Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ne haragudjatok,de úgy behavazódtam,hogy semmire nincs időm......................(Csak a Betti miatt írok :oops: :roll: :wink: )

Reggel oltáson voltunk a Dáviddal,(bárányhimlő),rengetegen voltak.......most jöttem meg a kórházból 12 hetes ultrahangon voltam(minden rendben),és megyek tovább angolra,ami kb. 7-ig tart a konzultációk miatt.................Holnap védőnő és sorolhatnám......

Betti, a fényképeket már lekícsínyítettem,majd felteszem őket,ha tudom. Egyet most is,csak hogy irigykedjetek.........
Kép (kizárólag a Bettiéket nézni,az én csúnya fejemet TILOS!!!!!!)
Én is nagyon jól éreztem magam,és szívesen elmegyünk máskor is.

Amint tudok jelentkezem.És akor mindenkinek reagálok személy szerint.

Ildikó


Mindenkinek hatalmas nagy ölelés!!!!!!!!!!!!

Na jó egy kép erejéig még maradok:
Kép
ilgya1
 
 


Szia Ildikó!

De jó hogy írtál :D Annyira örülök neked.Végre nem az én írásomat láttam :)
Dávid hogy viselte az oltást?Kórházba ő is volt veled?Várakozást hogy bírta?Vagy nálatok nem kell várakozni?!
Nagyon jó az uh képed.Írígykedek kicsit 8) :wink:
Uszis kép is jó lett(csak én ne lennék rajta)Csak rontom az összképet :? Engem ne nézzetek rajta :)
Megyek mert a Milán éhes.Lehet este benézzek.

Puszi mindenkinek.Írjatok :twisted:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Levizsgáztam végre rutinból!!!!
Mondjuk egy tündéri vizsgabiztim volt,azt mondta a Zsuzsi,hogy nála megbukni szinte lehetetlen.

Andi vezetett pont előtte,megvárt,így együtt jöttünk haza.

Hogy milyen pocsék időt mondanak a hétre :( :( :(

Tücsökzenére Apa fogja vinni a fiúkat,mert én vezetni leszek.

Ildi!
Képek nagyon jók.Főleg az UH tetszik.(kicsit irigyellek...,de csak kicsit!!!!).

Betti!
Miért lesz húzós napod?

Megyek tornázni,amíg fürdenek a srácok.

Sziasztok!

Nóra
krivita
 
 

 
 

Nóra!

Gratulálok tiszta szívből!!!!


Jó éjt Mindenkinek,holnap jövök bővebben!De muszály voltam gratulizni a Nórának!!!!


Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

GRATULÁLOK Nóra a vizsgádhoz.Ügyes vagy!!!!
Tornázol?Mire?Valami kazira vagy dvd-re vagy csak magadtól?Nekem is el kéne kezdeni de nincs energgiám és a Milán sem enged.Mikor elkezdenék tornázni mindig mászik rám és nem hagy.
Húzós napról annyit hogy jövés menés lesz egész nap és rohanás.Itthon is a dolgaimmal és kocsival is mennem kell cuccokat vinni.Közbe a keresztelőt intézni.Meghívóért ma megyek,elvinni a meghívókat.(Úriba,Kókára,Üllőre)de ott is több helyre :? Ja és még otp-be is kell mennem.Közbe jönnek hozzánk és apa megy éjszakára dolgozni.Ennyi röviden.

Ildikó!
Gyere ma és írj. :twisted:

Megyek is mert indul a rohanás :arrow:

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Jó reggelt!


Megpróbálok jönni egy picit,remélem mindenkinek sikerül reagálnom.....
Itt vannak az ígért képek:

Milánka az öltözöben! (Meg kellett zabálni,olyan édi volt abban a f.pellusban)
Kép
Minitalisok csopi kép:
Kép
Egy kép az usziról kicsit sötét lett,de kivehető,hogy milyen kulturáltan meg van csinálva:
Kép
Milcsike fürcsi után:
Kép
Szia Haver,hogysmint?
Kép
Mi is itt vagyunk,kérnénk szépen ránk is figyelni!
Kép
Cukika Milánka!
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Na szóval,nagyon jól éreztük magunkat az usziba,és könnyen odataláltam,az új útról nekem nincs is messze,kb. 10 perc alatt hazaértem,Dávid úgy bealudt,hogy majdnem 4 órán keresztül aludt.

TEgnap iszonyatósan zsufi napom volt,reggel bárányhimlő oltásra mentünk a Dáviddal, a rendelőben kismillióan voltak,11 után végeztünk,aztán irány a posta csekket befizetni,aztán a Gyógyszertár....összefoglalva.

Az aszisztens hozzáállása k....a nem tetszett a rendelőben,kint azt mondta a védőnő,aki mérte őket,ha eszembe jut még valami,amit felakarok íratni,akkor majd bent szóljak,erre bent szólók,hogy fürdetőt szeretnék még,ne tudjátok meg azt az arcot,és mondta is(halkan,de nem vagyok süket) a doktor úrnak,hogy mindig ezt csinálják,mikor kilépek,akkor jönnek rá,hogy kell még valami,ekkora bunkót,most nem azért van ott? Én meg honnan tudjam,hogy kilépett már,meg eleve ne lépjen ki amíg bent vagyok,a Dávid még meg se kapta az oltását,minek lép ki addig? Bunkóka!!!!!!!!!!!
Ja és különben még azért is lemérettem hosszra is (83 cm és fogyott szegény most csak 11120g,nehogymár,hát nem azért vannak ott? Nem fér bele a munkaidejükbe? Na hagyjuk,mert mérges vagyok,lehet,hogy nem is fogok többet oda menni,majd szépen a dokit mindig kihívom
mérges vagyok rá.

Anita!
Nagyon sajnálom a pénteki napodat,hát nem semmi peches napod volt.
Hogy érzed magad?

Kriszti!
Jók a képek,amiket felraktál,a medencés tetszik a legjobban.Milyen kicsi volt még a Dávid ezen a képen,
az ágya is még fönt van.Ja most levettem már a rácsot is az elejéről,mert már nehéz volt emelgetni belerakni esténként,most kicsit fosizok,hogy éjjel mikorpotyog le,de kiszoktam párnázni előtte,de általában felkel éjjel és átmászik hozzánk,mert reggel mindig valahogy ott van a lábunknál.Érdekes oda szeret menni a lábunkhoz,pont fordítva,ahogy mi alszunk.
Ketrin nagyon szép a képen,igazi nagylány,pedig nemrég még ő velük babáztam,erre tessék,most ők babáznak az én gyerekeimmel.

Jó lenne már tényleg talizni valamikor,nekünk is hiányoztok!!!!

Szilvi!
Sajnálom,hogy ilyen hírekkel kellett jönnöd,szorítunk apósodnak,hogy minden rendben legyen és hamar gyógyuljon meg!!!!

Nóra!
Hát ez az, jól kibabrált velünk ez az idő,jó kis gyereknapunk volt.A roller az nagyon szép kis ajándék!
Készültök Viktor szülinapjára???

Tök,jó,hogy taliztok az Andival!

Betti!
Nagyon jó a Niveás ajakbalzsam!

Jó kis sűrű progid van neked is úgy látom!

Dávid nem volt velem a korházba,de nem kellett 10 percnél tovább várnom,időpontra mentem.Anyósom vigyázott rá,szegénykémet egésznap alig láttam,délben elaludt,levittem,majd a kórházból amikr hazajöttem még aludt,három körül már megint elmentem angolra,aztán csak este jöttem 7 után.

Az oltásnál természetesen ordított,mint a sakáll,erre megszólal a védőnő,ezt anya akarta.Na ettől is a hajam égnek állt.

Most mennem kell,de megpróbálok jönni.Délután védőnőhöz megyek a kiskönyvemért.

Szép napot:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, nem tüntünk el.

Nóri, azért nem csak azért sikerült a vizsgád, mert rendes vizsgabiztosod volt, hanem ügyes is voltál!
És még egyszer köszi, hogy haza hoztatok!
Annyira édesek a kisfiaid! Viktornak boldog 2. szülinapot kívánunk a Lőrinccel!!!

Ildi, Betti,
tök jók lettek az uszis képek! Nagyon aranyosak a fiúk!

Ildi, tényleg nem semmi az asszisztens hozzáállása! Hát, azért ül ott, hogy ne lépjen ki a gépből és felírjon bármit, amit az ember kér...
Védőnőhöz hova/kihez jársz?
(Még régebben kérdezted: én is az István Kh-ban szültem.)


Szilvi, sajnálom, hogy rossz hírekkel kellett jönnöd, remélem, minden rendbe jön, apósodnak jobbulást kívánunk!
Viki bárányhimlőjével mi van?

Kriszta, nagyon jók a medencés képek! Jöhetne már megint a jó idő!!!


Nálunk nincs semmi különös, én szorgalmasan vezetgetek, mikor időm engedi. Kezdek már belejönni, tegnap és ma már egész jól ment.
Lőrincnek kibújt 3 rágófoga. Az elsőt éreztük, hogy jön, mert kicsit nyűgös volt, de a második-harmadikat csak véletlenül vettem észre.
Mi Matávos (férjem a Matáv-nál dolgozik) gyereknapon voltunk vasárnap. Zömében benti programok voltak, de amíg nem esett az eső, addig kint is voltak különböző programok, Lőrincnek legjobban az állatsimogató tetszett.

Most megyek, mert vár rám még egy kis házimunka, és lassacskán már az eü-t is el kellene kezdeni tanulni. :?

Szép napot Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Szegény Vikikém nagyon vakarózna,kb. 5percenként simizem.Azt mondja, hogy nem bírja. Képzeljétek most hallottam, hogy akinek kiskorában nem jött ki igazán a bárányhimlő, tehát csak kevés pöttye volt, annak kijöhet bármikor mégegyszer. Úgyhogy most izgulok, nehogy kijöjjön rajtam is. Anyutól már nem tudom megkérdezni, Apu pedig már nem nagyon emlékszik.

Kriszti! Nóra! Köszi Nektek! Nekünk is a mentolos hintőport írtak fel és kamillafürdőt javasoltak még.Hálistennek éjszaka bírja , elég nyugodtan , most mellettünk alszik.

Betti! Neked is köszi, amúgy megvagyunk, csak ez az idő változhatna már, olyan lehangoló.Nagyon jó lett volna tényleg az uszi.Jók a képek!

Ildi! Andi! Köszi, aranyosak vagytok, de pont most hétvégén mondták az orvosok anyósomnak, hogy max. egy fél éve van szegény apósomnak.Így sajnos már meggyógyulni nem fog. Elég nehéz idők állnak előttünk.

Nóra! GRATULÁLOK A VIZSGÁDHOZ!!!

Sziasztok, mennem kell.
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan beugrottam,hogy ne tűnjek el szó nélkül.Sz@r a gépünk,a netet is lemondjuk már itt,legközelebb csak a házikóban lesz.Csütörtökön elmegyünk nyaralni majdcsak köv.szerdán jövünk haza.
Szép hetet mindenkinek,majd jövök.
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Gyorsan beugrog pár sort írni és rohanok mert még van dolgom.Ma sajna elromlott az autónk és nem sikerült elvinni a meghívót mindenhova ezért holnapra marad :? Reggel megyünk babaúszásra és utánna intézi az elmaradt dolgokat.Remélem holnap végére érünk.

Ildikó!
Jó hogy feltetted a képeket :P Nagyon jók lettek.Látszik hogy a fiúk élvezték.
Nem semmi lehetett a dokinál az aszistens.Hogy lehet valaki ilyen bunkó? :evil: Nem szeretem ha valaki így bánik az emberekkel és a hátunk mögött beszélnek.Nem hiszem hogy szórakozásból kéred.Kicsit kedvesebb is lehetne ha ilyen helyen dolgozik.
Védőnő se semmi :roll: Mért kell neki még lelkiismeretfurdalást kelteni benned a szuri miatt.Hát ezek már csak ilyenek.Jó kis napod volt egyébként.
Örülök hogy jó a nivea.Ha érdekel valami szólj és megírom mi van. :wink:

Szilvi!
Apósodat nagyon sajnálom.Rossz hogy ilyen hírt kaptatok :cry:
Viki jobban van már?Bírja a viszketést?

Andi!
Biztos jó volt a gyereknap.Tegyél fel képeket ha vannak.Lőrincről is :) Vezetéshez gratulálok tuti nagyon ügyes vagy.Szeretsz vezetni?Mikor végzel?

Anita!
Majd jelentkezz ha tudsz és vigyázz a költözésnél nem cipekedj

Nóra!
Merre vagy?Bizti sok dolgod van.Ja akartam kérdezni hogy te értékeltél a babaszobába?KÖSZIKE :wink: Szoktál teis oda járni?Veszel valamit vagy eladsz vagy csak nézzelődsz?

Szép álmokat mindenkinek. :idea:

Betti
raczbetti
 
 


Kedves Viktor!!!!

Nagyon sok boldog születésnapot kívánunk neked!
Kép

Ildikó&Dávid&a pocak
ilgya1
 
 


Szia Nóra!
VIKTORKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Nagyon sűrű napom volt,hulla vagyok!

Köszönjük a szülinapi köszöntéseket!!!!



Szóval: először is reggel voltunk Tücsökzenén,Apa is velünk volt.Nagyon élvezték a fiúk,már nagyon hiányzott nekik.Igaz kicsit bátortalanok voltak.

Azután voltam vezetni.Elég fárasztó a forgalomban vezetni 2 órát.

Úgy volt,hogy délutánn még dokihoz is megyek,de arra már nem volt időm .Anyukám várt minket saját sütésű pizzával.Nyami!!!!!


Utána végre felköszöntöttük Viktort :)

Íme:
Kép

A torta:
Kép

Kép

Kép

Az ünnepelt az asztalon táncolt:
Kép

És pezsgőt ivott :D
Kép


Ildi!
Köszönjük a köszöntést (az élőt is :) ).Dávid jobban érzi már magát?

Betti!
Igen,én is babaszobázok.Nagyon sok mindent vettem már és adtam is el pár dolgot.Nagyon kiakasztott az a jellemzés :evil:

Szilvi!
Vikikének további jobbulást kívánunk!Lassan már túl lesztek a nehezén.Száradnak már a pöttyök?

Andi!
Hát,ahogy az időjárást nézem,nem tudom mikor lesz játszótér :(
Tényleg nagyon fárasztó ilyen sűrűn vezetni.Hétfőn volt ugye a vizsga,ma vezetés,holnap megint,már érzem nagyon.

Anita!
Kellemes nyaralást!Bár az idő nem kényeztet el benneteket :(

Bocsika,hogy megint csak ennyit írok,de tényleg nagyon fáradt vagyok és reggel korán kezdek.

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Nagyon jók lettek a képek!Tényleg nagyon szuper az a torta.Milyen lesz a másik,mit is mondtál?

Jó lehetett a buli,nem csodálom,ha elfáradtál.
Dokihoz meg majd elmész máskor.

Az tök édi mikor az asztalon táncol.

Dávid már jobban van,de tegnap egésznap ilyen volt szinte,nyűgi-bűgi,pedig büszkén meg akartam mutatni hogy milyen sokat fejlődött,amióta nem voltatok...erre tessék nem csinálta.......
Csak az elején voltak meglepődve a Viktorék,utána már nagyon ügyesek voltak.

Többieket is ölelem,de most mennem kell:Ildikó
ilgya1
 
 


Ja és az ajándéka nagyon tetszik.Örült neki? Meglepi volt,vagy megvolt beszélve?

Ja és mi van apósékkal? :oops:

Na mostmár tényleg rohanok...
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nóri, de szuper volt Viktor tortája!!! Nagyon jól néz ki!
És az asztalon táncolós kép tényleg aranyos!
Egyébként élvezed a forgalomban vezetést? Habár Te szoktál vezetni amúgy is. Én akkor sokalltam be egy kicsit, mikor egyszer három egymást követő napon is mennem kellett vezetni. Akkor bőgtem, hogy én ezt sose fogom megtanulni!
De most már egészen belejöttem! Forgalom vizsgára kérem a rutinos vizsgabiztidet! :D

Szilvi, Viki hogy van? Sok pötty lett rajta?

Betti, sikerült eljuttatni mindenhova a meghívókat? Milyen volt a babauszi? Szereti Milán?


Puszi, Andi
idna
 
 


Kedves Ábi!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk:

Kép

Ilikó&Dávid&pocak

U.I.:Mindenkit milliószor puszilok,amint megjöttünk ígérem Mindenkinek írok!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok pár sort és rohanok tovább mert rengeteg dolgom van.

Nóra!

VIKTORKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!Nagyon jók a képek és szupi atorta is. :P Hol csináltattad és mennyiért ha megkérdezhetem.Mi jövőhétre a keresztelőre rendelünk valami figurást(ma intézzük)Babaszobát énis szeretem,csak a hülye embereket nem akik szórakoznak ezekkel az értékelésekkel.Amúgy ha eladsz a babaszobán akkor sem kell fizetni a hirdetésért?Mert nekem is vannak cuccaim amit eladnák csk nem tudom hogy van ez?

Andi!
Jó hogy írtál.Sikerült elvinni tegnap az utolsó meghívókat is és a kaját is lebeszéltük :D
Vezetés miatt ne aggódj minden rendbe lesz csak van úgy hogy az embernek elege van,vagy rossz napja van.

Ildikó!
Veletek mi van?Merre jártok ma?Hétvégén mentek valahova?Pocakbaba hogy téged?Rosszullétek vannak még?

Szilvi!
Veletek mi van?Pöttyökkle hogy álltok?

Puszi mindenkinek és jó hétvégét.

Betti
raczbetti
 
 


Ábinak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!

Hova tűnt mindenki ebben a cudar időben? Nem semmi, milyen hideg van! Ez nem is nyár, inkább ősz. :o Mi még a fűtést is bekapcsoltuk egy kicsit, júniusban. :shock: :?

Képzeljétek, barátnőmnek a 10 éves keresztfia leukémiás... :( :( :( Ma derült ki és teljesen véletlenül. Teljesen letaglózott ez a hír. Nem is tudom mi lenne velem, ha Lőrinccel történne ilyesmi. Brrr!


Hosszú hétvégére szebb időt és kellemes időtöltést kívánunk!
idna
 
 


Judit!

ÁBELKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
nsyl
 
 


Sziasztok!

Viktornak és Ábelnek Boldog szülinapot kívánunk!
Látom a medencés kép mindenkinek nagyon tetszik , de sajnos attól tartok idén nem lesz rá lehetőség hogy kihasználjuk lehet hogy ki sem teszem mert a víz nem tud majd benne felmelegedni akkor meg minek a gyerekeknek elég nehéz megmagyarázni hogy meleg van de a víz hideg :oops:
Most volt Kevinnek az ovis ballagása nagyon arik voltak:
Kép A komoly nagycsoportos
Kép Az éneklés már nagyon megy
Sajnos a névnapjáról nem tudtam képeket csinálni mert a hugom igaz elhozta a kamerát csak éppen elfelejtettük használni a fényképezőbe meg elfelejtettem feltölteni az elemeket.
Ilyen peches is csak én lehetek :evil:

Nóra!
Örülök a vizsgádnak úgy irigyellek én még egyenlőre még mindig nem megyek vezetni.
Nagyon jó az asztalon táncoló szülinapos a torta is nagyon szép biztos fincsi volt.

Szilvi!
Hogy van a pöttyös lányka?

Ildi!

Édi a pocaklakó kár hogy még nem látszik milyen nemü márig alig várom hogy meglegyen :roll: :D

Kriszti

Ui: Kevin kérésére a teljes kép a legjobb barátjával, egy osztályba is fognak járni, ráadásul a csoportból összesen 4-en mennek 1 osztályba :D
Kép
krisztám
 
 


Kristófnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek köszönjük az érdeklődést, már túl vagyunk rajta.3 napja, hogy nem viszked neki, a pöttyök már sebesek, leesni, nem tudom mikor esnek le. Látták egy páran a Vikit, de azt mondták, hogy nincs rajta sok pötty.Így majd izgulhatok, hogy ne kapja el mégegyszer.

Nóra!

KRISTÓFKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!
Nagyon tetszettek a képek a kis ünnepeltről.Kristófról is tegyél fel majd.

Kriszti!

Kevin milyen büszkén áll a csoportképen, nagyon aranyos.Várja már a sulit? Hogy érzed könnyű lesz vele megszoktatni?

Mennem kell, mindenkinek szép napot és szép holnapot, reméljük a hétfő már napos lesz.
Sziasztok. Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

KRISTÓFNAK ÉS ÁBELNEK BOLDOG SZÜLINAPOT!

Szilvi!
Örülök hogy már Viki gyógyulgat és múlnak a pöttyök.


Nem semmi idő van :evil: Nagyon nem szeretem ezt mikor esik.Apa ma éjszakás én pedig még táblázatot csinálok úgyhogy megyek is.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi az eltűnésért :roll: :roll: :roll:

Rengeteg minden történik,azt sem tudom hol kezdjem.

Talán ott,hogy köszi mindenkinek a köszöntéseket és utólag ugyan,de MI IS NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ÁBINAK!!!!

Szóval csütörtökön vezetni voltam reggel,aztán nekivágtunk Pestnek,autót keresünk ugyanis.Sikertelenül.
Végre találtunk egyet a neten,Nagykőrösön.A barátnőm férje tök rendi,pénteken le is visz minket.Hát....,na mindegy ,a lényeg,hgy nem tetszik és nem engednek belőle,így kocsi nélkül jövünk haza.Persze útközben még ezer autókereskedés,így este érünk haza.
Még aznap este találunk egy másikat a neten,szombaton reggel le is beszéljük,szupi autó,szupi áron,de a tulaj csak ma ér rá.OK!
Lebeszéljük,minden oké,ma mielőtt indulnánk telefonál,hogy várjunk egy kicsit,mert valaki úton van már megnézni.
5 perccel később:mehetünk.Majd újabb 5 perc múlva:mégsem,mert eladta mégis nekik.
TÉNYLEG ILYEN R.....,GERINCTELEN SZEMETEK ÉLNEK EZEN A FÖLDÖN??????
Vagy én vagyok túl naiv és az üzlet az üzlet,a pénz meg pénz?
Ettől most totál kivagyok!Bocsi,hogy így kiakadtam!

Ma megtartottuk a Kristóf szülinapját is(csak hogy valami jóról is rjak :) ).
Teszek fel majd képeket is,de még nincs a gépen és mindenképpen írni akartam ma nektek.

Itt az utcában amúgy is pocsék a helyzet,mert a nagy esőzés miatt megtelt a csatorna (az utcai) és jön fel több helyen a szennyvíz.Mi mondjuk elég magasan vagyunk,itt nem,de volt ma este itt szippantós autó meg tűzoltó is.


Ildi!
Remélem te csak azért nem tudsz jönni,mert lementetek a Tiszára.Most hallottam a tévében,hogy megint árad.
Apósékról nem sokat tudok mondani,mert nem telcsiztek meg semmi.
Ajándék:ezt az autót (a Kristófé is hasonló,majd meglátod) még februárban láttam, meg az Auchanban és egyből beleszerettem.

Kriszti!
Nagyon aranyos Kevin a ballagáson :) Mintha most ballagott volna a Tamara is,de annak már egy éve.

Betti!
A tortát itt csináltattam Vecsésen a Gabriel cukiban.A Füleses az 24 szeletes csokitorta volt (6800 Ft),a Kristófé(majd lesz kép) 24 szeletes túrótorta(7800 Ft).
A Babaszobán nem kell fizetni semmiért,akkor sem,ha eladsz.

Andi!
Szeretem a vezetést nagyon,amikor lehet a mi kocsinkat is én vezetem.Persze csak fű alatt :)

Remélem nem hagytam ki senkit.Most mennem kell,mert holnap gyros lesz és be szoktam pácolni a husit előző este.Meg megcsinálom a tzatzikit is.
Holnap felteszem a képeket!

Puszi!

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon írtok.Ki merre jár és mit csinál?Mi készülünk a keresztelőre.Vásárolunk,takarítok,szervezkedek,varrok és minden egyéb.

Nóra!
Nem semmi emberek vannak.Nálunk is volt hasonló helyzet autóvásárlásnál.Nekünk is mondták hogy ne menjünk mert más megy megnézzni és mikor mehettünk volna megint azt mondták hogy még nem ért oda a másik és késöbb menjünk és stb.Hihetettlen számomra ez a hozzáállás.Na de hagyjuk mert felhúzom magam.
Kristóf tortájáról van kép?Milyen volt a szülinap?Vezetni voltál?Esőzéssel hogy álltok?Jobb már a helyzet az utcátokba?
Babaszobáról köszi az infót :D Nagyon rendi vagy.

Ma voltam hajfestéket venni és jól rászóltam az eladó csajra mert olyan hozzáállása volt hogy azt ne is írjam.Kértem tőle hajfestéket és ő odaadta,majd utánna mondom neki hogy még egy másik fajtát is kérek és ő azt mondta olyan nem is létezik.Erre én mondom hogy dehogynem mert mindig olyat veszek.Ő erre azt mondta hogy akkor keressem ki a színskálán és mondjam meg a számát.Ő meg se mozdult én meg a gyerekkel a kezembe keresem a festék számár.Megtaláltam adott is és nem értette mi a bajom a kiszolgálásával.Nem is ragozom tovább mert felment a pumpám megint.A lényeg hogy nagyon kedves volt.....

Többiek merre vagytok?Írjatok.Most megyek énis mert reggel babaúszás.

Jó éjt.

Betti
raczbetti
 
 


Kedves Kristóf!

Kicsit megkésve kívánunk nagyon sok boldogságot szülinapod alkalmából!

Kép Kép

Ildikó&Dávidka
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Mi ez a lazaság kérem? :?: Hogy-hogy nem írsz ennyi nap után?Mi van veletek?Merre jártatok stb.Tessék írni kérem szépen.

Többiek is.

Betti
raczbetti
 
 


Szia Betti és többiek!

ne haragudjatok már rám lécci,de olyan depis hangulatom van,nincs kedvem semmihez,írni se.....de ígérem befogom pótolni,hisz ismertek......

Most készülünk Cini Muzsikára,aztán estig angol,de amint tudok jövök....

Egy hatalmas ölelést küldök Mindenkinek!

És nagyon jók a képek! :wink:

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek,mert megyünk fodrászhoz.

Merre vagytok?


Képzeljétek tegnap sikerült végre kocsit venni!Tücsökzenéről rohantunk el,tök hirtelen jött.

Itt egy kép róla,aztán már rohanok is:
Kép

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!

Nagyon szuper az autó,és hatalmas!Gratulálok hozzá!

Ezzel akarsz te majd vezetni???? :D

Milyen tzatikit? (Le se tudom írni)

Várjuk a képeket!



Betti!
Nem semmi volt az eladócsaj a h.festékboltban :x nem tudom ilyeneket minek raknak oda. :?

Most hétvégén lesz a keresztelő?


Andi!
Örülök,hogy tartottad a frontot mostanában....

Sajnálom szegény leukémiás kisfiút,én sem tudom mit csinálnék,ha velünk megtörténne,.....mondjuk mostanában annyi hűlye gondolatom van,hogy már orvosi eset leszek lassan,el kell mennem pszichológushoz. :oops: (Remélem csak a hormonok teszik)

Ja a védőnőt kérdezted.....,Katona Vilmához járok,amúgy aranyosak,de az aznapi hozzáállásuk nem volt valami emberi.
Te is a Lakos dr-hoz jársz?


Szilvi!
Örülök,hogy nagyjából túl vagytok a hímlőn.....
Gyere mesélj magatokról....Mentek nyaralni valahova?

Sajnálom a nagypapát,mostanában volt részem hasonló rossz "élményekben". :cry:

Kriszti!
Kedves barátnőm remélem nem haragszol rám.......
Nagyon rég nem dumcsiztunk....
Jók a képek tényleg nagyon nagy már a Kevin,sokat nőtt mióta nem láttam.
Megkaptam az imélkéket is csak nem válaszoltam rájuk....de köszike,tetszettek..

Mi nem voltunk itthon délelőtt ,átsétáltunk a Rolikáékhoz (uncsitesó-3 héttel kisebb),délután meg Norbi napozni megyünk a másik uncsitesóhoz.

Tudtátok,hogy 6-án 2006.06.06.-a volt?Tök érdekes nem?
És állítólag van amelyik gyerek aznap született 6 óra 6 perckor?

Megyek pakolni,mert plafonig ér a mosogatnivalóm.....és nincs mosogatógépem,mint egyeseknek... :oops: :D :D :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk.Nagyon nagyon szuper volt,csak szakadt az eső majdnem végig.De azért jól éreztük magunkat,az utazástól eltekintve.Odafele 14 órát mentünk ,vissza 13 órát.Még mindig nagyon fáradt vagyok tőle.
Ildikó!
Te érzed már mozogni a babát?Nekem megmozdult,pont 11+2 volt akkor.Tök jó:)Csak még elég ritkán érzem.
Na csak benéztem,szörnyű vaacakul vagyok ma,de majd jövök.
Szép napot!
Anita
12+1
anita23
 
 


Sziasztok!

Nagyon gyors leszek mert megyek pihenni és reggel készülödünk tovább a keresztelőre.

Nóra!
Nagyon szupi az új autótok.Jó nagy is.Vezetted már?Kinek vettétek?Úgy értem hogy te fogod vezetni és neked vettétek vagy közös a pároddal?

Ildikó!
NE LEGYÉL DEPI!!!!!!!!!!!!Mi a baj?Írj privit ha gondolod.Remélem jobban vagy már :D Eladócsajt ne is mond mert jó hogy már kiment a fejemből.
Igen most lesz a keresztelő.Majd írok és teszek képeket,de szerintem csak hétfőn(képet akkor teszek).Ezt jól leírtam :roll: :oops: Bocsi de már rohanok aludni és a Milán is felsírt.

Anita!
Gratulálok a baba mocorgáshoz.Annyira szerettem énis mikor mozgott a pocimba :P

Jó éjt!Majd jövök

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok csajok!

Gondoltam benézzek és elolvasom mit írtatok de nincs mit olvasni :( Hol vagytok,merre jártok és miért nem írtok?
Azt akartam írni hogy túl vagyunk a keresztelőn és minden szuper volt.Majd jövök és teszek képeket is csak még sok dolgom van.Puszi nektek.
TESSÉK ÍRNI!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

REmélem csak a jóidő miatt nem ír senki.

HOGY VAGYTOK!

Ildi! Miért nem vagy mostanában? REmélem már nem érzed magad "úgy". Tegyél fel képeket arról az édes kis Dávidkáról.
Nyaralni ,holnap indulunk Tunéziába 1 hétre.Remélem jó élmény lesz a repcsi a Vikinek és, hogy jól fogjuk magunkat érezni.

Nóra! Szuper a kocsi! Jó "kis" családi autó! Vezetgeted? Min tanultál? Biztos fura volt átülni.

Betti! Megkaptad a privit? Meggyógyultatok? Gratulálunk a keresztelőhöz! Képek készültek?
Írj!


Csupa kérdéseket tettem fel, ez azért van mert senki sem mesél semmit .Talán az időjárás teszi, vagy nyitottatok egy új topicot?
Mondjuk én sem vagyok vmi szapora.

Puszi mindenkinek!
Sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Ildi, Nóri, úúúgy eltüntetek! Pedig Ti aktív fórumozók vagytok!

Ildi, hogy van a Pocaklakód?

Nóri, nagyon szuper az új autótok! És a régivel mi lett? Mondta Zsuzsi, hogy jövő héten vizsgázok? Jajj!

Betti, gratulálok a keresztelőhöz! Hol tartottátok? Milán hogy viselte?

Szilvi, kellemes nyaralást Tunéziába! De jó nektek! Irigyirigy vagyok!

Jó éjszakát Mindenkinek!
Puszi, Andi
idna
 
 


sziasztok!

Aranyosak vagytok a hiányoláséert....... :D

Nincs gond szerencsére,csak időm nincs...angolra,fogászatra,Cini-muzsira,vizsgálatokra,védőménihez,meg mit tudom én még én hova ezer felé járok,nincs időm ideülni.....

Most hétvégén is elutaztunk,Kétbodonyra,ma egésznap kint voltunk délelőtt,majd fogászat......aztán meg angolom volt 7-ig.

Hú,Szilvi,most nagyon irigy vagyok én is!!!!!!!!!!!!Gondoljatok csak bele 30 fok vagy annál is melegebb ,tenger,pálmafák.....pihi,napsütés,családozás..(Lehet,hogy már 4-en jöttök haza? :wink: )
Remélem sok képet csinálsz,hogy velünk is megtudd osztani az élményeket.És piramis látogatás is lesz meg teve lovaglás?
ÁÁÁÁÁ,ez nagyon klassz dolog!!!!
Bele se merek gondolni.
Nem hiszem,hogy gond lenne a repülőn Vikivel....

Szerencsére nincs semmi olyan "gond",csak itt a meleg és kevesebbet ülök a gép előtt :roll:

És érezzétek magatokat nagyon jól és várunk vissza !!!!!!

Andi!
Köszike kérdésed már növöget a pocak,már 14 hetesek vagyunk és az émelygésem is abbamaradt,úgyhogy kezdem élvezni a babócát,és már éreztem is a mozgását,de olyan hihetetlen,hogy már most,Dávidnál csak 20 hetesen először (mint ahogy a nagykönyvekben megvan írva)

Jövőhéten vizsga? Ne izgulj,minden rendben lesz!!!szorítunk!!!
És hogy megy már a vezetés?Apával is gyakoroltok? :D

Betti!
Ne haragudj,hogy így magadra hagytunk,de tényleg nem tudtam jönni,nincs harag? :oops:
Majd tegyél fel képeket a keresztelőről,tényleg hogy viselte a nagy fiú a megpróbáltatásokat?

Majd az uszit megismételjük feltétlenül...

Nóra!
Gondolom éjjel-nappal vezetsz, azért nem jársz erre mostanság...ilyen kocsit biztos élvezet vezetni,remélem itthon lesz apa szerdán :wink: :wink: :wink:

Anita!
Örülök,hogy visszatértetek,és hogy minden jól sikerült!

Nekem is megmozdult már,olyan hihetetlen ,igaz? :roll:

Sajnálom,hogy még mindig rosszul vagy,szegényke kitartás.......


Kriszti!

Remélem összejön amit beszéltünk! :wink:

Van egy két képem a Dávidról......(Szilvi :wink: )Az a baj,hogy ilyenkor le se lehet lőni......

Apa kapott egy új motort,és Dávid is kipróbált az egyiket....
Kép
Le se lehetett szállítani,annyira élvezte.
Kép
A természet lágy ölén....
Kép
Kép
Kép
Kép


Na mára asszem kifújtam.Szép álmokat mindenkinek!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a házikótól,végre szép idő volt,jó nagyot pihentünk.
Mi újság mindenki jól van?
Csak benéztem,holnap 5-kor kell keljek,megyek laborba meg uh-ra meg ekg-ra meg ilyenekre.Kész rémálom,a pasijaim meg itthon maradnak kettesben:) Kíváncsi leszek hogy fogják bírni nélkülem:)
Na jó éjt mindenkinek,remélem lassan bejutok a fürdőbe:)
Anita
anita23
 
 


Sziasztok !

Új bejelentkező vagyok, szeretnék csatlakozni hozzátok. Kb. négy éve élek Vecsésen, előtte 26 évig IX. kerületi voltam (ebből már az életkoromat is kitalálhatjátok). A férjem vecsési, így költöztem én is ide. Nekünk még nincs gyermekünk, de most várjuk az első babánkat (17. hetes) :D .
Egy kis segítséget is kérnék. Mióta itt lakunk én visszajártam a IX. kerületi nőgyógyászomhoz, az első két UH-n is még nála voltam, de úgy gondoltam most talán átváltok a vecsési dokira, ha jól tudom Dr. Bottyán Ferenc (?), és a Jáhn Ferenc Korház orvosa. Ismeri őt valaki, esetleg szült is nála valamelyikőtök.
Előre is köszi.
Üdv
Erika
ermika
 
 


Sziasztok!
Erika!
Isten ments hogy a Bottyánhoz menjél.Szerintem emberileg is szakmailag is nulla.Ráadásul nem vállalt még 4 éve szülést,csak gondozást.Én nála voltam előszőr életemben nőgyógyásznál,de meg is utáltatta velem ezt az egészet is,meg félre is kezelt,majdnem meddő lettem miatta.Na de ez csak az én véleményem,természetesen sokan járnak hozzá.Amúgy üdv itt a körünkben.Te vagy a harmadik pocakos.Én is a 13.héten járok.

Ma voltam uh-n,tök jó minden,azt mondták,szép formás baba lakik odabent.A vérvétel szörnyű volt,9 kémcső vért vettek le.A nő mondta,hogy annyira sápadt vagyok hogy inkább meegszúr egy óra múlva is,de mondtam ha már bennem van az a tű ki ne vegye még le nem vette az egészet:) EKG is szörnyű volt,bejött egy doki és teliszájjal zabált meg pofázott,undorító volt,miközben persze a másik nő csinálta a vizsgálatot.Az uh viszont nagyon jó volt,vagy 20 percet néztük a mazsolát.Láttam a pofiját is,és elaludt a vizsgálat közben.
Ildikó!
Képzeld ,azt mondta a dokim,hogy az még nem igazán a baba amit érzek.Mondta majd csak 18 hetesen kellene éreznem.Te híztál már valamennyit?Én még egy dekát sem,de a baba már 91 grammos.Nimródnál azért ilyenkor már volt hízás,majd meg is nézem,hogy mennyi.

Nagyon jól viselték a napot nélkülem,igaz mikor értem jöttek a megállóba Nimród majd kirepült a boldogságtól az autóból,hogy meglátott.Azt mondjuk ez volt a főpróba:)

Na edugulok,írjatok,mindenki:)
Szép napot!
Megyek tovább,még hátra van a háziorvos,meg vissza kell mennem a laborba a leletekért.
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok az eltűnésért,de valami "írói válságban" lehetek,mert egyszerűen napok óta képtelen vagyok összehozni egy hsz-t.
Rengeteg dolgom is van,persze,de azért nem ennyire gáz a helyzet,egyszerűen az írás nem megy és kész.:(

Persze zajlanak a dolgok!Ez az építkezés már most kiborító,pedig mág csak a tervezésnél tartunk.Sztem a végére diliházban kötök ki:)Az egyik tervező 3 hétig felénk se néz,a másiknak szupi ötletei vannak,de mennyiért!!!!!Na jó,legalább a papírokat is elintézi ő,nem nekünk kell rohangálni.

Én 2 hét múlva vizsgázom forgalomból,addig még ez is jó kis program,hogy járnom kell vezetni.

Tamarának pénteken lesz a évzáró,utána szünet.Kristófot felvették a Toldy és a Halmy oviba is,én a Halmy mellett döntöttem,bár az van messzebb,sőt 1 évig az Önkormányzat melletti oviba kell feljárni,mert a Halmyt építik.
Nem baj,jövőre sem fogok unatkozni:)

Erika!
Üdv,itt közöttünk,remélem aktív fórumozó lesz belőled.:)
A Bottyántól én óva intenélek,bár még sosem jártam nála.Ha nagyon izgat a dolog mégis,tudok valakit,aki 2gyereket szült nála,összehozlak vele.
Egyébként miért akarsz eljönni a másik dokitól?Ő melyik kórházban dolgozik?Azt tudod ugye,hogy a Bottyán a Dél-pestiben?
Szóval,ha jó a doki meg a kh is,én maradnék.Az én dokim a XIII. kerületben rendel.

Anita!
Tényleg,ha lent laktok majd,akkor a vizsgálatokra is feljössz az Uzsokiba vagy csak szülni?És mikor költöztök?Sok munka van még a házon?

Andi!
Szorítok neked szerdán!Mert azóta kiderítettem,hogy akkor vizsgázol:)

Betty!
Nagyon köszi,hogy nem hagyod kihalni a topikot!!
Az autót családinak vettük.Úgy volt,hogy nekem lesz majd egy pici,amivel el tudom vinni a gyerekeket,ahova kell,ez a nagy meg akkor,ha mindenki megy.De már aznap kipróbáltam,amikor megvettük és nem nehéz vezetni egyátalán.Szóval most ott tartunk,hogy ez az 1 marad.Apa úgyis nagyrészt vonattal jár,mert Kispesten dolgozik,ha maszekolni megy,akkor meg úgysem a sajáttal jár.

Szilvi!
Én is nagyon irígy!!!!!!Bizti nagyon jól érzitek magatokat.Majd képeket kérünk!

Ildi!
Mi már mindent megdumcsiztunk a Tücsökzenén:)
Csak azt felejtettem el,hogy mennyire jók a motoros képek!!!!
Annyira vagány!14 éves korában már meg fog őrjíteni a jogsiért,majd meglátod:)
Na persze a virádos kép is tutti:)
Lehet,mégis kéne nekem még 1 kislány:)A menyasszonyotok úgyis lelépett:(


Remélem,egy kicsit megbocsátotok,amiért ilyen sokáig nem írtam,talán most bepótoltam valamennyit.

Puszikálok mindenkit:):):)

Nóra
krivita
 
 


Sziasztok!

Ritkán írok, de azért olvasni sűrűbben szoktam a csapatot.
Az elmúlt két hónap elég húzós volt nálunk. Szonjának májusban a szülinapján megtartottuk a keresztelőjét is, a hétvégén Tamara szülinapját ültük és ballagás is volt a családban. Mi mindent a szüleinknél Dévaványán tartunk.
És persze közben voltak munkáim is. Na de van előnye is, hogy dolgozom. Junius 1-9 között kint voltam Szlovákiában egy színházi fesztiválon, anyukám kisért el a két gyerekkel. Építettek egy mesevárost is és voltak gyerekdarabok. Az egyik mesejáték után /mivel pont akkor volt a napja/ felköszöntötték Tamarát, még egy csokor virágot is kapott a királyfitól és 200 gyerek énekelte neki a boldog szülinapot. Csodálatos volt. szóval van előnye egy dolgozó, rohanó anyukának is.
Utólagis: minden ünnepeltet isten éltessen!
Önző módon feldobom a témát: találkozó valamikor?
anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Minő meglepetés......

Szia Anett!

Szóval mostanában volt nálatok a kislányok szülinapja,sajnos nem tudunk pontos dátumot,így fel se tudtuk őket köszönteni,de ha még belefér akkor ezúttal kívánok nektek sok boldogságot!
Tamarának és Szonjának:
Kép

Kép
És persze tegnap volt a büszke anyuci névnapja,így Anett nap alkalmából is kívánunk minden szépet:
Kép

Jó lehetett Szlovákiában,irigy irigy!!!!! :( :oops:

Tali???
Én benne vagyok,csak hol és mikor?

Nóra!
Jó volt a Cinimuzsi :wink: és jót dumcsiztunk utána,és így élőben is tetszik az autótok,nagyon tágas,és amúgy is Ford rajongó vagyok.(na jó csak a Merci után,nehogy megsértődjön szegénykém :wink: :D )

Nagyon jól elvoltak a fiúk,az tetszett a legjobban,mikor a két kicsi elkezdett dumcsizni.... :lol:

Már mióta mondom,hogy kell még egy kislány nektek,hiába beszélek??? 7 személyes az autó vagy nem??

A kis mennyaszonyom jól lelépett tényleg,.....sajnálom pedig,hogy nem látjuk sűrűbben Doresz babát,és nem tudunk róla friss infókat igaz néha szoktam Jatkával dumcsizni, (Doresz baba olyan nagykislány már :wink: )de ritkán,jó lenne sűrűbben.

ja és elárulta apa(a ti apátok :D ),hogy hová akart menni csavarogni cini Muzsika közben,azt hittem lemegyek hídba :roll: hát vannak még rendes pasik a világon :wink:

Anita!
Na végre kicsit többet írtál,ennek nagyon örülünk.
A cuccot mindig elfelejtem beadni anyudékhoz,de ami késik nem múlik. :wink:

Na most jól megnyugtattál,hogy nem is a babócámat éreztem rugkapálni :cry: :cry: :cry: sejtettem,hogy nem érezhetem,pedig annyira reménykedtem,na akkor várok még....

Örülök,hogy minden rendben van veled és a babóval,de az a 9 kémcső vér kicsit soknak tűnik????Mérrrrr?????

Erika!
Én is üdvözöllek kis topikunkban,örülök,hogy csatlakozol,úgyis kihaló félbe voltunk,de hátha fellendíted egy kicsit ezt a topikot.

Gratula a babókádhoz és örömteli pocakosodást kívánok!

Én a saját orvosomat szívesen ajánlom neked,ha érdekel,szívesen írok róla akár priviben is. Ő a Szent Istvánban rendel,és Kispesten van a magánrendelője.
Ha érdekel,írj!

Mesélj még magatokról! Mióta vagytok együtt a férjedel? Dolgozol még?
Hogy viseled a terhességet? Tudjátok már a nemét?

Én Bottyánról nem hallottam semmi rosszat,a sogórnőm hozzájár,de nincs vele semmi baj.Igaz nem szült nála,de most hozzá jár,itt van közel és ingyenes.Ez sem elvetendő szempont.
A hugom egyszer volt nála és azt mondta,hogy olyan mufurc,Nem tudom,hogy csak az "idegenekkel" vagy a saját betegeivel is ilyen barátságtalan????!!!!

Lehet,hogy el kéne menned felmérni a terepet???!!!Lehet neked bejönne,amúgy fiatalos és jóképű(állítólag) viszont a Dél pesti kórház nekem nem szimpatikus,bocsika mindenkitől,akit bánt ez a dolog. :oops: :oops:

Úgy néz ki,hogy hétvégén jönnek a Krisztiék hozzánk, már pénteken és vasárnapig maradnak,alig várom,majd azért bejelentkezünk,ha úgy jön össze,oké?
Majd csinálunk sok sok képet,sőt egy játszótéri talit is beiktathatnánk,van jelentkező?

Betti drága,hova tűntél azzal a keresztelős képekkel?

Most mennem kell alukálni,mégegyszer ne tűnjetek így el! :cry:

Puszó:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Végre megvan az összes papírom ami szombatra kell a dokinak.
Nóra!
Igen,feljárok minden hónapban a vizsgálatokra és a dokihoz is majd,de nem úgy néz ki még,hogy mostanában fogunk költözni,még hozzá sem láttak a fürdőszobához.
Ildi!
Neked nem vettek ennyi vért előszőr a laborban.Nekem Nimródnál is ennyit vettek le előszőr.Fáj is a kezem rendesen,de szerencsére most nem lett csupa kék,gyorsan bekentem árnika krémmel.

HOlnap megyünk vecsésre,anya már hiányolt reggel,hogy eltűntem,de szervízben van az autóm.Pedig akartam volna piacra menni.Szombaton meg vasárnap íjászversenyre megyünk.Remélem apa dobogós helyet fog elérni.De így egyedül kell kimennem dokihoz Gödöllőről az Örsre,mér előre parázok,nagyon nem szeretek az Örsre kocsival menni.Tovább már csak egyenesen kell mennem a 3-as úton,mondjuk forgalom szempontjából az se jobb.

Nem tudom mikor leszek legközelebb,talán hétfőn.Jövő héten itt vannak a születésnapok,a keresztlányomé.meg a Nimródé.Holnap még ajándékokat is kell vennem.És ötletem egy szál sincsen még.

Na megyek,mert olyan rendetlenség van itt nálunk,a nyaralás óta valahogy nem térek vissza a megszokott kerékvágásba.
Szép napot!
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Nem tüntemel csak nem volt gépünk :(Képzeljétek el hogy mindig lefagyott és újra kellett telepíteni+dvd írót is cseréltek.

Ildikó!
Hát nem tudom mikor tudom a képeket feltenni mert le lett mentve a gépről a hiba miatt és apa csinálta és nem tudom hol van.Mite ő ideér segíteni.Nem tudom mikor rakom fel. :roll: Majd sürgetem.

Anett!
Lányaidnak BOLDOG SZÜLINAPOT!Neked pedig BOLDOG NÉVNAPOT!
Bizti szupi volt kint külföldön.

Szilvi!
Nagyon jó nektek hogy nyaraltok.Vikinek bizti tetszik majd a repülés.Mi nászúton voltunk Tunéziába.Jó volt nagyon.Privit megkaptam de nem volt gépem ezért nem írtam.

Nóra!
Hát ezzel énis így voltam ma (mármint az írással)Nem tudtam magam rászánni,de végre sikerült.Szupi nagyon a kocsitok.Építés dolog nem egyszerű.Nem bírom énse mikor kupi van és rohanás de ez ezzel jár.Nem tudom velünk is mi lesz ha építünk vagy átalakítunk :evil: Vizsgán biztos ügyi leszel.

Erika!
Szia!Üdvözöllek a topikba.Gratulálok a babádhoz.Írj magadról!

Most ennyit voltam mert még sok a dolgom.Képet nem felejtem el.Szombaton megyünk megint keresztelőre(apa haverja gyerekeinek lesz)Nem unatkozunk az tuti.

Puszi mindenkinek.
raczbetti
 
 


sziasztok!

Ide is gyors bekukk,mert mindjárt jönnek a Krisztiék.....

Remélem nálatok is ilyen szépen sütött a napocska:
Kép
Kép

Anita!
Nekem 3 kémcsővel vettek vért. :D Jó bulizást!

Betti!
Örülök,hogy megjavult a gépetek,puszilom Milánkát!



További szép hétvégét nektek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Próba

KépKép
KépKép
krivita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?