ne haragudjatok,de nincs időm meg energiám visszaírni,majd holnap.
Megyek,vár a mosógép :D

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyors bejelentkezés. Nem nagyon alszunk 3éjszaka szerintem jön a fogunk mintha kinn is lenne a kis sarka az első fogakkal nem kínlódtunk ennyit :( volt olyan hogy 2 órán át 15 percenként keltünk víz, ének, alvás, víz ének alvás most tegnap talán egy kicsit jobb csak 2 óránként kelt fel.
Nincs nagyon erőm ide feljönni, ha napközben alszik én is megpróbálok pihenni persze a kötelező feladatok után.

Zsani!
Én a helyedbe meggondolnám a kocsiváltást, szerintem még jobb a Máténak is a nagyobb szélvédettebb babakocsi. Én is gondolkodtam rajta, aztán úgy döntöttem, hoyg majd jövő ilyenkor veszek amikor már tényleg csak akkor kell amikor sietünk valahová amúgy már talpal :)
Lackó is lenn már csak ül, de ma is pl elaludt és persze feltámadt a szél és csöpörgött is az eső. Jó volt a régi babakocsi.

Ha valaki kérdezett valamit tőlem tegye fel újra mert nem emlékszem.

Azért majd iigyekszem benézni!

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Hálistennek éjszakánk már jó volt.

Erika!
Ti is chamomillát használtok fogzásra? Én most kaptam másikat ami a kis füzetkémbe nem is volt benne :( A szomszédasszonyom tegnap ment a Rákóczihoz mondtam neki kérdezzen már rá mit adjak neki mert a chamomilla nem jött be. Ők már nagyobbak nekik még a nurofent is mondta.

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Íme a debreceni képekből készült album:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=9811
Vasárnap reggel indultunk Debrecenbe,3 óra alatt odaértünk,szerencsére alig volt forgalom,Viki is elég jól bírta,csak 1-szer kellett megállni egy kicsit pihenni.
Berci rokonainál szálltunk meg,de szinte csak ebédelni meg aludni jártunk oda,sokat csavarogtunk,bár az idő elég rossz volt,sokszor esett,de minket ez nem riasztott vissza.
Megnéztük a nevezetességeket,egyetemet,nagyerdőt,Békás tavat,Fő teret a zenélő szökőkúttal,majd hazafelé megálltunk a Hortobágyi Nemzeti Parkban is.
Olyan jót sétáltunk a parkban,az a friss levegő és csend!
Vikit el is nyomta az álom,a visszafele utat szinte végig aludta :lol:
Nagyon jó volt,ránk fért egy kis kikapcsolódás :lol:

Hugi
a DM-nél ha több képet rendelsz akkor a 9x12-es és 10x13-as képek darabja 20 ft,nézd meg a honlapjukat,érdemes,mi is ott fogunk rendelni képeket.

Lívia
édes a Timi a játékdobozában :D látom,ő is nagyon élvezte :D

Lrita
örülök,hogy sikerült munkát találnod,hol fogsz dolgozni?
Atti akkor megy oviba?

Cirmike
Rékának jobbulást!Reméljük,hogy nincs nagy baj,várjuk a vérvétel erdményről a híreket.
Vikinél is néha elő szokott fordulni 1-1 napig tartó láz,de csak az első alkalomnál voltam miatta ideges,de a védőnő megnyugtatott,hogy ha nincs más kísérője a láznak akkor nyugodjak meg.


Edit
jobbulást a fiúknak!Várjuk majd a képeket.

Angi
nem irigyellek az éjszakázás miatt,fogzásnál nálunk is általában ez van,bár már ritkábban szerencsére.
Pihend ki magad!

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

LÍVIA:
Virág is három hónapos korában nyáladzott, bennem is felmerült, hogy már jön a foga, aztán csak 8 hónaposan bújt ki az első! Most három van alul, felül egy felecske, és jön mellette még egy.

Ma voltunk délelőtt az ügyvédnél, utána még elvittem a Jubileum-parkba a játszóra, de már nagyon nyűgős volt, haza kellett jönni aludni. Aztán úgy alakult, hogy csak fél 12-re értünk haza, gyors ebéd, most alszik mint a bunda. Sokan mondják, hogy le kellene szoktatnom a délelőtti alvásról, de ha egyszer olyan álmos, mint a fene? Azt tanácsolta egy ismerősöm, hogy délelőttönként menjek el vele csavarogni, pár nap után megszokja, hogy délelőtt nem alszik. Hát nem tudom, főleg ha rossz idő van, hova menjek vele?

ERIKA:
Ha a barátnőm végre elküldni a képeket, akkor majd megnézem, hogy a DM-ben, vagy a Rossmannban van akció. Eddig mindig a Rossmannban rendeltem.
Örülök, hogy jól sikerült a kirándulás, kár, hogy pont kifogtátok a rossz időt. Nemsokára megnézem a képeket is.

Voltam tegnap a Gerecse-házban lévő turkálósban, annyira édes KISLÁNYOS!!! felsőket vettem a Virágnak!! Egyik nap rózsaszín kockás nadrág, sárga hosszúujjú vékony pulcsi és a piros kalap volt rajta és megkérdezték, hogy fiú vagy lány :x

Virág legújabb hobbija a táncolás! Úgy ropja, ha meghallja a zenét, hogy csak csudi. Egyik este majdnem bepisiltünk Szabival, annyira édes volt, persze ő meg jobban produkálta magát, mert látta, hogy tetszik nekünk. Elővettem gyorsan a kamerát, de persze akkor arra figyel, nem csinálja annyira, mintha nem lenne ott.

Délután megyünk a házhoz, megnézzük milyen lett a konyha festése. Remélem nem lett erős, mert valami halvány-pasztelt zöldet akartunk. Átviszünk már egy-két cuccot az onnan nem messze lévő garázsunkból, mert tudtunk teherautót szerezni. Be kell mérni a tűzhelyt is, így meg lesz a konyhaszekrény pontos mérete, már csak meg kell csinálni. Annyira aggódok, mert a fiúk akarják megcsinálni, de én nem bízom bennük, hogy őszinte legyek, mint a ketten a vasiparban dolgoznak, nem asztalosok!! Hogy fog kinézni az a szekrény :cry:

Vasárnap megyünk Budapestre az Állatkertbe. Van egy újság (Mi Világunk), ők tartanak ott családi napot és csak azok mehetnek be, akiknek van meghívójuk, amit elvileg az utolsó újsággal küldtek. Aztán felhívtam őket, hogy nem jött meghívó, be kellett diktálom az adatokat, azt mondták így is be fognak minket engedni. Sógornőmmel megyek, meg a kisfiával, jó időt ígérnek, remélem minden simán fog menni. Mondjuk azt nem tudom, hogy Virág hogy fog aludni, de majd valahogy megoldjuk. Férjem nem jön velünk sajnos, ő inkább motorostalálkozóra megy :( Hát, neki is kell néha a pihenés!

Most megyek, van még egy kis olvasnivalóm, és még Erikáék új fényképeit is meg akarom nézni.

Jók legyetek, csavarogjatok ebben a szép időben, ikreknek jobbulást!!!!!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


ERIKA:
Jók lettek a képek, látszik, hogy Viki is élvezte a kirándulást! Nagyon szépen megy! Hogy bírja, hogy több percen át tiszta marad a fehér pulcsi, amit ráadsz?
Jól néznek ki a vidámparkos képek is! Nem fél rajta? Virággal most mi úgy hintáztunk, hogy az apja ott guggolt mellette, így nem volt gond, nem tudom, ha egyedül lett volna, akkor hogy bírja.
Egyszer már én is jártam Debrecenben, ugyanezeket néztük meg mi is.

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm megnézni Erikáék képeit,de örülök,hogy jól érezték magukat és tudtak pihenni is!
Rátok fért,Erika!

A beígért képek: (Nati,Sári és a "vendég"Beni jött látogatóba)

ikertali nálunk:Oli,Beni,Nati,Marci,"vendég"Beni,Sári
Kép

játék közben:"vendég" Beni,Nati,Sári és a háttérben Marci
Kép

Anett és a gyerkőcök:Beni,Oli,Nati és a "vendég" Beni
Kép

Nati,Oli,Sári és a háttérben a mi Benink
Kép

mi Benink Anettel
Kép

távozóban:Oli Natival,háttérben "vendég" Beni
Kép

Edit
edit73
 
 


Még néhány kép:

"vendég" Beni,Marci és Nati
Kép

Beni,Oli,Nati,Sári és háttal a "vendég" Beni
Kép

Így is jó! (Benike)
Kép

Apa altatja a beteg Olivért
Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Edit!
Annyira jó nézni a képeket a sok gyerkőccel. Apa is így szokta altatni a Lackót :)

Hugi!
Szerintem, ha neked nem okoz gondot hogy Virág még délelött is alszik akkor majd elhagyja saját maga. Ha akarod ha nem akkor is elhagyja az alvást olyat még nem láttam aki felnőtt korában is alszik 2x :roll:
A konyhaszekrényre visszatérve az anyukám szekrényét a párom csinálta pedig nem asztalos, hanem programozó szóval bízz a fiúkban ha nem tudnak megbirkózni vele még mindig csináltathattok valakivel. Kár hogy nem voltál nálunk mert akkor nem bizonytalankodnál, mert a párom csinálta az előszobaszekrényt, a beépítettszekrényt a gardróbot és amin az akvárium van azt is 8) mondtam is neki, hoyg szerintem pályát tévesztett :lol:

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Nem tudom most már vagy túl vagyunk a fogzási mizérián vagy jó a homeos bogyó mert éjszaka 1x volt fenn akkor is csak enni.
Tegnap lenn voltam a védőnéninél, hogy nézze már meg a fogával kínlódunk e tényleg és hoyg nem jött e már ki. megnézte azt mondta nincs kinn és hogy van olyan is hogy beduzzad aztán visszahúzódik :shock: na innentől kezdve kész voltam :cry:

Azt mondták ma reggel, hogy mégsem lesz jó idő :( pedig holnap családi napra mentünk volna! Még mindig utálom az ilyen időt!!!!
Kedvjavításként felrakok egy képet :)
Kép

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Edit
köszönjük képeket,hogy felraktad,nagyon édesek a gyerekek!
Jobban vagytok már?

Hugi
Viki szerncsére nem igazán olyan gyerek aki tiszta maszat lesz pillanatok alatt legalábbis egyenlőre.
Csak a kajálásnál kell egy kicsit jobban odafigyelni,mert mostanában új szokása van,hogyha nincs azonnal letörölve a szája minden kanál után,akkor fogja és a ruha ujjával végig törli a száját :cry:


Angi
tényleg nagyon ügyes a férjed,nemcsak a gyerekszoba falát csinálta meg hanem a bútorok egy részét is.
Nálunk,ha kel itthon valamit csinálni akkor a férjemnek sokáig kell könyörögni,hogy végre nekiálljon,nálatok is így volt ez?
Édes Lackó a képen :D
Lehet,hogy attól volt nyűgös Lackó,hogy a fogai "mocorogtak",Vikinél is elő szokott ez fordulni,de a homeós bogyó az tényleg jó.
Vikinek a rágófogai először be szoktak dagadni,aztán pár nap és kibújnak.
Neki most egyszerre 3 akar kibújni,2 alsó oldalsó metsző meg a bal felső középső rágó.

Tegnap találkoztunk Vörikrisztivel és a kislányával,Petrával a Fő téren.SAjnos nem tud mostanában jönni mert vizsgaidőszakja van,de hétfőn lesz az utolsó vizsgája,utána már ráér írni.
OLyan édesek voltak a csajok,Viki babakocsiját tolták ketten,aztán meg megfogták egymás kezét és úgy mentek :lol: persze fényképezőgép nem volt nálam :cry:
Voltunk Vikinek útlevelet csináltatni,mert megyünk Horvátországba nyaralni júl.végén.
2 évre adják,1500 ft és 1,5-2 hét alatt készen van.
Ha esetleg más is érintett a dologban,gondoljon előre,mert a kicsiknek kell külföldre útlevél,mert különben nem mehet ki az országból.

Megyek lepihenek egy kicsit,mert eléggé fáj a hasam,megjött :cry:

Szép napot mindenkinek,sziazstok:ERIKA

cseriviola
 
 


Sziasztok!

EDIT:
Nem semmi ez a sok gyermek egy kupacon, édesek!!!

ANGI:
Nem, engem nem zavar, hogy a Virág alszik délelőtt is, legalább van egy kis szabadidőm :) Időnként jó lenne mondjuk, ha pl. babatali van, vagy el kell mennem valamit elintézni, de majdcsak elhagyja. Én nem aggódok annyira ezen, mint pl. anyósom.

Ma pl. 6-kor kelt, 9-től alszik. Anyósomék azzal "vigasztalnak", hogy ha netalántán még a bölcsibemenetelnél is aludnia (szerintem addigra azért már nem fog), akkor sincs gond, mert úgysem látom, ha nyűgös a gyerek, nem tudom hogy mit csinálnak vele, majd eldől valahol aztán alszik! Most aztán megnyugodtam....

Az én férjem is csinált már TV-állvány, éjjeliszekrényt, de egyik sem lett tökéletes. Remélem ebbe most beleadnak apait-anyait :lol:

ERIKA:
Virágnak is mániája, hogy a ruhája ujjába törli a száját, ha eszik!!! De ő elég hamar összekoszolja magát, de végül is nálunk, ha jó idő van, akkor ki-be mászkál az udvar és a konyha között. Egyik nap (tegnapelőtt) úgy lett nagyon koszos, a férjem hazajött értünk, kellett nekünk is az autó, de várnunk kellett, nem tudott elindulni, jégeső volt tőlünk pár méterre. Így amikor hazaért vizes volt az autó, Virág meg persze egyből tapizta, be akart ülni (mániája a vezetés), így koszos is lett :cry:

Jó, hogy mentek kicsit pihenni majd Horvátországba, reméljük akkor már sokkal jobb idő lesz!

Ha mi is találkozunk itt Felsőn ismerős babával (vagy bemegyek az oviba Patrikért), akkor Virág is szereti megfogni más gyerekek kezét :) Édesek nagyon! Kár, hogy nem volt nálad a gép, biztos jó kis kép lett volna belőle.

Nekem is mennem kell, jók legyetek, használjátok ki a jó időt!

hugodugo
 
 


Sziasztok!


Lívi,
köszi a tippet a Möbellandról. Megnézzük!

Erika,
nagyon jók a képek Debrecenből. A Viki biztosan nagyon élvezte-látszik! Az élményfürdőben nem voltatok? Szeritnem nagyon jó.

Angi,
jó hogy ilyen ügyes a férjed. Az én párom is szeret barkácsolni, de inkább tervezi a bútorainkat és segít az összeszerelésben. Festeni sajna nem tud :wink: A Lackó nagyon édes a képen. Aztán koptatja már a kiscipőt? Nekem is kellett vennem a héten a Máténak, mert kinőtte ami már megvolt.
Babakocsi ügyben pedig nem igazán akarok újat - a párom erőlteti, hogy nyaralásra kényelmesebb egy esernyőkocsi, jobban elférünk vele. Nem tudom, nem igazán akarok egy harmadik babakocsit - már van téli, tavaszi - mert nem fogjuk kihasználni. Konkrétan csak nyaraláskor megyünk vele. Én nagyon elégedett vagyok a mostanival.
Majd meglátjuk.

Hugi,
nem tudnál képeket mutatni a házatokról. Annyit mesélsz róla, nagyon kiváncsi lennék rá.

Képzeljétek a Máté elkezdett mászni! Még elég lassan halad, néha csak húzza magát, de már mászik! Olyan édes, majd megzabálom. Ráadásul ma voltunk fordásznál is, szegénykémnek letolattam a haját rövidre. Olyan édes lett vele! Nekem egy kicsit összeszorult a szívem, mert ez még az igazi babahaja volt, de így sokkal jobb.

Azt hiszem feltöltök egy új képet a profilunkba, mert ez uncsi.

Jó, napsütötte hétvégét mindenkinek!

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok.

Hát sajna nem úgy néz ki mintha sok napsütés várna ránk a hétvégén.Tegnap nagyon jó idő volt,lehetne ilyen többször is.Nem akartam már a Timinek hosszújjú bodyt venni,de hát ilyen időben muszály.Ami van neki azokat már kinőtte.

A drukkolás segített,mert a férjemnek meglett 2 vizsgája .Nagyon örült neki.A jövő héten lesz az uccsó 3 vizsgája.Kérnék akkor megint egy kis szurkolást hátha megint segít. :D .Köszi

A Timi ma éjjel úgy gondolta, hogy fél 3-kor vége az éjszakának.Elkezdett dumálni ,meg játszani a kiságyban.Azt megunta és elkezdett obégatni.Hát sajna az események vége az lett,hogy jött velünk a nagyágyba.Mondanom sem kell ,hogy jó darabig ott sem aludt,hanem forgolódott össze vissza,meg cibálta a pizsim,meg persze a hajam.Na meg jött a duma.Kb. 1 óra múlva aludt csak el. :P .

Na üdv mindenkinek,reméljük lesz egy kis esőmentes része is a napnak.
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki, hgy nekünk a homeós bogyó nem nagyon jön be1/2 4kor már beadtam Lackónak egy kis panadolt azután volt is alvás rendesen csak 1/2 7kor kellt fel enni aztán visszaszunya és 1/4 10kor ébredt. nem nagyon örülök, hoyg nem jók a homeósbogyók de nem adom fel van még egy fajta hátha az lesz a mi fegyverünk :)

Lívia!

Szerintem nyugodtan vegyél a Timinek hosszúujjut mert ha egy kicsit hüvösebb lesz nyáron akkor ráadhatsz egy rövidujjú pólót és tök kis csini! Én sok kiscsajon láttam így annyira édesek!

Na talán van remény hogy ma nem csak esni fog! Mennénk a Grundfos családi napra jó volna kijutni!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Ahogy olvaslak titeket,mostanában nem sokat alszotok :cry:
Szegény piciknek biztos viszket,meg fáj az inyük.Ma éjjel a Dorka is kicsit nyügi volt,mondjuk csak 1* volt fennt kb 2 körül,megkapta a cumiját,és visszaaludt 7-ig.Újra cumi be és 9-kor már én keltette fel mert mentünk a Józsefvárosi piacra.Férjemet végre rá tudtam dumálni.Dorkát leadtuk anyuéknak,és mentünk.
Egész jól elvolt anyuéknál,csak a főzeléket meg a teát nem fogadja el senkitől csak tőlem,még az apjától sem.A tápszert szerencsére megitta.
Láttam fent a picinek"eredeti" :lol: Nike melegítőt az ő mértében 1000ft-t,de a férjem nem engedte megvenni,mert azt mondta,hogy úgysem tudom olyan tisztára kimosni,hogy rá tudnám adni.Persze nem volt koszos,csak nem engedte megvenni :(
Így csak 3pár zoknit kapott.

Zsanett:Mi is így szoktunk lenni,hogy akár hová megyünk mindig a pici lány kap először valamit.Remélem már kialudtad magad a hétvége után.Van már fogacskátok?

Livi:Drukkolok a férjednek a további vizsgáihoz.Biztos menni fog neki.Sógórnőm is oda jár,nem tudom emlékszel e még.Ő már túl van minden vizsgáján,már "csak" a diploma munkáját kell megvédenie.Mesélted a kórházban ,hogy te is gondolkozol,hogy elkezdesz egy fősulit.Mire jutottál?Olvastam,hogy Timi is nyügi.Van már fogcska?Nálunk,ha Doresz nyügi nem lehet a nagyágyba berakni,mert tök nincs el köztünk.Amíg nem költöztünk be a lakásba,anyuéknál laktunk,és egy szobába voltunk vele.Nagyon rossz alvó volt.Amióta külön szobája van nagyon jól alszik,szerintem már alig várta,hogy rakjuk külön :D A nagyágyba abszolut nem rakjuk este be.7végenként reggelente szoktuk néha berakni,de akkor is csak nézelődik egy idejig,és utána elkezt sírni.

Mekérdeztem a dokinőt,hpgy lehet e a babakocsiba kicsit ültetni(kb úgy mintha a hordozóban lenne),és azt mondta,hogy lehet.Kipróbáltam és tök tetszik neki.Hason nem nagyon van el,de ha a babakocsiban rakom hasra,és úgy rakom hogy kilát,úgy akár fél órájig is elvan.
Voltunk méreckedni.7900g,és 70cm.Hétfőn lesz 7 hónapos.
Képzeljétek el már kaphat hússal dúsított főzelékeket.

Lányok akinek hasonló koru picije van ti hányszor és miket adtok a piciknek kaját?
Én8-9 -kor 240ml tápszer
11-kor 100ml tea
13-kor főzelék,és 60ml tápszer,mert a vizet nem issza meg,és ilyenlor a teát sem
15-kor megint tea
17-kor gyümölcslé,és 100ml tápszer
20.30-kor 250ml tápszer.
Szerintetek jó így?Kersztanyám,aki a kórházban dolgozik,azt mondta,hogy neki még 5* kéne ennie.De ha 4* eszik,mert reggel későn kel,és nem jön ki időre,akkor úgy kell beosztani a tápsze mennyiséget,mintha 5* enne?
vélemény?
Na megyek,mert ébredezik a pici lány .

További jó hétvégét.Csak jön már a jóidő 8)

Ági
ági01
 
 


Ági!

Te időre adod a teát is? Nálam ez soha nem volt, időközönként megkínáltam vízzel vagy ivott vagy sem, ilyet nem tudokmondani mint Te :D bocsi kicsit megmosolyogtam amikor olvastam. A kajálást nekem is azt mondták, hogy még 5x kell enniük, de ha el van így és fejlődik rendben akkor szerintem hagyd a csudába. Súlyával nincs gond azt látom és láttuk is a talin. Szóval ne izgasd magad ha meg idegesít a keresztanyád mondd neki azt hogy x eszik :) szerintem a 17 óra kajánál adhatsz neki gyümit is.

Családi napra kimentünk mert sütött a napocska persze kb 20 perce voltunk kinn és elkezdett szakadni az eső :(

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok.

Ági
Nem semmi milyen sokat alszik este a Dorka.Este 9 kor alszik el a Timi, és általában 7 kor kel,de valamikor már 6 kor kukorékol :) .Mi 5* eszünk. 7 kor 200ml táp,aztán 10 kor tejpép v. gyümi, 2 kor főzi,fél 6 kor gyümi,és fél 9-kor 240 tápi.
Ha éhes lenne a Dorka szerintem jelezné,de ha egész nap jó kedvű nem nyöszörgős akkor szerintem nincs semmi gond. Én mondjuk szeretném meghagyni az 5*-i étkezést. Max tízórai meg az uzsi nem lesz majd akkora mennyiség.

Angi
Szerintem a veséje miatt kell aDorkának így időre innia.Legalábbis én így gondolom. De aztán nem biztos.
Tegnap mi is úgy jártunk hogy autóval voltunk,de mondtam a Vilinek dobjuk be a babakocsit,mert mikorra elindultunk tök kisütött a nap,aztán úgy gondoltam akkor hazafele sétálunk.Hát nem így lett sajna.

Volt már valaki a kodálytéren van valami turi meg bababizományi is egy helyen. Érdemes elmenni?

Edit.
Holnap lehet hogy nem én megyek majd a tápiért,majd még meglátom.Ha esetleg valami közbejönne akkor ezen a számon elértek:06/20 2693099.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Kicsivel jobban vagyunk.De ha belegondolok,hogy a többieknél ez a bárányhimlő rosszabb lesz,hát....
6napos láz után végre ma reggel óta láztalan az Olivér. A kedve is jobb,bár enni-inni nem nagyon akar.Te még a szája tele van,bár már száradnak le a pöttyei.


Ági!

Ha jól számoltam,megesztek 650ml tápszert + főzelék (ezt te csinálod vagy bolti?) meg a gyümi.Szerintem ez bőven elég.Azért 7hósan nem feltétlenül kell megenniük a babáknak egyszerre 240-250 ml tápi.Az enyémek soha nem ettek 210-220-nál többet. És a Benike már 10 hós kora óta csak 4szer eszik,mégis ő a legdundibb. Megjegyzem 1,5hónapja a többike is csak 4szer esznek.
De ha mégis kevésnek tartod,próbáld meg,hogy 11kor csak vizet adsz neki és egy fél órával (vagy ha 8-kor volt reggeli,akkor akár 1órával )előbb eteted. Ha 3,5óránként eszik,akkor belefér 5evés.
De szerintem ha egy baba beállította magának a napi rítusait,akkor kár beleavatkozni,mert nem biztos,hogy pozitív lesz a változás!

Lívia!
Tápi bekészítve a kocsiba,így biztos ott lesz holnap a férjemnél.Mindegy,hogy ki megy érte, 2után ott van.Keressétek nyugodtan!!!

Angi!

Mellesleg a hármas ikres barátnőm is időre adja a gyerkőceinek a teát,de meg is isznak egy nap 5-6 decit +5ször esznek. Az enyémek meg legfeljebb melegben isznak meg 2,5-3deci folyadékot!Szóval ez azt hiszem gyerek és anyuka függő is! Én már csak a kezükbe adom az üveget,aztán amikor elkezdenek játszani vele,elveszem.


Edit
edit73
 
 


Sziasztok!



Ági,
mi is csak 4x eszünk 1 nap. Az ember nem is gondolná, akkora a Máté, igaz? :D
A mi napi ritmusunk
reggel 8kor kel, akkor150ml tejpép gyümivel
12kor főzi
16kor gyümi
20kor tápszer
mondjuk nekem napközben cicizik is ha kéri. Szerintem ezért van csak a 4x kaja. Azért arra figyelek, hogy legyen éhségérzete.
Én is beszéltem a védőnővel, hogy mi legyen, hogy csak 4x eszik. Azt mondta, hogy ez Máténak ilyen napi ritmusa, ne zavarjuk meg azzal hogy felkeltem 6kor. Tehát alszunk :)
Inni meg folyamatosan kínálom. Változó, hogy mennyit iszik. Mostanában talán kevesebbet.

Lívi,
a kodály téri turiban én még nem láttam jót, de lehet hogy szerencséd lesz.

Angi,
én is voltam már 1-2 Grundfos napon, érdekes ott szinte mindig esik az eső :) A férjed milyen beosztásban dolgozik?


Nézzétek, milyen kis kopasz lett az kisfiam. :) olyaaan édes!Persze apával együtt voltak fordásznál. :lol:
Kép

Sziasztok

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Lívia
múltkor elfelejtettem válaszolni egy kérdésedre,nekünk is kék színt enged az esővédőnk ha vizes :(
Kiolvastam a babaszakácskönyvet amit adtál,mikor találkozzunk,vissza szeretném adni,vagy jó lesz a pénteki babaklubban is?
Ha mentek a Kodály téri turiba,szívesen elmennénk veletek,érdekelne a dolog :D

Zsanka
a debreceni élményfürdőbe nem mentünk,sajnos elég sok rajtam a felesleg,így nem is vittünk fürdőruhát magunkkal.
Az utcáról be lehet látni,nagyon szép,biztos jó lett volna.
Édes Máté az új frizurájával,sztem sokkal vagányabb :lol:

Gangi
a homeósbogyók először felerősítik a fájdalmat aztán csökkentik a tudomásom szerint,nekünk mindenesetre bevált.
Mi Chamomilla Vulgarist használunk,5 golyót lehet adni egyszerre,majd 30 perc múlva megint uennyit.
Vikinek a 2-szer 5 meghozza a hatását.
Ti melyik fajtát használtátok?

Edit
örülök,hogy jobban vagytok!

Jó éjt mindenkinek,sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Ma anyósoméknál voltunk,Viki ismerkedett a locsolókannával és megdögönyözte a macskát :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Erika! Nagyon aranyos a Viki! Ezek acicás képek édik. A cica is elég jól bírta,ha jól látom :lol: Ma mi is voltunk anyukáméknál Somlón.. Julcsi egész nap kint volt. Szerencsére jó idő volt :) Ő még csak messziről figyekte a cicákat meg a baromfikat,de azt nagyon. A kutyám meg maj meg őrül érte. Állandóan szagolgatná meg nyaldosná.

Zsanett! A Máté is aranyos fickó! :lol:

Ági! Tényleg szépen fejlődik a Dorka így súlyból meg hosszból ítélva. Mi holnapután megyünk méreckedni meg oltásért:( Mikor és merre szoktatok sétálni. Szoktam nézni a kisbabásokat ,de szerintem egy sem Ti vagytok amennyire a képekről láttam :lol:

Edit! Mi is jobbulást kívánunk a fiúknak!

Angi ! most nézem,hogy a Lackóról is milyen szárfotó van fent :D nagyon cuki ahogy mosolyog! hogy kilátszik a két kis fogacska! :lol:


Ti mit kostóltattatok először a babókkal? Most már lehet adogatok majd valamit tejcin kivül.

Nyugodalmas jó éjszakát kívánok mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!

Erika!
Én a te helyedbe tuti bementem volna az élményfürdőbe ha van felesleg ha nincs, mert ha valakinek nem tetszik nem muszáj odanézni nemigaz??? Chamomillát használtuk mi is az nem vált be aztán most meg valami írom phosphorus-t.
Viki nagyon gyűri a macsekot jól bírta? mármint a macska :)

Zsani!
Nem a férjem dolgozik ott hanem a sógorom meg a sógornőm, azért tudtunk bemenni mind2en a párommal.

Ági!
Bocsi én teljesn el is felejtettem, hoyg Dorkának a veséje miatt kell inni. Én még soha nem hallottam ilyet, de látom én vagyok az egyedüli még egyszer bocsi, meg remélem nem félreérthetően írtam a csodálkozásomat, nem felrovásként akartam, ha véletlenül így jött volna le bocsi.

NEm csinálunk megint egy babatalit? Igaz most pénteken lesz a közösségi házba, de olyan jó idő is van és talán összejönne kinn is. Mit szóltok??

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis pihenőidőm, tudok írni pár sort. Ma azt hittem nem lesz kész az ebéd sosem (már nagyon éhes voltam :-) ), mert Virág nagyon bújós volt, de valahogy főzni is kell!
Most éppen elaludt. Elég későn, azt hittem kibírja még ebédig, mert 9-kor kelt, de szinte keltettem. Pedig ugyanúgy feküdt le, mint szokott.

LIVIA:
Nálunk nagyon sokszor alszik a nagyágyban, olyan is előfordul, hogy már egyből oda tesszük le aludni, de olyanis, hogy csak hajnalban kerül oda, sokszor észre sem veszem. Na nem azért, mert egyedül átmátszik, hanem mert a férjem az áldott vajszívével állandóan odarakja. Így aztán elég érdekesen szoktunk aludni, mi a férjemmel a két szélén hosszirányban, ő meg persze középen és keresztben. Reggel az az első dolga, hogy agyonpuszilgat, ölelget mindkettőnket! Olyan aranyos olyankor, zabálnivaló!
Volt egy időszak, amikor ő is hajnalok-hajnalán felkelt, elkezdett dumálni, dalolni, jelezvén, hogy na én kipihentem magam, mehetünk játszani. Időnként elég nehéz volt visszaaltatni :)

Én már voltam a Kodály-téri turisba, vettem már elég sok kisruhát a Virágnak, a múlt héten meg három kisnadrágot is. Eddig ahányszor voltam mindig találtam neki valamit, de nem mindig a turisok között, hanem a polcról, ami jobb minőségű. Ha még érdekel titeket ilyen turkálós, akkor a Gerecse-ház alattit ajánlom, ott is vettem neki nagyon-nagyon jópofa, édes (vadiújnak kinéző) vékony pulcsikat. Igaz 3000 Ft körül volt kilója, de szerintem még így is megérte.

ANGI:
Nagyon jó Lackóról ez a kép, mikor Virágnak kibújt az alsó kettő, ő is állandóan mutogatta!

ZSANETT:
Sajnos képet a házról nem sokat tudok mutatni, mert nincs digitális fényképezőgépünk, de majd ha legközelebb eljön hozzánk a tesóm, akkor lefényképeztettem vele az egészet. Addig is csinálok majd egy albumot, amibe beleteszem az eddig elkészülteket.
Gratulálunk Máté mászóügyességéhez!!!
Szerintem se keltsd fel reggel azért, hogy egyen. Virágnak elég későn állt be a ritmus, de most már (max. fél óra eltéréssel) kb. ugyanakkor eszik.

ÁGI:
Érdekes, hogy Dorka nem fogadja el senkitől a főzit meg a teát! Nálunk nincs ilyen gond hál istennek, mindegy ki eteti. Én is elcsodálkoztam, hogy a teát is időre adod, Virágnak mindig ki van készítve, elveszi ha szomjas, és általában dobálja, ha már nem kell neki, persze ha meg elveszem, akkor nyüsszög. Most tartok ott, hogy le akarom erről szoktatni.

Erről jut eszembe, nem tudom már kitől kaptam a tanácsot teaügyben, de vettem neki Pickwick Gyerekeknek Erdeigyümölcs teát, most már azt kapja mindenkféle ízesítés nélkül. Nem volt vele gond, rögtön elsőre megitta. Csak még mindig elég sokat rágcsálja a teásüveg cumiját, le kell valahogy szoktatnom róla. Vagyis tudom hogy kell, csak nem nagyon szeretem hallgatni, ha sír.
Pénteken majdnem leszokott róla teljesen, ugyanis a kisebbik üveget elveszítettük a Tescoban, és persze sírt érte. Végigmentem a soron (hál istennek két dolgot vettünk össz-vissz), de nem találtam sehol és már én is bőgtem, szerintem tiszta hülyének néztek. Annyira kétségbe estem, tudtam hogy nagyon kell neki az a tea, nem fogja kibírni hazáig (busszal voltunk), amúgy is rossz napom volt, így mint egy dedós ott bőgtem a Tesco bejáratánál. Aztán jött egy ismerősöm, (közben a férjem lejött autóval a műhelyéből, vigyázzot a Virágra), amíg mi visszamentünk és hál istennek megtaláltuk. Annyira, de annyira szorongottam az autóig, nehogy még egyszer elvesszen.

EDIT:
Örülök, hogy jobban vagytok!!!

ZSANKA:
Aranyos a kép amit feltettél, nagyon jó Máté haja!

ANGIKA:
Virág is érdeklődve nézegeti a pipit meg a kakast, imádja, ha a kakas kukorékol. Ő elég bátran odamegy a kutyához és a macskához is, néha meg is ijedek, nehogy valamelyik megkapja. Elsikongat, beszélget velük rendesen.

Szegény Virágnak a tegnap délutánja kicsit rosszul sikerült, unokatestvére kétszer is fejberúgta labdával. Pont nem voltam ott (csak a férjem), a második után már hányt is :cry: Nem sírt hál istennek, úgyhogy most nem is tudom, hogy kapott talán egy kis agyrázkódást, és attól volt, vagy valami mástól.

Holnap valószínűleg felmegyünk Pestre az Ortopédiai Klinikára, megnézetjük a lábát. Igaz csak augusztusban kellene menni, de megnézetjük előbb, nehogy valami gond legyen. Eléggé befele tartja a bal lábát, meg roppant is neki egyik nap egyet, biztos ami biztos.

Ne haragudjatok hogy ilyen sokat írtam, de már megint napokig nem jutottam ide. Délután megyünk mi is csavarogni, ilyen jó időben nem lehet kihagyni! :D

Sziasztok
Hugi

hugodugo
 
 


Sziazstok.

Angi
Én benne vagyok,én már tegnap is el akartam menni,csak aztán mégsem mentem :) .Pénteken megyünk mi is baba mama klubba.

Erika
Nekem esetleg jó a csütörtök is elmenni a kodály térre,de ha nem jó akkor megdumálunk egy időpontot a baba talin.
Bár most vettem a Timinek 2 bodyt(persze hosszúújjut még mindig nem kaptam neki) meg egy rövidgatyós melegítőt a kínaiba.Mondjuk hosszúújjú még mindig kéne neki.Meg napernyőt szeretnék még neki,de ha más nem marad a Mócis 3ezerért.
A helyedben én is bementem volna az élményfürdőbe.A Viki is tuti élvezte volna.Meg hát látják melletted a kicsi gyerkőcöt,meg szerintem is ha valakinek nem tetszik az ne nézze.Mondjuk engem is zavarnak a plussz kilók, de hát ez van.Valamit valamiért:D

Edit
Köszi a tápit. Végül csak összehoztuk :D .

Angika
Én előszőr az almával próbálkoztam,meg almalével.De szerintem a barackot is kipróbálhatod neki.Nekünk még akkor nem volt szezonja.Aztán nem nagyon jött be neki,így tápszerrel kevertem egy kicsit, úgy hogy még kanalazható legyen,tehát nem volt tök híg.Aztán egy idő múlva újra simán kipróbáltam és akkor már megette úgy is.A barack azért jobb mert édesebb.De előszőr pár kanál gyümilével kezd szerintem. Én a 10 órai és az ebéd közt próbáltam előszőr adni neki,aztán meg mikor már úgy láttam hogy bejön az íze megpróbáltam tízórainak adni.

Bocsi az ilyen kérdésért,de nincs valakinek víz és fűtésszerelő ismerőse?

Na mentem,reggelizek egyet.
Üdv mindenkinek és jó napot
Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Lívia
nekünk oké a csütörtök,mehetünk a Kodály téri turiba.
Találkozhatnánk ha nektek is jó,mondjuk a Sétálóban a papírbolt elött csütörtökön 9-kor,jó?
Apukám központifűtés és vízvezeték szerelő :lol:
Ha gondolod megadom a mobilszámát,elküldöm e-mailben.

Megyek altatni,Viki szinte egész délelött nyafogott,lehet,hogy az esőt érzi :cry:

Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Aki tud jöjjön a pénteki klubba megbeszélhetjük ott is a talit, de lehet nem nekünk kéne hanem aki messzebb lakik, hgy neki mikor jó aztán csak alakulunk valahogy. Persze rosszidő esetén tárt karokkal várjuk az anyukákat és csemetéiket :)

Lívia!
Hova mentél volna hétfőn???? Nem igazán értettem :)

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?