Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Potter-Ági!

Kicsit szoktam ezt a topikot is olvasgatni.
Látom megvan a baba, sok boldogságot, egészséget kívánok nektek.

junko (babaprojektes topik)

UI: És miden régóta próbálkozónak szorítok így a háttérből.
Vendég
 


SZiasztok!

PotterÁgi,
Gratulálok Petike ma reggeli teljestíményéhez! :lol:

Betti,
izgalmas, mikor fog történni valami! :D

Reni,
drukk a dokilátogatáshoz! :)

Junko,
köszi! :wink:
angel37
 
 


Angel!Mi újság veled?
Nem tudom de úgy érzem meg fog jönni.Annyira parázok hogy megy a hasam is.Jó mi?
breni
 
 

 
 

Megértelek!

A Kaáli konzultációs napon az én hasam is olyat művelt, amit kb két éve nem! :shock:

Hétfőn megyek hormonhoz vérvételre, meg megcsináljuk a chlamydiaszűrést.
angel37
 
 


Nagyon rossz.
Én az eljegyzésünk napján éreztem ilyen rosszul magam.Akkor is egészen addig míg nem húztuk fel egymásnak a gyűrűt a WC-én ültem. :lol:
breni
 
 


Jó reggelt mindenkienk!! :lol:

Ági!!

De jó,hogy megoldódni lázstik a szopi ügy!!!!Ügyesek vagytok nagyon!!!

Betti!!!
:lol:
Látom még egyben!!!Ahogy telnek a napjaid,úgy kerülök közelebb Én is a szüléshez.Milyen szopi teát vettél????Én is akarok venni.

Emma,Odett!!! :D

Válaszoltam,remélem megkaptátok!!!!!

Lola!!!!! :lol:

De jó,hogy minden ok!!!!Már izgltam értetek,nem tudtam miért nem jössz.Azt hittem bekelett feküdnöd már!!! :cry:
Ha van időd holnap feltétlenül írjál!!!

(35+2)
csanita
 
 


Én is kérek beutalót hormonra most,ha eljutok orvoshoz.Persze ha megjön nem megyek.
A chlamydiaszűrés milyen?
breni
 
 


Még jó, hogy a gyűrűfelhúzásra el tudtál szakadni! :lol:

A chlamydia szűrés hasonló, mint egy citológia levétel. Vesznek mintát, és kitenyésztik, hogy van-e bennem. Vérből is lehet nézni, de több helyen olvastam, hogy kenetből biztosabb.

Sztem mindenképp menj el már a dokihoz, és kérj egy beutalót hormonra! :wink:
angel37
 
 


Aha,értem mostmár.Remélem minden rendben lesz.
Ha megjön ehez a dokihoz nem hiszem hogy elmegyek,hanem a másik dokimhoz megyek el,mert ő tutira szakosodva van erre is.A körzeti nem hiszem.Ide is csak muszályból megyek.
breni
 
 


Aha, persze, ahogy neked jobb.
De most már tényleg nézess egy hormont, ha mégis megjönne! :wink:
angel37
 
 


Reni!

Hány körül tudsz jönni a hírekkel?

Angel!
Drukk,drukk hétfőre!

Betti!
Köszi, várom nagyon az sms-t, igyekszem azonnal tájékoztatni a Csajokat a fejleményekről. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ok!Befejeztem,ennyit az én problémámról.
Beszéljünk másról. :)
breni
 
 


Sziasztok!

Reni!
Drukkolok nagyon hogy jo hirekkel gyere vissza a dokitol!(Ugye jossz meg ma?????)A hasmenes meg azert van mert ideges vagy!NYUGI!!!! :D

Angel!
Nem kell fizetned a Chlamydia szuresert?A sogornomnek is korhazban vettek le es 4000Ft-ot kellett fizetnie!Egy honap alatt lett meg az eredmeny! :(

PIHIKE!!!!!!
Hogy van anyukad???Es te hogy vagy?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


csajok a vérvételt melyik napokon nézik? a 3.-on és a 21.-en? de most a 3.-ról lekéstem júliusban meg nyaralni leszünk...máskor nem lehet??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Jövök vissza kb 1 óra körül.
Engem is érdekel ez a vérvétel,hogy mikor veszik le.
Pihike tényleg hol lehet?Remélem nincs semmi baja!!!!!!!!!
breni
 
 


Köszi Vica! :D

Ancsa,
mondjuk úgy, hogy eddig úgy tudom nem kell érte fizetnem, legalábbis a doki nem mondta. :wink:
Az eredményre két hetet mondott.
Szar ügy, ha nem lesz meg 30-ig, mert akkorra kéne prezentálnom... :roll:

Zsuzska,
elvileg úgy kell, ahogy írtad, de pl. most a Kaáliban azt mondták, hogy 2-5. nap között legyen. Annak idején csak ciklus 2. felét néztük, és egyszer vettek 18. napon, egyszer 22. napon.
angel37
 
 


Angel! és neked a véreddel minden o.k. volt??
zsuzska80
Szombathely
 
 


18 és 22. napon igen! És a lutheális fázis, a ciklus első feléből következik, így merem remélni, hogy ott sincs baj! :roll:

A 2-5. nap közti jövő héten kiderül!
angel37
 
 


RENI!
NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Itt vagyok lányok!

Nem vagyok terhes,aminek nem nagyon örülök,de nem vagyok nagyon szomorú,picit :)
Mindent rendben talált,csinált hüvelyi ultrahangot és kézzel is megvizsgált.Azt mondta nemsokára meg fog jönni.Ha mégsem akkor 2 hét múlva menjek a Klinikára ultrahangra.TVS ez van írva a papírra.
És azt is mondta ha gondolom elkezdhetem a meddőségi kivizsgálást.
Mit jelent ez R nagy ut.endom 8 mm?
Ciszta nincs :D
breni
 
 


Jajj Reni!Annnyira biztam pedig benne! :cry: :cry: :cry: Azert annak orulok hogy igy fogod fel! :)
Kertel beutalot vervetelre?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem mert a körzetin nem adnak hanem a Klinikán kell kérni,de nem biztos hogy adamegyek,lehet a másikba.De nem gondolkozok még ezen,még friss az élmény.Így fogom fel,mivel nem tudok mást tenni.A párommal megbeszélem hogy legyen.
breni
 
 


breni, és miért mondta azt hogy megkezdhetitek a meddőségi kezelést? mert nem lát esélyt a spontánra vagy miért? és ott mik a lépések??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Reni!

Nagyon sajnálom. :cry: Szomorkodd ki magad, aztán újult erővel kezhetsz neki a köv. lépésnek. Gondolom azért idegileg is megviselt ez az utolsó pár nap. Menjetek el moziba, vagy cukrászdába és ne törődj vele, egy darabig. Hidd el, jót tesz.
:)

R nagy ut.---->ez valami olyasmi, hogy normálisan nagy méh (az uterus a héhet jelenti)

endom 8 mm--->endometrium (méhnyálkahártya) 8mm vastag.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni,
sajnálom, hogy nincs baba :(

Az endometrium 8mm, úgy, ahogy Vica mondja!

R nagy uterus = rendes nagyságú méh!

De mi az a TVS :?:
angel37
 
 


Vica!Köszike aranyos vagy,de tényleg nem vagyok szomorú.Furcsa de nem érintett rosszul.
8 mm az jó?
breni
 
 


Asszem min. 7mm kell a beágyazódáshoz, de ez nem 100% :oops:
angel37
 
 


Zsuzska!Mondtam neki hogy 8 hónapja nem sikerül és arra mondta hogy ha gondoljuk elmehet a klinikára.Megnéznek.De megvárhatom az 1 évet is.Semmi olyat nem mondott hogy nem lehet spontán.de nem akart lebeszélni szerintem,de ez jó.
breni
 
 


Sziasztok!

Potter/Ági:

Talán még emlékszel rám, az előkészítőn találkoztunk és beszélgettünk a MÁV-ban.
Látom már megszületett Ptikétek - GRATULÁLOK!
És örülök, hogy van előrelépés a szoptatással is.
Kiváncsi vagyok a tapasztalataidra, majd írd meg.

Üdvözletem:

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Agi!
Eszembe jutott egy otlet! :wink:
Nincs fenykepezos telefonotok?Mert akkor attudnad nekem kuldeni mint MMS-t,en meg feltennem ide a lanyoknak!Na?
De ha nem akarod akkor mond meg nyugodtan! :D )

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!

Ági korábban azt írta, hogy nem szeretné, hogy atopikon szerepeljen a baba, de szerintem ha mélben elküldenéd nekünk, az jó volna, szerijnted, Ági?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Következő ciklusban megnézik megint a vérképemet (3. és 21. napon) LH, progeszteronstb. szinteket és csak az azt követő ciklusban kezdjük az inszemet. :)

Köszi a drukkokat!
Puszi mindenkinek!!
lara26
 
 


Potter!
Hatalmas gratula!!!!
Jó egészséget,és nyugodt éjszakákat kívánok Nektek!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok Csajok!

Reni!

:( Azért jó, hogy a doki támogatja a kivizsgálást.

Angel!

Akkor most nálad is megkezdődött a kivizsgálás. Bízom benne, hogy hamarosan meglesz az eredménye.

Lara!

DRUKKKK!

Nálam semmi. :( Ma megyek megint dokihoz. Kicsit már uncsi. :lol:


Betti
40+ :shock:
betti73
 
 


Betty!Ilyenkor amikor mész dokihoz minden csomaggal együtt mész,hogy ha már bent kéne maradni?
Nem sok van már hátra!De jó lesz utána neked.Picit irigy vagyok.De csak egészséges irigység ez.:)
Én is örülök,csak el kellene döntenem melyik Kórházba,magánrendelőbe menjek el.Ez a nehezebb része.
breni
 
 


Anita!

Herbáriás teát vettem, valami laktoherb a neve.

Reni!

Még egyszer sem vittem cuccot, most sem viszek. :) Majd utánam hozzák, ha kell. Lehet, hogy ez a baj??? :roll:
betti73
 
 


Lehet,érzi a baba,hogy anya még nem akar befeküdni,mivel cuccot sem hozott nekem. :lol:
breni
 
 


HOL VAGYTOK?????????????????????
breni
 
 


Úgy látszik ma senki nincs túl beszédes kedvében.
Breni. Hogy álltok az esküvő szervezésével?

Tegnap este felhívtam a dokimat, hogy megvan minden előzetes vizsgálatom, amire elküldött és szeretném megmutatni, hogy minden OK-e. Erre közölte, hogy ő szerdán lesz legközelebb elérhető, úgyhogy ott találkozunk és úgy készüljek, hogy akkor már ott is maradok. :(. Fura, de tökre várom már! A foghúzásaimat is mindig vártam, mert tudtam, hogy szar lesz, de utána meg sokkal jobb.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Ez most rossta jelent,hogy ott kell maradnod?
Már csak az öltöny hiányzik.Süti,torta már majdnem meg van,az állványt lefoglaltuk.5 torta lesz rajta.Megpróbálom felrakni.

Nem sikerült,túl nagy.:(
breni
 
 


Eredetileg is úgy volt, hogy szerdán kell befeküdnöm, csak nem tudom miért reggel. Halálra fogom unni magam csütörtök reggelig.

És a ruhád már meg van? Milyen lesz? Nekem a frizura okozta a legnagyobb problémát, de aztán egész jó lett. :) Csak kár, hogy a képeken nem látszik hátulról, mert nagyon vagány volt ám! Elölről meg olyan kis szolídnak tűnik.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szegénykém,szar lesz neked.
Igen a ruhám meg van az volt meg legelőször,de majd én is teszek fel képeket.Veszünk digit gépet.
A sminkes meg van,a fodrászon még gondolkozom.
breni
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Nem tudom hogy mit kivanjak! :( Leginkabb azt hogy semmi rosszat ne talajanak!!!

Reni!
Ha elkuldod nekem mailben akkor en lekicsinyitem es felteszem! :?:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ma 1 cn. Végre!!!!!!
breni
 
 


Reni!
:( :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ANCSA!ELKÜLDTEM.KÖSZÖNÖM SZÉPEN.AZ ELSŐ TORTA LESZ A MIÉNK A SZÍV ALAKÚ.
breni
 
 


Ancsa!Nem vagyok szomorú.Saját magamnak csináltam,ha nem foglalkoztam volna ennyit azzal hogy terhes vagyok e vagy nem,már rég megjött volna.Szerintem.
Új hónapnak nézek elé.1 hét múlva szabadság.Irány Eger és pihenés,internet nuku.Csak a párom és kész.
breni
 
 


Reni kepe:
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nagyon szep torta!!! :D
Beszelgettel a paroddal hogy elkezditek-e elobb a kivizsgalast?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


DE ÜGYES VAGY KÖSZÖNÖM SZÉPEN.
TE HOL TARTASZ A CIKLUSODBAN?
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?