Új privát üzeneted érkezett!

Részleteket nem tudok,csak ennyit üzent.......
Kis tétovázás után,ugy döntöttem,,ideje kibujni 5.20kor,3800gr.mal és 52cm-vel,apa hasonmásaként megérkeztem e világba 6órás utazás után.Tarján Bogi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Norka!

Én is szeretnék gratulálni neked!!! Ezt már nagyon megérdemelted!!!

Kép

Kép
rejo
 
 

 
 

Norka
Hatalmas nagy Gatula NEktek!
Sok Boldogságot és tejcsikét kivánok!!!!!
Alig várom már h képeket kapjunk az ifjú hölgyről!! :D

pussz
Vendég
 


Többieknek!:)

Kismamik vigyázzatok magatokra ebbe a csúnya időben!
Friss kismamik Nektek pedig mégegyszer hadd gratulájak!!!!!! :) Ki mikor megy orvoshoz????


Babancs:)
Most lehet h megkövezel/tek,de sztem ezek a rosszullétek a Metformin miatt vannak.....és lesznek is egy darabig!Jobbulást! :)

Köszi Mindenkinek a dicséretet a tüszömnek :) ...még futni kell egy pár kört a babáig azért.....remélem sikerül,ha nem akkor legalább tudom h jól reagálok a gyogyikra!
Vki kérdezte,a hőmet mérem,de nem kiértékelhető /sztem/,mert volt h 2* hajnali négykor mértem,+ más hőmérővel....

Ginuska:)
Merre jársz?Mennek a drukkok! :)
Vendég
 



Norka !

Nagyon sok boldogsagot kivanok en is!

Orsi
orshe
 
 


NORKA! HATALMAS GRATULA!

Remélem nemsokára képeket is kapunk :)
csakegysokadnick
 
 


Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Én is mind a picinek, mind a Mamájának,Papájának.
Szilvi :P
szyszqo
 
 


Norka!

Hatalmas gratula !!


Sok egészséget, boldogságot neked is, Boginak is és apunak is :)

Várjuk a képeket

Gina
Vendég
 


Jó éjszakát csajok!

Jó éjszakát a stramm Norkának és Boginak is!
babancs
 
 


Gabi!

Köszi hogy gondolsz rám. Én nem élem bele magam. Nem kellene már valami jelét éreznem??? Anyucik, kismamik...ti először mikor éreztetek valami babára utaló jelet???

Gabi! Remélem ez a hó neked jó lesz....függetlenül a hőktől. Szeressétek egymást...ez a tuti recept :))

Gina
Vendég
 


Holnap Tamás gondoskodik a képekről....írtam Norkának,hogy küldhet a telcsimre és beteszem...de gondolom profi képeket kapunk holnap... :lol:
Szép álmokat aki most megy hunyozni! :idea: :shock:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Látom megbolydultunk :)

A páromnak részletesen ecseteltem a történteket a topikban.
Látnátok mennyire lelkes.... :)
Azt mondta, hogy amint PÉm lesz, szabadnapot fog kivenni. Beteget jelent pl: hogy fosik, vagy valami hasonló és engem sem enged dolgozni menni. Sőt az ügyeleteket is elcseréli. Azt mondta, hogy fáradtan nem lehet babát "csinálni" :)

Teljesen fel vagyok dobva... ez olyan jó :)

Csók csajok, asszem ma már nem leszek többet.

Mindenkinek jó éjszakát!!!! Békéset és pihentetőt.
Remélem ma fogok tudni aludni. :)

Kavics elvonul :)

REJÓKA!!!!! Azonnal tudni akarjuk a baba nemét :wink:
Vendég
 


Orsika!
Még neked néhány sor :)

Jelentkezz gyakrabban, mert így elfelejtünk :(
Mond be az adataid, Kandika bevesz a táblicskuba és így legalább tudjuk, hogy hol tartasz. OK????
Nagyon szeretném.... lécci lécci, léccci :)

Képeket is nagyon várjuk :)
Vendég
 


Csillagfény, Espero!

GRATULA :lol: fanatsztikus..most olvasom a jó hirt. Ez szuppi

Gina
Vendég
 


Ginuska:)
Nyugika,még csak a 23 cn vagy....ilyenkor még nem sok mindent lehet érezni!Mikor volt pé-d???Na arra számolj kb 13 napot és hajrá egy teszt ,meglásd olyan gyönyörű csikocskáid lesznek h csak na:)........és majd kb 2 hétre rá jönnek a vukok is! :)

Remélem én is hogy jó lesz:),de nem csak nekem :wink:
Pusszancs
Vendég
 



Csillagfény!
Gratulálok!!! :)

Norka és Bogi!
Sok boldogságot és egészséget mindkettőtöknek!!! :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Jó reggelt! :)

Ginuska!
nem tudsz többet csinálni, mint méred a reggeli ébredési hődet! Az sok mindent elárul, van-e baba vagy nincs.

(nekem mindkét terhességnél fogamzás után pár nappal annyi változás történt, hogy nagyon megnőtt a libidóm, és iszonyú jó lett a kekszelés, valahogy más lett, gondolom a hormonális változások miatt, de lehet, hogy ez csak egyéni és nálam mutatkozik. na meg ez nem egy megbízható terhességi tünet :roll: )

Másik kora terhességi tünet volt nálam, de ezt már másnál is hallottam, hogy felébredtem hajnalonként hogy pisilni kell. ezt is már 25 cn. körül. éreztem. Aztán cickófesz, és ciciérzékenység, máshogy érzékeny, mint sima mensi előtt.

na ennyit a kora terhességi tünetekről, válogathatsz! :lol:

Kavicska!
ne is mond. Én is tudni akarom!!! Hogy vásároljak így neki?? Vagy még nem kéne? :roll:
megpróbálok bejelentkezni 4d-re, de az a baj, hogy elutazunk holnap. Pécsen nem tudom van-e.

Okr!
Hiányzol!!! Mikor vizsgázol már le??? Csúnya vizsga! :evil:

Holnap utazunk csajok másfél hétre, akkor ritkábban leszek!

Kép

Kép
rejo
 
 


Kép
Rejoka!Remélem pihizni mész....azért ha tudsz ,jelentkezz az a 9-10 nap,az sok ám! :o
Na mentem dolgozóba.....délután jövök....
Szép napot!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok,

Norka, szivbol gratulalok, es kivanok nektek Bogi babaval nagyon sok boldogsagot es minden foldi jot!!! :D

Rejo, jo utazast, es jo pihenest kivanok!

Okr, irj par sort, hogy allsz a vizsgakkal...tudod, nagyon drukkolunk neked!!!! :lol:

Remelem a front mar muloban van...? Halottam a radioban milyen hideg ido van, es el sem tudom kepzelni, hogy lehet juniusban ilyen ido...???

Mindekinek jo napot!!!

Alice
alice27
 
 


Norka!
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok Bogihoz :)

Rejó!
Oké, meggyőztél, maradok, és néha írogatok.
Pajzsmirigy alulműködés kapcsán nem hallottam pattanásokról :wink: .
(Egyelőre annyi hatása van a gyógyszernek, hogy kicsit sűrűbben járok a klotyóra, bár ennek nagyon örülök). Alapvetően úgy magyarázta a doki, hogy eddig olyan volt a szervezetem, mintha aludna (lassú anyagcsere, aluszékonyság, fáradékonyság), egyébként minden szervre kihatással van a pajzsmirigy nem megfelelő működése.

Nóra
nóra1
 
 


Kép

Norka, sok boldogságot és jó egészséget az egész családnak! :D

Espero
espero
 
 


Hello lányok!

Kicsit el vagyok kenődve. :( Már két napja nem tudom elérni a dokimat.....Lehet, hogy bejelentkezek a régi dokimhoz. Ő legalább akkor is azt mondta, hogy terhes vagyok, amikor nem voltam az, ezek után meg biztos nem mer mást mondani. :D

Ginuska, a kora terhességi tünetekről annyit, hogy nálam az első jel az volt, hogy vegetáriánus létemre töpörtyűkrémes-hagymás kenyérről ábrándoztam. :shock: Aztán meg jött a cickófájás, ami nálam egyébként sohasem volt a mensi előjele. Végül a többi, hasfájás, gyakori vizelési inger, farkasétvágy.

Espero (?)
espero
 
 


Sziasztok!

Aranykavics!

Nagyon aranyosan írtad, hogy mennyire készültök a pé-s napra.
:D
Nekem a párom azt mondta, hogy megvárjuk míg megjön a menstruációm, aztán rástartolunk az ügyre. Addíg viszont meg kéne gyógyulnunk. Action után a férjem mindig beteg lesz, én candidára gyanaxom..de mindegyik nőgyógyász cáfolja. Akkor mi lehet? Chlamydia? A sűrű fehér folyás tudtommal gomba. És főleg akkor tapasztalom, ha tömöm magamba az édességet.
Szóval most mindketten ücsörgünk a sós forró vízben, még cickafarkfűteát is öntök bele.
A metformin hatása most kezd jelentkezni. 4 napig semmi bajom nem volt, 5. 6. nap hasmenés, alhasi görcsök. Nagyon érdekelne, hogy hat ez a gyógyszer.
A házidoki szuper volt, felírt egy 100 db-os merckformint. Megpróbálok mostmár 3*500 mg-ot bevenni, az eddigi 2 helyett.
Norkának is bejött :lol:
Várom a Bogis képeket :lol:
babancs
 
 


babancs: azt ugye tudod, hogy a forró vízben ücsörgés kinyírja a hadsereget? (csak azért, hogy mértékkel :) )

Szerintem csináljátok azt, hogy action előtt/után a férjed jól kenje be magát Canestennel... (amikor ezt játszottuk, soha nem jött elő a gomba... csak babagyártás mellett félünk ezt alkalmazni hátha kinyírja a katonákat... de a nem sanszos időszakban szerintem műxik...)
Vendég
 


Hát nemtom..én azt tanácsoltam neki, hogy action után mossa le jól, és törölje jó szárazra. Ő rám fogja, hogy tőlem kapja el..mivel , hogy én vagyok mindig "túrós" :x
A nőgyógyász meg azt erőlteti, hogy a férjem menjen el dokihoz.
Az tény, hogy a Canestennel egy-két nap alatt helyrejön neki.
Utóbbi időben nem is gondolok az együttlétre, mert a méhem és a hüvelyfalam ramaty állapotban leledzik. A 2 petefészek teljesen hátranyomta a méhemet és össze van zsugorodva. Ilyen állapotban a sex nem éppen kellemes.
Egyik fórumon olvastam, hogy egy csaj teákból és tejsavból készített folyadékkal irrigálta magát, és elmúlt minden nyavalyája. Ezt csinálta 2 hónapig.
babancs
 
 


Sziasztok!

Nokra itt is gratula Nektek! :lol:

No és gratulálok a két plusszosat tesztelő kismaminak is! (Espero és Csillag) :lol:

Csakegy! El vagy tűnve - legalábbis számomra. Hol tartasz? No és hol lehet Okriszti??

Lányok! Én csak rontanám az átlagot.... de ha gondoljátok, hát írjatok bele abba a táblicskuba.

A paramétereim: 31 év, Hmv, 3*500 metformin, kezdtem 2006. 04. 28., ciklushossz változó, 17 cn.

Bee
beebeey
 
 


Bee: hát rajtam nincs néznivaló...
Kép
tankönyv szerinti anovulációs görbe... és 26. cn.

Mondjuk mindegy, mert úgysem actionözünk:) bár a férjem háta szépen lassan kezd helyrerázódni...

Ehhez mit szóltok? Asszem nem aprózzák el a dolgot mókus barátaink...
Kép
Vendég
 


Kavicska,

aranyos vagy de nem nagyon szeretnék a tablába kerülni, még. Igen minden nap olvaslak titeket, és ha lesz valami eredmény azt is elárulom, tuttti.
Egyenlőre annyit, hogy most volt egy sikertelen lombik, ami arra volt jó, hogy megtudtam képesek apa sejtjei megtermékenyiteni a petesejteimet, amik szépen tovabb is osztódnak.
Egyébkent nekem tök rendszeres a ciklusom (28nap), így is volt mindig is, mindig van PE és kb 3 hónapja szedem a metformint.
Szerintem nálam más is lehet a palacsintában, mint IR...

Tényleg gratula minden zebrásnak, mindig ráébresztenek arra, hogy egyszer nekem is sikerul ... majd utánad Kavics :)
előreengedlek ám, szivesen, ha utána küldöd a golyát ide is :)

Pusszantas mindenkinek

Orsi

Kavics - es milyen kepeket? vagy az mar nem nekem szólt :)
orshe
 
 


Sziasztok!

Vegyük szépen sorjában.... most csőrőltem be egy nagy adag capuccinot, h bírjam a strapát :)

Rejóka!
Nagyon fogsz hiányozniiiii!!!!!!!! De azért néha nap egy egy sort. :wink:
Én 22-ik Pesten vagyok, remélem addig visszaérsz, hogy talizzunk :) Megint :)

Babancs!
Nekem is voltak gombás időszakaim, de legutoljára valamikor február elején volt, azóta semmi. Ez rekord. A tabletta szedés alatt rettenetes volt. Tudom milyen sz.r érzés, úgy felforrósodik az ember hüvelye, hogy füstöl... :evil:
Mindenképpen menjetek el mindketten orvoshoz és tenyésztessétek ki a kórokozót. Lehet esetleg mégsem Candida. Nem gondolom, hogy Staphylococcusod van, de az pont sós táptalajon növekszik.
Egyébként az egyik barátnőm évek óta Candida fertőzéssel küzködik, tele van az egész tápcsatornája a szájától a vastagbelén keresztűl hüvely stb stb. Eltiltották az édességtől!!!!! Norvégiában talált megfelelő szereket (természetgyógyászati készítményeket), mert a klasszikus gombaölő szerektől kimúlófélbe került. Vérképe is rossz lett.
El kell felejteni az édességet!!! Akármilyen rosszúl is hangzik!
De a legfontosabb, hogy a férjed is menjen el urológushoz, vagy andrológushoz. Ez a kettőtök érdeke. !!! (de ezt ti is tudjátok :) )

Nóra1!
Kincs is megkapta a pajzsmirigyére a bogyót. :)
A pajzsmirigy alul müködése okozhat anovulációs ciklust. Jól tudod, hogy minden szervrendszerre kihat. Pajzsmirigy hormon nélkül nincs élet !!!! :) Komolyan...
Úgyanúgy örülünk majd a te babásodásodnak is :)

Espero!
Nálam te még mindig a toppon vagy :) :wink:
Nem számít, hogy kihez, csak menj el egy dokihoz. Aki megtud nézni UHval. Aztán ráérsz a maradék 7 és fél hó :shock: alatt megtalálni a dokidat. :lol: :lol:
Töpörtyűkrémes hagymás kenyeret én is megkívántam, most, hogy mondod :)
De elkezdtem diétázni. Vagyis du nem eszünk konszisztens kaját. :)

Beebeey!
Itt a statisztikát előbb vagy utóbb mindenki javítani fogja. :)
Te is!!!!

Csakegy!
Rosszabb a görbéd, mint az enyém. :roll: Kihülés felé araszolgatsz. :lol: :lol: Tudod a zokni!!!!!!
Tudom, hogy hallani sem akarsz Clostyról, de egy megfelelő adag rajtad segítene. Mert a múlt hónapban már volt spontán PÉd. Gondold meg! A Closty nem hormon. !!!!! És majd augusztusban jóízűen hányhatsz a sátorból kifele :? :lol: :lol:

Orsika! :)
Gondold meg.....
Norka is így volt mint Te kb.
Két hónapja szedte a Metformint, amikor másodszorra lombikozták. Sikertelenül. Aztán jött több (kb 5)havi szünet. És CSAK!!!! Closty!!! És Bogibabát már szoptatja is :) Reméljük van teje!!!
Nálad is, mint legtöbbünknél idő kell a Metforminnak.
Azért ha megnézed a táblázatot nem az a jellemző, hogy mindenki sipp supp teherbe esik a Metformin szedése után. Pár héten belül.
Hogy pontos legyek: Rambóka, Mir és Csillagfény.
A képeket Norkáék babájára értettem :)

Kandika!
Lehet, hogy megint egy pucás lakódzik benned ... :wink: Azért nem érzel semmit. :)

Csók csajok.

Jók legyetek.

Kavics
(27 cn.)

...vagyok....
Vendég
 


Kavicska: Köszi a tippet :)

(De tudod... Szerintem a Clostyl vékonyítja a mnyh-t úgyhogy nem játszom vele még jó ideig... talán majd ha még szeptemberben sincs PÉ-m... egyébként meg van egy sanda gyanúm, hogy nekem az egyik petefészkem az amelyik lázadozik... így a következő ciklus tutira PÉ-s lesz... és ezen a clostyl se segítene... max. növesztene néhány cisztát ... az azzal járó ragyákból meg nem kérek :) )
Vendég
 


ja... egyébként meg ebben a ciklusban büszkén állapítottam meg, hogy sokkal melegebb vagyok, mint korábban :) (aztán a napokban elmúlt :) Valszeg azért kavarodott be megint minden, mert a dokim a 4. napon megduplázta a D vitamin adagomat... én meg a premenst... szóval szeretném, ha a következő ciklusban békén hagynák végre a vitaminadagomat :) ) amíg nem állt be fixen a vitaminom addig sajna előfordul az ilyen kavarás szerintem....
Vendég
 


Kavics, tudtam, hogy rád számíthatok. :D Benne vagyok én is a pesti taliban, legfeljebb viszek magammal hányószacskót, már ott még azért nem tartunk.

Rambóka, el is felejtettem megköszönni a fogas kérdéseimre adott válaszokat, nálam már most működik a feledékenység :wink: Szóval köszi. A holnapi fogkőeltávolítást most lemondtam, mert ütközik a nődokis időpontommal (ja igen, végül sikerült vele beszélnem.....), és most ugye mások a prioritások. Remélem holnap ilyenkor már többet tudok az "állapotomról". Utána majd a fogaimra is sort kerítek.

Na pá, este még vagy leszek vagy nem, tegnap pl. nem sikerült ébren maradnom.

Espero
espero
 
 







Norka!
Gyönyőrűséges ez a kis csaj...úgy megzabbantanám! :) :)
NAgyon-nagyon sok boldogságot Nektek!:)

Csakegy:)
Clostyval kapcsolatban...nem feltétlenül vékonyitja....persze én is tudok olyanról akinek igen...de nekem a 17 cn. 12mm volt,ami frankó!

Kavicska :)
Ma is dolgoztál???????

Pussz
Vendég
 


Csajok! Norka!

Totál be vagyok zsongva Bogi babától!!!! Gyönyörű pofitos!!!!
Olyan szép, mintha nem is újszülött lenne, hanem egy kipofásodott 3 hós! :)

Gondolom Norka te is álló nap gyönyörködsz benne!

Kavicska, pár sort azért fogok írni esténként, ha jó lesz a net!

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka!!!! Tamás!!!

Gyönyörűűűű!!!!!!!! Ilyen nagy baba!!! Ekkora buksi azon a pici lyukon :shock:
Ha nem tudnám, hogy hüvelyi úton szültél, azt mondanám, hogy császáros baba.
Micsoda két puffancsa van ..... :) IMÁDNI VALÓ!!!!
Még két hasonlót :wink: És rengeteg boldogságot!!!!! :)
Vendég
 


Norka!Nagyon nagyon gratulálok nektek!Gyönyörű a kis Bogi baba!!!!!!Teljesen feldobódtam tőle!!!!!!!
Kandika!!Ma már a 34.cn.-on vagyok!Kijavítasz??Köszi
Gratula Csillagfény!!!!!!!!!!!!!!Tök jó hogy a metformin ennyi embernek csinált már babát!!!!!
Egyépként én is gyanús vagyok magamnak a hőm még fent van fájnak a cicik (mondjuk ez mensi előtt is szokott)+néha hányingerem van,közben meg úgy érzem bármelyik pillanatban megjön!!Nem tudom.....Nem merek tesztet csinálni...
niki26
 
 


Norka!Nagyon nagyon gratulálok nektek!Gyönyörű a kis Bogi baba!!!!!!Teljesen feldobódtam tőle!!!!!!!
Kandika!!Ma már a 34.cn.-on vagyok!Kijavítasz??Köszi
Gratula Csillagfény!!!!!!!!!!!!!!Tök jó hogy a metformin ennyi embernek csinált már babát!!!!!
Egyépként én is gyanús vagyok magamnak a hőm még fent van fájnak a cicik (mondjuk ez mensi előtt is szokott)+néha hányingerem van,közben meg úgy érzem bármelyik pillanatban megjön!!Nem tudom.....Nem merek tesztet csinálni...
niki26
 
 


Tündéri a kis Bogi!

Gratulálok Norka és Tamás!
babancs
 
 


Andi :)
Nagyon elvesztél :(...remélem nincs baj!? :)
Vigyázz magadra! :)
Puszi

Mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Na ha mindenki képeket pakol fel, én is pakolok. Egy pocakfotót. :)

Apa kezdi elfogadni a topicéletemet. Mutattam neki Bogit itt a topicon, úgy látszik nagy hatással volt rá, mert aztán nézegettem a pocakomat szokás szerint a tükör előtt :oops: , és apa MAGÁTÓL megkérdezte, ne fotózzam le? Aztán egy perc alatt feltöltötte nekem a gépre! :D

Kandika!
Ezentúl küldök majd havonta! :wink: Remélem azért jobban vagy már! :)

Okr! :)
jelentkezz!!

Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejoka!Nagyon szép pocakod van....Bazi formás ám a pockod!Küldjed is foly. mert így is lemaradtál 2-3 képpel!
Gabika! :wink: Vagyok Én ,csak Te meg pont akkor nem vagy!Nincs baj,kis fogyi nem árt a hasi-masival....már férjem is :)!
Niki26! Írtam,hogy szólj....mert éjfél után...6-7percel írtad a ciklusnapodat ....de Én gondoltam,hogy nem nézted,hogy már másnap van!!!:)-tesztelj légyszi,mert ezek a tünetek nagyon jók!-most ,nincs itt Norka,hogy Ő biztasson....szóval,teszt holnap!?Én is fogok,pedig 100%hogy negatív lesz....de legalább okosabbak leszünk!
Szyszqo!Nem kifogás,hogy mi összeszokottak vagyunk,gyere gyakrabban!Vagy megkereslek! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejo!

Csinos kismama vagy, aranyos pocival! Köszi a fotót! 8)

Kandi!

Köszi, hogy közvetítetted a Bogis képeket. A férjemnek is megmutattam. Már ő is lesegeti a babanetet. Vajon miket írogat ide a felesége :?: :lol:

Niki26!

Csinálj tesztet, hogy megnyugodj. Én már jártam úgy, hogy megcsináltam a tesztet, majd utána megjött..felesleges stesszet okoz.

Ja és Te gyulai vagy..június 17-től 24-ig Gyulán nyaralunk. Hurrá :!:
babancs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: