Új privát üzeneted érkezett!

Hany naposak szoktak lenni a ciklusaid?Erzel valamit?
Velem nincs semmi kulonos!Holnap megyek tuszo nezobe meg megkapom a 4.Choragon szurimat! :cry:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem érzek semmit,tegnap délután óta fáj a bimbóm és nagyobb,keményebb.Mióta nem szedem a gyógyszert így jött meg : 48,43,34,33,37,32,35,31.Szerinted?Fogalmam sincs hány napos a ciklusom.
breni
 
 


Hello Csajok,
megint letudva egy ctg vizsg...
Semmi extra.

Esemény utáni vényköteles. De mivel az elsőt 1 órán belül kell bevenni...már késő? Van 72 órás is...nőgyógyászaton érdemes érdeklődni, szerintem interneten is megtaláljátok a reklámját.

A ciklusaim kb 30 naposak voltak.

Biztos nem marad benn egy gyerek sem? Mert ha mégis, szívesen odaadom vkinek a babakocsit. :roll:

Ági
40+ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
potter_76
 
 

 
 

köszi Potter!

Pihi! Mikor méssz? aztán gyere mesélni ám!!!!,


Moni mi van veled? ugye még nem jött meg???

Ancsa, az a szurit miért kapod???
zsuzska80
Szombathely
 
 


Szia Agi!
Annyira aterzem most a helyzeted! :( En is 6nappal tulvittem Marcit!Idegolo a varakozas!Nekem bekellett fekudnom a kiirt nap utan 2nappal!Neked nem kell majd?Vagy csak akkor amikor meginditjak?

Reni!
Ennek az atlaga 36!De addig azert ne varj!Milyen turelmes vagy!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Zsuzska!
Repi szuri a Choragon!
Veled mi ujsag?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
le is hagytam egy :shock: -t, mert már 40+6...
Nem kell befeküdnöm, mindennap ctg, vérnyomás, tegnapelőtt volt uh, azon még friss-meleg a lepény. Sztem amíg nincs baj szabadlábon vagyok. :) A mai napot még kihúznám, holnap jön csak vissza a doki...de nem bánnám, ha azért nyílna a méhszáj...ha megindítja a szülést, akkor jobbak lennének az esélyeim úgy.
Na, már megint punnyadt vagyok, lefekszem aludni. :)
potter_76
 
 


Csak nem konferencian van a dikid???????????
Jo pihenest! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


DOKID!!! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Sziasztok!

Helyzetjelentés: Még nem jött meg.
Tesztelést ne várjatok tőlem, mert soha többé nem fogok, elegem van a negatív tesztekből. Inkább kivárom az UH-t.

De tegnap olvasgattam a neten, és azt találtam, hogy az Utro kitolhatja a ciklust. Sz.tem nálam is ez lehet. Várom az UH-t, és utána abbahagyhatom, aztán remélem megjön, és indulhat a köv.
moni
 
 


Ancsa,
jaja, a diki-doki :D Szegeden van nőgyógy összeröffenésen.
potter_76
 
 


Angel!
Mondom en hogy nagy osszegyulles van :lol: !

Moni!
Mikor kell menned UH-ra?Azt nem tudtam hogy Utrozol!Igen sajnos van egy ilyen hu..e hatasa is!De meg bizzunk benne hogy jo hireket kapsz az orvostol! :)

Agi!
Akkor tenyleg inkabb varja ki a babocad a holnapot!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Móni.

:( de azért :)
potter_76
 
 


Moni, akkor még semmi nincs veszve!!!

Mikor méssz UH-ra? K. mit mond??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!!!! :roll: :roll:


Moni!!! :(

Nagyon sajnálom!!!

Pihi!!! :)

Drukkolok nagyon mára!!!Lehet már túl is vagy rajta????

Ági!! :shock:

Még itt???Szerintem csak rendes gyerkőc,már most hallgat rád és megvérja a dokitokat!!!

Hogy bírjátok ezt az össze vissza időjárást????Hát Én kivagyok,fáj a fejem,derekam leszakad,Kisasszony olyanokat mozog,hogy majd be pisilek.Iszonyat milyen erő van benne.

Kiváncsi vagyok sikerült-e szinesen írnom???

(33+3)
csanita
 
 



Potter!
Enyém dokim is ott van. :lol:
Ha nem ott lenne, már rég túl lennék az UH-n. :lol:

Zsuzska!
Vasárnap beszélünk, hétfő v. kedd UH.


moni
 
 


És igen!!!!!

De ügyes vagyok!!!!!
csanita
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem írtam,de olvasok néha! :D

Potter
Engem kiírt napon befektettek! :( Itt ez a trendi!
Aztán másnap oxitocyn teszt,és max 1 hét ráhúzás van hagyva.Onnan indítás,vagy császár.
Könnyű,és gyors szülést kívánok!!!!!!!

Moni
:( :( :(

Reni
Mikor is tesztelsz???

Mindenkinek nagy pusszancs!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Moni!
Akkor kitartas meg addig!
Nekem is ma kellett volna UH-ra mennem de az en dokim is ott van :roll:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Egyre megyek! Hú már kezdek nagyon izgulni. Az a baj, hogy úgy érzem, hogy tegnap már megrepedt a tüsző és akkor elkéstünk. Tegnap volt sok tojásfehérje, meg még reggel is. Pedig ma csak a 11. napon vagyok!:(
Na majd az UH-n kiderül. Ha minden oké akkor 1-és 2 között lesz az inszem! Kérek egy kis drukkot, bár ma elég pesszimista hangzlatban is vagyok és töménytelen melóm van!

Puszi!

Betti, Ági, látom még nincs változás!
Kitartás! :) Gondolom már szeretnétek nagyon túlleni rajta.
pihi
 
 


Pihi!
Drukk,drukk,drukk,drukk,drukk,drukk,drukk,drukk,drukk,drukk!
Ott talakoztok a paroddal?
Biztos nem kestetek meg le!!!! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vicaval mi van nem tudjatok?Mikor is mennek kirandulni?Vagy mar tul vannak rajta?




Hajni!
Jelentkezz!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


A Vicáék, a héten vannak, túrázni szerintem hétfőn már lesz!

Tényleg Hajnival mi van??
zsuzska80
Szombathely
 
 


De jo nekik! :)
Nincs turelmem visszaolvasni de ugy emlekszem hogy atjarhatosagi volt neki!De meg nem szamolt be rola hogy mi volt!

Odett!
Nem talalom az utolso e-mailedet! :cry: Pedig biztos hogy nem toroltem ki!
Mi van veled?????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Helyzetjelentés: Most jövök a dokitól, egy fél óra múlva lesznek kész a kiskatonák. UH volt: tankönyvbeillő tüsző. Meg is mutatta!!!!!Szóval még nem késtünk le semmiről! Puszi, most rohanok dolgozni, mert egy fél óra múlva megyek vissza.
pihi
 
 


PotterÁgi,
6gülü! :) Drukkolok, hogy ne lehessen belőle sorminta! :wink:
Várom a híreket majd nagyon!!!! Hátha már holnap...

Móni,
amíg nem jön meg van remény! Drukkolok, hogy az UH mutasson valaami szépet! :)

Az én dokim is Szegeden van! :mrgreen:
angel37
 
 


Jaj, Pihike! GIGAMEGADRUKK!!! :) :) :)
angel37
 
 


A Vicának nem volt átjárhatósági, valakivel kevered!!!

Pihike!!! Most kellett produkálni??? vagy most mi volt??
zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors helyzetjelentés: voltam UH-on. Tök aranyos volt a dokim, rögtön mentünk és ő nézett meg egy másik UH-on, szegény többi kismama meg várta a sorát. Izgultam nagyon, egy fél percig keresgélte és megtalálta :lol: Egy 5*10 mm -s petezsák boldog tulajdonosa vagyok. :lol: 2 hét múlva kell menni. Felemelte a magneb6-ot 2*2re , Utro 2*1 és sokat pihenjek. Azt mondta valószínű 20. hét után kórház és 2 hét múlva valszeg táppénzre kell menni. ÚÚgy örülök!
nolina 25
 
 


[color=redPihi!!! :D ][/color]

Ez nagyon jó!!!!Csak így tovább!!!!!Ügyesek vagytok!!!!

Nolina!!! :lol: :lol: :lol:

Ez ám a jó hír!!!Pont írni akartam ma,mész-e orvoshoz,de meg előztél!!!Nagyon-nagyon örülök ennek a hírnek!!!Most dolgozól????Hétvégén tessék sokat pihenni!!!!Ok???

Megkaptad a képeket amiket küldtem????? :shock:

Vigyázz a Manócskádra is!!!! :D :lol: :lol:
csanita
 
 



Nolina!
Ezek nagyon jó hírek! Utrot mióta szeded?

Pihi!
Jelentkezz!!!
moni
 
 


Nolina gratulálok!Ez nagyon jó hír, bárcsak én is itt tartanék már!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Túl vagyok rajta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :) :)

Nem ott produkáltuk, hanem hozta a férjecském!:)
Minden rendben volt, az anyag is jó volt. Mostmár csak nyuginak kellene lenne, azt mondta a doki. Én meg mondtam neki, hogy két hét múlva államvizsgázok, úgyhogy full stressz lesz. Mondta, hogy az nem tesz jót a beágyazódásnak. Dehát ugye nyugtatót nem vehetek be?????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :)

Na mindegy, nincsenek nagy reményeim, de a doki azt mondta, hogy legalább a mostantól számított 7-8 napon menjkünk el kirándulni, kapcsoljak ki, merthogy akkor lesz a beágyazódás. Hát ez most nem fog menni, reggeltől estig tanulniom kell.
Nem baj, adtunk magunknak egy esélyt és ha kell a következőt is megadjuk!
pihi
 
 


Ja, az államvizsga napján kellene tesztelnem!:)
pihi
 
 


Olyan jó, Csajok, hogy velem örültök!!! :lol:

Anita :) Igen, köszi megkaptam. Nagyon formás, szép pocid van! Nagyon ügyes vagy, hogy csak ennyit híztál és azt is hasra! A kisasszony nagyon édes! Hány hetesen készült? Olyan jól kivehető kép, az első sztárfotó. :wink: A baldachin nagyon szép. Narancssárga? Én is néztem egy hasonlót. De ha jól gondolom, nekünk inkább kék lesz. Ha összerakjátok, milyen lesz? Mármint,hogy meddig tart az ágy hosszából? Vagy elhúzható?Azért látni lehet majd bele? :)

Pihi :) Nagyon szorítok! Az idegeskedés ellenére lehet,hogy pont ez kell , hogy ne gondolj rá. Azért próbálj meg nem aggódni, tuti sikerül. Államvizsgán talán már nem kekeckednek annyira. Azért pihengess is néha! Tudom, hogy hülye kérdés, mikor annyi dolgod van, de úgy szeretnék egy zebrát :) Na jó, két hét múlva is jó lesz ám.

Móni :) Sajnálom a negatív tesztet!!! Az utrót csak azért szedem, mert a kétszarvú méh miatt is jobb, ha támogatjuk a babát. Bár a progim már hónapok óta 60 körüli (30-tól jó). Amúgy a menstr. elmaradása után 4 nappal kezdtem használni. Lehet, hogy kitolja a ciklust. Bár én anno két hónapig Duphastont használtam (ez is progi, csak gyengébb) és nem tolta ki a ciklusomat. De ez egyéni. Hány napja szeded?
nolina 25
 
 


Hűha csajok, micsoda hírekre ébredek!!!!

Pihi,
nem maradsz otthon tanulni 2 hétig? Tojj a munkára, ha lehet! Szuper, hogy megvolt az inszem! Azért vigyázz magatokra, pici drukk belefér.
Jajj....idejó dejó!!! :D :D :D

Nolina,
gratulálok a petezsákhoz!!! :D :D :D Vigyázz nagyon magatokra! Jó dolog az a táppénz! :D

Hajni nekem is eszembe szok jutni...
potter_76
 
 


Zsuzska!
Nem Vicara ertettem,hanem Hajnira! :)

Nolina!
Gratulalok!

Pihi!
Orulok hogy minden rendben volt!Tuszo,apa minden!Nagyon nagy drukk hogy megtapadjon a babatok! :)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Pihi!!!! :lol: :lol:

De jóóó!!!Nagyon szorítok!!!Azért ne vidd túlzásba a tanulást egy kis pihenés férjen bele.

Nolina :D :D

Igen narancssárga a baldahin.Kiságyba bele lehet látni tőle,feléig se ér el.De át látszó muszlin és csak a teteje narancssárga.Így látjuk majd a babát mindenképpen.Bár a fejvédő elég magas de azt nem is bánom.Kék??? :shock: Ez a megérzés???

Ha esetleg már nem jönnék mindenkinek nagyon szép hétvégét!!!Mi holnap utazunk a párom nagyszüleihez!!!Utolsó hosszú utam!!!Következő a Kisasszonnyal lesz!!!

(33+3)
csanita
 
 


Ancsa, írtam mail-t.
Mindenkinek kellemes hétvégét!
odett
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Kép
Hazassagotok alkalmabol szivbol gratulalok es sok boldogsagot kivanok!!!


Kismamik!
Hogy telt az ejszakatok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hello Csajok,
Kamilla, Angyal,
sok boldogságot! :D

Ancsa,
aludtam, mint a bunda...reggel ctg, semmi változás.
Mai terv: bútorok tologatása, szex egész nap, 6 liter málnalevéltea. Egyéb tipp? :D

Ági
41 :shock:
potter_76
 
 


Agi!
:(
Lepcsozes,nagyon fuszeres kaja(bar ezt nem tudom hogy miert jo)

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Még mensinek semmi jele sincs, pedig reggel akcióztunk is, de mégsem...
Én az utrot inszem utáni naptól szedem. Most már több mint 2 hete. Az utro tájékoztatóján nincs rajta, hogy kitolná a ciklust.
Hát nem tudom. Ma a 32. nap. Nme izgulok, várom a hét elejét, hogy tudjak menni uh-ra. Nem reménykedem, nem bízakodom, lesz ami lesz.
moni
 
 


Sziasztok!!

Csak bekuk láttom Ági még egybe :D !!

A babymark szerint van pém ,most olyan boldog vagyok ha sikerül feltöltenem a képet ako felteszem ,kicsit rosz minöség de gyors-gyors fotozás mert ma buliba készülök a bnömékkel(párom beleegyezésével)!!Söjtörön 1 ft-os belépö lesz :D a delta bálba!!Kicsit szorakozunk!!


Na sziasztok!!Bocsi de most nincs idöm irni!!
Kép
Vendég
 



Keditke!
Először hirtelen azt hittem babás zebra, de ez is szuper!

Nekem ma 1. cn.

Ezer dolgom van, ezért csak ennyi.
moni
 
 


Moni!!

Anyira sajnálom :( :( :( :( !!
Pedig annyira biztam benne ,hogy babás vagy!!
Bárcsak babás zebra lenne ilyen 2 hét mulva!Bár nem reménykedem. nem hömérözök és nem figyelem annyira a testem mint akor,ezért kiváncsiságbol kiprobáltam,és van pém!
Ági??


Csajok a bulibol én már kinöttem :( ,hihetetlen mindenkit beengednek bálba :( !! Nem éreztem jol magam ,bár a zene jo volt de a tömeget nem szeretem!!Rengetegen voltak!!
Sajna nem tum mikor tudok jönni holnap 12 órázom :( !!
Most meg sütöm a husit ,rohanok a konyhába vissza ne hogy elégesem ,puszi!!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Hello Csajok,

semmi változás. Éjjel 2kor kaptam 2 nagy gyomrost a dedtől, megint itt a front...amíg tornádó nem jön addig 2in1. Szerintem a keddi beavatkozást megvárja.

Keditke,
nagyon megörültem, aszittem hcg teszt. Gondoltad, hogy eddig esetleg nem volt péd? Szurok-szurok 2 hét múlva. :D

Móni,
sajnálom. Következő ciklusban isoráz? (Elnézést az idegen szóért azoktól, akiknek már nem kellett oroszt tanulnia. :) )

Ancsa,
hááát, ezek a praktikák csak nem akarják a beton méhszájamat megnyitni... :shock:
Hogy telik ez az ovulációs gyereknap nektek? :lol:

Angyal, Kamilla,
milyen a házasélet? :lol:

Ági
41+ :shock:
potter_76
 
 


Szia Ági!!

Szegény még mindig egybe!!
Öszintén szolva ara is gondoltam ,h lehet h nincs pém,de a hasfájást,toj.fehérje nyák+ a babymark is bizonyitja h van :D :D !!
Apukával akcioztumk is,de én már ennyi csalodás után csak reménykedni tudok!!A páromat a kivizsgálással nem akarom idegesiteni ,hisz egyszer már sikerült terhebe esni,mért ne sikerülhetne megint .Csak most jobban odafigyelek a hirtelen emeléssel!!
Na de nem nyavajgok anyit!!!!!

Betti,Csanita!!
Hogy vagytok??
Sziasztok!!
Kép
Vendég
 


[color=redSziasztok!!!! :D ][/color]

Ági!!!

Annyit gondoltam rád,jöttem gyorsan hátha.... :o De látom még gyerkőc nem szeretne jönni!!! :shock:

Kamilla,Angyal!!! :lol: :lol:

Sok Boldogságot!!!! :lol: Tessék jönni mesélni,és képeket is kérünk!!!

Keditke!!!

Köszi a hiányolást!!!Jól vagyunk,egész nap pihentünk Apával.Tegnap párom nagyszüleinél voltunk,este 8-kor értünk haza,nagyon elfáradtam.Legközelebb már 3-asba!!!Messze laknak nagyon 3 óra az út.Kisasszony nyugiba,biztos pihenget Ő is.Kicsit figyelemmel volt ma ránk!!!Kedden megyek dokihoz,szerdán már az első CTG-re.Hát elsött ez is.Már annyira vártam,nem gondoltam volna mi is eljutunk ide.Hirtelen azt hittem meg lepsz minket egy terhességi tesztel. :lol:

Csajok!!!
Nem szabad feladni!!!!!Mindenkinek sikerülni fog!!!Csak nyugodtan,nem idegeskedni!!!A babák tudják mikor kell jönni,hiddjetek benne.Már Én is lemondtam róla,amennyi szenvedésen mi átmentünk,20 hónap várakozás után aztán sikerült tesztelni egy pozitívat!!!!És mindárt a karunkba tarthatjuk a kislányunkat!!!Kicsit türelmetlen vagyok,de ezt a kicsi időt már kibírjuk!!!

Pihi!!! :)

REmélem pihengetsz!!!!!

Lola!!! :)

Jól vagytok????
csanita
 
 


Sziasztok!

Moni!
Igazan nagyon sajnalom! :cry:
Hogyan tovabb?

Editke!
Engem is megtevesztettel hirtelen! :lol: De ez is van olyan jo mint egy terhessegi teszt!Drukk-drukk hogy sikeres legyen ez a honap!

CsAnita!
Bizony-bizony!Nagyon telik az ido! :) Mar nektek sincs sok hatra!

Betti????????????????

Agi!
:( Nagyon jol erzi magat az urasag odabent!Hatha megijed hogy kiugrasztjak es megindul magatol!!!
Koszonom kerdesed!Ez az ovulacios gyereknapunk szornyu volt! :cry: Nem tudtunk menni sehova ebben a pocsek idoben,es ez miatt ossze is vesztunk!
De az ovulaciom meg ugy is varat magara!Tegnap voltam UH-on!Most mind a ket oldalon van 1-1db 18mm-es tuszom!Nem talalta meg eleg eretnek a doki ugy hogy holnap megyek es megkapom a Choragon(repeszto)szurit!
Kerdezgettem az orvost hogy hogyan tovabb!Meg ha nem sikerul ez a honap sem akkor megint a 3.naptol kell szednem a 3x1 Clostyt(7.ciklust),aztan a 15.nap kell mennem UH-ra es majd a 16.napon bekell mennunk a korhazba reggel es megnezik ezt az ellenanyag tesztet!Orulok ennek nagyon,mert en is sokat gondolkodtam ezen es szerencsere o mondta hogy kell ez a vizsgalat is!Aztan kerdeztem hogy ha ez negativ lesz akkor az atjarhatosagit hogy akarja csinalni!Azt mondta hogy azt majd akkor megbeszeljuk ha oda kerulunk,de o bizik benne hogy nem lesz ra szukseg!Ha megis akkor megtargyaljuk hogy a kontrasztanyagos vagy a laparoszkopiasat csinalja!Aztan csak itthon esett le hogy akkor ez meg lapart is jelenthet!DE ALLOK ELEBE MINDENNEK!
Bocsanat hogy kicsit sok lettem! :oops:

Hajni!
Miert nem jelentkezel????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Monyoka!
Mi van veled????????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?