Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Ugye milyen szep ido volt egesz hetvegen???Elvezet volt kinn lenni a levegon es szoszomotolni a kertben, gyorsan meg par viragot elultettem es jo nagyot gereblyeztem, igy most erzem rendesen a hatam!

Remelem a napfeny matenak es lenana is jot tett, elegge lepukkantak szegenykek meg, kohognek, nyugosek s zero az etvagyuk sajna!Lassan felreteszem az elveimet es barmit adnek nekik enni, amit megkivannanak, csak egyenek vegre! De ezen is tulleszunk remelhetoleg mielobb es minden vissza all a regi kerekvagasba!
Mas:
Probalom a babakocsinkat eladni, ha valakine van ismerose vagy erdekel, legyszives adjatok tovabb, koszonom!
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=107071

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sziasztok veresegyházi kismamák, anyukák!

Én Farkas Bogi vagyok Győrből és a győri topicból.

Hamarosan beíndítom új vállalkozásomat. Pelenkafutár és csomagküldő céget alapítok.

Ha érdekel benneteket, akkor a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu oldalon megnézhetitek a pelenkákat.

Ha mint munkalehetőség érdekel benneteket, akkor keresek pl. területi képviselőket is.
Jutalékos rendszerben (nem ügynöki, nem mlm munka) működne.
A munka a következő lenne:
Küldök szórólapokat annak aki foglalkozna vele, és mondjuk a terhesgondozóban, vagy forgalmasabb helyeken kiteszitek a szórólapot, amin a Ti adataitok lenne.
Aztán csak várni kellene a megrendeléseket, amit aztán Nekem adnátok le. A pelenkát én küldöm a megrendelőnek, Ti pedig jutalékot kapnátok a pelenka darabja után.
Õszintén megmondom, hogy nem egy nagy összeget lehet vele keresni, eleinte havonta csak pár ezer Ft-ot, de ebbe nem kell pénzt befektetni. Vagy esetleg a jutalékot vissza tudjátok forgatni a pelenkákba, így egy idő után akár a saját pelenkáitokat ingyen kapnátok.

Üdvözlettel: Farkas Boglárka, Győr

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mit is írjak mert már szeretnék csak jókat írni.
Zorán 3,5 éves és napi 2-5 széklete van főleg hasmenéses jellegű, ezért gondoltam megnézzük alkati vagy van valami más oka. A tejcukor vizsgálat lényege: megitatnak manóval x mennyiségű tejcukrot, maj 3 órán át 30 percenként fújnia kell 1 maszkba. Ha nem tudja emészteni, akkor emelkedik a kilégzett hidrogén szintje.
Menetközben kiderült hogy rotavírus fertőzése volt, így nem biztos még a diagnózis. Ez az oka hogy nem jelentkeztem eddigKép
Zorán már jól van, de Manka még mindig nagyon pocsék állapotban van. Olyan gyenge és 3 napig lebegett a fejünk felett a kórházKép Apa ma este dőlt ki. Még tartom magam, meddig?? Hasam már nekem is fáj és egész nap hányingerem volt.

Oxi!

Még jó hogy nem jártál erre.

Meskete!

Igen jól tudod ki lehet nőni a laktóz allergiát.

Az agyam helyén légüres tér és kimerültségKép
Így hát L, minden betegeskedőnek jobbulást.
Ja, és Mondi kitartást, gyönyörű lesz a lakásKép

Fabri
fabrika
 
 

 
 

Sziasztok,
ujra itthon vagyunkKép
ezek szerint nem volt tali mult héten?

Fabri,
szegény Zorán...Kép
nekünk jo a szerda, ha még Nektek isKép

Mondi,
festésért nem irigyellekKép

Sofia,
jobbulást Nektek! én 10 napig benne voltam az inluenzábanKép

Meskete,
jol teszed, hogy homeoshoz mentek! Nekem arcüreggyuszi miatt vették ki kiskoromban a mandulam, és rengeteg felszuras+antibio utan még felnöttkorban is küzdöttem a betegséggel... egész addig, amig egy homeos bogyo meg nem gyogyitott...Kép Mondjuk én hiszek benne, és az is számit gondolomKép

KépKép
fibi
 
 


Jajj, Fabri,
most olvasom, mit irtalKép Jol Rátok jár a rudKép Gyogyuljatok meg mihamarabb!!

KépKép
fibi
 
 


Fabri,

A kohog, nyugos, nathas musorbol kijottunk es most bementunk a fosos, hanyosba......szoval kitartas, nalunk versenyezes megy a wc-ert.....es a 2 manomnak zuhog ki minden a pelenkaibol..bocs.

Kitartas!

Sofia
sofia
 
 


Fabri
Jobbulást nektek,gyógyuljatok meg minél hamarabb!
Hogy kaphatta meg a rotát?
Kép

Sofia
Valamilyen vírus fertőzés van,vagy hogy kaptátok el ennyire?Jobbulást nektek is.Nektek is küldök kisvirágot
Kép

Mi sem vagyunk a helyzet magaslatán,de nálunk csak ilyen csip-csup fogzás van...

Jó éjt

málna2162
 
 


Csak egy gyors:
Fabrikám,
Neked ment a mail az ovival kapcsban???
Nem írtál rá semmit Kép ....



Sziasztok!

Még élünk, de bazi sok a munka, tegnap eg még oltás is volt, persze ez viselte meg legjobban alányt, dobok 1 képet, aztán egyszercsak jelentkezem bővebbenKép:

Kép

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.Veresen keresek(fedeles)lovardát.Vagy a környéken.Bértartás céljából.

Minden infót szívesen fogadok!
Köszönöm előre is :Kriszta

málna2162
 
 


Sziasztok!

Kriszta!

A szomszédunk is lovakkal foglalkozik, csak ő ridegtartásban. De adott két nevet: Dr. Kertész Péter: 06-30-9217274. Õ Õrbottyánban van.
A másik pedig a Velo-tanya Vácrátóton: Hajdi László: 06-30-94089-426

Üdv: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek bocsi hogy így eltűntem, de kicsit behavaztam így áprilisbanKép

Mondi!

Jó fej a nővéredKép Már biztos mesélte hogy egymás mellett árultunk a veresi börzénKép Poén a végén telcsiszámot cseréltünk, erre kiderült hogy a huga netezik... MondiriKép
Nem is mesélted hogy neki is van 1 Majája. Ha igen bocsi de elfelejtettem. Nagy lánya beviharzott börzére, már előre félek a kamaszkortól. Ovi a héten pihizett, de majd jól felhívlak jövőhéten.Ja és köszi a mélt, gépem tűzfala vacakol, most is csak gyorsan pöttyögög pár sort. Melyik nap nem dolgozol?
Festés szörnyűségeit hallottam, Te szegényKép

Sofia!

Sovány vigasz, de vigaszKép Nem csak ránk jár a rúd. Mi már átvészeltük, remélem már ti is jobban vagytok. Párom nem mert dolgozni menni mert kibérelte a WC-t, 4 napig itthon fetrengett, ilyet sem láttam mégKép

Málna!

Ovis Zorán lelkem, volt 1 napot oviban=rota. Dokinénink vigasztalt hogy most ez nagy járvány, ez azért nem nyugtatott meg. Jó a rosszban így nem valós a laktóz teszt eredmény, reménykedhetek hogy fosás-hányás kavar beKép
Cipő: pont most vettem assot Majának nekünk bejött és baráti az ára. Gödöllőn vettem Majának cipőt. Zoránnak a Pólusban lévő mazsolában, nagyon jó kis cipőbolt, bár nem a legolcsóbbKép
Azért a fogzás sem kutya.

Hencsi!

Látom te csak dolgozol-dolgozol, pedig már az idő is szép.

Meskete!

Voltatok már a dokinál? Mizújs veletek?

Fibi!

Akkor jól kipihented magadKép Talit úgysem adom fel.
Képzeljétek vége a beach hangulatnak!!! Ma volt nálunk tereprendezés, nagyon szupi lettKép Gyorsan füvesítünk, jövőhéten jön a rönkfa a játszótérhezKépKép

Oxi!

Remélem te nem betegség miatt vagy távolKép

Fabri
fabrika
 
 


Na végre szijjjjasztok!

Nemrég értem haza a melóból, persze az állomástól gyalog, mert Dobozos Taxisom mélyen alszik kicsi lánya mellett ( úúúúgy féltem Kép egyedül jönni ). De egyben maradtam, nem volt kutya sehol.
Úgy tűnik, ma végeztek a festők, bár a cuccuk még itt, remélem, holnap már csak ezekért jönnek.
Viszont, hogy nehogy jól érezzem magam, Életem Értelme kitalálta, hogy nem lesz parketta-csiszolás, lesz helyette laminált parketta mind két szobában....ez csütörtök-péntekre ütemezve.
Különösebben nem izgat a Húsvét, de azért addigra szerettem volna rendben lenni, kész mindennel. Hát nem...
Persze, nem nyavajgok, mert szépek leszünk, meg minden, csak ez a kosz ne lenne Kép !
És Bettynél is hiába raktam rendet, amikor minden ki lesz onnan pakolva...Áhhh, nem is gondolkozom, majd adja magát az egész.

Fabri,
Remélem, Nálatok már Mindenki a gyógyulás útján lépked...
Tudom, hogy jó fej tesóm van, de hogy csak a végén dicsekszik a húgával.... Kép
Maját pedig mondtam, szerintem még a játszón.
Nagy lányról jót vagy semmit, úgyhogy inkább semmit Kép . Nehéz eset...
Holnap és holnapután itthon vagyok, hívhatsz nyugodtan Kép .

Hencsi,
KisCsaj nehezen viselte az oltást?
Milyen nagy már....csak ámulok és bámulok Kép .
És ne tessék ennyit dolgozni, még megárt!

Meske,
Felétek mi a helyzet?
Na és Ti többiek??
Mindenki hallgat...
Megyek, bebújok kis családom közé, lefáradtam ma rendesen ( hosszúztam, szóval a 6:38-as vonattal mentem, igaz, meló előtt megejtettem egy kis Auchant is Kép , és fél 11 után értem haza ). Mondjam még?

Remélem, mihamarabb érkezem, bár jövőhéten megint szabin leszek, úgyhogy biztos bekukk két ablakpucolás, vagy szekrénymosás közt ( brrrr ) Kép .

Jó éjt Nektek: Mondi



Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Hahó!

Látom, Mindenki tök elfoglalt mostanában Kép .
Ezúton szeretnék kívánni kellemes nyulat Nektek, bár cseppet késve Kép .

Jók legyetek, aztán írjatok, ha rá értek!!!

Pussz: Mondi



Sziasztok,
remélem, jol teltek az ünnepek MindenkinélKép Megúsztátok a locsolókat?Kép
Nálunk itt voltak a szüleim, és kertészkedtünk ezerrel, ma meg rokonokat látogattunk GyömrönKép Szombaton meg kirándultunk Diósdon, nagyon tetszik D.liget, oda szivesen költöznék, csak bazi drága...
Egyelöre a 2 érdeklödö, aki nézte a házunkat, még nem tudja megvenni anyagi okok miattKép

Mondi,
kész lett a parketta?Kép

Fabri,
meggyogyultatok már teljesen? Mikor lesz tali?Kép

KépKép
fibi
 
 


Fabri,
mikor van pontosan Veresen baba-mama klub? Mennénk a héten, mert program igényünk vanKép

KépKép
fibi
 
 


Szijjjasztok!

Két adag terígetés között belestem Kép .

Fabri,
Dobtam egy mailt Néked Kép !

Fibi,
Köszönöm érdeklődésed, igen, kész a parketta meg minden, most már csak az ablakpucolás van hátra ( még halogatnám szívesen Kép ).
Locsolók kitettek magukért, pedig kijelentettem, hogy hozzánk senki ne jöjjön, nem tudok úgy készülni, ahogy kellene. De azért csak jöttek....
Betty nem győzött elbújni, na de aztán valahogy mindig megzsarolták, és végül sikerült meglocsolni a kis virágot Kép .
Sajnálom, hogy a ház még mindig nem ment el Kép .
De itt a tavasz, a jó idő, ilyenkor jobban mozognak az ingatlanok is Kép .

Na megyek, muszáj teregetnem, és még főznöm is kell valamit vacsira....

Pussz!



Sziasztok!

Csak életjelt adok, szerintem máj 31 előtt nrm javul a helyzetem, nagyon sokféle adatszolg lesz mostmár szinte hetente majd, ma épp az áfákkal szenvedek...

MOndjuk ma az idő is elég szar igy nem olyan rossz dolgozni, de tegnap nagyon érzékenyen érintett h bent kuksoltam a szobában..Kép

Mindenkinek szép napot!

Heni és Ajsa 6 ho-10 nap

Kép
hencsi
 
 


Sziasztok!

Nah, hazaértünk az országos csavargásból, kipihenten, kicsit feltöltődve Kép
Az első rész nagyon húzós volt, egy hét alatt krokodil lett a lányom (5 foga jött ki 7 nap alatt), Olyan zombi voltam, hogy csak na, de aztán pihi is volt Kép

Remélem mindenki jól van itt is, és csak a jó idő miatt nem írtok. Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziasztok!
Ki hogy van es mi jot csinal mostansag?
tegnp-ma egyszeruen nyar lett es kinn voltunk az udvaron sokat ahogy szoktunk es mate es lena is leegett, lebarnult picit!Olyan mas a napi teendokhoz a hozzaallasom ebben a ragyogo napsutesben!A kozmunkat is nagyobb kedvvel vegzem el, s varom, hogy a manok aludjanak ebed utan es lehet kerteszkedni es viragozni, s ez zok jo!
Lena meg szopizik sokat (8 ho) es eszik nemi gyumolcsot, de semmi mast, oklendezik toluk.En nem eroltetem, neha megkinalom zoldseggel, de ha nem most, majd kesobb eszik.
Mate 2.5 evesen csibesz es porog egesz nap, jovo heten ovi beiratkozas, akit erint el ne felejtse!!!

Szep napot!

Sofia
sofia
 
 


Sofia,
mi is rengeteget vagyunk a kertben, Bálint szinte örökké kint akar lenneKép Segit is nekem gereblyézni, gazolni, stbKép Nagyon dolgos legényKép
Tegnap Gödön voltunk pocakos barátnömnél, és a homokozoban 2 ora hosszat jatszott kisfiamKép

KépKép
fibi
 
 


Hahó!

Látom, nem csak én hanyagolom a topikot Kép , most is épp' csak életjelet dobnék, a hétvégén munka ezerrel, ráadásul vasárnap leltározunk, ami arról szól, hogy reggel 6:45-re kell kiérnem a Savoyába, amihez is az 5 órási vonattal menek...Kép . És ha ez nem lenne elég agyi lefáradás, a leltár befejezte után lesz egy nagy átárazás, valszeg este 8-kor engem elengednek, de a többiek tízig nyomulnak...
De két hétig megint szabi, úgyhogy ígérem, bekukk, aztán meg csak olvashattok Kép !

Pussz Nektek, vigyázzatok cseppentyűkre!

Mondi



??????

Elköltöztetek Kép ?



Mondi,
mi még itt lakunkKép
és Fabrirol tud vki vmit? Ugy eltüntekKép

KépKép
fibi
 
 


Hahó!

Fabri-mami Kép ,
Sok boldog névnapot Neked!!

Fibi,
Már azt hittem, kihaltunk, de végre egy jelentkező... Kép
Mizujs Veletek? Házeladás?

Péntekre ezerrel kérném a drukkokat, megyünk Bettyvel a 3 éves oltásra Kép , és szerintem én jobban fosok, mint Õ...

Na mennem kell, de majd bekukk!

Pussssz!



Sziasztok!

Mi is megvagyunk.....

Fabri! Sok boldog névnapot! Kép

Valóban látszik, hogy (általában) itt a jó idő, nem sok forgalom van errefelé mostanában. Azért remélem tényleg mindenki jól van.
Mikor jó az idő mi is szinte egész nap kinnt vagyunk az udvaron. Lassan nálunk is felszámolódik a "beach-hangulat", hozattunk földet, jövő héten terítik és füvesítünk. Bár kicsit elkéstünk már, áprilisban kellett volna, de azért remélem ha sokat locsoljuk azért kinő...

Csongival voltunk végre a homeos dokinál Diósjenőn. Bár egyenlőre csak olyan apropóból, hogy a múlt héten ismét belázasodtunk és az itteni doki megnt azonnal antibiotikumot akart adni (ez lett volna az 5. kúra fél éves kora óta), úgyhogy azonnal fogtam magam és elvittem inkább Diósjenőre. Persze a homeos doki szerint nem volt indokolt a gyógyszer. Egyenlőre adott valami cseppecskéket. Pénteken meg megyünk anamnézis felvételre, hogy meg tudja határozni az alkati szerét és akkor innentől már rendesen tudunk hozzá járni. Egyébként Csongi már két nap múlva láztalan is volt antibio nélkül....

MOst meg takarítok ezerrel, mert hétvégén lesz Boti szülinapi bulija. Botikám amúgy jól van, mint mindig Kép Õ egész évben jól bírta a gyűrődést, inkább csak vírushordozó volt és szépen leadta itthon a cuccost, ő meg egy nap alatt kilábalt mindenből....

MOndi! Ne izgulj az oltás miatt! Én azt hallottam, hogy most már a 3 éves oltás is megváltozott, új vakcina van, kevésbbé agresszív, mitn az előző, vékonyabb a tű is, gyakorlatilag nem okoz lázat, nem dagad be, mint az előző. De azért drukkolok! Kép

Üdv mindenkinek: Meskete

Meskete

Kép
Kép
Kép
meskete
Őrbottyán
 
 


Mondi,
köszi kérdésed, jol vagyunkKép Idönként folyik még Bálint orra, de csak a hülye széltöl szerintem. Nem vészes.
Házunkat még nem sikerült eladni, eléggé pang a piacKép Még a végén ittragadunkKép

Meskete,
dejo, hogy ilyen hamar meggyogyult CsongiKép
ehhez a homeos orvoshoz bárki mehet, magánban rendel? és mikor, mennyiért?Kép

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok!

Meskete,
Az egyik ismerősömék is tavaly május közepén füvesítettek, és tök jól sikerült, úgyhogy szerintem nem vagytok elkésve Kép .
Gyorsan meggyógyult Csongi kap egy mosolyt Kép .
Drukkot raktároztam holnapra, köszi!
Különben egy másik topikban is írták a lányok ( ott egy csomó 3 év körüli skacc van ), hogy valóban lightosabb ez az új oltás, mint a régi.
Bettinek 23.-án volt a szülinapja, igaz, nálunk nem volt buli, csak torta, meg ajándék és kész.
Jól leosztottuk, mert vasárnapra esett, pénteken felmentünk anyósékhoz, tőlük is, meg a sógornőméktől is akkor kapta meg, nővéreméktől szombaton, mi meg vasárnap köszöntöttük. Úgyhogy így mindennek tudott rendesen örülni Kép .
De akkor így előre is: BOLDOG SZÜLINAPOT A FIATAL ÚRNAK!!!! Kép Kép

Fibi,
Pedig azt hittem, az ilyen ingatlan-ügyek a jó idővel megindulnak Kép .


Csajok, egy laza játszóteres tali??
De mi van az eltűntekkel? Csak nincs baj?



Sziasztok!

Itt nincs baj, csak elúszás van. V egyre kevesebbet alszik, és épp a "mindenhol felállok, leülni még nem tudok, anya segíts" időszakban van. Ráadásul brutál a fogzása, és nagyon anyás is lett, így alig jutok gép elé.

Ha lesz játszózás, szóljatok (ha lehet, mailban is), megyünk!

Fibi: Nem úszol ám meg, tavasz van!

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Mondi,
játszoteres taliban benne vagyokKép hol és mikor, én nem ismerem az itteni helyeketKép

Oxi,
okésKép mikor akarsz jönni?Kép mindjárt nyár vanKép

KépKép
fibi
 
 


Fibi: Mikor mehetek?

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxi,
hát ha hamar szeretnél jönni, akkor pl jövö hét hétfön és kedden itthon leszünk (ha nem szervezödik különösebb program). Utána egy hétig Baján leszünk, aztán megint jöhetszKép Hogy szeretnéd? Neked melyik napok jok amugy?

KépKép
fibi
 
 


Szia!

Nekem a hétfő, szerda általában nem jó, akkor dolgozom, egyébként jó.
Mailban a részletek?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Oxi,
okésKép akkor a keddröl irsz mélt, hogy jo e?Kép

KépKép
fibi
 
 


Ja, és mélcimem a profilomban, Tiéd nem találtam (azért nem irtam).

KépKép
fibi
 
 


Hahó!

Na ki ne haljunk már!!!!!
Játszóterezésre visszatérünk, ha úgy jó Nektek, jövőhéten, mert még nem tudom, hogy kell mennem dolgozni.
Nem is írok most többet, lehet nincs is, aki elolvassa Kép .


Pusza: Mondi



Sziasztok!
Néha szoktalak olvasgatni benneteket (bár mostanában eléggé eltűntetek...). Mi nemrég költöztünk Veresegyházra. A kisfiam 2 éves múlt februárban, a kislányom pedig 2 hónapos. Nem ismerünk itt senkit, ránk férne egy kis társaság. Ha mentek játszóterezni, csatlakozhatunk...? Merre van itt Veresen játszótér?
üdv,
Callyee
callyee
 
 


Mondi,
akkor a héten Nektek mikor lenne jo jatszoterezni?

Szia Callyee,
persze hogy csatlakozzatok:) feltéve, ha összejön vmi, mert régota tervezzük már...
Hogy birod a két kicsivel? van segitséged vagy egyedül megoldod? azért kérdem, mert mi is hasonloan kis korkülönbséget tervezünk, és néha félek töle...

KépKép
fibi
 
 


Sziasztok, néha én is bekukkolok, engem is érdekelne majd egy közös játszóterezés...

Lányok lenne még kérdésem..tudtok valahol itt veresen/környékén baba-mama tornát, és/vagy zenebölcsit?

Köszi

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
Veresen is (és Szadán is) tart Wertán Kinga baba-mama tornát. Veresen nem tudom, mikor, talán a város honlapján megleled. Szadán csüt. délelött 10-töl van, pont holnap tervezek is elmenni. Eddig sosem sikerült, mert Bálint pont aludt vagy más dolgunk volt. Talán most összejön :) Zenebölcsit csak Gödöllön tudok.

KépKép
fibi
 
 


Nem értem, mindenki menne jatszoterezni, de mégsem jön össze valahogy... :roll:

KépKép
fibi
 
 


Fibi, köszi! Szadán hol van? Estleg tudod a Kinga tel. számát?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Én itt Veresen a Csonkás részen ismerek egy játszóteret...van máshol is?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
bocsi, nem tudtam elöbb jönni. Szadán a Faluházban van a torna. Kinga száma: 30-397-0130, ha még nem változott meg...

Csonkás rész mit jelent? merre van pontosan az a játszo? délután lehet hogy elmennénk oda :) most végre szép idö van :D Jön valaki?

KépKép
fibi
 
 


A Csonkás rész az ahol az új gyógyszertár is van ha ott bemész akkor kb. 700 m. még. ott láttam egy nagy fa játszóteret.
Én ma bizti nem tudok menni...:( úgy fáj az egész bal oldalam (fog,torok, fül)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Köszi Fibi. Mindjárt meg is nézem a térképen, hol lehet a Csonkáson az a játszótér. Ma végre nem esik az eső és a munkásokat sem kell őriznem. (Garanciális javításokat csinálnak a házon már lassan két hónapja. :/ ) Hátha megtaláljuk.
callyee
 
 


Callyee,
megtaláltad a játszot? És hol van pontosan? Én mint nem veresi, azt sem tudom, hol az uj gyogyszertár (amit Prüntyi irt) :( Igy nem tudom, merre induljak el.

KépKép
fibi
 
 


Szia Fibi, bocsi nem tudtam, hogy nem tudod... :(
A nagy veresi CBA-t tudod hol van? Örbottyán, Szada vagy Csomád felől jönnél?

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi,
Szada felöl mennék. Nem sok helyet ismerek Veresen, csak a vasutállomást, orvosi rendelöt, iskolát, uszodát, cukrászdát. :)

KépKép
fibi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: