Új privát üzeneted érkezett!

Jo ejszakat mindenkinek :wink: !!
Sziasztok!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt Csajok!

Ági!!

Mi van mááááá??? :D Gyermek nagyon jól érzi magát bent! :)

Kamilla!

Sok boldogságot és boldog születésnapot!!!

Angyal!

Mögvan a papír?? Most már te is asszonykaszerű vagy! :D

Nálunk semmi különös, frontérzékenység erős bokszban nyilvánul meg. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egyszer csak elfolyik a magzatvíz, vagy fájásaim lesznek. Semmim nem fáj, egész hétvégén gályáztam, takarítottam, pakolásztunk. Lábam persze dagad ezerrel, de semmi más nincs.

Nolina!

Gratulálok a kis petezsákhoz!

Móni!


?????? :roll: DRUKKKKK!!!!

Keditke!

Remélem, hogy kihasználtátok az alkalmat.

Betti
38+4
betti73
 
 


Sziasztok Csajszik!


Köszi a sok boldogságot, meg a boldog szülinapot is.
Brenike! Neked is boldog szülinapot!!!!!!!!

Szívesen küldök képet, csak most egy kicsit beparáztam, hogy mi van, ha valamelyikőtök a kolléganőm és beazonosít? Azért a gyerek témát egy ideig még szeretném titkolni.

Keditke! Én is azt hittem, hogy terhességi teszt!

Pihi! Mennek a drukkok.

Ági! Betti! Nektek is folyamatosan!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Kamilla! Sok boldogságot kívánunk!!!

szerintem akkor mindekinek küldj e-mailben!

mizsu5@freemail.hu

Mi újság mensi ügyben???
zsuzska80
Szombathely
 
 



Kamilla!
Gratulálok!

Ági!
Remélem már babázol! Talán a sok eső kimosta a heléyről a kis pindurt! :wink: :lol:
moni
 
 


Kamilla!

Kérek fotót e-mailben!!!!!!!!!! 8)
betti73
 
 


Jó reggelt!
Moni!Nagyon sajnálom!
Kamilla!Nagyon sok boldog szülinapot és sok boldogságot!Én is kérek e-mailt: bereir@freemail.hu
Ági!Helyzetjelentést kérünk???????
Pihi!Drukk!

Csajok!Nálam az a helyzet hogy még most sem jött meg,ma vagyok a 35.napon.Tegnap délután csináltam tesztet,de semmi.Nem tudom most mi van.Semmi menszit nem érzek,néha nyilal a hasam,ennyi.
breni
 
 


Még nekem se jött meg, de már nagyon érzem. Nem teszteltem, mert nem volt tesztem. Meg reggel eléggé fájt a hasam és azt hittem, hogy már mire kiérek a WC-re meg fog jönni, de egyelőre nem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Te hanyadik napon vagy?Mikor kellett volna megjönnie?Én semmit nem érzek.
breni
 
 


SZiasztok! :)

Nolina,
Hurrá! :D Gratula a petezsákhoz, és most már tudjuk, hogy egy! :wink:

Pihi,
neked nagyonnagy drukk, hogy életre szóló randi sikerüljön odabent! :) :)

Editke,
jól átvertél azzal a képpel! :wink:

Móni,
sajnálom :cry:

PotterÁgi,
még mindig egyben???
Kiszámoltam ám, tegnap nyolcgülüs voltál! :lol: Ma akkor már 9, és holnapra 10! :wink:

Kamilla Asszony! :lol:
Sok boldogságot! :)
És küldjél képeket!!!
Ja, és egy drukk! :wink:

Reni,
szurok neked is! :)

Midenkinek köszi! :lol:
Megvan a papíros! :wink:
Beleírták, hogy Kaáli... :roll:
Viszont a nőci mondta, hogy a Drágámon kívül mostanában csak halálravált fiatalemberek jártak nála hasonló ügyben! :mrgreen:
angel37
 
 


Angel!Örülök hogy elindult nálatok a dolog.Ezek után már biztos nemsokára ott lesz a baba a pocakodban.Akkor most neked mi lesz?Köszi a szurkolást.Nem tudom mit gondoljak.
breni
 
 


Sziasztok!!!! :D

Reni!!! :D

Lehet korán teszteltél!!!!Mennek a drukkok!!!!

Angel!! :)

Ügyesek vagytok!!!!

Ági!!! :D

Tessék jelentkezni!!!!!Vagy lehet már babázol????De jó lenne!!!!

Betti!! :)

Azért ne vidd túlzásba a takarítást!!!!

(33+6)
csanita
 
 


Reni,
csütörtökön konzultáció, aztán majd okosabb leszek! :wink: Akkor beszéljük meg, hogy hogy lesz a lombik!

Sajnos te nem tudsz jobbat tenni, minthogy vársz... Tesztet tervezel?

Anita :)
angel37
 
 


Sziasztok :D

Kamilla gratulalok hazasagkotesetek alkalmabol.Nagyon nagyon sok boldogsagot :D

Breni,boldog szulinapot.
monyoka
 
 


Angel!
Akkor csütörtökre drukk.Tervezek tesztet.De mikorra?Nem tudom,meddig várjak?Utálom ezt az egészet,lehet megint csak szivat.
breni
 
 


Monyoka!Köszönöm szépen,aranyos vagy.
Mi újság veled?Mesélj?A konyhád hogy sikerült?
breni
 
 


Az a sz*r, hogy ilyenkor bármi lehet :roll:

Emlékszem, a múltkor egyszerre (nem) vártuk és :( lett a vége, de ugye simán lehet, hogy korai volt a teszt! :wink:
angel37
 
 


Emlékszem!!!Sajnos nem lett jó a vége.Szerintem most is ez van.
Nem sokszor voltunk együtt és sajnos nem tudom mikor volt pém,nem jegyeztem meg,ha volt egyáltalán.A 6.,13.,17.,25.,és a 30.napon voltunk együtt.
breni
 
 


Együttlenni végülis egyszer is elég! :wink:

És mivel miklósnak még nyoma sincs, lehet bízakodni! :)
angel37
 
 


OKÉ!Köszi,na befejezem magam.Beszéljünk másról.
Mit csináltál a hétvégén?
breni
 
 


Be ne fejezd magad! :lol:

Semmi különöset, tényleg! :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a kirándulából, nagyon jó sikerüt, nagyon sokat túráztunk.
Reggel már olvastalak titeket, csak nem tudtam írni.
Mindjárt teszek fel pár képet, ha sikerül ezen az új, dizájnos oldalon.

Kamilla!
Gratulálok, én is kérek képet!!!!

Potter Ági!
Azt hittem, mire hazajövök, már babás képeket nézegethetek, szorítok, hogy gyorsan legyél túl rajta:)
vica1982
 
 


Kép
Ilyen szép helyeken voltunk.

Én: Kép
vica1982
 
 


Vica!Hol voltatok?Szép nagyon.
breni
 
 


Hello Csajok,
ne, megint egy újabb ctg, minden oké. Kicsit le vagyok lombozva...Éjjel egész jó görcseim voltak, de elmúltak másfél óra alatt. nagy reményekkel néztem a mai napnak elibe, hátha...erre kiderült, hogy a méhszájam még mindig totál zárt, fel sincs puhulva. Holnap reggel be kell mennem, akkor megbeszéljük a dokival, mi lesz. Cuccal megyek, befektet...de sajna csak az osztályra, és a puhító szert lehet, hogy csak szerdán kapom meg...szóval kedden valszeg még nem lesz baba. Betti, lehet, hogy többet kellett volna takarítanom. :)
Naszóval, a héten biztos, hogy szétszednek minket, de már aszittem, legkésőbb holnap...

Kamilla,
sok boldogságot a szülinapodon, meg a házasélethez is. Remélem lesz nemsokára egyéb jó hír is.

Angyal,
csók volt??? :D
Na, látod, öreg szövet... :?
És én még paráztam, hogy a 36. hetes nyelvvizsga nem fér bele! :)
Nézőpont kérdése...ma még csk 2 gülüsek vagyunk.! :D :shock: :evil:
Milyenek a halálravált pasasok a közjegyző előtt???

Breni,
szorít-szorít.

Vica,
képek nem lesznek, nincs digitális gépünk, apa meg nem szeretné, ha interneten lenne a baba képe. De majd leírom, milyen, ok :?: :D
Most egyelőre bőrszínű, és mit sem sejt. :)

Monyó, Hajni,
:?: :?: :?:

Móni,
nem voltál akkor UHn?

Csanita,
már ti is jó "öregek" vagytok. :lol:

Pihi,
:?:

Ági
41+ :shock: :shock:
potter_76
 
 


Agi.Akkor nagyon szurkolok hogy minel simabb szulesed legyen.Ez izgi:)
velem semmi kulonos reggel teszteltem egy halvanyat de par nap mulva ismetles.hom alacsony.
ja meg akartam kerdezni hogy terheseg alatt tenyleg van tojasfeherje nagyobb mennyisegben?

vica szep helyen voltataok.
Szeretnelek valamire megkerni.elkuldened nekem a konyhad kepet emilben?most beszeltuk meg a parommal hogy tervezni kene valami konyhabutort,nekem nagyon teccik a tied:)

breni.szurkolok.A konyhambol meg semmi nem kesz csak a falak allnak.Most a parom azt is eltervezte hogy kivulrol is megcsinaljuk a hazat igy csuszik a belter befejezese.
monyoka
 
 


Monyoka!
Sajnálom,de jó munkához idő kell.:-)Annál jobban fogsz neki örülni.
Köszi a drukkot.
Ági!Neked is.Egy kalappal neked.Jöhetne már az a baba,olyan sokan várják már,nem érzi?
breni
 
 


[quote="monyoka"]Agi.Akkor nagyon szurkolok hogy minel simabb szulesed legyen.Ez izgi:)
velem semmi kulonos reggel teszteltem egy halvanyat de par nap mulva ismetles.hom alacsony.
ja meg akartam kerdezni hogy terheseg alatt tenyleg van tojasfeherje nagyobb mennyisegben?

Ennél jobb "semmi különös" nem is kell! :D :D :D
Több a hüvelyváladék, igen. Szólj, ha ismételsz! :D
potter_76
 
 


Igen, ez nekem is tetszett.
"semmi különös, teszteltem egy halványat."

+++++++++Monyóóóóóóóóóóóóóó+++++++++ :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Te hány órakor születtél?
breni
 
 


Monyó!

Kész vagyok tőled!
Fe tudod tenni a teszt képét? Hanyadik cn-on vagy? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de tudod, nem voltam egy hétig.

Reni!
Aggteleken és környékén voltunk. Tényleg csodaszép hely. :wink:
vica1982
 
 


Szia PotterÁgi,

Akkor holnap legalább lesz némi előrelépés, bár a 10 gülü :evil: garantált!

Öreg szövet! :wink:

Nem volt csók! Úgy ültünk le, hogy egy asztal két végén! :roll:

A halálravált pasas: falfehér, izzad és/vagy remeg, és nem tud szépen válaszolni a kérdésekre! :evil:
Valamint a nője belefoglaltatja az irományba, hogy kötelezi magát, hogy elveszi! :shock: Nem tudom, tényleg van-e ilyen, vagy csak viccelt ezzel a néni... :o

Vica,
üdv újra a topicon! :wink: Jók a képek! :)

Monyó,
holnapután ismétlés! :!: :D
angel37
 
 


Breni: 11:45 és te?

Szia Vica! Örülök, hogy most jól sikerült a kircsi.
Ági! Le fogsz késni a szülinapomon szülésről!!!!!!!!Húzzál bele!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Én 18:45,akkor te már megszülettél. :O
Hanyadik napon vagy?
breni
 
 


Reni!

Neked is boldog születésnapot!!!!


Ági!

:( Azért ne csüggedj, legkésőbb szerdán már babázol. Nekem 5-7 nap engedélyezett túlhordást említett a doki. Remélem, hogy erre nem kerül sor. :roll:

Kamilla!

Fotót ne feledd!!! :lol:

Vica!

Üdv újra itt! Remélem, hogy sikerült kikapcsolni a kirándulás alatt.
betti73
 
 


Szia Betti!

Reméljük arra az emlegetett túlhordásra nem kerül sor.
Valahogy azt érzem, hogy neked szép szülésed lesz. :)

Kikapcsolni? Hát a munkahelyi dolgokat sikerült, de a babatémát nem.
Minden órában eszembe jutott. Először haragudtam erre, de aztán rájöttem, hogy valószínűleg ez így van jól. Már nagyon-nagyon vágyom rá, hogy gyermekünk legyen. Minden porcikámmal, és teljes szívemből szeretném.
És hiszem, hogy meg lesz a hatása.
Egy kis hatása már volt is: hónapok óta nem éreztem PÉ-t, pedig azelőtt percre pontosan a 12.cn-on volt. Most is elkönyveltem, hogy nem lesz, erre a túra utolsó előtti napján arra ébredtem, hogy "Igen! Határozott PÉ-m van!". Lehet hogy a sok gyaloglás, a jó levegő, a harmónia a férjemmel, vagy bármi miatt vissza állt szépen a ciklusom.
És ennek nagyon örültem. Úgyhogy előre az aggteleki babáért. :D
vica1982
 
 


Sziasztok!

Agi!
Biztam benne hogy ez a sok front meginditja Petiket,de ugy latszik ot nem viseli meg! :( De most mar tenyleg csak orak kerdese es meglesz a kisfiad!En nagyon szoritok hogy minden rendben es siman menjen!!

A noveremnek beindult a szules!Ma 35+4naposak!Kicsit koran jon a leanyzo!Szornyen ideges vagyok!!!Sajnos nem tudtak feljonni Kecskemetrol,mert itt szeretett volna szulni!Annnnyira rosz hogy ilyen messze van!Ugy szeretnek vele lenni!A parjat nem engedik be mert szul mellette egy no!Biztos nagyon rosz neki is egyedul!Nem tudok szinte semmit es ez kiborit teljesen! :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Ez szörnyű,de biztos minden rendben lesz,ne idegeskedj.Minden OKÉ lesz.
Ági!Drukk!
Vica!Hajrá aggtelek!!!! :wink:
Nálam még mindig semmi.

(36 cn)
breni
 
 


sziasztok!

Boldog szülinapot Breninek és Kamillának!

Breni mikor tesztelsz?

Ancsa drukk a tesodnak!!!
zsuzska80
Szombathely
 
 


SZiasztok!

PotterÁgi,
ma költözöl be, igaz? vagy már benn is vagy? :wink:
Gondolok rád, és remélem Petike nem várat már sokat magára! :)

Ancsa,
nagyon drukkolok a nővérednek! :)
Kár, hogy nem tudtak feljönni, de biztos nem lesz semmi baj! Egy 35 hetes baba már nem olyan kicsi! (Tudod, én hét hóra születtem! :wink: )

Reni,
semmiiii? ez nagyon jó! :lol:
Ez a 36 nap azért már nálad is hosszabbnak számít! Teszt?
angel37
 
 


Ancsa!

Én is szorítok nagyon tesódnak!
Biztos jó oka van a kis picúrnak, ha elérkezettnek látta az időt, hogy kibújjon. A méretei egyébként jók? Ha igen, akkor semmi gond.
Nyugi!!!
vica1982
 
 


SZiasztok.

Nekem ma megjött úgyhogy továbbadom a drukkokat Breninek.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska!Köszi
Teszt?Szerintem péntek,szombat.
Írtam a egy dokinak a neten,leírtam hogy mióta nem szedem a gyógyszert hogyan jött meg és azt mondta a 38.napon lesz pozítív a teszt ha terhes vagyok.Az csütörtök.
Ancsa!Nyugi!!!
breni
 
 


Kamilla!:(

Breni akkor csütörtökön szerintem tesztelhetnél egyet!:) :D Mit szólsz hozzá?? :P
zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla!Nagyon sajnálom.Nagyon le vagy törve?Ne legyél szomorú!
Mondom én,pedig velem is ez fog történni.:(
breni
 
 


Szerintem péntek,vagy szombat lesz belőle.Nagyon félek tőle,megint negatív lesz akkor én hülyét kapok.
breni
 
 


HOL VAGYTOK?????
breni
 
 


Koszonom a biztato szavakat! :) Hala Istennek lealltak most a dolgok ugy hogy ki is vittek mar noveremet az osztalyra!Verezni meg verzik kicsit!Jo lenne meg vagy 10napig kihuzniuk egyben!Neztek UH-on 2380g-ra neztek a babat!Remelem most kicsit megpihennek mindketten a nagy izgalom utan!

Kamilla!
Nagyon sajnalom hogy megjott! :(

Reni!
Sok-sok drukk!!!!!Erzel valamit?

Ja es en is igy utolag BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK NEKTEK!!!! :D :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!Örülök hogy jobban van a tesód és a baba.Akkor a szülés nem idult be.Zárt teljesen?
Menszeszre vagy terhességre utaló jeleket nem érzek,fáradt vagyok és kicsit kóvájgós a fejem.
breni
 
 


Reni!
Nagyon kivancsi vagyok hogy mi a helyzet nalatok!!!!!!Nagyon remelem hogy pozitiv lesz a teszted penteken!
Elment neki a nyakdugo,es elkezdett kinyilni,de szerencsere megallt a folyamat! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?