Új privát üzeneted érkezett!

ÉN IS!!!! :)
breni
 
 


Ancsa,
hú, akkor most egy kicsit megnyugodhattok! :)

A baba már jó nagy :wink: , de legyen meg a 10 nap! Drukk hozzá! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!!!

Nolina!

Gratulálok a kis petezsákhoz!


Ági!
Remélem már babázol!

Angel!
Örülök hogy elindult nálatok a dolog.Ezek után már biztos nemsokára ott lesz a baba a pocakodban. :)

Breni!
Boldog szulinapot.

Vica!!

Hajrá aggtelek!!!!

Ancsa!
Nagyon drukkolok a nővérednek!

Kamilla!Nagyon sajnálom.
:(

Reni!
Sok-sok drukk!!!!
:)

Magamrol nem tudok semmit irni ,kicsit kész vagyok :( Annyira reménytelennek érzem ezt a baba dolgot.:(!
A páromon meglepödtem azt mondta ha szeptemberig nem sikerül akor kivizsgálás!Ez fura pedig már 2 dokit is átvertem mert nem mentem vissza , a högörbékkel ,tanácstalan vagyok akor megint mérjem a höt,könyörgöm adjatok tanácsot ,vagy keressek egy 3. dokit?? :oops:
Vasárnap voltak a sogornömék a babával és mizán elmentek este sirogörcsöt kaptam ,mondtam a páromnak nem tehetek róla de fáj ha a családba baba születik mert aki akar annak meg nem jön össze ,de a bnöm fiának nagyon örültem !!Jaj csajok én lépek mert csak kikészülök ,na meg ez a sok esö :( !!

Puszi!!

Sziasztok!!
Kép
Vendég
 

 
 

Editke!

Teljesen megértem, ha kiburulsz. Nagyon nehéz, tudom.
Szerintem nem kell feltétlenül hőt mérned, ahhoz hogy dokihoz menj.
Én például sosem vittem (nem is volt mit, mert csak egyszer mértem 2 hétig), de nem is kérdzték.
Jó, hogy párod is így áll hozzá a dologhoz, hogy el kell indulni valamerre. Lehet hogy csak egy bogyót kéne szedned, és megmaradna a baba.
Amúgy mi is eldöntöttük, hogy ha szeptember végéig nem jön össze (akkor lesz 2 éve hogy próbálkozunk), akkor bevállalok egy lapart, és ha az rendben lesz, akkor egy hormon-mentes inszemet.
Nem várom, mert ez csak egy állomás, nem pedig cél. Csak azért van, hogy mondhassam, hogy van vége ez alagútnak. Hátha így könnyebb elviselni a közben lévő időt.
vica1982
 
 


A p..ba, nem tudok tickert berakni.
Nem a linkjét kell berakni a profilban?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Koszi Lanyok! :D

Vica!
Az url-t masold be!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok! :)

Holnap megyek orvoshoz. Iratok még clostyt. Mikor jöhet szóba az inszem?
Én vagyis mi úgy gondoltuk, hogy rákérdezünk.
Szerintetek várjunk még vele?
Két hónapja volt laparom.
lara26
 
 


Sziasztok!

Potter Ágiról tud valaki valamit? Folyton rá gondolok!

Lara! Csanita, vagy bárki akinek volt laparja: Mondott nektek olyat az orvos, hogy egy-két ciklust ajánlatos kihagyni utána? Mert nekem ezt mondta, de nem tudom mi történik, ha esetleg rögtön utána összejön. Nagyobb a vetélés kockázata, vagy valami olyan anyagot juttatnak a szervezetbe, amitől sérülhet a magzat? Mennyire kell komolyan venni ezt a "megtartóztatást"?

Lara! Nálad találtak valamit, vagy mit mondtak, miért nem jött eddig össze?

Vica majd beszámolok, hogy milyen volt! (két hét múlva megyek)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!
breni
 
 


Breni! Én nem akarlak bíztatni, de neked 32 napos ciklusaid vannak, és akkor lehet 17. napon volt PÉ, és lehet babás vagy.
nem gondoltál rá???
zsuzska80
Szombathely
 
 


SZiasztok!

Én is nagyon várom PotterÁgiról a híreket! :)
Nagy drukk Petikének, hogy mosrót már minél hamarabb kint legyen! :)

Reni,
csinálj légyszi egy tesztet, ne húzd az idegeinket! :shock:
Vagy te már tudsz valamit? :wink:

Lara,
Meddig clostyzol még?
Ha elhatároztátok magatokat, akkor vágjatok bele az inszembe! :) A lapar miatt sztem nem kell várni!
angel37
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! :lol:

Kamilla!!!! :D :D

Nekünk nem mondott ilyet az orvos.Csak azt,hogy várjunk 2 hetet.Azt meg is vártuk,mert ugyis vártam a menszit is,meg jött pontosan.Aztán belevágtunk!!!Szeptember 16-án műtöttek,menszi megjött október 5-én.Az volt az utólsó,mert sikerült a baba!!!!!Nálam sikerült a lapar!!!!És ha ezt tudom már régen túl lehetettem volna rajta.
csanita
 
 


Csajok!Nagyon aranyosak amiért ennyire izgultok értem,de tényleg nem tudok még semmit.Péntek reggel csinálok tesztet és utána jövök dolgozni.OKÉ?
Amúgy nem tudom hány naposak a ciklusaim.Amúgy a 17.napon pont együtt voltunk.
Én is nagyon várom a híreket Ágiról.Szerintem már babázik :lol:
breni
 
 


Breni drukkolok nagyon!!!!!!!!!!

Hát én itt most elhatároztam, hogy nem fogok kihagyni egy ciklust se. 15-én meg lesz a műtét, hóvégén kell majd megjönnie, aztán júliusban nyomjuk ezerrel!!!!!!! Júli végén nászút, amiről már hárman fogunk hazajönni! Viszek egy tesztet magammal az útra. Fő az optimizmus, nem?

Reggel akartam nektek képet küldeni, de túl nagy volt és lefagyott a freemailem. Mindjárt megpróbálom megint.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni!
Mennek a drukkok ezerre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ági!
Gyere a hírekkel! Már úgy izgulok!!!

Lara!
Szerintem is kezdjetek bele az inszembe, mert úgy látszik a Closty nem akar babát összehozni. Szorítok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla, nekem is!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Most átment, meg lehet tekinteni.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla! De szépek vagytok!!!!!!! :)
breni
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek a lehető legjobbakat kívánom!

Én elbúcsúzom, ugyanis hétvégén költözés. Összejött az albérlet, tök jó. Minden tök jó :lol:
Anyukám (meg persze én is) nagyon szomorú :cry:
Már most sírdogál, hogy ő nem fogja látni a kisunokáját :cry:
Pedig dehogynem :)

Ti hogy győztétek le a honvágyatokat? Mert a 90km, mégiscsak sok.
Tudom, off a téma, de ötleteket elfogadnék.
Már volt 2 elköltözés, az első azért fucccsolt be, mert pont akkor csalt meg az első "barátom", a második költözés a jelenlegi férjemékhez volt, ekkor beteg lettem, az anyja meg még el is akart tenni láb alól...
Félek, hogy vmi most is lesz :roll:

Már apukám is tud a baba érkezéséről, anyu elmondta neki. És nem tett semmi rossz megjegyzést :D

Lépek is mára, mert ezer pakolni valóm lesz.





Breni
Drukkolok a pénteki teszthez!!!

Még egyszer MINDENKINEK MINDEN JÓT KÍVÁNOK
Vendég
 



Sziasztok!

Csak röviden:
Erithema infekcióm van, így az inszem most elmarad. Részletekről majd később.

Reni!
Sz.tem baba van a dologban! :lol:
moni
 
 


Moni az meg mi? ugye nem komoly?
zsuzska80
Szombathely
 
 


Haga!Nagyon nagy erőt kívánok most nektek,hogy minden nagyon jól sikerüljön.Ha tudsz azért gyere!!!Puszi
Moni!Én nem tudom mit jelent az Erithema infekció.De ugye nem nagy baj?Remélem.

Én már nem tudom mit gondoljak.
breni
 
 


Sziasztok Csajok!

Angel!!! Ugye tőled kell várni a híreket Ágiról?? Nagyon sokat gondolok rá!!

Te meg holnap mész konzira! Majd beszámolsz, ugye?

Móni!

??? Mi ez az infekció? :shock:

Reni!

DRUKKKKKKKK!

Kamilla!

Gratulálok a pozitív hozzáálláshoz!!! Remélem, hogy én is kaptam képet! :)

Nálam semmi különös, tegnap este furán éreztem magam, azt hittem, hogy lesz éjjel valami, de semmi. :) Csak kicsit éreztem a derekam éjszaka. :)

Betti
38+6
betti73
 
 



Sziasztok!
Na most van egy kis időm, és megpróbálom leírni.
Ez egy vírusfertőzés, ami iskolás korúaknál trejed, de az idén az óvódásokra, bölcsisekre és a felnőttekre is átterjedt. ALapjában véve egy ártalmatlan vírus, bőrkiütéssel jelentkezik (piros arc, olyan mint a pillangó, ezért pillangó vírusnak nevezi a köznyelv, és az egész testen piros viszkető kicsit dudros kiütések jelentkeznek), de ekkor már nem fertőz (mert ez azt jelenti elindult az ellenanyag termelés), csak lappangási időben, ami 3 nap-2 hét. Viszont kismamákra nagyon veszélyes, mert halvaszülést okoz, mert a méhlepényen keresztül megbetegíti a magzatot. (elképzelhető, hogy ezért nem sikerült az inszem, mert lappangott bennem... :( ) Vérszegénységet, izületi betegséget is okozhat. Lefolyása kb. 2 hét. A felnőttek 50-80%-a védett.
Viszonylag "fiatal" vírus, 75-ben fedezték fel.

Hát ez van. Megegyeztünk, hogy nem kockáztatunk, inkább várunk, míg teljesen kiürül a szervezetemből.
moni
 
 


Sziasztok! Ne haragudjatok, hogy így "betolakodom", de olvasgatom már a fórmot egy ideje, de csak most lett bátorságom írni is. Babát szeretnénk a párommal. 11-én volt egy laparom, ami közben egy kontrasztanyagos vizsgálatot is csináltak. Nem jelent meg sehol az anyag :( de azt mondta a doki bácsi, hogy érdekes mert semmilyen összenövést vagy letapadást nem látott. Szeretné ezt megcsinálni ambulánsan is, ami az ő elmondása szerint csak 5 pecíg kellemetlen feszítő érzés (mondja ő, aki pasi :) ). Nekünk nem modta, hogy a lapar után várni kellene, most péteken kellene megjönnie és úgy érzem meg is fog :( . Azt is mondta a doki, hogy 3 hónapig semmilyen orvosi beavatkozás nem lesz, de ha nem jön össze, akkor meddőségi központba kell menni. A lapar előtt szedtem Clostit, de semmi hatása nem volt. Most már nem kell szednem. A párom is megvizsgáltatta már magát, nála minden a legnagyobb rendben. Alapjában véve egy optimsta, vidám ember vagyok, de mostanság kicsit el vagyok kettyenve, ezért olvasgattalak titeket, hogy a ti sikereitek láttán, bennem is pislákoljon a remény. Mégegyszer bocsi, ha zavartam
ficek
 
 


Sziasztok!!! :D

Ágiról semmi hír????szerintem már babáznak!!!!

Betti!! :lol:

Felkészültél???Te következel!!! :D Csak nyugodtan,Én még ráérek!!! :lol:

Ficek!!! :)

Üdv itt!!!!Senkit nem zavarsz csak gyere nyugodtan!!!!Akkor el van záródva mind a kettő p.vezetéked???Mert csak akkor nem folyik át a kontraksz anyag.Én is szedtem annó clostit,de Én be cisztásodtam tőle elég rendesen.Szóval nekem nem jött be.
Mióta szeretnétek babát????

(34+1)húú :lol:
csanita
 
 


Nolina!!!!! :D

Tessék néha jelentkezni!!!!! :lol:
csanita
 
 


SZiasztok!
Én általában a mingint megjött-be írok, de olvaslak titeket, és szorítok nektek.
Gyors történtet: 3 éve várunk a bébire. 1 év után meddőségi központ, szerintük minden OK. Aztán Schöpf-ben 4 inszem, mire kiderül, endometriosis. Tavaly novemberben műtét, majd injekció-kúra. A fél év kihagyás után ez a 2. ciklusom. Most spontán, aztán ősz körül lehet, hogy lombik......
Tegnap voltam vérvételen, progi szintem 20,5 a 26. napon... Erre várom a reakciókat, de ma senki nincs a másik topikban... Tudtok segíteni?
emma1976
 
 


Köszi Csanita, mostmár bátrabb leszek :wink:
Nem tudom, hogy el vannak-e záródva, mert a doki szerint lehettek olyan körülmények a lapar közben, amitől nem működött a dolog. Ő nem látott semmi összenövést és letapadást sem, ezért szeretné megcsinálni ambulánsan a megfestést mégegyszer. Abba már bele se merek gondolni, mi lesz, ha át kell fúlyni, mert arról nem sok kellemes élményt olvastam.
Már több mint egy éve próbálkozunk.
ficek
 
 


Ficek!!! :D

Nekem szeptemberben volt a laparom,és volt 2 cisztám,plussz tele öszenövésekkel minden.De petevezeték átjárható volt egyből.Sajna az átfújásról nem sok jót halottam.Azt mondják nem 100 %-os.De nekem a lapar után inszemet javasolt a doki,de hála isten nem került rá sor.mert sikerült spontán a babóca.Mi 20 hónapot vártunk a babára.1 év is sok idő,csak kitartás!!!!Türelem. :)
csanita
 
 


Csajok!!

Nálunk olyan hideg a lakás,mindjárt ide fagyok a székbe.Lefagy az orrom is. :cry:
Azt hiszem bekell szerezni őszre egy hősugárzót,Reginának hideg lesz.

Na jól el vagyok itt magamba. :( Nincs senki?????
csanita
 
 


Vicuska!

Ne haragudj, te is rajta voltál a címlistán, csak most látom, hogy gmail helyett qmailt írtam. Mindjárt küldöm neked is, csak most kicsit szarakszik a freemail.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Emma,
milyen mértékegységben van a progid? Ha a 20,6 ng/ml, akkor az sztem jó! Ciklusod elvileg milyen hosszú?
Itt megnézheted: http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

Üdv, Ficek!
Én is kétoldali elzáródott vagyok! :wink:

Lehet, hogy csak én gondolom, de ha a lapar ezt mutatta, akkor nem hiszem, hogy más eredmény lenne egy hsg-vel... de egy próbát megér! :)

Anita,
én is fázom egész nap! :roll:

A petevezető megnyitásról az én dokim se volt túl nagy véleménnyel!
angel37
 
 


Sziasztok!

Vica!
Nem sikerul a ticker???

Kamilla!
En is kerhetek kepet?

Mi meg kisem kapcsoltuk iden a futest! :( Nem lesz valami jo nyarunk azt olvastam az ujsagban! :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


nagyon köszönöm! Ee az oviklub.hu tök jó, még nem találkoztam vele! :lol:

Mi fűtünk a cégnél, meg otthon is :lol:
emma1976
 
 


szia Angel37!
Neked is így derült ki? Voltál átfúlyáson, vagy mi a megoldás?

Csanita!
Nekem ez a türelem türelem dolog nagy feladatom, majd igyekszem várni és pozitívan gondolkodni és lehet, hogy meg sem jön péntken, nem igaz?!
Mondjuk, ha el vagyok záródva, akkor erre nem sok esélyem van
:(
ficek
 
 


Lassan összeáll a kép bennem a rengeteg adatot nézve.
Jó ez az ovikklub oldal.
Nekem az FSH és LH arány 3:10 volt, ezért voltam PCO-ra írva!
A lapart megcsinálták, kiégették ugye, ami nem volt oda való, illetve a tüszőim egymást gátolták, hogy bármelyik is megérhessen. Hogy most mi a helyzet odabennt azt nem tudom. Türelmesen várom a pénteket. Nekem 32 napos ciklusaim vannak idén, de a doki azt mondta menjek ultrahangra a 13. napon, aztán ha nem lát semmit, akkor a következő napokon is. Én a Kútvölgyibe járok, Tóth doktorhoz. Ismeri valaki? Tapasztalat?
Nekem volt aki azt tanácsolta, menjek el máshová is és nézessem meg magam, de nekem szimpi a dokim. Aztán ha elmegyek máshová, akkor nem fogom tudni mégis kinek higgyek nem?
ficek
 
 


Ficek,
nekem normál röntegenes-kontrasztos hsg-n derül ki.

Direkt rákérdeztem a dokimnál, hogy mi van, ha el leszek záródva, nem lehet-e laparoszkóppal megnyitni, de nekem nem javasolta. És azt mondta, hogy sok esetben nem hozza a várt megoldást.

Sajnos nálam a lombik a megoldás - remélem az lesz! :)

Most olvasgattam jobban vissza...

Móni,
sajnálom ezt a nyavalyát :(

Betti,
elvileg PotterÁgi küld sms-t, de sztem neked is! :wink:
Nekem is gyakran eszemben van, hogy mi lehet... hogy épp most van AZ esemény! :)
angel37
 
 


Biztos, hogy megnézték laparnál az átjárhatóságodat? Nem lehet, hogy azért javasol a doki hsg-t? (Előre is bocsi a doktor úrtól, csak egy ötlet volt!) :wink:

Nem ismerem, és a Kútvölgyiről sem tudok semmit. De biztos van róla külön topic! Ott talán tudnak segíteni a lányok!
angel37
 
 


Ficek!!!

Egyet értek Angellel!!!!Ha a lapar alatt megnézték az átjárhatóságot akkot ki kell derülnie me a helyzet.Ha nem folyt át akkor a HSG-n sem fog!!

Én ajállom neked a Forgács intézetet :) !!!Meddőségi központ.Nagyon aranyos a doki.Nekem is Ők "segítettek"!! :D

www.forgacsintezet.hu

Igaz már azt hallottam nagyon sokan vanak és sokat kell várni de szerintem megéri.Több ismerősöm van akinek sikerült az Ő segítségükkel.De ha megbízol a dokidba!!!
csanita
 
 


Vica!
Szeritem most átment.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

A fiam szeptember végén lesz két éves, viszont kistesót fél éve nem ikerül összehozni. A doki szerint egy évig nem is beszélünk a témáról. Három hónapja voltam nála(szokásos rákszűrés, közben kiderült, hogy cisztám van, ami magától, azaz a menzitől elmúlt) és panaszkodtam, hogy Mózi nagyjából besikeredett gyerek volt, most meg a tervezett nem akar összejönni, pedig vitamnt is szedtem előre...

Valamilyen tanáccsal tudtok szolgálni?

köszi:zsófi
papzso
 
 


Sziasztok!! :)

MEgint jól lemaradtam, de végre befejeztem a vizsgaidőszakot!!! Már csak egy dolgozatot kell elküldenem, de legalább vizsgázni már nem kell menni.

Csak ezt az oldalt olvastam még vissza, de igyekszem.

Kamilla! :D
Még nem néztem a freemailt, de remélem kaptam képet :) ha nem, majd úgyis reklamálok, de így utólag nagyon nagyon nagyon ... sok boldogságot kívánok nektek közös életetekre, és BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!! (szintén utólag :oops: )

Breni! :)
Neked is nagyon nagyon boldog szülinapot kívánok!!! A múltkor írtam, hogy drukkolok hétfőre, akkor azt hittem, hogy tesztetlsz, de akkor átcsúsztatom péntekre a drukkjaimat, és megszorzom még vagy ezerrel!!!!! :wink:

Móni! :)
SAjnálom nagyon a dolgot!! De valóban az a lényeg, hogy ne lappangjon ott benned. Bevallom nagyon megijesztettél. Remélem erre felé nem jelenik meg ez a vírus .

Angel!! :)
Tudsz valamit Ágiról?

Betti! :)
Gondolok ám Rád is sokat!!! Gondolom bármelyik pillanatban jöhet tőled is a hír!!

Vica! :)
Milyen volt a túra?

Keditke! :)
Jó, hogy erre az elhatározásra jutott a párod!

Pihi!!! :)
Veled mi újság????? Legutóbb csak annyit olvastam, hogy mész inszemre! Mi lett? hogy sikerült, hogy érzed? és főleg hogy vagy,???

Anita! :)
Ne haragudj, még mindig nem írtam Neked, de igyekszem!!!
Egyébként hogy vagy? LÁbak, derék? Regina hogy viselkedik?

A héten megjött az AFP eredményem, de még csak telefonon diktálták le, és annyit tettek hozzá, hogy tökéletes :) örülök neki!
Most várom, hogy megjöjjön maga a papír is fizikailag (ezzel szétakasztanak, hogy nem lehet egyik kórházból a másikba átküldeni :x ) és megyek a nődokihoz, aki megnézi a méreteket.

Bea (18+3)
beuka
 
 


szia Beuka!

Örülök,hogy jók lettek az eredményeid.
Bevallom téged tényleg kifelejtettelek a listából, ne haragudj, de már azóta pótoltam. :)

Ancsa! Mi az email címed?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilal!

Köszönöm!!!! nagyon szépen voltatok!!! Gratulálok!!!

Hogyan kell a tickert beilleszteni? Már csináltam magamnak 1-et, de nem tudom beilleszteni! HELP!
Köszi! :D

Bea
beuka
 
 


Az url-t másold be a profilodba az aláírás rovatba.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
marcianyu@freemail.hu!Elore is koszonom!! :)

Beuka!
Hogy megy az ido veletek is!Mar lassan a felehez ertek!
Probald meg bemasolni a tickernek az url kodjat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok uj tagok! :)

Papzso!
Remelem nem irok nagy butasagot,de szerintem a ciszta azert lehetett mert nem nott meg annyira a tuszod hogy kifakadjon!Ezert is nem sikerulhet a baboca! :( Es ha keresnel egy masik dokit akinek nem mondanad meg hogy meg csak feleve probalkoztok??

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Kamilla!
Én is kaphatnék fényképet? kom@isiscom.hu

Beu!
Ne légy megijedve! Ha nem forogsz kisgyerekes társaságban nem nagy esélyed van arra, hogy elkapd, meg lehet, hogy védett vagy. Tudod, én mindig a kis %-ba esek bele. :lol:
moni
 
 


Angel37!
még nem tudom mit fogok csinálni, lehet, neked milyen érzés volt, gondoltam azért kérdezlek, mert mégiscsak átélted, a dokinak meg csak elképzelése lehet :)

Kép
ficek
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?