Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, és lassan búcsúzom, nemsokára megyünk haza, aztán este indulunk Miskolcra a párom unitesóival. Miskolc-Tapolcán leszünk, holnap megyünk fürdőzni. Bár jó időnk volna, de sajnos nem igazán az a hír járja.

Egyre többet érzem a picurkát odabent!!! :):):)

Mindenkinek szép hétvégét, legkésőbb hétfőn jövök!

Anita, nagyon drukkolok, és be fogok kukkantani vasárnap este, ha hazaértünk, kíváncsi vagyok a teszt eredményére.
titi_27
 
 


Juci!

Nagyon irigyellek a kislány miatt!!!! Én még mindig nem tudom elképzelni, hogy mihez fogok kezdeni egy kisfiúval...

Rimar!
Ha nem a 16. héten vették le az AFP-t, semmi értelme. Felesleges izgulnod, pláne, hogy az UH mindent rendben talált!

Most búcsúzom, megyek haza, csak hétfőn leszek gépközelben. Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!

Cupicica
cupicica
 
 


Sziasztok,

Majd jövök, most csak beugrottam, hogy utólag Kodának
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT kívánjak:

Kép


puszi
csné
 
 

 
 

Sziasztok!

Na végre, már annyira akartam jönni, de sajnos az itthoni gépünk felmondta a szolgálatot, úgyhogy most a párom notijáról írok. Sikerült rábeszélnem, pedig nagyon félti. Azt mondta hétvégére megpróbálja megcsinálni az én gépemet. Na kíváncsi leszek rá! Remélem azért sikerül jönnöm néha.

Koda!
Miattad harcoltam ki a gépét, mert mindenképpen Boldog Születésnapot akartam Kívánni Neked.
Szóval mégegyszer, és bocs, hogy útólag:
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 930.87.jpg[/img]

Anita!
Sajnálom amin most átmész, de én is csak azt tudom írni, hogy ne add fel. Amíg nem jön meg addig nincs baj. Nagyon szeretném ha neketek is sikerülne! Próbálj meg nem idegeskedni, mert az most nem tesz jót.
Várom a vasárnapi teszt eredményét.

Juci!
Gratulálok a kis nunishoz. Szuper!!!!!
Van már valami elképzelésetek a nevét illetően.
Olyan érdekes eddig majdnem mindenkinek fiút mondtak.

Titi!
Jó kirándulást, de vigyázz magatokra. Olyan jó, hogy már mozog a pici. Remélem nemsokára én is érzem.

Mesi!
Úgy örülök, hogy minden rendben volt a dokinál. Látod tényleg 2006-os baba lesz, ahogy akartad. Sőt még ünnepekre is hazaértek, hát ez szuper. Akkor tényleg a karácsonyfa alá tehetjük a babát mindketten.

Virág!
Merre vagy?

Sziszike!
Valami baj van a kicsi lányoddal. Nem jöttél mesélni. Remélem semmi komoly. A képen nagyon édes!

Ancsa!
Gyere gyakrabban. Már jó nagy a pocid tényleg, de nehogy csak szülés után jössz megint.

Ági!
Mi van veled? Remélem minden rendben.

Na rohanok, és bocsi hogy nem mindenkinek írtam, de remélem holnap sűrűbben tudok jönni.
Délelőtt sajnos nem leszek,mert vásárolni megyünk. Ezt csak azért írom, mert nem találnátok ki hova megyünk. Hát az Árkádba!
Megmutatom a páromnak is a találkozónk helyét és lehet fagyizunk is egyett. Persze közben majd gondolok rátok is!

Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Koda!

Sajnos a képet nem sikerült elküldenem, pedig egy gyönyörű torta van rajta. De magígérem,hogy a nyári találkán meghívlak majd egy cukiba, és ott bepotoljuk.
Tudom már egy ebéddel is lógok, de majd megoldjuk.

Na mostmár tényleg megyel.
puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


sziasztok!szörnyen vagyok!remeg mindenem!elengedtem a kicsi fiamat a mamával magyarba!sose voltam még töle el és most tök rosz!de ha meg nem engedem el akkor azért érezném magam rosszul mert ö meg menni akart nagyon!de mire elindultak elaludt és nem is tudott elköszönni tölem!:(
képzeljétek mikor a kezét a hasamra tette olyanokat mozgott a hasam hogy mg láttam is ö meg nagyon boldog volt utánna még az ölembe se akart ülni nehogy összenyomja a kistesot!azt mondta ha kukija lesz a babának akkor az unokatesoja lesz nem a tesoja!
holnap jövök bövebben!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok :)

Anita!
Hogy érzed magad??

Virág!
Fiacskád biztos nagyon jól érzi magát! Te miért nem jöttél velük???????? Úgy volt, hogy te is jösz, nem? Meg hogy mágy a dokihoz!

Gyöngyi!
Nagyon köszi a virtuális tortát! De szavadon foglak és ha találkozunk, megeszünk egy igazit is :lol:
Azt elfejtettem mondani, hogy a felsőt ki kell mosni, mert a szabókréta még benne volt. De gondolom rájöttél már azóta :lol:

Ági!
Nagyon köszi neked neked is! :)
Írok majd neked!

Juci!
Ha már úgy néz ki, hogy Dudor kislány lesz, akkor valami lányosabb nevet is adhatnál neki :lol:

Rimar!
Megnyugodtál már egy kicsit? Dokival tudtál beszélni?

Titi!
Te már itthon lehetsz Miskolcon:) Sajna az idő nem túl jó. A termálba mentek?


Én meg vettem aloe vera gélt, 3300 ft 1 liter....És még az olcsóbb. Bár nem hiszek a hókusz-pókuszokban, de ennek régi hagyományai vannak. Egészében teszi rendbe az embert. Nagyon magas a vitamin és ásványi anayag tartalma. Az íze nem valami jó, de ki lehet bírni. Olyan kocsonyás izé, amit a leveléből kaparnak ki....


Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


sziasztok!

koda!bocsi de el is felejtettem irni neked hogy nagyon nagyon sok boldog szülinapot kivánok és egy kisbabyt! Kép

amugy mi majd kedden vagy szerdán megyünk haza!mert most jött apos és neki még dolga van itt mi visszük haza!azért is engedtem el a kincsem mert csak pár nap!de én már most szörnyen érzem magam nélküle!tudom hogy jol fogja érezni magát meg vigyáznak rá de ez a hosszu ut szörnyü!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


sziasztok csajok!merre vagytok?csak nem jo idö van magyarba?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág:)

Ááááááááááááá....olyan rossz idő volt itt Miskolcon. Délutánra elált, de a sár meg akkora....Egy kicsit mi islementünk marcival. Pontosabban a játszóházba mentünk egy bevásárló központba. meg fagyiztunk, meg kínai kaját ettünk.
És képzeljétek! Egy olyan ici-pici kisbabával ültek le mellénk, hogy nem is igaz. Fájdították a szívem:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi: voltunk Pankával a Heim Pál-ba.
Lázas volt 2 napig, sokat ivott keveset pisilt..nyügike volt. Most meg is van fázva(taknyos)..lehet ezért. Ment a hasa.
Szóval sok minden összejött.4 órát vártam arra, hogy pisizzen, majd hazajöttem, mert nem bírtam tovább a tétlenséget. Pici is éhes volt már...

Pankának 1cm-es veseköve van, félek nehogy beágyazódjon, mert akkor műtik...ez egy nagyon komoly műtét lenne.
Nincs 1 hónapja a hugyútinak, ahol magasak voltak az értékek nagyon, szóval nagyon figyelni kell őt.
Bethesdába azért nem mentem, mert befektettek volna kérdezés nélkül. Itt Urológián voltam, hogy többfelől érdeklődjek, kedden reggel lesz a röntgenje. Utánna mondanak többet.


Mára jobban van. :P
sziszike1000
 
 


Sziszike!
Drukkolok hogy minden rendben legyen a pici lánnyal!Kedden számolj be nekünk.

Virág!
Nyugi, anyud biztosan nagyon fog vigyázni a kicsi fiadra és biztosan ő is jól fogja magát érezni!Kicsit belekóstól az anya nélküli életbe:)
Szerintem, tuti kisbabád van!Főleg, hogy annyira mozog, hogy már látod is!

Lányok!
Köszönöm mindenkinek a nyugtatást, végül is lenyugodtam már.Pont emiatt, hogy ilyen későn mentem az afp-re.Egyébként nem a doki hanem a védőnő küldött.Csak most azt nem tudom, hogy elmenjek-e a genetikai tanácsadóba.Mert így szerintem tök felesleges.Az UH-on meg minden rendben volt.

rimar
rimar
 
 


Rimar:)
Örülök, hogy jobban vagy!
Szerintem menj el a tanácsadóba, csak a saját nyugalmad miatt! Semmit sem veszítesz, legalább még jobban megnyugszol!

Sziszike:)
Jobbulást nektek! Szorítunk!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda,
vettél már gyertyát?

Virág,
szerintem még a szülőágyon két nyomás között is majd azt hajtogatod: "nem akarom bebeszélni magamnak, biztos nem vagyok terhes!" Remélem nemsokára olvashatjuk a jó híreket.
Fiad miatt ne izgulj! nagyon jól érzi magát egész biztos.

Rimar,
szerintem is azért menjél el inkább. hidd el Te is megnyugszol tőle.

Cupi,
mi az, hoyg nem tudod mit fogzs kezdeni egy fiúval??!! minden jön majd magától hidd el.

Sziszike,
a Bethesda pedig nagyon jó... Hugicám is ott volt, de neki nem volt veseköve. NAgyon színvonalas. Azért szorítok mindenképpen!
Babáról döntöttetek már?

Lányok,
erről jut eszembe, tudtátok, hogy ugyan a C-vitamint nem lehet túl adagolni, mert kipisiled, viszont hajlamosít a vesekőre??? Én ősszel tömtem magamba a C-vitamint és a második vizelet vizsgálatnál volt is vesehomokom...:(:(:(

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

A Bethesda nem rossz, de, ha baj van jobb többfelől érdeklődni. Mert ott semmit nem tesznek csak várakoznak ez a röngen is nekem öröm, mert többet fogok tudni erről.
Ott nem beszélhettem urológussal csak a vesével foglalkozó dokival, ezt hiányoltam.

Babáról nem volt mit dönteni. :)
Mióta tudom, hogy lesz, szeretem, s párom is örül neki, viszont lakás miatt nem felhőtlen még a boldogságunk, de igyekszünk és alakul már az is. :wink:

Én nem adtam Pankának C vitamint csak amikor folyt a nózija, de akkor sem sokat...a veseköve mitől van azt senki nem tudja. :(

Sziszike
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Most értünk haza, úgyhogy csak egy gyors bekukk, aztán megyek kipakolni.

Az igazság az, hogy Anita miatt jöttem feltétlen, de látom, nem írt. Vajon mi lehet vele? Megcsinálta ma a tesztet?! Anita, gyere kérlek, ha tudsz!!!

Koda, jó szar időnk volt tényleg. A Barlangban voltunk, és szuper volt, csak sajnos hideg. Szépen megcsinálták, jól kibővítették. Ha jól emlékszem, már legalább 3-4 éve nem voltam bent. A kinti medencék lettek többen, csak kár, hogy meleg vizes medence nincs kint. Igazán az lett volna nagyon jó, mert ki szerettünk volna menni, de majd' megfagytunk. A többiek még belementek a langyos kinti medencébe, de én már nem mertem. Összességében jól sikerült a hétvége, csak kár, hogy ma nem tudtunk az eső miatt kimenni Lillafüredre. :(

Rimar, örülök, hogy kicsit megnyugodtál! Érdekes, hogy a doki nem küldött el időben AFP-re?! Hogy volt ez? Akkoriban kerestél dokit?

Na, megyek, gyorsan rendet rakok, aztán valamit muszáj főznöm is.

Holnap jövök. Puszi mindenkinek!
titi_27
 
 


Sziasztok!
Nem leszek a szavak embere, tegnap délben megjött!!! :cry: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita,
Ne keseredj el!! Az biztos, hogy most volt peteérésed!!!!Szóval el nem keseredni, szeressétek egymást ugyanilyen intenzitással.

Sziszi,
Én Apa miatt nem voltam benne biztos, de EZ TÖK JóÓÓÓÓÓÓ.
A lakás is meg fog oldódni hidd el!

Koda,
Saját tapasztalat, hogy ilyenkor az embör lánya sokkal hamarabb észreveszi a kismamikat, kisbabákat. Tessék felül emelkedni ezeken.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok,

ujra jelentkezem.

Anita!

Nagyon sajnalom,de ujabb honap,ujabb probalkozas,probalj poziti vvan hozzaallni.Tudom,ilyenkor nem erdekel semmi,de par nap mulva mar jobb lesz hidd el.

Koda!

Utolag kivanok neked boldog szulinapot,es nehogy mar vennek erezd magad!!!!!En most leszek 36 eves,es fiatalabbnak erzem magam masaallah mint mondjuk 20 evesen.Egyedul babavallalas szempontbol aggasztott a korom.

Remelem jovo heten sikerul elmenned ahhoz a dokihoz es tud valami megoldast,kiutat.En azt vallom,hogy tobb szem tobbet lat,jo par orvost vegigjartam mar en is eddig.Igaz,igy fennall a veszelye annak hogy mindenki mas diagnozist allit fel,de hatha o mast mond. :)

Virag!

Ne aggodj,ahogy a tobbiek is irjak,biztosan szuperul erzi magat a kisfiad,es te is mindjart latodNagyon varom mar hogy mit mond a doki majd! :)

Rimar!

Dokiddal azota remelem beszeltel.Tenyleg nem jo idoben mentel AFPre,csak ezert lehet olyan magas.
En most voltam,varom az eredmenyt...bar nekem is erdekes,mert ugyan az utoloso menzesztol szamitott terhesseg alapjan pontosan a 16. heten mentem,de ultrahang szerint akkor mar 17. hetes voltam.
ANnnyira nem izgulok(egy kicsit azert igen) mert az integralt teszt eredmenyenel az is jo lett hala Istennek,de majd meglatjuk.

Az ultrahangot nagyon varom mar,de meg tobb mint ket het.
Erezgetek mar valamit jo ideje a pocakomban,olyan kavarodast,neha mintha mozgast is ereznek ha a kezemet ott tartom,de nem eleg egyertelmu,aggodok is eleget.Jo lenne mar egy jo kis rugast erezni.

Hizasilag Titivel tartok,eddig 4 kgnal tartok,es eleg nehez kontrolalni,pedig nem is tartok csokit,sutit,fagyit itthon,mert mind megennem.Gyengem lett a fagyi.
Csak ugy tudom megallni,hogy ne egyek,hogy nem is veszek,nem tartok itthon semmi edesseget.

Mas...

Ezen a heten megvettem a telket....most jelenleg kivitelezo cegeket keresek,targyalok veluk,ha nem talalok olyat aki megfelel,akkor kezdem az epitesznel.Mert a legtobb jo kivitelezo cegnel bevallaljak a tervezest,engedelyeztetest,stb...

A lakast meg elkezdtem hirdetni...hatha valaki megveszi most nyaron,akkor inkabb berelnek egyet amig el nem keszul a hazikonk.

Ugyhogy nem ulok a baberjaimon,most nagy ritka alkalom volt,hogy egesz nap itthon voltam,ki is hasnaltam,foztem,mostam,takaritottam.

Most mar tenyleg megprobalok tobbet jonni,hianyoztok is...csak reggel elindulok,este hazajovok,es akkor mar nagyon faradt vagyok.

Kicsijuci!

Ha esetleg olvasod meg akkor nagyon jo nyaralast kivanok neked.Pihenj jo sokat!

Sok puszi mindenkinek es szep estet! :D
Megyek nezni a Szombatesti lazat!
momo35
 
 


Sziasztok!

Sajnos a gépem még mindig nem jó, és nem is tudom a drága párom mikor csinálja meg, mert most vizsgára készül. Azért próbálok jönni, ha tudok az ő gépéről.
Nagyon hiányoztatok ám. Voltunk az Árkádban is, de nem fagyiztunk(sajnos), pedig alig voltak.

Anita!
Nagyon sajnálom ,de ne add fel. Most akkor vissza kell menned a dokihoz? Kapsz megint gyógyszert, mert akkor peteérésed volt az tuti.

Virág!
Ne izgulj fiad miatt, biztos jól érzi magát. Legalább kicsit pihenhettek. Várom már nagyon,hogy mint mond a doki neked. Szerintem is baba, ha már ennyire érzed.

Koda!
Remélem az aloe segít. Mikor mész az új dokihoz?
A felsőt már kimostam, majd jövőhéten ha jó idő lesz, akkor felveszem, és lefényképeztettem magam. Igaz elég nagynak tűnik, de mivel megkötöm nem is lehet észre venni.

Amúgy a hasam estére már eléggé látszódik, sőt már volt aki rá is kérdezett az utcán. Szóval alakul!
A kilóval még minuszban vagyok, de már csak idők kérdése és felszedek párat.

Momo!
Annyira örülök neked, de akkor tényleg gyere gyakrabban. Hát nem irigyellek, hogy ennyi mindent kell intézned. A párod mikor jön?

Juci!
Kellemes nyaralást kiívánok nektek.
Pihenj sokat!

Rimár!
Örülok, hogy már megnyugodtál. Nemsokára én is izgulhatok az Afp miatt.

Sziszke!
Gondoltam, hogy azért írtad, hogy mesélsz, mert valami baj van. Remélem azóta már jobban van a kislányod. Szegénykémnek milyen rossz lehet, az ember meg tehetetlen, mert nem tudja mi tévő legyen. Én elég erősnek érzem magam, de múltkor mikor nagyon beteg volt a kicsi, a doki meg szinte lerázott, akkor már sírtam kínomban.
Vigyázz rá!!!, mert csak benned bízhat,és te tudod megnyugtatni

Zsepy!
Mi a helyzet a tejcsi ügyben? Megoldódott?

Titi!
Jó, hogy nem fürödtél, mert borzasztó idő volt. Még megfásztál volna.

Tücsi!
merre vagy?
Mikor teszel fel táblát megint?

lányok képet hogy kell beilleszteni, mert ez az új rendszer kicseszet velem.

Na megyek nézem én is a szombat esti lázt.
Holnap csak este tudok jönni, ha jövök.
Addig írjatok sokat.
Mindenkinek sok puszi:Gyongyi

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!
Igen, épp akkor kerestem dokit, de mondjuk előtte is jártam ide egerbe, de ő nem küldött soha sehová.Mindig ki kellett nyomoznom hogy most mi következik?A védőnő küldözgetett mindenhová.A dokimmal (Bardóczy) pedig 17 hetesen találkoztam, és csak utána mentem el erre a vizsgálatra.Szóval, lehet hogy ezt én szúrtam el.

Anita!
Sajnálom, de tényleg ne keseredj el!Úgy látszik, hogy a következő hónapban jön el a te időd!De eljön, nyugi!

Momo!
Örülök, hogy sikerült telket venned, és találj egy tényleg megbízható céget, aki mindent profin megcsinál!

Na sziasztok, jó éjszakát!
rimar
rimar
 
 


Anita, ezt nem hiszem el!!! :( Mi a fene lehet???!!! Ezt nem értem. Hisz pozitív lett a teszted! Ez kegyetlenség már az Élettől, hogy ennyi megpróbáltatásnak tesz ki. Gondolom, hogy nagyon elkenődtél, nagyon nincs erre vigasz. Kíváncsi vagyok, mint mondhat erre a doki. Hogy tévedett a teszt? Mivel a kórházi HCG teszt negatív lett és meg is jött, nem is voltál terhes? De azt mondják, téves pozitívat nem mutathatnak a gyógyszertári gyorstesztek. Annyira szeretnék valami bátorítót vagy vigasztalót mondani, de sajnos nem tudok. Csak együttérzek Veled! :(

Oné, én azért bent fürödtem, de - remélem, jól tettem - a védőnő tanácsára tettem fel tampont. Így talán kisebb a lehetősége, hogy összeszedtem valamit.

Rimar, nem baj, azt mondják, az AFP úgyis gyakran ad rossz eredményt, mert annyira fontos, hogy napra pontosan mikor mész elvégeztetni, úgyhogy szerintem nyugi! Ha az UH rendben volt, akkor biztos minden okés.
titi_27
 
 


Sziasztok!

Annával holnap megyek röntgenre, urológiára. Sztem holnap többet tudok már. :)
Amúgy javulgat, épp kezdtem volna elválasztani vmilyen szinten, erre, itt a betiség, most megint sokat szopizik, ami nem baj, mert tudom evvel teszek énis az egészségéért.

Szonjának fogják hívni.(sztem lány lesz)
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Táblázatot, felrakjátok vmikor, megint? :)

Már rég láttuk. mellékletként is fel lehet rakni exel-ben pl.
Adatok: Sziszi1000, 25 év ,Zsolti 5 éves(2001.0.5.21.)
Anna(2005.15.22.)
Szonja? Dec.13-ra vagyok kiírva.
Uzsokiban fogok szülni.
Bp-en Zuglóban lakunk..jelenleg. :)

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Bocsi: Anna 1 éves, 2005.05.22.

Ha kellene még adat írj,:)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Mona vagyok,néhányszor bejelentkeztem már hozzátok.Örömmel jelenthetem,hogy megszületett a kislányom, Emma Hanka Május 23-án.4400grammal és 56 centivel! Kép
monaszisza
 
 


Szia Mona!

Gratulálok neked, sok boldogságot mindannyiótoknak!

Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Monaszisza! Gratulálok mindannyiunk nevében! Jó nagy baba lett! :) Remélem, simán ment a szülés!

Anna már egy éves, és még mindig szopik? :) Jó gyorsan jött akkor Neked is a második baba. Akkor ezek szerint tényleg nem kizáró tényező a szoptatás. Én meg eddig úgy tudtam, hogy amíg szoptatsz, nem is jön meg a mensi. Ezek szerint ez sincs leírva feketén-fehéren.

Anita, merre vagy? Hogy vagy? Úgy aggódom érted!!!
titi_27
 
 


Szia tTiti!

A szoptatás sem véd 100%osan, amíg csak szoptatsz, addig valószínű nem leszel az. :)
Én 7hónapos koráig csak szoptattam.
Februárban, márciusban meg is jött. Aztán meg.. :D
Amúgy lehet meg sem jön a menzesz, csak terhes leszel. vkinek hamarabb jön meg és nem jelenti azt kevésbé szoptat jól. Minden adottság kérdése.

Lehet egyszerre 2 babát is szoptatni..bár én pont ennek a hírnek a hallatára kezdtem elválasztani vmilyen szintem, mert, amíg bent leszek a kórházban, addig jó lenne, ha rendesen eltudna aludni nem csak cicin. Páromnak nagyon neéz lenne, ezt nem várhatom el tőle.

Szonja :wink:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

zsepy hát nagyon aranyos vagy!két nyomás között is:)hát mostmár ha szülni fogok tuti két nyomás között az eszembe jutsz!

rimar!már látom a csajok megnyugtattak!de azért leirom itt németbe már nem is csinálnak afp-t direkt ezért mert sose mutat jo eredményt!nyugi nincs a babádnak semmi baja!

oné!már lassan neked is lesz pocikád!mondjuk anya igy is észrevette hogy babád van és hogy kiscsajszi!

anita nagyon sajnálom tudom hogy ez már olyan sablonos de szivböl kivántam neked a kisbabát és most nagyon elszomorit hogy ilyeneken mész keresztül!nálam is épp ezért van hogy nem hiszem hogy baba van mert mindig van valami ami reményt ad aztán kiderült nincs baba!tavaly is mikor elmentem dokihoz azt mondta hogy ö látja hogy terhes vagyok de nem érzi tapintással!reménykedtem erre uh-n kiderült nincs semmi féle baba!na meg a sok teszt mellfájás minden!én is most ugy vagyok ha már ez a mocorgás sem baba akkor már tényleg csak a szülöszobán fogom észre venni hogy babám van!ráadásul én attol parázok hogy annyira szeretném ezt a babát hogy képzelödök!

titi!hát pozitiv teszt álitolag lehet mensi elött mert akkor több hcg termelödik!nézz meg engem lehet csak dagadt vagyok és beképzelem a babát.de a két teszt pozitiv lett!és mikor nekem ez a két teszt +lett akkor sok helyen körülnéztem és irták többen hogy pozitiv a teszt de mégsincs baba!
szoptatás:én két évg szoptattam a nimrodkát és 13honapig nem jött meg a mensim!ugyhogy ha nincs mensi nincs pé!szerintem!igy addig fog.gátlo hatásu volt!utánna mikor leszoktattam fél évg még volt tejci a cicimbe igy szerintem addig azért nem jött a baba!de hát pont mi akik itt vagyunk és babáért szenved(t)ünk nagyon jol tudjuk hogy mindenkinek aszervezete más és másképp reagál!
amugy te hogy érzed magad?

mesi merre vagy?de rég voltál!

sziszike!szuper nevet választottatok!

monaszisza gratulálok a kisbabydhez!nagyon sok boldogságot és örömet kivánok nektek!gyönyörü kis formás baby!nagyon irigykedem!:)
Kép

momo gratula a telekvásárláshoz és sok sikert hogy jo szakembert találj!

csajok én naponta fél kilot hizok!igaz nekem az a baj hogy tele van a szekrény is édességgel!mondjuk mostanába nem nagyon vagyok rákattanva!de a jeges fagyi jöhet bármikor ezerrel!most nem igazán akarom megvonni magamtol majd szerdán ha kiderül nincs baba akkor fogyozom!:)

jajj bocsi ha valakit kihagytam nem suzándékos volt!de azt se tudom hol áll a fejem!direkt jöttem hozzátok irni hogy lenyugodjak!
valaki irta hogy most majd pihenhetünk mert nincs nimrod hát nem igy van mert itt az aposom és minden nap kiakaszt valamivel!ugyhogy alig várom már hogy elmenjen!na mindegy mostmár megnyugodtam hogy irhattam nektek!olyan szupi hogy vagytok nekem

puszi csajok

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Itt vagyok, köszi a hiányolást, csak olvasó üzemmódban.
Tegnap beszélgettünk a párommal a babáról és arra jutottunk, hogy nem gondolunk rá, tesszük a dolgunkat, amikor szeretnénk, akkor leszünk együtt. Dokihoz lehet elmegyek csütörtökön, ha addig elmúlik a mensim, de nem akarok semmi gyógyszert szedni, ha őszig nem jön össze, akkor elmegyünk Tapolcára. Ott van ilyen meddőségi központ és vannak jó orvosok, bár egyet se ismerek. Úgyhogy ennyi.
Megpróbálom kiiktatni a baba dolgot a fejemből és nem mérni a hőm élni a hétköznapokat, úgy ahogy a baba projekt előtt. Hátha ez jó lesz. A Clostiról úgy hallottam 4 hónapot van hatása.... Hát reméljük.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Anita, sztem biztosan sikerülni fog. Jól döntöttetek. :D

Virág: te is más adottság vagy...a szoptatás alatt bármikor terhes lehet a ember nem vd 100%-osan, amíg csak szoptatsz addig valószínű nem leszel az!
Mikor már kap mást is a baba, bármikor lehetsz.
A menzesz is adottság kérdése, volt ismerősöm, akinek 2 hónap után megjött, de 10 hónapig 5dl-eket adott le tejadóként, annyi volt neki.
Nekem 2*jött meg, de alig-alig...2-3 napokra.

Sziszike.

A név dícséretet, köszönjük. Márcsak legyen lány.:D

Szonja
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


sziszike!szegény baba lehet kukija lesz te meg végig Szonjának hivod:)ááá nem szerintem van egy kis adotságunk és megérezzük a baba nemét!nem tudom én is igy voltam végig tudtam hogy fiam lesz mondjuk mi végig Kevinnek hivtuk a meglepetés nemü kisbabát és mégis Nimrod lett!

hát igen mindenki más alkat épp ezért irtam én is hogy lehet ezért nem jött a baba szoptatásnál össze mert lehet nálam ez fog.hatású!másnál meg lehet egyí honap után!van olyan ismerösöm hogy a fia egy éves a lánya meg 1honapos ugyhogy mindenki más!

anita ez jo hozzáállás de a tudatalattidbol is probáld kiüzni a gondolatot!mondjuk az nagyon nehéz de hátha segit!szoritok nagyon!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Anita: természetgyógyászhoz nem akarsz emenni, ha kell adok számot, most halottam tudnak segíteni. Vagy agykontrollal is lehet-én hiszek benne. :)

Virág:Mivel nekem mindkettő van már tudom, mikor mit érzek!
Fiúnál leginkább semmit-lánynál voltak eleinte a hányingeres érzések, de hányás nem volt.
Remélem lány lesz..biztosan.

Szonja!!! :wink:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Köszi Sziszi!
De nem megyek már sehova. Voltam már parapszichológusnál az is azt mondta baba van még se volt. Jó ez már februárban volt...
Mindegy már elveszett a bizalmam ezekben a "mágusokban"!!!
Úgy fogom fel, hogy most nem érdekel semmi babával kapcsolatos dolog. Aztán majd meglátjuk...

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Szia Anita!

Megértelek, sokan vannak evvel, így.:(
A legjobb, amit tehetsz, hogy nem koncentrálsz rá és, ha sokáig nem lesz még semmi, akkor is van még sok megoldás.
Anyu ismerőse 6 éve próbálkozik, most döntött, hogy elmegy az egyéb megoldások után, s mire ment volna beültetésre a teszt azt mutatta pozitív. Mikor már egyántalán nem remélte. :)

Remélem nem kell idáig várnod, és összejön hamarosan.

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok:)
Egyelőre csak olvasó üzemmódban vagyok jelen, de sajnos nem tudom követni az eseményeket:( emiatt szomorú vagyok, mert teljesen ki- és lemaradok a babanetes társaságból.

Ez van.

Beszti!!!:)
Láttam itt jártál kukucskálóban:) szerintem nyugodtan jöhetnél máskor is!
Megkukkantom majd az Anyaságról topicot is:)

Hogy vagytok kismamik?:)
Titi érzel már mocorgást? (lehet, hogy írtál róla, még nem olvastam a régebbi hozzászólásokat:))

megyek is,
szép napot és hetet mindenkinek,
pusszantás,
Ancsi
régiancsi
 
 


Ancsi, néha érzek egy kis apró szurkálódást odabentről. Még komolyabbat nem. Igaz, még csak a 17. hét közepén járok, úgyhogy nem vagyok csalódott. A lényeg, hogy ő jól érezze magát, és nem bánom, ha inkább sokat alszik, mint az anyukája - ha tehetné -. Hátha nyugis, alvós baba lesz! :) Bár szerintem ettől nem kell "tartanom"! :( Legalábbis ha rám fog ütni...

Anita, igen, igazad van! De azért remélem, nem hagysz itt minket! Ugye nem?
titi_27
 
 


Sziasztok!

Holnap fél9kor 2 helyen kellene lennem. Uh-on nekem és Annával röntgenen, persze Anna az első, visszafele meg kérek időpontot!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Hali!

Beugrok egy kicsit,bar nem sok mondandom van.

MOnaszisza!
Gratula a babadhoz,nagyon aranyos!!!!

One!

Remelhetoleg valamikor juliusban jon a ferjecskem,mar rettenetesen hianyzik,tobbszor volt hogy boges lett a vege a telefonbeszelgetesnek..dehat probalok eros lenni.

Addig is lekotom magam mindenfelevel.
Rajottem,hogy mivel meg itt nem lett tarsashaz alapitva addig csak keszpenzes vevo tudna megvenni a lakasunkat..de nem is surgetem,annyira megszerettem es vegul is meg csak ossvissz 2 honapot laktam itt.

Lehet,hogy csak tavasszal vagunk bele az epitkezesbe,addig legfeljebb megcsinaltatom a terveket+engedelyek,stb.....

Ma voltunk a hugommal fent a Geliben(kedvenc butoruzletem) es vettem egy kis hatfiokos komodot leendo kisfiunknak inshaallah.El is meseltem neki,nem tudom mennzyire figyelt ram. :D Folyamatosan tarsalgok vele...o meg mocorog ott bent,legalabbis remelem o az es nem a beleim. :D

Ma ramtort az edessegeves..a hugom a szo szoros ertelmeben rangatott el a csokiktol,sutiktol..nem tudom mi tortent.Dagadt azert nem szeretnek lenni.

Virag!

Most akkor szerdan jossz haza e smessz dokihoz????
Gondolom mindenki ezt varja.

Sziszike!

Sajnalom hogy beteg a kislanyod,de remelhetoleg nem kell muteni.Rezsben jo hogy ok meg nem fogjak fel,hogy mi is a baj.Drukkolok neked!

Jaj,valamelyik nap voltunk a Brendonban(a hugom cipel babas helyekre) es olyan edi kisagyat neztem ki.
A hugom mar rabeszelt ket kis rugdalozora...olyan hihetetlen hogyha Isten is ugy akarja akkor nemsokara a mi kis babankon lesz.Nekem meg most is sokszor olyan erzes mintha belecsoppennek valaki masnak az eletebe..hihetetlen hogy babat varok.....hiszen 11 evet vartam erre...

na,eleg a monologombol....megyek almodozni a Brendon katalogussal.Csak ne lennenek olyan dragak a dolgaik.

Puszi mindenkinek! :D
momo35
 
 


Hali!

Beugrok egy kicsit,bar nem sok mondandom van.

MOnaszisza!
Gratula a babadhoz,nagyon aranyos!!!!

One!

Remelhetoleg valamikor juliusban jon a ferjecskem,mar rettenetesen hianyzik,tobbszor volt hogy boges lett a vege a telefonbeszelgetesnek..dehat probalok eros lenni.

Addig is lekotom magam mindenfelevel.
Rajottem,hogy mivel meg itt nem lett tarsashaz alapitva addig csak keszpenzes vevo tudna megvenni a lakasunkat..de nem is surgetem,annyira megszerettem es vegul is meg csak ossvissz 2 honapot laktam itt.

Lehet,hogy csak tavasszal vagunk bele az epitkezesbe,addig legfeljebb megcsinaltatom a terveket+engedelyek,stb.....

Ma voltunk a hugommal fent a Geliben(kedvenc butoruzletem) es vettem egy kis hatfiokos komodot leendo kisfiunknak inshaallah.El is meseltem neki,nem tudom mennzyire figyelt ram. :D Folyamatosan tarsalgok vele...o meg mocorog ott bent,legalabbis remelem o az es nem a beleim. :D

Ma ramtort az edessegeves..a hugom a szo szoros ertelmeben rangatott el a csokiktol,sutiktol..nem tudom mi tortent.Dagadt azert nem szeretnek lenni.

Virag!

Most akkor szerdan jossz haza e smessz dokihoz????
Gondolom mindenki ezt varja.

Sziszike!

Sajnalom hogy beteg a kislanyod,de remelhetoleg nem kell muteni.Rezsben jo hogy ok meg nem fogjak fel,hogy mi is a baj.Drukkolok neked!

Jaj,valamelyik nap voltunk a Brendonban(a hugom cipel babas helyekre) es olyan edi kisagyat neztem ki.
A hugom mar rabeszelt ket kis rugdalozora...olyan hihetetlen hogyha Isten is ugy akarja akkor nemsokara a mi kis babankon lesz.Nekem meg most is sokszor olyan erzes mintha belecsoppennek valaki masnak az eletebe..hihetetlen hogy babat varok.....hiszen 11 evet vartam erre...

na,eleg a monologombol....megyek almodozni a Brendon katalogussal.Csak ne lennenek olyan dragak a dolgaik.

Puszi mindenkinek! :D
momo35
 
 


Lányok, lassan búcsúzom. Momo, igen, nekem is olyan fura, hogy tényleg babánk lesz. Én még nem merek semmit sem venni, még nézegetni sem. Úgy döntöttem, hogy csak a 6. hónap végétől, tehát nagyjából júliusban fogunk elkezdeni veszegetni dolgokat. Ez a hülye babona!

Na, megyek, hosszú lesz az este, ugyanis szülinapom van ma, biztos lesz valami meglepi, szerintem átjönnek az anyósomék is. Hulla vagyok, de örülni fogok! :)

Puszi mindenkinek!
titi_27
 
 


Szia Titi!

Boldog születésnapot!!

Kép

Sziszi.
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Jön a harmadik csemete?! Hát ez nagyszerű! Gratulálok! Ezúton is köszönöm a tejecskéket, amiket adtál Petikének!

Anitának írnék valamit, ha nem haragszik érte:

Van egy könyv, a címe: A tested vízért kiált
Egy bioboltban akadtam rá, biztosan a többiben is kapható vagy rendelhető, ezer körül volt, nem csirió-birió.

nem kimondottan a babavárásról szól, de mindenképpen hasznos olvasmány és rávilágít néhány rejtett összefüggésre amit előlünk egyszerű emberek elől gondosan titkolnak és mellékesen megemlíti a fentebb boncolgatott témádat is.

Pofonegyszerű és ingyenes dolgokat tanácsol.

Hátha magadra ismersz a vízhiány okozta problémákban... én így voltam vele.


Zsuzsi
tothzsu
 
 


Titi,
Nagyon nagyon boldogat. Az első terhességem alatt minden szülinap, névnap számomra olyan felemelő volt. Mindig azon gondolkodtam, legközelebb már Ő is velünk lesz...

Sziszi,
Remélem holnap végre kiderül valami. Tényleg, itass jó sok folyadékot Picilánnyal. Feltéve ha nem mondták pont az ellenkezőjét!

Már nem is tudom ki kérdezte a tejcsit. Sajnos megoldódott. Nagylány se kanállal, se cumiból, se ciciből, se pohárból nem eszi. Szóval nem akarom ezen idegesíteni már magam. Végülis 3,5 hónapig kapott. Most átmeneti 2 hétből letelt másfél éa kapja a gyümiket:):):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jaj, de amért elkezdtem írni:
Mona,
Legyen annyi örömöd a gyerkőcben, mint nekem az enyéimben. Én csak ennyit kívánok Neked. :D :D :D :P :P

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Titi!
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok! :D :D :D :D :D
Sajnos nem tudom képet hogy lehet feltenni. Valaki megírhatná :?: :!: Azért a tortát gondold oda, és a nyári találkán akkor téged is meghívlak. A Kodának már úgyis lógok egyell.

Sziszi! :D
Remélem holnap jó híreket mondanak a dokinál.
A név nekem is nagyon tetszik. Mikor a Rezedát vártuk, akkor a listán szerepelt a Szonja is. Hát mi még nem gondolkodtunk a nevén. Megvárom a következő Uh-t, hátha kiderül a kicsi neme.

Virág! :D
Hát, nem irigyellek. Most pedig tudtatok volna pihenni. Apósod Magyarországon lakik? Elváltak a férjed szülei?Akkor szerdán indultok, és akkor is mész a dokihoz? :?: :?: :?: :?:

Momo! :D
Gondolom mennyire várod akkor a júliust már. A sírás meg szerintem természetes. Nagyon erős csajszi vagy, hogy így bírtad eddig is. Főleg, hogy ennyi dolgot kell intézned.

Hol voltatok a Jucival a genetikai Uh. Leírnád a címet?

Koda, Tücsi! :D :D
Merre vagytok?

Mona! :D
Üdv köztünk. Gratulálok a kisbabádhoz. Nagyon édes.

Anita! :D
Nem akarlak semmire rábeszélni, de tudom ajánlani a kinezológiát. Nagyon érdekes. A tested, pontosabban az izmaid jelzik, hogy mi a baj.
Ha mégse akarnál elmenni, azt is megértem, és drukkolok nektek.
Azért remélem jössz még hozzánk.

Na lassan megyek, és holnap is csak este leszek. Sajnos :( :( :(
Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de ha jó lesz végre gépem, akkor jövök bővebben.
mindenkinek puszi:Gyöngyi :lol: :lol:




[/img]

Kép

Kép
oné
 
 


Titi!nagyon nagyon sok boldogságot kivánok neked és minden földi jot!:) Kép

oné,momo szerdán reggel indulunk ugyhogy nem valoszinü hogy hazaérek addig amig a dokim rendel!de pénteken vagy felmegyek pestre hozzá vagy a házidokimmal beutaltatom magam UH-ra!
gyöngyi hát igen nem épp a legkellemesebb az aposom!ma már teljesen kiakasztott már azon a szinten voltam ha mégegyszer megszolal kirugom de ugy hogy lába se éri a földet!

sziszi holnap szoritok nektek hogy mondjanak valami jot is!zsepy jol mondja sok folyadékot itass vele!nem tudom megy e már a kiscsajszi de ha igen akkor mond meg neki hogy ugráljon sokat kétlábon vagy váltott lábbal!tejet ne itass vele!

momo a sirász tök természetes föleg kismamáknál arrol meg ne is beszéljünk milyen nehéz lehet neked a férjed nélkül!együttérzek veled mert már én is tudom milyen egyedül!:(de nemsokára már otthon van és együtt örülhettek a kisbabátoknak meg a teleknek meg egymásnak:)

pusziii mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szep jo reggelt mindenkinek'!


Titi!


Nagyon boldog szulinapot,megintcsak igy utolag,sajna en se tudok olyan szep kepeket feltenni,de azert szivbol jonnek a jokivansagok! :D


Virag!

A hangulatvaltozasokrol en is hallottam,hogy ez normalis kismamaknal,de megrikatni igazabol a ferjem tud szinte csak.Masokkal azt vettem eszre hogy sokkal celtudatosabb,talan eroszakosabb is vagyok,egybol megmondom a velemenyem ha nem tetszik valami,ami a sok kisebb-nagyobb ugy intenezese soran nem mindig celszeru.

Kepzeljetek,lefordittattam a hazassaglevelunket,hitelesitve van...az anyakonyvvezeto meg kinyogte,hogy ehhez kell meg az anyakonyvi kivonatom(ez eddig oke),de egy olyan nyilatkozat is amiben a ferjem kinyilatkozza,hogy hazassagunk utan nem vette fel az en nevemet.Nem az,hogy en nem vettem fel az ovet,forditva.!!!Ha valaki ismeri a kulturat+ferjem,akkor ez olyan keptelen otlet...hogy ezen csak nevetni lehet. :roll:

One!


Ket reszbol all ez az integralt teszt,a 11-14. het kozott kell elmenni egy ultrahangra es a vervetelre,vagyis az elso vervetelre.Legjobb ha a 12. heten mesz el,vagyis jelentkezel be.

Az ultrahang a 2. kerulet,Gabor Aron u.74-78. Rozsakert Medikal Center, a vervetel a 14. keruletben,a Bolgarkerek u. 3ban van. A te. szam:273-1913 vagy 0620-945-3558. Szoval itt kell idopontot egyeztetni.Az ultrahang es vervetel egy nap lesz,es ra 3 hetre kell visszamenni a masodik vervtelre,majd 2 nap mulva mar fel is hivnak az eredmennyel.Nagyon kedvesek voltak mindket helyen.Ayz ultrahang 10 ezer Ft,a ket vervetel 25 ezer,de szerintem megerim,mert ha ez nem lett volna azt hiszem a korom miatt muszaj lett volna az amniocintezist megcsinaltatni .Es azt annyira nem akartam.
Kov. honapban megint megyunk oda inshaallah egy ujabb fizetos ultrahangra.Igaz megyek mar a dokimhoz is,de jo ha egy masik doki is megnez.
Olyan jo lenne latni,akkor egy idore megnyugodnek...mert meg nem erzek nagy rugasokat,...csak neha mocorgast,de hat ki tudja hogy mi is az. :lol:
Azert telik mar az ido,ultrahang alapjan ma vagyok masaallah 17+5,ahhoz kepest masok es magam szerint is kicsi a pocakom,szinte senki se nez terhesnek. :(

Na,megyek edzeni egy kicsit,ez a Rubint Reka elegge comb es fenekmanias...persze ez nem elegit ki,melle meeg csinalom a sajat dolgaimat.

A jogaval megvarom Kicsijucit!

Puszi mindenkinek ! :P
momo35
 
 


Momo,
hasad mérete miatt egyáltalán ne aggódj. Nagyon sok mindentől függ. pl. a méhed hogyan helyezkedik el, mennyire vagy "rövid" törzsű stb. Engem még most is néznek kismamának. Ugyi, császár után eleve nem megy vissza olyan hamar az embőr lánya hasa. Főleg nem akkor, ha már a 8 hetes terhesség meglátszik. Szóval eléggé meglazultak az izmok, szalagok. szopi miatt eddig nem is mozogtam. Most néek ki úgy, mint 3 hónapos terhesen:):):)
Hangulat változások még eléggé sokáig lesznek. Én a múlt héten a zakdolimat sirattam meg, amikor megláttam bekötve:):):)

Hova akartok járni jógázni? A masszőröm javasolta, hogy kezdjek jógázni, mert nagyon vizes vagyok:(:(:(:( És nem is tűnne fel, hogy nem vagyok kismama...

Titi,
Remélem jól sikerült a szülinap...

Sziszi,
Remélem ma mondanak végre valami bíztatót is. Mindenképpen írj, hogy mi volt.
Eszembe jutott, hogy nagyfiam a nagyapjának verte ki a vesekövét. Mondjuk azokat a napokat nem kívánom a Lánykádnak. Véletlenül neki szaladt Papának (derekának) a Fiam és ettől neki indult a veseköve. Ha jól emlékszem 3 nap volt, mire kijött. De amit addig szenvedett, azt senkinek nem kívánom.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: